Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ARON
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.KURŞUN
VELİ AKBULUT
M.AKBULUT
1
0
49
42
18
2
DARK PHOENIX
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
HASAN BİLBAY
R.KARABULUT
2
0
45
7
18
1.13.81
3
DRONE SPY
3y a e
NEARLY GREEN
58.00
G.YILDIZ
MURAT AVCI
Ö.GÜNELİ
4
0
9
16
19
4
GIANGUIR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
ÖMER HALİM AYDIN
M.T.BALYEMEZ
8
0
2
97
19
5
HANDSOME MAN
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
MELİS KURTEL EMİN
S.DEMİR
7
0
5
127
19
6
KAANEGE
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
A.ASLAN
VEYİS AKKILIÇ
ŞÜK. ÇELİK
9
0
84
14
18
1.14.84
7
MAVİ KILIÇ
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
İ.HİLMİ NARMANLI
İ.ESER
10
0
4
35
19
1.14.67
8
MISTER POLICEMAN
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.KAYA
M.BURAK MATYAR
T.İBİŞ
6
28
6365
59
16
1.13.88
9
OĞLUM KÜRŞAD
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
58.00
V.KAPLAN
MUSTAFA KILIÇ
S.ÇİFTÇİ
11
33
253449
29
15
10
PERSIAN PRINCE
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
A.KAÇMAZ
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
3
7
670
7
17
11
RUDİKO
3y d e
RAMPOLDI
58.00
F.YÜKSEL
L.SONA ÜTÜCÜ
İ.ESER
5
7
67900
7
15
1.16.06
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIREY ATES
5y d k
TALIP HAN (IRE)
58.00
D.KAYAAP
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
4
76
457021
21
20
1.27.15
2
CERENSEL
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
A.KURŞUN
METİN IŞIK SEL
A.KASAR
12
62
122085
38
16
1.23.65
3
HONEY RYDER
6y d k
RAVEN'S PASS (USA)
59.00
H.ÇİZİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
9
72
276218
14
19
1.25.15
4
SILVER ARROW
4y k k
MASTERCRAFTSMAN (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
14
59
143636
50
15
1.25.51
5
LADY BOURBON
5y d k
EXPANSION (USA)
57.00
O.ÖZTÜRK
İSMAİL HADİOĞLU
M.F.ATCI
8
54
132570
28
15
6
CİHANGÜL
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
F.YÜKSEL
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
11
49
112186
94
18
1.25.76
7
JUNO
4y a k
RIP VAN WINKLE (IRE)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
1
60
434521
35
20
1.24.85
8
MISS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
M.ÇİÇEK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
13
44
105155
21
18
1.25.13
9
BELLA BRAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
54.00
A.KAÇMAZ
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
2
40
2139
24
18
1.26.77
10
BLANCHARD
4y d k
MALİ
54.00
A.ASLAN
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
6
85
317286
127
16
1.25.23
11
İŞARET
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
51.00
F.ARSLANAP
MURAT DIRAGUMANDAN
H.ACAR
3
34
253576
14
14
1.25.66
12
MURANO BURANO
4y d k
HAKEEM (USA)
54.00
H.ŞİMŞEK
OZAN KAYNARCA
M.GÜLENDAĞI
7
29
561300
20
17
13
MISS SERITANA
4y d k
EL CORREDOR (USA)
54.00
S.AKBULATAP
DURSUN ÖZTÜRK
M.ÖZTÜRK
15
20
078769
14
7
14
CEVHERE
4y a k
CUVEE (USA)
54.00
T.YILDIZ
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
10
21
864376
35
9
1.26.28
15
ALBANY
6y d k
REY DE CAFE (USA)
55.00
D.YILDIZ
HİKMET ÖYLÜ
K.BALTACI
16
40
309050
21
6
16
ANGELS SHARE
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
Z.KARABULUTAP
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
M.F.ATCI
5
12
080088
19
8
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇİRÇUZ
3y d d
KANEKO
60.00
M.ÇİÇEK
EYUP YILDIZ
EN.KARATAŞ
2
53
1341
45
20
2
ALÇİNİM
3y d d
AGRESIVO (USA)
58.00
D.YILDIZ
CÜNEYT BUTUR
H.GÖNÜLTAŞ
7
40
153170
17
18
3
BIANCA BIANCA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
A.KAÇMAZ
ŞEFİK ÇELİK
F.ARICI
3
40
452455
8
14
4
LADY OF PARTHENIA
3y d d
KANEKO
58.00
H.KARATAŞ
SENA BAYRAK
S.MUTLU
6
51
121
17
20
5
JUDY FAST
3y a d
AFTER MARKET (USA)
56.00
T.YILDIZ
MUSTAFA KAÇAN
T.ŞİT
4
34
526331
29
20
6
SENARA ACERO
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
56.00
A.KURŞUN
BERAT YEŞİLBUDAK
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
1
42
514423
24
17
1.19.31
7
TIA DALMA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
H.ÇİZİK
VOLKAN YONCAAĞAÇ
R.GÜNELİ
5
44
412
17
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANÖZGÜ
6y a k
ÖZGÜNHAN
58.00
E.EMRE DOĞRUAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
2
66
334315
17
19
2.21.17
2
GÜNYELİ
5y a k
AYABAKAN
58.00
B.M.MIRIKAP
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
74
172631
63
20
3
ESTİGEÇTİ
5y a k
ALTAHA
55.00
F.ARSLANAP
SEVİLAY TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
6
83
532389
24
13
2.18.23
4
ALOYSHA
6y k k
TURBO
57.00
A.KURŞUN
F. NİHAT BURUK
Ç.AYDIN
7
49
763015
14
19
2.20.77
5
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ASLAN
RAHMİ ÇOBANOĞLU
E.ÇEŞME
3
30
745856
14
9
6
ÖNCÜPINAR
6y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
H.ÇİZİK
NEJDET ÖZALP
E.USLU
5
79
637224
7
18
2.17.61
7
SİGNORA
7y k k
ALPAK
51.00
B.ÇIĞLAAP
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
4
35
087863
15
4
2.18.75
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAPOVİÇ
4y k a
ARTOS
58.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
A.S.GÜRSAN
10
41
631303
7
17
1.39.90
2
BAYPATRON
4y k a
KURTEL
58.00
H.KARATAŞ
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
1
47
211
17
20
3
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
7
48
214130
27
18
4
EZELİM
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
D.YILDIZ
ÖZGÜR FIRAT
H.ACAR
9
42
215268
7
16
1.34.39
5
HAZAR DENİZİ
4y a a
TURBO
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
8
42
255847
7
12
1.34.08
6
TERAPİST
4y k a
SONALP
54.00
F.ARSLANAP
MEHMET ALTIN
H.ARAN
6
35
233431
31
20
7
ALTIN SUYU
4y a k
TURBO
56.00
A.KAÇMAZ
ERDİN DÜZARAT
A.ÖZBAKIR
5
41
193285
10
15
8
İZBIRAK
4y a a
ALTAHA
56.00
M.ÇİÇEK
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
3
46
13360
108
16
9
TATAVLA
4y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
H.ÇİZİK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
4
38
427614
17
19
10
ENDERUN
4y k a
ZİGANA
55.00
A.KURŞUN
EMEL BAŞPINAR
M.AKBULUT
2
35
678009
7
13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REİSOĞLU
6y k a
BİLGİN
62.50
M.ÇİÇEK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
EN.KARATAŞ
12
94
391965
55
17
1.32.97
2
BOTAN
6y a a
BERKSOY
53.50
H.YOLAÇICIAP
DİLEK AKDOĞAN
Ö.GÜNELİ
13
24
777908
21
7
1.33.95
3
BU
5y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
57.50
M.KAYA
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
9
31
509560
4
12
1.37.24
4
DALİCİM
7y k a
ZENGİNOĞLU
57.50
A.KURŞUN
EMRAH AGUN
İ.DEMİR
11
84
985352
68
11
1.33.01
5
KAZDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
57.50
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
8
80
776867
127
11
1.33.20
6
TULPAR
5y a a
UÇANBEY
57.50
H.ÇİZİK
V.HAKAN KELEŞ
M.T.BALYEMEZ
2
34
502388
20
13
7
SELÇUKLUBEYİ
8y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
F.YÜKSEL
EKREM DİLBER
H.TEKİNALP
14
62
143000
22
15
8
İZTAN
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
M.HAMEDİ
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
5
49
0-22256
127
17
9
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
57.50
MAHMUT TURAN
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
10
28
554694
4
10
1.36.37
10
SALVO
6y a a
GÜNTAY
57.50
A.KAÇMAZ
MEHMET TANSI
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
3
44
32-3363
85
16
1.33.11
11
BUDUNALP
6y k a
AYABAKAN
57.50
D.YILDIZ
ŞEREF AĞRI
S.ÇİFTÇİ
15
57
769569
45
7
1.36.15
12
TAY SAAD
5y a a
MURATAĞA
57.50
G.YILDIZ
MEHMET ÇAVUŞ
N.KÖÇKEN
7
9
865009
127
6
1.41.38
13
ESKİ KÖYLÜ
9y a a
ALİ BABALI
57.50
O.ÖZTÜRK
MEHMET ÇAVUŞ
N.KÖÇKEN
4
9
356877
29
6
1.38.07
14
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
53.50
F.ARSLANAP
MEHMET HACIOĞLU
G.YAVUZ
6
36
21780
127
17
15
UZMAN
5y k a
DEHA
57.50
V.KAPLAN
YUSUF SAVAŞ
S.ÇİFTÇİ
1
4
089080
24
13
1.50.69
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VERT PARSLEY
4y k a
59.00
MAXIME GUYON
BLOKE EUROPEO MOBILI
B. MONTZEY
6
0
266510-
21
0
2
VIBRANT CHORDS (GB)
7y d g
59.00
TRISTAN BARON
TRIPLE B. STABLES
J. GOOSSENS
9
0
071211-
7
0
3
TRUE ROMANCE
5y d g
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
FH. GRAFFARD
FH. GRAFFARD
4
91
25-5-31-
23
0
4
ON THE SEA (GB)
6y d g
54.50
JEREMIE MONTEIRO
C. BODIN/V. BODIN
N. CAULLERY
2
84
600000-
21
0
5
CAVAPRUN
6y d g
57.00
MARC NOBILI
EC.M.OFFENSTADT/EC.
JP. GAUVIN
3
84
151364-
19
0
6
CHEIKELJACK
7y d a
54.50
ALEXIS POUCHIN
ECURIES SERGE STEMPN
C. BOUTIN
1
80
0-65008-
21
0
7
DER GRAUE (IRE)
9y k g
57.00
VINCENT CHEMINAUD
BLAISE MOHAMED
B. MOHAMED
7
66
000509-
23
0
8
COOL REFLECTION (IRE)
4y d g
57.00
BERTRAND FLANDRIN
STAL VIE EN ROSE
MME S. LANSLOTS
8
71
264800-
21
0
9
STORMBRINGER (GB)
5y d g
57.00
ANTOINE HAMELIN
CHARLES WENTWORTH
G. HERNON
5
92
25-3677-
34
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLE LAZALLE
3y d d
58.00
FABIEN LEFEBVRE
BAKTIYAR BAIZAKOV
I. ENDALTSEV
9
0
0-
40
0
2
PRINCESSE SCARLET
3y a d
58.00
LUDOVIC BOISSEAU
GAEL BARBEDETTE
G. BARBEDETTE
5
0
0-
13
0
3
LA REINE CATHERINE
3y a d
58.00
MORGAN DELALANDE
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
12
81
854-
127
0
4
LA JAVANAISE
3y d d
58.00
VINCENT CHEMINAUD
JACQUES CYGLER
HA. PANTALL
10
0
06-
40
0
5
MISS FEYA
3y d d
58.00
MAXIME GUYON
ROBERT G. EHRNROOTH
MME P. BRANDT
13
0
9-
79
0
6
GOODBYE DIANE
3y d d
56.50
ALISON MASSIN
SARL . JEDBURGH STUD
S. WATTEL
2
0
6-
21
0
7
LADY MAG
3y a d
55.50
QUENTIN PERRETTE
ANAIS-VANESSA MAGUAR
H.DE NICOLAY
8
0
78-
19
0
8
PRINCESS LEA
3y k d
58.00
HUGO JOURNIAC
M S. NIGGE
M&S. NIGGE
11
0
0-
21
0
9
LUNA STROEM
3y d d
55.50
GUILLAUME GUEDJ-GAY
STANISLAV POLUPANOV
X. THOMAS-DEMEAULTE
4
0
42-
19
0
10
SEA WATCH (IRE)
3y d d
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SALABI RACING
FH. GRAFFARD
6
0
03-
29
0
11
CARRIBEAN BAY (IRE)
3y d d
58.00
EDDY HARDOUIN
EMILE JIMMY SCHERRER
J. CARAYON
3
75
838-
127
0
12
HALLY JEM
3y d d
54.50
MARIE VELON
ECURIE SAINT MARTIN
P.DE CHEVIGNY
1
0
0
0
13
JOLIE FRANCAISE
3y d d
53.50
DAMIEN BOCHE
J. ESGUER/EC. O. PIR
L. GADBIN
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AQUILINA (GB)
4y k k
57.00
AUDE DUPORTE
JOHANNES VAN DER WEI
MME J. HENDRIKS
9
0
760000-
52
0
2
HAPPY ENDING
4y k k
58.50
ERWANN LEBRETON
HELENE MENNESSIER
MLLE H. MENNESSIER
7
0
005000-
12
0
3
I'M FREEZING (IRE)
4y d k
60.00
AURELIEN LEMAITRE
DIDIER CALARNOU
P&F. MONFORT
1
0
400800-
12
0
4
HELLO IS YOU
4y d g
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
R. ROOBAERT/P. VAN D
MME J. HENDRIKS
13
57
008093-
17
0
5
MEDITERRANEENNE
4y d k
57.00
LAURA GROSSO
A. JUNK
A. JUNK
8
57
06500-
23
0
6
NEW DREAM
4y a g
58.50
EDDY HARDOUIN
CHRISTOPHE MARTINON
C. MARTINON
4
57
900979-
16
0
7
GRAND SECRET
4y d g
57.50
MAXIME GUYON
PATRICK WIDLOECHER
M. BOUTIN
11
55
760043-
13
0
8
WILL NESS (IRE)
4y d g
55.50
ALISON MASSIN
ECURIE WILLY SEBAG
AS&D. ALLARD
10
0
257520-
34
0
9
FABLED
4y d g
55.00
ALEXIS POUCHIN
MATTHIEU PALUSSIERE
M. PALUSSIERE
5
53
503000-
13
0
10
MOONLIGHT IN JAPAN
4y k g
56.00
VINCENT CHEMINAUD
DANNY DE WAELE
D. DE WAELE
3
0
080000-
34
0
11
REINE DE LUNE
4y k k
56.00
LUDOVIC BOISSEAU
SEBASTIEN MORINEAU
S. MORINEAU
12
0
609343-
12
0
12
BUCHIMAN
4y d g
54.00
MARYLINE EON
JULIEN CARAYON
J. CARAYON
14
51
7-0009-
13
0
13
FLORISSANTE
4y k k
54.00
MICKAEL BERTO
VERONIQUE BERTRAN DE
J. BERTRAN DE BALANDA
6
0
486770-
26
0
14
DIAMACHAL
4y d k
48.00
SOPHIE TISON
GERARD BATON
E. WIANNY
2
0
769989-
46
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEXANITO
5y a g
60.00
MAXIME GUYON
ECURIE J. KONJOVIC
A. BONIN
8
0
080290-
56
0
2
PONT NEUILLY
10y a a
59.00
BERTRAND FLANDRIN
DELPHINE GARCIA-DUBO
H.DE NICOLAY
4
0
057-000-
21
0
3
MOCKLERSHILL
8y d g
58.50
CHRISTOPHER GROSBOIS
JACQUES BERTIN
J. BERTIN
15
49
023202-
28
0
4
KOOSTO
5y d g
57.00
LAURA GROSSO
A. JUNK
A. JUNK
5
49
686519-
37
0
5
FEEL ROU
5y d g
57.00
JACKY NICOLEAU
BERNARD HALLOPE
MME B. HALLOPE
12
49
4-00-
19
0
6
GREY SENSATION (IRE)
8y k g
57.50
MR GUILAIN BERTRAND
GUILAIN BERTRAND
G. BERTRAND
9
46
845127-
12
0
7
HARK (GB)
6y d k
57.00
EMMANUEL ETIENNE
R. SIEGERS/S. HEUMER
P. VAN DE POELE
16
0
431050-
30
0
8
PRIMUS INCITATUS (IRE)
9y a a
56.50
THIERRY THULLIEZ
ALAIN MICHEL HADDAD
D. SMAGA
14
44
000600-
15
0
9
PINOT GRIGIO
8y k g
56.50
JEROME CABRE
JACQUES BERTIN
J. BERTIN
13
44
287058-
13
0
10
GRISBI (GB)
5y k g
56.50
SEBASTIEN MAILLOT
CAMILLE COLLET-VIDAL
ROB. COLLET
6
44
000090-
30
0
11
ROSE IN MARCH
5y k k
54.00
ALISON MASSIN
FRANCOIS-XAVIER BELV
FX. BELVISI
3
42
00-4891-
127
0
12
EVOCATEUR (GB)
7y d g
55.50
VINCENT CHEMINAUD
DANNY DE WAELE
D. DE WAELE
1
42
300728-
30
0
13
SLAMANSKY
6y d g
55.50
ANTOINE HAMELIN
DANIEL BOISBOUVIER
S. SMRCZEK
7
42
040475-
30
0
14
FIDELIO
5y a g
55.00
LUDOVIC BOISSEAU
GAEL BARBEDETTE
G. BARBEDETTE
2
0
0-02906-
127
0
15
LA RACEUSE (IRE)
8y d k
54.50
MORGAN DELALANDE
CAROLINE AUVRAY
MLLE C. AUVRAY
11
0
000546-
12
0
16
TROPEZIENNE
5y d k
52.00
QUENTIN PERRETTE
MARIE-PIERRE SALMON
R. LE DREN DOLEUZE
10
0
350777-
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANDURO GOLD
3y d e
58.00
VINCENT CHEMINAUD
PIERRE-JEAN BARDIN
HA. PANTALL
13
0
59-
50
0
2
BROKEN STAR
3y d e
58.00
FRANK PANICUCCI
BUTEL BEAUNEZ
BUTEL & BEAUNEZ
8
0
60-
13
0
3
DU TONNERRE
3y d e
58.00
SEBASTIEN MAILLOT
ROB. COLLET
ROB. COLLET
2
0
84-
19
0
4
VAL THO
3y d e
58.00
EDDY HARDOUIN
ECURIE E. PECHADRE/R
L. GADBIN
5
0
37-
57
0
5
SALADOUN
3y d e
55.50
DAMIEN BOCHE
ECURIE SERVAL
L. GADBIN
4
81
5476-
52
0
6
WELCOME VALENTIN
3y d g
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
ALEXANDRE FRACAS
ALEX. FRACAS
12
0
4-
21
0
7
CHARMING ORO (IRE)
3y d e
58.00
MAXIME GUYON
NILS-PETTER GILL
MME P. BRANDT
3
0
09-
59
0
8
DECBOU (GB)
3y d g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
FREDERIC HEAD
F. HEAD
14
0
80-
44
0
9
LORD ACHILLES
3y a e
58.00
GREGORY BENOIST
ERIC HEMMING
P. VAN DE POELE
6
0
6-
38
0
10
ABBELLO
3y k e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
P. MORANDI/I. RICCI
G. BIETOLINI
1
0
2-
21
0
11
KING ROBBE
3y d g
58.00
HUGO JOURNIAC
JEAN-PIERRE VANDEN H
M. BOUTIN
7
0
59-
19
0
12
MAX'S THUNDER (IRE)
3y d g
58.00
ANTOINE HAMELIN
DARREN YATES
MME J.F.. HUGHES
9
0
840332-
34
0
13
ARLINGTON MILLION
3y a g
56.00
LUDOVIC BOISSEAU
REGIS BARBEDETTE
G. BARBEDETTE
10
0
0
0
14
GREAT LINK'JAC
3y k e
54.50
LAURA GROSSO
PETIT BOILEAU TRAINE
P. LEBLANC
11
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZAAHIR
4y d a
60.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
ODETTE FAU
A. FOUASSIER
10
80
160469-
25
0
2
MISTER CHARLIE
4y d a
58.50
ANTOINE HAMELIN
ANDRE LE DUFF
A. LE DUFF
3
76
039001-
23
0
3
GLENORCHY (IRE)
4y d g
58.50
MAXIME GUYON
LAURENT DASSAULT
MME P. BRANDT
7
76
705725-
19
0
4
LUCE DES AIGLES
4y d k
56.50
MARYLINE EON
CORINE BARANDE BARBE
MME C. BARANDE BARBE
4
75
721655-
21
0
5
PRINCE KERALI
4y d g
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
EC. N. FORGEARD/P. B
M. BOLLACK-BADEL
1
75
351799-
13
0
6
COME SAY HI (FR)
4y d a
58.00
HUGO JOURNIAC
CHRISTA ZASS
M&S. NIGGE
14
75
279169-
33
0
7
KOKOCHA (GB)
4y d k
56.50
VINCENT CHEMINAUD
HEDI GHABRI
H. GHABRI
6
72
116204-
21
0
8
PALMINA
4y d k
55.00
QUENTIN PERRETTE
DANIELE ZARROLI
D. ZARROLI
9
72
311370-
12
0
9
RUNWAY
4y d k
54.50
ALISON MASSIN
G.AUGUSTIN-NORMAND
Y. BARBEROT
13
71
404238-
21
0
10
POWER LIFE
4y a g
53.00
MARIE VELON
ROGER MAROT
J. BOISNARD
8
0
229317-
25
0
11
HISTORY CHOP
4y d a
52.50
ALEXIS POUCHIN
A. CHOPARD/RED AND W
C. BOUTIN
5
66
003715-
23
0
12
GANGSTER OF LOVE
4y d a
53.00
EDDY HARDOUIN
RENNSTALL ENGELBERT
H. BLUME
15
64
053628-
30
0
13
MIRAGE VERT
4y k g
53.00
AURELIEN LEMAITRE
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
11
64
7-9805-
34
0
14
WALDLICHT (IRE)
4y d k
52.50
LUDOVIC BOISSEAU
CHRISTIANE WEIL-DASS
M. MUNCH
2
0
034700-
12
0
15
ON THE EDGE
4y d k
50.50
MICKAELLE MICHEL
KLAUS WILDE
MME A. ROSA
12
62
460006-
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEEDYWELL
5y d g
60.00
CYRILLE STEFAN
BENJAMIN BOSSERT
B. BOSSERT
16
60
762146-
19
0
2
ANY GUEST (IRE)
7y d g
59.50
FABIEN LEFEBVRE
GEORGIOS ALIMPINISIS
G. ALIMPINISIS
3
0
007960-
19
0
3
TREMONT
5y d a
59.50
MAXIME GUYON
HUBERT DE WAELE
D. DE WAELE
14
0
045598-
28
0
4
JEITOSO BAYER (BRZ)
8y d a
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BENJAMIN STEINBRUCH
D. SMAGA
4
57
438100-
39
0
5
ZABAWA
5y d k
57.50
ALEXIS POUCHIN
CHRISTOPHE MARTINON
C. MARTINON
15
57
441520-
27
0
6
BELEAVE YOU
5y d g
59.00
FRANK PANICUCCI
EMERIC GUENEAU
P. ADDA
7
57
918100-
22
0
7
HIGHEST ROCKEUR (GB)
6y d g
57.50
QUENTIN PERRETTE
VERONIQUE DEISS
MME V. DEISS
10
57
605-609-
13
0
8
MODIGLIANO
7y d g
59.00
THIBAULT SPEICHER
AL RYAN RACING
F. FIEVEZ
5
57
65130-0-
127
0
9
JACK'S SON
5y d g
58.50
SEBASTIEN MAILLOT
DAMIEN DUGLAS
C. BOUTIN
13
0
046134-
23
0
10
AL RASSOUL
5y d g
58.50
VINCENT CHEMINAUD
P. NICOT
P. NICOT
9
0
373008-
17
0
11
POULFOS
6y d g
58.50
AURELIEN LEMAITRE
SYLVAIN AKNIN
S. CERULIS
6
0
567304-
21
0
12
SWANSEA BEACH
5y d k
54.00
LAURE NEUVILLE
PHILIPPE BRIARD
S. DEHEZ
1
55
080989-
23
0
13
RISE HIT
6y d a
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
2
55
800047-
39
0
14
SILENT FORTUNE
6y d k
57.50
ANTOINE HAMELIN
STALL MEERBUSCH
H. BLUME
8
0
911304-
89
0
15
CARRY OUT
8y d g
55.50
ALISON MASSIN
ECURIE WILLY SEBAG
AS&D. ALLARD
12
53
318007-
17
0
16
OLIRODIGAN
7y d g
56.50
ALEXANDRE ROUSSEL
MARIE-PIERRE SALMON
R. LE DREN DOLEUZE
11
0
530411-
28
0
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GIFT OF YOUTH
3y d g
60.50
F NORTON
GIFT OF YOUTH PARTNE
MRS A PERRETT
1
65
984-
101
0
2
RAPIDASH
3y d d
60.50
D PROBERT
EXCEL RACING
R HANNON
11
65
7676-
25
0
3
YOU DON'T OWN ME (IRE)
3y d d
59.50
C BİSHOP
KLEİN, FORBES AND PA
J TUİTE
6
63
533214-
39
0
4
SOUND MIXER
3y d d
59.50
B CURTIS
THE QUEEN
W HAGGAS
12
63
044-
31
0
5
LILI WEN FACH (IRE)
3y k d
59.00
LAURA PEARSON
ROB EMMANUELLE, LYNN
P EVANS
10
62
258638-
60
0
6
UPSTAGE (IRE)
3y d d
59.00
C SHEPHERD
IVAN REBECCA TWİGD
D M SİMCOCK
8
62
088-
101
0
7
BILLY BUTTON (IRE)
3y d e
59.00
J HAYNES
MR ANDREW L COHEN
D IVORY
7
62
550-
70
0
8
SWEET SERENADE
3y d d
58.00
C RODRİGUEZ
MR SAEED MANANA
J TATE
2
60
75785-
24
0
9
AMICIA
3y a d
57.50
HOLLİE DOYLE
O'CONNELL, SAVEALL-G
M BOTTİ
9
58
0787-
15
0
10
LITTLEMISSATTITUDE
3y d d
57.50
L EDMUNDS
SHAWTHİNG RACİNG PAR
D SHAW
4
58
906-
26
0
11
AMNAA
3y d d
57.00
A BEECH
WATTS SPOONER 1
J BRİDGER
5
57
634878-
31
0
12
FULL SPECTRUM (IRE)
3y d d
55.50
L MORRİS
FOSNİC RACİNG, A SEN
PAUL GEORGE
3
54
65840-
30
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TODAY POWER (IRE)
3y d g
61.50
HOLLIE DOYLE
KING POWER RACING CO
R HANNON
3
61
97624-
4
0
2
DARK PHOENIX (IRE)
3y k e
60.50
B CURTIS
P F I COLE LTD
P COLE
4
59
3605-
7
0
3
LOVE MY LIFE (IRE)
3y a d
60.00
N CURRİE
N BASHİR, N DEARMAN,
J OSBORNE
6
58
0908-
127
0
4
DISARMING (IRE)
3y d d
59.50
C BİSHOP
DR EDNA ROBSON AND P
DR J SCARGİLL
8
57
69630-
86
0
5
TWITTERING (IRE)
3y d e
59.50
A KİRBY
OLİVER SİGNY RACİNG
OLİVER SİGNY
1
57
617660-
23
0
6
SPEED DATING (FR)
3y k g
59.00
L EDMUNDS
MRS LYNDSEY SHAW
D SHAW
13
56
088182-
6
0
7
BEAT THE BREEZE
3y k e
58.00
L MORRİS
MR SİMON CAUNCE
S DOW
11
54
97824-
7
0
8
BRIGHT SPELLS (IRE)
3y d d
58.00
C SHEPHERD
CLİPPER LOGİSTİCS
J OSBORNE
14
54
0009-
38
0
9
FAIR WARNING
3y d g
58.00
LAURA PEARSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPILLER
2
54
008762-
29
0
10
LOOKS GOOD (IRE)
3y d d
57.00
S W KELLY
RİCHARD HUGHES RACİN
R HUGHES
9
51
379086-
23
0
11
ASK SIRI (IRE)
3y a d
55.00
A BEECH
STEWART BRİDGER BXPS
J BRİDGER
5
47
306953-
36
0
12
CONTRACT KID (IRE)
3y d g
55.00
K O'NEILL
DINING CHAIRS UK LTD
M LOUGHNANE
7
47
665-
127
0
13
BROUGHTONS COMPASS
3y d g
54.00
D PROBERT
BROUGHTON THERMAL IN
M HOAD
12
44
507375-
36
0
14
HANDFUL OF GOLD (IRE)
3y a d
54.00
K BAKER
MR B V LUND
K BİSHOP
10
34
070-
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAQBOOLA (USA)
4y d k
61.50
S W KELLY
THAMES BOYS
R HUGHES
2
59
04421-
7
0
2
DESCENDANT
5y d g
59.50
M DWYER
GETUPANDGO SYNDICATE
MISS BROWN
12
55
760980-
43
0
3
WAITAKI (IRE)
7y d k
59.50
B MCHUGH
MR D EİFFE
J GİVEN
8
55
690832-
17
0
4
CALEDONIA LAIRD
9y d g
59.50
HOLLIE DOYLE
ISLA COLIN CAGE
MISS G KELLEWAY
14
55
257419-
44
0
5
TURQUOISE FRIENDLY
4y d g
59.00
K O'NEILL
MR H K TANG
M W EASTERBY
7
54
690874-
26
0
6
EMERALD FOX
5y d k
59.00
D PROBERT
JACKİE CORNWELL AND
P CHAMİNGS
6
54
693-
24
0
7
EESHA'S SMILE (IRE)
4y a k
59.00
J HART
MR K SOHİ
I FURTADO
10
54
430000-
19
0
8
MARTIN KING
4y d a
58.50
A KİRBY
MR J BUTLER
J BUTLER
11
53
0-889-
24
0
9
AZETS
4y d g
58.50
R KINGSCOTE
ALSHARQ RACING
J CHAPPLE-HYAM
13
53
679672-
22
0
10
ELENA OSORIO (IRE)
4y a k
58.50
L MORRİS
MR PETER FAGAN
ED WALKER
1
53
840536-
16
0
11
MEDICI MOON
6y a g
58.50
R HORNBY
THE COSIMO SYNDICATE
R J PRICE
4
53
003906-
19
0
12
ARLECCHINO'S LEAP
8y a g
58.00
ISOBEL FRANCIS
MR K SENIOR
M USHER
5
52
579989-
19
0
13
NEVER TO FORGET
5y d g
58.00
B CURTIS
EVANS SNEATH ENTERPR
J BUTLER
3
52
5750-
37
0
14
JUPITER
5y d g
58.00
R HAVLIN
TEAM DUNN W B B
ALEXANDRA DUNN
9
52
346860-
7
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZHUKOVSKY (IRE)
4y d g
63.50
R KINGSCOTE
MR ISMAIL MOHAMMED
I MOHAMMED
4
0
5-
21
0
2
NOTFORALONGTIME
3y d e
58.50
A KİRBY
PAUL CLARE ROONEY
C COX
8
0
41-
22
0
3
ASTROMAN
3y d e
55.50
S W KELLY
MYSTİC MEG LİMİTED
J EUSTACE
10
0
74-
22
0
4
BUZZTOTHEMOON
3y a e
55.50
S CHERCHİ
MR JONNY ALLİSON
M BOTTİ
2
0
00-
30
0
5
GIOVANNI TIEPOLO
3y d e
55.50
D PROBERT
ROBERT ALLCOCK
H CANDY
7
0
76-
26
0
6
INDIAN ROAD (IRE)
3y d e
55.50
F NORTON
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
3
0
90-
26
0
7
MAKRAM (IRE)
3y d g
55.50
ADAM J MCNAMARA
MR M AL-QATAMI MR
R CHARLTON
1
0
0
0
8
PRINCE PERCY
3y d g
55.50
HOLLIE DOYLE
THE PRIDE OF SUSSEX
G L MOORE
9
0
75-
35
0
9
THE COLA KID
3y k e
55.50
B CURTİS
MR PATRİCK MOYLES
H SPİLLER
6
0
0
0
10
INDIAN STAR
3y d d
53.00
A BEECH
DOUBLE-R-RACİNG COM
J BRİDGER
5
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRUNEL CHARM
3y d e
59.50
S W KELLY
MR J LANGRİDGE MR
R HUGHES
1
0
14-
7
0
2
BAYAR
3y d e
56.50
L KENİRY
ALMOHAMEDİYA RACİNG
C COX
6
0
93-
15
0
3
DARTINGTON (IRE)
3y d e
56.50
M DWYER
MR GUY BROOK
M TREGONİNG
7
0
0
0
4
EGYPSYAN CRACKAJAK
3y d g
56.50
C SHEPHERD
G KING HAULAGE LTD
D F DAVIS
4
0
0-
71
0
5
LETHAL SHADOW
3y d g
56.50
S CHERCHI
SCUDERIA BLUEBERRY S
M BOTTI
9
0
96-
15
0
6
NOTE BLEU
3y d e
56.50
HOLLİE DOYLE
CHRİS STEDMAN
G L MOORE
2
0
8-
26
0
7
SEVENTEEN O FOUR (IRE)
3y a g
56.50
H TURNER
MR EDWARD J WARE
M BELL
10
0
66-
22
0
8
STANFORD (IRE)
3y a e
56.50
D PROBERT
MR M A R BLENCOWE
A BALDİNG
8
0
32-
94
0
9
BRAZEN SHEILA
3y d d
54.00
W CARSON
MR PETER FOSTER
A CARSON
5
0
00-
17
0
10
MOUNTAIN BRAVE
3y d d
54.00
J FANNİNG
EAST LAYTON STUD AND
M JOHNSTON
3
0
2-
8
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MILDENBERGER
5y d k
63.50
F NORTON
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
3
107
2-73363-
21
0
2
RAINBOW DREAMER
7y d g
59.00
HOLLIE DOYLE
THE MAPLE STREET PAR
A KING
1
97
4-18021-
24
0
3
ASTROMACHIA
5y d g
57.50
J FANNING
JOHN CONNOLLY ODIL
MRS A PERRETT
6
93
118-212-
24
0
4
SMART CHAMPION
5y d g
54.00
L MORRIS
JOHN COOK PARTNER
D M SIMCOCK
4
85
6-14-426-
24
0
5
RYDAN (IRE)
9y a g
54.00
D PROBERT
JACOBS CONSTRUCTION
G L MOORE
2
83
144420-
46
0
6
PIANISSIMO
4y d g
53.00
W CARSON
MR CHRIS BUTLER
A CARSON
5
89
322111-
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERSIAN SUN
5y d g
63.00
B CURTIS
MRS TERESA LYONS
S C WILLIAMS
7
70
1-54845-
25
0
2
LIGHTNING ATTACK
4y d g
62.50
E J WALSH
MR GEORGE DARLING
A NEWCOMBE
1
72
454881-
91
0
3
BREAK THE RULES
4y a k
62.50
H CROUCH
MR ROBERT P CLARKE A
MARTIN SMITH
8
71
0-18542-
123
0
4
MY BROTHER MIKE (IRE)
6y d g
61.50
J HART
MR J T STIMPSON
KEVIN FROST
12
66
0-16807-
127
0
5
SWILLY SUNSET
7y d g
61.50
L MORRIS
IN THE PINK PARTNERS
A HALES
2
66
25-5568-
100
0
6
MOURIYANI (USA)
4y d g
61.50
HOLLIE DOYLE
BIGHOUSE SYNDICATE
TOM WARD
14
69
18050-
24
0
7
NOBLE FOX
4y d g
61.00
A KIRBY
COX'S FOXES
C COX
3
68
286023-
23
0
8
DAWN TREADER (IRE)
4y d g
60.50
S W KELLY
MR C R LEECH
MRS S LEECH
6
67
066231-
30
0
9
RAIL DANCER
8y d g
58.50
G ASHTON
MR SIMON LOCKYER
S L KEIGHTLEY
5
60
607600-
31
0
10
DOUBLE LEGEND (IRE)
5y d g
58.00
R HAVLIN
DEAN ANGELL AND PART
MRS A PERRETT
4
59
130508-
127
0
11
BE FAIR
4y d g
58.00
D PROBERT
SUREFIRE RACING PA
A CARROLL
9
62
88831-
31
0
12
MR MINERALS
6y a g
57.50
D MUSCUTT
HELIUM RACING LTD
ALEXANDRA DUNN
10
57
900800-
35
0
13
BIRD TO LOVE
6y d k
56.00
ISOBEL FRANCİS
THE MARK USHER RACİN
M USHER
13
54
577910-
47
0
14
MRS IVY
4y a k
55.00
R HORNBY
MAKE A CİRCLE I
R BECKETT
11
55
0-58010-
31
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAU KNIGHT
8y d g
58.50
.
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
2
50
968416-
127
0
2
BRECQHOU ISLAND
5y d g
58.50
W CARSON
MRS F A VEASEY G B
MARK PATTINSON
6
48
066209-
32
0
3
EMBER'S GLOW
6y a g
58.50
D COSTELLO
MR TREVOR JOHNSON
M LOUGHNANE
12
49
096415-
21
0
4
GORHAM'S CAVE
6y d g
58.50
H CROUCH
MRS A L LOFTS
G L MOORE
8
49
896-284-
127
0
5
MILLIE MAY
6y d k
58.50
L CATTON
THE DANCİNG PARTNERS
J FOX
9
45
870353-
57
0
6
QUIET SHY (FR)
5y d k
58.50
L KENİRY
MR J C G CHUA
M SCUDAMORE
10
43
7080-
127
0
7
RIVER CAFE (IRE)
5y d k
58.50
A BEECH
CHİNA RACİNG CLUB
J BRİDGER
1
45
290-090-
24
0
8
SEAQUINN
5y d k
58.50
JOSEPHİNE GORDON
HARRİS BECKETT
J BEST
3
45
582726-
23
0
9
CAPRICORN PRINCE
4y a g
57.50
HECTOR CROUCH
MRS ANDREA WILKINSON
G L MOORE
14
39
000657-
31
0
10
LOUISIANA BEAT (IRE)
4y a k
57.50
HOLLİE DOYLE
MR M MURPHY
MİKE MURPHY
4
44
909-769-
21
0
11
MAYKIR
4y d g
57.50
L EDMUNDS
MRS CLAIRE GODDARD
J R JENKINS
13
45
0-84963-
23
0
12
PADURA BRAVE
4y d k
57.50
D PROBERT
TWENTY FOUR CARROT R
M USHER
5
48
050886-
23
0
13
PICTURE POET (IRE)
4y d g
57.50
B CURTIS
BIRDIE RACING CLUB
H SPILLER
11
50
754559-
44
0
14
RELATIVE EASE
4y d k
57.50
L MORRİS
L M ATKİNS
S LYCETT
7
50
0-793-
42
0
4 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Deauville Fransa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:10 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 ocak 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 4 ocak 2020 at yarışı programı, 4 ocak 2020 tjk yarış programı, 4 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 4 ocak 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 4 ocak 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 4 ocak 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 4 ocak 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni