Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FILIBELI (USA)
5y a k
CURRENCY SWAP (USA)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
VEYSEL KAHRAMAN
R.COŞKUN
4
55
234167
16
18
1.36.04
2
BABY AZRA
4y d k
PADDY O'PRADO (USA)
58.50
F.KABADAYIAP
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
5
52
034850
40
14
1.28.98
3
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
54.00
F.ARSLANAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
3
45
940766
19
10
1.28.29
4
STRONGER
4y d k
ZANJERO (USA)
55.00
O.ÖZTÜRK
HASAN TAŞKIRAN
C.TURAN
6
41
157146
7
18
1.30.78
5
THREE CAT
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
53.00
O.YILDIZ
CENGİZ AKÇA
M.GÜNDÜZELİ
1
35
971084
8
17
1.25.08
6
WIND POWER
5y k k
BOSPORUS (IRE)
52.50
S.TIRPAN
MEHMET BAŞKURT
H.CANSU
2
34
792843
19
14
1.27.19
7
DIVINE BEAUTY
5y d k
LION HEART (USA)
50.00
O.ATMACA
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
10
26
995863
6
6
1.27.52
8
POWER OF ANGELS
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
M.GÜNDÜZELİ
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
8
26
084354
26
14
1.28.83
9
SEVDALUK
4y a k
MIDSHIPMAN (USA)
50.00
H.KAPLANAP
VEYSEL KAHRAMAN
R.COŞKUN
7
26
600080
16
11
1.28.86
10
GEETA
4y d k
REY DE CAFE (USA)
50.00
İ.DİNAR
FURKAN KAHRAMAN
M.ÖCAL
9
22
323800
21
11
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAMINDİBİ
4y a a
ADANIR
54.00
E.ERGÜRAP
METE ÇELİK
S.ÖNDER
7
7
798
7
17
2
ÇAVUŞBABAM
4y a a
GÜNTAY
54.00
S.ÇELİKAP
ALİ BİRİCİK
İ.ALPUĞUR
8
22
42564
19
15
1.23.67
3
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
26
83824-4
4
16
1.26.72
4
ÖRENLİ HAN
4y d a
DEHA
54.00
C.ALTUNAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
6
0
09
7
18
1.40.86
5
ÖZDEMİR AĞA
4y a a
KADİRİM
58.00
M.GÜNDÜZELİ
MUHAMMET YAĞMURLU
M.BİLDİK
9
29
934395
7
14
1.25.18
6
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
58.00
K.TOKAÇOĞLU
YAŞAR ÖZTÜRK
M.ANAT
3
30
972
7
17
7
BEDİRLİ KIZ
4y a k
KARABEDİR
52.00
K.YILMAZAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
4
22
853767
14
10
1.25.97
8
KUPACI
4y k k
BERKSOY
54.00
H.KAPLANAP
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
1
24
268644
14
14
1.26.99
9
NİLBANU
4y d k
KARAKEMAL
56.00
O.YILDIZ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
5
7
7076
14
16
1.29.47
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERBARAS
4y d k
ESKİŞEHİRLİ
57.00
A.İNCİAP
M.ÖNDER ÜLGENALP
G.GÜNGÖR
2
35
19008
12
16
2
BUKEFALOS
4y k k
TURBO
56.00
F.ARSLANAP
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
6
36
189530
70
15
3
COSMOS
4y a k
HABERKAN
58.00
H.ŞİMŞEK
EMRE KUMUK
At Sahibi
3
34
76718
15
19
4
GUPSE
4y k k
KARAKEMAL
56.00
H.KAPLANAP
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
4
34
571
14
20
5
OLGUN KIZ
4y k k
JOKER
58.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
EM.TOKÇALAR
5
35
7015
12
19
6
ALFAROY
4y k k
FAROTAY
55.00
S.İPEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
7
707808
14
13
1.40.68
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HÜSNİ
3y a e
BARUDİ
57.00
F.ARSLANAP
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
3
39
675474
10
13
1.38.55
2
PETROCELLI
3y d e
KANEKO
59.50
T.YILDIZ
RAİF KURT
T.PELEN
2
38
71
12
20
1.29.44
3
FAIR MAX
3y d e
FAIRSON
58.00
İ.H.KETME
HACİ YILDIZ
İ.ALPUĞUR
6
35
415527
12
16
1.28.84
4
GÜZELKIZIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
METEHAN YALÇINKAYA
M.SANDIKÇI
4
37
225212
7
19
1.30.42
5
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
5
31
515696
6
16
6
CANMİRA
3y d d
ANATOLY
51.50
O.ATMACA
İSMAİL HADİOĞLU
R.COŞKUN
1
22
688537
12
10
1.31.01
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKAĞAÇ
6y a a
TURBO
57.50
F.ARSLAN
MUHARREM CAN
M.CAN
9
72
994432
29
17
1.37.15
2
BERATBEY
7y k a
DOĞANGÜN
57.50
S.ÇELİK
CEMAL YILDIZ
B.BAYDAN
3
69
725665
19
13
1.36.02
3
KARAŞÖVALYE
6y a a
YALAZ
57.50
M.G.SEZGİN
M.EMİN DİLDAŞ
K.ŞENGEL
4
55
821566
12
17
1.37.48
4
ŞİMŞEKKRAL
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
B.M.MIRIK
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
5
56
020347
10
14
1.36.26
5
TOROSDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
55.50
C.ALTUN
METE ÇELİK
S.ÖNDER
1
100
57633-1
4
20
1.34.52
6
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
53.50
K.YILMAZ
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
58
616644
12
16
1.36.80
7
RENGÜL
9y k k
ARASLI
55.50
A.İNCİ
KAYA KAYA
M.ASLAN
7
79
645816
11
19
1.35.44
8
SELDANINOĞLU
9y k a
ARASLI
57.50
M.M.BİLGİN
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
8
75
458060
6
13
1.35.29
9
KOCABOZDOĞAN
5y k a
BOZDOĞAN
57.50
İ.BAGUÇ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
21
400609
14
9
1.39.21
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYYURDU
4y k a
HIZLITAY
54.00
U.LEVENTAP
MURAT ALTIN
ES.ÇETİN
6
25
835363
7
14
1.24.97
2
ESERCAN
4y k a
YALAZ
54.00
M.G.SEZGİNAP
SİNAN KILINÇ
M.Y.KILINÇ
4
6
807070
11
13
1.27.63
3
MİHRİBANKAYA
4y k a
ÇOKER
58.00
M.KAYA
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
5
27
706832
7
13
1.23.38
4
OĞLUM KÜBEŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
H.KATI
SIDDIK KAYA
K.ŞENGEL
9
15
864694
7
12
1.25.65
5
ÖZALP
4y a a
TURBO
58.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
7
31
662254
7
17
1.24.60
6
SERTAYAZ
4y a a
ŞAMİLBEY
54.00
C.ALTUNAP
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
2
5
880
7
17
7
TORUNTEKFORD
4y k a
KARAKEMAL
54.00
B.M.MIRIKAP
TEYFİK ORAN
M.ÖZGÜL
8
0
00
7
18
1.37.50
8
DEMETCAN
4y k k
HIZLITAY
56.00
İ.H.KETME
MUHARREM CAN
M.CAN
1
0
08
14
18
1.31.60
9
SABİHASULTAN
4y a k
AYABAKAN
52.00
A.İNCİAP
ALİ IŞIK DENİZ
İ.ALPUĞUR
3
0
50
70
18
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTONETTA
3y a d
YA NASİP
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET ÖZKAN
G.BALTA
10
0
0
30
19
2
DO SULTAN
3y d d
DERVİŞ AĞA
54.00
A.ÇANKAYAAP
FERİT ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
8
0
0
20
3
EFELİ EMİNE
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
N.ALTIN
A.HAKKI TÜRKMEN
B.TEKİNALP
9
22
450365
13
12
1.24.91
4
EMİRACAN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
YAKUP DURAK
V.ÇİZİK
6
4
678688
55
12
1.27.59
5
JUANA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
İ.AKYAVUZ
EKREM AKDUMAN
BAY.YILDIRIM
4
9
668650
13
10
6
KUBAT KIZI
3y d d
MENDIP (USA)
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MUHİTTİN AYDINALP
A.TOPRAK
1
0
90
69
18
7
NEVALİ CORİ
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.A.AKTÜRK
EKREM BEŞERLER
A.TOPRAK
2
8
460
13
17
8
SİVERCAN
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
56.00
B.BEKTAŞAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
A.İŞIK
3
20
39763-8
4
14
1.27.88
9
TALENT
3y d d
THREE VALLEYS (USA)
58.00
H.PARILDAR
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
7
10
07700
13
15
10
WAR BIRD
3y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.IŞIKAP
GÖKHAN TEKİNALP
B.TEKİNALP
5
5
859
13
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAN NIGO
3y d d
ASTRAKHAN
57.00
M.P.DEMİRAP
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
10
0
0
20
2
DAVAI DAVAI
3y d d
TROJEN HORSE
58.00
H.İ.AKKAYA
HALİL KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
9
9
567745
13
12
3
ECE SULTAN
3y d d
BANKROLL
58.00
S.KAPLAN
MURAT ÇİZİK
M.KARALI
2
6
686686
7
13
1.26.95
4
ESRAM
3y a d
TALIP HAN (IRE)
58.00
R.DOĞAN
SALİH ERTEN
S.SAYIN
3
3
900008
13
13
1.29.59
5
EYEFUL
3y a d
BUSHRANGER (IRE)
58.00
H.DEMİRTAŞ
FAİK ÜNLÜ
BAY.YILDIRIM
8
0
0
20
6
KAŞIKÇI ELMASI
3y a d
ALL THE GOOD (IRE)
58.00
İ.AKYAVUZ
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
1
6
979759
27
14
7
KEMENÇEM KIZI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
55.00
F.FELHANAP
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
6
12
658857
13
13
8
LONELY GIRL
3y d d
PERFECTO
58.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET BECENE
M.K.ÇİZİK
5
14
0763
13
16
9
RISE OF SILENCE
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
İ.KATARAP
MURAT YILDIZ
A.GÜRGÖZE
7
13
64474
13
15
10
TEA FOR TWO
3y a d
NEARLY GREEN
58.00
M.DOĞAN
REŞİT DEMİR
A.TOPRAK
4
24
052620
13
17
1.28.66
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOKAK KRALI
5y k a
GÖKMENBEY
59.00
M.CANPOLATAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
30
123437
7
16
2.08.45
2
SULTANDAN
7y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
59.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
1
26
014470
21
16
2.10.12
3
KIRKPINAR
10y k a
BİLGİN
61.00
F.YARDIMCI
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
9
54
007308
7
10
2.10.13
4
REBER
6y k a
GOBAKBEY
59.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
11
47
809973
7
8
2.11.88
5
HARZEMŞAHLI
7y k a
AĞA KARACA
59.00
M.DOĞAN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
4
47
71593-5
4
16
2.11.10
6
BÜYÜK BEREN
8y a a
ŞENTAY
60.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
3
63
89426-1
4
20
2.12.04
7
GÖKKALE
9y a a
BİLGİN
58.00
R.DOĞAN
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KILINÇ
12
73
870980
7
8
2.16.32
8
YILDIZABAKAN
8y k a
GOBAKBEY
59.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
5
79
20780-3
4
10
2.08.53
9
YURTTAY
8y k a
TURBO
58.00
İ.AKYAVUZ
EKREM DİLBER
A.GÜRGÖZE
7
75
986550
7
10
2.07.98
10
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
54.00
M.IŞIKAP
M.EMİN ALAK
E.HAZAL ŞEKER
6
51
90340-5
4
8
2.10.77
11
KIMIZ
9y a k
EŞKBAR
56.00
H.PARILDAR
MEHMET NURULLAH KARAKEÇİLİ
A.TOPRAK
10
32
977722
14
19
2.12.24
12
GÖKBAKIR
11y k a
AĞA KARACA
54.00
H.ALTUNDAĞAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
8
80
756639
13
14
2.05.96
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGHT FIGHTER
4y a a
SPEEDY TURC
61.00
M.DOĞAN
MEHMET ÖKSÜZ
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
12
23
950633
13
12
1.30.75
2
DIBLANZADE
8y d a
MAHARADCHA
59.00
M.A.AKTÜRK
ATAHAN M. ZİLCİOĞLU
A.TOPRAK
6
48
747300
7
12
1.29.93
3
DEMİRBAŞ
5y d a
ZANJERO (USA)
54.00
İ.KATARAP
UĞUR KAZANCI
A.TOPRAK
7
62
132200
11
17
1.27.48
4
TORUN RÜZGAR
6y d a
KANEKO
57.00
E.KILIK
AYTEN SALTABAŞ
EY.YARDIMCI
8
16
477985
13
3
1.27.99
5
NEW TRANSATLANTIC
6y d a
KANEKO
56.00
R.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.KEKLİK
10
67
18335-6
4
15
1.26.27
6
YOUNG BOND
7y d a
YONAGUSKA (USA)
52.00
M.E.DOĞANAP
SİNAN ÇİFTÇİ
A.İŞIK
9
72
498700
47
11
1.28.57
7
ZAFER MEYDANI
5y d a
LUXOR
56.00
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN DİLBER
At Sahibi Vekili Ahmet AKYAVUZ
16
69
524460
113
13
1.27.25
8
GÖKHAN EFE
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
F.FELHANAP
ALİ POLAT
A.GÜRGÖZE
1
11
900737
7
7
1.29.82
9
MEGIC IVAILO
4y a a
REY DE CAFE (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
İSHAK ÜNLÜ
U.AKAY
14
51
131704
127
17
1.27.36
10
ZANAPALI
4y d a
YONAGUSKA (USA)
55.00
S.KAPLAN
HALİL KAYA
G.BALTA
3
89
145423
127
16
1.28.00
11
MARVIN
4y a a
CUVEE (USA)
58.00
AH.ARSLAN
FEVZİ YILMAZ
M.KEKLİK
15
24
351804
14
17
1.31.23
12
ASKOROZ
5y d a
CUVEE (USA)
56.00
F.YARDIMCI
AHMET BAGUÇ
M.KARALI
13
50
865040
28
5
1.27.13
13
DUKE PROSPERO
6y d a
KANEKO
57.00
N.ALTIN
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
4
47
857353
7
8
1.25.41
14
TOLGAHAN
7y a a
KANEKO
57.00
V.KIZMAZ
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
2
13
065882
25
2
1.30.43
15
BABAREŞİT
5y a a
CUVEE (USA)
57.00
H.İ.AKKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
5
45
564360
13
11
1.28.29
16
YEŞİLLİ BEY
8y d a
SEA HERO (USA)
56.00
H.DEMİRTAŞ
HAZIM AKTAŞ
N.CAMUZ
11
14
009724
7
3
1.26.69
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN SALIMA
5y d k
LION HEART (USA)
63.00
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
5
42
406181
14
20
1.23.23
2
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
58.50
M.DOĞAN
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
10
35
517380
78
16
3
CAMPS BAY
6y d g
OCEAN CREST (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
İ.HALİL ÜNLÜ
G.BALTA
11
32
917070
20
16
1.21.99
4
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
57.50
E.KILIK
AYTEN SALTABAŞ
V.ÇİZİK
13
33
464408
27
14
1.31.66
5
SUERTO
5y a a
FAIRSON
57.50
H.PARILDAR
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
4
31
399610
20
19
1.28.03
6
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
54.00
S.KAPLAN
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
14
26
230448
13
15
1.24.92
7
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
56.50
V.KIZMAZ
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
16
29
602612
11
19
1.19.29
8
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
55.50
İ.AKYAVUZ
SERDAR İZOL
G.BALTA
7
29
661261
14
20
9
TOKATÇI
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
52.00
B.BEKTAŞAP
MUSTAFA ERCAN
A.TOPRAK
8
20
009004
11
4
1.21.70
10
DENİZHANBEY
4y d a
HANBEŞ
52.00
İ.ÇİZİKAP
FERİT ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
9
22
305007
13
12
1.23.80
11
FLYING LION
4y a a
KURTINIADIS (IRE)
52.00
İ.KATARAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
17
22
282895
13
15
12
KARA PANTER
4y d a
PERFECT STORM
50.50
H.DEMİRTAŞ
ALİ POLAT
A.GÜRGÖZE
15
19
008507
7
12
1.22.50
13
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
50.50
C.TEPEAP
HASAN ÇİZİK
A.TOPRAK
1
21
437623
11
15
1.20.22
14
BELLA CAVALLO
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
51.50
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
3
19
242536
14
15
1.23.62
15
KÜÇÜK ÖMER
5y d g
DERVİŞ AĞA
50.00
S.ALTAYAP
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
2
15
009670
127
5
1.32.31
16
CEYLİNİM
5y d k
ZANJERO (USA)
50.00
Y.CENGİZAP
YÜKSEL CELİM
Ş.OLĞAÇ
6
2
008664
11
2
1.26.02
17
TIGER CROWN
5y a a
BOSPORUS (IRE)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
12
4
990000
7
14
1.33.18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFRİKAANDER
5y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
F.YARDIMCI
M.EMİN ALAK
E.HAZAL ŞEKER
7
103
141341
92
20
1.35.26
2
AVAN
8y k a
KAIZBERT (RU)
52.00
C.TEPEAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
8
74
113475
8
16
1.35.64
3
FIRTINA İBO
6y a a
İBOCAN
53.00
B.BEKTAŞAP
FETHİ DOĞAN
At Sahibi Vekili Sami YILDIZ
4
67
212370
11
16
1.37.29
4
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
55.00
H.PARILDAR
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
3
89
313404
11
16
1.38.81
5
OĞLUM KAYRA
7y a a
MAGRİP
55.00
İ.AKYAVUZ
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
2
78
753150
11
18
1.35.54
6
OĞLUMRECEP
5y k a
GOBAKBEY
52.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
9
59
671110
18
19
1.43.66
7
REŞİTBEY
6y k a
GOBAKBEY
55.00
E.KILIK
YÜKSEL ARSLAN
A.TOPRAK
1
67
068412
23
19
1.36.87
8
TİLKİ
7y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
N.ALTIN
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
5
73
702911
62
20
1.38.08
9
TUMBUL ŞİMŞEK
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
M.DOĞAN
HÜSEYİN ATAKAYA
A.İŞIK
10
60
671368
7
17
1.37.91
10
İZŞAN
8y d a
DEHA
52.00
H.ALTUNDAĞAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
At Sahibi Vekili Sami YILDIZ
6
74
9-08000
7
12
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKÇALAR GÜZELİ
3y d d
MALİ
55.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEFTUNE KÜRPE
F.ALTIN
4
14
668645
8
7
1.24.24
2
AMAN AMAN
3y d d
PERFECTO
55.00
C.TEPEAP
MEHMET KARAKEÇİ
V.ÖNDER
6
24
30408
27
15
3
ASMİN HATUN
3y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
E.KILIK
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
9
0
0
20
4
ATILGAN KIZ
3y d d
PERFECTO
58.00
R.POLATAP
MEHMET TURAN
B.TEKİNALP
3
20
89342
13
15
5
BOZDOĞAN ATEŞİ
3y a d
ADONİSE
55.00
İ.KATARAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
V.ÇİZİK
2
0
88
13
18
6
ÇAVREŞE
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
58.00
S.KAPLAN
ZEKİYE DOĞANTÜRK
V.ÇİZİK
1
5
9857
27
16
7
DİMİTRA
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
N.ALTIN
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
5
19
375506
13
10
8
HEWALROY
3y a d
TALIP HAN (IRE)
58.00
V.KIZMAZ
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
11
22
62434-6
4
16
9
SARIKAMIŞ
3y d d
KING'S PLEASURE
58.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
8
23
233432
13
17
10
SMILEY ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
Ü.TAŞAP
SELAHATTİN ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
7
30
583222
8
19
1.23.14
11
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
55.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
10
20
88829-3
4
10
1.25.96
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞIK KAFKAS
4y k k
KAFKAS ŞAHI
61.00
M.A.AKTÜRK
TEYFİK TINAS
M.KARALI
9
29
232190
7
18
1.25.11
2
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
59.00
B.BEKTAŞAP
FERİDUN YUVARLAK
BAY.YILDIRIM
5
22
309879
7
10
1.25.63
3
SONESEN
4y d k
DEHA
57.00
Y.ÇELİKBAŞAP
KUTBETTİN SAÇAN
B.TEKİNALP
15
31
541003
7
17
1.25.03
4
ATİKSEMRA
4y a k
ATİKBEY
56.00
C.YILDIRIMAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
10
18
660700
7
7
1.24.39
5
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
33
021147
7
18
1.27.94
6
ANZILHA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA KATI
G.BALTA
12
17
600000
34
11
1.33.87
7
AŞKBELASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
İ.AKYAVUZ
SUPHİ AKYAVUZ
At Sahibi Vekili Salih AKYAVUZ
14
33
21077
53
17
1.24.30
8
ATİFET
4y d k
SARRAF
54.00
A.ÇANKAYAAP
MAHMUT TEKİNALP
V.ÇİZİK
7
26
340415
13
19
1.25.36
9
BİR MATRA
4y k k
ODİNHAN
55.00
İ.KATARAP
NAİF KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
11
29
188509
21
15
1.23.96
10
CİĞERPARE
4y a k
ALTAHA
58.00
N.ALTIN
YÜKSEL CELİM
Ş.OLĞAÇ
4
33
481554
7
17
1.24.99
11
EMETLİ KIZI
4y k k
TOŞUR
55.00
F.FELHANAP
ALİ POLAT
A.TOPRAK
13
31
614600
7
16
1.31.25
12
FİYONA
4y a k
AYVERDİ
58.00
S.KAPLAN
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
8
24
130905
7
15
1.24.92
13
HİRAGÖLLÜ
4y a k
ZENGİNOĞLU
57.00
M.P.DEMİRAP
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
16
25
793010
7
19
1.31.57
14
MÜMAŞA SULTAN
4y a k
ATİKBEY
58.00
E.KILIK
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
18
23
33085-6
4
12
1.24.75
15
ROJA
4y k k
TOŞUR
58.00
H.İ.AKKAYA
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
6
24
10946-5
4
15
1.25.20
16
SEÇKAYA
4y a k
DEMİRDELEN
54.00
B.SARIDALAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
2
25
990600
7
12
1.27.17
17
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
58.00
F.YARDIMCI
İSMAİL DEMİR
U.AKAY
17
32
154342
7
17
1.23.54
18
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
58.00
H.PARILDAR
CELAL KAYA
C.LAÇO
1
26
671748
7
17
1.26.80
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AGENT OF FORTUNE
5y a k
63.50
R CLUTTERBUCK
FOREİGN LEGİON
G L MOORE
3
57
57111-4
4
0
2
SARASOTA (IRE)
5y d k
61.00
RHİAİN INGRAM
SHERBORNE UTİLİTİES
PAUL GEORGE
5
56
233365-
17
0
3
WAITAKI (IRE)
7y d k
60.50
M GODWIN
MR D EIFFE
J GIVEN
10
55
90832-3
2
0
4
DISRUPTOR (FR)
4y a a
60.50
CAMERON ILES
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
4
55
560233-
7
0
5
ROCKESBURY
5y d a
60.00
T GREATREX
JAMİE ROCKE
DAVİD LOUGHNANE
2
54
536934-
17
0
6
SEAFORTH (IRE)
8y d a
59.50
F MARSH
WİNTLE RACİNG CLUB
A WİNTLE
9
53
006156-
11
0
7
SHARRABANG
4y d a
58.50
B ROBİNSON
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
1
51
544160-
18
0
8
WENSLEY
5y d a
58.00
S P DAVİS
MR JOHN SMİTH MRS
REBECCA BASTİMAN
8
50
700659-
127
0
9
VALLEY BELLE (IRE)
4y d k
57.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
6
48
80606-2
4
0
10
SATCHVILLE FLYER
9y a a
56.50
TOBY ELEY
MR ANTHONY COOKE
J BRADLEY
11
44
876878-
25
0
11
DARWINA
4y k k
56.50
A BRESLİN
K L FİTZSİMONS
A WHİLLANS
7
43
065007-
18
0
12
LOPE DE LOOP (IRE)
5y d k
56.50
S CHERCHİ
MR A SADİK
A SADİK
12
42
500658-
40
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERNIE'S BOY
7y d a
61.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
5
57
58520-5
3
0
2
NO MORE REGRETS (IRE)
4y d k
60.50
CONNOR MURTAGH
DR MARWAN KOUKASH
P MORRİS
1
55
567500-
23
0
3
AIR OF YORK (IRE)
8y d a
60.50
A BEECH
MRS L A CULLİMORE
GRACE HARRİS
7
55
375506-
37
0
4
DREAM MOUNT (IRE)
5y d a
60.00
H SHAW
J ALLİSON, B AHKONG
JULİE CAMACHO
6
54
04-9505-
32
0
5
MILTON ROAD
5y d a
59.50
S P DAVİS
MR WİLLİAM DONALDSON
REBECCA BASTİMAN
3
53
528747-
127
0
6
WATHEER
5y a a
59.00
PAULA MUİR
MİDDLEHAM PARK RACİN
ROGER FELL
4
52
006040-
19
0
7
BILLYOAKES (IRE)
8y d a
58.50
B ROBİNSON
KEİTH WEST OLLİE P
O PEARS
9
51
657554-
18
0
8
DODGY BOB
7y d a
57.50
H RUSSELL
MR MİCHAEL MULLİNEAU
M MULLİNEAUX
11
48
65781-5
3
0
9
BESCABY
5y d k
56.50
T LADD
HOUGHTON BLOODSTOCK
M APPLEBY
10
45
6-040-
34
0
10
PETERS PUDDING (IRE)
4y a a
56.50
PİERRE-LOUİS JAMİN
MRS LİSA WİLLİAMSON
MRS L WİLLİAMSON
8
43
70700-0
3
0
11
TINTERN SPIRIT (IRE)
4y d k
56.50
TOBY ELEY
D SMİTH (SAUL) J M
J BRADLEY
2
39
88008-0
3
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANDY LASS (IRE)
4y d k
61.50
R HAVLİN
THE ASPİRATİONALS
R PHİLLİPS
1
0
08-
26
0
2
WILL TO WIN (GER)
3y a e
59.50
J MİTCHELL
MR MOHAMMED AL SUBOO
S CRİSFORD
10
0
51-
127
0
3
CELESTIAL WOOD (IRE)
3y d e
56.50
C RODRİGUEZ
TEME VALLEY PARTNERS
K DALGLEİSH
4
0
9-
23
0
4
DREW BREEZE (IRE)
3y a e
56.50
D COSTELLO
PURPLE REİNS
MRS STELLA BARCLAY
2
0
7-
127
0
5
LION TOWER (IRE)
3y d e
56.50
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
3
0
0
0
6
LUCKY BEAU (IRE)
3y d e
56.50
C SHEPHERD
MR J ACHESON
MİSS AMY MURPHY
9
0
0
0
7
SHINE ON BRENDAN (IRE)
3y d e
56.50
H CROUCH
PAUL CLARE ROONEY
C COX
8
0
22-
26
0
8
BARBELO (IRE)
3y k d
54.00
HOLLİE DOYLE
BROWN HATHORNS
RİCHARD SPENCER
5
0
7-
80
0
9
BROUGHTON SUNPEARL
3y d d
54.00
J HAYNES
BROUGHTON THERMAL IN
TOM CLOVER
7
0
30-
19
0
10
SECRET EQUITY
3y a d
54.00
L MORRİS
MR B A MCGARRİGLE
PAUL GEORGE
6
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUPER FLORENCE (IRE)
5y k k
60.50
J QUİNN
MR M GOGGİN
ADRİAN NİCHOLLS
4
55
042170-
28
0
2
EESHA SAYS (IRE)
5y d k
60.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR A W CARROLL
A CARROLL
5
55
949-132-
18
0
3
FAREEQ
6y k a
60.50
R KİNGSCOTE
MR P E AXON
C WALLİS
10
55
370674-
6
0
4
MANSFIELD
7y d a
60.00
D COSTELLO
THE STYLE COUNCİL
MRS STELLA BARCLAY
9
54
337236-
18
0
5
GUARDIA SVIZZERA (IRE)
6y d a
60.00
C RODRİGUEZ
MPR, VENTURA RACİNG
ROGER FELL
7
54
971509-
19
0
6
FILBERT STREET
5y a a
59.00
L MORRİS
MR ROY BROTHERTON
R BROTHERTON
1
52
054160-
18
0
7
MURQAAB
4y d a
58.50
L EDMUNDS
MAYFLOWER PİLGRİM RA
J BALDİNG
3
51
009505-
8
0
8
AUTUMN SPLENDOUR (IRE)
4y d a
58.00
D PROBERT
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
6
50
06787-8
3
0
9
HANATI (IRE)
4y a k
57.50
B ROBİNSON
S AND S RACİNG 2 P
B ELLİSON
11
49
850500-
86
0
10
EDGED OUT
10y d k
57.50
M GODWİN
CHRİSTOPHER AND ANNA
C MASON
2
49
303788-
17
0
11
ILLUSTRIOUS SPIRIT
5y d a
57.50
K O'NEİLL
MRS P SCOTT-DUNN
ALİ STRONGE
8
48
76-0592-
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
METATRONS CUBE (IRE)
5y d a
60.50
M DWYER
MICHAEL LESLEY WIL
S-J DAVIES
8
75
321460-
127
0
2
MANZIL (IRE)
5y a a
60.50
JP SULLİVAN
IMPERİAL BLACKBURN S
M W EASTERBY
13
75
631-00-
86
0
3
ROTHERWICK (IRE)
8y a a
60.50
D PROBERT
P F I COLE LTD
P COLE
5
75
343450-
48
0
4
GHOST SERGE (IRE)
5y k a
59.00
F MARSH
MRS LYNNE WEBB
D PIPE
1
72
761505-
127
0
5
FARES POET (IRE)
4y d a
58.50
S CHERCHİ
MR WALTER MORAES
M BOTTİ
2
72
274256-
35
0
6
CHAMPAGNE RULES
9y k a
58.00
P DENNİS
ROSEY HİLL PARTNERSH
MRS S WATT
12
70
610683-
19
0
7
STAR ASCENDING (IRE)
8y a a
58.00
J FANNİNG
MR PAUL WRİGHT-BEVAN
JENNİE CANDLİSH
3
70
635343-
21
0
8
CLEM A
4y d a
57.50
J MİTCHELL
THE SKİLLS PEOPLE GR
A BAİLEY
9
69
514951-
17
0
9
STREET POET (IRE)
7y d a
57.50
A MULLEN
MRS H LLOYD-HERRİNGT
M HERRİNGTON
10
68
404700-
10
0
10
PERFECT REFUGE
5y k k
57.50
H CROUCH
HANTS AND HERTS
C COX
11
68
862680-
98
0
11
THE GAME IS ON
4y d a
57.00
L MORRİS
MR TİMOTHY J ROONEY
SİR M PRESCOTT
4
68
441551-
37
0
12
ABEL TASMAN
6y d a
57.00
R KINGSCOTE
MR IAN FURLONG
I WILLIAMS
6
67
450-079-
74
0
13
DEEBEE
4y a a
56.00
T EAVES
MR STEVE RYAN
JONJO O'NEILL
7
66
268675-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GREY EMINENCE
3y k e
61.50
HOLLİE DOYLE
STEPHANİE OLİVER M
J GİVEN
1
67
740-
40
0
2
COPPERLIGHT (IRE)
3y d e
60.50
A MULLEN
MR R BRİNKLEY MR R
B HASLAM
6
65
96012-
25
0
3
UTOPIAN LAD (IRE)
3y d e
60.50
T GREATREX
MR MATT BATTERS
DAVİD LOUGHNANE
3
65
55620-
47
0
4
SPARKLING OR STILL (IRE)
3y d d
59.50
S W KELLY
NİARCHOS FAMİLY
D LANİGAN
8
63
094-
26
0
5
BEE ABLE (USA)
3y d d
59.00
R KİNGSCOTE
CATHERİNE DALLAS A
R BECKETT
10
62
0794-
38
0
6
AMPNEY RED
3y a d
59.00
D PROBERT
MR NİCHOLAS JONES
H MORRİSON
9
62
506-
42
0
7
ARABESCATO
3y d e
55.50
C SHEPHERD
MR DAVID COHEN
N LITTMODEN
2
54
9086-
27
0
8
BROWN EYES BLUE (IRE)
3y d d
55.00
LAURA COUGHLAN
C INSTONE, K BADGER
J S MOORE
7
53
950793-
25
0
9
HALFACROWN (IRE)
3y d e
53.50
N CURRİE
ONE MORE COİN RACİNG
J OSBORNE
5
50
573623-
27
0
10
XQUISITE (IRE)
3y d d
52.00
L MORRİS
KİERON BADGER, CAROL
J S MOORE
4
46
0936-
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOLPHIN VISTA (IRE)
7y d a
59.00
R KİNGSCOTE
WESTERBERG
R BECKETT
3
104
1-80418-
86
0
2
GLOBAL GIANT
5y d k
57.50
R HAVLİN
MR ISA SALMAN
J GOSDEN
4
104
3221-05-
127
0
3
PIVOINE (IRE)
6y d a
57.50
R HORNBY
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
1
109
159246-
45
0
4
ARCTIC SOUND
4y d a
57.50
J FANNİNG
MR SAEED BİN MOHAMME
M JOHNSTON
2
102
1-52208-
23
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STARLIGHT ROMANCE (IRE)
6y d k
62.00
J FANNİNG
MR D M SMİTH
MRS L STUBBS
1
77
079060-
109
0
2
FANTASTIC FLYER
5y a k
60.50
J HAYNES
MR MARTYN MCGUİNNESS
D IVORY
6
74
119157-
72
0
3
YIMKIN (IRE)
4y d k
59.50
L MORRİS
PROMENADE BLOODSTOCK
M BOTTİ
8
72
5-1297-
10
0
4
DANCING RAVE
4y d k
58.00
S GRAY
DAVİD LUMLEY PARTN
D O'MEARA
7
69
328424-
19
0
5
JAVELIN
5y a k
58.00
M DWYER
G O LEACH MRS J M
W MUİR
4
69
495200-
24
0
6
SHAMAMEYA (IRE)
4y a k
57.50
C SHEPHERD
MR SAEED BİN MOHAMME
D M SİMCOCK
2
67
769-
127
0
7
EPONINA (IRE)
6y d k
56.50
T LADD
MRS ELİSABETH CASH
M APPLEBY
5
65
652184-
38
0
8
DUBAI ELEGANCE
6y a k
53.00
C HARDİE
SHAWTHİNG RACİNG PAR
D SHAW
3
58
154851-
18
0
Flamingo Park Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLAYBOY PRINCE
2y d e
60.00
N PATEL
MESSRS P J DEMPERS J
S VON WILLINGH SMIT
2
0
0
0
2
PRECIOUS LOVE
2y a e
60.00
K MATSUNYANE
MR J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
7
0
0
0
3
IM ATTRACKTIVE
2y d e
57.50
D DE GOUVEIA
MR PREGGIE SOMASUNDR
CORRIE LENSLEY
4
0
0
0
4
MISS GENEROSITY
2y a d
57.50
C ZACKEY
MR J LIEBENBERG
CORRIE LENSLEY
3
0
0
0
5
NOBLE FLYER
2y a d
55.00
J R SYSTER
MR J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
5
0
0
0
6
NOPANTSFORME
2y d d
57.50
K STEYN
MR S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
1
0
0
0
7
SECRET CRUSADE
2y a d
57.50
D R LERENA
MESSRS P J DEMPERS J
S VON WILLINGH SMIT
6
0
0
0
8
WINTER MONARCH
2y d d
57.50
M V'RENSBURG
MR W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
8
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELEGANT GENERAL
5y d a
61.00
C HABIB
MR W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
9
67
141466-
56
0
2
BOLD MATADOR
4y d a
59.00
N KLINK
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
1
68
562179-
104
0
3
MUSAYTARA
3y d d
55.50
J R SYSTER
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
3
68
713512-
28
0
4
DOLPHIN
7y d a
56.50
M THACKERAY
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
7
84
208350-
28
0
5
GALLAGHER
4y d a
56.50
K MATSUNYANE
MR J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
4
57
424118-
9
0
6
ZIP LINE
6y d a
56.50
WES MARWING
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
10
78
141287-
35
0
7
WINDY FLIGHT
4y d a
56.00
C ZACKEY
MR X SPIES
CORNE SPIES
2
66
505891-
5
0
8
SPANISH FORT
3y d e
55.50
M V'RENSBURG
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLIFFIE MILLER
5
54
644437-
28
0
9
MY BOY JACK
4y d a
50.00
Y RAMZAN
MR J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
6
53
525613-
28
0
10
MR TINSEL
6y d a
49.50
T JUGLALL
MR R R HARRIS
TIENIE PRINSLOO
8
48
288236-
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAMKAT
3y a e
60.00
J GREYLING
MR X SPIES
CORNE SPIES
10
57
020200-
51
0
2
SILVER STONE
3y d e
60.00
D R LERENA
LERENA RACING PTY
STEPHEN LERENA
4
65
565007-
13
0
3
MASTER KUYNO
3y d e
60.00
M THACKERAY
MR D J SMIT
S VON WILLINGH SMIT
2
0
842-
35
0
4
MIGHTY STORM
5y d a
60.00
N KLINK
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
13
55
088590-
74
0
5
MASTER OF THE SEA
4y d a
60.00
D DE GOUVEIA
MR K RAMSAMY, MR K T
CORRIE LENSLEY
9
60
867072-
127
0
6
SHERWINZ JOY
3y d e
60.00
J PENNY
MR MORGAN GOVENDER
JARETT RUGG
1
54
096778-
22
0
7
SHADOWS KNIGHT
3y a e
60.00
WES MARWING
LERENA RACING PTY
STEPHEN LERENA
14
49
009088-
67
0
8
MIGHTY GEMINI
5y a a
60.00
C ZACKEY
MESSRS M J RODRIGUES
CORRIE LENSLEY
6
50
255233-
35
0
9
CINNABON
5y a a
57.50
T JUGLALL
MR Z OOSTHUIZEN
BILL HUMAN
5
64
008557-
35
0
10
JURY
3y a e
56.00
Y RAMZAN
MR M N PRINSLOO
TIENIE PRINSLOO
12
31
070800-
28
0
11
WILLOUWS RACER
3y d e
60.00
N PATEL
MR P Z OBERHOLZER
JARETT RUGG
11
0
999-
35
0
12
DROP SHOT
4y d a
60.00
C HABIB
MR W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
3
0
0-
42
0
13
KRUISPAD
3y d e
60.00
J SAMPSON
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
7
0
0-
91
0
14
ROCK OF JOY
3y d e
60.00
K MATSUNYANE
MESSRS E A T M DU
TIENIE PRINSLOO
8
0
6-
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELUSIVE BREEZE
3y d d
60.00
J SAMPSON
MESSRS F N ENGLEZAKI
CORNE SPIES
9
58
608070-
16
0
2
ALL ABOUT SOPHIA
3y d d
60.00
C ZACKEY
MESSRS P BAMFORD B
CORRIE LENSLEY
5
72
356742-
28
0
3
WITHOUT LIMITS
4y d k
60.00
C HABIB
MR W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
4
62
405837-
105
0
4
TIDDLYWINKS
3y d d
60.00
M V'RENSBURG
MISS H J REDDIE
CLIFFIE MILLER
13
0
805350-
42
0
5
FOURSIXSIXFOUR
4y d k
60.00
M THACKERAY
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
10
38
004623-
28
0
6
JAY IS SIMPLE
3y a d
60.00
K STEYN
DR A C BOTHA MR J
JANNIE BORMAN
7
0
265000-
28
0
7
SERAPHIC
5y d k
57.50
J R SYSTER
MR S PILLAY MRS U
BILL HUMAN
11
50
332706-
63
0
8
MISS GUIDED
3y d d
60.00
J PENNY
MR J V RUGG
JARETT RUGG
2
37
90000-
28
0
9
CHAPEL LASS
4y d k
56.00
Y RAMZAN
MR M N PRINSLOO
TIENIE PRINSLOO
6
0
907595-
35
0
10
FLAMES ARE FLYING
4y d k
60.00
D DE GOUVEIA
MESSRS MAYESH CHETTY
CORRIE LENSLEY
1
0
608-850-
28
0
11
ROCK PRINCESS
3y d d
60.00
D R LERENA
LERENA RACING PTY LT
STEPHEN LERENA
12
47
870000-
9
0
12
ATWAAR
3y d d
60.00
K MATSUNYANE
MR J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
8
0
300-
9
0
13
PRINCESS TOREADOR
4y d k
60.00
WES MARWING
MR S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
3
0
09-
56
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEY JUDE
4y d k
60.50
C HABIB
MR M A PADDOCK
CLIFFIE MILLER
2
71
610450-
42
0
2
CELESTE
3y d d
57.50
T JUGLALL
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
17
75
034109-
39
0
3
LIQUID GOLD
4y a k
60.00
D DE GOUVEIA
DR M TALJAARDT
CORRIE LENSLEY
4
51
077349-
66
0
4
LOUVAIN
4y d k
59.50
J SAMPSON
MR G W JOOSTE
CORNE SPIES
9
67
976750-
21
0
5
QUEEN RACHEL
5y d k
56.50
J R SYSTER
MR C J MRS M VAN D
BILL HUMAN
5
53
111207-
42
0
6
SATIN ROCK
5y d k
55.00
Y RAMZAN
MESSRS J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
3
54
772460-
112
0
7
CRYSTAL'S WORLD
4y d k
58.50
L BESTER
MESSRS G J NASSIF, Z
CORRIE LENSLEY
11
67
106039-
56
0
8
MISS BOOMERANG
4y d k
58.00
J GREYLING
MR T SPIES
TOBIE SPIES
10
61
903090-
5
0
9
FARARANGA
4y d k
56.50
J PENNY
MESSRS P B HOSKING,
JARETT RUGG
15
61
087090-
28
0
10
LILIBET
5y d k
56.00
C ZACKEY
MESSRS T PADAYACHEE
CORRIE LENSLEY
1
60
536963-
42
0
11
GREAT PROSPERITY
4y d k
55.50
N KLINK
MR C J MRS M VAN D
BILL HUMAN
7
60
231108-
42
0
12
CARMELLA
3y d d
54.50
N PATEL
MR J V RUGG
JARETT RUGG
12
64
179080-
36
0
13
LA BAHIA
4y d k
54.00
D R LERENA
MR C J MRS M VAN D
BILL HUMAN
16
56
660241-
42
0
14
SUZIE MAYWEATHER
4y d k
52.00
M THACKERAY
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
14
50
157867-
35
0
15
VANILLA ORCHID
5y a k
55.00
WES MARWING
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
13
58
303800-
52
0
16
LA FISTA FLYER
3y a d
49.50
J R SYSTER
MR J D DEMPERS
TIENIE PRINSLOO
6
65
887796-
56
0
17
MISTY HEATH
5y d k
52.00
.
MR W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
8
47
415060-
42
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGHT FLAME
5y d a
61.00
C STOREY
MR W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
2
72
612411-
119
0
2
ROQUEBRUNE
7y d a
60.50
K MATSUNYANE
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
9
85
091857-
42
0
3
EASY TO PLEASE
8y a a
58.00
J PENNY
MESSRS P B HOSKING
JARETT RUGG
14
0
495021-
35
0
4
ALL THE SEVENS
4y d a
56.00
WES MARWING
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
5
74
322256-
28
0
5
AMAZON KING
6y d a
55.00
D DE GOUVEIA
MISS TRINISHA PILLAY
CORRIE LENSLEY
8
88
687066-
35
0
6
ALL OF ME
4y d a
53.00
C HABIB
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
1
89
033191-
21
0
7
TIME TO BE GREAT
7y d a
52.50
J R SYSTER
MR C J MRS M VAN D
BILL HUMAN
4
52
180618-
42
0
8
BORDER CONTROL
6y d a
52.00
M V'RENSBURG
MR M A PADDOCK
CLIFFIE MILLER
7
79
369969-
24
0
9
MAMBO LYRIC
4y d k
53.00
C ZACKEY
MESSRS T PADAYACHEE
CORRIE LENSLEY
11
59
808011-
42
0
10
TAKATUL
4y d a
52.00
M THACKERAY
MR F DU TOIT
STEPHANIE MILLER
6
64
226464-
35
0
11
LE TIGRE
6y d a
52.00
N KLINK
MESSRS L J HUMAN JNR
BILL HUMAN
12
53
311311-
35
0
12
FOUNDING FATHER
6y d a
52.00
T JUGLALL
MESSRS RAJAN NAIDOO,
CORRIE LENSLEY
13
70
559022-
35
0
13
WEST OF SEATTLE
4y d a
52.00
N PATEL
MESSRS P BARRETT G
S VON WILLINGH SMIT
3
71
348090-
70
0
14
SAMARRA
7y d k
52.50
D R LERENA
MR LOGAN PILLAY
STEPHEN LERENA
10
68
498605-
13
0
6 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere, Flamingo Park Güney Afrika tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Flamingo Park Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 flamingo park güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 ocak 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 6 ocak 2020 at yarışı programı, 6 ocak 2020 tjk yarış programı, 6 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 6 ocak 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 6 ocak 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 6 ocak 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, flamingo park güney afrika at yarışı bülteni, 6 ocak 2020 flamingo park güney afrika at yarışı bülteni, günün flamingo park güney afrika at yarışı bülteni, bugün flamingo park güney afrika at yarışı bülteni