Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA DERE
4y k a
TURBO
57.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
3
50
641313
11
19
1.23.53
2
ŞİFNE EFESİ
4y k a
JOKER
58.50
Ö.YILDIRIM
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
6
47
986497
11
13
1.23.94
3
CÖMERTOĞLU
4y a a
TURBO
57.50
F.YÜKSEL
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
M.TAMER
4
45
342024
11
17
4
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
54.00
M.ÇİÇEK
DEMİRHAN YILMAZ
Ü.AYBOĞA
5
38
643320
25
16
1.23.43
5
DEMİR PENÇE
4y k a
ÖZGÜNHAN
53.00
B.AKÇAYAP
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
2
36
41
13
20
1.23.35
6
SUNGURLU
4y k a
BİLGİN
52.50
GÖKH.GÖKÇE
ELİF KAYA
A.ATAŞ
1
35
53-1
7
20
1.24.02
7
ONDÖRTŞUBAT
4y k a
KAMAN
52.00
O.YILDIZ
SABAHATTİN YAVUZ
M.KARACA
7
34
655315
10
19
1.22.90
8
UÇAN ARSLAN
4y k a
YAŞARCIK
51.50
MER.ÇELİK
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
8
33
475261
13
20
1.24.85
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SARAYBOSNA
8y d a
ÖZGÜNHAN
60.00
M.M.BİLGİNAP
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
7
86
795115
20
19
2.23.17
2
ARBEDAŞ
9y a a
İBOCAN
59.50
F.KARAKURTAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
6
83
283155
14
18
2.21.67
3
VANLIMAHO
7y k a
ŞANSÜR
60.50
Ö.YILDIRIM
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
81
159544
14
15
2.22.63
4
ŞARLO
4y d a
GÖKTEKİN
53.50
GÖKH.GÖKÇE
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
74
26744-2
6
15
5
EGENİN ASLANI
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.ÇİÇEK
UFUK KARAN
O.TAŞDEMİR
8
72
211132
14
18
2.24.37
6
VASEEM
7y a a
TARHAN
53.00
B.M.MIRIKAP
YAĞMUR SARPYALÇIN
G.HALKATAŞ
1
72
87561-5
4
19
2.25.01
7
MANİLYA
6y a a
HABERBATUR
50.50
A.C.DAĞDEVİREN
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
5
61
656231
18
20
2.24.65
8
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
50.00
MER.ÇELİK
ARİF ÇELİK
B.ARAS
4
55
622233
9
17
2.24.00
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR NOBODY
3y d e
DUTYFREE
60.00
Ö.YILDIRIM
CENK HÜNER
A.ÖMEROĞLU
3
48
242452
13
17
1.16.65
2
HARD FLOOD
3y d e
HAKEEM (USA)
56.50
Ç.OK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
4
41
371473
13
17
1.16.90
3
MESTAN EFE
3y a e
SON OF SUN
53.50
A.C.DAĞDEVİREN
BURAK BALCI
M.KARACA
5
35
622251
11
20
1.17.13
4
WONDERKID
3y a e
LION HEART (USA)
53.50
M.ÇİÇEK
KORHAN BERBEROĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
2
35
22144
27
18
1.16.52
5
GOLDEN TORCH
3y a d
DEHA
51.50
ALP.OLUKAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
1
31
185605
13
15
1.18.24
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACIDİLLİ FATİH
5y k a
BİLGİN
59.00
B.KURDU
MURAT AKÇA
M.Y.AKKEYİK
7
80
411213
29
19
2.38.99
2
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
59.00
K.TOKAÇOĞLU
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
5
107
262221
13
20
3
ERTEMİZ
7y d a
DEMİRKAZIK
59.00
M.ÇİÇEK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
4
100
272695
13
20
2.41.38
4
MEMDUHAĞA
5y a a
ÖZHABER
59.00
Ö.YILDIRIM
BEDRİ AKBULUT
B.AKBULUT
6
106
126708
127
20
5
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
59.00
A.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
M.ARSLAN
3
107
421810
39
20
2.37.56
6
ÖZERDİNÇ
6y d a
KARA YAĞIZ
59.00
GÖKH.GÖKÇE
H.HÜSEYİN TEMEL
At Sahibi
1
92
42234-3
4
17
2.38.29
7
BEYAZ KULE
7y d k
UFUKBİR
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
89
08213-1
7
20
2.39.51
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
0
36
14
18
2
DOMATES
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
MER.ÇELİK
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
1
23
534964
14
14
1.31.40
3
EZOM
3y d d
DUTYFREE
55.00
F.KARAKURTAP
ERKAN SAĞLAM
MEH.KAYA
8
7
066098
20
13
1.37.02
4
MISKY BABY
3y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
A.ALPAGUT
GÜNGÖR AÇİCİ
S.O.APAYDIN
4
29
6642
20
16
1.33.91
5
PHOEBE BUFFAY
3y a d
PERFECT STORM
58.00
S.ÖZEN
SÜREYYA BAYTINAZ
A.E.KÖSE
7
22
544
20
17
1.32.94
6
SANTORONI GIRL
3y d d
APPROVE (IRE)
58.00
A.OLUK
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
6
0
4
21
19
7
SONYAPRAK
3y d d
DERVİŞ AĞA
58.00
GÖKH.GÖKÇE
H.HÜSEYİN TEMEL
At Sahibi
3
0
2
21
19
8
TAKE MY HEART
3y d d
TAKE CHARGE INDY (USA)
58.00
HAKAN YILDIZ
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
5
30
352
28
17
1.32.06
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONGENIAL SON
5y d a
ZANJERO (USA)
60.00
M.KAYİŞAP
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
11
64
113745
20
16
1.41.24
2
HARPUTLUNUN OĞLU
8y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
58.50
M.M.BİLGİNAP
UĞUR KURTULUŞ
S.YANIK
10
61
653216
9
19
1.47.77
3
HAVE A NICE TRIP
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
EKREM BEŞERLER
İ.ALTINÖZ
7
60
133313
21
19
1.41.84
4
STEEL RUNNER
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
Ç.OK
NAFİZ ÇELİK
M.ÇAM
2
60
178689
14
15
1.44.09
5
AKARCA KHAN
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
5
54
500303
14
13
1.42.38
6
COUNT ON YOU
7y a a
UNACCOUNTED FOR (USA)
58.00
S.ÖZEN
KAYHAN ALTINÖZ
İ.ALTINÖZ
3
54
112988
14
16
1.41.13
7
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
50.00
MER.ÇELİK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
1
36
377679
11
6
1.41.72
8
PERFECT LEO
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
9
29
257170
42
18
1.44.95
9
STRONG HEART
4y a a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
HAKAN YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
6
29
6-40949
103
14
10
BABİ
7y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
47.00
İ.GÜNAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
4
27
43548-5
7
13
1.41.18
11
FREEDOM FLIGHT
6y d a
DEHERE (USA)
50.00
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
8
26
700097
63
10
1.44.08
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKAYA
4y k a
TOŞUR
55.00
C.TEPEAP
M.EMİN KAYA
A.İŞIK
7
18
430560
14
13
1.32.85
2
BAŞ BARON
4y a a
TURBO
54.00
İ.ÇİZİKAP
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
3
10
507808
14
8
1.32.51
3
CANFERHAT
4y d a
UÇARCAN
55.00
İ.KATARAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
9
23
265324
14
15
1.24.98
4
DAĞ DELİSİ
4y d a
SARRAF
58.00
F.YARDIMCI
MİTHAT KATI
G.BALTA
2
12
750995
14
10
1.30.25
5
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU
4y a a
GÜMÜŞTEKİN
56.00
B.BEKTAŞAP
RIDVAN TUMBUL
A.TOPRAK
4
3
090
14
17
1.48.32
6
İMKANBEY
4y d a
DEHA
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
1
10
777059
14
11
1.36.46
7
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
10
25
432232
14
18
1.25.48
8
LETİF OĞLU
4y a a
ODİNHAN
58.00
R.DOĞAN
LETİF DOĞAN
M.KARALI
8
8
05080-0
7
12
1.41.34
9
ZENGİN EFE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
5
12
7040
14
16
1.30.26
10
CEREN HATUN
4y a k
AYABAKAN
56.00
E.KILIK
TEYFİK TINAS
M.KARALI
6
19
566362
14
4
1.26.37
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FREESIA
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
M.IŞIKAP
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
1
57
586423
18
13
2.13.04
2
DERRÜŞ
4y a k
INDIGO RED (GB)
58.00
İ.KATARAP
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
5
22
548450
16
11
3
ALWAYS FIRST
5y d k
AZARAKS
56.00
İ.ÇİZİKAP
RAMAZAN SOYAN
M.K.ÇİZİK
9
47
61-3901
14
20
2.03.99
4
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
60.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
8
28
622397
17
16
5
GENÇNURAYINKIZI
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
17
553545
14
11
6
MY ONLY LOVE
4y d k
EL CORREDOR (USA)
58.00
N.ALTIN
SUPHİ SALGAR
M.KEKLİK
3
20
082462
14
17
2.06.92
7
REAL QUATRO
4y d k
COUNTRY REEL (USA)
54.00
M.E.DOĞANAP
FARUK ERDALOĞLU
V.ÖNDER
6
26
051047
21
17
2.07.32
8
STAY STRONG
5y d k
ZANJERO (USA)
57.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
4
32
974685
17
11
2.05.31
9
KEDİM
4y d k
EL CORREDOR (USA)
54.00
B.BEKTAŞAP
FIRAT TEKİNALP
M.KEKLİK
7
15
774294
16
6
2.08.54
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.TOPRAK
8
0
43
23
18
2
BABA MERCAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
M.ÜNLÜ
ALİCAN BAYRAM
Ö.YALÇIN
9
0
3
14
19
3
GIM GIM
4y k a
DEHA
58.00
H.PARILDAR
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
3
0
30
100
18
1.27.79
4
HAYAT OĞLU
4y k a
KABAHAYDAR AĞASI
58.00
M.DOĞAN
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
2
19
787723
14
10
1.25.81
5
İKİ DEMİRKIR
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
6
24
245474
14
15
1.28.76
6
KAYASAMET
4y k a
ATAKANKAYA
58.00
N.ALTIN
ADİLE KAYA
S.SAYIN
10
5
900087
16
13
1.31.05
7
MESUDİYELİ
4y a a
ALPYÜREK
54.00
İ.ÇİZİKAP
ALİ KAYA
V.ÇİZİK
1
10
079550
14
10
1.28.10
8
OĞLUMBARIŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
54.00
Y.CENGİZAP
M.FATİH ÖZKAN
EY.YARDIMCI
7
6
008609
14
14
1.34.76
9
TEK KIRALI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
5
16
338740
14
13
1.25.27
10
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
İ.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
4
11
504044
14
14
1.27.43
11
HAFİDEKIZ
4y a k
ATEŞTOPU
53.00
İ.KATARAP
SITKI ŞİMŞEK
B.TEKİNALP
11
15
404003
14
11
1.26.74
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİRNUR
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
B.BEKTAŞAP
A.HAKKI TÜRKMEN
B.TEKİNALP
12
35
351894
10
17
2
KUBAT FIRTINASI
3y a d
TALIP HAN (IRE)
57.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET CANLIKA
V.ÖNDER
1
35
313613
14
19
3
KUMARBAZ
3y d e
MENDIP (USA)
60.00
H.PARILDAR
CELAL KAYA
C.LAÇO
15
35
446635
14
13
4
YILDIZLI ASLAN
3y a e
CUVEE (USA)
56.50
A.ÇANKAYAAP
SIRAÇ DEMİR
At Sahibi
4
34
233931
9
20
1.23.68
5
PENTHOS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.50
F.YARDIMCI
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
8
32
69520-4
7
14
1.29.05
6
PAMELA
3y d d
HARD WORKER
57.00
M.P.DEMİRAP
MAHMUT TEKİN
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
3
31
777345
10
10
7
FRIZER
3y d e
DAI JIN (GB)
57.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
14
30
406143
10
18
8
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.50
N.ALTIN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
C.LAÇO
11
30
521236
10
17
1.29.48
9
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
53.50
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
9
28
241826
14
17
10
MISS ADANA
3y a d
INDIGO RED (GB)
56.50
M.DOĞAN
FETHİ TEKPINAR
A.TOPRAK
13
28
37439-3
7
15
1.33.29
11
SÜRGÜN
3y d d
PERFECTO
53.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET DURMAZ
A.TOPRAK
5
27
724875
17
12
1.36.72
12
ŞEKKİYA
3y d d
PERFECTO
56.00
E.KILIK
M.VEYSİ BECENE
A.İŞIK
10
27
007135
19
18
1.24.38
13
KIVIRCIK PRENSES
3y a d
BUENOS AIRES
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
MAHMUT POLAT
V.ÖNDER
6
25
345441
16
20
14
FIRAT AĞA
3y d e
THIS IS IT
50.00
Y.CENGİZAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
7
13
685875
10
9
1.33.61
15
NARCOTIC
3y d e
HAKEEM (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
13
655498
119
12
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİRUMUT
4y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
R.DOĞAN
MUSTAFA TUMBUL
G.ALTIN
7
34
15400-3
7
15
1.38.54
2
KÜÇÜKBAKIR
4y k a
DEHA
59.50
V.KIZMAZ
RECEP KÜÇÜKÇAY
At Sahibi Vekili Neşet AKYAVUZ
8
33
221470
16
17
3
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
57.00
İ.KATARAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
V.ÖNDER
3
32
961926
14
17
1.49.69
4
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
55.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
9
30
053020
16
14
1.46.48
5
GODFATHER
4y a a
UÇANBEY
56.00
M.B.ÇAKMAKAP
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
10
30
434182
14
18
1.50.72
6
MAMİ
4y k a
YAŞARCIK
58.00
H.PARILDAR
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
12
30
892909
16
14
7
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
57.50
N.ALTIN
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
4
29
072712
16
19
1.49.33
8
UÇANFIRTINA
4y a a
UÇANBEY
55.00
F.FELHANAP
SERHAT ŞAHİN
A.İŞIK
5
28
167400
16
15
1.52.58
9
MORGÜL AĞA
4y k a
BAYÇORA
56.50
E.KILIK
CEMAL YILDIZ
A.TOPRAK
6
27
028361
14
20
2.01.30
10
KARİMANINOĞLU
4y k a
ATİKBEY
54.00
M.IŞIKAP
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
1
26
343571
121
20
11
NİTRO CAN
4y a a
NİTRO
53.00
M.E.DOĞANAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÖNDER
2
26
357107
16
18
1.49.94
12
ZORLU AĞA
4y a a
UÇANBEY
59.50
İ.AKYAVUZ
MEHMET BECENE
M.K.ÇİZİK
11
33
9001-1
7
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİLADIM
4y a a
ATİKBEY
54.00
B.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
4
2
080
23
17
1.36.45
2
BADILLI BEYİ
4y a a
GOBAKBEY
58.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
8
22
8626
14
16
1.31.23
3
BERK OĞLU
4y a a
UÇANBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
COŞKUN ŞİMŞEK
A.TOPRAK
10
17
569430
86
13
1.27.86
4
ÇATAK BEYİ
4y a a
BOLKAR
58.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET CAN ÇİZİK
N.CAMUZ
5
17
733445
14
16
1.26.02
5
FIRTINAKASIM
4y a a
ODİNHAN
58.00
N.ALTIN
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
7
33
424262
14
18
1.27.12
6
GOLTEĞIS
4y k a
GOBAKBEY
58.00
V.KIZMAZ
AHMET ÇELİK
A.TOPRAK
3
17
02080
14
15
1.24.97
7
HİLAL AĞA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
İ.ÇİZİKAP
HACİ DİNÇER
V.ÇİZİK
9
0
75
14
18
8
MECİTHAN
4y d a
AYABAKAN
58.00
H.PARILDAR
HAÇIM YILDIZ
B.TEKİNALP
6
7
986957
19
14
9
NAİMOĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
H.İ.AKKAYA
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
11
27
476420
33
14
10
RUTGAY
4y a a
KIRIMHAN
54.00
H.ALTUNDAĞAP
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
1
2
0008
23
16
1.31.55
11
YEL ARJİN
4y a k
ODİNHAN
52.00
Y.CENGİZAP
SUPHİ SALGAR
M.KEKLİK
2
0
0
21
19
1.49.60
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TASARIMCI
5y k a
TURBO
61.00
F.FELHANAP
REŞAT ARSLAN
A.TOPRAK
11
55
101260
21
17
1.20.96
2
BALTACI
8y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
N.ALTIN
MERT ÇELİK
M.KEKLİK
1
50
690750
10
3
1.21.77
3
ELMASINKIZI
7y k k
TURBO
60.00
F.YARDIMCI
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
12
49
92829-3
7
16
1.22.30
4
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.50
V.KIZMAZ
YAVUZ YILDIZ
B.TEKİNALP
6
48
089270
10
13
1.22.05
5
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
58.50
S.KAPLAN
HALİL KAYA
S.SAYIN
2
46
353402
10
15
1.22.26
6
TEYYARE
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
C.TEPEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
4
46
411639
14
17
1.20.71
7
KIRIM AY
4y k a
KIRIMHAN
53.50
B.BEKTAŞAP
ADİL YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
42
148020
16
15
1.22.78
8
BABAEMİR
7y k a
YAŞARCIK
56.00
R.DOĞAN
LAMİ KATI
V.ÇİZİK
10
41
565000
10
10
1.26.73
9
ALTUNBİR
6y k k
DEHA
51.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET REŞİT ARTUN
G.BALTA
7
35
44092-6
17
14
1.24.13
10
TUMBULBEYRUT
6y a a
İBOCAN
50.00
MEH.PARLAKAP
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
3
28
96-0070
17
13
1.27.17
11
PATOZ
6y a a
YALAZ
50.00
İ.AKYAVUZ
AHMET ÇELİK
A.TOPRAK
9
26
064753
10
10
1.22.21
12
DELİCİHAN
11y k a
YAŞARCIK
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
8
22
664940
17
6
1.21.82
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKİPETBENİ
5y d a
INDIGO RED (GB)
61.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
8
60
17240-2
7
17
2
TATVAN BEYİ
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
M.P.DEMİRAP
MAHMUT TEKİN
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
7
57
743500
109
14
2.22.94
3
SUPREME
5y a a
REY DE CAFE (USA)
61.00
N.ALTIN
ETHEM KAPLAN
G.BALTA
2
56
335235
10
15
2.26.03
4
BEKİRİM
6y d a
PRESSING (IRE)
57.00
M.CANPOLATAP
MEHMET ÖKSÜZ
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
4
54
990780
14
8
5
SON OF HAKEEM
4y d a
HAKEEM (USA)
56.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN YÜKSEL
A.TOPRAK
12
54
521100
41
18
2.23.36
6
LET ME PASS
6y d a
GREEN GÖNEN
58.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
3
50
422746
10
16
7
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
58.00
H.PARILDAR
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
10
50
231550
10
17
2.25.99
8
TRUSTABLE
6y d a
SIXTIES ICON (GB)
56.00
F.FELHANAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
5
50
902122
10
19
2.22.60
9
GÖNCÜBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.50
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
M.KARALI
6
49
619413
10
19
10
CUPIDS ARROW
5y d a
AFTER MARKET (USA)
56.50
R.DOĞAN
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
14
47
002119
10
19
2.17.49
11
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
11
40
473261
10
20
2.18.60
12
REMAZANABİ
4y a a
EL CORREDOR (USA)
50.50
M.B.ÇAKMAKAP
EKREM ALTIN
G.BALTA
1
39
061852
16
17
13
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
50.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
13
37
764121
16
20
14
ALTIN KAFES
6y d k
PERFECTO
50.00
M.E.DOĞANAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
N.CAMUZ
15
34
215544
10
16
15
METİN ABİ
6y d a
BIN AJWAAD (IRE)
50.00
Y.CENGİZAP
BUBO ERCAN
A.İŞIK
9
29
649200
56
12
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAREER AL REEF (AE)
7y d a
57.00
DANE O'NEILL
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
1
85
31-1132-
127
0
2
ES AJEEB (AE)
6y a a
57.00
SAM HITCHCOTT
SH ABDULLA BIN MAJID
I ASEEL
2
115
1-31512-
12
0
3
ASSUAN (FR)
5y d a
57.00
SANDRO PAIVA
ABDULLAH MUBARAK BIN
A AL RAYHI
3
90
1-8117-
32
0
4
CHEIK ROQUE (FR)
8y k a
57.00
BRETT DOYLE
EERC MNGR: MRS REBEC
E CHARPY
4
100
429607-
21
0
5
AF AL SAJANJLE (AE)
7y k a
57.00
SZCZEPAN MAZUR
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
5
117
3-23100-
46
0
6
BURJ AL ARAB (FR)
9y a g
57.00
DANIEL TUDHOPE
MOHD AL AASER
M RAMADAN
6
87
3-28690-
32
0
7
OCTAVE (US)
5y d a
57.00
PATRICK COSGRAVE
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
7
95
217940-
21
0
8
MIRNA (FR)
8y a k
57.00
RICHARD MULLEN
YAS HORSE RACING MAN
J DE ROÜALLE
8
110
4-06305-
49
0
9
RB MONEY TO BURN (US)
5y d k
57.00
FABRICE VERON
SHKHA ALYAZIA BINT S
E LEMARTINEL
9
110
11-115-
46
0
10
RB SO RICH (US)
9y k a
57.00
ANTONIO FRESU
SALEH OMAR ALI BIN H
M AL MHEIRI
10
97
884888-
32
0
11
MH RAHAL (AE)
6y d a
57.00
BERNARDO PINHEIRO
MANSOOR KHALIFA SULT
E JEANNE
11
102
603460-
21
0
12
AATEBAT AL KHALEDIAH (SA)
9y k k
57.00
FERNANDO JARA
FAHAD MOHD ALORAINI
A AL RAYHI
12
121
911921-
21
0
13
ZAWANI STAR (FR)
6y k a
57.00
ROYSTON FFRENCH
ABDUL MOHSEN AL ABDU
H AL ALAWI
13
95
24642-0-
76
0
14
AF ALWAJEL (AE)
5y a a
57.00
TADHG O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
14
113
12-211-
12
0
15
SHADDA'AD (FR)
6y a a
57.00
JESUS ROSALES
SH MANSOOR BIN ZAYED
A MENDEZ
15
102
2132-00-
49
0
16
CAKOUET DE BOZOULS (FR)
8y d a
57.00
CONNOR BEASLEY
ABU DHABI RACING
H AL ALAWI
16
107
0003-60-
49
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EKHTIYAAR (GB)
6y d g
60.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
5
110
3-31295-
35
0
2
SUMMERGHAND (IRE)
6y d g
57.50
DANIEL TUDHOPE
HAMAD RASHID GHADAYE
D O'MEARA
6
105
424401-
14
0
3
ABRANTES (SPA)
7y d g
55.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
BIDASOA CB
G ARIZKORRETA
2
100
321-221-
81
0
4
NINE BELOW ZERO (GB)
5y d g
54.00
TADHG O'SHEA
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
1
98
34277-7
7
0
5
NEVERLAND ROCK (GB)
4y d a
53.50
MICKAEL BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
8
97
22325-9
7
0
6
DREAM TODAY (IRE)
5y d g
53.00
RICHARD MULLEN
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
3
94
338755-
96
0
7
MOQARRAB (USA)
5y d g
53.00
ANTONIO FRESU
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
4
91
206550-
18
0
8
RAAFID (GB)
7y d g
53.00
FERNANDO JARA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
7
93
55110-8
7
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABABIL (USA)
3y d e
57.00
DANE O'NEILL
AL RASHID STABLES LL
A BIN HARMASH
12
0
7-
49
0
2
AL MODAYAR (USA)
3y d e
57.00
FERNANDO JARA
H AND B
A AL RAYHI
8
84
41-
49
0
3
ATTRIBUTION (USA)
3y d e
57.00
ROYSTON FFRENCH
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
16
0
70-
49
0
4
BEDOUINS BOY (IRE)
3y d e
57.00
SZCZEPAN MAZUR
ABU DHABI RACING
H AL ALAWI
11
0
77-
21
0
5
CHINESE EMPEROR (GB)
3y d e
57.00
JIM CROWLEY
ULF BYSTRÖM
L KELP
6
85
100511-
43
0
6
COMMANDING (IRE)
3y d e
57.00
RICHARD MULLEN
NASIR ASKAR
S SEEMAR
13
85
21-
35
0
7
DARK OF NIGHT (IRE)
3y k g
57.00
ANTONIO FRESU
NASIR ASKAR
M AL MHEIRI
5
75
457628-
21
0
8
DUBAI AVENUE (IRE)
3y d e
57.00
TADHG O'SHEA
AHMAD AL SHAIKH
A AL RAYHI
2
82
6521-
21
0
9
EMIRATES CURRENCY (GB)
3y d e
57.00
DANIEL TUDHOPE
AHMAD AL SHAIKH
A AL RAYHI
10
78
523-
40
0
10
FAR SKY (USA)
3y a e
57.00
PATRICK DOBBS
SKY RACING
D WATSON
1
80
2-
21
0
11
FIRST VIEW (IRE)
3y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
90
11-
65
0
12
JUKEBOX KING (USA)
3y d g
57.00
CONNOR BEASLEY
PHOENIX LADIES SYNDI
A BIN HARMASH
4
0
0-
49
0
13
LASER SHOW (IRE)
3y a e
57.00
KEVIN STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
88
12-
51
0
14
LOST IN TIME (GB)
3y d e
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
88
23212-
102
0
15
NOCENTSINKENTUCKY (USA)
3y a e
57.00
ELIONE CHAVES
MEC-COM KLIPPAN AB
F CASTRO
14
95
12111-
71
0
16
SPIRIT OF LIGHT (IRE)
3y k g
57.00
FABRICE VERON
SAYED HASHISH
E CHARPY
15
0
74-
21
0
17
SANAD LIBYA (USA)
3y a e
57.00
.
H AND B
D WATSON
17
0
3-
35
0
18
WHAT A METAL (IRE)
3y d e
57.00
.
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
18
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJESTIC MAMBO (SAF)
5y d g
57.00
DANE O'NEILL
MRS M SLACK J T PE
M DE KOCK
1
108
924-682-
127
0
2
FOR THE TOP (ARG)
4y d a
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH RASHID BIN HUMAID
S BIN GHADAYER
2
110
113-430-
127
0
3
BENBATL (GB)
6y d a
59.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
125
1512-10
82
0
4
DREAM CASTLE (GB)
6y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
112
105090-
75
0
5
GM HOPKINS (GB)
9y d g
57.00
RICHARD MULLEN
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
5
102
049144-
32
0
6
FAMOUS WOLF (FR)
4y d g
56.50
CONNOR BEASLEY
ALI HADDAD
A BIN HARMASH
6
102
41-1543-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GABR (GB)
5y a a
60.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
13
103
2413-60-
32
0
2
LEGENDARY LUNCH (IRE)
6y a g
59.00
TADHG O'SHEA
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
9
101
12146-0
7
0
3
WAIT FOREVER (IRE)
5y d a
58.50
DANIEL TUDHOPE
R BRUNI PARTNER
M BOTTI
6
100
4-13647-
28
0
4
ZAKOUSKI (GB)
4y d g
58.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
100
1-5-
127
0
5
LYNDON B (IRE)
4y d g
57.00
CALLUM SHEPHERD
W J T C O GREDLEY
G SCOTT
7
97
223131-
127
0
6
FREESCAPE (GB)
5y a g
56.50
PATRICK DOBBS
CITY EQUINE SYNDICAT
D MARNANE
12
96
987081-
34
0
7
YAALAIL (IRE)
5y d g
56.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
5
96
853801-
18
0
8
MAILSHOT (USA)
6y a g
55.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
1
93
800613-
62
0
9
MARHABAN (IRE)
4y d g
55.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
93
5-1142-
127
0
10
AURUM (IRE)
5y d a
54.50
FABRICE VERON
MILLENNIUM STABLES
I MOHAMMED
11
92
132-00-
127
0
11
FUEGO DEL AMOR (FR)
6y d g
54.50
SAM HITCHCOTT
MICHAEL PETER REICHS
A BOLTE
3
92
532033-
28
0
12
WELSH LORD (GB)
5y k g
54.50
ANTONIO FRESU
MITEB ZAID AL SHAMMA
M AL MHEIRI
10
92
122-570-
127
0
13
ODE TO AUTUMN (GB)
5y d g
53.50
RICHARD MULLEN
MOHD KHALIFA AL BAST
S SEEMAR
4
90
47-3407-
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUNTAZAH (GB)
7y d g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
1
116
20-3113-
127
0
2
TEAM TALK (GB)
7y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
104
0-42480-
127
0
3
HEAVY METAL (GB)
10y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
3
113
1-93427-
21
0
4
KIMBEAR (USA)
6y d a
57.00
PATRICK DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
4
106
63-2442-
21
0
5
SECRET AMBITION (GB)
7y d a
57.00
TADHG O'SHEA
NASIR ASKAR
S SEEMAR
5
107
126501-
21
0
6
THEGREATCOLLECTION (USA)
6y d g
57.00
SAM HITCHCOTT
ZAUR SEKREKOV
D WATSON
6
104
241145-
21
0
7
RODAINI (USA)
6y a g
57.00
CONNOR BEASLEY
ABDULLAH SAEED AL NA
A BIN HARMASH
7
103
153773-
21
0
8
NORTH AMERICA (GB)
8y d g
57.00
RICHARD MULLEN
RAMZAN KADYROV
S SEEMAR
8
118
210-117-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOLD ARMOUR (IRE)
3y a e
57.00
SAM HITCHCOTT
SUHAIL AL TUWAIR AL
A BIN HARMASH
5
0
0
0
2
BULLOF WALL STREET (USA)
3y a e
57.00
ELIONE CHAVES
THE JC ORGANIZATION
F CASTRO
16
80
13-
43
0
3
COLOUR IMAGE (IRE)
3y d e
57.00
KEVIN STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
85
26-
89
0
4
GENERAL DE VEGA (FR)
3y d e
57.00
DANIEL TUDHOPE
VÄSBY HÄST AB
L KELP
4
80
1-
57
0
5
PLATINUM STAR (IRE)
3y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
106
122517-
90
0
6
PUZZLE ELEGANCE (USA)
3y d e
57.00
SZCZEPAN MAZUR
ABU DHABI RACING
H AL ALAWI
8
0
63-
41
0
7
RAAHY (GB)
3y d g
57.00
FABRICE VERON
FAWZI ABDULLA NASS
F NASS
15
90
216652-
107
0
8
RAAKEZZ (USA)
3y d e
57.00
TADHG O'SHEA
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
3
85
1-
41
0
9
SAMA ALWATAN (USA)
3y d e
57.00
ANTONIO FRESU
AHMED B KHALIFA ABDU
M AL MHEIRI
7
0
5-
41
0
10
STORY OF LIGHT (IRE)
3y d g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
86
512-
31
0
11
YOUONLYLIVEONCE (FR)
3y d e
57.00
JIM CROWLEY
VÄSBY HÄST AB
L KELP
10
83
21771-
43
0
12
ZABARDAST (USA)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
11
0
0
0
13
CHASING DREAMS (GB)
3y a d
55.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
98
11-
83
0
14
FERIYAL (USA)
3y d d
55.00
RICHARD MULLEN
NASIR ASKAR
S SEEMAR
9
0
05-9
7
0
15
HAMAMA (USA)
3y a d
55.00
CONNOR BEASLEY
AL RASHID STABLES LL
A BIN HARMASH
14
0
2-6
7
0
16
SILENT WAVE (GB)
3y d d
55.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
13
88
18-
127
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VOICESINTHEDARKNEZ (FL)
3y d g
54.50
JOE BRAVO
AMY DUNNE
JOSIE CARROLL
1
0
0
0
2
NICHOLAS ROSE (FL)
3y a g
54.50
JEFFREY SANCHEZ
SAM WILENSKY
MAURICIO FUENTES
2
0
0
0
3
JEALOUS BOYFRIEND (FL)
3y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SMITH RANCH STABLES
LUIS RAMIREZ
3
32
6-
26
0
4
CROSS COURT (FL)
3y k e
54.50
TYLER GAFFALIONE
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
4
70
2-
26
0
5
UNCLE SKEETS (FL)
3y d e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
DOWN NECK STABLES AN
TODD PLETCHER
5
0
0
0
6
PURE NILE (FL)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
BREEZE EASY, LLC
JOSEPH ORSENO
6
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LONDON WEREWOLF (KY)
5y d g
55.00
VICTOR LEBRON
MICHAEL MORRISON
MICHAEL MORRISON
1
67
232174-
19
0
2
GOLDENLINEOF (FL)
4y a a
55.00
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
2
62
532155-
28
0
3
MR STARK (FL)
5y d g
55.00
EDGARD ZAYAS
ARINDEL
OSCAR GONZALEZ
3
77
431247-
25
0
4
UNCLE CURLY (NY)
5y k g
55.00
TYLER GAFFALIONE
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
4
81
2-39162-
59
0
5
WOLF RIDGE (ON)
5y d g
52.50
CRISTIAN TORRES
MICHAEL DE PAULO
MICHAEL DE PAULO
5
77
133733-
40
0
6
KING OF LEINSTER (IRE)
5y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
P. J. KAVANAGH
KATHLEEN O'CONNELL
6
72
742813-
25
0
7
GOOD SOLUTION (KY)
4y d a
55.00
PACO LOPEZ
MORRIS BAILEY
DANNY GARGAN
7
75
591-
36
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER PALACE (KY)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
LIANNA STABLES, INC.
TODD PLETCHER
1
0
0
0
2
FASHION FRAME (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
STUART, JOHN D. AND
IGNACIO CORREAS, IV
2
46
6-
61
0
3
UNCAPTURED RUBY (FL)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
JULIAN DE MORA, JR.
JORGE NAVARRO
3
53
47-
39
0
4
RYE STREET (MD)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
4
0
0
0
5
SWEET MIA (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
TOMMY HUTTON'S DREAM
KATHLEEN O'CONNELL
5
0
0
0
6
MUDSLIDE WICKED (KY)
3y a d
54.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
6
52
235338-
40
0
7
I'M A GINGER (NY)
3y a d
52.00
CRISTIAN TORRES
COLL, MICHAEL A. AND
NICHOLAS GONZALEZ
7
76
23-
33
0
8
FLOWZANO (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
8
56
8-
18
0
9
LAKE PARIMA (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
9
0
0
0
10
GINGERONMYMIND (FL)
3y a d
54.50
JAIRO RENDON
HOLMAN, DENNIS AND O
KATHLEEN O'CONNELL
10
0
0
0
11
SIMPLE STORY (MD)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
11
76
2-
47
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENANO ASTRAY (FL)
3y k e
54.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
1
57
7-
68
0
2
JUSTINTHENICKOTIME (KY)
3y k g
54.50
PACO LOPEZ
ASCOT HOLDINGS
JANE CIBELLI
2
67
5563-
40
0
3
DANZING DUNHILL (KY)
3y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
R. A. HILL STABLE AN
GEORGE WEAVER
3
81
336-
56
0
4
BLING SEEKER (FL)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
WINDSTORM STABLE
KATHLEEN O'CONNELL
4
49
65-
21
0
5
NEXTSTOP POKIPC (MD)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GOLD SQUARE LLC
JORGE ABREU
5
54
739-
50
0
6
ST. PADDY'S DADDY (ON)
3y d e
54.50
JULIEN LEPAROUX
MAGIC CITY THOROUGHB
KENNETH MCPEEK
6
53
2-
53
0
7
HERO'S RETURN (FL)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL TROMBETTA
7
56
086-
27
0
8
LETS PLAY HARDBALL (KY)
3y d g
54.50
NIK JUAREZ
R. JOHNSON
MICHAEL TROMBETTA
8
50
5966-
62
0
9
UPHAM (KY)
3y a e
54.50
EDGARD ZAYAS
WILLIAM MOTT
WILLIAM MOTT
9
56
8427-
63
0
10
BEACH TRAFFIC (MD)
3y d g
54.50
JOE BRAVO
TEE-N-JAY FARM AND B
TIMOTHY HILLS
10
62
4356-
54
0
11
FIRE FIST (KY)
3y d e
51.00
GADDIEL MARTINEZ
VALENTIN JIMENEZ
CARLOS MUNOZ
11
43
380-
12
0
12
DECLARE UNION (KY)
3y d g
54.50
MARCOS MENESES
TOP RACING LLC
GUSTAVO DELGADO
12
0
0
0
13
EARTHQUAKE (FL)
3y a e
54.50
JAIRO RENDON
ARINDEL
STANLEY GOLD
13
52
0352-
19
0
14
GALAXY INVASION (NY)
3y d e
54.00
WESLEY HENRY
MICHAEL SPIELMAN
JENNIFER QUINONES
14
41
050-
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAOLA'S TEAM (FL)
3y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
1
34
481-
39
0
2
HARTLING (KY)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
2
63
3381-
14
0
3
ANGELIC KNUGGET (FL)
3y a d
54.50
RICHARD MITCHELL
ANGEL QUIROZ
ANGEL QUIROZ
3
29
641656-
12
0
4
DON'T GET KHOZY (FL)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
4
59
55192-
20
0
5
LA TRES JOLIE (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
5
48
51273-
12
0
6
DUNIVERSE (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PHILIP DICOSMO
ANTHONY PECORARO
6
57
424174-
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAD BOY E. J. (KY)
5y d g
55.00
LUIS SAEZ
BUCKETLIST STABLES,
FERNANDO ABREU
1
69
712220-
25
0
2
VALDOLOBO (IRE)
5y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DARRS, INC.
BRENDAN WALSH
2
81
4-304-21-
92
0
3
BODIE CODY (FL)
4y d g
54.50
JESUS RIOS
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
3
77
232236-
11
0
4
BLOCKBUSTER (KY)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
QUINTESSENTIAL RACIN
MARK CASSE
4
64
185-668-
25
0
5
JOYFUL HEART (KY)
4y k g
55.00
PACO LOPEZ
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
5
79
055306-
36
0
6
GONE DIESEL (FL)
5y d g
55.00
VICTOR LEBRON
BROOKS, MARCY AND DI
MARCY BROOKS
6
63
533705-
19
0
7
SHANGHAI LEVI (FL)
5y d g
55.00
EDGAR PRADO
BIBI JEHALUDI
MOHAMED JEHALUDI
7
65
628734-
14
0
8
SKY D (KY)
4y d g
55.00
JAIRO RENDON
RAD RACING
JANE CIBELLI
8
70
216335-
25
0
9
MORE THAN STRIKING (FL)
4y d g
55.00
LUIS SAEZ
AMAYA, KATHLEEN AND
EFREN LOZA, JR.
9
71
1-
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR. CESCO (FL)
3y a e
54.50
EDGARD ZAYAS
ALFONSO CAMMAROTA
ANTONIO SANO
1
67
218342-
64
0
2
MAKABIM (KY)
3y d g
54.50
TONY MARAGH
MONICA WILLIAMS
HERBERT MILLER
2
53
4316-
19
0
3
DR G'S HOPE (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
MITCHELL GOLDBERG
ROBERT FALCONE, JR.
3
51
0916-
11
0
4
CONGRATS THAT (KY)
3y d g
54.50
RAJIV MARAGH
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
4
59
6516-
26
0
5
PRIZED WARRIOR (FL)
3y a e
54.50
JOSE ALVAREZ
ANGEL MEDINA
ANGEL MEDINA
5
37
679-
25
0
6
ST JOE VIPER (FL)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
RICK ARNOLD
LARRY PILOTTI
6
48
545127-
11
0
7
SHANGHAI MOON (KY)
3y k e
54.50
JULIEN LEPAROUX
C H DIAMOND RACING,
KENNETH MCPEEK
7
50
781987-
34
0
9 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:31 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 ocak 2020 perşembe at yarışı bülteni, 9 ocak 2020 at yarışı programı, 9 ocak 2020 tjk yarış programı, 9 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 9 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 9 ocak 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 9 ocak 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 9 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni