Yarış Başlama Saati: 18:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FARANELLİ
4y a a
KIZGINLAV
58.50
G.KOCAKAYA
TANER KORKUT
M.ERKUŞ
4
47
116497
10
16
2
BEŞKAZALI
4y k a
ALTAHA
60.00
M.KAYA
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
7
50
32863-1
7
20
1.44.34
3
ANIL ABİ
4y a a
TURBO
55.00
F.ARSLANAP
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
1
44
465820
10
14
4
BABACANDIR
4y a a
UÇANOĞLU
55.50
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
HÜS.CAN
5
41
23146
9
18
5
KARBATUR
4y d a
KURTEL
55.00
T.YILDIZ
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
2
40
43221-5
7
19
1.43.95
6
KRAL ABUZER
4y k a
TUNCAL
55.00
A.ASLAN
SUNGUR SOYDAM
MEH.POLAT
6
40
333166
12
18
7
ATEŞİN GÖZÜ
4y a k
KILAVUZ
53.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
8
36
16395-9
7
15
8
KARAKAPLI
4y a a
SONALP
54.50
H.KAPLAN
MEHMET ALTIN
E.KOCA
9
39
02105-5
8
17
9
MASTER
4y k k
BATTAL
52.00
M.HAMEDİ
KAYA KAYA
H.ARAN
3
34
237107
17
18
1.44.83
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELL RING
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ERTUĞRUL İLHAN
ŞÜK. ÇELİK
5
0
0
20
2
KARAYAĞIZ
3y d e
KANEKO
58.00
S.BOYRAZ
H.HAZAL KAYAHAN
S.AYDOĞDİ
9
0
0
20
3
LIGHTNING HAWK
3y a e
MUSABEY
58.00
A.KURŞUN
SEYHAN YILDIRIM
SU.ÖZKAN
1
0
0
20
4
MAGIC MERLIN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
F.YÜKSEL
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
7
0
0
20
5
SON DERMAN
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
M.KAYA
ERSOY GERSMAN
ALİ BOZKURT
4
0
0
20
6
VIVAZORAN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
8
0
0
20
7
CHARMING MELODY
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
H.KARATAŞ
MELİS KURTEL EMİN
H.DEMİR
6
0
0
20
8
ŞELALEM
3y d d
WIENER WALZER (GER)
56.00
D.KAYAAP
SEYFETTİN ULUÇAM
S.AYDOĞAN
2
0
0
20
9
VERRACANO (USA)
3y d d
VERRAZANO (USA)
56.00
T.YILDIZ
CEM SEVİM
K.MELİKE
3
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUMAN
5y k a
TURBO
55.00
A.ASLAN
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
3
93
241264
34
17
1.32.77
2
LOKUM OĞLU
6y k a
TURBO
55.00
H.KARATAŞ
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
5
90
201132
15
18
1.33.52
3
MAVRA
7y k a
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
6
100
121794
15
17
1.33.27
4
SAKALAYDIN
6y k a
TURBO
55.00
M.KAYA
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
1
88
349231
24
20
1.33.92
5
ULUBATUR
6y k a
AĞA KARACA
55.00
A.KURŞUN
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
8
92
311100
31
18
1.35.01
6
GÜNBİKE
6y d k
GÜNTAY
53.00
M.GÜNDÜZELİ
GÜNAY SAV
D.SAV
2
74
714218
20
19
1.34.14
7
HİLALEDA
7y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
İ.SOYAD
TUĞÇE TOSUMOĞLU
S.ÇİFTÇİ
7
96
343322
17
19
1.33.60
8
ROMANOLUR
5y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
G.KOCAKAYA
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
4
95
115813
15
19
1.34.66
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFACAN
6y k a
YAŞARCIK
57.00
M.KAYA
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
6
93
368153
17
18
2.32.51
2
KORKMAZEFE
5y k a
TURBO
57.00
G.KOCAKAYA
ŞABAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
5
90
379226
12
18
2.34.81
3
MEHTAR
5y a a
ÖZHABER
57.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
Y.YAĞMUR
1
82
222333
12
17
4
NİĞBOLU
5y k a
GOBAKBEY
57.00
H.KARATAŞ
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
4
94
321531
24
20
5
SÜLÜNBİKE
5y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
3
106
122311
15
20
6
YETİM ALİ
5y a a
BURUKCAN
57.00
A.ASLAN
F. NİHAT BURUK
Ç.AYDIN
2
74
654423
10
17
2.34.70
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING THE GLORIOUS
3y d e
LUXOR
58.00
A.SÖZEN
BİRKAN BORA AKARSU
R.PERİ
2
0
0
20
2
KING WARRIOR
3y d e
KING DAVID (USA)
58.00
M.KAYA
RECEP KÜÇÜKÇAY
Ö.GÜNELİ
6
0
0
20
3
NEW WORLD
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.KARATAŞ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
7
0
0
20
4
OVERLORD
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
4
0
0
20
5
THE REBEL KNIGHT
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
GÜNSEN SOYUPAK
A.A.ZÜMBÜLLER
8
0
0
20
6
FLAGELLO
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
S.BOYRAZ
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
1
0
0
20
7
HOT CHICK
3y a d
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
A.KURŞUN
H.MERT AKSOY
A.KÜÇÜKAKSOY
5
0
0
20
8
SILK ORCHID
3y a d
DUTYFREE
56.00
GÖKH.GÖKÇE
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
3
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SÖNMEZBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
63.00
S.BOYRAZ
HAKAN SÖNMEZ
OR. ÖZELCANAT
10
56
541154
16
18
2.06.17
2
SECRET EAGLE
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
62.00
G.KOCAKAYA
ALPER ÖZBEK
H.ACAR
7
54
775225
13
18
2.06.76
3
ZALDIR
4y d a
MARCAVELLY (USA)
60.00
F.ARSLANAP
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
2
54
670354
20
12
2.05.64
4
SIEMPRE GANADOR
5y d a
CHURCH PICTURES (GB)
61.00
A.KURŞUN
H.ÇAĞATAY TURAKTEKİN
H.ŞİMŞEK
6
48
223422
17
19
2.04.43
5
CİBO HAN
4y d a
KING ALEX
57.50
H.KARATAŞ
ARMAĞAN TURHAN
U.TEMUÇİN
5
45
696123
15
18
2.05.39
6
ETYOPYALI
4y d a
TRIPLE BONUS
57.50
T.YILDIZ
ORHAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
9
45
303525
17
17
7
MİRAHOR
5y k a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.50
M.KAYA
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
1
45
215636
20
16
2.06.16
8
COMANCHERO
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
A.SÖZEN
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
11
43
723322
15
19
2.06.71
9
HAPPY TIME
4y d g
TRIPLE BONUS
56.50
N.AVCİ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
8
43
198541
17
20
10
DR MIRACLE
4y a a
DR FONG (USA)
50.00
B.AVERBAK
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
U.BİLİK
3
21
970804
19
13
2.09.56
11
KURT ZAAR
4y a a
EXPANSION (USA)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
UĞUR KORKUT
M.ERKUŞ
4
13
87000
22
15
2.13.61
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUBLIMINAL
6y d g
62.00
HOLLIE DOYLE
MR MARK MCALLISTER
S DOW
8
66
95231-1
7
0
2
CASUAL REPLY
5y d k
60.50
T MARQUAND
MERRY FOX STUD LIMIT
J FANSHAWE
10
63
656843-
18
0
3
PARTY ISLAND (IRE)
4y a g
60.50
G BASS
MR A KILLORAN
D COAKLEY
5
64
253313-
22
0
4
CORKED (IRE)
8y d k
60.50
D PROBERT
SHMELT FOR GOLD
A WHILLANS
3
63
442432-
43
0
5
DOCTOR NUNO
4y d g
60.50
C SHEPHERD
SHROPSHIRE WOLVES
A CARROLL
12
64
8-02125-
25
0
6
FAIR POWER (IRE)
7y d g
60.50
A KIRBY
MR N N HOLMES
J BUTLER
9
63
603007-
18
0
7
CAPLA CRUSADER
5y d g
60.50
T HAMMER HANSEN
STRAWBERRY FIELDS ST
C DWYER
4
63
5-64869-
47
0
8
ZEFFERINO
7y a g
60.00
R HAVLIN
MR JOHN CAREY
M BOSLEY
14
62
606773-
43
0
9
HENRY CROFT
8y d g
60.00
MOLLIE PHILLIPS
MR B J MILLEN
A CARROLL
11
62
5217-2-7-
127
0
10
EL CONQUISTADOR (USA)
4y a g
60.00
JOSEPHINE GORDON
MRS C C REGALADO-GON
S L KEIGHTLEY
7
63
0-735-
95
0
11
SOPHOSC (IRE)
5y a g
60.00
R KINGSCOTE
THE HAREFIELD RACING
J TUITE
2
62
986069-
18
0
12
GOODWOOD SHOWMAN
6y d g
58.50
J F EGAN
M F HARRIS
M HARRIS
13
59
330795-
18
0
13
AVORISK ET PERILS (FR)
6y d k
58.50
T P QUEALLY
DEDMAN PROPERTİES
G L MOORE
6
59
681590-
45
0
14
SAUCY ENCORE
4y d k
58.00
J CROWLEY
MRS F COTTON,MR MR
MRS A PERRETT
1
59
076326-
18
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DISCOMATIC (IRE)
3y d e
59.50
D PROBERT
PARK HOUSE PARTNERSH
A BALDİNG
2
74
722-
56
0
2
OUT OF SIGHT (IRE)
3y d e
59.50
C SHEPHERD
MS JULİE FRENCH
ALEX FRENCH
8
0
0
0
3
TORONADO GREY
3y k g
59.50
T P QUEALLY
JACOBS CONSTRUCTION
G L MOORE
4
75
883-
24
0
4
FAIRY CAKES
3y d d
57.50
C BİSHOP
TRİNİTY PARK STUD
EVE J-HOUGHTON
10
0
6-
40
0
5
FREE DEGREES (IRE)
3y a d
57.50
D MUSCUTT
BURNS FARM RACİNG
H KOBEİSSİ
7
0
0-
25
0
6
SOMETHING ENTICING (IRE)
3y d d
57.50
H TURNER
TREBLES HOLFORD THOR
D ELSWORTH
6
68
53-
24
0
7
SPIRITUOSO
3y d d
57.50
GEORGİA DOBİE
MR J M BEEVER
G MARGARSON
3
0
0
0
8
SWALLOWDALE
3y d d
57.50
J MİTCHELL
C R LAMBOURNE, M FOR
J PORTMAN
5
0
8-
25
0
9
WALTZING QUEEN (IRE)
3y d d
57.50
S W KELLY
BB THOROUGHBREDS
R GUEST
9
0
7-
40
0
10
WHO CARES WINS (IRE)
3y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
WİNDMİLL RACİNG Iİİ
A KİNG
1
72
63-
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORN TO DESTROY
4y d g
59.50
A KIRBY
WILLIAM CAMILLA HAIN
RICHARD SPENCER
4
77
23923-5-
81
0
2
CRAVED
4y d g
59.50
T MARQUAND
LAEL STABLE
W HAGGAS
3
0
0
0
3
GOING PLACES
5y a g
59.50
HOLLIE DOYLE
HAMBLETON RACING LTD
ARCHIE WATSON
2
77
4-2-
127
0
4
STARSHIBA
4y d g
59.50
D PROBERT
MR J C SMITH
D ELSWORTH
5
82
5232-
107
0
5
PERFECT SUNSET
4y d k
57.50
W CARVER
DR BRIDGET DREW PA
A BALDING
6
68
05-825-
37
0
6
RAAJIHAH
4y a k
57.50
JOANNA MASON
MRS CATHERİNE E PECK
K BİSHOP
1
0
5-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL GHAZWANI (IRE)
6y d k
61.50
A KIRBY
MR HAMAD RASHED BIN
D O'MEARA
7
97
196446-
21
0
2
MAKE IT RAIN (IRE)
4y d k
61.00
J MİTCHELL
SHEİKH MARWAN AL MAK
S & E CRİSFORD
6
97
412121-
14
0
3
WAIT FOR THE LORD
5y d k
60.50
D COSTELLO
G B PARTNERSHİP
D ELSWORTH
5
95
416-
21
0
4
SNOW OCEAN (IRE)
5y d g
58.00
K SHOEMARK
SHROPSHIRE WOLVES 3
P EVANS
3
90
111242-
28
0
5
UNITED FRONT (USA)
4y d a
57.00
JOSEPHİNE GORDON
MR C L BACON
M APPLEBY
4
88
49-1482-
30
0
6
LUCKY'S DREAM
6y a g
55.50
R KINGSCOTE
MR R S BROOKHOUSE
I WILLIAMS
1
84
125924-
14
0
7
PANDA SEVEN (FR)
4y d g
54.00
J F EGAN
M F HARRIS
M HARRIS
2
82
4225-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OSLO
4y d g
62.00
T MARQUAND
MR NIC BRERETON
M APPLEBY
8
82
024412-
9
0
2
HORN OF PLENTY
4y d k
60.50
D PROBERT
MİLDMAY RACİNG
A BALDİNG
6
79
372816-
31
0
3
TOROCHICA
5y a k
59.50
C BİSHOP
MR MATTHEW ADMANS
J BEST
4
74
656603-
31
0
4
KENDERGARTEN KOP (IRE)
6y a g
59.50
HOLLIE DOYLE
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
2
74
491661-
18
0
5
FRASER ISLAND (IRE)
5y a g
59.50
J MITCHELL
MR A D SPENCE
N HENDERSON
1
74
5455-33-
18
0
6
CENTRAL CITY (IRE)
6y d g
59.50
R KINGSCOTE
MR SPENCER COOMES
I WILLIAMS
9
74
383192-
26
0
7
MARION'S BOY (IRE)
4y a g
58.50
T P QUEALLY
MRS ANNE COWLEY
R TEAL
3
75
586212-
31
0
8
SHEILA (IRE)
4y a k
58.50
J CROWLEY
ED TYNAN MS S KHAW
H PALMER
5
75
5-56132-
49
0
9
PAWPAW
4y d g
58.00
A KIRBY
NIGEL JONES PAUL B
P WEBBER
7
74
588-21-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAYMOND TUSK (IRE)
6y d k
62.00
T MARQUAND
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
6
102
1-47627-
28
0
2
SCARLET DRAGON
8y d g
62.00
HOLLIE DOYLE
HP RACING SCARLET DR
A KING
4
102
517754-
21
0
3
CARDANO (USA)
5y d g
55.50
R KINGSCOTE
MR R S BROOKHOUSE
I WILLIAMS
3
88
5-27022-
28
0
4
SUMMERONSEVENHILLS (USA)
4y d g
54.00
S W KELLY
FRANK DEELY AND JOHN
R HUGHES
2
88
1-30844-
122
0
5
AUTUMN WAR (IRE)
6y a g
53.50
D PROBERT
THE JAM PARTNERSHIP
I WILLIAMS
1
84
667-011-
22
0
6
CENTROID
6y d g
53.50
LEVI WILLIAMS
MRS S YOSHIMURA
J CHAPPLE-HYAM
5
84
041902-
23
0
7
COMBINE (IRE)
4y d k
52.00
GEORGİA DOBİE
LADY MANTON PARTNE
H PALMER
7
80
451325-
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CORAZON ESPINADO (IRE)
6y d k
62.00
TYLER HEARD
MR ROBERT MOSS
S DOW
7
78
048462-
9
0
2
SIR TITAN
7y d g
61.50
T MARQUAND
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
6
77
910666-
33
0
3
JOHNNY REB
5y d g
60.50
D MUSCUTT
NORTH FARM STUD LIMI
JAMES FERGUSON
14
75
832123-
37
0
4
TOMMY ROCK (IRE)
4y k g
60.50
A KIRBY
MR PETER RIDGERS
C COX
8
75
144240-
127
0
5
ONE HART (IRE)
4y a g
60.50
B CURTIS
MIDDLEHAM PARK RACIN
M JOHNSTON
11
75
010003-
24
0
6
ICONIC KNIGHT (IRE)
6y d g
60.50
HANNAH FRASER
JOHN MOORHOUSE PAR
ED WALKER
3
75
623201-
28
0
7
BRUNEL CHARM
4y d g
60.00
S W KELLY
MR R LANE MR S NEE
R HUGHES
4
74
700334-
24
0
8
MOLIVALIENTE (USA)
5y a g
59.50
L NEWMAN
CURTIS BLOODSTOCK
J BEST
9
73
210-497-
46
0
9
TOO SHY SHY (IRE)
4y k k
59.00
K SHOEMARK
PHİL CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
5
72
414437-
109
0
10
KUMASI
4y a g
59.00
HOLLIE DOYLE
MR A M B WATSON
ARCHIE WATSON
13
72
025-74-
11
0
11
AWEEMAWEH (IRE)
4y a g
58.50
C BISHOP
SIX OR STICKS
M CHANNON
2
71
064837-
27
0
12
AGENT OF FORTUNE
6y a k
57.50
R CLUTTERBUCK
FOREİGN LEGİON
G L MOORE
10
68
898090-
72
0
13
BARTAT
4y d k
55.50
H TURNER
THE DECEMBER LUNCH
M WİGHAM
12
64
691187-
23
0
14
AHORSECALLEDWANDA
4y d k
55.00
C SHEPHERD
MASON BROWN PARTNERS
MRS A PERRETT
1
63
390848-
24
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTURED LIGHT (FL)
4y a k
53.50
LUCA PANICI
HEARDSDALE RACING
VAUGHAN HEARD
1
48
272525
42
0
2
SMIRKOTCH (AR)
6y a k
53.50
CARLOS MONTALVO
LARRY GETTO
LARRY GETTO
2
72
7455-34
36
0
3
BIG CHEEKS (KY)
4y a k
53.50
ANGEL S. ARROYO
BULL AND BEAR RACING
WILLIAM THARRENOS
3
61
054400
14
0
4
SASSY CAT (CA)
4y a k
53.50
CRISTIAN A. TORRES
HEINZ J. STEINMANN
JOSE A. GALLEGOS
4
52
67-63
23
0
5
COPPER (FL)
4y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
55
76
29
0
6
GINGERONMYMIND (FL)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
DENNIS HOLMAN, AND K
KATHLEEN O'CONNELL
6
63
9592
24
0
7
SAINTE MERE EGLISE (NY)
4y d k
53.50
JUNIOR ALVARADO
EMPIRE EQUINES LLC
THOMAS M. BUSH
7
65
2-7968
107
0
8
HERCULINA (KY)
4y a k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
STEVEN MICHAEL BELL
WESLEY A. WARD
8
58
48-9644
127
0
9
REMARKABLE SILVER (FL)
4y k k
53.50
COREY J. LANERIE
PATRICIA A. GENERAZI
JOSEPH F. ORSENO
9
49
426-737
36
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYCAPOTE (KY)
4y k g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
ALVIDAL RACING STABL
AMADOR MEREI SANCHEZ
1
67
381319
21
0
2
RED FOG (FL)
5y a g
54.50
LEONEL REYES
MICHELLE PEREZ AND D
JAVIER NEGRETE
2
73
407347
23
0
3
SUPERHIGHWAY (KY)
5y a g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
RON HENDRICKSON
MARCIAL NAVARRO
3
73
142158
23
0
4
MONEY COME (FL)
5y d g
54.50
LUIS SAEZ
DAS RACING STABLE
DANIEL SILVA
4
77
143324
10
0
5
ROSAS WAY (FL)
4y a g
54.50
CRISTIAN A. TORRES
KRUSH RACING STABLE
ANGEL M. RODRIGUEZ
5
72
335245
31
0
6
PURECRAZIDUDE (FL)
4y d g
54.50
ANGEL S. ARROYO
BELLA INIZIO FARM
JENA M. ANTONUCCI
6
75
116433
23
0
7
SAINT LARNED (FL)
5y a g
54.50
LUCA PANICI
KATHY MACHESKY
ANNA VARSI
7
69
422729
10
0
8
SENZAZIONE (KY)
4y d g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ELIZABETH L. DOBLES
ELIZABETH L. DOBLES
8
72
434231
8
0
9
RAGS FOR BRITCHES (KY)
5y d g
54.50
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
9
72
324125
23
0
10
TONS OF GOLD (KY)
4y d a
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
IVETTE PEREZ CHAMBLE
JOSE GAROFFALO
10
73
412596
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAN RUNNER (KY)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
1
69
325
56
0
2
LAMUTANAATTY (KY)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
SHADWELL STABLE
CHAD C. BROWN
2
0
0
0
3
EIGHTHANDBROADWAY (KY)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DAVID ROBBINS, BARRY
TERESA M. POMPAY
3
0
0
0
4
POLSAR (KY)
3y a e
53.50
VICTOR LEBRON
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL A. TOMLINSON
4
75
2
49
0
5
ATLANTIC ROAD (KY)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
TODD A. PLETCHER
TODD A. PLETCHER
5
0
0
0
6
DR. DUKE(NY)
3y d e
53.50
PACO LOPEZ
BELLA INIZIO FARM, F
JENA M. ANTONUCCI
6
59
03
28
0
7
MY LIBERTY (KY)
3y a e
53.50
ANGEL S. ARROYO
THOROUGHBRED CHAMPIO
MARIA INES MEJIA
7
68
42
127
0
8
SAINTHOOD (KY)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
CHC INC. AND WINSTAR
TODD A. PLETCHER
8
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUEGRASS PARKWAY (KY)
5y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL J. RYAN
MICHAEL J. MAKER
1
93
332336
41
0
2
DOVER CLIFFS (KY)
7y d a
53.50
ANGEL S. ARROYO
MICHELLE A. SHAW
KELSEY DANNER
2
94
4-44240
13
0
3
BATTALION (KY)
4y a g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MAD DOG RACING STABL
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
82
122751
29
0
4
TIL THE END (FL)
9y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
JOHN FANELLI
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
4
97
323217
13
0
5
PREFECT (KY)
4y a a
53.50
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
5
79
5-38933
119
0
6
MR. TIP (KY)
4y a g
53.50
JOSE L. ORTIZ
PHILIP DICOSMO
FRANK RUSSO
6
80
353491
20
0
7
COWTOWN (KY)
4y d a
53.50
LUIS SAEZ
MICHAEL C. STINSON
TODD A. PLETCHER
7
87
144683
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MYSTERY MO (KY)
3y d e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
1
0
0
0
2
JEEBAR (KY)
3y k e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
AL RASHID STABLES, L
JUAN CARLOS AVILA
2
0
0
0
3
PROMISE KEEPER (KY)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
WOODFORD THOROUGHBRE
TODD A. PLETCHER
3
0
0
0
4
CANDY MAN ROCKET (KY)
3y a e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
FRANK FLETCHER RACIN
WILLIAM I. MOTT
4
62
7
48
0
5
BLITZ TO WIN (NY)
3y a g
53.50
JUNIOR ALVARADO
SACKATOGA STABLE
BARCLAY TAGG
5
0
0
0
6
UNTREATED (KY)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
THE ESTATE OF PAUL P
CHAD C. BROWN
6
0
0
0
7
SUMMER SERMON (KY)
3y d g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
7
0
0
0
8
CHROME REPUBLIC (KY)
3y a e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
TOM R. WALTERS
PATRICK L. BIANCONE
8
0
0
0
9
BOREAS (KY)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
ALASTAR THOROUGHBRED
MICHAEL J. MAKER
9
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MO ME MO MY (FL)
5y a k
55.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
1
80
276594
17
0
2
SWEETSWEETSWEET (FL)
5y d k
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
SGV THOROUGHBREDS AN
PATRICK L. BIANCONE
2
75
412-833
17
0
3
COOKIE COVE (FL)
5y k k
53.50
TYLER GAFFALIONE
PATRICIA A. GENERAZI
JOSEPH F. ORSENO
3
69
225325
43
0
4
HENNI PENNY (KY)
4y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT SPIEGEL
KATHLEEN O'CONNELL
4
71
137594
83
0
5
YELLEN (KY)
4y d k
53.50
PACO LOPEZ
CJ THOROUGHBREDS
CAM M. GAMBOLATI
5
70
331840
17
0
6
LA CARA BONITA (FL)
4y d k
55.50
LUIS SAEZ
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
6
78
333532
37
0
7
SHIKAKA (KY)
5y d k
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
7
73
954742
17
0
8
LADY NOY (FL)
5y a k
55.50
LEONEL REYES
NORMA M. SALGADO
HERNAN PARRA
8
62
675458
31
0
9
JUST SMOK'N (KY)
4y a k
55.50
ANGEL S. ARROYO
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
9
72
88-0176
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUNGLE CRY (KY)
3y k e
53.50
PACO LOPEZ
STRONACH STABLES
JOSE CORRALES
1
65
4
48
0
2
FIRST TASK (KY)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
2
0
0
0
3
SIMOVITCH (KY)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
DONALD R. DIZNEY LLC
WILLIAM I. MOTT
3
62
402
28
0
4
EMPEROR'S CAUSE (NY)
3y a e
53.50
LEONEL REYES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW J. WILLIAMS
4
73
23
14
0
5
BRACKEN (KY)
3y a e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LOW, LAWANA L. AND R
TODD A. PLETCHER
5
69
2
28
0
6
SOUND MONEY (KY)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
6
68
29
48
0
7
SPHEROID (KY)
3y d e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
JONES, JR., FRANK L.
DALE L. ROMANS
7
70
65
41
0
8
AMERICAN DOLLAR (KY)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
NEW HORIZON FARM, IN
VICTOR BARBOZA, JR.
8
68
4
42
0
9
SEMINOLE BEACH (KY)
3y a e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
LUCKY SEVEN STABLE M
IAN R. WILKES
9
87
2
83
0
10
EYE OF HORUS (KY)
3y d g
53.50
JOE BRAVO
CALLAHAN, PETER AND
IAN R. WILKES
10
31
0
48
0
11
ROSENQUIST (KY)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
11
0
0
0
12
MANITOWISH (KY)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
JIM BAKKE, AND GERAL
DALE L. ROMANS
12
72
5
43
0
9 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 ocak 2021 cumartesi at yarışı bülteni, 9 ocak 2021 at yarışı programı, 9 ocak 2021 tjk yarış programı, 9 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 9 ocak 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 9 ocak 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 9 ocak 2021 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 9 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni