Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEMİN KRALI
7y k a
TURBO
51.00
F.ARSLANAP
SEBAHADDİN KAMBER
G.SUBAŞI
1
89
435121
21
20
1.33.48
2
CANKURTBEY
8y k a
HİSARHAN
55.00
T.YILDIZ
S.ÖZDEN ODACIOĞLU
S.KONAK
6
89
036711
24
20
1.33.08
3
KAZDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
51.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
2
78
76867-0
7
10
1.33.20
4
RUSDAMAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
A.KURŞUN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
H.TEKİNALP
4
92
18318-1
8
20
1.35.14
5
SİNANLI
6y k a
BİLGİN
55.00
A.ÇELİK
ABDULKADİR YAVUZASLAN
EN.KARATAŞ
3
84
146503
14
15
1.33.08
6
ŞENHAN
5y a a
ALTAHA
55.00
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
5
90
461022
31
19
1.36.42
7
ŞUBARTAY
5y a g
KAIZBERT (RU)
55.00
H.ŞİMŞEK
CEM KAAN PARSAK
At Sahibi
7
84
111347
37
17
8
HİLALEDA
6y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
İ.SOYAD
TUĞÇE TOSUMOĞLU
S.ÇİFTÇİ
8
96
14580-1
10
20
1.35.98
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAGONA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KURŞUN
DEMİRHAN YILMAZ
S.BEKTAŞ
7
0
35
28
18
1.13.76
2
DOS GARDENIAS
3y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
B.ÇIĞLAAP
ULUÇ Y. ARDAHAN
E.KARAKÖLEOĞLU
2
24
003
21
17
1.15.61
3
ELIKA
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
58.00
M.KAYA
H. NİSA ÜNLÜ
S.MUTLU
10
33
652
28
17
4
ILSA IN VERSAILLES
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
İ.SOYAD
BAHADIR GELİŞ
M.AYBEK YORULMAZ
3
35
834222
14
19
1.12.56
5
LADY LIPA
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
B.AVERBAK
ŞEYMA B. TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
6
0
0
20
6
NESLİCAN HATUN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
F.YÜKSEL
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
4
0
7
108
19
1.15.96
7
PEGGY BUNDY
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
58.00
A.KAÇMAZ
OZAN BİNGÖL YURTSEVER
EN.KARATAŞ
1
0
0
20
8
SPEEDILY
3y d d
LUXOR
58.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
MEHMET DEMİRKIRAN
E.USLU
8
0
6
28
19
9
VAYA BIEN
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
58.00
D.YILDIZ
FRANCESCO SPONZA
U.AYSEL
9
0
6
10
19
10
WINTERS LOVE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
GÖK.BEKTAŞ
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
5
0
0
20
11
ZING
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
MER.ÇELİK
ESRA ATMAN
V.KARAKAYA
11
14
6085
14
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAZAR DENİZİ
4y a a
TURBO
60.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
7
47
55847-1
7
20
1.42.43
2
ZAMAN HATTI
4y a a
ODİNHAN
56.50
A.KAÇMAZ
SALİH DOĞAN
K.TEKİNALP
4
40
245678
11
13
1.42.98
3
AKÇAKOCA BEY
4y k a
TURBO
55.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
37
261675
14
17
1.41.92
4
CİĞERDELEN
4y d a
SARRAF
54.50
A.ASLAN
CUMHUR ÜN
MUR.AKKILIÇ
5
36
5150
14
18
1.44.32
5
ARDABEY
4y d a
SUNGURBERK
54.00
İ.SOYAD
ABDULLAH AVCI
S.ÇİFTÇİ
9
35
10
11
19
6
FOTOKIZI
4y d k
BATUKAN
54.00
D.KAYAAP
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
6
35
322100
17
18
1.44.34
7
SARRAFŞAH
4y d a
SARRAF
54.00
F.YÜKSEL
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
2
35
683465
11
10
1.43.56
8
TERAPİST
4y k a
SONALP
54.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ALTIN
H.ARAN
1
35
233431
38
20
1.44.58
9
KOCAYÜREK
4y k a
AĞA KARACA
52.50
GÖKH.GÖKÇE
MUAMMER ÖĞÜT
M.BAYKARA
8
32
476763
24
10
1.49.41
10
TAKİEFE
4y k a
BİLGİN
52.50
D.YILDIZ
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
V.BOYRAZ
10
32
745750
33
12
1.44.94
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFACAN
5y k a
YAŞARCIK
57.00
K.TOKAÇOĞLU
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
6
94
221141
31
20
2.34.76
2
BUDAKHAN
8y k a
TURBO
57.00
M.ÇİÇEK
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
1
104
144-412
14
19
3
FATİH AĞA
5y k a
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
FATİH ÇİFTÇİ
EN.KARATAŞ
3
100
132143
38
18
4
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
57.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
2
95
822127
15
18
2.31.14
5
KRAL ARTUR
5y d a
DEHA
57.00
B.AKÇAYAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
K.İ.KÖSEOĞLU
4
91
252518
15
19
6
ÖZEKAN
5y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
A.KURŞUN
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
5
93
322363
15
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARK ROYAL
3y d d
YOUMZAIN (IRE)
58.00
T.YILDIZ
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
10
0
07
28
18
2
BIANCA CAPELLO
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
4
0
4
127
19
3
CİNGOROZ
3y k d
TRIPLE BONUS
58.00
F.YÜKSEL
L.SONA ÜTÜCÜ
İ.ESER
2
33
775542
28
11
1.15.00
4
CONSTELLATION
3y d d
APPROVE (IRE)
58.00
A.KAÇMAZ
AHMET KAVRAN
T.KURT
11
0
0
20
5
DARK PEARL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.KAYA
SERDAR K. ÖZÇOLAK
ŞÜK. ÇELİK
8
0
53
28
18
1.13.82
6
FREE YOUR HEART
3y a d
ENGLISH CHANNEL (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
7
0
3
42
19
1.13.15
7
KADRUSHKA
3y a d
ERAYÇE
58.00
B.AVERBAK
REŞAT ÖZ
H.GÖNÜLTAŞ
9
0
80
28
18
1.16.08
8
LADY KARA
3y d d
KARABEYHAN (GB)
58.00
A.KURŞUN
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
3
0
64
28
18
1.14.58
9
MENINA BONITA
3y d d
EL CORREDOR (USA)
58.00
MER.ÇELİK
SÜLEYMAN ÖZ
At Sahibi
6
0
9
28
19
10
QUATTRO GIRL
3y d d
BUENOS AIRES
55.00
D.KAYAAP
GÖKHAN YILDIZ
E.KARAKÖLEOĞLU
1
17
548696
21
12
11
VICKY BARON
3y a d
LUXOR
54.00
İ.S.SÖĞÜTAP
MUAMMER KİTAPÇI
E.USLU
5
0
4
127
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAICON
4y d a
KANEKO
59.00
D.KAYAAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
H.DEMİR
1
52
918737
17
16
2.06.53
2
MAKARACI ÇOCUK
6y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
F.ARSLANAP
GÜRKAL ULUDAĞ
T.DONAT
6
52
638704
21
11
2.04.75
3
URLA KARASI (IRE)
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
7
52
493071
24
20
2.05.15
4
ENGEL YOK
5y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
62.00
A.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
13
50
027022
24
19
2.05.11
5
FAHRENHEIT
4y d a
INSPECTOR
58.50
M.ÇİÇEK
HAYRULLAH DOĞAN
M.ANAT
11
47
0012-5
10
18
2.05.80
6
TORCULARIS
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
AHMET BAKIR
K.BALTACI
5
45
525062
127
16
2.05.60
7
LONGSTAR
5y d g
LUXOR
57.00
A.KAÇMAZ
ORHAN UZUN
E.USLU
2
40
133024
24
16
2.06.81
8
WOLF CREEK
4y d a
SCARFACE
55.00
F.YÜKSEL
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
4
40
45330-4
10
15
2.17.02
9
FLASH FORWARD
4y d a
DR FONG (USA)
54.00
A.KURŞUN
HAKAN YÜCETÜRK
T.İBİŞ
8
38
336326
45
15
2.05.77
10
ALEXANDRAPOLI
5y a a
HARPUTLU GAGGOŞ
54.50
A.ASLAN
İSA FİDANAĞAÇ
MAH.BAYKARA
10
35
67445-3
10
9
2.11.01
11
MİRAHOR
4y k a
VICTORY GALLOP (CAN)
52.50
B.AVERBAK
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
3
35
018
127
19
2.12.12
12
REAL KING
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
MER.ÇELİK
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
V.BOYRAZ
9
29
55004-0
10
13
2.06.06
13
PLOVDIV
5y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
50.00
M.HAMEDİ
VEDAT SÖNMEZ
V.BOYRAZ
12
23
56346-0
10
9
2.06.34
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAN SALVADOR (GER)
7y a g
58.00
SIBYLLE VOGT
STALL BOCSKAI
MME C. BOCSKAI
5
95
5841-21-
19
0
2
TIME SHANAKILL (IRE)
7y d g
58.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
DIOSCURI S.R.L.
A&G. BOTTI
4
99
23-5465-
19
0
3
DANCE THE BLUES
5y a g
54.50
MANON VIDOTTO
G. LUYCKX/G. BARBARI
S. CERULIS
3
64
947435-
63
0
4
GLORY DAYS
5y d g
55.00
MAXIMILIEN JUSTUM
JEAN-LOUP DE MIEULLE
N. LEENDERS
2
72
294046-
12
0
5
GREAT TONIO
6y d g
58.50
EDDY HARDOUIN
ANTOINE POLARD
N. LEENDERS
1
62
428395-
49
0
6
DELSHEER
5y d g
57.00
ALEXANDRE CHESNEAU
MAXIMILIAN SCHNYDER
AN. HOLLINSHEAD
6
66
554043-
19
0
7
REBECAMILLE
7y d k
55.50
GUILLAUME GUEDJ-GAY
P. BOUAZIZ/J. BOUJEN
V. DEVILLARS
7
60
061500-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRIEGOS
3y a e
59.00
GUILLAUME GUEDJ-GAY
GERARD AUGUSTIN-NORM
X. THOMAS-DEMEAULTE
5
83
4611-
19
0
2
RIO DEL JACK
3y a e
59.00
THEO BACHELOT
PASSION RACING CLUB
Y. BARBEROT
1
88
252113-
19
0
3
DUTCH CHOP
3y d e
57.00
ALEXIS POUCHIN
A. CHOPARD/RED AND W
C. BOUTIN
2
87
02465-1
8
0
4
STAR DRACK (IRE)
3y a e
57.00
FRANCK BLONDEL
ECURIE RAYMOND WAVRI
K. BORGEL
3
82
52321-
49
0
5
CAFE SAIGON
3y a e
57.00
MAXIME GUYON
GEMINI STUD
B. MONTZEY
4
88
31334-
19
0
6
LINDY LOU
3y d d
55.50
THIBAULT SPEICHER
HERALD BLOODSTOCK LT
L. BAUDRON
6
82
256642-
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEMON SMILE (GB)
3y d d
58.00
AURELIEN LEMAITRE
BLC HORSERACING SC
MME P. BRANDT
4
0
8-
45
0
2
MISS EXTRA
3y d d
58.00
THEO BACHELOT
SOPHIE BOULIN REDOUL
J. BOISNARD
7
84
5423-
20
0
3
WOOTTON SAGA
3y a d
58.00
VINCENT CHEMINAUD
JEAN-LOUIS GIRAL
M. DELZANGLES
1
0
2-
30
0
4
COUNTESS DE VEGA (IRE)
3y d d
58.00
SEBASTIEN MAILLOT
KANIZ BLOODSTOCK INV
N. CLEMENT
5
0
4-
30
0
5
DEAUVILLE DREAM (IRE)
3y d d
55.50
ALEXIS POUCHIN
G. KELLEWAY/A. BARBE
MLLE AS. CROMBEZ
3
0
9-
127
0
6
TWELVE BROS (IRE)
3y d d
58.00
MAXIME GUYON
NOVUM STABLES SL
MME P. BRANDT
6
0
97-
26
0
7
QUEEN OF THE NIGHT
3y d d
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
JACQUES PIASCO
K. BORGEL
2
0
8-
36
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAND OF MIND (GB)
5y d a
61.00
BERTRAND FLANDRIN
STEPHAN HOFFMEISTER
S. CERULIS
9
77
010328-
12
0
2
MEHZAM
6y d a
59.00
FRANK PANICUCCI
MICHEL DELAUNAY
C. LOTOUX
7
71
339074-
12
0
3
ARCTIC CERCLE (GER)
5y d a
59.00
WILLIAMS SARAIVA
MAD HORSE
MME A. ROSA
5
75
4719-90-
63
0
4
BAMAXSAR
9y d a
59.00
MAXIMILIEN JUSTUM
ANTOINE POLARD
N. LEENDERS
11
0
610365-
25
0
5
PUTUMAYO
5y d a
57.50
HUGO BESNIER
SUC. ROBERTO COCHETE
X. THOMAS-DEMEAULTE
4
0
111380-
44
0
6
KING NONANTAIS
8y k a
57.50
ANTOINE COUTIER
GALOPP-CLUB RHEIN-MA
A. SUBORICS
2
0
292503-
24
0
7
MEDAYAG
8y a a
57.50
STEPHANE LAURENT
SEVERINE QUERE
MLLE S. QUERE
10
0
009749-
56
0
8
MUNAWER (GB)
6y a a
56.00
THIERRY THULLIEZ
GERARD BEN LASSIN
F. VERMEULEN
8
81
286131-
16
0
9
BELEAVE YOU
5y d a
56.00
MARC NOBILI
EMERIC GUENEAU
P. ADDA
1
55
31890-8
7
0
10
FLEUR D'ANGE
5y a k
54.50
JENTE MARIEN
ECURIE DE LA BAIE
R. GROCHOWICKI
3
0
0
0
11
ZAWIANA (GER)
5y d k
53.00
ALISON MASSIN
DR GERHARD MOSER
MLLE Y. VOLLMER
6
0
0-665-
104
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GO WELL SPICY (IRE)
3y k d
57.50
DOUGIE COSTELLO
MAXWELL PIMLOTT
TJ. FITZGERALD
10
0
555771-
38
0
2
HERNAN (GB)
3y d e
53.50
LEA BAILS
MORENO POGGIONI
A. MARCIALIS
3
81
35272-2
8
0
3
ALKAID
3y d e
53.50
AUDE DUPORTE
SCUDERIA ALLEV.IL QU
G. BIETOLINI
8
68
98030-5
8
0
4
PICNIC BOREAL
3y d e
54.50
ALISON MASSIN
ALLARDS/R.LAURENT-BE
AS&D. ALLARD
6
60
080002-
24
0
5
YOU DON'T OWN ME (IRE)
3y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
KLEIN / FORBES PAR
JM. TUITE
11
0
33214-1
7
0
6
GRATIANE
3y a d
56.00
MAXIME GUYON
B. MONTZEY S
B. MONTZEY
7
76
554-
15
0
7
INSIGHTFUL
3y a e
56.00
THEO BACHELOT
TORSTEN RABER
L. GADBIN
2
81
656127-
46
0
8
MA BOY HARRIS (IRE)
3y d e
54.50
CORALIE PACAUT
BERNARD ROCHETTE
P&F. MONFORT
1
0
443038-
85
0
9
ZUCESSO
3y d e
56.00
CYRILLE STEFAN
STALL WESTFALEN
S. SMRCZEK
9
66
98467-
41
0
10
SILENCIOUS
3y d d
54.50
EDDY HARDOUIN
HENRY BOUTIN
M. BOUTIN
4
73
815535-
24
0
11
TRENTATRE
3y d d
53.00
MICKAELLE MICHEL
GUILLAUME COURBOT
G. COURBOT
5
0
648031-
24
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SONG OF LIFE (GB)
6y d k
57.50
LEA BAILS
SIMONE ESPOSITO
A. MARCIALIS
13
92
119621-
26
0
2
ROGUE (GB)
5y d a
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
PRCE YAZID AL SAUD
D. SMAGA
12
78
615206-
22
0
3
CONSTANTINO (IRE)
7y d a
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
LUCIANO DISARO
F. VERMEULEN
9
84
114413-
54
0
4
INSEO
9y d a
57.50
MAXIME GUYON
LAURENCE BAUDOUIN
M. BOUTIN
5
62
3032-50
3
0
5
FALMOUTH LIGHT
5y d a
57.50
DOUGIE COSTELLO
SHROPSHIRE WOLVES
D. LOUGHNANE
1
0
20-0449-
88
0
6
DES ANNEES FOLLES
7y a k
55.00
CORALIE PACAUT
MICHEL SERRE
P. ADDA
7
57
34197-6
8
0
7
BRIYOUNI
7y d a
56.00
THEO BACHELOT
RALPH BECKETT
RM. BECKETT
4
0
14-1860-
42
0
8
INVIOLABLE SPIRIT (IRE)
5y d a
56.00
STEPHEN HELLYN
DELPHINE DE WULF
MME D. DE WULF
8
0
66-0815-
48
0
9
STRADA DI CARSOLI (GB)
7y d a
53.50
EBBE VERHESTRAETEN
FREDERIQUE FROISSANT
Y. MATHIJS
2
35
400090-
127
0
10
ROBERT (SPA)
5y d a
54.50
MICKAELLE MICHEL
BRIGITTE JACQUES
MME B. JACQUES
6
38
000706-
29
0
11
FORTY BERE
5y d a
53.50
JULES MOBIAN
M.VIDAL/SERORS/ROB.C
M. SEROR
3
66
80-7809-
12
0
12
GOOD PICNIC
5y d k
56.00
STEPHANE LAURENT
SEVERINE QUERE
MLLE S. QUERE
11
0
4000-
12
0
13
TOUR (GB)
7y d a
56.00
GLEN BRAEM
GERARD THOMAS RYAN
M&S. NIGGE
10
53
241298-
26
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFRAN
3y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
A. LIETTI/GENETS SRL
A&G. BOTTI
7
0
4-
30
0
2
BUTI
3y d e
56.50
ROSARIO MANGIONE
A. PIERINI/G. BIETOL
G. BIETOLINI
5
0
6-
30
0
3
BERETS VERTS (GB)
3y a e
55.50
ALEXIS POUCHIN
BALLANTINES RACING S
ROB. COLLET
10
0
83-
20
0
4
HARD ROCK
3y d e
58.00
THIBAULT SPEICHER
AMANDINE BAUDRON
L. BAUDRON
2
64
0807-
19
0
5
TIBASTI
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ELBASHIR SALEM AB EL
R. LE DREN DOLEUZE
6
0
8-
28
0
6
LARK SONG
3y d e
58.00
EDDY HARDOUIN
PETER-ROBERT SPILLER
E. LIBAUD
11
0
5-
20
0
7
PROJET CONCRET
3y e
58.00
AURELIEN LEMAITRE
CLAIRE STEPHENSON
G. DOLEUZE
3
0
08-
20
0
8
KING ROBBE
3y d e
58.00
VINCENT CHEMINAUD
JEAN-PIERRE VANDEN H
M. BOUTIN
1
75
59-3
7
0
9
MAX'S THUNDER (IRE)
3y d e
58.00
DOUGIE COSTELLO
DARREN YATES
MME J.F.. HUGHES
8
0
40332-8
7
0
10
MARKLAND
3y a e
56.00
THEO BACHELOT
ANGELA KURTH
Y. BARBEROT
9
0
0
0
11
ALL OR NOTHING
3y d e
56.00
MAXIME GUYON
KAI FAI LEUNG
A. SCHUTZ
4
0
0
0
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IT'SMABIRTHDAY (IRE)
3y a g
60.00
ADAM J MCNAMARA
J ALLISON PARTNER
ARCHIE WATSON
4
0
1-
16
0
2
FULL SPEIGHT (USA)
3y a g
57.00
L MORRIS
CHINA HORSE CLUB/BAL
SIR M PRESCOTT
6
0
94-
16
0
3
RODIN
3y d e
57.00
D PROBERT
THE PİNK HAT RACİNG
A BALDİNG
5
0
74-
56
0
4
DIAMONDS DREAM
3y d d
54.50
F MCMANOMAN
MR F A BİSHOP
FRANK BİSHOP
2
0
0
0
5
DRESS CIRCLE
3y d d
54.50
D BROCK
MR SAEED MANANA
J TATE
3
0
50-
15
0
6
ENDOWMENT
3y d d
54.50
R HORNBY
CHEVELEY PARK STUD
C COX
1
0
66-
15
0
7
SWEET TALKED
3y a d
54.50
J FANNİNG
BOTTİSHAM HEATH STUD
R COWELL
8
0
0
0
8
UP TO SPEED
3y d d
54.50
B CURTIS
MR SAEED MANANA
J TATE
7
0
77-
31
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASDAA (IRE)
4y d g
62.00
J FANNING
OWNERS GROUP
M JOHNSTON
6
81
1-8343-2
6
0
2
SWIFT APPROVAL (IRE)
8y a g
61.00
B CURTIS
JLM RACING
S C WILLIAMS
4
79
63235-5
9
0
3
VISIONARA
4y d k
60.50
C SHEPHERD
W J AND T C O GREDLE
S CRİSFORD
1
78
735433-
21
0
4
KODIAC PRIDE
4y d g
59.50
L MORRIS
OWNERS GROUP
SIR M PRESCOTT
5
76
25-1370-
11
0
5
SOAR ABOVE
5y k g
59.00
D E HOGAN
MR J BUTLER
J BUTLER
2
75
117082-
16
0
6
HARBOUR VISION
5y k g
56.00
L EDMUNDS
NEW VISION BLOODSTOC
D SHAW
3
68
438876-
29
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
XIAN EXPRESS (IRE)
3y a g
58.00
B CURTIS
DR K C TAN
M APPLEBY
2
71
23292-1
10
0
2
DARK SIDE DIVISION
3y d g
56.50
L EDMUNDS
MR M M FOULGER
J RYAN
1
44
867600-
53
0
3
DEPARDIEU
3y a g
56.50
C BENNETT
MR F J BRENNAN
F BRENNAN
4
55
000867-
26
0
4
SCHUMLI
3y d d
56.00
J FANNING
MR D O'MEARA
D O'MEARA
5
49
018659-
13
0
5
BIRKIE QUEEN (IRE)
3y a d
54.00
L MORRİS
MRS S GRAY, MR IAN G
J S MOORE
3
48
506786-
14
0
6
MAYFLOWER LADY (IRE)
3y d d
54.00
D PROBERT
MRS JACKIE JARRETT
R HARRIS
6
48
75876-
89
0
7
SETTIMA LUNA
3y a d
54.00
S CHERCHI
MR GIULIO SPOZIO P
M BOTTI
7
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALMUFTI
4y d g
61.50
J MITCHELL
AL SHAQAB RACING
H PALMER
1
87
506601-
12
0
2
GLENN COCO
6y k g
60.50
B CURTIS
MISS EMILY STEVENS P
S C WILLIAMS
5
85
395474-
42
0
3
MERCHANT OF VENICE
5y d g
59.50
D PROBERT
MR MRS P HOPPER,MR
J FANSHAWE
2
83
130375-
24
0
4
SAMPHIRE COAST
7y d g
58.50
L MORRIS
MR PADDY BARRETT
D SHAW
4
81
26164-3
9
0
5
RANGALI ISLAND (IRE)
4y d a
58.00
C SHEPHERD
MR JOS MRS JANE RO
D M SİMCOCK
3
80
53-5419-
38
0
6
SWISS CHEER (FR)
4y d g
57.00
R HORNBY
WHITCOOMBE PARK RACI
J PORTMAN
6
77
8-43061-
53
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WIMPOLE HALL
7y d g
61.00
GAIA BONI
MR WILLIAM JARVIS
W JARVIS
8
76
667216-
33
0
2
MOTAWAAFEQ (FR)
4y d a
61.00
A RAWLİNSON
MİDDLEHAM PARK RACİN
M APPLEBY
5
77
44410-
15
0
3
ROYAL BIG NIGHT (USA)
4y a g
61.00
J FANNING
KINGSLEY PARK 19 - R
M JOHNSTON
3
77
1283-34-
82
0
4
ROTHERWICK (IRE)
8y a g
60.50
D PROBERT
P F I COLE LTD
P COLE
9
75
43450-3
5
0
5
PHILAMUNDO (IRE)
5y d g
59.50
L MORRIS
REBEL RACING
RICHARD SPENCER
1
73
542540-
44
0
6
REPONSE EXACTE (FR)
4y k k
59.50
HOLLİE DOYLE
MR DAVİD HOWDEN MR
MİSS AMY MURPHY
4
74
58-6387-
24
0
7
AFFLUENCE (IRE)
5y d g
58.50
H CROUCH
THE AFFLUENCE PARTNE
MARTIN SMITH
7
71
124414-
44
0
8
LUCKY'S DREAM
5y a g
57.50
M DWYER
MR R S BROOKHOUSE
I WILLIAMS
6
69
811344-
30
0
9
ABEL TASMAN
6y d a
57.00
P MULRENNAN
MR IAN FURLONG
I WILLIAMS
2
67
450-079-
79
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPRICORN PRINCE
4y a g
58.50
H CROUCH
MRS ANDREA WILKINSON
G L MOORE
4
53
00657-1
7
0
2
CAT ROYALE (IRE)
7y d g
58.00
D E HOGAN
WHITEROK LTD
J BUTLER
11
51
55552-1
9
0
3
CANDESTA (USA)
10y d g
57.50
D MUSCUTT
MRS JO LAMBERT
MISS J FEILDEN
3
47
1-08000-
23
0
4
KERRERA
7y a k
57.50
HOLLİE DOYLE
MRS GWEN THOMAS
D IVORY
12
49
70816-2
9
0
5
MOLTEN LAVA (IRE)
8y d g
57.50
P MULRENNAN
DAVID ROS CHAPMAN
S GOLLINGS
5
45
79764-3
9
0
6
MUZAAWEL
5y a g
57.50
J FAHY
THE STEEL YARD LONDO
R J SMITH
8
50
5-988-
30
0
7
TEBAY (IRE)
5y d g
57.50
B CURTIS
MR JOHN BEST
J BEST
7
47
797038-
51
0
8
TILSWORTH LUKEY
7y d g
57.50
GEORGE ROOKE
MICHAEL NG PHYLLIS
J R JENKINS
9
46
052673-
127
0
9
WINDSORLOT (IRE)
7y a g
57.50
G DOWNING
SF RACING CLUB
A CARROLL
6
43
049558-
117
0
10
ANYTHING FOR YOU
4y d k
57.50
R HORNBY
MASCALLS STUD
J PORTMAN
2
48
7080-
51
0
11
HURRICANE HEIDI
4y k k
57.50
L EDMUNDS
MRS LYNDSEY SHAW
D SHAW
10
30
0088-
31
0
12
LOUISIANA BEAT (IRE)
4y a k
57.50
S W KELLY
MR M MURPHY
MİKE MURPHY
1
45
09-769-5
7
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBA DEL SOLE (IRE)
5y d k
57.50
DANIEL MUSCUTT
THE UXBRIDGE ROAD SY
C WALLIS
11
45
084676-
24
0
2
BROTHER BENTLEY
4y k g
57.50
D PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
6
49
060659-
40
0
3
DEEDS NOT WORDS (IRE)
9y d g
57.50
K O'NEILL
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
1
48
909978-
78
0
4
KYLLUKEY
7y d g
57.50
L MORRIS
DALLAS RACING HAYL
C WALLIS
3
45
278064-
29
0
5
MOCEAD CAPPALL
5y d k
57.50
TOBY ELEY
J R HOLT GREG LYNC
J HOLT
10
44
038-060-
65
0
6
POPPY MAY (IRE)
6y d k
57.50
B MCHUGH
TEAM GİVEN 1
J GİVEN
4
48
268783-
30
0
7
SAGITTARIAN WIND
4y d k
57.50
HOLLIE DOYLE
MR ZHANG YUESHENG
ARCHIE WATSON
8
48
39025-0
8
0
8
SARSAPARILLA KIT
4y d k
57.50
B CURTİS
MR J W PARRY PARTN
S C WİLLİAMS
9
50
51524-2
8
0
9
SPENNY'S LASS
5y a k
57.50
D KEENAN
MR M FIRTH MR J RY
J RYAN
12
41
006788-
29
0
10
TILSWORTH ROSE
6y d k
57.50
GEORGE ROOKE
MR M NG
J R JENKİNS
2
46
04234-2
4
0
11
VALLEY BELLE (IRE)
4y d k
57.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
7
48
0606-22
5
0
12
WANEEN (IRE)
7y d g
57.50
SELMA GRAGE
MR J BUTLER
J BUTLER
5
42
696888-
11
0
13
WILD FLOWER (IRE)
8y d k
57.50
E J WALSH
MISS REBECCA DENNIS
L MCJANNET
13
48
110347-
31
0
11 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Deauville Fransa, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 11 ocak 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 11 ocak 2020 at yarışı programı, 11 ocak 2020 tjk yarış programı, 11 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 11 ocak 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 11 ocak 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 11 ocak 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 11 ocak 2020 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni