Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİNYOR DENİZ
4y k a
ROCA DE LA PAZ (USA)
62.50
H.KAPLAN
MURAT ATEŞ
G.TURAN
11
48
453522
16
19
1.27.76
2
GAUDİ
6y d a
MONTE NEGRO
60.00
S.ÇELİKAP
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
5
47
433156
19
18
1.27.01
3
PATHS OF VICTORY
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
A.İNCİAP
AYTUĞ ATALAY
S.YARDIMCI
6
47
146
127
18
4
CAPE TOWN
6y d a
COUNTRY REEL (USA)
58.50
M.GÜNDÜZELİ
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
1
38
47128-3
8
17
1.27.82
5
BEKRİ
4y a a
OĞLUMEMRE
57.00
O.ATMACA
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
10
37
454343
16
17
1.27.43
6
VALIANT KING
4y k a
KING DAVID (USA)
55.50
B.M.MIRIKAP
SERTAN VARDAR
R.AYDOĞAN
2
36
140726
18
15
1.27.88
7
DEMİRBATUR
4y d a
KING DAVID (USA)
55.00
O.YILDIZ
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
7
33
05543-4
9
17
1.28.57
8
KAPTAN YAVUZ
4y a a
OĞLUMEMRE
54.00
S.TIRPAN
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
8
31
178-630
127
15
1.32.69
9
ALİJA
5y d g
BOSPORUS (IRE)
53.50
MAHMUT TURAN
SEYFİ ALTIN
F.KIRAN
9
28
345795
20
15
1.26.98
10
IMPASSABLE KING
4y d a
TOCCET (USA)
52.00
İ.DİNAR
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
3
27
634655
16
16
1.29.66
11
FLASH KNIGHT
4y d a
EL CORREDOR (USA)
50.00
C.ALTUNAP
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
4
7
7-00
23
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMPION STAR
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
İ.DİNAR
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
7
0
6
100
19
2
ERŞAHİNHAN
3y d e
LUXOR
58.00
O.ÖZTÜRK
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
6
0
7
73
19
3
FIRECRACKER
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
10
30
3692
16
16
1.23.74
4
KING OF RAP
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
N.ŞEN
RUBİL GÖKÜZÜM
M.BAYRAKTAR
8
0
0
20
5
KUŞDİLLİ ALİ
3y d e
RAMPOLDI
58.00
O.GÖKÇE
EROL ÇOKLAR
SAB.ARSLAN
5
0
79
16
18
1.28.74
6
TANERHAN
3y d e
SCARFACE
58.00
İ.H.KETME
TANER KILIÇ
H.GÖNÜLTAŞ
9
0
56
14
18
7
TANGOS
3y d e
AYDEMİRHAN
58.00
F.YÜKSEL
İSMAİL YÜKSEL
M.ATAL
2
0
74
57
18
8
WILD BILL
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
3
36
24-2
10
18
9
BARUDİNİN İZİ
3y d d
BARUDİ
56.00
H.ALTIN
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
1
0
0
37
19
1.31.68
10
RAGAZZA SICILLIANA
3y d d
DERVİŞ AĞA
56.00
S.TIRPAN
KAAN GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
4
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞ BELA
6y d a
SİLSÜPÜR
56.00
T.ALICI
TAYLAN DEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
5
62
510281
26
20
2.09.63
2
DARKHOLM
6y d a
MENDIP (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
ESER AKYIL
C.ŞAMLI
4
87
395721
18
20
2.09.30
3
DRUMMER
8y d a
PAPAL BULL (GB)
56.00
T.YILDIZ
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
1
52
906631
23
20
2.10.63
4
GADDARA
7y a a
CUVEE (USA)
56.00
F.YÜKSEL
MURAT ATEŞ
G.TURAN
9
79
514421
27
20
2.09.60
5
TREVI FOUNTAIN
5y d a
OFFLEE WILD (USA)
56.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
6
86
574358
14
15
2.09.22
6
VILLAGE HOOF
5y d a
HAKKAR
56.00
MAHMUT TURAN
BAHADIR GELİŞ
At Sahibi
7
72
934621
20
20
2.10.11
7
MAXBUENO
4y d a
MAXIOS (GB)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
BAŞAK YAVUZ
G.TURAN
8
44
500142
13
18
2.09.40
8
SARPERHAN
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
54.00
A.İNCİAP
MEHMET SARP
Ş.AKDUMAN
2
51
607654
16
12
9
HEADS ABOVE
4y d k
MY GRANDSON (GB)
52.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
3
55
49193-8
12
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINKURUŞ
4y k k
TURBO
57.00
A.İNCİAP
SADETTİN ER
M.ER
7
59
231211
27
20
1.38.27
2
SÜPER BIRD
4y k k
SAĞANAK
58.00
K.TOKAÇOĞLU
Z.NAZ KEÇELİOĞLU
U.TEMUÇİN
3
55
175366
24
15
1.38.37
3
AKSİ SEDA
4y k k
HABERBATUR
53.00
Ç.CANPOLATAP
ALİ IŞIK DENİZ
F.TURAN
2
45
044187
28
18
1.47.43
4
ÇAĞLAYANŞELALE
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
K.YILMAZAP
SADDULLAH AKÇA
Y.KARAKÜÇÜK
1
45
83853-4
12
16
1.39.58
5
MABEYN
4y d k
SARRAF
52.50
MAHMUT TURAN
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
10
44
685813
30
19
1.39.02
6
HAZ PINARI
4y k k
BALIKHAN
51.50
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
11
42
153293
34
16
7
KARAÇULHA
4y k k
KARA YAĞIZ
51.50
O.ATMACA
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
6
42
07017-8
7
18
1.43.68
8
SULTAN JOKER
4y a k
JOKER
50.50
İ.DİNAR
HAVVA TUMBUL
M.BAYRAKTAR
5
40
2010
40
19
9
CİHANIN GÜLÜ
4y k k
ÖZGÜNHAN
50.00
H.KAPLAN
MÜCAHİT YILDIZHAN
D.AKBULUT
9
37
952215
20
19
1.39.77
10
MERVE PRENSES
4y a k
ÖZHABER
50.00
C.ALTUNAP
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
4
36
350331
19
20
1.39.43
11
ÇOBAN GÜLÜ
4y a k
ALTAHA
50.00
S.TIRPAN
ŞEFİK ÇELİK
T.ATEŞ
8
34
05481-6
9
19
1.42.55
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPERŞAH
3y d e
RAMPOLDI
58.00
O.GÖKÇE
EROL ÇOKLAR
SAB.ARSLAN
5
11
6900
16
16
1.26.22
2
DRAGON HEART
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
AYŞEGÜL KURTEL
S.YARDIMCI
4
0
46
16
18
1.23.90
3
EL CAMİNO
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
T.YILDIZ
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
6
54
230337
17
15
4
FİJİ
3y d e
KULOĞLU
58.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
2
24
37635-5
8
15
1.26.39
5
GREYHOUND
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
İLHAMİ TURAN
V.TURAN
7
32
356332
16
16
1.22.48
6
PAC MAN
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
O.ÖZTÜRK
SERKAN ÜLGEN
F.DİZDAROĞLU
3
0
44
16
18
1.23.38
7
VALEGRO
3y a e
VALENTIN
58.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
8
24
645097
16
13
1.23.99
8
CANO CANO
3y d d
KANEKO
56.00
OĞUZ EREN
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
Y.KARAKÜÇÜK
1
29
686023
23
13
1.26.11
9
URFA YILDIZI
3y d d
YAVUZSEL
52.00
M.BAĞAP
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
9
10
708-6
7
16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FATİHİNGÜLÜ
7y a k
SABURAY
58.00
K.GÖKÇEAP
KAYA KAYA
T.ATEŞ
8
38
43733-4
8
16
2.17.27
2
CALİBE TAY
5y d k
ÖZGÜNHAN
59.00
O.ÖZTÜRK
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
7
48
246438
13
15
2.20.54
3
ŞERİFE ABLA
7y k k
ODİNHAN
59.00
F.YÜKSEL
BİHTERCAN ATAÇ
M.BAYRAKTAR
3
47
7108-05
8
16
2.16.54
4
AYNİRA
5y a k
KARAKEMAL
55.00
Ç.CANPOLATAP
YURDAL KARGIN
M.ERKUŞ
6
29
90717-7
11
18
2.19.29
5
BANKIZ
7y k k
HÜRBATUR
57.00
K.TOKAÇOĞLU
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
13
29
09503-1
12
20
2.17.65
6
ALARAGÜLÜ
5y a k
ÖZHABER
56.00
D.MALATYALI
KAYA KAYA
T.ATEŞ
4
13
87404-8
7
4
2.34.11
7
ALESTA
5y d k
TÜMÖZ BEY
56.00
T.YILDIZ
DUYGU FATURA
Z.ÜNER
5
48
14548-7
7
15
2.21.20
8
BORALTAN
6y d k
ÖZGÜNHAN
56.00
M.ÇİÇEK
YAŞAR İNANÇ
F.TURAN
12
66
12790-2
12
16
9
DALBASTI
5y d k
ALTAHA
52.00
A.İNCİAP
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
11
31
909009
26
12
10
FERHAL
7y k k
HALİD
56.00
H.KAPLAN
MEHMET DEMİRKOL
M.BAYRAKTAR
1
19
578096
26
10
2.29.25
11
GONCA
6y k k
GOBAKBEY
56.00
MAHMUT TURAN
ABDURRAHMAN ÖZKAN
H.ALTIN
14
18
64059-7
12
5
2.15.83
12
HAMHAMA
7y k k
TUNCAL
56.00
H.ALTIN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
2
23
00800-0
12
11
2.17.48
13
HANIM HANIM
6y a k
KOŞANEFE
52.00
S.ÇELİKAP
SALİH KAYA
F.DİZDAROĞLU
9
24
00904-9
7
4
2.16.86
14
KIZILYAR
6y k k
BALIKHAN
56.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
10
24
30400-0
12
11
2.16.93
15
SEDA SULTAN
5y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
O.GÖKÇE
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
15
29
000469
47
8
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY LAW
5y d k
61.50
R KİNGSCOTE
MR HARRY WİGAN
J PORTMAN
6
57
528514-
14
0
2
CONFRERIE (IRE)
6y d g
61.50
A KIRBY
NEW CONFIDENCE PARTN
G BAKER
1
57
584453-
28
0
3
GLOBE THEATRE (USA)
5y d k
60.50
C BISHOP
ROB EMMANUELLE, LYNN
P EVANS
7
55
00000-3
9
0
4
LIGHTNING ATTACK
5y d g
60.50
W COX
MR GEORGE DARLING
A NEWCOMBE
9
55
008900-
28
0
5
LADY MORPHEUS
5y d k
60.00
T P QUEALLY
MR P B MOORHEAD
G L MOORE
5
54
163226-
49
0
6
ANNIEMATION (IRE)
4y d g
60.00
W CARSON
MR W BUCKLEY
B BARR
11
54
08000-5
11
0
7
RAINBOW MIRAGE
4y a k
59.50
T MARQUAND
MİSS SALLY M HOWES
M RİMELL
3
53
940564-
25
0
8
MOJAMBO (IRE)
6y a k
59.00
C SHEPHERD
MR D C O'BRIEN
D C O'BRIEN
4
52
0712-20-
49
0
9
HUNTERS STEP
5y d g
59.00
L MORRIS
MR JAMES ROUND
MISS G KELLEWAY
10
52
18477-2
9
0
10
MRS BENSON (IRE)
6y a k
57.00
D PROBERT
THE REİGNMAKERS
M BLANSHARD
8
47
218547-
28
0
11
STOPDWORLDNLETMEOF
7y d g
56.50
J HAYNES
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
2
39
959800-
26
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUNS UP GUNS UP
4y a g
61.50
C BISHOP
MR G C STEVENS
MRS A PERRETT
4
57
6497-
30
0
2
RECUERDAME (USA)
5y d g
61.00
HOLLIE DOYLE
MR ROBERT MOSS
S DOW
3
56
401956-
14
0
3
TURN OF PHRASE
4y a k
60.50
L EDMUNDS
MR JOHN BERRY
J BERRY
6
55
676-
25
0
4
FUJAIRA KING (USA)
5y d g
60.00
A RAWLINSON
DARE TO DREAM RACING
M ATTWATER
1
54
07045-0
11
0
5
TOOFI (FR)
10y d g
60.00
LAURA PEARSON
NORTHUMBRIA LEISURE
J BUTLER
7
54
9-45-605-
29
0
6
KEY LOOK (IRE)
4y a k
59.50
J MITCHELL
HOLMFIRTH RACING
KEVIN FROST
8
53
07809-4
9
0
7
BUG BOY (IRE)
5y d g
59.50
RHIAIN INGRAM
DR S P HARGREAVES
A NEWCOMBE
9
53
665099-
102
0
8
BAASHIQ (IRE)
7y d g
59.00
A KIRBY
MR PHIL KELLY
ALI STRONGE
2
52
369867-
36
0
9
MIRAKUHL
4y d k
58.00
G DOWNİNG
RADLETT RACİNG AND R
D IVORY
5
50
75780-
41
0
10
MERCURIST
4y d g
56.50
D E HOGAN
MR A F O'CALLAGHAN
B MILLMAN
10
46
00-78-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAMMAS
4y d g
63.50
ROSSA RYAN
MR PETER ONSLOW
DAVID LOUGHNANE
10
0
0
0
2
BONNIE LAD
3y a e
55.50
S W KELLY
BPC, TAYLOR YOUNG
R HUGHES
4
0
9-
25
0
3
ELLIS PARK (IRE)
3y a e
55.50
D PROBERT
MRS E F CLARKE
GEORGE BOUGHEY
3
0
0
0
4
GO OSCAR GO (IRE)
3y d g
55.50
ELISHA WHITTINGTON
S A MARES
M LOUGHNANE
2
0
940-
17
0
5
KAWAALEES
3y k g
55.50
J HAYNES
MULLIGANS RACING CLU
CHELSEA BANHAM
6
70
9267-
81
0
6
KODI GOLD (IRE)
3y d g
55.50
K O'NEILL
MR JABER ALI ALSABAH
MRS C DUNNETT
1
0
0
0
7
MERLIN'S BEARD
3y d e
55.50
S DONOHOE
MR M J CADDY
R HUGHES
5
0
0
0
8
THOMAS DANIELL
3y d g
55.50
JOSEPHINE GORDON
MRS C C REGALADO-GON
S L KEIGHTLEY
9
0
0
0
9
YEAR OF THE DRAGON (IRE)
3y d e
55.50
C SHEPHERD
MR J BARNETT
W KNIGHT
7
0
3-
35
0
10
ROMAN MIST (IRE)
3y k d
53.00
HOLLİE DOYLE
HOT TO TROT RACİNG 1
TOM WARD
8
0
767-
17
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIVENCY (USA)
4y d k
61.50
D MUSCUTT
KESTONRACİNGCLUB
L CARTER
4
70
33-
44
0
2
ARIEL (IRE)
3y d e
55.50
K SHOEMARK
MR P K SİU
C HİLLS
10
0
07-
55
0
3
CAPTAIN HELMET
3y a e
55.50
R KİNGSCOTE
SCUDERİA BLUEBERRY S
M BOTTİ
2
0
80-
28
0
4
GOT NO DOLLARS (IRE)
3y d e
55.50
S W KELLY
THE HİGH FLYERS
R HUGHES
8
0
6
8
0
5
HE CAN DANCE (IRE)
3y d g
55.50
J F EGAN
MR SYLVESTER KIRK
S KIRK
3
0
4-6
12
0
6
LOYAL HAVANA
3y d e
55.50
J FANNİNG
MR G F CHESNEAUX M
N LİTTMODEN
1
73
6723-
13
0
7
MELODY OF LIFE (IRE)
3y d e
55.50
D PROBERT
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
6
78
32-3
8
0
8
PEQUENO
3y d g
55.50
C NOBLE
MR A J MCCABE
T KENT
9
0
0-
17
0
9
POLAR ICE
3y d g
55.50
L MORRIS
CHARLES C WALKER - O
SIR M PRESCOTT
5
0
0
0
10
ORPHIUCHUS (IRE)
3y d d
53.00
JOSEPHİNE GORDON
MR C L BACON
S L KEİGHTLEY
7
0
9-7
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY BOY SEPOY
6y a g
60.00
R KINGSCOTE
MR MRS GEORGE BHAT
S C WILLIAMS
7
69
696424-
16
0
2
BE FAIR
5y d g
60.00
MOLLIE PHILLIPS
SUREFIRE RACING PA
A CARROLL
4
69
1-13165-
127
0
3
TWPSYN (IRE)
5y d g
59.50
C BISHOP
ROB EMMANUELLE, T BU
P EVANS
6
68
251840-
18
0
4
GREY D'ARS (FR)
5y k g
59.50
J FANNING
R FAVARULO, G CHESNE
N LITTMODEN
10
68
24602-4
9
0
5
EMBRACE THE MOMENT (IRE)
5y d k
59.50
J CROWLEY
MİDDLEHAM PARK RACİN
I WİLLİAMS
3
68
523855-
37
0
6
ILHABELA FACT
7y d k
59.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
COOKE MİLLEN
A CARROLL
13
68
366007-
127
0
7
COQUETA (IRE)
4y d k
59.00
T MARQUAND
MR MİCHAEL BUCKLEY
W HAGGAS
12
70
333-
71
0
8
MAN OF LIGHT (FR)
4y a g
59.00
D MUSCUTT
MY RACING MANAGER FR
J FANSHAWE
2
70
9506-
84
0
9
NICKS NOT WONDER
4y d a
59.00
C SHEPHERD
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
5
70
82-3-
127
0
10
TORBELLINO
5y d k
59.00
A KİRBY
BALLANTİNE CURTİS JE
J BEST
9
67
96375-0
9
0
11
LOST HISTORY (IRE)
8y d g
58.50
J MITCHELL
MR JOHN J REILLY
J SPEARING
11
66
817566-
127
0
12
STORMBOMBER (CAN)
5y a g
58.00
L MORRIS
LOS LEADER
M MADGWICK
8
65
760965-
28
0
13
THANIELLE (FR)
4y d k
58.00
D PROBERT
MRS E ROBERTS
A KİNG
14
68
43-7704-
42
0
14
ALDRICH BAY (IRE)
4y d g
58.00
S W KELLY
MR WONG YU ON
W KNIGHT
1
68
660-213-
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAZOOKA (IRE)
10y d g
58.50
J HAYNES
MRS ANNE COWLEY
D FLOOD
8
47
587-608-
23
0
2
ECHO BRAVA
11y k g
58.50
L KENIRY
MISS R WOODMAN
MISS R WOODMAN
5
50
69000-0-
127
0
3
EMBER'S GLOW
7y a g
58.50
R KINGSCOTE
MR TREVOR JOHNSON
M LOUGHNANE
11
48
324030-
26
0
4
LIPPY LADY (IRE)
5y d k
58.50
RHİAİN INGRAM
MR A G NEWCOMBE
A NEWCOMBE
2
49
40-2276-
67
0
5
MOBHAM (IRE)
6y d g
58.50
T MARQUAND
MRS CLAIRE GODDARD A
J R JENKINS
9
50
68860-9
8
0
6
MUZAAWEL
6y a g
58.50
M CREHAN
THE STEEL YARD LONDO
R J SMITH
10
47
5-988-8-9
7
0
7
RAMATUELLE
5y a k
58.50
CALLUM HUTCHİNSON
MRS L J MONGAN
MRS L MONGAN
13
50
8-5690-0
8
0
8
CASAVOLA
4y d k
57.50
HOLLİE DOYLE
LİNGFİELD PARK OWNER
J BEST
14
49
94490-
30
0
9
COOL TO BE A CAT (FR)
4y d g
57.50
J CROWLEY
MR PAUL WILLIAMS
I WILLIAMS
7
50
667301-
26
0
10
MICKEY DRIPPIN (IRE)
4y d g
57.50
J F EGAN
CROWD RACING PARTNER
CAMILLA POULTON
4
49
67004-0
8
0
11
MR ZEE (IRE)
4y d g
57.50
M GHIANI
STAVERTON OWNERS GRO
M BLAKE
6
46
9006-
127
0
12
PURPLE SANDPIPER
4y d g
57.50
D PROBERT
MRS F A VEASEY AND M
R BRISLAND
1
48
077-64-6
10
0
13
RESTRICTED ACCESS
4y d k
57.50
T SAUNDERS
FİLLİES FİRST
J PORTMAN
3
50
65075-7
9
0
14
TRULY TOGETHER (IRE)
4y d k
57.50
L MORRİS
LES BOYER PARTNERSHİ
M BOTTİ
12
43
930740-
26
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGEAC (FR)
7y k g
63.50
A KIRBY
MR G F CHESNEAUX M
N LITTMODEN
11
64
44244-1
9
0
2
ZARAFSHAN (IRE)
5y d g
63.00
C FALLON
MR R J LAVELLE
EMMA LAVELLE
12
67
82564-5
9
0
3
DYNALI
5y d g
62.50
L MORRIS
GOLDEN EQUINOX RACIN
I WILLIAMS
2
65
1-56-063-
51
0
4
FLAT TO THE MAX (FR)
6y d g
62.50
J HAYNES
MR P R HEDGER P C
S HODGSON
4
65
76757-2
7
0
5
TIN FANDANGO
6y d g
62.00
D PROBERT
MR M A HUMPHREYS
M USHER
9
64
247207-
26
0
6
KOZIER (GER)
7y a g
62.00
HOLLIE DOYLE
LOOSE CANNON RACING
A KING
5
64
4-521-75-
26
0
7
NELSON RIVER
6y d g
61.50
ELISHA WHITTINGTON
CCCP SYNDICATE
A CARROLL
6
63
2-8-495-1
6
0
8
CAPRICORN PRINCE
5y a g
61.50
T P QUEALLY
MRS ANDREA WILKINSON
G L MOORE
7
63
441311-
127
0
9
BLAZON
8y d g
61.50
MEGAN NICHOLLS
THE BLAZING OPTIMIST
K BAILEY
1
63
907059-
32
0
10
BIRD FOR LIFE
7y d k
61.50
C BENNETT
THE MARK USHER RACİN
M USHER
14
63
365845-
32
0
11
BROUGHTONS ADMIRAL
7y d g
60.00
T MARQUAND
VALUERACINGCLUB CO U
D PIPE
8
60
34223-3-
127
0
12
SPANISH PERSUADER (FR)
4y d g
58.50
R CLUTTERBUCK
VECTIS RACING
D STEELE
3
62
729-08-
127
0
13
ALCOCK AND BROWN (IRE)
9y d g
58.50
GEORGE ROOKE
AIR-WATER TREATMENTS
M HARRIS
10
57
300-12-6
8
0
14
IVAQUESTION (IRE)
4y d g
58.00
J F EGAN
MR RICHARD A MURRAY
S DOW
13
61
015433-
17
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFRICAN SKY (GB)
6y d g
60.50
M L YEUNG
TORMENTA SYNDICATE
T P YUNG
2
39
000000-
38
0
2
GO BALLISTIC (SAF)
6y d g
60.50
K TEETAN
DAVID HUI CHEUNG WIN
D E FERRARIS
12
39
496037-
28
0
3
MANY GAINS (AUS)
5y d g
60.50
V BORGES
MICHAEL C C KAO KA
K L MAN
1
39
098089-
28
0
4
BIG BANG BONG (IRE)
8y d g
59.50
N CALLAN
LAU NG MUI CHU
C W CHANG
10
37
089887-
35
0
5
BULB ELITE (NZ)
8y k g
59.00
A HAMELIN
ALFRED CHONG KIN NGA
C H YIP
5
36
000530-
38
0
6
CENTENARY IBIS (NZ)
5y d g
59.00
C L CHAU
IBIS SYNDICATE
D J WHYTE
9
36
000080-
24
0
7
VIRTUS STAR (AUS)
6y d g
59.00
A BADEL
HKUAA SYNDICATE
F C LOR
7
36
221114-
21
0
8
FOR FUN'S SAKE (AUS)
5y d g
57.50
T PICCONE
GARY LUI
C FOWNES
8
33
88286-0
7
0
9
WONDERFUL TIGER (IRE)
7y d g
57.50
C SCHOFIELD
SNOW WHITE SYNDICATE
W Y SO
4
33
193766-
35
0
10
BABY STORM (NZ)
6y d g
57.00
J MOREIRA
FELICIA KATHY LOUEY
L HO
3
32
369333-
35
0
11
GLORIOUS BUDDY (AUS)
6y a g
56.50
B SHINN
FRIENDS OF GOLDEN SC
D J HALL
6
31
090090-
18
0
12
FAIRY FLOSS (NZ)
6y k g
52.50
K C LEUNG
JOHN TONG CHOR NAM
P O'SULLIVAN
11
22
776557-
24
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZHAN JIANG ROCKS (IRE)
6y a g
60.50
T PICCONE
ZHAN JIANG SYNDICATE
W Y SO
8
60
003522-
35
0
2
ALL YOU KNOW (IRE)
7y k g
59.00
C L CHAU
ERIC NG WING KWONG
R GIBSON
1
57
401256-
49
0
3
BRAVE KING (IRE)
5y a g
59.00
K H CHAN
LIANNE LAM MATTHEW
A S CRUZ
7
57
367679-
18
0
4
METHANE (NZ)
6y d g
59.00
N CALLAN
ANDREW SHUEN PAK MAN
D E FERRARIS
9
57
540245-
21
0
5
SUPERBELLA (GB)
5y d g
59.00
K C LEUNG
ELIZABETH LEE HO LIN
F C LOR
12
57
000900-
21
0
6
MONSTER KAKA (NZ)
7y d g
57.50
M F POON
KATHLEEN SHI PUI KA
D J HALL
5
54
33004-8
12
0
7
GALLANT CROWN (NZ)
5y d g
56.00
K TEETAN
EQUITY SYNDICATE
A T MILLARD
10
51
284881-
35
0
8
BIG LUCK CHAMP (AUS)
5y a g
55.00
V BORGES
TIMMY CHAN TIEN KAY
P O'SULLIVAN
2
48
3380-
24
0
9
HAPPY WIN WIN (IRE)
6y d g
54.50
Z PURTON
ETERNITY HAPPINESS S
C H YIP
4
47
849102-
28
0
10
KING DRAGON (NZ)
5y a g
54.50
J MOREIRA
PETER CHU KA LOK
K L MAN
3
47
332735-
24
0
11
WINWIN THIRTYTHREE (NZ)
6y a g
52.50
A HAMELIN
SPECIFIC SYNDICATE
P F YIU
6
43
154498-
24
0
12
CAN'T TOUCH THIS (NZ)
5y a g
52.00
M L YEUNG
JONATHAN HUI IAN J
K H TING
11
42
0790-
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JAZZ STEED (AUS)
6y d g
60.50
K H CHAN
BRAVO SYNDICATE
C FOWNES
7
59
144424-
35
0
2
TOM'S STYLE (AUS)
6y d g
60.00
N CALLAN
DR THOMAS CHUNG SIU
K W LUI
12
58
750094-
21
0
3
SIMPLY FLUKE (NZ)
7y d g
59.50
C L CHAU
HORACE CHENG LUNG DO
D J WHYTE
4
57
023353-
42
0
4
ENJOY MY LIFE (NZ)
5y d k
57.00
K C LEUNG
PATRICK AU TSZ HIN
C H YIP
6
52
0
0
5
FARM BUMPER (AUS)
6y d g
57.00
C SCHOFIELD
CHAN KIN YIP
K L MAN
3
52
441805-
35
0
6
MAGIC BONUS (AUS)
4y d g
57.00
V BORGES
MR MRS EDWARD CHAN
D A HAYES
11
52
0
0
7
VIVA POPCORN (GB)
4y a g
57.00
K TEETAN
ARNALDO HO YAU HENG
A S CRUZ
2
52
0
0
8
INFINITE POWER (AUS)
6y d g
56.00
Z PURTON
THE HON PAUL TSE WAI
T P YUNG
10
50
58-
24
0
9
JOYFUL WIN (AUS)
4y d g
56.00
T PICCONE
JOSEPH CHUNG
P F YIU
1
50
0-4
12
0
10
U W BROTHER (AUS)
5y a g
54.00
J MOREIRA
PERFECT MATCH SYNDIC
Y S TSUI
5
45
073122-
21
0
11
TRAVEL DATUK (IRE)
8y d g
53.00
A BADEL
JACKIE WONG SEE SUM
R GIBSON
8
43
488233-
21
0
12
OVERSUBSCRIBED (AUS)
6y d g
52.00
M F POON
BONNIE CHAN YITING
D J HALL
9
41
680130-
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER ALBERT (AUS)
8y a g
60.00
T PICCONE
MASTER SYNDICATE
W Y SO
9
56
455967-
49
0
2
TELECOM ROCKET (NZ)
7y d g
60.00
A BADEL
SUNNY CHEUNG KING FU
Y S TSUI
7
56
343420-
18
0
3
MIGHTY POWER (NZ)
7y d g
59.50
C SCHOFIELD
HAPPY UNCLES SYNDICA
D A HAYES
6
55
763220-
60
0
4
WHISKEY NEAT (AUS)
5y a g
59.50
J MOREIRA
NOVEMBER SYNDICATE
C FOWNES
4
55
632462-
35
0
5
NOBLE BIRTH (NZ)
5y d g
59.00
Z PURTON
LAWRENCE LOK YUEN MI
K H TING
3
54
67771-
28
0
6
SEA ELITE (AUS)
5y d g
58.00
A HAMELIN
HK GOLF CLUB RACING
D J WHYTE
10
52
0-
21
0
7
ZACIAN (AUS)
5y d g
58.00
K TEETAN
HUGO HUI KWAN WAH
A T MILLARD
5
52
0
0
8
DAY DAY RICH (AUS)
5y a g
57.50
H T MO
THE EASY RIDE SYNDIC
T P YUNG
2
51
009800-
66
0
9
PACKING CHAMPION (NZ)
5y d g
57.00
M L YEUNG
EXCITING RACING SYND
L HO
1
50
70-
35
0
10
TOP ACCOLADE (SAF)
5y d g
57.00
H N WONG
IJDH SYNDICATE
C S SHUM
8
50
09-
49
0
11
SPEED TO EXCEED (IRE)
4y k g
53.50
M F POON
DEREK TAM LAP TAK
D J HALL
12
42
07087-
21
0
12
SPEEDY OPTIMIST (AUS)
6y a g
53.50
K C LEUNG
KEN CHU YIN SANG
C H YIP
11
42
788-331-
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HANDSOME BO BO (AUS)
7y a g
59.50
Z PURTON
CHAMPION SYNDICATE
C S SHUM
7
78
289416-
28
0
2
STORM WARNINGS (AUS)
5y d g
59.50
J MOREIRA
FRANCIS YEUNG
D J WHYTE
11
78
1-58250-
35
0
3
WIND N GRASS (IRE)
5y a g
57.50
A BADEL
THE HON MRS KENNET
J SIZE
10
74
615433-
21
0
4
HIGH RISE SOLDIER (AUS)
6y d g
56.00
N CALLAN
KO YIN KEI
K W LUI
12
71
034236-
28
0
5
ISLAND SHINE (NZ)
6y a g
56.00
K C LEUNG
NG TO
P F YIU
5
71
133399-
21
0
6
HARMONY N BLESSED (AUS)
5y d g
55.50
B SHINN
CHEUNG MING MAN, CHE
D A HAYES
6
69
11-
35
0
7
SERIOUS LIAISON (AUS)
5y a g
55.50
H N WONG
KENNETH WU PAK KEI
D J HALL
3
69
13-9008-
12
0
8
HARRIER JET (AUS)
10y a g
53.50
V BORGES
WEI YU LIU HE
P O'SULLIVAN
4
65
331232-
21
0
9
TELECOM SMART (AUS)
5y d g
53.00
H T MO
BILLY CHEUNG KING SH
Y S TSUI
9
64
150098-
18
0
10
WHAT A LEGEND (AUS)
7y a g
53.00
K TEETAN
RACING GURU SYNDICAT
K H TING
2
64
589015-
35
0
11
TRIPLE TRIPLE (NZ)
7y d g
52.00
M F POON
KENNETH LAM YIU KIN,
F C LOR
8
62
28533-2
12
0
12
WINNING FEELING (AUS)
6y d g
51.50
H W LAI
DR ANTHONY W K CHOW
D E FERRARIS
1
61
889148-
42
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELIGHTFUL LAOS (IRE)
4y d g
60.50
C L CHAU
CHENG KEUNG FAI
A S CRUZ
5
80
494061-
28
0
2
NAMJONG PLUS (NZ)
8y d g
60.00
K TEETAN
CLAUDIA SZE HILL TUN
Y S TSUI
2
79
247127-
21
0
3
NOBLE STEED (AUS)
8y d g
59.50
N CALLAN
CHOI WONG LING LING,
K W LUI
12
78
983782-
21
0
4
PRECISE EXPRESS (IRE)
5y a g
56.00
K C LEUNG
BUNNY CHAN CHUNG BUN
P F YIU
4
71
109300-
24
0
5
SURREALISM (GB)
6y d g
56.00
A HAMELIN
WONG CHUNG HIN ARN
D E FERRARIS
10
71
160855-
35
0
6
ANGEL OF MY EYES (NZ)
5y d g
54.50
Z PURTON
MR MRS DARIN LEUNG
C S SHUM
8
67
121627-
28
0
7
INCANTO PREPARED (NZ)
6y d g
54.50
A BADEL
WONG POH WENG
J SIZE
6
67
414211-
21
0
8
CABLE SPEED (IRE)
4y d g
54.00
T PICCONE
COW COW SYNDICATE
R GIBSON
7
66
4-11900-
28
0
9
LEGION OF MERIT (NZ)
5y k g
54.00
M F POON
KENT LEUNG KIN KEUNG
D J HALL
1
66
630800-
18
0
10
SMILING CITY (AUS)
6y d g
53.00
J MOREIRA
GARY LING KAY WAI
D J WHYTE
11
64
301472-
35
0
11
BLAZING BEAT (IRE)
4y a g
52.50
M L YEUNG
WONG CHOR KEI, LAU S
K H TING
9
63
0-00005-
21
0
12
HANG'S DECISION (NZ)
10y d g
52.00
V BORGES
WONG YUET SING TON
W Y SO
3
62
391900-
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIG ENERGY (AUS)
6y d g
60.50
C L CHAU
CHEN CHING LUNG
A S CRUZ
9
79
240144-
21
0
2
SCORES OF FUN (AUS)
5y a g
57.50
A BADEL
FUN LOVING SYNDICATE
J SIZE
4
73
28222-7
12
0
3
HINCHINLOVE (AUS)
7y d g
57.00
H T MO
RISING PROFIT SYNDIC
T P YUNG
10
72
134090-
21
0
4
SUNSHINE SUPREME (AUS)
5y k g
56.00
C SCHOFIELD
WONG YEUK HUNG
R GIBSON
8
70
12-18-
24
0
5
CAPITAL STAR (AUS)
5y d g
56.00
J MOREIRA
CAPITAL RESERVE SYND
C FOWNES
1
69
521121-
127
0
6
GOOD BEAUTY (AUS)
7y y g
55.00
N CALLAN
JUNBON CHAN CHUN BON
K L MAN
7
67
900764-
18
0
7
FLYING BONUS (AUS)
7y d g
54.50
K H CHAN
MR MRS EDWARD CHAN
C H YIP
5
66
024835-
21
0
8
SHOUSON (AUS)
6y a g
54.50
K C LEUNG
VINCENT LI HOI YUEN,
A T MILLARD
11
66
70702-5
7
0
9
THE RUNNER (AUS)
6y a g
54.50
K TEETAN
CHU YUN LAU
F C LOR
3
66
413653-
28
0
10
HAPPY ALUMNI (AUS)
6y a g
54.00
V BORGES
HAPPY MEN SYNDICATE
D A HAYES
2
65
463204-
127
0
11
MOMENTUM GALAXY (AUS)
6y d g
53.00
A HAMELIN
TONY NG FUNG SING
K H TING
6
63
717631-
28
0
12
BRIGHT KID (AUS)
7y d g
51.50
C WONG
CHAN MAN FAT
W Y SO
12
60
107040-
21
0
13 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:50 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 13 ocak 2021 çarşamba at yarışı bülteni, 13 ocak 2021 at yarışı programı, 13 ocak 2021 tjk yarış programı, 13 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 13 ocak 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 13 ocak 2021 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 13 ocak 2021 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 13 ocak 2021 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni