Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MORTODELA
6y d a
BANKNOTE (GB)
63.00
H.ALTIN
MAHMUT YILMAZ
A.A.ZÜMBÜLLER
8
64
454477
21
11
2.04.81
2
TREVI FOUNTAIN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
59.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
2
60
144334
21
17
2.03.60
3
DRUMMER
7y d a
PAPAL BULL (GB)
58.50
F.KABADAYIAP
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
7
59
321922
21
19
2.02.86
4
HASFIRTINA
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
9
58
061114
17
19
2.02.83
5
ARCHIE
4y a a
BELMONT
57.00
K.TOKAÇOĞLU
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
1
56
56170-6
14
17
2.06.40
6
ALİDEV
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
6
54
751619
19
19
2.01.87
7
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
57.50
M.ÇİÇEK
KAMİL ADEM DEDE
SED.DEMİRAL
5
53
5-84135
19
18
2.02.84
8
BABAYEGA
4y k a
INVASION (IRE)
51.50
O.YILDIZ
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
10
45
95872-6
7
10
2.03.90
9
KIZIL DEV
4y d a
UTOPIA (JPN)
50.50
O.ATMACA
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
3
43
123435
37
16
2.03.79
10
BAŞ BELA
5y d a
SİLSÜPÜR
52.00
MAHMUT TURAN
SABRİ AVCI
S.SÜSLÜ
4
42
47513-5
14
18
2.05.14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANMİRA
3y d d
ANATOLY
54.00
A.İNCİAP
İSMAİL HADİOĞLU
A.OLCAR
7
22
88537-4
9
9
1.31.01
2
DARK DAUGHTER
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
H.KAPLANAP
ALİ UZUNKİPRİK
SEN.GÖKÇE
6
0
60
110
18
3
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
58.00
İ.H.KETME
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
13
32
3524-36
8
15
1.28.95
4
GOLD FISH
3y d d
EXPANSION (USA)
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
27
47752-3
7
13
1.30.06
5
GRAFIN
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
F.YÜKSEL
CAHİT ÇETİNSU
SAB.ARSLAN
9
17
666446
86
14
6
HEADS ABOVE
3y d d
MY GRANDSON (GB)
58.00
S.İPEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
18
75447-4
12
14
1.30.05
7
MAYLİN
3y a d
BANKNOTE (GB)
58.00
OĞUZ EREN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
10
0
8
30
19
8
NİLGÜN SULTAN
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
TUFAN KIROĞLU
V.AKBULUT
4
30
644223
21
18
1.30.11
9
PROMISE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
O.ÖZTÜRK
OĞUZ YALÇIN
B.ŞENGEL
11
18
564660
18
14
1.30.97
10
SARAYLI KIZ
3y d d
ASTRAKHAN
58.00
H.KATI
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
1
30
32927-3
7
16
11
SNOW HOUND
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
12
25
3643
30
16
1.29.54
12
ŞİRİN SULTAN
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
O.YILDIZ
EROL ŞİRİN
K.ELALDI
2
22
36785-3
12
14
1.29.60
13
THEIA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
3
26
334534
62
16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OCIUS
8y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.00
F.KABADAYIAP
GÖKHAN İNCE
SAB.ARSLAN
3
93
513343
100
17
1.26.23
2
MADENCİ
4y d a
UTOPIA (JPN)
58.00
H.KAPLANAP
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
63
924266
21
16
3
OVA KARTALI
9y k a
ROYAL ABJAR (USA)
55.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
4
87
96434-6
10
13
1.25.30
4
GREAT ATTACK
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
O.ÖZTÜRK
CENGİZ DENİZ
A.ÖCAL
5
55
962378
28
14
1.27.47
5
FOR THE KING
5y d a
REY DE CAFE (USA)
56.00
H.KARATAŞ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
8
83
511324
127
17
1.25.79
6
İLKAAN
7y a a
LION HEART (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
İLHAN KAPUSIZ
G.YAVUZ
7
100
24145-1
14
20
1.24.82
7
TIME OUT
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
T.YILDIZ
İSHAK YALÇIN
B.ŞENGEL
1
47
581807
18
17
8
TURGAYBAŞKAN
4y a a
LION HEART (USA)
52.00
A.İNCİAP
SERKAN BAYRAM
MEH.ARSLAN
2
49
32459-4
7
15
1.26.66
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIBEY
4y k a
TURBO
54.00
T.YILDIZ
ŞEREF ATLI
R.GÜNELİ
3
61
416011
15
20
1.25.46
2
AYDEREAĞASI
4y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
H.KAPLANAP
SADDULLAH AKÇA
ES.ÇETİN
2
61
338622
18
19
3
BABAMEDET
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
K.TOKAÇOĞLU
SADDULLAH AKÇA
ES.ÇETİN
4
73
731626
63
17
1.22.69
4
BESTEKAR
4y d a
ÖZHABER
54.00
H.KARATAŞ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
1
62
801211
16
20
1.22.52
5
KARDEŞCAN
4y a a
TURBO
54.00
Ö.YILDIRIM
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
5
97
11113-1
12
20
1.22.50
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EDALUS
3y d d
LUCAYAN (FR)
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
13
0
5
14
19
2
ESTELA
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
T.ALICI
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
5
0
33
65
18
3
GÜLPEMBE
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
İ.H.KETME
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
12
0
28
86
18
4
JUKA
3y d d
KARA İNCİ
55.00
F.KABADAYIAP
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
6
7
776769
30
14
1.32.31
5
MISS ARTU
3y d d
POWERSCOURT (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
AHMET AKBULUT
V.AKBULUT
7
14
746
21
17
1.31.84
6
MISS DERİN
3y d d
KARABEYHAN (GB)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
ARDA ÇETİNKAYA
M.ÖZGÜL
1
0
0
20
7
PRECIOUS FIRE
3y d d
PRECIOUS
58.00
S.İPEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
8
10
059788
30
13
1.33.41
8
PRENSES SU
3y a d
BUENOS AIRES
58.00
H.KATI
METİN AKAN
S.ÖNDER
2
3
96060-7
12
14
1.32.31
9
REAL NORTH
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
MAHMUT TURAN
AYŞEGÜL KURTEL
S.YARDIMCI
11
23
33066
30
15
1.30.47
10
ROCKABY BABY
3y a d
ROCA DE LA PAZ (USA)
58.00
H.ALTIN
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
9
0
68
30
18
11
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEN.GÖKÇE
10
29
562343
15
17
1.30.56
12
SKY WOMAN
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
T.YILDIZ
KEMAL KURT
T.PELEN
3
7
609
75
17
13
UGLY ACTION
3y a d
RAMPOLDI
58.00
K.TOKAÇOĞLU
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
4
26
828
21
17
1.32.28
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İZTAN
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
63.00
N.ŞEN
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
9
49
22256-6
11
16
2
KEVİR
5y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
58.50
H.KAPLANAP
KADRİ BAŞKURT
F.ÇELİK
8
42
60141-5
5
19
1.40.87
3
BAĞRIYANIK
5y k a
ASİLZADE
58.50
H.KATI
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
1
40
605778
40
14
1.38.45
4
MY CEM
7y k a
ŞANSÜR
58.50
K.TOKAÇOĞLU
KADİR EREKE
B.TANRIKULU
10
40
579672
16
6
1.36.75
5
SHEHZADE
5y a a
AYABAKAN
55.00
F.KABADAYIAP
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
7
37
483550
23
11
1.36.81
6
GENÇBERK
6y a a
KARA YAĞIZ
56.00
İ.H.KETME
EYÜP ERDEMİR
H.ERDİK
6
35
874703
15
10
1.45.45
7
KOBRARECO
5y k a
KADİRİM
55.50
S.ÖZEN
AKIN ÇEVİK
İ.YAKUT
2
34
33425-6
7
15
1.39.67
8
MAVİZAFİR
5y d a
KAIZBERT (RU)
55.50
T.ALICI
TURGAY KAYA
A.ÖCAL
14
34
70096-9
7
12
1.41.56
9
KUTLUŞAHIM
5y k a
FAROTAY
54.50
S.İPEK
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
32
35513-3
14
18
1.37.46
10
ALTINBAY
5y a a
BİLGİN
54.50
O.ATMACA
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
11
32
84644-1
7
20
1.38.10
11
TOZLU
5y k a
TAŞANBEY
51.50
İ.DİNAR
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
12
26
908792
65
7
12
GALİÇYA
6y a a
AYABAKAN
54.50
F.YÜKSEL
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
3
32
542085
37
12
1.37.57
13
ŞAHIMSIN
5y a a
UÇANBEY
50.00
S.TIRPAN
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.G.GÜNEŞ
13
13
806000
35
7
14
HAMHAMA
6y k k
TUNCAL
53.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
4
34
55157-8
5
17
1.36.96
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MABRE (IRE)
3y k e
61.50
A KİRBY
MR PİERCE GERARD MOL
P EVANS
7
62
08-2
12
0
2
DARK PHOENIX (IRE)
3y k e
61.50
B CURTIS
P F I COLE LTD
P COLE
2
62
3605-1
11
0
3
NEVER SAID NOTHING (IRE)
3y d g
61.50
A RAWLINSON
MR A BROOKE RANKIN
J PORTMAN
4
62
828230-
36
0
4
ADAMARIS (IRE)
3y a g
60.50
L KENIRY
LANCE BLOODSTOCK LIM
G O'LEARY
13
57
60562-
47
0
5
GOOD TRY
3y d d
59.50
D PROBERT
THE QUEEN
M BELL
6
58
078-
41
0
6
SARACEN STAR
3y d d
58.50
S W KELLY
PINEAPPLE STUD
J S MOORE
10
56
0277-
15
0
7
NIKOLAYEVA
3y d d
58.00
L MORRİS
VALUERACİNGCLUB CO U
M APPLEBY
11
55
0063-
30
0
8
ELOQUENT POET (IRE)
3y d d
57.50
S P DAVIS
SHAMROCK THOROUGHBRE
A MCGUINNESS
5
52
70075-5
2
0
9
ARABESCATO
3y d g
57.50
C SHEPHERD
MR DAVID COHEN
N LITTMODEN
1
54
9086-
36
0
10
CALAMITY MAY
3y a d
57.00
M DWYER
MRS CHARLES CYZER
L DACE
9
52
80-8
11
0
11
DAME RAPIDE (IRE)
3y d d
56.00
HOLLIE DOYLE
MR E HABIBOVIC
A MCGUINNESS
3
46
90786-7
2
0
12
HALFACROWN (IRE)
3y d e
56.00
N CURRIE
ONE MORE COIN RACING
J OSBORNE
12
50
73623-9
9
0
13
DAME DENALI
3y d d
55.50
W CARSON
DENNETT CAMERON FRAN
A CARSON
8
49
007-6
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPHABETICAL
3y k e
59.50
L MORRİS
TİM BUNTİNG - OSBORN
SİR M PRESCOTT
1
0
87-0
13
0
2
COOL TO BE A CAT (FR)
3y d g
59.50
M DWYER
MR PAUL WILLIAMS
I WILLIAMS
8
0
9-
26
0
3
DREW BREEZE (IRE)
3y a g
59.50
D COSTELLO
MR RICHARD TEDSTONE
MRS STELLA BARCLAY
9
0
7-9
9
0
4
GLORIOUS RETURN (IRE)
3y a g
59.50
R HORNBY
KANGYU INTERNATIONAL
J PORTMAN
6
0
6-5
11
0
5
LONGSIDER (IRE)
3y d e
59.50
S W KELLY
MİDDLEHAM PARK RACİN
D LANİGAN
10
0
4-
28
0
6
NICKS NOT WONDER
3y d e
59.50
N CURRİE
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
2
0
82-
82
0
7
PAINT IT BLACK
3y d g
59.50
D PROBERT
DEAUVILLE DAZE PARTN
S KIRK
4
0
07-
34
0
8
SHEVCHENKO PARK (IRE)
3y d g
59.50
JANE ELLIOTT
NOLAN O'HALLORAN SAT
T DASCOMBE
7
72
749-
127
0
9
SUPERIOR MOMENT (IRE)
3y d e
59.50
J MİTCHELL
MR A A ALBUAİNAİN
TOM CLOVER
5
0
50-
28
0
10
SWELL SWILLY (IRE)
3y a g
59.50
B CURTIS
MR JOHN C GRANT PA
C HILLS
3
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OCASIO CORTEZ (IRE)
3y k d
61.00
M CREHAN
MR K SOHİ
R HANNON
4
76
186068-
20
0
2
BATCHELOR BOY (IRE)
3y a e
60.50
D MUSCUTT
MİDDLEHAM PARK RACİN
M BOTTİ
3
75
521-
26
0
3
DARK SILVER (IRE)
3y d g
59.50
L MORRIS
MR P K SIU
ED WALKER
9
73
462277-
72
0
4
DANA FOREVER (IRE)
3y d d
59.00
JANE ELLİOTT
MS DİAMOND
T DASCOMBE
8
72
4223-
127
0
5
BAILEYS IN BLOOM (FR)
3y d d
58.50
S P DAVİS
G R BAİLEY LTD (BAİL
R FAHEY
6
71
842035-
30
0
6
RIVER CAM
3y d d
58.00
C RODRİGUEZ
MR SAEED MANANA
J TATE
5
70
223434-
28
0
7
GOLD BROCADE (IRE)
3y a d
58.00
B CURTİS
MR ROBİN OLİVER
M APPLEBY
7
70
42593-1
13
0
8
ZUCKERBERG (IRE)
3y a g
57.50
D COSTELLO
MR RICHARD TEDSTONE
MRS STELLA BARCLAY
2
68
44477-
127
0
9
LAKEVIEW (IRE)
3y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
D LOWE S HOYLAND
DAVID LOUGHNANE
1
68
9626-
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG LACHIE
6y d g
61.00
HOLLIE DOYLE
BIG LACHIE SYNDICATE
M LOUGHNANE
5
71
37437-6
6
0
2
CHOOKIE DUNEDIN
5y d g
60.50
B SANDERSON
RAEBURN BRICK LIMITE
K DALGLEISH
7
70
850151-
39
0
3
REASONED (IRE)
4y a k
60.00
S W KELLY
PARK LODGE RACİNG
J EUSTACE
8
69
44221-1
12
0
4
REQUINTO DAWN (IRE)
5y a g
59.50
B MCHUGH
THE PHOENIX RACING C
R FAHEY
4
68
076692-
127
0
5
BAHUTA ACHA
5y d g
59.50
L MORRIS
LANCASHIRE LADS PART
DAVID LOUGHNANE
10
68
214229-
30
0
6
SHAKE ME HANDY
5y k g
59.00
J MITCHELL
STARTING GATE RACING
R TEAL
2
67
9-23543-
18
0
7
SOLAR PARK (IRE)
4y a a
59.00
R HAVLİN
HAXTED RACİNG
M ATTWATER
1
67
855569-
127
0
8
SPIRIT OF WEDZA (IRE)
8y d g
58.00
V SANTOS
OWNERS GROUP 005
JULIE CAMACHO
3
65
470362-
19
0
9
TAN
6y d g
54.50
M DWYER
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
9
57
0009-67
8
0
10
ISABELLA RUBY
5y d k
54.00
G ASHTON
WB FAT BOAR RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
6
50
63841-4
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATWAAR
4y d k
62.50
F MCMANOMAN
MR M SMEED
C SMİTH
7
54
53112-5
8
0
2
FALCAO (IRE)
8y d g
62.50
D E HOGAN
MR J BUTLER
J BUTLER
6
54
16446-4
8
0
3
BOLD DECISION
4y d g
62.50
HOLLIE DOYLE
MR A W CARROLL
A CARROLL
3
54
0050-
127
0
4
BROCKEY RISE (IRE)
5y a g
62.50
A KIRBY
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
11
53
020287-
27
0
5
TAWAAFOQ
6y d g
62.00
F MARSH
MR S R WHISTANCE
A WINTLE
5
52
138979-
15
0
6
BILLYOAKES (IRE)
8y d g
61.50
B ROBINSON
KEITH WEST OLLIE P
O PEARS
9
51
57554-1
9
0
7
DISTANT APPLAUSE (IRE)
5y d g
61.50
R HORNBY
MR S J EDWARDS
D F DAVIS
1
51
061-250-
53
0
8
POPPY MAY (IRE)
6y d k
60.00
B MCHUGH
TEAM GİVEN 1
J GİVEN
4
48
68783-9
4
0
9
JACOB'S PILLOW
9y d g
60.00
P DENNIS
MISS REBECCA BASTIMA
REBECCA BASTIMAN
13
48
42350-5
12
0
10
SWIPER (IRE)
4y d g
60.00
S W KELLY
THE CROSS RACING CLU
J G O'SHEA
12
48
067047-
46
0
11
MURQAAB
4y d g
59.50
B CURTIS
MAYFLOWER PILGRIM RA
J BALDING
10
47
09505-4
9
0
12
SOMEONE EXCITING
7y d k
59.00
H SHAW
MR JORDAN SOUSTER
D THOMPSON
2
46
508497-
37
0
13
TIGER BALM
3y d d
56.00
J MİTCHELL
MRS ISABEL PETER-HOB
GEORGE BOUGHEY
8
55
760-
69
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHAITH
5y d g
60.50
T GREATREX
MISS SARAH HOYLAND
DAVID LOUGHNANE
2
83
343231-
20
0
2
BOBBY WHEELER (IRE)
7y d g
59.00
A KIRBY
MR PETER RIDGERS
C COX
1
80
0-410-00-
42
0
3
MICKEY (IRE)
7y d g
59.00
JANE ELLIOTT
MRS JANET LOWE MR
T DASCOMBE
3
80
314629-
16
0
4
THAT IS THE SPIRIT
9y d g
59.00
B CURTIS
MR WILLIAM ESDAILE
M APPLEBY
6
80
301325-
127
0
5
FASTAR (IRE)
6y a g
58.50
L KENIRY
LANCE BLOODSTOCK LIM
G O'LEARY
5
79
280641-
36
0
6
LUIS VAZ DE TORRES (IRE)
8y d g
56.50
S P DAVIS
LETS GO RACING 1
R FAHEY
4
74
133315-
15
0
7
SMOKEY LANE (IRE)
6y a g
56.50
LAURA PEARSON
MRS E EVANS
P EVANS
7
74
0534-33
2
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORTH BRIDGE
7y d g
63.50
W COX
THE QUEEN
C LONGSDON
8
82
321047-
127
0
2
AUTHOR'S DREAM
7y k g
62.50
PIERRE-LOUIS JAMIN
MR MRS CONROY
W KNIGHT
1
80
11897-4-
127
0
3
PRAECEPS (IRE)
5y d g
62.50
TOBY ELEY
INCIPE PARTNERSHIP
A KING
5
79
213451-
127
0
4
COTTON CLUB (IRE)
9y d g
62.50
S P DAVIS
MR J R BOUGHEY
GEORGE BOUGHEY
9
79
414825-
47
0
5
DANCE TO PARIS
5y d k
62.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
THE CALCULATED SPECU
MRS L WADHAM
10
79
095331-
26
0
6
MONJENI
7y d g
62.00
T GREATREX
CORINTHIAN RACING CL
I WILLIAMS
4
78
744341-
127
0
7
DIVINE GIFT (IRE)
4y d g
60.50
B ROBINSON
OWNERS GROUP 047
I JARDINE
6
80
55-6436-
27
0
8
FEARLESS WARRIOR (FR)
4y a g
60.50
GEORGIA DOBIE
MR H FROST
EVE J-HOUGHTON
7
80
633217-
35
0
9
PURDEY'S GIFT
4y d a
59.50
W CARVER
SHEİKH JUMA DALMOOK
A BALDİNG
2
78
6-3913-3
13
0
10
WANAASAH
4y d k
57.50
D E HOGAN
MR K SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
3
74
123364-
43
0
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRAZY SPIN
4y d k
63.50
D NOLAN
THE GİGGLE FACTOR PA
I FURTADO
2
52
209421-
27
0
2
ATALANTA QUEEN
5y d k
62.50
K O'NEİLL
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
7
50
93126-7
12
0
3
DANIEL DRAVOT
4y d g
62.50
A BEECH
MR JIM DUGGAN MR S
M ATTWATER
8
42
80098-1
10
0
4
EMOJIE
6y d g
62.00
RAY DAWSON
JAKES FAMILY
J CHAPPLE-HYAM
11
48
062522-
27
0
5
KASHID (USA)
5y d g
61.50
C LEE
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
10
47
4-00860-
61
0
6
ANOTHER APPROACH (FR)
4y d k
60.50
D PROBERT
COMPAS RACING
DAVID LOUGHNANE
6
45
987050-
20
0
7
CAESONIA
4y a k
60.50
P MULRENNAN
MRS FİONA WİLLİAMS
C HİLLS
1
43
00409-2
8
0
8
AMBER ROCK (USA)
4y d g
60.50
L EDMUNDS
RP RACING LTD
J L EYRE
3
42
97738-8
14
0
9
BAILE GHILIBERT (IRE)
8y d g
60.50
T LADD
MR MRS T W READETT
M APPLEBY
5
39
00-990-5
10
0
10
MONZINO (USA)
12y d g
60.50
IZZY CLIFTON
MRS M CHAPMAN
M CHAPMAN
4
21
90-790-8
8
0
11
SEA OF COOL (IRE)
3y d e
55.50
D KEENAN
MR J RYAN
J RYAN
9
48
0552-51
3
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELIXSOFT (IRE)
5y d k
61.00
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
6
71
207952-
17
0
2
THAAYER
5y d g
60.50
T EAVES
THE RACING BROTHERS
M HERRINGTON
7
70
31-6707-
28
0
3
ELUSIVE HEIGHTS (IRE)
7y a g
59.50
C RODRIGUEZ
MIDDLEHAM PARK RACIN
ROGER FELL
4
68
735-993-
89
0
4
FIELDSMAN (USA)
8y d g
58.50
G DOWNING
SF RACING CLUB
A CARROLL
1
66
356425-
26
0
5
BOND ANGEL
5y k k
58.00
C LEE
MR M W LAWRENCE
P EVANS
3
65
917761-
16
0
6
MOMTALIK (USA)
5y d g
58.00
L EDMUNDS
GB CIVIL ENGINEERING
D SHAW
5
65
2900-35
3
0
7
TAGUR (IRE)
6y a g
56.00
JOSEPHINE GORDON
ANDY TURTON JOHN B
K RYAN
2
60
90652-3
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEEN BOBBIED (IRE)
3y d e
59.50
CONNOR MURTAGH
MR R A FAHEY
R FAHEY
1
0
0-4
12
0
2
GLOBAL ESTEEM (IRE)
3y d e
59.50
L MORRİS
DR JOHNNY HON
MİSS G KELLEWAY
8
0
35-
26
0
3
LION TOWER (IRE)
3y d e
59.50
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
4
0
8
9
0
4
MR TERRY (IRE)
3y k e
59.50
N CURRİE
THE Q PARTY
J OSBORNE
6
0
0-
53
0
5
PRINCE CASPIAN
3y d e
59.50
M CREHAN
MR C M GRAHAM
R HANNON
2
0
25-
18
0
6
LADY DANDY (IRE)
3y d d
57.50
L EDMUNDS
NE CHANCE PARTNER1
I FURTADO
7
36
000-
55
0
7
LADY LATTE (IRE)
3y d d
57.50
RHONA PINDAR
MR MO CHARGE MRS E
K BURKE
5
0
77-
126
0
8
SUR MER
3y d d
57.50
H TURNER
MR T W MORLEY
R COWELL
3
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AIRSHOW
5y a g
62.00
A RAWLINSON
MIDDLEHAM PARK RACIN
M APPLEBY
4
87
2-3046-1
14
0
2
ZYLAN (IRE)
8y a g
60.50
C RODRIGUEZ
MR R G FELL
ROGER FELL
2
84
76360-2
12
0
3
KAMRA (USA)
6y d g
57.50
D PROBERT
IREDALE RACING GG
M APPLEBY
3
78
53-3528-
27
0
4
NATIONAL ANTHEM
5y a k
58.50
P MULRENNAN
MR M MCKAY
D BROWN
5
75
4-8-11
2
0
5
PRIVATE MATTER
6y d g
56.00
J MITCHELL
PAUL FOSTER FRIEND
MISS AMY MURPHY
1
74
46521-5
2
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABBALEKA
3y d e
57.00
A RAWLİNSON
NORTH CHESHİRE TRADİ
M APPLEBY
6
63
436380-
42
0
2
MEWS HOUSE
3y a e
57.00
P MULRENNAN
D H BROWN MR CLİVE
D BROWN
4
63
85745-2
12
0
3
ROCKETEER
3y d g
57.00
T EAVES
MISS SUSANNA BALLING
MIKE MURPHY
2
0
3
14
0
4
THE KYLLACHY TOUCH
3y k e
57.00
L EDMUNDS
MRS LYNDSEY SHAW
D SHAW
1
0
60-
20
0
5
EAST OF EDEN (IRE)
3y d d
54.50
J MİTCHELL
T E HYDE, MRS P SHAN
H PALMER
5
72
343-
46
0
6
LADYLEYS BELUGA
3y d d
54.50
C LEE
ONTOAWİNNER 14 MRS
K BURKE
3
0
3-
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED INVADER (IRE)
10y d g
60.50
J HAYNES
TWENTY 19
J BUTLER
9
60
800978-
27
0
2
FAREEQ
6y k g
60.50
D MUSCUTT
MR P E AXON
C WALLIS
4
55
70674-1
9
0
3
HEY HO LET'S GO
4y d a
60.00
R HAVLİN
MRS K B TESTER
M HOAD
10
59
256724-
27
0
4
LOULIN
5y a g
59.00
JP SULLIVAN
MR GEORGE MURRAY
MRS R CARR
8
57
71421-0
6
0
5
BAHAMIAN HEIGHTS
9y d g
59.00
JONATHAN FISHER
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
1
57
09770-0-
15
0
6
RED STRIPES (USA)
8y d g
58.50
C BISHOP
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
5
56
5595-44
8
0
7
EESHA SAYS (IRE)
5y d k
58.00
ELISHA WHITTINGTON
MR A W CARROLL
A CARROLL
12
55
49-132-5
9
0
8
FILBERT STREET
5y a g
57.00
L EDMUNDS
MR ROY BROTHERTON
R BROTHERTON
3
52
54160-6
9
0
9
AUTUMN SPLENDOUR (IRE)
4y d g
55.00
D PROBERT
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
6
48
6787-83
9
0
10
MAERCHENGARTEN
4y d k
54.00
S GRAY
THE LAM PARTNERSHİP
E DE GİLES
11
45
559508-
37
0
11
FINAL LEGACY
4y d k
54.00
C HARDİE
MRS LYNDSEY SHAW
D SHAW
7
45
04048-2
14
0
12
WYE BOTHER (IRE)
4y d k
54.00
R DA SILVA
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
2
43
89960-9
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLD HARBOUR
5y d g
64.50
K O'NEILL
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
6
64
34232-1
8
0
2
JAMACHO
6y a g
62.50
L KENIRY
STRATFORD RACECOURSE
C LONGSDON
4
65
36-72-73-
19
0
3
PRINCESS HARLEY (IRE)
5y k k
61.00
C BİSHOP
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
1
61
077331-
17
0
4
SOCIOLOGIST (FR)
5y a g
60.50
B MCHUGH
ROB MASSHEDER, A J T
S DIXON
2
60
623224-
17
0
5
GOING NATIVE
5y a k
57.00
RHONA PİNDAR
MR DAVİD L BAYLİSS
OLLY WİLLİAMS
3
52
77283-3
12
0
6
TYRSAL (IRE)
9y d g
54.00
G ASHTON
MR SIMON LOCKYER
S L KEIGHTLEY
5
42
445846-
17
0
15 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Wolverhampton İngiltere, Southwell Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:50 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 15 ocak 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 15 ocak 2020 at yarışı programı, 15 ocak 2020 tjk yarış programı, 15 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 15 ocak 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 15 ocak 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 15 ocak 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 15 ocak 2020 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni