Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEROES
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
63.00
İ.DİNAR
FURKAN KAHRAMAN
A.ÖCAL
1
54
2600-33
9
14
1.21.23
2
FASTN FAMOUS
4y d a
ROCKMASTER (IRE)
62.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
5
52
7722-42
9
18
1.22.26
3
WIND POWER
6y k k
BOSPORUS (IRE)
58.00
A.İNCİAP
MEHMET BAŞKURT
A.SONĞUR
2
48
42142-5
9
17
1.20.33
4
GAUDİ
6y d a
MONTE NEGRO
59.50
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
4
45
33156-7
7
17
1.21.21
5
ÇAKIRDAĞLI
4y d a
DEHA
58.00
H.KAPLAN
RAİFCAN KARABULUT
GÜRCAN TURAN
6
44
445212
26
19
1.24.52
6
MY LITTLE KNIGHT
5y a g
EMCEE (USA)
59.00
S.ÖZEN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
8
44
64167-0
8
17
7
DEMİRBATUR
4y d a
KING DAVID (USA)
53.00
O.YILDIZ
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
3
34
5543-42
7
17
1.22.70
8
ALİJA
5y d g
BOSPORUS (IRE)
50.00
Y.E.YÜKSELAP
SEYFİ ALTIN
F.KIRAN
7
28
45795-4
7
15
1.21.81
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVANDATOR
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
A.İNCİAP
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
6
0
0-5
14
18
2
BAL KIZ
3y a d
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.DEMİRBAŞ
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
7
0
4
14
19
3
BARUDİNİN İZİ
3y d d
BARUDİ
54.00
C.ALTUNAP
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
4
0
0-8
7
18
4
BRAVE STEPS
3y d d
SCARFACE
58.00
H.KAPLAN
ÇETİN ÖZDİL
Ç.ÖZDİL
5
13
9776
78
16
5
CHUCKYS BRIDE
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
A.OLUK
M.TEVFİK DEVRİMCİ
M.ATAL
1
0
4
10
19
6
CORDELA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
3
0
0
20
7
COUP DHONNEUR
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
O.ÖZTÜRK
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
8
33
93322-2
14
19
8
ELAZIĞ PRENSESİ
3y d d
ASTRAKHAN
55.00
M.M.BİLGİNAP
ERKAN OKAN
B.KAYALI
9
29
62369-3
14
12
1.17.31
9
RAGAZZA SICILLIANA
3y d d
DERVİŞ AĞA
58.00
S.TIRPAN
KAAN GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
2
0
0
7
19
10
URFA YILDIZI
3y d d
YAVUZSEL
54.00
M.BAĞAP
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
10
10
708-66
7
15
1.19.17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ÖZESER
4y k a
SONPERDE
57.00
A.İNCİAP
MEHMET HÜZMEN
S.ÖNDER
7
39
2017-33
7
17
2.10.39
2
BABACANDIR
4y a a
UÇANOĞLU
58.00
İ.H.KETME
MUZAFFER CAN
A.METE İNAL
8
39
23146-8
11
17
3
İBİŞOĞLU
4y a a
TOŞUR
58.00
OĞUZ EREN
İBRAHİM TUMBUL
O.ERDEM
2
35
791697
30
17
4
KARATUĞ
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
M.ÇİÇEK
RUBİL GÖKÜZÜM
M.BAYRAKTAR
3
38
75834-1
16
20
5
SÜMER HAN
4y k a
YAŞARCIK
58.00
MAHMUT TURAN
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
F.TURAN
6
37
4355-14
9
19
2.11.61
6
YAKIŞIKLI MENDO
4y k a
BOZYİĞİT
58.00
M.DEMİRBAŞ
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
1
31
79560-6
14
11
2.15.73
7
STORM LADY
4y k k
SAĞANAK
53.00
Y.E.YÜKSELAP
GÜRCAN GÜNGÖR
G.GÜNGÖR
4
36
78510-8
9
18
8
YOMRALI
4y d a
ONURKAAN
56.00
A.OLUK
M.TEVFİK DEVRİMCİ
K.GÜNEŞ
5
32
0000-48
7
13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKINCI
5y d a
DR FONG (USA)
55.00
O.ATMACA
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
2
76
341135
65
18
1.13.68
2
EL PATRON
5y d a
TOROK (IRE)
53.00
B.M.MIRIKAP
CAN ŞEN
A.COŞKAN
7
74
693438
20
12
1.12.84
3
HONORABLE
5y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
MAHMUT TURAN
TAYLAN DEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
6
83
7326-23
5
17
1.13.70
4
YOU NEVER KNOW
5y d a
GRAYDAR (USA)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
NİMET ARİF KURTEL
Y.TALUK
3
68
96771-4
15
19
1.13.72
5
HE IS MINE
4y d a
MENDIP (USA)
55.00
T.YILDIZ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
4
65
117974
26
16
1.16.51
6
MESTAN EFE
4y a a
SON OF SUN
54.00
H.ŞİMŞEK
BURAK BALCI
M.TEZEL
1
53
836077
27
14
1.16.24
7
STARTAY
4y d a
MENDIP (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
5
68
154124
40
18
1.15.72
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALANZA
3y d d
KULOĞLU
55.00
Y.E.YÜKSELAP
METİN AKAN
S.ÖNDER
7
0
7-6
19
18
2
GENÇ KAAN
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
H.KAPLAN
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
2
0
0
20
3
GLAMOROUS GIRL
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
GÜNSEN SOYUPAK
Y.TALUK
8
0
0
20
4
GÜLER GEÇER
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
MAHMUT TURAN
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
6
29
79445-2
14
17
5
KANATLI
3y d d
RED GIANT (USA)
58.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
9
25
36-55
7
16
6
KILLER QUEEN
3y d d
KULOĞLU
58.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
1
11
7096-89
4
12
1.22.41
7
MODELKIZ
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
H.ALTIN
İMAM KATI
F.DİZDAROĞLU
5
0
9
14
19
8
QUEEN OF THE FIELD
3y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
OSMAN ATMACA
K.ŞENGEL
10
11
080680
44
14
9
TRUDI
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ENGİN KARABULUT
M.BAYRAKTAR
3
0
0
20
10
TSUBASA
3y a d
RENK
58.00
OĞUZ EREN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
4
22
00754-4
14
14
1.35.31
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SÜVARİ ANGEL
5y k a
TURBO
60.00
A.İNCİAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
68
525172
93
18
2.15.22
2
YAHYABEY GÜLÜ
5y k k
KARADENİZ
60.00
C.ALTUNAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
5
68
484289
31
14
2.19.81
3
YARİSSA
8y k a
İZBATUR
58.50
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
4
59
93376-3
7
14
2.14.22
4
FADİK
5y d k
HIZLITAY
55.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
3
57
3437-12
8
19
2.16.84
5
GÜÇLÜKAN
5y k a
BALIKHAN
57.00
T.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
9
56
91312-3
8
18
2.15.85
6
KIVRAKTAY
6y a a
DEMİRKAZIK
57.00
H.ŞİMŞEK
RESUL AYDOĞAN
T.ATEŞ
10
56
200371
26
20
2.17.57
7
İRADELİYILDIZ
5y a a
KIZLARAĞASI
54.50
M.B.ÇAKMAKAP
RESUL AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
8
55
12127-2
10
18
2.18.02
8
CALİBE TAY
5y d k
ÖZGÜNHAN
53.00
M.GÜNDÜZELİ
DENİZ KURTEL
Y.TALUK
7
48
46438-2
7
15
2.17.75
9
BETONAYAK
6y a a
KAIZBERT (RU)
51.50
B.M.MIRIKAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
11
47
32195-7
12
17
2.24.55
10
KUTLUŞAHIM
6y k a
FAROTAY
50.50
H.KAPLAN
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
43
67020-1
14
20
2.15.75
11
HASAN ABİ
10y a a
ŞENTAY
50.00
S.İPEK
KADRİ BAŞKURT
SAB.ARSLAN
2
33
6425-24
9
17
2.15.22
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWELVE O ONE (ON)
3y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
COLL, MICHAEL AND GO
NICHOLAS GONZALEZ
1
50
48-0
17
0
2
NEVERENOUGHCOCO (FL)
3y k e
53.50
CARLOS D. LUGO
JJAP RACING STABLE
BENNY C. CADAHIA
2
16
95-
41
0
3
EL AFORTUNADO (KY)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
BLUE RIVER BLOODSTOC
ANGEL M. RODRIGUEZ
3
63
43533-
32
0
4
MILITARY COMMANDER (FL)
3y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
JOSE R. ALVARADO
DAVID R. BROWNLEE
4
50
090-
21
0
5
NOTHIN' MIZZEN (CA)
3y k g
53.50
LUCA PANICI
HEINZ J. STEINMANN
JOSE A. GALLEGOS
5
41
7
12
0
6
KEEPYOURGUARDUP (KY)
3y a g
53.50
RAJIV MARAGH
PECORARO STABLE INC.
ANTHONY PECORARO
6
35
6-
24
0
7
DROPPED ANCHOR (KY)
3y k e
53.50
PACO LOPEZ
CLOUD NINE LUMONI AN
ANTONIO SANO
7
51
36-6
17
0
8
POLITICAL RIOT (FL)
3y d e
53.50
MARCOS MENESES
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
8
37
8-
28
0
9
FIGO (KY)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
9
53
634430-
39
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIOR DI LATTE (KY)
3y k d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
1
41
25-5
13
0
2
KERIK (KY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
2
34
44-
20
0
3
MARY OF SCOTLAND (FL)
3y a d
53.50
JUNIOR ALVARADO
LOS SAMANES LLC
JUAN CARLOS AVILA
3
17
5
13
0
4
SIP'N DIP (FL)
3y d d
53.50
VICTOR LEBRON
PATRICIA A. GENERAZI
JOSEPH F. ORSENO
4
36
0-
33
0
5
OKALANI (FL)
3y d d
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
JOSEPH F. GRAFFEO
LAURA CAZARES
5
45
78759-
28
0
6
SWEET FELICIA (FL)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
6
53
63-
28
0
7
SHINE A LIGHT (KY)
3y a d
53.50
RAJIV MARAGH
PINNACLE RACING STAB
LUIS M. RAMIREZ
7
12
0-
48
0
8
HARDLY SOCIAL (FL)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRIARDALE STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
8
55
66-
28
0
9
DANCING EMPRESS (KY)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW J. WILLIAMS
9
31
78-
20
0
10
BROADWAY DIVA (FL)
3y a d
53.50
ANGEL S. ARROYO
NAPOLES RACING STABL
JESUS LANDER
10
53
0540-
28
0
11
NOT TONIGHT BOBBY (KY)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
ALL MY HART RACING,
JANE CIBELLI
11
43
56-
48
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RECKLESS SPIRIT (KY)
4y d g
53.50
PACO LOPEZ
CJ THOROUGHBREDS
CAM M. GAMBOLATI
1
87
256416-
47
0
2
LIFE ON TOP (KY)
4y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
SANFORD J. GOLDFARB
CHAD C. BROWN
2
87
651574-
47
0
3
RHYTHM SECTION (KY)
4y k a
53.50
TYLER GAFFALIONE
JORDAN V. WYCOFF
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
81
2101-
127
0
4
CHOCOLATE BAR (KY)
4y a a
53.50
JOE BRAVO
DUBB, MICHAEL AND BE
MICHAEL J. MAKER
4
85
012932-
47
0
5
TURN OF EVENTS (KY)
4y d a
53.50
LUIS SAEZ
RUNAWAY POINT FARMS
MICHAEL J. TROMBETTA
5
87
410416-
61
0
6
CALL CURT (KY)
4y k g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
6
89
2321-
27
0
7
SEMPER FI (KY)
4y a a
53.50
EMISAEL JARAMILLO
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
7
82
212531-
48
0
8
WELL DONE WEST (KY)
4y k a
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
8
87
31-
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOSHY JAK (FL)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
DOBLE JAK INVESTMENT
ANTONIO SANO
1
72
22-
20
0
2
SKYWALKING (FL)
3y k e
53.50
PACO LOPEZ
BRADSHAW, RANDY AND
GEORGE WEAVER
2
65
4-
25
0
3
FRENCH AFFAIR (FL)
3y d g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GDS RACING STABLE
GUSTAVO DELGADO
3
57
54-
20
0
4
SWING LOW (FL)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
SWEEZEY, J. KENT, DA
J. KENT SWEEZEY
4
0
0
0
5
PROUD CONTENDER (FL)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
BRIDLE OAKS FARM, IN
FERNANDO ABREU
5
69
523-
20
0
6
SOSOSUBTLE (FL)
3y a g
53.50
JUNIOR ALVARADO
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
6
41
8-
38
0
7
SOCIAL EQUALITY (FL)
3y a g
53.50
LUCA PANICI
ALL TOGETHER STABLE
ANNA VARSI
7
61
262404-
25
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROONEY (KY)
5y a k
55.50
CARLOS MONTALVO
KEITH CHUDZIK
HENRY COLLAZO
1
72
668848-
27
0
2
TOPO GRIGIO (KY)
4y k k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
EMPYREAN STABLES
TODD A. PLETCHER
2
71
6137-
31
0
3
MISS WROTE (FL)
5y a k
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BLUEGRASS LEGACY STA
JUAN ANDRES RODRIGUEZ
3
65
345413-
20
0
4
BLUES SONGS (FL)
6y a k
55.50
CARLOS D. LUGO
J DAB STABLE LLC
FRANCISCO D'ANGELO
4
67
924-827-
41
0
5
ALLEY TO CALVARY (NY)
6y a k
55.50
LUIS SAEZ
FLYING P STABLE
DANNY GARGAN
5
76
35-5439-
39
0
6
SHE FLED THE SCENE (KY)
5y k k
55.50
TYLER GAFFALIONE
KATHLEEN O'CONNELL
KATHLEEN O'CONNELL
6
77
243722-
27
0
7
ALOHA KITTEN (KY)
4y a k
55.50
EDGARD J. ZAYAS
JUAN ARRIAGADA
JUAN ARRIAGADA
7
73
5-31-
47
0
8
MAJIC FLASH (KY)
4y a k
55.50
ANGEL S. ARROYO
MAGIC CITY CASINO RA
EMMY GAFFNEY
8
62
17688-
20
0
9
MO ME MO MY (FL)
5y a k
55.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
9
77
76594-6
11
0
10
KITTEN'S ROMANCE (KY)
4y d k
55.50
PACO LOPEZ
DAVID MERJAN
MARK A. HENNIG
10
75
654617-
31
0
11
TAILADIOS (FL)
5y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
11
73
642725-
27
0
12
MERCY MERCY (OK)
5y a k
55.50
LUCA PANICI
CADY, TODD AND LAMBE
ROBERT B. HESS, JR.
12
77
10-0666-
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEXY DREAM (FL)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
1
58
41-
89
0
2
SHINY EMPIRE (KY)
3y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GLOBAL THOROUGHBRED
GILBERTO ZERPA
2
68
4212-
35
0
3
SUNNY ISLE BEACH (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
3
71
1411-
35
0
4
CELESTIAL CHEETAH (FL)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
DESIGNATED HITTERS R
JEREMIAH O'DWYER
4
57
2216-
46
0
5
PRETTY RACHEL (KY)
3y a d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
5
58
22521-
34
0
6
HAPPY CONSTITUTION (KY)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ELENA RACING, INC.
ANTONIO SANO
6
72
421354-
39
0
7
MANGROVE MAMMA (FL)
3y d d
53.50
LUCA PANICI
ERIC J. WIRTH
LARRY BATES
7
35
0617-
88
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FREEDOM MATTERS (FL)
6y a g
53.50
JOE BRAVO
FOUR HORSEMEN'S RANC
ALLEN IWINSKI
1
91
6-86233-
28
0
2
MONY (FL)
5y a a
53.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
2
88
66427-5
14
0
3
DOMINATE THEMOMENT (FL)
4y d g
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PVC STABLES LLC AND
ALLEN IWINSKI
3
88
343537-
42
0
4
SIR SEAMUS (FL)
5y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
NETWORK STABLES
CARLOS A. DAVID
4
85
111490-
38
0
5
SOUPER WATSON (FL)
4y k g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
5
83
4-35615-
28
0
6
ESPRESSO CALIENTE (FL)
6y a a
53.50
MARCOS MENESES
FELIPA QUEVEDO HERN
JOSE A. GALLEGOS
6
76
448605-
24
0
7
RHYTHMIA (FL)
5y d g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
KEN COPENHAVER
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
93
632315-
47
0
8
ZERO GRAVITY (FL)
6y d g
53.50
PACO LOPEZ
ROBERT J. AMENDOLA
JOSE A. GALLEGOS
8
89
745406-
42
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DR EQ (AUS)
5y d g
60.50
J MOREIRA
DR PETER KOOK
J SIZE
11
40
0000-
127
0
2
OVERSUBSCRIBED (AUS)
6y d g
60.50
Z PURTON
BONNIE CHAN YITING
D J HALL
7
40
80130-4
7
0
3
ALL THE WAY (AUS)
5y d g
60.00
C WONG
ALL THE WAY SYNDICAT
A T MILLARD
5
39
80295-0
14
0
4
ARDENODE (IRE)
6y d g
60.00
C SOUMILLON
FRANKIE NG WAI HANG
W Y SO
6
39
225340-
28
0
5
PRAWN YEAH YEAH (NZ)
7y d g
60.00
C L CHAU
KEVIN LAU YAT SUN
R GIBSON
9
39
000943-
49
0
6
READY CONQUEROR (AUS)
5y a g
59.50
H N WONG
JOSEPH CHOI YIP LEUN
Y S TSUI
4
38
070021-
49
0
7
LUCKY TURBO (AUS)
5y d g
58.50
N CALLAN
MA CHING FAT, MATTHE
A S CRUZ
3
36
00670-6
10
0
8
TELECOM MISSILE (AUS)
5y d g
57.00
A HAMELIN
IAN CHEUNG LAP YAN
C H YIP
8
33
024500-
45
0
9
VIVA MAMA (AUS)
5y d g
57.00
K C LEUNG
SUPER GUY SYNDICATE
L HO
12
33
00474-7
14
0
10
FLYING MONKEY (NZ)
9y d g
51.50
K TEETAN
THE RACING TWELVE SY
T P YUNG
1
21
833240-
25
0
11
SHOW MISSION (NZ)
9y d g
51.50
H W LAI
WONG KIAM SENG
C W CHANG
2
12
370980-
42
0
12
WINNING WARRIOR (NZ)
6y a g
51.50
V BORGES
WELLANDER FRIENDS SY
K L MAN
10
10
500060-
25
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WINSTON'S LAD (AUS)
10y d g
60.50
K TEETAN
HERE WE ARE SYNDICAT
K W LUI
6
60
10577-9
14
0
2
JOLLY GOOD HEART (AUS)
6y d g
59.50
Z PURTON
JOLLY TIME SYNDICATE
T P YUNG
2
58
1-60805-
28
0
3
AMBITIOUS HEART (AUS)
8y d g
59.00
C SOUMILLON
GOOD TIME SYNDICATE
D E FERRARIS
9
57
056414-
28
0
4
HONEST WAY (NZ)
7y d g
58.00
M L YEUNG
MR MRS ROBERT LAU
K L MAN
7
55
359543-
28
0
5
A SMILE LIKE YOURS (NZ)
5y d g
57.50
J MOREIRA
VICKY TANG
J SIZE
12
54
25-5
14
0
6
ALEE KING PRAWN (AUS)
5y d g
56.50
B SHINN
LAU SAK HONG DR DA
D A HAYES
4
52
0
0
7
NAMJONG CORTEZ (NZ)
5y d g
56.50
H T MO
MR MRS IRONS SZE,
C S SHUM
10
52
0
0
8
PAKISTAN ZINDABAD (IRE)
4y k g
55.00
T PICCONE
KERM DIN
A S CRUZ
8
48
96-9
14
0
9
SPLIT OF A SECOND (AUS)
8y a g
54.50
C SCHOFIELD
MERRY GANG SYNDICATE
W Y SO
1
47
464888-
84
0
10
SMILING FACE (GB)
4y d g
53.50
C L CHAU
HO TZE MAN, IRENE LA
D J WHYTE
11
45
225000-
98
0
11
M M JOHNNY (AUS)
5y a g
51.50
H N WONG
DANNY CHAN KWAN MUN
Y S TSUI
5
41
70008-
42
0
12
WINWIN THIRTYTHREE (NZ)
6y a g
51.50
M F POON
SPECIFIC SYNDICATE
P F YIU
3
41
54498-0
7
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EVER LAUGH (AUS)
8y d g
60.50
Z PURTON
MR MRS LEE BING KW
K L MAN
10
58
69583-2
14
0
2
GLORIOUS LOVER (IRE)
5y d g
60.50
J MOREIRA
THE RACING ALLIANCE
Y S TSUI
4
58
649343-
28
0
3
FAST PACE (AUS)
6y d g
59.00
N CALLAN
FONG CHI KEUNG
C FOWNES
8
55
85135-3
14
0
4
FEARLESS FIRE (IRE)
7y d g
59.00
C SCHOFIELD
ASTHER LEUNG WING YI
D A HAYES
12
55
96132-5
14
0
5
MORE THAN ENOUGH (NZ)
5y k g
59.00
C SOUMILLON
KATHY MA SO LAN
A S CRUZ
7
55
327702-
28
0
6
GAMEPLAYER STAR (IRE)
4y k g
57.50
C L CHAU
LAM YAU PIK REX LA
D J WHYTE
3
52
0-
25
0
7
WINNING VOLATILITY (IRE)
4y d g
56.50
M F POON
PATRICK FU KOR KUEN
K W LUI
6
50
70-
31
0
8
KIRAM (FR)
10y d g
56.00
B SHINN
06/07 DAVID FERRARIS
D E FERRARIS
1
48
090090-
28
0
9
STAY CHILL (IRE)
5y d g
55.50
T PICCONE
LEO TO KA HO
W Y SO
9
47
099679-
25
0
10
GOOD DAYS (AUS)
8y d g
55.00
V BORGES
CHUNG KIT LEUNG
C S SHUM
2
46
424370-
101
0
11
PRECISION DREAM (NZ)
5y k g
55.00
H T MO
MR MRS ALLAN CHAU
T P YUNG
11
46
00-9
19
0
12
DIAMOND STAR (NZ)
6y d g
53.50
K TEETAN
WILLIE YIU MAN HUNG,
J SIZE
5
43
008-5
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLONEL (NZ)
5y a g
60.50
Z PURTON
SYED PERVEZ HUSSAIN
P F YIU
12
60
88810-1
14
0
2
PRANCE DRAGON (NZ)
7y d g
58.50
C SOUMILLON
DR KELVIN CHONG MAN
T P YUNG
7
56
369508-
35
0
3
ORIENTAL AMIGO (AUS)
6y a g
58.00
K TEETAN
PUI KWAN KAY
Y S TSUI
3
55
000747-
28
0
4
AMAZING BOY (IRE)
4y d g
56.50
H N WONG
BACK ROOM BOYS SYNDI
C W CHANG
9
52
0
0
5
AUGUST MOON (NZ)
4y d g
56.50
V BORGES
PATRICK WANG
P O'SULLIVAN
5
52
0
0
6
MAGIC SUPREME (AUS)
6y d g
56.50
K C LEUNG
JASON TAM SIU KEUNG
K L MAN
2
52
068866-
49
0
7
STOCK LEGEND (AUS)
5y d g
56.00
J MOREIRA
RINGO CHAN KWOK YUEN
K W LUI
1
51
030861-
105
0
8
OURGOLDENRULES (IRE)
4y d g
55.50
C L CHAU
GREAT FUND SYNDICATE
D J WHYTE
8
49
0-0
19
0
9
YEE CHEONG WARRIOR (AUS)
5y d g
54.50
T PICCONE
CHOI HIU FUNG
D A HAYES
4
47
0400-
31
0
10
GARLIC HERO (NZ)
5y d g
53.50
M F POON
APPLE CHEUNG KA YING
C H YIP
6
45
007-
73
0
11
HAPPILY FRIENDS (IRE)
5y d g
53.50
C SCHOFIELD
BILL MOK YUEN BILL,
K H TING
10
45
803676-
28
0
12
AFTER ME (IRE)
6y d g
51.50
H W LAI
WATERFALLS SYNDICATE
D E FERRARIS
11
41
08908-8
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEWIS (AUS)
5y d g
60.50
Z PURTON
IRENE CHEN JOHNSON
D J WHYTE
3
78
901192-
25
0
2
BEAUTY SPIRIT (AUS)
7y d g
59.50
N CALLAN
KWOK SIU MING
A S CRUZ
6
76
149500-
38
0
3
NABOO STAR (AUS)
7y d g
59.50
C SOUMILLON
CHEUNG YEUK LEE
C FOWNES
11
76
251486-
28
0
4
HEAVENLY THOUGHT (AUS)
7y a g
58.50
C L CHAU
PATRICK LAU TAK WAI,
F C LOR
1
74
993109-
28
0
5
CHARITY FUN (IRE)
4y d g
56.00
K TEETAN
CHARITY RACING SYNDI
C S SHUM
10
68
51-
127
0
6
SUNNY STAR (USA)
4y a a
55.00
M F POON
MR MRS STEPHEN HO
K W LUI
4
66
73615-3
19
0
7
XIANG BAI QI (IRE)
7y d g
55.00
C SCHOFIELD
KOO MING KOWN
D E FERRARIS
8
66
937450-
67
0
8
TOTAL POWER (AUS)
6y d g
54.50
H T MO
SIMON WONG
D J HALL
9
65
057218-
35
0
9
SUNNY LAD (GB)
5y a g
53.50
V BORGES
HELENA WAI SUK CHONG
A S CRUZ
7
63
890710-
42
0
10
CHEERFUL LEADER (AUS)
6y d g
53.00
K C LEUNG
FORTUNE STALLION SYN
P F YIU
5
62
335460-
49
0
11
WEALTHY DELIGHT (AUS)
5y d g
53.00
J MOREIRA
PETER LAW KIN SANG
J SIZE
12
62
760473-
35
0
12
CHATER PINS (NZ)
6y d g
52.50
M L YEUNG
HK CRICKET CLUB SYND
D A HAYES
2
61
10005-9
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMA SINGLE MAN (AUS)
4y d g
59.50
C L CHAU
FION LUK SIN FONG
A S CRUZ
2
78
1165-6
14
0
2
SPARKLING DRAGON (NZ)
7y d g
59.00
K TEETAN
KOWLOON TONG CLUB SY
A T MILLARD
7
77
387553-
28
0
3
SCORES OF FUN (AUS)
5y a g
57.00
V BORGES
FUN LOVING SYNDICATE
J SIZE
4
73
8222-72
7
0
4
EQUALETTA BLITZ (AUS)
5y d g
56.50
C SCHOFIELD
YICHUN SYNDICATE
K H TING
12
72
621-586-
25
0
5
MR LUMIERES (AUS)
8y d g
56.00
B SHINN
ALLEN SHI LOP TAK
D J HALL
3
71
00086-0
14
0
6
DIVINE REGULUS (AUS)
5y d g
55.00
T PICCONE
WONG KWONG MIU
W Y SO
5
68
350-106-
49
0
7
HARMONY N HOME (IRE)
5y a g
54.50
Z PURTON
CHEUNG MING MAN, CHE
C S SHUM
9
67
318624-
35
0
8
LITTLE BIRD (AUS)
8y a g
54.00
K C LEUNG
KO KAM PIU
K L MAN
6
66
20000-8
14
0
9
ARES (NZ)
5y d g
53.50
J MOREIRA
WONG KIN TING
F C LOR
11
65
12415-8
19
0
10
SEVEN HEAVENS (GB)
7y d g
53.50
K H CHAN
EDMOND SIU KIM PING
C FOWNES
8
65
86747-4
14
0
11
STARZ HERO (AUS)
5y a g
52.50
H T MO
MR MRS LAM KWOK YA
Y S TSUI
1
63
1-2070-0
19
0
12
THOU SHALL SING (NZ)
7y d g
51.50
M F POON
ECLAT SYNDICATE
K W LUI
10
61
116756-
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOVING A BOOM (IRE)
6y d g
60.50
C SOUMILLON
ROBERT NG CHEE SIONG
R GIBSON
6
80
945524-
28
0
2
SNAP FIT (NZ)
7y d g
59.50
K H CHAN
RAYMOND CHU WAI HANG
C FOWNES
11
78
112/334-
127
0
3
FALCON TURBO (AUS)
7y d g
58.00
A HAMELIN
SAMMY MA HON KIT, CH
A T MILLARD
7
75
018229-
35
0
4
KINDA COOL (NZ)
5y a g
57.50
J MOREIRA
RIGHTEOUSNESS SYNDIC
F C LOR
8
74
314611-
28
0
5
WIND N GRASS (IRE)
5y a g
57.50
C SCHOFIELD
THE HON MRS KENNET
J SIZE
5
74
15433-8
7
0
6
BABY (AUS)
6y d g
57.00
V BORGES
HONG KONG YOUNG OWNE
K H TING
1
73
000761-
35
0
7
MAGIC LEGEND (AUS)
8y d g
56.50
K C LEUNG
JASON TAM SIU KEUNG
K L MAN
9
72
740080-
49
0
8
SMOOTHIES (AUS)
6y a g
55.50
H T MO
ANDY WONG TSZ WAI, M
C S SHUM
10
69
70406-0
10
0
9
BEAUTY KOBE (AUS)
5y d g
54.00
M F POON
PATRICK KWOK HO CHUE
D A HAYES
4
66
1108-
31
0
10
IGNITING (AUS)
5y a g
53.50
Z PURTON
CLEMENT MA KANG CHIN
K W LUI
3
65
55134-5
19
0
11
HERE COMES TED (NZ)
5y d g
51.50
K TEETAN
MONTGOMERY HO SHUN W
D E FERRARIS
2
61
231351-
28
0
12
TAKE WHAT YOU NEED (AUS)
6y a g
51.50
M L YEUNG
LAI CHAN CHEONG
D J WHYTE
12
61
73375-4
10
0
20 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Gulfstream Park, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 ocak 2021 çarşamba at yarışı bülteni, 20 ocak 2021 at yarışı programı, 20 ocak 2021 tjk yarış programı, 20 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 20 ocak 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 20 ocak 2021 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 20 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 20 ocak 2021 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni