Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADEO
3y d d
LION HEART (USA)
54.00
B.ÇIĞLAAP
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
9
0
8
20
19
2
ARK ROYAL
3y d d
YOUMZAIN (IRE)
58.00
M.KAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
4
7
07-8
10
17
3
AWESOME FILLY
3y a d
NATIVE KHAN (FR)
54.00
F.AKBULUTAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
6
21
3684
127
16
1.18.42
4
BLACKBOARD
3y d d
MENDIP (USA)
58.00
T.YILDIZ
SERBÜLENT YETİŞ
SEN.ŞEN
5
36
72222-2
18
19
1.17.52
5
FINAL BATTLE
3y d d
TURKISH SWORD
58.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
1
0
7
20
19
6
GOLD FISH
3y d d
EXPANSION (USA)
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
3
27
7752-34
6
14
1.16.59
7
ILSA IN VERSAILLES
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
İ.SOYAD
BAHADIR GELİŞ
M.AYBEK YORULMAZ
2
35
34222-3
10
18
8
RUKAYYA
3y d d
SERHAS
54.00
C.PASOAP
KADİR SAĞLAM
F.ÖZPAY
8
0
0-7
4
18
1.20.13
9
SELVİ
3y d d
PRESSING (IRE)
58.00
M.BAYDAN
SEDAT AVCI
S.ÇİFTÇİ
7
0
00
21
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TREVI FOUNTAIN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
2
65
44334-1
6
20
2
STAR RUBY
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
T.YILDIZ
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
4
56
6519-36
11
17
1.55.77
3
ZEMANİ
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
57.00
U.BARLIK
SELAMİ ÜNLÜ
D.SAV
12
49
30818-2
18
18
2.00.87
4
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
56.50
O.YILDIZ
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
48
734-145
4
18
1.56.87
5
CREED BOY
4y a a
DR FONG (USA)
54.50
N.AVCİ
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
3
48
484821
25
20
6
BAŞ BELA
5y d a
SİLSÜPÜR
53.50
MAHMUT TURAN
SABRİ AVCI
S.SÜSLÜ
1
42
7513-54
6
17
7
ATIBA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
M.HAMEDİ
ERGUN KALABAK
S.KAYMAKLI
6
40
226178
24
18
8
ATAKAN ABİ
4y d a
FAIRSON
50.00
F.ARSLANAP
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
9
38
00414-8
8
18
1.56.95
9
BULLET PROOF
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
50.00
D.AYDOĞAN
CENGİZ EMİL
SİBEL CAN
8
35
59576-0
14
2
1.55.71
10
BABAROS
5y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
G.YILDIZ
M.AKİF KANIK
E.USLU
5
34
49748-7
20
5
1.56.51
11
BATUMİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
50.00
İ.DİNAR
VEYSEL KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
10
33
33226-2
8
18
1.57.49
12
YAKUP BABA
4y a a
MUSABEY
50.00
M.M.BİLGİNAP
NURULLAH ASTAN
SEN.ŞEN
11
26
09706-9
11
10
1.59.49
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
60.00
A.KURŞUN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
8
55
710523
21
16
1.45.17
2
EĞİL MİRİ
4y a a
BAYÇORA
57.50
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
SİBEL CAN
3
50
51280-1
4
20
1.47.03
3
KURTULUŞBEY
4y a a
TOŞUR
51.50
MAHMUT TURAN
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
5
38
376-474
4
13
1.44.11
4
SARRAFŞAH
4y d a
SARRAF
50.00
F.ARSLANAP
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
2
35
83465-4
10
10
1.45.57
5
ARAPMAN
4y a a
ARTOS
50.00
M.GÜNDÜZELİ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
7
34
9556-62
8
14
1.46.74
6
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
GÖK.BEKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
33
06231-0
14
19
1.49.21
7
BEYİM BENİM
4y a a
TOŞUR
50.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
1
32
32441-6
11
19
1.49.50
8
HİMAYUN
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ARSLAN
SED.DEMİRAL
4
30
702-2
11
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA HİSAR
5y d a
MALİ
55.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
3
94
63116-1
14
20
1.26.11
2
CELAL BABA
4y a a
PERFECT STORM
54.00
A.KURŞUN
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
2
83
41582-5
14
16
1.27.87
3
EĞİL ATEŞİ
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
54.00
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
SİBEL CAN
5
69
31107-8
18
17
1.26.88
4
KING OF THE FIRE
4y d a
AZARAKS
55.00
M.KAYA
METİN TURGUT
SİBEL CAN
6
79
112133
25
18
1.26.01
5
RUBUCO
4y d a
DR FONG (USA)
54.00
H.ÇİZİK
BARAN D. CEMİLOĞLU
G.SÜTCÜ
4
79
864586
24
12
6
ELFİDAM
5y d k
MUNNINGS (USA)
54.00
T.YILDIZ
ESRA ATMAN
V.KARAKAYA
1
87
71218-3
14
18
1.24.02
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİ ÇERMİK
3y d d
MENDIP (USA)
54.00
N.ERENAP
ALİ PAMUKCİ
G.ÖZERTÜRK
9
7
568-65
11
15
1.21.34
2
DOS GARDENIAS
3y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
B.ÇIĞLAAP
ULUÇ Y. ARDAHAN
E.KARAKÖLEOĞLU
4
24
003-0
10
16
3
ECRİN SULTAN
3y d d
APPROVE (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
MURAT SÜMER
G.YAVUZ
3
30
7834-2
18
15
4
FATMA IN MY HEART
3y a d
LUXOR
58.00
G.KILIÇ
TARIK AKBULUT
F.ARICI
6
9
05-9
18
17
5
HEAVEN'S GARDEN
3y k d
DEHA
58.00
U.BARLIK
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
F.ARICI
5
8
776-5
18
16
1.18.09
6
MISS ÇAKIL
3y d d
APPROVE (IRE)
54.00
F.ARSLANAP
CEM FİLİKSAÇ
C.FİLİKSAÇ
1
0
0
20
7
ÖMRÜM SU
3y d d
SCARFACE
54.00
F.AKBULUTAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
8
9
86767-5
14
11
1.15.75
8
PRINCESS MERİDA
3y d d
TOCCET (USA)
55.00
Y.E.YÜKSELAP
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
7
7
000
38
17
9
STORM ROSE
3y d d
KADİR BABA
58.00
N.ŞEN
MEHMET GÜNDÜZELİ
ES.ÇETİN
2
13
486-5
10
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAYGON
7y a a
İBOCAN
60.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
RAMAZAN TAŞDEMİR
Ö.F.TAŞDELEN
3
63
9002-21
11
20
1.36.62
2
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
60.50
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
39
05000-8
7
11
3
BAŞKAYNAK
9y k a
TAMERİNOĞLU
58.50
T.YILDIZ
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
9
85
66076-5
14
12
1.35.34
4
DALİCİM
7y k a
ZENGİNOĞLU
58.50
A.KURŞUN
EMRAH AGUN
T.ATAÇ
8
84
85352-3
17
12
5
ALPERENCAN
5y d a
KIVANÇ CAN
57.50
MAHMUT TURAN
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
14
45
500020
21
14
1.37.51
6
BUĞRAHAN
5y k a
ARASLI
57.50
H.ÇİZİK
CEMALETTİN KOÇ
E.SAV
6
36
368430
21
14
1.38.50
7
FEYAT BABA
5y k a
YAŞARCIK
53.50
B.M.MIRIKAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
11
56
97557-0
8
11
1.36.59
8
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
57.50
O.ÖZTÜRK
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
15
65
475095
21
10
1.35.90
9
PESENŞAH
5y a a
SERTAY
53.50
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
4
0700
32
16
1.41.73
10
BERENGÜL
5y d k
BİLGİN
56.50
D.AYDOĞAN
SEVİLAY TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
84
44446-1
18
20
1.37.13
11
SELDANINOĞLU
9y k a
ARASLI
53.50
M.M.BİLGİNAP
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
13
73
8060-73
11
11
1.35.29
12
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
57.50
M.BAYDAN
MİKAİL ALTIN
B.TANRIKULU
12
18
86642-5
7
10
1.37.70
13
CUKKA
7y a a
HABERBATUR
57.50
S.ÖZEN
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
10
16
26086-4
11
3
1.37.34
14
SELÇUKLUBEYİ
8y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
M.ÇİÇEK
EKREM DİLBER
A.E.ALKIŞ
16
62
43000-4
17
14
1.47.42
15
YENİ KRAL
5y d a
PEKSOY
54.00
N.ERENAP
SEVİLAY TANİYİT
A.E.ALKIŞ
2
21
07009-9
18
7
1.40.43
16
BABA TANİYİT
5y a a
TURBO
53.50
C.PASOAP
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
5
0
7-0
21
18
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACKPOT JEWEL
4y a g
60.00
W KENNEDY
MR S J D MYNHARDT
ERICO VERDONESE
14
68
44883-2
14
0
2
TYRUS EXPRESS
4y d g
60.00
D L HABIB
MR N J NASSIF, MISS
PAUL MATCHETT
10
67
3903-
80
0
3
BORN IN THE USA
4y d g
60.00
K MATSUNYANE
MR C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
2
0
0
0
4
LATEST CRAZE
3y d g
59.00
D R LERENA
LERENA RACING PTY LT
STEPHEN LERENA
11
79
23435-2
10
0
5
SEMPER FI
3y a g
59.00
M V'RENSBURG
MESSRS A JULAR G C
BAREND BOTES
6
79
52873-3
19
0
6
BRAVO ONE
3y d g
59.00
N JUGLALL
MR A L A CRABBIA
DORRIE SHAM
7
77
90975-2
19
0
7
CURIOUS
3y d g
59.00
S KHUMALO
MR M B JAVETT
ALEC LAIRD
8
77
55-4
19
0
8
EPPAGILIA
3y d g
59.00
C HABIB
MISS K L MAYHEW ME
CRAIG MAYHEW
13
77
473655-
33
0
9
OPENING GAMBIT
3y k e
59.00
R DANIELSON
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
3
77
09235-3
19
0
10
UNTAMED TIGER
3y d g
59.00
C MAUJEAN
MR J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
16
78
7978-55
5
0
11
CUSTOM MADE
3y d e
59.00
C ZACKEY
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
9
0
0
5
0
12
GOLD ROCK
3y d e
59.00
L J FERRARIS
MR C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
15
0
64-
28
0
13
KRUISPAD
3y d g
59.00
J SAMPSON
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
4
0
0-4
15
0
14
ROCKPAPERSCISSORS
3y d g
59.00
R SIMONS
MS S WILSON MR J A
JOE SOMA
1
0
0
0
15
TORBEN SPIRIT
3y d g
59.00
N KLINK
MR D SHAWE
GEOFF WOODRUFF
17
0
0
0
16
TWICE THE SURGE
3y d e
59.00
G LERENA
MESSRS J J HABIB, G
FABIAN HABIB
12
0
3-
49
0
17
DOC HOLIDAY
4y d g
60.00
.
MR HENDRIK L VAN DER
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
5
0
0-6
19
0
18
BANGOR NIGHT
3y d g
59.00
.
MRS W VAN DER WESTHU
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
18
0
9-8
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OCEANS PRIDE
5y d k
60.00
WES MARWING
MRS A J WYNNE
BRIDGET STIDOLPH
6
62
042387-
52
0
2
HOPE FOR MILLIONS
4y a k
60.00
D SCHWARZ
MR A R RAPP
STEPHEN MOFFATT
3
59
437040-
40
0
3
STORMY WEATHERS
4y d k
60.00
S KHUMALO
MR MRS C JONKER
CHRIS JONKER
18
58
044076-
24
0
4
VARNICA
3y d d
59.00
L J FERRARIS
MR COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
13
76
253720-
36
0
5
FRANKLIN
3y d d
59.00
C ZACKEY
MRS S VILJOEN
ERICO VERDONESE
15
74
938-
66
0
6
PEACEONTHEROCKS
3y d d
59.00
C MURRAY
MESSRS M MAKEPEACE,
MIKE DE KOCK
2
74
98742-
28
0
7
DIFFERENTIATE
3y d d
59.00
S BROWN
MR G N MACPHERSON
PAUL MATCHETT
1
71
0538-
24
0
8
PASCHALS SAMORE
3y d d
59.00
C HABIB
MR C P BOOYSEN
ASHLEY FORTUNE
16
68
608406-
36
0
9
CANDY CANE
3y d d
59.00
C MAUJEAN
MRS D A SHAM, MR M D
DORRIE SHAM
9
63
37758-0
17
0
10
THEA MARIA
3y d d
59.00
N KLINK
MESSRS B A LANE PA
STUART PETTIGREW
11
63
076489-
28
0
11
ELUSIVE BREEZE
3y d d
59.00
M THACKERAY
MESSRS F N ENGLEZAKI
CORNE SPIES
8
58
08070-7
15
0
12
ROKSOLANA
3y d d
55.00
P MXOLI
MR D U KRUGER
BRETT WEBBER
17
57
009-
31
0
13
DANCE CLASS
3y a d
59.00
R DANIELSON
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
7
0
8
5
0
14
ELLA BEAN
3y d d
59.00
G LERENA
MESSRS LATE S F G HA
TYRONE ZACKEY
12
0
07-
28
0
15
MACULATE
3y a d
59.00
D DE GOUVEIA
MR J A HABIB
FABIAN HABIB
10
0
36-
38
0
16
THEATRE OF DREAMS
3y a d
59.00
W KENNEDY
MR GREG BORTZ MR L
PAUL PETER
4
71
73-
127
0
17
ELETTRA
3y a d
59.00
.
MESSRS J A MAROUN
GRANT MAROUN
14
52
8809-0
17
0
18
HOLIDAY IN SPAIN
3y a d
59.00
L BESTER
MRS J MOFFATT
STEPHEN MOFFATT
5
51
000-
33
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WINNING QUEEN
4y d k
60.00
D SCHWARZ
MR E VERDONESE
ERICO VERDONESE
15
60
373599-
127
0
2
ENYA
4y d k
60.00
S BROWN
MR D J KRUGER
LUCHELLE KRUGER
13
56
007789-
31
0
3
PAVLOVA PROJECT
4y d k
60.00
C ZACKEY
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
48
005878-
127
0
4
GET SET
3y a d
59.00
R SIMONS
MESSRS W CLUES A G
BAREND BOTES
7
74
74945-8
17
0
5
BELLE VIEW
3y a d
59.00
N KLINK
MR M WINSTANLEY
STUART PETTIGREW
14
73
546728-
36
0
6
EMERALD CREST
3y d d
59.00
S KHUMALO
MESSRS GRAHAM BESTER
ALEC LAIRD
1
73
656-
28
0
7
COTOPAXI
3y d d
59.00
D L HABIB
MR F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
2
71
034583-
28
0
8
ARABELLA QUEEN
3y a d
59.00
C BANTAM
MR W E MRS L CYRIL
ASHLEY FORTUNE
3
66
7960-
61
0
9
ANATURA
3y d d
59.00
R DANIELSON
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
17
65
006-
33
0
10
ROCK OF MADEIRA
3y d d
59.00
C MAUJEAN
MESSRS D G LOHRENTZ
STEPHEN MOFFATT
16
65
95400-0
3
0
11
CLIFTON COUGAR
3y d d
59.00
C HABIB
MR MRS R A WIGGILL
LUCKY HOUDALAKIS
11
63
7870-
61
0
12
FIRE FROST
3y a d
59.00
M MJOKA
MESSRS A R RAPP, A J
STEPHEN MOFFATT
5
63
09007-
33
0
13
SAUSALITO
3y d d
55.00
P MXOLI
MR MRS C JONKER
CHRIS JONKER
12
62
085600-
115
0
14
EUPHORIANT
3y d d
59.00
K MATSUNYANE
MESSRS J GERBER, M L
ROBBIE SAGE
10
0
0
0
15
LORALEI
3y d d
59.00
W KENNEDY
MR P A PETER
PAUL PETER
18
0
0-
28
0
16
OLYMPIC DESTINY
3y d d
59.00
J SAMPSON
MR G W JOOSTE
ASHLEY FORTUNE
4
0
99-
56
0
17
MISS PATRIOT
4y d k
60.00
.
MR C J MAYHEW
CRAIG MAYHEW
9
54
79968-0
3
0
18
AWILDA
3y d d
59.00
.
MR P J MAGEE
BRIDGET STIDOLPH
6
53
00-0
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERTOG
3y d g
56.00
P MXOLI
MR F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
8
89
67184-3
3
0
2
ROOI TOM
3y d g
57.50
J R SYSTER
MR F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
4
89
15867-1
3
0
3
STORMY WINTER
3y k g
60.00
W KENNEDY
MR Z KIRSTEN
DAVID NIEUWENHUIZEN
2
89
714-
94
0
4
YOUR PACE OR MINE
3y d g
60.00
G LERENA
WILGERBOSDRIFT PTY L
MIKE DE KOCK
3
89
71-8
10
0
5
WHIPPING BOY
3y d g
58.50
C ZACKEY
MR D I MRS J G CAU
TYRONE ZACKEY
6
86
77755-1
14
0
6
STONE JUDGEMENT
3y d g
58.00
C MAUJEAN
MR J E FINLAYSON
DORRIE SHAM
7
85
334416-
38
0
7
DUAL AT DAWN
3y d e
57.00
K MATSUNYANE
MR C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
9
83
2-1
19
0
8
FOLLOW MY PATH
3y d g
57.00
M V'RENSBURG
MR BARRY MARAIS
CHRIS ERASMUS
1
83
644281-
33
0
9
TRAPICHE
3y d d
56.50
L J FERRARIS
MESSRS M GREENE B
SEAN TARRY
10
82
2124-
40
0
10
AUGUST RAIN
3y d e
56.00
S KHUMALO
MESSRS J P REY, C GO
ALEC LAIRD
5
81
71-5
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATTLE CREEK
5y d g
61.00
C MAUJEAN
MR M D SHAM MRS D
DORRIE SHAM
6
90
313412-
54
0
2
EPIC DREAM
4y a g
55.50
P MXOLI
RALPHS RACING PTY LT
CANDICE DAWSON
9
87
360760-
33
0
3
ODEN
4y d g
59.50
D DE GOUVEIA
MESSRS F VAHAB G G
GOKHAN TERZI
4
87
711119-
33
0
4
SCOOP
4y d g
59.00
N JUGLALL
MESSRS G BARKER, G J
FABIAN HABIB
10
86
423009-
33
0
5
ILLUSION
3y d g
58.00
W KENNEDY
MESSRS R N BOUWER, J
PAUL PETER
12
91
1342-
24
0
6
PRINCE OF VENICE
3y d g
58.00
R SIMONS
GREEN STREET BLOODST
NEBRIDGE
5
91
511381-
32
0
7
GALACTIC WARRIOR
5y d g
57.50
M V'RENSBURG
MESSRS BRYN RESSELL
LUCKY HOUDALAKIS
8
83
9843-32
10
0
8
MOON WARRIOR
4y d g
57.00
C HABIB
MR M D SHAM MRS D
DORRIE SHAM
1
82
06303-7
17
0
9
SULLENBERGER
3y d g
52.00
T JUGLALL
MR HARRY GOVENDER
ASHLEY FORTUNE
3
84
189221-
24
0
10
CERTIFIABLE
5y d g
54.50
C ZACKEY
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
11
77
0007-41
10
0
11
EUROSTORM
4y d g
49.50
J R SYSTER
MR G W JOOSTE
CORNE SPIES
2
68
502403-
127
0
12
ELUSIVE JACK
4y d g
52.00
M THACKERAY
MR J B PANSEGROUW
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
7
67
85344-9
5
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RETURN FLIGHT
4y d k
60.00
D SCHWARZ
MR C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
7
113
15070-6
17
0
2
JET START
5y d k
58.00
W KENNEDY
MESSRS P T P DIMAK
PAUL PETER
5
107
37531-1
17
0
3
SEVILLE ORANGE
4y a k
58.00
C ZACKEY
DRAKENSTEIN STUD NOM
LUCKY HOUDALAKIS
6
107
10572-4
17
0
4
FLICHITY BY FARR
5y a k
56.00
G LERENA
THE FIRE RACING TRUS
DAVID NIEUWENHUIZEN
1
103
783651-
24
0
5
PRETTY BORDER
4y d k
56.00
M V'RENSBURG
MESSRS B H MARTIN, W
DAVID NIEUWENHUIZEN
3
102
02564-3
17
0
6
ROUGE ALLURE
6y a k
54.00
C HABIB
SUMMERHILL STUD SYND
STEPHEN MOFFATT
4
97
85937-6
14
0
7
SOUL OF WIT
4y d k
50.00
M MJOKA
MR R FRANCIS
ROMEO FRANCIS
2
77
37676-3
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AT HAND
4y d a
60.50
C ZACKEY
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
3
82
22127-0
12
0
2
BRAND NEW CADILLAC
5y d g
59.50
D SCHWARZ
MESSRS B G W SEGGAR,
GARY ALEXANDER
14
79
21-6085-
38
0
3
WAR LEGEND
5y d g
59.50
K STEYN
MR K A WATERSTON
LUCKY HOUDALAKIS
17
79
23850-6
12
0
4
CORRIDO
5y d g
59.00
S BROWN
MESSRS J J HABIB, G
NASSIF)
18
78
176649-
66
0
5
ROYAL HONOUR
7y a g
58.50
D L HABIB
MR JUAN TALJAARD
PAUL MATCHETT
13
77
10637-3
12
0
6
ROCKY PATH
4y d g
58.00
D DE GOUVEIA
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
15
77
35114-4
12
0
7
SHABBA RANKS
4y d g
57.50
S KHUMALO
MR M S MOOSA
BAREND BOTES
10
76
78930-6
17
0
8
AFRICAN ADVENTURE
4y d a
57.00
W KENNEDY
MESSRS J T PETER J
JOE SOMA
16
75
612-
66
0
9
THERAVADA
4y d g
57.00
C MAUJEAN
MR PREGGIE SOMASUNDR
GEOFF WOODRUFF
5
75
221485-
40
0
10
ELECTROMAGNETIC
4y a g
56.50
L J FERRARIS
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
4
74
650284-
33
0
11
KURT'S APPROVAL
5y d g
56.50
N KLINK
MESSRS P D JULES, G
CHRIS ERASMUS
2
73
51289-0
12
0
12
CHRISTOPHER ROBIN
3y d e
56.00
R DANIELSON
MR ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
1
84
21416-2
17
0
13
OUR MAN IN HAVANA
3y d e
56.00
G LERENA
PCS PTY LTD NOM: MR
FABIAN HABIB
11
84
733721-
68
0
14
STREET FLYER
8y d g
55.50
J PENNY
MR F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
6
71
63600-7
17
0
15
TOP RANK
5y d g
55.50
M V'RENSBURG
MR D I SCOTT
GEOFF WOODRUFF
9
71
67751-3
17
0
16
LAINSBERG BLUE
6y d a
55.00
C HABIB
MR C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
12
70
61-0000-
52
0
17
GENTLEMAN ONLY
7y d g
52.00
K MATSUNYANE
MR K P MRS N M BAC
TYRONE ZACKEY
7
60
59908-9
12
0
18
MOUNT RAINIER
4y d g
52.00
.
MR A R RAPP
STEPHEN MOFFATT
8
60
0744-96
3
0
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUPERYACHT (IRE)
7y d g
63.50
D NOLAN
MRS D E H TURNER
D O'MEARA
3
77
9-23-
127
0
2
LOPES DANCER (IRE)
8y d g
63.00
J FANNING
MR W A BETHELL
B ELLISON
1
76
261364-
73
0
3
REMEMBER THE DAYS (IRE)
6y d g
60.50
G LEE
INGHAM RACING SYNDIC
J O'KEEFFE
5
70
623272-
127
0
4
CHAMPAGNE RULES
9y k g
60.00
P DENNIS
ROSEY HILL PARTNERSH
MRS S WATT
2
69
10683-5
15
0
5
MADEEH
4y d a
57.50
N BARRATT-ATKIN
HARBOUR ROSE PARTNER
P KIRBY
6
67
264677-
61
0
6
SULAFAAT (IRE)
5y a k
57.50
RUSSELL HARRİS
MR A LİSTER
REBECCA MENZİES
4
63
2812-26
5
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED JASPER
3y a g
62.50
B CURTIS
MR C L BACON
M APPLEBY
1
62
65285-5
11
0
2
PERREGRIN
3y d g
62.50
J HART
BEARSTONE STUD LIMIT
M JOHNSTON
6
62
3641-
23
0
3
SUNSHINE FANTASY (IRE)
3y d d
60.50
HOLLİE DOYLE
BLACKBRİAR RACİNG
ARCHİE WATSON
3
58
04-8
18
0
4
FAIR WARNING
3y d g
59.50
LAURA PEARSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPILLER
7
56
08762-2
17
0
5
BRASS CLANKERS
3y d e
59.00
K O'NEİLL
MRS JO BRİSLAND
R BRİSLAND
4
55
7044-4
18
0
6
MY HAVANA
3y k g
58.00
T EAVES
MAXWELL MORRISON RAC
N TINKLER
5
53
77666-0
8
0
7
AIDEN'S REWARD (IRE)
3y d g
55.50
H SHAW
MRS C BARCLAY MR D
B HASLAM
2
47
97446-
56
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HASSAAD
4y d k
61.50
PİERRE-LOUİS JAMİN
BOADİCEA BLOODSTOCK
ARCHİE WATSON
1
72
55202-3
13
0
2
LUCKY LODGE
10y d g
61.00
H RUSSELL
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
3
71
32134-5
4
0
3
GLOBAL HOPE (IRE)
5y d g
60.50
TOBY ELEY
M WALKER, N SCANDRET
MISS G KELLEWAY
8
70
1027-26
9
0
4
COOLAGH MAGIC
4y d g
60.00
GER O'NEILL
MR N BYCROFT
SEB SPENCER
6
69
32888-5
14
0
5
ORIENTAL LILLY
6y a k
60.00
C MADDEN
JOHNNİE DELTA RACİNG
J GOLDİE
5
69
690263-
34
0
6
MARIETTA ROBUSTI (IRE)
5y d k
59.00
PAULA MUİR
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
4
67
631556-
113
0
7
THE RIGHT CHOICE (IRE)
5y a g
59.00
GEORGE ROOKE
MRS MARGARET FERGUSO
JAMES FERGUSON
2
67
07523-2
9
0
8
ZEBULON (IRE)
6y k g
57.00
Z WHEATLEY
BRUCE JAMIESON, BARB
MRS R CARR
7
62
95022-6
8
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IT'SMABIRTHDAY (IRE)
3y a g
59.50
HOLLIE DOYLE
J ALLISON PARTNER
ARCHIE WATSON
5
0
1-3
10
0
2
MAJESTIC SANDS (IRE)
3y d e
59.50
B MCHUGH
THE COOL SİLK PARTNE
R FAHEY
4
0
10-
127
0
3
DREAM GAME
3y y d
54.00
A MULLEN
MS SARA HUMBER
B HASLAM
2
0
6-4
12
0
4
HELMET HOUSE
3y a d
54.00
T LADD
MR BRİAN D CANTLE
M APPLEBY
1
0
0
0
5
YOUNEVERLETMEDOWN (IRE)
3y d d
54.00
J FANNING
EQUUS I
K DALGLEISH
3
0
0-
83
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASDAA (IRE)
4y d g
61.50
J FANNING
OWNERS GROUP 045
M JOHNSTON
3
86
8343-21
10
0
2
PORTLEDGE (IRE)
6y d g
60.50
HOLLIE DOYLE
MR TONY BUCKINGHAM
J BETHELL
6
84
218003-
127
0
3
NORTHERNPOWERHOUSE
4y d a
60.00
G LEE
MR MICHAEL MOSES M
B SMART
1
83
215521-
34
0
4
MOUNTAIN RESCUE (IRE)
8y d g
59.00
P DENNIS
MR B W PARREN
MRS M FIFE
5
81
162730-
88
0
5
THAT IS THE SPIRIT
9y d g
58.50
B CURTIS
MR WILLIAM ESDAILE
M APPLEBY
7
80
01325-6
6
0
6
FORTAMOUR (IRE)
4y d g
56.50
P MULRENNAN
MRS C BARCLAY P WO
B HASLAM
4
75
7134-
34
0
7
REAVER (IRE)
7y d g
55.00
S GRAY
TURF TALK RACING CLU
J HODGE
2
72
503-53-0-
34
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MILTON ROAD
5y d g
63.00
L EDMUNDS
MR WILLIAM DONALDSON
REBECCA BASTIMAN
4
51
28747-7
15
0
2
BOBBY JOE LEG
6y a g
62.50
JP SULLIVAN
MRS ANGELA CLARK
MRS R CARR
5
50
807365-
43
0
3
WITH APPROVAL (IRE)
8y d g
62.50
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
1
50
01038-5
12
0
4
TARNHELM
5y d k
62.50
RHONA PİNDAR
H S HUTCHİNSON W S
W STOREY
11
50
50526-9
12
0
5
DON'T BE SURPRISED
5y a g
62.00
B MCHUGH
DUKES GROUP
SEB SPENCER
8
48
420080-
34
0
6
KROY
6y d g
62.00
HOLLIE DOYLE
MRS SHEILA ELSEY
O PEARS
3
48
9-47990-
78
0
7
I AM DANDY (IRE)
5y d g
62.00
J GORMLEY
THE CRAIG FARM SYNDI
J EWART
7
48
637370-
34
0
8
SALTIE GIRL
4y d k
61.50
GEORGE ROOKE
T D BARRON PARTNER
T D BARRON
10
47
57056-7
16
0
9
AMOOD (IRE)
9y a g
61.00
A MULLEN
MR S G WEST
S G WEST
2
46
90473-6
5
0
10
N OVER J
5y d g
60.50
B CURTIS
MR N HASSAN
M APPLEBY
6
44
3465-03
4
0
11
HEY JAZZY LADY (IRE)
4y d k
60.50
K O'NEİLL
MİSS M HODGSON
A CROOK
9
35
0-0060-0
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATWAAR
4y d k
62.50
F MCMANOMAN
MR M SMEED
C SMİTH
6
54
3112-51
6
0
2
IRON RYAN (FR)
8y a g
60.50
D KEENAN
HARD DECISIONS SYNDI
C MOORE
14
55
36-0047-
50
0
3
KEN'S SAM'S (IRE)
7y d k
60.50
B CURTİS
THOMAS M KELLY
A MCGUİNNESS
11
55
96404-5
11
0
4
PUCHITA (IRE)
5y d k
60.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
9
54
3832-35
5
0
5
PATRICK (IRE)
8y d g
60.00
D NOLAN
BLACKBURN FAMILY
P MIDGLEY
2
54
925645-
81
0
6
MANSFIELD
7y d g
59.50
D COSTELLO
THE STYLE COUNCIL
MRS STELLA BARCLAY
5
53
37236-0
15
0
7
THE BULL (IRE)
5y a g
59.00
A MULLEN
BEN HASLAM RACING SY
B HASLAM
12
52
445433-
78
0
8
GUNMAKER (IRE)
6y d g
59.00
JP SULLIVAN
ALIGN IN THE SAND
MRS R CARR
4
52
9696-33
5
0
9
ROCKLEY POINT
7y d g
59.00
P DENNIS
THE VINTAGE FLYERS
KATIE SCOTT
1
52
345210-
38
0
10
RANGEFIELD EXPRESS (IRE)
4y d g
58.50
S JAMES
CLOUD 9 RACING PHI
G HARKER
13
51
447195-
32
0
11
JORVIK PRINCE
6y d g
57.50
A RAWLINSON
THE FARMING BOYS
M APPLEBY
7
48
799070-
50
0
12
LORD OF THE GLEN
5y d g
57.00
C MADDEN
JOHNNIE DELTA RACING
J GOLDIE
10
47
86423-9
5
0
13
ESSENTIAL
6y d a
56.50
D FENTİMAN
MR D MİLTHORP
OLLY WİLLİAMS
3
44
72880-0
12
0
14
INN WITH THE GIN
4y d k
56.50
JONATHAN FİSHER
WİLLİAM A ROBİNSON
S DİXON
8
40
556-
47
0
21 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Kocaeli, Vaal Güney Afrika, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 ocak 2020 salı at yarışı bülteni, 21 ocak 2020 at yarışı programı, 21 ocak 2020 tjk yarış programı, 21 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 21 ocak 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 21 ocak 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 21 ocak 2020 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 21 ocak 2020 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni