Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKINBEYİ
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
F.YÜKSEL
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
5
0
3
18
19
2
DİPMEN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
N.AVCİ
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
7
0
3
18
19
3
KING OF İSTANBUL
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
37
3222-3
11
18
4
KOÇ VOLKAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
G.KOCAKAYA
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
2
34
423-3
11
17
5
POWER OF HAN
3y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
S.ÖZEN
AHMET DOĞAN HÜNER
Ş.S.ÇEKE
9
31
8564-2
11
15
6
SAVAŞÇI EGE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
3
29
3873-54
11
15
7
TIME
3y d e
TOROK (IRE)
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
FERİDUN KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
1
0
2
63
19
8
TUNÇ STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
B.KURDU
ENGİN TEPE
C.ARPEK
8
30
89033-5
11
14
1.49.30
9
TURGUTLU BEYİ
3y a e
AFTER MARKET (USA)
58.00
MER.ÇELİK
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
4
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL ANDAKAR
6y a a
KAMAN
56.50
B.M.MIRIKAP
A. ALPER SİLSÜPÜR
SEB.TOPAL
9
86
11424-5
27
17
1.36.72
2
ATİKSOYLU
5y a a
ATİKBEY
56.50
O.ÖZTÜRK
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
2
89
2157-14
7
19
1.37.95
3
BOMBACAN
7y d a
KIVANÇ CAN
57.50
G.KOCAKAYA
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
5
98
2411-14
4
19
1.35.92
4
ÇALTEPE
6y a a
AYABAKAN
56.50
M.ÇİÇEK
CÜNEYT YILDIZHAN
D.AKBULUT
8
102
205637
31
20
1.36.22
5
DEMİRBARS
5y a a
KAMAN
56.50
N.AVCİ
DEMİRHAN YILMAZ
M.TEZEL
7
76
453251
105
20
1.38.94
6
GOLDEN KING
7y k a
TURBO
56.50
A.İNCİAP
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
4
90
27101-7
4
19
1.35.91
7
MEHTAR
5y a a
ÖZHABER
56.50
Ö.YILDIRIM
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
1
82
22333-5
19
17
1.37.41
8
TAKİEFE
5y k a
BİLGİN
56.50
S.ÖZEN
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
S.ŞAHYAZICI
3
35
99653-1
14
20
1.37.29
9
TEKİNER
7y a a
ALTAHA
56.50
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
6
67
12341-6
18
19
1.35.35
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AK İREM
4y k k
UÇANOĞLU
60.00
M.ÇİÇEK
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
10
50
6013-1
18
20
1.24.35
2
MALATYA GÜLÜ
4y d k
ÖZDURAN
54.00
Y.E.YÜKSELAP
BOZAN BAĞ
B.BOZBEY
2
42
6249-17
17
19
1.26.89
3
MEYSCAN
4y a k
ALTAHA
54.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
5
42
33416-1
21
20
1.25.61
4
POLATLI GÜLÜ
4y a k
ÖZGÜNHAN
60.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH KAYA
HAKAN ASLAN
9
50
1957-11
7
20
1.24.46
5
SULTAN JOKER
4y a k
JOKER
55.00
H.ALTIN
HAVVA TUMBUL
M.BAYRAKTAR
1
40
2010-8
15
18
6
MERYEMCE
4y a k
ÖZHABER
52.00
K.GÖKÇEAP
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
4
40
0540-52
7
16
7
BERHAYAT
4y k k
TÜMÖZ BEY
51.50
ALP.OLUKAP
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
6
35
882-360
7
14
1.27.22
8
GÜNBİLEN
4y k k
ÖZGÜNHAN
53.00
A.OKAN PAZARAP
MELİS KURTEL EMİN
Z.AVCI
7
36
49441-0
20
19
1.24.64
9
EYLÜL ZAMANI
4y a k
BERKAY EFE
52.00
B.M.MIRIKAP
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
8
34
8366-41
14
20
1.27.11
10
ZEHRAGÜL HANIM
4y d k
DARBE
52.00
D.PALAUR
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
3
34
569198
33
18
1.25.04
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFİR KIZ
7y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
ÇETİN TAŞAP
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
2
72
33666-1
27
20
1.42.77
2
SERPİNTİ
5y d k
PERFECTO
59.50
M.ÇİÇEK
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
3
65
3071-35
14
18
1.41.82
3
HAYRİŞİM
4y a k
APPROVE (IRE)
55.00
S.ÖZEN
FARUK ATEŞ
MEH.KAYA
1
60
231055
127
17
1.43.15
4
MELİNA HANIM
4y d k
APPROVE (IRE)
54.50
N.AVCİ
IŞIL GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
6
59
54515-2
22
18
5
WALTZ GOES ON
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
51.00
D.PALAUR
HAŞİM TINAS
S.YUDUM
8
52
042708
49
13
1.43.90
6
YAZLALI
6y d k
TOROK (IRE)
51.00
M.B.ÇAKMAKAP
EMİN TURHAN
U.ORUÇ
4
48
60200-1
14
20
1.41.24
7
DARK PEARL
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
50.00
ALP.OLUKAP
HASAN TAŞKIRAN
B.ÇAKUS
7
41
036551
77
20
8
WINNER DANCER
4y a k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
A.OLUK
ERKAN KARAKAYA
M.TEZEL
5
34
493365
35
15
1.44.90
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEV ADAM
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
4
57
134113
33
19
1.14.33
2
AŞAN BABA
3y d e
YONAGUSKA (USA)
59.00
M.GÖNÜLTAŞ
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
5
55
13387-2
11
15
1.14.46
3
SEE YOU SOON
3y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
M.M.BİLGİNAP
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
6
55
52256-4
13
16
1.14.49
4
BAY ARTU
3y d e
LION HEART (USA)
57.50
M.ÇİÇEK
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
1
52
31215-2
24
18
1.13.94
5
WILD BILL
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
51.50
N.AVCİ
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
2
40
24-21
15
20
1.14.82
6
DARK RUNNER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
50.00
D.PALAUR
BERK PELENK
R.YILDIZ
3
24
55450
63
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RECO
7y d g
FAIRSON
60.00
A.OKAN PAZARAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
9
57
0656-65
6
8
2.09.11
2
FINDIKKIRAN
5y d k
MENDIP (USA)
58.00
B.KURDU
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
C.AYDOĞAN
14
36
08809-7
6
12
2.11.30
3
JUST RUN
7y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.00
S.ÖZEN
BARIŞ ERDUMAN
H.ERDİK
12
67
35220-0
13
17
2.09.64
4
LION FLAG
6y a a
LION HEART (USA)
58.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALİ ÇEVİK
M.ZELYURT
7
30
3148-38
6
16
2.09.67
5
OGHUZALP
4y d a
CARDINAL PIONEER
56.00
A.ALPAGUT
ALPASLAN DEDEOĞLU
Ş.S.ÇEKE
8
26
5957-80
13
13
6
STAR SCREAM
7y d a
FAIRSON
56.00
F.R.BEBEK
ABDULLATİF BATMACI
TURAN ÜLKE
11
54
15670-9
13
15
2.11.83
7
DYMAXION
10y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
55.00
İ.KALE
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
13
52
8079-48
13
12
2.08.11
8
DRİNA
4y d k
ADONİSE
54.00
F.YÜKSEL
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
10
26
0709-90
13
7
2.20.51
9
PINE APPLE
4y d k
SIDESTEP (AUS)
54.00
O.KIZILDAŞAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
2
17
8090-50
6
5
2.20.56
10
URLA ZAMANI
9y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
55.00
MER.ÇELİK
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
34
008-226
6
18
2.08.86
11
CAPE TOWN
6y d a
COUNTRY REEL (USA)
54.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
6
36
7128-37
15
16
12
SİNİ KÖŞK
4y d g
ADONİSE
52.00
CEM ŞEN
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
5
24
08070-0
13
11
13
HAS
6y d a
COUNTRY REEL (USA)
53.00
N.AVCİ
ŞAHİN SEKİN
M.KARACA
1
59
464746
31
13
2.17.91
14
THE BEST SİMGE
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
50.00
H.GÜNAP
ÖMER TULGAR
C.ARPEK
3
25
648466
30
8
2.16.08
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK THUNDER
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
HÜSEYİN YILDIZ
S.SAYIN
12
27
675-322
10
19
1.32.94
2
CONSTANT
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
3
11
00-6
14
17
3
DONT PANIC
3y a e
TALIP HAN (IRE)
58.00
B.BEKTAŞ
ULAŞ YILDIZ
F.POLAT
5
23
95-3
10
17
4
DURMABAŞAR
3y a e
STEP BY STEP
54.00
Y.CENGİZAP
AYDIN ENGİN
FER.ÇELİK
9
22
86-3
10
17
5
HELLION
3y a e
BAY ÇİFTÇİOĞLU
55.00
M.E.DOĞANAP
FERİT ÇİZİK
R.AKCAN
4
0
8
10
19
6
İZLEGÖR
3y a e
EL CORREDOR (USA)
58.00
H.DEMİRTAŞ
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
2
0
0
20
7
KÜÇÜK ZAMANI
3y d e
PERFECTO
58.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
1
26
45432
30
17
1.43.01
8
OĞLUM DENİZ
3y a e
PERFECTO
54.00
A.ŞENBAHARAP
MUSTAFA DURMAZ
FER.ÇELİK
8
21
0753-09
10
10
1.35.05
9
BEAUTY GIRL
3y a d
TOCCET (USA)
52.00
S.ALTAYAP
REŞİT DEMİR
G.BALTA
6
0
69
14
18
1.42.43
10
BLACK DOLPHIN
3y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
M.AVŞAR
İRFAN BABAYİĞİT
M.KEKLİK
11
17
758-954
10
12
1.46.92
11
CLASSY BABY
3y d d
YAVUZSEL
56.00
H.PARILDAR
MUZAFFER NECEF
S.KURT
15
0
0
74
19
12
DATÇALI KIZ
3y d d
ZANJERO (USA)
56.00
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
7
15
985-0
10
16
13
DI MARIA
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
53.00
H.ALTUNDAĞAP
HALİT AY
M.A.SUBAY
10
29
5040-24
14
15
1.40.17
14
TOMB RAIDER
3y d d
PERFECTO
52.00
A.AKDEMİRAP
RESUL ÜNLÜ
M.A.SUBAY
13
0
83
14
18
1.45.15
15
WESTERLUND
3y d d
HAKEEM (USA)
54.00
H.SARIDALAP
TALAT ORAL
M.DEMİROL
14
25
0776-23
10
13
1.38.20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIMENTAL
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
59.00
M.CANPOLATAP
MEHMET ÖKSÜZ
M.DEMİROL
8
58
26737-6
14
12
2.02.00
2
EL FUEGO
7y d a
EAGLE EYED (USA)
60.00
H.POLAT
AZİZ KARAKEÇİLİ
V.ÇİZİK
7
23
24988-0
24
13
2.15.32
3
EYÜPŞAH
5y a a
BIRDSTONE (USA)
60.00
F.YARDIMCI
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
4
61
24444-0
10
16
2.04.87
4
ÖZÜN
7y a a
CUVEE (USA)
60.00
V.KIZMAZ
ALİ ŞEKER
M.KARALI
13
47
6678-50
17
6
2.04.21
5
POWER KING
8y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
İ.AKYAVUZ
HASAN KOÇYİĞİT
F.POLAT
14
77
0824-82
10
17
2.01.45
6
WEST GROVE
7y d a
ROYAL ABJAR (USA)
56.00
B.SARIDALAP
NAZAN AKKAYA
F.POLAT
2
67
37044-3
7
15
2.07.06
7
CRISTOPHER
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.AVŞAR
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
6
30
05414-0
24
18
2.11.79
8
HIZLI HAN
4y d a
TRIPLE BONUS
58.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
3
31
86416-8
24
18
2.08.59
9
KOÇOVALI
4y d a
BANKNOTE (GB)
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
9
30
21664-6
21
16
2.19.37
10
NİZAMİ
7y d a
NUSA DUA
54.00
H.ALTUNDAĞAP
NİHAT ARSLAN
FER.ÇELİK
5
25
5516-38
9
17
2.03.36
11
BLACKS WINNER
10y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
53.00
A.ÇANKAYAAP
HASAN KOÇYİĞİT
S.KURT
1
64
5752-00
10
14
2.03.16
12
REBEL BLOOD
4y a a
KANEKO
51.00
S.ALTAYAP
MÜJDAT ERTOP
M.KARALI
11
9
908750
30
6
2.23.04
13
TEXAS MAHİR
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
55.00
M.ÜNLÜ
SİNAN ÇİFTÇİ
F.POLAT
12
23
6045-08
10
9
2.15.81
14
BABA ABDULLAH
7y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
54.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
70
780189
127
18
2.03.00
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AND DAĞI
3y a e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
F.YARDIMCI
SEMİH KATI
EY.YARDIMCI
9
13
7-06
10
17
2
ANDANTE
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
S.KAPLAN
FUAT ALBAYRAK
H.DEĞİRMENCİ
8
0
0
20
3
BENBAT
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
N.ALTIN
EKREM ALTIN
G.BALTA
2
23
842-00
10
15
4
CANGÖZÜM
3y d e
STEP BY STEP
54.00
A.AKDEMİRAP
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
11
12
6009
30
16
1.34.97
5
RADİN
3y d e
MAXIMUS DREAM
54.00
Y.CENGİZAP
ALİ ŞEKER
M.BALTA
14
0
7-2
14
18
6
WIN GREEN WIN
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
İ.AKYAVUZ
SABRİ AKTAŞ
S.SAYIN
13
26
9424-44
10
17
1.41.19
7
WOLF RUNNER
3y d e
PAN RIVER
54.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET DOĞAN
V.ÇİZİK
15
27
24256-2
10
17
8
EHRİMAN
3y d d
ZANJERO (USA)
56.00
H.POLAT
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
4
23
4353-63
14
16
1.40.54
9
GIANT FIST
3y a d
RED GIANT (USA)
54.00
M.IŞIKAP
AVNİ ASLAN
S.V.KAYA
7
21
9569-34
14
14
1.40.82
10
KILİ
3y d d
ZANJERO (USA)
54.00
M.E.DOĞANAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.DEMİROL
12
0
0
44
19
11
MY DEAR SISTER
3y d d
KANEKO
56.00
M.AVŞAR
SEYHAN YILDIRIM
A.E.KARAKURT
3
10
7800-49
14
10
1.38.23
12
SHABBY
3y d d
HAKKAR
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
10
27
722-464
10
16
1.38.49
13
SOUPIRANT
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.ÜNLÜ
BESİRE GÜNDÜZELİ
O.GÖRMEZ
6
0
37
10
18
1.38.47
14
STATELY GIRL
3y a d
LION HEART (USA)
52.00
UMUT DEMİRAP
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
5
25
833
60
17
15
ZEYNEPMİNA
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
B.BEKTAŞ
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
1
20
63495-5
10
16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KURTULUŞBEY
5y a a
TOŞUR
63.00
F.YARDIMCI
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
8
40
004-227
10
18
1.37.54
2
MAZLUMZÜLFİKAR
6y k a
TURBO
60.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
1
40
5184-31
17
20
1.36.17
3
ESENTEPELİ
5y a a
KURUŞAĞA
59.00
M.E.DOĞANAP
ALİ ÇİZİK
O.GÖRMEZ
7
36
36845-3
17
15
1.51.13
4
ÖZAYBERK
7y k a
ARASLI
60.50
V.KIZMAZ
ÖMER EMEKTAR
M.BARCİN
2
35
63433-4
17
17
1.37.37
5
MERTBABA
6y a a
GOBAKBEY
59.00
S.KAPLAN
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
13
32
060-500
40
11
1.46.69
6
YAĞMUR KIZI
5y a k
KIRIMHAN
56.00
A.AKDEMİRAP
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
4
32
56574-5
21
15
1.49.85
7
ÇAKIRALİ
8y k a
ARASLI
56.50
F.FELHANAP
SERVET ERBAŞI
V.ÖNDER
15
31
4932-56
17
15
1.37.54
8
HİMALA
6y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
UMUT DEMİRAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
5
28
5416-08
7
17
1.39.57
9
CANDANBEY
5y k a
TURBO
55.00
S.ULUTAŞAP
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
6
30
545860
40
14
1.37.74
10
LİZGE
7y k k
DEHA
56.00
M.IŞIKAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
14
30
5324-04
7
16
1.38.42
11
SHEHZADE
6y a a
AYABAKAN
58.00
H.PARILDAR
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
12
30
679820
30
12
1.36.81
12
MAYDANOZ
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.50
AH.ARSLAN
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
16
29
77641-0
7
19
1.49.62
13
GODFATHER
5y a a
UÇANBEY
55.50
E.AKKILIÇAP
OSMAN GÜLLÜ
M.DEMİROL
10
29
26354-0
17
15
1.39.72
14
MELİKHAN
6y k a
BERKSOY
53.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
9
26
0685-94
17
13
1.39.09
15
OĞLUM YUSUF
5y k a
YAŞARCIK
54.50
İ.AKYAVUZ
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
3
23
924587
32
14
1.40.32
16
ŞİMŞEĞİN YELİ
5y k a
GOBAKBEY
53.00
A.ŞENBAHARAP
REŞİT ŞİMŞEK
R.AKCAN
11
23
6700-00
10
14
1.44.43
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN LION
5y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
44
03391-4
14
19
1.29.35
2
GÖZDE OĞLUM
4y d a
HAKEEM (USA)
62.00
V.KIZMAZ
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
9
44
38630-0
17
13
3
JAMES
6y d a
DR FONG (USA)
61.00
M.IŞIKAP
İLHAN TEKİNALP
M.KARALI
16
44
22830-9
24
15
1.28.24
4
ARAL BEY
5y k g
PONTIAC
61.50
B.BEKTAŞ
MEHMET DEMİR
M.BALTA
3
41
42214-9
7
18
1.28.45
5
HOVARDA
5y d a
ZANJERO (USA)
59.00
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
10
40
4774-22
14
19
1.29.53
6
FAST HEART
4y a a
INVINCIBLE SON (IRE)
55.50
H.ALTUNDAĞAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
1
37
5911-00
14
18
1.39.44
7
TAVLU
4y d a
HAKEEM (USA)
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
6
36
10351-6
9
19
1.39.05
8
BAY ROSSI
4y d a
KANEKO
56.50
N.ALTIN
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
11
33
4222-28
14
18
1.28.68
9
MEHENK
4y d a
MENDIP (USA)
52.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET TURAN
BAR.BULUT
5
24
825
30
17
1.42.44
10
MENDİP HAN
4y d a
MENDIP (USA)
52.00
R.BAYRAMAP
HAMİT ALPAK
G.BALTA
15
24
577870
89
6
1.36.34
11
BLACK MERT
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
51.00
S.ALTAYAP
SALİH YILDIZER
V.ÇİZİK
7
22
87506-7
21
7
1.40.23
12
BENİM DÜNYAM ÖZ
4y a a
LION HEART (USA)
55.50
M.AVŞAR
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
8
31
0901-50
14
18
1.53.07
13
DEHABATUR
4y k a
DEHA
51.50
Y.ÇELİKBAŞAP
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
14
29
758047
30
12
1.30.68
14
BABİŞKO
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
E.KILIK
KEMAL AKTAŞ
F.E.AKIL
2
29
63637-9
21
13
1.31.26
15
FAST LION
4y d a
AFTER MARKET (USA)
53.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
13
28
20523-3
21
17
1.30.36
16
EMPERORS VICTORY
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
12
26
0-80025
40
13
1.39.11
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAYUSUF
5y k a
TOŞUR
59.00
E.KILIK
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
12
61
5321-67
14
18
1.42.87
2
AVAN
9y k a
KAIZBERT (RU)
59.00
H.KATI
MUNİR GÖKÇE
G.KÖSE
1
72
4698-67
17
11
1.35.64
3
CİBEK OĞLU
6y k a
GOBAKBEY
59.00
İ.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
M.A.SUBAY
6
79
2144-34
10
17
1.37.64
4
ÇİVİCİ
5y a a
AYABAKAN
59.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
7
67
1504-03
10
15
1.38.30
5
KARA TURBO
9y k a
TURBO
59.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
9
54
4221-14
10
19
1.41.77
6
OĞLUMRECEP
6y k a
GOBAKBEY
59.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
3
75
77332-2
17
19
1.38.76
7
POYRAZ ATEŞİ
8y a a
ATEŞTOPU
59.00
V.KIZMAZ
ŞİRİN DEMİR
S.SAYIN
8
68
55531-2
17
19
1.36.99
8
SEYRANTEPE
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
V.DEMİR
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
4
76
152167
44
18
1.43.07
9
ULUPAMİR
5y k a
GOBAKBEY
59.00
Y.CENGİZAP
MEHMET ÖĞÜT
A.E.KARAKURT
11
63
1600-40
10
15
1.45.10
10
YILDIZABAKAN
9y k a
GOBAKBEY
59.00
R.DOĞAN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
2
87
353519
30
19
1.36.76
11
BEYZA SULTAN
7y k k
ÖZGÜNHAN
57.00
B.BEKTAŞ
KAYA KAYA
O.GÖRMEZ
5
81
5501-03
17
18
1.36.04
12
ROJHAT KIZI
8y k k
GOBAKBEY
57.00
H.PARILDAR
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
10
76
13176-1
17
20
1.38.66
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKBEYAZ POYRAZ
3y d e
DERVİŞ AĞA
54.00
Y.CENGİZAP
CELAL DEMİR
O.GÖRMEZ
10
0
00
54
18
2
ANTHONY
3y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
1
25
63488-2
10
14
1.41.43
3
DODOTKA
3y a e
FAIRSON
54.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET TAHİR AKIL
V.ÇİZİK
13
7
9977-07
10
13
4
ERCAN OĞLU
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.ÜNLÜ
EYYUP ÜNLÜ
A.E.KARAKURT
9
0
0
20
5
KATBE KAT
3y d e
HAYRİ BABA
58.00
H.PARILDAR
SİNAN KORKMAZ
G.BALTA
2
6
606
43
17
1.50.29
6
PENDING
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
N.ALTIN
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
8
0
6-4
14
18
7
YUSUFUM
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
B.BEKTAŞ
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
14
19
6634-70
10
12
8
ZUMMAT
3y d e
OĞLUM EYMEN
58.00
H.POLAT
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
3
5
8806-0
14
15
2.16.92
9
AKİS BİBİ
3y a d
AKINDAYIM (IRE)
56.00
AH.ARSLAN
ALİ YILDIZ
M.KILINÇ
6
0
6
127
19
10
ALTUN BİR
3y d d
PERFECTO
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET REŞİT ALTUN
G.BALTA
12
11
56-77
10
16
1.43.15
11
BROKOLİ
3y a d
AZARAKS
56.00
M.A.AKTÜRK
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
24
67882-8
14
11
12
COY GIRL
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
0
0
20
13
GÜLSENUR
3y a d
PERFECTO
54.00
H.SARIDALAP
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
15
27
425809
58
14
14
MERVE ABLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
53.00
H.ALTUNDAĞAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
7
26
544-935
10
16
1.45.25
15
THE LAST FIRE
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
52.00
S.ALTAYAP
ÖMER ŞEKER
M.BALTA
11
24
0865-25
14
13
1.38.96
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİR MART
4y a k
KIRIMHAN
54.00
A.AKDEMİRAP
HÜSEYİN BECENE
R.AKCAN
11
31
06856-1
17
20
1.38.59
2
SAÇANSOY
4y k k
BERKSOY
58.00
H.PARILDAR
GÜNAYDIN SAÇAN
V.ÖNDER
13
35
04539-1
17
20
1.37.08
3
ATİKBEY KIZI
4y k k
ATİKBEY
53.00
A.ŞENBAHARAP
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
34
21740-1
14
20
4
BEDOCAN
4y k k
KILIÇBAYLIM
55.00
H.DEMİRTAŞ
ALİ POLAT
A.GÜRGÖZE
16
32
004510
40
19
1.42.08
5
BOYACININ AŞKI
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
V.DEMİR
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
3
47
33421-7
9
19
1.31.57
6
ÇAKIRSULTAN
4y k k
YAKUPBEY
55.00
F.YARDIMCI
HALİT DAĞTEKİN
F.POLAT
12
45
93366-0
14
13
1.31.94
7
DİCLE RÜZGARI
4y k k
GELİBOLU
55.00
M.ÜNLÜ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
10
50
663118
30
19
8
DİLANCAN
4y a k
TOŞUR
55.00
E.KILIK
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
8
38
8729-23
7
17
1.36.82
9
DİYAPİRİM
4y k k
KAIZBERT (RU)
55.00
M.AVŞAR
GÖKHAN TEKİNALP
M.A.ÇİÇEK
15
35
1300-40
7
15
1.38.79
10
ENGEREK
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
14
33
6080-02
10
14
11
HADİYE SULTAN
4y a k
KAANEFE
55.00
İ.AKYAVUZ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
7
41
790215
30
19
12
HEYRAN
4y a k
ATEŞTOPU
52.00
Y.CENGİZAP
FAHRİYE ARSLAN
V.ÖNDER
1
44
69711-3
18
19
1.31.54
13
HİLVAN CEYLANI
4y d k
PAYİDARBEY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
SAİT SARIDAL
M.E.SARIDAL
4
29
34958-7
14
14
1.41.12
14
KAÇER KIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
B.BEKTAŞ
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
6
44
18456-0
14
15
1.33.10
15
TUMBUL FLOWER
4y k k
ÖZGÜNHAN
54.00
M.IŞIKAP
REŞİT TUMBUL
MAHMUT DOĞAN
17
38
001870
74
17
16
UZAK ABLA
4y a k
GÜNTAY
55.00
H.SARIDALAP
HÜSEYİN ATAKAYA
F.E.AKIL
5
27
68103-0
21
17
17
HORIKCAN
4y k k
YAVUZŞAH
52.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
9
30
5528-95
14
15
18
GÜN GELİR
4y a k
GÜNTAY
56.00
R.DOĞAN
İBRAHİM CANLIKA
M.KARALI
18
30
1907-28
14
15
1.39.63
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AF AL SAJANJLE (AE)
8y k a
57.00
TADHG O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
1
111
44890-0
21
0
2
AOUN (FR)
7y a a
57.00
ANTONIO FRESU
YAS RACING
J C PECOUT
2
112
41-5663-
42
0
3
BANDAR (FR)
8y a a
57.00
FERNANDO JARA
YAS RACING
M AL JAHOORI
3
118
056-021-
127
0
4
BARRELAMAN (QA)
9y k a
57.00
HARRY BENTLEY
MAHBOOB MOHD HASSAN
A AL BALUSHI
4
105
04-0-03-1
13
0
5
BRRAQ (FR)
8y a a
57.00
ADRIE DE VRIES
YAS RACING
J C PECOUT
5
113
76-443-1
21
0
6
DAGUI LOTOIS (FR)
5y d a
57.00
CONNOR BEASLEY
AL RAHMANI RACING
A AL MEHAIRBI
6
108
62444-4
21
0
7
RB FRYNCHH DUDE (US)
5y a a
57.00
PATRICK COSGRAVE
BYERLEY RACING
H ALALAWI
7
116
134-492-
42
0
8
RB TEXAS HOLD EM (US)
6y k a
57.00
PATRICK DOBBS
BYERLEY RACING
D WATSON
8
117
111-206-
42
0
9
AMWAJ (FR)
8y d k
55.00
FABRICE VERON
HH SH KHALIFA BIN ZA
E LEMARTINEL
9
111
435882-
42
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL PATRIOTA (URU)
3y a e
59.50
VAGNER LEAL
STUD LA POMME
A CINTRA
1
109
1511-
88
0
2
YURMAN (ARG)
3y a e
59.50
PATRICK COSGRAVE
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
2
0
8
14
0
3
AL BAQAR (USA)
3y a e
55.00
DANE O'NEILL
AL RASHID STABLES LL
D WATSON
3
0
9-
41
0
4
AL MURQAB (CAN)
3y a e
55.00
RICHARD MULLEN
ABDUL MOHSEN AL ABDU
D WATSON
4
0
66-
42
0
5
AREEN (USA)
3y k e
55.00
ROYSTON FFRENCH
ABDULLAH SAEED AL MA
S BIN GHADAYER
5
86
717-0
14
0
6
EFFECTIF (ARG)
3y a e
55.00
FABRICE VERON
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
6
0
6
14
0
7
ENDIFAA (GB)
3y d g
55.00
ADRIE DE VRIES
HASAN MEFAREH ALAJMI
F NASS
7
0
4
14
0
8
FIRE GROUP (USA)
3y a e
55.00
ANTONIO FRESU
ELBASHIR SALEM ELHRA
M AL MHEIRI
8
80
52-
42
0
9
GRAND DUBAI (IRE)
3y d e
55.00
CONNOR BEASLEY
ALI RASHID AL RAYHI
A AL RAYHI
9
82
331-5
14
0
10
KUCHISABISHII (USA)
3y a e
55.00
XAVIER ZIANI
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
10
0
7-6
20
0
11
LEOPARDO (USA)
3y k e
55.00
WILLIAM BUICK
HUSSAIN ALABBAS LOOT
M JOHNSTON
11
92
132-
61
0
12
SHARP SPUN (GB)
3y d e
55.00
FERNANDO JARA
CHAMPIONS LOGISTICS
A BIN HARMASH
12
82
3
14
0
13
SPEIGHT'SPERCOMETE (USA)
3y d e
55.00
SAM HITCHCOTT
CHARLES E FIPKE
D WATSON
13
0
05-
42
0
14
TALO (USA)
3y d e
55.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE AMA ZINGTEAM
S BIN GHADAYER
14
77
54-7
14
0
15
FINAL THOUGHT (IRE)
3y d d
53.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
15
80
421-3
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGH END (GB)
7y d g
62.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
104
1120-22-
127
0
2
ROYAL MARINE (IRE)
5y d g
62.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
104
0-87452-
127
0
3
RAAKIB ALHAWA (IRE)
5y d g
60.00
ANDREA ATZENI
KHALIFA A DASMAL
D SIMCOCK
3
100
515-997-
103
0
4
RASTRELLI (FR)
6y d g
60.00
DANE O'NEILL
AHMED ALI
I MOHAMMED
4
100
14-16-3-5
21
0
5
MAJESTIC MAMBO (SAF)
6y d g
59.50
FABRICE VERON
MRS M SLACK J T PE
M DE KOCK
5
99
2-37545-
127
0
6
MELICERTES (GB)
5y d g
59.50
RICHARD MULLEN
ELBASHIR SALEM ELHRA
S SEEMAR
6
99
14522-9
14
0
7
STAR SAFARI (GB)
5y d g
59.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
99
01-6-1-
127
0
8
SENIORITY (GB)
7y a g
59.00
TADHG O'SHEA
NASIR ASKAR
S SEEMAR
8
98
50-802-0
14
0
9
INFLUENCER (GB)
5y a g
58.50
MAXIME GUYON
HAMDAN SULTAN ALI AL
S CRISFORD
9
97
722145-
127
0
10
BRIGHT MELODY (IRE)
4y d g
58.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
97
13037-
127
0
11
PASSION AND GLORY (IRE)
5y d g
56.50
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
11
93
23171-
127
0
12
AL MAYSAN (GB)
4y d g
56.00
JIM CROWLEY
GODOLPHIN
C APPLEBY
12
93
114315-
127
0
13
BRILLIANT LIGHT (GB)
4y d g
56.00
HECTOR CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
13
93
2116-
111
0
14
CAPE CAVALLI (IRE)
5y d g
55.50
ADRIE DE VRIES
SH JUMA BIN DALMOOK
S CRISFORD
14
91
9-2190-2
21
0
15
YA HAYATI (USA)
4y d g
55.50
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
15
92
61-100-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTHIQA (GB)
4y k k
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
1
104
131322-
127
0
2
DUBAI LOVE (GB)
4y d k
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
103
412334-
127
0
3
LAST LOOK (IRE)
5y d k
57.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
95
111-
127
0
4
PERFECT INCH (GB)
4y k k
57.00
MICKAEL BARZALONA
A E OPPENHEIMER MS
C FELLOWES
4
94
272212-
65
0
5
QUIET TIMES (GER)
4y k k
57.00
MAXIME GUYON
FAIR SALINIA LTD P
P BRANDT
5
95
1-15272-
40
0
6
SILENT NIGHT (SWE)
4y d k
57.00
ELIONE CHAVES
STALL DÖMLE-EASY
P WAHL
6
90
211143-
127
0
7
STUNNING BEAUTY (IRE)
4y a k
57.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
97
11-
127
0
8
STYLISTIQUE (GB)
4y d k
57.00
ANDREA ATZENI
YVONNE JACQUES
R VARIAN
8
97
769751-
65
0
9
SUMMER ROMANCE (IRE)
4y k k
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
108
163-816-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HESHMAH (USA)
3y a d
57.00
MICKAEL BARZALONA
SALMAN ALI ALSABRI
D WATSON
1
76
33-
42
0
2
KHATUN (GB)
3y a d
57.00
ELIONE CHAVES
AHMAD GHALITA ALMHEI
D DANEKILDE
2
78
1-
64
0
3
MNASEK (USA)
3y d d
57.00
DANE O'NEILL
AL RASHID STABLES LL
D WATSON
3
96
1-
42
0
4
NAYEFAH (USA)
3y d d
57.00
RYAN CURATOLO
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
4
80
22-
42
0
5
REVOLUTME (IRE)
3y k d
57.00
SANDRO PAIVA
KIRSTEN GROTHE
B OLSEN
5
77
351530-
102
0
6
SOFT WHISPER (IRE)
3y d d
57.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
95
2211-1
21
0
7
SUPER CHIANTI (USA)
3y a d
57.00
PATRICK DOBBS
CHARLES E FIPKE
D WATSON
7
83
1-
70
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESCOBAR (IRE)
7y d g
60.00
ADRIE DE VRIES
WITHERNSEA THOROUGHB
D O'MEARA
1
105
373640-
103
0
2
KEY VICTORY (IRE)
6y d g
59.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
103
400-157-
124
0
3
BEDOUIN'S STORY (GB)
6y d g
57.50
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
100
625126-
127
0
4
CAP FRANCAIS (GB)
5y d g
57.50
ANDREA ATZENI
JOHN PEARCE RACING L
E WALKER
4
100
08-1023-
127
0
5
COUNT OF AMAZONIA (IRE)
4y d a
57.00
HARRY BENTLEY
K SOHI PARTNER
M BOTTI
5
99
72011-2
16
0
6
FAMOUS WOLF (FR)
5y a g
57.00
FERNANDO JARA
ALI HADDAD
A BIN HARMASH
6
99
543-409-
127
0
7
MAILSHOT (USA)
7y a g
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
7
99
09443-4
21
0
8
CHANCE (GB)
5y a g
56.50
JAMES DOYLE
KHALIFA SAEED SULAIM
S CRISFORD
8
98
150-221-
90
0
9
MOUNT PELION (IRE)
6y a g
56.50
PATRICK DOBBS
SKY RACING
D WATSON
9
98
16142-7-
42
0
10
MUTAMAASIK (GB)
5y a g
56.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
10
98
11-3070-
127
0
11
MYSTIQUE MOON (GB)
7y a g
56.50
SAM HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
11
98
6-43718-
55
0
12
ALFAREEQ (IRE)
4y k g
56.00
SZCZEPAN MAZUR
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
12
97
153335-
127
0
13
DUBAI MIRAGE (IRE)
4y a g
56.00
HECTOR CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
13
97
3-10135-
124
0
14
MOQTARREB (GB)
5y d g
56.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
14
97
02726-4
14
0
15
ZAINHOM (USA)
7y a g
56.00
ANTONIO FRESU
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
15
97
52614-3
14
0
16
DUBAI LEGACY (USA)
5y d g
55.50
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
16
96
58063-0
14
0
17
YAALAIL (IRE)
6y a g
55.50
.
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
17
96
25567-2
14
0
18
PROMPTING (GB)
5y a g
55.00
.
KHK RACING
F NASS
18
95
321114-
127
0
19
TASHWEEQ (IRE)
8y d g
54.50
.
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
19
94
0-1300-7
14
0
20
ABOVE N BEYOND (GB)
8y a g
54.00
.
SH JUMA BIN DALMOOK
A BIN HARMASH
20
93
90-307-0
21
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRYSTAL COAST (USA)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PALM BEACH RACING
CARLOS A. DAVID
1
60
356272
36
0
2
DAUPHINE (USA)
3y a d
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
MICHAEL MORAN
MICHAEL R. MATZ
2
0
0
0
3
UNION PARK GAL (IRE)
3y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
UNION PARK THOROUGHB
RODOLPHE BRISSET
3
49
63
36
0
4
BERTRADA (USA)
3y d d
54.50
ROBBY ALBARADO
ANNE LYNN
KENNETH G. MCPEEK
4
63
923-0
13
0
5
SECRETS KEPT (USA)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
NEWTOWN ANNER STUD F
JOHN C. KIMMEL
5
56
240
43
0
6
JEAN V'S LEGACY (USA)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
LEWIS, MICHAEL J., B
RODOLPHE BRISSET
6
0
0
0
7
SISTER IS DEVIL (USA)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
7
52
89953-7
11
0
8
HERE HERE (USA)
3y k d
54.50
PACO LOPEZ
WILLIAM K. WERNER
EDDIE KENNEALLY
8
54
0
29
0
9
IRAZU (USA)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
AURELIANO NOGUEZ
ANGEL M. RODRIGUEZ
9
69
63422-6
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PULL A FREDDIE (USA)
3y d g
53.50
JESUS M. RIOS
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
1
43
50
6
0
2
CONVERTER (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
GUNTER, GLENN AND DO
JENA M. ANTONUCCI
2
54
23643
36
0
3
LAST MINUTE DEAL (USA)
3y a e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JULIAN DE MORA, JR.
JORGE DELGADO
3
62
324
36
0
4
BONNO (USA)
3y k e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MANUEL PITA
HUBERT PINNOCK
4
50
4
20
0
5
BLACK RIDDLE (USA)
3y d g
53.50
LEONEL REYES
DAS RACING STABLE
DANIEL SILVA
5
0
9
91
0
6
THIS DUDES NO FOOL (USA)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY S. DIBONA
6
58
292-3
15
0
7
ASCENDED (USA)
3y a g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
THE FOUR HORSEMEN RA
LEON J. MCKANAS
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLASHING DIAMOND (USA)
6y a k
55.00
PACO LOPEZ
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
1
57
635505
123
0
2
SASSY JUSTICE (USA)
5y a k
55.00
ANGEL S. ARROYO
KENNETH E. FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
2
74
95434-3
22
0
3
GRACE'S DRAMA (USA)
7y d k
56.00
LUIS SAEZ
MICHAEL S. MORIARTY
BOBBY S. DIBONA
3
73
31523-1
22
0
4
ASSUME CONTROL (USA)
6y a k
55.00
JUNIOR ALVARADO
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
4
71
44223-4
22
0
5
GRAN ETIQUETA (USA)
4y a k
55.00
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
ROSE FAMILY STABLE
BARRY R. ROSE
5
66
36465-6
22
0
6
ETANA (USA)
4y d k
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
ACKER, SCOTT D. AND
SCOTT D. ACKER
6
64
16541-5
20
0
7
HARTLING (USA)
4y d k
56.00
EDGARD J. ZAYAS
GENTRY FARMS
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
68
624481
56
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRESS SNOOZE (USA)
3y a e
54.50
COREY J. LANERIE
BLACKOUT RACING STAB
MICHAEL A. TOMLINSON
1
58
3157-6
22
0
2
MISTER LEONARDO (USA)
3y k e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
2
64
78417-2
13
0
3
RAULITO (USA)
3y d e
55.50
MARCOS MENESES
PAUMAR RACING STABLE
JUAN CARLOS AVILA
3
66
53953-1
22
0
4
GO MIKE (USA)
3y a e
55.50
JUNIOR ALVARADO
DOBLE JAK INVESTMENT
ANTONIO SANO
4
64
6125-1
13
0
5
UNCLE FUN (USA)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
5
62
73271-4
13
0
6
MY MAXAMILLION (USA)
3y d e
55.50
EDGARD J. ZAYAS
JOAN EGAN
TERESA M. POMPAY
6
54
5341
29
0
7
HARD GAME (USA)
3y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
ELLIOT MAVORAH
GREGORY D. SACCO
7
60
676-1
26
0
8
BRACCIO DI FERRO (USA)
3y k g
54.50
TYLER GAFFALIONE
ALESSIO BIANCO
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
8
64
13-6
27
0
9
LONG BEACH KID (USA)
3y a g
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
PINNACLE RACING STAB
KATHLEEN O'CONNELL
9
65
12-6
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLATINUM ARTIST (USA)
3y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
WOOD, ROBERT, WILMOT
RODOLPHE BRISSET
1
0
0
0
2
DONTPUSHYOURLUCK (USA)
3y k d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
MICHAEL J. MAKER
2
73
43-2
27
0
3
SWIRLING WINE (USA)
3y a d
55.50
EDGAR S. PRADO
THUMBS UP RACING, LL
MIGUEL ANGEL SILVA
3
54
4
28
0
4
BREEHAZEL (USA)
3y a d
55.50
JUNIOR ALVARADO
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
4
34
0-5
18
0
5
IN VAIN (USA)
3y d d
55.50
EDGARD J. ZAYAS
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
5
57
87-4
27
0
6
DRIVING WIND (USA)
3y d d
55.50
LUIS SAEZ
PINCHIN, TRACY AND M
JOSE PINCHIN
6
73
237-3
27
0
7
LIME (USA)
3y a d
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MRS. FITRIANI HAY
WESLEY A. WARD
7
65
226
127
0
8
IMAGERY (USA)
3y a d
55.50
JOSE L. ORTIZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
MICHAEL J. TROMBETTA
8
64
4
76
0
9
RED WIND (USA)
3y k d
55.50
LEONEL REYES
CAMMAROTA RACING LLC
ANTONIO SANO
9
34
7
25
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PICKING UP PENNIES (USA)
3y d g
53.50
JOSE L. ORTIZ
JOSEPH JR., SAFFIE,
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
67
5
28
0
2
JOSHY JAK (USA)
3y a e
53.50
JUNIOR ALVARADO
DOBLE JAK INVESTMENT
ANTONIO SANO
2
74
22-3
8
0
3
TWICE TOO MANY (USA)
3y d g
53.50
LUIS SAEZ
LFG RACING, LLC AND
BRIAN A. LYNCH
3
0
0
0
4
SOUP AND SANDWICH (USA)
3y k e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
4
0
0
0
5
UBIQUITOUS (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
SHOOTING STAR THOROU
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
5
0
0
0
6
SANDY DUDE (USA)
3y d g
53.50
COREY J. LANERIE
HART BREEDERS LLC
BARRY N. CROFT
6
64
2
15
0
7
TALEOFTWOBROTHERS (USA)
3y a e
53.50
JESUS M. RIOS
NORMAN MCKATHAN
ANNA VARSI
7
29
7
49
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DR. SHANE (USA)
8y a g
53.50
LUIS SAEZ
DANIEL J. FEISS
DANNY GARGAN
1
93
75837-2
22
0
2
PAGLIACCI (USA)
7y d g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
LA MARCA STABLE
STEVE KLESARIS
2
86
43676-5
22
0
3
EXAMINER (USA)
6y d g
53.50
COREY J. LANERIE
MASTIC BEACH RACING
DIANE D. MORICI
3
80
12550-6
19
0
4
J P HELLISH (USA)
5y d g
53.50
PACO LOPEZ
MEEHAN AND PETIKA ST
JOSEPH F. ORSENO
4
81
192-94-3
22
0
5
FARLEY (USA)
7y d a
53.50
JOSE L. ORTIZ
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
5
88
79329-2
22
0
6
ESPRESSO CALIENTE (USA)
6y a a
53.50
MARCOS MENESES
FELIPA QUEVEDO HERN
JOSE A. GALLEGOS
6
76
48605-7
8
0
7
MAJESTIC LUNA (USA)
5y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
DAVID R. BROWNLEE
DAVID R. BROWNLEE
7
73
479080
61
0
8
OUTSHINE (USA)
5y d a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MANUEL PITA
HUBERT PINNOCK
8
72
414565
36
0
9
BASHA (USA)
7y a a
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
BACIAGALOOP STABLES
JENA M. ANTONUCCI
9
85
63529-5
12
0
28 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 ocak 2021 perşembe at yarışı bülteni, 28 ocak 2021 at yarışı programı, 28 ocak 2021 tjk yarış programı, 28 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 28 ocak 2021 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 28 ocak 2021 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 28 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni