Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞRI KASIRGASI
4y d a
ASTRAKHAN
61.00
Ç.CANPOLATAP
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
2
77
1434-56
10
16
1.13.44
2
UĞUR BUBAM
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
62.50
M.KAYA
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
7
74
2555-24
10
17
1.11.96
3
YAMANBEY
4y d a
THREE VALLEYS (USA)
60.00
H.KARATAŞ
Ö.FARUK BİNBAŞIOĞLU
D.ERGİN
3
71
52162-3
24
17
4
LION OF BABYLON (IRE)
5y d a
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
57.50
A.SÖZEN
M.SELÇUK SAN
G.GÖKÇE
9
64
15351-5
24
19
1.11.22
5
KARA YAŞAR
4y d a
VENTO
54.50
MER.ÇELİK
ÇAVUŞ DURAN
B.TANRIKULU
6
60
6014-75
17
17
1.12.13
6
BOOGEYMAN
5y d a
EXPANSION (USA)
55.00
M.HAMEDİ
İSMAİL BORA HADİOĞLU
M.SOYKUVVET
5
59
31241-0
17
19
7
JOSEPHINE
4y a k
LUXOR
54.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
1
59
55121-3
17
19
8
DERİN DİYAR
5y a k
KANEKO
54.00
G.KOCAKAYA
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
4
57
623-216
17
19
1.12.55
9
PEEKABOO (IRE)
4y d a
TORONADO (IRE)
51.50
MÜS.ÇELİK
CEM ÖZBELGE
H.BOYRAZ
8
54
6594-31
17
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK ROCK
3y d e
PERFECT STORM
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
3
38
282-2
17
19
1.25.91
2
CHARLIE
3y k e
LILBOURNE LAD (IRE)
54.00
BERKANT GÖKÇEAP
MUHİTTİN ACAR
M.ACAR
7
29
2767-62
21
15
1.26.39
3
HEADSHOT
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
G.KOCAKAYA
TOLGA BACA
M.TEKDOĞAN
5
0
4-4
17
18
4
NEW WORLD
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.KARATAŞ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
4
0
2
28
19
1.27.47
5
STRONG BOY
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
İ.SOYAD
KAMİL AKIN
V.YÜKSEL
6
0
0-9
17
18
6
VICE VERSA
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
T.YILDIZ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
2
20
806
41
17
7
VIVAZORAN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
9
0
3
28
19
1.28.88
8
MISS DEFNE
3y d d
WIENER WALZER (GER)
56.00
M.HAMEDİ
YÜKSEL GÖKTÜRK
İ.KARADAĞ
1
0
4
66
19
9
QUEEN STAR
3y d d
LUXOR
56.00
A.ASLAN
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
8
32
3333-84
17
16
1.25.66
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEŞKAZALI
4y k a
ALTAHA
58.00
H.KARATAŞ
MURAT SÖNMEZ
K.BALTACI
3
57
863-114
10
19
2
KARAKAPLI
4y a a
SONALP
55.00
H.KAPLAN
MEHMET ALTIN
E.KOCA
7
46
05-5218
7
19
2.20.67
3
AĞRI ŞAHI
4y k a
BATURŞAH
54.00
D.YILDIZ
HASAN M. ATİK
Y.DEMİRKIRAN
4
37
5187-66
10
16
4
FARANELLİ
4y a a
KIZGINLAV
54.00
G.KOCAKAYA
TANER KORKUT
M.ERKUŞ
1
47
16497-4
28
15
5
KRAL ABUZER
4y k a
TUNCAL
54.00
V.KAPLAN
SUNGUR SOYDAM
MEH.POLAT
5
40
166-335
10
15
2.21.40
6
MUZOBABA
4y k a
BATURŞAH
55.00
M.KAYA
YENER GİRİŞKEN
N.KÖÇKEN
8
60
3322-32
10
18
7
NAKIŞ
4y d a
BATUKAN
54.00
A.SÖZEN
GÜL NUR SÜMER
F.TURAN
6
60
2142-63
7
16
8
ÜLGENBEY
4y k a
KAIZBERT (RU)
52.00
B.ÇIĞLAAP
MERT ÇELİK
E.KOCA
2
33
276-256
7
15
2.20.55
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOKUM OĞLU
6y k a
TURBO
57.50
A.SÖZEN
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
3
94
1132-16
14
19
1.33.07
2
BENİM
5y k a
BİLGİNER
52.50
G.ÖZÇELİKAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
B.EGE
7
26
650-744
17
13
3
GUSTAV
6y k a
KAIZBERT (RU)
56.50
M.KAYA
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
6
96
3353-15
14
19
1.35.12
4
KORKMAZEFE
5y k a
TURBO
56.50
M.ÇİÇEK
ŞABAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
1
90
226-333
7
16
1.36.33
5
RUSDAMAT
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
O.GÖKÇE
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
4
93
877-334
10
14
1.33.79
6
SAKALAYDIN
6y k a
TURBO
56.50
G.KOCAKAYA
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
5
88
9231-53
14
18
1.33.56
7
SÜLÜNBİKE
5y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
2
106
22311-2
28
19
1.32.76
8
ULUBATUR
6y k a
AĞA KARACA
53.50
F.ARSLANAP
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
8
92
1100-44
17
16
1.33.41
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELL RING
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
M.KAYA
ERTUĞRUL İLHAN
ŞÜK. ÇELİK
5
0
4
28
19
1.29.01
2
BLACK CASTLE
3y d e
EVOKE (USA)
58.00
B.AVERBAK
İDRİS ÜNLÜ
Ö.GÜNELİ
1
0
58
47
18
3
EZER GEÇER
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
6
37
352-2
17
19
1.25.43
4
KING OVA
3y d e
KANEKO
56.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
8
27
375
37
17
5
KIZIL ASLAN
3y a e
FLYING BOY (IRE)
58.00
İ.SOYAD
DURSUN ÖZTÜRK
M.ÖZTÜRK
7
0
8-3
17
18
6
OVERLORD
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
3
0
3
28
19
1.27.89
7
SUNLIGHT
3y a e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
A.SÖZEN
MELİSA ŞAFAK GİRER
T.TURAN
2
0
2-9
10
18
8
PASSION RUNNER
3y d d
CHURCH PICTURES (GB)
54.00
D.KAYAAP
YASEMİN TURAKTEKİN
H.ŞİMŞEK
4
37
984-253
10
17
1.26.73
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASLAN KADİR
4y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
CİHAT GÜROĞLU
EN.KARATAŞ
12
36
07551-9
11
19
2
JIMMY JIB
4y d g
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
BURAK AKÇAYAP
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
16
32
5562-96
8
14
2.08.25
3
SİDELİ
9y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.ÖZEN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
11
87
16-4124
4
18
4
ARCHIE
5y a a
BELMONT
57.00
H.KAPLAN
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
15
49
6170-68
127
16
5
CHIRON KEEN
4y d a
MARCAVELLY (USA)
57.00
V.KAPLAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
7
8
90000-5
15
14
6
EFARİSTO
4y d a
DAI JIN (GB)
57.00
MÜS.ÇELİK
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
8
29
3062-85
11
14
7
CLOUD WALKER
5y a a
LION HEART (USA)
56.00
O.GÖKÇE
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
18
46
556128
72
18
2.05.31
8
RUDİKO
4y d a
RAMPOLDI
56.00
A.ASLAN
HEDİYE POLAT
S.ÇİFTÇİ
1
40
73516-6
10
18
2.05.92
9
WALTZ GOES ON
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
MER.ÇELİK
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
4
52
42708-8
9
12
10
KIVANÇ
4y d a
NATIVE KHAN (FR)
55.00
M.KAYA
GÖKAY E. KARAÇALTI
T.İMAL
3
29
8975-75
10
13
11
PEDRUM
5y d k
AZARAKS
55.00
Z.KARABULUTAP
İ.ŞAFAK ÜÇÜNCÜOĞLU
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
5
35
80024-0
14
13
2.07.47
12
PERAMUS
5y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
9
28
3789-60
10
9
2.06.93
13
AWARENESS
4y d k
HAKKAR
52.00
H.YOLAÇICIAP
TARKAN ÇITAKOĞLU
Z.DAR
13
37
61760-0
10
16
2.07.34
14
KIZÇEM KIZI
4y k k
AFTER MARKET (USA)
52.00
S.ÇELİKAP
SERDAR ÇETİNKAYA
U.BİLİK
10
34
30180-5
14
17
2.07.98
15
UNTIMELY
4y d k
HAYRİ BABA
52.00
D.KAYAAP
M. BURAK TINAZ
S.ALTINDAĞ
2
30
69023-0
10
12
2.07.04
16
ROCKY MAGIC MNM
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
51.00
G.ÖZÇELİKAP
MAHMUD NADİROĞLU
B.EGE
6
8
90870-0
10
5
2.09.71
17
MY BLITZ
5y d k
BANKNOTE (GB)
52.00
D.YILDIZ
ÖZGÜR FIRAT
M.ACAR
17
26
804-807
10
12
2.06.54
18
KURT ZAAR
4y a a
EXPANSION (USA)
52.00
M.A.SOLMAZ
UĞUR KORKUT
M.ERKUŞ
14
13
7000-00
10
13
2.08.87
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNT OTTO (IRE)
6y d g
61.00
J HAYNES
COUNT OTTO PARTNERSH
A PERRETT
1
86
29785-1
21
0
2
KONDRATIEV WAVE (IRE)
4y a g
60.50
R KINGSCOTE
MR B J MILLEN
A CARROLL
3
85
20900-8
21
0
3
BOWLING RUSSIAN (IRE)
4y d g
60.00
A KIRBY
MR P BOWDEN
G BAKER
7
84
14417-7
31
0
4
DILIGENT LADY
4y d k
58.00
ROSSA RYAN
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
4
80
413637-
127
0
5
STRONG POWER (IRE)
4y d g
58.00
B CURTIS
K BREEN,J STEPHENSON
G SCOTT
6
80
8-00215-
109
0
6
OWNEY MADDEN
4y d g
57.50
L WILLIAMS
CHELSEA THOROUGHBRED
J CHAPPLE-HYAM
5
79
7-6458-9
31
0
7
ONE HART (IRE)
4y a g
57.50
R L MOORE
MR JAMES FERGUSON
J FERGUSON
2
78
0003-41
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:11 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABERAMA GOLD
4y d a
57.50
S GRAY
EVAN M SUTHERLAND
K DALGLEİSH
1
102
1211-54
15
0
2
EXALTED ANGEL (FR)
5y d g
57.50
C LEE
PAU-PERTH PARTNERSHI
K BURKE
9
95
11223-4
25
0
3
MISTY GREY (IRE)
4y k g
57.50
R KINGSCOTE
BARBARA ALICK RICH
T DASCOMBE
8
104
700111-
42
0
4
MUMS TIPPLE (IRE)
4y a g
57.50
R L MOORE
MARIAN LYONS PATRI
R HANNON
7
102
17-0088-
127
0
5
ROYAL BIRTH
10y d g
57.50
J HART
THE MORLEY FAMILY
S C WILLIAMS
6
99
6291-17
25
0
6
SUMMERGHAND (IRE)
7y d g
57.50
A KIRBY
MR HAMAD RASHED BIN
D O'MEARA
4
110
612836-
119
0
7
TINTO
5y d g
57.50
J FANNING
D M JAMES STEVE JE
A PERRETT
5
101
65267-4
16
0
8
BURMESE WALTZ
5y d k
55.00
K SHOEMARK
CLİPPER LOGİSTİCS
A WATSON
3
93
3-12776-
84
0
9
FIZZY FEET (IRE)
5y d k
55.00
ROSSA RYAN
DAVİD LOWE
D LOUGHNANE
2
98
48026-1
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BANGKOK (IRE)
5y d k
57.50
R L MOORE
KING POWER RACING CO
A BALDING
3
113
35792-2
26
0
2
FELIX
5y a g
57.50
R KINGSCOTE
K SOHI PARTNER
M BOTTI
2
107
11-161-1
26
0
3
FOREST OF DEAN
5y d g
57.50
R HAVLIN
GODOLPHIN
J GOSDEN
5
105
14110-3
26
0
4
RED VERDON (USA)
8y a g
57.50
A KIRBY
THE HON R J ARCULLI
E DUNLOP
1
108
473433-
42
0
5
VINTAGER
6y k g
57.50
K SHOEMARK
RABBAH RACING
S & E CRISFORD
4
105
4110-1-4
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SYMBOLIC POWER
3y d g
60.50
A KIRBY
GODOLPHIN
C APPLEBY
1
82
323-2
16
0
2
COUPE DE CHAMPAGNE (GER)
3y a d
59.50
J FANNİNG
KİNGSLEY PARK 17
M JOHNSTON
3
80
4832-11
8
0
3
EASY EQUATION (FR)
3y d g
56.50
R KINGSCOTE
ROY HUMPHREY J S M
J S MOORE
2
73
356-4
32
0
4
RED RIGHT SAND (IRE)
3y k g
55.50
C LEE
MORE TURF RACING M
K BURKE
4
71
554-5
35
0
5
SWINTON NOON
3y d e
54.00
T LADD
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
5
68
8121-01
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLASSY DAME (IRE)
3y d d
62.50
A KİRBY
GRAHAM LYNN KNİGHT
R EDDERY
2
58
87695-2
32
0
2
VENTURA KINGDOM (FR)
3y y g
62.00
B CURTIS
MIDDLEHAM PARK RACIN
M JOHNSTON
5
56
007-
60
0
3
KINGDOM FOUND (IRE)
3y d d
60.50
R KİNGSCOTE
MR MOHAMED OBAİDA
J FANSHAWE
3
53
0066-73
14
0
4
HOOVES LIKE JAGGER (IRE)
3y d g
58.00
K SHOEMARK
MR A MILLS
A CARROLL
1
48
75699-6
24
0
5
ARTISAN BLEU (IRE)
3y d d
57.00
J HAYNES
CAVENDİSH BLOODSTOCK
A WEST
6
40
99-7
16
0
6
IN THE GENES
3y d d
57.00
R HAVLİN
MRS JESSİCA BALL
E DUNLOP
7
33
000-
108
0
7
PAIGE'S RAPTOR
3y d d
57.00
W HUMPHREY
MR B HOMEWOOD
C ALLEN
4
29
478-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LONGSIDER (IRE)
4y d g
61.50
R TATE
MIDDLEHAM PARK RACIN
SIR M PRESCOTT
8
84
4-1-
127
0
2
RAYMOND (IRE)
6y d g
59.00
J FANNING
STRAIGHTLINE BLOODST
K DALGLEISH
6
0
0
0
3
TEST RIDE (IRE)
7y d g
59.00
D KEENAN
THE AFFORDABLE (3) P
N MULHOLLAND
3
0
0
31
0
4
WALDFABEL
4y a k
59.00
R HAVLİN
NEWSELLS PARK STUD
J GOSDEN
7
78
31-
54
0
5
GOLD COAST (IRE)
4y a g
58.00
A KIRBY
MR A BIN GHALITA ALM
J BUTLER
1
0
00-
106
0
6
EAGLE'S FIRST
4y d k
56.00
K SHOEMARK
STEPHEN GLORIA SEY
N MULHOLLAND
4
0
0
0
7
PRISMATIC (IRE)
4y d k
56.00
ROSSA RYAN
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
2
77
333-
127
0
8
TOORA LOORA
4y a k
56.00
C SHEPHERD
MR P BOOTH
D M SIMCOCK
5
78
240422-
38
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MURHIB (IRE)
9y d g
62.50
R HAVLIN
THE MURHIB PARTNERSH
MRS L RICHARDS
9
57
34-0-221
3
0
2
ELHAFEI (USA)
6y a g
62.00
ROSSA RYAN
MR N WILLIS
D LOUGHNANE
5
60
4473-07
9
0
3
ARABESCATO
4y k g
62.00
A KIRBY
MR DAVID COHEN
N LITTMODEN
7
62
0822-13
8
0
4
PARTY PLANNER
4y k k
62.00
K SHOEMARK
MR NEİL HORMANN
J FEİLDEN
8
62
85775-4
33
0
5
ARLECCHINO'S ARC (IRE)
6y a g
60.50
B CURTIS
MR K SENIOR
M USHER
3
57
7421-97
12
0
6
PRINCE PERCY
4y d g
58.50
C SHEPHERD
THE PRIDE OF SUSSEX
G L MOORE
1
55
63549-9
12
0
7
DEVIZES (IRE)
5y d g
58.50
C BENNETT
CELTIC CONTRACTORS L
P PHELAN
6
53
5002-11
7
0
8
THREE DRAGONS
4y a g
57.50
J FANNING
MS SARA HUMBER
JOSEPH PARR
4
53
368-03-7
8
0
9
TEEMLUCKY
5y a k
56.50
M DWYER
MR R S BROOKHOUSE
I WİLLİAMS
2
48
0290-04
7
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEW YORK STYLE (KY) (USA)
5y a a
54.50
JOSE L. ORTIZ
ALTER'S RACING STABL
HAPPY ALTER
1
75
558526-
62
0
2
TIZ LIGHT THE WAY (KY) (USA)
4y a a
54.50
TYLER GAFFALIONE
WAYNE SPALDING
MICHAEL A. TOMLINSON
2
70
75310-3
22
0
3
NOBLE EMPIRE (KY) (USA)
4y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MATHIS STABLE LLC
TODD A. PLETCHER
3
74
086-24-1
27
0
4
NEVERSTOPDREAMING (KY) (USA)
4y a a
54.50
COREY J. LANERIE
STEPHEN SCRENCI
ARMANDO DE LA CERDA
4
66
37634-7
22
0
5
ROAD TO PEACE (KY) (USA)
5y d a
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
NANCY MASTRONARDI
NICK J. MASTRONARDI, JR.
5
69
60445-4
27
0
6
EL ZEUS (FL) (USA)
6y a g
54.50
VICTOR LEBRON
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY C. CADAHIA
6
67
4625-26
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:37 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOGLIO (KY) (USA)
7y a a
54.50
EDGARD J. ZAYAS
STEVE KLESARIS AND J
STEVE KLESARIS
1
99
6064-11-
59
0
2
RIJEKA (IRE) (IRE)
5y a a
53.50
JOSE L. ORTIZ
SLAM DUNK RACING AND
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
94
22477-1
35
0
3
IMPERIAL MISSION (KY) (USA)
5y a g
54.50
TYLER GAFFALIONE
KENNETH W. DALTON, A
MICHAEL J. MAKER
3
90
813602-
41
0
4
THEREGOESJOJO (ON) (CAN)
6y d a
53.50
LUIS SAEZ
SAMOTOWKA STABLES
MICHAEL P. DE PAULO
4
94
35211-3
35
0
5
MINISTER'S STRIKE (KY) (USA)
7y d g
53.50
JOE BRAVO
FLYING PHEASANT FARM
MARY E. EPPLER
5
91
127315-
41
0
6
MORNING STRIDE (KY) (USA)
6y a a
55.50
COREY J. LANERIE
4RH RACING STABLE, L
MONICA MCGOEY
6
96
11202-5
35
0
7
APRECIADO (KY) (USA)
7y d g
54.50
LUCA PANICI
AJ SUITED RACING STA
J. KENT SWEEZEY
7
96
924299-
41
0
8
OVER THE CHANNEL (FL) (USA)
5y k g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
WILLIAM A. T. RAINBO
DAVID FAWKES
8
96
21126-4
21
0
9
BASHA (KY) (USA)
7y a a
53.50
LEONEL REYES
BACIAGALOOP STABLES
JENA M. ANTONUCCI
9
86
3529-54
9
0
10
ARTEMUS BRIDGE (KY) (USA)
5y a a
53.50
ANGEL S. ARROYO
LA MARCA STABLE
STEVE KLESARIS
10
81
23365-9
35
0
11
BOURBON IN MAY (KY) (USA)
5y a a
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
11
96
811134-
98
0
12
CASH CALL KITTEN (KY) (USA)
6y a a
53.50
VICTOR LEBRON
JOSEPH F. ORSENO, AN
JOSEPH F. ORSENO
12
84
18236-1
31
0
13
CANDY CRUSHEM (KY) (USA)
5y d g
54.50
LUIS SAEZ
SAM WILENSKY
HERMAN WILENSKY
13
92
42641-4
10
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUGUSTA MELODY (KY) (USA)
4y a a
55.50
JOSE L. ORTIZ
UPSON DOWNS FARM, LF
BRIAN A. LYNCH
1
70
3-6
22
0
2
COMMISSIONER G (KY) (USA)
4y d a
55.50
EDGARD J. ZAYAS
DIG THAT MINE, LLC A
STEVE KLESARIS
2
67
6-4436-
127
0
3
LIAM'S BOY (NY) (USA)
4y k a
55.50
COREY J. LANERIE
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
3
54
94-
127
0
4
MAGIC ECLIPSE (KY) (USA)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
MICHAEL LERMAN
MICHAEL LERMAN
4
58
5-
51
0
5
MUTAKAAMIL (KY) (USA)
5y k a
55.50
LUCA PANICI
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
5
77
72-444-6
6
0
6
TAPI FROST (KY) (USA)
4y a a
55.50
LEONEL REYES
A. BIANCO HOLDING LT
JUAN CARLOS AVILA
6
70
537325-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKEME DREAM (KY) (USA)
5y d k
53.50
LUCA PANICI
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
1
88
05544-3
27
0
2
GREAT ISLAND (KY) (USA)
5y a k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ALPHA DELTA STABLES
CHAD C. BROWN
2
92
2-113-
49
0
3
LA SIGNARE (FR) (FR)
6y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
MADAKET STABLES LLC,
BRENDAN P. WALSH
3
105
312735-
119
0
4
LOGIC N REASON (MD) (USA)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
THE ELKSTONE GROUP,
CHRISTOPHE CLEMENT
4
86
67414-1
35
0
5
LOVING MOMENT (KY) (USA)
6y a k
53.50
EDGAR S. PRADO
JERRY JAMGOTCHIAN
ERIC R. REED
5
86
76314-6
21
0
6
MYLASTFIRSTKISS (KY) (USA)
4y a k
53.50
LUIS SAEZ
RON PAOLUCCI RACING,
ANTHONY T. QUARTAROLO
6
57
31690-5
20
0
7
TILTINGATWINDMILLS (ON) (CAN)
5y k k
53.50
COREY J. LANERIE
JERRY JAMGOTCHIAN
ERIC R. REED
7
81
12-512-3
36
0
8
DROP A HINT (KY) (USA)
4y d k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
SAM WILENSKY
HERMAN WILENSKY
8
82
533238-
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MO MORE (KY) (USA)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
1
0
0
0
2
NACO (KY) (USA)
3y d e
53.50
EDGAR S. PRADO
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
2
55
6-
42
0
3
TIZ A PRINCE (KY) (USA)
3y k e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
THOROUGHBRED INVESTM
ANTHONY R. MARGOTTA, JR.
3
54
34-
127
0
4
JEEBAR (KY) (USA)
3y k e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
AL RASHID STABLES, L
JUAN CARLOS AVILA
4
77
2
28
0
5
DEMOCRACY (KY) (USA)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
WINSTAR FARM LLC AND
TODD A. PLETCHER
5
0
0
0
6
BUCK MOON (KY) (USA)
3y d e
53.50
VICTOR LEBRON
CAROLYN WILSON
LARRY RIVELLI
6
86
2-
63
0
7
CAMPEADOR (KY) (USA)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
TENERI FARM AND J ST
RODERICK R. RODRIGUEZ
7
0
0
0
8
BLACK BELT (KY) (USA)
3y a e
53.50
LUCA PANICI
AVERAGE JOE RACING S
JEFF ENGLER
8
0
0
0
9
MUSK (ON) (CAN)
3y k e
53.50
ANGEL S. ARROYO
TRADE WINDS FARM
DALE L. ROMANS
9
0
0
0
10
COLLABORATE (KY) (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
THREE CHIMNEYS FARM
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
10
0
0
0
11
DUPUIS (KY) (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
LAWANA L. AND ROBERT
TODD A. PLETCHER
11
0
0
0
12
BEARS WATCHING (KY) (USA)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
WILLIAM S. FARISH
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
12
0
0
0
13
SUMMER SERMON (KY) (USA)
3y d e
53.50
JESUS M. RIOS
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
13
68
8
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YODEL E. A. WHO (KY) (USA)
5y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
GAINING GROUND RACIN
BRITTANY T. RUSSELL
1
93
41414-2
27
0
2
POSITIVELY AWESOME (FL) (USA)
4y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
2
87
11-
127
0
3
WHERE PARADISE LAY (MD) (USA)
5y d a
53.50
LUIS SAEZ
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
3
90
2-66114-
127
0
4
WITH VERVE (FL) (USA)
4y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ERIC J. WIRTH
LARRY BATES
4
93
52432-3
21
0
5
THE TABULATOR (KY) (USA)
6y d a
53.50
VICTOR LEBRON
CAROLYN WILSON
LARRY RIVELLI
5
95
163133-
56
0
6
JOE DI BAGGIO (KY) (USA)
5y a g
54.50
JOSE L. ORTIZ
DANIEL FEIT
CARLOS A. DAVID
6
91
67215-1
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHISKEY SUNRISE (FL) (USA)
4y d g
53.50
LUIS SAEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
1
90
1-121-
127
0
2
KING SNAKE (KY) (USA)
4y a a
53.50
JOSE L. ORTIZ
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
2
69
23-686-1
36
0
3
THE VIRGINIAN (FL) (USA)
4y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
BIG TOE STABLES LLC
STEVE KLESARIS
3
86
4-31721-
48
0
4
FACE OF VICTORY (KY) (USA)
7y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
MOJO WORKIN STABLE
EMMY GAFFNEY
4
96
33926-3-
127
0
5
LIVING VICARIOUSLY (KY) (USA)
4y d a
53.50
EMISAEL JARAMILLO
WIN PLACE SHOW STABL
MICHAEL A. TOMLINSON
5
74
16129-4
28
0
6
SHARED LEGACY (KY) (USA)
5y d a
53.50
COREY J. LANERIE
NIMET ARIF KURTEL
MURAT SANCAL
6
84
305530-
57
0
7
SANDYS BLAZE (FL) (USA)
4y d a
53.50
JOSE L. ORTIZ
MYRON R. WILSON
ANTONIO SANO
7
72
11255-6
29
0
8
CHIEF HOWCOME (KY) (USA)
4y a g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
LUCKY SEVEN STABLE M
IAN R. WILKES
8
83
3-713-8
28
0
9
R MERCEDES BOY (FL) (USA)
5y k a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
AVERILL RACING LLC,
GEORGINA BAXTER
9
93
153321-
52
0
10
CHILL HAZE (KY) (USA)
4y a g
53.50
LEONEL REYES
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
10
60
2217-61
15
0
11
TONALISM (KY) (USA)
4y d a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
11
86
1
30
0
12
KAUFY BEAN (FL) (USA)
4y d a
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
MARCO THOROUGHBRED C
ARMANDO DE LA CERDA
12
71
45-113-6
21
0
Sha Tin Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PEGASUS GLORY (AUS)
4y d g
60.50
Z PURTON
DANIEL KWAN
K H TING
7
60
2125-6
36
0
2
SUPER RED DRAGON (AUS)
5y k g
59.00
A BADEL
YIP WING KUI
W Y SO
11
57
22115-3
20
0
3
GLENEALY GENERALS (NZ)
5y k g
57.50
N CALLAN
ALAN LEE HUNG CHI, A
C H YIP
4
54
735734-
48
0
4
DIAMOND PIXIU (AUS)
3y d g
56.50
H N WONG
NG KWOK KAY
P F YIU
9
52
0-
48
0
5
GRAND POWER (AUS)
4y d g
56.50
H T MO
CHEUNG TIN CHAI CH
C W CHANG
3
52
9-
84
0
6
JUDY'S STAR (AUS)
4y y g
56.00
K C LEUNG
JAMSON CHAN WING CHA
P O'SULLIVAN
1
51
54744-7
20
0
7
STAR OF WUYI (AUS)
4y d g
56.00
C Y HO
SZE-TO KIN SUN
K W LUI
12
50
67-
42
0
8
SUNDAY BETTING (NZ)
4y d g
53.50
M L YEUNG
ALEX FAN CHEN YEN
C FOWNES
10
45
00-68
20
0
9
SWOT TROOPERS WIND (AUS)
4y k g
53.50
A HAMELIN
THOMAS POON HO WING
D J HALL
2
45
080038-
127
0
10
WAYFOONG STAR (AUS)
5y d g
53.50
T PICCONE
WAYFOONG SYNDICATE
D J WHYTE
6
45
4080-
127
0
11
WINNER'S HEART (AUS)
5y d g
53.00
M CHADWICK
TOP MAESTRO SYNDICAT
F C LOR
8
44
96280-0
17
0
12
VOYAGE STAR (NZ)
5y d g
52.50
K TEETAN
CHING CHI FAI
T P YUNG
5
43
04058-5
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JADE THEATRE (AUS)
7y d g
60.50
Z PURTON
CHARLES TUNG CHUNG H
K L MAN
11
40
07355-2
27
0
2
SWEETLY BABY (AUS)
4y a g
60.50
C Y HO
MR MRS CHAN TAK WA
C FOWNES
1
40
01370-0
20
0
3
CAN'T TOUCH THIS (NZ)
4y a g
60.00
C SCHOFIELD
JONATHAN HUI IAN J
K H TING
7
39
0790-9
24
0
4
TREASURE CHEST (NZ)
5y a g
59.50
N CALLAN
DAVID WU WEI MIN
P F YIU
3
38
63241-3
27
0
5
CIRCUIT NUMBER ONE (GB)
6y k g
58.50
K H CHAN
HO YIN SANG, CHEUNG
A S CRUZ
2
36
7424-05
20
0
6
SPEED FORCE (IRE)
5y d g
58.50
C L CHAU
WONG WA HONG
D J WHYTE
6
36
7305-49
20
0
7
DRAGON COMMANDER (FR)
6y d g
57.00
J MOREIRA
AU KAI KWONG
Y S TSUI
13
33
60376-3
36
0
8
GENERAL DINO (FR)
7y d g
56.00
A BADEL
KAM CHI TAT
R GIBSON
10
30
00486-4
17
0
9
KA YING BRILLIANCE (AUS)
6y d g
55.00
K TEETAN
LEUNG SHEK KONG
T P YUNG
12
28
000000-
80
0
10
FAIRY FLOSS (NZ)
5y k g
53.00
K C LEUNG
JOHN TONG CHOR NAM
P O'SULLIVAN
14
24
76557-2
24
0
11
PROUD SKY (GB)
8y d g
51.50
H W LAI
FRANCIS WONG SHING Y
L HO
5
21
86563-2
36
0
12
GOLDEN GENERAL (NZ)
7y d g
51.50
M CHADWICK
LAWRENCE KOOK LUK LU
D E FERRARIS
8
19
070530-
84
0
13
BRAVERY AND POWER (SAF)
5y a g
51.50
V BORGES
WALLACE CHEUNG KWONG
W Y SO
4
17
00568-0
20
0
14
KEEP WINNING (IRE)
7y d g
51.50
M L YEUNG
MR MRS GEORGE CHAN
C W CHANG
9
16
668050-
45
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEAL MAKER (NZ)
7y d g
60.50
C SCHOFIELD
RAYMOND LEE WAI MAN
K H TING
12
59
200-290-
42
0
2
UNITE SPIRIT (SAF)
5y d g
60.00
J MOREIRA
MR MRS PANG KA YEU
D E FERRARIS
9
58
037442-
42
0
3
SKYEY SUPREME (IRE)
6y d g
59.50
C L CHAU
FOREVER FAVOURITE SY
K W LUI
6
57
14360-8
20
0
4
CHUNG WAH SPIRIT (AUS)
7y d g
58.50
M CHADWICK
CHUNG WAH RACING SYN
C H YIP
3
55
061779-
66
0
5
LADY FIRST (NZ)
7y d g
58.00
K C LEUNG
HK ASSOCIATION OF LA
A S CRUZ
11
54
53430-1
20
0
6
DOUBLE TAKE (AUS)
4y d g
57.50
K TEETAN
RAYMOND CHU WAI HANG
C FOWNES
14
53
55231-3
20
0
7
GOLDIE FLANKER (NZ)
8y d g
57.00
C WONG
WONG CHOR KEI
K L MAN
2
52
706900-
48
0
8
SO AWESOME (NZ)
4y d g
56.50
Z PURTON
EDDIE LAW KAR CHUNG,
Y S TSUI
1
51
32335-2
20
0
9
DEMONS ROCK (IRE)
6y d g
56.00
H T MO
LAI YIU KEUNG LAI
D J HALL
10
50
71031-7
6
0
10
OH BRAVO (AUS)
4y d g
56.00
T PICCONE
IRENE LEUNG SUK YIN,
W Y SO
5
50
00
13
0
11
WEALTHY EMPLOYEE (NZ)
5y d g
56.00
V BORGES
LAU FU WING
K H TING
7
49
77690-0
20
0
12
EL VALIENTE (AUS)
4y d g
55.50
M L YEUNG
VINCENT LEUNG MAN HI
P O'SULLIVAN
4
48
05-7
20
0
13
THE BEST HERO (FR)
4y d g
55.50
H W LAI
SO SHEK WING, HUNG K
L HO
8
48
90-9
36
0
14
SUN SUN FA FA (NZ)
5y d g
53.50
H N WONG
CECIL CHAO SZE TSUNG
W Y SO
13
44
2-7400-0
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDICATIVE VOTE (IRE)
4y d g
60.50
C Y HO
HUANG KAI WEN
K W LUI
10
80
12-0
13
0
2
HONGKONG GREAT (CHI)
5y d g
60.00
A HAMELIN
HEALTHY HAPPY RACI
C S SHUM
1
79
06476-1
20
0
3
BEAR SLAM (USA)
6y d g
59.50
B SHINN
MR MRS PETER P C F
D E FERRARIS
8
78
100005-
94
0
4
LONDON HALL (NZ)
6y d g
58.50
C L CHAU
MR MRS CHEW FOOK A
D J HALL
3
76
13913-8
31
0
5
TURIN REDSTAR (GB)
7y d g
56.50
K C LEUNG
TSOI HUK YAM, KEN HU
C H YIP
2
72
08012-7
20
0
6
GREAT TREASURE (AUS)
9y a g
56.00
T PICCONE
KEN LEUNG WOON KIN
Y S TSUI
6
71
91744-7
36
0
7
PING HAI TREASURE (IRE)
6y d g
55.50
J MOREIRA
ZENG JIAXIN
J SIZE
4
69
74835-2
20
0
8
PARTY EVERYDAY (AUS)
5y d g
54.00
K TEETAN
TANG TOU SYNDICATE
A S CRUZ
5
66
12212-3
20
0
9
NOTHING NEW (IRE)
5y a g
53.50
V BORGES
THE HUW SYNDICATE
C W CHANG
9
65
162-6-05
20
0
10
TANGMERE (NZ)
6y d g
52.00
M L YEUNG
DR SILAS S S YANG, C
C FOWNES
7
62
786773-
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VALIANT DREAM (AUS)
5y d g
60.50
Z PURTON
LAM TING TAK
K W LUI
5
78
23023-2
20
0
2
NORTHERN DRAGON (NZ)
4y d g
57.50
C SCHOFIELD
THE ASSOCIATION OF I
W Y SO
1
72
2-41323-
127
0
3
MR LUMIERES (AUS)
7y d g
56.00
C L CHAU
ALLEN SHI LOP TAK
D J HALL
10
69
0086-05
17
0
4
TRILLION WIN (NZ)
4y d g
56.00
M CHADWICK
PATRICIA HUI KAN SHU
K L MAN
11
69
56124-1-
127
0
5
LOYAL BABY (IRE)
4y d g
56.00
K C LEUNG
CHOI YU SO FONG
F C LOR
7
68
31-
127
0
6
PRINCE OF GEMS (AUS)
6y d g
56.00
A HAMELIN
JACKY CHAN WING FAI
A T MILLARD
3
68
45-1274-
42
0
7
JOYFUL FORTUNE (AUS)
4y a g
55.50
J MOREIRA
ALL HAPPY TOGETHER S
A S CRUZ
9
67
120-
62
0
8
WAR OF COURAGE (AUS)
4y d g
55.00
N CALLAN
JOE WONG WAI CHO
K L MAN
6
66
0005-95
20
0
9
KEEP YOU WARM (IRE)
4y a g
54.00
A BADEL
BARRIER FREE SYNDICA
K W LUI
8
64
82274-8
27
0
10
BLOTTING PAPER (AUS)
5y a g
53.50
C WONG
MR MRS ANDREW WONG
R GIBSON
2
63
52178-0
27
0
11
SEVEN HEAVENS (GB)
7y d g
53.50
C Y HO
EDMOND SIU KIM PING
C FOWNES
4
63
6747-47
17
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUPER DYNAMITE (IRE)
4y d g
60.50
K C LEUNG
CHOW YUET KAM
P F YIU
4
80
567-112-
127
0
2
WINNING FOR ALL (AUS)
4y a g
60.50
C Y HO
SO KAI SING
K W LUI
9
80
03201-0
13
0
3
MR ALDAN (AUS)
5y a g
59.50
K H CHAN
ALAN LAU HOK LUN F
A S CRUZ
11
78
01700-0
36
0
4
CIRCUIT SIX (AUS)
4y d g
58.50
M CHADWICK
HO YIN SANG CHEUNG
K L MAN
10
76
3-1149-0
27
0
5
HINCHINLOVE (AUS)
6y d g
56.50
Z PURTON
RISING PROFIT SYNDIC
T P YUNG
7
72
34090-4
24
0
6
REGENCY BO BO (NZ)
7y d g
56.50
H T MO
WONG SHING NGAI
C S SHUM
2
72
07704-6
13
0
7
LET'S DO IT (AUS)
4y d g
56.00
B SHINN
THOMAS POON HO WING,
D J HALL
5
70
311-
127
0
8
HARMONY N BLESSED (AUS)
4y d g
55.50
C L CHAU
CHEUNG MING MAN, CHE
D A HAYES
6
69
11-4
24
0
9
SWIFT SPIRIT (AUS)
5y d g
55.50
N CALLAN
MR MRS SIMON SUEN
K H TING
12
69
112-000-
127
0
10
WAR WEAPON (AUS)
3y a e
55.50
J MOREIRA
ROGER LI KA CHUN, AL
C FOWNES
8
69
11-
127
0
11
GOLFMAN STAR (AUS)
5y a g
54.00
K TEETAN
GOLFMAN'S CLUB SYNDI
F C LOR
3
66
79041-3
27
0
12
FIRST RESPONDER (IRE)
5y d g
53.50
A BADEL
HONG KONG ST JOHN PR
D J WHYTE
1
65
02603-8
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER EXPRESS (AUS)
4y a g
60.50
K TEETAN
LARRY YUNG CHI KIN
J SIZE
9
76
1011-6
36
0
2
SPARKY TRAIL (USA)
4y d a
60.00
V BORGES
WONG PING KUEN
P O'SULLIVAN
13
75
17-043-0
20
0
3
BEAUTY SPIRIT (AUS)
6y d g
59.50
N CALLAN
KWOK SIU MING
A S CRUZ
11
74
49500-0
17
0
4
TAKING AIM (AUS)
6y a g
58.00
C L CHAU
EDWIN CHEUNG HON KIT
D J WHYTE
3
71
999300-
45
0
5
COMPASSION SPIRIT (AUS)
4y d g
57.50
M L YEUNG
FRIENDS OF PO LEUNG
K L MAN
4
70
46417-0
31
0
6
ISLAND SHINE (NZ)
5y a g
57.00
K C LEUNG
NG TO
P F YIU
8
69
33399-7
24
0
7
THE HULK (AUS)
5y d g
56.50
K H CHAN
EDDIE JUNIOR YAU
C FOWNES
6
68
32480-2
20
0
8
XIANG YIN (GB)
6y d g
56.50
A HAMELIN
YOSHIFUMI NAITO
F C LOR
10
68
3069-94-
127
0
9
FLYING SWORD (AUS)
5y a g
56.00
M CHADWICK
ROBERT LUI CHI WANG,
A S CRUZ
5
67
20566-8
36
0
10
JOLLY HONOUR (NZ)
6y a g
56.00
H N WONG
MR MRS PHILIP NG Y
Y S TSUI
7
67
02950-0
20
0
11
MY SUGAR (AUS)
4y a g
56.00
Z PURTON
SARAH WONG LAI
K H TING
1
66
4321-3
20
0
12
ROMANTIC COMBO (IRE)
4y a g
54.50
J MOREIRA
PETER LAU PAK FAI
C S SHUM
2
63
86533-4
20
0
13
SO WE JOY (AUS)
5y d g
53.50
A BADEL
GOOD HOPE SYNDICATE
D A HAYES
12
61
61200-7
27
0
6 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Lingfield, Gulfstream Park, Sha Tin Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:11 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:37 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Sha Tin Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 10:00 sha tin hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 şubat 2021 cumartesi at yarışı bülteni, 6 şubat 2021 at yarışı programı, 6 şubat 2021 tjk yarış programı, 6 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 6 şubat 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 6 şubat 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 6 şubat 2021 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 6 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, sha tin hong kong at yarışı bülteni, 6 şubat 2021 sha tin hong kong at yarışı bülteni, günün sha tin hong kong at yarışı bülteni, bugün sha tin hong kong at yarışı bülteni