Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TİNEMİS
6y d k
YAVUZKAYA
62.00
T.KERESTECİ
GÖKHAN AHMET BESLER
T.ÇEKİCİ
12
43
8171-26
14
18
1.34.61
2
PEGGY BUNDY
4y d k
COUNTRY REEL (USA)
60.00
H.YOLAÇICI
ERDEM MUTLU
S.KAYMAKLI
5
41
24221-6
36
19
1.35.31
3
WIN FOR ELİF
4y k k
JUSTENUFFHUMOR (USA)
61.00
F.ARSLAN
İSHAK YALÇIN
T.YILMAZ
6
41
7413-14
14
19
4
GÜLPEMBE
4y d k
LION HEART (USA)
60.50
Y.E.YÜKSEL
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
10
40
3326-05
8
15
5
SAMOTHRAKI
6y d k
DAI JIN (GB)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞ
İSA FİDANAĞAÇ
M.ERKUŞ
7
39
1805-85
11
15
6
BERDAR
4y a k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
G.ÖZÇELİK
FURKAN ÖZPAY
C.SIRATÇA
3
35
208-006
6
14
1.35.78
7
DOS GARDENIAS
4y d k
YONAGUSKA (USA)
58.00
C.KARADEMİR
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
1
37
18080-8
14
15
1.36.45
8
AYAZINKIZI
4y d k
MENDIP (USA)
55.50
O.AKEL
TAHİR ÇELİK
D.ÇELİK
11
32
7791-67
14
18
1.36.62
9
MISS MATRA
5y d k
PERFECTO
56.50
M.K.CEYLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
T.ÖZTÜRK TİMUR
9
32
65156-0
25
17
10
PRENSES ŞİRİN
4y d k
LION HEART (USA)
53.00
S.ÇELİK
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
4
27
0043-64
8
12
11
İŞİN ASLI
5y d k
AGRESIVO (USA)
54.50
M.M.BİLGİN
BURAK NİŞANCI
D.SAV
8
26
7663-83
14
11
1.35.22
12
PRIZE QUEEN
4y d k
MALİ
50.00
ULAŞ KICI
YAVUZ AYAZ
Y.YAĞMUR
2
10
00-6
28
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FITTY BALDY
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
T.YILDIZ
GIYASETTİN ŞEN
F.İÇSEL
5
14
06686-5
18
12
2
GOOD BREEZE
3y a e
APPROVE (IRE)
54.00
M.B.ORMANAP
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
B.TANRIKULU
10
21
5504-96
25
12
3
HEMAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
KAZIM SAVAŞKURT
E.USLU
8
29
68-3
20
17
4
İKİ BENLİ
3y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
58.00
M.HAMEDİ
YILMAZ SEVİNÇ
E.EREN
6
14
99-8
20
17
5
KING IS BACK
3y d e
MALİ
58.00
F.YÜKSEL
ALİ CAN YAMANER
F.GEZİCİ
4
29
8744-23
18
17
6
PİRSUS
3y d e
HAKKAR
55.00
M.K.CEYLANAP
HAMİT EMEKTAR
M.ALTIN
2
18
904-065
6
10
2.10.25
7
SEA CAPTAIN
3y d e
MAXIMUS DREAM
58.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
EM.TOKÇALAR
11
15
696-758
6
12
2.03.30
8
SON SPARTALI
3y d e
SERHAS
55.00
T.KERESTECİAP
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
13
9
00-7
32
17
9
ANNEMANNEM
3y d d
MALİ
56.00
MAHMUT TURAN
ÖMER ŞEKER
F.TURAN
7
28
57-3344
7
17
2.03.10
10
MERI GOLD
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
V.KAPLAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
12
19
007-544
18
12
11
PLUVIA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
D.KAYAAP
İSA YÜKSEL
K.BALTACI
1
27
874345
52
17
12
RUN FOR RESPECT
3y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
S.BOYRAZ
İPEK ERDEN
K.MELİKE
14
23
4-56
13
17
13
TOPRAKKIZI
3y d d
STEP BY STEP
52.00
C.KARADEMİRAP
HASAN ÇİZİK
E.ULUSOY
9
10
0957-76
7
13
14
YELLOW CANDY
3y a d
RAMPOLDI
53.00
Y.E.YÜKSELAP
ŞEFİK ÇELİK
HÜS.KARABULUT
3
11
80-857
11
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜKKALE
4y k a
KAFKAS ŞAHI
57.00
T.KERESTECİAP
AREK GÖVER
A.METE İNAL
5
51
421281
59
20
2
ERTÜRKER
4y k a
TURBO
58.00
BURAK AKÇAYAP
S.METİN SEZERMAN
H.DÜLGER
3
36
227-231
9
20
1.38.81
3
DALGALI YELE
4y a k
BERKSOY
59.00
S.BOYRAZ
EYLEM TANİYİT
D.SAV
9
42
2221-82
7
18
1.39.01
4
ALSERDİL
4y a a
UÇANOĞLU
58.00
A.KURŞUN
ERMAN ERDEM
D.AKBULUT
4
37
34249-1
8
20
1.40.33
5
EDİTÖR
4y d a
KURTEL
58.00
H.KAPLAN
KASIM TUMBUL
E.KOCA
7
40
5524-44
7
17
1.39.73
6
BABACANDIR
4y a a
UÇANOĞLU
58.00
İ.H.KETME
MUZAFFER CAN
A.METE İNAL
8
41
3146-82
4
16
1.40.12
7
BOĞAZKESEN
4y k a
TURBO
52.00
G.ÖZÇELİKAP
AYHAN GİRAY
D.SAV
6
36
00907-3
7
10
1.39.89
8
OLSAR
4y a k
ONURKAAN
52.00
S.ÇELİKAP
İLHAN GÜÇLÜ
A.ÖCAL
2
39
006-851
7
20
1.40.06
9
KADİRBERK
4y a a
YAKUPBEY
55.00
H.ALTIN
REŞAT KAZMA
S.ÖNDER
1
37
00-316
25
19
1.40.47
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VILLAGE HOOF
5y d a
HAKKAR
57.00
K.TOKAÇOĞLU
BAHADIR GELİŞ
T.ŞİT
5
79
4621-14
8
19
1.57.17
2
BABAYEGA
5y k a
INVASION (IRE)
56.00
T.YILDIZ
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
3
78
27355-1
8
20
1.57.02
3
BEYOND REDEMPTION
5y d a
KANEKO
56.00
A.KURŞUN
HASAN BURNAZ
M.ERKUŞ
7
81
531427
43
17
4
BLACK ADLER
7y d a
GOLDAT (GB)
52.00
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
1
56
74-3374
7
16
1.56.87
5
KING OF THE FIRE
5y d a
AZARAKS
56.00
GÖKH.GÖKÇE
METİN TURGUT
D.SAV
4
94
121126
127
18
1.55.64
6
SPARTACUS
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
56.00
S.BOYRAZ
TAMER KOLDAŞ
T.KOLDAŞ
8
92
321453
50
17
7
BEORNET
4y a a
CUVEE (USA)
52.00
D.KAYAAP
BURHANETTİN SOLMAZ
B.TANRIKULU
6
52
524218
40
19
1.59.26
8
GEORGE BEST
4y a a
DR FONG (USA)
54.00
MER.ÇELİK
SİNA ERDAL
BAY.AKTAŞ
2
60
13426-3
13
16
1.57.27
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ES ROBERO
3y d e
KANEKO
61.00
K.TOKAÇOĞLU
SELAHATTİN ÇİZİK
B.TANRIKULU
4
52
3-53121
7
20
1.14.09
2
LION EMPIRE
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
A.KURŞUN
ÖZCAN KARA
E.EREN
3
40
33443-1
18
20
3
NYAH
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
EKREM BEŞERLER
G.ÖZERTÜRK
2
41
439-436
17
15
1.17.25
4
OLIVYA
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
V.KAPLAN
FUAT ŞİMŞEK
C.SIRATÇA
6
37
28-4546
4
15
1.15.63
5
ALPERENBEY
3y d e
DR FONG (USA)
54.00
MAHMUT TURAN
MÜSLÜM ARSLAN
M.ALTIN
5
27
55968-3
38
11
1.16.89
6
NOYNA
3y d d
RED GIANT (USA)
55.00
M.K.CEYLANAP
NUSRET ÖZBAĞ
B.TANRIKULU
1
8
8-077
7
16
1.20.54
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEHİRİNOĞLU
7y a a
UÇANBEY
61.00
M.M.BİLGİNAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
15
51
00-2612
8
19
1.44.84
2
BABÜRBEY
5y d a
ANKA
60.50
F.ARSLANAP
EŞREF AKDUMAN
SEB.TOPAL
5
50
4288-88
8
14
1.44.25
3
ASARCIKLI
8y a a
ARASLI
56.50
Y.E.YÜKSELAP
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
7
42
59440-7
8
14
1.45.96
4
YALÇIN
8y k a
BİLGİN
56.50
Z.KARABULUTAP
MEHMET ÇAVUŞ
At Sahibi
4
42
1-13412
127
19
5
SARRAFŞAH
5y d a
SARRAF
56.50
BURAK AKÇAYAP
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
14
40
24440-0
11
15
1.44.97
6
CAHİT AĞA
6y k a
BİLGİN
52.50
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
12
36
0388-71
11
20
1.45.96
7
GENÇBERK
7y a a
KARA YAĞIZ
55.50
O.YILDIZ
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ÖMEROĞLU
6
36
876-621
8
20
1.44.01
8
OĞLUMVOLKAN
7y k a
TURBO
54.50
C.TEPEAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
36
568298
51
12
1.46.15
9
MİLYONER
7y a g
KARAKEMAL
55.00
MER.ÇELİK
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
11
35
7566-32
11
12
1.43.84
10
ULTRA
6y k a
TURBO
52.50
MAHMUT TURAN
ERKAN YILDIRIM
D.ÇELİK
3
30
4419-43
11
17
11
YAMAN OĞLUM
5y k a
BERKSOY
52.00
M.HAMEDİ
VOLKAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
13
29
07098-9
20
10
12
BABALARINBABASI
7y a a
PEKSOY
50.50
GÖK.BEKTAŞ
NAİLE YURDAKAN
SEB.TOPAL
16
26
70103-4
11
17
1.43.67
13
COSMOS
5y a k
HABERKAN
50.00
C.KARADEMİRAP
M.ONUR KAÇAR
Ü.YAYLA
9
24
467958
69
12
1.49.22
14
TULGAR
6y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
S.ÇELİKAP
İLHAN GÜÇLÜ
T.ÇEKİCİ
1
23
3-000-6
14
15
15
ALTINTUNÇ
5y k g
TOŞUR
50.00
G.ÖZÇELİKAP
TÜRKAN ALTIN
T.ÇEKİCİ
10
22
0888-56
8
8
1.53.56
16
ÇEVİKKARDEŞLER
6y a a
BERKAY EFE
50.00
B.AVERBAK
ÖMER ÖZKAN
G.ÖZERTÜRK
8
21
09265-5
11
7
1.48.20
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO FLY ZONE (KY)
6y d g
55.00
RUBEN SILVERA
LUZ M. BAYONA
JORGE DIAZ
1
57
8240-42
27
0
2
RODEO RED (KY)
4y a g
51.50
JONATHAN OCASIO
PATRICK S. ASHTON
PATRICK ASHTON
2
51
9960-66
15
0
3
BRIDLECREST (ON)
5y d g
55.00
LUIS D RIVERA
STEPHEN HAMILTON
STEPHEN HAMILTON
3
44
2584-66
20
0
4
AFLEET MELODY (PA)
6y d g
55.00
ANTHONY Y NUNEZ
CHERYL BULLOCK
JORDAN M BULLOCK
4
59
223214-
43
0
5
COMMISSIONER DAVE (KY)
4y a a
51.50
LAUREANO FLORES, JR
TRIN-BROOK STABLES I
URIAH ST LEWIS
5
45
52169-5
20
0
6
GREEN GROWTH (ON)
4y a g
55.00
ABNER ADORNO
JOSEPH E. BESECKER
SCOTT A LAKE
6
71
68425-3
22
0
7
BIG CITY RALPH (NY)
4y d g
55.00
DEXTER HADDOCK
ARACELI LOPEZ
ALEXANDER MARTINEZ
7
61
31544-4
23
0
8
FEAR NONE (PA)
4y a g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
JAK RACING LLC
AMBER COBB
8
45
10598-7
21
0
9
CITY GUY (FL)
4y d g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
ARPAD STABLE
REGINA BRENNAN
9
54
07973-2
22
0
10
CANTSTOPRUNNING (PA)
4y d g
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
TOP NOTCH RACING
JOSEPH TAYLOR
10
57
26681-4
13
0
11
RICHIE GOES GLOBAL (FL)
4y d g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
RICHIE'S WORLD STABL
JUAN C VAZQUEZ
11
60
37136-3
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNOW BLOSSOM (KY)
5y d k
55.00
LUIS D RIVERA
SANTAELLA STABLE
ELI BETANCOURT
1
49
98236-9
32
0
2
IT'S A SHAW THING (KY)
5y a k
55.00
EDWIN RIVERA
GENIA M LOPEZ
MELECIO SALDANA GUERRERO
2
35
6870-95
14
0
3
IZA ONE (MD)
6y a k
55.00
GERARDO MILAN
DANTECARLO STABLE
MICHELLE CASTILLO
3
44
853687-
43
0
4
IWASBORNAWINNER (KY)
5y a k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
4
48
42558-8
29
0
5
FRISKY FEELING (MD)
4y k k
56.00
ANGEL CASTILLO
TOUCHDOWN STABLE K
PHILIP T ARISTONE
5
50
214-561
14
0
6
VALIANT SPIRIT (FL)
7y d k
55.00
DEXTER HADDOCK
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
6
47
5765-73
14
0
7
ICE CREAM PARTY (PA)
5y d k
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
JUDITH K. JOHNSTON
MARY A PATTERSHALL
7
41
7-88744-
111
0
8
TRIPLE JUMP (PA)
4y a k
55.00
ANTHONY Y NUNEZ
THOMAS BRUZEK ET AL
EDWARD J COLETTI, JR
8
58
662322-
90
0
9
KIT KAT KATIE (ON)
4y a k
55.00
RUBEN SILVERA
RUN TO WIN STABLE
JAMIE NESS
9
58
1777-42
14
0
10
PAOLLA'S HEART (PA)
5y a k
55.00
ABNER ADORNO
DANIEL C. VELAZQUEZ
DANIEL VELAZQUEZ
10
56
15544-4
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEVINS CHIOCE (KY)
4y d g
56.00
RUBEN SILVERA
PETER D. MATTSON
JAMIE NESS
1
31
58-4-8
22
0
2
EPIGRAMMATIST (FL)
4y a g
53.00
JONATHAN OCASIO
ST. PATRICKS RACING
JOHN M RODRIGUEZ
2
34
97876-2
32
0
3
TONY FROM OCALA (KY)
4y a a
53.00
LAUREANO FLORES, JR
TRIN-BROOK STABLES,
URIAH ST LEWIS
3
41
47545-
41
0
4
WICKEDLY TRUE (PA)
4y a g
56.00
DEXTER HADDOCK
ALAN M MAYO
ALAN M MAYO
4
18
0-6
22
0
5
CATCH MY VIBE (MD)
4y d g
56.00
ANGEL CASTILLO
HPI STABLE
NEY PESSANHA
5
45
5
22
0
6
CALL FITZROY (KY)
5y a g
56.00
ANGEL R RODRIGUEZ
STEVE KLESARIS
JOSEPH TAYLOR
6
54
3445-42
13
0
7
DEL PO (KY)
4y a g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
KEEP IT SIMPLE STABL
PAUL CONRAD
7
37
0-0328-2
22
0
8
INSPIRED OPTIONS (PA)
4y d g
56.00
LUIS M OCASIO
M. C. A. RACING STAB
CLAUDIO A GONZALEZ
8
53
2524-48
13
0
9
TRUSTED REDEMPTION (PA)
7y d g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
SCOTT C. FUCHS
GEORGE R ALBRIGHT
9
46
528-53-
74
0
10
FIELD OFFICER (FL)
5y a g
56.00
NAVIN MANGALEE
INIDAN MILLS STOCK F
PHILLIP T ARISTONE
10
48
5364-53
22
0
11
GRANDFIRE (MD)
4y a g
56.00
JORGE L GONZALEZ
JOSEPH DIEGIDIO
TIMOTHY J SMYLIE
11
48
52793-3
29
0
12
MR. PEREZ (FL)
4y d g
56.00
EDWIN RIVIERA
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
12
51
755923-
41
0
13
EXPENSIVE (KY)
4y a g
56.00
JOHN BISONO
HARRY A. SIMON AND P
STEVEN KREBS
13
40
6540-57
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSE OF DUBLIN (NY)
5y a k
51.50
JONATHAN OCASIO
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
1
58
167516-
91
0
2
YES MZ ADAH (FL)
8y d k
55.00
GERARDO MILAN
AGUSTIN SOLIS
PENNY PEARCE
2
55
234516-
56
0
3
HOLA PRINCESS (FL)
7y d k
55.00
ANGEL CASTILLO
LAUREN C. HORAN
TREVOR GALLIMORE
3
53
63874-2
21
0
4
MISDRIVEN (FL)
6y a k
55.00
RUBEN SILVERA
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
4
68
6121-55
24
0
5
PRINCESS PALOMAR (KY)
8y d k
56.00
DEXTER HADDOCK
MARCELLO ROSA
JUAN C VAZQUEZ
5
68
2482-11
18
0
6
TOP HAT TIZZY (KY)
6y a k
55.00
JORGE L GONZALEZ
JAMES AGUILAR - JUAR
RALPH R RIVIEZZO
6
58
26964-3
27
0
7
VOLODINA (KY)
6y k
53.00
LAUREANO FLORES, JR
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
7
64
52721-1
21
0
8
PARTY IN THE SAND (NY)
6y d k
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
J. GUADALUPE GUERRER
J GUADALUPE GUERRERO
8
58
41057-1
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DONNIE BRASCO (FL)
5y a a
55.00
DEXTER HADDOCK
MARIA TERESA ORANTES
J GUADALUPE GUERRERO
1
67
1424-97
27
0
2
JONES TAXI (PA)
9y a a
51.50
JONATHAN OCASIO
DIANE M. DAY
JOSEPH TAYLOR
2
58
55506-8
34
0
3
SURFER BOY GEORGE (KY)
5y a a
51.50
LAUREANO FLORES, JR
LESTER F. CREAM SR.
PATRICIA FARROR
3
61
4745-16
27
0
4
MY MAN ELVIS (PA)
5y d a
55.00
RUBEN SILVERA
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
4
65
342151-
43
0
5
RAGE AWAY (FL)
5y d a
55.00
EDWIN RIVERA
MELECIO SALDANA GUER
MELECIO SALDANA GUERRERO
5
65
5-5860-0
34
0
6
CAPE MAY STYLE (FL)
5y a a
55.00
GERARDO MILAN
JACINTO SOLIS
JACINTO SOLIS
6
69
6027-25
20
0
7
A J'S WAY (KY)
6y d a
55.00
ANTHONY Y NUNEZ
CARLOS J MILIAN
CARLOS J MILIAN
7
56
3467-99
20
0
8
THE MINIT I SEE U (LA)
4y d a
55.00
JAIME RODRIGUEZ
AB RACING LLC FOO
MICHELLE CASTILLO
8
61
06277-7
20
0
9
KING'S GOLD (PA)
5y a a
55.00
ANGEL CASTILLO
WOODROW C. LOTT
WOODROW C LOTT
9
60
1577-68
20
0
10
AUDIENCE OF ONE (KY)
5y d a
56.00
NAVIN MAGALEE
JUST IN TIME RACING
HAROLD WYNER
10
69
17621-1
14
0
11
EARTHQUAKE (FL)
4y a a
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
THE HAKIMS STABLE LL
MARIO A DOMINGUEZ
11
73
4616-53
20
0
12
AHSAD (KY)
4y d a
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
A.J. HAWTHORNE
BOBBI ANNE HAWTHORNE
12
75
4564-06
20
0
13
ASPEN XTREME (PA)
6y a a
51.50
LAUREANO FLORES, JR
JENNIE WILHELM-SALDA
JENNIE WILHELM-SALDANA
13
69
3468-88
13
0
14
SMIRK (KY)
4y d a
55.00
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E. KERNAN, JR
JAMIE NESS
14
76
1167-21
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EDEN RIDGE (NY)
8y d g
51.50
JONATHAN OCASIO
RANDI PERSAUD
URIAH ST LEWIS
1
69
69875-4
15
0
2
SHALAKO (KY)
8y d g
55.00
RUBEN SILVERA
JOSEPH E. BESECKER
JAMIE NESS
2
82
6663-23
22
0
3
STARINTHEMAKING (KY)
7y d g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E KERNAN, JR.
JAMIE NESS
3
76
62344-1
21
0
4
AMERICAN ROMA (KY)
8y a g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
PATRICK O'SULLIVAN
TIMOTHY KIRBY
4
74
43531-5
29
0
5
KID MAC COOL (KY)
6y d g
55.00
NAVIN MANGALEE
LEMON VOLCY STABLE
LESLYE G BOUCHARD
5
65
8566-61
15
0
6
BORSA VENTO (KY)
7y g
55.00
JEREMY LAPRIDA
CIREXIS STABLE AND S
ELI BETANCOURT
6
73
2713-29
22
0
7
PROMISE ILLGETYOU (KY)
8y a g
55.00
JORGE L GONZALEZ
WILLIAM J HOGAN JR.
WILLIAM J HOGAN
7
56
5040-98
21
0
8
MIAMI TIGER (IN)
7y a g
51.50
LAUREANO FLORES, JR
KEN COHEN AND STEPHA
JORGE DIAZ
8
76
51256-1
29
0
9
SIGHT LINE (KY)
7y d g
55.00
EDWIN RIVERA
DANIEL J CONKLIN
SCOTT A LAKE
9
76
75231-3
28
0
10
PRINTER (PA)
7y g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
PEWTER STABLE MJM
KATHLEEN A DEMASI
10
78
331522-
48
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JAYJAYDEE (PA)
4y a g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
JUST IN TIME RACING
MARYA K MONTOYA
1
67
46311-3
29
0
2
FIRST CITIZEN (KY)
4y d g
55.00
RUBEN SILVERA
JAGGER INC.
JAMIE NESS
2
78
24411-5
29
0
3
MR. ROUNDTREE (ON)
5y a g
55.00
ANGEL CASTILLO
JACK J. ARMSTRONG
PHILIP T ARISTONE
4
83
52152-2
29
0
4
RONIN WARRIOR (PA)
4y a g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
NICHOLAS CAMMARANO,
GUADALUPE PRECIADO
3
77
233127-
48
0
5
BARINGER SPRING (KY)
5y d g
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
TEN STRIKING RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
5
74
21448-1
22
0
6
WELLING (MD)
5y a g
51.50
LAUREANO FLORES, JR
NEAL BERCH
KIERON MAGEE
7
77
40221-6
17
0
7
DIGGERS DIAMOND (PA)
5y k g
55.00
ABNER ADORNO
BAYWOOD FARM
FLINT W STITES
8
78
67463-3
27
0
8
RISQUE REBEL (PA)
7y a g
55.00
EDWIN RIVERA
CLUB RISQUE STABLE
RANDY ALLEN
9
77
537458-
70
0
9
DANZAFIED (PA)
4y a g
55.00
HECTOR CABALLERO
FOX TALE RACING STAB
ALAN BEDARD
10
70
89212-2
22
0
10
NAUGHTY PRINCE (KY)
4y d g
55.00
ANGEL R RODRIGUEZ
JUST IN TIME RACING
HAROLD WYNER
12
79
62452-2
28
0
11
SIR BACK IN BLACK (MD)
4y a a
55.00
JAMIE RODRIGUEZ
JAGGER INC.
JAMIE NESS
11
85
533573-
48
0
12
METHODICAL (KY)
5y d a
55.00
NAVIN MANGALEE
JACK J. ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
6
77
40135-2
34
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TREE TUMBO (SAF)
4y d g
61.00
L HEWITSON
M B JAVETT
SEAN TARRY
6
109
931431-
52
0
2
DUKE OF SPIN (SAF)
5y a g
61.00
L J FERRARIS
D D MACLEAN
MIKE DE KOCK
5
100
34207-3
28
0
3
TYRUS EXPRESS (SAF)
5y d g
58.00
J SOLOMONS
N J NASSIF, N K NASS
PAUL MATCHETT
4
85
1622-83
7
0
4
NARTJIE (SAF)
3y a g
55.00
C MURRAY
WILGERBOSDRIFT PTY L
MIKE DE KOCK
2
100
6122-2
17
0
5
EARTH SHAKER (SAF)
4y d g
55.00
D SCHWARZ
ADV M WITZ
KOBUS ROUX
1
56
77086-2
14
0
6
BALLET SHOES (SAF)
4y d k
54.50
S KHUMALO
RALPHS RACING PTY LT
CANDICE DAWSON
3
108
24333-1
33
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARYAAM (SAF)
3y d d
60.00
L HEWITSON
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
3
78
223-
63
0
2
ELECTRIC BOOTS (SAF)
3y d d
60.00
R MUNGER
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
7
75
93205-3
30
0
3
MAUBY (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
D DE ANDRADE, S GASK
DIANNE STENGER
2
73
4542-3
24
0
4
GYPSY MAGIC (SAF)
3y d d
60.00
C MAUJEAN
L MULLER
TONY NASSIF
4
71
887-05
23
0
5
PURPLE SHADOW (SAF)
3y d d
57.50
J SOLOMONS
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
6
65
44937-7
35
0
6
WATCHING CLOSELY (SAF)
3y d d
60.00
C ZACKEY
P J W BECKER
LUCKY HOUDALAKIS
9
64
5536-08
28
0
7
TROPICAL GIVER (SAF)
3y a d
60.00
M V'RENSBURG
J BURNARD S T GOVE
STUART PETTIGREW
8
63
65865-6
24
0
8
WINSTON'S NANNY (SAF)
3y d d
60.00
D SCHWARZ
J S ROUX
KOBUS ROUX
1
59
6877-53
7
0
9
GOT YOU (SAF)
3y d d
60.00
S KHUMALO
G J NASSIF, J A HABI
FABIAN HABIB
5
0
79-
82
0
10
LESEDI (SAF)
5y d k
60.00
N KLINK
S M MOKOENA
MICHAEL MAHIAKOLA
10
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSAPRIMA (SAF)
3y k d
60.00
S BROWN
D DE ANDRADE, S GASK
DIANNE STENGER
10
74
52-4
35
0
2
LYRICAL DANCE (SAF)
3y a d
60.00
C MURRAY
D D MACLEAN
MIKE DE KOCK
5
60
05-4
19
0
3
WEDDING BLISS (SAF)
3y d d
60.00
P STRYDOM
MAURITZFONTEIN PTY L
LUCKY HOUDALAKIS
2
60
68-5
35
0
4
AMBERGLO STAR (SAF)
4y d k
60.00
L J FERRARIS
C BOWLES
ST JOHN GRAY
8
53
8200-87
12
0
5
PARTY SONG (SAF)
4y a k
60.00
R MUNGER
C BOWLES
ST JOHN GRAY
1
47
88774-0
7
0
6
DORO MODEL (SAF)
4y d k
58.50
C F DICKEN
J NASSIF
FABIAN HABIB
4
40
96-0
24
0
7
BELLE OF BELIZE (SAF)
3y d d
60.00
C ZACKEY
WILGERBOSDRIFT PTY L
PAUL PETER
9
0
25
52
0
8
INTERCITY (SAF)
3y d d
60.00
J PENNY
JOANNE BRIER
LUCHELLE KRUGER
3
0
5-7
24
0
9
JUST MAGIC (SAF)
3y d d
60.00
J GATES
J A DU PLESSIS
FABIAN HABIB
6
0
0-0
26
0
10
PEACEABLE (SAF)
3y d d
60.00
S KHUMALO
NEWBURY RACING PTY L
ALEC LAIRD
7
0
0-
52
0
11
SHOOROOQ (SAF)
3y d d
60.00
L HEWITSON
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
11
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATTENTIVE (SAF)
4y d g
60.00
S BROWN
D R K M L MAKINS
CORNE SPIES
8
66
8245-72
28
0
2
BALL ROLLING (SAF)
4y d g
60.00
C ZACKEY
H C N DA COSTA
PAUL PETER
4
63
2752-33
19
0
3
JUST PHENOMENAL (SAF)
3y a e
60.00
W MARWING
R DHOOBOREEA
WEIHO MARWING
9
63
007-9
24
0
4
ROYAL SIEGE (SAF)
4y d a
60.00
R MUNGER
K P N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
3
62
67039-4
28
0
5
GREAT ESTEEM (SAF)
4y d g
56.00
X JACOBS
J W J K ARMITAGE
PAUL MATCHETT
5
61
68946-4
19
0
6
NICALEX (SAF)
4y d a
57.50
J SOLOMONS
WORLD SPORTS BETTING
PAUL MATCHETT
10
58
7797-85
19
0
7
ROYAL MAZARIN (SAF)
3y d e
60.00
S KHUMALO
SHALITA NASSIF C L
TONY NASSIF
2
55
9-77
19
0
8
MASAAKEN (AUS)
3y d
56.50
L J FERRARIS
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
7
65
7-325
7
0
9
SOPHIA'S FIRST (SAF)
4y d k
56.50
L HEWITSON
JUSTUS VAN WYK
M G AZZIE/A A AZZIE
1
54
08-92
7
0
10
WISHONAIRE (SAF)
4y d k
56.50
J GATES
L H POTGIETER
WEIHO MARWING
6
54
0044-52
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIO'S WINTER (SAF)
4y d k
61.00
G LERENA
CLINTON LINES, P J,
STEPHEN MOFFATT
2
106
420813-
42
0
2
CHRISTMAS FLOWER (SAF)
4y d k
60.50
D SCHWARZ
STEVEN JELL
ALEC LAIRD
5
90
1-4019-8
30
0
3
QUERARI FERRARI (SAF)
4y d k
58.00
J GATES
S VILJOEN
ERICO VERDONESE
4
95
37806-2
24
0
4
LAETITIA'S ANGEL (SAF)
3y d d
55.50
P MXOLI
A C GROBLER
ASHLEY FORTUNE
3
93
12237-2
21
0
5
SOUTHERN CHARM (SAF)
3y d d
57.50
L J FERRARIS
M F DE KOCK L M NE
MIKE DE KOCK
1
93
121947-
54
0
6
INVISIBLE (SAF)
4y k k
57.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
6
90
5183-46
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRE AND ICE (SAF)
3y d e
61.00
C MAUJEAN
W J COATES
BAREND BOTES
6
108
31118-7
38
0
2
VARS VICKY (SAF)
3y d g
61.00
R SIMONS
V C VEERAMOOTOO
STUART PETTIGREW
5
100
2114-21
12
0
3
MILL QUEEN (SAF)
4y d k
58.00
G LERENA
S PORIAZIS, W G DE K
DAVID NIEUWENHUIZEN
3
108
552546-
73
0
4
BOLD JAZZ (SAF)
3y d g
56.50
J R SYSTER
WORLD SPORTS BETTING
PAUL MATCHETT
4
91
27114-5
17
0
5
KAYLA'S CHAMP (SAF)
4y d k
57.50
S KHUMALO
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
1
95
643-346
12
0
6
THE CONTRACTOR (SAF)
3y d g
54.50
J GATES
CHAMAREL RACING SYND
WEIHO MARWING
2
87
48653-9
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN BELLE (SAF)
4y d k
62.00
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
6
116
541126-
127
0
2
SARAH (SAF)
4y a k
62.00
G LERENA
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
9
116
13-100-2
21
0
3
POOL PARTY (SAF)
7y d k
56.00
L J FERRARIS
G R SADLEIR
ROY MAGNER
10
104
15907-3
30
0
4
BEFORE THE DAWN (SAF)
4y d k
56.00
C HABIB
DR H NHLAPO J M CO
ASHLEY FORTUNE
2
101
3159-02
12
0
5
DOUBLE 'O' EIGHT (SAF)
6y d k
56.00
S KHUMALO
PST DAN SUKHRAJ K
GRANT MAROUN
1
100
6334-17
17
0
6
RISK TAKER (SAF)
4y d k
54.00
C ZACKEY
TMEN STABLES
MIKE DE KOCK
7
97
03135-1
17
0
7
CHE BELLA (SAF)
5y d k
52.00
C MAUJEAN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
91
7404-66
12
0
8
ESKIMO KISSES (SAF)
5y d k
52.00
J GATES
MAURITZFONTEIN PTY L
CANDICE DAWSON
8
90
211408-
59
0
9
SHEER TALENT (SAF)
4y d k
49.50
J SOLOMONS
M GREENE B C RALPH
PAUL MATCHETT
3
90
17636-9
12
0
10
SEE YOU TYGER (SAF)
5y d k
48.50
C F DICKEN
CLIVE VAN DER MESCHT
PAUL MATCHETT
4
69
58056-4
21
0
Mahoning Valley ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VAN DAMME (USA)
8y a
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
INFRONT RACING LLC
GARY L. JOHNSON
1
81
134124
42
0
2
DISCLOSURE (USA)
4y d a
56.00
HECTOR BERRIOS
CHARLIE J. WILLIAMS
SILVANO M. GONZALEZ
2
78
13168-7
31
0
3
LAST DROP OF WINE (USA)
6y a
56.00
JOSE A. BRACHO
IRISH CHARM THOROUGH
GARY L. JOHNSON
3
78
3173-62
13
0
4
LEVANTO (ARG)
7y d a
56.00
SONNY LEON
MARK D. KUNTZ, LLC,
LARRY E. SMITH
4
86
221412
42
0
5
STRIKE APPEAL (USA)
4y a
56.00
LUAN MACHADO
SHELTOWEE FARM
MICHAEL EVANS II
5
84
1586-16
18
0
6
HIGH ROLLING DUDE (USA)
5y a
56.00
LUIS RAUL RIVERA
LARRY R. REED
LARRY R. REED
6
87
61311-1
17
0
7
ARTEMUS EAGLE (USA)
4y d a
56.00
ERIK BARBARAN
RAYMOND J. PAQUETTE
RAYMOND J. PAQUETTE, III
7
76
11381-7
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAINBRIDGE (USA)
4y k
56.00
T. D. HOUGHTON
BART A. BARNES
BART A. BARNES
1
12
5177-90
15
0
2
FORMER BUNNY (USA)
4y k
56.00
DIOGDINABI SMITH
RAQUEL A. CASTRO
RAQUEL A. CASTRO
2
11
6796-97
17
0
3
MERRIE MUSIC (USA)
3y d d
52.50
HECTOR L. ROSARIO, JR.
RICHARD L. ALDERSON
LARRY E. SMITH
3
30
31-7
15
0
4
COWGIRL CHROME (USA)
4y k
56.00
LUAN MACHADO
POOLE, JOSEPH M. AND
JOSEPH M. POOLE
4
24
7922-15
17
0
5
QUEEN OF THE TILES (USA)
4y k
56.00
LUIS ANTONIO GONZALEZ
JOHN F. GRAVER
IVAN VAZQUEZ
5
14
0761-84
17
0
6
FRICKA (USA)
3y d
53.50
LUIS RAUL RIVERA
SPICER, RICHARD AND
RODNEY C. FAULKNER
6
42
37222-1
28
0
7
SARAH JANE (USA)
5y k
56.00
SONNY LEON
C. LOUIS BATES
C. LOUIS BATES
7
30
3-2231-2
34
0
8
QUEEN AIR (USA)
3y d
52.50
CHRISTIAN P. PILARES
MARION F. GORHAM
ROBERT M. GORHAM
8
41
1-6
34
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMOND PATRIOT (USA)
3y e
55.50
AGUSTIN BRACHO
JACOBO IBANEZ
GLENROY BROWN
1
33
4
64
0
2
AINTGOTTACLUE (USA)
3y e
55.50
LUIS RAUL RIVERA
JAMES C. JENKINS
BEN DELONG
2
0
0
0
3
MR. MAKOO (USA)
3y e
55.50
ERIK BARBARAN
KEARNEY PARK LLC
J. MICHAEL BAIRD
3
0
8
34
0
4
MAKING ME CRAZY (USA)
3y e
55.50
DIOGDINABI SMITH
JASON DACOSTA
JASON DACOSTA
4
50
734-2
20
0
5
RESTITUTION (USA)
3y g
55.50
MARCO A. CCAMAQUE
KARIN THOMPSON
DANIEL THOMPSON
5
37
684
42
0
6
JOHN MILTON (USA)
3y e
55.50
YURI YARANGA
ATEN, HELENA AND FLE
KEVIN FLETCHER
6
48
4
20
0
7
GRANDER PLAN (CAN)
3y e
55.50
ANGEL ORTEGA STANLEY
COLEBROOK FARMS
JOSEPH M. POOLE
7
44
7664
81
0
8
AWESOME OX (USA)
3y d e
55.50
T. D. HOUGHTON
STRIKE PLATE LLC
DANNY R. BIRD
8
60
22-23
20
0
9
WITHOUT PASSPORT (USA)
3y d e
55.50
HECTOR BERRIOS
NESTOR R. RIVERA
NESTOR RIVERA
9
11
6
41
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GIFT FROM MOM (USA)
6y k
56.00
LUIS ANTONIO GONZALEZ
IVAN VAZQUEZ RACING
IVAN VAZQUEZ
1
35
55593-5
24
0
2
MY LITTLE LILY (USA)
5y k
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
EDWIN MUNDO
NESTOR RIVERA
2
49
41746-5
29
0
3
BEST OF YOU (USA)
6y d k
56.00
SONNY LEON
JERRY LARIA
GARY L. JOHNSON
3
57
44324-2
28
0
4
BISCAYNE BAY (USA)
4y d k
56.00
LUAN MACHADO
SIESTA THOROUGHBRED
RICHARD ZIELINSKI
4
54
21651-4
29
0
5
MA KETTLE (USA)
4y k
56.00
DIOGDINABI SMITH
STRIKE PLATE LLC
DANNY R. BIRD
5
38
33188-3
21
0
6
QUEEN HIGH (USA)
4y k
56.00
CHARLE OLIVEROS
DOERING, MARK AND DA
MARK DOERING
6
38
75667-2
15
0
7
GERTIE CAT (USA)
6y k
56.00
ERIK BARBARAN
KHADEEM GALLOWAY
THOMAS E. JONES, SR.
7
31
37391-2
13
0
8
WILD COWGIRL (USA)
4y d k
56.00
EDGAR PAUCAR
PATRICIA BENDER
RAMON SALCEDO
8
34
3842-75
13
0
9
KIST (USA)
4y k
57.00
T. D. HOUGHTON
KROMER, GAIL AND HEY
RICHARD ZIELINSKI
9
50
4322-21
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAP THE TOWN (USA)
3y d
52.50
FERNANDO SALAZAR BECERRA
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
1
33
76521-6
17
0
2
GINGERMYSISTER (USA)
5y k
56.00
LUAN MACHADO
FIGUEROA, JOSE LUIS
NELSON FIGUEROA
2
14
97868-5
34
0
3
PINK HALDER (USA)
5y k
56.00
YURI YARANGA
ROBERT L. DONALD
IVAN VAZQUEZ
3
17
6950-08
15
0
4
LUCKY DOUBLE D'S (USA)
3y d
52.50
HECTOR BERRIOS
DYER, BRIAN AND DOWN
LARRY E. SMITH
4
21
841-5
15
0
5
I'M DA BOSS (USA)
5y k
57.00
SONNY LEON
CHRISTINA HARRED
MEGAN FADLOVICH
5
21
4525-21
20
0
6
A FABULOUS KISS (USA)
4y k
56.00
OMAR HERNANDEZ
R AND P RACING STABL
RODNEY C. FAULKNER
6
21
776465
127
0
7
LEXY ANNA (USA)
4y k
56.00
LUIS RAUL RIVERA
SUSAN D. YODER
LORI D. YODER
7
45
8423-34
28
0
8
TRUE LIGHT (USA)
4y d k
56.00
ERIK BARBARAN
MICHAEL L. RONE
PENNY RONE
8
35
21736-0
28
0
9
APRIL MARIE (USA)
4y d k
56.00
EDGAR PAUCAR
RONALD ZIELINSKI
RICHARD ZIELINSKI
9
27
14465-8
36
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNCLEJACKOMO (USA)
3y e
55.50
OMAR HERNANDEZ
JACK TREADWAY
RODNEY C. FAULKNER
1
15
8-7
31
0
2
GUN FACTOR (USA)
3y e
55.50
SONNY LEON
BASSON, JAN AND HERN
REY HERNANDEZ
2
0
0
0
3
JUST U AND ME KID (USA)
3y e
55.50
HECTOR BERRIOS
RICHISON, KATHY AND
CRYSTAL RICHISON
3
61
442-4
14
0
4
MACHO CLASSIC (USA)
3y e
55.50
ERIK BARBARAN
ANTONIO MERAZ
ANTONIO MERAZ
4
40
988258
45
0
5
HAPPILEA (USA)
3y e
55.50
LUIS RAUL RIVERA
IMAGINE RACING
DAVID WOLOCHUK
5
58
3
31
0
6
LANDON'S MIRACLE (USA)
3y d e
55.50
LUIS ANTONIO GONZALEZ
DAVE CASALINOVA
TINA CASALINOVA
6
37
6
20
0
7
EPIMYTHIUM (USA)
3y e
55.50
LUAN MACHADO
MARE CROFT
CAIO CARAMORI
7
0
0
0
8
NAMATH (USA)
3y e
55.50
RENZO DIAZ
BARBIE JOHN STABLE
DAVID ST. CLAIR
8
30
895
50
0
9
FROSTED WHITE FACE (USA)
3y d e
55.50
EDGAR PAUCAR
DENNIS BEHRMANN
DOUGLAS S. ADAMS
9
31
6
10
0
10
CHAINSAW AL (USA)
3y e
55.50
CHARLE OLIVEROS
JENNIFER A. JOHNSON
JENNIFER A. JOHNSON
10
45
8
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANCORA (USA)
5y k
56.00
JOSE A. BRACHO
BRACHO JR., JOSE AND
JOSE BRACHO, JR.
1
59
41656-9
15
0
2
PORT MARIA (CAN)
7y k
56.00
CHARLE OLIVEROS
MITRE BOX STABLE
JAY P. BERNARDINI
2
54
22418-7
10
0
3
BLACK BUTTE (USA)
5y k
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
STRIKE PLATE LLC
DANNY R. BIRD
3
59
5315-35
15
0
4
BLUSHING BELLA (USA)
9y k
57.00
SONNY LEON
ERIK FADLOVICH
MEGAN FADLOVICH
4
63
4532-21
22
0
5
LADY KIM (USA)
5y k
56.00
ERIK BARBARAN
TREVOR KALINOWSKI
CRYSTAL RICHISON
5
60
29165-4
10
0
6
SHINY SURPRISE (USA)
8y k
56.00
LUIS RAUL RIVERA
ANTHONY F. RINI
ANTHONY F. RINI
6
47
56472-5
10
0
7
CRISIS AVERTED (USA)
8y d k
56.00
CHRISTIAN P. PILARES
MICHAEL D. SULLIVAN
MICHAEL D. SULLIVAN
7
51
825-144
127
0
8
SUN DRESS (USA)
6y k
56.00
MARCO A. CCAMAQUE
GERALD A. ERFLE
GERALD A. ERFLE
8
66
2236-42
15
0
9
LORETTAS SONG (USA)
8y d k
56.00
OMAR HERNANDEZ
RON TREADWAY
RODNEY C. FAULKNER
9
52
2563-26
15
0
10
MCKINLI'SBABYBLUES (USA)
6y d k
56.00
T. D. HOUGHTON
FIESMAN, ROBERT AND
ROBERT FIESMAN
10
49
32622-3
22
0
11
COUNTRY ASSETS (USA)
6y d k
56.00
LUAN MACHADO
LEONARD M. SLAGER
JEROLD L. GAMMON
11
63
25334-3
15
0
9 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Kocaeli, Philadelphia ABD, Vaal Güney Afrika, Mahoning Valley ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:19 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:35 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Mahoning Valley ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:40 mahoning valley abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 şubat 2021 salı at yarışı bülteni, 9 şubat 2021 at yarışı programı, 9 şubat 2021 tjk yarış programı, 9 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 9 şubat 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 9 şubat 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 9 şubat 2021 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 9 şubat 2021 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, mahoning valley abd at yarışı bülteni, 9 şubat 2021 mahoning valley abd at yarışı bülteni, günün mahoning valley abd at yarışı bülteni, bugün mahoning valley abd at yarışı bülteni