Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAĞLAYANŞELALE
4y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
MAHMUT TURAN
SADDULLAH AKÇA
Y.KARAKÜÇÜK
6
50
853-401
14
20
2
POLATLI GÜLÜ
4y a k
ÖZGÜNHAN
57.00
K.GÖKÇEAP
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
3
50
57-1144
5
18
2.20.89
3
ARZU GELİN
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
G.ÖZÇELİKAP
SİNAN KORKMAZ
SEB.TOPAL
5
46
78-3355
8
17
4
AKSİ SEDA
4y k k
HABERBATUR
53.50
F.ARSLANAP
ALİ IŞIK DENİZ
F.TURAN
4
41
4187-77
21
16
5
MALATYA GÜLÜ
4y d k
ÖZDURAN
54.50
H.ALTIN
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
1
39
49-1770
8
17
6
ÖZGEYEL
4y a k
TURBO
54.00
K.TOKAÇOĞLU
M.SABRİ TUNCER
E.ÇUKURKAŞ
11
38
254-1
29
20
7
AŞKYOLU
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.50
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
10
37
03203-1
30
20
8
CİHANIN GÜLÜ
4y k k
ÖZGÜNHAN
53.50
H.KAPLAN
MÜCAHİT YILDIZHAN
D.AKBULUT
7
37
52215-9
28
18
9
AYZA
4y k k
KARAKEMAL
53.00
M.M.BİLGİNAP
ÇAĞDAŞ HAŞİM DOĞAN
S.YUDUM
9
36
7012-67
24
17
2.29.11
10
MERVE PRENSES
4y a k
ÖZHABER
53.00
O.ATMACA
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
8
36
0331-64
19
18
11
MISS SULTAN
4y a k
UÇANOĞLU
53.00
F.YÜKSEL
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
2
36
32025-1
30
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARLIKEFE
4y k a
TURBO
58.00
M.M.BİLGİNAP
DİRENÇ ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
7
56
335-173
7
18
1.39.15
2
ABONE
4y a a
EFEM
55.00
Y.E.YÜKSELAP
FERHAT KARA
Y.KARAKÜÇÜK
6
37
215-838
14
16
1.41.15
3
KARAÇULHA
4y k k
KARA YAĞIZ
54.00
K.GÖKÇEAP
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
1
40
17-8387
6
15
1.37.67
4
KOPANKIYAMET
4y a a
ARTOS
58.00
N.ŞEN
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
10
40
14-4526
8
16
1.39.40
5
SÜMER HAN
4y k a
YAŞARCIK
58.00
MAHMUT TURAN
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
F.TURAN
5
37
355-149
11
18
1.40.28
6
ULUÖZ
4y a a
SONALP
55.00
F.ARSLANAP
MURAT ALTIN
G.ALTIN
2
48
49177-9
30
17
1.40.32
7
GAFFARBEY
4y a a
KAANEFE
56.00
H.KAPLAN
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.ER
8
36
8662-71
9
20
1.39.30
8
SON PARILTI
4y d a
BİLGİN
56.00
O.GÖKÇE
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
4
38
66621-4
16
19
9
ZEKAİBEY
4y k a
GOBAKBEY
56.00
M.ÇİÇEK
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
9
39
34-1
12
20
10
ÇAYKRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
O.ATMACA
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
3
0
85
7
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SARI MERMİ
3y d e
SCARFACE
58.00
Y.E.YÜKSELAP
HAKAN BOYAV
D.KAYA
4
44
5623-22
14
19
1.56.61
2
VEDADO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.G.ARSLANAP
İSHAK ŞAHİN
T.ÖZTÜRK TİMUR
5
43
25-1134
8
18
2.00.42
3
MADEN DUMANI
3y a d
RENK
56.00
F.ARSLANAP
TAYLAN DEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
6
36
217-355
5
16
4
CHARLIEBOY
3y d e
MYBOYCHARLIE (IRE)
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
3
38
18-5244
5
17
5
LEBRON
3y d e
WIENER WALZER (GER)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
TURGUT KONUKOĞLU
SEN.GÖKÇE
7
40
8-61
7
20
1.58.09
6
ALPERŞAH
3y d e
RAMPOLDI
55.00
O.ATMACA
EROL ÇOKLAR
SAB.ARSLAN
1
11
6900-87
7
14
2.07.44
7
CANO CANO
3y d d
KANEKO
54.00
OĞUZ EREN
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
Y.KARAKÜÇÜK
2
29
023-569
7
10
2.04.81
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOROSDAĞI
8y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
2
103
52-1111
14
20
1.34.52
2
BATMANASLANI
8y k a
TAMERİNOĞLU
55.00
K.TOKAÇOĞLU
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
6
113
33034-6
17
20
1.33.70
3
BELALI TUMBUL
5y k a
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHMUT TURAN
REŞİT TUMBUL
M.BAYRAKTAR
5
89
9132-22
14
19
1.36.76
4
ÇALTEPE
6y a a
AYABAKAN
55.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT YILDIZHAN
D.AKBULUT
7
100
5637-47
6
20
1.36.22
5
ERGÜÇLÜ
5y a a
TÜMÖZ BEY
55.00
N.ŞEN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
8
66
8163-50
15
16
1.36.95
6
GERGİN
7y a a
BEN ANADOLU
55.00
F.YÜKSEL
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
1
91
41525-4
40
17
1.36.24
7
RUSDAMAT
7y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
O.GÖKÇE
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
3
93
77-3348
4
13
1.35.72
8
TUĞALP
7y k a
EMAEL (PL)
55.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
4
70
2568-23
14
15
1.36.13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÖREBE
7y d k
COUNTRY REEL (USA)
57.00
F.ARSLAN
MEHMET ALTIN
A.SONĞUR
4
74
6577-12
12
19
2.16.35
2
ANGELS SHARE
5y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
G.ÖZÇELİK
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
R.COŞKUN
7
34
5014-53
16
17
3
DANIELAS DAUGHTER
5y d k
ROCKMASTER (IRE)
55.00
C.ALTUN
M.HAKAN ÖZÇOLAK
R.COŞKUN
5
61
44108-3
12
17
4
KOMSHU
8y a k
KANEKO
55.00
K.GÖKÇE
CİMŞİT YILDIZ
S.ÖNDER
1
65
365-432
15
17
2.18.39
5
LADY OF KANEKO
6y d k
KANEKO
56.00
Ç.CANPOLAT
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
43
725-456
16
16
6
HEADS ABOVE
4y d k
MY GRANDSON (GB)
55.00
Y.E.YÜKSEL
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
3
59
193-861
15
20
7
LADY LIPA
4y d k
ZANJERO (USA)
55.00
M.M.BİLGİN
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
6
46
23-2432
8
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİPMEN
3y d e
MENDIP (USA)
55.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
SEB.TOPAL
5
0
38
13
18
2
GREEN MARIN
3y a e
TRIPLE BONUS
55.00
F.ARSLANAP
MUSA DEMİRSEL
İ.CANPOLAT
7
0
8
44
19
3
LEONARD
3y d e
DERVİŞ AĞA
58.00
H.KAPLAN
UMUT BABADAĞLI
M.BAYRAKTAR
6
12
860
44
17
4
LIGHTHOUSE KEEPER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
T.YILDIZ
MELİS KURTEL EMİN
B.AY
1
0
8
61
19
5
PRINCE BORAN
3y a g
THREE VALLEYS (USA)
58.00
T.ALICI
MEHMET Ş. DİNÇ
Y.GÜNDOĞDİ
9
31
053-623
7
16
6
YAMANTAY
3y d e
SCARFACE
58.00
MAHMUT TURAN
OKAN ÖZDENİZ
A.ÖZDENİZ
2
0
0
20
7
ELÇİNİM
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
56.00
O.ATMACA
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
4
0
0
20
8
KANATLI
3y d d
RED GIANT (USA)
56.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
3
25
36-556
16
15
9
URFA YILDIZI
3y d d
YAVUZSEL
56.00
İ.H.KETME
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
8
10
708-668
14
14
1.19.17
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APATITE
3y d d
60.50
A KİRBY
LYCETT RACİNG LTD
M APPLEBY
6
75
4634-12
13
0
2
HOST (IRE)
3y d e
60.00
T HAMMER HANSEN
HİGHCLERE TBRED RACİ
R HANNON
4
74
2238-22
14
0
3
MERCURIUS POWER (IRE)
3y d e
58.00
W CARVER
KING POWER RACING CO
A BALDING
1
70
4-03
11
0
4
LIVIA THE EMPRESS (IRE)
3y d d
57.00
D PROBERT
KHK RACİNG LTD
G SCOTT
3
67
3213-24
23
0
5
WOKE MEDIA (USA)
3y a d
56.50
C SHEPHERD
MRS JULİA ANNABLE
D M SİMCOCK
2
66
7636-12
13
0
6
ROMAN MIST (IRE)
3y k d
55.00
H DOYLE
HOT TO TROT RACİNG 1
T WARD
5
63
767-32
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAY IT AS IT IS (IRE)
3y d g
61.50
C BISHOP
MRS I M FOLKES
P EVANS
9
62
35500-4
30
0
2
IMPRESSIONS DREAM
3y k d
60.50
A KİRBY
CLİVE COX RACİNG LTD
C COX
7
60
53-5
29
0
3
FASHION
3y d d
60.50
R TATE
DENFORD STUD
SİR M PRESCOTT
2
60
059-
127
0
4
HIGHLY DANCER (IRE)
3y a d
60.00
S GRAY
MR MOHAMMED RASHİD
D O'MEARA
5
59
2555-
41
0
5
IMPERIAL DAWN
3y d e
60.00
M TABTI
C S NORMAN, MAX W-JO
P & O COLE
8
59
609356-
64
0
6
ALMOST AN ANGEL
3y d g
59.00
T P QUEALLY
MR G E DUDFIELD
P EVANS
6
57
058562-
41
0
7
TAMIGI
3y d d
58.00
S CHERCHİ
MİLAN RACİNG CLUB
M BOTTİ
4
55
5447-9
28
0
8
APACHE JEWEL (IRE)
3y d d
57.00
H DOYLE
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
1
52
4050-8
16
0
9
TOM MIX
3y a g
55.50
P J MCDONALD
MRS S NICHOLLS MRS R
I FURTADO
3
49
098-
126
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAT LE BON (FR)
5y d g
62.50
S M LEVEY
SULLIVAN B'STOCK/ ME
R HANNON
4
109
156-025-
127
0
2
LORD OF THE LODGE (IRE)
4y d a
59.00
H SHAW
MRS ELAİNE M BURKE
K BURKE
6
102
12-1804-
46
0
3
TRANCHEE (IRE)
5y d g
59.00
R KINGSCOTE
MR K SOHI
D LOUGHNANE
5
102
12332-1
35
0
4
KEYSER SOZE (IRE)
7y a g
57.50
H DOYLE
REBEL RACING (2)
R SPENCER
2
99
05948-5
20
0
5
REVOLUTIONISE (IRE)
5y k g
52.50
M GHIANI
T W MORLEY REGENTS
S C WILLIAMS
3
88
0702-12
20
0
6
SIR MAXIMILIAN (IRE)
12y d g
52.50
ELISHA WHITTINGTON
MR PAUL WILDES
I WILLIAMS
1
87
64645-7
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAZZLING DES (IRE)
4y d g
60.50
S GRAY
MR EVAN M SUTHERLAND
D O'MEARA
1
74
246-482
10
0
2
LADY QUICKSTEP (IRE)
4y d k
59.50
G BASS
PREMİER THOROUGHBRED
G KELLEWAY
5
72
8569-16
14
0
3
PRIMO'S COMET
6y d g
57.50
O STAMMERS
WHITESTONECLIFFE RAC
J GOLDIE
3
68
27394-9
26
0
4
A GO GO
4y d k
57.50
H DOYLE
MR R KENT PARTNER
P EVANS
2
67
6119-95
10
0
5
SHINING
5y d k
57.50
C BENNETT
THE CLEAN SWEEP PART
J BOYLE
7
67
74157-6
12
0
6
BUY ME BACK
4y d k
57.50
D PROBERT
MR BEN PARİSH
M LOUGHNANE
8
67
8773-13
10
0
7
QAARAAT
6y d g
56.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
6
65
271213
3
0
8
RED ALERT
7y d g
56.50
C LEE
MR A W CARROLL
A CARROLL
4
65
8670-58
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DECLARING LOVE
4y d k
61.50
A KİRBY
MİSS M EVANS
J BUTLER
4
80
3-226-
127
0
2
BROUGHTONS CHIEF
3y a g
57.00
S DONOHOE
MR B N FULTON
P MCBRIDE
3
0
0
0
3
MELLYS FLYER
3y d g
57.00
C SHEPHERD
INVESTASURGE CONSULT
G SCOTT
5
0
3
24
0
4
PINBALL WIZARD (IRE)
3y d g
57.00
L KENIRY
MR A D SPENCE
C COX
6
0
7
17
0
5
RONAN ACCUSER
3y d g
57.00
D MUSCUTT
MR C J MURFITT
D M SIMCOCK
1
64
56-
63
0
6
GREYED FIRST (IRE)
3y k d
54.50
J MİTCHELL
MR J BUTLER
J BUTLER
2
0
96
14
0
7
REDHEADED STRANGER
3y d d
54.50
R KİNGSCOTE
LYDONFORD LTD
D LOUGHNANE
8
0
0
0
8
TIME FRAME
3y d d
54.50
H DOYLE
MR SAEED MANANA
J TATE
7
0
3-9
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELDELBAR (SPA)
7y a g
62.50
S JAMES
THE TWELVE MINIMUM R
G HARKER
13
56
94-2311
9
0
2
GRIGGY (IRE)
5y d g
60.50
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
10
60
08180-5
16
0
3
DIAMOND JILL (IRE)
4y d k
60.50
P J MCDONALD
MR J GOULD
SARAH HOLLİNSHEAD
12
60
9-8-4
30
0
4
CHOOSEY (IRE)
6y a g
60.50
JOANNA MASON
MR K WREGLESWORTH
M W EASTERBY
7
60
40006-1
36
0
5
GLOBAL HUMOR (USA)
6y d g
60.00
O STAMMERS
FLASH FIGS RACING
J GOLDIE
3
59
74924-6
26
0
6
BIG TIME MAYBE (IRE)
6y d g
59.00
R CLUTTERBUCK
LAMPRELL ROOFING LTD
M ATTWATER
2
57
088-543
12
0
7
WIFF WAFF
6y d g
59.00
H DOYLE
MR ADRIAN WINTLE
A WINTLE
5
57
721150-
127
0
8
ELZAAM'S DREAM (IRE)
5y d k
59.00
D PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
9
57
21824-3
15
0
9
I'M WATCHING YOU
4y a g
58.50
D MUSCUTT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
6
56
8-0785-1
15
0
10
TOMORROWLAND (IRE)
4y d a
58.00
C SHEPHERD
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
8
55
475-0
36
0
11
CHARLES LE BRUN
4y d g
56.50
R KINGSCOTE
PORTLEE BLOODSTOCK
J PORTMAN
4
51
21732-4
36
0
12
SWANTON BLUE (IRE)
8y d g
56.00
J MITCHELL
MR E B DE GILES
E DE GILES
11
50
8003-88
18
0
13
TAN
7y d g
54.00
H SHAW
E H JONES (PAINTS) L
L WILLIAMSON
1
44
0-02786
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUARRY BEACH
5y d k
61.50
H DOYLE
THE GEHRİNGS PARTN
H DUNLOP
2
62
4098-50
25
0
2
BREATH OF SPRING (IRE)
5y a g
60.50
M TABTI
MISS K EASTWOOD
L MCJANNET
12
60
94-77-01
20
0
3
DOCTOR NUNO
4y d g
60.50
C LEE
SHROPSHIRE WOLVES
A CARROLL
9
60
2125-07
16
0
4
PRESUMPTUOUS
4y d a
60.00
S W KELLY
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
1
59
55-5
27
0
5
BACK FROM DUBAI (IRE)
4y d g
59.50
L EDMUNDS
MR K NICHOLLS
S BOWRING
7
58
34588-8
20
0
6
SECRET POTION
7y d g
59.00
D PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
10
57
90-7344
10
0
7
KINGSLEY KLARION (IRE)
8y d g
59.00
T P QUEALLY
MADEIRA RACING
J BUTLER
4
57
175-08-2
23
0
8
CAPPADOCIA (IRE)
11y d g
58.50
R KINGSCOTE
NEWGEN RACING GROUP
S HANLON
11
56
00844-7-
127
0
9
JEFFREY HARRIS
6y d g
58.00
P J MCDONALD
MRS EXORS THE LATE
P WEBBER
6
55
15-429-6
16
0
10
FARD
6y d g
58.00
M GHIANI
MRS JILL GOULD
M BLAKE
3
55
8192-57
16
0
11
BLUE CABLE
4y d k
56.50
ROSSA RYAN
MR RORY MURPHY
M ATTWATER
8
51
4374-6
16
0
12
TOOLMAKER
4y d g
54.00
J HAYNES
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
5
43
0-9069-5
36
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEXTMODEL (AUS)
5y d g
60.00
K H CHAN
CHAN BUN REGINA PA
T P YUNG
9
57
27066-9
14
0
2
TOM'S STYLE (AUS)
5y d g
59.50
C Y HO
DR THOMAS CHUNG SIU
K W LUI
5
56
50094-9
28
0
3
CAPSULE KING (GER)
4y a g
57.50
H N WONG
DAVID CHAN WAI SHUNG
C H YIP
7
52
0-
66
0
4
FARM BUMPER (AUS)
5y d g
57.50
C SCHOFIELD
CHAN KIN YIP
K L MAN
8
52
41805-8
28
0
5
FLAMING PASSION (AUS)
3y d g
57.50
K TEETAN
REGINA KOO LI KWAN
F C LOR
1
52
0-
52
0
6
GOODMANSHIP (AUS)
3y d g
57.50
C L CHAU
DAVID SIN WAI KIN
D J WHYTE
6
52
0
0
7
LOTUS FAVORITES (AUS)
4y d g
57.50
Z PURTON
KIMMY NGAN KING LIN
D J HALL
12
52
0
0
8
LUCKY ONE (NZ)
4y d g
57.50
T PICCONE
NG WAI HUNG, FRANKIE
W Y SO
2
52
0
0
9
JOYFUL WIN (AUS)
3y d g
56.00
K C LEUNG
JOSEPH CHUNG
P F YIU
4
48
0-46
28
0
10
U W BROTHER (AUS)
4y a g
54.50
J MOREIRA
PERFECT MATCH SYNDIC
Y S TSUI
11
45
73122-5
28
0
11
TRAVEL DATUK (IRE)
8y d g
54.00
A BADEL
JACKIE WONG SEE SUM
R GIBSON
3
44
88233-2
28
0
12
STAR SUPERIOR (AUS)
8y d g
53.50
H W LAI
LI SI RONG
C W CHANG
10
43
3726-64
4
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDIGENOUS STAR (AUS)
7y d g
60.00
Z PURTON
N T HEUNG YEE KUK SY
C W CHANG
1
39
848748-
46
0
2
TREASURE CHEST (NZ)
5y a g
59.50
B SHINN
DAVID WU WEI MIN
P F YIU
5
38
3241-33
4
0
3
BABY STORM (NZ)
5y d g
59.00
J MOREIRA
FELICIA KATHY LOUEY
L HO
7
37
69333-1
28
0
4
GLENEALY PALS (NZ)
5y d g
59.00
C SOUMILLON
GLENEALY PALS RACING
C H YIP
3
37
0-0000-
127
0
5
HUMBLE STEED (IRE)
7y d g
58.50
C SCHOFIELD
CHOI WONG LING LING,
T P YUNG
11
36
88080-0
14
0
6
MANY GAINS (AUS)
4y d g
58.50
N CALLAN
MICHAEL C C KAO KA
K L MAN
4
36
98089-6
28
0
7
VIRTUS STAR (AUS)
5y d g
58.00
A BADEL
HKUAA SYNDICATE
F C LOR
6
35
1114-33
14
0
8
LUCKY TURBO (AUS)
4y d g
57.00
C L CHAU
MA CHING FAT, MATTHE
A S CRUZ
9
33
0670-60
21
0
9
WONDERFUL TIGER (IRE)
7y d g
56.00
K C LEUNG
SNOW WHITE SYNDICATE
W Y SO
10
31
93766-8
28
0
10
GALAXY RACER (NZ)
5y d g
55.50
M CHADWICK
SIMON WONG WAI HUNG
R GIBSON
8
29
40908-9
10
0
11
PRESIDENT STAR (AUS)
5y d g
54.00
V BORGES
MR MRS CHEUNG YAT
C S SHUM
2
26
907904-
56
0
12
ENJOYABLE SUCCESS (IRE)
7y d g
52.50
H W LAI
GRATIFIER SYNDICATE
Y S TSUI
12
23
68840-9
40
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEGION OF MERIT (NZ)
4y k g
60.50
H T MO
KENT LEUNG KIN KEUNG
D J HALL
10
60
0800-00
10
0
2
HANG'S DECISION (NZ)
9y d g
59.50
M L YEUNG
WONG YUET SING TON
W Y SO
11
58
1900-98
10
0
3
FULL POWER (IRE)
5y d g
59.00
C L CHAU
MR MRS MICHAEL CHE
R GIBSON
2
57
03617-0
28
0
4
DIVINE UNICORN (GB)
7y a g
58.50
A BADEL
WONG KWONG MIU
W Y SO
7
56
6050-09
14
0
5
FEARLESS FIRE (IRE)
7y d g
57.50
B SHINN
ASTHER LEUNG WING YI
D A HAYES
6
54
6132-59
21
0
6
OWNERS' STAR (GB)
6y a g
56.50
Z PURTON
HK HORSEOWNERS SYNDI
C S SHUM
1
52
00043-9
28
0
7
LIGHT MY DAY (AUS)
5y d g
55.50
K C LEUNG
LEUNG TIN FU
C H YIP
12
49
1056-00
17
0
8
DIONYSUS COLLIN (AUS)
5y a g
53.50
C Y HO
HAROLD SYNDICATE
K W LUI
8
45
78809-6
35
0
9
PERFECT TO PLAY (IRE)
7y a g
53.50
J MOREIRA
MR MRS RINGO NG YI
C FOWNES
9
45
0801-55
28
0
10
SMART COUSIN (NZ)
5y d g
53.50
K TEETAN
COUSIN FAMILY SYNDIC
C H YIP
5
45
80581-4
17
0
11
CHEERFUL STAR (FR)
7y d g
52.50
M CHADWICK
CHEERFUL SYNDICATE
F C LOR
3
43
98265-7
17
0
12
MISTER MONTE (AUS)
7y a g
51.50
V BORGES
DBS GOODBAN SYNDICAT
C W CHANG
4
41
06225-3
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARTERRE (SAF)
4y d a
60.50
C SCHOFIELD
JEANNE NG MIEN YI
A T MILLARD
2
78
635-134-
127
0
2
ROYAL BOMB (AUS)
4y d g
60.00
C SOUMILLON
MICHAEL WONG KA CHUN
C FOWNES
3
77
2285-12
14
0
3
HEAVENLY THOUGHT (AUS)
6y a g
58.50
C Y HO
PATRICK LAU TAK WAI,
F C LOR
4
74
93109-0
21
0
4
HARMONY SPIRIT (IRE)
5y d g
56.00
C L CHAU
EDMOND YUE KWOK YIN
D J WHYTE
1
69
6798-04
24
0
5
MURRAY'S PARTNERS (NZ)
5y a g
55.50
K TEETAN
CHRISTOPHER SO CHI H
C H YIP
7
67
11311-7
35
0
6
SUNNY STAR (USA)
4y a a
55.50
A BADEL
MR MRS STEPHEN HO
K W LUI
5
67
3615-32
21
0
7
WEALTHY DELIGHT (AUS)
4y d g
55.50
J MOREIRA
PETER LAW KIN SANG
J SIZE
8
67
60473-1
21
0
8
BLAZING BEAT (IRE)
4y a g
52.50
M L YEUNG
WONG CHOR KEI, LAU S
K H TING
6
61
00005-8
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPRINT FORWARD (AUS)
5y d g
60.50
C L CHAU
CHARLES CHAN CHAM CH
D A HAYES
2
60
22160-4
14
0
2
JOLLY GOOD HEART (AUS)
5y d g
60.00
Z PURTON
JOLLY TIME SYNDICATE
T P YUNG
9
59
60805-2
21
0
3
CHIKORITA (AUS)
5y d g
58.00
N CALLAN
RAYMOND HUI
C W CHANG
11
55
80000-7
21
0
4
STREET SCREAM (AUS)
4y a g
57.00
C SCHOFIELD
MAHOGANY SYNDICATE
D J HALL
4
53
30956-4
35
0
5
FOREVER (AUS)
4y d g
56.50
T PICCONE
GOOD BROTHERS SYNDIC
W Y SO
12
52
0
0
6
ZACIAN (AUS)
4y d g
56.50
K TEETAN
HUGO HUI KWAN WAH
A T MILLARD
10
52
7
28
0
7
DAILY BEAUTY (AUS)
5y d g
56.00
J MOREIRA
PETER CHENG JERRY
C FOWNES
1
50
5633-26
14
0
8
SKY CHAMPION (NZ)
4y d g
55.00
H N WONG
SKYMARK SYNDICATE
Y S TSUI
8
48
50-0
28
0
9
FOCUS (NZ)
5y d g
54.50
K C LEUNG
KEN CHAN CHUN NING
P F YIU
7
47
0008-70
17
0
10
HAPPILY FRIENDS (IRE)
5y d g
53.50
C Y HO
BILL MOK YUEN BILL,
K H TING
6
45
03676-3
21
0
11
SMILING FACE (GB)
4y d g
53.00
A BADEL
HO TZE MAN, IRENE LA
D J WHYTE
3
44
25000-4
21
0
12
SPLENDID TIMING (AUS)
6y d a
51.50
V BORGES
KAN LAM MAN WAH EL
C H YIP
5
41
090968-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VILLA FIONN (AUS)
6y d g
60.50
Z PURTON
YEUNG KWONG FAT
P F YIU
1
60
510742-
94
0
2
ZHAN JIANG ROCKS (IRE)
6y a g
60.50
C SOUMILLON
ZHAN JIANG SYNDICATE
W Y SO
7
60
03522-4
28
0
3
GLORIOUS LOVER (IRE)
5y d g
60.00
J MOREIRA
THE RACING ALLIANCE
Y S TSUI
6
59
49343-2
21
0
4
EVER LAUGH (AUS)
7y d g
59.50
A BADEL
MR MRS LEE BING KW
K L MAN
3
58
9583-24
21
0
5
GALLANT CROWN (NZ)
4y d g
58.50
K TEETAN
EQUITY SYNDICATE
A T MILLARD
4
56
84881-1
28
0
6
RIGHT HONOURABLE (IRE)
7y d g
58.00
C SCHOFIELD
YAN MING
R GIBSON
5
55
484369-
63
0
7
TOP SCORE (AUS)
8y d g
58.00
K C LEUNG
FRANCIS LUI SING CHU
C W CHANG
12
55
9699-79
14
0
8
STAR OF RED (GB)
4y a g
56.50
H N WONG
JOY LUCK SYNDICATE
K H TING
10
52
0
14
0
9
HAPPY WARRIOR (AUS)
7y a g
56.00
N CALLAN
BRIAN LEUNG HUNG TAK
C FOWNES
8
50
086-800
10
0
10
HAPPY FORTUNE (IRE)
5y d g
55.50
H T MO
FORTUNE SYNDICATE
L HO
9
49
5800-80
17
0
11
CALIFORNIA LEGEND (IRE)
6y d g
53.00
M CHADWICK
HOWARD LIANG YUM SHI
A S CRUZ
11
44
9763-31
14
0
12
DIAMOND STAR (NZ)
5y d g
51.50
V BORGES
WILLIE YIU MAN HUNG,
J SIZE
2
41
008-58
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STOCK LEGEND (AUS)
4y d g
60.50
J MOREIRA
RINGO CHAN KWOK YUEN
K W LUI
12
60
30861-1
21
0
2
WHISKEY NEAT (AUS)
4y a g
59.00
K H CHAN
NOVEMBER SYNDICATE
C FOWNES
8
57
2462-22
14
0
3
TELECOM ROCKET (NZ)
6y d g
58.00
C SOUMILLON
SUNNY CHEUNG KING FU
Y S TSUI
11
55
43420-3
28
0
4
CALIFORNIA LEVEE (IRE)
5y d g
57.50
M CHADWICK
HOWARD LIANG YUM SHI
A S CRUZ
10
54
65639-7
14
0
5
CHEEKY PRAWN (NZ)
4y d g
56.50
K TEETAN
LAU SAK HONG DR DA
J SIZE
5
52
0
0
6
INNO LEGEND (AUS)
4y a g
56.50
A BADEL
DR NG CHI HO, STEVE
K L MAN
9
52
60224-8
24
0
7
SILVERY WARRIOR (AUS)
4y d g
56.50
N CALLAN
MERRY GANG SYNDICATE
R GIBSON
4
52
4
31
0
8
ROMANTIC TROVE (NZ)
4y d g
55.50
C SCHOFIELD
TEN PROS SYNDICATE
W Y SO
6
49
936-4
14
0
9
APEX TOP (SAF)
4y a g
54.50
C Y HO
ARTHUR TSOI TAI KWAN
A T MILLARD
7
47
09108-7
17
0
10
SPONTANEOUS (AUS)
5y a g
53.50
V BORGES
BENEDICT SIN
P O'SULLIVAN
2
45
7946-
127
0
11
ATHENA (AUS)
4y d g
51.50
C WONG
TAI WOON SHING VIC
C H YIP
1
41
047800-
115
0
12
UNIVERSAL CROWN (AUS)
4y d g
51.50
M L YEUNG
ALEXANDER WONG
D J WHYTE
3
41
0640-50
10
0
10 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Wolverhampton İngiltere, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 şubat 2021 çarşamba at yarışı bülteni, 10 şubat 2021 at yarışı programı, 10 şubat 2021 tjk yarış programı, 10 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 10 şubat 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 10 şubat 2021 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 10 şubat 2021 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 10 şubat 2021 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni