Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EZELİM
4y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
B.M.MIRIKAP
ÖZGÜR FIRAT
B.YETGİN
8
43
5268-82
23
16
2
HOŞTAY
4y a k
ÖZGÜNHAN
56.50
F.ARSLANAP
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
42
68515-5
9
18
3
YAHYABEY GÜLÜ
4y k k
KARADENİZ
56.50
H.SAMAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
7
42
740-477
9
13
4
SABİHAM
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
İ.DİNAR
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
2
39
71452-0
33
16
5
GÜL YELELİ
4y k k
ATOMKARINCA
57.50
N.ŞEN
CENK TÜRK
S.COŞKUN
12
38
801-435
13
17
6
ERBARAS
4y d k
ESKİŞEHİRLİ
56.00
H.KATI
M.ÖNDER ÜLGENALP
G.GÜNGÖR
6
35
19008-3
37
15
7
PORSUK KIZI
4y k k
BALIKHAN
55.50
S.İPEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
3
34
00807-3
29
11
8
FADİK
4y d k
HIZLITAY
53.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
33
30-4853
8
14
9
BUZLUKIZIM
4y a k
BERKCAN
54.50
R.CİHAN
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
11
32
03-9271
16
20
10
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
53.50
GÖK.BEKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
10
30
608-865
8
13
11
ÇILGINMATRA
4y a k
ARASLI
52.00
H.KAPLANAP
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
4
29
084-798
9
13
12
ROJA
4y k k
TOŞUR
51.50
MAHMUT TURAN
SİNAN KORKMAZ
A.OLCAR
5
26
507624
5
10
2.19.79
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARTUEFE
3y a e
BUENOS AIRES
58.00
R.CİHAN
CELAL CİNGÖZ
B.AKKAYA
5
26
55373
63
15
2
CYRUS
3y k e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.ÇİÇEK
GÖKHAN İNCE
SAB.ARSLAN
6
25
376-5
7
16
3
DUNCAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
S.İPEK
EKREM BEŞERLER
MEH.ARSLAN
7
14
576-4
21
16
4
FAST HEART
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.AVCİ
AYŞEGÜL KURTEL
OR. ÖZELCANAT
9
0
3
127
19
5
INTERNATIONAL MAN
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
İ.H.KETME
SALİH YILDIZER
K.ŞENGEL
2
6
60867-7
7
13
1.21.90
6
QUADBORN
3y d e
LUXOR
58.00
N.ŞEN
ALİ TOPAL
S.H.BARUT
8
0
44
110
18
7
SİNYOR DENİZ
3y d e
ROCA DE LA PAZ (USA)
58.00
S.ÇETİN
MURAT ATEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
3
0
0
20
8
STARTAY
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
T.ALICI
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
10
32
53-2
21
17
9
TEAM MASTER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
T.YILDIZ
SEMA ULAŞ
S.YARDIMCI
1
0
5
21
19
10
ELSAS
3y d d
DEĞİRMENDERELİ
56.00
H.KATI
SAMET KOBAŞ
EROL MUTLU
4
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORTAYLI
4y d a
TÜMÖZ BEY
57.00
B.M.MIRIKAP
RAHMİ ÇOBANOĞLU
B.BAYDAN
10
50
3171-16
14
19
1.37.71
2
CİHANTAYIM
4y k a
KURTEL
56.00
H.KAPLANAP
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
3
37
5234-95
6
14
1.38.28
3
HÜRREİS
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
H.KATI
GÜRCAN GÜNGÖR
G.GÜNGÖR
9
37
950300
51
12
1.44.94
4
KUBALI
4y k a
SERDARHAN
58.00
T.YILDIZ
KAMİL TURAN
SEN.ŞEN
8
41
731-521
14
20
5
NEŞTER
4y a a
TOŞUR
56.00
O.GÖKÇEAP
MEHMET TETİK
N.DOĞAN
2
37
154245
90
15
6
YENER
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
MAHMUT TURAN
MURAT TÜRK
ES.ÇETİN
7
38
431-242
8
18
1.39.31
7
CALİBE TAY
4y d k
ÖZGÜNHAN
56.00
O.ÖZTÜRK
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
42
5326-46
9
14
1.37.75
8
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.00
GÖK.BEKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
11
34
880-148
8
18
1.39.06
9
ŞİNTAY
4y a k
KURTEL
51.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
35
607-421
9
20
1.40.59
10
EJDERYÜREK
4y a a
KURTEL
52.00
M.M.BİLGİNAP
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
4
28
9770-03
21
14
1.44.82
11
DUŞANBE
4y a a
ONURKAAN
55.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
12
35
1-66
21
18
12
SONKAN
4y d a
SONALP
54.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
6
0
0-9
23
18
1.47.71
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUSDAMAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
1
96
18-1612
14
19
1.35.72
2
TOROSDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
M.ÇİÇEK
METE ÇELİK
S.ÖNDER
3
100
33-1121
14
20
1.34.52
3
BATMANASLANI
7y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
2
112
8401-12
19
20
1.33.70
4
SELDANINOĞLU
9y k a
ARASLI
55.00
O.YILDIZ
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
4
73
0-73329
9
10
1.35.29
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKIRDAĞLI
3y d e
DEHA
58.00
S.ÇETİN
RAİFCAN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
5
16
455
49
17
1.17.62
2
ÇIMA ÇIMA
3y d e
AZARAKS
54.00
F.ARSLANAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
6
28
55-2543
7
14
3
ERKARSLAN
3y d e
CARDINAL PIONEER
58.00
MAHMUT TURAN
ABDULKADİR ERKARSLAN
C.TURAN
4
29
359390
67
11
4
KARAMÜRSELLİ
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
R.CİHAN
ATİYE HÜLYA OBDAN
M.SANDIKÇI
2
0
0
20
5
KOSOVA ATEŞİ
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
T.YILDIZ
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
7
29
024-434
14
17
1.16.86
6
MIRRA
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
T.ALICI
ADNAN KESKİN
A.ÖCAL
3
0
9
74
19
7
SIEMPRE
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
1
0
22
121
19
1.16.99
8
WALTER WHITE
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
H.ALTIN
İBRAHİM HALİL ASLAN
M.ASLAN
10
26
4350-58
7
13
1.28.19
9
ZDRAVETS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
E.YAVUZ
EMBİYE YURTSEVER
S.COŞKUN
8
0
44
16
18
1.15.48
10
PRENSES SU
3y a d
BUENOS AIRES
53.00
Y.E.YÜKSELAP
METİN AKAN
S.ÖNDER
9
3
6060-70
28
13
1.18.85
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
11
51
2-42153
19
18
2.09.73
2
GREAT ATTACK
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
61.00
O.ÖZTÜRK
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
9
51
378-559
9
11
2.12.89
3
CLOUD WALKER
4y a a
LION HEART (USA)
60.00
N.AVCİ
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
10
49
32159-6
21
17
4
DREAM FAIRY
6y d k
UNACCOUNTED FOR (USA)
59.00
F.ARSLANAP
GÖZDE ECE KAZANCIOĞLU
M.ATAL
6
49
995320
44
14
2.11.19
5
THE BLACK STALLION
4y d a
BANKNOTE (GB)
59.50
T.YILDIZ
ABDULKADİR ERKARSLAN
C.TURAN
1
48
368050
46
10
6
BAŞ BELA
5y d a
SİLSÜPÜR
59.50
MAHMUT TURAN
SABRİ AVCI
S.SÜSLÜ
7
44
13-5425
14
15
2.09.63
7
HERO STORM
4y d k
REY DE CAFE (USA)
55.00
İ.DİNAR
FURKAN KAHRAMAN
V.KESKİN
8
39
424454
127
16
8
SÜPHAN
5y a a
BORS
54.00
N.ŞEN
İLHAN GÜÇLÜ
A.ÖCAL
5
33
001-705
12
17
2.17.39
9
BY CANKO
4y d a
LUXOR
50.50
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
2
30
316-60-8
16
16
10
REAL KING
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
M.M.BİLGİNAP
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
V.BOYRAZ
3
27
5004-09
32
12
11
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
50.00
F.HİMAP
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
12
26
02-5303
12
2
12
SABUNCU HAN
4y d a
PERFECT STORM
50.00
O.YILDIZ
SABAHATTİN DOĞAN
MEH.ARSLAN
4
26
0343-47
35
16
13
PACHINKO
4y d a
DERVİŞ AĞA
50.00
H.KAPLANAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
13
23
280-670
9
5
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEVER TO FORGET
5y d g
63.50
GRACE MCENTEE
EVANS SNEATH ENTERPR
J BUTLER
12
50
5750-4
39
0
2
TELEKINETIC
5y d k
63.00
ELİSHA WHİTTİNGTON
SİX PACK
A CARROLL
14
49
2527-17
13
0
3
KYBOSH (IRE)
4y d g
62.50
ERIKA PARKINSON
LAURENCE BELLMAN
M APPLEBY
4
49
35-3537
7
0
4
HI THERE SILVER (IRE)
6y k g
62.50
AMELIA GLASS
LANE AND MADGWICK
M MADGWICK
10
48
1357-45
23
0
5
KASHID (USA)
5y d g
58.50
CAMERON ILES
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
11
45
0860-90
21
0
6
ATTAIN
11y d g
61.50
PIERRE-LOUIS JAMIN
BOADICEA BLOODSTOCK
ARCHIE WATSON
6
44
9865-40
11
0
7
ESTIBDAAD (IRE)
10y d g
61.50
GEORGIA DOBIE
MISS M BRYANT
P BUTLER
5
42
6-0000-9
25
0
8
SAGA SPRINT (IRE)
7y d k
61.50
R CLUTTERBUCK
MR ROBİN STEVENS
J R JENKİNS
9
40
76-948-5
38
0
9
SWEET JEMIMA (USA)
4y a k
61.00
T HAMMER HANSEN
MR C L A EDGİNTON
W MUİR
13
45
9090-90
13
0
10
WINTER SNOWDROP (IRE)
4y k k
61.00
POPPY BRİDGWATER
MRS C T BUSHNELL
MİSS J FEİLDEN
1
43
444355-
127
0
11
FANNY CHENAL
4y d k
61.00
RHİAİN INGRAM
MR HARRY WİGAN
J BOYLE
8
43
509-969
13
0
12
BAD ATTITUDE
3y d g
53.00
S CHERCHI
MR NIGEL HARDY
L MCJANNET
3
50
960-
127
0
13
EARLY MORNING MIST (IRE)
3y d d
52.00
A BRESLİN
AMY MURPHY
MİSS AMY MURPHY
7
47
907-0
15
0
14
ASK SIRI (IRE)
3y a d
51.50
A BEECH
STEWART BRİDGER BXPS
J BRİDGER
2
46
953-044
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HANDSOME SAMSON
5y d g
59.50
K SHOEMARK
REBEL RACING
RICHARD SPENCER
5
0
0
0
2
LEXINGTON FLAIR (FR)
5y d g
59.50
J MITCHELL
MIDDLEHAM PARK RACIN
H PALMER
8
0
8-
95
0
3
DANTE'S VIEW (IRE)
4y a g
58.50
B CURTIS
MR J HEAD
G BAKER
3
78
332243-
114
0
4
LATIN KNIGHT
4y d g
58.50
D MUSCUTT
HEART OF THE SOUTH R
M BOTTI
7
0
0
0
5
OMNIVEGA (FR)
4y d g
58.50
C SHEPHERD
NEVER SAY DIE PARTNE
D M SIMCOCK
12
79
76-33-
127
0
6
PASEO
4y d g
58.50
T GREATREX
THE DAUGHTERS OF MIN
O SHERWOOD
1
0
7-
127
0
7
POLAR CLOUD
4y k g
58.50
L MORRIS
LLEWELYN, RUNECKLES
MRS H MAIN
11
0
7-
63
0
8
ROYAL BORN (IRE)
4y d g
58.50
T P QUEALLY
MR K REECE
R J PRICE
6
0
77-
67
0
9
SCARLETT SUN
4y d g
58.50
T LADD
JASON W LYNCH PHILIP
M APPLEBY
9
0
99-
106
0
10
MIZUKI (IRE)
5y d k
57.50
R HORNBY
MR SHAPOOR MISTRY
A BALDING
2
0
73-
127
0
11
MERRY VALE
4y d k
56.50
R HAVLİN
MRS R PHİLİPPS
J GOSDEN
4
74
233-
63
0
12
SCARLETT O'HALO
4y d k
56.50
C BISHOP
HANKERS AND MACCAS
J TUITE
10
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JAVELIN
5y a k
60.50
M DWYER
G O LEACH MRS J M
W MUIR
10
67
5200-48
21
0
2
MOONGAZER
4y a k
59.50
L MORRIS
MR J M BRADLEY
J BRADLEY
1
65
12390-9
14
0
3
MEGHAN SPARKLE (IRE)
4y d k
58.00
H CROUCH
MR PETER RİDGERS
C COX
6
62
4-5-2
24
0
4
I'LL BE BRIEF
4y d k
57.50
B CURTİS
MİSS JULİE CAMACHO
JULİE CAMACHO
8
61
533-5-
65
0
5
CHLOELLIE
5y d k
57.50
D PROBERT
MRS VERONİCA BULLARD
J R JENKİNS
2
61
4937-57
21
0
6
PENARTH PIER (IRE)
4y d k
57.50
R HAVLİN
RON SPORE P D WEST
MRS C DUNNETT
7
60
301386-
55
0
7
POETIC ERA
4y d k
56.00
POPPY BRİDGWATER
TİCK TOCK PARTNERSHİ
D M SİMCOCK
9
57
4-6369-7
13
0
8
WAITAKI (IRE)
7y d k
54.50
JP SULLİVAN
MR D EİFFE
J GİVEN
4
54
32-3635
12
0
9
SPANISH MANE (IRE)
5y d k
53.00
SOPHIE RALSTON
STOWSTOWQUICKQUICKST
MISS J FEILDEN
3
51
09015-5
13
0
10
MAERCHENGARTEN
4y d k
52.00
RHİAİN INGRAM
THE LAM PARTNERSHİP
E DE GİLES
5
45
508-939
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LONDON CALLING (IRE)
3y d g
60.50
B CURTIS
MR JONNY ALLISON M
RICHARD SPENCER
1
75
58234-1
21
0
2
LYRICIST VOICE
3y d e
60.00
S CHERCHI
LES BOYER PARTNERSHI
M BOTTI
4
74
52274-1
20
0
3
CAN'T STOP NOW (IRE)
3y a g
59.50
A KIRBY
PAUL CLARE ROONEY
C COX
5
73
5436-
77
0
4
BOLD SUITOR
3y d e
59.00
L MORRİS
KANGYU INTERNATİONAL
ED WALKER
2
72
705-1
27
0
5
RED JASPER
3y a g
57.00
D PROBERT
MR C L BACON
M APPLEBY
3
67
85-5418
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTREPIDLY (USA)
6y d g
60.50
K SHOEMARK
C PIGRAM, T HIND, GG
P CHARALAMBOUS
8
85
04-2920-
127
0
2
HARBOUR BREEZE (IRE)
5y d g
60.50
E J WALSH
B J PAINTER
MRS L WADHAM
5
85
011876-
127
0
3
DIVINE MESSENGER
6y d g
60.00
A KIRBY
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
2
84
63126-2
21
0
4
CANDELISA (IRE)
7y a g
58.50
T GREATREX
MR MARTIN GODFREY
DAVID LOUGHNANE
1
81
20603-1
21
0
5
ITSAKINDAMAGIC
6y d g
58.50
L KENIRY
HEARTY RACING
G DEACON
3
81
4-50-170-
114
0
6
DELICATE KISS
6y d k
57.50
A BEECH
DBD PARTNERSHİP
J BRİDGER
4
79
1352-91
11
0
7
LETHAL MISSILE (IRE)
4y d g
57.50
H CROUCH
B ALLEN, G HILL N
C COX
6
78
1124-30
21
0
8
SEA FOX (IRE)
6y d g
56.50
C LEE
ERIC GRIFFITHS P D
P EVANS
7
76
61180-6
31
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALTIC EAGLE (GER)
6y a g
62.50
M DWYER
MR B SYVERSEN
A BAILEY
7
75
5-20549-
56
0
2
MONJENI
7y d g
62.50
B CURTIS
CORINTHIAN RACING CL
I WILLIAMS
1
75
4341-64
18
0
3
SUPERYACHT (IRE)
7y d g
62.50
A KIRBY
MRS D E H TURNER
D O'MEARA
8
74
9-23-5
22
0
4
BAILARICO (IRE)
7y d g
62.50
T GREATREX
FITORFAT RACING
W GREATREX
9
74
42386-7
11
0
5
CONKERING HERO (IRE)
6y a g
62.00
LEVI WILLIAMS
MR J TUITE
J TUITE
5
73
1806-85
19
0
6
MANJAAM (IRE)
7y a g
62.00
R KINGSCOTE
SOHI SOHI
DAVID LOUGHNANE
2
73
59575-2
16
0
7
OUTLANE
5y d k
61.50
C BISHOP
ASTON HOUSE STUD
EVE J-HOUGHTON
6
72
9-3543-
127
0
8
SEAPORT
9y a g
61.00
T P QUEALLY
MRS PAO, MR STAFFORD
S DURACK
11
71
369-00-1
19
0
9
CONTINUUM
11y d g
60.00
POPPY BRIDGWATER
P C F RACING LTD
P HEDGER
10
69
22864-1
35
0
10
BLAZON
7y d g
58.50
L MORRIS
THE BLAZING OPTIMIST
K BAILEY
3
66
11545-9
24
0
11
CHANTECLER
9y d g
58.00
D PROBERT
DAVID WHITE DEAN G
R TEAL
4
65
329-4-9-6
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUE BELIEF (IRE)
4y d g
61.50
J MITCHELL
MR COLIN WESTLEY
B JOHNSON
5
67
91233-3
13
0
2
CLASSIC STAR
4y d g
61.00
SOPHIE RALSTON
CYNTHIA SMITH AND RA
D IVORY
8
66
2645-15
13
0
3
ONEBABA (IRE)
4y a g
60.50
ELISHA WHITTINGTON
SHROPSHIRE WOLVES
A CARROLL
11
65
6229-75
33
0
4
GRIGGY (IRE)
4y d g
60.50
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
4
65
3411-21
19
0
5
JOHNNY REB
4y d g
60.50
D MUSCUTT
MR JAMES FERGUSON
JAMES FERGUSON
9
65
2905-56
15
0
6
PARA MIO (IRE)
5y d g
60.00
T P QUEALLY
TUCKER STAFFORD MC
S DURACK
10
64
94-5662
7
0
7
THE ESTABLISHMENT
5y d g
59.00
L KENIRY
MR J BUTLER
J BUTLER
1
62
89900-3
40
0
8
DERRY BOY
4y d g
59.00
C LEE
ROB EMMANUELLE, LYNN
P EVANS
3
62
205795-
74
0
9
PHOENIX STAR (IRE)
4y d g
58.50
B CURTIS
FLYING HIGH SYNDICAT
S C WILLIAMS
2
61
413-527
13
0
10
MISU PETE
8y d g
57.00
ISOBEL FRANCIS
THE MARK USHER RACIN
M USHER
7
57
24097-3
23
0
11
LAMBRISTO (IRE)
4y d a
52.00
K O'NEİLL
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
6
44
066-0
25
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAASHIQ (IRE)
6y d g
61.00
K O'NEILL
MR PHIL KELLY
M USHER
9
66
6190-75
14
0
2
CHAMPION BROGIE (IRE)
4y d g
61.00
L KENIRY
MR TOM VAUGHAN SAR
J S MOORE
3
66
1517-33
14
0
3
UPAVON
10y d g
61.00
A KIRBY
MR D MORGAN AND MR K
A CARROLL
7
66
2289-44
18
0
4
BROUGHTONS FLARE (IRE)
4y a g
60.50
H TURNER
BROUGHTON THERMAL IN
P MCBRIDE
5
65
7259-57
21
0
5
RICH APPROACH (IRE)
4y d g
60.00
J MITCHELL
THE VICKERS CLARK
J BETHELL
8
64
5769-25
1
0
6
KRAKA (IRE)
5y d g
59.50
K LUNDIE
TEAM KRAKA
MRS C DUNNETT
6
63
7-82243
6
0
7
KYLLACHY DRAGON (IRE)
5y d g
59.00
D PROBERT
MR MARK RIMELL
M RIMELL
4
62
8702-83
16
0
8
ELUSIF (IRE)
5y d g
58.50
GRACE MCENTEE
SIMON LOCKYER TIM
P MCENTEE
1
56
8-51115
1
0
9
CONFRERIE (IRE)
5y d g
57.50
N CURRIE
NEW CONFIDENCE PARTN
G BAKER
2
59
237702-
113
0
10
DISRUPTOR (FR)
4y a g
54.50
C LEE
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
10
52
0233-63
25
0
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEVEN CLANS (IRE)
8y d g
61.50
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
4
77
03926-2
36
0
2
ADJUTANT
5y d g
60.50
L MORRIS
LADIES IN RACING
OLLY MURPHY
2
75
194087-
127
0
3
PRINCESS HARLEY (IRE)
5y k k
56.00
C BİSHOP
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
1
65
7331-41
20
0
4
TIGRAY (USA)
4y k g
55.50
B CURTIS
HONESTLY RACING
M APPLEBY
5
66
2473-57
24
0
5
GORDALAN
4y d g
53.00
K O'NEILL
BUCKINGHAM FLOORING
P KIRBY
3
61
09561-9
1
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISTER MUSIC
11y d g
61.00
B CURTIS
MR A SERGENT PARTN
A CARROLL
3
72
8065-73
15
0
2
LIAMBA
5y d k
60.00
D NOLAN
DİAMOND RACİNG LTD
D O'MEARA
1
70
3341-17
15
0
3
MOLAAHETH
4y d g
60.00
C HARDIE
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
2
70
25881-0
14
0
4
LOVE YOUR WORK (IRE)
4y a g
58.50
D COSTELLO
MISS ZDENKA MASIAROV
T FITZGERALD
4
67
792474-
68
0
5
COOLAGH MAGIC
4y d g
58.50
K O'NEILL
MR N BYCROFT
SEB SPENCER
5
67
2888-53
15
0
6
BEDTIME BELLA (IRE)
4y d k
58.00
A RAWLİNSON
ROD IN PİCKLE PARTNE
M APPLEBY
6
66
14-5323
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BADAYEL (IRE)
4y a g
59.50
J HART
MR K SOHI
I FURTADO
2
74
2-2-22
16
0
2
BLUELION
4y a g
59.50
A RAWLINSON
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
4
0
0
0
3
GHOST BUY (FR)
4y d g
59.50
P DENNIS
JOHN MARRIOTT GIGG
I FURTADO
3
50
2647-97
5
0
4
SNOW SPACE (IRE)
4y d g
59.50
J FANNING
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
1
0
5
16
0
5
WHISTLING SANDS
4y d g
59.50
T EAVES
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
5
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COSMELLI (ITY)
7y d g
62.50
T EAVES
M WALKER, G KELLEWAY
MISS G KELLEWAY
1
85
05609-3
31
0
2
CHARLIE D (USA)
5y d g
62.00
R KINGSCOTE
MR D R PASSANT MR
T DASCOMBE
5
83
13132-4
2
0
3
GANG WARFARE
9y d g
57.00
J HART
GANGBUSTERS PARTNE
ALEXANDRA DUNN
4
72
936869-
127
0
4
TYNECASTLE PARK
7y d a
56.00
SELMA GRAGE
MR ROBERT EDDERY
R EDDERY
2
70
11221-2
5
0
5
SOLOIST (IRE)
4y d k
55.00
C HARDİE
MS LESLİE CLUNE
ALEXANDRA DUNN
3
72
271430-
48
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WARRIOR'S VALLEY
5y d g
60.50
P DENNIS
MISS E SHEPHERD, D C
D C GRIFFITHS
6
62
4-34464
15
0
2
JORVIK PRINCE
6y a g
59.00
A RAWLINSON
THE FARMING BOYS
M APPLEBY
3
59
070-151
2
0
3
RED STRIPES (USA)
8y d g
59.00
J HART
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
5
59
5-44123
7
0
4
GLACIER FOX
5y a g
58.00
TOBY ELEY
MRS M CHAPMAN
M CHAPMAN
2
57
598000-
70
0
5
QAARAAT
5y d g
57.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
9
56
8-44223
2
0
6
RED INVADER (IRE)
10y d g
57.50
D KEENAN
TWENTY 19
J BUTLER
7
56
0978-59
13
0
7
PIAZON
9y a g
57.50
H SHAW
THE BODY WARMERS
JULIA BROOKE
4
56
32676-6
27
0
8
FINAL LEGACY
4y d k
56.00
GEORGE ROOKE
MRS LYNDSEY SHAW
D SHAW
8
47
48-2261
5
0
9
AMAZING AMAYA
5y d k
55.00
W CARVER
MR PADDY BARRETT
D SHAW
1
50
6513-72
5
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DECISION MAKER (IRE)
6y d g
61.50
D KEENAN
MR K NICHOLLS
S BOWRING
1
57
398-171
7
0
2
ROBSDELIGHT (IRE)
5y a g
60.50
GEORGE ROOKE
MR GRAHAM KERR
MISS G KELLEWAY
4
60
596-021
20
0
3
GORGEOUS GENERAL
5y a g
59.00
W CARVER
MR SHAUN HUMPHRIES
L MULLANEY
5
57
73339-3
5
0
4
DEEDS NOT WORDS (IRE)
9y d g
58.00
TOBY ELEY
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
7
55
8-61130
13
0
5
PUCHITA (IRE)
5y d k
57.00
H RUSSELL
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
2
52
832-355
22
0
6
ISABELLA RUBY
5y d k
55.50
G ASHTON
WB FAT BOAR RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
6
49
841-459
19
0
7
BAWTRY LADY
4y d k
54.00
LAURA COUGHLAN
MR D GRİFFİTHS
D C GRİFFİTHS
3
42
3-6570-0
5
0
12 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere, Southwell Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 şubat 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 12 şubat 2020 at yarışı programı, 12 şubat 2020 tjk yarış programı, 12 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 12 şubat 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 12 şubat 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 12 şubat 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 12 şubat 2020 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni