Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖLDEM
6y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
T.YILDIZ
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
2
95
223-331
17
20
1.29.04
2
HIZLI ASİYE
6y k k
ÖZHABER
55.00
M.M.BİLGİNAP
HALİT KEKİK
R.COŞKUN
6
80
3411-12
22
19
1.29.63
3
MOR YAĞMUR
5y k k
TURBO
58.00
M.ÇİÇEK
MAZLUM ALAK
M.BAYRAKTAR
10
51
18-3221
7
20
1.30.47
4
SİNOPLU MERVE
5y k k
BİLGİN
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
3
89
13-6712
17
19
5
KIŞMASALI
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.H.KETME
ATALAY TURAN
B.TANRIKULU
7
66
231-991
10
20
1.29.72
6
BERENGÜL
6y d k
BİLGİN
56.00
M.P.DEMİRAP
SEVİLAY TANİYİT
AH.ARSLAN
4
88
53314-5
17
18
1.29.57
7
ROMANOLUR
5y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
O.GÖKÇE
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
8
95
813-738
5
16
1.31.16
8
İDİLKIZ
4y k k
YAVUZBEY
55.00
N.AVCİ
AYTUĞ ATALAY
H.DEMİR
9
78
0241-41
14
20
1.30.60
9
TAKDİRKAR
5y a k
KURTEL
56.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
1
16
06000-5
40
14
1.37.26
10
HAYRİYE
5y d k
BATUKAN
53.00
U.LEVENTAP
İSMAİL HADİOĞLU
R.COŞKUN
5
15
466
127
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INNOCENT GHOST
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
6
60
28524-7
45
15
2.05.17
2
ONE LOVE
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
59.00
ÇETİN TAŞAP
HÜLYA GÖDEK
D.ERGİN
1
56
1374-21
21
20
2.06.26
3
MADAM CHERNOBYL
5y d k
AGRESIVO (USA)
61.50
O.ÖZTÜRK
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
5
53
31467-9
45
16
2.04.58
4
VICTORINA
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
9
48
56-2421
14
20
2.05.55
5
İNCİNİN KIZI
4y d k
JUSTENUFFHUMOR (USA)
50.00
C.ALTUNAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
4
37
981-070
14
17
2.05.08
6
MODALIGÜÇLÜBEY
4y d k
HAKEEM (USA)
50.00
İ.DİNAR
YUNUS GÜÇLÜ
C.YİĞİT
3
33
8477-20
14
12
2.05.60
7
AYAZINKIZI
4y d k
MENDIP (USA)
50.00
N.AVCİ
TAHİR ÇELİK
D.ÇELİK
7
32
791-675
6
17
2.07.70
8
GREEN GIFT
5y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
50.50
O.YILDIZ
İLKER YILDIRIM
EMRE YÜNDEN
8
31
5540-48
21
15
2.05.24
9
PRENSES GAMZE
4y d k
OĞLUMEMRE
50.00
S.ÇELİKAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
2
26
7552-07
14
14
2.05.86
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBAYIR
4y a a
UÇANOĞLU
55.00
Y.E.YÜKSELAP
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
1
29
6766-23
14
13
2.13.69
2
BAĞIŞHAN
4y a a
ÖZDURAN
54.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
2
0
89
127
18
3
ÇAYKRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
H.ALTIN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
3
14
850
5
17
4
GÜRDORU
4y k a
GOBAKBEY
58.00
O.GÖKÇE
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
9
34
3254-24
14
17
2.11.12
5
KIRİBRAM
4y k a
SEPETÇİOĞLU
58.00
İ.DİNAR
CASİM TEPEGÜN
A.SONĞUR
4
18
008-464
14
11
2.17.77
6
KRAL SEKİN
4y k a
SOMTÜRKBEY
58.00
S.ÖZEN
ŞAHİN SEKİN
SEN.GÖKÇE
7
10
80098-6
21
14
2.18.03
7
MECİTÖZÜ
4y k a
KURTEL
58.00
O.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
5
16
907-558
14
13
2.14.59
8
TAHİR BABA
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
O.ÖZTÜRK
CAHİT SEKİN
SEN.GÖKÇE
6
26
4570-3
14
15
9
TUMBUL HÜSEYİN
4y a a
TOŞUR
55.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
8
30
50-2675
14
14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GADDARA
7y a a
CUVEE (USA)
57.00
O.YILDIZ
MURAT ATEŞ
GÜRCAN TURAN
6
83
421-317
11
19
2.02.39
2
TREVI FOUNTAIN
5y d a
OFFLEE WILD (USA)
56.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
1
86
4358-83
14
15
2.02.54
3
CATCH THE RHYTHM
4y a a
SPEEDY WOLF
55.00
O.ÖZTÜRK
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
4
88
6111-24
15
18
2.01.34
4
PETROCELLI
4y d a
KANEKO
54.00
M.ÇİÇEK
RAİF KURT
T.PELEN
2
85
524252
56
18
2.02.15
5
SUVLA POINT (IRE)
5y a k
LION HEART (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
ONUR UMUT ÖZKAN
V.YÜKSEL
5
88
17631-7
34
19
2.02.76
6
İRŞAT HATUN
4y a k
TORUK MACTO (IRE)
55.00
Ç.CANPOLATAP
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
3
0
7
14
19
2.13.25
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OWERTI
3y a e
RAMPOLDI
58.00
T.YILDIZ
İSA ÖZKAN
SAB.ARSLAN
4
73
413-111
15
20
1.26.88
2
EL CAMİNO
3y a e
APPROVE (IRE)
55.00
S.ÖZEN
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
1
57
337-212
7
19
1.28.68
3
BABA GEÇGEL
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
M.M.BİLGİNAP
NURULLAH ASTAN
M.BAYRAKTAR
5
30
18653-5
44
15
4
BAY ARTU
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
2
57
215-261
7
20
1.28.40
5
BUZ FIRTINASI
3y d e
PERFECT STORM
55.00
M.DEMİRBAŞ
SEYFİ ALTIN
R.AKDUMAN
6
60
833-323
7
17
1.28.52
6
ÖZAY KARAMAÇA
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
54.00
İ.H.KETME
İSA ÖZKAN
O.ÖZPUYLAT
3
48
51-1
7
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TÖVBEKAR
5y k a
BİLGİN
60.50
N.ŞEN
ERAY KOKTAY
S.YANIK
6
38
322-347
15
16
1.37.08
2
KIZILTUĞ
9y k a
BEN ANADOLU
59.50
M.P.DEMİRAP
REŞAT ARSLAN
SEB.TOPAL
9
71
1656-60
12
15
1.35.15
3
MUHSİN
6y a a
BOZOK
59.50
T.ALICI
ERGÜN CAN
A.R.YILDIZ
10
35
672007
94
4
1.40.21
4
ALARAGÜLÜ
5y a k
ÖZHABER
58.50
D.MALATYALI
KAYA KAYA
T.ATEŞ
1
9
7404-80
33
3
1.39.43
5
DESPOT
9y k a
TURBO
58.50
T.YILDIZ
MEHMET NARÇİN
SEB.TOPAL
13
81
455111
66
20
1.39.27
6
FORDTA TEK
11y d a
ODİNHAN
58.50
N.AVCİ
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
64
806-610
20
19
1.34.98
7
KARAŞÖVALYE
7y a a
YALAZ
58.50
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
11
35
70389-0
14
13
1.36.98
8
BANKIZ
7y k k
HÜRBATUR
57.50
O.ÖZTÜRK
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
12
31
503-163
7
18
1.36.60
9
DUŞANBE
5y a a
ONURKAAN
57.50
O.GÖKÇE
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
14
27
079436
56
12
1.46.32
10
KAİNATIM
6y k k
ZİGANA
56.50
M.M.BİLGİNAP
İSMET TURAN
F.TURAN
4
21
095-976
12
8
1.37.31
11
TURBOCU
9y a a
TURBO
55.50
S.ÖZEN
NURULLAH ASTAN
MEH.KAYA
7
55
9966-37
32
12
1.38.12
12
ONDÖRTŞUBAT
5y k a
KAMAN
55.50
O.YILDIZ
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
2
20
5686-40
24
10
1.37.26
13
KIVIRCIK DUYGU
5y k k
SONALP
50.50
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
3
4
55000
127
15
14
KİNGYILMAZ
5y a a
KANCANTAY
52.50
U.DEMİRBAŞAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
8
0
0
127
19
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ERDAL
4y a a
GÜNTAY
58.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
S.KURT
13
12
705
11
17
2
BUZGİBİ
4y k a
ALPAK
58.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
S.SAYIN
12
19
744-534
11
17
3
CİHANHAT
4y a a
YAKUPBEY
58.00
N.ALTIN
YILMAZ TEKİNALP
FER.ÇELİK
8
26
42-6052
11
16
4
ÇILGIN ERAY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.A.AKTÜRK
MUSTAFA ÇİZİK
S.V.KAYA
5
7
80-000
11
15
5
DENDEL
4y k a
ODİNHAN
58.00
İ.AKYAVUZ
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
6
19
0990-83
11
12
6
FERDOCAN
4y a a
ATİKBEY
58.00
H.PARILDAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
4
14
637-690
11
12
7
KERİMMİM
4y a a
UÇANBEY
58.00
E.KILIK
HÜSEYİN DİLBER
M.E.SARIDAL
10
25
0523-46
11
16
8
METROPOL ADAMI
4y a a
ONURKAAN
58.00
S.KAPLAN
MEHMET YILDIZ
M.E.SARIDAL
9
0
78
11
18
9
REGİSTAN
4y k a
BALBEY
55.00
M.E.DOĞANAP
FAİK YILDIZ
O.GÖRMEZ
1
0
70
11
18
10
KESKİN DAĞ
4y k k
UÇANBEY
56.00
F.YARDIMCI
HALİL FELHAN
M.BARCİN
7
16
90-744
14
15
2.25.29
11
KÜÇÜKSUNA
4y a k
ATİKBEY
52.00
Y.CENGİZAP
MEHMET TOY
N.CAMUZ
2
23
0000-62
14
14
2.23.68
12
LARANAZ
4y k k
ARASLI
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇADIRCI
M.BARCİN
11
20
7964-93
14
10
2.24.80
13
MAYKA
4y k k
GÖKTEKİN
52.00
R.BAYRAMAP
FATMA KAN
M.DEMİROL
3
6
80-000
14
15
2.34.36
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKIRALİ
8y k a
ARASLI
59.00
İ.KATARAP
SERVET ERBAŞI
V.ÖNDER
6
30
32-5602
9
16
1.37.54
2
GEDİZKAYA
7y k a
BAŞBAY
58.00
Y.CENGİZAP
KADRİYE KAYA
M.KILINÇ
8
46
3102-69
35
16
1.36.20
3
OĞLUM KAYRA
8y a a
MAGRİP
62.00
M.AVŞAR
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
1
77
380-812
14
19
1.35.54
4
YALAZBEYİ
7y a a
YALAZ
57.00
H.ALTUNDAĞAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
3
59
161674
78
17
1.40.16
5
TİLKİ
8y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
N.ALTIN
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
7
67
6657-08
14
14
1.38.08
6
KURTULUŞBEY
5y a a
TOŞUR
57.00
İ.AKYAVUZ
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
5
36
4-22704
9
16
1.37.54
7
MOSKOVAATEŞİ
7y a a
TURBO
59.00
F.YARDIMCI
MEHMET KILINÇ
FER.ÇELİK
2
58
8338-00
34
13
1.37.53
8
SHEHZADE
6y a a
AYABAKAN
56.00
H.PARILDAR
HÜSEYİN YÜKSEL
R.AKCAN
9
24
9820-70
9
10
1.36.81
9
HIZKOLİK
5y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
M.E.DOĞANAP
SADDULLAH AKÇA
MAHMUT DOĞAN
10
21
00070-0
4
4
1.59.92
10
UÇANBEY HAN
5y a a
UÇANBEY
52.00
A.AKDEMİRAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
4
47
6233-9-0
11
14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYTOZAN
4y d a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
F.YARDIMCI
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
9
0
43
11
18
2
DİZDAREFE
4y k a
SAĞANAK
54.00
A.AKDEMİRAP
MEHMET KILINÇ
M.Y.KILINÇ
6
19
886-306
11
11
3
ELYASA
4y k a
KAIZBERT (RU)
58.00
M.F.ASLANAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
11
23
3735-70
6
13
4
İZGÜN BEY
4y k a
BOZYİĞİT
58.00
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
22
40-330
11
15
5
KATİL TAY
4y a a
SARUS
55.00
M.E.DOĞANAP
SELAMİ ARSLAN
MAHMUT DOĞAN
5
22
000-200
11
13
6
KRALOĞLU
4y a a
LİDERTAY
55.00
İ.KATARAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
1
19
6309-80
11
6
7
KURTAR BABA
4y k a
JOKER
58.00
İ.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
10
19
020-064
11
14
8
RUN
4y a a
GENCER
54.00
R.BAYRAMAP
EMRAH TOPRAK
H.DEĞİRMENCİ
13
12
4588-00
11
12
9
ZENGİNCAN
4y a a
ATİKBEY
55.00
H.SARIDALAP
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
12
11
500-775
11
12
10
AYNURABLA
4y k k
BOZYİĞİT
53.00
H.ALTUNDAĞAP
ZABİTE CANPOLATLI
R.AKCAN
3
22
6363-55
14
16
2.25.45
11
BEREN KIZI
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
E.AKKILIÇAP
HAŞİM DOĞAN
At Sahibi
4
23
880-02
14
15
2.26.12
12
GÜLHATÇE
4y k k
HİSARBEY
56.00
N.ALTIN
AİT ÇELİK
FER.ÇELİK
2
21
8592-00
14
8
2.34.64
13
KIZLAR SİVRİSİ
4y a k
JOKER
56.00
M.AVŞAR
BEKİR AKYAVUZ
V.ÖNDER
8
18
39-66
14
16
2.26.28
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUDRA
5y a a
ALTAHA
63.00
F.YARDIMCI
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
FER.ÇELİK
14
41
2810-68
15
17
2.09.85
2
MAZLUMZÜLFİKAR
6y k a
TURBO
59.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
6
40
84-3137
11
18
3
VEYSELBABA
5y k a
GOBAKBEY
60.50
M.E.DOĞANAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
3
40
616-537
14
16
2.18.54
4
BERFİN KIZI
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
Y.CENGİZAP
SERDAR DOĞAN
M.Y.KILINÇ
5
36
715-039
11
16
2.14.27
5
BAYÇINAR
7y k a
BOZOK
60.00
M.A.AKTÜRK
EROL YÜCEL
M.DEMİROL
13
35
775-476
22
12
6
DUNDAS
6y a a
GOBAKBEY
59.00
M.ÜNLÜ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
9
33
234-009
14
14
2.13.18
7
ÖZAYBERK
7y k a
ARASLI
58.50
N.ALTIN
ÖMER EMEKTAR
M.BARCİN
8
32
3433-40
18
16
8
MERTBABA
6y a a
GOBAKBEY
58.00
S.KAPLAN
SEMİH YARDIMCI
M.BARCİN
7
31
60-500-5
18
11
2.18.27
9
SON GOBAK
4y k a
GOBAKBEY
52.00
A.AKDEMİRAP
HALİL KARAKEÇİ
M.A.SUBAY
10
30
4722-15
24
19
3.00.95
10
CANDANBEY
5y k a
TURBO
54.00
S.ULUTAŞAP
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
4
27
5860-09
13
12
2.13.44
11
GODFATHER
5y a a
UÇANBEY
54.00
E.AKKILIÇAP
OSMAN GÜLLÜ
M.DEMİROL
11
27
6354-06
18
14
2.16.65
12
ŞİMŞEĞİN YELİ
5y k a
GOBAKBEY
54.00
İ.AKYAVUZ
REŞİT ŞİMŞEK
R.AKCAN
1
23
700-004
18
13
13
BÜYÜK KIRIM
5y k a
KIRIMHAN
53.50
İ.KATARAP
MEVLUT DEMİR
S.KURT
2
22
605-096
9
11
14
UFAKLIK
5y a a
TURBO
50.00
R.BAYRAMAP
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
R.AKCAN
12
15
00008-0
35
7
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARGAN BEY
4y a a
LİDERTAY
58.00
F.YARDIMCI
HABİP ARĞAN
M.A.ÇİÇEK
9
16
0764-97
11
10
2
BOZKIRBEYİ
4y k a
KADİRİM
58.00
B.BEKTAŞ
SİNAN KORKMAZ
H.DEĞİRMENCİ
12
15
048-480
11
12
3
ÇILGIN ÇOCUK
4y k a
ZENGİNOĞLU
58.00
S.KAPLAN
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
1
18
570807
68
12
4
DAĞTEPE
4y a a
TOŞUR
54.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
6
21
964-674
6
13
5
GARİP AĞA
4y a a
TOŞUR
54.00
Y.CENGİZAP
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
3
5
0-009
11
16
6
HASANIN OĞLU
4y a a
ODİNHAN
58.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
11
25
557-504
11
15
7
MESUT AĞA
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
İ.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
4
5
0-00
11
17
8
NURİ AĞA
4y d a
LİDERTAY
58.00
H.PARILDAR
SÜPHİ KORKMAZ
M.A.SUBAY
2
5
000
11
17
9
ÖMER OĞLU
4y k a
KIRIMHAN
54.00
R.BAYRAMAP
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
10
10
8007-08
11
14
10
HOŞGÜLHAT
4y a k
KIRIMHAN
54.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER KARATAŞ
M.E.SARIDAL
5
20
6406-84
14
13
2.24.82
11
MISS VANETA
4y k k
BOZYİĞİT
52.00
A.AKDEMİRAP
BEKİR ÜNLÜ
S.V.KAYA
7
12
0070-4
14
15
2.27.67
12
UMUDUM
4y a k
GÜNTAY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
AHMET POLAT
S.KURT
8
17
0735-07
14
13
2.36.16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRATIN
4y k a
KIRIMHAN
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN BECENE
V.ÖNDER
10
46
74-1213
7
19
2
DÖRTNALBEYİ
4y k a
BALIKHAN
56.00
M.ÜNLÜ
NEJMİ GÜNDÜZ
V.ÖNDER
8
64
6203-12
11
19
3
ALDIRMAZ
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
S.KAPLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
11
38
35-5320
7
16
2.21.18
4
CANPOLATHAN
4y k a
GÜNTAY
55.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
7
30
68860-6
14
13
5
DİKME AĞASI
4y k a
ONURKAAN
54.00
M.E.DOĞANAP
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
6
51
34411-0
21
19
6
HİLVANLIM
4y k a
AKTAŞOĞLU
55.00
B.BEKTAŞ
FETHİ TEKPINAR
S.SAYIN
5
37
3384-48
14
15
7
YALAZALP
4y a a
ATEŞTOPU
52.00
A.AKDEMİRAP
MEHMET ARSLAN
S.V.KAYA
2
39
73540-5
41
16
8
DANEDANE
4y k k
KAIZBERT (RU)
54.00
H.İ.AKKAYA
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
9
32
439-800
28
13
9
AKBALIKHAN
4y a a
GÜNTAY
55.00
İ.AKYAVUZ
ADNAN TÜYSÜZ
M.A.ÇİÇEK
3
28
92190-0
7
17
10
SUR DİYARI
4y k a
ATOMKARINCA
55.00
H.SARIDALAP
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
1
23
65088-0
14
11
11
HARRAN FIRTINASI
4y k a
GELİBOLU
52.00
Y.CENGİZAP
BAKIR FELHAN
A.E.KARAKURT
4
29
66851-0
7
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROTA FINISH
3y d e
HAKEEM (USA)
55.00
A.AKDEMİRAP
ALİ AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
8
61
4112-11
14
20
2
BERATIM
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
AH.ARSLAN
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
2
32
946-14
11
19
3
BİRDEN BİR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
55.00
M.ÜNLÜ
İBRAHİM HALİL ASLAN
O.GÖRMEZ
10
36
512-253
11
17
4
CRAZY CREW
3y d e
WIENER WALZER (GER)
54.00
Y.CENGİZAP
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
28
39-5764
7
14
5
DURMABAŞAR
3y a e
STEP BY STEP
54.00
H.ALTUNDAĞAP
AYDIN ENGİN
FER.ÇELİK
3
22
86-360
4
15
2.01.40
6
LONG FIELD
3y d e
EXPANSION (USA)
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET MERT
İ.GÜMÜŞ
1
41
2158-24
13
16
7
OĞLUM TURAN
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
E.AKKILIÇAP
MURAT ERCAN
R.AKCAN
5
38
9125-41
25
20
8
ÖZ KARDAŞ
3y d e
HAKKAR
54.00
İ.AKYAVUZ
AHMET YEŞİLYAPRAK
M.E.SARIDAL
9
34
391-334
14
17
9
RICHARD
3y d e
AYDEMİRHAN
55.00
M.AVŞAR
CÜNEYT YILDIZHAN
M.E.SARIDAL
11
40
221-142
11
18
10
SERHOŞ BABA
3y k e
WIENER WALZER (GER)
54.00
N.ALTIN
LATİF KOÇYİĞİT
M.E.SARIDAL
6
57
1327-15
14
19
11
THE LAST RAIN
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
B.BEKTAŞ
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
M.BALTA
7
32
636-731
7
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUPIDS ARROW
6y d a
AFTER MARKET (USA)
63.00
İ.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
11
52
223-123
14
18
2.03.30
2
FAST TO RAIN
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
57.50
A.AKDEMİRAP
ALİ AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
6
51
31831-7
21
19
2.07.07
3
FRIZER
4y d a
DAI JIN (GB)
58.00
M.IŞIKAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
16
50
611-006
14
17
2.13.94
4
ERKARSLAN
4y d a
CARDINAL PIONEER
59.50
M.A.AKTÜRK
SARAÇ TURAN
FER.ÇELİK
4
49
161045
48
17
2.04.56
5
NEW TRANSATLANTIC
7y d a
KANEKO
58.50
S.ALTAYAP
AHMET GEÇGEL
S.KURT
17
49
16980-0
35
15
2.01.48
6
BEAUTY SUN
4y d k
TOCCET (USA)
59.00
B.BEKTAŞ
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
12
48
72133-3
11
17
2.03.96
7
SÜRMELİ BEY
5y d a
MİRAMİS
58.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
14
48
17-1048
14
17
2.07.65
8
LATEST NOVEL
4y d a
İSTANBUL
58.00
H.İ.AKKAYA
CÜNEYT BAŞ
R.AKCAN
10
46
43091-0
21
19
2.14.24
9
BAŞOK
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
F.YARDIMCI
MURAT TACETTİN BİRİCİK
M.E.SARIDAL
2
44
55-7510
14
19
2.04.36
10
GÖZDE OĞLUM
4y d a
HAKEEM (USA)
57.00
S.KAPLAN
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
15
44
630-030
4
12
2.10.18
11
ÖZDEMİR BEY
6y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
57.00
E.AKKILIÇAP
BUBO ERCAN
M.BALTA
7
44
84144-8
6
17
2.04.25
12
COMANDANTE
4y d g
YONAGUSKA (USA)
56.50
H.PARILDAR
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
9
43
322-005
21
16
2.03.72
13
YÜZATLI
5y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
58.50
M.AVŞAR
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
1
43
673-489
14
11
2.05.79
14
TAVLU
4y d a
HAKEEM (USA)
56.00
N.ALTIN
HÜSEYİN YÜKSEL
R.AKCAN
3
42
0351-61
18
20
2.21.28
15
SÜREYYA HANIM
4y d k
COMPETUS
54.50
M.E.DOĞANAP
ZİYA ŞEMENOĞLU
V.ÇİZİK
5
41
1257-61
7
20
2.12.31
16
MEHENK
4y d a
MENDIP (USA)
50.00
İ.GÜREKEAP
MEHMET TURAN
BAR.BULUT
8
24
825-0
18
16
17
MENDİP HAN
4y d a
MENDIP (USA)
50.00
R.BAYRAMAP
HAMİT ALPAK
A.E.KARAKURT
18
21
77870-8
18
5
2.06.56
18
ARAL BEY
5y k g
PONTIAC
54.50
Y.CENGİZAP
MEHMET DEMİR
M.BALTA
13
41
214-955
7
16
2.09.64
Fairview Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LA BELLA MIA (SAF)
6y d k
61.50
Y RAMZAN
H ADAMS
GAVIN SMITH
5
107
41426-4
17
0
2
PURPLE DIAMOND (SAF)
6y d a
59.00
T GOULD
L H PALETZ
ALAN GREEFF
2
98
11564-9
24
0
3
TARSUS (SAF)
5y a a
55.50
G CHEYNE
J SARKIS
ALAN GREEFF
4
91
1312-67
24
0
4
WOLFGANG (SAF)
4y d a
54.50
L MXOTHWA
A L A CRABBIA
JUAN NEL
3
89
08426-6
24
0
5
CAPTAIN ANNE BONNY (SAF)
4y d k
54.00
K MINNIE
G P VENTER
TARA LAING
6
88
17449-4
24
0
6
BROADSIDE (SAF)
4y d a
53.50
X NDLOVU
R NG
ALAN GREEFF
1
87
50371-2
45
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL SHINDIG (SAF)
3y d e
60.00
B CLAASSEN
ANDRE LOUW
JUAN NEL
4
71
56232-7
17
0
2
PACIFIC DUKE (SAF)
3y d e
60.00
L MXOTHWA
FURKHAT IBRAGIMOV
SHARON B KOTZEN
5
72
67740-2
21
0
3
HIGHWAY STAR (SAF)
3y d e
60.00
S NAIDOO
DR S W STEYN R STE
GAVIN SMITH
7
66
409-064
3
0
4
KING OF THE MOMENT (SAF)
4y d a
60.00
K STEYN
BRUCE ALLEN
DICATE (NOM: MR AN
2
66
3780-42
17
0
5
HOMER FIDGET (SAF)
3y d e
60.00
L BESTER
J P NEL
JUAN NEL
8
61
444-937
7
0
6
FULL SCORE (SAF)
3y d e
60.00
G CHEYNE
RIDGEMONT NOM: WAYNE
ALAN GREEFF
1
60
36-6
35
0
7
COMIN HOME (SAF)
3y d e
60.00
R MUNGER
A C GERBER G M KOT
SHARON B KOTZEN
6
50
009-6
31
0
8
CUBAN SALSA (SAF)
3y d e
60.00
T M MUSEKIWA
GEER SYNDICATE NOM:
JARETT RUGG
3
0
00-
120
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRECIOUS STONE (SAF)
4y d a
61.50
K STEYN
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
5
71
3865-36
21
0
2
LATEST CRAZE (SAF)
4y d a
59.00
J MPHANYA
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
9
69
228-991
7
0
3
NINJINSKY'S SON (SAF)
6y d a
60.00
S FORTUNE
R MAINGARD R M SCO
GRANT PADDOCK
3
68
61252-1
31
0
4
FALLING FOR YOU (SAF)
4y d a
59.00
M V'RENSBURG
RALPHS RACING PTY LT
GAVIN SMITH
7
66
2-31049-
94
0
5
REACH FOR THE LINE (SAF)
5y d a
56.50
Y RAMZAN
B RILEY
GAVIN SMITH
6
66
23823-9
21
0
6
THRONG (SAF)
6y d a
59.00
S NAIDOO
T P ZACKEY, G D SMIT
GAVIN SMITH
4
66
60965-5
45
0
7
TAKATUL (SAF)
5y d a
57.50
D R LERENA
F DU TOIT
MONTANA TURNER
8
63
643548-
80
0
8
MALDIVES (SAF)
5y d a
57.00
R MUNGER
JACK SWART, G M KOTZ
SHARON B KOTZEN
1
62
92224-0
35
0
9
LOTUS KING (SAF)
3y d e
55.00
L BESTER
J P NEL ANDRE LOUW
JUAN NEL
2
66
23210-8
21
0
10
REGENT SEVEN (SAF)
6y d a
52.00
K MINNIE
W F NATHRAS
JARETT RUGG
10
49
048387-
77
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REEF KNOT (SAF)
4y d k
60.00
M V'RENSBURG
DENNIS ARMSTRONG
GAVIN SMITH
5
67
83410-7
44
0
2
RUBY RHYTHM (SAF)
3y d d
58.50
L MXOTHWA
KENNY K GOVENDER
SHARON B KOTZEN
6
74
01800-4
31
0
3
CLOSE TO MY HEART (SAF)
6y d k
56.00
Y RAMZAN
DENNIS ARMSTRONG
GAVIN SMITH
3
64
586824-
49
0
4
LA DUCHESSE (SAF)
5y d k
58.50
K STEYN
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
1
64
6422-25
21
0
5
LEADER OF THE PACK (SAF)
3y d d
56.00
S NAIDOO
C A F GONCALVES D
GAVIN SMITH
2
69
24402-1
31
0
6
CLOVER CLUB (SAF)
3y a d
55.00
R MUNGER
KENNY K GOVENDER
SHARON B KOTZEN
8
67
805231-
49
0
7
LATERAL'S FLASH (SAF)
5y d k
55.00
L BESTER
P T ZEEMAN T F ZEE
GAVIN SMITH
7
57
075856-
73
0
8
IRISH FLING (SAF)
3y d d
54.00
K MINNIE
J SHILL, G E STEIN
TARA LAING
4
65
51703-0
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AQUA DELTA (SAF)
4y d a
62.00
L MXOTHWA
ROBIN STRYDOM D A
D A MCKENZIE
2
84
7213-73
24
0
2
DOLPHIN (SAF)
8y d a
62.00
D R LERENA
F DU TOIT
MONTANA TURNER
4
84
813448-
87
0
3
ALOYSIUS (SAF)
5y a a
60.50
X NDLOVU
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
5
81
03-1277-
127
0
4
DUKE OF CARDS (SAF)
4y d a
60.50
G CHEYNE
N C A GREEFF
ALAN GREEFF
1
82
3454-52
10
0
5
AMBRA (SAF)
5y d k
60.00
T GOULD
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
3
78
6662-46
17
0
6
VAR'S BOY (SAF)
5y d a
59.00
M V'RENSBURG
KHAYA STABLES PTY LT
GAVIN SMITH
7
78
831122-
73
0
7
MICROBE (SAF)
6y d k
57.00
S FORTUNE
J H STRYDOM P J ST
HEKKIE STRYDOM
6
74
9348-00
31
0
8
TEOFILIA (SAF)
4y d a
56.00
K MINNIE
C G L F SCRIBANTE
ALAN GREEFF
8
72
233512-
87
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUCHESS OF BOURBON (SAF)
5y d k
60.50
X NDLOVU
B M DU TOIT
ALAN GREEFF
4
92
73577-5
17
0
2
TAWNY JET (SAF)
4y d k
57.50
T GOULD
ANTHONY WILLIAMS
ALAN GREEFF
5
86
71376-3
10
0
3
TRAVEL IN STYLE (SAF)
6y d k
56.00
K STEYN
F G VAN ONSELEN R
JACQUES STRYDOM
2
82
513-865
10
0
4
ENCRYPTION (SAF)
4y a k
55.50
L MXOTHWA
V U LARGE
SHARON B KOTZEN
3
82
141670-
67
0
5
FEE FI FOE FUM (SAF)
5y a k
55.50
G CHEYNE
A R BECK RIDGEMONT
ALAN GREEFF
1
82
112358-
94
0
6
BLUE DUCHESS (SAF)
4y a k
55.00
M V'RENSBURG
DRAKENSTEIN STUD NOM
GAVIN SMITH
7
81
104111-
91
0
7
SCARBOROUGH FAIR (SAF)
4y d k
53.50
R MUNGER
D JITHOO
UDT)
6
78
632176-
59
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIPLADENIA (SAF)
3y k d
60.00
M V'RENSBURG
WILGERBOSDRIFT PTY L
GAVIN SMITH
4
79
31044-0
31
0
2
BENEFICIARY (SAF)
4y d k
59.50
K STEYN
ANDRE VAN SCHAIK
JACQUES STRYDOM
9
71
5363-11
7
0
3
CLOUD ATLAS (SAF)
6y d k
59.50
S NAIDOO
A C KELLERMAN, L G A
GAVIN SMITH
7
71
25324-4
21
0
4
CHERRY POP (SAF)
5y d k
59.00
L MXOTHWA
S J D MYNHARDT
SHARON B KOTZEN
2
70
04932-2
21
0
5
LINDA LOVES LACE (SAF)
4y d k
58.50
T GOULD
WICKLOW
ALAN GREEFF
11
69
46127-2
31
0
6
PERFECT PATHWAY (SAF)
4y d k
57.50
X NDLOVU
C J BOYERS MISS J
ALAN GREEFF
6
67
102312-
66
0
7
WITH OUR BLESSING (SAF)
3y d d
57.00
L BESTER
ANDRE VAN SCHAIK
JACQUES STRYDOM
10
73
6563-21
10
0
8
FIREWORKS (SAF)
4y d k
57.00
G CHEYNE
MAURITZFONTEIN PTY L
ALAN GREEFF
8
66
37317-6
31
0
9
MIFID TWO (SAF)
3y d d
53.50
Y RAMZAN
ANDRE VAN SCHAIK
GAVIN SMITH
1
71
04008-0
24
0
10
BRIDESMAID BLUES (SAF)
4y d k
53.50
S FORTUNE
N P PITSILADI G W
GRANT PADDOCK
5
59
62436-0
35
0
11
HUPERNIKAO (SAF)
4y d k
52.00
R MUNGER
D S BRAITHWAITE
JACQUES STRYDOM
3
53
607-840
7
0
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUSPENDED CAMPAIGN (USA)
3y a d
54.50
MANUEL FRANCO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
1
45
373
107
0
2
BARN QUEEN (USA)
3y d d
54.50
KATIE DAVIS
NEILSON, DAVID, L.
JUAN C. VAZQUEZ
2
36
56364
47
0
3
NISBET BEACH (USA)
3y a d
54.50
ERIC CANCEL
ALPHA DELTA STABLES
LINDA RICE
3
46
64
69
0
4
ROSE E HOLIDAY (USA)
3y a d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
KUEHNE RACING
MICHELLE NEVIN
4
0
0
0
5
LIGHTFOOT MISS (USA)
3y d d
54.50
PABLO MORALES
MANNING, DIANE
WILLIAM I. MOTT
5
58
520-4
30
0
6
DAILY BRIEFING (USA)
3y a d
54.50
DYLAN DAVIS
CURRAGH STABLES
JOHN P. TERRANOVA II
6
42
4
121
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMPRESS LUCIANA (USA)
4y d k
56.00
MANUEL FRANCO
HIGH POINT STABLE AN
EDWARD R. BARKER
1
55
84431-4
21
0
2
BIG AL'S GAL (USA)
4y d k
53.50
LUIS CARDENAS
WACHTEL STABLE
CHRIS J. ENGLEHART
2
67
10567-3
21
0
3
MIA BEA STAR (USA)
4y k k
56.00
RENNEKAMP, NICK J.,
LINDA RICE
7
67
4153-21
2
0
4
DAZZLING SPEED (USA)
6y a k
54.50
HEMAN K. HARKIE
MC ALLEN, JOHN, P.
JOHN P. MC ALLEN
3
50
525989
63
0
5
TUFF BIRD (USA)
4y d k
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
BRUCE N. LEVINE
4
66
82145-3
43
0
6
SHANNON'S GIRL (USA)
5y d k
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
COVERED CALL, LLC
GARY SCIACCA
5
59
50360-8
28
0
7
ELITE SPEED (USA)
4y d k
56.00
KATIE DAVIS
BRUNO SCHICKEDANZ
WAYNE POTTS
6
61
2216-76
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YES YOUR HONOR (USA)
4y d k
55.50
KATIE DAVIS
DOUBLE B RACING STAB
DYLAN CLARKE
4
40
4657-2
35
0
2
CHEROKEE SONG (USA)
4y d k
53.00
LUIS CARDENAS
RAMRATTAN, KHILLINA
RANDI PERSAUD
1
71
64256-5
27
0
3
MALIBU ANTHEM (USA)
4y d k
55.50
DYLAN DAVIS
CHALK RACING
THOMAS ALBERTRANI
2
78
27945-2
27
0
4
WICKED HAPPY (USA)
4y a k
55.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
SHICKALETTI STABLES
LEAH GYARMATI
3
79
64333-3
27
0
5
ROMA CARPE (USA)
4y a k
55.50
BENJAMIN HERNANDEZ
RPM RACING STABLE
DARMINDRA DHARAMJIT
5
49
69635-6
44
0
6
BASTET (USA)
4y k k
55.50
ANDRE SHIVNARINE WORRIE
ENGLEHART, JEFFREY,
JEFFREY S. ENGLEHART
6
81
55653-7
35
0
7
DID I STUTTER (CAN)
4y a k
55.50
TREVOR MCCARTHY
DOUBLE B RACING STAB
LOUIS C. LINDER, JR.
7
70
43746-2
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONTROL GROUP (USA)
7y d a
56.00
DYLAN DAVIS
NODA BROTHERS, LLC,
ORLANDO NODA
1
85
32126-8
42
0
2
PARADE FIELD (USA)
5y d g
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
TEN STRIKE RACING
MICHELLE GIANGIULIO
2
85
436548
59
0
3
CREATIVE STYLE (USA)
6y k g
54.50
ERIC CANCEL
JAGNANAN, VEDHYA, L.
WAYNE POTTS
3
89
7142-13
23
0
4
AIR ATTACK (USA)
5y d g
56.00
PABLO MORALES
MOGAURO, JR., PATRIC
EDWARD R. BARKER
4
87
1376-52
23
0
5
FLOWERS FOR LISA (USA)
8y a g
56.00
MANUEL FRANCO
BEN MONDELLO
RUDY R. RODRIGUEZ
5
84
12653-1
24
0
6
CASTAGNO (USA)
4y a g
52.00
LUIS CARDENAS
ROBERT J. AMENDOLA
MERTKAN KANTARMACI
6
78
21-131-7
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRAMATIC TWIST (USA)
3y a d
54.50
ERIC CANCEL
THUMMPS RACING STABL
PATRICK J. QUICK
1
58
3
36
0
2
SUMMER BREW (USA)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
NY FINAL FURLONG RAC
JORGE R. ABREU
2
65
25226
71
0
3
LA VICTORIA (USA)
3y k d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
WHISPER HILL FARM LL
TODD A. PLETCHER
3
0
0
0
4
HIP NUMBER ONE (USA)
3y a d
54.50
TREVOR MCCARTHY
OUR SUGAR BEAR STABL
BRUCE R. BROWN
4
64
4-73
21
0
5
WINDS OF CAPRI (USA)
3y a d
54.50
PABLO MORALES
DONALDSON, ROBERT, P
DAVID G. DONK
5
0
0
0
6
LOLLYGAG (USA)
3y a d
52.00
LUIS CARDENAS
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
6
59
4733-6
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUSTIN TIMBERLAKE (USA)
4y d g
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
RODDY J. VALENTE
CHARLTON BAKER
1
76
13152-2
28
0
2
LEAP TO GLORY (USA)
6y d g
56.00
MANUEL FRANCO
NOVAK, BRIAN AND KER
RUDY R. RODRIGUEZ
2
84
68453-5
28
0
3
NINTH HOUR (USA)
7y d g
53.50
LUIS CARDENAS
EPONA RACING STABLE
CHRIS J. ENGLEHART
3
83
6-1211-3
24
0
4
STEP TO THE BANK (USA)
6y a a
54.50
LUIS A. RODRIGUEZ CASTRO
RUNAWAY RACING, INC.
EDUARDO E. JONES
4
58
358-56-1
44
0
5
FLEET WARRIOR (USA)
5y a g
54.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
ABRAMOWITZ, DARRYL,
JEFFREY S. ENGLEHART
5
80
54613-3
28
0
6
MORGANTOWN (USA)
5y d g
54.50
ERIC CANCEL
OTTRANDO, LOU AND OT
LINDA RICE
6
68
36156-6
28
0
7
GRATTO SWING (USA)
5y d g
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
GRANT, ANTHONY
EDMUND PRINGLE
7
43
3-4570-1
30
0
8
NOTORIOUS FLIRT (USA)
4y d g
56.00
JORGE A. VARGAS, JR.
LINDA RICE
LINDA RICE
8
83
3634-34
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRIBECCA (USA)
7y a g
56.00
TREVOR MCCARTHY
BROWN, RONALD, A.
CHRIS J. ENGLEHART
1
103
115214
77
0
2
BIG ENGINE (USA)
6y a a
53.50
ERIC CANCEL
MCCOURT RACING
LINDA RICE
2
96
216124
73
0
3
OUR LAST BUCK (USA)
7y a g
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
J AND N STABLES, INC
MICHELLE NEVIN
3
94
22141-1
36
0
4
MY BOY TATE (USA)
7y a g
53.50
MANUEL FRANCO
LITTLE RED FEATHER R
MICHELLE NEVIN
4
98
3212-44
36
0
5
AMUNDSON (USA)
5y d g
55.50
JORGE A. VARGAS, JR.
BARRY K. SCHWARTZ
HORACIO DEPAZ
5
99
16-1327
127
0
15 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Fairview Güney Afrika, Aqueduct ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Fairview Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:35 fairview güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:51 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 15 şubat 2021 pazartesi at yarışı bülteni, 15 şubat 2021 at yarışı programı, 15 şubat 2021 tjk yarış programı, 15 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 15 şubat 2021 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 15 şubat 2021 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, fairview güney afrika at yarışı bülteni, 15 şubat 2021 fairview güney afrika at yarışı bülteni, günün fairview güney afrika at yarışı bülteni, bugün fairview güney afrika at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 15 şubat 2021 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni