Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EFEBERK
7y a a
SABURAY
63.00
F.ARSLAN
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
A.SONĞUR
7
60
496-642
14
13
2.09.77
2
GÜÇLÜKAN
5y k a
BALIKHAN
61.00
ÇETİN TAŞ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
11
56
1312-34
22
17
2.08.74
3
BABÜRBEY
5y d a
ANKA
60.00
Ç.CANPOLAT
EŞREF AKDUMAN
SEB.TOPAL
8
54
288-881
8
20
2.10.27
4
GÖNÜL AVCISI
8y k k
ÖZGÜNHAN
58.50
T.KERESTECİ
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
9
53
510-346
19
16
2.10.20
5
TURGUT USTA
9y k a
KAFKASLI
57.00
M.BAĞ
İBRAHİM HALİL DENİZ
MURAT ÇAM
10
50
982746
127
4
2.06.80
6
CALİBE TAY
5y d k
ÖZGÜNHAN
57.00
Y.E.YÜKSEL
DENİZ KURTEL
Y.TALUK
3
48
6438-27
19
14
2.11.59
7
ÖZGÜRFATİH
5y k a
TAMERİNOĞLU
53.50
C.ALTUN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
2
43
363-576
18
14
2.12.80
8
ÇOK YAKIN
6y k a
SAVABEY
50.00
C.KARADEMİR
EBUL KASIM AVCI
A.E.AVCI
4
36
03645-1
36
20
2.11.03
9
HASAN ABİ
10y a a
ŞENTAY
50.00
S.ÇELİK
KADRİ BAŞKURT
SAB.ARSLAN
5
31
25-2460
10
15
2.06.56
10
HANIM HANIM
6y a k
KOŞANEFE
50.00
E.AVŞAR
KADRİYE KAYA
SEB.TOPAL
1
29
04-8016
10
19
11
HAMHAMA
7y k k
TUNCAL
50.00
E.KADİRLER
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
6
21
800-008
4
9
2.07.79
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARUDİNİN İZİ
3y d d
BARUDİ
58.00
O.YILDIZ
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
4
8
0-807
7
16
1.28.19
2
BRAVE STEPS
3y d d
SCARFACE
58.00
S.ÖZEN
ÇETİN ÖZDİL
Ç.ÖZDİL
3
25
9776-3
23
15
3
CHUCKYS BRIDE
3y a d
LION HEART (USA)
55.00
F.ARSLANAP
M.TEVFİK DEVRİMCİ
M.ATAL
2
22
475
15
17
4
COUP DHONNEUR
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
O.ÖZTÜRK
JULIE ALEV DİLMAÇ
Z.ÜNER
11
33
3322-24
14
18
1.23.19
5
ELAZIĞ PRENSESİ
3y d d
ASTRAKHAN
58.00
N.AVCİ
ERKAN OKAN
B.KAYALI
8
29
2369-34
15
15
1.23.27
6
GENÇ KAAN
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
5
0
0
7
19
7
KILLER QUEEN
3y d d
KULOĞLU
55.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
7
11
096-895
15
11
1.24.38
8
METAZORİ
3y d d
NEARLY GREEN
55.00
Ç.CANPOLATAP
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
6
0
0
20
9
MY COSMOS
3y a d
BOSPORUS (IRE)
56.00
ALP.OLUKAP
İSMAİL YÜKSEL
M.ATAL
1
0
5-6
14
18
10
SOUL OF CALYPSO
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.ŞEN
GÜNSEN SOYUPAK
İ.ÇAK
9
0
62
55
18
11
URFA YILDIZI
3y d d
YAVUZSEL
54.00
M.BAĞAP
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
10
10
08-6687
7
13
1.23.91
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUĞALP
7y k a
EMAEL (PL)
60.00
U.LEVENTAP
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
2
70
568-236
7
14
1.28.18
2
ERGÜÇLÜ
5y a a
TÜMÖZ BEY
61.00
N.ŞEN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
10
66
163-507
7
15
1.29.29
3
AHMİN
8y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
E.AVŞARAP
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
3
60
540414
127
19
4
KÖYAĞASI DEMİR
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
F.ARSLANAP
MURAT AKÇA
R.COŞKUN
4
60
243-542
14
17
5
ALTIN ZELE
5y d k
YALAZ
54.00
M.BAĞAP
İSMET ALTIN
M.BAYRAKTAR
9
58
13-3134
9
18
6
ÇETİNSU
6y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
N.AVCİ
CAHİT ÇETİNSU
A.R.AYDIN
5
58
6634-47
22
14
1.28.94
7
ULUBEYİ
5y k a
SERDARHAN
55.50
B.M.MIRIKAP
AHMET KAYA
R.COŞKUN
6
57
5444-90
16
15
1.29.76
8
ASARCIKLI
8y a a
ARASLI
50.00
C.ALTUNAP
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
7
39
9440-70
8
13
1.28.97
9
BADİNHAN
5y k a
KIRATHAN
50.00
S.TIRPAN
HACİ YILDIZ
F.TURAN
1
34
152-736
10
15
1.46.48
10
BABALARINBABASI
7y a a
PEKSOY
50.00
GÖK.BEKTAŞ
NAİLE YURDAKAN
SEB.TOPAL
8
27
0103-43
8
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEORNET
4y a a
CUVEE (USA)
60.00
T.KERESTECİAP
BURHANETTİN SOLMAZ
B.TANRIKULU
7
52
24218-4
8
18
2.11.31
2
ARCHIE
5y a a
BELMONT
61.50
T.ALICI
MUSA DEMİRSEL
İ.CANPOLAT
5
45
170-68-0
11
15
2.10.23
3
OĞLUM BARIŞ
6y d a
KANEKO
59.50
ÇETİN TAŞAP
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
1
45
173343
58
17
2.10.83
4
MAXBUENO
4y d a
MAXIOS (GB)
59.50
S.İPEK
BAŞAK YAVUZ
GÜRCAN TURAN
8
45
142-453
5
17
2.09.40
5
GALYALILAR
6y d a
BOSPORUS (IRE)
57.50
M.BAĞAP
FİKRET GÜNER
F.E.DİZDAROĞLU
6
43
59-6847
6
11
2.09.58
6
CAPE TOWN
6y d a
COUNTRY REEL (USA)
56.00
O.YILDIZ
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
2
34
28-3754
9
15
2.12.86
7
FAIR MAX
4y d a
FAIRSON
52.50
M.GÜNDÜZELİ
HACİ YILDIZ
F.TURAN
9
31
357-455
14
16
2.08.63
8
IMPASSABLE KING
4y d a
TOCCET (USA)
51.00
İ.DİNAR
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
3
28
4655-02
9
15
9
ANITA BLAKE
6y d k
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
M.ÖZGÜL
4
27
47-5774
5
13
2.09.82
10
ARPELLO
8y d k
MY GRANDSON (GB)
50.50
N.AVCİ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
10
23
7658-55
23
13
2.09.93
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAÇULHA
4y k k
KARA YAĞIZ
60.00
N.ŞEN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
8
40
7-83875
7
14
1.37.67
2
KANMANTAY
4y k a
KANMANHAN
58.50
B.M.MIRIKAP
FİKRET KANMAN
Y.KARAKÜÇÜK
9
39
642-13
19
19
1.38.51
3
BALKANAĞASI
4y a a
AĞABATUR
59.00
S.ÖZEN
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
1
38
213
9
19
4
ALSERDİL
4y a a
UÇANOĞLU
58.50
O.ÖZTÜRK
ERMAN ERDEM
D.AKBULUT
4
37
4248-16
8
19
1.40.33
5
KADİRBERK
4y a a
YAKUPBEY
58.50
O.YILDIZ
REŞAT KAZMA
S.ÖNDER
5
37
00-3167
8
18
1.40.47
6
YAKIŞIKLI MENDO
4y k a
BOZYİĞİT
58.50
N.AVCİ
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
6
37
560-613
13
19
1.42.55
7
DORUKURT
4y k a
KURTEL
58.00
S.TIRPAN
EROL ŞİRİN
A.ÖCAL
7
36
243-441
13
20
1.39.80
8
YAKACAN
4y a k
SARRAF
58.00
M.GÜNDÜZELİ
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
2
36
5793-77
19
13
1.43.65
9
ERDOĞDU
4y k a
HIZLITAY
58.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
3
36
90-3245
9
17
1.39.32
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AND ALL SUN
3y d d
SCARFACE
58.00
İ.DİNAR
KAYHAN ÖZCAN
M.E.AVCI
5
0
0
20
2
AVANDATOR
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
F.ARSLANAP
MURAT AKÇA
R.COŞKUN
4
0
0-5
42
18
3
BAL KIZ
3y a d
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.DEMİRBAŞ
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
11
0
4
42
19
4
DAYLIGHT DREAMS
3y a d
PRECIOUS
58.00
K.TOKAÇOĞLU
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
28
2897
72
16
1.24.41
5
ELÇİNİM
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
FİKRET GÜNER
F.E.DİZDAROĞLU
7
0
9
7
19
6
GOBLET OF FIRE
3y d d
RED GIANT (USA)
56.00
B.M.MIRIKAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
8
19
70599
58
15
1.24.97
7
GÜLER GEÇER
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.AVCİ
BEKTAŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
1
32
445-262
14
18
1.24.63
8
KANATLI
3y d d
RED GIANT (USA)
58.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
9
25
36-5564
7
15
9
RAGAZZA SICILLIANA
3y d d
DERVİŞ AĞA
55.00
Ç.CANPOLATAP
KAAN GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
2
10
099
15
17
1.28.84
10
SWEETY BELLA
3y d d
DEHA
58.00
S.İPEK
HALİL CELİM
MURAT ÇAM
10
0
86
58
18
11
WOLF CAT
3y a d
BUENOS AIRES
55.00
Y.E.YÜKSELAP
HASAN KURTOĞLU
M.BAYDAN
3
12
898
127
17
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PREMIER POWER
4y a a
60.50
J MİTCHELL
KİNG POWER RACİNG CO
R VARİAN
6
102
21-126-
60
0
2
BRIAN THE SNAIL (IRE)
7y k g
60.50
J GARRITTY
DR MARWAN KOUKASH
R FAHEY
2
102
112-421
15
0
3
TINTO
5y d g
60.00
J FANNING
D M JAMES STEVE JE
A PERRETT
8
101
5267-45
11
0
4
STREAMLINE
4y d a
57.50
A KİRBY
MAİNLİNE RACİNG
C COX
3
95
1131-65
26
0
5
TAWNY PORT
7y a g
57.50
ROSSA RYAN
J MORLEY, W ENTICKNA
S C WILLIAMS
7
95
635-334
15
0
6
MAY SONIC
5y d g
55.50
K SHOEMARK
HILLS ANGELS
C HILLS
4
91
4-25110-
127
0
7
GHAITH
6y d g
54.00
P J MCDONALD
MISS SARAH HOYLAND
D LOUGHNANE
5
88
5064-13
27
0
8
NIGEL NOTT
5y a g
53.50
D PROBERT
MR NIC BRERETON
M APPLEBY
1
87
147-456
4
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INCLYNE
5y a k
63.50
W COX
KİNGSCLERE RACİNG CL
A BALDİNG
2
76
3743-65
18
0
2
DONO DI DIO
6y d k
63.50
S CHERCHİ
MR OLİVER LODGE
M MADGWİCK
8
76
13396-6
23
0
3
SLY MINX
4y d k
62.00
S W KELLY
MRS JENNY GORDON
C GORDON
4
74
272160-
127
0
4
PRISMATIC (IRE)
4y d k
62.00
ROSSA RYAN
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
1
74
333-5
11
0
5
TORBELLINO
5y d k
60.50
A KİRBY
BALLANTİNE, CURTİS,
J BEST
7
69
75-0323
14
0
6
DARIYA (USA)
6y d k
58.50
C HUTCHİNSON
MR DAVİD PARRY
M KEİGHLEY
3
65
1227-0-7
11
0
7
BEAUTY STONE (IRE)
4y d k
57.50
R KİNGSCOTE
MR T D WARD
T WARD
6
65
4412-41
14
0
8
LUNAR BOUNTY
4y d k
56.50
D PROBERT
APPLE TREE STUD
A KİNG
9
62
9-65
29
0
9
BIRD TO LOVE
7y d k
55.50
C BENNETT
THE MARK USHER RACİN
M USHER
5
58
1072-89
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEQUINTO (IRE)
4y d g
60.50
D PROBERT
MRS Y WALLACE
A CARROLL
6
85
21122-1
32
0
2
SILVER DUST (IRE)
5y k g
57.50
J GARRITTY
THE FAR CORNER PARTN
R FAHEY
5
79
21140-7
29
0
3
THRAVE
6y d g
57.50
F LARSON
MR MICHAEL APPLEBY
M APPLEBY
2
78
01-2132
15
0
4
HOT SUMMER
4y d g
57.50
ROSSA RYAN
MR K SOHI
M LOUGHNANE
7
78
16609-8
19
0
5
STARRY EYES (USA)
5y a k
57.00
C HARDIE
ALSHARQ RACING
J CHAPPLE-HYAM
4
77
5544-77
19
0
6
THRILL SEEKER (IRE)
4y d g
56.50
R KINGSCOTE
MRS FIONA CARMICHAEL
W HAGGAS
1
76
331-222
12
0
7
THAAYER
6y d g
52.00
J FANNING
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
3
66
36018-6
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWORD SPIRIT (IRE)
4y d k
63.00
R KİNGSCOTE
EMİRATES PARK PTY LT
W HAGGAS
3
71
4316-
51
0
2
THE JEAN GENIE
7y d k
63.00
G ROOKE
MİSS CAROLİNE SCOTT
W STONE
4
71
7367-25
27
0
3
ASCRAEUS
4y d k
60.50
D MUSCUTT
MRS P J SHEEN
MRS L MONGAN
8
65
32262-7
21
0
4
LADY ALAVESA
6y d k
60.50
J MİTCHELL
MRS SALLİE LLOYD
M HERRİNGTON
7
65
920-341
18
0
5
FASHION FREE
4y d k
59.00
B CURTİS
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
1
62
14010-0
27
0
6
LUNA WISH
4y d k
58.00
J FANNİNG
MR F BUTLER
G MARGARSON
2
60
8462-51
23
0
7
HOLD FAST (IRE)
4y d k
58.00
D PROBERT
MİLDMAY RACİNG D H
A BALDİNG
5
60
5395-58
22
0
8
DOVE DIVINE (FR)
5y d k
57.50
ROSSA RYAN
THE EMİLY CHARLOTTE
L CARTER
6
58
4-784-58-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROLLER
8y d g
61.50
JOANNA MASON
OVER THE MOON RACING
M LOUGHNANE
2
67
4762-52
21
0
2
DANGEROUS ENDS
7y d g
61.00
J MITCHELL
MR COLIN WESTLEY
B JOHNSON
7
66
4-2228-8
21
0
3
AGENT OF FORTUNE
6y a k
60.50
T P QUEALLY
FOREİGN LEGİON
G L MOORE
10
65
8090-08
32
0
4
RUN AFTER GENESIS (IRE)
5y k g
60.50
W CARSON
MR COLIN WESTLEY
B JOHNSON
1
65
35420-1
11
0
5
HARBOUR STORM
6y a g
60.50
K SHOEMARK
MR C HARDING
R BRISLAND
5
65
8-15-60-5
26
0
6
STORMBOMBER (CAN)
5y a g
59.50
D MUSCUTT
LOS LEADER
M MADGWICK
6
63
0965-64
12
0
7
MAKAMBE (IRE)
6y k g
59.50
J HAYNES
PATRICK, SELLARS AND
C BANHAM
8
63
8898-34
21
0
8
RAHA
5y d k
57.50
D E HOGAN
AHAMED FAROOK JULİ
J FEİLDEN
4
59
5-710-45
21
0
9
OMRAN
7y a g
57.50
J FANNING
CLAN BURNS TUGAY AKM
M WIGHAM
3
59
08-7998-
127
0
10
THE GAME OF LIFE
6y d g
56.00
D PROBERT
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
9
55
0083-00
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OWHATANIGHT
4y k g
59.50
D MUSCUTT
MS DENISE TIBBETT
M MURPHY
7
49
65-1721
3
0
2
AMNAA
4y d k
57.50
W CARSON
WATTS SPOONER 1
J BRİDGER
3
45
9183-70
32
0
3
BOY GEORGE
4y d g
57.50
K SHOEMARK
MR R F HAYNES
D F DAVIS
1
45
268-754
19
0
4
CHILLON CASTLE
5y a k
57.50
J MİTCHELL
MİCHAEL HERRİNGTON R
M HERRİNGTON
2
44
693-300
22
0
5
EGOTISTIC
4y a k
57.50
J HAYNES
MULLİGANS RACİNG CLU
C BANHAM
11
48
9003-78
39
0
6
JUNGLE BOOGALOO (IRE)
4y d k
57.50
M GHİANİ
MRS A L LOFTS MRS
P MCBRİDE
8
46
056-528
17
0
7
MERCERS
7y d k
57.50
G ROOKE
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
5
45
907-263
14
0
8
NOBLE DEED
11y a g
57.50
R HAVLIN
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
9
37
6-75990-
126
0
9
STARCHANT
5y d k
57.50
D PROBERT
DOUBLE-R-RACİNG COM
J BRİDGER
10
43
886-583
23
0
10
TOOLMAKER
4y d g
57.50
R KINGSCOTE
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
6
43
9069-52
7
0
11
TWICE AS LIKELY
4y d k
57.50
S W KELLY
MS H N PİNNİGER
R HUGHES
4
50
06756-4
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMMAYYA
4y d k
57.50
H TURNER
MR PETER SPİLLER
H SPİLLER
5
44
5538-4
26
0
2
FACT OR FABLE (IRE)
4y k g
57.50
L KENIRY
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
3
48
913-340
27
0
3
FANTASY JUSTIFIER (IRE)
10y d g
57.50
D PROBERT
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
8
44
05098-6
17
0
4
FRANKIE JAZ
4y d g
57.50
J MITCHELL
KILLARNEY GLEN LYD
S PEARCE
10
47
0770-
49
0
5
HIT THE BEAT
6y a k
57.50
S W KELLY
MRS K B TESTER
M HOAD
7
42
4879-58
26
0
6
KIT'S ALLANAH (IRE)
4y d k
57.50
J HAYNES
MULLİGANS RACİNG CLU
C BANHAM
1
45
0-74384
3
0
7
KRAZY PAVING
9y d g
57.50
C HUTCHINSON
ALL THE KINGS HORSES
O MURPHY
9
50
5009-12
22
0
8
SHANI
4y d k
57.50
W CARSON
CHINA RACING CLUB
J BRIDGER
6
49
6327-95
14
0
9
SOME NIGHTMARE (IRE)
4y d g
57.50
ADAM J MCNAMARA
THE CROSS RACING CLU
J G O'SHEA
11
45
90-434-7
22
0
10
TYGER BAY
4y d g
57.50
M DWYER
MR SIMON LOCKYER
C ALLEN
2
50
45-077-8
44
0
11
VITESSE DU SON
4y d g
57.50
B CURTIS
MR D R TUCKER
W KITTOW
4
50
34841-3
17
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST NOT LISTENING (AUS)
6y a g
60.50
K TEETAN
LUI MING HO
T P YUNG
4
59
7007-00
17
0
2
A LA KING (AUS)
3y d g
57.00
N CALLAN
NADINE LAI
K H TING
1
52
0
0
3
ERNEST FEELING (AUS)
3y d g
57.00
C SCHOFIELD
DR MRS ANTHONY W K
R GIBSON
2
52
0
0
4
FORZA SPEEDO (AUS)
3y a g
57.00
M F POON
TSE MING YEE
Y S TSUI
12
52
0
31
0
5
ISLAND SUNSHINE (AUS)
4y a g
57.00
C Y HO
NG KUN MAN
K W LUI
5
52
8
24
0
6
WIN TECH (AUS)
3y a g
57.00
K C LEUNG
WILFRED NG
P O'SULLIVAN
6
52
0
21
0
7
GALLANT LEGACY (FR)
6y a g
56.00
T PICCONE
MR MRS SIMON SUEN
C W CHANG
7
50
781365-
127
0
8
WINS ALL (AUS)
5y a g
56.00
Z PURTON
LAI WAI CHI
W Y SO
10
50
1422-23
17
0
9
ON EXCEL STAR (NZ)
5y d g
56.00
V BORGES
YAU CHI KIN
C H YIP
3
49
3-0
38
0
10
DOLLAR REWARD (GB)
8y d g
55.50
A HAMELIN
HOWARD TAI WAI YIN
C S SHUM
11
48
54545-2
28
0
11
OURGOLDENRULES (IRE)
4y d g
54.50
A BADEL
GREAT FUND SYNDICATE
D J WHYTE
8
46
0-00
28
0
12
VECTOR (AUS)
4y d g
53.50
M CHADWICK
YIP YUK KIT
A S CRUZ
9
44
000-0
38
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMP PATROL (NZ)
5y d g
59.50
T PICCONE
ALAN CHAN YAU YUET
C FOWNES
8
58
7017-50
21
0
2
VICTORY IN HAND (NZ)
5y a g
58.00
C Y HO
JOHNNY NG SAI CHUN,
K W LUI
6
55
90820-3
28
0
3
COOLCELEB (AUS)
5y d g
57.50
C L CHAU
GREAT FUND SYNDICATE
T P YUNG
11
54
8187-00
28
0
4
MASTER ALBERT (AUS)
7y a g
57.50
A HAMELIN
MASTER SYNDICATE
W Y SO
7
54
55967-8
35
0
5
EVERYONE'S VICTORY (AUS)
3y d g
56.50
Z PURTON
YEUNG CHI MING
F C LOR
5
52
0
0
6
KING'S TROOPER (AUS)
5y a g
56.50
K TEETAN
NELSON LEE YUK MING
P F YIU
2
52
2-88600-
127
0
7
NOBLE BOYZ (AUS)
3y a g
56.50
C SCHOFIELD
KENNETH TANG
D J WHYTE
9
52
5
21
0
8
SURE WINNER (AUS)
3y d g
56.50
A BADEL
LAW HING CHEUNG
K L MAN
1
52
0
0
9
AEROSONIC (GB)
4y d g
56.00
V BORGES
FORTUNE OWNERS SYNDI
J SIZE
4
50
97
14
0
10
HOT CHILI PEPPER (AUS)
4y d g
55.00
M CHADWICK
MR MRS CHAU KAM CH
C S SHUM
12
48
0900-27
3
0
11
GOOD LUCK MONEY (NZ)
4y a g
53.50
K C LEUNG
SIU WAI CHUNG
C H YIP
10
45
00-0
21
0
12
RED BRICK FIGHTER (AUS)
5y d g
51.50
M F POON
NEW GENERATION SYNDI
D J HALL
3
41
445122-
80
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DR EQ (AUS)
4y d g
60.50
A BADEL
DR PETER KOOK
J SIZE
1
40
000-3
28
0
2
DR PROACTIVE (NZ)
7y a g
60.50
C SCHOFIELD
HAPPY LUCKY SYNDICAT
K H TING
9
40
04008-8
21
0
3
AFTER ME (IRE)
6y d g
60.00
B SHINN
WATERFALLS SYNDICATE
D E FERRARIS
6
39
8908-87
28
0
4
READY CONQUEROR (AUS)
4y a g
59.50
C Y HO
JOSEPH CHOI YIP LEUN
Y S TSUI
2
38
70021-4
28
0
5
ARDENODE (IRE)
6y d g
59.00
Z PURTON
FRANKIE NG WAI HANG
W Y SO
11
37
25340-6
28
0
6
PRAWN YEAH YEAH (NZ)
6y d g
59.00
C L CHAU
KEVIN LAU YAT SUN
R GIBSON
12
37
00943-8
28
0
7
I'M THE CONQUIST (GB)
7y a g
58.50
H N WONG
GOLD DUCHESS SYNDICA
P O'SULLIVAN
8
36
19-8400-
127
0
8
EVERBRAVE (NZ)
7y d g
58.00
N CALLAN
ARTHUR WONG CHUN MO
K L MAN
3
35
700550-
77
0
9
VIVA MAMA (AUS)
4y d g
58.00
K C LEUNG
SUPER GUY SYNDICATE
L HO
10
35
0474-72
28
0
10
JOY AVENUE (NZ)
4y d g
53.50
M F POON
MR MRS CHAN CHUNG
C H YIP
4
25
0-00080-
105
0
11
FLYING MONKEY (NZ)
8y d g
51.50
K TEETAN
THE RACING TWELVE SY
T P YUNG
7
20
33240-5
28
0
12
TARGET FINDER (IRE)
5y a g
51.50
H T MO
JANICE YEUNG WAH KEI
C W CHANG
5
7
09996-0
38
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WOOD ON FIRE (NZ)
5y d g
60.50
K C LEUNG
CHEUNG KA WAI
L HO
3
58
6251-91
28
0
2
HONEST WAY (NZ)
6y d g
59.00
N CALLAN
MR MRS ROBERT LAU
K L MAN
6
55
59543-3
28
0
3
AMAZING BOY (IRE)
4y d g
57.50
H N WONG
BACK ROOM BOYS SYNDI
C W CHANG
10
52
5
28
0
4
MOONLUCK (NZ)
4y d g
57.50
C Y HO
WONG WAH TUNG
K W LUI
8
52
8
21
0
5
PEAK TO PEAK (AUS)
3y a g
57.50
K TEETAN
ANDERSON WONG KA LUN
F C LOR
4
52
54-42
21
0
6
SUNNY BABY (NZ)
3y d g
57.50
M L YEUNG
CARMELO LEE KA SZE
D A HAYES
1
52
0
0
7
MERCURIAL (AUS)
4y d g
57.00
C L CHAU
RICHARD WONG CHUNG T
A S CRUZ
11
51
6250-
53
0
8
DAZZLING FEELING (NZ)
4y a g
56.50
B SHINN
DR ANTHONY W K CHOW
D E FERRARIS
5
50
76-
127
0
9
E HONEY (AUS)
3y d g
56.50
C SCHOFIELD
YIM TSUI YUK SHAN
C FOWNES
2
50
08
14
0
10
GLADSOME RYDER (AUS)
4y d g
56.50
V BORGES
DANIEL CHAN CHING YA
R GIBSON
9
50
05
17
0
11
PLIKCLONE (NZ)
5y a g
54.00
Z PURTON
STACEY MARTIN WONG
D J HALL
7
44
068112-
66
0
12
M M JOHNNY (AUS)
4y a g
52.00
A BADEL
DANNY CHAN KWAN MUN
Y S TSUI
12
40
70008-6
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAVAQUIN (NZ)
4y d g
59.00
Z PURTON
WINNIE LAW WING YIN
J SIZE
6
73
5044-61
21
0
2
TALENTI (NZ)
5y d g
59.00
C L CHAU
JAMIE CHENG PO KWAN
D J WHYTE
3
73
115-30-0
31
0
3
GIFT OF LIFELINE (AUS)
5y d g
58.50
C Y HO
DR EDDY FONG CHING
A T MILLARD
5
72
37841-5
14
0
4
BEAUTY SPARK (AUS)
5y a g
56.00
M F POON
ELEANOR KWOK LAW KWA
F C LOR
9
67
7828-07
21
0
5
LOOKING GREAT (NZ)
4y d g
56.00
N CALLAN
CHIU CHOW HON KONG S
F C LOR
7
67
2211-56
17
0
6
SMOOTHIES (AUS)
5y a g
56.00
C SCHOFIELD
ANDY WONG TSZ WAI, M
C S SHUM
1
67
406-004
14
0
7
SURREALISM (GB)
6y d g
56.00
B SHINN
WONG CHUNG HIN ARN
D E FERRARIS
10
67
0855-60
21
0
8
GREEN REIGN (AUS)
5y d g
54.50
K C LEUNG
ROGER LI KA CHUN
C FOWNES
8
63
370-307
7
0
9
SUNNY LAD (GB)
5y a g
54.00
M CHADWICK
HELENA WAI SUK CHONG
A S CRUZ
4
62
0710-76
14
0
10
FARSHAD (GER)
7y k g
53.50
K TEETAN
YAU KWOK FAI
Y S TSUI
2
61
7806-69
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAMJONG PLUS (NZ)
7y d g
60.50
B SHINN
CLAUDIA SZE HILL TUN
Y S TSUI
8
78
7127-57
14
0
2
ENRICHMENT (AUS)
6y d g
59.00
A HAMELIN
BENSON LO TAK WING
J SIZE
11
75
9955-56
24
0
3
HAPPY MY BROTHER (NZ)
4y d g
59.00
C Y HO
TWENTY FIVE MONTHS S
K W LUI
2
75
1607-40
24
0
4
ARROGANT (NZ)
5y d g
58.00
N CALLAN
MARTIN SIU KIM SUN
C FOWNES
9
73
0030-97
24
0
5
GOD OF DRAGON (AUS)
6y d g
56.50
C L CHAU
MARK'S FRIEND SYNDIC
A S CRUZ
10
70
616356-
53
0
6
VINCY (IRE)
7y d g
56.50
T PICCONE
LEUNG LUN PING
D J WHYTE
12
70
82207-4
24
0
7
CHARITY FUN (IRE)
4y d g
56.00
K TEETAN
CHARITY RACING SYNDI
C S SHUM
1
68
51-4
28
0
8
FLYING MIGHTY (AUS)
4y d g
55.50
C SCHOFIELD
WILLIAM TSANG
D J HALL
6
67
55053-5
24
0
9
MURRAY'S PARTNERS (NZ)
5y a g
55.50
K C LEUNG
CHRISTOPHER SO CHI H
C H YIP
5
67
1311-75
7
0
10
STIMULATION (JPN)
7y d g
55.50
M CHADWICK
THE EXECUTORS OF THE
A S CRUZ
7
67
56402-1
24
0
11
CLEMENT LEGEND (NZ)
6y d g
55.00
Z PURTON
CLEMENT HUI YING BUN
C S SHUM
4
66
0383-30
24
0
12
XIANG BAI QI (IRE)
7y d g
53.00
V BORGES
KOO MING KOWN
D E FERRARIS
3
62
7450-50
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST PACE (AUS)
5y d g
60.50
N CALLAN
FONG CHI KEUNG
C FOWNES
10
60
5135-31
28
0
2
VILLA FIONN (AUS)
6y d g
60.50
A HAMELIN
YEUNG KWONG FAT
P F YIU
7
60
10742-7
7
0
3
MALDIVES (NZ)
4y d g
59.50
Z PURTON
SAMMY SEAN LEE
D J HALL
2
58
5453-13
14
0
4
V CHEVALIERS (NZ)
6y d g
59.50
A BADEL
MUSKETEERS FRATERNIT
K L MAN
1
58
7131-32
21
0
5
METHANE (NZ)
5y d g
59.00
B SHINN
ANDREW SHUEN PAK MAN
D E FERRARIS
6
57
40245-5
35
0
6
DREAM WARRIORS (AUS)
5y d g
58.50
K TEETAN
LAWRENCE MA TING HUN
A S CRUZ
11
56
5509-41
21
0
7
EL JEFE (NZ)
5y k g
57.50
M CHADWICK
GARY CHAN KOON YUEN
C H YIP
8
54
1053-64
17
0
8
MULTIPLE STAR (IRE)
4y d g
55.50
M F POON
MR MRS CHAN KAM HU
C H YIP
5
49
0-0
38
0
9
SHADOW BREAKER (IRE)
5y a a
54.50
M L YEUNG
FAITHFUL SYNDICATE
K H TING
4
47
70088-2
24
0
10
WINNING VOLATILITY (IRE)
4y d g
54.50
K C LEUNG
PATRICK FU KOR KUEN
K W LUI
9
47
70-0
28
0
11
STAY CHILL (IRE)
5y d g
53.50
T PICCONE
LEO TO KA HO
W Y SO
3
45
99679-5
28
0
12
SHANGHAI GRACE (GB)
5y d g
53.00
C Y HO
TAM PING CHI WILLI
Y S TSUI
12
44
55266-4
21
0
17 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 şubat 2021 çarşamba at yarışı bülteni, 17 şubat 2021 at yarışı programı, 17 şubat 2021 tjk yarış programı, 17 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 17 şubat 2021 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 17 şubat 2021 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 17 şubat 2021 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 17 şubat 2021 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni