Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE COLLEEN
3y d e
ASTROLOGY (USA)
54.00
A.SÖZEN
ALP Ş. EVCİMEN
R.AYDOĞAN
3
38
2-01
5
20
2
BUZZER BEATER
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
A.KURŞUN
ERKUL ÖCAL
M.ÖCAL
8
57
34486-4
12
15
3
DI FORCE
3y d e
PERFECT STORM
54.00
F.YÜKSEL
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
5
46
51762-7
7
16
4
FLYING ZEUS
3y d e
CUVEE (USA)
55.00
T.YILDIZ
HAKAN CANTINAZ
T.İMAL
2
56
234-121
6
20
1.28.71
5
OVER CLOUDS
3y d e
OVERANALYZE (USA)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
UMUT BABADAĞLI
Y.TALUK
1
42
1755-44
8
15
1.30.37
6
OXIL
3y d e
UTOPIA (JPN)
54.00
B.AKÇAYAP
HACİ YILDIZ
M.KAPLAN
7
44
52-512
7
19
1.30.08
7
ÖMER IN MY MIND
3y a e
DR FONG (USA)
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
4
45
31254-5
12
16
8
TURGAYBAŞKAN
3y a e
LION HEART (USA)
54.00
N.AVCİ
SERKAN BAYRAM
F.DİZDAROĞLU
6
40
43-143
7
18
1.28.70
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAHPERVERKIZ
4y d k
BİLGİN
58.00
F.KABADAYIAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
12
49
5145-49
24
16
2.31.14
2
HIZLI ASİYE
4y k k
ÖZHABER
55.50
Y.E.YÜKSELAP
HALİT KEKİK
U.YOĞURTÇU
14
46
912-265
14
17
3
HÜRSEV
4y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
45
233-132
14
18
4
HOPPA
4y k k
KARAKEMAL
56.50
M.DEMİRBAŞ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
1
42
28137-7
14
17
5
ESENKIR
4y k k
BİLGİN
55.00
N.AVCİ
CÜNEYT BUĞDAYCI
M.E.AVCI
11
39
188-53
24
16
2.25.07
6
HANIM HANIM
4y a k
KOŞANEFE
53.00
T.KERESTECİAP
AHMET KAYA
H.TEKİNALP
6
39
1370-75
9
15
7
GONCA
4y k k
GOBAKBEY
54.00
T.YILDIZ
MEHMET ALİ ÖZKAN
H.TEKİNALP
4
37
990-427
12
13
8
BAGÜRGÜZELİ
4y k k
TURBO
53.00
F.YÜKSEL
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
5
35
40-1067
21
17
9
EMSALSİZ KIZ
4y k k
BALIKHAN
53.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
10
35
554106
73
18
10
PAMUKHANIM
4y a k
ALTAHA
52.00
H.ALTIN
KADİR FİDAN
HÜS.CAN
3
33
33-4319
14
19
11
GÜLBENLİ
4y k k
TAMERİNOĞLU
51.50
A.C.DAĞDEVİREN
DENİZ KURTEL
MAH.YARDIMCI
2
32
16067-8
21
15
12
BEDİZECE
4y a k
ÖZHABER
51.00
Ç.ÇALLIAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
13
31
71900-8
28
16
13
NİHANHANIM
4y k k
ADINAMLI
51.00
OĞUZ EREN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
8
31
759010
56
19
14
DELİ SEVDAM
4y k k
YAŞARCIK
50.00
İ.DİNAR
YUNUS GÜÇLÜ
İ.ALPUĞUR
9
28
4687-08
19
12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REMAZANABİ
3y a e
EL CORREDOR (USA)
57.00
S.GÜLENYÜZLERAP
EMİNE KAYA
R.COŞKUN
5
42
2733-34
21
17
2
KATISFACTION
3y a e
GREEN GÖNEN
59.50
O.YILDIZ
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
3
41
386-203
19
14
1.58.25
3
İTİBARLI
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
55.50
O.BALKANAP
MUNİR GÖKÇE
Ç.DEMİR
1
39
7874-32
7
14
4
SILENT SCREAM
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
A.SÖZEN
TARIK NACİ YILDIZ
İ.ALPUĞUR
2
34
6-42655
7
14
5
EKSİK ETEK
3y d d
LUXOR
55.50
F.YÜKSEL
CAHİT ÇETİNSU
SAB.ARSLAN
4
33
862-216
21
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILDIZHAN STAR
6y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
T.YILDIZ
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
2
96
43-1123
6
18
2.01.96
2
ARKANSAS SOUL
4y a a
AVANGARD (IRE)
58.00
İ.H.KETME
SEYFİ ALTIN
R.COŞKUN
4
88
2-23131
6
20
2.01.55
3
ATLETICO
6y d a
BOSPORUS (IRE)
56.00
F.YÜKSEL
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
3
73
21-1944
14
17
2.01.10
4
FERHATHAN
5y a a
DRAGON PULSE (IRE)
56.00
N.AVCİ
EROL ŞİRİN
K.ELALDI
1
48
024080
116
13
2.02.59
5
FAITHFUL WOLF
4y a a
SPEEDY WOLF
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
5
65
32789-1
19
20
2.01.97
6
LORD OF DARKNESS
4y a a
KANEKO
54.00
A.KURŞUN
ŞEMSİ AĞIRTAŞ
MAH.BAYKARA
6
66
2181-63
19
18
2.00.49
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACIDİLLİ FATİH
4y k a
BİLGİN
58.00
F.YÜKSEL
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
6
33
532-224
14
18
2
CANVECAN
4y a a
VOLGABEY
54.00
D.KARANFİLAP
HALİL İBRAHİM ARSLAN
R.COŞKUN
5
0
0
20
3
KUTLUŞAHIM
4y k a
FAROTAY
58.00
O.YILDIZ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
28
9207-5
14
15
4
LİZARDON
4y k a
DEMİRKAZIK
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
28
835908
127
14
5
MAKEDON
4y a a
GÜNCANHAN
58.00
EN.TOKÇALARAP
NAZAN TUNCAR
M.BİLDİK
7
0
7
14
19
6
SÜMERİNOĞLU
4y k a
YALAZ
58.00
U.ÖZDEMİRAP
İBRAHİM HALİL SÜMER
R.COŞKUN
10
24
035060
54
9
7
ŞANSLI STAR
4y a a
SARUHANAĞA
55.00
MAHSUN TURANAP
KADRİ BAŞKURT
H.TEKİNALP
3
7
50-0
28
17
8
KUPACI ÇÖREK
4y a k
GÜNTAY
56.00
K.TOPCUAP
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
8
7
06-0
42
17
9
SAFİR TAY
4y d k
TIGRES LIGHT (US)
52.00
G.BÜYÜKKILIÇAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
4
6
09-69
21
16
10
YÖRÜK KANI
4y d k
EMAEL (PL)
56.00
İ.DİNAR
İBRAHİM KIZILDAĞ
E.G.GÜNEŞ
2
23
0767-28
10
10
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYAZ KULE
6y d k
UFUKBİR
59.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
2
88
161-221
10
20
2
MADAM ELLİ
5y a k
UÇANBEY
56.00
A.KÜRÜNDÜK
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
R.ALTUNBAŞ
1
88
834-134
13
18
3
BEYZA SULTAN
5y k k
ÖZGÜNHAN
55.00
H.KATI
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
6
78
342-259
19
17
1.31.63
4
GÜLFEM
8y k k
YELGEÇEN
55.00
N.AVCİ
SAİM GÖRMEZ
R.COŞKUN
5
79
7420-65
7
11
1.31.80
5
SANBERK
5y a k
ALTAHA
55.00
T.YILDIZ
MUHARREM CAN
M.CAN
3
90
342-472
13
17
6
VARLIKLI
5y a k
TURBO
55.00
A.SÖZEN
ŞABAN KARAMAN
M.BAYKARA
4
71
4111-66
26
18
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANAKTAŞHAN
4y k a
GOBAKBEY
58.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
7
20
750-622
11
19
2
DEMBABA
4y a a
GOBAKBEY
58.00
M.AVŞAR
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
11
17
432-550
11
10
3
KADİM TAY
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
R.DOĞAN
MEHMET Ş. ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
2
5
658-079
11
9
4
KARAOĞLANBEY
4y a a
YILMAZER
55.00
B.BEKTAŞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
10
25
232-474
11
16
5
KRALSOY
4y k a
KIRIMHAN
58.00
M.A.AKTÜRK
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
1
10
549-748
11
9
6
NAİFBABA
4y k a
KIRIMHAN
58.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
8
20
083-323
11
17
7
TERKANBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
H.POLAT
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
6
3
805-605
11
13
8
ALSİVASLI GELİN
4y a k
KIRIMHAN
56.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET CAMUZ
CUDİ ÖZKAN
3
18
085-255
14
11
2.29.09
9
ASİ BİLGİN
4y d k
BİLGİN
52.00
M.E.DOĞANAP
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
5
17
4503-66
14
12
2.31.80
10
ÖDÜL AVCISI
4y a k
AYVERDİ
54.00
İ.AKYAVUZAP
HALİL ARTUN
İ.SAYIS
9
18
285-245
14
15
2.24.38
11
ÖZÜMKARASI
4y k k
SERDARHAN
54.00
İ.KATARAP
ALİ POLAT
CUDİ ÖZKAN
4
9
57860-0
45
14
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEROSE
6y a k
ÇAPKANCAŞ
63.00
Ş.KAPUCU
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
8
51
109-700
11
15
1.39.42
2
HIZLI ZELİŞ
7y k k
GOBAKBEY
59.50
M.CANPOLAT
İBRAHİM ŞITIL
F.E.AKIL
9
44
03-0000
11
11
1.38.78
3
NASİBİN
8y k k
SAĞANAK
58.50
E.ÇANKAYA
NUSRET DOĞAN
İ.SAYIS
6
42
126-250
11
16
1.37.20
4
ARCHİPELAGOS
7y a k
TURBO
56.00
M.IŞIK
ZEHİDE YILDIZ
M.BALTA
4
37
023-004
11
11
1.41.57
5
DUGEM
5y a k
GOBAKBEY
55.50
M.E.DOĞAN
SAİT ÇELİK
S.ÇELİK
5
36
1027-72
11
17
1.40.95
6
ALANGOYA
5y k k
BOZOĞLU
55.00
İ.KATAR
HALAF ULUDAĞ
M.KEKLİK
10
35
50010-7
25
18
1.40.94
7
LİZGE
5y k k
DEHA
55.00
İ.ÇİZİK
MEHMET KORKMAZ
A.E.KARAKURT
2
35
53-3165
18
18
1.43.69
8
PARA SAÇAN
5y a k
ATOMKARINCA
52.00
H.ALTUNDAĞ
KUTBETTİN SAÇAN
D.H.ÖZEL
7
29
20-4835
11
14
1.40.41
9
FERZANDE KIZ
5y a k
MİŞMİŞHAN
50.50
ABDULLAH AR
HACİ DİNÇER
D.H.ÖZEL
1
26
799562
105
9
10
DEHA HANIM
5y d k
DEHA
50.00
T.YILMAZ
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
3
23
47049-4
25
13
1.45.32
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMORAK
4y a a
YALAZ
55.00
R.DOĞAN
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
8
23
675-200
28
14
2
ASRASYAD
4y a a
SANCAKBEYİ
55.00
M.AVŞAR
ZEYNEL ÖZKAN
S.ÇELİK
11
41
10-7644
11
15
3
CANSAHAKIRAN
4y a a
TURBO
55.00
F.YARDIMCI
ENVER TOYDEMİR
K.YILDIZ
13
25
71508-8
7
16
4
KIR ATİK
4y k a
ATİKBEY
53.00
İ.AKYAVUZAP
ÖMER ALAK
D.H.ÖZEL
5
38
0-81263
7
17
5
KÜÇÜK DİLŞAD
4y k a
GOBAKBEY
56.00
M.DOĞAN
NECATİ YARDIMCI
M.KEKLİK
7
24
6314-00
32
17
6
MELİKHAN
4y k a
BERKSOY
55.00
E.KILIK
MEHMET S. MELİK
M.BALTA
10
31
0132-03
14
16
7
MİRHANTAY
4y a a
ŞÖVALYE
55.00
H.POLAT
MAHMUT YILDIZ
M.KILINÇ
1
29
0700-10
14
19
8
RADYASON
4y k a
SAĞANAK
55.00
N.ALTIN
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
3
25
08-7631
11
20
9
SALİHAĞA
4y a a
BOLKAR
55.00
KEMAL KURT
MEHMET ALİ BECENE
A.TOPRAK
14
27
663-010
7
19
10
SONDİKEN
4y k a
KIRIMHAN
55.00
H.ALTUNKILIÇ
İSMET ALTIN
R.KARATAŞ
9
25
064-510
14
19
11
STAR OF ANTEP
4y k a
KÖKMENHAN
54.00
İ.KATARAP
MURAT ÇİZİK
M.KARALI
12
21
451-500
7
17
12
ŞANSLI YALÇIN
4y a a
ATOMKARINCA
55.00
S.KAPLAN
ŞEVKET KAPLAN
A.E.KARAKURT
6
30
9-52045
7
14
13
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.50
V.KIZMAZ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
4
41
20307-3
11
14
14
MAYDOŞ
4y k k
DEMİRSOY
53.00
İ.ÇİZİKAP
FERAT ARTUN
M.BALTA
2
25
7734-10
18
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
54.00
V.DEMİR
TEYFİK TINAS
Ş.OLĞAÇ
10
47
3171-61
11
20
2
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.ÇELİK
4
33
333-421
7
20
3
HOPA FIRTINASI
3y d e
INVASION (IRE)
54.00
KEMAL KURT
SEDEF VARDAR
D.H.ÖZEL
3
24
4233-53
11
16
4
KISAS BEYİ
3y d e
SPORTS HERO (USA)
54.00
N.ALTIN
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
1
44
231-115
11
19
5
OĞLUM BATUHAN
3y a e
CUVEE (USA)
54.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
At Sahibi
2
50
484-515
14
19
6
SEYDO BABA
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
E.KILIK
MEHMET ÖZKAN
CUDİ ÖZKAN
9
35
11-7582
11
16
7
SÜRMELİ BEY
3y d e
MİRAMİS
56.00
V.KIZMAZ
MEHMET CAN ÇİZİK
Ş.OLĞAÇ
11
28
10-23
21
17
8
YOUNG BOY
3y d e
GOLDEN SUN
55.00
M.F.ASLANAP
TEKİN AKYAVUZ
R.KARATAŞ
8
36
24421-4
14
19
9
ALSİMA
3y a d
KING'S PLEASURE
52.00
B.BEKTAŞAP
RESUL ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
6
55
2125-12
14
19
10
GÜL MATRA
3y a d
KANEKO
52.00
İ.AKYAVUZAP
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
7
56
1112-31
14
20
11
ÜNLÜ KARTAL
3y d d
UTOPIA (JPN)
52.00
S.KAPLAN
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
5
29
4152-22
21
19
1.55.84
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİRGAN
6y k a
KARA YAĞIZ
57.50
F.FELHANAP
SELAMİ NURAL
M.KARALI
1
37
336-752
14
10
1.40.04
2
GÜVENBAKAN
9y k a
GOBAKBEY
60.50
M.DOĞAN
MEHMET BECENE
K.YILDIZ
6
88
63100-3
14
17
1.40.66
3
KIRKPINAR
9y k a
BİLGİN
60.50
N.ALTIN
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
2
81
902-188
11
18
1.40.77
4
LİDER DOĞAN
7y k a
LİDERCAN
58.50
M.P.DEMİRAP
METİN ARSLAN
M.BALTA
4
9
480-006
4
10
1.41.68
5
YALNIZKARTAL
6y a a
BERKSOY
60.50
V.KIZMAZ
MEHMET Ş. ÇİZİK
K.YILDIZ
5
58
038-243
28
16
1.37.87
6
YİĞİT MUSTAFA
5y a a
KOŞANEFE
60.50
F.YARDIMCI
MUSTAFA YARDIMCI
M.KEKLİK
8
37
490-243
14
15
1.41.70
7
CİHANIM
4y k a
UÇANBEY
58.00
M.AVŞAR
CEZMİ ATİK
M.KILINÇ
3
29
93445-1
11
20
8
AVAN
7y k a
KAIZBERT (RU)
57.50
E.KILIK
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
9
52
4795-20
35
11
1.35.64
9
YILDIRIMGÜZELİ
6y k k
SERDARHAN
51.50
M.E.DOĞANAP
HALEF TEKTAŞ
İ.SAYIS
10
22
7001-80
35
18
1.42.15
10
KURMAN
5y k k
CANSÜLO
55.50
H.ALTUNKILIÇ
MUZAFER BAKİ
A.GÜRGÖZE
7
17
008-300
11
8
1.44.52
11
OYTUNTAY
8y k a
ARASLI
57.50
S.KAPLAN
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
11
13
00-9090
15
14
1.40.07
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKREİS
4y a a
ATİKBEY
58.00
M.ÜNLÜ
HALAF ASLAN
D.H.ÖZEL
5
6
6500-86
11
10
2
ÇİRKİN KRAL
4y a a
ATEŞTOPU
58.00
KEMAL KURT
ZEKİYE DOĞANTÜRK
İ.SAYIS
10
22
340-00
11
15
3
KARASULU RIZA
4y a a
UÇANBEY
54.00
H.ALTUNDAĞAP
AHMET YEŞİLYAPRAK
F.E.AKIL
2
10
059-987
11
10
4
KİNYAS
4y a a
YALAZ
58.00
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
A.E.KARAKURT
1
6
966-400
11
9
5
NEHİRBEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
E.KILIK
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
8
19
9073-20
11
14
6
TAKILBANA
4y k a
GOBAKBEY
56.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
4
8
635-076
11
10
7
YEŞİL DENİZ
4y k a
ATEŞTOPU
58.00
M.AVŞAR
FERİDUN GÜNDÜZ
M.ARSLAN
7
20
920-035
11
9
8
BERAYCAN
4y k k
BERKSOY
56.00
S.KAPLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
K.YILDIZ
9
25
224-383
14
16
2.19.78
9
GÜLBAHÇEM
4y k k
YALÇINER
52.00
T.YILMAZAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
3
10
06-0309
14
10
3.11.65
10
ŞANSLIGÜZEL
4y a k
BOLKAR
53.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
M.KARALI
6
12
6000-73
14
14
2.24.17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRAZY MOUNTAIN
4y a a
PONTIAC
58.00
ABDULLAH ARAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
16
43
412080
66
16
2.10.56
2
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
60.00
İ.KATARAP
MAHMUT KARAKEÇİLİ
İ.SAYIS
7
43
0-43940
4
14
2.10.91
3
KING OF DIAMONDS
4y d a
KING'S PLEASURE
58.00
B.BEKTAŞAP
REFİK ÇEVİK
M.KEKLİK
13
41
13311-5
14
19
2.09.98
4
ARAPAHO
5y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
F.FELHANAP
MEHMET TÜRKERİ
F.E.AKIL
15
37
32429-3
18
16
2.15.95
5
KARA ARDA
6y d a
KURTINIADIS (IRE)
60.00
H.POLAT
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
D.H.ÖZEL
12
37
34-6412
127
19
2.11.56
6
SAALİH
5y d a
MOHICANS SON
57.00
E.KILIK
SÜLEYMAN KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
10
31
205680
70
13
2.15.42
7
SUPREME
4y a a
REY DE CAFE (USA)
55.00
N.ALTIN
ETHEM KAPLAN
M.BALTA
8
31
222-454
18
16
2.15.68
8
TINASOĞLU
4y d a
EL SALVADOR
54.50
M.DOĞAN
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
9
30
34-4341
18
20
2.27.10
9
SPRING THE SUN
4y a a
SON OF SUN
52.00
İ.ÇİZİKAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
3
29
8680-82
28
10
2.11.25
10
STARBABA
4y d a
AFTER MARKET (USA)
52.00
E.ÇANKAYAAP
SELÇUK TURAN
R.KARATAŞ
5
29
009768
70
12
2.15.46
11
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
55.50
V.KIZMAZ
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
4
28
34-5627
14
14
2.11.49
12
FLYING PEGASUS
4y a a
KANEKO
52.50
M.IŞIKAP
BUBO ERCAN
M.BALTA
17
26
05106-0
42
17
2.13.75
13
MARMARAY
6y d a
TSAR
53.50
M.AVŞAR
MUZAFFER ÇİZİK
A.E.KARAKURT
11
24
923-667
8
13
2.10.85
14
ASİ MERİÇ
4y d a
LION HEART (USA)
50.00
İ.AKYAVUZAP
SUPHİ AKYAVUZ
İ.SAYIS
6
21
60425-6
42
7
2.11.28
15
BABA URAL
4y a a
CUVEE (USA)
50.00
KEMAL KURT
ERDAL URAL
CUDİ ÖZKAN
14
20
76180-8
46
17
2.14.25
16
NİZAMİ
5y d a
NUSA DUA
51.50
H.DEMİRTAŞ
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
1
20
425-687
18
7
2.10.78
17
BY SAKAL
4y d a
CUVEE (USA)
47.00
T.YILMAZAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
18
16
2630-80
4
13
2.16.19
18
FAIR FINISH
4y d a
FAIRSON
50.00
H.ALTUNDAĞAP
SAHDUN KAYA
M.KARALI
2
15
34570-8
18
12
2.12.60
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEXTER ROAD (KY)
5y d g
54.00
CHRIS LANDEROS
HORSE'N AROUND RACIN
WILLIAM THARRENOS
1
91
11382-1
33
0
2
PORTER STREET (KY)
5y k a
54.00
LUCA PANICI
ANNE-33, LLC
LUIS RAMIREZ
2
94
54615-9
24
0
3
MONTCLAIR (IRE)
9y d g
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
BRUNO SCHICKEDANZ
YVON BELSOEUR
3
98
11115-1
16
0
4
NIGEL'S DESTINY (KY)
8y d g
54.00
JULIEN LEPAROUX
HIGH KINGS RACING LL
NIALL SAVILLE
4
84
37468-2
37
0
5
MY POINT EXACTLY (FL)
7y k g
54.00
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL MAKER
MICHAEL MAKER
5
93
72121-7
39
0
6
STREET CODE (KY)
5y d g
54.00
JEFFREY SANCHEZ
MICHAEL PIETRANGELO
CARLO VACCAREZZA
6
91
64440-2
30
0
7
COULD BE (KY)
5y d g
54.00
JOE BRAVO
FAWKES, DAVID AND RO
DAVID FAWKES
7
88
1077-02
19
0
8
UNO EMAYO (NY)
6y d g
54.00
RAFAEL HERNANDEZ
CARL LIZZA RACING ST
LILLI KURTINECZ
8
92
45123-5
24
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORO BIRD (KY)
5y d k
54.00
BRIAN HERNANDEZ, JR.
JAMES WOODRUFF
CHARLES DICKEY
1
79
134234-
53
0
2
STARSHIP REINA (FL)
6y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
CHRIS OAKES
JORGE NAVARRO
2
93
11631-2
24
0
3
MISSCHIEF MAAS (FL)
5y d k
55.50
TYLER GAFFALIONE
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE JOSEPH, JR.
3
93
3311-31
24
0
4
MAGALIE (FL)
5y a k
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
HORSE'N AROUND RACIN
ROHAN CRICHTON
4
81
26571-8
24
0
5
VIVA FOREVER (ON)
5y d k
55.00
JAVIER CASTELLANO
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
5
93
61121-6
22
0
6
AMALUNA (FL)
8y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
ROGER MOORE
RICKO MARAGH
6
91
43441-3
24
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DONJI (KY)
7y d g
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
IMAGINARY STABLES AN
JORGE NAVARRO
1
88
31142-0
24
0
2
SO LONG CHUCK (FL)
5y d g
55.00
TYLER GAFFALIONE
ACCLAIMED RACING STA
SAFFIE JOSEPH, JR.
2
83
25654-1
47
0
3
QUENANE (FL)
5y d g
54.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
IAB STABLES AND FRAL
TAMARA LEVY
3
90
2138-73
17
0
4
UNO MAS MODELO (KY)
6y d g
55.50
JAVIER CASTELLANO
RON PAOLUCCI RACING,
ANTHONY QUARTAROLO
4
103
17114-1
24
0
5
GUNS OF STEEL (PA)
7y d g
54.00
EMISAEL JARAMILLO
FINAL TURN RACING ST
JORGE NAVARRO
5
89
16225-4
46
0
6
TO DARE (KY)
7y d g
54.00
BRIAN HERNANDEZ, JR.
OAK RIDGE FARM
RALPH NICKS
6
83
42110-4
17
0
7
SALSA'S RETURN (FL)
9y d g
54.00
ALBIN JIMENEZ
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
7
94
25531-2
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SINGANOTHERSONG (KY)
9y k g
54.00
EDGAR PEREZ
CARLOS SILVA
CARLOS SILVA
1
95
41123-1
31
0
2
FIRST GROWTH (KY)
7y d g
54.00
ANGEL RODRIGUEZ
MICHELLE WINTERS
ODIN LONDONO, JR.
2
88
43184-8
24
0
3
GRIFF (KY)
8y k g
54.00
JOE BRAVO
RON PAOLUCCI RACING,
ANTHONY QUARTAROLO
3
92
1-2424-4
24
0
4
WHYRUAWESOME (KY)
8y a g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
IMAGINARY STABLES AN
JORGE NAVARRO
4
91
21551-2
24
0
5
HARRYHEE (FL)
7y a a
54.00
LUCA PANICI
BRETT MCLELLAN
BRETT MCLELLAN
5
90
25366-4
29
0
6
MAGNIFIER (KY)
7y d g
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
FLYING P STABLE
JORGE NAVARRO
6
87
71126-5
24
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NA PALI SPIRIT (KY)
5y d k
55.00
JULIEN LEPAROUX
M. GILMORE
IGNACIO CORREAS, IV
1
94
1127-13
15
0
2
LUCKY LONG (KY)
5y a k
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT SLACK
ROHAN CRICHTON
2
91
0153-61
19
0
3
SHEZAPRADO (KY)
5y d k
54.00
TYLER GAFFALIONE
OUT OF THIS WORLD RA
MICHAEL MAKER
3
88
763158-
120
0
4
ARABELLA BELLA (KY)
4y k k
54.00
LEONEL REYES
OLYMPIA STAR, INC.
MIKHAIL YANAKOV
4
74
2300-82
16
0
5
NIKKI'S CAUSE (KY)
4y k k
54.00
LUCA PANICI
ROBERT SLACK
ROHAN CRICHTON
5
87
11841-3
19
0
6
LIBERALE (FR)
5y d k
54.00
CHRIS LANDEROS
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
6
84
3322-12
33
0
7
HEADING HOME (NJ)
5y d k
54.00
ALBIN JIMENEZ
HOLLY CREST FARM
JOHN MAZZA
7
79
223137-
73
0
8
PURE LEMON (FL)
6y d k
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
L.A.R. STABLE, CORP.
VICTOR BARBOZA, JR.
8
94
11111-2
30
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HUNKA BURNING LOVE (KY)
5y d g
54.00
CHRIS LANDEROS
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL TOMLINSON
1
93
244332-
127
0
2
UNBRIDLED OUTLAW (KY)
6y d a
54.00
ROBBY ALBARADO
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE ROMANS
2
90
5567-12
24
0
3
FOCUS ON ME (FL)
7y a g
54.00
MIGUEL VASQUEZ
CHAMPION EQUINE LLC
J. BRADDY
3
93
37432-1
29
0
4
WILDWOOD DANCER (FL)
7y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
4
87
21321-1
24
0
5
MY CHINUMADO (KY)
4y d a
54.00
LEONEL REYES
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
5
71
58166-0
29
0
6
DUPREE (FL)
5y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
IMAGINARY STABLES
JORGE NAVARRO
6
89
43511-5
29
0
7
MUSICAL HEART (KY)
4y a g
54.00
TONY MARAGH
JOSEPH BUCCI
AUBREY MARAGH
7
90
77112-4
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FREE TO FLY (KY)
3y d d
54.00
JULIEN LEPAROUX
KNOLLWOOD STABLES
NORM CASSE
1
68
5434-1
31
0
2
NIGHT WATCH (FL)
3y d d
54.00
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
2
67
38315-7
24
0
3
ISADORABLE AIDA (KY)
3y d d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
3
70
36113-3
24
0
4
YAKO (KY)
3y k d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MAGIC STABLES LLC
ANTONIO SANO
4
71
14632-1
24
0
5
DISTINCTLY BLUE (FL)
3y k d
54.00
ANGEL RODRIGUEZ
EDWARD SCHUSTER
EDWARD SCHUSTER
5
68
4131-32
17
0
6
QUICK POINT (KY)
3y d d
54.00
JAVIER CASTELLANO
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
6
64
8-1
32
0
7
OBLIO'S WISH (FL)
3y d d
54.00
LEONEL REYES
PALM BEACH RACING PA
JUAN ARIAS
7
57
43691-8
24
0
8
ITSMYLUCKYCHARM (KY)
3y d d
55.50
JOE BRAVO
LAURIE PLESA
EDWARD PLESA, JR.
8
76
12211-1
28
0
9
MISS MARIU (FL)
3y a d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
WINDS OF CHANGE RACI
VICTOR BARBOZA, JR.
9
65
44138-
66
0
10
SAND DRIFT (FL)
3y d d
54.00
RAFAEL HERNANDEZ
MILLER, LEVERETT S.
DAVID FAWKES
10
64
6-16
24
0
11
JEANIEONTHEBEACH (FL)
3y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
PINNACLE RACING STAB
DAVID FAWKES
11
68
18-4
24
0
12
SISTER PEACOCK (KY)
3y d d
54.00
CHRIS LANDEROS
MCLELLAN, BRENT, MCL
STUART SIMON
12
86
11-2
24
0
18 Şubat 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 18 şubat 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 18 şubat 2019 at yarışı programı, 18 şubat 2019 tjk yarış programı, 18 şubat 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 18 şubat 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 18 şubat 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 18 şubat 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni