Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYVALIKATEŞİ
3y a e
TALIP HAN (IRE)
58.00
F.YÜKSEL
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
11
0
0
20
2
BAŞDANER
3y d e
TOCCET (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞÜKRÜ GÜRER
FAH.CEYLAN
2
0
0
20
3
EASY VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
RIZA METE TONER
B.TOPCU
7
0
0
20
4
KAFKASLARIN BABASI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MUH.OKAP
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
5
0
0
20
5
KARADAYIM
3y d e
NİĞDELİ
58.00
İ.KALE
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
3
0
0
20
6
OATH OF VICTORY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
S.ÖZEN
BARIŞ ERDUMAN
ŞAFAK GÜMÜŞ
8
0
0
20
7
ÖZDEMİR HAN
3y d e
TRIPLE BONUS
58.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET KOPAL
F.DİZDAROĞLU
6
0
0
20
8
MAKE US HAPPY
3y d d
DUTYFREE
56.00
Ç.OK
İSA ÖZSAKALLI
T.ALTINOVA
12
0
0
20
9
MÜRÜVVET SULTAN
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
D.PALAUR
HASAN BEKTAŞ
AL.BEKTAŞ
4
0
0
20
10
MY IMMORTAL
3y d d
İSTANBUL
56.00
B.KURDU
SALİH TEKECİ
İ.ALTINÖZ
9
0
0
20
11
SEVİYE HANIM
3y d d
POWERSCOURT (GB)
56.00
M.KAYİŞAP
KAYHAN ALTINÖZ
İ.ALTINÖZ
1
0
0
20
12
TRUDI
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
N.AVCİ
ENGİN KARABULUT
M.BAYRAKTAR
10
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİDELİ
9y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
S.ÖZEN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
7
87
6-41244
12
17
1.26.51
2
TROJEN FLY
4y a a
TROJEN HORSE
58.00
M.B.ÇAKMAKAP
ORHAN DURMUŞ
Y.KARAKÜÇÜK
8
37
135-576
14
15
1.30.32
3
BLEWUS
4y d g
HANBEŞ
56.00
M.M.BİLGİNAP
HAYRETTİN AKDUMAN
H.DURMUŞ
3
35
14455-8
22
16
1.28.80
4
CELALİYE
4y d k
KANEKO
56.00
M.KAYA
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
40
74-0540
8
12
1.30.66
5
SON OF YAVUZ
4y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
H.ŞİMŞEK
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
6
31
0091-50
13
18
1.29.54
6
MOULIN ROUGE
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
F.AVCI
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
1
0
0
18
19
1.31.87
7
LION FLAG
6y a a
LION HEART (USA)
54.00
F.YÜKSEL
MEHMET ALİ ÇEVİK
M.ZELYURT
4
26
48-3800
13
14
1.28.25
8
FOOL HARDY
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
53.00
O.KIZILDAŞAP
ORHAN DURMUŞ
Y.KARAKÜÇÜK
9
30
65742-6
39
12
1.29.62
9
CİHANGÜL
5y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
52.00
MUH.OKAP
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
5
26
0080-57
6
6
10
SPEED ENGINE
4y d k
AFTER MARKET (USA)
52.00
D.PALAUR
ORHAN KİBAR
H.TOP
10
10
9040-00
6
1
1.39.91
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERTEMİZ
8y d a
DEMİRKAZIK
60.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
2
99
646-331
14
20
1.49.83
2
TOROSDAĞI
8y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
1
106
2-11111
8
20
1.50.82
3
ILDIRLI
5y a a
TURBO
59.00
H.KARATAŞ
DENİZ KURTEL
Z.AVCI
4
90
347-213
14
19
4
KIZILHAN
9y a a
SABURAY
59.00
Ç.OK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
6
83
21-8779
14
16
1.52.99
5
RODRIGUEZ
5y k a
ARASLI
59.00
MER.ÇELİK
MEHMET ÖKSÜZ
R.YILDIZ
3
35
4810-30
11
17
1.54.12
6
SÜLÜNBİKE
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
5
106
2311-22
12
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOCAOĞLAN
4y a a
TURBO
60.00
H.KARATAŞ
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
7
59
5526-13
28
19
1.21.91
2
BARLIKEFE
4y k a
TURBO
59.00
T.YILDIZ
DİRENÇ ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
6
57
35-1732
8
17
1.22.86
3
DENİZ KURDU
4y d a
KARA YAĞIZ
57.00
M.ÇİÇEK
ARİF ÇELİK
MEH.KAYA
1
53
029-334
4
16
1.23.08
4
MERYEMCE
4y a k
ÖZHABER
51.00
MER.ÇELİK
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
5
41
40-5228
13
18
1.24.31
5
YAMANEFE
4y k a
UÇANOĞLU
50.00
N.AVCİ
MUZAFFER BUĞDAYCI
Y.BULUT
2
38
2531-55
20
18
1.23.50
6
AYZA
4y k k
KARAKEMAL
50.00
O.KIZILDAŞAP
ÇAĞDAŞ HAŞİM DOĞAN
S.YUDUM
4
33
012-677
8
16
1.24.99
7
IRMAK
4y k k
ALTAHA
50.00
MUH.OKAP
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
3
33
148-788
8
15
1.25.75
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMERON
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
MER.ÇELİK
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
1
0
0
20
2
DELAWERA
3y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
8
0
0
20
3
SAMYOMİ
3y a e
RED GIANT (USA)
58.00
B.KURDU
NİLGÜL İPKİN
S.M.ÇETİNSÖZ
6
0
0
20
4
SERT YILDIRIM
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
H.KARATAŞ
YILDIRIM SERT
B.TURGUL
11
0
0
20
5
SHIKAMARU
3y a e
SON OF SUN
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
UĞUR ALTIPARMAK
S.YUDUM
4
0
0
20
6
SWEPS
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
A.OLUK
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
3
0
0
20
7
WENSIN
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
N.ŞEN
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
12
0
0
20
8
CİTRİNE
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
56.00
A.ALPAGUT
ANNABELLA SPONZA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
7
0
0
20
9
EFSANE KIZ
3y d d
KANEKO
56.00
A.KÜRÜNDÜK
GÜVEN ŞAHLI
B.TURGUL
9
0
0
20
10
GÖNLÜ FERAH
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
N.AVCİ
HAKAN AGAR
T.BAĞCI
5
0
0
20
11
MARRONE
3y a d
BANKNOTE (GB)
56.00
D.PALAUR
MUSTAFA ÖZYAZICI
H.TOP
10
0
0
20
12
PRINCESS BERYL
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
E.AKTUĞAP
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
S.ŞAHYAZICI
2
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAYRİŞİM
4y a k
APPROVE (IRE)
60.00
M.AKINAP
FARUK ATEŞ
MEH.KAYA
1
61
1055-24
11
17
1.28.80
2
COOL IMAGE
5y d k
SCARFACE
60.50
ALP.OLUKAP
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
2
58
182242
82
18
1.28.67
3
GIALLO RAGAZZA
5y a k
REY DE CAFE (USA)
61.50
S.ÖZEN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
6
56
1456-72
18
15
1.27.46
4
SHE IS MY BABY
4y a k
APPROVE (IRE)
58.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
9
55
410-678
18
16
1.27.56
5
VOLİMTE
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
BERK PELENK
R.YILDIZ
10
45
742200
82
17
6
PRENSES BESO
4y a k
DUTYFREE
51.00
H.ŞİMŞEK
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
S.ÖMEROĞLU
17
37
1308-00
6
15
1.32.45
7
ONUR
4y d k
AENEAS
50.50
CEM ŞEN
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
16
36
39-7654
6
14
1.29.49
8
SANTORONI GIRL
4y d k
APPROVE (IRE)
50.00
B.AVERBAK
ASLAN SAVAŞAN
R.AYDOĞAN
11
35
223688
68
15
1.30.92
9
YA HOCHY
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
50.00
A.OLUK
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
8
35
49125-6
41
17
1.31.39
10
BOSNALI KIZ
4y d k
JUSTENUFFHUMOR (USA)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
3
31
960-859
6
12
1.29.70
11
CITRON
4y a k
BOSPORUS (IRE)
50.00
MUH.OKAP
FARUK ÖZTÜRK
S.ÖMEROĞLU
5
32
538-342
6
16
1.29.30
12
KEEP ON DREAMING
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
50.00
N.AVCİ
CENGİZ ÖZMALATYALILAR
M.TEZEL
15
27
39037-6
18
10
1.30.06
13
LADY BISCUIT
6y a k
CUVEE (USA)
50.00
O.KIZILDAŞAP
MUSA SOYSAL
İ.UZUN
12
26
41540-0
18
16
1.27.66
14
JESSAMINE
5y a k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
D.PALAUR
HATİCE BAKANER
H.DURMUŞ
13
24
8062-98
20
11
15
BELLA BRAVA
5y a k
AFTER MARKET (USA)
50.00
E.AKTUĞAP
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
4
20
7005-09
13
4
1.31.13
16
ICONIC
4y a k
CARDINAL PIONEER
47.00
M.UYARAP
ERCAN SÖKMEZ
MEH.KAYA
7
20
049-090
18
7
1.33.89
17
MRS DADAŞ
4y d k
DAI JIN (GB)
50.00
M.B.ÖNCELAP
AHMET BAGUÇ
M.TEZEL
14
12
086
127
17
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANDANTE
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
S.KAPLAN
FUAT ALBAYRAK
H.DEĞİRMENCİ
5
0
8
21
19
2
BALL OF FIRE
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
55.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA ÖZTÜRK
At Sahibi Vekili Mehmet UÇAR
6
26
0-29
23
17
3
CONSTANT
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
M.AVŞAR
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
10
11
00-60
21
16
4
JOHN DEO
3y d e
LILBOURNE LAD (IRE)
54.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
13
0
0
7
19
5
KRAL MİDAS
3y d e
KING DAVID (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
S.V.KAYA
2
27
4332-2
7
19
6
MONAGHAN BOY
3y a e
WHOS NEXT
58.00
H.PARILDAR
E.KAYHAN ERGİN
K.YILDIZ
4
22
74725-6
31
12
7
TAPITSON
3y k e
ROCA DE LA PAZ (USA)
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN BECENE
V.ÇİZİK
12
21
04000-7
7
10
8
UÇAN ŞAHİN
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
55.00
M.IŞIKAP
MEHMET TOYDEMİR
M.DEMİROL
11
26
0627
106
16
9
YUSUFUM
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
M.F.ASLANAP
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
9
19
34-7059
7
12
10
CALIFORNIA GIRL
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
N.ALTIN
OSMAN TEKİNALP
FER.ÇELİK
3
23
0760-04
10
13
11
MY BABY HAZEL
3y d d
STEP BY STEP
56.00
H.İ.AKKAYA
MEHMET DEMİR
M.BALTA
8
15
75-908
10
15
1.25.55
12
SPECTRUM GIRL
3y a d
EL CORREDOR (USA)
52.00
A.ÇANKAYAAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
7
0
0
20
13
THE LAST FIRE
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
B.BEKTAŞ
ÖMER ŞEKER
M.BALTA
1
25
65-2583
10
16
1.26.60
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MELİKHAN
6y k a
BERKSOY
58.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
1
24
85-9406
17
11
2.20.99
2
YAŞARIN OĞLU
5y k a
YAŞARCIK
58.00
R.BAYRAMAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
4
32
024079
50
9
2.19.23
3
AYŞEROSE
8y a k
ÇAPKANCAŞ
60.00
F.YARDIMCI
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
3
57
84758-2
45
14
2.13.90
4
FIRATKENTLİ
5y a a
UÇANBEY
55.00
A.AKDEMİRAP
SAMİ DOĞAN
O.GÖRMEZ
7
40
945079
126
12
5
TAŞIYICI
5y k a
UÇANBEY
59.00
N.ALTIN
M.REŞAT YILDIZ
F.POLAT
9
75
76555-7
7
14
6
TAŞRALI
7y a a
KARAKEMAL
55.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
2
72
76-0340
7
13
7
UĞURGÜLÜ
5y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
6
27
3277-90
14
10
2.17.20
8
BAYBİLZİK
5y k k
KIRIMHAN
57.00
H.PARILDAR
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
8
21
238-000
7
13
2.16.94
9
DAĞDAĞAN
5y k a
YAŞARCIK
56.00
B.BEKTAŞ
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
5
17
59460-0
38
9
2.22.48
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPERŞAH
3y d e
RAMPOLDI
54.00
A.AKDEMİRAP
EROL ÇOKLAR
M.KILINÇ
2
11
900-877
8
13
1.26.11
2
HEATWAVE
3y a e
DAI JIN (GB)
58.00
S.KAPLAN
SEMİH YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
15
7-64
7
17
3
İZLEGÖR
3y a e
EL CORREDOR (USA)
58.00
H.PARILDAR
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
10
0
0
21
19
4
KATBE KAT
3y d e
HAYRİ BABA
58.00
AH.ARSLAN
SİNAN KORKMAZ
H.DEĞİRMENCİ
4
6
606-90
7
15
5
MISTER VALENTIN
3y a e
ERAYÇE
58.00
E.KILIK
ÖMER TULGAR
A.GÜRGÖZE
12
0
7
127
19
6
OĞLUM DENİZ
3y a e
PERFECTO
58.00
N.ALTIN
MUSTAFA DURMAZ
FER.ÇELİK
3
19
53-0976
7
8
7
SOLDADO
3y d e
BY YUSUF
55.00
İ.KATARAP
MEHMET ARSLAN
M.A.SUBAY
6
5
990-0
7
16
8
WOLF RUNNER
3y d e
PAN RIVER
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET DOĞAN
V.ÇİZİK
11
27
256-294
7
15
9
AKİS BİBİ
3y a d
AKINDAYIM (IRE)
53.00
E.AKKILIÇAP
ALİ YILDIZ
M.KILINÇ
5
7
6-09
10
17
10
CANDALINKIZI
3y d d
MENTOR
56.00
H.İ.AKKAYA
ALİ KAYA
R.AKCAN
13
15
485-700
10
12
11
DI MARIA
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
B.BEKTAŞ
HALİT AY
M.A.SUBAY
9
30
40-2429
10
17
12
GIANT FIST
3y a d
RED GIANT (USA)
56.00
F.YARDIMCI
AVNİ ASLAN
S.V.KAYA
8
21
569-347
21
13
1.26.88
13
KAPLAN KIZI
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
52.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA KAPLAN
A.KAPLAN
7
17
434-604
10
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜRLER KIZI
4y a k
UÇANBEY
60.00
AH.ARSLAN
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
12
53
118360
65
16
1.32.25
2
BOYACININ AŞKI
4y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AVŞAR
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
2
47
3421-73
21
18
1.31.57
3
DEJNİKLİ GÜZEL
4y a k
SANCAKBEYİ
53.50
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
1
42
616470
64
16
4
ŞEHBALİN KIZI
4y k k
YAVUZŞAH
54.50
N.ALTIN
EMRAH CANPOLAT
M.A.SUBAY
14
42
92133-0
37
17
5
HADİYE SULTAN
4y a k
KAANEFE
54.00
F.YARDIMCI
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
7
41
0215-63
7
17
1.37.13
6
DİLANCAN
4y a k
TOŞUR
50.50
A.AKDEMİRAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
40
29-2324
7
17
1.35.87
7
ANIBELA
4y k k
UÇANBEY
52.00
E.AKKILIÇAP
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
15
37
880317
84
19
8
BİLGİÇ GÜLÜ
4y a k
TOŞUR
51.50
İ.GÜREKEAP
MAHMUT BİLGİÇ
FER.ÇELİK
11
36
72010-9
7
18
9
SAÇANSOY
4y k k
BERKSOY
51.00
A.ÇANKAYAAP
GÜNAYDIN SAÇAN
V.ÖNDER
6
35
539-155
7
18
1.36.90
10
ATİKBEY KIZI
4y k k
ATİKBEY
51.50
Y.CENGİZAP
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
8
36
740-102
7
18
1.44.88
11
DİYAPİRİM
4y k k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ALTAYAP
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
4
33
300-409
21
14
1.38.64
12
MAVİ ABLA
4y d k
ATİKBEY
50.00
R.BAYRAMAP
MEHMET DURMAZ
S.KURT
10
33
7608-00
23
14
1.33.04
13
HAVİN KIZ
4y a k
KIRIMHAN
50.00
MEHMET ALTINAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
13
30
200100
89
18
1.46.16
14
MUTLU TAY
4y a k
ATİKBEY
50.00
UMUT DEMİRAP
HALAF ULUDAĞ
MAHMUT DOĞAN
5
29
783-310
9
19
1.39.86
15
SENAŞEYMA
4y a k
TOŞUR
50.00
T.BALİAP
M.ALİ ÖZKAN
HÜS.ÖZKAN
9
26
180-400
9
15
1.41.32
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDEFİGÖR
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
N.ALTIN
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
7
72
445-151
14
20
1.38.83
2
KIZGIN ATEŞ
4y k a
SALTUKHAN
55.00
M.E.DOĞANAP
HALİL ASLAN
S.SAYIN
13
38
22-1165
10
18
1.44.25
3
HAYDAR EFE
4y a a
TÜMÖZ BEY
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
4
48
261-412
10
19
1.51.53
4
MEMOCANDIR
4y k a
MİNİFHAT OĞLU
55.00
H.PARILDAR
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
8
45
92-6401
10
20
5
SİVEREK HAN
4y k a
KIRIMHAN
55.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
47
3154-35
14
17
6
UÇARŞAHİN
4y a a
ODİNHAN
54.00
H.ALTUNDAĞAP
M.BOZAN UÇAR
V.ÖNDER
6
39
6143-07
10
16
7
URFA KRALI
4y k a
SERDARHAN
55.00
İ.KATARAP
MEHMET TOY
N.CAMUZ
11
33
143-006
10
15
1.51.58
8
UZUNYOL
4y a a
ATİKBEY
55.00
M.AVŞAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
57
62110-0
35
18
9
YELTAYBEY
4y a a
ATAKANKAYA
55.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
10
41
55-9634
10
15
1.39.75
10
AKHİLLEUS
4y a a
ONURKAAN
56.00
M.ÜNLÜ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
12
31
307129
67
18
11
BABA RAMAZAN
4y k a
YAKUPBEY
55.00
S.KAPLAN
RAMAZAN TUMBUL
M.KILINÇ
3
26
169-605
9
15
1.42.41
12
CANIMSIN DİLBER
4y a a
SERDARHAN
56.00
AH.ARSLAN
MEHMET ALİ BECENE
M.BARCİN
9
34
69160-6
9
17
2.00.85
13
DAĞ AVCISI
4y a a
KAIZBERT (RU)
51.00
Y.CENGİZAP
İBRAHİM YILDIZ
S.KURT
5
32
05-91
14
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEYRANTEPE
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
1
81
167-511
7
20
1.30.49
2
BREDELAL
7y a a
ÖZHABER
57.00
B.BEKTAŞ
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
5
59
461232
10
18
1.31.46
3
EĞİL MİRİ
5y a a
BAYÇORA
56.00
M.ÜNLÜ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
9
59
59408-3
17
14
1.33.89
4
GÜMÜŞKESEN
7y k a
TURBO
56.00
M.AKYAVUZ
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
10
92
701-244
11
17
5
KARA TURBO
9y k a
TURBO
56.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
6
56
21-1472
14
17
6
OĞLUMRECEP
6y k a
GOBAKBEY
56.00
N.ALTIN
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
4
75
77332-2
38
19
1.30.65
7
TEKFORDTEYFİK
5y k a
GÜNTAY
56.00
M.E.DOĞANAP
TEYFİK ORAN
EY.YARDIMCI
7
78
373955
94
15
1.31.71
8
YILDIZABAKAN
9y k a
GOBAKBEY
56.00
M.AVŞAR
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
8
87
3519-23
7
17
1.31.31
9
YOLLARAZ
5y k a
YAŞARCIK
56.00
H.PARILDAR
HÜSEYİN BECENE
R.AKCAN
3
99
183176
96
18
1.31.25
10
KESVACANGÜN
5y k k
TURBO
54.00
E.KILIK
BÜLENT TOYDEMİR
M.DEMİROL
2
68
165123
81
18
1.34.64
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKBEYAZ POYRAZ
3y d e
DERVİŞ AĞA
55.00
E.AKKILIÇAP
CELAL DEMİR
R.AKCAN
5
5
00-00
7
16
2
ANTHONY
3y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
58.00
H.PARILDAR
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
6
25
488-243
7
15
3
BLACK THUNDER
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
HÜSEYİN YILDIZ
R.AKCAN
1
27
5-32258
7
17
4
COPY CENTER
3y d e
KULOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
ÖMER DEMİR
M.KEKLİK
10
21
25676-9
7
12
5
DEJNİKLİ
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
MURAT YILDIZ
M.A.SUBAY
3
26
4326-6
7
15
6
HELLION
3y a e
BAY ÇİFTÇİOĞLU
58.00
B.BEKTAŞ
FERİT ÇİZİK
R.AKCAN
8
12
895
7
17
7
RADİN
3y d e
MAXIMUS DREAM
54.00
Y.CENGİZAP
ALİ ŞEKER
M.BALTA
12
27
7-22
21
19
8
STARIN OĞLU
3y d e
YAVUZSTAR
58.00
N.ALTIN
ZEKİ DOĞAN
FER.ÇELİK
11
0
2
87
19
9
WIN GREEN WIN
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.AVŞAR
SABRİ AKTAŞ
S.SAYIN
13
26
24-4447
7
16
1.35.25
10
AFTER GOLDEN STEP
3y a d
AFTER MARKET (USA)
54.00
M.IŞIKAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
7
0
2
10
19
11
ALTUN BİR
3y d d
PERFECTO
56.00
S.KAPLAN
MEHMET REŞİT ALTUN
M.KILINÇ
9
13
56-7775
10
14
12
MY EYES
3y d d
ZANJERO (USA)
52.00
A.AKDEMİRAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
4
0
0
20
13
WHITE FLOWER
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
52.00
R.BAYRAMAP
HAKAN ÇELİK
FER.ÇELİK
2
7
89-0
10
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY ROCK
3y a d
APPROVE (IRE)
60.00
F.YARDIMCI
MURAT TACETTİN BİRİCİK
M.E.SARIDAL
11
48
235-641
14
20
1.17.23
2
GELİNİM İDİL
3y d d
DAI JIN (GB)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
İBRAHİM HALİL ASLAN
O.GÖRMEZ
3
42
3218-31
10
20
1.18.52
3
İNCİTANESİ
3y d d
PERFECTO
56.50
M.ÜNLÜ
İSMAİL KAYA
S.V.KAYA
2
41
193-336
25
15
1.14.53
4
SECRET MOMENT
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.50
B.BEKTAŞ
ALİ ŞEKER
M.KEKLİK
4
39
2433-15
24
19
1.18.87
5
LUCKY WIND
3y d d
APPROVE (IRE)
54.50
M.AVŞAR
FERİDUN KILIÇASLAN
FER.ÇELİK
8
37
30-1016
17
19
1.19.16
6
MAGIC MIRROR
3y d d
HAKEEM (USA)
54.50
H.DEMİRTAŞ
VEDAT TEKİNALP
FER.ÇELİK
10
37
631-40
35
18
1.15.78
7
MY DEAR AZRA
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
53.50
N.ALTIN
E.KAYHAN ERGİN
K.YILDIZ
16
35
4524-30
24
16
1.19.42
8
RACING PRINCESS
3y a d
WHOS NEXT
53.50
H.İ.AKKAYA
TARIK KARADUMAN
S.V.KAYA
13
35
4126-00
10
16
1.18.72
9
ENIAC
3y d d
EVOKE (USA)
53.00
İ.KATARAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÖNDER
14
34
9210-48
28
17
1.17.03
10
EDANUR
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
50.50
S.ALTAYAP
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
1
33
9640-29
24
14
1.17.56
11
WORKING GIRL
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
52.50
S.KAPLAN
KEMAL AKTAŞ
M.DEMİROL
6
33
57545-6
12
15
1.17.67
12
FORGET IN FIRE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
52.00
A.ÇANKAYAAP
YAKUP ÇELİK
F.E.AKIL
5
32
514-899
14
16
1.17.66
13
SOUPIRANT
3y d d
TALIP HAN (IRE)
51.50
E.AKKILIÇAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
O.GÖRMEZ
7
31
3715
10
19
14
FAST GIRL
3y d d
DAI JIN (GB)
51.00
Y.CENGİZAP
MÜCAHİT ERCAN
M.BALTA
15
30
251543
66
17
1.19.68
15
NOPE
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
51.00
A.AKDEMİRAP
SİNAN KORKMAZ
H.DEĞİRMENCİ
18
30
3841
51
20
1.17.23
16
GÜLSENUR
3y a d
PERFECTO
50.50
R.BAYRAMAP
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
17
29
5809-10
10
19
1.18.25
17
EHRİMAN
3y d d
ZANJERO (USA)
50.50
İ.GÜREKEAP
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
12
29
53-6351
10
20
1.19.91
18
QUEEN OF FLOWERS
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
50.00
UMUT DEMİRAP
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
9
24
5756-06
24
12
1.18.13
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEANAGELO (SAF)
3y d e
60.00
J ARENDSE
D G LOHRENTZ J MOF
STEPHEN MOFFATT
8
73
603-333
21
0
2
JUST AS RICH (SAF)
3y a g
60.00
L MAFETHE
S BOTHA JNR
STEPHANUS BOTHA
4
71
77454-6
14
0
3
FREEZING FAST (SAF)
4y d g
60.00
G LAHOUD
S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
12
66
9435-52
19
0
4
PASSING SHOT (SAF)
3y a g
60.00
N NGQWANGI
D G LOHRENTZ J MOF
STEPHEN MOFFATT
1
59
099-6
28
0
5
HEART OF HARLEM (SAF)
3y d g
60.00
M DUBA
M S MOOSA
BRETT WEBBER
3
54
590-870
14
0
6
CORAGEOUS CAPTAIN (SAF)
3y d g
60.00
T KAMUNHUKAMWE
N J W DEETLEFS
BRETT WEBBER
10
53
008-89
14
0
7
GINGER JAMES (ZIM)
4y d g
60.00
T BAASE
F K OLIVIER
PAUL MATCHETT
6
39
07600-0
35
0
8
ACE OF SPADES (SAF)
3y d e
60.00
P MONGQAWA
JOSHUA PETER
PAUL PETER
15
0
36
5
0
9
CAPTAIN ARVERNI (SAF)
3y d e
60.00
G DADAMASI
ESTATE LATE DR R J P
MICHAEL MAHIAKOLA
16
0
0
0
10
DENNY (SAF)
5y d g
60.00
I LUKHELE
ESTATE LATE R T BINN
JAMES MAREE
7
0
09
21
0
11
MOUNTAIN ROCK (SAF)
4y d g
60.00
K HLAKABE
ESTATE LATE DR R J P
MICHAEL MAHIAKOLA
5
0
00-
127
0
12
SERGEI (SAF)
3y d g
60.00
A XABENDLINI
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
14
0
7
28
0
13
WISDEN (SAF)
3y d g
60.00
C MABAYA
A C DICKERSON, G J N
FABIAN HABIB
13
0
0
0
14
FLUORESCENT (SAF)
4y d k
57.50
S SIPHIKA
SHAYLEN NAIDOO
SHAYLEN NAIDOO
2
63
440-59-6
28
0
15
SANUK (SAF)
3y d d
57.50
J GWINGWIZHA
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
11
63
4660-
68
0
16
FASINADA (SAF)
3y a d
57.50
T MATSOELE
M S MOOSA
BRETT WEBBER
9
0
3
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUTURE LADY (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
L H PALETZ
CANDICE DAWSON
1
75
22-3
39
0
2
SABRINA FAIRCHILD (SAF)
3y d d
60.00
W KENNEDY
G D TOOCH
PAUL PETER
7
70
0240-
75
0
3
BROADWAY BABE (SAF)
3y d d
60.00
R MUNGER
A J ESTERHUIZEN
BRETT WEBBER
14
66
03-945
5
0
4
BEDOUIN BRIDE (SAF)
4y d k
60.00
C ZACKEY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
2
59
8095-45
35
0
5
FATEOFTHEFURIOUS (SAF)
3y a d
60.00
S BROWN
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
10
59
883-835
16
0
6
EXTRAVERT (SAF)
5y d k
60.00
S KHUMALO
M J BYWATER
DIRK DEVOS
5
57
22-89-65
28
0
7
BAT OUT OF HELL (SAF)
3y d d
60.00
C MAUJEAN
J E FINLAYSON J EV
DORRIE SHAM
11
0
32
19
0
8
DANCE CONTEST (SAF)
3y d d
60.00
J R SYSTER
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
6
0
98-
127
0
9
LUCY IN THE SKY (SAF)
3y d d
60.00
M YENI
A J ESTERHUIZEN
BRETT WEBBER
17
0
73
14
0
10
MEENEERA (SAF)
3y d d
60.00
K MATSUNYANE
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
8
0
0
0
11
NITRO GIRL (SAF)
3y d d
60.00
L HEWITSON
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
12
0
0
0
12
SKYE ANGEL (SAF)
3y d d
60.00
D SCHWARZ
P J, N, R S DELPOR
PHILLIP LABUSCHAGNE
16
0
0
0
13
SUPER MAMBO (SAF)
4y d k
60.00
N KLINK
S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
15
0
0
0
14
THE ONLY PATH (SAF)
3y d d
60.00
C F DICKEN
F M DU BOIS
COENIE DE BEER
18
0
0
0
15
WHATEVERYOULIKE (SAF)
3y a d
60.00
C BANTAM
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
13
0
0
0
16
WILLOUWS ROSE (SAF)
4y d k
60.00
J GATES
B I D'OLIVEIRA
BRETT WEBBER
9
0
00
5
0
17
SIGNED AND SEALED (SAF)
4y a k
60.00
.
B I D'OLIVEIRA
BRETT WEBBER
4
52
75-5788
5
0
18
STORMY WEATHERS (SAF)
5y d k
60.00
.
S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
3
48
475990-
72
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRISH WILLOW (SAF)
3y d d
60.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
4
74
545-22
14
0
2
ELECTRIC BOOTS (SAF)
3y d d
59.00
L HEWITSON
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
11
72
3205-34
9
0
3
MIRREN (SAF)
3y d d
58.50
W KENNEDY
P Z OBERHOLZER
DAVID NIEUWENHUIZEN
5
71
383-4
33
0
4
WEDDING BLISS (SAF)
3y d d
58.00
P STRYDOM
MAURITZFONTEIN PTY L
LUCKY HOUDALAKIS
3
70
68-53
9
0
5
PERFECT PASSION (SAF)
4y d k
57.50
L J FERRARIS
GARY ALEXANDER RACIN
GARY ALEXANDER
9
59
8773-47
16
0
6
WISHONAIRE (SAF)
4y d k
54.50
R MUNGER
L H POTGIETER
WEIHO MARWING
1
53
044-527
9
0
7
GRACE LU (SAF)
3y d d
52.50
J R SYSTER
P J, N, R S DELPOR
PHILLIP LABUSCHAGNE
12
59
7466-74
28
0
8
WAY TO DREAM (SAF)
3y a d
52.00
M YENI
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
56
06889-
51
0
9
KISSED BY FIRE (SAF)
3y a d
52.00
X JACOBS
R F HATTINGH D J
DAVID NIEUWENHUIZEN
6
50
00-7
16
0
10
VENUS FLYTRAP (SAF)
4y a k
52.00
J GATES
THE FIRE RACING TRUS
BILL HUMAN
10
48
5093-87
28
0
11
MANDHUKAI (SAF)
4y d k
52.00
P MXOLI
TYRONE ZACKEY
TYRONE ZACKEY
14
46
908-800
14
0
12
AN OLD SWEET SONG (SAF)
3y d d
52.00
N KLINK
S A MACGREGOR
S VON WILLINGH SMIT
2
45
007-00
21
0
13
JUST MAGIC (SAF)
3y d d
52.00
J SOLOMONS
J A DU PLESSIS
FABIAN HABIB
7
44
0-00
9
0
14
DORO MODEL (SAF)
4y d k
52.00
C F DICKEN
J NASSIF
FABIAN HABIB
13
39
96-08
9
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOLDIERS SONG (SAF)
4y a g
60.00
L J FERRARIS
D K MARTIN, A A AZ
M G AZZIE/A A AZZIE
13
64
3556-23
16
0
2
FAST DRAW (SAF)
4y d g
59.00
C MAUJEAN
B J SAHD
CORNE SPIES
4
62
5034-36
37
0
3
LIGHT WITHOUT (SAF)
3y d g
58.50
L HEWITSON
C BOWLES
ST JOHN GRAY
7
71
66-5934
5
0
4
ROYAL SIEGE (SAF)
4y d g
58.50
S BROWN
K P N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
1
61
7039-44
9
0
5
GREAT ESTEEM (SAF)
4y d g
58.00
M YENI
J W J K ARMITAGE
PAUL MATCHETT
6
60
8946-49
9
0
6
MISTER BLUE SKY (SAF)
3y a g
56.50
S KHUMALO
G A BASEL, C N LARSS
ALEC LAIRD
14
67
3766-7
33
0
7
ORUS APOLLO (SAF)
3y d e
56.50
P STRYDOM
G J NASSIF
FABIAN HABIB
11
67
8-84
19
0
8
PARALLAX (SAF)
3y d g
56.50
C ZACKEY
S VILJOEN
LUCKY HOUDALAKIS
10
67
53-38
16
0
9
ROCKPAPERSCISSORS (SAF)
4y d g
56.50
J GREYLING
N DANNHAUSER B SPO
JOE SOMA
15
57
4635-6
28
0
10
ROYAL TIGER (SAF)
4y a g
56.00
J GATES
R M DICKASON B COE
ERICO VERDONESE
2
56
8686-46
16
0
11
FOREST PHOENIX (SAF)
3y d g
54.50
C F DICKEN
L C W VAN WYK ANTH
COENIE DE BEER
3
63
0074-9
16
0
12
TWIN TURBO (SAF)
3y d e
53.00
W KENNEDY
J A HABIB
FABIAN HABIB
16
60
0-85
19
0
13
JUST PHENOMENAL (SAF)
3y a e
52.50
R MUNGER
R DHOOBOREEA
WEIHO MARWING
5
59
007-90
9
0
14
RAMOAN (SAF)
3y d g
52.00
C HABIB
C BOWLES
ST JOHN GRAY
9
58
080880-
101
0
15
SITTING BULL (SAF)
3y d g
52.00
N KLINK
C BOWLES
ST JOHN GRAY
8
55
9068-97
35
0
16
HAGRID (SAF)
3y d g
52.00
P MXOLI
SHALITA NASSIF
TONY NASSIF
12
52
90090-6
31
0
17
BREAK FREE (SAF)
3y a g
49.50
J SOLOMONS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
17
48
800-00
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOO PHAT TO FLY (SAF)
6y d k
62.00
C MAUJEAN
COLIN GOVINDASAMY, J
BAREND BOTES
17
80
7797-77
14
0
2
PERSICA (SAF)
4y d k
61.50
M YENI
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
6
79
57136-2
7
0
3
THE FIFTH WAVE (SAF)
4y d k
61.50
X JACOBS
K SOAL, R R MAGNER
ROY MAGNER
4
79
3535-83
30
0
4
TWELVE OAKS (SAF)
6y d k
61.00
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
1
78
32823-3
39
0
5
MAY QUEEN (SAF)
4y d k
60.50
P STRYDOM
J WOLFF
HEATHER E ADAMSON
15
77
29320-1
30
0
6
EMERALD CREST (SAF)
4y d k
60.00
S KHUMALO
GRAHAM BESTER, JAMES
ALEC LAIRD
9
76
6-8152-1
30
0
7
JAMAHEERY (SAF)
3y d d
59.50
C MURRAY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
16
81
1-
119
0
8
EMERALD TIARA (SAF)
4y d k
59.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
2
75
27075-0
37
0
9
SNOW SYMPHONY (SAF)
3y d d
59.00
D SCHWARZ
A DEVACHANDER
DAVID NIEUWENHUIZEN
10
80
1-
61
0
10
MADAME PATRICE (SAF)
4y d k
59.00
G LERENA
F BRONS X SPIES
CORNE SPIES
5
76
907-552
8
0
11
BROOKLYN BRIDGE (SAF)
3y d d
58.50
C ZACKEY
K A WATERSTON
LUCKY HOUDALAKIS
14
79
2133-23
30
0
12
FLOWER OF SCOTLAND (SAF)
4y d k
58.50
R MUNGER
G R SADLEIR
ROY MAGNER
8
73
2110-22
30
0
13
SAMOA (SAF)
6y d k
58.00
L HEWITSON
S M NEL A J WYNNE
BRIDGET STIDOLPH
13
72
6441-35
21
0
14
AFTERNOON TEA (SAF)
3y a d
56.50
N KLINK
G C KALIL, A C FORTU
ASHLEY FORTUNE
18
75
407-740
26
0
15
OCEANIA (SAF)
5y d k
56.50
B NYAWO
D N STENGER
DIANNE STENGER
7
69
61390-0
30
0
16
SEE YOU TYGER (SAF)
5y d k
56.50
C F DICKEN
CLIVE VAN DER MESCHT
PAUL MATCHETT
11
69
8056-45
9
0
17
MALVERN (SAF)
4y d k
55.50
W KENNEDY
B KALIAN
CANDICE DAWSON
12
67
23582-1
35
0
18
THE VILLA GRAND (SAF)
3y a d
55.50
.
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
3
73
4503-66
5
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MK'S PRIDE (SAF)
3y a e
61.00
W KENNEDY
M K NKALE
PAUL PETER
3
112
18112-2
47
0
2
VISIWAY (SAF)
3y a e
60.50
S KHUMALO
L M NESTADT, S M NAT
M G AZZIE/A A AZZIE
7
100
11351-0
37
0
3
FOREVER MINE (SAF)
3y d g
58.00
C ZACKEY
MAURITZFONTEIN PTY L
MIKE DE KOCK
5
107
112-
110
0
4
TROPIC SUN (SAF)
4y d k
55.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
1
96
122-512-
63
0
5
AL MUTHANA (AUS)
3y d g
55.00
C MURRAY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
4
102
184-6
26
0
6
CAVIVAR (SAF)
4y a k
51.50
J SOLOMONS
A R A B L BECK
SEAN TARRY
2
99
224-065-
91
0
7
DARK CRYSTAL (SAF)
4y d k
51.50
M YENI
C, G M S G BARKHUI
BAREND BOTES
6
84
94226-5
47
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCK THE GLOBE (SAF)
4y d g
60.50
J SOLOMONS
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
4
91
9727-84
21
0
2
STATE TROOPER (SAF)
6y d g
60.50
R SIMONS
T J BARNARD R R MA
ROY MAGNER
5
91
157053-
49
0
3
ROCK OF AFRICA (SAF)
7y d g
59.50
J GATES
A E E M ATKINSON,
ERICO VERDONESE
3
89
5821-31
26
0
4
SPANISH BOY (SAF)
4y d g
59.00
P STRYDOM
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
8
88
32263-2
14
0
5
URBAN ROCK (SAF)
4y d g
58.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
11
87
20-277-0
37
0
6
HOLY MAN (SAF)
4y a a
58.00
W KENNEDY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
9
86
161695-
49
0
7
FITZWILLIAM (SAF)
5y d g
57.00
C ZACKEY
A L A CRABBIA
DORRIE SHAM
6
84
40061-4
26
0
8
LAST OF THE LEGEND (SAF)
5y a g
55.50
C HABIB
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
1
81
3-93519-
127
0
9
WRITTEN IN STONE (SAF)
5y d g
55.50
M YENI
FRED LINDA MINDSZE
BRETT WEBBER
2
81
14237-3
26
0
10
SEA VIRESCENT (SAF)
3y d e
55.00
S KHUMALO
GRAHAM BESTER, JAMES
ALEC LAIRD
7
86
218-
61
0
11
CROWN GUARDIAN (SAF)
5y d g
54.00
C MAUJEAN
COLIN GOVINDASAMY
BAREND BOTES
12
78
859111-
58
0
12
CERTIFIABLE (SAF)
6y d g
53.50
L J FERRARIS
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
10
77
133744-
49
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BACKSPARK (USA)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
GOLDMARK FARM
LARRY BATES
1
57
62-09
13
0
2
TALK DIRTY (USA)
3y a d
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MELVIN SIMONOVICH
ALFREDO VELAZQUEZ
2
38
0-85
19
0
3
TRASHTHETRAILER (USA)
3y a d
53.50
MARCOS MENESES
CHRIS HALL
HENRY COLLAZO
3
35
67-5
34
0
4
ASPROPODIA (USA)
3y d d
53.50
ROBBY ALBARADO
STONELEIGH FARM AND
KENNETH G. MCPEEK
4
64
49-6
46
0
5
BELLA SOFI (USA)
3y d d
53.50
JESUS M. RIOS
JOSEPH A. ARANGO
LUIS DUCO
5
28
69-7
21
0
6
MISS MORENO (USA)
3y k d
53.50
JUNIOR ALVARADO
LUGAMO RACING STABLE
ANTONIO SANO
6
29
76-86
19
0
7
DISPENSE (USA)
3y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GABE GROSSBERG
NICHOLAS GONZALEZ
7
50
27-04
12
0
8
BEACH CHICK (USA)
3y d d
53.50
EDGAR S. PRADO
ROLLING MEADOWS FARM
LESTER BARBAZON III
8
55
47204-3
24
0
9
FABIOLA PRINCESS (USA)
3y d d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
OMAKASE RACING STABL
ANTONIO SANO
9
61
0
13
0
10
ALLIE AND JAZZY (USA)
3y a d
53.50
RAJIV MARAGH
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
10
24
98
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:39 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STARSHIP BLANCA (USA)
4y k k
53.50
LEONEL REYES
EL PETISO STABLE COR
JESUS LANDER
1
59
09561-6
17
0
2
FREEZER BURN (USA)
4y a k
53.50
VICTOR LEBRON
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY S. DIBONA
2
56
2-155-57
19
0
3
SIMPLE STORY (USA)
4y a k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
3
60
22428-4
11
0
4
AUBURN (USA)
4y d k
53.50
RAJIV MARAGH
RABINOWITZ RACING
LUIS M. RAMIREZ
4
57
33322-8
6
0
5
LADY FIORELLA (USA)
5y d k
53.50
JUNIOR ALVARADO
BRADFORD J. BEILLY
ANTONIO SANO
5
69
54722-4
6
0
6
GRAVEL GERTIE (USA)
4y d k
53.50
CARLOS MONTALVO
DENISE LAMMERS
JAVIER NEGRETE
6
50
51524-8
11
0
7
TWILIGHT GALAXY (USA)
4y d k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
RISING SUN STABLE AN
KATHY P. MONGEON
7
50
8-126-0
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRACCIO DI FERRO (USA)
3y k g
53.50
JUNIOR ALVARADO
ALESSIO BIANCO
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
1
62
13-6
47
0
2
SIDARTH (USA)
3y d e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
SONATA STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
63
32441-2
35
0
3
SHOO SHINE (USA)
3y k e
54.50
TYLER GAFFALIONE
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
3
56
4501-4
18
0
4
HERCULES (USA)
3y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ARINDEL
JUAN ALVARADO
4
74
1553-41
35
0
5
KHOZANDO (USA)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
BRYAN MONSALVE
VICTOR BARBOZA, JR.
5
61
41-3
47
0
6
UNCLE PIP (USA)
3y d g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
VICINO RACING STABLE
ARMANDO DE LA CERDA
6
56
9161
63
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHOSEA (USA)
3y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
CALVIN L. JOHNSTON
ANTONIO SANO
1
61
5426-46
14
0
2
MAP EM UP (USA)
3y k d
54.50
ANGEL S. ARROYO
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
2
63
5538-6
45
0
3
SECRETS KEPT (USA)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
NEWTOWN ANNER STUD F
JOHN C. KIMMEL
3
61
240-3
20
0
4
JOY IN GRACE (USA)
3y d d
54.50
COREY J. LANERIE
CJ THOROUGHBREDS
DALE L. ROMANS
4
58
8586-6
13
0
5
BERTRADA (USA)
3y d d
54.50
ROBBY ALBARADO
ANNE LYNN
KENNETH G. MCPEEK
5
59
923-0
33
0
6
BRYNBELLA (USA)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
EMPYREAN STABLES AND
TODD A. PLETCHER
6
73
6564-4
33
0
7
MY DESDEMONA (USA)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
EMORY A. HAMILTON
MICHAEL R. MATZ
7
39
684
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXAGGERATED MOMENT (USA)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
1
51
4
19
0
2
SHEZA HAPPY GIRL (USA)
3y d d
54.50
VICTOR LEBRON
RYAN RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
2
39
2723-83
21
0
3
EVERTHREE (USA)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
CLOUD NINE LUMONI AN
ANTONIO SANO
3
0
0
0
4
MISS MIKAELA (CAN)
3y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
MAGIC STABLES LLC
ANTONIO SANO
4
52
223-2
21
0
5
LUNAR BLAST (USA)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
JOHN C. MINCHELLO
JAVIER E. GONZALEZ
5
59
36
24
0
6
JEDI JANE (USA)
3y a d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
GERSHAW, CHARLOTTE A
RONALD B. SPATZ
6
0
0
0
7
THE BIGGEST ONE (USA)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
RICHARDS, RENALDO AN
RENALDO RICHARDS
7
0
0
0
8
CHISPITA (USA)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BRAZIL STABLES LLC
DAVID FAWKES
8
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALL CURT (USA)
4y k g
53.50
JUNIOR ALVARADO
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
1
93
2321-34
13
0
2
MAJESTIC RO (USA)
4y a g
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
RAROMA STABLE
BRIAN A. LYNCH
2
83
1-4003-2
42
0
3
TEMPLET (USA)
4y a g
53.50
LUIS SAEZ
BRILLIANT RACING, LL
KATHLEEN O'CONNELL
3
84
48864-1
31
0
4
EXULT (USA)
5y d g
54.50
TYLER GAFFALIONE
WISE RACING AND RYAN
RODOLPHE BRISSET
4
87
243-641
63
0
5
AMERICAN PHENOM (USA)
4y d a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL WALTERS
ROHAN CRICHTON
5
81
4212
75
0
6
WELL DONE WEST (USA)
4y k a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
6
91
31
61
0
7
TURN OF EVENTS (USA)
4y d a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
RUNAWAY POINT FARMS
MICHAEL J. TROMBETTA
7
88
10416-4
28
0
8
GIMME SOME MO (USA)
4y a a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
STARLIGHT RACING
TODD A. PLETCHER
8
87
6-2354-1
33
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUNNYFOR RO (CAN)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
RAROMA STABLE
BRIAN A. LYNCH
1
76
85-2
33
0
2
IRIS THE EMPRESS (USA)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
SUSAN AUSTIN
BRIAN A. LYNCH
2
40
0
127
0
3
MAKE ME LAUGH (USA)
3y d d
53.50
ROBBY ALBARADO
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH G. MCPEEK
3
63
444
59
0
4
DEEMED ESSENTIAL (USA)
3y d d
53.50
JAVIER CASTELLANO
LET'S GO STABLE
TODD A. PLETCHER
4
68
22-5
45
0
5
UNSHAKABLE U (USA)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MOJALLALI STABLES, I
PATRICK L. BIANCONE
5
61
5-6
24
0
6
CHECK TWICE (USA)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
TAMI BOBO
ANTONIO SANO
6
0
0
0
7
MISS EMPIREMENT (USA)
3y a d
53.50
JOE BRAVO
WHISPER HILL FARM, L
JOHN C. KIMMEL
7
57
0-7
38
0
8
KAY'S PROJECT (USA)
3y k d
53.50
EDGAR S. PRADO
WIMBORNE FARM
LESTER BARBAZON III
8
59
229-5
11
0
9
WORLD TOUR (USA)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
WINSTAR STABLEMATES
WILLIAM I. MOTT
9
0
0
0
10
WILL TAKE ALL (USA)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
CLARKLAND FARM
CHERIE DEVAUX
10
0
0
0
11
SEMBLE JUSTE (IRE)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
CATALYST STABLE, SLE
KENNETH G. MCPEEK
11
73
43-5
24
0
12
SANURA (USA)
3y a d
53.50
COREY J. LANERIE
HIDDEN BROOK FARM
BARCLAY TAGG
12
0
0
0
18 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Vaal Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:20 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:39 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 18 şubat 2021 perşembe at yarışı bülteni, 18 şubat 2021 at yarışı programı, 18 şubat 2021 tjk yarış programı, 18 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 18 şubat 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 18 şubat 2021 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 18 şubat 2021 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 18 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni