Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERGELE
9y k a
BERKSOY
61.00
V.KAPLAN
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
7
74
9-35986
7
13
2
ÜNALAMCA
8y a a
HÜRBATUR
61.00
A.KURŞUN
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
5
78
26257-4
28
15
2.08.26
3
FORDTA TEK
11y d a
ODİNHAN
59.00
G.KILIÇ
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
9
64
06-6103
4
18
2.01.91
4
KIZILTUĞ
9y k a
BEN ANADOLU
59.00
T.YILDIZ
REŞAT ARSLAN
SEB.TOPAL
4
71
656-602
4
14
2.06.59
5
RÜZGAR FIRTINASI
5y k a
KOŞANEFE
58.00
F.YÜKSEL
SUPHİ SALGAR
M.ALTIN
11
37
4551-07
7
18
6
TULGAR
6y a a
ÖZGÜNHAN
57.00
T.KERESTECİAP
İLHAN GÜÇLÜ
T.ÇEKİCİ
3
23
3-000-60
10
14
7
YENER
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
A.ASLAN
CİMŞİT YILDIZ
S.ÖNDER
2
31
05-0593
7
10
2.04.66
8
ALARAGÜLÜ
5y a k
ÖZHABER
55.00
E.D.ÖKTENAP
KAYA KAYA
T.ATEŞ
1
9
404-708
4
2
9
ALEMİN KRALI
8y k a
TURBO
56.00
O.YILDIZ
YUSUF KÜREM
S.AYDOĞAN
6
70
0-80025
6
10
10
NEHİRİNOĞLU
7y a a
UÇANBEY
56.00
G.ÖZÇELİKAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
12
51
261208
6
17
2.10.04
11
ŞERİFE ABLA
7y k k
ODİNHAN
54.00
GÖK.BEKTAŞ
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
8
40
054709
16
12
2.02.68
12
ALTINTUNÇ
5y k g
TOŞUR
56.00
B.AVERBAK
TÜRKAN ALTIN
G.ÖZERTÜRK
10
22
888-560
10
7
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞDAŞLI
4y k k
SARRAF
58.00
M.HAMEDİ
OKAN KOÇHİSARLI
H.ACAR
12
0
88
16
18
2
ATİKÇİÇEĞİ
4y k k
ATİKBEY
55.00
F.ARSLANAP
MUHAMMED ALP EREN
B.TANRIKULU
2
28
2480-62
15
15
1.31.05
3
ATLI CANIM
4y a k
BEN ANADOLU
56.00
DOĞUKAN SAVAP
METİN AYSEL
B.TANRIKULU
7
0
0
20
4
AYLİNCAN
4y k k
BİLGİN
58.00
V.KAPLAN
SEVİLAY TANİYİT
D.SAV
4
24
000-594
14
12
1.28.96
5
BENGÜL
4y k k
BAKİBEY
54.00
F.AKBULUTAP
HAYRİ YILDIRIM
NUR.YILDIRIM
6
25
489-63
27
15
1.29.19
6
BENİM KAYAM
4y k k
SULTAN DE FAUST (FR)
55.00
Z.KARABULUTAP
KADRİYE KAYA
S.AYDOĞAN
11
26
909-027
16
5
1.26.63
7
BONCUĞUM
4y a k
JOKER
58.00
M.BAYDAN
ADİLE ERDOĞAN
M.ALTIN
3
15
7457-76
17
6
1.26.98
8
DAMLA SAKIZI
4y k k
UÇANOĞLU
54.00
H.YOLAÇICIAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
1
0
67
16
18
9
DILCAN
4y a k
SANCAKBEYİ
58.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
SEB.TOPAL
9
27
428568
7
14
1.26.86
10
DÜNYA SONU
4y k k
TURBO
58.00
G.KILIÇ
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
10
14
700-957
7
14
1.34.72
11
İNCİLİ ZEHRA
4y a k
BİLGİN
58.00
T.YILDIZ
SEVİLAY TANİYİT
D.SAV
8
32
5732-33
14
17
1.25.91
12
KUSURSUZAŞK
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
E.ERGÜRAP
NUSRET ÖZBAĞ
B.TANRIKULU
5
0
90
7
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPARTACUS
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
61.00
T.YILDIZ
TAMER KOLDAŞ
H.ÇALIŞKAN
10
92
21453-7
10
16
1.33.44
2
BRAVE PRINCE
4y a a
KANEKO
60.00
V.KAPLAN
HAKAN SANER
N.BAKIR
3
52
64646-8
21
14
1.37.52
3
PERSIAN PRINCE
4y a a
TOCCET (USA)
55.00
F.ARSLANAP
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
9
42
69288-5
7
11
1.34.11
4
OVER CLOUDS
5y d a
OVERANALYZE (USA)
57.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
70
22-2756
17
16
1.35.23
5
GOLD COUST
4y a a
LION HEART (USA)
56.00
A.KURŞUN
ÖZGE ÇAKIROĞLU
V.AKBULUT
2
79
13100-7
7
17
6
STAR RUBY
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
DOĞUKAN SAVAP
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
1
58
635356
81
16
7
BENİM ZAFERİM
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
F.YÜKSEL
GAZAL KARATAŞ
Ü.YAYLA
6
38
6223-1
45
20
8
BLACK ADLER
7y d a
GOLDAT (GB)
52.00
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
56
4-33746
10
15
1.33.20
9
BLACK WASP
8y d a
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
A.ASLAN
RECEP GÜLDOĞDU
Y.KARAKÜÇÜK
7
87
36462-2
14
19
1.32.88
10
CHIRON KEEN
4y d a
MARCAVELLY (USA)
54.00
M.HAMEDİ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
8
8
0000-59
13
13
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASENAT
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
54.00
F.ARSLANAP
HALİT AY
B.TANRIKULU
2
38
43-1523
14
17
2
BALL OF LOVE
3y d d
HAKEEM (USA)
55.00
T.YILDIZ
A.AYHAN EKMEKÇİBAŞI
ALİ BOZKURT
4
63
5931-32
14
18
3
EXPRESS KITTY
3y d d
LIAISON (USA)
54.00
F.YÜKSEL
HARUN KAHRAMAN
T.ÇEKİCİ
6
37
334-321
25
20
2.00.44
4
KUMRU
3y d d
DAI JIN (GB)
54.00
A.ASLAN
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
5
40
6-441
17
20
5
OBSİDYEN
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
N.ŞEN
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
3
41
51443-4
35
17
6
SUNDOWN
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
A.KURŞUN
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
1
55
23331-2
23
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABACANDIR
4y a a
UÇANOĞLU
52.00
F.ARSLANAP
MUZAFFER CAN
A.METE İNAL
6
47
146-821
10
20
2.17.34
2
BÜYÜKKALE
4y k a
KAFKAS ŞAHI
55.00
T.YILDIZ
AREK GÖVER
A.METE İNAL
3
51
21281-4
10
19
3
ES ESMERİM
4y k a
DÖNMEZBEY
54.00
F.YÜKSEL
İBRAHİM ATAK
CUMA POLAT
5
40
274477
6
14
2.25.24
4
HAVZA ASLANI
4y k a
TAMERİNOĞLU
54.00
A.KURŞUN
SUAT YILDIZ
EN.KARATAŞ
2
58
91432-2
19
19
5
SUKUT BEY
4y a a
ŞÖVALYE
54.00
V.KAPLAN
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
4
48
203-236
12
15
6
ARZU GELİN
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
SEB.TOPAL
1
44
8-33559
9
16
2.33.57
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUĞTEKİN
6y d a
DEHA
61.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Y.YAĞMUR
7
45
300005
7
11
2.20.39
2
FATİHİNGÜLÜ
7y a k
SABURAY
59.50
E.D.ÖKTENAP
KAYA KAYA
T.ATEŞ
8
44
413294
5
16
2.23.55
3
CİĞERPARE
5y a k
ALTAHA
58.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
5
41
354-260
14
15
2.24.09
4
OZANINOĞLU
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
T.KERESTECİAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
4
39
14567-9
21
15
2.25.86
5
SARRAFŞAH
5y d a
SARRAF
59.50
T.YILDIZ
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
14
38
4440-00
10
14
2.23.90
6
MİLYONER
7y a g
KARAKEMAL
57.00
F.ARSLANAP
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
10
37
566-322
10
19
2.24.94
7
PEKSOYUNOĞLU
8y k a
PEKSOY
50.00
V.KAPLAN
TEMEL AYDIN
T.ÇEKİCİ
3
18
7470-60
21
6
2.25.16
8
CAHİT AĞA
6y k a
BİLGİN
55.50
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
9
36
388-716
10
19
2.25.31
9
OĞLUMVOLKAN
7y k a
TURBO
54.00
G.ÖZÇELİKAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
33
68298-0
10
11
2.25.28
10
EĞİLCE
5y k k
KAIZBERT (RU)
56.50
G.KILIÇ
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
13
32
2445-62
14
16
11
YAMAN OĞLUM
5y k a
BERKSOY
53.50
M.HAMEDİ
VOLKAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
12
26
7098-98
10
9
12
COSMOS
5y a k
HABERKAN
51.50
C.KARADEMİRAP
M.ONUR KAÇAR
Ü.YAYLA
1
24
67958-0
10
11
2.26.06
13
ÇEVİKKARDEŞLER
6y a a
BERKAY EFE
51.00
B.AVERBAK
ÖMER ÖZKAN
G.ÖZERTÜRK
6
21
9255-57
10
6
14
SİHİRBAZKIZ
5y a k
HİSARBEY
54.00
A.ASLAN
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
11
27
4308-57
14
13
Chantilly Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERSEVERANTS
3y d e
58.00
STEPHANE PASQUIER
COFINVEST
C. FERLAND
7
0
2-4
30
0
2
HUNTER'S FORCE
3y d e
58.00
AURELIEN LEMAITRE
FTP EQUINE HOLDINGS
E. O'NEILL
5
0
094-
86
0
3
ARTOUILLE
3y d g
54.50
CLEMENT GUITRAUD
GEMINI STUD
Y. BARBEROT
6
77
2476-
127
0
4
SPARGI ISLAND (IRE)
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ROBERT NG
A&G. BOTTI
3
79
0-45
21
0
5
TWIN BOY
3y d g
58.00
YOANN ROUSSET
CH. PLISSON
CH. PLISSON
4
70
486052-
61
0
6
COAXIORUM (IRE)
3y d g
54.50
LUKA ROUSSEAU
RIDDLE ME REE
HA. PANTALL
1
76
62-2
23
0
7
ABSURDE
3y d e
55.50
ADRIEN MOREAU
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
2
0
02-
83
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOREFRONT (IRE)
3y d e
59.00
SEBASTIEN MAILLOT
AG.KAVANAGH/G.AUGUST
J. SOUDAN
9
93
7141-
60
0
2
URGENT APPEAL (IRE)
3y a e
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
3
0
71-
107
0
3
AXDAVALI
3y d e
59.00
GREGORY BENOIST
ALAIN JATHIERE
Y. BARBEROT
8
101
44152-
81
0
4
TOTAL KNOCKOUT
3y d e
57.00
ROSARIO MANGIONE
J.N. TEMAM
FRED. ROSSI
4
100
14124-1
34
0
5
PETIT CALVADOS (IRE)
3y d d
55.50
AURELIEN LEMAITRE
F.COSGROVE / M. O'NE
E. O'NEILL
1
85
418-
60
0
6
HIDDEN BREEZE (GB)
3y k d
55.50
THEO BACHELOT
HARAS D'ETREHAM
HF. DEVIN
2
0
4944-1
48
0
7
ALLEZ BURROWS
3y d d
55.50
VINCENT CHEMINAUD
JULIE MORGAN
HA. PANTALL
6
0
31-
54
0
8
ARABELLA
3y a d
54.00
THOMAS TRULLIER
KRZYSZTOF GOZDZIALSK
A. KARKOSA
7
73
08-65
23
0
9
UP AND GO
3y a d
54.00
JEROME CLAUDIC
F. VERMEULEN
P&J. BRANDT
5
87
413-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLOUD MAN
3y a g
58.00
STEPHANE PASQUIER
3S RACE HORSE MANAGE
H. SHIMIZU
6
0
0
0
2
BRAS DE FER
3y d e
58.00
THEO BACHELOT
FINN BLICHFELDT
P&J. BRANDT
8
0
0
0
3
TIME IS RUNNING (IRE)
3y d g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
CH. BRUN / A. MORANG
CHR. HEAD
7
0
0
0
4
CHIPEUR DE BOSDA
3y d g
54.00
CLEMENCE LE GLAND
GUY HANOUNA
E. MIKHALIDES
12
0
0
0
5
SINAKHA (IRE)
3y d e
58.00
VINCENT CHEMINAUD
HARAS DE TRELI
C. FERLAND
2
0
0
0
6
LOVELETTERS TO YOU (GB)
3y d g
58.00
EMMANUEL ETIENNE
PHILIPPE LEBLANC
P. LEBLANC
4
0
0
0
7
ATREUS
3y a g
55.00
AUDE DUPORTE
UWE SCHWINN
U. SCHWINN
9
0
0
0
8
BAHA MAR
3y d e
58.00
GERALD MOSSE
BEREND VAN DALFSEN
M. DELZANGLES
11
0
0
0
9
BIENNE
3y d d
56.50
GREGORY BENOIST
BLOODSTOCK AGENCY LT
Y. BARBEROT
10
0
0
0
10
ROMANELLA
3y d d
53.50
FRIDA VALLE SKAR
ECURIE DES CHARMES
C&Y. LERNER
1
0
0
0
11
ITALIA
3y d d
55.00
AMBRE MOLINS
ALBERT FRASSETTO
G. BIETOLINI
5
0
0
0
12
OBSTINEE
3y d d
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
JEAN CLAUDE SEROUL
FRED. ROSSI
3
0
0
0
13
JACKIE STEP
3y y d
53.00
LUCA CARBONI
TOLMI RACING SC
P&J. BRANDT
13
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFRAN
4y d g
60.50
AUGUSTIN MADAMET
A. LIETTI/GENETS SRL
A&G. BOTTI
11
90
35209-1
42
0
2
ROMERO (IRE)
4y d k
57.00
CRYSTAL MIETTE
REBECCA HILLEN
L. ROVISSE
5
85
309511-
52
0
3
LIKE A CHARM
4y d a
59.50
STEPHANE PASQUIER
ROY RACING LTD
G. BARBEDETTE
8
89
398257-
53
0
4
HOOTTON
4y d g
59.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ECURIE NORMANDY SPIR
F. VERMEULEN
9
81
02-1
15
0
5
ERNESTO DE LA CRUZ
4y d g
57.50
MARYLINE EON
E.MARCIALIS
V. DEVILLARS
10
86
64040-4
13
0
6
VASCO DA GAMA
4y d g
56.50
QUENTIN PERRETTE
GAY KELLEWAY
G. KELLEWAY
2
83
616-
127
0
7
MOASA
4y d k
57.50
MARC NOBILI
NADINE VANDENABEELE
J. HENDRIKS
4
73
41409-5
42
0
8
SNOWBALL JACKSON (GB)
4y d g
57.00
VINCENT CHEMINAUD
CRAIG BUCKINGHAM
AS. CROMBEZ
1
0
3-247-5
42
0
9
CHAMBONAS
4y d g
54.50
CLEMENT GUITRAUD
G.BARBARIN/O.BROCHAR
S. CERULIS
6
79
48-155-9
21
0
10
KARANKAWA (USA)
4y d k
55.00
MARIE VELON
BRYAN LYNAM
HF. DEVIN
7
77
75015-3
42
0
11
ANCIENT CHARM
4y a k
54.00
ROSARIO MANGIONE
VICTORIA HAIGH
V. HAIGH
3
0
0-0
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIRTY DOZEN
5y k g
60.00
HUGO BESNIER
DORIS SCHOENHERR
D. SCHOENHERR
12
57
09920-8
42
0
2
VESPAMAN
5y d g
56.50
MARLENE MEYER
ANDREAS FEHR
F. PARDON
6
56
2523-09
17
0
3
AYGUEMORTE
8y d g
59.50
JEREMIE MONTEIRO
PIERRE-LOUIS GUERIN
PL. GUERIN
8
56
0627-68
23
0
4
COMPULSORY (GB)
6y d g
59.50
GABI BOURKE
J.BILLARD/B.COOPER/M
J. DUPONT-FAHN
3
56
21-0009-
127
0
5
LOVELY MISS
5y a k
57.00
OLIVIER D' ANDIGNE
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
7
54
004800-
68
0
6
PENNBLE
8y a g
58.50
YOANN ROUSSET
A.BAILLIF/C.RESTOUT
C. RESTOUT
13
54
751-0-03
21
0
7
ELIEDEN (IRE)
5y d k
58.00
STEPHANE PASQUIER
G.KELLEWAY/A. BARBER
AS. CROMBEZ
11
53
0000-04
21
0
8
BONUSDARGENT
9y d g
56.00
FRIDA VALLE SKAR
AJ RACING
J. DUPONT-FAHN
15
52
321046-
127
0
9
PREMIER AVRIL
9y d g
57.00
THEO BACHELOT
JC. DAOUDAL/N. TOURN
B. LEGROS
5
51
823-416
23
0
10
BAYLAGAN
5y d g
57.00
MARC NOBILI
VDA TRANSPORT SOLUTI
J. HENDRIKS
17
51
008-442
21
0
11
LA RACEUSE (IRE)
9y d k
54.00
DELPHINE SANTIAGO
CAROLINE AUVRAY
C. AUVRAY
16
47
1390-07
21
0
12
MISTER MARIO
5y d g
54.00
AXELLE NICCO
JEAN ROLLIN
BR. BEAUNEZ
4
47
0020-12
10
0
13
NEELANJALI
7y d k
55.00
JEROME CLAUDIC
GERARD BATON
E. WIANNY
14
46
0858-70
21
0
14
REINE DE LUNE
5y k k
52.50
ALISON MASSIN
SEBASTIEN MORINEAU
S. MORINEAU
1
44
3943-68
23
0
15
TIPTOP
5y d k
52.50
CLEMENT GUITRAUD
ECURIE ALLIANCE
G. AIDANT
10
44
6690-32
23
0
16
GRISBI (GB)
6y k g
53.50
AURELIEN LEMAITRE
CAMILLE COLLET-VIDAL
ROB. COLLET
2
43
1009-73
21
0
17
GREY SENSATION (IRE)
9y k g
51.00
MARIE VELON
GUILAIN BERTRAND
G. BERTRAND
9
40
0302-43
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELLERA
3y k d
55.00
FRIDA VALLE SKAR
EMMANUELLE COVEZ
V. DISSAUX
13
67
06-0
41
0
2
SATIN LADY
3y d d
54.50
CLEMENT GUITRAUD
ECURIE BILLON
Y. BARBEROT
3
0
6-9
41
0
3
SHAMSHA
3y d d
56.50
MARIE VELON
ECURIE CASTILLON BLO
HF. DEVIN
10
0
5-
69
0
4
MAUI SPIRIT
3y d d
54.00
SOPHIE TISON
ECURIE DE LA BAIE
R. GROCHOWICKI
1
0
0
23
0
5
ROSE IN BLOOM
3y d d
58.00
NON PARTANT
ECURIE TRUEBA
ROD. COLLET
8
78
43-3
21
0
6
NUBIA (USA)
3y a d
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ANDRE FABRE
A. FABRE
5
0
28-
81
0
7
REPUBLIQUE (IRE)
3y d d
58.00
GREGORY BENOIST
BERNARD GIRAUDON
P&J. BRANDT
4
0
4
15
0
8
YELLOW ROSE (IRE)
3y d d
58.00
THIBAULT SPEICHER
M.DOINEAU/G.L.FERRON
FR. MONFORT
12
0
459-
92
0
9
DARINKA
3y d d
56.50
QUENTIN PERRETTE
M.I.ZOUARI/J.LASTRAJ
R. LE DREN DOLEUZE
2
0
5
15
0
10
GLORY LIGHT
3y d d
58.00
STEPHANE PASQUIER
DANIEL MALINGUE
F. CHAPPET
11
0
93-
127
0
11
ROCHELAISE
3y d d
58.00
SEBASTIEN MAILLOT
WILLIAM MUNOZ
S. CULIN
6
69
067-47
36
0
12
FREEDOM
3y d d
55.50
HUGO BESNIER
UMBERTO SAINI-FASANO
A. FABRE
7
0
05-
62
0
13
ELA ELA
3y d d
58.00
THEO BACHELOT
SPARKLING STAR
E. MIKHALIDES
14
0
3
41
0
14
SUN ROCK
3y d d
56.00
AURELIEN LEMAITRE
C.BRUN/C.MORANGE/A.M
CHR. HEAD
15
0
0
0
15
BRING US JOY (IRE)
3y d d
53.50
BENJAMIN MARIE
RUBEN SEBASTIAN CACE
S. CACERES
9
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LA JAVANAISE
4y d k
61.00
OLIVIER D' ANDIGNE
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
9
80
1659-34
15
0
2
KASHGAR
4y d a
60.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ELEONORA MARCIALIS
L. ROVISSE
7
75
54033-1
21
0
3
MAKOTOTONBOKIRI
4y k k
59.00
STEPHANE PASQUIER
SACHIKO ODA
H. SHIMIZU
10
73
206155-
68
0
4
WLADIMIR
4y d a
58.50
GABRIELE CONGIU
ECURIE MATHIEU OFFEN
JP. GAUVIN
6
72
369141-
63
0
5
BLACK COMEDY
4y d a
58.00
SEBASTIEN MAILLOT
PIERRE BONNEFOY
Y. BONNEFOY
2
70
3043-70
9
0
6
ANNODYME
4y d k
58.00
AURELIEN LEMAITRE
FREDERIC HEAD
CHR. HEAD
12
70
7430-
84
0
7
AMBRE
4y d k
55.50
MARIE VELON
C.LANGLOIS-MEURINNE/
S. NIGGE
11
68
54544-
99
0
8
KUNDRIE (IRE)
4y d k
55.50
THOMAS TRULLIER
L. RIMA/B. BEAUNEZ
BR. BEAUNEZ
8
65
02525-4
46
0
9
VIGO
4y d a
55.50
THEO BACHELOT
ECURIE LOUIS D'AUR
L. GADBIN
5
65
730-612
23
0
10
NICE PARTY
4y d k
53.00
MAXIMILIEN JUSTUM
JEAN-LOUP DE MIEULLE
N. LEENDERS
3
65
6656-44
23
0
11
DOJO
4y d a
54.50
VINCENT CHEMINAUD
LAURENCE BARY
P. BARY
13
63
269-
127
0
12
AMIATA
4y d k
53.00
JEROME CLAUDIC
VINCENT MOREAU
Y. BONNEFOY
4
59
01-5699
11
0
13
MASTERPOWER
4y k a
51.50
AUGUSTIN MADAMET
L. BONGEN/C. ZASS
M. NIGGE
14
55
073-502
21
0
14
LOUGIE LOUP
4y a k
50.50
BENJAMIN MARIE
ECURIE DE LA BAIE
R. GROCHOWICKI
1
46
09-00-08
23
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORD THEO (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
DONALD R. DIZNEY LLC
MICHAEL J. MAKER
1
0
0
0
2
HE AIN'T NO SAINT (USA)
3y a g
53.50
JUNIOR ALVARADO
TRACY PINCHIN
JOSE PINCHIN
2
62
5836-42
20
0
3
COLTONSTHEADMIRAL (USA)
3y a g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
ALVIDAL RACING STABL
AMADOR MEREI SANCHEZ
3
45
48-6
36
0
4
DUEL FUEL (USA)
3y d g
53.50
PACO LOPEZ
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
4
48
755-02
27
0
5
DOUBLE DAVID (USA)
3y a g
53.50
LUIS SAEZ
DOBLE JAK INVESTMENT
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
52
9-6
20
0
6
ASCENDED (USA)
3y a g
53.50
MARCOS MENESES
THE FOUR HORSEMEN RA
LEON J. MCKANAS
6
0
5
21
0
7
OPTIMISTIC VALOR (USA)
3y a g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
WAYNE SPALDING
MICHAEL A. TOMLINSON
7
48
6-4
27
0
8
BASTIEN LE BROWN (USA)
3y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
VICENTE STELLA STABL
VICTOR BARBOZA, JR.
8
43
422475
62
0
9
STAR DEPUTY (USA)
3y a e
53.50
LEONEL REYES
VALERIE CHIN
JAVIER NEGRETE
9
0
0
0
10
CONVERTER (USA)
3y a e
53.50
ANGEL S. ARROYO
GUNTER, GLENN AND DO
JENA M. ANTONUCCI
10
59
23643-2
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:39 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOSTER HOPE (USA)
3y k g
55.50
PACO LOPEZ
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
1
61
8851-3
29
0
2
TOP BOSS (USA)
3y d g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
D AND D STABLE
JULIO R. CARTAGENA
2
64
45634-3
41
0
3
AWESOME BEACH (USA)
3y a g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
3
48
62437-1
34
0
4
JR SPEED (USA)
3y d e
55.50
LUIS SAEZ
INTERDEPORTES TECHNO
VICTOR BARBOZA, JR.
4
59
52-1
41
0
5
BERHANU (USA)
3y k g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
VEGSO RACING STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
5
63
3066-51
13
0
6
GEGE CONQUEST (USA)
3y a g
54.50
JUNIOR ALVARADO
CAMMAROTA RACING LLC
ANTONIO SANO
6
46
2167-51
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEAR THE DEER (USA)
4y d a
53.50
COREY J. LANERIE
BAKKE, JIM AND ISBIS
DALE L. ROMANS
1
0
0
0
2
MAKER OF AN EMPIRE (USA)
4y d g
53.50
LUIS SAEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
2
76
86-6-3
34
0
3
HIGH TIDE (USA)
4y a g
53.50
TYLER GAFFALIONE
MAXIS STABLE
MICHAEL J. MAKER
3
84
4-626-4
32
0
4
ALONZO MOSELY (USA)
4y d g
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
ALLEN HARBERG, JR.
CHRISTOPHE CLEMENT
4
82
32-4
41
0
5
MR MATUSCHEK (USA)
4y a g
53.50
JAVIER CASTELLANO
JOHN A. FIKE
KELSEY DANNER
5
87
3-34266
64
0
6
LIGHT CRUISER (USA)
4y k g
53.50
JUNIOR ALVARADO
DREAM SWIFT THOROUGH
LISA L. LEWIS
6
79
5735-5
34
0
7
GUNMAN (USA)
4y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ZOUMAS, NICHOLAS AND
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
88
3-4353-3
32
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRINNI SUNSHINE (USA)
4y d k
53.50
LEONEL REYES
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
1
43
65385-3
48
0
2
SENORITA SALSA (USA)
4y a k
53.50
VICTOR LEBRON
IAB STABLES
TAMARA L. LEVY
2
0
0
0
3
BUSINESSINDUBAI (USA)
4y a k
53.50
MARCOS MENESES
IRISH HILL CENTURY F
NANCY S. HARRIS
3
26
786050
124
0
4
NOMBRE (USA)
4y a k
53.50
CARLOS D. LUGO
CARLOS NOGUERA
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
4
38
46
88
0
5
TRINNI GIRLS (USA)
5y a k
53.50
ANGEL S. ARROYO
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
5
45
550-4
27
0
6
MARICOPA (USA)
4y k k
53.50
JESUS M. RIOS
HERBERT MILLER
HERBERT MILLER
6
57
426756
82
0
7
WATER WIZARD (USA)
4y a k
53.50
JUNIOR ALVARADO
ANGEL M. MEDINA
ANGEL M. MEDINA
7
43
44768-2
27
0
8
FLORADO (USA)
4y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
PARADISE FARMS CORP.
PETER R. WALDER
8
65
85432-2
48
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAMIN OF SEVILLE (USA)
5y d g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
1
79
712-7
19
0
2
YADI (USA)
4y a g
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
MICHAEL L. COOK
JOHN G VINSON
2
79
2385-39
25
0
3
LEADING FACTOR (USA)
4y a g
55.50
COREY J. LANERIE
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
3
66
0-0189-7
18
0
4
CALL BROS (USA)
4y a g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PATRICIA A. GENERAZI
JOSEPH F. ORSENO
4
77
44321-9
28
0
5
BREAK BEAT (USA)
4y d a
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
IMPERIAL RACING, LLC
DANNY GARGAN
5
89
4221-2
48
0
6
EL SOLITARIO (USA)
4y d g
55.50
CARLOS D. LUGO
M. G. M. RACING STAB
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
6
71
06217-0
25
0
7
SHINING THROUGH (USA)
5y a g
55.50
PACO LOPEZ
BERGEN STABLES, LLC
J. KENT SWEEZEY
7
84
34723-6
46
0
8
POPPY'S BOYS (USA)
4y a a
55.50
ANGEL S. ARROYO
KENNETH E. FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
8
76
85586-5
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOW PRESSURE ZONE (USA)
4y d k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
PETER M. BRANT
LISA L. LEWIS
1
76
4
127
0
2
MO CLARE'S (USA)
4y d k
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
2
73
50-2376
49
0
3
MACKENZIE'S GIRL (USA)
4y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
GARY BROAD
J. KENT SWEEZEY
3
66
68-23
119
0
4
MY ASHLEIGH (USA)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
LORETTA WELCH
MICHAEL YATES
4
67
3633
50
0
5
KISS THEORY (USA)
4y d k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
5
51
677-64
1
0
6
GOODBYE GABY (USA)
4y a k
53.50
LEONEL REYES
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
6
66
62232-2
35
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COPPER (USA)
4y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
ARINDEL
JUAN ALVARADO
1
68
76-31
18
0
2
DIVINE MARTHA (USA)
4y a k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
FRANK RUSSO
WILLIAM THARRENOS
2
69
85215-3
35
0
3
STRIKE MAGIC (USA)
4y d k
55.50
PACO LOPEZ
R. LEE LEWIS
MARK A. HENNIG
3
73
166006
49
0
4
WHAT'S THE MOVE (USA)
4y d k
55.50
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
4
73
2371
54
0
5
KITTEN'S FINEST (USA)
5y a k
55.50
ROBBY ALBARADO
HAYMARKET FARM LLC
JEREMIAH O'DWYER
5
80
46472-6
29
0
6
TRISH THE DISH (USA)
5y d k
55.50
JAVIER CASTELLANO
TERRY HAMILTON
BRIAN A. LYNCH
6
78
234434
56
0
7
SHE FLED THE SCENE (USA)
5y k k
55.50
TYLER GAFFALIONE
KATHLEEN O'CONNELL R
KATHLEEN O'CONNELL
7
83
43722-3
29
0
8
PEARLESCENT (USA)
4y k k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
8
50
4-893-1
42
0
19 Şubat 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Chantilly Fransa, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chantilly Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:05 chantilly fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:39 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 şubat 2021 cuma at yarışı bülteni, 19 şubat 2021 at yarışı programı, 19 şubat 2021 tjk yarış programı, 19 şubat 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 19 şubat 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 19 şubat 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, chantilly fransa at yarışı bülteni, 19 şubat 2021 chantilly fransa at yarışı bülteni, günün chantilly fransa at yarışı bülteni, bugün chantilly fransa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 19 şubat 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni