Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞRI KASIRGASI
3y d e
ASTRAKHAN
58.00
M.ÇİÇEK
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
8
41
2584-72
17
15
1.13.54
2
GÜRTUĞRUL
3y d e
LUXOR
58.00
H.KAPLANAP
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
3
7
8-58
31
17
3
MISTER POLICEMAN
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.KAYA
M.BURAK MATYAR
T.İBİŞ
5
38
365-163
15
18
1.13.27
4
NALBANT KAYA
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
A.KURŞUN
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
9
34
067-814
12
19
5
DURU KIZIM
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
F.YÜKSEL
OKTAY YAĞIZER
H.ACAR
2
36
5167-47
21
16
1.13.90
6
FINAL WALTZ
3y d d
ZANJERO (USA)
56.00
M.HAMEDİ
GÜNAY SAV
D.SAV
4
52
261-136
19
18
7
KAANEGE
3y d e
APPROVE (IRE)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
VEYİS AKKILIÇ
ŞÜK. ÇELİK
7
22
84-545
14
15
1.13.85
8
SHINING SWORD
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
M.AKDAĞAP
MEHMET Ş. DİNÇ
AKİF YILMAZ
6
17
7784
127
16
1.19.62
9
PURA VIDA
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
D.KAYAAP
V.HAKAN KELEŞ
M.T.BALYEMEZ
1
0
0
20
10
KOŞAL
3y a e
DEHA
53.00
A.ASLAN
SELAHATTİN ÇİZİK
ES.ÇETİN
10
41
322434
4
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAZAR DENİZİ
4y a a
TURBO
60.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
3
56
47-1312
14
19
2.21.61
2
BAYPATRON
4y k a
KURTEL
56.50
A.KURŞUN
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
9
49
211-24
24
18
3
ÇEVİKSOY
4y k a
EFEM
50.50
O.YILDIZ
AYŞE KARAARSLAN
SED.DEMİRAL
2
37
62526-1
21
20
4
KADEŞ
4y k a
CANGIL
50.50
Z.KARABULUTAP
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
5
37
281-3
24
19
5
NEŞTER
4y a a
TOŞUR
50.50
H.KAPLANAP
MEHMET TETİK
N.DOĞAN
6
37
54245-7
10
14
6
RODRIGUEZ
4y k a
ARASLI
50.50
MÜS.ÇELİK
YAKUP DOĞAN ÖZBAY
A.İŞGÖREN
4
37
0423-31
21
20
7
ZAMAN HATTI
4y a a
ODİNHAN
50.50
N.AVCİ
SALİH DOĞAN
Ö.GÜNELİ
7
37
5678-73
21
11
2.18.62
8
CİĞERDELEN
4y d a
SARRAF
50.00
A.ASLAN
CUMHUR ÜN
MUR.AKKILIÇ
8
36
50-5425
7
14
2.18.44
9
LEVANTEN
4y a a
BATURŞAH
50.00
B.M.MIRIKAP
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
M.ÖZKAN
10
35
5146-65
14
16
2.25.82
10
UÇAN ÇELİK
4y a a
UÇANBEY
50.00
G.YILDIZ
İBRAHİM ÇELİK
ŞÜK. ÇELİK
1
32
44107-0
7
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NESTOR
5y a a
LION HEART (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
AHMET BAKIR
K.BALTACI
2
96
6314-31
24
20
1.23.31
2
BİRDELLO
5y d a
LUXOR
55.00
GÖKH.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
U.BİLİK
4
97
416155
127
18
3
ULUDAZ
7y d a
KANEKO
55.00
A.ASLAN
SAMET KADIOĞLU
S.MUTLU
3
99
4141-25
24
18
1.23.11
4
DORUKRÜZGAR
4y d a
ADONİSE
54.00
CEM ŞEN
ÖMER DÜNDAR
M.ZELYURT
1
56
46152-2
31
19
5
JEDI
4y d a
LUXOR
54.00
A.KURŞUN
ADNAN TÜRKOĞLU
E.USLU
5
59
21-1
31
20
6
PADRE PADRONE (IRE)
4y d a
THEWAYYOUARE (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
6
100
225431
99
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKALINOĞLU
3y d e
ÇAKAL CARLOS
54.00
G.KOCAKAYA
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
4
57
211-34
17
18
2
GOLD COUST
3y a e
LION HEART (USA)
54.00
A.KURŞUN
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
6
54
19622-3
14
18
2.12.62
3
GÜVEN HAN
3y a e
KANEKO
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
2
36
23-615
18
19
4
QUANTE VOLTE
3y d e
LUXOR
54.00
M.ÇİÇEK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
1
43
2-1
35
20
5
SURPLUS
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
MÜS.ÇELİK
AHMET BAKIR
K.BALTACI
5
36
0871-44
28
18
6
ZLATIBOR
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
3
48
3253-15
14
19
2.07.67
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAKOTA
5y d k
DIVINE LIGHT (JPN)
59.00
D.KAYA
GÖKHAN GÜL
A.İŞGÖREN
6
69
3241-11
28
20
2.06.83
2
KIZIM AZRA
4y d k
KANEKO
56.00
F.ARSLAN
HALİT AY
E.KARACA
2
91
114-911
12
20
2.05.62
3
HONEY RYDER
6y d k
RAVEN'S PASS (USA)
55.00
B.AKÇAY
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
72
6218-34
35
17
2.03.88
4
LUCKY FISH
5y d k
POWERSCOURT (GB)
52.00
BERKANT GÖKÇE
SERDAR EYİBAL
H.BAĞDAN
8
15
05-0000
63
8
2.06.80
5
SPREAD THE JOY
5y a k
KANEKO
54.00
B.ÇIĞLA
CEM ÖZBELGE
E.KARAKÖLEOĞLU
7
78
35156-6
21
17
2.05.08
6
KASALINA (USA)
4y d k
CONGRATS (USA)
54.00
M.K.KUMBASAR
MELİS KURTEL EMİN
S.DEMİR
4
81
15127-3
12
17
2.06.42
7
LİZAS
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.00
Z.KARABULUT
K.ERCAN EKENLER
E.DURAN
5
44
765440
99
14
2.06.77
8
GINA MONTANA
6y d k
SCARFACE
54.00
B.M.MIRIK
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
1
75
952-15-0
21
18
2.06.03
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYDERBEYİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
N.AVCİ
ALPER ÖZBEK
S.ÇİFTÇİ
5
0
0
20
2
BÜYÜK ATLI
4y a a
BERKSOY
58.00
V.KAPLAN
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
1
0
0
127
19
3
JETSTAR
4y a a
TOŞUR
58.00
M.KAYA
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
2
20
4075-53
28
1
4
TORRENTIAL
4y k a
BALIKHAN
58.00
GÖK.BEKTAŞ
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
8
0
70
127
18
5
TUTKUN REİS
4y a a
KURTEL
58.00
A.KURŞUN
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
EN.KARATAŞ
4
31
4758-27
21
13
1.28.89
6
DENİZ GÖZLÜM
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
H.KAPLANAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
3
0
05
26
18
7
KÜÇÜKTUNCA
4y k k
TURBO
56.00
MÜS.ÇELİK
BEŞİR KAYA
E.ÇEŞME
6
28
2254-77
8
15
1.32.54
8
LUNA DANCER
4y k k
TURBO
56.00
M.ÇİÇEK
TARIK AYDIN
AT.GÖKÇE
9
24
4377-64
17
14
1.29.28
9
SARİDUZ
4y a k
KILAVUZ
52.00
H.YOLAÇICIAP
ÖMER AKALTUN
M.SEVİŞ
7
35
4322-0
17
18
1.33.78
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AGENT OF FORTUNE
5y a k
63.00
H CROUCH
FOREİGN LEGİON
G L MOORE
10
76
412111
5
0
2
NOBLE PEACE
7y d g
61.50
D PROBERT
KILLARNEY GLEN
SIMON PEARCE
12
77
01-2112
22
0
3
TORO DORADO
4y d g
61.00
L MORRIS
R FODEN, M MITCHELL
E DUNLOP
11
76
933-111
14
0
4
SCOFFLAW
6y d g
61.00
K SHOEMARK
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
2
76
138-566
14
0
5
GREY D'ARS (FR)
4y k g
60.50
J FANNING
R FAVARULO, G CHESNE
N LITTMODEN
5
75
2439-67
18
0
6
CRIMEWAVE (IRE)
4y d g
59.50
J MITCHELL
THE ROGUES GALLERY T
TOM CLOVER
8
73
4253-13
29
0
7
KESWICK
6y d g
59.50
P J MCDONALD
CHARLES MAIN AND WET
MRS H MAIN
3
73
06534-5
14
0
8
STORMINGIN (IRE)
7y k g
59.50
T P QUEALLY
MRS CATHERINE REED
G L MOORE
9
73
16456-3
29
0
9
BASHFUL BOY (IRE)
4y d g
59.00
D COSTELLO
MILLDEAN RACING SYND
SUZI BEST
1
72
43521-
66
0
10
FLYING DRAGON (FR)
4y d g
59.00
T HAMMER HANSEN
DRAGON GATE
R HANNON
6
72
52325-2
14
0
11
ONE TO GO
4y k g
58.00
ADAM J MCNAMARA
THE REAL QUIZ
ARCHIE WATSON
7
70
348-613
16
0
12
OBLATE
4y d k
56.00
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
4
65
229-146
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOOD EFFORT (IRE)
5y d k
58.50
B CURTIS
MR ABDULLA AL MANSOO
I MOHAMMED
1
105
0521-11
21
0
2
CORINTHIA KNIGHT (IRE)
5y a g
57.50
L MORRIS
ONTOAWINNER PARTNE
ARCHIE WATSON
8
99
2763-46
45
0
3
ROYAL BIRTH
9y d g
57.50
R KINGSCOTE
THE MORLEY FAMILY
S C WILLIAMS
3
99
426-273
14
0
4
WATCHABLE
10y a g
57.50
S GRAY
HAMBLETON XXXIX P BA
D O'MEARA
6
100
211-671
14
0
5
CHITRA
4y d k
55.00
S DE SOUSA
MR MRS G MİDDLEBRO
D KUBLER
4
80
30711-5
23
0
6
FURIOUS
4y d k
55.00
J P SPENCER
QATAR RACİNG LTD M
D M SİMCOCK
7
98
124114-
127
0
7
HAREEM QUEEN (IRE)
4y k k
55.00
P J MCDONALD
MR JOHN DANCE
K BURKE
5
93
4112-31
30
0
8
PUDS
5y a k
55.00
J FANNİNG
MR N MARTİN
R HUGHES
2
90
202733-
108
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEO'S LUCKYMAN
3y d g
59.50
D PROBERT
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
6
23
700-007
14
0
2
ROCKETEER
3y d g
59.50
D MUSCUTT
MISS SUSANNA BALLING
MIKE MURPHY
3
0
347
16
0
3
SCALLYWAGTAIL (IRE)
3y a g
59.50
T P QUEALLY
MRS E AVERY MR G L
G L MOORE
7
47
8687-9
45
0
4
BOMBSHELL (IRE)
3y d d
57.50
B CURTIS
MR PETER LEIDEL
J P O'BRIEN
4
0
02-3
15
0
5
ICE ICE LADY
3y d d
57.50
ADAM J MCNAMARA
SAAİN
ARCHİE WATSON
1
0
0
0
6
POP THE CONFETTI (IRE)
3y d d
57.50
H CROUCH
MRS E AVERY MR G L
G L MOORE
5
0
0
0
7
SWEET TALKED
3y a d
57.50
L MORRİS
BOTTİSHAM HEATH STUD
R COWELL
2
0
4
42
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BANGKOK (IRE)
4y d a
57.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
4
115
02522-1
21
0
2
COURT HOUSE (IRE)
5y d g
57.50
K O'NEILL
H R H PRINCESS HAYA
J GOSDEN
6
107
13262-2
21
0
3
DALGARNO (FR)
7y d g
57.50
B CURTIS
MRS FIONA CARMICHAEL
J CHAPPLE-HYAM
1
106
44613-3
21
0
4
DUBAI WARRIOR
4y d g
57.50
L DETTORI
SHEIKH MOHAMMED BIN
J GOSDEN
3
111
1-12711-
63
0
5
ENTANGLING (IRE)
6y d g
57.50
W CARSON
MR BEN CM WONG
D ELSWORTH
2
93
1413-23
6
0
6
MASTER THE WORLD (IRE)
9y k g
57.50
D PROBERT
K QUINN/ C BENHAM
D ELSWORTH
7
97
63800-5
21
0
7
PACTOLUS (IRE)
9y d g
57.50
R KINGSCOTE
T W MORLEY MRS J M
S C WILLIAMS
5
101
3322-54
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HABUB (USA)
5y d k
62.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
1
108
71721-5
21
0
2
ARCANADA (IRE)
7y a g
59.50
R KINGSCOTE
THE ARCANADA PARTNER
T DASCOMBE
6
103
20437-3
19
0
3
GORING (GER)
8y d g
57.50
C BISHOP
MR G C STEVENS
EVE J-HOUGHTON
3
98
9302-24
14
0
4
ZHUI FENG (IRE)
7y d g
55.50
M DWYER
JOHN CONNOLLY ODIL
MRS A PERRETT
5
94
02360-6
14
0
5
ALMUFTI
4y d g
54.00
J MITCHELL
AL SHAQAB RACING
H PALMER
2
91
6601-51
14
0
6
SPIRIT WARNING
4y d g
53.00
S DE SOUSA
KINGSCLERE RACING CL
A BALDING
4
89
32107-5
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATTLE OF MARATHON (USA)
8y d g
60.50
D KEENAN
EMMA RYAN PARTNER
J RYAN
4
89
2-12611
8
0
2
PIRATE KING
5y a g
59.50
K SHOEMARK
DANIEL MACAULIFFE
C FELLOWES
5
87
36641-1
28
0
3
CITY TOUR
4y d g
59.00
R KINGSCOTE
MRS JUDY SEAL
MRS L RICHARDS
2
88
32721-1
33
0
4
BLOWING DIXIE
4y d g
56.00
B CURTIS
MR MOHAMMED ALENEZI
J CHAPPLE-HYAM
3
81
150-123
8
0
5
MR TOP HAT
5y d g
55.50
R HORNBY
MR B MCCABE MRS E
P EVANS
1
78
966-388
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GROUP ONE POWER
3y d e
61.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
7
0
1
24
0
2
AMSBY
3y d g
58.00
M DWYER
JUDI DENCH, BRYAN AG
J EUSTACE
4
0
7
31
0
3
BEHIND THE WALL (IRE)
3y d g
58.00
K SHOEMARK
CLIPPER LOGISTICS
ARCHIE WATSON
1
0
62
7
0
4
BILLHILLY (GER)
3y d e
58.00
C BİSHOP
MR KHALİFA DASMAL
EVE J-HOUGHTON
2
0
07-
86
0
5
CAPTAIN CLARET
3y d g
58.00
GEORGIA DOBIE
MRS SALLY DOYLE
EVE J-HOUGHTON
6
0
0
0
6
HOVER (IRE)
3y a e
58.00
R HORNBY
MANTON PARK RACİNG
M MEADE
8
0
4
18
0
7
MAGIC LUTE (FR)
3y d g
58.00
C BENNETT
MR D J DEER
B MILLMAN
5
0
0
0
8
LA POSEUR (IRE)
3y d d
56.00
D KEENAN
MR M BLANSHARD
M BLANSHARD
3
0
0
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAPA RULES (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BURNS THOROUGHBRED R
JOSEPH ORSENO
1
58
531-31
20
0
2
YOLANDA'S PRIDE (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
CRE RUN ENTERPRISES
STEVE KLESARIS
2
69
5217-23
21
0
3
LITTLE BIT GOOD (FL)
3y a d
54.50
JULIEN LEPAROUX
KEVIN DOLE
RONALD SPATZ
3
70
45142-3
50
0
4
JUST A BIT SASSY (FL)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
MARY EPPLER RACING S
MARY EPPLER
4
71
1-2
21
0
5
JOYOUS TIMES (KY)
3y a d
54.50
JOSE ORTIZ
CHARLES HALLAS
STEVE KLESARIS
5
78
1
45
0
6
KISSES FOR TIZZY (KY)
3y d d
55.50
LUCA PANICI
DOROTHY RAFFA
JOSEPH CATANESE, III
6
60
845-751
20
0
7
BABYBEL (KY)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
MAGNOLIA RACING, LLC
LARRY BATES
7
64
6145-6
50
0
8
BEAST OF WILDWOOD (FL)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
8
54
65-1
33
0
9
HARTLING (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
SMART ANGLE LLP
MICHAEL PINO
9
69
3381-11
23
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MALIBU EDGE (ON)
3y a e
54.50
PACO LOPEZ
CHIEFSWOOD STABLES L
CLAUDE MCGAUGHEY III
1
63
485-
105
0
2
APACHE (FL)
3y a e
54.50
JAIRO RENDON
BRENT FERNUNG
KATHLEEN O'CONNELL
2
0
0
0
3
SIR KAHN (KY)
3y k e
54.50
EDGARD ZAYAS
DANIEL PITA
DANIEL PITA
3
66
4776-5
21
0
4
LIAM'S POINT (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ST. ELIAS STABLE AND
TODD PLETCHER
4
0
0
0
5
MUD PIE (KY)
3y d e
54.50
JULIEN LEPAROUX
WILLIAM PAPE
GEORGE ARNOLD, II
5
56
8-
127
0
6
ATONE (KY)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
GODOLPHIN, LLC
THOMAS ALBERTRANI
6
0
0
0
7
ELLIS ISLAND (KY)
3y a e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
CHINA HORSE CLUB INT
TODD PLETCHER
7
0
0
0
8
CENTERED (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
GODOLPHIN, LLC
THOMAS ALBERTRANI
8
0
0
0
9
WEEKEND DREAMER (FL)
3y d e
54.50
CRISTIAN A. TORRES
FORCE OF NATURE FARM
EMMET JOLLEY
9
62
4
44
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEACHWALKER (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
GODOLPHIN, LLC
KIARAN MCLAUGHLIN
1
63
959-
73
0
2
UNCLE FESTER (KY)
3y d e
54.50
JULIEN LEPAROUX
G. HUMPHREY, JR.
GEORGE ARNOLD, II
2
0
0
0
3
U S ARMY CORPS (KY)
3y d e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
JOSEPH ALLEN LLC
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
81
465-
104
0
4
SENZAZIONE (KY)
3y d e
54.50
EDGARD ZAYAS
DON ALBERTO STABLE
THOMAS ALBERTRANI
4
0
0
0
5
RELIABILITY (KY)
3y k e
54.50
RAJIV MARAGH
GAINESWAY STABLE ANT
JAMES JERKENS
5
0
0
0
6
MECHA CORTA (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
6
0
0
0
7
MY BOY BLUE (KY)
3y k e
54.50
JAIRO RENDON
KURTINECZ, LILLI, CA
LILLI KURTINECZ
7
0
0
0
8
TIME FOR TROUBLE (KY)
3y a e
54.50
JOHN VELASQUEZ
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
8
72
2-
127
0
9
VINTAGE PRINT (KY)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
OXO EQUINE LLC
CHAD BROWN
9
62
68-
103
0
10
VOODOO ZIP (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
WEST POINT THOROUGHB
DANNY GARGAN
10
87
32-
55
0
11
CASINO GRANDE (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
CALUMET FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
11
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YES I SEE (WV)
9y k a
55.00
RAJIV MARAGH
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
1
90
6471-74
5
0
2
CHARLIE THE GREEK (FL)
6y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
2
86
12336-3
29
0
3
VINCERO (FL)
5y d a
55.00
PACO LOPEZ
RICHARD MALOUF
KELLY BREEN
3
93
31511-4
36
0
4
BLUE BUFF (KY)
6y k a
52.50
CRISTIAN TORRES
D. J. STABLE LLC
JOHN SERVIS
4
88
1-82-01
24
0
5
TOUPHA (KY)
5y d a
55.00
JAIRO RENDON
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
5
92
3311-37
27
0
6
ALLURSTRA (FL)
6y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
6
91
6422-14
16
0
7
SAINT LARNED (FL)
4y d a
55.00
VICTOR LEBRON
KATHY MACHESKY
ANNA VARSI
7
73
528-641
15
0
8
CANDY CRUSHEM (KY)
4y d a
55.00
MARCOS MENESES
REIS, MARY BETH AND
MONICA MCGOEY
8
86
11307-7
34
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FANTASIZING (KY)
4y d a
54.50
JOSE ORTIZ
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
1
73
44417-6
8
0
2
SOLAR WARMING (KY)
5y d a
54.50
VICTOR LEBRON
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
2
84
31540-8
16
0
3
BLAKEY (ON)
5y d a
55.00
KAZUSHI KIMURA
JOHN RUSSELL
MICHAEL DE PAULO
3
68
2397-02
16
0
4
BLUESKY KITTEN (KY)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
VENETIAN ISLE PARTNE
JENNIFER QUINONES
4
74
4860-37
21
0
5
IM THE CAPTAIN NOW (KY)
6y a a
55.00
PACO LOPEZ
SURE THING STABLES L
BARCLAY TAGG
5
92
4316-0-8
52
0
6
GRAYDAR'S RESOLVE (FL)
5y k a
54.50
JAIRO RENDON
EDWIN BROOME
EDWIN BROOME
6
71
21476-8
42
0
7
LET'S GO MICK (KY)
5y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
MIDWEST THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
7
86
423323-
77
0
8
DOCTOR D J (KY)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
8
74
6490-63
21
0
9
KRACHENWAGEN (ON)
4y a a
52.50
CRISTIAN TORRES
FRANK RUSSO
MICHAEL DE PAULO
9
86
6434-44
16
0
10
RESIDENT LIBERAL (FL)
4y d a
55.00
JAIRO RENDON
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
10
85
16126-7
52
0
11
THE MIGHTY JUDGE (KY)
5y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
HOOTIES RACING LLC
MICHAEL MAKER
11
90
3553-93
16
0
12
BELGRANO (KY)
6y d a
55.00
LUIS SAEZ
G M HORSES STABLES,
JORGE ABREU
12
92
13645-8
34
0
13
DEVOTED KITTEN (KY)
4y d a
55.00
HECTOR BERRIOS
CARIBLANCO STABLES,
AMADOR SANCHEZ
13
80
8213-1
33
0
14
COLIN A WINNER (KY)
5y d a
55.00
FANNY OLSSON
TIMOTHY MADDEN
JENA ANTONUCCI
14
76
42883-5
34
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEADING WEST (KY)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
DUBB, MICHAEL, MADAK
JASON SERVIS
1
78
6422-6
35
0
2
ALPHA DOG (KY)
3y d e
54.50
JULIEN LEPAROUX
BBN RACING, LLC
GEORGE ARNOLD, II
2
81
3-5
35
0
3
THIS ILL DEFEND (KY)
3y d e
54.50
CHRIS LANDEROS
ROBERT MASIELLO
THOMAS ALBERTRANI
3
82
52543-5
35
0
4
BATTALION (KY)
3y d e
54.50
EDGARD ZAYAS
CHINA HORSE CLUB INT
WILLIAM MOTT
4
60
93
27
0
5
LASTING IMAGE (MD)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
WEST POINT THOROUGHB
KELLY RUBLEY
5
70
8
35
0
6
HOLY EMPEROR (KY)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
STRONACH STABLES
JAMES JERKENS
6
77
5
28
0
7
UNCONQUERED LEA (CA)
3y a e
54.50
PACO LOPEZ
BRIAN COSTELLO
BENJAMIN PERKINS, JR.
7
79
3-6
28
0
8
EXPRESS PHAROAH (KY)
3y d e
54.50
MARCOS MENESES
PARTNER STABLE LLC
ALEXIS DELGADO
8
65
56-5
28
0
9
PRICING EXERCISE (CO)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
9
0
0
0
10
MAURO'S TEAM (KY)
3y k e
54.50
JOSE ORTIZ
GRUPO 7C RACING STAB
JOSE D'ANGELO
10
45
8
21
0
11
GIMME SOME MO (VA)
3y d e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
STARLIGHT RACING
TODD PLETCHER
11
87
6-2
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RALSTON (KY)
3y a e
54.00
EMISAEL JARAMILLO
LLP PERFORMANCE HORS
VICTOR BARBOZA, JR.
1
89
1-
63
0
2
BAD LITTLE BEAST (FL)
3y d e
54.00
LUIS SAEZ
DUBB, MICHAEL, MADAK
JASON SERVIS
2
77
412-1
35
0
3
COST BASIS (KY)
3y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
3
77
721-
77
0
4
AMERICANUS (KY)
3y d e
54.00
JAVIER CASTELLANO
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
4
67
18-2
38
0
5
WITH VERVE (FL)
3y d e
55.00
EDGAR PRADO
ERIC WIRTH
LARRY BATES
5
76
1216-41
14
0
6
WICKED TEMPTATIONS (KY)
3y d e
54.00
PACO LOPEZ
MELIN, DAVID, ELLMAN
EDWARD PLESA, JR.
6
69
8-1
51
0
7
SILVER RATIO (KY)
3y k e
54.00
JOHN VELAZQUEZ
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
7
95
1
42
0
8
VIOLENT CITY (KY)
3y d e
54.00
JULIEN LEPAROUX
LOTHENBACH STABLES,
IAN WILKES
8
93
1
42
0
22 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:05 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 şubat 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 22 şubat 2020 at yarışı programı, 22 şubat 2020 tjk yarış programı, 22 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 22 şubat 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 22 şubat 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 22 şubat 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 22 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni