Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORALTAN
5y d k
ÖZGÜNHAN
60.00
F.ARSLANAP
YAŞAR İNANÇ
ES.ÇETİN
8
69
84449-9
21
14
1.22.47
2
HIZLI ASİYE
5y k k
ÖZHABER
60.00
B.M.MIRIKAP
HALİT KEKİK
İ.ALPUĞUR
9
69
114-535
12
16
1.22.99
3
ZENGİNCE
6y k k
ZENGİNOĞLU
59.00
E.EMRE DOĞRUAP
H.SEMİH KOÇER
HAL.KAYA
1
67
1632-98
15
15
1.23.05
4
MALAKKA
6y a k
KAIZBERT (RU)
61.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ÇELİK
E.YABANABAT
7
65
430-756
12
11
1.25.20
5
MAVİYASEMİN
6y a k
İZBATUR
58.00
O.ÖZTÜRK
D.DENİZ KANAR
EMRE YÜNDEN
2
59
2-77160
14
18
1.21.18
6
ISLAH
6y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
MAHMUT TURAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
10
45
313-644
32
16
7
YAHYABEY GÜLÜ
4y k k
KARADENİZ
50.00
H.SAMAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
3
45
40-4771
19
20
1.31.74
8
HANIM SULTAN
7y a k
ATOMKARINCA
50.50
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
44
8-18402
12
16
1.21.69
9
ALLIYARİM
5y a k
ÖZHABER
50.00
İ.DİNAR
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
11
39
266-797
14
5
1.22.17
10
SU MELEK
6y d k
TURBO
50.00
O.ATMACA
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
5
38
0717-08
33
17
1.24.72
11
KOLAÇAN
7y a k
İZBATUR
50.00
H.KAPLANAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
4
30
330487
6
14
1.21.84
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALOKTAR
4y a a
BİLGİNER
54.00
F.HİMAP
İBRAHİM YÖNTEM
F.KIRAN
5
4
088
14
17
2
CANDANBEY
4y k a
TURBO
54.00
E.KADİRLERAP
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
1
29
43324-7
17
16
3
JETSTAR
4y a a
TOŞUR
58.00
H.ALTIN
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
20
075-534
9
10
1.41.15
4
KOBRA ŞAHİN
4y k a
KOBRA
56.00
O.GÖKÇEAP
AHMET KAYA
M.ASLAN
2
11
755700
63
6
1.42.91
5
ÖRENLİ HAN
4y d a
DEHA
58.00
MAHMUT TURAN
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
4
7
09-6095
14
14
1.50.47
6
ÖZDEMİR AĞA
4y a a
KADİRİM
58.00
N.ŞEN
MUHAMMET YAĞMURLU
M.BİLDİK
8
29
395-330
28
14
1.40.76
7
ZINAR
4y k a
BOZYİĞİT
56.00
H.KAPLANAP
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
9
4
99008-0
5
14
1.45.95
8
GÜLAFİTAP
4y k k
PİKEHAN
52.00
U.LEVENTAP
BÜLENT EROL
İ.ALPUĞUR
7
0
0
7
19
9
ÖZESER KIZIM
4y k k
SONPERDE
56.00
S.TIRPAN
MEHMET ÖZESER
İ.ALPUĞUR
3
18
59-0756
7
9
1.47.50
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BY YİĞİT
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.50
M.M.BİLGİNAP
D.DENİZ KANAR
M.SANDIKÇI
3
44
233-11
14
20
2
TARİHYAZAN
3y a e
AZARAKS
58.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
2
39
222-123
14
18
1.59.85
3
GANYMEDE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
B.S.TEKİN
4
37
3443-64
7
16
4
FLYING ANT
3y k e
DEHA
56.50
S.ÇETİN
RAİFCAN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
5
36
1644-5
54
16
2.02.41
5
AHMET BEYLİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
H.ÇİZİK
ADİL KÖSEOĞLU
SİBEL CAN
1
35
215-3
19
18
1.59.86
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BESTEKAR
4y d a
ÖZHABER
58.00
M.GÜNDÜZELİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
1
82
211-112
8
19
1.36.63
2
ATLIBEY
4y k a
TURBO
54.00
T.YILDIZ
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
4
69
011-361
10
20
1.36.52
3
CEVHERİZADE
4y a a
HIZLITAY
54.00
H.ÇİZİK
ANIL KÖSEOĞLU
SİBEL CAN
2
76
40183-2
40
17
1.45.13
4
MEHTAR
4y a a
ÖZHABER
54.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
62
4604-46
12
14
1.39.41
5
SABAHAN GELİN
4y k k
BALIKHAN
52.00
H.KAPLANAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
62
404-521
13
20
1.38.65
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENESBEY
4y a a
ALPYÜREK
58.00
MAHMUT TURAN
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
8
5
7-07
14
17
1.46.58
2
KARLEOPARI
4y a a
SONALP
58.00
N.ŞEN
MEHMET HÜZMEN
S.ÖNDER
3
0
66
103
18
1.46.81
3
KARTEL
4y a a
KURTEL
56.00
H.KAPLANAP
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
7
27
9-02
14
17
4
OĞLUM KÜBEŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
M.KAYA
SIDDIK KAYA
K.ŞENGEL
9
29
4-47622
14
19
1.41.48
5
SÜVARİ ANGEL
4y d a
TURBO
58.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
0
7
89
19
1.44.22
6
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
58.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
2
0
63
8
18
1.40.68
7
ZÜLFİKARYELİ
4y d a
SARRAF
58.00
T.YILDIZ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
10
24
309474
115
14
1.39.91
8
ADALI ÖZLEM
4y a k
BİLGİN
52.00
B.M.MIRIKAP
CÜNEYT YILDIZHAN
EMRE YÜNDEN
1
18
690-364
7
9
1.41.93
9
AZERİN
4y a k
ŞÖVALYE
56.00
H.ALTIN
HALİT DAĞTEKİN
S.AYDEMİR
5
11
78-545
7
15
1.42.55
10
ŞEREFNAZ
4y a k
HİSARBEY
56.00
S.TIRPAN
İLHAMİ TURAN
İ.ALPUĞUR
4
12
6-64079
7
8
1.43.20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
63.00
AYTEK DÜLGER
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
8
53
215328
14
16
1.55.57
2
APOPHIS
4y a a
KANEKO
58.00
B.M.MIRIK
MURAT DURAN
M.BİLDİK
1
64
5454-14
14
19
1.56.75
3
GREAT ATTACK
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.M.BİLGİN
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
9
49
78-5590
19
10
1.57.12
4
MERTALİBABA
4y d a
BUENOS AIRES
58.00
M.G.SEZGİN
METİN AKAN
S.ÖNDER
2
29
440530
96
12
1.59.12
5
ROCKABYE
4y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
F.ARSLAN
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
7
60
3709-58
40
11
6
NİDA SULTAN
4y k k
MENTOR
53.00
S.ÇELİK
METİN GÜLLÜ
İ.ALPUĞUR
11
0
00
106
18
7
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
58.00
F.HİM
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
10
31
530341
13
20
1.57.52
8
RECO
6y d g
FAIRSON
60.00
E.EMRE DOĞRU
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
6
74
20-3321
18
20
9
FOR THE KING
5y d a
REY DE CAFE (USA)
57.00
B.ÇIĞLA
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
12
83
324-725
26
16
1.56.61
10
OCIUS
8y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
62.00
Y.DUMAN
GÖKHAN İNCE
SAB.ARSLAN
4
93
3343-45
40
16
1.55.34
11
HERO STORM
4y d k
REY DE CAFE (USA)
53.00
H.SAM
FURKAN KAHRAMAN
V.KESKİN
5
36
4454-87
12
14
1.59.49
12
WIN FOR ME
7y d a
SAGEBURG (IRE)
60.00
İ.BAGUÇ
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
3
73
434970
12
14
1.58.52
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLDARIM
4y k a
TURBO
58.00
H.POLAT
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
8
9
000-645
14
12
2
GOLTEĞIS
4y k a
GOBAKBEY
58.00
V.DEMİR
AHMET ÇELİK
A.TOPRAK
1
27
080-520
15
14
3
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU
4y a a
GÜMÜŞTEKİN
58.00
N.ALTIN
RIDVAN TUMBUL
A.TOPRAK
9
19
90-3454
14
13
2.01.60
4
NEYMAN
4y a a
KARA YAĞIZ
56.00
B.BEKTAŞAP
A.HAKKI TÜRKMEN
A.E.KARAKURT
7
23
432-65
14
15
5
TEK KIRALI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
10
20
40-3249
14
15
6
YIĞMATEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
58.00
F.YARDIMCI
NUSRET DOĞAN
N.CAMUZ
3
23
8270-83
14
9
1.53.86
7
YILDIZYELİ
4y a a
KOBRA
54.00
S.ALTAYAP
İBRAHİM ŞEKER
M.KEKLİK
2
13
845050
105
14
2.05.51
8
AYİNCİSİ
4y a k
AYABAKAN
56.00
H.PARILDAR
MEHMET S. MELİK
V.ÖNDER
6
0
80
7
18
1.57.38
9
KARABAHÇE GÜZELİ
4y d k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
H.İ.AKKAYA
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
4
16
749-057
7
11
1.51.15
10
KILAVUZ KIZI
4y k k
SAVABEY
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
ALİ ŞEŞEN
A.GÜRGÖZE
5
11
8980-90
7
9
2.00.24
11
YILDIZSENA
4y a k
ATAKANKAYA
56.00
İ.AKYAVUZ
SİNAN KILINÇ
At Sahibi
11
19
07090-6
7
11
1.49.98
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMCIBABA
4y k a
TOŞUR
58.00
N.ALTIN
YAVUZ KALKAN
A.TOPRAK
1
5
80-79
14
16
2
GÜROĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
M.ÜNLÜ
MEVLUT DEMİR
V.ÇİZİK
7
0
06
14
18
3
JET FAYİK
4y k a
SERDARHAN
58.00
R.DOĞAN
HABİP ARĞAN
E.HAZAL ŞEKER
8
2
00-0
14
17
4
KERTENKELE
4y a a
ALTAHA
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İ.HALİL PARILDAR
BAY.YILDIRIM
5
13
490585
113
14
1.44.37
5
NAİMOĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
H.İ.AKKAYA
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
2
25
20-4434
14
17
6
REST
4y a a
BERKSOY
58.00
M.AVŞAR
KEMAL ALTIN
At Sahibi
10
19
87793-6
14
14
1.46.47
7
SANCAKBERK
4y k a
SANCAKBEYİ
54.00
H.ALTUNDAĞAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
3
9
5009-00
14
9
8
UZAK ARA
4y a a
UÇANBEY
54.00
B.SARIDALAP
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
6
19
844809
94
10
9
HAFİDEKIZ
4y a k
ATEŞTOPU
54.00
İ.KATARAP
SITKI ŞİMŞEK
B.TEKİNALP
11
21
3-20342
7
16
1.45.51
10
KARPUZLI GÖZELI
4y k k
SANCAKBEYİ
54.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
9
19
55-5628
7
11
1.51.25
11
SOSYETE GÜLÜ
4y d k
DEHA
52.00
Y.CENGİZAP
İBRAHİM H. BEYAZŞAHİN
M.KEKLİK
4
6
9057-00
7
14
1.54.55
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRENSES MONTANA
4y d k
DEHA
57.50
E.ÇANKAYAAP
MEHMET KANDEMİR
V.ÖNDER
8
54
690578
114
11
2
KIRIM AY
4y k a
KIRIMHAN
57.00
F.YARDIMCI
ADİL YARDIMCI
EY.YARDIMCI
11
47
517561
7
20
1.22.78
3
ÖZATİK
4y a a
ATİKBEY
53.50
İ.KATARAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
6
44
011-202
11
18
1.26.80
4
PRENSESELİF
4y k k
TOŞUR
52.50
B.SARIDALAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
12
44
511790
76
17
1.25.86
5
ŞUBAT İKİ
4y a a
UÇANBEY
52.50
H.PARILDAR
MEHMET DİLBER
N.CAMUZ
7
38
8738-46
11
13
1.24.31
6
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
52.00
C.TEPEAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
5
37
20-1934
14
17
1.27.64
7
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.50
İ.AKYAVUZ
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
9
36
15139-9
28
17
1.25.73
8
HOŞ ÇİÇEK
4y a k
KIRIMHAN
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
HALEF TEKTAŞ
M.KEKLİK
1
27
07102-0
21
17
1.24.07
9
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
10
27
831
127
20
1.28.19
10
SURUÇ PRENSESİ
4y k k
KIRIMHAN
50.00
E.AKKILIÇAP
İ.HALİL PARILDAR
BAY.YILDIRIM
4
27
8040-00
21
14
1.50.36
11
GÜL KIZIM
4y d k
UÇARCAN
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
3
26
56-3971
7
20
1.27.39
12
LEYLOCAN
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
UMUT DEMİRAP
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
2
24
005680
102
10
1.26.26
13
MAMİ
4y k a
YAŞARCIK
50.00
H.ALTUNDAĞAP
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
13
24
909-509
42
11
1.24.78
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSİMA
4y a k
KING'S PLEASURE
58.00
İ.KATAR
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
4
70
6514-61
35
20
2.12.87
2
ALTIN KAFES
6y d k
PERFECTO
56.00
E.AKKILIÇ
ABDULBAKİ ÖZKAN
N.CAMUZ
1
32
5544-47
21
14
2.10.69
3
FREESIA
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
F.FELHAN
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
11
55
23-2640
13
15
2.13.04
4
TİRAN
6y d k
EL SALVADOR
56.00
H.ALTUNDAĞ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
7
46
3100-00
35
16
2.03.21
5
TUBAN KAMA
5y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
54.00
Y.ÇELİKBAŞ
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
12
50
15996-3
35
15
2.06.24
6
ALLOGUARD
4y a k
TORUK MACTO (IRE)
54.00
E.ÇANKAYA
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
6
27
32-0701
21
20
2.11.44
7
CAN DOSTUM
4y d k
KANEKO
55.00
M.CANPOLAT
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
3
36
74352-8
39
14
8
GÜL MATRA
4y a k
KANEKO
55.00
M.B.ÇAKMAK
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
5
72
4153-24
15
16
9
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
52.00
S.ALTAY
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
9
29
205603
4
10
2.09.68
10
WARRIOR WOMAN
4y a k
DR FONG (USA)
54.00
İ.ÇİZİK
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
8
21
3-66726
9
12
2.12.40
11
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.SARIDAL
EMİN ÇELİK
S.V.KAYA
10
30
6344-84
21
16
2.05.03
12
DERRÜŞ
4y a k
INDIGO RED (GB)
54.00
A.ÇANKAYA
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
2
19
459055
9
5
2.13.10
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURÇAKHAN
8y a a
BEN ANADOLU
60.50
İ.AKYAVUZ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
12
66
573722
7
19
2.23.33
2
BÜYÜK BEREN
8y a a
ŞENTAY
60.50
V.DEMİR
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
3
78
6-11101
7
20
2.27.33
3
CEVHER
6y d a
BİLGİN
60.50
MÜS.ÇELİK
HÜLYA ŞİMŞEK
B.TEKİNALP
14
105
312400
121
16
2.19.27
4
CİBEK OĞLU
5y k a
GOBAKBEY
60.50
M.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
S.V.KAYA
8
84
6171-15
18
19
2.27.12
5
ÇIKMAZOĞLU
6y k a
KARATAŞ
60.50
E.SİNCAN
MEHMET ÖZKAN
A.ÇIKMAN
5
51
451132
8
18
2.25.82
6
GÜRHANŞAH
6y k a
TOŞUR
60.50
M.AVŞAR
ABDİ ARSLAN
G.BALTA
9
78
4118-1-2
14
19
7
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
60.50
F.YARDIMCI
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
2
87
4-64322
11
19
2.29.24
8
KORALAY
11y a a
HİSARHAN
60.50
B.BEKTAŞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
6
64
7-20127
8
18
2.21.35
9
MAZLUM AĞA
5y k a
ATOMKARINCA
60.50
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
N.CAMUZ
11
67
936421
11
20
2.26.83
10
ŞAHİNGÖZ
7y k a
BİLGİN
60.50
H.POLAT
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
13
70
36020-0
23
12
2.19.90
11
TUMBUL ŞİMŞEK
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.50
H.PARILDAR
HÜSEYİN ATAKAYA
A.İŞIK
7
57
68-4874
11
13
2.28.17
12
VİCDANSIZ
8y a a
ALTAHA
60.50
M.ÜNLÜ
FUAT ŞİMŞEK
A.TOPRAK
10
47
660-885
7
6
13
YILDIZABAKAN
8y k a
GOBAKBEY
60.50
R.DOĞAN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
1
80
593513
11
19
2.22.76
14
YOLLARAZ
4y k a
YAŞARCIK
57.50
N.ALTIN
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
4
73
117-111
11
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTY SUN
3y d d
TOCCET (USA)
58.50
İ.KATARAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
41
1-64115
14
19
2.05.25
2
ROCK AND ROLL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
59.00
M.DOĞAN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
11
38
5316-46
46
17
3
CAN TITANIC
3y a d
LION HEART (USA)
57.50
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
A.İŞIK
1
35
3211-83
11
18
4
CIMŞİT
3y d e
HARD WORKER
55.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
5
32
1023-28
7
17
5
FRIZER
3y d e
DAI JIN (GB)
56.00
F.YARDIMCI
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
8
32
43-7527
14
14
2.08.10
6
PAMELA
3y d d
HARD WORKER
55.50
R.DOĞAN
MAHMUT TEKİN
F.BAKIR
10
31
833437
6
16
2.08.69
7
ÇILGIN BRAWE
3y a e
FAIRSON
51.50
M.B.ÇAKMAKAP
EMRAH TOPRAK
A.TOPRAK
9
27
598-261
18
20
2.07.02
8
MY DİNO
3y a e
MALKOÇOĞLU (USA)
53.50
N.ALTIN
AHMET DEMİR
A.E.KARAKURT
7
27
659-010
7
19
2.06.18
9
SHADOW MAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
53.50
B.BEKTAŞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
4
27
95-1539
14
17
2.08.55
10
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
53.50
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
2
27
528655
7
14
2.07.68
11
MISS ADANA
3y a d
INDIGO RED (GB)
53.50
İ.AKYAVUZ
FETHİ TEKPINAR
A.TOPRAK
3
27
9-34702
4
14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERK OĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
İ.AKYAVUZ
COŞKUN ŞİMŞEK
A.TOPRAK
11
20
30-8926
15
9
2
CANFERHAT
4y d a
UÇARCAN
55.00
İ.KATARAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
9
23
24-4838
14
15
1.54.02
3
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
8
27
47-7230
8
14
1.42.38
4
MESUDİYELİ
4y a a
ALPYÜREK
54.00
İ.ÇİZİKAP
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
10
9550-00
11
8
1.45.13
5
OĞLUMBARIŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
H.POLAT
M.FATİH ÖZKAN
EY.YARDIMCI
1
15
09-6637
14
10
6
SERTAYAZ
4y a a
ŞAMİLBEY
56.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
3
5
80-6880
14
13
1.45.31
7
ŞİMŞEKŞAH
4y k a
TURBO
58.00
N.ALTIN
M.EMİN OLCAY
F.BAKIR
4
0
0
20
8
TEZNUR ASLANI
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
E.ÇANKAYAAP
HAYDAR YARDIMCI
M.KEKLİK
2
14
960-073
14
12
1.53.75
9
ARJİN ABLA
4y k k
KIRIMHAN
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUHİTTİN AYDINALP
A.TOPRAK
7
15
97-4669
7
6
1.41.86
10
YAĞMUR TANESİ
4y d k
DEHA
56.00
H.PARILDAR
HALEF KATI
A.TOPRAK
6
17
8-62995
7
6
1.48.94
11
YURDUM
4y a k
KIRIMHAN
56.00
M.AVŞAR
HALİL ŞİMŞEK
V.ÖNDER
5
3
700-890
7
14
1.48.20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
İ.ÇİZİKAP
SALİH ÇİZİK
S.V.KAYA
9
33
6293-01
7
20
1.39.97
2
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.AVŞAR
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
6
31
472-148
25
18
1.39.57
3
DEHİBE HANIM
5y d k
GOBAKBEY
54.00
İ.KATARAP
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
7
47
34-2502
14
17
1.40.39
4
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
55.00
B.BEKTAŞAP
M.EMİN ALAK
E.HAZAL ŞEKER
1
44
299047
7
10
1.38.14
5
REMİLİKIZ
5y k k
GOBAKBEY
57.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
13
41
19176-4
7
17
1.40.31
6
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
55.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
4
32
8-72573
7
9
1.43.63
7
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
H.ALTUNDAĞAP
TEYFİK TINAS
M.KARALI
14
34
791-863
11
17
1.45.25
8
NASİPLİ KIZ
4y k k
TÜMÖZ BEY
55.00
M.P.DEMİRAP
ADNAN DOĞAN
A.TOPRAK
2
26
580410
90
19
9
NUR SALKIMI
4y a k
YALAZ
52.00
E.ÇANKAYAAP
YASİN TEKTAŞ
C.LAÇO
11
57
01111-0
30
19
1.42.62
10
ESENKIR
5y k k
BİLGİN
57.00
M.DOĞAN
CÜNEYT BUĞDAYCI
A.TOPRAK
10
33
0-34636
7
13
1.39.81
11
LİZGE
6y k k
DEHA
57.00
N.ALTIN
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
3
17
933705
7
10
1.40.38
12
CEĞİTLİ
5y a k
ATOMKARINCA
57.00
H.PARILDAR
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
8
22
45508-0
7
9
1.38.59
13
SON VİRAJ
6y d k
DEHA
57.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
45
0136-80
14
16
1.37.37
14
RASGALDİ
5y k k
GOBAKBEY
53.00
Y.CENGİZAP
MÜSLÜM KATI
At Sahibi
12
12
440997
127
6
1.43.02
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CREATIVE TALENT (IRE)
8y a a
61.00
T MARQUAND
THE REBELLE BOYS
A CARROLL
5
61
17702-4
18
0
2
ALLUX BOY (IRE)
6y d a
60.50
F MCMANOMAN
MR M WEBB
N TİNKLER
10
60
600-058
10
0
3
TEMUJIN (IRE)
4y d a
60.00
GEORGE ROOKE
ROCKİNGHAM REİNS LİM
M APPLEBY
2
59
3-5228-0
18
0
4
CAFE SYDNEY (IRE)
4y a k
59.00
G DOWNİNG
CONTUBERNİUM RACİNG
A CARROLL
6
57
11350-4
21
0
5
THAWRY
5y d a
58.50
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
3
56
5-53365
7
0
6
SEAFORTH (IRE)
8y d a
58.00
F MARSH
WİNTLE RACİNG CLUB
A WİNTLE
4
55
6-31545
10
0
7
PIKE CORNER CROSS (IRE)
8y d a
57.00
C SHEPHERD
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
8
52
72-3264
10
0
8
PADURA BRAVE
4y d k
54.00
D PROBERT
TWENTY FOUR CARROT R
M USHER
9
45
0886-70
44
0
9
FINAL ATTACK (IRE)
9y d a
54.00
JP SULLİVAN
MR N CHAPMAN
SARAH HOLLİNSHEAD
1
44
30794-7
42
0
10
MOON ARTIST (FR)
4y d k
54.00
D KEENAN
MOON ARTİST PARTNERS
M BLANSHARD
7
36
487999-
80
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRAVELLER (FR)
6y d a
61.50
C HARDİE
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
3
61
539-191
10
0
2
AL THOORAYAH (USA)
4y d a
60.50
J P SPENCER
TİCK TOCK PARTNERSHİ
D M SİMCOCK
2
59
358-78
11
0
3
CHEEKY RASCAL (IRE)
5y d a
60.50
T MARQUAND
MR CHARLİE ROSİER
TOM WARD
8
59
302-442
7
0
4
AMOR FATI (IRE)
5y d a
59.00
A KİRBY
MRS I M FOLKES
P EVANS
1
56
0-83992
10
0
5
DECORATION OF WAR (IRE)
5y d a
59.00
A RAWLİNSON
CASTLE RACİNG THE
M APPLEBY
9
56
904664
4
0
6
CORMIER (IRE)
4y d a
58.00
T EAVES
MR KRİSTİAN STRANGEW
B ELLİSON
4
54
776078-
118
0
7
LYRICAL BALLAD (IRE)
4y k k
56.00
S W KELLY
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
7
49
450-476
14
0
8
GOLD STANDARD (IRE)
4y a a
54.50
ELISHA WHITTINGTON
MR J M WALL
A CARROLL
6
46
007-000-
127
0
9
VALENTINE MIST (IRE)
8y d k
54.00
SOPHİE RALSTON
MR J GRASSİCK
JAMES GRASSİCK
5
45
033-380
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TABAAHY
5y d a
61.00
D NOLAN
RASİO CYMRU RACİNG 1
D O'MEARA
6
71
06-7312
7
0
2
SLOWMO (IRE)
4y d a
60.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
8
70
31643-1-
127
0
3
BIG LACHIE
6y d a
60.00
HOLLİE DOYLE
BİG LACHİE SYNDİCATE
M LOUGHNANE
7
69
437-620
16
0
4
JOHNNY REB
4y d a
59.50
D MUSCUTT
MİSS GRACE MUİR
JAMES FERGUSON
3
68
905-561
19
0
5
BUGLER BOB (IRE)
4y a a
59.50
J HART
MR ROBERT HOULTON
J J QUİNN
1
68
3855-14
14
0
6
DESERT LAND (IRE)
4y d a
58.50
T MARQUAND
R S MATHARU AND HARR
J BOYLE
4
66
2423-37
27
0
7
CALIN'S LAD
5y a a
57.50
A MULLEN
MR STUART JOHN ROBİN
B HASLAM
5
63
2013-50
16
0
8
MADRINHO (IRE)
7y a a
57.00
B CURTİS
MR A MİLLS
A CARROLL
9
62
2790-84
13
0
9
ISABELLA RUBY
5y d k
54.00
ELİSHA WHİTTİNGTON
WB FAT BOAR RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
2
48
41-4595
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY DEFENDER
4y d a
61.50
J FANNİNG
MR HAMAD RASHED BİN
M JOHNSTON
3
99
047-121
15
0
2
DEAL A DOLLAR
4y d a
60.50
J P SPENCER
MR SAEED SUHAİL
D M SİMCOCK
2
97
2103-34
15
0
3
ORIGINAL CHOICE (IRE)
6y a a
59.00
HOLLİE DOYLE
MR A A GOODMAN
N LİTTMODEN
5
93
602-723
11
0
4
COSMEAPOLITAN
7y d a
58.00
M HARLEY
THE BARBURY LİONS 4
A KİNG
4
91
230005-
104
0
5
KODIAC HARBOUR (IRE)
5y d a
56.00
L MORRIS
CROSS CHANNEL RACING
R BRISLAND
1
86
21214-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCOFFLAW
6y d a
62.00
LAURA PEARSON
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
3
74
38-5667
9
0
2
UNFORGIVING MINUTE
9y d a
62.00
A KİRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
7
83
5611-31
31
0
3
BAZOOKA (IRE)
9y d a
59.00
D PROBERT
MRS ANNE COWLEY
D FLOOD
4
62
608-587-
127
0
4
SUNVISOR (IRE)
4y a a
56.50
J FAHY
GRACE HARRİS RACİNG
GRACE HARRİS
6
55
20-0090-
127
0
5
VIPIN (FR)
5y d a
56.50
T MARQUAND
MR J O'MULLOY MR K
W MUİR
5
55
48-7523
3
0
6
LADY RESET
4y a k
56.00
GİNA MANGAN
MR R S BROOKHOUSE
P EVANS
1
79
860-114-
127
0
7
ROCKESBURY
5y d a
54.50
L MORRİS
JAMİE ROCKE
DAVİD LOUGHNANE
2
54
282287
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILDMOUNTAINTHYME
4y d k
62.50
C HARDİE
MR P J METCALFE
MRS STELLA BARCLAY
3
0
5-7
46
0
2
DEAR POWER (IRE)
3y d d
59.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
R VARİAN
9
0
18-
127
0
3
BURSEA LADY
3y a d
56.00
M STAİNTON
ONTOAWİNNER 9
K BURKE
7
0
4
15
0
4
COCK A HOOP (IRE)
3y a d
56.00
A MULLEN
D HOWDEN, N WHEELER
B HASLAM
4
0
5-4
45
0
5
KYLLA LOOKS
3y a d
56.00
S W KELLY
THE KODI BUNCH
MIKE MURPHY
2
0
9
44
0
6
LITTLE RED SOCKS (IRE)
3y d d
56.00
B CURTİS
PHOENİX LADİES SYNDİ
K BURKE
1
0
0
0
7
LOVERS CRY
3y d d
56.00
P J MCDONALD
MR JOHN DANCE
R FAHEY
5
0
3
31
0
8
LUCKY FACE
3y d d
56.00
D KEENAN
K W SNEATH
J BUTLER
6
0
0
0
9
MACHO TOUCH (IRE)
3y d d
56.00
C LEE
PAU - PERTH PARTNERS
K BURKE
8
0
65-
127
0
10
MIDNITE BRIDE
3y a d
56.00
T EAVES
MR T A RAHMAN
K RYAN
11
0
0
0
11
MY SISTER JO
3y d d
56.00
S P DAVİS
MİDDLEHAM PARK RACİN
R FAHEY
10
0
5
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOWLING RUSSIAN (IRE)
3y d e
62.50
GEORGE ROOKE
MR P BOWDEN
G BAKER
4
71
46359-1
14
0
2
YUKON MISSION (IRE)
3y d d
60.50
J HART
PHOENİX THOROUGHBRED
J J QUİNN
6
67
53-2323
14
0
3
LORD P
3y d e
60.50
T HAMMER HANSEN
CORİOLAN PARTNERSHİP
R HANNON
9
67
68-5115
14
0
4
LAKEVIEW (IRE)
3y d e
59.50
S DE SOUSA
D LOWE S HOYLAND
DAVİD LOUGHNANE
5
65
9626-64
21
0
5
WITH VIRTUE
3y d d
58.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
7
63
053-
127
0
6
FEEL GOOD FACTOR
3y a d
57.50
B CURTİS
CRAİG LAURA BUCKİN
M APPLEBY
3
61
338-635
5
0
7
EGOTISTIC
3y a d
56.50
J HAYNES
MR J BUTLER
J BUTLER
1
58
658-71
35
0
8
VAN DIJK
3y d e
56.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
2
57
66800-2
26
0
9
LILI WEN FACH (IRE)
3y k d
55.50
HOLLİE DOYLE
MY LEFT FOOT RACİNG
R J PRİCE
8
56
8638-38
21
0
Fairview Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEPRECHAUN (SAF)
3y d e
60.00
G CHEYNE
MESSRS G D TOOCH D
ALAN GREEFF
5
65
966-32
20
0
2
FORBIDDEN AFFAIR (SAF)
3y d e
60.00
T GOULD
MR J H KINSLEY
ALAN GREEFF
2
65
8260-92
17
0
3
GREY FERRARI (SAF)
3y d e
60.00
M V'RENSBURG
MESSRS S JEENALLY
GAVIN SMITH
6
56
987-785
7
0
4
CROISADE DE VERITE (SAF)
3y d e
60.00
S NAIDOO
MR V C VEERAMOOTOO
GAVIN SMITH
1
61
568-442
7
0
5
EMERALD FLAME (SAF)
3y d e
60.00
D BOGALEBOILE
MESSRS A L LOTZ
LEON LOTZ
4
0
08
31
0
6
GIMME EXPRESS (SAF)
4y d a
60.00
L MXOTHWA
MR H ADAMS
MONTANA TURNER
8
0
0
0
7
MAIN KING (SAF)
3y a e
58.50
J MPHANYA
MESSRS A L LOTZ
LEON LOTZ
3
0
0
0
8
GRACEFULL STAR (SAF)
3y d d
57.50
K STEYN
MESSRS A L LOTZ
LEON LOTZ
7
0
9
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUKE'S LEGACY (SAF)
3y d e
60.00
D R LERENA
MR A J SAFFY
STEPHEN LERENA
9
68
7070-73
20
0
2
FIRST KNIGHT (SAF)
3y d e
60.00
M V'RENSBURG
MESSRS C A F GONCALV
GAVIN SMITH
7
64
22525-5
35
0
3
PHANTOM ROLLS (SAF)
3y d e
60.00
C MAUJEAN
MR D M MRS L J JOH
GAVIN SMITH
1
60
7657-23
20
0
4
PRINCE IN ACTION (SAF)
4y d a
60.00
K STEYN
MR D J MCLACHLAN
DES J MCLACHLAN
5
49
89-6652
10
0
5
LAST KINGDOM (SAF)
3y a e
58.50
J MPHANYA
MR B VAN DER RIET
GAVIN SMITH
2
0
86
20
0
6
EVENING SONG (SAF)
3y d d
56.50
L J FERRARIS
MR J C JOOSTE
HEKKIE STRYDOM
6
73
32358-3
37
0
7
SALVADORA (SAF)
3y d d
56.50
L MXOTHWA
MR J P NEL
JUAN NEL
3
68
8969-35
20
0
8
BILLI ANN (SAF)
4y d k
56.50
D BOGALEBOILE
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
4
49
55-0444
17
0
9
QUEEN NITOCRIS (SAF)
4y d k
56.50
S DEVOY
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
8
38
0-73847
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORGET O' GIRLS (SAF)
3y d d
60.00
M V'RENSBURG
KHAYA STABLES PTY LT
GAVIN SMITH
6
70
0345-47
30
0
2
WINTER IN MOROCCO (SAF)
3y d d
60.00
L MXOTHWA
MESSRS J ESPITALIER
JUAN NEL
1
58
70-204
7
0
3
HALLO ROSIE (SAF)
4y d k
58.50
J MPHANYA
MR G D SMITH
GAVIN SMITH
3
52
58534-7
35
0
4
STAVROS CHRISTOS (SAF)
6y a k
60.00
C MAUJEAN
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
2
52
507-555
7
0
5
KAYLEX (SAF)
3y d d
60.00
D R LERENA
LERENA RACING PTY LT
STEPHEN LERENA
5
38
0-0009
7
0
6
ALL THE STARS (SAF)
3y d d
60.00
G CHEYNE
MR KALIL ZACKEY MR
ALAN GREEFF
7
0
3
10
0
7
RILEY DE VIE (SAF)
3y d d
60.00
L J FERRARIS
MR R T MATTHEYSE
D A MCKENZIE
4
0
04
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DI ME (SAF)
4y d a
61.00
C MAUJEAN
MR L D DUNCAN MRS
TARA LAING
3
84
32812-3
45
0
2
SEVILLE (SAF)
4y a a
61.00
X NDLOVU
MR MRS A C GREEFF
ALAN GREEFF
5
84
23032-1
24
0
3
CAPTAIN'S PRINCESS (SAF)
4y d k
60.00
G CHEYNE
MRS VANESSA HARRISON
ALAN GREEFF
6
82
6467-05
37
0
4
JAMESON GIRL (SAF)
6y d k
58.50
M V'RENSBURG
RALPHS RACING PTY LT
GAVIN SMITH
2
79
538005-
63
0
5
CASUAL WEAR (SAF)
4y d k
58.00
K STEYN
MESSRS N I KOUMPAN
HEKKIE STRYDOM
4
78
54883-7
7
0
6
THOMAS SHELBY (SAF)
3y d e
57.00
T GOULD
MR A F J DUNCAN
TARA LAING
1
79
62146-4
7
0
7
PALE LILAC (SAF)
5y d k
57.00
L MXOTHWA
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
7
76
029997-
115
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS ORANGE (SAF)
3y d d
60.50
T GOULD
MR MRS A C GREEFF
ALAN GREEFF
3
72
3178-14
20
0
2
ROSALINA (SAF)
3y d d
60.50
K STEYN
MESSRS N I KOUMPAN
HEKKIE STRYDOM
11
72
03593-8
3
0
3
YUCATAN (SAF)
3y d d
60.50
G CHEYNE
MESSRS STEWART BECKE
ALAN GREEFF
4
72
581300-
75
0
4
YODALICIOUS (SAF)
3y d d
59.00
M V'RENSBURG
MR G D SMITH
GAVIN SMITH
1
69
964-630
20
0
5
SCENT OF A DREAM (SAF)
3y d d
57.50
K MINNIE
MAURITZFONTEIN PTY L
ALAN GREEFF
6
66
08-10
20
0
6
ESCAPE TO VEGAS (SAF)
4y d k
56.50
L J FERRARIS
MR D L KALIDIN
D A MCKENZIE
9
59
1358-21
17
0
7
HONEY SUITE (SAF)
5y d k
56.00
D BOGALEBOILE
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
8
56
699-526
17
0
8
LAW AND ORDER (SAF)
3y d d
55.50
D R LERENA
JUSTIN TURNER
MONTANA TURNER
10
62
10700-0
20
0
9
SCOLDING (SAF)
4y d k
55.50
L MXOTHWA
MR M C PETKAR
EMMANUEL KAKNIS
5
57
6476-16
20
0
10
INTHEPURPLERAIN (SAF)
5y d k
54.50
C MAUJEAN
MR T FOURIE
GRANT PADDOCK
2
55
17703-0
20
0
11
GO SNOW GIRL GO (SAF)
4y d k
53.50
S DEVOY
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
7
46
60-0809
7
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDY ICE (SAF)
4y d a
60.00
K STEYN
MESSRS N I KOUMPAN
HEKKIE STRYDOM
7
92
135173
127
0
2
CAUSE AND EFFECT (SAF)
5y a k
59.50
X NDLOVU
MR R T MATTHEYSE
ALAN GREEFF
3
91
301780-
78
0
3
OMEGA ONSLAUGHT (SAF)
7y d a
59.50
C MAUJEAN
MR E A BRAUN
TARA LAING
5
91
49846-5
38
0
4
THE HIGHWAY MAN (SAF)
4y d a
59.00
M V'RENSBURG
MARIMBA RACING NOM:
GAVIN SMITH
4
90
8500-16
31
0
5
PURPLE DIAMOND (SAF)
5y d a
58.00
G CHEYNE
MESSRS L H PALETZ, G
ALAN GREEFF
2
88
61843-4
20
0
6
PARA HANDY (SAF)
6y d a
53.00
J MPHANYA
MISS T J LAING MES
TARA LAING
1
81
85861-4
31
0
7
PHILOS (SAF)
4y a a
54.50
T GOULD
MRS V A FOULKES MR
ALAN GREEFF
6
81
2313-42
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DON'T BE BLUE (SAF)
3y d d
60.50
C MAUJEAN
MESSRS P BARRETT J
TARA LAING
6
73
575-1
38
0
2
KEEPER OF THE KEYS (SAF)
3y d d
60.50
G CHEYNE
RIDGEMONT NOM: MR WA
ALAN GREEFF
5
73
447-31
45
0
3
SAMARRA (SAF)
7y d k
60.50
D R LERENA
MR LOGAN PILLAY
STEPHEN LERENA
11
67
5-05229
3
0
4
BLACK GARDENIA (SAF)
4y d k
59.50
X NDLOVU
MESSRS B M DU TOIT
ALAN GREEFF
4
65
4421-39
17
0
5
QUERENCIA (SAF)
3y d d
59.00
L MXOTHWA
MR I D BERG, BEN BOT
SHARON B KOTZEN
10
70
89921-7
59
0
6
FLAME OF FIRE (SAF)
4y d k
57.00
J MPHANYA
MR D S BRAITHWAITE
JACQUES STRYDOM
8
62
055-435
7
0
7
MICROBE (SAF)
5y d k
58.50
K STEYN
MESSRS J H STRYDOM
HEKKIE STRYDOM
1
63
72-2031
7
0
8
VIVA LE BLEU (SAF)
5y k k
58.00
M V'RENSBURG
MR D VOSLOO
GAVIN SMITH
7
62
2253-51
20
0
9
TAWNY JET (SAF)
3y d d
56.50
T GOULD
MESSRS ANTHONY WILLI
ALAN GREEFF
2
65
1566-84
20
0
10
NEVERLETUGO (SAF)
5y d k
52.00
L J FERRARIS
MR G W JOOSTE
D A MCKENZIE
3
50
682-850
7
0
11
FIFTH OF MAY (SAF)
5y d k
52.00
D BOGALEBOILE
MESSRS J S MOSTERT
DES J MCLACHLAN
9
38
90790-0
20
0
2 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere, Fairview Güney Afrika tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Fairview Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:10 fairview güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 mart 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 2 mart 2020 at yarışı programı, 2 mart 2020 tjk yarış programı, 2 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 2 mart 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 2 mart 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 2 mart 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, fairview güney afrika at yarışı bülteni, 2 mart 2020 fairview güney afrika at yarışı bülteni, günün fairview güney afrika at yarışı bülteni, bugün fairview güney afrika at yarışı bülteni