Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZÜMCAN
4y k k
SALTUKHAN
60.50
MAHMUT TURAN
CEMAL DURMAZ
Ö.GÜNELİ
5
49
319192
7
18
2
SUKUT BEY
4y a a
ŞÖVALYE
60.50
H.ÇİZİK
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
3
49
3-23633
7
16
2.13.59
3
KAFKASIM
4y a a
TURBO
57.50
D.KAYAAP
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
9
45
167-193
7
18
4
TANIRBEY
4y a a
ALTAHA
58.50
S.TIRPAN
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
4
45
5-33612
8
19
2.10.13
5
BUĞULU GÖZ
4y k k
SONALP
55.50
DOĞUKAN SAVAP
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
2
41
046-105
25
18
2.13.20
6
ZIVARIKLI
4y a a
ZİGANA
56.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
E.KOCA
1
40
2-16446
6
16
2.11.63
7
ZEKAİBEY
4y k a
GOBAKBEY
55.50
N.AVCİ
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
6
39
34-146
10
18
8
GÜRDORU
4y k a
GOBAKBEY
54.00
A.ASLAN
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
7
36
154-242
15
18
2.11.12
9
TAHİR BABA
4y a a
ÖZGÜNHAN
57.00
M.M.BİLGİNAP
CAHİT SEKİN
SEN.GÖKÇE
8
44
570-311
6
20
2.12.18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONE LOVE
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
60.00
A.İNCİAP
HÜLYA GÖDEK
D.ERGİN
8
58
374-212
15
19
2.10.78
2
MADAM CHERNOBYL
5y d k
AGRESIVO (USA)
58.50
T.ÜNLÜTÜRKAP
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
4
51
1467-98
15
15
2.12.19
3
LADY LIPA
4y d k
ZANJERO (USA)
56.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
T.TURAN
6
46
3-24323
20
17
2.11.74
4
PEGGY BUNDY
4y d k
COUNTRY REEL (USA)
54.00
H.YOLAÇICIAP
ERDEM MUTLU
S.KAYMAKLI
2
46
4221-61
21
20
5
TİNEMİS
6y d k
YAVUZKAYA
61.50
F.YÜKSEL
GÖKHAN AHMET BESLER
T.ÇEKİCİ
10
51
71-2641
4
20
2.10.70
6
WIN FOR ELİF
4y k k
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
A.ASLAN
İSHAK YALÇIN
T.YILMAZ
5
42
413-142
21
18
2.13.27
7
SMILEY ROSE
4y a k
BOSPORUS (IRE)
51.50
F.AKBULUTAP
NURULLAH ASTAN
SEB.TOPAL
9
35
2605-00
22
12
2.17.15
8
KIZÇEM KIZI
4y k k
AFTER MARKET (USA)
51.00
S.ÇELİKAP
SERDAR ÇETİNKAYA
U.BİLİK
1
34
180-555
10
15
9
LADY SCHIMITZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
M.HAMEDİ
ELVİRA KAPLAN
M.ARICI
3
31
822300
66
16
2.15.75
10
MISS JASMIN
4y d k
POUR MOI (IRE)
50.00
B.AVERBAK
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
7
28
2280-93
18
15
2.12.18
11
ÖMRÜM SU
4y d k
SCARFACE
50.00
G.ÖZÇELİKAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
11
22
86874-0
35
9
2.14.15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK WASP
8y d a
HALICARNASSUS (IRE)
60.00
F.ARSLAN
RECEP GÜLDOĞDU
Y.KARAKÜÇÜK
6
87
6462-21
11
20
1.54.97
2
BRAVE PRINCE
4y a a
KANEKO
59.00
T.KERESTECİ
HAKAN SANER
N.BAKIR
4
52
4646-86
11
13
3
STAR RUBY
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
B.ÇIĞLA
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
3
56
35356-7
11
15
1.55.77
4
BLACK ADLER
7y d a
GOLDAT (GB)
57.00
O.AKEL
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
59
374642
4
15
1.56.87
5
EXTRAVAGANT
4y a a
LION HEART (USA)
54.00
Y.E.YÜKSEL
NAFİZ ÇELİK
MUH.ÇELİK
9
70
39-6335
9
15
1.57.42
6
KOCA SEYİD
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
58.00
Z.KARABULUT
MEHMET ÇAVUŞ
M.AKKILIÇ
1
40
72615-2
49
18
7
MASTER URBAN
5y d a
YEDİKULELİ
57.00
G.ÖZÇELİK
SABAHATTİN YAVUZ
SEB.TOPAL
8
52
9326-12
9
19
1.58.33
8
BENİM ZAFERİM
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
MEH.YILDIRIM
GAZAL KARATAŞ
Ü.YAYLA
2
38
6223-1
56
20
2.01.77
9
ANGEL OF DEATH
5y d a
KANEKO
55.00
A.İNCİ
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
98
532-252
127
20
1.56.57
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ES ROBERO
3y d e
KANEKO
60.50
H.ÇİZİK
SELAHATTİN ÇİZİK
B.TANRIKULU
6
53
531212
21
19
2
DANCING GIRL
3y d d
ZANJERO (USA)
59.50
F.YÜKSEL
MEHMET KORKMAZ
B.TANRIKULU
3
51
156-424
4
16
3
ÇEVİKBEY
3y d e
KING'S PLEASURE
56.50
S.ÖZEN
REFİK ÇEVİK
D.ÇELİK
7
45
575-415
18
19
4
NYAH
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.50
MER.ÇELİK
EKREM BEŞERLER
G.ÖZERTÜRK
1
41
39-4363
21
15
5
KREM JANTİ
3y k e
DR FONG (USA)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
FATİH ARABACIOĞLU
A.KÜÇÜKAKSOY
4
40
1-44224
7
18
6
THANOS
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
52.50
V.KAPLAN
KEMAL AKTAŞ
SEB.TOPAL
2
37
4-26201
4
20
7
SCHNELLES
3y a d
TALIP HAN (IRE)
50.00
G.ÖZÇELİKAP
SİNAN YANMAZ
T.ÇEKİCİ
5
12
058
7
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENTREVISTA
3y k e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
MER.ÇELİK
HAKAN YÜCETÜRK
S.BEKTAŞ
5
15
0-05
20
17
2
FITTY BALDY
3y a e
APPROVE (IRE)
58.00
O.ÖZTÜRK
GIYASETTİN ŞEN
F.İÇSEL
4
27
6686-53
21
11
3
KING IS BACK
3y d e
MALİ
58.00
F.YÜKSEL
ALİ CAN YAMANER
F.GEZİCİ
2
32
744-232
21
18
1.54.05
4
KING OVA
3y d e
KANEKO
58.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
SABAHATTİN YAVUZ
B.TANRIKULU
7
27
375-5
24
16
5
KRAL AKIN
3y d e
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
SEMRA ULUSOY
S.ONAY
1
16
59-0
35
17
6
ROAD OF SKY
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
A.ASLAN
HÜSEYİN KÖKLİ
H.ALTUNBAŞ
3
22
00-44
20
16
7
VIVAZORAN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
8
30
356
17
17
8
ERZİNCAN GÜZELİ
3y d d
KALİMDOR
52.00
G.ÖZÇELİKAP
MERTCAN KARAGÜL
S.O.APAYDIN
9
18
60-5840
7
13
9
TOPRAKKIZI
3y d d
STEP BY STEP
56.00
B.AVERBAK
HASAN ÇİZİK
E.ULUSOY
6
10
957-760
21
12
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UZUN BEY
7y d a
KARATOKLU
60.00
A.İNCİAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
13
70
07-1553
18
17
1.37.49
2
TUĞALP
7y k a
EMAEL (PL)
61.50
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
G.ÖZERTÜRK
4
69
68-2366
13
13
1.36.13
3
ERGÜÇLÜ
5y a a
TÜMÖZ BEY
61.00
S.ÖZEN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
11
66
3-50736
6
13
1.36.95
4
İNFİCAR
6y a g
TURBO
59.00
F.ARSLANAP
EMRE EKREM ADVAN
T.ÖZTÜRK TİMUR
7
66
15268-0
30
15
1.36.76
5
UÇANBİLGİN
7y k a
BİLGİN
58.00
O.AKELAP
ŞEYMA B. TANİYİT
T.TURAN
3
66
462773
67
14
1.36.07
6
FORDTA TEK
11y d a
ODİNHAN
57.50
S.ÇELİKAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
65
6-61032
11
17
1.34.98
7
ÖZBİLGİN
8y d a
BİLGİN
59.50
İ.H.KETME
SULTAN NİHAL CAN
M.CAN
10
63
6340-56
18
13
1.35.96
8
CANSEKLAVİ
5y a a
ALTAHA
57.50
H.ÇİZİK
SABRİ AKSU
S.ONAY
6
59
1322-02
9
18
1.37.64
9
YÜCELİR
9y a a
ALTAHA
55.50
M.B.ÇAKMAKAP
MUSTAFA KOCATÜRK
B.KAYALI
2
59
08-1330
5
17
1.34.51
10
YOLKIRAN
6y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
MER.ÇELİK
TAYFUN KARAN
E.D.ARUKAN
8
56
1095-76
17
15
1.37.73
11
NEHİRİNOĞLU
7y a a
UÇANBEY
50.50
G.ÖZÇELİKAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
12
51
612084
11
16
1.37.38
12
RÜZGAR FIRTINASI
5y k a
KOŞANEFE
50.00
B.AVERBAK
SUPHİ SALGAR
M.ALTIN
9
34
551-070
11
17
1.38.05
13
ULTRA
6y k a
TURBO
50.00
V.KAPLAN
ERKAN YILDIRIM
D.ÇELİK
1
30
419-435
21
16
1.41.08
Chantilly Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUHAIL (IRE)
5y a g
56.50
VINCENT CHEMINAUD
AL SHAQAB RACING
A. FABRE
2
108
511531-
127
0
2
HOUSE OF KINGS (IRE)
5y d g
56.50
STEPHANE PASQUIER
CRAIG BUCKINGHAM
AS. CROMBEZ
3
90
188700-
97
0
3
GOLDEN BOY
4y d a
56.50
THEO BACHELOT
ECURIE JEAN-LOUIS BO
S. WATTEL
4
97
421791-
92
0
4
BOTCH
4y a g
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE MILL REEF SAS
C. FERLAND
7
98
41312-
127
0
5
WE GO
5y d a
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
LE HARAS DE LA GOUSS
FRED. ROSSI
1
95
2315-53
18
0
6
BURIDAN
6y d g
56.50
AURELIEN LEMAITRE
MELISSA O'NEILL
E. O'NEILL
6
0
60862-1
14
0
7
LOUVE DREAM (IRE)
5y d g
56.50
EDDY HARDOUIN
ECKHARD SAUREN
C. FEY
8
84
213224-
127
0
8
COCO CITY
7y d g
56.50
PIERRE BAZIRE
STALL LAURUS
H. SAUER
5
83
347030-
103
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIRIMIRI (GB)
3y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
JAMES HENRY ATKINSON
C. FERLAND
7
0
0
0
2
WATCH HIM
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ANTOINE GILIBERT
F. CHAPPET
4
0
0
0
3
ZAFFONIX BAY (IRE)
3y d g
58.00
CRISTIAN DEMURO
BARON VAN GYSEL
JC. ROUGET
2
0
0
0
4
KARKHOV (IRE)
3y a e
58.00
IORITZ MENDIZABAL
ALAIN JATHIERE
C. LAFFON-PARIAS
3
0
0
0
5
PERRYSTREET (IRE)
3y d g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
M. O'NEILL/JUSTWOW L
E. O'NEILL
8
0
0
0
6
PULSING
3y d g
58.00
STEPHANE PASQUIER
HENRI DE PRACOMTAL
F. CHAPPET
9
0
0
0
7
CERULEAN
3y d g
58.00
VINCENT CHEMINAUD
GEORGE STRAWBRIDGE
FRE. HEAD
1
0
0
0
8
IN LOVE DU LARGE
3y d g
58.00
GERALD MOSSE
THOROUGHBRED BLOODST
G. BIETOLINI
5
0
0
0
9
HYBRID
3y d g
58.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
6
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER QUARTZ (GB)
6y k g
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
AL ASAYL FRANCE
FH. GRAFFARD
4
102
21447-1
58
0
2
WE RIDE THE WORLD (IRE)
6y d g
56.50
ANTHONY CRASTUS
AMANDINE BAUDRON
CE. ROSSI
7
102
146276-
127
0
3
CORONADO BEACH (GB)
4y d a
56.50
GREGORY BENOIST
ECURIE J.P. MICHOLET
A. WATTEL
5
95
1-47161-
127
0
4
TELEMAQUE (USA)
4y d a
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
2
97
363213-
105
0
5
MOUDIR
5y d a
56.50
JEREMIE MONTEIRO
JEAN JULIAN
M. MUNCH
1
75
11-053-0
26
0
6
ZELOTE
4y d g
56.50
THIBAULT SPEICHER
TROIS MILLE
A. BUDKA
3
89
10476-4
33
0
7
ESPRIT DE CORPS (GB)
7y d g
56.50
NICOL POLLI
VAN DER LINDEN/OELER
MF. WEISSMEIER
8
0
164-024
9
0
8
MOASA
4y d k
55.50
MARC NOBILI
NADINE VANDENABEELE
J. HENDRIKS
6
73
1409-57
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMERICAN STORY (GB)
3y d d
57.00
CRISTIAN DEMURO
BALLYMORE THOROUGHBR
M. BARATTI
3
0
0
0
2
SUPERNOVA LIGHT
3y d d
57.00
GREGORY BENOIST
PIA BRANDT
P&J. BRANDT
4
0
0
0
3
TOURBE
3y d d
57.00
STEPHANE PASQUIER
ECURIE DES DRAGONS
F. CHAPPET
2
0
0
0
4
INDIAN SOUL
3y d d
57.00
VINCENT CHEMINAUD
SANDRO V. GIANELLA
HA. PANTALL
5
0
0
0
5
LAURA MARS (IRE)
3y d d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ANTOINE GILIBERT
F. CHAPPET
6
0
0
0
6
RISPETTA (GB)
3y d d
57.00
THEO BACHELOT
HARAS DE LA PERELLE
S. WATTEL
8
0
0
0
7
FIFTINA
3y a d
57.00
YOANN ROUSSET
CH. PLISSON
CH. PLISSON
1
0
0
0
8
SEVENTH SEAL
3y d d
55.50
HUGO BESNIER
TAXI4HORSES.COM
CJM. WOLTERS
9
0
0
0
9
NOHAND (GB)
3y d d
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
7
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOYA SENORA
5y d g
56.50
GREGORY BENOIST
A.JATHIERE/EC.HARAS
Y. BARBEROT
5
95
6231-51
18
0
2
BUGLE MAJOR (USA)
6y k g
56.50
VINCENT CHEMINAUD
SUC. KHALID ABDULLAH
P. BARY
8
99
1-2823-1
58
0
3
DALVINI
6y d a
56.50
SARA VERMEERSCH
AL RYAN RACING
F. FIEVEZ
4
85
058009-
64
0
4
ATHLET (GER)
5y d g
56.50
MICKAELLE MICHEL
CARSTEN BIEDERMANN
M. KELLER
1
0
318458-
127
0
5
MAGNY COURS (USA)
6y d g
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
2
115
5-122-11-
127
0
6
LORD ACHILLES
4y a a
56.50
AURELIEN LEMAITRE
ERIC HEMMING
P. VAN DE POELE
6
93
487012-
75
0
7
TANTPISPOUREUX (IRE)
5y d g
56.50
EDDY HARDOUIN
M. LAGASSE, EC. MARE
FH. GRAFFARD
7
99
301103-
127
0
8
GOLDEN RAJSA
7y k k
55.00
ALEXIS POUCHIN
PAULINE MENGES
P. MENGES
3
90
0167-96
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VISCOUNT BARFIELD (GB)
8y d g
60.00
MAXIME GUYON
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
2
73
29-2924
6
0
2
WIND SPIRIT
4y d g
60.00
VINCENT CHEMINAUD
C. MARZOCCO/L. DISAR
F. CHAPPET
7
73
007-25
17
0
3
CHEF OUI CHEF
11y d g
58.00
FRIDA VALLE SKAR
ECURIE ROGIER
M. BOUTIN
6
72
117173
5
0
4
ROSS CASTLE (IRE)
8y d g
58.50
ALEXIS POUCHIN
MATTHIEU PALUSSIERE
M. PALUSSIERE
9
68
10009-4
17
0
5
INSIGHTFUL
4y a a
56.50
CLEMENT GUITRAUD
TROIS MILLE
S. CERULIS
11
68
4604-45
5
0
6
BOCCIATORE
5y d g
56.50
THOMAS TRULLIER
PATRICK DRIOTON
N. CAULLERY
3
64
51-2213
12
0
7
KINGSFOLD
4y d g
55.50
GREGORY BENOIST
SNOWDROP STUD CO. LT
JV. TOUX
4
62
9743-14
17
0
8
GLORIA (GB)
6y k k
54.00
THEO BACHELOT
F.EZRI/L.BAUDOUIN/C.
CHA. ROSSI
12
59
00-0515
12
0
9
GREY MAGIC
7y k g
54.00
IORITZ MENDIZABAL
PEDRO VENTENA ALVES
A. VENTENA ALVES
1
59
909-645
23
0
10
ANTICS DEALER
4y d k
53.50
EDDY HARDOUIN
BALLANTINES RACING S
ROB. COLLET
10
57
5007-00
17
0
11
GLICOURT
7y d g
50.00
LAURE NEUVILLE
DIEGO FERNANDEZ-ORTE
M. BOUTIN
5
57
182200-
79
0
12
TOTALLY DIVA
4y d k
53.50
AURELIEN LEMAITRE
FTP EQUINE HOLDINGS
E. O'NEILL
8
57
5060-7
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRENCH BERE
6y d g
58.50
SARA VERMEERSCH
SOFEAN GHYS
M. BOUCKAERT
1
57
2111-87
26
0
2
POMPOGNE
6y d k
59.50
CRISTIAN DEMURO
EMMANUELLE COVEZ
V. DISSAUX
4
55
154-651
17
0
3
KALLISTOS
4y a g
58.00
ALISON MASSIN
V. FRAGISKOS/A. KOET
K. HOSTE
9
55
070-0-9
48
0
4
BAYLAGAN
5y d g
59.00
MARC NOBILI
VDA TRANSPORT SOLUTI
J. HENDRIKS
5
55
08-4421
11
0
5
JILBAAB (GB)
5y d g
58.50
PIERRE BAZIRE
STAL VIE EN ROSE
S. LANSLOTS
10
53
04-7542
8
0
6
VA'ZY BARELIERE
6y a k
57.00
AURELIEN LEMAITRE
CUADRA MAZANTINNI
J. CALDERON ROMERO
11
51
2561-07
34
0
7
BEACON TOWERS
4y d k
53.00
MICKAELLE MICHEL
CH. PLISSON
CH. PLISSON
3
44
783457-
90
0
8
DUQUESA PENGUIN (GB)
9y a g
51.50
MARIE VELON
STAL VIE EN ROSE
S. LANSLOTS
6
42
99000-3
17
0
9
JALISKA
5y d k
52.50
QUENTIN PERRETTE
MARIE-CLAIRE ELAERTS
AS. CROMBEZ
8
40
400-879
17
0
10
KHALEESI MIX
7y k k
50.50
BENJAMIN MARIE
PEDRO VENTENA ALVES
A. VENTENA ALVES
7
33
2670-93
34
0
11
HEAVE HO
9y d a
49.50
DELPHINE SANTIAGO
PETER JONCKHEERE
K. HOSTE
2
33
00000-6
52
0
Mahoning Valley ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUDA HURAA (USA)
4y a k
56.00
CHELSEY KEISER
DEBORAH KEISER
DEBORAH KEISER
1
50
31143-0
41
0
2
ORBETTE (USA)
4y d k
56.00
CHARLE OLIVEROS
PEDRO POLANCO
AMANDA E. BARTON
2
52
197-416
13
0
3
BANKERS BEAST (USA)
4y a k
56.00
SONNY LEON
PATSY SULLIVAN
ELLIOT SULLIVAN
3
61
8031-12
13
0
4
PRINCESS AVRIL (USA)
4y a k
57.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
PATRICIA BENDER
RAMON SALCEDO
4
44
60-4601
17
0
5
FLAT OUT APPEALING (USA)
4y d k
56.00
HECTOR BERRIOS
STEPHANI NORRIS
STEPHANI NORRIS
5
55
3125-52
17
0
6
LOVELY J T (USA)
5y a k
54.00
YARMARIE L. CORREA
DONACIANO GONZALEZ
ANDREW TUMBLIN
6
12
317-89-5
17
0
7
TIZ THIRSTY (USA)
3y d d
52.50
LUIS RAUL RIVERA
WOOLSEY, E. ERVINE A
BEN DELONG
7
45
3511-08
47
0
8
A LITTLE FLATTERED (USA)
6y d k
56.00
EDGAR PAUCAR
DENNIS BEHRMANN
DOUGLAS S. ADAMS
8
52
662234
112
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANDY LANE (USA)
5y a k
56.00
DAVID J. HALDAR
DANIELLE AGNELLO
JEFFREY SKERRETT
1
55
1576-37
24
0
2
CUT RATES (USA)
7y d k
56.00
CHELSEY KEISER
JABDIEL CASTILLO
IVAN CALDERON
2
52
46346-1
28
0
3
BEST OF YOU (USA)
6y d k
56.00
SONNY LEON
JERRY LARIA
GARY L. JOHNSON
3
55
4324-24
21
0
4
MY LITTLE LILY (USA)
5y a k
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
EDWIN MUNDO
NESTOR RIVERA
4
48
1746-53
21
0
5
GIFT FROM MOM (USA)
6y a k
57.00
LUIS ANTONIO GONZALEZ
IVAN VAZQUEZ RACING
IVAN VAZQUEZ
5
43
5593-51
21
0
6
SHEZA FINE JUSTICE (USA)
8y a k
56.00
JOSE A. BRACHO
SAMUEL KLEIN, JR., L
JEFFREY A. RADOSEVICH
6
67
44321-2
57
0
7
STATUS SYMBOL (USA)
5y d k
56.00
T. D. HOUGHTON
PETER J. SHEPPELL
CANDACE M. HUFFMAN
7
64
62696-4
24
0
8
CHECK OUT LINE (USA)
5y d k
56.00
LUIS RAUL RIVERA
JACK L. BOGGS
JEFFREY A. RADOSEVICH
8
56
5326-35
24
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEND ME ON (USA)
5y d a
56.00
DAVID J. HALDAR
JEFFERSON EVANGELIST
SHANE M. SPIESS
1
70
7-77632
14
0
2
MOBIL SOLUTION (USA)
6y a a
56.00
ERIK BARBARAN
DANIELLE AGNELLO
JEFFREY SKERRETT
2
85
11711-4
13
0
3
TICO THUNDER (USA)
8y a g
56.00
CHARLE OLIVEROS
MURILLO AAA RACING
ALEJANDRO MURILLO RODRIGUEZ
3
82
224-121
8
0
4
MO DONT NO (USA)
8y a a
56.00
JOSE A. BRACHO
IRISH CHARM THOROUGH
GARY L. JOHNSON
4
93
68242-2
38
0
5
DR. ZARNETT (USA)
4y a g
56.00
LUIS ANTONIO GONZALEZ
DAVE CASALINOVA
TINA CASALINOVA
5
73
845-663
8
0
6
BLACKTIEANDTUX (USA)
8y a a
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
INFRONT RACING LLC
GARY L. JOHNSON
6
71
72336-1
24
0
7
FIRSTHAND JUSTICE (USA)
5y a g
56.00
LUAN MACHADO
RICARDO BAILEY
RICARDO BAILEY
7
78
5574-32
8
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST KITTEN (USA)
3y a d
55.50
LUIS RAUL RIVERA
JAMES C. JENKINS
BEN DELONG
1
41
62
22
0
2
SAINT PATSY (USA)
3y d d
55.50
OMAR HERNANDEZ
R AND P RACING STABL
RODNEY C. FAULKNER
2
17
9-989
22
0
3
PACKIN (USA)
3y a d
55.50
DIOGDINABI SMITH
RUGGED CROSS RACING
REBECCA BAKER
3
28
6-0
53
0
4
CALTHA (USA)
3y a d
55.50
CHRISTIAN P. PILARES
HILLBURN RACING STAB
ROBERT M. GORHAM
4
40
6
22
0
5
MISS BETTE LUTE (USA)
3y a d
55.50
T. D. HOUGHTON
RICHARD CUPP
RAYMOND J. PAQUETTE, III
5
15
8
127
0
6
RENO TOUCH (USA)
3y a d
55.50
ERIK BARBARAN
DANIEL S. MCCARTHY
PENNY RONE
6
0
0
0
7
RAGTIME DOLLY (USA)
3y a d
55.50
HECTOR BERRIOS
MICHAEL P. JAMISON
LARRY E. SMITH
7
50
43
22
0
8
SASSY STORM (USA)
3y a d
55.50
YURI YARANGA
BEVERLY STEEN
KEVIN FLETCHER
8
18
0
25
0
9
VALE OF EVESHAM (USA)
3y d d
55.50
CHARLE OLIVEROS
CHAPMAN, JAMES K. AN
JAMES K. CHAPMAN
9
60
32
25
0
10
LA ALHAMBRA (USA)
3y a d
55.50
SONNY LEON
ARNALDO MONGE
REY HERNANDEZ
10
53
6-0
32
0
11
ESTILO DE MUJER (USA)
3y a d
55.50
FERNANDO SALAZAR BECERRA
JOSE ATALA
JOSE ATALA
11
48
97-6
37
0
12
CENTRAL PARKING (USA)
3y a d
55.50
EDGAR PAUCAR
EVERYTHING'S CRICKET
DANNY WERRE
12
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESCAPE VELOCITY (USA)
7y d a
56.00
CHARLE OLIVEROS
MITRE BOX STABLE
JAY P. BERNARDINI
1
78
51613-0
36
0
2
ENJOY BASEBALL (USA)
4y d a
56.00
LUAN MACHADO
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY E. HAMM
2
78
5751-15
22
0
3
MACHA'S REWARD (USA)
6y d a
56.00
T. D. HOUGHTON
RIALTO RACING STABLE
JAMES K. CHAPMAN
3
64
77256-1
34
0
4
DINESEN (USA)
5y a a
56.00
YARMARIE L. CORREA
ALEJANDRO GOMEZ
ALEJANDRO GOMEZ
4
74
168-463
20
0
5
ALFRED (USA)
4y a a
56.00
ANGEL ORTEGA STANLEY
RADIANT STABLE
KEVIN RAY
5
60
4507-77
22
0
6
SKY WRITER (USA)
6y a g
56.00
HECTOR BERRIOS
SUSAN D. YODER
LORI D. YODER
7
76
43-911-2
49
0
7
KITCHI (USA)
5y a a
56.00
JOSE A. BRACHO
GREG A. TABLER
ROBERT C. CLINE
8
76
5562-34
22
0
8
SAINTS MARCHING IN (USA)
5y k a
56.00
LUIS RAUL RIVERA
JACK L. BOGGS
JEFFREY A. RADOSEVICH
9
76
312-877
14
0
9
HIGH RISK STRATEGY (USA)
6y d a
56.00
SONNY LEON
BRUNO SCHICKEDANZ
ELLIOT SULLIVAN
10
77
1551-61
20
0
10
WINKING AT THEDUDE (USA)
6y a g
56.00
CHARLE OLIVEROS
MITRE BOX STABLE
JAY P. BERNARDINI
6
82
2331-23
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAR ACT (USA)
5y a g
56.00
HECTOR BERRIOS
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
4
76
16345-2
29
0
2
HARDLY SWAYED (USA)
3y a e
52.50
SONNY LEON
ARNALDO MONGE
REY HERNANDEZ
1
51
6311-6
39
0
3
WILLISTON WAY (USA)
4y a a
56.00
T. D. HOUGHTON
THOMAS J. YOUNG
BILLY HARDIN
2
88
24122-9
30
0
4
HOVER (USA)
4y d g
56.00
LUAN MACHADO
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY E. HAMM
3
72
23661-3
29
0
5
LE GENERAL (USA)
5y a a
56.00
LUIS RAUL RIVERA
DREAM RIDGE RACING
BART A. BARNES
5
77
353943
127
0
6
CENTRIST (USA)
5y d a
56.00
EDGAR PAUCAR
JAK RACING LLC.
RODNEY C. FAULKNER
7
78
213-634
22
0
7
CONTINENTAL CLASH (USA)
4y a a
56.00
CHRISTIAN P. PILARES
TIM RUSSELL
DEL LOVELAND
8
57
6178-97
26
0
8
GUCCISSIMO (USA)
4y a g
54.00
YARMARIE L. CORREA
RICARDO BAILEY
RICARDO BAILEY
9
69
777-465
22
0
9
NO MAS (USA)
4y d g
56.00
CHELSEY KEISER
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
6
65
22211-8
29
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUCHES OF GRACE (USA)
6y k k
56.00
T. D. HOUGHTON
RIALTO RACING STABLE
JAMES K. CHAPMAN
1
58
75629-6
38
0
2
CLASSY LAURIEANN (USA)
4y a k
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
STRIKE PLATE LLC
DANNY R. BIRD
2
47
743-139
14
0
3
NATALIA'S TEMPLE (USA)
4y d k
54.00
YARMARIE L. CORREA
RICARDO BAILEY
RICARDO BAILEY
3
48
57-3542
14
0
4
DELICATE CHRISTY (USA)
4y a k
56.00
CHARLE OLIVEROS
MELISSA HALL
JAY P. BERNARDINI
4
44
46533-6
28
0
5
BAREBACK FUN (USA)
4y k k
56.00
SONNY LEON
URIETA'S RACING STAB
JOHANNA URIETA
5
45
698769
81
0
6
TALLY UP (USA)
4y d k
56.00
DIOGDINABI SMITH
ROBERT FIESMAN
ROBERT FIESMAN
6
37
187-300
14
0
7
TARALLUCCI (USA)
5y a k
56.00
OMAR HERNANDEZ
JAK RACING LLC.
RODNEY C. FAULKNER
7
51
078-533
10
0
8
DOGWOOD QUEEN (USA)
4y d k
56.00
LUIS RAUL RIVERA
MICHELLE HELMS
EDDIE CLOUSTON
8
56
2466-22
28
0
9
BETTER THAN PEARLS (USA)
4y d k
56.00
ANGEL ORTEGA STANLEY
DANIELLE AGNELLO
JEFFREY SKERRETT
9
30
138-908
14
0
10
AZLYNN'S DREAMER (USA)
5y d k
56.00
JOSE A. BRACHO
TEN STRIKE RACING
JEFFREY A. RADOSEVICH
10
41
3019-47
14
0
11
NEVER FOREVER (USA)
5y a k
56.00
YURI YARANGA
SHANE M. SPIESS
SHANE M. SPIESS
11
49
555-413
14
0
12
PERSONALLY (USA)
4y d k
56.00
CHELSEY KEISER
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
12
38
4624-76
24
0
2 Mart 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Kocaeli, Chantilly Fransa, Mahoning Valley ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chantilly Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:50 chantilly fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Mahoning Valley ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:40 mahoning valley abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 mart 2021 salı at yarışı bülteni, 2 mart 2021 at yarışı programı, 2 mart 2021 tjk yarış programı, 2 mart 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 2 mart 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 2 mart 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, chantilly fransa at yarışı bülteni, 2 mart 2021 chantilly fransa at yarışı bülteni, günün chantilly fransa at yarışı bülteni, bugün chantilly fransa at yarışı bülteni, mahoning valley abd at yarışı bülteni, 2 mart 2021 mahoning valley abd at yarışı bülteni, günün mahoning valley abd at yarışı bülteni, bugün mahoning valley abd at yarışı bülteni