Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİRSOY
5y k a
KOBRA
62.50
H.ÇİZİK
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
2
76
2-37511
10
20
2.10.42
2
ERDURAN
5y k a
TAMERİNOĞLU
58.50
T.YILDIZ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
6
66
602-140
33
18
2.07.51
3
GARANTİ
9y k a
YAŞARCIK
58.50
N.AVCİ
İLKER KIRMIZIGÜL
E.EREN
5
87
553153
10
18
2.09.01
4
YURTTAY
7y k a
TURBO
54.50
F.KARAKURTAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
1
85
5543-51
19
20
2.07.98
5
MANİDAR
5y a g
UÇANBEY
56.50
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
75
870-747
10
11
2.05.73
6
SANBERK
5y a k
ALTAHA
55.50
K.TOKAÇOĞLU
MUHARREM CAN
M.CAN
3
90
42-4722
14
19
2.10.47
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEON KNIGHT
5y d a
POWERSCOURT (GB)
63.00
MUH.OK
TOLGA ÇELİK
S.S.GÖRGÜ
12
73
7-56114
8
19
1.56.66
2
BIG MAN
5y d a
LION HEART (USA)
60.00
Ç.CANPOLAT
SELÇUK TURAN
H.TEKİNALP
11
30
6-82464
13
13
1.56.57
3
FERHATHAN
5y a a
DRAGON PULSE (IRE)
58.00
A.İNCİ
EROL ŞİRİN
K.ELALDI
5
48
24080-6
14
12
4
LION FLAG
4y a a
LION HEART (USA)
58.00
F.HİM
NİMET ARİF KURTEL
MEHMET DEMİR
10
42
75143-0
41
17
1.55.33
5
BLACK WASP
6y d a
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
F.İÇSEL
NEJDET ÖZALP
E.USLU
3
94
211136
127
18
1.54.97
6
SUHARRY
8y d a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
N.AKTAŞ
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
4
79
545-035
25
12
1.57.50
7
ABBASOĞLU
4y d a
FAIRSON
55.00
B.ÇIĞLA
SALİH YILDIZER
İ.ALPUĞUR
1
60
445-475
7
10
1.57.26
8
HİLTİ
4y a a
AZARAKS
55.00
S.GÜLENYÜZLER
ENGİN ALAGÖZ
O.ERDEM
9
28
870677
77
13
1.59.02
9
OĞLUM OZAN
7y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
58.00
M.ALİ AYDIN
OZAN TANİYİT
T.TURAN
7
59
04-3615
13
19
1.56.63
10
BABA MUZO
4y d a
REY DE CAFE (USA)
55.00
Y.E.YÜKSEL
GÜLMEHMET YILDIRIM
H.CANSU
6
31
554-307
19
10
1.55.39
11
EMİCE
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
K.YILMAZ
UĞUR KAZANCI
SER.GÖKÇE
2
25
503430
63
10
1.59.68
12
BALBALLILI
8y d a
OCEAN CREST (USA)
58.00
U.ÖZDEMİR
İBRAHİM E. HEPER
O.ÖZPUYLAT
8
76
60413-7
7
18
1.54.62
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REKUVA
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
T.YILDIZ
EMRE BAYINDIR
SER.GÖKÇE
6
43
21522-3
56
18
2
SINGLE CAR
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
H.ALTIN
ÖMER TULGAR
M.E.BAHÇİVANCI
5
50
87136-5
7
17
1.14.18
3
BRAVE COLLEEN
3y d e
ASTROLOGY (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
ALP Ş. EVCİMEN
R.AYDOĞAN
3
38
2-014
14
19
1.14.65
4
COOL BULLET
3y d e
BUENOS AIRES
55.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
34
163404
13
15
1.41.96
5
EFEHALİL
3y d e
PERFECT STORM
53.00
F.KABADAYIAP
SERKAN BAYRAM
F.DİZDAROĞLU
4
39
4451
127
20
6
STRONGER
3y d d
ZANJERO (USA)
52.00
N.AVCİ
HASAN TAŞKIRAN
Y.TALUK
1
31
78-642
12
15
1.15.54
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRTURBO
4y k a
TURBO
57.00
K.TOKAÇOĞLU
M. FUNDA SARPYALÇIN
A.ÖCAL
4
93
844-144
8
18
1.36.85
2
BORALTAN
4y d k
ÖZGÜNHAN
54.00
M.ÇİÇEK
YAŞAR İNANÇ
İ.ALPUĞUR
3
71
91-1113
13
19
1.36.28
3
FEYAT BABA
4y k a
YAŞARCIK
54.00
N.AVCİ
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
1
59
22-5453
7
15
1.37.37
4
ULUBATUR
4y k a
AĞA KARACA
54.00
H.ÇİZİK
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
5
70
795-539
23
13
1.46.04
5
GÖLDEM
4y k k
TAMERİNOĞLU
56.00
T.YILDIZ
ALİ DEMİR
İ.ALPUĞUR
2
79
41-2121
6
20
1.36.32
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURHAN USTA
4y a a
TAŞANBEY
54.00
Y.E.YÜKSELAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
8
29
33408
127
15
2
DORUDENİZ
4y d a
DEHA
58.00
OĞUZ EREN
HAKAN GAŞAN
M.KAPLAN
9
0
0
20
3
İSKANDİNAV
4y k a
ODİNHAN
58.00
N.AVCİ
ADNAN KESKİN
BEK.YILDIRIM
3
22
5-39
17
17
4
KIZILKAYA
4y d a
DEHA
56.00
O.GÖKÇEAP
MEHMET BABADAĞ
İ.ALPUĞUR
6
8
000-60
28
15
1.44.23
5
KUTLUŞAHIM
4y k a
FAROTAY
58.00
O.YILDIZ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
29
9207-52
14
16
1.43.61
6
LİZARDON
4y k a
DEMİRKAZIK
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
10
28
35908-3
14
13
7
MAKEDON
4y a a
GÜNCANHAN
58.00
O.ATMACA
NAZAN TUNCAR
M.BİLDİK
2
0
75
14
18
8
PRENSENES
4y a a
BİLGİN
58.00
M.GÜNDÜZELİ
İSMAİL ALAK
Ç.DEMİR
11
20
400-934
8
8
1.41.67
9
RONESANS
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
F.KARAKURTAP
HASAN ERDOĞAN
C.KARACA
5
22
57-3745
8
11
10
ŞEBOTAY
4y k a
FAROTAY
58.00
H.ÇİZİK
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
0
0
20
11
UÇANAĞA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
T.YILDIZ
SEYHAN DİLBER
V.AKBULUT
7
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATAKAN ABİ
3y d e
FAIRSON
58.50
F.KABADAYIAP
EYÜP ENSAR ÇELİK
T.İMAL
2
44
9-22113
13
19
2.07.21
2
LİYA
3y a d
KANEKO
60.50
O.ÖZTÜRK
GÖKHAN İNCE
M.TOKÇALAR
4
44
5-44115
10
19
3
İTİBARLI
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
58.00
N.ŞEN
MUNİR GÖKÇE
Ç.DEMİR
3
39
874-323
14
17
4
SILENT SCREAM
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
H.ÇİZİK
TARIK NACİ YILDIZ
İ.ALPUĞUR
1
35
426552
14
16
5
BATALLA
3y d e
KANEKO
53.00
M.DEMİRBAŞ
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
5
29
76-0477
35
9
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKREİS
4y a a
ATİKBEY
58.00
M.ÜNLÜ
HALAF ASLAN
D.H.ÖZEL
7
6
500-864
14
9
1.48.40
2
DEMBABA
4y a a
GOBAKBEY
58.00
M.AVŞAR
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
12
14
32-5509
14
9
1.43.98
3
KADİM TAY
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
8
5
58-0797
14
8
4
KARAOĞLANBEY
4y a a
YILMAZER
55.00
B.BEKTAŞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
6
23
32-4746
14
15
1.44.60
5
MERTOĞLUM
4y a a
ARASLI
58.00
S.KAPLAN
İBRAHİM YILDIZ
A.TOPRAK
5
0
0
20
6
SANCAK YADİGARI
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
F.FELHANAP
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
9
16
37748-0
11
11
1.48.16
7
TERKANBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
2
7
05-6054
14
12
1.47.08
8
ALSİVASLI GELİN
4y a k
KIRIMHAN
56.00
F.YARDIMCI
MEHMET CAMUZ
CUDİ ÖZKAN
4
16
5-25553
7
11
1.44.19
9
BAYANANNE
4y a k
ODİNHAN
54.00
İ.AKYAVUZAP
HALİL ASLAN
D.H.ÖZEL
1
18
5606-23
7
13
1.45.90
10
HARİKALAR DİYARI
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
R.YILDIRIMAP
HACIM KANDEMİR
İ.SAYIS
11
0
0-0
25
18
11
ÖDÜL AVCISI
4y a k
AYVERDİ
56.00
H.PARILDAR
HALİL ARTUN
İ.SAYIS
10
18
5-24534
7
16
1.46.03
12
YÜRÜYANA
4y a k
YALAZ
56.00
E.KILIK
FETHİ KAPLAN
M.BALTA
3
0
9
28
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEGÜL
4y d k
AFTER MARKET (USA)
60.00
F.YARDIMCI
BUBO CANPOLAT
F.E.AKIL
11
40
028-214
21
19
2.05.78
2
TİRAN
5y d k
EL SALVADOR
56.00
İ.KATARAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
9
53
37-0126
18
18
2.03.21
3
STAY STRONG
4y d k
ZANJERO (USA)
58.00
N.ALTIN
ABDULKADİR AKIL
F.E.AKIL
6
27
3-11643
25
17
2.06.98
4
FAIRY DANCER
5y a k
BOSPORUS (IRE)
53.00
M.E.DOĞANAP
LETİF DOĞAN
D.H.ÖZEL
7
31
02210-3
21
18
2.09.49
5
İLKNUR SULTAN
7y d k
INDIGO RED (GB)
57.00
V.KIZMAZ
İSMAİL ARCA
A.GÜRGÖZE
4
58
04-7840
28
13
2.04.36
6
KARA ATEŞ
5y d k
VELOCIRAPTOR (GB)
53.00
İ.ÇİZİKAP
AHMET YEŞİLYAPRAK
F.E.AKIL
1
43
146645
104
15
2.06.25
7
BALAHATUN
4y a k
AGRESIVO (USA)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
EROL YAĞCI
K.YILDIZ
10
52
1155-57
9
16
2.07.97
8
GECE MAVİSİ
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
KEMAL KURT
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
3
17
52390-8
25
7
2.03.36
9
PAMUK NİNE
4y k k
NATIVE KHAN (FR)
55.00
M.AVŞAR
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
R.KARATAŞ
8
23
38678-1
21
20
2.08.52
10
PRENSES MELEK
4y d k
TOROK (IRE)
55.00
S.KAPLAN
HALAF ASLAN
D.H.ÖZEL
5
29
0800-95
21
2
2.03.90
11
TUBAN KAMA
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
53.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET BECENE
K.YILDIZ
2
53
1477-23
9
15
2.07.03
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
60.50
F.YARDIMCI
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
4
53
789-322
11
19
1.23.25
2
DEHİBE HANIM
4y d k
GOBAKBEY
59.00
M.AVŞAR
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
5
50
52-1113
11
19
1.24.34
3
İBOBERK
4y k a
BERKSOY
57.50
M.ÜNLÜ
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
7
47
0-22754
11
16
1.26.45
4
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.50
V.KIZMAZ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
8
45
0307-31
14
20
1.23.35
5
AVCI CUMA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
B.BEKTAŞAP
HAÇIM YILDIZ
K.YILDIZ
9
41
326234
63
16
1.22.12
6
KARAKIRBAÇ
4y a a
KIRIMHAN
52.00
F.FELHANAP
NİHAD KAYĞIN
İ.SAYIS
1
36
371-170
42
18
1.29.69
7
SANCAKBEYOĞLU
4y a a
SANCAKBEYİ
52.00
E.KILIK
MURAT ÇELİK
S.ÇELİK
11
36
18160-0
42
17
1.22.79
8
MELİKHAN
4y k a
BERKSOY
50.00
KEMAL KURT
MEHMET S. MELİK
M.BALTA
2
31
132-033
14
16
1.25.13
9
CİHANIM
4y k a
UÇANBEY
50.00
E.ÇANKAYAAP
CEZMİ ATİK
M.KILINÇ
3
29
445-100
4
18
1.33.60
10
KIZGINAKREP
4y k a
SERDARHAN
47.00
T.YILMAZAP
FAİK TEKİNALP
K.YILDIZ
6
29
8720-66
20
13
1.24.21
11
SALİHAĞA
4y a a
BOLKAR
50.00
H.ŞANLIAP
MEHMET ALİ BECENE
CUDİ ÖZKAN
10
25
3-01000
4
17
1.24.91
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
59.00
M.AVŞAR
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
2
51
089-252
11
18
2.28.99
2
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
59.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
8
80
37-1414
7
19
2.25.54
3
BÜYÜK BEREN
7y a a
ŞENTAY
59.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
M.KARALI
12
64
312819
7
19
2.27.33
4
GÜVENBAKAN
9y k a
GOBAKBEY
59.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET BECENE
K.YILDIZ
4
88
100-331
7
20
2.22.52
5
İPEKÇİHAN
5y k a
GOBAKBEY
59.00
F.YARDIMCI
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
5
82
20-6132
11
18
2.37.41
6
KIRMIZIKAYA
6y d a
ERGÖKÇE
59.00
H.ÇANAKÇIAP
ETHEM KAYA
M.BALTA
7
74
636615
9
19
2.23.62
7
KORALAY
10y a a
HİSARHAN
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
1
87
2-44665
18
14
2.21.35
8
REBER
5y k a
GOBAKBEY
59.00
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
13
61
742113
7
19
2.28.22
9
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
59.00
B.BEKTAŞAP
YAKUP YILDIZER
İ.SAYIS
6
61
04-8624
11
14
2.22.68
10
ŞUBATHAN
10y k a
ERBEYİM
59.00
H.ALTUNKILIÇ
MUSTAFA YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
10
61
59-5726
11
14
2.23.93
11
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
59.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
CUDİ ÖZKAN
3
83
727-129
11
18
2.22.76
12
GÖRGÜNCAN
7y k k
GÜNTAY
57.00
V.KIZMAZ
M.EMİN ALAK
F.DEMİR
9
55
129392
7
16
2.24.24
13
KIMIZ
8y a k
EŞKBAR
57.00
İ.KATARAP
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
11
49
018-327
7
16
2.26.83
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TINAS RÜZGARI
3y a d
İZMİRLİ
59.50
İ.AKYAVUZAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
7
45
786-376
11
12
2
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
55.00
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
S.ÇELİK
1
34
21-3679
4
16
2.07.69
3
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.50
M.A.AKTÜRK
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.ÇELİK
8
33
33-4214
14
19
2.02.63
4
LIGER
3y d e
POPULAR DEMAND
53.00
N.ALTIN
ALİ GÖZKEMAL
A.TOPRAK
4
30
4-89667
4
14
2.05.02
5
NOVY URENGOY
3y d e
MOHICANS SON
53.00
S.KAPLAN
MEHMET ŞİMŞEK
K.YILDIZ
3
30
2352-15
53
19
6
SANMADOR
3y d e
DAI JIN (GB)
52.50
H.ALTUNKILIÇ
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
2
29
0-92221
11
20
2.03.88
7
BOTAN HAT
3y d e
GOLDEN SUN
51.00
E.ÇANKAYAAP
SİNAN KORKMAZ
K.YILDIZ
10
28
4-53158
4
18
2.04.29
8
CHEERFUL CHILD
3y d e
GOLDEN SUN
53.00
M.IŞIKAP
HÜSNÜ ERCAN
K.YILDIZ
5
30
5-12
7
19
2.03.47
9
LAST MAJASTY
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
52.00
E.KILIK
SELAHATTİN ÇİZİK
F.E.AKIL
9
28
99-7341
11
20
2.05.73
10
SÜRMELİ BEY
3y d e
MİRAMİS
52.00
H.PARILDAR
MEHMET CAN ÇİZİK
Ş.OLĞAÇ
11
28
10-235
14
16
2.04.20
11
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
51.00
KEMAL KURT
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
6
26
344-436
4
16
2.03.58
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKMUTLU
4y a a
TOŞUR
58.00
M.AVŞAR
SİNAN ÇOBAN
M.KILINÇ
4
0
6-4
25
18
2
KARASULU RIZA
4y a a
UÇANBEY
58.00
N.ALTIN
AHMET YEŞİLYAPRAK
F.E.AKIL
9
8
59-9876
14
9
1.51.43
3
KIRIM FIRTINASI
4y k a
KIRIMHAN
55.00
F.FELHANAP
ÖMER FELHAN
R.KARATAŞ
7
15
460800
124
14
4
KRALSOY
4y k a
KIRIMHAN
58.00
R.DOĞAN
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
8
7
49-7488
14
8
5
NAİFBABA
4y k a
KIRIMHAN
58.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
2
22
83-3232
14
18
1.45.22
6
NEHİRBEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
11
20
073-202
14
18
1.46.48
7
TAKILBANA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
H.POLAT
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
1
9
35-0763
14
9
1.48.09
8
BİNDALLIM
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
M.DOĞAN
ALİ GÖZKEMAL
F.E.AKIL
3
18
06-6264
7
12
1.47.11
9
DİEFRUZ
4y a k
ÖZDURAN
56.00
H.PARILDAR
HAŞİM TINAS
M.KARALI
6
16
2-04049
7
14
1.44.79
10
EDATORUNU
4y k k
KIRIMHAN
54.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET FELHAN
A.E.KARAKURT
10
21
45-4035
7
14
1.40.63
11
TOŞURABLA
4y a k
TOŞUR
52.00
M.E.DOĞANAP
CEVER KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
5
8
789-846
7
5
1.49.49
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BESSEY
8y k k
TAMERİNOĞLU
60.00
H.ÇANAKÇIAP
AHMET KAYA
M.BALTA
11
64
8-08475
7
10
1.35.45
2
PARA SAÇAN
5y a k
ATOMKARINCA
59.00
H.ALTUNDAĞAP
KUTBETTİN SAÇAN
D.H.ÖZEL
15
27
483553
7
13
1.40.41
3
GÜLÇİN HANIM
4y a k
YALAZ
58.00
F.FELHANAP
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
13
28
033470
74
14
4
ATAKAN YELİ
6y k k
HABERBATUR
60.00
R.DOĞAN
MURAT ÇELİK
F.E.AKIL
5
23
30-3604
7
13
1.43.05
5
AYŞEROSE
6y a k
ÇAPKANCAŞ
60.00
M.DOĞAN
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
3
50
09-7000
14
14
1.39.42
6
DEHA HANIM
5y d k
DEHA
56.00
İ.KATARAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
16
23
7049-43
14
14
1.42.55
7
GÖNÜLHANIM
8y k k
FIRAT ŞAN
60.00
M.A.AKTÜRK
YAKUP ÇELİK
S.ÇELİK
12
13
39-0607
25
9
1.40.95
8
İÇİMSU
7y a k
HASTAY
58.00
İ.AKYAVUZAP
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
2
42
44-1800
25
17
1.40.93
9
BENAZİR KIZ
6y d k
ÖZDURAN
58.00
N.ALTIN
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
10
39
74906-0
25
8
1.42.06
10
DİŞİBUSEFAL
5y k k
BOLKAR
55.00
R.YILDIRIMAP
AHMET DEMİR
K.YILDIZ
7
16
769-609
7
6
1.39.63
11
MAYDOŞ
4y k k
DEMİRSOY
58.00
H.PARILDAR
FERAT ARTUN
M.BALTA
4
25
734-109
14
18
1.43.80
12
PRENSESNAZ
5y a k
ÇAPKANCAŞ
58.00
KEMAL KURT
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
14
8
09-5999
25
6
1.49.41
13
HIZLI ZELİŞ
7y k k
GOBAKBEY
57.00
M.AVŞAR
İBRAHİM ŞITIL
F.E.AKIL
1
42
000040
7
9
1.38.78
14
DERAY HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
55.00
F.YARDIMCI
KEMAL ALTIN
D.H.ÖZEL
9
52
114-962
11
16
1.48.98
15
SONSEVİNCEK
7y k k
HASTAY
56.00
İ.ÇİZİKAP
BUBO CANPOLAT
F.E.AKIL
8
18
245355
77
13
1.44.77
16
FERZANDE KIZ
5y a k
MİŞMİŞHAN
57.00
S.KAPLAN
HACİ DİNÇER
D.H.ÖZEL
6
26
99562-8
14
8
1.48.57
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARROWZONE
8y d g
60.50
J HART
ROBERT GREENWOOD RAC
KEVIN FROST
7
60
492-315
34
0
2
ALLITERATION
4y a g
60.50
F NORTON
DALWHINNIE RACING, T
J HUGHES
10
60
405840-
127
0
3
BARCA (USA)
5y d g
60.00
M DWYER
THE BARCA PARTNERSHI
M TREGONING
3
59
23-679-0
19
0
4
KILBAHA LADY (IRE)
5y d k
60.00
A MULLEN
THE DAPPER PARTNERSH
N TİNKLER
2
59
5440-53
11
0
5
SHARP OPERATOR
6y a g
59.50
R KINGSCOTE
MR LEE BROOKS
C WALLIS
12
58
326164
6
0
6
TRAVELLER (FR)
5y d g
59.50
C HARDIE
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
9
58
383-533
7
0
7
CREATIVE TALENT (IRE)
7y d g
58.00
T MARQUAND
THE REBELLE BOYS
A CARROLL
8
55
0024-52
13
0
8
FINAL ATTACK (IRE)
8y d g
57.00
G MALUNE
MR N CHAPMAN
SARAH HOLLINSHEAD
6
52
3334-72
6
0
9
COOPERESS
6y d k
55.50
D PROBERT
EXORS OF THE LATE MR
D BURCHELL
13
49
84975-7
59
0
10
MURAAQEB
5y d g
54.00
K O'NEILL
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
5
46
0060-71
31
0
11
ONE LINER
5y d g
54.00
L JONES
A COOKE,R MARTIN T
J G O'SHEA
1
45
0930-62
31
0
12
SIR LANCELOTT
7y d g
54.00
LAURA COUGHLAN
THE GOLDEN HORSE RAC
ADRIAN NICHOLLS
4
44
36-4453
31
0
13
CLIVE CLIFTON (IRE)
6y d g
54.00
E J WALSH
MR P CLIFTON MR C CL
W BRISBOURNE
11
42
4-9-5797
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUTABAAHY (IRE)
4y d g
61.50
C HARDIE
DAREN MCCREARY PAR
A BRITTAIN
5
72
85623-9
13
0
2
MONUMENTAL MAN
10y d g
60.50
D COSTELLO
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
9
70
240-333
9
0
3
AGUEROOO (IRE)
6y d g
60.00
F NORTON
MR P E AXON
C WALLIS
4
69
4-61176
2
0
4
KUPA RIVER (IRE)
5y d g
60.00
L MORRIS
MIDDLEHAM PARK RACIN
ROGER FELL
8
69
5365-22
42
0
5
STEELRIVER (IRE)
9y d g
59.50
PHIL DENNIS
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
7
68
95-2321
9
0
6
BOBBY JOE LEG
5y a g
58.50
J P SULLIVAN
MRS ANGELA CLARK
MRS R CARR
1
66
07-5223
27
0
7
NEWSTEAD ABBEY
9y d g
57.50
T LADD
LETS BE LUCKY RACING
REBECCA BASTIMAN
2
64
339-714
11
0
8
ALWAYS AMAZING
5y a g
55.50
R DA SILVA
MR N ANDERSEN
D SHAW
3
59
9-52993
9
0
9
SANDYTOWN (IRE)
4y d g
55.00
LEWIS EDMUNDS
QUINN CO
D C GRIFFITHS
6
58
98-40-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOOTASADIR
4y d a
61.50
O MURPHY
SHEİKH MOHAMMED BİN
H PALMER
7
105
114511-
127
0
2
AMAZING RED (IRE)
6y d g
60.50
P J MCDONALD
THE HON R J ARCULLI
E DUNLOP
6
102
615100-
127
0
3
PRIMERO (FR)
6y d g
60.00
A KIRBY
SHEIKH ABDULLAH ALMA
D O'MEARA
1
101
1794-24
12
0
4
KELLY'S DINO (FR)
6y d g
57.50
C LEE
MR LIAM KELLY MRS
K BURKE
4
96
718213-
127
0
5
COSMELLI (ITY)
6y d g
57.50
D MUSCUTT
IMPORT RACING, G KEL
MISS G KELLEWAY
8
96
6606-75
41
0
6
LEXINGTON LAW (IRE)
6y d g
56.00
D PROBERT
MIDDLEHAM PARK RACIN
A KING
3
92
0581-36
16
0
7
FEARSOME
5y d g
55.50
T MARQUAND
MR G F CHESNEAUX M
N LITTMODEN
2
91
311-115
9
0
8
HIGH LANGUAGE (IRE)
5y d k
55.00
D BROCK
MR P J MCBRIDE
P MCBRIDE
5
90
317-550-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHEVALLIER
7y d g
62.00
L MORRIS
THE CHEVALLIER PARTN
ARCHIE WATSON
1
90
32-3444
2
0
2
MY TARGET (IRE)
8y d g
62.00
F NORTON
G LINDER,M WIGHAM,J
M WIGHAM
6
82
85-2597
12
0
3
KYLLACHY DRAGON (IRE)
4y d g
60.00
D PROBERT
MR S MIDDLETON
R HARRIS
4
77
6231-66
26
0
4
LOS CAMACHOS (IRE)
4y d g
60.00
KATHERINE BEGLEY
MRS PENNY KEBLE WHIT
P EVANS
7
78
204-711
31
0
5
ANIF (IRE)
5y d g
55.50
GINA MANGAN
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
2
63
661-614
11
0
6
PETRA'S PONY (IRE)
4y d g
53.00
M DWYER
THE PETRA PARTNERSHI
B MEEHAN
5
52
77-7-99
9
0
7
AINNE
4y a k
51.50
G MAHON
MR SYLVESTER KIRK
S KIRK
8
53
178-898
4
0
8
PUCHITA (IRE)
4y d k
51.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
3
44
6975-90
51
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLANTIC CITY (IRE)
3y d g
58.00
G MAHON
MR DENNIS POTTER
S KIRK
8
0
0
0
2
BACON'S REBELLION
3y d e
58.00
C SHEPHERD
CARRİNGTON AND CUNNİ
E DE GİLES
12
0
0
0
3
KIOWA
3y d g
58.00
D BROCK
MR P J MCBRIDE
P MCBRIDE
1
0
4
28
0
4
NATHANIELHAWTHORNE
3y a e
58.00
M MONAGHAN
TEAM VALOR
M BOTTI
2
0
0
0
5
QUESTIONARE
3y d e
58.00
N MACKAY
LADY BAMFORD
J GOSDEN
7
0
0
0
6
SHALEELA'S DREAM
3y d g
58.00
G MALUNE
SCUDERIA BLUEBERRY S
M BOTTI
3
0
65
18
0
7
SHAMRAD (FR)
3y d g
58.00
P J MCDONALD
MIDTECH 2
I WILLIAMS
10
0
6
28
0
8
NECOLETA
3y d d
56.00
L KENİRY
MİSS A JONES
S KİRK
11
0
0
0
9
REDEMPTRESS (IRE)
3y d d
56.00
L JONES
THE CROSS RACING CLU
J G O'SHEA
5
0
0-7
34
0
10
SO HI CARDI (FR)
3y d d
56.00
ADAM J MCNAMARA
NİCK BRADLEY RACİNG
R CHARLTON
9
0
0
0
11
TSARMINA (IRE)
3y d d
56.00
E J WALSH
DR BELİNDA ROSE
P EVANS
4
0
0
0
12
WANAASAH
3y d d
56.00
K O'NEİLL
MR K SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
6
0
6-3
44
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL EYES
4y d k
62.50
ROBBİE WALSH
J R RACİNG
J RİCHES
9
42
76056-5
12
0
2
LAMBRINI LULLABY
4y d k
62.50
C HARDİE
JMH RACİNG LİMİTED
MRS L WİLLİAMSON
5
45
57-95
26
0
3
LOPE DE LOOP (IRE)
4y d k
62.50
E J WALSH
MR A SADİK
A SADİK
4
49
84400-5
35
0
4
MYSTICAL MOON (IRE)
4y a k
62.50
PHİL DENNİS
WENTDALE LİMİTED AND
D C GRİFFİTHS
6
40
595-670
33
0
5
METAL EXCHANGE
3y d d
59.00
A MULLEN
MR T A RAHMAN
K RYAN
8
0
1
38
0
6
BEQUEST
3y d d
56.00
D PROBERT
MİSS R DOBSON
R HODGES
1
0
3
40
0
7
DESIGNATED
3y a d
56.00
H CROUCH
CHEVELEY PARK STUD
C COX
2
0
5-5
44
0
8
SECOND COLLECTION
3y d d
56.00
T MARQUAND
MR A A BYRNE
A CARROLL
7
64
3048-22
33
0
9
SUNDIATA
3y d d
56.00
O MURPHY
MR K ABDULLAH
C HİLLS
3
0
5-4
39
0
10
SUSSUDIO
3y d d
56.00
S B KİRRANE
BALASURİYA,COOKCUNNİ
RİCHARD SPENCER
10
0
0-4
33
0
4 Mart 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 mart 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 4 mart 2019 at yarışı programı, 4 mart 2019 tjk yarış programı, 4 mart 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 4 mart 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 4 mart 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 4 mart 2019 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni