Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISLAH
6y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
F.ARSLANAP
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
4
47
13-6442
8
16
2.16.19
2
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
56.50
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
7
38
290588
4
14
3
ELLİBEŞ
6y d k
KAMAN
56.00
Y.E.YÜKSELAP
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
ES.ÇETİN
8
37
208736
9
9
4
GÖNÜL AVCISI
7y k k
ÖZGÜNHAN
57.50
A.KURŞUN
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
36
4-11857
22
17
2.17.50
5
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
56.50
İ.H.KETME
KAYA KAYA
M.ASLAN
12
34
095-607
9
8
2.17.27
6
KISMET KIZ
7y k k
YAŞARCIK
56.00
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
3
33
83-4449
28
16
2.17.44
7
SİGNORA
7y k k
ALPAK
55.50
M.KAYA
ETHEM KAYA
E.KAYA
5
32
7863-67
60
2
2.19.64
8
KIZILYAR
5y k k
BALIKHAN
54.50
T.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
30
292-236
28
17
2.16.93
9
KOLAÇAN
7y a k
İZBATUR
54.50
MAHMUT TURAN
KAYA KAYA
M.ASLAN
9
30
304877
8
13
2.15.58
10
SOYUGÜZEL
8y a k
KARA YAĞIZ
51.50
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
1
24
0071-58
48
18
2.19.27
11
İKARUS
5y k k
AMCABEY
51.00
GÖK.BEKTAŞ
ERCÜMENT GÜÇLÜ
Ü.YAYLA
11
23
510-90-0
14
16
12
FAROKIZ
5y a k
FAROTAY
50.00
İ.DİNAR
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
10
13
0869-69
22
8
2.22.14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY ROSSI
3y d e
KANEKO
58.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
E.YABANABAT
14
15
7-6654
7
15
2
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
BURHANETTİN SOLMAZ
B.BOZBEY
1
0
5-8
7
18
1.18.70
3
ÇIMA ÇIMA
3y d e
AZARAKS
58.00
N.ŞEN
NAZAN TUNCAR
M.BİLDİK
10
26
254377
13
12
1.18.06
4
DOZER
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
55.00
Z.KARABULUTAP
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
T.DONAT
3
0
6
127
19
5
ERBABAM
3y a e
DAI JIN (GB)
58.00
M.KAYA
MEHMET DOĞAN
K.TEKİNALP
2
0
8
27
19
6
FEYMAN ABİ
3y d e
CUVEE (USA)
58.00
A.KURŞUN
ANIL KÖSEOĞLU
F.TAŞ
11
0
34
6
18
7
HAKKAR HAN
3y d e
HAKKAR
58.00
A.ASLAN
RECEP GÜLDOĞDU
S.ÇİFTÇİ
6
0
0
27
19
8
RADAMEL
3y a e
APPROVE (IRE)
54.00
T.KERESTECİAP
NURULLAH ASTAN
M.BİLDİK
9
0
0
20
9
TEKİRDAĞLI
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
İ.SOYAD
MÜMİN ÇILGIN
M.SOYKUVVET
13
0
08
10
18
10
VIVALDI STORM
3y d g
THREE VALLEYS (USA)
58.00
T.YILDIZ
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
8
0
0
20
11
AYN ZELİHA
3y a d
AFTER MARKET (USA)
52.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
AHMET NÜVİT YEĞİN
SEB.TOPAL
4
0
0
20
12
COMBATIVE GIRL
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
52.00
F.ARSLANAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
5
23
73-75
20
16
1.15.65
13
ESPERANZA MIA
3y d d
NO LIMITE
56.00
M.YAZBERDIYEV
FERHAT YAVAŞ
Y.YAĞMUR
12
0
0
20
14
SEVAY
3y d d
DR FONG (USA)
56.00
G.YILDIZ
METİN COKTAV
B.YETGİN
7
7
7900-00
13
14
1.19.44
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNDAUNTED
6y a a
REY DE CAFE (USA)
60.00
B.M.MIRIKAP
BANU ALEMDAR SÖLPÜK
AT.GÖKÇE
7
60
062-446
31
13
2.03.75
2
KAISER SOZE
5y d a
SEA HERO (USA)
61.00
A.KURŞUN
C.TAHİR BURHANLIOĞLU
T.İBİŞ
5
56
69540-8
60
13
2.00.14
3
URLA KARASI (IRE)
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
M.ÇİÇEK
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
3
52
071-455
24
17
1.58.10
4
MASTER URBAN
4y d a
YEDİKULELİ
54.50
D.KAYAAP
BAHADIR GELİŞ
F.ARICI
10
51
243114
88
19
1.58.92
5
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
58.50
T.YILDIZ
KAMİL ADEM DEDE
SED.DEMİRAL
6
51
135-380
20
15
1.56.85
6
ZEMANİ
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
55.00
İ.YILDIRIMAP
SELAMİ ÜNLÜ
Ü.YAYLA
11
50
818-202
7
18
2.00.87
7
KING MAGE (USA)
4y d a
MAGICIAN (IRE)
51.00
F.ARSLANAP
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
8
40
128-662
21
16
1.57.55
8
VICTORY FLIGHT
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
A.ASLAN
SABRİ BEKTAŞ
S.BEKTAŞ
2
40
8058-60
31
7
2.00.40
9
STRONGEST WARRIOR
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
M.M.BİLGİNAP
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
1
36
6181-90
15
18
1.57.96
10
POINT SHOT
4y d a
FAME AND GLORY (GB)
50.00
İ.DİNAR
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
4
23
6356-05
31
9
11
PLOVDIV
5y d a
LOOKIN AT LUCKY (USA)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
VEDAT SÖNMEZ
V.BOYRAZ
9
18
46-0008
21
6
1.58.40
12
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
50.00
F.HİMAP
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
13
31
303417
8
19
1.57.52
13
ADALSON
6y d a
SCARFACE
50.00
Z.KARABULUTAP
MEHMET SIDDIK OKAN
SEN.ŞEN
12
11
706-784
35
4
1.57.46
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD FIST
4y a a
AZARAKS
58.00
S.ÖZEN
METİN TURGUT
SİBEL CAN
4
69
48-5132
14
18
1.24.81
2
ELFİDAM
5y d k
MUNNINGS (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
ESRA ATMAN
V.KARAKAYA
2
89
218-313
29
19
1.24.02
3
CELAL BABA
4y a a
PERFECT STORM
56.00
A.KURŞUN
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
3
84
82-5223
14
18
1.26.04
4
BOLT GIRL
4y d k
YONAGUSKA (USA)
54.00
A.ASLAN
SELAHATTİN ÇİZİK
ES.ÇETİN
6
73
5-72615
14
19
1.26.75
5
EMEKYEMEZ
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
T.YILDIZ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
1
70
13450-4
18
15
1.29.33
6
BRAVE AZUR
5y d a
AGRESIVO (USA)
55.00
M.KAYA
HAKAN SANER
N.BAKIR
5
75
37-2206
127
17
1.26.70
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK POWER
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
F.KARAKURTAP
AHMET YÜKSEL
V.ÖZDİL
8
28
6423-45
7
16
1.17.90
2
BLUE MAMBA
3y d e
FIRE MAMBO
54.00
F.ARSLANAP
BİLAL AVCI
D.SAV
4
7
7-08
21
17
1.18.34
3
CASNAR
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
BURHANETTİN SOLMAZ
B.BOZBEY
7
27
5235-35
14
14
1.16.95
4
ETYOPYALI
3y d e
TRIPLE BONUS
58.00
M.ÇİÇEK
ORHAN KARAMAN
M.SOYKUVVET
9
0
80
10
18
5
GREY PILOT
3y k e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
F.YÜKSEL
EROL ÇOKLAR
SAB.ARSLAN
3
7
7-7666
13
15
6
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.00
T.YILDIZ
HULUSİ TAŞKIRAN
S.YANMAZ
13
32
532-623
13
17
1.17.41
7
KIZIL YAĞIZ
3y d e
VENTO
58.00
U.BARLIK
NAZLI SAHRA SARICA
T.ATAÇ
10
28
604-33
7
15
1.15.49
8
MYSTERY FOCUS
3y a g
LION HEART (USA)
58.00
M.KAYA
V.GARO KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
6
0
45
10
18
9
SEPULVEDA
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
İ.H.KETME
TRACY KAYAHAN
S.KERESTECİ
1
22
74-479
10
15
1.15.74
10
SREÇO MOYA
3y d e
KANEKO
55.00
N.ERENAP
SELİM ACARİŞ
F.ARICI
12
0
0
20
11
CONSTELLATION
3y d d
APPROVE (IRE)
52.00
F.HİMAP
GÜNAY SAV
D.SAV
2
0
4
35
19
12
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
52.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
11
35
524226
7
18
1.15.89
13
MISS VENGADOR
3y a d
EL CORREDOR (USA)
56.00
A.KURŞUN
ZEKİ SÖKMEN
M.ANAT
5
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRACE
4y k k
ÖZGÜNHAN
60.50
M.ÇİÇEK
NUSRET DOĞAN
T.ÖZTÜRK TİMUR
5
44
333-217
23
19
2.25.66
2
HOŞTAY
4y a k
ÖZGÜNHAN
57.00
M.M.BİLGİNAP
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
7
43
515-523
13
16
2.18.60
3
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
55.50
B.M.MIRIKAP
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
40
666-316
50
19
4
UÇAN NAZ
4y a k
UÇANBEY
55.00
F.ARSLANAP
YASİN TEKTAŞ
SİBEL CAN
8
39
080-384
19
14
5
AYNİRA
4y a k
KARAKEMAL
56.50
F.YÜKSEL
YURDAL KARGIN
N.GENÇER
6
36
0-31866
14
17
6
PORSUK KIZI
4y k k
BALIKHAN
55.50
İ.DİNAR
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
11
34
0807-35
27
10
2.21.04
7
VARNA
4y k k
GOBAKBEY
55.50
M.KAYA
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
14
34
29-5221
18
20
8
DEMETCAN
4y k k
HIZLITAY
55.00
T.YILDIZ
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
3
33
08-521
15
20
9
FADİK
4y d k
HIZLITAY
53.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
33
485394
11
13
2.28.88
10
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
52.50
T.KERESTECİAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
12
32
0-14867
18
16
2.19.22
11
GÜNERABLA
4y a k
ZİGANA
54.50
A.KURŞUN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
9
32
3-96147
13
18
2.23.35
12
MİLACAN
4y d k
KIVANÇ CAN
53.50
B.AKÇAYAP
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
15
30
455561
78
20
13
ROJA
4y k k
TOŞUR
53.00
G.YILDIZ
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
2
29
624452
13
16
2.19.79
14
ÖZEZGİ
4y a k
ÖZGÜNHAN
51.50
İ.YILDIRIMAP
CEMİL TANER
F.ARICI
10
26
004-969
21
11
2.29.24
15
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
52.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
13
27
8-86509
18
11
2.26.41
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUKHA MAGIC
4y d g
61.00
GEORGE ROOKE
P CROOK, J MOYNIHAN,
MISS G KELLEWAY
5
70
144-311
5
0
2
J GAYE (IRE)
4y d k
60.00
L MORRİS
MR S F BENTON
R PHİLLİPS
6
73
4422-22
20
0
3
GRAND INQUISITOR
8y d g
59.00
T P QUEALLY
MR ANDREW PAGE
C DORE
7
70
660600-
103
0
4
WILLY SEWELL
7y d g
59.00
T LADD
EXORS OF THE LATE MR
M APPLEBY
2
70
731070-
90
0
5
COLD HARBOUR
5y d g
58.00
K O'NEILL
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
3
68
232-132
47
0
6
GLUTNFORPUNISHMENT
4y d g
57.50
C SHEPHERD
MR A A GOODMAN
N LITTMODEN
4
67
1374-46
10
0
7
CONTINGENCY FEE
5y d g
57.00
GRACE MCENTEE
MR M HALL
P MCENTEE
1
65
3-38363
5
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUJASSAM
8y a g
60.50
L MORRIS
MR JAMES FINCH
MRS S LEECH
5
65
9284-63
10
0
2
THAAYER
5y d g
60.50
T EAVES
THE RACING BROTHERS
M HERRINGTON
1
65
707-488
24
0
3
BEDTIME BELLA (IRE)
4y d k
60.50
A RAWLINSON
ROD IN PICKLE PARTNE
M APPLEBY
8
65
4-53233
27
0
4
DE BRUYNE HORSE
5y d g
59.50
P DENNIS
A TURTON, ROB MASSHE
D C GRIFFITHS
2
63
007-271
10
0
5
UBLA (IRE)
7y a g
59.50
GEORGE ROOKE
STRICTLY FUN RACING
MISS G KELLEWAY
7
63
32-4915
10
0
6
PARA MIO (IRE)
5y d g
59.00
T P QUEALLY
TUCKER STAFFORD MC
S DURACK
3
62
4-56620
27
0
7
STRAWBERRYANDCREAM
5y a k
57.50
K STOTT
MRS JAMES BETHELL
J BETHELL
4
58
6504-42
39
0
8
ATALANTA QUEEN
5y d k
53.50
K O'NEİLL
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
6
50
26-7247
25
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUELION
4y a g
60.50
A RAWLINSON
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
8
0
56
15
0
2
HENRY THE SIXTH
4y d a
60.50
JONATHAN FISHER
SEXY SIX PARTNERSHIP
S DIXON
4
30
839-
96
0
3
WHISTLING SANDS
4y d g
60.50
K O'NEILL
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
7
0
3
27
0
4
CAPLA SPIRIT
3y d g
54.50
GEORGE ROOKE
CAPLA DEVELOPMENTS
MISS G KELLEWAY
2
70
404-22
15
0
5
INTREPID ITALIAN
3y d e
54.50
K SHOEMARK
CLİPPER LOGİSTİCS
R HANNON
5
0
5-
127
0
6
SPEEDYMINING (IRE)
3y d g
54.50
H SHAW
MIDDLEHAM PARK RACIN
B SMART
6
0
0-4
28
0
7
WHITE LION
3y d g
54.50
TOBY ELEY
GOLDRUSH RACING
R BRISLAND
10
0
6
31
0
8
CAPRICIOUS MADAM
3y a d
52.50
JOSEPHİNE GORDON
ARC RACİNG CLUB
S DİXON
9
0
0
0
9
SWEET TALKED
3y a d
52.50
L MORRİS
BOTTİSHAM HEATH STUD
R COWELL
1
0
43
17
0
10
THE MACKEM ROCKET (IRE)
3y a d
52.50
K SCHOFİELD
MRS CLAİRE ELLİSON
B ELLİSON
3
0
8
34
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOBAL MELODY
5y d g
61.50
L MORRIS
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
6
67
413532
2
0
2
ARCHIMEDES (IRE)
7y d g
60.50
A RAWLINSON
LADIES AND THE TRAMP
D C GRIFFITHS
1
65
0280-60
5
0
3
CAPTAINOFTHEBOUNTY (USA)
4y d g
59.50
PAULA MUIR
MR R G FELL
ROGER FELL
5
63
707-485
32
0
4
DECISION MAKER (IRE)
6y d g
59.50
TOBY ELEY
MR K NICHOLLS
S BOWRING
3
63
98-1714
27
0
5
PRECIOUS PLUM
6y d k
58.50
W CARSON
MRS JULİA HUGHES
C WALLİS
7
61
41568-5
34
0
6
PUCHITA (IRE)
5y d k
58.50
H RUSSELL
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
8
56
355211
7
0
7
KARALINI (IRE)
4y d k
58.00
GRACE MCENTEE
MR R M GROVER
D P QUİNN
4
60
3436-38
7
0
8
MANSFIELD
7y d g
54.00
GEORGE ROOKE
THE STYLE COUNCIL
MRS STELLA BARCLAY
2
51
7236-00
49
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPLIT DOWN SOUTH
4y k g
63.00
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
3
87
124114
2
0
2
HIGHLAND DRESS
4y d g
62.50
PIERRE-LOUIS JAMIN
HAMBLETON RACING XLV
ARCHIE WATSON
6
86
135-2
2
0
3
ROBERO
8y d g
60.50
TOBY ELEY
G KELLEWAY W ROBIN
MISS G KELLEWAY
2
81
1-41226
13
0
4
BADAYEL (IRE)
4y a g
57.00
A RAWLINSON
MR K SOHI
I FURTADO
1
73
2-2-221
27
0
5
GLORY OF PARIS (IRE)
6y d g
55.00
L MORRIS
MR C L BACON
M APPLEBY
5
69
424543
7
0
6
MOVEONUP (IRE)
4y k g
54.50
GEORGE ROOKE
MR BRIAN C OAKLEY
MISS G KELLEWAY
4
68
312322
7
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOCIOLOGIST (FR)
5y a g
62.50
O STAMMERS
ROB MASSHEDER, A J T
S DIXON
6
62
24-2624
10
0
2
GOING NATIVE
5y a k
62.00
G BASS
MR DAVİD L BAYLİSS
OLLY WİLLİAMS
8
55
358411
7
0
3
FOXES FLYER (IRE)
4y d g
61.50
LOUIS GAROGHAN
MR JOSHUA GEORGE JON
G L MOORE
7
60
54809-0
1
0
4
DECORATION OF WAR (IRE)
5y d g
59.50
M CREHAN
CASTLE RACING THE
M APPLEBY
9
55
046646
8
0
5
ALEATORIC (IRE)
4y d g
58.00
JACOB CLARK
MR MARTIN SMITH AND
MARTIN SMITH
5
53
077-91
12
0
6
GLACIER FOX
5y a g
57.50
SELMA GRAGE
MRS M CHAPMAN
M CHAPMAN
2
50
000-847
15
0
7
ONDA DISTRICT (IRE)
8y d g
55.50
H RUSSELL
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
3
45
8-40829-
127
0
8
PAGEANT MASTER (IRE)
4y a g
55.00
ERIKA PARKINSON
SLIPSTREAM RACING
M APPLEBY
1
46
00-0937
4
0
9
SHOWSHUTAI
4y d g
55.00
ELISHA WHITTINGTON
ANDY BELL FERGUS L
C KELLETT
4
38
77005-5
7
0
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALADIO (IRE)
4y a k
60.50
A MULLEN
DERBYSHİRE RACİNG Iİ
J MACKİE
5
71
42664-
115
0
2
LADY CAMELOT (IRE)
5y d k
60.50
N BARRATT-ATKİN
THE PLOUGHMEN SYNDİC
P KİRBY
4
70
22-87-57
12
0
3
MERRY VALE
4y d k
59.50
R HAVLİN
MRS R PHİLİPPS
J GOSDEN
6
69
233-4
27
0
4
GREENGAGE (IRE)
5y d k
59.00
P DENNİS
MR J T DAVİDSON
TRİSTAN DAVİDSON
1
67
7112-16
43
0
5
RAVENSCAR (IRE)
4y d k
58.50
B CURTİS
MR J A HALL
P KİRBY
2
67
252-6
12
0
6
FLOOD DEFENCE (IRE)
6y d k
57.50
J GORMLEY
LET'S BE LUCKY RACIN
I JARDINE
3
63
231770-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOB BEACH
4y a g
63.50
P DENNIS
MRS CHRISTINE BARRON
T D BARRON
9
0
25
33
0
2
PROPHECY
4y d g
63.50
R SCOTT
MR RITCHIE FIDDES
N TINKLER
4
0
62
33
0
3
DOMINIC'S GREY
3y k g
57.50
P MULRENNAN
MR ROBERT BRINKLEY
B HASLAM
5
0
0
0
4
INTRINSIC BOND
3y d g
57.50
J HART
MR DAVID TATE
MISS T WAGGOTT
7
76
023-
127
0
5
NOBBY NUTS (IRE)
3y a g
57.50
L EDMUNDS
MRS P BASTIMAN
REBECCA BASTIMAN
3
0
0
0
6
ALONG COMES MARY
3y d d
55.00
S P DAVİS
MRS C BRADLEY
PHİLLİP MAKİN
10
0
8
15
0
7
GRANDMA
3y d d
55.00
B ROBİNSON
BRİAN ELLİSON RACİNG
B ELLİSON
1
0
3
28
0
8
JM JACKSON (IRE)
3y d d
55.00
J FANNİNG
MPS RACİNG LTD
M JOHNSTON
6
85
22032-
127
0
9
MOON POWER
3y d d
55.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
K BURKE
11
0
4-
127
0
10
MUKHADRAM WAY
3y d d
55.00
B CURTİS
NE-CHANCE
PHİLLİP MAKİN
13
0
43
15
0
11
NELLIE FRENCH (IRE)
3y d d
55.00
A BRESLİN
MRS SYLVİA SCOTT
KATİE SCOTT
8
0
59
20
0
12
PLUSDARGENT (FR)
3y d d
55.00
A MULLEN
LAMONT RACİNG
B HASLAM
12
0
7
20
0
13
WHITE COPPER
3y a d
55.00
T EAVES
THE STORM AGAİN SYND
M DODS
2
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOXY FOREVER (IRE)
10y d g
61.50
T HAMILTON
D HASSAN, J CULLINAN
M WIGHAM
7
77
2-52663
5
0
2
ROYAL BRAVE (IRE)
9y d g
61.00
R SCOTT
JAMES EDGAR WILLIA
REBECCA BASTIMAN
1
76
683448-
123
0
3
MILITIA
5y d g
60.00
B MCHUGH
MR A BELL MR P T M
P MIDGLEY
6
74
549113-
127
0
4
DYNAMO WALT (IRE)
9y d g
59.00
L EDMUNDS
SHAWTHING RACING PAR
D SHAW
3
72
641-345
15
0
5
GOOD LUCK FOX (IRE)
4y d g
59.00
K STOTT
SHEILA BRADLEY AND P
P MIDGLEY
8
72
025050-
127
0
6
NIBRAS AGAIN
6y d g
58.50
G LEE
PEEDEETEE SYNDICATE,
P MIDGLEY
2
71
99767-9
24
0
7
MUTABAAHY (IRE)
5y d g
58.00
B CURTIS
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
4
70
0131-01
15
0
8
KLOPP
4y d k
58.00
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
5
70
53-2212
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAWAALEEB (USA)
6y d g
62.00
L EDMUNDS
BILLY PARKER STEVE
J L EYRE
2
82
23767-9
12
0
2
HELOVAPLAN (IRE)
6y d g
62.00
G LEE
THE SMART SET
B SMART
10
82
10250-7
62
0
3
GLOBAL ART
5y d g
60.50
R HAVLIN
MR PAUL TURNER
E DUNLOP
6
79
438925-
87
0
4
SAMPHIRE COAST
7y d g
60.50
B CURTIS
MR PADDY BARRETT
D SHAW
12
79
64-3663
4
0
5
LITTLE JO
6y d g
60.00
B ROBINSON
IAN THOMAS PALLAS
B ELLISON
11
78
038-583
12
0
6
PAPARAZZI
5y d g
59.50
T EAVES
GORDON ALLAN ELSA CR
MISS T WAGGOTT
9
77
828-222
20
0
7
ATHMAD (IRE)
4y d g
58.50
JP SULLIVAN
R J H LIMITED AND RU
MRS R CARR
1
75
564640-
127
0
8
TANGLED (IRE)
5y d g
58.50
S GRAY
GRANGE PARK RACING X
MRS K TUTTY
3
75
0829-06
20
0
9
CHAMPAGNE RULES
9y k g
57.50
P DENNIS
ROSEY HILL PARTNERSH
MRS S WATT
5
73
683-521
33
0
10
PADDYPLEX
7y d g
56.50
S DE SOUSA
G J PARK
TRISTAN DAVIDSON
4
70
769-762
12
0
11
AEGEUS (USA)
4y d g
56.00
O PAYTON
QUANTUM
J O'KEEFFE
8
69
2321-86
12
0
12
ETIKAAL
6y a g
55.50
S JAMES
MOMENT OF MADNESS
G TUER
7
68
0911-30
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REAVER (IRE)
7y d g
62.00
S GRAY
TURF TALK RACING CLU
J HODGE
2
62
3-53-0-47
28
0
2
ZESHOV (IRE)
9y d g
60.50
L EDMUNDS
MISS REBECCA BASTIMA
REBECCA BASTIMAN
3
59
67-6615
18
0
3
ESCAPE CLAUSE (IRE)
6y d g
59.00
D COSTELLO
MR GRANT TUER
G TUER
12
56
5-200-8-9
10
0
4
PALAZZO
4y d g
59.00
G LEE
MR B SMART
B SMART
1
56
4-12431
10
0
5
RITCHIE STAR (IRE)
4y d g
58.50
H SHAW
MR R TOCHER
B HASLAM
8
55
6285-29
33
0
6
RED DRAGONESS (IRE)
4y a k
58.50
N BARRATT-ATKİN
ROOFİNG CONSULTANTS
P KİRBY
4
55
670
11
0
7
SHORT HEAD (GER)
5y d k
58.00
R SCOTT
WİLD WEST RACİNG
S G WEST
9
54
47068-0
18
0
8
DRAGONS WILL RISE (IRE)
4y d g
56.00
B CURTIS
THE GOLDEN CUCKOO
M HAMMOND
10
49
0-9680-3
11
0
9
DIXIELAND (IRE)
4y d g
54.00
P DENNIS
WYNDRINKERS RACING
LIAM BAILEY
6
44
680-988
5
0
10
GUN CASE
8y d g
54.00
B MCHUGH
MR A C WHILLANS
A WHILLANS
7
44
0097-40
11
0
11
CIRCUIT
6y a k
54.00
RHONA PİNDAR
GREMLİN RACİNG
W STOREY
11
43
0976-70
39
0
12
REBELJUSTFORKICKS
4y d k
54.00
C HARDİE
MS R TAYLOR
PAUL COLLİNS
5
39
000-777
5
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RICH APPROACH (IRE)
4y d g
61.50
P J MCDONALD
THE VICKERS CLARK
J BETHELL
1
62
769-253
13
0
2
GHATHANFAR (IRE)
4y a g
61.50
T EAVES
MR W J LAWS
MISS T WAGGOTT
3
62
70313-9
24
0
3
LOGI (IRE)
6y d g
60.50
J GORMLEY
LET'S BE LUCKY RACIN
REBECCA BASTIMAN
8
60
4720-99
43
0
4
SCOTTISH BLADE (IRE)
4y d g
60.00
B MCHUGH
DR STEVEN LANE
P MORRIS
9
59
55-00-
127
0
5
SOPHIA MARIA
4y d k
59.50
J GARRİTTY
W A TUNSTALL SON
J O'KEEFFE
4
58
521290-
127
0
6
OLIVIA R (IRE)
4y a k
58.50
L EDMUNDS
MR J L EYRE
J L EYRE
2
56
49006-2
24
0
7
PHANTASMAL
6y d g
58.00
J HART
MRS L A OGILVIE
K MCLINTOCK
7
55
26-680-8
47
0
8
BOBBY JOE LEG
6y a g
57.50
JP SULLIVAN
MRS ANGELA CLARK
MRS R CARR
6
54
365-123
19
0
9
ATRAFAN (IRE)
6y d g
56.00
A MULLEN
MR FRANK REAY
A BROWN
10
50
4-64599-
127
0
10
PUMAFLOR (IRE)
8y d g
54.00
B MCHUGH
RESDEV
P MIDGLEY
5
43
09500-0
11
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIERCEL
7y d g
62.00
P DENNIS
MISS REBECCA BASTIMA
REBECCA BASTIMAN
7
62
100-649
28
0
2
BAWAADER (IRE)
5y k g
61.50
J FANNING
MR N PARK
D THOMPSON
5
61
6550-33
28
0
3
EXPLAIN
8y a g
60.50
JP SULLIVAN
THE BEER STALKERS
MRS R CARR
8
59
505709-
127
0
4
I'LL BE BRIEF
4y d k
60.00
C RODRİGUEZ
MİSS JULİE CAMACHO
JULİE CAMACHO
2
58
533-5-4
27
0
5
MORETTI (IRE)
5y d k
59.50
L EDMUNDS
MR J L EYRE
J L EYRE
4
57
0-67311-
127
0
6
MUDAWWAN (IRE)
6y d g
59.00
P J MCDONALD
CLARENDON THOROUGHBR
J BETHELL
9
56
3009-69
34
0
7
DEPUTY STAR
4y d g
58.00
P MULRENNAN
NORCROFT PARK STUD
B HASLAM
6
54
5-47
33
0
8
ROCKLEY POINT
7y d g
57.00
P DENNIS
THE VINTAGE FLYERS
KATIE SCOTT
1
51
5210-38
5
0
9
WITH APPROVAL (IRE)
8y d g
56.00
S GRAY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
3
49
38-5532
11
0
10 Mart 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Kocaeli, Southwell Birleşik Krallık, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 mart 2020 salı at yarışı bülteni, 10 mart 2020 at yarışı programı, 10 mart 2020 tjk yarış programı, 10 mart 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 10 mart 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 10 mart 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 10 mart 2020 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 10 mart 2020 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni