Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLETICO
6y d a
BOSPORUS (IRE)
60.00
S.GÜLENYÜZLERAP
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
6
73
194423
10
17
1.56.30
2
STAR RUBY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
E.YAVUZ
UĞUR KURTULUŞ
ERS.YAVUZ
1
67
16671-7
10
19
1.55.77
3
LORD OF DARKNESS
4y a a
KANEKO
57.50
M.ÇİÇEK
ŞEMSİ AĞIRTAŞ
MAH.BAYKARA
10
66
181-634
21
17
1.58.69
4
FAITHFUL WOLF
4y a a
SPEEDY WOLF
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
11
65
2789-15
21
19
1.56.06
5
PERFECTUS
7y d a
OKAWANGO (USA)
59.00
N.ŞEN
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
5
65
242148
70
18
1.54.93
6
KIRCAALİ
4y k a
BIG BROWN (USA)
56.00
T.YILDIZ
FEDAİ KAHRAMAN
SER.GÖKÇE
4
63
3-32511
15
20
1.55.40
7
GALYALILAR
4y d a
BOSPORUS (IRE)
55.50
O.YILDIZ
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
9
62
7612-23
15
18
8
NEW TRANSATLANTIC
5y d a
KANEKO
56.50
S.TIRPAN
A.NECDET HINÇ
U.YOĞURTÇU
3
60
31618-7
14
18
1.55.00
9
DRUMMER
6y d a
PAPAL BULL (GB)
56.00
OĞUZ EREN
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
2
59
4706-56
40
14
1.56.16
10
HILL HEAD
6y d a
POWERSCOURT (GB)
52.50
N.AVCİ
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
7
52
894-426
20
11
1.56.16
11
BABA DİNO
4y a a
BOSPORUS (IRE)
50.00
İ.DİNAR
KADİR FİDAN
HÜS.CAN
8
50
6-51700
16
17
1.54.95
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKŞEKER
4y d k
TOŞUR
58.00
H.KATI
M.NEZİF ŞEKER
MURAT ÇAM
12
29
532-937
14
14
1.33.18
2
BARKODKIZ
4y a k
BOZOK
58.00
N.ŞEN
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
6
20
88-7448
5
11
3
BENAN
4y k k
AYABAKAN
55.00
F.KABADAYIAP
HASAN BİLBAY
Ü.YAYLA
2
11
506
90
17
4
DÖNDÜ ANA
4y k k
FAROTAY
58.00
D.AYDOĞAN
İBRAHİM KIZILDAĞ
E.G.GÜNEŞ
15
19
558000
127
10
5
ERFAN
4y k k
ALTAHA
58.00
N.AVCİ
ADNAN KESKİN
BEK.YILDIRIM
5
8
508-8
14
16
6
ESAS ALTIN
4y d k
ALTIN ALP
58.00
H.ALTIN
KAAN DÜZARAT
M.KAPLAN
1
17
63-7463
14
10
1.34.45
7
GİZLİ GİZLİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
O.GÖKÇEAP
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
14
21
57825-9
14
7
1.34.53
8
KIPIRKIPIR
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
MAHMUT TURAN
MEHMET ÇELİK
Ç.DEMİR
7
30
85422-6
14
18
9
KIZILYAR
4y k k
BALIKHAN
58.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
13
26
7596-24
14
13
10
KUPACI ÇÖREK
4y a k
GÜNTAY
58.00
OĞUZ EREN
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
8
7
06-085
14
15
11
MİRNUR
4y d k
KAIZBERT (RU)
58.00
O.ATMACA
UMUR ÖZARAR
R.COŞKUN
9
28
393-73
42
15
12
OYMAPINAR
4y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
M.KAYA
HALİT DAĞTEKİN
MEH.ARSLAN
4
23
445555
17
11
13
SAFİR TAY
4y d k
TIGRES LIGHT (US)
54.00
G.BÜYÜKKILIÇAP
SELİN DİKENCİK
S.AYDEMİR
11
6
09-699
21
15
14
YÖRÜK KANI
4y d k
EMAEL (PL)
58.00
İ.DİNAR
İBRAHİM KIZILDAĞ
E.G.GÜNEŞ
3
24
67-2862
14
17
15
ZÜLEYHA KIZ
4y a k
ODİNHAN
58.00
M.DEMİRBAŞ
BAHADIR GELİŞ
R.COŞKUN
10
5
695-006
42
14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUNIOR ZAPPA
5y a a
ROYAL ABJAR (USA)
62.00
T.YILDIZ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
1
71
328-312
14
19
1.19.32
2
RED REBEL (USA)
6y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
62.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
ERS.YAVUZ
6
81
4387-56
9
13
1.20.76
3
CLARK KENT
8y d a
FLYING BOY (IRE)
61.00
MAHMUT TURAN
BARIŞ GÖKTÜRK
BEK.YILDIRIM
10
91
2221-46
33
18
1.19.66
4
BAVİ REŞ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
ÖMER TULGAR
M.E.BAHÇİVANCI
7
99
3754-57
52
13
5
DEUCALION
5y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
M.ÇİÇEK
ERHAN ALVEROĞLU
B.KAÇMAZ
4
60
743-245
20
16
1.20.23
6
ÖMER COPPER
5y a a
LION HEART (USA)
59.00
T.ALICI
ERSİN BAKIR
SER.GÖKÇE
5
31
55283-6
61
14
1.19.68
7
WEST GROVE
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
2
34
352434
10
17
1.19.77
8
YILMAZHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
O.ÖZTÜRK
BATURHAN AKSOY
MURAT ÇAM
9
74
55-4558
14
9
1.19.34
9
MY BLACK SON
4y d a
ZANJERO (USA)
54.00
F.KABADAYIAP
ÖMER TULGAR
M.E.BAHÇİVANCI
11
18
00790-9
61
12
1.21.59
10
DİLZAR
5y d a
PERFECTO
55.00
İ.H.KETME
ENGİN ALAGÖZ
O.ERDEM
8
21
020000
91
7
1.23.47
11
BÜYÜK AJİBA
6y d a
OKAWANGO (USA)
55.00
O.GÖKÇEAP
İBRAHİM E. HEPER
O.ÖZPUYLAT
3
55
684-359
10
12
1.20.84
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADAM ALYA
3y a d
LION HEART (USA)
57.50
MER.ÇELİKAP
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
2
56
221-133
17
18
1.27.85
2
MISS BALKAN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
B.AKÇAYAP
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
1
53
13-1121
10
20
3
ALWAYS ON MY MIND
3y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
54.50
M.GÜNDÜZELİ
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
3
44
4-22291
19
20
1.29.63
4
HERO STORM
3y d d
REY DE CAFE (USA)
52.00
İ.DİNAR
FURKAN KAHRAMAN
U.YOĞURTÇU
5
39
7-25231
12
20
1.28.78
5
BRAVE AIR
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
51.50
O.YILDIZ
AYTUĞ ATALAY
MEHMET DEMİR
4
38
23233-1
19
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA BATUR
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
ANIL KÖSEOĞLU
H.KILINÇ
1
55
1254-12
13
19
1.28.46
2
HOROZ
3y a e
FAIRSON
58.00
O.ÖZTÜRK
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
3
22
4-57863
10
8
1.31.15
3
THE DIFFERENCE
3y d e
SHANGHAI BOBBY (USA)
58.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
2
53
171-5
57
19
4
YOU NEVER KNOW
3y d e
GRAYDAR (USA)
58.00
T.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
4
64
2254-25
38
16
1.28.42
5
SAFNUR
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
5
78
214-211
15
20
1.29.64
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MALAKKA
5y a k
KAIZBERT (RU)
61.00
M.B.SAKALLILARAP
MEHMET ÇELİK
Ç.DEMİR
11
56
97-6522
28
19
2.07.97
2
KIRKBİRLİCAN
7y k a
ATOMKARINCA
58.00
Y.E.YÜKSELAP
ENİS BADIŞOĞLU
M.KAPLAN
5
52
150067
83
15
2.14.71
3
KARAŞÖVALYE
5y a a
YALAZ
59.50
MAHMUT TURAN
M.EMİN DİLDAŞ
SEN.ŞEN
10
49
214113
11
19
2.13.51
4
ÇOK YAKIN
4y k a
SAVABEY
56.00
M.GÜNDÜZELİ
İLHAN DOĞAN
F.SEZER
4
47
842-332
12
17
5
SULTANBATUR
6y a a
HABERBATUR
54.00
B.AKÇAYAP
SUNGUR SOYDAM
E.KAÇAĞAN
15
42
332663
6
15
2.06.64
6
KARAZEYTİN
7y a a
VOLGABEY
54.00
D.AYDOĞAN
ZEYNEP ARTIŞ GÜMÜŞTAŞ
H.CANSU
13
38
6347-06
6
13
2.07.02
7
DİYARBEYİ
6y k a
TUNÇSTAR
54.00
K.TOKAÇOĞLU
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
6
38
919454
11
16
2.09.54
8
BALAMİREFE
4y k a
ASİLZADE
50.00
İ.DİNAR
İLHAN DOĞAN
F.SEZER
3
31
6206-81
52
20
9
NEŞETİM
5y k a
ALTAHA
50.00
N.AVCİ
H.VOLKAN YILMAZ
SAB.ARSLAN
12
30
24-5124
10
18
2.07.56
10
YOLAŞAN
8y d k
ŞÖVALYE
50.00
F.KARAKURTAP
AHMET BALABAN
MEH.ARSLAN
7
28
608-216
13
19
2.07.59
11
KAMÇI
6y k a
HİSARHAN
50.00
O.ATMACA
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
1
24
4-08744
5
14
12
ŞAHGÖZÜ
5y k a
BİLGİN
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
FEYAT ALTIN
MEH.ARSLAN
2
25
0943-82
6
14
2.11.26
13
FERHAL
5y k k
HALİD
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
9
20
05270-5
61
11
2.08.46
14
TUNÇ DEVRİ
5y a a
TUNCAL
50.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
14
12
076478
10
9
2.11.86
15
PORSUK BEYİ
7y k a
ATOMKARINCA
50.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
8
12
00-7656
24
2
2.12.19
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
56.00
İ.AKYAVUZAP
TEYFİK TINAS
Ş.OLĞAÇ
2
58
171-611
21
20
2
SANMADOR
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
5
29
922215
7
19
3
BOTAN HAT
3y d e
GOLDEN SUN
56.00
V.KIZMAZ
SİNAN KORKMAZ
K.YILDIZ
9
28
531583
7
17
4
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.ÇELİK
7
33
3-42147
7
18
5
ALSİMA
3y a d
KING'S PLEASURE
55.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
3
56
25-1233
14
17
6
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
54.00
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
S.ÇELİK
4
38
1-36791
7
20
7
LIGER
3y d e
POPULAR DEMAND
55.00
F.YARDIMCI
ALİ GÖZKEMAL
A.TOPRAK
1
30
896674
7
13
8
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
KEMAL KURT
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
6
26
44-4362
7
16
9
YOUNG BOY
3y d e
GOLDEN SUN
56.00
M.F.ASLANAP
TEKİN AKYAVUZ
R.KARATAŞ
8
36
421-404
11
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUYUMCU
5y a a
ŞÖVALYE
59.00
B.BEKTAŞ
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
2
17
50-0608
11
14
2.22.99
2
PATOZ
5y a a
YALAZ
59.00
H.ŞANLI
AHMET ÇELİK
S.ÇELİK
1
28
50503-9
14
14
3
YALNIZKARTAL
6y a a
BERKSOY
59.00
İ.ÇİZİK
MEHMET Ş. ÇİZİK
K.YILDIZ
8
57
8-24356
14
14
2.18.32
4
İÇİMSU
7y a k
HASTAY
57.00
R.YILDIRIM
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
12
40
4-18000
7
16
2.24.25
5
DÜŞEŞ
8y a a
ŞENTAY
56.00
M.IŞIK
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
11
14
60-7335
11
4
2.19.71
6
LİDEREFE
6y a a
ŞÖVALYE
56.00
M.E.DOĞAN
MÜCAHİT YILDIZHAN
F.E.AKIL
9
46
459880
70
10
2.17.94
7
PRENSESNAZ
5y a k
ÇAPKANCAŞ
55.00
H.ALTUNDAĞ
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
4
8
9-59995
7
5
2.22.60
8
MASKELİKIZ
5y k k
ATOMKARINCA
54.00
MEH.PARLAK
RİFAT YAVUZ
A.GÜRGÖZE
7
10
80-0-908
14
13
2.32.34
9
APASBEY
5y k a
YALAZ
56.00
E.ÇANKAYA
SALİH DURMAZ
A.TOPRAK
3
26
00996-9
15
7
10
BORAHANBEY
7y k a
DAĞHANBEY
56.00
İ.KATAR
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KEKLİK
6
10
80-7504
11
8
2.17.04
11
UÇAN REİS
5y k a
UÇANBEY
56.00
F.FELHAN
ADNAN DOĞAN
İ.SAYIS
5
13
7007-20
11
5
2.23.88
12
OYTUNTAY
8y k a
ARASLI
56.00
M.CANPOLAT
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
10
11
909000
11
12
2.18.62
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİ BİLGİN
4y d k
BİLGİN
54.00
M.E.DOĞANAP
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
8
17
03-6602
14
11
1.28.03
2
BAYANANNE
4y a k
ODİNHAN
56.00
İ.AKYAVUZAP
HALİL ASLAN
D.H.ÖZEL
6
18
606-230
7
12
1.28.15
3
BİNDALLIM
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.DOĞAN
ALİ GÖZKEMAL
F.E.AKIL
4
18
6-62649
7
11
1.26.61
4
BOZHÖYÜK GÜZELİ
4y k k
ÇAPKANCAŞ
58.00
M.AVŞAR
MÜSLÜM KATI
M.KEKLİK
2
5
7680-56
35
9
1.27.94
5
ÇİLELİKIZ
4y k k
BOLKAR
58.00
R.POLATAP
MEHMET DEMİR
K.YILDIZ
10
0
4-5
14
18
6
DİKENSİZ GÜLÜM
4y a k
SERDARHAN
58.00
S.KAPLAN
HALİL HATİPOĞLU
İ.SAYIS
3
9
389-090
35
10
1.31.42
7
KEVCİ HAT
4y k k
ÇAPKANCAŞ
54.00
E.ÇANKAYAAP
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
1
4
07600-8
14
10
1.30.59
8
KIRIM GÜZELİ
4y a k
KIRIMHAN
58.00
KEMAL KURT
MURAT ÇELİK
K.YILDIZ
9
23
74-6800
27
10
1.26.12
9
TOŞURABLA
4y a k
TOŞUR
54.00
MEH.PARLAKAP
CEVER KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
5
8
89-8460
7
4
1.26.82
10
YÜRÜYANA
4y a k
YALAZ
56.00
M.F.ASLANAP
FETHİ KAPLAN
M.BALTA
7
0
90
7
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİZDARMERT
4y a a
SERDARHAN
55.00
N.ALTIN
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
6
51
11-0115
18
19
2.04.81
2
DÜNÜR
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
İ.AKYAVUZAP
GÖKHAN TEKİNALP
D.H.ÖZEL
4
48
163772
8
15
3
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
55.00
H.ÇİZİK
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
3
54
89-3222
7
19
4
ÖZERMAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
55.00
R.DOĞAN
KEMAL ALTIN
D.H.ÖZEL
2
43
536331
9
20
5
AVCI CUMA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.POLAT
HAÇIM YILDIZ
K.YILDIZ
8
40
26234-0
7
15
2.06.40
6
CİBEK OĞLU
4y k a
GOBAKBEY
55.00
F.YARDIMCI
İSMAİL SANCAR
S.ÇELİK
7
76
060-663
18
11
7
MERTBABA
4y a a
GOBAKBEY
54.00
M.A.AKTÜRK
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
5
61
34142-8
18
17
8
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.50
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
1
45
307-313
7
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İPEKÇİHAN
5y k a
GOBAKBEY
59.50
F.YARDIMCI
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
1
82
0-61323
7
17
1.25.18
2
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
57.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
2
51
07-6961
18
20
1.21.82
3
TAKIL BERİ
8y k a
GOBAKBEY
55.50
İ.AKYAVUZAP
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
9
56
00-1015
18
19
1.24.83
4
HARZEMŞAHLI
6y k a
AĞA KARACA
56.50
V.KIZMAZ
ELİF KAYA
İ.SAYIS
6
64
31-3168
14
18
1.22.30
5
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
55.50
H.POLAT
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
5
19
43-8964
11
10
1.23.92
6
CANGOBAK
5y a a
GOBAKBEY
55.50
E.KILIK
MEHMET Ş. ÇİZİK
K.YILDIZ
4
69
171122
127
19
1.23.28
7
ELMASINKIZI
6y k k
TURBO
55.50
H.ÇİZİK
ŞÜKRÜ YARDIMCI
M.KEKLİK
8
59
6-45214
18
19
1.22.33
8
TİLKİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
55.50
N.ALTIN
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
7
44
9-84343
18
17
1.22.88
9
MİLLİOĞLUM
4y a a
GOBAKBEY
54.00
KEMAL KURT
ŞÜKRÜ YARDIMCI
M.KEKLİK
10
30
67760-0
64
13
1.25.14
10
OĞLUMRECEP
4y k a
GOBAKBEY
56.00
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
3
59
13-5477
18
15
1.23.87
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSİVASLI GELİN
4y a k
KIRIMHAN
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET CAMUZ
CUDİ ÖZKAN
3
16
255534
7
11
1.25.70
2
DERE SULTANI
4y a k
TURBO
58.00
E.KILIK
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
4
3
909-078
14
12
1.32.49
3
DİEFRUZ
4y a k
ÖZDURAN
58.00
S.KAPLAN
HAŞİM TINAS
M.KARALI
5
11
040490
7
13
1.27.51
4
EDATORUNU
4y k k
KIRIMHAN
56.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET FELHAN
A.E.KARAKURT
1
22
5-40352
7
14
1.28.45
5
ESMAGÜL
4y a k
KOŞAYALP
58.00
N.ALTIN
MEHMET AKDEMİR
A.TOPRAK
7
25
47909-2
14
14
6
GÜLBAHÇEM
4y k k
YALÇINER
58.00
R.DOĞAN
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
10
8
030957
14
8
1.27.27
7
KIRIMHAN KIZI
4y a k
KIRIMHAN
58.00
M.ÜNLÜ
BEKİR ÜNLÜ
M.BALTA
2
4
800-789
14
7
1.28.50
8
ÖDÜL AVCISI
4y a k
AYVERDİ
58.00
H.POLAT
HALİL ARTUN
İ.SAYIS
6
18
245346
7
15
1.26.12
9
UNUTBENİ
4y k k
BERKSOY
58.00
M.DOĞAN
ABDULKADİR CIZLAK
D.H.ÖZEL
8
4
0-8976
14
15
1.30.55
10
YALNIZ KIZ
4y a k
YALAZ
58.00
KEMAL KURT
BEKİR ÜNLÜ
M.BALTA
9
18
45927-0
56
12
1.27.39
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING DADAŞ
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
63.00
V.KIZMAZ
RECEP KÜÇÜKÇAY
M.BALTA
13
60
611132
127
18
2.02.97
2
ZEMANİ
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
59.50
İ.KATARAP
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
2
59
2213-26
35
17
2.06.44
3
İLKNUR SULTAN
7y d k
INDIGO RED (GB)
62.50
M.DOĞAN
İSMAİL ARCA
A.GÜRGÖZE
4
55
4-78400
7
12
2.04.36
4
ODDJOB
5y a a
SPRING AT LAST (USA)
61.00
E.KILIK
HÜSEYİN ÇİÇEK
D.H.ÖZEL
11
52
38-0799
4
9
2.24.89
5
TİRAN
5y d k
EL SALVADOR
60.50
İ.AKYAVUZAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
8
53
7-01262
7
17
2.03.21
6
ÖZÜN
5y a a
CUVEE (USA)
61.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
12
52
322125
11
18
2.05.75
7
TAKİPETBENİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
55.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
M.KEKLİK
6
50
3750-16
11
19
2.10.45
8
SUPREME
4y a a
REY DE CAFE (USA)
50.00
KEMAL KURT
ETHEM KAPLAN
M.BALTA
1
32
22-4542
21
16
2.11.12
9
MAYDO HAN
4y a a
PERFECT STORM
50.00
E.ÇANKAYAAP
FAİK TURAN
İ.SAYIS
7
26
7-79990
11
13
2.05.50
10
DELİ İMPARATOR
6y d a
BORS
50.00
H.ŞANLIAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
10
25
0-40600
14
7
2.06.19
11
ASİ MERİÇ
4y d a
LION HEART (USA)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
SUPHİ AKYAVUZ
İ.SAYIS
5
19
0425-68
21
6
2.09.17
12
YEL ESER
4y d a
SPEEDY TURC
50.00
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
9
20
360-503
25
13
2.10.79
13
SUNNY DAY
4y a a
CUVEE (USA)
50.00
MEH.PARLAKAP
MUSTAFA BERBEROĞLU
A.TOPRAK
3
11
622-786
14
16
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIGADIER
3y a g
57.50
J FANNING
MR MALIH L AL BASTI
R COWELL
7
0
3
23
0
2
PHYSICS (IRE)
3y d g
57.50
R DA SILVA
MRS FITRI HAY
P COLE
6
0
5
11
0
3
RAKASTAVA (IRE)
3y a g
57.50
C SHEPHERD
BOX 41
M CHANNON
2
0
42
14
0
4
SPIRITED GUEST
3y d g
57.50
JANE ELLIOTT
JOHN GUEST RACING
G MARGARSON
3
0
00-
127
0
5
TE AMO TE AMO
3y d e
57.50
T MARQUAND
MR ROBERT MOSS
S DOW
4
67
747-
96
0
6
ORANGE BLOSSOM
3y a d
55.50
B MCHUGH
THE COOL SİLK PARTNE
J GİVEN
9
70
66065-2
23
0
7
SARSAPARILLA KIT
3y d d
55.50
O MURPHY
MR J W PARRY PARTN
S C WİLLİAMS
5
0
7-
89
0
8
SHOW ME THE BUBBLY
3y d d
55.50
L JONES
A COOKE AND THE CROS
J G O'SHEA
1
0
7-
74
0
9
SPIRITUALLY
3y d d
55.50
G WOOD
MRS BARRY GREEN
C WALL
8
0
6-3
46
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONSIEUR PIQUER (FR)
3y a g
61.50
C LEE
MIDDLEHAM PARK RACIN
K BURKE
8
66
6608-
127
0
2
STRAWBERRY JACK
3y d g
61.50
O MURPHY
MR JACK STEPHENSON
G SCOTT
13
66
669780-
123
0
3
BUBBELAH (IRE)
3y d g
60.50
J P SPENCER
MR DANIEL PITTACK
D M SIMCOCK
7
64
858-2
19
0
4
MOLLY MAI
3y d d
60.50
D PROBERT
THE TEN FOOLS A HO
P MCBRİDE
1
64
44243-8
19
0
5
REMEMBERING YOU (IRE)
3y d d
59.00
A KİRBY
PHİLLİP COVE GB HO
C COX
4
61
5-74
18
0
6
RUN AFTER GENESIS (IRE)
3y k e
58.50
ROSSA RYAN
MR COLİN WESTLEY
B JOHNSON
3
60
080-
102
0
7
MAARED (IRE)
3y a g
57.50
K O'NEILL
MR B SYVERSEN
L MCJANNET
2
57
7674-70
19
0
8
PANDORA STAR
3y d d
57.00
J HART
RYEDALE RACİNG
J J QUİNN
12
56
5704-22
12
0
9
LINCOLN SPIRIT
3y k d
56.50
C HARDİE
G P S HEART OF RACİN
D O'MEARA
9
55
8-12736
11
0
10
DRUMMER JACK (IRE)
3y d g
56.00
T MARQUAND
PERSPICACIOUS PUNTER
W MUIR
11
54
804-864
45
0
11
LIPPY LADY (IRE)
3y d d
54.50
J F EGAN
MİSS KAREN GEORGE
PAUL GEORGE
5
51
63645-5
17
0
12
NERVOUS NERYS (IRE)
3y d d
53.50
L MORRİS
EQUİNOX RACİNG
A HALES
6
49
47965-6
12
0
13
PENTLAND LAD (IRE)
3y d g
52.50
NICOLA CURRIE
GG THOROUGHBREDS VII
C FELLOWES
10
47
980-3
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FREE GIFT
3y d e
61.50
G DOWNİNG
MR A A BYRNE
A CARROLL
9
66
750-
102
0
2
RED PHOENIX (IRE)
3y a g
61.50
J FANNING
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
5
66
06535-1
17
0
3
DORCHESTER
3y d d
60.50
M MONAGHAN
EXCEL RACING LES B
M BOTTI
13
64
483
37
0
4
RAJMAN
3y a e
60.00
L MORRİS
MR R S MATHARU
TOM CLOVER
7
63
2203-51
44
0
5
BUDAIYA FORT (IRE)
3y d g
58.50
O MURPHY
ALMOHAMEDIYA RACING
R COWELL
8
60
7993-
103
0
6
ES QUE MAGIC (IRE)
3y d g
58.00
L KENIRY
EDGING AHEAD
A HALES
4
59
5666-
127
0
7
HAVANA OOH NA NA
3y a g
57.50
C LEE
THE HAVANA OOH NA NA
K BURKE
1
57
45370-
127
0
8
NANANITA (IRE)
3y d d
57.00
L JONES
S A MARES
D M LOUGHNANE
6
56
5226-36
44
0
9
CAUTHEN (IRE)
3y d g
56.50
R HORNBY
DAVID HENERY AND LEE
K C-BROWN
12
55
05490-9
17
0
10
FAST ENDEAVOUR
3y d d
55.00
A ATZENİ
MİDDLEHAM PARK RACİN
I WİLLİAMS
11
52
6369-64
12
0
11
SIMBA SAMBA
3y d g
54.50
NICOLA CURRIE
PMRACING
P MCBRIDE
3
44
60-51
3
0
12
SYBIL GRAND
3y d d
54.00
D PROBERT
OUT OF BOUNDS RACİNG
KATY PRİCE
10
50
307-522
16
0
13
TINTERN SPIRIT (IRE)
3y d d
52.00
R DA SİLVA
D SMİTH (SAUL) J M
J BRADLEY
2
42
0008-68
37
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANASTA
3y d d
56.00
G WOOD
ELİTE RACİNG CLUB
J FANSHAWE
12
0
7
65
0
2
DI MATTEO
3y d d
56.00
G MALUNE
MR C J MURFİTT PAR
M BOTTİ
7
0
4
20
0
3
GABRIELA LAURA
3y d d
56.00
D PROBERT
MR MARTİN A COLLİNS
C COX
3
0
0
37
0
4
HOORIYA
3y d d
56.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED BİN
M BOTTİ
9
0
0
0
5
LADY SCHANNELL (IRE)
3y d d
56.00
T MARQUAND
NİCK BRADLEY RACİNG
M BOTTİ
6
0
0
0
6
LETHAL LOVER
3y d d
56.00
H CROUCH
KENNET VALLEY THOROU
C COX
10
0
3-5
44
0
7
LITTLE LADY LUCK
3y a d
56.00
DARRAGH KEENAN
MİSS LUCİNDA PARKER
D P QUİNN
11
0
0
0
8
MISS ENIGMA (IRE)
3y d d
56.00
S W KELLY
SİR MARTYN ARBİB E
R HUGHES
4
0
8-
127
0
9
MY LADY CLAIRE
3y a d
56.00
L MORRİS
THE DJK RACİNG CLUB
ED WALKER
13
0
0
0
10
PRINCESSE BASSETT (FR)
3y d d
56.00
NİCOLA CURRİE
FREE FRENCH 2
G BAKER
8
0
0
0
11
QUEMONDA
3y a d
56.00
K O'NEİLL
MRS E A BASS
K C-BROWN
1
0
0
0
12
THEBAN AIR
3y d d
56.00
S DONOHOE
MR AND MRS A E PAKEN
MRS L WADHAM
2
0
7
24
0
13
VEGATINA
3y d d
56.00
N MACKAY
MR GEORGE STRAWBRIDG
J GOSDEN
14
0
9-2
37
0
14
WHISPER ALOUD
3y d d
56.00
O MURPHY
CLİPPER LOGİSTİCS
ARCHİE WATSON
5
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CORAZON ESPINADO (IRE)
4y d a
61.50
T MARQUAND
MR ROBERT MOSS
S DOW
9
87
331225-
127
0
2
AREEN HEART (FR)
5y d g
61.50
A KIRBY
SHEIKH ABDULLAH ALMA
D O'MEARA
10
87
25-2353
17
0
3
PORTLEDGE (IRE)
5y d g
60.50
J P SPENCER
MR TONY BUCKINGHAM
J BETHELL
8
85
10-3121
11
0
4
BUNGEE JUMP (IRE)
4y d k
60.50
H CROUCH
MR RONALD DAVİES M
GRACE HARRİS
4
85
323527-
127
0
5
GLENN COCO
5y k g
59.00
O MURPHY
MISS EMILY STEVENS P
S C WILLIAMS
2
82
2801-31
46
0
6
FUWAIRT (IRE)
7y d g
58.00
C NOBLE
LOWE, LEWIS AND HOYL
DAVID LOUGHNANE
1
80
145-516
17
0
7
MAMILLIUS
6y d g
57.50
NICOLA CURRIE
THE MAMILLIUS PARTNE
G BAKER
5
79
333230-
127
0
8
ROMAN SPINNER
4y a k
57.50
L MORRIS
REPROBATES TOO
R GUEST
7
79
213-324
23
0
9
CALL ME GRUMPY (IRE)
5y d g
56.00
A ATZENI
MR WILLIE LEUNG
R VARIAN
6
75
2423-0-2
18
0
10
ROSARNO (IRE)
5y d g
55.00
J HAYNES
MISS ZDENKA MASIAROV
P HOWLING
3
73
00235-0
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GANG WARFARE
8y d g
63.50
ROSSA RYAN
GANGBUSTERS
A DUNN
2
82
586317-
127
0
2
ELYSEES PALACE
5y d g
63.00
L MORRIS
J FISHPOOL - OSBORNE
SIR M PRESCOTT
1
81
11-1323
127
0
3
AGE OF WISDOM (IRE)
6y a g
62.50
H CROUCH
THE 1901 PARTNERSHIP
G L MOORE
9
80
284144-
127
0
4
KNIGHT CRUSADER
7y d g
60.00
A KIRBY
S P BLOODSTOCK
J G O'SHEA
5
74
343
26
0
5
TAKE TWO
10y d g
59.00
D PROBERT
EDGING AHEAD
A HALES
8
72
1-7055-4
45
0
6
THE WAY YOU DANCE (IRE)
7y d g
58.50
S W KELLY
BG RACING PARTNERSHI
N MULHOLLAND
6
71
4-2131-5
51
0
7
AKAVIT (IRE)
7y d g
58.00
C SHEPHERD
SIMON TREACHER PAR
E DE GILES
10
70
110-48-5
26
0
8
HOULTON
4y a g
57.50
G MALUNE
FABFIVE
M BOTTI
7
72
6331-22
26
0
9
SHADES OF SILVER
9y d g
56.00
BEN ROBINSON
WEST BUCKLAND BLOODS
A DUNN
4
65
07-669-6
18
0
10
GALITELLO
4y d g
53.50
J FANNING
KINGSLEY PARK 12 - R
M JOHNSTON
3
63
353-81
37
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLOUD NINE (FR)
6y d k
57.50
T MARQUAND
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
6
40
76644-9
35
0
2
EMBANKMENT
10y d g
57.50
K FOX
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
7
46
070039-
102
0
3
GORHAM'S CAVE
5y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
MRS A L LOFTS
ALI STRONGE
11
50
6896-28
55
0
4
GREENVIEW PARADISE (IRE)
5y k k
57.50
HAYLEY TURNER
FRIENDS FROM INSURAN
J SCOTT
1
48
763625-
127
0
5
MURAAQEB
5y d g
57.50
D PROBERT
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
9
46
060-717
7
0
6
ONDA DISTRICT (IRE)
7y d g
57.50
FINLEY MARSH
MESSRS CHRIMES, WINN
MRS STELLA BARCLAY
3
40
3898-40
51
0
7
RONNI LAYNE
5y d k
57.50
L MORRİS
MR TİM URRY MRS B
L ALLAN
4
45
34200-0
18
0
8
SCHINDLERS ARK (USA)
5y k g
57.50
C BENNETT
MRS JANE CHAPPLE-HYA
J CHAPPLE-HYAM
5
45
804-94
36
0
9
COTTINGHAM
4y d g
57.50
J HART
MR S PETTY PARTNER
KEVIN FROST
8
49
84558-3
66
0
10
HARRY CALLAHAN (IRE)
4y d g
57.50
C SHEPHERD
CHELSEA THOROUGHBRED
M CHANNON
2
50
07-7231
37
0
11
INVISIBLE SHADOW
4y d g
57.50
L KENIRY
EQUINOX RACING
A HALES
10
39
8988-0
60
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIEF SITTINGBULL
6y a a
57.50
K O'NEİLL
MR A A BYRNE
A CARROLL
8
48
887-95
40
0
2
DOLPHIN VILLAGE (IRE)
9y d a
57.50
P MULRENNAN
NOTTİNGHAMSHİRE RACİ
S A HARRİS
9
47
438-515
9
0
3
LATE FOR THE SKY
5y d k
57.50
FİNLEY MARSH
MR P J METCALFE
MRS STELLA BARCLAY
4
41
807-9
38
0
4
MR FRANKIE
8y d a
57.50
E J WALSH
MR ROY BROTHERTON
R BROTHERTON
6
45
299-637
20
0
5
MURHIB (IRE)
7y d a
57.50
R KİNGSCOTE
THE MURHİB PARTNERSH
MRS L RİCHARDS
2
44
03-8440
24
0
6
SIR DYLAN
10y d a
57.50
L KENİRY
M JAMES S JARRETT
P GUNDRY
1
48
9-20866-
127
0
7
FIRST CALL (FR)
4y a a
57.50
S DONOHOE
DR MARWAN KOUKASH
I WİLLİAMS
5
49
8034-02
9
0
8
MORE HARRY
4y d a
57.50
S W KELLY
FOUR WİNDS RACİNG PA
MARTİN SMİTH
10
37
9-076-90
39
0
9
PASSING CLOUDS
4y d a
57.50
G MALUNE
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
3
44
0558-04
26
0
10
SIGRID NANSEN
4y d k
57.50
ROSSA RYAN
WEST BUCKLAND BLOODS
A DUNN
7
50
43369-9
20
0
11 Mart 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 11 mart 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 11 mart 2019 at yarışı programı, 11 mart 2019 tjk yarış programı, 11 mart 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 11 mart 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 11 mart 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 11 mart 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni