Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFİR KIZ
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
ÇETİN TAŞAP
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
2
60
4112-52
55
18
2.09.64
2
ÖCAL TAY
4y d k
MALİ
58.50
N.AVCİ
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
1
55
468-827
19
13
2.07.11
3
IMMORTAL LIFE
4y d k
MY SEA
54.50
T.YILDIZ
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
5
47
334422
12
19
4
RABİA HANIM
4y d k
KURTINIADIS (IRE)
52.50
F.YÜKSEL
KEMAL KIRLI
R.COŞKUN
3
43
754183
11
18
5
ARPELLO
6y d k
MY GRANDSON (GB)
51.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
8
36
53-4293
19
16
2.09.93
6
BİPOLAR LADY
4y a k
DAI JIN (GB)
50.00
S.İPEK
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
9
36
792-926
18
17
2.10.23
7
MASSANDRA
4y d k
KANEKO
50.00
S.TIRPAN
ERKAN SÜSLÜ
A.ÖZGEN
6
34
8945-40
58
12
8
DİLBAR
7y d k
YONAGUSKA (USA)
50.00
O.ATMACA
ÜMİT ÖZÇAKA
ERS.YAVUZ
7
32
725-446
12
11
2.10.15
9
DEEP LOVE
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
F.KARAKURTAP
ERKUL ÖCAL
MEH.ARSLAN
10
23
96708-9
33
8
10
LAST PRINCESS
4y d k
ZANJERO (USA)
50.00
İ.DİNAR
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
4
20
626-289
34
16
2.22.39
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RENGÜL
8y k k
ARASLI
60.00
Z.KARABULUTAP
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
6
78
651655
11
17
1.35.78
2
ALOYSHA
5y k k
TURBO
60.00
S.ÇETİN
F. NİHAT BURUK
İ.ALPUĞUR
9
55
520816
89
19
1.36.13
3
ELLİBEŞ
5y d k
KAMAN
57.00
M.B.SAKALLILARAP
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
G.OĞUZ
1
27
37-3570
33
10
1.36.59
4
FERHAL
5y k k
HALİD
60.00
S.İPEK
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
7
16
270-506
9
9
1.38.47
5
KOLAÇAN
6y a k
İZBATUR
56.00
Ç.CANPOLATAP
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
5
34
244346
13
16
1.35.95
6
YOLAŞAN
8y d k
ŞÖVALYE
56.00
ÇETİN TAŞAP
AHMET BALABAN
MEH.ARSLAN
3
28
08-2166
14
18
1.36.26
7
ATALANTE
5y d k
TURBO
57.00
O.ÖZTÜRK
MUZAFFER YEŞİLBUDAK
G.SUBAŞI
2
22
23-6700
19
8
1.40.34
8
SULTANHAN
6y a k
KARA YAĞIZ
57.00
M.ÇİÇEK
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
8
77
487253
8
11
1.36.37
9
TURBOYILDIZ
4y a k
TURBO
56.00
H.ALTIN
BAKIR YAŞARTEKİN
H.TEKİNALP
4
28
0-74610
19
19
1.41.37
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASKOROZ
4y d a
CUVEE (USA)
61.00
M.ÇİÇEK
BÜLENT TAŞÇI
V.AKBAŞ
5
85
1-66383
15
15
1.25.06
2
WEST GROVE
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
59.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
4
34
243454
5
16
1.19.77
3
YILMAZHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
O.ÖZTÜRK
BATURHAN AKSOY
MURAT ÇAM
6
72
5-45584
14
8
1.19.34
4
CASANOVA
5y d a
CUVEE (USA)
57.00
S.ÖZEN
JULIE ALEV DİLMAÇ
Z.ÜNER
7
57
78461-9
63
19
1.20.65
5
EL GAMBO
5y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
S.ÇETİN
MEHMET REŞİT İNANÇ
T.TURAN
8
49
0-205-00
5
10
1.22.06
6
GAUDİ
4y d a
MONTE NEGRO
52.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
1
47
434337
127
16
1.21.91
7
HAS
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
55.00
O.YILDIZ
EMİNE KAYA
R.COŞKUN
2
75
76723-5
63
12
1.21.24
8
KAPTAN ABİ
4y d a
INSPECTOR
55.00
O.ATMACA
YÜKSEL GÖKTÜRK
K.TEKDOĞAN
3
37
6320-49
56
13
1.21.92
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EAGLE PAW (USA)
3y d e
SKY MESA (USA)
57.00
T.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
3
72
1-4116
17
19
2
ÇELİKYURT
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
M.ÇİÇEK
ENGİN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
1
38
451
13
20
3
EFEHALİL
3y d e
PERFECT STORM
54.00
O.YILDIZ
SERKAN BAYRAM
F.DİZDAROĞLU
2
39
4451-6
21
19
4
İTİBARLI
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
54.00
F.YÜKSEL
MUNİR GÖKÇE
Ç.DEMİR
4
40
4-32332
12
17
1.20.76
5
URLA RUZGARI (IRE)
3y a e
LION HEART (USA)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
5
87
171
127
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS BALKAN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
57.50
ÇETİN TAŞAP
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
2
53
3-11215
14
19
1.21.51
2
BABY AZRA
3y d d
PADDY O'PRADO (USA)
57.00
İ.DİNAR
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
6
46
12
28
19
3
ALWAYS ON MY MIND
3y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
56.00
M.GÜNDÜZELİ
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
3
44
222913
14
19
1.22.23
4
HERO STORM
3y d d
REY DE CAFE (USA)
53.50
N.ŞEN
FURKAN KAHRAMAN
U.YOĞURTÇU
1
39
252314
14
19
1.21.58
5
GEOSTORM
3y d d
MALİ
51.50
N.AVCİ
TUNCER TÜRK
R.COŞKUN
5
35
1-52643
10
15
1.21.95
6
EKSİK ETEK
3y d d
LUXOR
50.50
O.ATMACA
CAHİT ÇETİNSU
SAB.ARSLAN
4
33
62-2165
35
18
1.23.04
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURHAN USTA
4y a a
TAŞANBEY
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
8
22
3408-97
7
13
2
ÇEVİKKARDEŞLER
4y a a
BERKAY EFE
58.00
R.CİHAN
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
3
25
982
38
17
1.32.26
3
DORUDENİZ
4y d a
DEHA
58.00
OĞUZ EREN
HAKAN GAŞAN
M.KAPLAN
9
0
63
10
18
4
GÖKRÜZGAR
4y k a
GÖKBULUT
58.00
H.ALTIN
HACİ YILDIZ
M.KAPLAN
1
9
960-5
7
16
1.37.90
5
İSKANDİNAV
4y k a
ODİNHAN
58.00
N.AVCİ
ADNAN KESKİN
İ.ALPUĞUR
2
28
5-3922
7
19
1.30.63
6
KEVİR
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
58.00
M.DEMİRBAŞ
KADRİ BAŞKURT
M.BİLDİK
5
29
45287
89
15
1.32.71
7
KIZILKAYA
4y d a
DEHA
58.00
O.ATMACA
MEHMET BABADAĞ
İ.ALPUĞUR
4
19
0-60753
4
12
1.38.33
8
MAKEDON
4y a a
GÜNCANHAN
58.00
N.ŞEN
NAZAN TUNCAR
M.BİLDİK
10
27
75523
7
15
1.32.15
9
SÜMERİNOĞLU
4y k a
YALAZ
58.00
T.YILDIZ
İBRAHİM HALİL SÜMER
R.COŞKUN
12
21
060-446
7
6
1.32.56
10
TUMBULYALAZ
4y a a
YALAZ
58.00
İ.H.KETME
NİHAT TURAN
B.TANRIKULU
11
29
350523
24
14
11
KIPIRKIPIR
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
K.YILMAZAP
MEHMET ÇELİK
Ç.DEMİR
6
30
422-627
10
17
1.34.85
12
KIZILYAR
4y k k
BALIKHAN
56.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
26
596-244
14
12
1.36.18
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANATOLIAN HEART
3y d e
DR FONG (USA)
58.00
H.PARILDAR
ÖMER DEMİR
M.BALTA
3
0
58
7
18
2
AŞK VE CEZA
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
KEMAL KURT
BEŞİR KAYA
M.KARALI
4
4
78-6609
7
7
1.36.86
3
ATEŞ TUTAN
3y a e
GOLDEN SUN
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET YALÇIN
M.KEKLİK
2
6
0-660
18
16
1.35.40
4
BABA NEVZAT
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
HÜSNÜ ERCAN
M.BALTA
1
0
24
127
18
5
ÇAKIRBEY
3y d e
MİRAMİS
54.00
M.IŞIKAP
HALİL ARTUN
İ.SAYIS
6
6
077-00
7
15
1.42.00
6
KURT DEDEM
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
İ.AKYAVUZAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
8
13
40-7497
7
9
1.35.05
7
TOP RUNNER
3y d e
AMERICAN LION (USA)
58.00
R.DOĞAN
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
7
14
737935
18
11
1.33.40
8
TULPARHAN
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
N.ALTIN
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
5
17
974-472
53
11
1.32.86
9
YEMCİ REŞİT
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
54.00
İ.ÇİZİKAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
CUDİ ÖZKAN
10
20
342363
18
16
1.33.21
10
DUSTY LADY
3y d d
MALKOÇOĞLU (USA)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
9
19
254442
7
17
1.33.64
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUBAN KAMA
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
60.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET BECENE
K.YILDIZ
1
53
477-231
21
18
2.00.17
2
TİRAN
5y d k
EL SALVADOR
60.00
İ.ÇİZİKAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
5
51
012620
14
16
2.00.51
3
BALAHATUN
4y a k
AGRESIVO (USA)
60.00
F.YARDIMCI
EROL YAĞCI
K.YILDIZ
7
49
155-578
21
15
1.58.59
4
AYŞEGÜL
4y d k
AFTER MARKET (USA)
54.50
M.E.DOĞANAP
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
9
44
8-21471
11
20
1.58.10
5
FAIRY DANCER
5y a k
BOSPORUS (IRE)
52.00
İ.AKYAVUZAP
LETİF DOĞAN
D.H.ÖZEL
4
29
210-390
11
16
6
STAY STRONG
4y d k
ZANJERO (USA)
50.00
KEMAL KURT
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
2
29
164332
11
17
7
KAKTEE
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
51.50
H.PARILDAR
HASAN GÖRGÜN
Ş.OLĞAÇ
8
28
9-33663
11
14
2.00.88
8
PAMUK NİNE
4y k k
NATIVE KHAN (FR)
47.00
T.YILMAZAP
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
R.KARATAŞ
6
23
678-158
11
18
9
AMIGDALA
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
H.DEMİRTAŞ
İ.ETHEM AKIL
S.ÇELİK
10
21
536-477
42
13
1.58.63
10
GECE MAVİSİ
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
3
14
390-846
11
5
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUGLEM
5y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
H.ALTUNDAĞAP
ALİ POLAT
İ.SAYIS
11
42
322020
127
17
2
LİZGE
5y k k
DEHA
59.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET KORKMAZ
A.E.KARAKURT
2
40
316517
11
19
1.23.39
3
NASİBİN
8y k k
SAĞANAK
62.00
F.YARDIMCI
NUSRET DOĞAN
İ.SAYIS
5
40
6-25060
23
14
1.22.01
4
BENAZİR KIZ
6y d k
ÖZDURAN
61.50
N.ALTIN
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
4
39
906-043
11
11
1.25.85
5
HIZLI ZELİŞ
7y k k
GOBAKBEY
61.50
V.KIZMAZ
İBRAHİM ŞITIL
A.TOPRAK
15
39
004004
11
7
1.22.08
6
DUGEM
5y a k
GOBAKBEY
57.50
M.E.DOĞANAP
SAİT ÇELİK
S.ÇELİK
13
37
027-722
35
19
1.23.71
7
ARCHİPELAGOS
7y a k
TURBO
56.50
M.IŞIKAP
ZEHİDE YILDIZ
M.BALTA
10
35
23-0047
35
10
1.22.05
8
ALANGOYA
5y k k
BOZOĞLU
56.00
İ.AKYAVUZAP
HALAF ULUDAĞ
M.KEKLİK
6
30
010-790
25
16
1.22.79
9
DEHA HANIM
5y d k
DEHA
54.00
İ.KATARAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
14
28
049-431
21
20
1.25.30
10
YAVUKLUM
4y a k
DALHATOV
52.00
H.ALTUNKILIÇ
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
8
23
108-000
7
15
1.28.98
11
KIZIMSEMA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.KEKLİK
12
18
81-0508
34
16
1.29.37
12
PAROLA
6y k k
KOŞANEFE
50.50
KEMAL KURT
YUNUS KARAN
İ.SAYIS
9
17
89766-0
127
3
1.23.00
13
GÖNÜLHANIM
8y k k
FIRAT ŞAN
50.00
H.DEMİRTAŞ
YAKUP ÇELİK
A.E.KARAKURT
7
13
9-06079
21
8
1.22.79
14
KÜRTKIZ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
47.00
T.YILMAZAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
1
12
0540-90
18
4
1.24.51
15
PRENSESNAZ
5y a k
ÇAPKANCAŞ
50.00
MEH.PARLAKAP
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
3
4
599950
14
4
1.23.74
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
60.50
F.YARDIMCI
OSMAN GÜLLÜ
S.ÇELİK
7
40
367912
14
19
2.08.37
2
BOTAN HAT
3y d e
GOLDEN SUN
58.50
V.KIZMAZ
SİNAN KORKMAZ
K.YILDIZ
10
36
315831
14
20
2.08.61
3
YOUNG BOY
3y d e
GOLDEN SUN
58.50
M.AVŞAR
TEKİN AKYAVUZ
R.KARATAŞ
9
36
21-4044
14
16
2.09.95
4
ALLOGUARD
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
56.00
N.ALTIN
ALİ YILDIRIM
M.BALTA
4
31
846241
7
20
5
GOODBOY
3y a e
KANEKO
55.00
H.PARILDAR
NAİF ÇİZİK
K.YILDIZ
2
29
91
7
20
6
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
55.00
E.KILIK
AYTEN SALTABAŞ
İ.SAYIS
5
29
332167
9
18
2.09.68
7
SANMADOR
3y d e
DAI JIN (GB)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
1
29
222157
14
18
2.12.90
8
ITS MY LIFE
3y a d
LUXOR
51.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
6
27
949631
18
20
9
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
52.50
İ.AKYAVUZAP
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
3
26
4-43629
14
15
2.17.39
10
BELALI KADİR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.00
H.DEMİRTAŞ
ÖMER DEMİR
M.BALTA
8
25
34458-7
56
13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜVENBAKAN
9y k a
GOBAKBEY
61.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET BECENE
A.KAPLAN
3
90
00-3311
21
20
2.09.56
2
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
60.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
5
80
7-14146
21
18
2.12.28
3
KAÇAR FEVZİ
9y k a
GOBAKBEY
59.00
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
7
86
123424
20
17
2.08.64
4
REBER
5y k a
GOBAKBEY
59.00
M.AVŞAR
İSMAİL SANCAR
S.ÇELİK
6
62
211344
4
17
2.11.88
5
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
58.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
CUDİ ÖZKAN
2
83
27-1290
21
17
2.08.53
6
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
55.00
H.ALTUNKILIÇ
N.CEHDİ ADVAN
C.LAÇO
1
51
9-25292
7
18
2.12.94
7
CEVHER
5y d a
BİLGİN
55.00
V.DEMİR
HÜLYA ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
8
92
34-7547
23
13
2.19.16
8
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
55.00
KEMAL KURT
YAKUP YILDIZER
İ.SAYIS
4
62
862401
7
20
2.07.73
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK SAVIOR
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
N.ALTIN
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
7
0
09
127
18
2
DIEANOTHERDAY
3y d e
BELMONT
54.00
ABDULLAH ARAP
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
4
20
9-02
7
17
1.34.08
3
DOKTOR DAYS
3y k e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
Ü.TAŞAP
MEHMET TÜRKERİ
D.H.ÖZEL
1
3
668-00
39
15
1.50.12
4
KARA OĞLAN
3y k e
DEHA
58.00
F.YARDIMCI
CENGİZ DOĞAN
M.KEKLİK
5
7
387-568
7
12
1.35.84
5
MUŞŞİ
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
CEMİL ÇİZİK
S.ÇELİK
2
30
24-4824
7
16
1.29.75
6
MY CEM
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
R.DOĞAN
AHMET ÖZGÜR YAHLİZADE
A.E.KARAKURT
3
14
0-3043
7
15
1.34.90
7
RED WIND
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
E.KILIK
SEMİH YARDIMCI
M.KEKLİK
6
18
70-9027
18
13
1.32.78
8
TOUCH GREY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.AVŞAR
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
8
6
567-000
32
14
1.41.37
9
WHITE FALCON
3y k e
DEHA
54.00
İ.ÇİZİKAP
HALİL EVREN ŞAHİN
A.TOPRAK
9
7
980-6
18
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DÜNÜR
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.50
İ.KATARAP
GÖKHAN TEKİNALP
D.H.ÖZEL
8
48
637727
14
14
1.37.37
2
AVCI CUMA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
F.YARDIMCI
HAÇIM YILDIZ
K.YILDIZ
16
37
234-056
7
13
1.38.41
3
BÜYÜK ADAM
4y a a
KIRIMHAN
56.00
M.AVŞAR
ENGİN YILDIZ
CUDİ ÖZKAN
3
39
140659
127
15
4
KIR ATİK
4y k a
ATİKBEY
54.00
KEMAL KURT
ÖMER ALAK
D.H.ÖZEL
1
35
126389
7
15
1.39.12
5
BEŞALTIGÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
E.KILIK
SALİH ÇİZİK
K.YILDIZ
14
37
110-230
18
16
1.45.52
6
ONATKAN
4y a a
UFUKBİR
54.00
B.BEKTAŞAP
NEJMİ GÜNDÜZ
A.TOPRAK
5
37
215803
127
16
1.41.31
7
REMİLİKIZ
4y k k
GOBAKBEY
52.50
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA KAPLAN
K.YILDIZ
11
32
52-0005
7
14
2.02.44
8
MEKANİZMA
4y k a
GOBAKBEY
50.50
MEH.PARLAKAP
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
2
32
972810
127
19
1.48.04
9
DİNÇKIVANÇ
4y a a
KIVANÇ CAN
52.00
S.KAPLAN
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
M.KARALI
4
31
4040-90
63
12
1.50.73
10
EFSANEBALTA
4y k a
MİRŞANHAN
52.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
6
31
4040-90
56
11
11
MELİKHAN
4y k a
BERKSOY
52.00
N.ALTIN
MEHMET S. MELİK
M.BALTA
9
31
2-03344
7
17
1.39.09
12
RADYASON
4y k a
SAĞANAK
51.50
H.PARILDAR
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
10
30
310197
7
18
1.47.77
13
SÖZENBİR
4y a a
ATOMKARINCA
51.50
M.E.DOĞANAP
MEHMET ALİ BECENE
CUDİ ÖZKAN
13
30
1-09487
38
15
1.38.98
14
ŞEKERSEVGİ
4y k k
BOLKAR
50.00
H.DEMİRTAŞ
MUSTAFA POLAT
İ.SAYIS
15
22
0-74779
7
12
1.42.54
15
AMORAK
4y a a
YALAZ
47.00
T.YILMAZAP
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
7
24
004235
4
14
1.42.51
16
ÖKSÜZTAY
4y a a
ATOMKARINCA
50.00
ABDULLAH ARAP
RİFAT YAVUZ
A.GÜRGÖZE
12
23
5710-70
70
17
1.47.84
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLEARANCE
5y d g
60.00
A KIRBY
MR G L MOORE
G L MOORE
2
55
7354-11
40
0
2
SCOTTSDALE
6y d g
60.00
T QUEALLY
MISS L D SANDERS
P WINKS
6
55
736369-
127
0
3
KIRTLING
8y k g
60.00
J MITCHELL
FAITH HOPE AND CHARI
ANDI BROWN
7
55
8-08543-
123
0
4
YASIR (USA)
11y d g
59.50
D COSTELLO
MIKE HARRIS RACING C
MRS S LEECH
11
54
331-494
33
0
5
EMBER'S GLOW
5y a g
59.50
E J WALSH
MR TREVOR JOHNSON
D M LOUGHNANE
8
54
31-2176
28
0
6
LADY OF YORK
5y d k
59.50
J HAYNES
MİSS CHRİSTİNE CALTO
P HOWLİNG
3
54
5-219-70
61
0
7
DI'S GIFT
10y d g
59.50
A RAWLINSON
MR MRS T W READETT
M APPLEBY
1
54
4633-64
11
0
8
GIVEPEACEACHANCE
4y d k
59.50
SCOTT MCCULLAGH
CHRİS VAN HOORN RACİ
D COAKLEY
5
55
005-
110
0
9
MAC O'POLO (IRE)
5y d g
59.00
P MULRENNAN
MACGUIRE'S BLOODSTOC
D MCCAIN
10
53
7456-80
54
0
10
QAYED (CAN)
4y d g
58.50
S W KELLY
MR DEREK MRS MARIE
W BRISBOURNE
12
53
698-057
33
0
11
NICE TO SEA (IRE)
5y d k
58.00
D PROBERT
MR H KREBS
OLLY MURPHY
4
51
606-032
28
0
12
HUSSAR BALLAD (USA)
10y d g
58.00
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
9
51
0504-47
35
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATYAAF
4y d g
60.50
P MATHERS
GB CIVIL ENGINEERING
D SHAW
8
55
63-9513
10
0
2
INDIAN AFFAIR
9y d a
60.50
D PROBERT
MR J M BRADLEY
J BRADLEY
9
55
9-68175
20
0
3
DARING GUEST (IRE)
5y d g
60.50
J MITCHELL
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
4
55
42-3383
12
0
4
MERCURY
7y a g
60.50
A KIRBY
DALTON JOYCE PARTN
A B JOYCE
1
55
2052-56
59
0
5
FILBERT STREET
4y a g
60.00
E J WALSH
MR ROY BROTHERTON
R BROTHERTON
5
54
46-5-04
53
0
6
KING OF ROOKS
6y d a
60.00
BEN CURTIS
MR D FORRESTER
H SPILLER
12
54
69-8647
26
0
7
KRAZY PAVING
7y d g
59.50
MEGAN NICHOLLS
ALL THE KINGS HORSES
OLLY MURPHY
7
53
8764-41
26
0
8
THORNTOUN LADY (USA)
9y d k
58.50
A RAWLİNSON
MRS M CRAİG MR J S
J GOLDİE
13
51
553584
20
0
9
VIKING WAY (IRE)
4y a g
58.00
CONNOR MURTAGH
FOLK FROM THE SHIRE
OLLY WILLIAMS
6
50
435226-
115
0
10
WILD FLOWER (IRE)
7y d k
58.00
G MAHON
MRS SARAH-JANE FOX
J FOX
10
50
847627-
127
0
11
DODGY BOB
6y d g
57.50
PHIL DENNIS
MR MICHAEL MULLINEAU
M MULLINEAUX
3
49
322332
20
0
12
COMPTON ABBEY
5y d k
57.50
C SHEPHERD
TEAM DUNN
A DUNN
11
48
55800-3
54
0
13
PICKS PINTA
8y d g
57.00
ROBBIE WALSH
J R RACING
J RICHES
2
47
69-5148
24
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIAELLA
4y d k
61.50
J HAYNES
MR MATT BARTRAM
P HOWLİNG
10
0
7-2
60
0
2
TOP BREEZE (IRE)
3y d e
61.50
S W KELLY
LİFE'S A BREEZE
R HUGHES
5
0
12-
109
0
3
MAJOR BLUE
3y d g
60.50
A KIRBY
MR J C SMITH
J EUSTACE
6
0
61
47
0
4
BANNOCKBURN (IRE)
3y d g
58.00
J FANNING
WELDSPEC GLASGOW LIM
K DALGLEISH
1
0
0
9
0
5
GINGER MAX
3y d e
58.00
P HANAGAN
WİTHERNSEA THOROUGHB
R FAHEY
11
0
0
0
6
GUPTA
3y d g
58.00
P MULRENNAN
MR RON HULL
D BROWN
9
0
34
13
0
7
SEANJOHNSILVER (IRE)
3y a g
58.00
C SHEPHERD
DAVID JOSEPH O'REILL
D CARROLL
2
0
575-
114
0
8
SHARRABANG
3y d g
58.00
C HARDIE
THE BOUNTY HUNTERS
MRS STELLA BARCLAY
8
0
68
13
0
9
TERMONATOR
3y a e
58.00
S JAMES
MR E TUER
G TUER
7
0
56
13
0
10
RAINBOW GIRL (IRE)
3y d d
56.00
S LEVEY
MR WİLLİAM STOBART
R HANNON
3
0
33-
127
0
11
SOUND OF IONA
3y a d
56.00
PHİL DENNİS
MR MRS G GRANT T
J GOLDİE
4
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DISTANT MIRAGE
3y d d
61.50
D ALLAN
MR SAEED MANANA
J TATE
3
72
983-13
10
0
2
MOLAAHETH
3y d e
61.50
S LEVEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R HANNON
11
72
636-
94
0
3
FIZZY FEET (IRE)
3y d d
61.50
BEN CURTİS
D LOWE S HOYLAND
DAVİD LOUGHNANE
6
72
03216-4
10
0
4
INVINCIBLE ONE (IRE)
3y d g
60.50
G MAHON
MR R CLOTHIER MISS
S KIRK
10
70
055-4
25
0
5
FRIENDLY ADVICE (IRE)
3y a g
60.50
P MULRENNAN
MR A R M GALBRAITH
K DALGLEISH
5
70
3243-
127
0
6
AXEL JACKLIN
3y d g
60.00
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
P HOWLING
8
69
7-44216
12
0
7
KLOPP
3y d d
59.50
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
1
68
51-6122
17
0
8
GRIGGY (IRE)
3y d g
58.00
A KIRBY
TRAMORE TREE
J BUTLER
2
65
76832-4
28
0
9
SECOND COLLECTION
3y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
MR A A BYRNE
A CARROLL
4
64
048-221
21
0
10
EVANGELINE SAMOS
3y d d
57.00
S GRAY
K J BLOODSTOCK LTD
K RYAN
7
62
098-4
24
0
11
ASCOT DREAMER
3y a d
52.00
A BRESLİN
MR RON HULL
D BROWN
9
50
3896-74
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOBBY JOE LEG
5y a a
60.00
J GARRITTY
MRS ANGELA CLARK
MRS R CARR
1
65
7-52235
21
0
2
ROARING FORTIES (IRE)
6y d g
59.50
DANIEL TUDHOPE
MRS K HALL PARTNER
REBECCA BASTIMAN
5
64
866140-
127
0
3
AGENT OF FORTUNE
4y a k
59.50
A KİRBY
MR A MACHİN MRS C
MRS C DUNNETT
6
64
126112-
127
0
4
BOUCLIER (IRE)
9y a g
59.00
D PROBERT
MR JAMES UNETT
J UNETT
9
63
89300-0
56
0
5
CHRISTMAS NIGHT
4y a a
59.00
BEN ROBINSON
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
11
63
23153-7
33
0
6
MAKAARIM
5y d g
59.00
T QUEALLY
MISS SAM BEDDOES
S DURACK
3
63
007-897
25
0
7
PEACHEY CARNEHAN
5y a g
59.00
PHIL DENNIS
MR KEITH JONES
M MULLINEAUX
7
63
11-3881
20
0
8
TAKEONEFORTHETEAM
4y d g
58.50
E J WALSH
S A MARES
D M LOUGHNANE
8
62
34658-9
65
0
9
GREY DESTINY
9y k g
58.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
12
62
112638
32
0
10
DE LITTLE ENGINE (IRE)
5y a g
58.50
ROSSA RYAN
EQUINOX RACING TEA
A DUNN
10
62
3178-00
40
0
11
TAVENER
7y d a
58.00
D ALLAN
BAKER, HENSBY, LONGD
D C GRIFFITHS
4
61
564213
3
0
12
ELUSIF (IRE)
4y d g
58.00
HOLLIE DOYLE
SIMON LOCKYER TIM
S L KEIGHTLEY
2
61
0-05111
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UBLA (IRE)
6y a g
60.00
S B KIRRANE
N SCANDRETT STRICT
MISS G KELLEWAY
8
55
68-9045
18
0
2
FRANK'S LEGACY
5y a g
60.00
T WHELAN
MR M LLEWELYN AND MR
MRS N EVANS
10
55
155008-
108
0
3
ESSENTIAL
5y d g
59.00
CONNOR MURTAGH
MR D MILTHORP
OLLY WILLIAMS
3
53
48-8032
11
0
4
MOLTEN LAVA (IRE)
7y d g
59.00
A KIRBY
DAVID ROS CHAPMAN
S GOLLINGS
2
53
351-260
32
0
5
MANS NOT TROT (IRE)
4y d g
59.00
NICOLA CURRIE
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
1
53
2-63303
10
0
6
SEAFORTH (IRE)
7y d g
59.00
HOLLIE DOYLE
WINTLE RACING CLUB
A WINTLE
5
53
5198-51
20
0
7
HERM (IRE)
5y d a
58.50
DANIEL TUDHOPE
MR TREVOR GALLIENNE
P EVANS
13
52
624-936
37
0
8
LA SIOUX (IRE)
5y a k
58.50
P HANAGAN
MRS UNA TOWELL
R FAHEY
6
52
687-574
33
0
9
COSMIC RAY
7y d g
58.50
J FANNING
MRS MELISSA ANNE COO
J L EYRE
12
52
7700-00
34
0
10
FINAL ATTACK (IRE)
8y d g
58.50
G MALUNE
MR N CHAPMAN
SARAH HOLLINSHEAD
11
52
334-723
21
0
11
AINNE
4y a k
58.50
G MAHON
MR SYLVESTER KİRK
S KİRK
7
52
178-898
25
0
12
BIG AMIGO (IRE)
6y d g
58.00
E J WALSH
MR DAMIEN G WINGROVE
K WINGROVE
4
51
7857-98
13
0
13
ADMIRAL ROOKE (IRE)
4y d g
58.00
A RAWLINSON
SLIPSTREAM RACING
M APPLEBY
9
51
7-60206
10
0
25 Mart 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 25 mart 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 25 mart 2019 at yarışı programı, 25 mart 2019 tjk yarış programı, 25 mart 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 25 mart 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 25 mart 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 25 mart 2019 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni