Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖRKEM
3y a e
BANKNOTE (GB)
60.50
B.KURDU
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
9
51
26-4455
18
14
2
TORCULARIS
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
57.50
T.YILDIZ
AHMET BAKIR
Z.TURĞUL
7
45
32-1513
12
19
3
BERENES
3y a d
BANKNOTE (GB)
51.50
B.M.MIRIKAP
TURGAY KAYA
Ü.BULUT
8
39
41267
127
17
4
KOÇULAŞ
3y d e
PRESSING (IRE)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
3
38
4-31339
13
17
5
GOLDEN SHIP
3y k e
SULTANS OF SWING
52.00
M.KAYİŞAP
ALP YILMAZ
H.BAĞDAN
4
37
15548-2
18
15
6
AĞA DADAŞ
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
52.50
D.PALAUR
MAHMUT BAGUÇ
R.YILDIZ
11
35
24-8341
11
20
7
CHARMER HEMP
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
52.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEYİT GÖKÇE
10
34
3156-48
18
16
8
KING WINNER
3y d e
KANEKO
51.50
M.AKINAP
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
1
33
5-68401
11
20
9
VISERION
3y d e
VALENTIN
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
6
33
672691
11
20
10
BEACH LIFE
3y a d
AFTER MARKET (USA)
50.50
E.EMRE DOĞRUAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
U.ORUÇ
5
31
595043
13
13
11
DEĞERLİ
3y d d
TOROK (IRE)
50.00
F.KARAKURTAP
HAKAN AGAR
M.ZELYURT
2
30
33462-5
60
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALASKAN LADY
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
HAKAN SÖNMEZ
T.KARADUMAN
11
23
34-8063
20
14
1.30.74
2
BIG ALBATROS
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
B.KURDU
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
12
31
53-3234
20
17
1.29.62
3
CHERISH
3y d d
UTOPIA (JPN)
58.00
A.OLUK
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
13
8
989-8
20
16
1.33.81
4
FRESH YOURSELF
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
S.ÖZEN
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
10
0
0
20
5
KARA ŞEKER
3y d d
REY DE CAFE (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
9
28
765270
91
12
1.30.79
6
LA ISLA BONİTA
3y d d
KING BISHOP
54.00
MUH.OKAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.KURT
4
0
80
11
18
1.34.49
7
NINALIS
3y a d
CARDINAL PIONEER
58.00
D.PALAUR
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
3
26
28-2898
11
15
1.31.02
8
NOSCE TE IPSUM
3y a d
UTOPIA (JPN)
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
ERAY KESKİN
B.ÇAKUS
2
21
39-884
20
15
1.30.75
9
PIECE OF FIRE
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
M.KAYA
ERSAN ÖZBELGE
M.GÜLENDAĞI
5
0
0
20
10
POYRAZIM
3y a d
PAN RIVER
54.00
B.M.MIRIKAP
DOĞAN KARACA
M.Y.AKKEYİK
6
12
875070
125
14
1.37.25
11
SADE ZARAFET
3y k d
LUXOR
54.00
B.ULUKANAP
ALİ ARAS
S.YUDUM
7
0
2
98
19
12
SADİFNA
3y a d
DR FONG (USA)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
MUSTAFA AKGÜN
M.ÇAM
14
0
95
20
18
1.31.81
13
SPEED HORSE
3y a d
PERFECT STORM
54.00
M.KAYİŞAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
R.ALTUNBAŞ
8
0
0
11
19
14
ŞAHANE
3y d d
ZANJERO (USA)
55.00
C.GÖKÇEAP
RİZA BAYENDER
C.ARPEK
1
0
70
127
18
15
WILD WEST GIRL
3y d d
PERFECT STORM
58.00
M.TARHAN
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
15
8
89890
127
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNLÜOĞLU
5y a a
UÇANBEY
62.00
A.SÖZEN
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
1
77
5-41113
20
19
1.52.54
2
GOLDEN KING
5y k a
TURBO
59.00
GÖKH.GÖKÇE
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
6
71
212243
18
17
1.52.90
3
GÜNGÖR AĞA
7y k a
AKMERT
59.00
İ.BAGUÇAP
MELAHAT BAGUÇ
H.KURT
7
88
133434
4
17
1.50.59
4
ÜNALAMCA
6y a a
HÜRBATUR
59.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
5
89
333241
8
20
1.50.48
5
EFE YÜREK
6y k a
TUNCAL
56.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
4
69
344749
10
15
1.53.15
6
AĞAPERSEN
6y a a
JOKER
55.00
K.TOKAÇOĞLU
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
2
93
924-513
6
19
1.51.95
7
YÜCELİR
7y a a
ALTAHA
55.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
3
88
214-462
13
16
1.53.44
8
TANYERİ
5y k k
BİLGİN
52.00
N.AKTAŞAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
A.ÖKSÜZLER
8
21
36-5970
16
12
1.51.89
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRTURBO
4y k a
TURBO
59.00
K.TOKAÇOĞLU
M. FUNDA SARPYALÇIN
A.ÖCAL
2
94
4-14414
18
19
2.17.37
2
BABAUÇAN
4y k a
UÇANBEY
58.00
GÖKH.GÖKÇE
EREN ATALAN
C.YEDİREN
3
68
112141
14
20
2.16.84
3
ÇALTEPE
4y a a
AYABAKAN
58.00
G.KOCAKAYA
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
1
107
1346-22
18
20
2.17.12
4
KARAMIH
4y a a
KARAKEMAL
58.00
A.SÖZEN
FARUK ATEŞ
M.KAYA
4
57
722212
14
19
2.19.23
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRPOYRAZIM
4y d a
ZİGANA
56.00
İ.BAGUÇAP
MELAHAT BAGUÇ
H.KURT
1
61
242345
6
16
2
PİŞKİN KIZ
4y a k
AYABAKAN
56.00
A.OKAN PAZARAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
2
59
14-1201
14
20
1.27.16
3
SÜERDEM
4y k a
BERKOŞ
56.00
K.TOKAÇOĞLU
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
4
55
513462
14
16
1.25.34
4
MARENGO
4y k a
YAŞARCIK
54.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
14
27
0-85090
8
13
1.29.52
5
GÜLÜŞLÜ
4y a k
AYABAKAN
54.00
M.ÇİÇEK
HAŞİM TINAS
Z.AVCI
6
63
77-4133
6
18
1.25.58
6
BENLİGÜL
4y k k
ÖZHABER
50.00
F.HİMAP
AYTUĞ ATALAY
D.YENTÜR
12
46
3217-70
14
17
1.27.89
7
BİANA
4y a k
ÖZGÜNHAN
54.00
İ.H.KETME
M.CİHAT GÜRÜZ
SEN.ŞEN
11
57
4839-48
52
14
1.26.17
8
UĞANBİKE
4y k k
GÜNDENİZ
52.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEYİT GÖKÇE
3
43
3-43306
27
15
1.28.81
9
KIZIL ÇAKIR
4y a a
ONURKAAN
54.00
CEM ŞEN
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
5
42
43-8259
14
14
1.26.14
10
KAMERTAY
4y k a
ÇAVUŞOĞLU
55.00
Ç.OK
RECEP İNCESU
H.KURT
7
31
25-5790
14
11
1.25.81
11
ESENDAĞ
4y k a
ONURKAAN
54.00
A.KÜRÜNDÜK
ERKAN OKAN
S.YANIK
8
34
324221
127
20
1.28.10
12
DARYÜZ
4y a a
GOBAKBEY
55.00
O.YILDIZ
AHMET URAL
N.DOĞAN
9
33
637-610
12
19
1.30.66
13
ÇİVRİLLİ
4y k a
DEHA
56.00
A.SÖZEN
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
13
35
623175
14
18
1.29.46
14
BAYAYNA
4y a a
ODİNHAN
52.00
H.GÜNAP
ERKAN KARAKAYA
HAL.KAYA
10
28
7-94874
14
11
1.26.76
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA MERDAN
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
55.00
ALP.OLUKAP
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
3
58
842915
7
19
1.56.03
2
GRIFFON
5y d a
TOROK (IRE)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
A.CEYDA FEYZULLAH
M.SAÇAN
5
83
11227-7
84
17
1.54.87
3
MASAI MARA
9y a g
OKAWANGO (USA)
56.00
İ.BAGUÇAP
RESUL AYDOĞAN
A.ÖKSÜZLER
9
34
160-400
18
15
1.56.29
4
SKY HERO
7y d a
GIANT`S CAUSEWAY (USA)
56.00
A.SÖZEN
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
8
63
236-357
13
14
1.56.15
5
WIN FOR ME
6y d a
SAGEBURG (IRE)
56.00
E.YAVUZ
ÜMİT ÖZÇAKA
ERS.YAVUZ
10
83
563344
88
17
1.57.06
6
BAŞ BELA
4y d a
SİLSÜPÜR
55.00
B.KURDU
MEHMET GÜZEL
M.CÜCEL
11
44
6-27088
18
11
7
BIG DADAŞ
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
MAHMUT BAGUÇ
V.AKBAŞ
17
84
23-4453
11
16
1.57.40
8
BLUE WONDERFUL
4y d a
FASTNET ROCK (AUS)
54.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
4
0
0
20
9
SALAMIS
5y d k
DEHERE (USA)
54.00
A.OLUK
HAYRETTİN KARAMAZI
MEH.KAYA
6
80
12-7750
7
15
1.55.94
10
WOUNDED
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
O.YILDIZ
OZAN YARALI
V.KELLECİ
2
59
453118
104
19
1.55.82
11
WRITE TO ELLIE (IRE)
5y d k
INTENSE FOCUS (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
HAŞİM TINAS
Z.AVCI
12
80
579-607
7
11
1.55.13
12
DIANA
4y d k
LION HEART (USA)
52.00
F.AVCI
ERGÜN OKYAR
B.ÖZGÜR
14
45
3703-09
35
12
13
OĞLUM MURAT
4y d a
TOROK (IRE)
54.00
S.ÖZEN
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
16
85
7-11134
127
18
1.57.49
14
GLEN
5y d k
KANEKO
54.00
T.YILDIZ
AHMET BAKIR
Z.TURĞUL
13
82
316523
127
16
15
GRAND SPRING
7y a k
GRAND EKINOKS
54.00
S.ÇAKARAP
ERDAL YILDIRIM
A.ÖKSÜZLER
1
21
706-080
14
8
1.55.51
16
GİDEREGİDER
5y d g
PRESSING (IRE)
56.00
A.KÜRÜNDÜK
FARUK ATEŞ
Z.AVCI
7
31
64385-0
18
12
1.58.34
17
MASTER SPLINTER
4y d a
PRESSING (IRE)
54.00
Ç.OK
ALİ ÖREN
C.YEDİREN
15
31
37216-0
18
18
18
BRANZINI
7y d a
DEHERE (USA)
56.00
M.KAYA
DİLAN TÜVER
A.ÖKSÜZLER
18
43
668-197
18
18
1.55.14
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASAGAO
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
KEMAL KURT
SERDAR K. ÖZÇOLAK
İ.SAYIS
7
7
60-8508
21
14
1.20.70
2
BLOODIRON
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
54.00
E.ÇANKAYAAP
ERCAN KANDEMİR
K.YILDIZ
9
21
630-080
28
12
1.23.58
3
CHAMPION LADY
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
H.PARILDAR
SİNAN BİLİK
İ.SAYIS
11
20
90-0233
10
10
1.16.27
4
ES BLUE EYES
3y d d
KANEKO
58.00
H.İ.AKKAYA
SELAHATTİN ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
10
0
7
94
19
5
ICEBERG
3y d d
SPORTS HERO (USA)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
İSMAİL ARCA
A.GÜRGÖZE
1
0
0
20
6
LADY WILMA
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
E.KILIK
ELVİRA KAPLAN
A.TOPRAK
8
8
968-787
10
14
7
LIKE WATER
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
56.00
İ.AKYAVUZAP
SUNGUR SOYDAM
D.H.ÖZEL
3
5
7-6084
10
15
1.18.84
8
PRENSES CINDY
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
N.ALTIN
C.BURAK SALTABAŞ
M.KILINÇ
6
25
282300
21
15
1.16.80
9
PUSULA
3y a d
ARIZONA RED (USA)
58.00
F.YARDIMCI
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
5
11
865-576
10
12
1.16.83
10
SEVGİADASI
3y a d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
V.KIZMAZ
KASIM TUMBUL
M.KARALI
2
12
687490
21
11
1.18.72
11
SUSEN KIZI
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
M.AVŞAR
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
12
16
9-0035
28
15
1.19.63
12
WHITE FACE
3y a d
HAKKAR
58.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
4
11
347675
28
11
1.18.22
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKIL BERİ
8y k a
GOBAKBEY
58.00
R.YILDIRIMAP
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
11
56
0-10158
17
18
1.33.52
2
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
51
7-69615
17
19
1.30.84
3
CANGOBAK
5y a a
GOBAKBEY
56.00
V.KIZMAZ
MEHMET Ş. ÇİZİK
K.YILDIZ
10
69
71122-6
17
18
1.42.68
4
CESARET
8y a a
VURAL
56.00
H.POLAT
AYSEL YAVUZ
İ.SAYIS
12
7
0690-07
7
2
1.32.18
5
ETYOPYALI
5y k a
DALAYLA
56.00
M.AVŞAR
ORHAN KARAMAN
İ.SAYIS
2
26
73-0065
7
9
1.34.34
6
GEZEGEN
8y a a
BİLGİN
54.00
İ.AKYAVUZAP
HAMİT ALPAK
A.E.KARAKURT
1
46
7-44704
21
11
7
TAMER REİS
6y a a
HABERBATUR
56.00
F.R.BEBEK
HULUSİ TAŞKIRAN
T.ATEŞ
4
21
0-70790
5
12
1.34.14
8
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
56.00
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
8
83
111450
98
17
1.35.07
9
TEKTEKİNOĞLU
5y a a
BOLKAR
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT GÜMÜŞKAN
A.TOPRAK
6
31
29-4703
21
14
1.33.33
10
TURBOCU
7y a a
TURBO
56.00
M.ÜNLÜ
FERİDUN GÜNDÜZ
M.ARSLAN
3
63
38640-0
35
13
1.35.71
11
UÇARKANAT
5y d a
DEHA
56.00
H.PARILDAR
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
9
34
1-70088
31
15
1.37.15
12
ÖZLENEN GÜL
6y k k
ÖZLENENTAY
55.00
KEMAL KURT
SERDAR K. ÖZÇOLAK
T.ATEŞ
7
74
0-60100
19
18
1.29.50
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SON VİRAJ
5y d k
DEHA
63.50
İ.ÇİZİK
MUSTAFA ÇİZİK
M.BALTA
4
63
11450-6
59
16
2.04.43
2
GÖRGÜNCAN
7y k k
GÜNTAY
62.50
M.IŞIK
M.EMİN ALAK
F.DEMİR
7
62
939220
7
18
2.04.91
3
ROJHAT KIZI
6y k k
GOBAKBEY
62.50
M.CANPOLAT
AHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
1
53
770-406
31
11
2.03.13
4
PARA SAÇAN
5y a k
ATOMKARINCA
60.50
H.ALTUNDAĞ
KUTBETTİN SAÇAN
D.H.ÖZEL
5
25
355372
14
13
2.03.09
5
DORUGÜZEL
6y d k
DEHA
58.50
E.ÇANKAYA
SEDAT SUBAY
K.YILDIZ
2
26
6-51407
14
17
2.03.07
6
AYŞEROSE
6y a k
ÇAPKANCAŞ
57.50
T.YILMAZ
M.ALİ ÖZKAN
CUDİ ÖZKAN
6
48
700030
14
12
2.10.47
7
İÇİMSU
7y a k
HASTAY
57.50
M.E.DOĞAN
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
11
37
180004
17
15
2.07.74
8
KIMIZ
8y a k
EŞKBAR
57.50
İ.KATAR
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
9
47
8-32706
14
14
2.04.08
9
KISRAĞINTAYI
5y k k
MERT MELİH
57.50
MEH.PARLAK
M.ALİ YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
3
43
25040-0
14
11
2.07.32
10
DİŞİBUSEFAL
5y k k
BOLKAR
56.50
İS.DEMİR
AHMET DEMİR
K.YILDIZ
8
12
69-6090
24
5
2.08.55
11
ATAKAN YELİ
6y k k
HABERBATUR
58.50
Ö.ORDU
MURAT ÇELİK
A.E.KARAKURT
10
26
360461
14
20
2.04.02
12
SONSEVİNCEK
7y k k
HASTAY
57.50
Ş.KAPUCU
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
12
16
5355-85
14
11
2.03.33
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEW ALAÇAT
8y d a
EL SALVADOR
60.00
İ.KATARAP
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
2
73
16-0409
10
15
2.10.14
2
UTKUN BABACAN
4y d a
KANEKO
60.00
V.KIZMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
K.YILDIZ
1
71
1-14232
10
18
2.09.65
3
ZEUS
8y a a
GRAND EKINOKS
62.00
M.A.AKTÜRK
NURAN CİZRELİOĞLU
M.KEKLİK
11
71
2311-70
42
18
2.09.72
4
KOCA OĞUL
4y d a
INDIGO RED (GB)
58.50
E.KILIK
ÖMER DEMİR
K.YILDIZ
9
68
81-3927
10
16
2.15.69
5
SAWYER
6y d a
DAI JIN (GB)
59.00
H.PARILDAR
HÜSEYİN ÇİÇEK
D.H.ÖZEL
4
65
830738
7
10
2.12.30
6
HOY HOOY
5y a a
SPORTS HERO (USA)
57.50
M.ÜNLÜ
MEHMET KORKMAZ
A.E.KARAKURT
7
62
431924
10
17
2.10.78
7
ÖZÜN
5y a a
CUVEE (USA)
55.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
12
57
212516
10
19
2.15.09
8
KING DADAŞ
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
52.00
İ.ÇİZİKAP
RECEP KÜÇÜKÇAY
M.BALTA
8
55
1132-85
7
16
2.09.43
9
SPLENDOR
6y a a
LION HEART (USA)
54.00
İS.DEMİRAP
ADİL TEKİNALP
A.TEKİNALP
10
55
3-4-3634
16
16
2.09.61
10
KING OF DIAMONDS
4y d a
KING'S PLEASURE
50.00
KEMAL KURT
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
3
51
311-511
28
20
2.09.98
11
TAKİPETBENİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
50.00
İ.AKYAVUZAP
ZEYNEP DOĞAN
M.BALTA
6
49
750-165
17
18
2.13.30
12
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
50.00
H.ALTUNDAĞAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
28
627435
21
13
2.11.49
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASRASYAD
4y a a
SANCAKBEYİ
58.00
M.A.AKTÜRK
ZEYNEL ÖZKAN
S.ÇELİK
8
43
644262
10
18
2.22.98
2
DİZDARMERT
4y a a
SERDARHAN
58.00
F.YARDIMCI
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
2
58
1-01151
17
20
3
HATİP OĞLUYAM
4y a a
GOBAKBEY
58.00
F.FELHANAP
HALİL HATİPOĞLU
A.E.KARAKURT
7
39
0-32572
7
17
4
HİLMİCEMİM
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
E.KILIK
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
9
21
010-753
7
16
5
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
58.00
N.ALTIN
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
5
55
9-32222
17
19
6
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
V.KIZMAZ
İSMAİL SANCAR
S.ÇELİK
3
50
7-31341
7
20
2.22.91
7
DİLARA GÜLÜ
4y k k
ÇAPKANCAŞ
56.00
KEMAL KURT
MUSTAFA ÖZKAN
A.E.KARAKURT
4
26
525-702
21
16
2.25.39
8
FULDEN
4y k k
ANKA
56.00
H.ALTUNDAĞAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
6
24
685493
10
13
2.30.98
9
UÇURAN
4y k k
GOBAKBEY
56.00
İ.AKYAVUZAP
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
1
33
317502
10
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHÇİK
3y d d
HARD WORKER
54.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN ÇETİN
S.ÇELİK
4
8
754567
21
11
1.20.25
2
BERİVANIM
3y d d
CARDINAL PIONEER
58.00
V.KIZMAZ
HALİL ASLAN
F.ALTIN
11
7
266-670
28
5
1.18.61
3
BIELLA STAR
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
İBRAHİM CANLIKA
M.KARALI
3
15
7-05373
21
10
1.18.37
4
BÜYÜK YILDIZ
3y a d
INDIAN DAYS (GB)
54.00
E.ÇANKAYAAP
TAHİR KARATOPRAK
A.TOPRAK
7
0
0
20
5
CATCHING GIRL
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
F.YARDIMCI
AHMET CAVCAV
K.YILDIZ
1
11
8-89040
21
6
1.21.51
6
CHAMPION BABY
3y d d
PRESSING (IRE)
58.00
H.PARILDAR
EROL ÇOKLAR
M.KILINÇ
6
18
9-30572
21
13
1.20.33
7
EĞLENCE GÜZELİ
3y a d
CARDINAL PIONEER
58.00
M.AVŞAR
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
10
19
206285
10
15
1.19.19
8
HAZİNE MALI
3y d d
EXPANSION (USA)
56.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET NUR KILINÇ
At Sahibi
9
24
50845-8
18
8
1.18.48
9
KEPEZ VALLEY
3y d d
PRESSING (IRE)
54.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
12
4
008895
10
14
1.28.14
10
MISS SEBAHAT
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
58.00
H.İ.AKKAYA
FEVZİ YILMAZ
İ.KÖROĞLU
2
0
0
20
11
MISS ZEYNA
3y d d
FLYING BOY (IRE)
58.00
E.KILIK
HÜSEYİN BEYAZ
A.E.KARAKURT
5
8
3-46790
21
8
1.21.17
12
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
55.00
F.FELHANAP
MUZAFER BAKİ
MUH.YILDIRIM
8
18
4-45723
21
15
1.16.95
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FALL THE SUN
6y a g
BOSPORUS (IRE)
59.00
F.FELHANAP
MEHMET YAVUZ
D.H.ÖZEL
4
24
50-3400
7
13
1.28.35
2
RÜZGAR GOLD
6y d a
YONAGUSKA (USA)
61.00
E.KILIK
ÖMER DEMİR
M.BALTA
12
74
6-58902
14
13
1.25.11
3
DUKE OF KENT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
İ.AKYAVUZAP
GALİP DOĞAN
A.TOPRAK
5
85
525-100
10
18
1.30.01
4
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
59.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
3
25
683457
7
14
1.28.30
5
MAN ON FIRE
6y d a
YONAGUSKA (USA)
55.00
M.IŞIKAP
HÜSNÜ ERCAN
M.BALTA
6
55
416-060
28
16
1.27.83
6
BY SAKAL
4y d a
CUVEE (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
14
14
630-800
38
12
1.30.81
7
DELİ İMPARATOR
6y d a
BORS
57.00
V.KIZMAZ
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
10
22
406000
17
6
1.28.30
8
FAIR FINISH
4y d a
FAIRSON
56.00
H.PARILDAR
SAHDUN KAYA
M.KARALI
7
15
70-8043
7
12
1.33.81
9
ODDJOB
5y a a
SPRING AT LAST (USA)
55.00
R.YILDIRIMAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
D.H.ÖZEL
11
48
8-07999
17
8
10
RED EYE
9y a a
EAGLE EYED (USA)
56.00
S.KAPLAN
HALİL HATİPOĞLU
A.E.KARAKURT
1
63
7-30804
7
5
1.26.27
11
POWER STORM
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
İ.KATARAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
2
15
60-0078
19
10
1.35.05
12
STARBABA
4y d a
AFTER MARKET (USA)
55.00
N.ALTIN
ETHEM YILDIZ
İ.SAYIS
9
30
768-723
21
10
1.28.87
13
TAYLAN HAN
4y d a
BOSPORUS (IRE)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
8
8
48-5556
7
10
1.42.16
14
KARA ARDA
6y d a
KURTINIADIS (IRE)
56.00
H.POLAT
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
D.H.ÖZEL
13
31
6412-00
28
17
1.31.18
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACCOMPLICE
5y d k
61.50
D SWEENEY
THE REİGNMAKERS
M BLANSHARD
8
62
60-5227
15
0
2
MY TOWN CHICAGO (USA)
4y d g
61.00
D COSTELLO
MR J T STIMPSON
KEVIN FROST
3
61
5-464
15
0
3
KILBAHA LADY (IRE)
5y d k
61.00
R SCOTT
THE DAPPER PARTNERSH
N TİNKLER
5
61
40-5323
12
0
4
SQUIRE
8y d g
60.50
L MORRIS
MR T W FIFE
MRS M FIFE
2
60
41-8320
42
0
5
COMPASS POINT
4y d a
60.00
K O'NEİLL
MRS JACKİE CORNWELL
R BRİSLAND
6
59
280-451
13
0
6
BLESSED TO EMPRESS (IRE)
4y d k
60.00
NİCOLA CURRİE
WHİTE DİAMOND RACİNG
MİSS AMY MURPHY
7
59
832-276
12
0
7
AMOR FATI (IRE)
4y d g
59.00
A KIRBY
MRS CATHERINE GANNON
P EVANS
11
57
245171
13
0
8
MONSIEUR FOX
4y d g
58.50
S W KELLY
THE DEMOISELLE BOND
MRS L RICHARDS
1
56
550-392
13
0
9
BENJAMIN THOMAS (IRE)
5y d g
58.50
J HART
HART INN I
J J QUINN
4
56
72304-3
16
0
10
PLUCKY DIP
8y d g
54.00
MISS LAURA PEARSON
MR J RYAN
J RYAN
10
44
0-08608
13
0
11
DUKES MEADOW
8y d g
54.00
RHIAIN INGRAM
THE STARGAZERS
R INGRAM
9
43
84-6904
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOX LEICESTER (IRE)
3y k e
58.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
3
81
532-
127
0
2
KING SHAMARDAL
3y d e
58.00
P J MCDONALD
MR KAİ FAİ LEUNG
M JOHNSTON
4
0
0
0
3
OBSESSION FOR GOLD (IRE)
3y d g
58.00
P MATHERS
MR KENNY KOK
MRS I G-LEVEQUE
1
0
8
14
0
4
RUM LAD
3y d g
58.00
J HART
DALWHINNIE BLOODSTOC
I FURTADO
2
68
43459-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEPAHI
3y a d
60.50
D E HOGAN
SELECT-RACİNG-CLUB C
H SPİLLER
2
60
5575-57
15
0
2
CHOCCO STAR (IRE)
3y d d
59.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
P HOWLİNG
8
58
008-5
55
0
3
SWISS CHIME
3y d d
59.00
MEGAN NİCHOLLS
K T IVORY MRS VALE
D IVORY
5
57
75-1635
14
0
4
VALLEY BELLE (IRE)
3y d d
58.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
9
56
553338
15
0
5
MILLDEAN PANTHER
3y d g
58.00
D COSTELLO
MILLDEAN RACING SYND
SUZI BEST
1
55
853-9
69
0
6
SECRET PICNIC (FR)
3y d g
56.50
J HART
MR ROSS HARMON PAR
J J QUINN
4
51
8706-38
29
0
7
TWO FACED
3y d d
55.00
E J WALSH
MR W PROSSER
MRS L PEARCE
3
48
000-
87
0
8
CHAMPAGNE CLOUDS
3y d g
54.00
C HARDIE
BRIAN ELLISON RACING
B ELLISON
6
46
89089-9
20
0
9
SING BERTIE (IRE)
3y d g
54.00
P MATHERS
MR JOHN R SAVILLE
D SHAW
7
46
670-872
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I'M BRITISH
6y d g
63.50
ROSSA RYAN
MR ROBERTO FAVARULO
D CANTILLON
10
0
55
13
0
2
STAR OF VALOUR (IRE)
4y d g
63.50
D COSTELLO
MR CRAIG BUCKINGHAM
D C GRIFFITHS
4
0
3-9
27
0
3
TAKE IT DOWN UNDER
4y d g
63.50
STEFANO CHERCHI
THE CHAMPAGNE CLUB
MISS AMY MURPHY
5
0
0-
127
0
4
BROUGHTONS BEAR (IRE)
3y d g
57.00
S DONOHOE
BROUGHTON THERMAL IN
S C WILLIAMS
2
0
0
0
5
CREEK ISLAND (IRE)
3y a e
57.00
P J MCDONALD
MR HAMAD RASHED BİN
M JOHNSTON
3
0
35
14
0
6
GLOBAL GIFT (FR)
3y d g
57.00
JOSEPHINE GORDON
DR JOHNNY HON
E DUNLOP
8
0
0
0
7
HIGHEST MOUNTAIN (FR)
3y d g
57.00
F NORTON
MATT LAUREN MORGAN
J TUITE
7
0
5
34
0
8
MAZMERIZE
3y d g
57.00
E J WALSH
MR PHIL AMEY
MRS C DUNNETT
6
0
0
0
9
ONEBABA (IRE)
3y a g
57.00
L STEWARD
AMO RACING LIMITED
M BELL
11
0
0-
127
0
10
WHITE COAT
3y d e
57.00
K O'NEILL
CHEVELEY PARK STUD
J GOSDEN
12
80
02-322
26
0
11
MISS COMMUNICATE
3y d d
54.50
L MORRİS
MR W PROSSER
MRS L PEARCE
13
56
905-6
34
0
12
RUX POWER
3y d d
54.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
1
0
82-
127
0
13
SARSAPARILLA KIT
3y d d
54.50
M DWYER
MR J W PARRY PARTN
S C WİLLİAMS
9
0
7-7
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDIAN TYGRESS
4y d k
60.50
G WOOD
ELİZABETH GRUNDY R
J FANSHAWE
8
85
122161-
127
0
2
ROSE BERRY
5y d k
60.00
S DE SOUSA
STRAWBERRY FİELDS ST
C WALLİS
5
84
33128-2
40
0
3
EMILY GOLDFINCH
6y a k
58.50
GRACE MCENTEE
MİSS R MCENTEE MR
P MCENTEE
6
81
1110-36
12
0
4
PUDS
4y d k
58.50
S W KELLY
MR N MARTIN
R HUGHES
3
81
214770-
127
0
5
PEGGY'S ANGEL
4y d k
54.50
B MCHUGH
MRS JESSİCA KEYS
MRS M FİFE
7
72
5008-25
71
0
6
SWEET AND DANDY (IRE)
4y d k
53.00
K O'NEİLL
MR IVOR COLLİER
L MCJANNET
2
69
68320-5
76
0
7
SONNET ROSE (IRE)
5y a k
52.00
M DWYER
MR JOHN C DAVIES
C ALLEN
1
66
320-837
12
0
8
CHICA DE LA NOCHE
5y d k
52.00
L MORRİS
MR ROBERT MOSS
S DOW
4
66
221-321
43
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMINO
6y d k
61.00
D E HOGAN
IN FOR A PENNY IN FO
ANDİ BROWN
12
38
86609-5
34
0
2
DALNESS EXPRESS
6y d g
61.00
L MORRIS
MR PETE SMITH
J G O'SHEA
9
48
00-5285
19
0
3
FOLLOWING BREEZE (IRE)
4y d k
61.00
C BENNETT
DR PAMELA WİLSON
J BOYLE
7
43
02650-9
22
0
4
LADY YORK (IRE)
4y d k
61.00
F NORTON
QUEENS HEAD RACİNG S
C WALLİS
10
48
56700-
105
0
5
LE MANEGE ENCHANTE (IRE)
6y k g
61.00
P MATHERS
MR NIGEL FRANKLIN
D SHAW
8
47
48-6256
57
0
6
MALAYSIAN BOLEH
9y a g
61.00
GRACE MCENTEE
MISS ROBIN BLAZE MCE
P MCENTEE
13
42
684495
13
0
7
MULTITASK
9y d g
61.00
A KIRBY
POWER GENEVA LTD M
G L MOORE
1
50
7407-68
28
0
8
MY GIRL MAISIE (IRE)
5y d k
61.00
P PRİNCE
MR R C GUEST
R C GUEST
2
42
000-060
27
0
9
MYSTICAL MOON (IRE)
4y a k
61.00
D COSTELLO
WENTDALE LİMİTED AND
D C GRİFFİTHS
6
45
5-67066
5
0
10
ROCK IN SOCIETY (IRE)
4y a g
61.00
T CLARK
MR DAVE JAMES
J BUTLER
3
43
047748-
113
0
11
ROY'S LEGACY
10y d a
61.00
G WOOD
NOTTS RACING, S A HA
S A HARRIS
5
45
90-0525
26
0
12
MELO PEARL
3y a d
55.00
A BRESLİN
M M FRANKLİN
MRS I G-LEVEQUE
4
41
7080-60
28
0
13
NERVOUS NERYS (IRE)
3y d d
55.00
K O'NEILL
EQUINOX RACING
A HALES
11
46
7965-69
17
0
14
SYBIL GRAND
3y d d
55.00
NICOLA CURRIE
OUT OF BOUNDS RACING
KATY PRICE
14
49
07-5220
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLIGATOR
5y a g
61.00
L MORRIS
NEVILLE STATHAM FA
A CARROLL
2
44
63-4734
19
0
2
DREAM ALLY (IRE)
9y d g
61.00
JONATHAN FISHER
HIGH MOOR RACING 4
J WEYMES
5
46
09-0837
14
0
3
KYLLUKEY
6y d g
61.00
F NORTON
MRS HAYLEY WALLIS
C WALLIS
10
45
674-544
29
0
4
LEGAL MIND
6y a a
61.00
A KIRBY
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
7
49
42-7536
19
0
5
LISNAMOYLE LADY (IRE)
4y a k
61.00
G DOBIE
MRS S B NUNDRAM
MARTIN SMITH
6
40
4800-99
29
0
6
MAJOR MUSCARI (IRE)
11y a g
61.00
C BENNETT
MR J MORRIS
S A HARRIS
14
41
6050-90
14
0
7
POPPY MAY (IRE)
5y d k
61.00
B MCHUGH
TEAM GİVEN 1
J GİVEN
8
48
912-985
14
0
8
SOLDIER BLUE (FR)
5y a g
61.00
C HARDIE
S AND S RACING
B ELLISON
12
50
5772-48
36
0
9
SWENDAB (IRE)
11y d g
61.00
ROSSA RYAN
E G RACING: SWENDAB
J G O'SHEA
13
50
5390-97
29
0
10
SWISS CROSS
12y d g
61.00
GRACE MCENTEE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
9
50
273575
29
0
11
TELLOVOI (IRE)
11y d g
61.00
P PRINCE
MR R C GUEST
R C GUEST
4
46
7-63323
21
0
12
ASCOT DREAMER
3y a d
55.00
A BRESLİN
MR RON HULL
D BROWN
11
50
896-743
3
0
13
EVER ROCK (IRE)
3y d d
55.00
K O'NEİLL
EVER EQUİNE J S MO
J S MOORE
3
49
44-2525
50
0
14
SPEED SKATER
3y d d
55.00
J HAYNES
MR A D SPENCE
MRS A PERRETT
1
49
90-500
29
0
28 Mart 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 mart 2019 perşembe at yarışı bülteni, 28 mart 2019 at yarışı programı, 28 mart 2019 tjk yarış programı, 28 mart 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 mart 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 28 mart 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 28 mart 2019 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni