Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASLAN ADAM
4y d a
HALICARNASSUS (IRE)
59.00
A.İNCİAP
RECEP KETME
H.TEKİNALP
1
65
523667
108
11
2.10.37
2
PERFECTUS
7y d a
OKAWANGO (USA)
60.00
MER.ÇELİKAP
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
5
64
2148-01
13
20
2.01.97
3
JUST RUN
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.50
T.YILDIZ
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
6
55
49-3484
14
15
2.02.64
4
HILL HEAD
6y d a
POWERSCOURT (GB)
56.50
O.ÖZTÜRK
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
2
51
4-42657
17
9
2.01.15
5
BABA DİNO
4y a a
BOSPORUS (IRE)
54.50
M.GÜNDÜZELİ
KADİR FİDAN
İ.ALPUĞUR
7
50
170043
14
15
2.01.34
6
SAVAŞ ATI
5y d a
KANEKO
56.00
N.ŞEN
KADİR EREKE
R.COŞKUN
10
50
17-3895
14
15
2.03.24
7
FERHATHAN
5y a a
DRAGON PULSE (IRE)
52.50
D.PALAUR
EROL ŞİRİN
K.ELALDI
3
43
080-605
12
10
2.02.59
8
LION FLAG
4y a a
LION HEART (USA)
51.00
O.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
9
43
143-042
14
16
2.02.98
9
ALİDEV
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
50.50
S.TIRPAN
CAHİT CANKO AYSU
S.H.BARUT
4
39
31-5441
14
20
2.01.87
10
CUPIDS ARROW
4y d a
AFTER MARKET (USA)
50.00
N.AVCİ
SERDA TANDOĞAN KURU
A.OLCAR
8
35
4-77576
14
7
2.03.30
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZEUS
7y k a
TOŞUR
63.00
D.MALATYALI
UMUR ÖZARAR
BEK.YILDIRIM
7
53
607-500
26
10
1.36.58
2
NİZİP FIRTINASI
6y d a
KAFKASLI
58.50
Ç.CANPOLATAP
ALİ IŞIK DENİZ
İ.ALPUĞUR
6
50
635363
8
13
1.35.89
3
REŞİTBEY
5y k a
GOBAKBEY
60.50
O.ÖZTÜRK
İSMET ALTIN
G.ALTIN
1
48
2-03057
22
13
1.36.87
4
MY CEM
6y k a
ŞANSÜR
59.00
S.TIRPAN
KADİR EREKE
R.COŞKUN
5
45
717-453
40
16
1.36.75
5
AKÇAAĞA
5y a a
MURATAĞA
57.50
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
4
42
63-6113
14
19
1.38.30
6
KARACAGÜZELİ
5y k k
YAŞARCIK
57.00
İ.H.KETME
SALİH ERTEN
H.TEKİNALP
9
41
400-080
44
11
1.41.91
7
HASAN ABİ
8y a a
ŞENTAY
54.00
S.İPEK
KADRİ BAŞKURT
ES.ÇETİN
2
35
550988
105
11
1.36.38
8
YÜCEDAĞ
5y k a
TURBO
52.50
D.PALAUR
BARIŞ DURDAĞ
İ.ALPUĞUR
8
32
0828-31
8
20
1.37.17
9
ŞAHGÖZÜ
5y k a
BİLGİN
50.00
F.KARAKURTAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
3
25
943-828
21
13
1.37.55
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK WOMAN
3y d d
OĞLUMEMRE
58.00
M.DEMİRBAŞ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
6
10
758-0
61
16
2
CAN SİMİDİ
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
N.ŞEN
NECDET ÖZBEK
R.COŞKUN
3
7
908060
95
13
1.37.62
3
CASAMIRO
3y a d
CAPO BASTONE (USA)
55.00
B.AKÇAYAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
5
28
6-4365
41
15
1.32.09
4
ÇETİN CEVİZ
3y a d
CANBERKS LOVE
58.00
H.ALTIN
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
10
6
8009-00
61
13
1.40.78
5
FLYING SEA
3y d d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
OĞUZ EREN
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
8
0
0
20
6
KIYZA REŞ
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
İ.H.KETME
HÜSEYİN BOYRAZ
H.ÇALIŞKAN
4
16
486647
5
7
1.32.64
7
LAST MY DARLING
3y d d
DERVİŞ AĞA
58.00
O.ÖZTÜRK
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
9
22
0548-09
16
13
8
SAHRA GÜNEŞİ
3y d d
POWERSCOURT (GB)
56.00
O.GÖKÇEAP
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
A.AKBULUT
7
9
8-0857
19
15
9
SKYROSE
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
NAZIM KOCAOĞLU
H.CANSU
2
7
898-809
12
13
1.36.73
10
UMURBEY RÜZGARI
3y a d
CANBERKS LOVE
55.00
F.KABADAYIAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
1
0
69
105
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖLDEM
4y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
T.YILDIZ
MURAT ALTIN
G.ALTIN
4
80
1-21212
28
19
2
ALLIYARİM
4y a k
ÖZHABER
55.00
O.ÖZTÜRK
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
6
61
113726
15
16
3
MAHPERVERKIZ
4y d k
BİLGİN
55.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
54
495122
15
19
4
FIRTINA TOYNOK
4y k k
YAŞARCIK
54.00
M.GÜNDÜZELİ
TURAN ÇİÇEK
S.AYDEMİR
3
53
3-24469
5
15
2.09.23
5
GONCA
4y k k
GOBAKBEY
54.00
O.YILDIZ
MEHMET ALİ ÖZKAN
H.TEKİNALP
2
40
272157
5
18
2.11.60
6
HOPPA
4y k k
KARAKEMAL
54.00
N.AVCİ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
1
43
137-732
20
15
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DÖKERSON
4y d a
AFTER MARKET (USA)
61.00
M.B.SAKALLILAR
MURAT DÖKER
U.YOĞURTÇU
1
37
128517
14
19
2.15.57
2
BIG MAN
5y d a
LION HEART (USA)
60.00
F.KABADAYI
LAMİ TURAN
Ç.DEMİR
5
33
246432
6
16
2.15.69
3
YILMAZHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
ALP.OLUK
BATURHAN AKSOY
MURAT ÇAM
7
74
455841
7
20
2.15.34
4
FAITHFUL WOLF
4y a a
SPEEDY WOLF
58.00
ÇETİN TAŞ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
8
65
789-157
21
18
2.15.88
5
FRANKENSTEIN
4y d a
REY DE CAFE (USA)
58.00
Y.E.YÜKSEL
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
6
23
487507
12
10
2.16.57
6
PARSALI ATAKAN
4y a a
REY DE CAFE (USA)
58.00
F.KARAKURT
MEHMET DEMİRKOL
İ.ALPUĞUR
4
37
335-116
56
19
2.14.50
7
HAS
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
54.00
MER.ÇELİK
EMİNE KAYA
R.COŞKUN
3
75
6723-53
7
11
8
SUHARRY
8y d a
ROYAL ABJAR (USA)
56.00
B.AKÇAY
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
2
75
5-03526
10
12
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARANANKAN
3y d d
RAMAYANA
54.00
MER.ÇELİKAP
SEDAT ŞAHİN
E.KAÇAĞAN
7
25
744755
13
12
1.29.29
2
BİRANDA
3y d d
PERFECT STORM
58.00
S.ÖZEN
ERTAN ÖZTÜRK
D.SAV
8
19
667-43
13
15
3
HIGH LEVEL
3y a d
GREEN GÖNEN
54.00
Y.E.YÜKSELAP
HANDE ORHAN
H.KILINÇ
1
25
5-64845
19
11
1.30.18
4
MAVİ BONCUK
3y a d
CANBERKS LOVE
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
6
0
0
20
5
MEMBRAN GRADE
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
58.00
T.ALICI
ASKERİ CANPOLAT
SER.GÖKÇE
9
0
08
127
18
6
MISS NİLÜFER
3y a d
PERFECT STORM
58.00
N.ŞEN
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
5
26
6296
19
16
7
MONTA TAMARA
3y d d
LUXOR
58.00
R.CİHAN
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
4
0
45
127
18
8
STAR GOLD
3y d d
EL CORREDOR (USA)
58.00
T.YILDIZ
BEKİR OZAN HAS
İ.ALPUĞUR
10
24
568-72
19
15
9
STRONGER
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
N.AVCİ
HASAN TAŞKIRAN
Y.TALUK
2
31
8-64237
20
13
1.30.78
10
YUNUSELİ RÜZGARI
3y a d
OĞLUMEMRE
58.00
O.YILDIZ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
3
23
675-537
12
13
1.32.46
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRIM FIRTINASI
4y k a
KIRIMHAN
58.00
KEMAL KURT
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
2
8
0800-87
11
12
2
KİNYAS
4y a a
YALAZ
58.00
H.POLAT
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
3
4
400779
11
6
2.28.96
3
NAİFBABA
4y k a
KIRIMHAN
58.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
9
22
232340
11
16
2.17.05
4
SANCAK YADİGARI
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
F.FELHANAP
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
5
16
48-0826
11
11
5
TESADÜFHAN
4y k a
DEMİRSOY
58.00
M.AVŞAR
İ.HALİL PARILDAR
İ.SAYIS
1
0
00
11
18
6
TUMBULFATİH
4y k a
DİLBERAĞA
56.00
Ş.KAPUCUAP
İBRAHİM TUMBUL
A.GÜRGÖZE
4
1
497079
127
6
7
YAKAMOZBEY
4y a a
CANGIL
58.00
V.KIZMAZ
REŞAT GÜMÜŞ
D.H.ÖZEL
7
25
538-2
53
16
8
BAYANANNE
4y a k
ODİNHAN
54.00
İ.KATARAP
HALİL ASLAN
F.ALTIN
6
15
06-2309
21
11
2.23.49
9
DİKENSİZ GÜLÜM
4y a k
SERDARHAN
56.00
S.KAPLAN
HALİL HATİPOĞLU
İ.SAYIS
8
9
9-09053
11
8
2.42.08
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜK BEREN
7y a a
ŞENTAY
61.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
M.KARALI
10
68
281971
11
20
1.39.17
2
TURBOCU
7y a a
TURBO
57.50
İ.KATARAP
FERİDUN GÜNDÜZ
M.ARSLAN
7
63
8640-04
4
13
1.40.75
3
GÖRGÜNCAN
7y k k
GÜNTAY
62.00
V.KIZMAZ
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
5
66
392201
4
20
1.38.14
4
AVAN
7y k a
KAIZBERT (RU)
58.50
E.KILIK
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
1
59
012012
11
19
1.35.64
5
TİLKİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
N.ALTIN
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
3
50
843431
21
20
1.42.40
6
GEZEGEN
8y a a
BİLGİN
52.50
M.AVŞAR
HAMİT ALPAK
A.E.KARAKURT
2
47
447042
4
15
1.41.24
7
CANDOSTUM
7y a a
KAIZBERT (RU)
50.50
H.DEMİRTAŞ
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
9
43
875629
11
9
1.38.55
8
EMİRGAN
6y k a
KARA YAĞIZ
50.00
E.ÇANKAYAAP
SELAMİ NURAL
MUH.YILDIRIM
4
40
271044
11
17
1.39.45
9
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
50.00
KEMAL KURT
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
8
26
896441
11
20
1.39.11
10
UÇAN REİS
5y k a
UÇANBEY
50.00
M.E.DOĞANAP
ADNAN DOĞAN
İ.SAYIS
6
10
07-2003
11
6
1.39.44
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİŞİDİ
5y d k
EXPANSION (USA)
61.00
M.AVŞAR
İ.ETHEM AKIL
S.ÇELİK
9
47
762140
98
18
1.23.80
2
FREESIA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
1
58
431032
13
17
1.21.15
3
GREEN VOILETTE
5y a k
GREEN GÖNEN
59.00
M.A.AKTÜRK
MUZAFFER ÇİZİK
A.TOPRAK
5
25
14-6028
11
15
1.25.17
4
BELLA CAVALLO
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
54.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
2
16
1-56459
11
15
1.24.55
5
MAVİŞ
4y a k
CUVEE (USA)
54.00
E.ÇANKAYAAP
M.GARİP YILMAZOĞLU
D.H.ÖZEL
3
45
02112-9
67
18
6
QUEEN SALIMA
4y d k
LION HEART (USA)
58.00
H.POLAT
BAKIR FELHAN
A.E.KARAKURT
10
33
30-7041
11
20
7
STAY STRONG
4y d k
ZANJERO (USA)
58.00
N.ALTIN
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
6
35
643321
7
20
1.24.76
8
FAIRY DANCER
5y a k
BOSPORUS (IRE)
57.00
V.KIZMAZ
LETİF DOĞAN
D.H.ÖZEL
7
26
10-3900
7
15
9
LION MASTER
5y a k
LION HEART (USA)
55.00
B.BEKTAŞAP
HALİT DAĞTEKİN
D.H.ÖZEL
8
21
2-20520
49
16
10
LUSINGA
5y a k
BOSPORUS (IRE)
55.00
E.KILIK
HASAN SEVİM
A.TOPRAK
4
18
779-779
18
3
1.24.50
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK LEGACY
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
H.İ.AKKAYA
MUZAFER BAKİ
MUH.YILDIRIM
1
25
78-9541
25
20
2
BOTAN HAT
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
E.KILIK
SİNAN KORKMAZ
K.YILDIZ
10
38
158312
7
19
2.08.61
3
CHEERFUL CHILD
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
M.ÜNLÜ
HÜSNÜ ERCAN
K.YILDIZ
6
30
5-1286
14
17
4
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
58.00
V.DEMİR
TEYFİK TINAS
Ş.OLĞAÇ
4
58
71-6113
21
19
2.09.44
5
GÖNCÜBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
M.BAHADDİN GÖNCÜ
S.ÇELİK
3
33
421475
21
17
2.11.50
6
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
N.ALTIN
OSMAN GÜLLÜ
S.ÇELİK
7
40
679125
7
18
2.08.37
7
TOP RUNNER
3y d e
AMERICAN LION (USA)
58.00
H.POLAT
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
8
14
379354
7
10
8
YOUNG BOY
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
M.AVŞAR
TEKİN AKYAVUZ
R.KARATAŞ
9
41
1-40441
7
20
2.06.58
9
ZANAPALI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
V.KIZMAZ
HALİL KAYA
R.KONUK
2
89
124514
6
19
2.06.27
10
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
56.00
H.PARILDAR
AYTEN SALTABAŞ
İ.SAYIS
5
29
321673
7
17
2.09.68
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
59.00
İ.KATARAP
RESUL ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
4
80
141466
7
17
2.12.28
2
CEVHER
5y d a
BİLGİN
59.00
V.DEMİR
HÜLYA ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
7
92
4-75471
7
20
2.09.43
3
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
59.00
M.A.AKTÜRK
YAKUP YILDIZER
İ.SAYIS
1
64
624012
7
19
2.07.73
4
ADAM
9y a a
HÜRBATUR
56.00
H.ALTUNKILIÇ
SEZGİN DÖNMEZ
MUH.YILDIRIM
8
46
4907-02
11
13
2.08.33
5
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
52.00
E.ÇANKAYAAP
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
3
51
252928
7
17
2.12.94
6
HARZEMŞAHLI
6y k a
AĞA KARACA
56.00
V.KIZMAZ
ELİF KAYA
İ.SAYIS
6
60
316875
11
16
2.22.07
7
LİDEREFE
6y a a
ŞÖVALYE
56.00
H.POLAT
MÜCAHİT YILDIZHAN
M.BALTA
9
42
59880-9
21
9
2.16.13
8
ŞUBATHAN
10y k a
ERBEYİM
54.50
B.BEKTAŞAP
MUSTAFA YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
2
59
572687
11
12
2.04.41
9
YALAZBEYİ
5y a a
YALAZ
56.00
N.ALTIN
MAHMUT ÇELİK
S.ÇELİK
5
62
270-033
14
14
2.13.44
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKMUTLU
4y a a
TOŞUR
58.00
N.ALTIN
YASİN TEKTAŞ
İ.SAYIS
10
8
6-450
11
16
2
ATİKREİS
4y a a
ATİKBEY
58.00
H.PARILDAR
ÖMER ALAK
D.H.ÖZEL
5
16
0-86425
11
7
2.22.28
3
BİRSİMA
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
ERCAN ALTINAP
MUSTAFA ÜNLÜ
A.E.KARAKURT
8
14
503760
127
11
4
KARAOĞLANBEY
4y a a
YILMAZER
54.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
2
23
746335
11
14
2.20.28
5
TAKILBANA
4y k a
GOBAKBEY
54.00
İ.KATARAP
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
7
9
763688
9
6
2.19.29
6
TERKANBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
M.AVŞAR
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
6
7
054754
11
9
2.18.26
7
TUMBULAYDIN
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
M.E.DOĞANAP
LETİF DOĞAN
D.H.ÖZEL
4
20
50-2074
11
14
8
DERE SULTANI
4y a k
TURBO
56.00
MEHMET ALTINAP
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
3
3
09-0787
21
11
2.32.10
9
GÜLBAHÇEM
4y k k
YALÇINER
56.00
Ş.KAPUCUAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
9
4
309578
21
7
2.23.83
10
TOŞURABLA
4y a k
TOŞUR
56.00
H.ALTUNKILIÇ
CEVER KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
1
4
9-84607
21
3
2.24.23
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAHKUMADAM
4y k a
SAĞANAK
61.00
Ü.TAŞAP
HÜLYA ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
17
35
66410-0
32
18
2
HACIVAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
63.00
M.DOĞAN
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
8
34
2-55883
35
14
2.11.50
3
AKTEMUR
8y a a
ŞÖVALYE
59.00
İ.KATARAP
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
11
32
6-12398
25
16
2.14.74
4
NEVHAN
4y a a
BOLKAR
59.00
KEMAL KURT
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
10
31
8-03291
29
20
5
ÖZGENHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
61.00
N.ALTIN
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
7
30
819029
25
16
2.11.86
6
MAZLUM AĞA
4y k a
ATOMKARINCA
55.50
F.FELHANAP
SEMİH YARDIMCI
M.KEKLİK
13
28
7-29016
11
19
2.16.74
7
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
59.00
H.POLAT
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
16
26
60-0326
11
11
2.12.58
8
ETYOPYALI
5y k a
DALAYLA
58.00
V.KIZMAZ
ORHAN KARAMAN
İ.SAYIS
4
24
3-00657
4
8
2.09.08
9
FERZANDE KIZ
5y a k
MİŞMİŞHAN
59.00
S.KAPLAN
HACİ DİNÇER
D.H.ÖZEL
9
26
562-824
8
17
10
MİLLİOĞLUM
4y a a
GOBAKBEY
55.50
H.DEMİRTAŞ
ŞÜKRÜ YARDIMCI
M.KEKLİK
3
24
760-000
14
11
11
OKGİBİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.50
H.İ.AKKAYA
LÜTFİ TURAN
D.H.ÖZEL
18
23
535370
127
7
12
ÖKSÜZTAY
4y a a
ATOMKARINCA
50.50
ABDULLAH ARAP
RİFAT YAVUZ
K.YILDIZ
1
20
710-707
7
16
13
BİLEKKAYA
6y k a
BİLGİNER
54.00
M.IŞIKAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
2
22
003595
14
12
2.11.25
14
HABERATLI
6y k a
HABERBATUR
56.50
E.KILIK
ÖMER ŞEKER
M.BALTA
5
21
0985-80
75
12
2.07.06
15
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
54.50
B.BEKTAŞAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
6
21
361967
14
17
2.12.79
16
DÜŞEŞ
8y a a
ŞENTAY
53.50
H.ALTUNKILIÇ
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
15
15
0-73353
21
3
2.13.92
17
KUYUMCU
5y a a
ŞÖVALYE
52.00
MEH.PARLAKAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
12
13
0-06080
21
13
2.10.70
18
KIZGINDEMİR
5y k a
BERKOŞ
52.50
H.PARILDAR
SIDDIK KAYA
A.E.KARAKURT
14
13
0-00569
24
10
2.10.76
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STARGAZER (IRE)
6y d a
61.50
R WİNSTON
ZOE HASSALL GEORGE
P KİRBY
3
102
0021-23
59
0
2
COSMELLI (ITY)
6y d a
58.00
D MUSCUTT
IMPORT RACİNG, G KEL
MİSS G KELLEWAY
1
95
606-756
28
0
3
LUCKY DEAL
4y a a
57.50
F NORTON
MR KAİ FAİ LEUNG
M JOHNSTON
2
96
0114-21
40
0
4
BUSY STREET
7y d a
57.50
MARK CREHAN
KHDRP MARTYN ELVİN
M APPLEBY
4
94
34-1321
19
0
5
LOUD AND CLEAR
8y d a
52.50
PHİL DENNİS
MRS EXORS THE LATE
J GOLDİE
5
82
31-1323
32
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUP DE GOLD (IRE)
3y d e
59.50
JAMES DOYLE
SUNDERLAND HOLDING I
W HAGGAS
1
76
582-
127
0
2
EL MISK
3y d e
59.50
K O'NEİLL
SHEİKH MOHAMMED BİN
J GOSDEN
4
0
0
0
3
PURDEY'S GIFT
3y d e
59.50
G LEE
SHEİKH JUMA DALMOOK
A BALDİNG
5
0
36-
127
0
4
ROCHESTER HOUSE (IRE)
3y a e
59.50
F NORTON
JOHN BROWN MEGAN D
M JOHNSTON
2
0
0
0
5
WELL FUNDED (IRE)
3y d d
57.50
P HANAGAN
CLARENDON THOROUGHBR
J BETHELL
3
0
85-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINVER EDGE (USA)
3y d e
60.50
JAMES DOYLE
GODOLPHİN
C APPLEBY
5
86
421
39
0
2
LOCH NESS MONSTER (IRE)
3y d e
60.00
A RAWLİNSON
MR MATTHEW TAYLOR
M APPLEBY
4
85
2189-
127
0
3
ALKAAMEL
3y d e
59.50
CİEREN FALLON
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
3
84
786-111
37
0
4
HESSLEWOOD (IRE)
3y d e
58.50
DANİEL TUDHOPE
CLARENDON THOROUGHBR
J BETHELL
2
82
12506-
127
0
5
FIVE HELMETS (IRE)
3y d e
54.50
J GORMLEY
MR BRENDAN KEOGH
I JARDİNE
1
73
481332-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAGEANT MASTER (IRE)
3y a e
60.50
P MULRENNAN
AEDOS TOMPKİNS
M TOMPKİNS
11
60
582050-
100
0
2
KODI DREAM
3y d e
60.00
B SANDERSON
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
9
59
56-8144
24
0
3
KLIPPERTY KLOPP
3y a e
60.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
8
59
729-205
24
0
4
SMASHING LASS (IRE)
3y a d
59.00
S GRAY
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
6
57
132430-
127
0
5
ALFRED THE GREY (IRE)
3y k e
59.00
T EAVES
ELSA CRANKSHAW GORDO
MİSS T WAGGOTT
4
57
3873-07
24
0
6
MI LADDO (IRE)
3y d e
58.50
J P SULLİVAN
THE TWO GREYS SYNDİC
OLİVER GREENALL
2
56
9535-
127
0
7
ZOOM OUT
3y a e
58.50
R SCOTT
R S COCKERİLL (FARMS
N TİNKLER
14
56
057
18
0
8
SHE'ZANARAB
3y a d
58.50
J GORMLEY
MR J FYFFE
I JARDİNE
13
56
6479-
127
0
9
CARAMEL CURVES
3y d d
58.00
L EDMUNDS
HARROWGATE BLOODSTOC
T D BARRON
7
55
99274-
124
0
10
JAGERBOND
3y a e
57.50
K STOTT
MRS CHRİSTİNE HOPPER
A CROOK
12
54
657756-
122
0
11
COOL KITTY
3y d d
57.00
P J MCDONALD
MİSS R E A MENZİES
REBECCA MENZİES
10
52
0297-86
70
0
12
FIRSTEEN
3y d d
57.00
G LEE
STAR RACİNG
A WHİLLANS
5
52
07-633
24
0
13
BLAZING DREAMS (IRE)
3y d e
57.00
A MULLEN
CHAMPAGNE CHARLİES C
B HASLAM
3
52
70473-3
55
0
14
OUR SECRET (IRE)
3y a d
57.00
PHİL DENNİS
THE FOUR ACQUAİNTANC
LİAM BAİLEY
1
52
0040-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATHOLLBLAIR BOY (IRE)
6y a a
61.50
FAYE MCMANOMAN
THE GEEZAAAH PARTNER
N TİNKLER
11
81
0-31323
32
0
2
CHOOKIE DUNEDIN
4y d a
60.50
P MULRENNAN
RAEBURN BRİCK LİMİTE
K DALGLEİSH
10
79
4174-45
42
0
3
MARTINEO
4y d a
60.00
JAMES DOYLE
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
5
78
408-011
34
0
4
CLASSIC PURSUIT
8y d a
59.50
D NOLAN
FROM THE FRONT RACİN
STEF KENİRY
12
77
71-5759
18
0
5
PADDY POWER (IRE)
6y a a
59.50
S P DAVİS
M SCAİFE R A FAHEY
R FAHEY
2
77
040000-
127
0
6
MANSHOOD (IRE)
6y d a
59.00
P J MCDONALD
TAYLOR'S BLOODSTOCK
P MİDGLEY
3
76
509913-
104
0
7
CHOICE ENCOUNTER
4y a a
59.00
DANİEL TUDHOPE
GREENFİELD RACİNG
ARCHİE WATSON
1
76
114754
5
0
8
INAAM (IRE)
6y d a
58.50
K O'NEİLL
TRAMORE TREE
J BUTLER
13
75
0064-12
58
0
9
INVIOLABLE SPIRIT (IRE)
4y d a
56.50
P HANAGAN
BARDSLEY, HYDE TAT
R FAHEY
6
70
269566-
127
0
10
EPEIUS (IRE)
6y d a
56.50
A MULLEN
BEN HASLAM RACİNG SY
B HASLAM
7
70
27-3115
31
0
11
LUCKY LODGE
9y d a
56.50
K SCHOFİELD
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
14
70
2-63224
10
0
12
MUTABAAHY (IRE)
4y d a
56.00
C HARDİE
DAREN MCCREARY PAR
A BRİTTAİN
8
69
623-968
20
0
13
DIRCHILL (IRE)
5y d a
56.00
C LEE
MR STUART MURRAY
D THOMPSON
4
69
3-36736
32
0
14
DUKE COSIMO
9y a a
55.00
PHİL DENNİS
MR STUART HERRİNGTON
M HERRİNGTON
9
67
7-26172
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUGLER BOB (IRE)
3y a e
62.00
J HART
MR ROBERT HOULTON
J J QUİNN
8
72
23338-
127
0
2
MASTER MATT
3y d e
61.50
CIEREN FALLON
MR DENIS QUINN
D P QUINN
11
71
75232-
127
0
3
MAGICAL SPIRIT (IRE)
3y a e
61.50
K STOTT
HAMBLETON RACİNG LTD
K RYAN
4
71
931-
127
0
4
PRIMEIRO BOY (IRE)
3y k e
60.50
CONNOR MURTAGH
BARDSLEY, HYDE TAT
R FAHEY
7
69
056221-
127
0
5
STALLONE (IRE)
3y d e
60.00
T QUEALLY
REBEL RACING PREMIER
RİCHARD SPENCER
1
68
859-
127
0
6
KLOPP
3y d d
60.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
6
68
1-61222
7
0
7
PEARL OF QATAR
3y k d
60.00
BEN ROBINSON
MRS J A MARTIN
B ELLISON
2
68
15475-
127
0
8
QUANAH (IRE)
3y a e
60.00
P MULRENNAN
KİLLARNEY GLEN AND S
M TOMPKİNS
9
68
650-
127
0
9
TIE A YELLOWRIBBON
3y k d
60.00
DANİEL TUDHOPE
CHRİS WRİGHT THE H
J BETHELL
10
68
69332-
127
0
10
HARPERELLE
3y a d
58.50
A MULLEN
MR J D WRİGHT MRS
A WHİLLANS
5
65
223-30
27
0
11
SUPERSEDED (IRE)
3y k e
57.50
R WİNSTON
NORTHUMBRİA LEİSURE
J BUTLER
3
62
834-758
9
0
1 Nisan 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 nisan 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 1 nisan 2019 at yarışı programı, 1 nisan 2019 tjk yarış programı, 1 nisan 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 1 nisan 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 1 nisan 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 1 nisan 2019 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni