Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAM'S SPIRIT (MD)
3y a g
54.50
MARCOS MENESES
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY HILLS
1
29
8
21
0
2
SHE'S JUST QUALITY (KY)
3y d d
52.00
DYLAN DAVIS
FERGUS GALVIN
WESLEY WARD
2
0
0
0
3
LIVING VICARIOUSLY (KY)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
WIN PLACE SHOW STABL
MICHAEL TOMLINSON
3
65
463-72
28
0
4
BRIDOLOGIST (FL)
3y k g
54.50
LEONEL REYES
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
4
59
3
26
0
5
OFFICER COUNTRY (MD)
3y d g
54.50
RAJIV MARAGH
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
5
64
5
36
0
6
VIOLENT FIGHT (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK CASSE
6
0
0
0
7
BORGOBYTHESEA (KY)
3y d g
54.50
VICTOR LEBRON
GLEN LOSTRITTO
ANGEL MEDINA
7
0
0
0
8
CONCORDE'S DREAM (FL)
3y a e
54.50
JOEL ROSARIO
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
8
0
0
0
9
CALL CURT (KY)
3y k g
54.50
EDGARD ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN AVILA
9
77
2
57
0
10
MR NAPPY (FL)
3y d g
54.50
MIGUEL VASQUEZ
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
10
79
452-546
29
0
11
EXTREMELYEXCLUSIVE (FL)
3y a g
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
11
0
0
0
12
NINTH OF APRIL (KY)
3y d g
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
KINGDOM RACING
JOHN MC ALLEN
12
41
57590-6
14
0
13
BYCHANCE (KY)
3y d e
54.50
FANNY OLSSON
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
13
41
0-07575
14
0
14
SPEEDY HANS (KY)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
GARY BARBER
MARK CASSE
14
65
67-3
26
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRULY AMBITIOUS (FL)
3y d d
54.00
JOEL ROSARIO
WHELAN VAN SICLEN, J
EDWARD PLESA, JR.
1
42
0-056
32
0
2
GREY JAZMINE (KY)
3y k d
54.00
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
2
41
7907
25
0
3
COOL LILY LOU (FL)
5y d k
57.00
JOSE ALVAREZ
LARRY BELL
JUAN ARIAS
3
40
9-
127
0
4
NEW YORK COMMANDER (NY)
3y d d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
4
0
0
0
5
MYSTIC COMIN HOME (KY)
3y d d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
5
47
748-522
32
0
6
BIBIANA (KY)
3y a d
54.00
TYLER GAFFALIONE
FANELLI, JOHN AND HU
SAFFIE JOSEPH, JR.
6
64
2464-6
35
0
7
SYLLABUS (FL)
3y d d
50.50
ALBERTO BURGOS
ADAM PARKER
JOSEPH ORSENO
7
0
0
0
8
JANE (FL)
3y d d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
8
0
0
0
9
CABRINA (FL)
3y d d
54.00
LEONEL REYES
BLACK CHEVRON RACING
EDUARDO AZPURUA, JR.
9
0
0
0
10
MARKISTAN (FL)
3y d d
54.00
LUIS SAEZ
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
10
56
277-233
32
0
11
IMA DAREDEVIL (NC)
3y a d
54.00
EDGARD ZAYAS
BLACKSTONE STREET RA
MICHAEL LERMAN
11
0
0
0
12
ABOVE PAR (KY)
3y k d
53.50
LUIS REYES
CLAP EMBROIDERY
ANTONIO SANO
12
36
858
15
0
13
ARCH FLYER (FL)
3y d d
54.00
ANGEL RODRIGUEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
13
23
6
22
0
14
PAZYARMONIA (NY)
3y a d
54.00
FANNY OLSSON
SCOTT ACKER
SCOTT ACKER
14
25
00-098
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TALKTHETALK (KY)
4y k k
56.00
LUCA PANICI
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
1
67
1335-45
28
0
2
MISS CHLOE G (FL)
6y d k
56.00
RICHARD MITCHELL
HORACE ARMSTRONG
RICHARD RALPH
2
50
2176-57
62
0
3
PAPA'S LITTLE GIRL (FL)
4y a k
56.00
TYLER GAFFALIONE
ENRIQUE SANCHEZ
JOSE GAROFFALO
3
64
224-232
20
0
4
TAKE CHARGE AGAIN (KY)
4y d k
52.50
ALBERTO BURGOS
JERSEY SHORE RACING,
JANE CIBELLI
4
62
622-185
20
0
5
AFROLINA (FL)
3y d d
53.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
5
15
697-908
29
0
6
DERBY DAY ZIP (NY)
4y d k
53.00
MARIO FUENTES
HARRY KELLY
PATRICK REYNOLDS
6
60
146-65
60
0
7
QUIET ALL AROUND (KY)
4y d k
56.00
VICTOR LEBRON
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
7
61
241-765
18
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTAF (KY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
1
0
0
0
2
KISS AND RUN (NY)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
MANGANARO BLOODSTOCK
CHERIE DEVAUX
2
70
4-
127
0
3
CAT LADY (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
3
83
32
39
0
4
TOO SEXY (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BAKKE, JIM AND ISBIS
CHRISTOPHE CLEMENT
4
89
3
39
0
5
LA BABIA (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
HELEN K. GROVES REVO
MICHAEL MATZ
5
74
64-23
39
0
6
PUBLICATION (KY)
3y k d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JUDDMONTE FARMS, INC
CHAD BROWN
6
0
0
0
7
MISS FLYING SUN (KY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
GAINESWAY THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
7
0
0
0
8
MIMINA'S TEAM (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
8
82
84-22
39
0
9
SURSUM CORDA (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
DEBORAH WILSON
IAN WILKES
9
78
34-
127
0
10
MARSH HARBOUR (KY)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
PHIPPS STABLE
CLAUDE MCGAUGHEY III
10
56
7-9
74
0
11
SLIP SLIDING AWAY (KY)
3y a d
54.50
RAJIV MARAGH
BURNING DAYLIGHT FAR
JAMES TONER
11
80
4-5
60
0
12
FOLLOW THE FLAG (KY)
3y k d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SKARA GLEN STABLES
MICHAEL MATZ
12
66
0
39
0
13
HEAVENLY PEACE (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
SUMMERPLACE FARM
EDDIE KENNEALLY
13
78
6
39
0
14
DUR A CUIRE (KY)
3y a d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
14
66
43-8
39
0
15
MIDNIGHT MARVEL (KY)
3y d d
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
ROBERT LIEDEL
BRIAN LYNCH
15
66
0
39
0
16
AMERICAN GODDESS (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WINDMILL MANOR FARM
WESLEY WARD
16
76
44
29
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALSA RITA (FL)
5y d k
51.50
MARIO FUENTES
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
1
60
84-3826
20
0
2
MEMORIZE (FL)
5y d k
51.50
ALBERTO BURGOS
DWIGHT CHEN
JAVIER NEGRETE
2
67
313-167
20
0
3
FANCY FOX (KY)
5y d k
55.00
LUIS SAEZ
STRIKE STABLE
JORGE DELGADO
3
70
1621-48
42
0
4
SUZ (IL)
5y a k
55.00
TYLER GAFFALIONE
FLYING P STABLE
DOMENICK SCHETTINO
4
72
6332-25
49
0
5
TRUE HEIRESS (FL)
5y d k
51.50
GADDIEL MARTINEZ
D AND D STABLE
JULIO CARTAGENA
5
77
2214-87
62
0
6
WORTH AVENUE (FL)
6y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
6
75
3655-54
42
0
7
GILDA F. (FL)
4y d k
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
7
72
15-1542
20
0
8
DIXIE PRINCESS (KY)
5y d k
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
BIG DADDY NEW YORK I
KATHY MONGEON
8
69
407-782
21
0
9
TUESDAY'S ROSE (KY)
6y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
M J M STABLE AND ROU
SAFFIE JOSEPH, JR.
9
73
1116-43
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RICHIES GREAT GIRL (FL)
3y d d
54.50
VICTOR LEBRON
RAVIN, RICHARD AND P
LARRY RIVELLI
1
71
11-2145
28
0
2
GLORIOUS GAL (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
CHARLES MATSES
JOSEPH ORSENO
2
67
657-153
36
0
3
DAYS OF SPRING (KY)
3y d d
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
3
73
38-4112
20
0
4
HARTLING (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
SMART ANGLE LLP
MICHAEL PINO
4
68
381-111
40
0
5
JUST A BIT SASSY (FL)
3y a d
54.50
RAJIV MARAGH
MARY E. EPPLER RACIN
MARY EPPLER
5
67
1-226
20
0
6
DIENDA (FL)
3y a d
54.50
JOEL ROSARIO
GABE GROSSBERG
MARK CASSE
6
54
2170-72
36
0
7
FANCIFIED (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
THREE CHIMNEYS FARM,
KENNETH MCPEEK
7
65
537-241
20
0
8
QUEEN FIELD (KY)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
8
66
51-4843
11
0
9
LA RUSIA (KY)
3y a d
54.50
EDGARD ZAYAS
SUPER SUPER STABLE
AMADOR SANCHEZ
9
65
371-223
20
0
10
I'LL DO IT MY WAY (KY)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
10
61
46-8713
20
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOKEN (KY)
3y a d
53.50
JOEL ROSARIO
CLAIBORNE FARM AND D
WILLIAM MOTT
1
57
82
53
0
2
NEVER FORGET (KY)
3y d d
53.50
JOE BRAVO
G. HUMPHREY, JR.
VICTORIA OLIVER
2
78
24-2
26
0
3
ETANA (KY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
ROSEDOWN RACING
SAFFIE JOSEPH, JR.
3
70
7225-33
53
0
4
SWEDEN (FL)
3y a d
53.50
FANNY OLSSON
ARINDEL
JUAN ALVARADO
4
70
504-23
29
0
5
NEW HOPE ROAD (KY)
4y d k
57.00
CHRIS LANDEROS
G. HUMPHREY, JR.
GEORGE ARNOLD, II
5
85
3-3
36
0
6
ASSUME (VA)
3y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
MICHAEL STINSON
TODD PLETCHER
6
72
4
39
0
7
ENVOUTANTE (KY)
3y d d
53.50
DYLAN DAVIS
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
7
90
32
25
0
8
BEAUTY BUZZ (KY)
4y d k
57.00
TYLER GAFFALIONE
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
8
66
42-3
47
0
9
REDEMPTION DAY (KY)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
WINSTAR STABLEMATES
WILLIAM MOTT
9
76
7
39
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMACK (KY)
4y d k
57.00
TYLER GAFFALIONE
ROBERT EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
1
78
3232-21
27
0
2
FALLEN LEAF (FL)
6y d k
56.00
EMISAEL JARAMILLO
AVERILL RACING LLC A
GEORGINA BAXTER
2
80
323174-
127
0
3
MISS BEHAVE (VA)
4y d k
56.00
DYLAN DAVIS
MENARY, JOHN AND COX
GAIL COX
3
83
214-8
50
0
4
DIXIEINCANDYLAND (KY)
4y d k
56.00
JOEL ROSARIO
RUSSELL DAVIS
EDDIE KENNEALLY
4
78
72831-2
27
0
5
TWICE AS MAGICAL (FL)
5y d k
56.00
ANGEL RODRIGUEZ
BENJAMIN, SUZANNE AN
EMMY GAFFNEY
5
67
646-721-
127
0
6
TIPLE (IRE)
4y d k
56.00
FANNY OLSSON
WELLSPRING STABLES
PHILIP SERPE
6
83
11624-7
85
0
7
AWSUM ROAR (NY)
6y d k
56.00
LUIS SAEZ
IMAGINARY STABLES, M
ELIZABETH DOBLES
7
86
181-313
27
0
8
BENTLEY'S DREAM (KY)
4y d k
56.00
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN WILKES
8
83
1-2402-5
27
0
9
SAYONARA BABY (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
9
68
531-25
74
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PHANTOM DANCE (ON)
3y d e
55.50
JOE BRAVO
SAM-SON FARM
GAIL COX
1
69
439-
127
0
2
WATER WALL (KY)
3y d e
55.50
DYLAN DAVIS
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
2
75
06-
117
0
3
LIMETINI (KY)
3y a e
55.50
LUIS SAEZ
PHOENIX THOROUGHBRED
TODD PLETCHER
3
0
0
0
4
BREAKAWAY ROMANCE (NJ)
3y d e
55.50
CHRIS LANDEROS
DE TOMASO, ISABELLE
BEN COLEBROOK
4
62
9
33
0
5
PRICING EXERCISE (CO)
3y d e
55.50
JOEL ROSARIO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
5
73
7
40
0
6
BATTALION (KY)
3y d e
55.50
TYLER GAFFALIONE
CHINA HORSE CLUB INT
WILLIAM MOTT
6
65
935
40
0
7
BEAR ALLEY (KY)
3y d e
55.50
EMISAEL JARAMILLO
WEST POINT THOROUGHB
DALE ROMANS
7
72
942
26
0
8
LASCARI (GB)
3y d e
55.50
MARCOS MENESES
CRYSTAL RACING ENTER
ARMANDO DE LA CERDA
8
0
0
0
9
EVER DANGEROUS (KY)
3y d e
55.50
EDGARD ZAYAS
REEVES THOROUGHBRED
GEORGE WEAVER
9
0
0
0
10
CARDIAC KID (KY)
3y d e
55.50
VICTOR LEBRON
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH MCPEEK
10
71
6526-
124
0
11
THIS ILL DEFEND (KY)
3y d g
55.50
MIGUEL VASQUEZ
ROBERT MASIELLO
THOMAS ALBERTRANI
11
81
2543-56
40
0
12
RIVER STONES (KY)
3y d e
55.50
LEONEL REYES
CALUMET FARM
DALE ROMANS
12
49
86
26
0
13
MAURO'S TEAM (KY)
3y k e
55.50
LUIS SAEZ
GRUPO 7C RACING STAB
JOSE D'ANGELO
13
58
88
40
0
14
SHAMROCKET (FL)
3y d e
55.50
EMISAEL JARAMILLO
DONEGAL RACING
CHRISTOPHE CLEMENT
14
85
63-2
29
0
15
MECHA CORTA (KY)
3y d e
55.50
EDGARD ZAYAS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
15
85
45
26
0
16
WIND RIDGE (MD)
3y d e
55.50
TYLER GAFFALIONE
ROBERT EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
16
67
5
54
0
2 Nisan 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:31 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 nisan 2020 perşembe at yarışı bülteni, 2 nisan 2020 at yarışı programı, 2 nisan 2020 tjk yarış programı, 2 nisan 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, gulfstream park at yarışı bülteni, 2 nisan 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni