Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Tampa Bay Downs ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
K P CREED (NY)
5y a g
54.50
LESLIE MAWING
RIDENJAC RACING
DENNIS WARD
1
61
552-817
26
0
2
WILSHIRE STAR (FL)
6y d g
54.50
ANGEL SUAREZ
BRUCE ALEXANDER
DENNIS WARD
2
73
181-242
20
0
3
BRANDT (KY)
5y d g
54.50
SAMY CAMACHO
JUAN CASTRO
GERALD BENNETT
3
70
3-22155
20
0
4
BROWNS GAP (KY)
9y d g
54.50
GARY WALES
LEILANI COLLINS
TOM CLARK
4
73
37-8133
20
0
5
INDIAN GULCH (KY)
5y d g
54.50
CHARLES LOPEZ
OLYMPIA STABLES
CHRISTOS GATIS
5
83
1261-37
7
0
6
OSVALDO (FL)
6y d g
54.50
ALONSO QUINONEZ
CM THOROUGHBREDS
CARLOS MUNOZ
6
71
3-34226
14
0
7
FIERY OPAL (NY)
6y d g
54.50
RAUL MENA
DIANE OLSON
DALE BENNETT
7
86
632-222
41
0
8
ENGLISH LAUGHTER (KY)
4y a g
54.50
RONALD ALLEN, JR.
MICHAEL KIRWAN
TERESA CONNELLY
8
74
55484-8
21
0
9
MONEY BROKER (KY)
5y d g
54.50
SCOTT SPIETH
LYNN RARICK
LYNN RARICK
9
60
075-682
37
0
10
THE WAYNE FACTOR (NY)
6y d g
54.50
DAVID DELGADO
ALISON ESCOBAR
ALISON ESCOBAR
10
71
76-5552
12
0
11
UNSPOILED MOMENTS (KY)
6y d a
54.50
RONALD ALLEN, JR.
DEBRA SMITH
GARY HOUSE
11
73
88-3433
37
0
12
ALLEGIANCE (KY)
4y d g
54.50
ALONSO QUINONEZ
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
12
74
315517-
119
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:53 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELVIS COLE (FL)
5y d g
54.50
RAUL MENA
REISLER, JOANNA AND
ROBERT SMITH
1
56
604-324
34
0
2
SINDARIUS (KY)
5y d g
54.50
OLAF HERNANDEZ
NATION'S RACING STAB
KEITH NATIONS
2
81
279-442
49
0
3
DANZO (FL)
3y a g
52.00
TOMAS MEJIA
CM THOROUGHBREDS
CARLOS MUNOZ
3
61
464214
13
0
4
CHESS MASTER (FL)
4y d g
54.50
LESLIE MAWING
BREEMES, PAUL AND PO
BALTAZAR GALVAN
4
66
35464-2
62
0
5
GOLDEN PRINCE (FL)
4y a g
54.50
JOSE LEON
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
5
59
333471-
127
0
6
CHAOS KID (KY)
3y d g
53.50
DANIEL CENTENO
HEEHAW RACING
DONALD HUNT
6
71
742-412
14
0
7
WICKED COURAGE (NY)
3y a g
54.00
JOSE GARCIA
MORELL, BONNIE AND C
RON POTTS
7
43
371424-
127
0
8
SOUR KICKS (KY)
3y d e
52.50
WILMER GARCIA
LAW LEGACY STABLES L
SKIP EINHORN
8
36
0-1
47
0
9
FREE DANCER (FL)
3y a g
52.50
SAMY CAMACHO
VITELLO, MICHAEL, TE
GERALD BENNETT
9
57
32-17
42
0
10
LOGSDON (FL)
4y d g
54.50
RONALD ALLEN, JR.
KENNETH DAVIS
SANDRA SLIVKA
10
53
26-037-5
16
0
11
DRAFTABLE (FL)
4y d g
54.50
CHRISTIAN DOMINGUEZ
ANDREW DION
ROBERT RAYMOND
11
56
4-48715
13
0
12
I'LL MAKE U FAMOUS (KY)
5y d g
54.50
MARCELO ALMEIDA
HEINEN RACING, LLC
MILES HEINEN
12
53
210-077
19
0
13
GRAY'S IMAGE (NY)
4y k g
54.50
DEAN FRATES
CLAIR WALKER
JOHN FENNESSY
13
47
6700-87
20
0
14
LINNS BOY (PA)
5y d g
54.50
MIKE ALLEN
EDWIN RUSSELL
JOHN FENNESSY
14
48
215790-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TARTAN THE BULL (FL)
5y d g
53.50
RONALD ALLEN, JR.
WILLIAM SPATHANAS
MARIA BOWERSOCK
1
73
16-2517
20
0
2
NO CHOICE (FL)
4y d g
55.50
MIKE ALLEN
ALGARCON STABLES
LISA ALLEN
2
70
884-241
28
0
3
WILD WIGGLIN JACK (FL)
6y a g
53.50
JOSE LEON
RIDENJAC RACING
DENNIS WARD
3
74
521-563
26
0
4
MR. KISSES (FL)
7y d g
53.50
RAUL MENA
LINDSEY RAINES
LINDSEY RAINES
4
83
122-232
33
0
5
NORTHERN (FL)
6y d g
54.50
GARY WALES
J. SWEEZEY
J. SWEEZEY
5
80
1128-16
23
0
6
DAD'S YANKEES (KY)
4y d g
55.50
WILLIE MARTINEZ
AMATY RACING STABLES
SANDINO HERNANDEZ, JR.
6
72
113-071
20
0
7
KITCHEN POLICE (KY)
9y d g
53.50
WILMER GARCIA
KROWN RACING STABLE
JAMES TSIRIGOTIS, JR.
7
70
7431-53
56
0
8
ROCKYSBUCKAROO (FL)
6y d g
53.50
PEDRO COTTO, JR.
PINE BRANCH STABLE
JOHN PIMENTAL
8
66
512-455
26
0
9
HEBGONE (KY)
5y d g
54.00
JOSE GARCIA
KROWN RACING STABLE
JAMES TSIRIGOTIS, JR.
9
74
38-5312
34
0
10
VENEZUELAN WARRIOR (FL)
4y d a
53.50
JESUS CASTANON
JUAN ARRIAGADA
JUAN ARRIAGADA
10
74
1424-15
30
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TALK TO THE MEDIA (FL)
8y a g
53.50
HUBER VILLA-GOMEZ
LINDSEY RAINES
LINDSEY RAINES
1
79
4-32237
26
0
2
HARV WON'T TAP (KY)
6y d g
53.50
ANTONIO GALLARDO
BRIAN AND KERRY NOVA
KATHLEEN O'CONNELL
2
87
7664-88
26
0
3
CRUMLIN NIGHT (ON)
5y k g
53.50
OLAF HERNANDEZ
GINA WRIGHT
MICHAEL WRIGHT
3
71
1415-77
37
0
4
MEILLEUR (KY)
5y d g
53.50
CHARLES LOPEZ
ALISON ESCOBAR
ALISON ESCOBAR
4
71
362521
12
0
5
REAL ESTATE MOGUL (FL)
5y d g
53.50
MIKE ALLEN
DORIS ARTERBURN
LYNN RARICK
5
75
538589-
127
0
6
HAPPY WANDERER (FL)
6y d g
53.50
TOMAS MEJIA
LAURA BARRISH
MICHAEL DINI
6
80
099077-
84
0
7
NAUTI BUOY (FL)
5y k g
53.50
SAMY CAMACHO
ARRIAGADA, JUAN AND
JUAN ARRIAGADA
7
74
1485-83
12
0
8
TIZ SAMURAI (KY)
6y d g
53.50
SCOTT SPIETH
DIANE OLSON
DALE BENNETT
8
84
65113-6
37
0
9
WICKED BOY (KY)
5y d g
53.50
HARRY HERNANDEZ
HAPPY TENTH STABLE
TONY WILSON
9
86
242-242
28
0
10
DELTA LEVY (FL)
5y a a
53.50
DANIEL CENTENO
SELTZER, EDWARD A. A
ANTHONY GRANITZ
10
84
6533-14
28
0
11
DONE ACTING (SC)
5y d g
53.50
LESLIE MAWING
RIDENJAC RACING AND
DENNIS WARD
11
77
3-42614
20
0
12
DEVASTATING MOVE (FL)
5y a g
53.50
RAUL MENA
SIX SANDBAGGERS STAB
BALTAZAR GALVAN
12
77
54521-6
34
0
13
TOSS (FL)
5y a g
53.50
TOMAS MEJIA
KENNETH DAVIS
SANDRA SLIVKA
13
85
135-734
26
0
14
TACTICAL QUALITY (FL)
4y d g
53.50
SAMY CAMACHO
IRISH CHARM THOROUGH
GARY JOHNSON
14
71
31-6219
26
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:22
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THORCERESS (KY)
4y d k
56.50
WILMER GARCIA
THOR-BRED STABLE LLC
KATHLEEN O'CONNELL
1
55
73-5311
26
0
2
J'S TWOSTEP BEAUTY (FL)
4y d k
55.50
RONALD ALLEN, JR.
JANIS MAITLEN
MARIA BOWERSOCK
2
60
1238-72
20
0
3
LIL'S TURN (FL)
4y a k
55.50
JOSE GARCIA
SHARON SIMMS
JOHN SIMMS
3
59
1-14365
20
0
4
LADY BREANNA (FL)
5y a k
55.50
SAMY CAMACHO
J J BREVAN STABLE LL
GERALD BENNETT
4
67
6465-28
23
0
5
VALERIE FIRST (KY)
4y d k
55.50
ALONSO QUINONEZ
HENCO, INC.
PETER WASILUK, JR.
5
62
463228
20
0
6
ADONAI BLESS (NY)
4y d k
55.50
JOSE RIVERA, JR.
CHRIS DUNCAN
HERBERT MILLER
6
58
857265
12
0
7
WEST HORIZEN (NY)
4y d k
55.50
HARRY HERNANDEZ
J AND R EQUINE CORP.
JAVIER NEGRETE
7
63
425547
23
0
8
DUDE'S SECRET (FL)
5y d k
56.50
KEVIN MENDEZ
EDUARDO AZPURUA, JR.
EDUARDO AZPURUA, JR.
8
53
4-57721
12
0
9
KURINGAI (FL)
5y d k
55.50
PEDRO COTTO, JR.
SAVOY STABLE
MICHELE BOYCE
9
67
153-651-
127
0
10
DILLY DOES IT (FL)
4y k k
55.50
GARY WALES
HEMINGWAY RACING AND
IAN HEMINGWAY
10
59
41-0674
20
0
11
BLUE CHICORY (KY)
6y d k
55.50
ANGEL SUAREZ
WAYNE SPALDING
J. SWEEZEY
11
60
3-24144
15
0
12
SAMIS CAR (KY)
4y d k
55.50
ALONSO QUINONEZ
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
12
49
31-5008
15
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEW JERSEY JOHN (NY)
6y d g
54.50
WALBER ALENCAR
M. FERRARO
M. FERRARO
1
80
2158-85
26
0
2
GENTLEMAN JOE (KY)
4y d g
53.50
ALONSO QUINONEZ
MARY KUEHN
J. SWEEZEY
2
84
1876-32
41
0
3
WHERE'S OLIVER (KY)
4y a g
54.50
ANTONIO GALLARDO
LOTHENBACH STABLES,
IAN WILKES
3
73
85-41
33
0
4
COUNT AGAIN (ON)
5y d g
53.50
WILMER GARCIA
SAM-SON FARM
J. SWEEZEY
4
86
31-
127
0
5
EMBATTLED (FL)
4y d a
53.50
PEDRO COTTO, JR.
LADY LINDSAY RACING
LEON MCKANAS
5
74
17-5521
30
0
6
LORD DRAGON (KY)
4y d g
53.50
JESUS CASTANON
IMPERIAL RACING, LLC
JORDAN BLAIR
6
82
32-1074-
127
0
7
EXCHEQUER (KY)
4y k g
53.50
SAMY CAMACHO
WINNING STABLES, INC
GERALD BENNETT
7
87
641-321
19
0
8
FLY NIGHTLY (IL)
4y d g
53.50
TOMAS MEJIA
HILL 'N DALE FARM
MICHAEL STIDHAM
8
82
4-13
41
0
9
CENTERFOLDPROSPECT (FL)
5y d g
53.50
ANGEL SUAREZ
WILLIAM MCCARTY
SHAUN MORROW
9
80
023-341
40
0
10
TATTERAZZI (NY)
4y d k
53.00
DANIEL CENTENO
JOHN TERRANOVA, II
JOHN TERRANOVA II
10
64
6336-51
47
0
11
TY RAN A HOMER (FL)
4y k g
53.50
HARRY HERNANDEZ
NICHOLAS DOWNES
KATHLEEN O'CONNELL
11
86
22-8365
27
0
12
LEM ME TEL YA (NY)
5y d a
53.50
SCOTT SPIETH
RINI, ANTHONY F. AND
ANTHONY RINI
12
73
11-2731
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLEVER TALE (NY)
4y a k
54.00
SCOTT SPIETH
VON VOSS, MINA AND E
KELSEY DANNER
1
68
2634-81
33
0
2
SAMMY'S TOWN (KY)
4y a k
54.00
TOMAS MEJIA
ANNE-33, LLC
PADARATH LUTCHMAN
2
58
422152
12
0
3
ITSHERLUCKYDAY (FL)
4y d k
55.50
ANGEL SUAREZ
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY HAMM
3
74
70538-1
30
0
4
LENA HORNE (FL)
4y d k
54.00
ALONSO QUINONEZ
CROWNS WAY RACING LL
CARLOS SILVA
4
67
252-115
20
0
5
RACINROSEMARY (KY)
7y d k
54.00
GARY WALES
RON PAOLUCCI RACING,
GARY JOHNSON
5
74
22414-4
19
0
6
MY GIRL ANNIE (NY)
6y d k
54.00
WALBER ALENCAR
M. FERRARO
M. FERRARO
6
68
34-1152
28
0
7
PRINCESS LIVIA (FL)
4y d k
55.50
RONALD ALLEN, JR.
WINNING STABLES, INC
GERALD BENNETT
7
77
23212-1
16
0
8
MISS MARIS (NJ)
5y d k
54.00
WILMER GARCIA
RICHARD NEWMAN
J. SWEEZEY
8
70
635522-
127
0
9
RIA MUNK (KY)
5y d k
54.00
SAMY CAMACHO
LO HI STABLE AND DRO
RODOLPHE BRISSET
9
78
434612-
127
0
10
SWEET DADDIO (FL)
5y d k
54.00
HARRY HERNANDEZ
MONTANARI, MARION G.
KATHLEEN O'CONNELL
10
74
4891-26
14
0
11
SUPER TWENTY FIVE (KY)
4y d k
54.00
ANTONIO GALLARDO
LUCIO TUCCI
JOAN SCOTT
11
73
67-4313
19
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN YENNER (FL)
3y d g
50.50
GADDIEL MARTINEZ
D'RACING STABLE LLC
VICTOR BARBOZA, JR.
1
63
3-57
42
0
2
NEXTSTOP POKIPC (MD)
3y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
GOLD SQUARE LLC
JORGE ABREU
2
66
739-954
15
0
3
NOT NOW RAND (MD)
4y a g
57.00
LUIS SAEZ
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
3
61
44-962-4
42
0
4
EL GRAN PICHON (FL)
3y k e
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
LUIS RAMIREZ
LUIS RAMIREZ
4
19
7
15
0
5
KING WADE (FL)
6y a g
57.00
VICTOR LEBRON
DANIEL ALVARADO
JAVIER GONZALEZ
5
59
254-454
36
0
6
CAPTAIN DUKE (KY)
3y a g
54.00
MIGUEL VASQUEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
6
0
0
0
7
DRY LAND (FL)
3y d g
51.00
MARIO FUENTES
M J M RACIN
MACELIN MANICKRAM
7
40
864-780
37
0
8
NEWYORK GIANT (NY)
3y d g
54.00
EMISAEL JARAMILLO
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE JOSEPH, JR.
8
53
9-23
65
0
9
BULKCARRIER (FL)
5y d a
54.00
ALBERTO BURGOS
JUST FOR FUN STABLE
OSCAR GONZALEZ
9
71
66-42-23
36
0
10
CHADS CHOICE (FL)
3y d g
53.50
HECTOR BERRIOS
IMAGINARY STABLES
JOSEPH ORSENO
10
43
796-457
43
0
11
EMBUSTERO (KY)
3y a e
54.00
LEONEL REYES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
11
0
0
0
12
BRIAN'S AVENUE (FL)
3y d g
53.50
MARCOS MENESES
PROSTAR 10 STABLES,
ROBERT HESS, JR.
12
49
69-66
37
0
13
GANGSTER OF LOVE (FL)
3y d g
54.00
DYLAN DAVIS
DARSAN, INC.
J. BRADDY
13
52
49-055
23
0
14
TOOK A CAB (FL)
3y d g
51.00
MARIO FUENTES
JOEL SAINER
J. BRADDY
14
52
03-3537
19
0
15
W W ARCHIE (FL)
3y d e
54.00
ANGEL RODRIGUEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
15
63
63
19
0
16
SWEET GIANT (KY)
4y a a
55.00
JOSEPH TREJOS
JCA RACING STABLE LL
JUAN AVILA
16
65
8-34256
16
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THRESHOLD (KY)
3y d e
55.50
TYLER GAFFALIONE
GABE GROSSBERG
MARK CASSE
1
68
8
43
0
2
INDIRECTLY (KY)
3y a e
52.00
MARIO FUENTES
VICENTE STELLA STABL
JUAN AVILA
2
69
87-27
49
0
3
STRONG ENDING (KY)
3y d e
55.50
ANGEL RODRIGUEZ
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN LYNCH
3
73
54-58
49
0
4
TEXAS GIANT (FL)
3y d g
55.50
MIGUEL VASQUEZ
ROBERT NORMAN
TERESA POMPAY
4
66
8
50
0
5
EXPRESS BOY (KY)
3y d g
55.50
LEONEL REYES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
5
64
0-585
27
0
6
STARSHIP BUBBA (NY)
3y d e
55.50
LUIS SAEZ
MAD DOG RACING STABL
MICHAEL MAKER
6
65
205
29
0
7
NICK NICK (FL)
3y a e
55.50
JOEL ROSARIO
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
7
0
0
0
8
ABDAA (KY)
3y d e
55.50
MARCOS MENESES
SHADWELL STABLE
MICHAEL PINO
8
0
0
0
9
EASTERN SYMPHONY (KY)
3y d e
55.50
JOE BRAVO
NIMET ARIF KURTEL
MURAT SANCAL
9
0
0
0
10
VOICESINTHEDARKNEZ (FL)
3y d g
55.50
LUCA PANICI
AMY DUNNE
GEORGE ARNOLD, II
10
60
46
49
0
11
NINETYDAYSOFWINTER (KY)
3y d g
55.50
RICHARD MITCHELL
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
11
69
7-556
27
0
12
PLAN OF ATTACK (KY)
3y d g
55.50
EDGARD ZAYAS
WINDYLEA FARM, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
12
71
49-84
51
0
13
TRACEABILITY (KY)
3y a e
55.50
JOEL ROSARIO
MARAM, LLC
WILLIAM MOTT
13
83
52
26
0
14
BIG TREASURE (FL)
3y d e
55.50
EMISAEL JARAMILLO
RAMON MURPHY
JOSE PINCHIN
14
78
8233-45
26
0
15
SEE THE PYRAMIDS (KY)
3y k e
55.50
DYLAN DAVIS
THREE CHIMNEYS FARM,
KENNETH MCPEEK
15
72
5-7658
22
0
16
FIFTY CENTS (NY)
3y d g
55.50
LUIS SAEZ
J STABLES LLC
RODERICK RODRIGUEZ
16
46
62-73
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MYSTICAL MOON (KY)
4y d g
56.00
DYLAN DAVIS
POLLOCK FARM, TOWN A
BRIAN LYNCH
1
83
0816-21
15
0
2
DALARNA (KY)
6y d g
56.00
VICTOR LEBRON
ROBERT MURRAY
BOBBY DIBONA
2
99
719-111
20
0
3
MANHATTAN PROJECT (KY)
5y d g
55.00
FANNY OLSSON
ROSE FAMILY STABLE A
BARRY ROSE
3
71
611-908
12
0
4
ALIEN INVASION (NY)
5y d g
55.00
LEONEL REYES
SANSINENEA RACING ST
ENRIQUE LANDAETA
4
97
1547-13
65
0
5
MR. CREATIVE (IN)
6y d g
55.00
MARCOS MENESES
HARLEY FREY
DAVID KASSEN
5
56
531656-
127
0
6
HIGH NOON RIDER (KY)
8y d g
55.00
TYLER GAFFALIONE
GENSTAR THOROUGHBRED
SAFFIE JOSEPH, JR.
6
91
117-183
20
0
7
POWER WALKER (KY)
6y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
MIDWEST THOROUGHBRED
GEORGINA BAXTER
7
90
2121-51
51
0
8
MY POINT EXACTLY (FL)
8y k g
55.00
EDGARD ZAYAS
CARLOS DAVID
CARLOS DAVID
8
96
531-122
16
0
9
ANIMAL TRICK (FL)
7y d g
55.00
HECTOR BERRIOS
ISLAND STYLE RACING
RASHARN CREQUE
9
80
318-136
8
0
10
MAJESTIC LUNA (FL)
4y d a
52.00
ALBERTO BURGOS
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
10
83
03-6904
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAU MAU (KY)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
EMORY HAMILTON
WILLIAM MOTT
1
0
0
0
2
OR'EFFICE (KY)
3y d e
53.50
JOE BRAVO
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
2
82
4-42
48
0
3
CANDY MACHINE (KY)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
BRANT, PETER M. AND
CHAD BROWN
3
90
2
34
0
4
FRIED RICE KING (KY)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
BOBBY FLAY
TODD PLETCHER
4
75
4
34
0
5
ELLIS ISLAND (KY)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
CHINA HORSE CLUB INT
TODD PLETCHER
5
80
3
41
0
6
MUKULWITZ (KY)
3y d e
50.50
MARIO FUENTES
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
6
76
4-733
20
0
7
PIANZI (NJ)
3y d g
53.50
DYLAN DAVIS
DE TOMASO, ISABELLE
BEN COLEBROOK
7
71
67
34
0
8
WIND RIDGE (MD)
3y d e
53.50
EDGARD ZAYAS
ROBERT EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
8
67
5
55
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGICGIRL (KY)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
1
48
12-666
29
0
2
INTEREST (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
BIANCO RACING STABLE
SAFFIE JOSEPH, JR.
2
70
441-48
21
0
3
FIAMMA MAMMA (FL)
3y a d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
3
48
21435-6
93
0
4
LA TRES JOLIE (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
4
60
273-536
16
0
5
JOPLIN (FL)
3y d d
54.50
ANGEL RODRIGUEZ
RISING SUN STABLE AN
KATHY MONGEON
5
50
256-375
26
0
6
ALAFIA (FL)
3y a d
51.50
GADDIEL MARTINEZ
IROSOFUN STABLE
HECTOR RODRIGUEZ
6
55
199-878
16
0
7
SILLY NOTION (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GREY EAGLE, LLC
LARRY RIVELLI
7
64
1
40
0
8
WICKED SOLUTION (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
CHAMPION EQUINE LLC
J. BRADDY
8
65
671-169
16
0
9
LEMON SCAT (KY)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
FRANK JONES, JR.
DALE ROMANS
9
70
1405-50
21
0
10
TEACHER DRAMA (NY)
3y d d
54.50
JOSE ALVAREZ
JOSE ALVARADO
DAVID BROWNLEE
10
66
4-24715
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKECHARGE MIRELLA (KY)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
BIG DOM RACING STABL
TODD PLETCHER
1
73
411674-
127
0
2
BELLA CIAO (KY)
4y d k
55.00
LEONEL REYES
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
2
81
618-334
29
0
3
SO CUNNING (KY)
4y d k
55.00
JOEL ROSARIO
MILLER, LEVERETT S.
CHRISTOPHE CLEMENT
3
81
1-1
62
0
4
OFF TOPIC (KY)
4y d k
55.00
LUIS SAEZ
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
4
90
235341-
127
0
5
FINAL CUT (KY)
4y d k
55.00
JOE BRAVO
G. HUMPHREY, JR.
VICTORIA OLIVER
5
78
257111-
127
0
6
W W FITZY (IL)
4y a k
55.00
MARCOS MENESES
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
6
91
1114-16
20
0
7
I'LL TAKE THE CAKE (KY)
6y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
89
16123-1
46
0
8
MIDNIGHT SOIREE (FL)
5y d k
55.00
LUCA PANICI
MCBRIDE, RANDY, PICK
LISA LEWIS
8
89
425352-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRULY (KY)
4y a k
57.50
EDGARD ZAYAS
AGAVE RACING STABLE
MICHAEL LERMAN
1
69
7223-23
56
0
2
VEER (KY)
3y d d
54.00
DYLAN DAVIS
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
2
68
89
26
0
3
TAPIT TO RIDE (KY)
4y a k
57.50
LUIS SAEZ
MATHIS STABLE LLC
TODD PLETCHER
3
77
53-55
28
0
4
MATCHA (FL)
5y d k
57.50
LUIS REYES
TOBEY MORTON
JOHN KIMMEL
4
72
354-6
49
0
5
LASKA (KY)
4y d k
57.50
JOE BRAVO
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL MATZ
5
73
36-842-4
49
0
6
EMILIA STRONG (KY)
3y a d
54.00
FANNY OLSSON
THOROUGHBRED CHAMPIO
AMADOR SANCHEZ
6
27
8-900
30
0
7
CHEROKEE SOUND (KY)
3y a d
54.00
LUIS SAEZ
KENT SPELLMAN
WESLEY WARD
7
63
74-3
86
0
8
SINGSONG BIRD (KY)
4y k k
57.50
EMISAEL JARAMILLO
CHESTER MILLER
MICHAEL TOMLINSON
8
62
2242-77
49
0
9
AMBER PRINCESS (FL)
3y a d
54.00
RICHARD MITCHELL
KIMBERLY BLACK
DOLPHIN BLACK
9
59
644-7
86
0
10
POSITIVE POWER (KY)
3y d d
51.00
MARIO FUENTES
KINGDOM RACING
JOHN MC ALLEN
10
56
54-4443
21
0
11
POLISHED COPPER (MD)
3y a d
54.00
JOEL ROSARIO
ROBERT BONE
DAVID FAWKES
11
63
542-752
21
0
12
MARICOPA (FL)
3y k d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
PINCHIN, TRACY AND M
JOSE PINCHIN
12
57
8223-4
93
0
13
TONED UP (KY)
3y d d
54.00
ANGEL RODRIGUEZ
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY HILLS
13
51
74-76
21
0
14
MALAGA (KY)
3y d d
51.00
ALBERTO BURGOS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
14
0
0
0
15
IRISH THUNDER (FL)
3y d d
54.00
JOEL ROSARIO
FIGHTIN IRISH RACING
DAVID FAWKES
15
54
266-334
23
0
3 Nisan 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Tampa Bay Downs ABD, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Tampa Bay Downs ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:53 tampa bay downs abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:36 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 nisan 2020 cuma at yarışı bülteni, 3 nisan 2020 at yarışı programı, 3 nisan 2020 tjk yarış programı, 3 nisan 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, tampa bay downs abd at yarışı bülteni, 3 nisan 2020 tampa bay downs abd at yarışı bülteni, günün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, bugün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 3 nisan 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni