Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Tampa Bay Downs ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEARTY PARTY (NY)
4y d k
54.00
WALBER ALENCAR
DALE THIEL
M. FERRARO
1
45
621871-
127
0
2
FIDDLER (PA)
5y d k
54.00
DAVID DELGADO
ALISON ESCOBAR
ALISON ESCOBAR
2
50
424-563
10
0
3
ONLY IN AUGUST (FL)
4y d k
54.00
RAUL MENA
VICTOR CARRASCO, JR.
VICTOR CARRASCO, JR.
3
56
5135-54
15
0
4
CANDY FOR ALL (KY)
4y a k
55.50
SAMY CAMACHO
PARADISE FARMS CORP.
DEREK RYAN
4
54
8-23311
20
0
5
ANIMAUXSELLE (FL)
6y d k
54.00
TOMAS MEJIA
MICHAEL DINI
MICHAEL DINI
5
65
6-54663
28
0
6
OUR PETUNIA (KY)
4y d k
54.00
ANTONIO GALLARDO
LUCIO TUCCI
JOAN SCOTT
6
58
5-23217
21
0
7
GUCCIGUCCIGIRL (FL)
8y a k
54.00
CHARLES LOPEZ
PETER KNOLL
JACOB PALACIOS MOLINA
7
44
0-82447
8
0
8
MANCORA (FL)
4y a k
54.00
JORGE URDANETA
GOP RACING STABLE
GERARD OCHOA
8
55
66-5262
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLUIE D'AVRIL (ON)
4y a k
55.00
RICARDO FELICIANO
ROBERT HARDIE
JULIE BELHUMEUR
1
50
2354-63
20
0
2
RITA OF CASCIA (FL)
3y d d
52.50
DANIEL CENTENO
RAIMUNDO ARAUJO
ANTONIO MACHADO
2
56
4-62215
21
0
3
CASCABELL QUEEN (FL)
3y d d
52.50
HUBER VILLA-GOMEZ
AURELIANO NOGUEZ
LINDSEY RAINES
3
38
9-41844
13
0
4
LADY AND ME (FL)
5y d k
55.00
WILMER GARCIA
EDUARDO MARTINEZ
IAN HEMINGWAY
4
48
8574-56
31
0
5
DON'T FIGHT (KY)
4y d k
55.00
JESUS CASTANON
ARRIAGADA, JUAN AND
JUAN ARRIAGADA
5
70
342-612
14
0
6
SASSY MISS MARGIE (FL)
4y d k
55.00
LESLIE MAWING
JAMES DONOVAN, JR.
SHARON BOLAND
6
53
4236-77
21
0
7
VICTIM (FL)
4y d k
55.00
RONALD ALLEN, JR.
KENNETH DAVIS
SANDRA SLIVKA
7
48
17-7456
20
0
8
ELUSIVE AURA (IL)
5y d k
55.00
MIKE ALLEN
BREDESON, GORDON W.
MOISES YANEZ
8
48
3-18347
27
0
9
SWEET GELATO (FL)
4y a k
55.00
HARRY HERNANDEZ
SERENA'S DREAM CATCH
JOSEPH ARBORITANZA
9
39
788-524
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PURPLE MONSTER (MN)
4y d g
54.00
SCOTT SPIETH
PETER MATTSON
TIM PADILLA
1
54
145-
127
0
2
NO WAY NEVER (IRE)
4y d g
54.00
RONALD ALLEN, JR.
DON SAYBAN
TERESA CONNELLY
2
83
2163-39
62
0
3
PHILOSOPHY (KY)
4y a g
54.00
GARY WALES
TWO RIVERS RACING ST
J. SWEEZEY
3
92
4155-81
36
0
4
SCARLET CITY (IL)
7y d g
55.50
JOSE RIVERA, JR.
SCARLET STABLE
ROBERT DOBBS, JR.
4
83
151-375-
99
0
5
THE ZIP ZIP MAN (KY)
7y a g
54.00
CHARLES LOPEZ
DAVID NUNN
DON SWICK
5
83
645113-
127
0
6
NOTACATBUTACARD (FL)
5y d g
54.00
HARRY HERNANDEZ
MIKE CAMPBELL RACING
MICHAEL CAMPBELL
6
83
25646-3
50
0
7
MIDNIGHT BLUE NOTE (IL)
7y d g
54.00
ANTONIO GALLARDO
GRANITZ, ANTHONY J.
ANTHONY GRANITZ
7
90
732-442
52
0
8
I'M CARDINAL (FL)
10y k g
54.00
SAMY CAMACHO
AVERILL RACING LLC
GEORGINA BAXTER
8
81
12164-3
52
0
9
MR LIGHTNING BOY (FL)
8y d g
55.50
RICARDO FELICIANO
MCR STABLE, INC.
BENNY FELICIANO
9
82
5347-18
7
0
10
KHOLSTOMER (KY)
4y d g
54.00
JESUS CASTANON
SIGNAL HILL FARMS
MICHAEL STIDHAM
10
79
33463-1
63
0
11
LEM ME TEL YA (NY)
5y d a
54.00
SCOTT SPIETH
RINI, ANTHONY F. AND
ANTHONY RINI
11
73
11-2731
14
0
12
JOHNNY U (KY)
8y d a
54.00
SAMY CAMACHO
IRISH CHARM THOROUGH
GARY JOHNSON
12
76
376-137
14
0
13
CANDY COVE (MN)
5y a g
54.00
ALONSO QUINONEZ
JUAN ARRIAGADA
JUAN ARRIAGADA
13
79
280-341
20
0
14
SMOKY BLUES (IA)
5y k g
54.00
ADEMAR SANTOS
HUBERT GAFFNEY
HUBERT GAFFNEY
14
74
9-57125
24
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REIGN SHOWERS (KY)
3y d d
55.00
ADEMAR SANTOS
PATRICIA PAVLISH
TIMOTHY HAMM
1
0
0
0
2
BISCAYNE BAY (OH)
3y d d
55.00
ANGEL SUAREZ
WINSTAR FARM LLC AND
TIMOTHY HAMM
2
0
0
0
3
RED VENUS (KY)
3y a d
55.00
DANIEL CENTENO
CAROLYN VOGEL
J. SWEEZEY
3
71
6-244
28
0
4
PYTHONESS (KY)
3y k d
55.00
HARRY HERNANDEZ
MELLON PATCH, INC.
MICHAEL CAMPBELL
4
56
36-
127
0
5
VIGILANTES WAY (KY)
3y d d
55.00
ANTONIO GALLARDO
PHIPPS STABLE
CLAUDE MCGAUGHEY III
5
60
3-
118
0
6
ESTILO TALENTOSO (KY)
3y d d
55.00
JESUS CASTANON
JUAN ARRIAGADA
JUAN ARRIAGADA
6
73
222
34
0
7
DOUBLE THAT (KY)
3y d d
55.00
SAMY CAMACHO
FRED ALLOR
IAN WILKES
7
66
9-
125
0
8
SINISTER SIREN (KY)
3y d d
55.00
WILMER GARCIA
KEN GEREN
JOHN TERRANOVA II
8
45
95-85
57
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAVITAS (KY)
3y d g
54.50
DANIEL CENTENO
ECLIPSE THOROUGHBRED
JONATHAN THOMAS
1
0
0
0
2
TINKER'S PAL (FL)
3y a g
54.50
WILMER GARCIA
GLANVILLE, LESLIE AN
BERTRAM MANCHAN
2
28
47
36
0
3
U S DELTA FORCE (KY)
3y k e
54.50
ANTONIO GALLARDO
JOE ALLEN, LLC
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
73
6-
127
0
4
PSYCHIC DREAM (NY)
3y d g
54.50
SAMY CAMACHO
BACK IN BLACK STABLE
MICHAEL STIDHAM
4
0
0
0
5
ACCESSIBLE (KY)
3y k e
54.50
ALONSO QUINONEZ
GAINESWAY STABLE ANT
EOIN HARTY
5
80
292
21
0
6
BELIEVEITORNOT (VA)
3y d g
54.50
AUGUSTO A. MARIN
PALMER, TERESA AND P
STACY HENDRY
6
0
0
0
7
DOM CAETANO (ARG)
3y d e
54.50
JESUS CASTANON
IVAN ROBERTO GASPARO
IGNACIO CORREAS, IV
7
0
0
0
8
PUNCH HARD (KY)
3y a e
54.50
SCOTT SPIETH
NEWTOWN ANNER STUD F
KELSEY DANNER
8
54
9
27
0
9
JANGADA (KY)
3y d g
54.50
TOMAS MEJIA
GODOLPHIN, LLC
MICHAEL STIDHAM
9
20
7
77
0
10
DISCO'S BRIDGE (NY)
3y k e
54.50
DAVID DELGADO
PATRICIA GENERAZIO
LUIS CARVAJAL, JR.
10
0
0
98
0
11
A DAY WITH CHRIS (IN)
3y d e
54.50
JOSE RIVERA, JR.
BARLAS, TED, BARLAS,
ROBERT DOBBS, JR.
11
0
0
0
12
PORT HUNTER (KY)
3y a g
54.50
ALONSO QUINONEZ
FAGER STABLE
BRENDAN WALSH
12
64
87
28
0
13
SMALL TALK (ON)
3y d g
54.50
JESUS CASTANON
SAM-SON FARM
J. SWEEZEY
13
76
28-6
49
0
14
OUR MAN LUKE (NJ)
3y a e
54.50
DAVID DELGADO
G. J. STABLE
LUIS CARVAJAL, JR.
14
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAME BISHOP (MN)
4y d g
56.00
SCOTT SPIETH
LYNN RARICK
LYNN RARICK
1
31
80-66
42
0
2
MISTER MISTER (KY)
4y d g
56.00
TOMAS MEJIA
J. PATRICK LEE RACIN
PETER WASILUK, JR.
2
39
400-549
7
0
3
STERLING JUDGE (MD)
4y k g
56.00
MARCELO ALMEIDA
MICHAELLE BORDIS
ROBERT BORDIS
3
30
78-0780
20
0
4
KOBE FIFTY TWO (KY)
4y d a
56.00
OLAF HERNANDEZ
BLC STABLE
BERNARDO LOPEZ
4
0
0
0
5
NOT TELLING (FL)
4y d g
56.00
RONALD ALLEN, JR.
W R RACING
TERESA CONNELLY
5
0
0
0
6
COOL HAND LUTE (VA)
4y d g
56.00
JOSE GARCIA
RIVERSEDGE RACING ST
JACOB PALACIOS MOLINA
6
62
7-3
24
0
7
REKKER (FL)
4y d a
56.00
JOSE RIVERA, JR.
LAURINE FULLER-VARGA
LAURINE FULLER-VARGAS
7
0
0
0
8
FORT KING (FL)
4y d g
56.00
SAMY CAMACHO
ATM RACING
GEORGINA BAXTER
8
45
865-7
37
0
9
ROW THE BOAT (MN)
4y k g
56.00
ALONSO QUINONEZ
PETER MATTSON
TIM PADILLA
9
52
459832-
127
0
10
WHITE DRILL (FL)
3y a g
53.50
ANTONIO GALLARDO
ACCLAIMED RACING STA
DARIEN RODRIGUEZ
10
56
62-2232
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARNIE GIRL (KY)
6y a k
54.00
WILMER GARCIA
CRAIG MINTEN
IAN HEMINGWAY
1
77
23-21-5
61
0
2
SERANITSA (KY)
4y a k
54.00
ANTONIO GALLARDO
BRADLEY THOROUGHBRED
BRENDAN WALSH
2
86
413468-
127
0
3
HUNGRY KITTEN (KY)
4y a k
54.00
SAMY CAMACHO
EMORY HAMILTON
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
83
4810-
127
0
4
WAR ROSE (KY)
4y d k
54.00
JESUS CASTANON
HOWARD, RICK AND RAG
JORDAN BLAIR
4
82
37231-2
56
0
5
PUBLICIST (FL)
8y a k
54.00
TOMAS MEJIA
IRISH CHARM THOROUGH
GARY JOHNSON
5
78
541-121
36
0
6
PALLAS ATHENE (KY)
4y d k
54.00
DANIEL CENTENO
CURRAGH RACING
JOHN TERRANOVA II
6
82
8582-14
56
0
7
CAPOEIRA (KY)
5y a k
55.50
HUBER VILLA-GOMEZ
OLD FIRST WARD STABL
PAULA LOESCHER
7
71
4816-21
22
0
8
AGI'S CAIT (KY)
4y d k
54.00
HARRY HERNANDEZ
MELLON PATCH, INC.
MICHAEL CAMPBELL
8
86
5376-52
28
0
9
BLONDE MOMENT (IN)
4y a k
54.00
RAUL MENA
NICE GUYS STABLES
DEREK RYAN
9
82
9333-60
56
0
10
VENETIAN PRINCESS (KY)
4y d k
54.00
ANGEL SUAREZ
NATION'S RACING STAB
KEITH NATIONS
10
78
15797-1
50
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIGHTY FAST (KY)
3y d e
54.00
LUIS SAEZ
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
1
60
44
44
0
2
UNO BABY BIRD (KY)
3y d e
54.00
LUCA PANICI
DAWG DAZ RACING
KATHERINE RITVO
2
60
7-30
17
0
3
KATZ ME AT NOON (FL)
3y d g
54.00
MIGUEL VASQUEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
3
0
0
0
4
RESTLESS ROCKER (NY)
3y d g
54.00
LUIS QUIROZ
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
4
44
5-
127
0
5
W W ARCHIE (FL)
3y d e
54.00
ANGEL A. RODRIGUEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
5
63
63
20
0
6
MAQUIAVELO (KY)
3y d e
51.00
ALBERTO BURGOS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
6
55
63
17
0
7
MAJOR SWARTZY (FL)
3y a e
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
RACHEL MORTON
MICHAEL MCDONALD
7
0
0
0
8
NOTHING FOR FREE (FL)
4y d g
57.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK CASSE
8
47
7
58
0
9
WAR ACT (FL)
4y d g
53.50
MARIO FUENTES
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
9
59
744-23
59
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLE BELLA (FL)
4y k k
56.50
JOEL ROSARIO
WENITSKY, MARVIN AND
JOSEPH ORSENO
1
70
1-22
20
0
2
BROADWAY PEGGY (IA)
5y d k
56.50
HECTOR BERRIOS
BURTON BUTKER
HERNAN PARRA
2
68
74-7257
20
0
3
ALPILLES (KY)
4y a k
56.00
ANGEL A. RODRIGUEZ
JOHN PENN
FERNANDO ABREU
3
61
336-787
41
0
4
DOMINEER (FL)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GEORGE KERR
J. BRADDY
4
60
533-127
16
0
5
DE PURA SANGRE (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
5
48
902-001
22
0
6
ONEZY'S DREAM (FL)
3y d d
53.50
SANTIAGO GONZALEZ
MCDONALD, MICHAEL K.
MICHAEL MCDONALD
6
57
215-573
22
0
7
ABARRIO FOREVER (KY)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
7
45
14-5865
8
0
8
ZIP IT JESS (NY)
4y d k
56.50
MARCOS MENESES
MICHELLE RAFFERTY
PATRICK REYNOLDS
8
56
618-068
31
0
9
MOON EYES (FL)
4y d k
56.50
LUIS SAEZ
JOSEPH MICHAEL
MICHAEL MAKER
9
73
56-2334
20
0
10
GREY MANNERS (NY)
5y k k
56.50
EDGARD ZAYAS
AMANCIO ALONSO
EFREN LOZA, JR.
10
63
32-1-406
20
0
11
ANGELIC KNUGGET (FL)
3y a d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
HEXPORT LOGISTICS, L
HECTOR RODRIGUEZ
11
18
6-66597
27
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EBONY BAY (OK)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BELL, JOYCE, SCHERR,
EDDIE KENNEALLY
1
56
4
59
0
2
SHELL BEACH PARTY (KY)
3y k d
54.50
VICTOR LEBRON
LONE PIRATE RACING L
ANDY WILLIAMS
2
65
542
22
0
3
UNCUT (KY)
3y d d
53.50
SANTIAGO GONZALEZ
BRYAN BAKER
DAVID WALLACE
3
33
6460-65
21
0
4
BARDOT (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
MICHAEL STINSON
TODD PLETCHER
4
0
0
0
5
IRISH THUNDER (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
FIGHTIN IRISH RACING
DAVID FAWKES
5
54
266-334
24
0
6
PASATIME (FL)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
LOS SAMANES LLC
JUAN AVILA
6
48
99-2
51
0
7
RUNNING GIRL (FL)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
BOUTTE, LYNNE K. AND
KATHLEEN O'CONNELL
7
0
0
0
8
KOZY DREAMS (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ROBIN TEAM SHOW RACI
OSCAR GONZALEZ
8
66
235-2
24
0
9
MAY DAY INFO (FL)
3y k d
54.50
JOEL ROSARIO
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
9
0
0
0
10
TRINNI FLOWER (NY)
3y d d
54.50
ANGEL A. RODRIGUEZ
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
10
28
590-09
58
0
11
SMITTEN FOR SMITTY (NY)
3y a d
51.50
MARIO FUENTES
LIANNA STABLES, INC.
LUIS RAMIREZ
11
61
4
34
0
12
AWESOMENEWYEAR (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
KINGDOM RACING
JOHN MC ALLEN
12
55
343
24
0
13
GRANNY BRADLEY (FL)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
13
63
55
56
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK AGES (FL)
4y d g
57.00
JOEL ROSARIO
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
1
87
237-147
27
0
2
CROW MOON (FL)
4y d g
57.00
VICTOR LEBRON
CAROLYN WILSON
LARRY RIVELLI
2
76
143162-
127
0
3
SNAP HOOK (KY)
5y a g
57.00
MIGUEL VASQUEZ
GREGORY CARLEVALE
MICHAEL PINO
3
84
2325-62
21
0
4
SLICK STAR (FL)
4y d g
53.50
ALBERTO BURGOS
AURICCHIO AND JACOBS
HERBERT MILLER
4
72
2141-68
36
0
5
KING LEONARDO (FL)
4y d g
57.00
SANTIAGO GONZALEZ
SJT RACING STABLES L
JUAN RODRIGUEZ
5
77
551-526
21
0
6
BLUESKY KITTEN (KY)
4y d g
57.00
LEONEL REYES
VENETIAN ISLE PARTNE
JENNIFER QUINONES
6
75
60-3776
10
0
7
IM THE CAPTAIN NOW (KY)
6y a g
57.00
LUIS SAEZ
SURE THING STABLES L
BARCLAY TAGG
7
90
316-0-82
24
0
8
LOOKIN SAVVY (KY)
6y d g
56.50
JOSE ALVAREZ
MOSSAROSA
EDWIN BROOME
8
65
1198-97
21
0
9
RODDICK (FL)
4y d g
57.00
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
9
76
151-727
24
0
10
MYSTICAL MOON (KY)
4y d g
57.50
DYLAN DAVIS
POLLOCK FARM, TOWN A
BRIAN LYNCH
10
83
081-621
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY PANDA (FL)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
PINNACLE RACING STAB
LILLI KURTINECZ
1
79
3267-21
29
0
2
GHOSTLY BEAUTY (FL)
4y d k
57.00
LUIS SAEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
2
80
414-522
22
0
3
LOOKINLIKEAQUEEN (FL)
4y d k
57.00
EMISAEL JARAMILLO
KENWOOD RACING LLC
RONALD SPATZ
3
83
411-341
22
0
4
YOLANDA'S PRIDE (FL)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
CRE RUN ENTERPRISES
STEVE KLESARIS
4
69
17-2341
22
0
5
TAKESTWOTOWIGGLE (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
5
61
1-453
30
0
6
MS HEADLEY (FL)
3y d d
53.50
RAJIV MARAGH
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
6
65
17412-5
71
0
7
HOTTY TODDY (FL)
6y d k
53.50
ISAIAH WISEMAN
PALM BEACH RACING
CARLOS DAVID
7
78
164-814
37
0
8
LET'S BE HONEST (FL)
3y k d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
LARRY PILOTTI
8
69
525-234
30
0
9
HERE COMES JACKIE (FL)
4y d k
57.00
JOE BRAVO
MICHAEL DINI
MICHAEL DINI
9
84
454-274
28
0
10
OBLIO'S WISH (FL)
4y d k
57.00
MARCOS MENESES
PALM BEACH RACING
CARLOS DAVID
10
68
7495-01
28
0
11
CALLIE CALIFORNIA (FL)
6y d k
57.00
LEONEL REYES
FLYING FINISH FARM
RORY MILLER
11
81
316-760
35
0
12
FLASHING DIAMOND (FL)
5y a k
57.00
JOEL ROSARIO
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
12
79
1531-64
47
0
13
HEIRESSINDY (FL)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
13
70
235-1
71
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOBEATYABAD (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
BRIDLEWOOD FARM
JONATHAN THOMAS
1
75
5-1
45
0
2
UNCAPTURED KING (FL)
3y d e
54.50
JOSE ALVAREZ
HENCO, INC. AND THE
HENRY COLLAZO
2
72
46411-5
91
0
3
PERUVIAN BOY (KY)
3y a e
54.50
EDGARD ZAYAS
STUD RECOVECO, LLC
ANTONIO SANO
3
79
5-33052
21
0
4
CIGAR BOX (KY)
3y a e
52.50
ISAIAH WISEMAN
CALUMET FARM
DALE ROMANS
4
59
877-01
28
0
5
INTER MIAMI (FL)
3y d e
54.50
LEONEL REYES
SANTA ROSA RACING ST
ALEXIS DELGADO
5
77
1-5610
7
0
6
SILVERLY ENOUGH (FL)
3y k g
54.50
LUIS SAEZ
LAMBERT, JEFFREY S.
ROBERT HESS, JR.
6
77
21-433
31
0
7
IBERICO (KY)
3y a e
54.50
LUIS REYES
MAGIC STABLES LLC AN
ANTONIO SANO
7
69
716-290
24
0
8
MASERATI MAN (FL)
3y k g
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
8
63
471-3
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLONIST (KY)
6y d g
55.00
LUCA PANICI
MADAKET STABLES LLC
TODD PLETCHER
1
105
265438-
127
0
2
KROY (FL)
6y k g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
MIDWEST THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
2
104
816-562-
74
0
3
FIRST PREMIO (KY)
6y a a
55.00
TYLER GAFFALIONE
TEAM VALOR INTERNATI
MARK CASSE
3
109
145034-
127
0
4
DR. SHANE (NY)
7y d g
55.00
JOE BRAVO
DANIEL FEISS
DANNY GARGAN
4
96
4147-16
47
0
5
MAI TY ONE ON (FL)
6y d g
55.00
DYLAN DAVIS
GEORGE VIRES
JANE CIBELLI
5
99
2535-23
42
0
6
THUNDER RIDE (KY)
5y d g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
6
97
231-41-4
75
0
7
ICE TEA (FL)
6y d g
55.00
MARCOS MENESES
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
7
92
1134-13
47
0
8
CLASS AND CASH (FL)
8y k g
55.00
JOEL ROSARIO
EDWARD SHORT
JANE CIBELLI
8
98
1253-24
47
0
9
PENALTY (KY)
5y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
ADELE DILSCHNEIDER
WILLIAM MOTT
9
96
6-2216-1
42
0
10
REGALLY IRISH (NJ)
4y a g
55.00
RAJIV MARAGH
ISABELLE DE TOMASO
H. MOTION
10
85
154266-
127
0
11
HALLADAY (KY)
4y k a
55.00
LUIS SAEZ
HARRELL VENTURES, LL
TODD PLETCHER
11
102
21331-4
56
0
12
MAJESTIC DUNHILL (KY)
5y d g
55.00
LUIS SAEZ
R. A. HILL STABLE
GEORGE WEAVER
12
100
10-2673-
127
0
4 Nisan 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Tampa Bay Downs ABD, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Tampa Bay Downs ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00 tampa bay downs abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 nisan 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 4 nisan 2020 at yarışı programı, 4 nisan 2020 tjk yarış programı, 4 nisan 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, tampa bay downs abd at yarışı bülteni, 4 nisan 2020 tampa bay downs abd at yarışı bülteni, günün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, bugün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 4 nisan 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni