Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Tampa Bay Downs ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUM OVERTURE (FL)
5y k g
55.50
RONALD ALLEN, JR.
GARY HOUSE
GARY HOUSE
1
59
53-2278
16
0
2
EXPEDITER (NY)
6y d g
55.50
ADEMAR SANTOS
DENNIS PETRISAK
M. FERRARO
2
77
556421-
127
0
3
YOUNG AMERICAN (KY)
6y d g
55.50
SCOTT SPIETH
ANTHONY RINI
ANTHONY RINI
3
74
172-344
48
0
4
GAME DAY DRAMA (FL)
5y d g
55.50
RAUL MENA
CASA BLANCA STABLES
CARLO VACCAREZZA
4
70
223332
16
0
5
AMERICANO (KY)
4y d g
55.50
SAMY CAMACHO
WINNING STABLES, INC
GERALD BENNETT
5
69
3-52455
33
0
6
MR. OCTOBER (NY)
6y a g
55.50
WALBER ALENCAR
M. FERRARO
M. FERRARO
6
58
394139-
127
0
7
PASSIONATE HACHI (FL)
4y d g
55.50
RICARDO FELICIANO
BRUCE TALLISMAN
BENNY FELICIANO
7
70
674-386
51
0
8
KING DUDE OF OCALA (FL)
6y k g
55.50
PEDRO COTTO, JR.
DIANA PIMENTAL
JOHN PIMENTAL
8
63
2175-44
37
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:52 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIMELESS DI (KY)
3y k d
54.50
KEIBER COA
JAMES SCHURMAN
THOMAS PROCTOR
1
48
4
23
0
2
FAST FIONNUALA (KY)
3y k d
54.50
RAUL MENA
DIANE OLSON
DALE BENNETT
2
0
0
0
3
HYPERLOOP (KY)
3y d d
54.50
SAMY CAMACHO
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
3
0
0
0
4
LINCOLN CENTER (KY)
3y d d
54.50
ALONSO QUINONEZ
WOOLSEY, E. ERVINE A
MICHAEL TOMLINSON
4
47
9-5
23
0
5
FLAMING INDY (KY)
3y d d
54.50
RONALD ALLEN, JR.
JERRY CAMPBELL
MARIA BOWERSOCK
5
47
5-653
23
0
6
UNDENIABLY DEVINE (LA)
3y d d
54.50
JOSE GARCIA
GEORGE SANTIS
KENNETH WESTLYE
6
49
52-2333
55
0
7
FERLAND'S PROSPECT (FL)
3y d d
54.50
MIKE ALLEN
WRIGHT, KATHRYN AND
ROBERT RAYMOND
7
49
4333-75
77
0
8
FREEDOM LASS (IL)
3y d d
54.50
ANGEL SUAREZ
OAK ROCK RACING LLC,
MICHELE BOYCE
8
50
82-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIAMI ROSE (FL)
4y d k
55.50
HARRY HERNANDEZ
OMAR RAMIREZ
KENNETH WESTLYE
1
59
33184-7
90
0
2
LA BELLE DE COURSE (FL)
3y d d
53.50
GARY WALES
GLORIOUS UNCERTAINTY
BRENDA MCCARTHY
2
57
1-254
35
0
3
MOMENTO (KY)
3y d d
52.50
RAUL MENA
DEDE MCGEHEE
KELSEY DANNER
3
67
97-19
53
0
4
LOVIELEE (FL)
3y d d
53.50
MIKE ALLEN
RONALD JACKSON
JOHNNY COLLINS
4
65
1
21
0
5
MY SISTER'S KEEPER (KY)
5y a k
55.50
SAMY CAMACHO
TERRY BRUNER
MICHAEL DINI
5
58
421446-
127
0
6
KARATBARS (FL)
3y d d
53.00
SCOTT SPIETH
LARRY BELL
FRANCES GOGAS
6
60
5-1
35
0
7
ARNOLD'S PATSY (MN)
5y d k
55.50
DEAN BUTLER
GRATEFUL BRED STABLE
BERNELL RHONE
7
51
224341-
127
0
8
SAMMY'S TOWN (KY)
4y a k
55.50
WALBER ALENCAR
ANNE-33, LLC
PADARATH LUTCHMAN
8
60
221529
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOPO LAVORO (FL)
6y d a
55.00
CHARLES LOPEZ
ALISON ESCOBAR
ALISON ESCOBAR
1
76
2-62242
21
0
2
MR. MAURICE (KY)
4y d g
55.00
JOSE GARCIA
MICHAEL STERLING
HUBERT GAFFNEY
2
64
221697
21
0
3
FINE SPIRIT (FL)
4y d a
55.00
RAUL MENA
PETER VEGSO
DALE BENNETT
3
74
4255-31
47
0
4
HUSBAND IN LAW (PA)
5y d g
56.50
GARY WALES
BIG SHOT STABLE
LEON MCKANAS
4
63
46-8531
28
0
5
DANVILLE (KY)
3y d g
53.50
ANTONIO GALLARDO
ROBERT ROFFEY, JR.
CHAD STEWART
5
69
83-2741
30
0
6
NO REGRETS (KY)
6y d g
55.00
WILMER GARCIA
TWENTY-TWO STABLE
MICHAEL DINI
6
77
522259-
127
0
7
BOATSWAIN (KY)
3y d e
52.50
TOMAS MEJIA
JERRY LARIA
GARY JOHNSON
7
66
581-73
49
0
8
GLENN'S CAPER (MD)
6y d g
55.00
ADEMAR SANTOS
JOHN BANNER
JOHNNY COLLINS
8
67
348160-
124
0
9
ED'S DOG (FL)
5y d g
55.00
RONALD ALLEN, JR.
LORITO, MARIO AND DO
MARIO LORITO
9
71
6-83243
21
0
10
TRAVEL AGENT (KY)
4y a g
55.00
SAMY CAMACHO
FOLEY BLOODSTOCK, LL
THOMAS FOLEY
10
78
13-2334
33
0
11
CHANNELEDSLONGSHOT (KY)
3y d g
52.50
ALONSO QUINONEZ
CABALLO GRANDE STABL
DAVID FISHER
11
45
4416-
127
0
12
IRISH MAIL (KY)
4y a g
55.00
WILMER GARCIA
JACK CANNON
JENNIFER SHANNON
12
66
554059-
127
0
13
RARE HUE (FL)
4y d g
55.00
RAUL MENA
CAROLYN WILSON
KELSEY DANNER
13
49
2-32918
19
0
14
MASPERO (FL)
3y k g
52.50
CHARLES LOPEZ
MICHAEL LAURATO
MICHAEL LAURATO
14
44
71-6565
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RICKY RUN (FL)
4y d g
56.00
WALBER ALENCAR
JACKIE BENTLEY
LUIS DOMINGUEZ
1
22
050
7
0
2
SIR SWAYSALOT (KY)
3y d g
53.50
ANGEL SUAREZ
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY HAMM
2
58
6-24422
19
0
3
NOT TELLING (FL)
4y d g
56.00
RONALD ALLEN, JR.
W R RACING
TERESA CONNELLY
3
50
3
13
0
4
SALLY'S SALUTE (FL)
4y d g
56.00
HUBER VILLA-GOMEZ
EQUELS MARRO RACING
MARIA BOWERSOCK
4
17
99
23
0
5
HAPPY GUY (KY)
4y d g
55.00
DEAN BUTLER
RICHARD SMITH
ROBERT RAYMOND
5
50
7-58227
19
0
6
JUST SHOOT ALREADY (ON)
4y a g
56.00
GARY WALES
BRUNO SCHICKEDANZ
MICHAEL WRIGHT
6
61
23-3352
20
0
7
BOLTER (WA)
4y d g
55.00
SCOTT SPIETH
ROBERT RAYMOND II
ROBERT RAYMOND
7
41
38-6526
37
0
8
ESOR (FL)
3y d e
53.50
RAUL MENA
ALEXANDER COLON
VICTOR CARRASCO, JR.
8
51
024
16
0
9
ROW THE BOAT (MN)
4y k g
56.00
ALONSO QUINONEZ
PETER MATTSON
TIM PADILLA
9
55
59832-4
13
0
10
ERIN GO BRAUGH (FL)
4y d a
56.00
HARRY HERNANDEZ
ARBORITANZA RACING L
JOSEPH ARBORITANZA
10
44
2-48854
19
0
11
MOLOKAI NIGHT (FL)
4y d g
55.00
SAMY CAMACHO
WAYNE REINIG
THOMAS FOLEY
11
50
5742-54
55
0
12
STARSHIP FONZY (KY)
4y d a
56.00
CHARLES LOPEZ
ROSEMARY HOMEISTER,
PETER WASILUK, JR.
12
50
266366
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OLYMPIC ROMP (KY)
3y d e
53.50
ANGEL SUAREZ
SURFSIDE STABLES, LL
JORDAN BLAIR
1
67
413-4
89
0
2
FIRST HOMESTEAD (FL)
3y a g
54.00
HARRY HERNANDEZ
DELLHEIM, PEGGY AND
KATHLEEN O'CONNELL
2
84
1
51
0
3
CARAMELITO (KY)
3y d g
55.50
DANIEL CENTENO
GODOLPHIN, LLC
EOIN HARTY
3
74
322-361
27
0
4
KID DRAMA (FL)
3y d g
54.50
TOMAS MEJIA
MICHAEL DINI
MICHAEL DINI
4
74
119
16
0
5
HIGH THRESHOLD (KY)
3y d e
53.50
WILMER GARCIA
CHRISTOPHER SEALE
CHRISTOPHER SEALE
5
62
987-61
30
0
6
INDY RIDE (KY)
3y d e
53.50
RONALD ALLEN, JR.
JERRY CAMPBELL
MARIA BOWERSOCK
6
76
34-4621
35
0
7
BRONX RUMBLE (FL)
3y a e
53.50
ANTONIO GALLARDO
HIGHLANDER TRAINING
MICHAEL STIDHAM
7
73
215
30
0
8
VALIANT VIRTUE (FL)
3y d g
54.50
RAUL MENA
JUAN ARRIAGADA
JUAN ARRIAGADA
8
78
744-217
41
0
9
GATOR POSSE (NY)
3y d e
53.50
GARY WALES
BERGEN STABLES, LLC
J. SWEEZEY
9
69
5013
30
0
10
MATTY'S EXPRESS (NY)
3y d g
55.50
SAMY CAMACHO
SHARON PORE
MICHAEL DINI
10
80
61-5421
30
0
11
PUTIN ONLINE (FL)
3y d g
53.50
DANIEL CENTENO
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
11
61
661
23
0
12
RIVER HAWK (FL)
3y d g
53.50
WILMER GARCIA
STONEHEDGE LLC
EDWARD ALLARD
12
61
18-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG YES (FL)
3y d e
52.50
ADEMAR SANTOS
CATHERINE DICKENSON
WALTER WOODARD
1
43
861-790
19
0
2
BRANDY CHASER (MN)
4y d g
55.50
RONALD ALLEN, JR.
PETER MATTSON
TIM PADILLA
2
53
431-665
23
0
3
SILAO (FL)
5y a g
55.50
JOSE GARCIA
AURELIANO NOGUEZ
KENNETH WESTLYE
3
57
45740-8
12
0
4
LEAVING HOME (FL)
5y d g
55.50
GARY WALES
SMITH, ALIAS AND JON
MICHAEL BRAY
4
53
224-837
23
0
5
DRAFTABLE (FL)
4y d g
55.50
AUGUSTO MARIN
ANDREW DION
ROBERT RAYMOND
5
56
487153
12
0
6
K C TWOSTEP (FL)
6y d g
55.50
KEIBER COA
TAMMY SCHLAGER
JULIE BELHUMEUR
6
54
3-79677
19
0
7
AWESOME ROMEO (FL)
5y k g
55.50
WALBER ALENCAR
MICHAELLE BORDIS
ROBERT BORDIS
7
58
5-31954
19
0
8
INDIAN BUZZ (KY)
3y d g
54.00
HARRY HERNANDEZ
HAPPY TENTH STABLE
TONY WILSON
8
60
6-36662
19
0
9
SACCO AND VANZETTI (KY)
4y a g
56.50
SCOTT SPIETH
HARD EIGHT FIFTY RAC
JOSEPH MINIERI
9
57
56-5041
20
0
10
SOMETHING BIRD (KY)
5y d a
55.50
CHARLES LOPEZ
BURNS, JAMES AND BUR
EMMY GAFFNEY
10
51
023787-
127
0
11
THE EXCEPTION (KY)
4y a g
55.50
RICARDO FELICIANO
LEILANI COLLINS
TOM CLARK
11
68
2-34343
19
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG BOY BRUNO (FL)
7y d g
55.00
VICTOR LEBRON
WALDER RACING
PETER WALDER
1
81
1334-35
34
0
2
TAKEDOWN (KY)
5y d g
55.00
MARCOS MENESES
EDWIN BROOME
EDWIN BROOME
2
58
756-439
26
0
3
LOVE NEST (KY)
5y d a
55.00
HECTOR BERRIOS
PAUL WILLIAMS
RASHARN CREQUE
3
80
1580-25
70
0
4
SUMMER MISCHIEF (NY)
6y d g
55.00
DYLAN DAVIS
SECTION 11 RACING LL
KELLY BREEN
4
74
1809-61
51
0
5
DIFFERENTIAL (ON)
5y d g
52.00
MARIO FUENTES
NEWTOP STABLES
MICHAEL DE PAULO
5
82
013-660
27
0
6
SENSATIONAL RIDE (GA)
7y k g
55.00
LEONEL REYES
CIGAR STABLE LLC
OSCAR GONZALEZ
6
88
122-477
34
0
7
MR. CREATIVE (IN)
6y d g
55.00
LUCA PANICI
HARLEY FREY
DAVID KASSEN
7
64
31656-6
14
0
8
MILLIONAIRE RUNNER (KY)
5y d g
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
C AND C EQUINE, LLC
MARCIAL NAVARRO
8
80
323134
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:39 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIXTECA (KY)
3y d d
53.00
JOSEPH TREJOS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
1
40
00
23
0
2
HERCULINA (KY)
3y d d
55.50
ANGEL RODRIGUEZ
STEVEN BELL
WESLEY WARD
2
42
48-9
84
0
3
SPECIAL BEACH (FL)
3y d d
55.50
LEONEL REYES
JUST FOR FUN STABLE
GUSTAVO AMAYA
3
45
69
44
0
4
LA VIEXA (KY)
3y d d
55.50
MARCOS MENESES
TANOURIN STABLE
RODOLFO GARCIA
4
34
083
36
0
5
FAST FRACTION (KY)
3y d d
55.00
TYLER GAFFALIONE
COPPER CAP FARM
SAFFIE JOSEPH, JR.
5
62
92-
127
0
6
JANE (FL)
3y d d
52.00
MARIO FUENTES
ARINDEL
JUAN ALVARADO
6
33
9
15
0
7
GARNER STATE PARK (KY)
3y a d
55.50
LUIS SAEZ
PLETCHER, JAKE J. AN
TODD PLETCHER
7
73
3
23
0
8
A BEAUTIFUL DAY (FL)
3y d d
55.50
MIGUEL VASQUEZ
DARSAN, INC.
J. BRADDY
8
57
327
35
0
9
BOATLOADOFNERVE (KY)
3y d d
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
MIKE MCDONALD
MICHAEL MCDONALD
9
40
5-
127
0
10
ZANDREA'S (KY)
3y a d
55.50
EMISAEL JARAMILLO
POLIVKA EQUINE HOLDI
PETER WALDER
10
51
857
23
0
11
PACT (KY)
3y d d
55.50
DYLAN DAVIS
G. HUMPHREY, JR.
VICTORIA OLIVER
11
54
6-633
34
0
12
FELONY MELANIE (KY)
3y d d
53.00
CRISTIAN TORRES
COLLINSWORTH THOROUG
JOSEPH ORSENO
12
52
08-35
30
0
13
BEE WINGS (KY)
3y d d
55.50
HECTOR BERRIOS
EDWARD SHORT
JANE CIBELLI
13
53
52-8420
22
0
14
MARICOPA (FL)
3y k d
53.00
CRISTIAN TORRES
PINCHIN, TRACY AND M
JOSE PINCHIN
14
56
8223-47
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEA ANNA DREAM (FL)
3y a d
55.50
EMISAEL JARAMILLO
BELLA CAVELLO STABLE
KATHLEEN O'CONNELL
1
52
79
35
0
2
PHILLY SPECIAL (KY)
3y d d
55.50
LUIS SAEZ
STARLIGHT RACING
TODD PLETCHER
2
66
9-34
27
0
3
ANGLICO (KY)
3y k d
55.50
MARCOS MENESES
E. MCFADDEN, JR.
WILLIAM MOTT
3
0
0
0
4
MARIES MELODY (KY)
3y d d
55.50
EDGARD ZAYAS
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
4
64
2323-2
88
0
5
CHOUCHOU DE BOO (NY)
3y a d
55.50
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
5
71
34-945
27
0
6
JOSEFA (FL)
3y d d
55.50
LUIS REYES
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
6
56
5-7734
35
0
7
MILLEFIORI (KY)
3y d d
53.00
CRISTIAN TORRES
STARLADIES RACING
TODD PLETCHER
7
0
0
0
8
POLISHED COPPER (MD)
3y a d
55.50
HECTOR BERRIOS
ROBERT BONE
DAVID FAWKES
8
63
542-752
35
0
9
LAKE PARIMA (KY)
3y d d
55.50
TYLER GAFFALIONE
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
9
61
46
27
0
10
GRAVEL GERTIE (FL)
3y d d
55.50
LUCA PANICI
FORCE OF NATURE FARM
EMMET JOLLEY
10
47
76-85
35
0
11
SHOW MAID (KY)
3y d d
55.50
DYLAN DAVIS
G. HUMPHREY, JR.
VICTORIA OLIVER
11
72
5
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZ MISCHIEF (KY)
5y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
FRANK JONES, JR.
DALE ROMANS
1
89
217464-
127
0
2
CREATE AGAIN (KY)
5y d g
55.00
HECTOR BERRIOS
LOS AMIGOS RACING AN
RASHARN CREQUE
2
92
15245-0
60
0
3
HY RIVERSIDE (FL)
8y a g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
MAR RACING STABLE
ANTONIO SANO
3
94
51673-9
20
0
4
GLORY OF FLORIDA (FL)
4y d a
55.00
LUIS REYES
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
4
84
42719-3
27
0
5
DO SHARE (KY)
7y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
AJ SUITED RACING STA
NORM CASSE
5
100
4122-38
48
0
6
SNIPER SHOT (KY)
4y a g
55.00
LUIS SAEZ
BAKKE, JIM AND ISBIS
TODD PLETCHER
6
94
1-2-1
91
0
7
ROYAL SQUEEZE (FL)
8y a g
55.00
EDGARD ZAYAS
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
7
93
44251-5
90
0
8
MIHOS (KY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
CENTENNIAL FARMS
JAMES JERKENS
8
95
15465-3
22
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POPPY'S DESTINY (NY)
4y d a
54.00
CRISTIAN TORRES
WAYNE LOBDELL
STEVEN DWOSKIN
1
71
129-
127
0
2
WILD ONE FOREVER (KY)
4y a g
56.50
TYLER GAFFALIONE
JOSEPH HINKHOUSE
JORGE ABREU
2
81
2130-74
27
0
3
RESERVENOTATTAINED (KY)
4y d g
56.50
MIGUEL VASQUEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
3
77
21-
127
0
4
BROADWAY PETE (FL)
3y a g
53.50
PACO LOPEZ
CRICHTON, ROHAN AND
ROHAN CRICHTON
4
60
5412-47
61
0
5
JUAN BOLY (FL)
3y d e
53.50
FANNY OLSSON
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
5
54
5446-61
65
0
6
SOUPER SHENANIGAN (KY)
5y d g
56.50
LUIS SAEZ
LIVE OAK PLANTATION
MARK CASSE
6
82
6-21646-
127
0
7
ROAD TO PEACE (KY)
4y d g
56.50
LUIS REYES
NANCY MASTRONARDI
NICK MASTRONARDI, JR.
7
71
54-2167
26
0
8
FENTYNOLA (KY)
3y a e
53.50
LUIS REYES
POLYMERS RACING STAB
ANTONIO SANO
8
63
07-7105
43
0
9
NEVERSTOPDREAMING (KY)
3y a g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
STEPHEN SCRENCI
ARMANDO DE LA CERDA
9
70
1-37
36
0
10
BEINFUN (FL)
3y d g
53.50
LEONEL REYES
ALFRED BOGDANOFF
KATHY MONGEON
10
54
71-4464
23
0
11
SOVEREIGN WARRIOR (KY)
4y d g
56.50
EDGARD ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN AVILA
11
88
539-353
27
0
12
OHANZEE (FL)
4y k g
57.50
DYLAN DAVIS
Y-LO RACING STABLES
JANE CIBELLI
12
79
330-21
22
0
13
CAPTURED BY FATE (FL)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
NICK DEMERIC
ANGEL RODRIGUEZ
13
75
31
36
0
14
CAT GONE QUICK (FL)
3y d e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
14
58
37-5431
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST SMOK'N (KY)
3y a d
54.50
ANGEL A. RODRIGUEZ
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY HILLS
1
69
88-017
27
0
2
ENVIED (KY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
HNR NOTHHAFT HORSE R
BEN COLEBROOK
2
71
1306-
127
0
3
POSEIDON'S PASSION (FL)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
MARKS, JOHN AND MART
JAMES GULICK
3
55
241-1
49
0
4
JADES GELLY (KY)
3y a d
54.50
DYLAN DAVIS
KENT SPELLMAN
WESLEY WARD
4
74
72-1
91
0
5
SHIPPY (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
REEVES THOROUGHBRED
GEORGE WEAVER
5
79
135-
127
0
6
FREE THE BEAST (FL)
3y d d
54.50
LUIS REYES
CARLOS MUNOZ
CARLOS MUNOZ
6
66
127-645
27
0
7
RANDIABBY (NY)
3y a d
54.50
LEONEL REYES
SEVEN BRIDGES STABLE
JENNIFER QUINONES
7
62
8145-09
27
0
8
MRS. MAISEL (MD)
3y a d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
8
68
212-164
27
0
9
SILVER TUNES (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
BAGWANDEEN THOROUGHB
PERNEL BAGWANDEEN
9
60
51-4926
27
0
10
STILL ALIVE (VA)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
NICHOLAS CAMMARANO,
GUADALUPE PRECIADO
10
69
1538-58
27
0
11
NOTORIOUS R B G (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
RIVER OAK FARM, KRAS
CHRISTOPHE CLEMENT
11
82
1
44
0
12
LORILOUPIES (FL)
3y k d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
TEAM HANLEY AND BRAV
SAFFIE JOSEPH, JR.
12
65
4-1
72
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MI TRES POR CIENTO (CHI)
5y a g
55.00
HECTOR BERRIOS
SUPER SUPER STABLE
AMADOR SANCHEZ
1
0
154111-
127
0
2
YODEL E. A. WHO (KY)
4y d g
55.00
EDGARD ZAYAS
ISLA STABLES LLC, BI
SAFFIE JOSEPH, JR.
2
80
1118-22
60
0
3
NOON TIME GEM (NJ)
4y d a
55.00
MARCOS MENESES
J. SWEEZEY
J. SWEEZEY
3
84
757-172
47
0
4
VINNIE VAN GO (FL)
4y d g
55.00
ANGEL RODRIGUEZ
C AND C EQUINE, LLC
MARCIAL NAVARRO
4
89
5211-51
60
0
5
RUNNING FOR RIZ (FL)
4y d a
55.00
MARCOS MENESES
LINDA RIZNICK
SAL SANTORO
5
81
664-825
22
0
6
FORTIN HILL (IN)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
OXO EQUINE LLC
CHAD BROWN
6
100
1-1-
127
0
7
MOONOVERSEBA (KY)
5y d a
55.00
LUIS SAEZ
TSF THOROUGHBRED RAC
EDDIE KENNEALLY
7
94
14173-3
70
0
8
SHAKHIMAT (ON)
7y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
ROGER ATTFIELD
ROGER ATTFIELD
8
100
244317-
127
0
9
BENEFACTOR (KY)
6y d g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
9
91
2342-28
60
0
10
WHYRUAWESOME (KY)
9y a g
55.00
DYLAN DAVIS
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
10
94
125-423
23
0
17 Nisan 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Tampa Bay Downs ABD, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Tampa Bay Downs ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:52 tampa bay downs abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:39 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 nisan 2020 cuma at yarışı bülteni, 17 nisan 2020 at yarışı programı, 17 nisan 2020 tjk yarış programı, 17 nisan 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, tampa bay downs abd at yarışı bülteni, 17 nisan 2020 tampa bay downs abd at yarışı bülteni, günün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, bugün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 17 nisan 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni