Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALLMESENORITA (FL)
3y a d
53.50
LUIS REYES
ANGEL PENNA, JR.
ANGEL PENNA, JR.
1
38
5-569
29
0
2
SYLLABUS (FL)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
ADAM PARKER
JOSEPH ORSENO
2
26
0
21
0
3
TAPIZAR GIRL (MD)
4y a k
54.50
MARIO FUENTES
JESSICA CAMPITELLI
JESSICA CAMPITELLI
3
52
53-5678
20
0
4
MRS. MINIVER (FL)
3y d d
53.50
LUCA PANICI
CELERITAS RACING LLC
WILLIAM HICKEY
4
45
8378-46
28
0
5
AMBER PRINCESS (FL)
3y a d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
KIMBERLY BLACK
DOLPHIN BLACK
5
58
644-79
20
0
6
DAMA DE NOCHE (KY)
3y k d
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
TEAM WORK HORSEMAN G
JUAN RODRIGUEZ
6
45
68-5669
28
0
7
CALENTITA (IRE)
4y d k
57.50
EDGARD ZAYAS
BHMFR, LLC
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
47
5450-
127
0
8
DELIA'S PRIDE (FL)
3y d d
51.00
ALBERTO BURGOS
RAPPUTI STABLES LLC
ANTONIO SANO
8
52
8739-64
28
0
9
PRINCESA CRYSTAL (GB)
4y a k
57.50
MARCOS MENESES
HARAS LIZZIE, INC.
AMADOR SANCHEZ
9
61
65-3245
20
0
10
LASKA (KY)
4y d k
57.50
JOE BRAVO
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL MATZ
10
70
6-842-46
20
0
11
PASATIME (FL)
3y d d
54.00
LEONEL REYES
LOS SAMANES LLC
JUAN AVILA
11
42
99-29
19
0
12
MALAGA (KY)
3y d d
52.00
JOSEPH TREJOS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
12
2
0
20
0
13
GRACIE'S DREAM (KY)
4y d k
57.50
VICTOR LEBRON
BROWNE, COLIN S. AND
RICHARD RALPH
13
45
365-485
33
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUST OUT LADY (MD)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
LINDA MERRITT
MICHAEL LERMAN
1
36
388-303
40
0
2
GREY JAZMINE (KY)
3y k d
51.50
JOSEPH TREJOS
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
2
41
79076
21
0
3
CRESPUCULA (FL)
5y d k
53.50
ISAIAH WISEMAN
LARRY GETTO
LARRY GETTO
3
52
67648-7
28
0
4
TRINNI SUNSHINE (NY)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
4
46
46233-6
110
0
5
WATER WIZARD (FL)
3y a d
50.50
MARIO FUENTES
ANGEL MEDINA
ANGEL MEDINA
5
49
06-4822
18
0
6
CABRINA (FL)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
BLACK CHEVRON RACING
EDUARDO AZPURUA, JR.
6
65
4
21
0
7
SHEKNOWSTHEDRILL (FL)
3y d d
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
KATHLEEN O'CONNELL
KATHLEEN O'CONNELL
7
27
6-84
42
0
8
PAZYARMONIA (NY)
3y a d
53.50
FANNY OLSSON
SCOTT ACKER
SCOTT ACKER
8
29
00-0985
18
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOTDOTDASH (NY)
3y d d
54.00
MARCOS MENESES
CHERRY KNOLL FARM
PETER PUGH
1
40
66-4
36
0
2
BELLA BIONDA (KY)
3y a d
51.00
ALBERTO BURGOS
DANIEL PITA
DANIEL PITA
2
18
07-87
42
0
3
AWESOME LIGHT (FL)
3y a d
51.00
MIGUEL ARROYO
SANTA CRUZ RANCH, IN
JUAN RIZO
3
0
0
0
4
PRINCESS AVRIL (KY)
3y d d
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
PAUMAR RACING STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
4
35
76
19
0
5
TOO STYLISH (FL)
3y a d
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
CRICHTON, ROHAN AND
ROHAN CRICHTON
5
32
5459-56
18
0
6
MAKE A MINT (FL)
3y d d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
RICHLYN FARMS AND HI
WILLIAM HICKEY
6
40
03-
127
0
7
HECHIZADA (FL)
3y a d
54.00
LEONEL REYES
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
7
49
469-68
28
0
8
SANDBAH (FL)
5y d k
54.00
ISAIAH WISEMAN
ELLEN HOBSON
JOHN VINSON
8
0
0
0
9
AWESOME EVIL (FL)
3y d d
53.50
VICTOR LEBRON
HANLEY, BRIAN AND WA
PETER WALDER
9
38
52-6764
18
0
10
NEW YORK COMMANDER (NY)
3y d d
54.00
DYLAN DAVIS
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
10
40
7
21
0
11
MIRIANA'S QUEEN (KY)
3y a d
54.00
LUIS REYES
ROBIN TEAM SHOW RACI
OSCAR GONZALEZ
11
43
776
41
0
12
LOVELY LEE (FL)
3y d d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
MICHEL ARRIETA
MICHEL ARRIETA
12
43
6689-70
50
0
13
BORROWED ANGEL (NY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
LUCHENTO, CAROL AND
ANTHONY MARGOTTA, JR.
13
53
0
27
0
14
DANCINGWITHJIMMIEB (KY)
4y a k
57.50
LUIS REYES
JIM BALLINGER
ANTONIO SANO
14
57
4-25424
25
0
15
CULTIVATION (FL)
4y d k
57.50
EDGARD ZAYAS
MOONEY, ED AND PATTE
DAVID KASSEN
15
57
365-926
25
0
16
ROSASPARKS (MD)
4y d k
57.00
MIGUEL VASQUEZ
JAMES MILLS
VERNON ALLINSON
16
44
49-5540
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:39 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMOA (FL)
4y d k
57.00
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
OSCAR GONZALEZ
1
61
3532-24
43
0
2
KAUFY FUTURES (FL)
4y d k
53.50
MARIO FUENTES
OAKLEAF FARM
TAMARA LEVY
2
49
16-6442
43
0
3
STORMY BOSS (KY)
4y d k
57.00
EDGARD ZAYAS
SABANA RACING STABLE
JUAN AVILA
3
60
16-6372
27
0
4
TIME TO TWO STEP (FL)
4y d k
57.00
MIGUEL VASQUEZ
WALDER RACING
PETER WALDER
4
69
363-31
33
0
5
COUNTRY STRONG (FL)
5y d k
57.00
LUCA PANICI
DAVID KASSEN
DAVID KASSEN
5
52
31263-4
27
0
6
PAYNTER FEST (KY)
4y d k
54.50
CRISTIAN TORRES
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
6
60
1525-25
62
0
7
JOPLIN (FL)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
RISING SUN STABLE AN
KATHY MONGEON
7
53
56-3759
20
0
8
STAMINA PRINCESS (MD)
3y d d
51.50
JOSEPH TREJOS
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
8
55
8-4341
42
0
9
LOOKING FOR MORE (FL)
4y d k
57.00
LUIS REYES
DRAWING AWAY STABLE
PATRICK MARCONDES
9
47
23-1337
27
0
10
ALAFIA (FL)
3y a d
50.50
ALBERTO BURGOS
IROSOFUN STABLE
HECTOR RODRIGUEZ
10
56
99-8780
20
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJESTIC LUNA (FL)
4y d a
55.00
VICTOR LEBRON
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
1
85
3-69044
20
0
2
EIGHT AIN'T ENOUGH (KY)
4y a a
55.00
CHRIS LANDEROS
FRANK JONES, JR.
DALE ROMANS
2
72
380-221
75
0
3
TRICKY MAGICIAN (ON)
4y d g
55.00
EDGARD ZAYAS
GARY BARBER
MARK CASSE
3
88
7565-16
46
0
4
TIZ LUNA (FL)
4y k g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
4
67
2135-89
25
0
5
CARBON DATA (VA)
7y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
5
90
116552-
127
0
6
WILLING TO SPEED (KY)
4y a a
55.00
DYLAN DAVIS
UNADILLA STABLE
JOHN KIMMEL
6
93
514-233
46
0
7
VALDOLOBO (IRE)
5y d g
55.00
LUIS SAEZ
DARRS, INC.
BRENDAN WALSH
7
82
304-21-1
105
0
8
DERMOT (KY)
4y d a
55.00
LUCA PANICI
CBR RACING
KATHERINE RITVO
8
88
6-155
46
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO GETTING OVER ME (FL)
3y k g
53.50
EDGARD ZAYAS
ABDULLAH ALMADDAH
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
85
12-35
75
0
2
UNTITLED (FL)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
BARBER, GARY AND SEB
MARK CASSE
2
95
1-422
47
0
3
ROMAN EMPIRE (FL)
3y d e
53.50
LUCA PANICI
MATHIS STABLE LLC
TODD PLETCHER
3
82
318
18
0
4
FIRST AND THREE (FL)
4y d a
54.50
CRISTIAN TORRES
LAMBERT, JEFFREY AND
ROBERT HESS, JR.
4
87
317-222
68
0
5
GRAY BEAU (FL)
10y k g
57.00
NIK JUAREZ
ELAINE VINSON
JOHN VINSON
5
90
4-16334
28
0
6
WINKING AT THEDUDE (FL)
5y a g
57.00
EMISAEL JARAMILLO
DARRS, INC.
BRENDAN WALSH
6
91
3425-21
67
0
7
UNDAUNTED (FL)
4y d a
57.00
MARCOS MENESES
JUVENAL SANCHEZ
ANGEL RODRIGUEZ
7
76
6162-35
68
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRIVEN BY THUNDER (FL)
6y d g
55.00
LEONEL REYES
SUPER SUPER STABLE
AMADOR SANCHEZ
1
95
445160-
127
0
2
TIZZARUNNER (MD)
7y d g
55.00
LUCA PANICI
SUMMER FALL RACING G
CARLOS DAVID
2
92
7-2787-7
33
0
3
PHAT MAN (KY)
6y a g
55.00
DYLAN DAVIS
STRIBLING, MARIANNE,
J. SWEEZEY
3
105
2152-12
54
0
4
MEGACITY (KY)
5y d g
55.00
NIK JUAREZ
JOHN STEPHENS
JOHN STEPHENS
4
90
8-63371-
127
0
5
PIVEN (FL)
5y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
GARY BARBER
MARK CASSE
5
91
14511-5
74
0
6
GEMONTEER (KY)
5y a a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
FRED ROSEN
JENA ANTONUCCI
6
92
6311-90
54
0
7
QUENANE (FL)
6y d g
55.00
LUIS SAEZ
IAB STABLES AND FRAL
TAMARA LEVY
7
89
72911-1
66
0
8
HOME BASE (ON)
5y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL TOMLINSON
8
94
1315-15
26
0
9
GRAND JOURNEY (KY)
5y a g
55.00
CHRIS LANDEROS
WHISPER HILL FARM, L
RALPH NICKS
9
96
11124-7
66
0
10
BIG AGENDA (KY)
5y d g
55.00
EDGARD ZAYAS
LILLI KURTINECZ
LILLI KURTINECZ
10
93
1231-88
61
0
11
DR. EDGAR (KY)
7y a g
55.00
DYLAN DAVIS
CANZONE, SR., PETER
BARCLAY TAGG
11
105
4738-55
26
0
12
MOROCCO (KY)
6y d g
56.00
LUIS SAEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
12
92
15-5381
25
0
13
CHAMPAGNEONME (KY)
4y d g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
RODRIGO CUNHA
ROHAN CRICHTON
13
88
16545-1
33
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADDISON (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
TRADE WINDS FARM
DALE ROMANS
1
71
5514-22
32
0
2
MONEY NEVER SLEEPS (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
2
74
642-813
13
0
3
LEO'S DIAMOND (KY)
3y k d
52.50
CRISTIAN TORRES
2W STABLES LLC
ANTHONY MARGOTTA, JR.
3
74
1
56
0
4
TOPO GRIGIO (KY)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
EMPYREAN STABLES
TODD PLETCHER
4
71
61
46
0
5
BIRD MAP (KY)
3y d d
55.50
EDGARD ZAYAS
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
5
78
55-41
13
0
6
LIL MISS HOT MESS (KY)
3y k d
54.50
DYLAN DAVIS
TWISTED CHAPS RACING
KENNETH MCPEEK
6
74
9722-61
42
0
7
KIMURA (KY)
3y k d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
7
69
165-351
35
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEMPLE (KY)
4y d g
55.00
LUIS SAEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
1
96
3613-32
26
0
2
BIRD'S EYE VIEW (KY)
6y k g
55.00
MIGUEL VASQUEZ
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
2
98
323325-
127
0
3
OPRY (KY)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
GAYLORD, II, EDWARD
TODD PLETCHER
3
91
3140-2-1
53
0
4
NEEPAWA (ON)
5y d a
55.00
DYLAN DAVIS
CHIEFSWOOD STABLES L
MARK CASSE
4
86
4-83678-
127
0
5
THUNDER RIDE (KY)
5y d g
55.00
RAJIV MARAGH
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
5
94
31-41-48
19
0
6
THE GREEN MO'STER (KY)
5y d g
55.00
LEONEL REYES
CROSSED SABRES FARM
MONICA MCGOEY
6
98
33615-4
26
0
7
RY'S THE GUY (KY)
4y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN WILKES
7
97
1182-47
26
0
8
AWARD WINNER (KY)
4y d a
55.00
JOE BRAVO
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
8
95
2126-59
26
0
9
KRAMPUS (KY)
6y d g
55.00
MARCOS MENESES
HATFIELD STABLES AND
MICHAEL TOMLINSON
9
98
865-490
26
0
10
RIJEKA (IRE)
4y a g
55.00
VICTOR LEBRON
SLAM DUNK RACING AND
SAFFIE JOSEPH, JR.
10
94
554-971
29
0
11
ARTHUR KITT (GB)
4y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
CHASEMORE FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
11
102
4-56266-
127
0
12
TIMMY M. (FL)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
12
94
21430-9
61
0
13
PRINCE OF ARABIA (KY)
7y d g
55.00
LUCA PANICI
D P RACING LLC
PATRICK BIANCONE
13
99
68-9713
12
0
Pakenham Avustralya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AT YOUR PERIL (AUS)
6y d g
58.50
DYLAN DUNN
W MASTERS, A MAVRELI
WILLIAM MASTERS
2
0
589970-
127
0
2
BRECON KID (AUS)
6y d g
58.50
B WERNER
M C MCKELLAR
TARA COCHRANE
10
0
798957-
127
0
3
JUS TIN (AUS)
6y a g
58.50
BEN ALLEN
MISS Z LEEK J G WA
J LEEK JNR
9
0
2-9
9
0
4
BON SPOT (AUS)
3y k g
58.00
MICHAEL POY
G L CROSS, MS J GUTH
GLENN CROSS
6
0
8
9
0
5
DRAGON TIME (AUS)
3y d g
58.00
A LYNCH
MRS J F STOCKDALE
F STOCKDALE
3
0
3
7
0
6
GALAXY TURF (AUS)
3y d e
58.00
M J WALKER
MDA NORTH, W R TAYLO
B J MCCARTHY
5
0
0
0
7
OUR MUSKETEER (AUS)
3y d e
58.00
MATTHEW CARTWRIGHT
GRAEBAR PARK PTY LTD
JEROME HUNTER
7
0
442
11
0
8
OZONE (AUS)
3y d g
58.00
D OLIVER
A JENSEN, M C BRYANT
COLIN SCOTT
8
0
67-
127
0
9
NOWAY (AUS)
3y d d
56.00
JUANA ANDREOU
W J TOOHEY
CHRIS DIPLOCK
4
0
9-08
17
0
10
SECRET SAUCE (AUS)
3y d d
56.00
CRAIG WILLIAMS
EMMANUEL BLOODSTOCK
D T O'BRIEN
1
0
3-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACROSS THE WAY (AUS)
3y a d
57.00
M J WALKER
E SAKAREASSEN, J HAY
CHARLOTTE LITTLEFIELD
8
0
0
0
2
BAILARIN (AUS)
3y a d
57.00
JAMIE KAH
J D WARREN, P BITTAR
JASON WARREN
3
0
0
0
3
BANCA STAR (AUS)
3y d d
57.00
A DARMANIN
MRS M L GUNN MRS S
ANGELA BRAKEY
4
0
5-2
22
0
4
DOUBLE DELIGHT (AUS)
3y d d
57.00
JYE MCNEIL
DEE JAE PROPERTIES P
R D GRIFFITHS
5
0
55569
6
0
5
FRENCH STAR (AUS)
3y a d
57.00
D OLIVER
BALMERINO RACING PAR
D T O'BRIEN
2
0
52-2
14
0
6
FRESCA (AUS)
3y d d
57.00
D DUNN
J M CAPPELLIN MRS
COLIN SCOTT
1
0
6
14
0
7
TSUNAMI ARMY (AUS)
3y d d
57.00
CARLEEN HEFEL A 2KG
P T RACING MGR: K M
CHARLOTTE LITTLEFIELD
6
0
7
20
0
8
ZIAVERA (AUS)
3y d d
57.00
BEN ALLEN
MRS N J AGENT, MS H
P STOKES
7
0
2
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARDWAY (AUS)
4y d g
58.50
M CARSON
B I STANAWAY
B I STANAWAY
4
0
905880
8
0
2
MATAMATA (NZ)
4y d g
58.50
B HIGGINS
P G MOODY
D R BRIDEOAKE
5
0
52634-6
23
0
3
ROYAL MONSOON (AUS)
4y d g
58.50
BEN ALLEN
G HUCKER, MRS D HUCK
J P SALANITRI
8
0
58-265
14
0
4
NAVARRE (AUS)
3y d g
58.00
DYLAN DUNN
O SAXTON, E COCHRANE
T BUSUTTIN & N YOUNG
3
0
45280-0
30
0
5
VETO (AUS)
3y d g
58.00
A LYNCH
J B PLOZZA MRS L M
F STOCKDALE
1
0
676
21
0
6
ROYELLE (AUS)
3y d d
56.00
JYE MCNEIL
MRS M E BERRY, DR N
R D GRIFFITHS
7
0
72
14
0
7
THEE ONE (NZ)
3y d d
56.00
CRAIG WILLIAMS
G J CHITTICK M J C
D T O'BRIEN
6
0
2-232
21
0
8
TORNADO FLAME (AUS)
3y d d
56.00
M J DEE
J W BRIDGMAN, MRS D
J W BRIDGMAN
2
0
905
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VLADKING (AUS)
4y d g
58.50
M J WALKER
B J MCCARTHY A F N
B J MCCARTHY
2
0
00-473
20
0
2
BLUE OCEAN (NZ)
3y d e
58.00
JYE MCNEIL
OTI UTHMEYER MGRS: T
P STOKES
4
0
36-8
14
0
3
ELEGANT LAD (AUS)
3y d g
58.00
LEWIS GERMAN A
R W WALTON, R BESANK
R J BESANKO
1
0
35875
14
0
4
IRISH PLAYBOY (AUS)
3y d g
58.00
MICHAEL POY A
D W STUTT
HENRY DWYER
6
0
22
91
0
5
DANCING WITH FIRE (AUS)
4y d k
56.50
M CARSON
B I STANAWAY
B I STANAWAY
5
0
679590
4
0
6
CORDILLA (AUS)
3y d d
56.00
D OLIVER
D T O'BRIEN, MRS J O
D T O'BRIEN
8
0
3
14
0
7
DESERT REALM (NZ)
3y d d
56.00
M J DEE
GREENWICH STUD PTY L
T BUSUTTIN & N YOUNG
3
0
8-6
104
0
8
LADY SHEILACK (AUS)
3y y d
56.00
B HIGGINS
REDGUM 2016 MGR: B J
JOHN MCARDLE
9
0
7974-5
109
0
9
RENEGADE KID (AUS)
3y d d
56.00
BEN ALLEN
WYLIE DALZIEL ROY HI
P STOKES
7
0
5-0057
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUNDRAISER (AUS)
3y a g
60.00
CRAIG WILLIAMS
HALO RACING SERVICES
D & B HAYES & T DABERNIG
10
63
4-13
22
0
2
MANHATTAN STING (AUS)
3y d g
59.00
BEN ALLEN
A R MCLEAN, A P KENN
HENRY DWYER
7
61
08-13
20
0
3
WHITTINGTON STONE (AUS)
3y y g
59.00
J NOONAN
BALLYMORE STABLES AU
M D MORONEY
6
61
36-3221
21
0
4
COMPULSIVE (NZ)
4y d g
57.50
M CARSON
B I STANAWAY
B I STANAWAY
4
57
3-35000
56
0
5
KIN NEKO (AUS)
3y d g
57.50
DYLAN DUNN
MS N J YOUNG, L FENW
T BUSUTTIN & N YOUNG
5
58
45315-8
109
0
6
VIONETTA (AUS)
3y d d
57.50
JAMIE KAH
T L BUSUTTIN, S N GI
T BUSUTTIN & N YOUNG
3
62
7-14
45
0
7
LADY D'ORO (AUS)
3y d d
57.00
JYE MCNEIL
MRS S GRIFFITHS, MRS
R D GRIFFITHS
9
61
22105
15
0
8
MOSTLY SUNNY (AUS)
3y d d
56.50
D DUNN
MYPUNTER 15 MGR: P S
P L CABOCHE
1
60
21400
19
0
9
MAKE MINE HENNESSY (AUS)
4y a k
56.00
M J DEE
J J BLOOM
SAAB HASAN
11
57
0-44282
20
0
10
BLUNDERBUSS (AUS)
4y a g
56.00
JUANA ANDREOU
MRS M K DIPLOCK
CHRIS DIPLOCK
8
44
514239
46
0
11
MOSS AND ME (AUS)
8y d g
56.00
JACQUES LUXE
M MOSER
M M MOSER
2
36
866-400
15
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YULONG MINISTER (IRE)
4y d g
61.50
MATTHEW CARTWRIGHT
YU LONG INVESTMENTS
M PRICE & M KENT JNR
11
73
2700-66
22
0
2
FLY FOR YULONG (IRE)
6y k g
60.50
D W STACKHOUSE
YU LONG INVESTMENTS
D & B HAYES & T DABERNIG
13
71
18-0-533-
127
0
3
AKAMON (NZ)
7y d g
60.00
BEN ALLEN
C R SCOTT, MRS S SCO
SHEA EDEN
1
70
172437-
127
0
4
SURREAL IMAGE (AUS)
4y a g
60.00
.
MS I DOGNE
K L CORSTENS
10
70
51184-9
12
0
5
DEEP EUPHORIA (NZ)
6y a k
59.50
M J DEE
B'N'G SYNDICATE, P D
MS R FROST
3
73
3689-38
12
0
6
MRS O'MALLEY (AUS)
4y a k
59.50
LEWIS GERMAN A
R J PATTERSON
E JUSUFOVIC
6
73
162-252
18
0
7
LATIN BEAT (IRE)
6y d g
59.00
D DUNN
G HEFFERNAN, MISS C
SAAB HASAN
7
68
036760-
127
0
8
BRICKTOP (AUS)
4y a a
58.50
D OLIVER
BRIDSAN BLOODSTOCK M
JOHN MCARDLE
9
67
4-16742
25
0
9
BOOMSTOCK (NZ)
4y d g
58.00
JAMIE KAH
CARBINE THOROUGHBRED
M PRICE & M KENT JNR
2
66
323125-
127
0
10
PHOENIX GLOBAL (AUS)
4y d g
58.00
W EGAN
M MCBRIDE, G C PAPWO
D T O'BRIEN
5
66
642-181
21
0
11
ORIENZEL (AUS)
3y d g
57.50
M J WALKER
LUSKIN PARK STUD RAC
M PRICE & M KENT JNR
4
66
10-1002
18
0
12
BOBBY ROCKS (AUS)
5y d k
57.00
JYE MCNEIL
L W WARNER, MRS R M
K M KEYS
14
68
159461
14
0
13
JOURNEYGIRL (AUS)
6y a k
56.00
B PARK
MS A CHAKUAR
M D HINTON
12
66
493012
14
0
14
RAKAU WHERO (NZ)
5y d g
57.50
B WERNER
JWP GILLIES, MS N JO
CRAIG ANDERSON
8
65
282160-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRINZINGER ALLEE (NZ)
3y d g
60.00
D OLIVER
J R WHEELER
D T O'BRIEN
2
65
368-361
16
0
2
PEACE BROTHER (AUS)
4y d g
59.50
J NOONAN
CARBINE THOROUGHBRED
HENRY DWYER
9
63
70437-0
15
0
3
BOUFFON (AUS)
6y d g
58.50
BEN ALLEN
MRS A LEEK, A MRS
J LEEK JNR
1
61
700026-
127
0
4
FUDGED (AUS)
6y d k
58.50
.
MS C M ALDERSON, P A
MS C ALDERSON
5
65
163855
7
0
5
OCEAN'S THIRTEEN (NZ)
3y d d
58.50
JYE MCNEIL
C A STOTT, R W HENEB
C MAHER & D EUSTACE
8
66
716-16
21
0
6
HELLO MY FRIEND (AUS)
5y d k
58.00
MS J DA ROSE
M R WALKER
MS ALLISON SHEEHAN
7
64
454767-
127
0
7
PARALLEL WORLD (NZ)
6y d k
57.00
B HIGGINS
H OKADA
S MCCUSKER
10
62
52247-5
91
0
8
SURETOSHINE (NZ)
5y d k
56.50
D DUNN
S B LAMING THE OAK
S B LAMING
3
61
8228-34
6
0
9
ENTREZ BOO (NZ)
3y d d
56.00
D W STACKHOUSE
CENTURION'S ADVENTUR
JULIUS SANDHU
6
60
4905-16
22
0
10
FLAG EDITION (NZ)
5y d k
56.00
W EGAN
N MASHNI, C M BARRET
MICHELLE PAYNE
4
59
82156-3
27
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAVUMA (AUS)
7y a g
62.50
DYLAN DUNN
MRS M J L MCCARTHY,
B J MCCARTHY
5
69
7619-85
7
0
2
SPIRIT OR LAGER (AUS)
9y d g
61.50
MATTHEW CARTWRIGHT
G L MAHOMED MRS L
G B ANDREWS
9
67
6659-67
77
0
3
THUNDER PACE (AUS)
4y d g
61.00
JOHN ROBERTSON
WALKER RACING PTY LT
SIMONE WALKER
8
66
614-2-20
15
0
4
BEAVERBROOK (AUS)
5y d a
60.50
JYE MCNEIL
R GRIFFITHS, R SQUIR
R D GRIFFITHS
2
65
4-53445
8
0
5
OBI (AUS)
3y a g
60.00
BEN ALLEN
A CUGNOTTO
SYMON WILDE
7
65
01-15
89
0
6
TOP PINS (NZ)
3y d d
58.50
D DUNN
S B LAMING MRS J L
S B LAMING
4
66
012-1
26
0
7
KIPTANUI (AUS)
3y d g
58.00
D OLIVER
K J PAYNE, MRS V M P
MS W KELLY
6
61
24-501
14
0
8
SPLENDORONTHEGRASS (AUS)
3y d d
57.50
D W STACKHOUSE
R MCCLURE MRS B M
D & B HAYES & T DABERNIG
1
64
0220-69
19
0
9
SUNSET EAGLE (AUS)
3y d d
56.00
M J DEE
V DEL'NIGRO, B CLARK
SHEA EDEN
3
60
524177-
127
0
23 Nisan 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Gulfstream Park, Pakenham Avustralya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:39 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Pakenham Avustralya at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:00 pakenham avustralya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 nisan 2020 perşembe at yarışı bülteni, 23 nisan 2020 at yarışı programı, 23 nisan 2020 tjk yarış programı, 23 nisan 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, gulfstream park at yarışı bülteni, 23 nisan 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, pakenham avustralya at yarışı bülteni, 23 nisan 2020 pakenham avustralya at yarışı bülteni, günün pakenham avustralya at yarışı bülteni, bugün pakenham avustralya at yarışı bülteni