Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA YAVUZ
3y k e
ZENGİNOĞLU
57.00
A.ÇELİK
M.SALİH YAVUZ
A.KAPLAN
7
0
0
20
2
GÜNEŞİ GÖRDÜM
3y k e
UÇANBEY
57.00
F.YARDIMCI
MUZBAH ÖZKAN
C.KATI
10
0
0
20
3
KIRAL BAB
3y k e
KIRIMHAN
57.00
M.AKYAVUZ
SABRİ AKTAŞ
İ.GÜMÜŞ
1
0
0
20
4
ÖZBARAN
3y k e
YAŞARCIK
57.00
M.KESKİN
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
5
0
0
20
5
ŞERSOYLU
3y k e
KIRIMHAN
57.00
E.KILIK
ABDULLAH TEKİNALP
R.ATLI
9
0
0
20
6
WANPİR
3y a e
UÇANBEY
57.00
A.KAÇMAZ
ABDULKADİR ELĞAÇ
Ş.İPEK
11
0
0
20
7
YUTANGİRDAP
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
3
0
0
20
8
GÜZEL ASİYA
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHSUN TURANAP
KEMAL YAKUP ALTIN
M.GÜNEŞ
4
0
0
20
9
HIZLIHANIM
3y k d
YAŞARCIK
55.00
HAKAN YILDIZ
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
6
0
0
20
10
MERENTAY
3y a d
DEMİRSOY
55.00
D.YILDIZ
ERCAN ARSLAN
HÜS.CAN
8
0
0
20
11
TUANAHANIM
3y a d
AYABAKAN
55.00
H.BUDAK
METİN ÇALDIRAN
N.KAYA
2
0
0
20
12
UÇAN FATOŞ
3y a d
UÇANBEY
55.00
H.KILIÇARSLAN
MÜSLÜM KATI
C.KATI
12
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞPEHLİVAN
9y a a
KOŞAYALP
59.50
A.ÇELİK
İBRAHİM YALÇIN
F.DEMİR
7
89
336412
9
19
1.31.70
2
ALDERAMİN
6y a k
KAIZBERT (RU)
55.50
M.AKYAVUZ
EMİN TURAN
H.ATAŞ
3
96
127-134
4
18
1.31.58
3
İNANLIM
5y a a
YALAZ
55.50
U.TEMUR
MEHMET ÇELİK
N.GÜVEN
5
85
12452-5
112
16
1.32.31
4
ÖZYEL
6y a a
ÖZHABER
55.50
M.KESKİN
OSMAN İPEK
O.İPEK
2
73
5550-83
5
9
1.32.90
5
TURBOCU
7y a a
TURBO
55.50
HAKAN YILDIZ
FERİDUN GÜNDÜZ
N.KAYA
6
61
640-047
31
12
1.32.17
6
BİRKASIM
6y k k
TURBO
54.50
Ö.YILDIRIM
CANAN KORUCU
İB.B.OĞULLARI
1
92
72-2523
16
17
1.31.27
7
TEMİZKAAN
7y k k
DOĞANGÜN
53.50
MÜS.ÇELİK
İLHAN TEKİNALP
C.KATI
4
89
2421-63
37
18
1.32.94
8
UMUTÇİÇEĞİ
5y k k
TAMERİNOĞLU
53.50
A.KAÇMAZ
MUHAMMED SAİD AKSOY
M.S.AKSOY
8
64
20-3570
54
11
1.35.08
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOPRAKSU
4y d k
EMAEL (PL)
59.00
D.KAYAAP
SERHAT ŞAHİN
Ş.İPEK
5
54
414112
9
19
2
NURAYŞA
4y a k
ANKA
51.50
H.BUDAK
METİN ÇALDIRAN
N.KAYA
6
35
655000
127
10
3
ŞERAHLIKIZI
4y a k
ŞENTAY
51.00
S.ERKUŞ
SİNAN KORKMAZ
R.ATLI
1
34
402104
12
18
4
CEĞİTLİ
4y a k
ATOMKARINCA
50.00
A.KAÇMAZ
M.GARİP ELĞAÇ
Ş.İPEK
3
28
0-92009
9
12
5
RASGALDİ
4y k k
GOBAKBEY
50.00
H.KILIÇARSLAN
MÜSLÜM KATI
C.KATI
2
25
0-60904
5
11
2.42.44
6
LEALİM
4y k k
SAĞANAK
50.00
M.KESKİN
FAHRETTİN ÖNTAÇ
N.KAYA
4
24
669-006
18
9
7
VENÜSÜN KIZI
4y a k
AYABAKAN
50.00
HAKAN YILDIZ
ŞEREF AĞRI
E.MUTLU
7
24
9-60080
18
11
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOREVER IN LOVE
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
U.TEMUR
METE TOLUNAY
Ö.ALAÇAM
6
38
953715
18
19
2
IVOR
3y a e
YAVUZKAYA
58.00
H.KILIÇARSLAN
HÜROL KARAHANOĞLU
F.S.YİĞİT
3
33
674168
12
18
3
KING ARAS
3y d e
DEHA
58.00
B.KILINÇ
ERGİN YILDIRIM
AD.YILMAZ
11
41
478-19
68
19
4
STRONG BELIEF
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
A.ÇELİK
DENİZ KURTEL
C.DEMİR
8
38
32-4631
23
20
5
LUMINESCENCE
3y a e
UTOPIA (JPN)
55.00
F.YÜKSEL
SABRİ AKSU
N.KAYA
10
43
14-5
60
18
1.26.82
6
MADENCİ
3y d e
UTOPIA (JPN)
53.00
M.A.SOLMAZAP
MEHMET AKYÜZ
Y.DEMİR
7
42
13-2659
40
15
7
OĞLUM EREN
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
9
36
518-858
26
16
8
RING OF FIRE
3y d e
DAI JIN (GB)
55.00
Ö.YILDIRIM
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
4
40
312-75
23
17
1.26.45
9
TİPİTİP
3y d e
BOSPORUS (IRE)
55.00
MÜS.ÇELİK
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
2
55
2121-03
19
18
1.23.80
10
JESSAMINE
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
A.KURŞUN
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
5
45
356335
12
11
1.26.27
11
HANZADE SULTAN
3y a d
DAI JIN (GB)
53.00
M.BAYIR
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
1
39
174-644
23
15
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADALETLİKASIRGA
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
3
0
0
20
2
AHDAR
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AKYAVUZ
KEREM ERENSOY
M.TÜRKOĞLU
6
0
0
20
3
ATILGAN KURUŞ
3y a e
KURUŞAĞA
57.00
MÜS.ÇELİK
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
13
0
0
20
4
BOLKAR YAVRUSU
3y k e
BOLKAR
57.00
F.YÜKSEL
ATALAY TURAN
H.ATAŞ
11
0
0
20
5
LATİF BABA
3y k e
SERDARHAN
57.00
S.ERKUŞ
OSMAN Z. TEKİNALP
Ö.FARUK TAN
5
0
0
20
6
ÖKTEM
3y d e
SARRAF
57.00
G.KOCAKAYA
NASRİ ARTAR
İ.KÖROĞLU
10
0
0
20
7
SULEIMAN
3y k e
TURBO
57.00
A.KURŞUN
ÖMERCAN EROĞLU
S.DEMİR
2
0
0
20
8
YAHYABABA
3y k e
TURBO
57.00
A.KAÇMAZ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
4
0
0
20
9
HAFİDEKIZ
3y a d
ATEŞTOPU
55.00
V.DEMİR
SITKI ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
12
0
0
20
10
HAYIRLI KIZ
3y k d
DELİ UĞUR
55.00
HAKAN YILDIZ
MÜSLÜM KATI
C.KATI
1
0
0
20
11
NAZDARIM
3y a d
TOŞUR
55.00
D.YILDIZ
GÜNAYDIN SAÇAN
Ş.İPEK
9
0
0
20
12
SULTANAĞA
3y a d
TOŞUR
55.00
İ.KATARAP
MAHMUT ÇELİK
S.ÇELİK
8
0
0
20
13
ŞUVEMEY
3y a d
TOŞUR
55.00
E.KILIK
AHMET ÇELİK
S.ÇELİK
7
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARADERVİŞ
3y d e
DERVİŞ AĞA
61.00
G.KOCAKAYA
NASRİ ARTAR
İ.KÖROĞLU
5
58
630112
7
19
1.27.30
2
VANTABLACK
3y d e
DR FONG (USA)
60.50
A.ÇELİK
NİRGÜL TURGU
S.EREN
7
57
211-1
16
20
3
OĞLUM BATUHAN
3y a e
CUVEE (USA)
58.50
M.AKYAVUZ
HÜSEYİN YÜKSEL
N.DOĞAN
6
53
515016
49
19
1.29.25
4
BARTOLOMEO
3y d e
BOSPORUS (IRE)
57.50
A.KURŞUN
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
2
51
3-63215
40
19
1.29.64
5
YEDİTEPE
3y d e
ZANJERO (USA)
55.50
M.KESKİN
ALİ MÜŞFİK IŞIK
E.MUTLU
4
47
211
127
20
1.29.47
6
POSITION POWER
3y d e
KANEKO
53.00
MÜS.ÇELİK
KASIM GÜMÜŞ
H.ATAŞ
1
42
212
12
19
7
KEPHISSOS
3y d e
HAKEEM (USA)
51.50
HAKAN YILDIZ
KAMİL KAHYAOĞLU
İB.B.OĞULLARI
3
39
75-2713
18
19
1.28.27
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOYOUN HEARTED
5y d a
LION HEART (USA)
61.50
A.KURŞUN
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
3
83
213652
27
16
1.12.53
2
JUNIOR ZAPPA
5y a a
ROYAL ABJAR (USA)
58.50
Ö.YILDIRIM
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
4
73
8-31222
29
19
1.12.91
3
SUMEL HAN
4y d a
SPORTS HERO (USA)
58.00
A.ÇELİK
NEJDET SUMEL
YASİN POLAT
5
90
234755
18
14
1.13.96
4
ZAFER MEYDANI
4y d a
LUXOR
58.00
MÜS.ÇELİK
EYYÜP ÇALDIRAN
İ.KÖROĞLU
7
76
514446
19
16
1.14.42
5
KIZILŞAHİN
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.50
G.KOCAKAYA
NASRİ ARTAR
İ.KÖROĞLU
2
85
3-63232
16
18
1.13.38
6
SHUTKA (IRE)
6y d a
TURTLE BOW (IRE)
53.50
M.A.SOLMAZAP
BURAK ALTUNBAŞ
E.METİN
6
69
405593
4
14
1.13.72
7
KAISER SOZE
4y d a
SEA HERO (USA)
54.00
A.KAÇMAZ
C.TAHİR BURHANLIOĞLU
T.İBİŞ
1
61
3198-76
51
16
1.18.25
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WARM BLOODED
5y d a
SCARFACE
61.00
D.KAYAAP
TARKAN ÇITAKOĞLU
Z.DAR
2
61
290718
8
19
1.20.10
2
TALİA HANIM
4y d k
FAIRSON
61.00
B.KILINÇ
OĞUZ TOPÇU
R.ATLI
9
58
074685
7
11
1.20.69
3
PALAWAN (USA)
4y d a
THE LUMBER GUY (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
FEDAİ KAHRAMAN
A.CİĞER
8
56
14-0831
25
20
1.23.35
4
BRACCIOFERRO
8y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.50
D.YILDIZ
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
10
46
631934
20
17
1.21.00
5
COCHABAMBA
6y a a
KANEKO
55.50
F.YÜKSEL
AYDIN TAHİNCİOĞLU
M.GÜNEŞ
7
46
456652
26
11
1.21.31
6
DOCTOR HOUSE
6y a a
CUVEE (USA)
54.50
G.KOCAKAYA
CEMİL AKDÖNER
R.KONUK
1
44
228558
4
15
1.19.66
7
JAMES
4y d a
DR FONG (USA)
53.50
MÜS.ÇELİK
MURAT ER
R.TAŞDELEN
4
43
5-71047
25
17
1.22.00
8
PARAVANİ
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
A.KAÇMAZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
42
4183
127
18
9
BABİ
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
50.50
HAKAN YILDIZ
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
6
36
807793
7
10
10
KING'S DAY (IRE)
4y d a
RAJSAMAN (FR)
50.00
M.BAYIR
CEM ÖZBELGE
Ö.FARUK TAN
5
29
66-6367
53
14
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKSOYLU
3y a e
ATİKBEY
57.00
F.YÜKSEL
ALİ AMAÇ
N.KAYA
1
0
0
20
2
CANSEKLAVİ
3y a e
ALTAHA
57.00
Ö.YILDIRIM
SABRİ AKSU
N.KAYA
3
0
0
20
3
ÇİVİCİ
3y a e
AYABAKAN
57.00
G.KOCAKAYA
SEMRA AKSU
N.KAYA
10
0
0
20
4
ILIK RÜZGAR
3y a e
ATEŞTOPU
57.00
A.KURŞUN
MEHMET ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
6
0
0
20
5
KAYAKURT
3y a e
DAĞDELEN
57.00
U.SARICAAP
ABDULLAH AVCI
M.TÜRKOĞLU
2
0
0
20
6
KIR ATIM
3y k e
KIRIMHAN
57.00
MÜS.ÇELİK
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
9
0
0
20
7
OĞLUMBARIŞ
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
E.KILIK
M.FATİH ÖZKAN
C.KATI
4
0
0
20
8
SÜMERLİ
3y a e
ATİKBEY
57.00
A.C.BİNİZETOĞLU
İBRAHİM ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
5
0
0
20
9
BEGÜMTAY
3y a d
GOBAKBEY
55.00
E.ŞİMŞEKAP
İBRAHİM HALİL ARSLAN
M.TÜRKOĞLU
12
0
0
20
10
CANSUYUM
3y a d
ATİKBEY
55.00
İ.KATARAP
MURAT ÇELİK
A.E.KARAKURT
13
0
0
20
11
GEREKÇELİ
3y k d
KIRIMHAN
55.00
S.ERKUŞ
AHMET ŞAHİN
M.TÜRKOĞLU
11
0
0
20
12
SEBİNA KIZI
3y k d
ATAKANKAYA
55.00
A.KAÇMAZ
MAHMUT POLAT
K.YILDIZ
7
0
0
20
13
SİVASLIKIZI
3y k d
UÇANBEY
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET CAMUZ
C.KATI
8
0
0
20
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLETON HALL (IRE)
2y a e
59.50
C SHEPHERD
MR M CHANNON
M CHANNON
1
0
92
12
0
2
PRAXEOLOGY (IRE)
2y d e
59.50
RYAN MOORE
DR J WALKER
M JOHNSTON
3
0
0
0
3
LAMBETH WALK
2y d d
58.50
O MURPHY
QATAR RACİNG DAVİD
ARCHİE WATSON
2
0
1
17
0
4
STAR'S DAUGHTER
2y d d
57.50
J P SPENCER
AHMAD AL SHAİKH
E DUNLOP
4
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMIRATES EMPIRE (IRE)
3y d e
60.50
J P SPENCER
AHMAD AL SHAİKH
M BELL
3
80
93-21
19
0
2
SMARTER (IRE)
3y k g
60.50
JAMES DOYLE
SHEIKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
4
80
046-712
13
0
3
LORD LAMINGTON
3y d g
60.50
RYAN MOORE
NETHERFIELD HOUSE ST
M JOHNSTON
5
80
36-4121
14
0
4
WITHOUTDESTINATION
3y d g
58.50
O MURPHY
FABFIVE
M BOTTI
1
76
5621
30
0
5
TIGRAY (USA)
3y k e
57.50
A RAWLİNSON
HONESTLY RACİNG
M APPLEBY
2
72
670221
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIME TO REASON (IRE)
6y d g
64.00
R KINGSCOTE
J E TITLEY J GODDA
C WALLIS
14
66
32-6313
48
0
2
GLOBAL EXCEED
4y d g
64.00
C FALLON
DR JOHNNY HON
R COWELL
8
66
73-3437
12
0
3
NAUTICAL HAVEN
5y d g
63.50
T P QUEALLY
MILLDEAN RACING SYND
SUZI BEST
5
65
859786-
123
0
4
DESERT FOX
5y d g
63.50
ROSSA RYAN
ROGERSON, LEMON, COO
MIKE MURPHY
11
65
297699-
127
0
5
EVENING ATTIRE
8y d g
63.00
KATHERINE BEGLEY
MISS CAROLINE SCOTT
W STONE
2
64
6-65063
27
0
6
ZEFFERINO
5y a g
62.50
G WOOD
MR JOHN CAREY
M BOSLEY
13
62
4960-54
22
0
7
DIVA STAR
4y a k
62.00
J P SPENCER
FTP EQUINE HOLDINGS
R GUEST
3
61
7-62605-
127
0
8
SPENNY'S LASS
4y a k
61.00
B DOYLE
MR M FİRTH MR J RY
J RYAN
4
59
4-96823
14
0
9
ADMIRAL ROOKE (IRE)
4y d g
60.50
A RAWLINSON
SLIPSTREAM RACING
M APPLEBY
7
58
062515
7
0
10
DARING GUEST (IRE)
5y d g
59.50
O MURPHY
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
10
56
2-33832
38
0
11
MYSTICAL MOON (IRE)
4y a k
58.50
D COSTELLO
WENTDALE LİMİTED AND
D C GRİFFİTHS
9
53
661150
6
0
12
CHARLIE ALPHA (IRE)
5y d g
55.00
RHIAIN INGRAM
MR PETER J BURTON
R INGRAM
6
45
947-390
87
0
13
LAMBRINI LULLABY
4y d k
55.00
C SHEPHERD
JMH RACİNG LİMİTED
MRS L WİLLİAMSON
1
45
57-958
59
0
14
CANIMAR
4y d k
55.00
G ASHTON
SIMON LOCKYER TIM
S L KEIGHTLEY
12
43
424636
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAU WARRIOR (IRE)
3y d d
57.50
RONAN WHELAN
TOTAL RECALL RACİNG
A MCGUİNNESS
3
93
6111-11
27
0
2
BLAME ROBERTA (USA)
3y d d
57.50
HAYLEY TURNER
MR KHALİFA DASMAL
R COWELL
8
92
05114-4
13
0
3
CHAPELLI
3y d d
57.50
RYAN MOORE
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
1
95
3475-23
15
0
4
FEN BREEZE
3y d d
57.50
N MACKAY
MR C J MURFİTT
R GUEST
5
0
12
31
0
5
ISAAN QUEEN (IRE)
3y d d
57.50
O MURPHY
MR C R HİRST
ARCHİE WATSON
6
86
21225-3
106
0
6
LADY ARIA
3y d d
57.50
JAMES DOYLE
AMO RACİNG LİMİTED
M BELL
10
98
2321-
127
0
7
LUFRICIA
3y a d
57.50
DAVİD EGAN
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
4
0
3-1
13
0
8
NASHIRAH
3y d d
57.50
WİLLİAM BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
9
98
431-255
16
0
9
QUEEN JO JO
3y a d
57.50
D TUDHOPE
MR ROGER PEEL CLIP
K RYAN
12
98
2134-5
19
0
10
RAHEEB (IRE)
3y d d
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
13
0
31-
127
0
11
RED IMPRESSION
3y k d
57.50
J WATSON
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
14
96
11-
127
0
12
ROXY ART (IRE)
3y a d
57.50
R KİNGSCOTE
MRS SUSAN ROY
E DUNLOP
7
87
51272-0
19
0
13
ROYAL INTERVENTION (IRE)
3y a d
57.50
G MOSSE
LORD LLOYD WEBBER AN
ED WALKER
2
99
212-
127
0
14
YOLO AGAIN (IRE)
3y d d
57.50
J QUİNN
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
11
85
87-4154
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NORTH FACE (IRE)
4y d a
60.50
G MOSSE
MR R BRUNI
M BOTTI
1
95
1265-70
91
0
2
NONIOS (IRE)
7y d g
60.00
D E HOGAN
MILLINGBROOK RACING
D M SIMCOCK
7
94
133412
9
0
3
CALLING OUT (FR)
8y d g
59.50
J P SPENCER
TICK TOCK PARTNERSHI
D M SIMCOCK
8
93
91-4560
33
0
4
EL GHAZWANI (IRE)
4y d g
59.50
O MURPHY
MR HAMAD RASHED BIN
H PALMER
6
93
5258-11
26
0
5
POET'S PRINCE
4y d g
59.00
RYAN MOORE
MR J DAVID ABELL
M JOHNSTON
4
92
46930-2
14
0
6
MYTHICAL MADNESS
8y d g
59.00
D TUDHOPE
MR J C G CHUA
D O'MEARA
3
91
455524
8
0
7
SECRET ART (IRE)
9y a g
59.00
T P QUEALLY
EXCEL RACING
G L MOORE
2
92
14625-5
28
0
8
BIG KITTEN (USA)
4y a g
58.00
JAMES DOYLE
MR HUSSAIN ALABBAS L
W HAGGAS
5
90
22-171-0
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAMSBURY
4y d g
66.50
J P SPENCER
MR A E OPPENHEIMER
C FELLOWES
3
0
1-2
107
0
2
EMOJIE
5y d g
63.50
P BRADLEY
JAKES FAMILY
J CHAPPLE-HYAM
8
0
0
0
3
ALMASHRIQ (USA)
3y d e
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
J GOSDEN
6
0
1-4
14
0
4
DEREVO
3y d e
59.50
RYAN MOORE
MR K ABDULLAH
SİR M STOUTE
9
0
2-1
21
0
5
DUCKETT'S GROVE (USA)
3y d e
59.50
G MOSSE
MR P K SİU
ED WALKER
1
0
16-
127
0
6
LANDA BEACH (IRE)
3y d e
59.50
WİLLİAM BUİCK
MR PHİLİP FOX PART
A BALDİNG
2
0
1-5
27
0
7
ALMOKHTAAR (USA)
3y d g
57.00
JIM CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
5
0
4-
127
0
8
GREAT EXAMPLE
3y d e
57.00
O MURPHY
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
7
0
6
19
0
9
MAAMORA (IRE)
3y d d
54.50
DAVİD EGAN
SHEİKH AHMED AL MAKT
S CRİSFORD
4
80
78-2
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUSTY DAMSEL
3y a d
60.50
ROSSA RYAN
THE CALM PARTNERSHİP
MİKE MURPHY
8
65
783
28
0
2
CRIMEAN QUEEN
3y d d
60.00
A BEECH
MR A E OPPENHEİMER
C FELLOWES
2
64
648-
127
0
3
MR FOX
3y d g
59.50
C SHEPHERD
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
3
63
909-412
26
0
4
MI MANCHI (IRE)
3y d d
59.00
AARON JONES
MRS LUCIE BOTTI
M BOTTI
1
58
5388
9
0
5
TRIBUNE
3y a g
58.50
C FALLON
MRS J K POWELL
S KIRK
4
61
5-38
22
0
6
SPIRIT OF ANGEL (IRE)
3y d g
58.50
M DWYER
OWENSTOWN STUD MR
M TREGONING
6
61
07-83
34
0
7
PICTURE POET (IRE)
3y d g
58.50
D E HOGAN
DETHRONE RACING
H SPILLER
7
61
755-425
50
0
8
PERCY ALEXANDER
3y a e
57.50
O MURPHY
MR SAEED MANANA
J TATE
5
59
95661
26
0
2 Mayıs 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:20 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 mayıs 2019 perşembe at yarışı bülteni, 2 mayıs 2019 at yarışı programı, 2 mayıs 2019 tjk yarış programı, 2 mayıs 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 2 mayıs 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 2 mayıs 2019 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 2 mayıs 2019 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni