Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
URLA DESTANI
6y a a
TURBO
60.00
MER.ÇELİKAP
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
9
70
3-51414
26
19
1.36.05
2
EFE YÜREK
6y k a
TUNCAL
57.50
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
3
65
749665
20
12
1.35.83
3
FEYAT BABA
4y k a
YAŞARCIK
59.50
T.YILDIZ
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
2
66
481521
7
20
1.36.59
4
KARACAKURT
5y k a
AĞA KARACA
59.00
H.ÇİZİK
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
F.ARICI
10
62
36-4019
31
19
1.35.57
5
GERGİN
5y a a
BEN ANADOLU
54.50
O.ATMACA
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
4
53
31387-5
115
16
1.38.40
6
NİZİP FIRTINASI
6y d a
KAFKASLI
51.00
Ç.CANPOLATAP
ALİ IŞIK DENİZ
İ.ALPUĞUR
8
50
536347
25
14
1.35.89
7
FATİHİNGÜLÜ
5y a k
SABURAY
52.50
Y.AKTAŞ
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
11
49
214422
13
19
1.36.84
8
MY CEM
6y k a
ŞANSÜR
52.50
H.ALTIN
KADİR EREKE
R.COŞKUN
5
49
7-45314
14
19
1.36.75
9
HASAN ABİ
8y a a
ŞENTAY
50.00
MAHMUT TURAN
KADRİ BAŞKURT
ES.ÇETİN
6
31
988-539
6
8
1.36.38
10
KUTLUŞAHIM
4y k a
FAROTAY
50.00
O.YILDIZ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
32
521563
14
17
1.38.65
11
KOLAÇAN
6y a k
İZBATUR
50.00
F.KARAKURTAP
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
7
39
652195
6
18
1.35.95
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYYURDU
3y k e
HIZLITAY
57.00
T.YILDIZ
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
7
0
8
10
19
2
ÇAVUŞBABAM
3y a e
GÜNTAY
56.00
ÇETİN TAŞAP
ALİ BİRİCİK
İ.ALPUĞUR
1
0
4
10
19
3
NASİRHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
K.TOKAÇOĞLU
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
6
0
6
10
19
4
AKASYA ÇİÇEĞİ
3y d d
ÖZDURAN
55.00
O.GÖKÇEAP
ENGİN ALAGÖZ
O.ERDEM
5
0
7
21
19
5
CEYLİNİM
3y k d
ESKİŞEHİRLİ
51.00
Y.E.YÜKSELAP
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
2
0
9
19
19
6
HANBİKE
3y k d
BALIKHAN
55.00
M.ÇİÇEK
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
0
9
10
19
7
KIVIRCIK DUYGU
3y k d
SONALP
55.00
O.YILDIZ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
8
0
0
20
8
ÖZGECİK
3y a d
HIZLITAY
53.00
H.KAPLANAP
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
0
5
10
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞCABEYİ
3y k e
BERKSOY
57.00
H.ÇİZİK
EKREM DİLBER
V.AKBULUT
8
0
8
20
19
2
BABA SIDIK
3y k e
UÇANBEY
57.00
M.GÜNDÜZELİ
TURAN ÇİÇEK
S.AYDEMİR
1
0
6
10
19
3
BÜYÜKÇELİK
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ŞEN
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
7
0
5
21
19
4
SADABAD
3y d e
BATUKAN
57.00
OĞUZ EREN
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
6
0
0
20
5
BUSEFALKIZIM
3y k d
TOŞUR
51.00
Ç.CANPOLATAP
HANSE TUMBUL
İ.ALPUĞUR
2
0
0
10
19
6
HİZMETKAR
3y d d
KURTEL
55.00
İ.H.KETME
MUHİTTİN AYDINALP
Ç.DEMİR
5
0
0
20
7
PORSUK KIZI
3y k d
BALIKHAN
55.00
M.ÇİÇEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
0
2
10
19
8
SEDA SULTAN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ENGİN ALAGÖZ
O.ERDEM
3
0
7
21
19
9
ŞİNTAY
3y a d
KURTEL
51.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
0
5
10
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOUNG BOND
6y d a
YONAGUSKA (USA)
58.50
MER.ÇELİKAP
BİROL BULUT
M.E.AVCI
5
84
113463
13
16
2.10.24
2
HARUNHAN
4y a a
AFTER MARKET (USA)
57.00
B.ÇIĞLAAP
ABDULLAH AKDEMİR
U.YOĞURTÇU
6
89
161618
13
19
2.10.57
3
BABA DİNO
4y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
O.ÖZTÜRK
KADİR FİDAN
İ.ALPUĞUR
9
54
433410
10
19
2.09.26
4
FORTE
7y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
59.50
M.GÜNDÜZELİ
UMUT BABADAĞLI
Y.TALUK
10
86
521293
7
17
2.10.32
5
JUST RUN
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
59.50
H.ALTIN
NAFİ ASLANSOY
M.KAPLAN
11
61
348421
28
20
2.10.28
6
NEW TRANSATLANTIC
5y d a
KANEKO
59.50
N.ŞEN
A.NECDET HINÇ
U.YOĞURTÇU
4
66
768131
13
20
2.08.89
7
FAITHFUL WOLF
4y a a
SPEEDY WOLF
58.00
T.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
8
65
89-1572
35
17
2.09.44
8
BLACK ADLER
5y d a
GOLDAT (GB)
53.50
S.GÜLENYÜZLERAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
3
72
555757
13
11
2.10.00
9
İPEKKIZ
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
57.50
K.TOKAÇOĞLU
M.MELİH ONUK
C.ARPEK
2
80
5-32138
24
18
2.07.91
10
ÇINAR BEY
4y d a
SRI PEKAN (USA)
55.00
H.ÇİZİK
ŞEVKİ EREN
MEH.AYDOĞDİ
7
55
1-18352
22
16
2.10.38
11
SUPERSTAR LADY
4y d k
POWERSCOURT (GB)
53.00
S.İPEK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
1
65
534342
14
17
2.09.46
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELAM
3y d d
VENTO
59.00
B.AKÇAYAP
NAZLI SAHRA SARICA
MES.KURT
15
40
97-2365
17
10
1.12.36
2
BRAVE AIR
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
57.50
ÇETİN TAŞAP
AYTUĞ ATALAY
MEHMET DEMİR
7
39
33-1255
20
17
1.11.40
3
JULIANNA
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.50
F.KABADAYIAP
EBUL KASIM AVCI
A.E.AVCI
5
39
21-7
100
19
4
SNAKE EGG
3y d d
SCARFACE
60.00
K.TOKAÇOĞLU
KEMAL KURT
T.PELEN
11
38
147-627
52
15
1.11.74
5
SARI MELEKLER
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
59.00
T.YILDIZ
CEM VARKAL
Y.DEMİRKIRAN
14
36
144248
10
16
6
COOL IMAGE
3y d d
SCARFACE
58.50
O.ÖZTÜRK
ANIL ÖZDEMİRCİ
B.YETGİN
12
35
853-099
10
13
7
REAL QUATRO
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
58.50
A.CAN İŞLEYEN
FARUK ERDALOĞLU
D.SAV
6
35
6-01355
24
17
8
SINDY TIFFANY
3y d d
BANKNOTE (GB)
58.50
M.ÇİÇEK
PELİN KAPOĞLU
Ü.YAYLA
4
35
65-6848
17
14
1.11.27
9
BİRANDA
3y d d
PERFECT STORM
57.50
S.ÖZEN
ERTAN ÖZTÜRK
D.SAV
8
33
67-4316
24
19
1.13.50
10
LADY YAĞMUR
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.50
İ.H.KETME
CİHAN EMİL
Ü.YAYLA
13
33
41-659
38
17
1.13.38
11
STRONGER
3y d d
ZANJERO (USA)
57.00
M.GÜNDÜZELİ
HASAN TAŞKIRAN
Y.TALUK
3
32
237223
7
18
12
MONTA TAMARA
3y d d
LUXOR
50.00
S.TIRPAN
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
2
15
45-9
35
17
13
BORN OF FIRE
3y a d
ARCOBALENO
50.00
O.ATMACA
EMİNE İNCİ KESKİN
M.SANDIKÇI
10
10
98-08
7
16
14
ÇETİN CEVİZ
3y a d
CANBERKS LOVE
50.00
Ç.ÇALLIAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
9
6
009-000
35
12
1.15.85
15
UMURBEY RÜZGARI
3y a d
CANBERKS LOVE
50.00
O.YILDIZ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
1
6
69-9
35
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMEKYEMEZ
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
6
69
312153
13
18
2
CEASAR
3y a e
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
55.00
İ.H.KETME
KASIM GÜMÜŞ
H.TEKİNALP
9
37
227523
7
16
3
MISTER POINT
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
51.00
Y.E.YÜKSELAP
AYHAN MENZİ
M.ATAL
2
43
99-9601
17
20
1.32.67
4
EFEHALİL
3y d e
PERFECT STORM
51.00
F.KARAKURTAP
SERKAN BAYRAM
F.DİZDAROĞLU
1
37
51-6358
17
16
5
FLAME STAR
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
MER.ÇELİKAP
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
8
40
434-653
21
15
6
SABUNCU HAN
3y d e
PERFECT STORM
54.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
MEH.ARSLAN
7
34
66-3533
40
13
7
THE DIFFERENCE
3y d e
SHANGHAI BOBBY (USA)
54.00
T.YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
3
53
171-538
43
17
8
TREVI FOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
54.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
4
43
342-344
8
17
9
LUXOR GIRL
3y d d
LUXOR
55.00
S.ÖZEN
CENGİZ AKÇA
M.GÜNDÜZELİ
5
32
435529
14
13
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİRALİ
3y k e
KURTEL
57.00
N.ŞEN
LEVENT ÇARDAKLI
EM.TOKÇALAR
2
0
8
21
19
2
HÜRREİS
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
H.KATI
GÜRCAN GÜNGÖR
G.GÜNGÖR
8
0
0
20
3
MEHTAR
3y a e
ÖZHABER
54.00
F.KABADAYIAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
0
6
21
19
4
MUTLUCA
3y d e
SARRAF
57.00
OĞUZ EREN
ENİS BADIŞOĞLU
M.KAPLAN
5
0
6
10
19
5
DENİZLİ
3y a d
KURTEL
54.00
MER.ÇELİKAP
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
6
0
0
10
19
6
HARİKULADE
3y a d
ŞAMİLBEY
53.00
O.BALKANAP
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
4
0
0
10
19
7
HIZKOLİK
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHMUT TURAN
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
7
0
4
10
19
8
YAHYABEY GÜLÜ
3y k d
KARADENİZ
51.00
Y.E.YÜKSELAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
3
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOKUM OĞLU
4y k a
TURBO
57.00
S.GÜLENYÜZLERAP
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
6
66
424335
13
16
1.16.39
2
KARAİBO
4y a a
BOLKAR
60.00
H.ÇİZİK
FADIL ERCAN
A.METE İNAL
10
64
313473
9
16
3
BORALTAN
4y d k
ÖZGÜNHAN
58.00
M.ÇİÇEK
YAŞAR İNANÇ
İ.ALPUĞUR
5
71
113337
10
16
1.17.42
4
KARATEPELİ
4y k a
ARASLI
58.00
MAHMUT TURAN
NİHAT KARATOPRAK
İ.ALPUĞUR
7
47
833143
10
18
1.17.24
5
KEVİR
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
55.00
H.ALTIN
KADRİ BAŞKURT
M.BİLDİK
1
32
87-2109
14
18
1.24.27
6
SHEHZADE
4y a a
AYABAKAN
55.00
S.İPEK
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
4
36
310725
7
16
1.22.19
7
KOCAMEMED
4y d a
ÖZHABER
54.00
M.GÜNDÜZELİ
UĞUR KURTULUŞ
ERS.YAVUZ
8
35
1-54456
10
15
1.23.90
8
MARENGO
4y k a
YAŞARCIK
54.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
9
23
090080
10
10
1.17.52
9
TEYYARE
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
42
945671
10
20
1.16.29
10
BİANA
4y a k
ÖZGÜNHAN
52.00
O.YILDIZ
M.CİHAT GÜRÜZ
H.TEKİNALP
3
52
39-4800
10
12
1.16.71
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRAZY CHICK
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
ÇETİN TAŞAP
UMUR ÖZARAR
R.COŞKUN
10
52
35-0828
10
13
1.22.20
2
RIVELYA
4y d k
TOROK (IRE)
59.00
MER.ÇELİKAP
ALİ BAKLAN
MEH.AYDOĞDİ
1
50
1425-96
31
15
1.25.30
3
IMMORTAL LIFE
4y d k
MY SEA
58.50
F.KABADAYIAP
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
9
47
442256
14
17
4
RUN FOR THE SUN
4y d k
CANFORD CLIFFS (IRE)
57.50
S.ÇETİN
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
8
41
13
14
19
5
KARYA
4y d k
TOROK (IRE)
53.50
İ.H.KETME
MURAT TÜRK
S.COŞKUN
15
33
0-0048-8
7
13
6
SAMOTHRAKI
4y d k
DAI JIN (GB)
51.00
Z.KARABULUTAP
İSA FİDANAĞAÇ
MES.KURT
7
32
6855-86
30
11
1.24.07
7
TOTEM
4y d k
PARDON (FR)
53.00
N.ŞEN
İLYAS İLBEY
U.BİLİK
16
32
647-250
10
6
1.24.20
8
LHAZAREEN
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
52.50
H.ÇİZİK
ALİ DEMİR
M.ATAL
6
30
1408-84
58
15
1.26.67
9
KARAPAVLİ
4y d k
TOROK (IRE)
50.50
H.KAPLANAP
EROL ŞİRİN
K.ELALDI
11
27
148456
127
15
1.25.30
10
GÜMÜŞ KAFES
4y k k
PERFECTO
50.50
MAHMUT TURAN
MEHMET DOĞAN
SER.GÖKÇE
5
27
69-0073
7
6
1.25.55
11
SERAPHIC
4y d k
PAN RIVER
50.00
O.YILDIZ
NEVZAT SEYOK
M.BİLDİK
12
22
4880-05
7
10
1.27.52
12
FIBONACCI
4y k k
NATIVE KHAN (FR)
50.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
4
19
0990-07
7
3
1.26.51
13
GREEN HILL
4y d k
TORUK MACTO (IRE)
50.00
D.MALATYALI
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
3
22
9-06800
9
8
1.31.15
14
FILIBELI (USA)
4y a k
CURRENCY SWAP (USA)
50.00
S.TIRPAN
VEYSEL KAHRAMAN
SER.GÖKÇE
13
21
275-0
14
16
15
BİTLİS İNCİSİ
4y d k
PRESSING (IRE)
50.00
F.KARAKURTAP
YAKUP H. TAHİNCİOĞLU
R.COŞKUN
2
19
99000-0
75
11
1.25.64
16
DALİ DALİ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
O.ATMACA
OSMAN ATMACA
R.COŞKUN
14
19
30-000-0
28
13
1.26.09
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERFİN KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
SERDAR DOĞAN
A.TOPRAK
12
0
0
20
2
DURMAZ KIZI
3y k d
ATİKBEY
57.00
F.YARDIMCI
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
13
0
7
7
19
3
ESLİNA
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
H.DEMİRTAŞ
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
2
0
6
21
19
4
HABİBİM
3y a d
ATİKBEY
53.00
İ.ÇİZİKAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
15
0
7
7
19
5
KARABİBERİM
3y d d
LİDERTAY
57.00
V.KIZMAZ
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
9
0
0
20
6
MADUN HANIM
3y a d
TOŞUR
57.00
İ.KATI
AHMET ÇELİK
A.TOPRAK
7
0
00
7
18
7
MASAL GÜLÜ
3y a d
DEMİRSOY
54.00
B.BEKTAŞAP
BEKİR ÜNLÜ
M.BALTA
1
0
0
20
8
MEMİŞKIZI
3y k d
YAŞARCIK
55.00
R.YILDIRIMAP
ABDULHAMİT YARDIMCI
M.KEKLİK
8
0
0
20
9
OĞUR KIZI
3y k d
BOZYİĞİT
55.00
İ.AKYAVUZAP
HACIM KANDEMİR
İ.SAYIS
4
0
23
7
18
10
ŞEMSE ANNE
3y k d
GÜMÜŞTEKİN
53.00
MEH.PARLAKAP
HALİL HATİPOĞLU
M.KILINÇ
11
0
0
21
19
11
TERK KIZI
3y k d
YAŞARCIK
57.00
E.KILIK
SİNAN SUNKAR
M.KEKLİK
3
0
0
7
19
12
TİMUR KIZI
3y a d
KIRIMHAN
57.00
M.DOĞAN
EYYÜP ARTUN
M.BALTA
5
0
0
20
13
ÜNLÜ KAYA
3y k d
KAYATUFAN
57.00
M.ÜNLÜ
SEFER ÜNLÜ
K.YILDIZ
6
0
0
20
14
ZUBEYDA
3y d d
DEHA
57.00
H.POLAT
CENGİZ ÇETİN
K.YILDIZ
14
0
0
7
19
15
ZÜHRENAZKIZI
3y k d
GOBAKBEY
54.00
F.FELHANAP
YÜCEL GÜLEÇ
K.YILDIZ
10
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KILAVUZAĞASI
4y a a
YILMAZER
55.00
F.FELHANAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
7
41
800211
7
20
2
NEHİRBEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
E.KILIK
KADRİ FELHAN
A.TOPRAK
9
24
021967
7
17
3
BERBAT
4y a a
ATİKBEY
56.00
H.POLAT
ŞÜKRÜ POLAT
A.TOPRAK
8
27
6740-12
7
19
4
AVCI CUMA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
N.ALTIN
HAÇIM YILDIZ
K.YILDIZ
1
36
056642
7
13
5
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
M.ÜNLÜ
HALİL ASLAN
M.BALTA
5
21
693044
5
13
6
MAZLUM AĞA
4y k a
ATOMKARINCA
56.00
V.KIZMAZ
HALEF TEKTAŞ
M.KEKLİK
2
29
901602
21
17
2.31.77
7
MEKANİZMA
4y k a
GOBAKBEY
55.00
F.YARDIMCI
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
6
25
10-5085
7
15
8
ÖKSÜZTAY
4y a a
ATOMKARINCA
51.00
T.YILMAZAP
RİFAT YAVUZ
A.GÜRGÖZE
3
14
0-70707
12
14
9
TERKANBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
53.00
İ.AKYAVUZAP
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
4
17
475442
28
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEŞALTIGÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
E.KILIK
SALİH ÇİZİK
K.YILDIZ
11
38
0-23028
28
16
2.08.67
2
HİMALA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.50
N.ALTIN
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
2
37
209612
12
19
2.04.53
3
NEVSAL
4y a k
TURBO
59.50
V.KIZMAZ
YASİN MUZAFFER ÖZTOP
A.TOPRAK
7
35
083141
14
20
2.00.47
4
FULDEN
4y k k
ANKA
55.50
B.BEKTAŞAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
8
31
935221
12
20
2.09.25
5
GELİNARTUN
4y k k
SAĞANAK
55.00
H.POLAT
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
4
26
1000-00
5
15
6
EDATORUNU
4y k k
KIRIMHAN
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET FELHAN
A.TOPRAK
5
24
243176
7
18
2.18.94
7
MEZİYET
4y k k
ÖZHABER
51.50
T.YILMAZAP
EYLEM TANİYİT
A.TOPRAK
3
25
680-310
12
19
8
ASİ BİLGİN
4y d k
BİLGİN
53.00
F.FELHANAP
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
10
22
214569
14
16
2.05.69
9
MAYDOŞ
4y k k
DEMİRSOY
51.50
H.DEMİRTAŞ
MUSTAFA KAYA
K.YILDIZ
6
19
4-10900
28
16
10
TOŞURABLA
4y a k
TOŞUR
51.50
MEH.PARLAKAP
CEVER KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
1
19
072362
15
17
2.12.14
11
ŞEKERSEVGİ
4y k k
BOLKAR
50.00
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA POLAT
İ.SAYIS
9
13
790970
14
8
2.05.26
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADUL
3y d d
DEHA
57.00
E.KILIK
MURAT ÇELİK
M.KARALI
1
0
0
7
19
2
ANZILHA
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
İ.KATI
MUSTAFA KATI
Ş.OLĞAÇ
11
0
0
20
3
GEZMİŞ TAY
3y a d
ARASLI
54.00
B.BEKTAŞAP
HALİT DAĞTEKİN
M.KARALI
4
0
6
21
19
4
HAKİME
3y k d
SERDARHAN
57.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
13
0
0
20
5
HAZİMESULTAN
3y k d
ATEŞTOPU
57.00
R.DOĞAN
ENGİN YILDIZ
İ.SAYIS
8
0
94
7
18
6
KESVACANGÜN
3y k d
TURBO
57.00
V.KIZMAZ
BÜLENT TOYDEMİR
K.YILDIZ
5
0
0
20
7
KIRIK KANAT
3y k d
KIRIMHAN
57.00
M.ÜNLÜ
SİNAN KORKMAZ
M.BALTA
7
0
0
20
8
MENEKŞE KIZI
3y k d
UÇARCAN
55.00
R.YILDIRIMAP
SAİT SARIDAL
A.TOPRAK
6
0
0
20
9
NEROŞUM
3y a d
KOBRA
57.00
N.ALTIN
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
15
0
4
21
19
10
SİYAH SALKIM
3y a d
SANCAKBEYİ
54.00
F.FELHANAP
EYYÜP ARTUN
A.TOPRAK
2
0
0
20
11
SONKIYAMET
3y a d
GÜMÜŞTEKİN
53.00
T.YILMAZAP
EMRAH TOPRAK
A.TOPRAK
9
0
0
20
12
SONSUZ EYLÜL
3y k d
SANCAKBEYİ
57.00
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
K.YILDIZ
3
0
0
20
13
UÇAN AVCI
3y a d
TOŞUR
53.00
MEH.PARLAKAP
NİHAT TURAN
İ.SAYIS
12
0
8
7
19
14
UÇANBORFO
3y k d
UÇANBEY
57.00
F.YARDIMCI
AHMET ÇİÇEK
K.YILDIZ
10
0
5
21
19
15
VİYANA
3y a d
ATAKANKAYA
55.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
14
0
3
7
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAN OPRAH
3y a d
ADONİSE
59.00
F.FELHANAP
ALİ AKDEMİR
CUDİ ÖZKAN
3
37
9-43430
8
16
1.30.64
2
BOTAN HAT
3y d e
GOLDEN SUN
59.50
İ.AKYAVUZAP
SİNAN KORKMAZ
K.YILDIZ
12
36
831280
28
17
1.32.01
3
SEYDO BABA
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
V.KIZMAZ
MEHMET ÖZKAN
CUDİ ÖZKAN
9
36
932336
15
16
1.31.95
4
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
56.50
N.ALTIN
M.GARİP ELĞAÇ
Ş.İPEK
1
28
298314
13
19
1.28.93
5
TULPARHAN
3y d e
ZANJERO (USA)
56.50
F.YARDIMCI
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
5
28
721644
5
17
1.30.76
6
CHEERFUL CHILD
3y d e
GOLDEN SUN
56.00
M.ÜNLÜ
HÜSNÜ ERCAN
M.BALTA
10
27
286749
14
14
1.31.19
7
FATİH REİS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.DOĞAN
M.GARİP ELĞAÇ
Ş.İPEK
4
27
701
74
20
1.32.94
8
PAMUK ABLA
3y d d
CUVEE (USA)
56.00
İ.KATI
İSA KATI
İ.SAYIS
2
27
68-10
7
19
1.41.55
9
LAST NUMBER
3y a e
LION HEART (USA)
55.50
H.POLAT
ELİF KAYA
İ.SAYIS
11
26
686956
25
11
1.29.15
10
GREEN HATT
3y d d
HAKEEM (USA)
53.00
E.KILIK
MUZAFFER ÇİZİK
A.TOPRAK
8
21
032-007
7
12
1.30.34
11
KING ADWARD
3y d e
PRESSING (IRE)
53.00
İ.ÇİZİKAP
SUAT TOPÇU
K.YILDIZ
6
21
716-549
70
16
1.33.41
12
LEZGİN HAT
3y d e
KING'S PLEASURE
53.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET GARİP BECENE
A.TOPRAK
7
21
350095
21
13
1.31.87
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKTAYMAN
7y d g
KANEKO
59.00
B.BEKTAŞAP
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
İ.SAYIS
5
88
281531
14
20
1.58.81
2
UTKUN BABACAN
4y d a
KANEKO
61.00
V.KIZMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
K.YILDIZ
1
73
232052
19
17
1.52.71
3
RÜZGAR GOLD
6y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
İ.AKYAVUZAP
ÖMER DEMİR
M.BALTA
11
79
902101
19
20
1.57.06
4
TORO TORO
7y a a
LION HEART (USA)
59.00
N.ALTIN
MAHMUT GÜMÜŞKAN
A.TOPRAK
3
67
588410
19
19
1.50.41
5
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
57.00
F.YARDIMCI
HASAN KOÇYİĞİT
CUDİ ÖZKAN
9
77
726347
19
14
1.49.86
6
CİHANA BEDEL
4y d a
INDIGO RED (GB)
53.00
F.FELHANAP
AHMET ÇİÇEK
K.YILDIZ
2
74
107644
14
15
1.56.17
7
TAYLAN HAN
4y d a
BOSPORUS (IRE)
55.00
E.KILIK
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.KIZILYAMAÇ
6
29
562233
7
17
1.51.23
8
TOLGAHAN
6y a a
KANEKO
51.00
T.YILMAZAP
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
13
12
3-64089
7
10
1.51.95
9
BABA URAL
4y a a
CUVEE (USA)
53.00
İ.ÇİZİKAP
ERDAL URAL
CUDİ ÖZKAN
4
8
500008
7
11
1.57.68
10
KOCA OĞUL
4y d a
INDIGO RED (GB)
55.00
H.POLAT
ÖMER DEMİR
M.BALTA
10
63
278456
14
12
1.51.57
11
MAYDO HAN
4y a a
PERFECT STORM
52.00
MEH.PARLAKAP
FAİK TURAN
İ.SAYIS
7
17
906607
14
9
1.50.86
12
SAMRAVHAN
4y d a
AFTER MARKET (USA)
54.00
H.DEMİRTAŞ
REŞAT YILDIZ
İ.SAYIS
12
49
120-060
34
15
13
DELİ NUSRET
6y d a
MEDYA
55.00
M.ÜNLÜ
SİNAN KORKMAZ
M.BALTA
8
37
9-25540
7
6
1.54.51
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
61.50
N.ALTIN
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
5
65
222212
25
19
2.20.35
2
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
61.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET ALTUNKILIÇ
C.LAÇO
3
64
401242
14
18
2.15.39
3
REBER
5y k a
GOBAKBEY
62.00
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
K.YILDIZ
9
62
447844
8
15
2.16.56
4
KILÇIK
6y k a
ANGORA
58.00
V.KIZMAZ
M.EMİN OLCAY
K.YILDIZ
8
54
501-000
7
17
2.16.75
5
YALNIZKARTAL
6y a a
BERKSOY
57.50
F.FELHANAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
M.BALTA
2
57
561035
12
17
2.18.32
6
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
F.YARDIMCI
İSMAİL SANCAR
K.YILDIZ
1
56
341314
8
19
2.21.92
7
HACIVAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
52.50
İ.AKYAVUZAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
6
45
313213
7
19
2.20.98
8
BİLEKKAYA
6y k a
BİLGİNER
47.00
T.YILMAZAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
4
32
595611
12
20
2.18.02
9
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
50.00
H.DEMİRTAŞ
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
7
30
263831
7
20
2.16.05
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAP MAHALESİ
3y k d
DEHA
57.00
M.DOĞAN
ÖMER DEMİR
M.BALTA
12
0
0
20
2
BENİM RÜYAM
3y k d
DEHA
57.00
R.POLATAP
MUSTAFA POLAT
A.KAPLAN
15
0
0
21
19
3
ÇENEBAZ
3y a d
KURTEL
55.00
İ.AKYAVUZAP
ASIM FİKRİ ADVAN
A.TOPRAK
3
0
0
20
4
ÇILDIR KIZIM
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.KILIK
MEHMET CAN ÇİZİK
Ş.OLĞAÇ
6
0
0
7
19
5
EMETLİ KIZI
3y k d
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
ALİ POLAT
A.GÜRGÖZE
2
0
0
20
6
FİYONA
3y a d
AYVERDİ
55.00
R.YILDIRIMAP
CENGİZ ÇETİN
K.YILDIZ
5
0
5
7
19
7
İLKAYKIZI
3y d d
ÖZGÜRBEY
57.00
İ.KATI
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
10
0
8
7
19
8
KARAOĞLAN GÜLÜ
3y k d
BOZDOĞAN
53.00
İ.ÇİZİKAP
CEVER KARAOĞLAN
İ.SAYIS
13
0
0
7
19
9
KILAVUZ KIZI
3y k d
SAVABEY
53.00
MEH.PARLAKAP
ERCAN SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
14
0
0
20
10
KUŞE
3y k d
YAŞARCIK
57.00
H.POLAT
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
8
0
0
7
19
11
MERVENİN KIZI
3y k d
TOŞUR
53.00
T.YILMAZAP
HALİL ÇİÇEK
M.KEKLİK
11
0
0
20
12
MİL KIZI
3y k d
BOLKAR
54.00
B.BEKTAŞAP
AHMET DEMİR
K.YILDIZ
7
0
6
7
19
13
TRANSİTGEÇİT
3y d d
ŞÖVALYE
54.00
F.FELHANAP
SUPHİ AKYAVUZ
İ.SAYIS
4
0
0
20
14
TUMBULUM SILAM
3y d d
DEHA
56.00
M.F.ASLANAP
HANSE TUMBUL
İ.SAYIS
9
0
0
20
15
UÇTAN GEL
3y k d
YAŞARCIK
57.00
F.YARDIMCI
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
1
0
5
21
19
Delaware Park ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SETUBAL (KY)
4y k k
55.00
DANIEL CENTENO
GUNPOWDER FARMS LLC
KELLY RUBLEY
1
77
61-6252
44
0
2
HOLA PRINCESS (FL)
5y d k
56.00
JAVIER FELIX, JR.
JACK ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
2
77
143241
14
0
3
EARNED THE SHOT (KY)
4y a k
55.00
JOSEPH SCHNEIDER
PAPILLON STABLES
HUBERT GAFFNEY
3
59
34-1257
17
0
4
QUEEN NEKIA (FL)
4y d k
55.00
JEREMY ROSE
PECORARO STABLE INC.
ANTHONY PECORARO
4
78
131-223
35
0
5
STORM RISING (KY)
4y d k
55.00
REYLU GUTIERREZ
ROBERT EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
5
79
14
43
0
6
MONKEY MIND (KY)
4y d k
55.00
RAUL MENA
CAMPANELLA, VINCE AN
KEITH NATIONS
6
82
2-14353
23
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:42 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUTCH BLITZ (ON)
5y d a
56.00
KATIE DAVIS
DANNY LIMONGELLI
HUGH MCMAHON
1
70
2210-81
26
0
2
VERSED (KY)
6y d a
55.00
ALEX CINTRON
SILVER TRAIL STABLES
CLAUDIO GONZALEZ
2
77
8-76003
39
0
3
JACKS A WARRIOR (FL)
4y a a
55.00
CAROL CEDENO
GATE TO WIRE RACING,
MARCUS VITALI
3
70
216842
22
0
4
SOUND OFF (KY)
5y d a
55.00
RAUL MENA
MICHAEL SANDOVAL
MICHAEL SANDOVAL
4
77
197450
9
0
5
SHOE LOVES SHOE (MD)
5y d a
55.00
TREVOR MCCARTHY
JAGGER INC.
JAMIE NESS
5
78
1-41564
35
0
6
STERLING GENERAL (MD)
5y d a
55.00
JOSEPH SCHNEIDER
STERLING FARM WV LLC
HUBERT GAFFNEY
6
68
16-2361
38
0
7
GROSCO (MEX)
7y d a
51.50
BRITTANY SCAMPTON
GARIBY, MA GUADALUPE
JOSE RAMIREZ
7
65
55-6727
22
0
8
PAPACHO (KY)
5y d a
55.00
AUGUSTO MARIN
JOHN MINCHELLO
MICHAEL GORHAM
8
85
348686
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURKO TREAT (FL)
3y d d
52.50
DANIEL CENTENO
BULL O' THE WOODS ST
DAVID NUNN
1
68
21275
30
0
2
FIREY AND GORGEOUS (ON)
3y d d
52.50
SILVESTRE GONZALEZ
WOODLAND FARMS
HOWARD BROWN, JR.
2
54
351232
28
0
3
CREEDIBILITY (KY)
3y a d
52.50
JEREMY ROSE
SECOND CHANCE STABLE
ANTHONY PECORARO
3
67
225-326
25
0
4
SKY RUN (FL)
3y d d
52.50
CAROL CEDENO
SURE SHOT STABLES, I
MARCUS VITALI
4
50
7410-22
54
0
5
LAWN DART (PA)
3y d d
52.50
KATIE DAVIS
JOSEPH BESECKER
CLAUDIO GONZALEZ
5
63
51-27
71
0
6
TRIMMED IN GREY (KY)
3y k d
52.50
J. ACOSTA
LADY OLIVIA NORTHCLI
CARLA MORGAN
6
59
00-1262
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACCOLADE (NY)
4y d a
55.00
CAROL CEDENO
GLENN FAGAN
SCOTT LAKE
1
59
5-56854
13
0
2
BAD ANGLE BURKE (MD)
4y d a
55.00
TREVOR MCCARTHY
PHILMOR RACING STABL
HUGH MCMAHON
2
45
676-245
64
0
3
CHINQUAPIN (MD)
4y a a
55.00
BRIAN PEDROZA
BELL GABLE STABLE LL
JAMIE NESS
3
52
26568-5
114
0
4
TIZ ALWAYS HIS WAY (NY)
5y d a
55.00
WILMER GARCIA
ERIN WILKINSON
ERIN WILKINSON
4
61
87845-3
124
0
5
BEACOS DISCO PANTS (KY)
3y d e
49.50
JULIO CORREA
BLACK CLOUD STABLE L
ANTHONY PECORARO
5
58
16-2572
24
0
6
GIO LEMON (VA)
4y d a
55.00
VICTOR CARRASCO
MATHEW CAHIR
NEIL MORRIS
6
55
3-23215
24
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE EYED CRYSTAL (FL)
3y d d
54.00
CAROL CEDENO
STONEHEDGE LLC
EDWARD ALLARD
1
0
7
14
0
2
TALKER (NY)
3y a d
54.00
RAUL MENA
SHEFFIELD STABLE LLC
CLAUDIO GONZALEZ
2
62
22
22
0
3
SWEETHEART LADY (FL)
3y d d
53.00
VINCE HALLIDAY
J D FARMS
GERALD JAMES
3
42
9323-3
65
0
4
WHATSHAKIN BABY (KY)
3y d d
53.00
KEIBER COA
BALTAZAR GALVAN
BALTAZAR GALVAN
4
35
422257-
127
0
5
OCEAN DELIGHT (FL)
3y d d
48.50
REBECCA LABARRE
GERALD JAMES
GERALD JAMES
5
34
676-
127
0
6
REDNECK LADY (KY)
3y a d
54.00
RICARDO CHIAPPE
RANDLE GLOSSON
BALTAZAR GALVAN
6
53
345-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEED KHALEESI (NY)
4y d k
55.00
JOSEPH SCHNEIDER
ALEX KAZDAN
HUBERT GAFFNEY
1
61
62-1464
38
0
2
SWEDENBORG (NY)
3y a d
52.50
KATIE DAVIS
BETH VILLANTE
MICHAEL CATALANO, JR.
2
52
1-64415
18
0
3
SWEET TANDY (PA)
6y d k
55.00
KEIBER COA
ARTHUR STAUFFER, SR.
ARTHUR STAUFFER, SR.
3
47
63326-7
117
0
4
SWEET TWEET (KY)
4y a k
51.50
JULIO CORREA
BURNING DAYLIGHT FAR
A. ALLEN, III
4
46
8280-31
44
0
5
VERY CHARMING (NY)
4y d k
55.00
CAROL CEDENO
JOSEPH BESECKER
SCOTT LAKE
5
59
241-255
29
0
6
KAYLIE'S GIRL (FL)
4y d k
55.00
ALEX CINTRON
KLERLEIN STABLES AND
ANDREW SIMOFF
6
54
174-241
74
0
7
ANGELINAS STAR (MD)
4y d k
55.00
XAVIER PEREZ
NO GUTS NO GLORY FAR
JOHN ROBB
7
61
22-4215
30
0
8
NOBODY'S ANGEL (KY)
5y d k
55.00
SHANNON USKE
MICHAEL SANDOVAL
MICHAEL SANDOVAL
8
42
7-58960
9
0
9
BAGELS AND LOX (MD)
4y k k
55.00
RICARDO CHIAPPE
MATA STABLES
JOSE RODRIGUEZ
9
63
4-12237
29
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRYPTO'S PICK (NY)
4y d a
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
CLINTON SPICER
JOEY MARTINEZ
1
36
4649-62
16
0
2
MEETMEATTHEWIRE (FL)
3y a e
50.50
BRITTANY SCAMPTON
JUAN MANAZANARES
JULIE BELHUMEUR
2
36
0056
26
0
3
CONFUSION (MD)
4y d a
51.50
AVERY WHISMAN
TRIPLE R STABLE
ROQUE ROMERO
3
23
58-7
116
0
4
BILL'S MAFIA (ON)
3y d e
54.00
JERMAINE BURKE
CANDY'S RACING STABL
TREVOR GALLIMORE
4
26
866687
14
0
5
DANGERUS HEARTED (DE)
6y d a
53.00
TAIS LYAPUSTINA
DENNISON, GERARD AND
ROQUE ROMERO
5
45
4334-57
101
0
6
TRANSFER PRICING (KY)
4y d a
56.00
VINCE HALLIDAY
WILLIAM HARDIE
JULIE BELHUMEUR
6
47
75969-7
30
0
7
PURRS AGAIN (PA)
4y d a
56.00
KEIBER COA
DAVID POSEY
BALTAZAR GALVAN
7
26
684937-
127
0
8
SUNNI BLAZE (NY)
3y d e
54.00
JOSE GARCIA
MICHAEL BLAZEJEWSKI
LYNN ASHBY
8
0
0
0
9
RED ROMAN (PA)
4y a a
56.00
J. ACOSTA
LADY OLIVIA NORTHCLI
CARLA MORGAN
9
11
9-8
58
0
6 Mayıs 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Delaware Park ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Delaware Park ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:42 delaware park abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 mayıs 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 6 mayıs 2019 at yarışı programı, 6 mayıs 2019 tjk yarış programı, 6 mayıs 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 6 mayıs 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 6 mayıs 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, delaware park abd at yarışı bülteni, 6 mayıs 2019 delaware park abd at yarışı bülteni, günün delaware park abd at yarışı bülteni, bugün delaware park abd at yarışı bülteni