Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAME THE STORM (FL)
3y d d
56.00
LEONEL REYES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
1
31
570
33
0
2
NO NO NINA (FL)
3y d d
56.00
TYLER GAFFALIONE
BACH STABLES LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
2
54
47
32
0
3
JIMMYS LASS (NY)
3y k d
52.50
ALBERTO BURGOS
APEX RACING STABLES
JOSEPH ORSENO
3
35
60-8050
20
0
4
SHELL BEACH PARTY (KY)
3y k d
56.00
LUIS REYES
LONE PIRATE RACING L
ANDY WILLIAMS
4
62
54207
18
0
5
ABOVE PAR (KY)
3y k d
52.50
MARIO FUENTES
CLAP EMBROIDERY
ANTONIO SANO
5
25
8588
11
0
6
MYFIRSTEXWIFE (KY)
3y k d
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
FIRST ROW PARTNERS
JORGE ABREU
6
66
650-822
67
0
7
BUSINESSINDUBAI (NY)
3y d d
56.00
LUIS SAEZ
IRISH HILL CENTURY F
PHILIP SERPE
7
60
97-434
20
0
8
TRINNI FLOWER (NY)
3y d d
56.00
MIGUEL VASQUEZ
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
8
23
590-090
33
0
9
PARTY DRESS (FL)
3y d d
56.00
HECTOR BERRIOS
JOSE GALLEGOS
JOSE GALLEGOS
9
30
04-8
19
0
10
WONDER CHARM (FL)
3y a d
53.00
CRISTIAN TORRES
VICTORIA ALIH STABLE
JAVIER GONZALEZ
10
14
0
18
0
11
EMILIA STRONG (KY)
3y a d
56.00
FANNY OLSSON
THOROUGHBRED CHAMPIO
JAIME MEJIA
11
34
8-9000
34
0
12
SILVER NINA (FL)
3y k d
52.50
GADDIEL MARTINEZ
LUIS QUERCIA
ANDRY BLANCO
12
41
8-33
32
0
13
NEW YORK COMMANDER (NY)
3y d d
56.00
DYLAN DAVIS
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
13
48
75
14
0
14
HECHIZADA (FL)
3y a d
56.00
LEONEL REYES
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
14
53
469-683
14
0
15
DOTDOTDASH (NY)
3y d d
56.00
MARCOS MENESES
CHERRY KNOLL FARM
PETER PUGH
15
48
66-44
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RACE DAY SPEED (FL)
2y k d
54.50
RAJIV MARAGH
CHRIS DUNCAN
HERBERT MILLER
1
0
0
0
2
THAROS (KY)
2y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
BREEZE EASY, LLC
WESLEY WARD
2
0
0
0
3
PRINCESS SECRET (FL)
2y d d
53.50
LUIS SAEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
3
0
0
0
4
GEM THIEF (KY)
2y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MERRIEBELLE STABLE L
WESLEY WARD
4
0
0
0
5
LYRICAL (FL)
2y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
0
0
0
6
SISTER AURORA (NY)
2y d d
53.50
VICTOR LEBRON
RICARDO ROMO
JAVIER NEGRETE
6
36
6
21
0
7
BRIELLA (FL)
2y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
7
0
0
0
8
AWESOME VIEW (FL)
2y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
JACKS OR BETTER FARM
RALPH NICKS
8
44
4
21
0
9
YAFA (FL)
2y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
9
0
0
0
10
DANNYHILL (KY)
2y a d
53.50
LUIS REYES
MARK WARNICK
CARLOS MUNOZ
10
0
0
0
11
DAYOUTOFTHEOFFICE (KY)
2y d d
53.50
DYLAN DAVIS
BLAZING MEADOWS FARM
TIMOTHY HAMM
11
0
0
0
12
TEQUA (FL)
2y a d
53.50
LUIS SAEZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
12
0
0
0
13
DANCING IN FIRE (KY)
2y d d
53.50
JOEL ROSARIO
WARNICK, MARK AND CM
CARLOS MUNOZ
13
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKE CHARGE AGAIN (KY)
4y d k
56.00
DYLAN DAVIS
JERSEY SHORE RACING,
JANE CIBELLI
1
62
22-1853
21
0
2
VARSOVIA (KY)
4y d k
56.00
EMISAEL JARAMILLO
LUIS DUCO STABLES IN
LUIS DUCO
2
53
724-515
21
0
3
CHIC AND SEXY (KY)
4y d k
52.50
ALBERTO BURGOS
YOSVANYS GARCIA
BENNY CADAHIA
3
56
516-582
21
0
4
MIA'S BOBTAIL (KY)
4y d k
52.50
GADDIEL MARTINEZ
PEREZ, MICHELLE AND
JAVIER NEGRETE
4
50
35-2960
27
0
5
STORMY BOSS (KY)
4y d k
56.00
LEONEL REYES
SABANA RACING STABLE
JUAN AVILA
5
58
6-63724
14
0
6
MISS MAC (KY)
3y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
ROBIN TEAM SHOW RACI
ENRIQUE LANDAETA
6
54
326-156
41
0
7
CHERORAMA (FL)
4y a k
56.00
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
7
49
64317-4
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:41 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HONOLUA BAY (KY)
4y d k
57.50
MARCOS MENESES
GUADALUPE RAMOS
MICHELLE NIHEI
1
60
7744-63
34
0
2
SEQUAYA (FL)
4y d k
57.50
EDGARD ZAYAS
WHITHAM THOROUGHBRED
IAN WILKES
2
36
2-9
25
0
3
GOODBITOFBIZNESS (NY)
4y a k
57.50
FANNY OLSSON
CAROLYNN STABLE
JOSEPH CATANESE, III
3
49
577433-
127
0
4
FORMULA (KY)
3y a d
54.00
JOEL ROSARIO
ALEX RANKIN
STANLEY HOUGH
4
67
8
47
0
5
GARNER STATE PARK (KY)
3y a d
54.00
LUIS SAEZ
PLETCHER, JAKE J. AN
TODD PLETCHER
5
77
32
20
0
6
COUPLE OF NIKKIS (FL)
3y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
6
68
39-2486
25
0
7
EL SCORCHO (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
CRUSH MANAGEMENT AND
JOHN SERVIS
7
74
9-9
21
0
8
MISSANDEI (KY)
4y d k
57.50
DYLAN DAVIS
STEPHEN HAMILTON
BRENDAN WALSH
8
70
4
34
0
9
MUCHA SUERTE (KY)
3y a d
54.00
NIK JUAREZ
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
9
0
0
0
10
VEER (KY)
3y d d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
10
67
894
34
0
11
LADY TEUFLESBERG (NY)
3y d d
54.00
LEONEL REYES
EDUARDO AZPURUA, JR.
EDUARDO AZPURUA, JR.
11
52
8
43
0
12
CARIBBEAN KITTEN (KY)
3y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
12
52
80-23
60
0
13
BEE WINGS (KY)
3y d d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
EDWARD SHORT
JANE CIBELLI
13
60
2-84204
20
0
14
WONDER BLONDY (FL)
3y a d
54.00
SANTIAGO GONZALEZ
VALDES, RUBEN AND BL
JUAN RODRIGUEZ
14
61
45-42
20
0
15
NOBLE MARIA (KY)
4y d k
57.50
MIGUEL VASQUEZ
SKYSCRAPER RACING, L
SUSAN DITTER
15
69
23355-4
19
0
16
GRACIE'S DREAM (KY)
4y d k
53.50
ALBERTO BURGOS
BROWNE, COLIN S. AND
RICHARD RALPH
16
50
65-4859
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INDIAN COUNSELOR (KY)
4y d g
56.50
TYLER GAFFALIONE
HAROLD LERNER LLC, A
KENNETH MCPEEK
1
89
953-145
28
0
2
DIGITAL FOOTPRINT (KY)
4y d g
56.50
JOEL ROSARIO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
2
78
3892-77
80
0
3
CABLE CHANNEL (KY)
4y d a
56.50
EMISAEL JARAMILLO
TEAM VALOR INTERNATI
RALPH NICKS
3
95
1-46-78
47
0
4
BLAMELESS (KY)
4y d g
56.50
EDGARD ZAYAS
BASS RACING, LLC
MICHAEL MATZ
4
90
965-15
88
0
5
LUCKY MIKE (FL)
4y d g
56.50
MIGUEL VASQUEZ
SCHWARTZ, SAM AND SC
JOHN VINSON
5
86
56-7444
21
0
6
MOTATAABEQ (KY)
4y a g
56.50
CHRIS LANDEROS
SHADWELL STABLE
MICHAEL PINO
6
90
571-76
67
0
7
BAD BEAT BRIAN (KY)
3y a g
53.50
LUIS SAEZ
BIG DOM RACING STABL
TODD PLETCHER
7
69
0-915
57
0
8
BOURBON CURRENCY (KY)
5y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
TOBEY MORTON
JOHN KIMMEL
8
93
487-2-22
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CELTIC BROTHERHOOD (FL)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
WEST POINT THOROUGHB
GEORGE WEAVER
1
76
2
47
0
2
CARSON AND I (FL)
4y d a
56.50
DYLAN DAVIS
VINCENT ATKINSON
RICHARD RALPH
2
26
8
127
0
3
GRAINGER COUNTY (FL)
3y a e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
JACKS OR BETTER FARM
RALPH NICKS
3
0
0
0
4
HALO'S DANCE (FL)
3y d g
53.50
SANTIAGO GONZALEZ
ERNESTO OCHOA
ERNESTO OCHOA
4
57
4
25
0
5
VICTORY TOWN (FL)
3y k e
53.50
TYLER GAFFALIONE
LIVE OAK PLANTATION
MARK CASSE
5
78
48-32
25
0
6
CHAMBERLAIN (FL)
3y d e
53.50
EDGARD ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
6
53
89-
127
0
7
SANDYS BLAZE (FL)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
MYRON WILSON
ANTONIO SANO
7
59
2-
127
0
8
OMINOUS (FL)
5y a g
56.50
FANNY OLSSON
ARINDEL
JUAN ALVARADO
8
50
7
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT MIRACLE (KY)
4y d k
52.50
MARIO FUENTES
MAURICIO FUENTES
MAURICIO FUENTES
1
76
34-4222
32
0
2
DIXIE PRINCESS (KY)
5y d k
56.00
FANNY OLSSON
BIG DADDY NEW YORK I
KATHY MONGEON
2
64
7-78265
14
0
3
FAITH N HOPE (FL)
6y d k
52.50
ALBERTO BURGOS
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
3
78
77-3394
55
0
4
ROYALLY COOL (KY)
4y d k
56.00
EMISAEL JARAMILLO
LOWELL KINCH
STEVE KLESARIS
4
76
1351-63
84
0
5
HEIR BALL (FL)
6y d k
56.00
VICTOR LEBRON
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
5
85
61-1232
25
0
6
FIBER OPTIC (KY)
5y d k
56.00
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
6
84
796-113
25
0
7
SOME SAY SO (MN)
7y d k
56.00
LEONEL REYES
TIM ROSIN
KATHY MONGEON
7
80
25-6620
12
0
8
TRUE HEIRESS (FL)
5y d k
52.50
GADDIEL MARTINEZ
D AND D STABLE
JULIO CARTAGENA
8
75
14-8747
25
0
9
MAJESTIC MAIARA (FL)
7y d k
56.00
MARCOS MENESES
KRYSKALY HORSE RACIN
JULIO CARTAGENA
9
72
74-8744
25
0
10
TRIXIE'S TIME (NY)
4y d k
56.00
ANGEL RODRIGUEZ
LA DOLCE VITA STABLE
FERNANDO ABREU
10
79
6-04515
25
0
11
ANSWER MY CALL (KY)
6y d k
53.50
CRISTIAN TORRES
SHAGBARK FARM, LLC
RYAN WALSH
11
79
24341-8
88
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:48
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GILDA F. (FL)
4y d k
55.00
LEONEL REYES
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
1
70
15-1542
55
0
2
DANCING NOELLE (FL)
5y a k
52.00
GADDIEL MARTINEZ
OSOAWSOM STABLE
GILLIAN ANDREASEN
2
65
33714-6
32
0
3
SALSA RITA (FL)
5y d k
52.50
ALBERTO BURGOS
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
3
59
382651
18
0
4
SHALL RETURN (FL)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
4
65
40-6535
55
0
5
FOUR K'S (FL)
5y d k
55.00
DYLAN DAVIS
STIRRUP TROUBLE LLC
WESLEY WARD
5
84
3891-3-6
118
0
6
NOWITNA RIVER (FL)
5y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
ROBERT BONE
DAVID FAWKES
6
71
5-42544
18
0
7
MEMORIZE (FL)
5y d k
52.00
MARIO FUENTES
RAIDEL LLAURO
MAURICIO FUENTES
7
67
3-16713
18
0
8
WORTH AVENUE (FL)
6y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
8
74
655-542
35
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMMIE SUNSHINE (KY)
5y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
ROSALEE DAVISON
MICHAEL LERMAN
1
73
12272-6
32
0
2
LIDO KEY (KY)
4y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
LEE POKOIK
KENNETH MCPEEK
2
77
8402-21
62
0
3
BEAN COUNTER (KY)
4y d k
55.00
JOEL ROSARIO
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
3
90
6132-52
39
0
4
CHAMPAGNE HORIZON (KY)
4y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
ALL MY HART RACING,
JANE CIBELLI
4
84
521-126
56
0
5
AVENIDA MANANA (KY)
4y a k
55.00
JOE BRAVO
JEFFREY LAMBERT
ROBERT HESS, JR.
5
79
191-111
33
0
6
AUGUSTA MOON (KY)
4y d k
55.00
LUIS SAEZ
DANIEL WALTERS
ROHAN CRICHTON
6
83
2443-32
56
0
7
SASSY JUSTICE (KY)
4y a k
55.00
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
7
81
211-133
56
0
8
BIG TINA (KY)
4y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
HERNANDEZ RACING CLU
ARMANDO DE LA CERDA
8
82
69-0251
39
0
9
CHAMPAGNE BLISS (KY)
4y d k
55.00
LEONEL REYES
ROBERT ADLETA
MICHELLE NIHEI
9
62
813-672
43
0
10
MIKE'S GIRL (NY)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
MIDWEST THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
10
85
21412-4
85
0
Hannover Almanya detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MORE NO NEVER (GER)
3y d e
58.00
MICHAEL CADEDDU
GESTÜT SCHLENDERHAN
M.KLUG
7
0
35-
127
0
2
KONGO (GER)
3y k e
57.50
RENE PIECHULEK
GESTÜT HOF VESTERBER
DR.A.BOLTE
9
0
0
0
3
NARCOS (GER)
3y d e
57.50
WLADIMIR PANOV
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
3
0
0
0
4
SAOIRSE'S GIFT (IRE)
3y a g
57.50
JOZEF BOJKO
STALL BLUE SKY
F.FUHRMANN
4
0
570-
127
0
5
SEEADLER (GER)
3y d e
57.50
MARTIN LAUBE
STALL KIMBERLEY
M.ANGERMANN
2
66
648-
127
0
6
SILENT LOOK (IRE)
3y d d
56.00
CLEMENT LECOEUVRE
STALL KLEINER DONNER
F.FUHRMANN
1
0
338-7
88
0
7
CHILLY FILLY (GER)
3y d d
55.50
LUKAS DELOZIER
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
11
0
0
0
8
FREDONIA (GER)
3y a d
56.00
ADRIE DE VRIES
HOF CASTANEA
T.POTTERS
5
0
0
0
9
IRISH ROSE (GER)
3y d d
55.50
MAXIM PECHEUR
STALL HEYMANN GMBH
K.DEMME
8
0
0
0
10
MANGAN (GER)
3y d d
55.50
MARCO CASAMENTO
L.U.P.HAMANN
W.HICKST
10
0
0
0
11
MRS APPLEBEE (GER)
3y d d
55.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
GESTÜT AUENQUELLE
R.DZUBASZ
6
0
64-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAMOS (GER)
4y d a
60.00
WLADIMIR PANOV
STALL NAMASKAR
D.MOSER
10
94
115514-
127
0
2
BIG BOOTS (IRE)
4y d a
59.00
MARCO CASAMENTO
G.W.SCHMITT
W.HICKST
13
91
511335-
127
0
3
MC QUEEN (FR)
8y k g
59.00
ADRIE DE VRIES
STALL MANDARIN
FRAU Y.ALMENRÄDER
6
87
136857-
127
0
4
NINARIO (GER)
5y a a
59.00
ALEXANDER PIETSCH
G.FLÜGGE
W.HICKST
1
92
834258-
127
0
5
GAMGOOM (GB)
9y d g
58.00
ANDRASCH STARKE
G.W.SCHMITT
MARIO HOFER
8
86
11377-1
91
0
6
MAJESTIC COLT (IRE)
5y d a
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
J.ABDULLAH
ANDR.WÖHLER
12
90
11-1122
127
0
7
POWER JACK (GB)
4y a g
58.00
RENATO SOUZA
GESTÜT LÜNZEN RED/
B.NEDOROSTEK
5
69
125142-
127
0
8
SCHÄNG (GER)
7y d a
58.00
MICHAEL CADEDDU
STALL BIANCOLINO
P.VOVCENKO
2
86
36-648-9
58
0
9
ZARGUN (GER)
5y d g
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
DARIUS RACING
B.NEDOROSTEK
9
86
875760-
127
0
10
BE MY BEST (GER)
6y d k
56.50
CARLOS HENRIQUE
J.SCHMIDT U.A.SEEGER
T.POTTERS
3
80
817694-
127
0
11
CAESARA (GB)
5y d k
56.50
MAXIM PECHEUR
GESTÜT HAUS ITTLINGE
D.MOSER
11
82
774000-
127
0
12
SHAROKA (IRE)
4y d k
56.50
MARTIN SEIDL
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
7
90
5-12561-
127
0
13
TOSEN SHAUNA (IRE)
4y d k
56.50
LUKAS DELOZIER
J.ERHARDT
M.RULEC
4
88
224424-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KADRUN (GER)
3y a e
58.00
FILIP MINARIK
STALL NICOLE
P.VOVCENKO
8
0
24-
127
0
2
ORIENTAL DREAM (GER)
3y a e
58.00
ANDRASCH STARKE
GESTÜT AUENQUELLE
H.GREWE
3
0
2-
127
0
3
CHAGAL (FR)
3y d e
57.50
BAUYRZHAN MURZABAYEV
STALL TURFFIGHTER
ANDR.WÖHLER
1
0
3-
127
0
4
PALACE BOY (GER)
3y d e
57.50
MICHAEL CADEDDU
GESTÜT HÖNY-HOF
J.-P.CARVALHO
12
0
53-
127
0
5
SWEET AUTHOR (IRE)
3y d e
57.50
ADRIE DE VRIES
STALL CLOVERLEAF
FRAU Y.ALMENRÄDER
7
0
34-
127
0
6
FLYING ROCKET (GER)
3y d e
57.00
WLADIMIR PANOV
STALL FLYING DREAMS
D.MOSER
5
0
0
0
7
IGOR (GER)
3y d g
57.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
H.D.JARLING
J.KORPAS
13
0
0
0
8
KASPAR (GER)
3y a e
57.00
MAXIM PECHEUR
GESTÜT RÖTTGEN
M.KLUG
10
0
4-
127
0
9
PALM SPRINGS (GB)
3y d e
57.00
LUKAS DELOZIER
STALL MORIKI'S FRIEN
H.BLUME
11
0
0
0
10
AMERICANA (GER)
3y d d
55.00
RENE PIECHULEK
GESTÜT BRÜMMERHOF
FRAU S.STEINBERG
4
0
0
0
11
MONETE (GER)
3y k d
55.00
JIRI PALIK
H.RENZ
B.NEDOROSTEK
9
0
8-
127
0
12
MORNING CLAIRE (FR)
3y a d
55.00
CLEMENT LECOEUVRE
GESTÜT LÜNZEN RED/
B.NEDOROSTEK
2
0
7-
127
0
13
VIVIENNE WELLS (FR)
3y d d
55.00
RENATO SOUZA
STALL UTRIN
B.NEDOROSTEK
6
0
7-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SURANI (IRE)
3y d d
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
GESTÜT WINTERHAUCH
DR.A.BOLTE
1
0
32-
127
0
2
VIVE EN LIBERTE (GER)
3y d d
58.00
ADRIE DE VRIES
STALL MANDARIN
FRAU Y.ALMENRÄDER
6
72
320-
127
0
3
BYTERIA (GER)
3y a d
57.50
BAYARSAIKHAN GANBAT
STALL GRAFENBERG
S.SMRCZEK
11
0
43-
127
0
4
GAHIA (GER)
3y d d
57.50
LUKAS DELOZIER
A.ZSCHACHE
H.BLUME
8
0
3-
127
0
5
MARIECHEN (GER)
3y d d
57.50
JIRI PALIK
DR.A.M.RENZ
M.KLUG
5
77
553-
127
0
6
AMABILIS (GER)
3y d d
55.00
LILLI-MARIE ENGELS
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
10
0
0
0
7
GALWAY GIRL (GER)
3y d d
57.00
ANDRASCH STARKE
H.FRFR.V.HODENBERG
CHR.FRHR.V.D.RECKE
2
0
001-
127
0
8
HABANJERA (IRE)
3y k d
57.00
SIBYLLE VOGT
CHR.SCHRÖDER
DR.A.BOLTE
9
0
0
0
9
ISAIA (GER)
3y a d
57.00
WLADIMIR PANOV
GESTÜT HAUS ITTLINGE
D.MOSER
3
0
0
0
10
PLEASANT COMPANY (GER)
3y d d
57.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
DR.CHR.BERGLAR
ANDR.WÖHLER
7
0
0
0
11
SINDRA (GER)
3y d d
57.00
FILIP MINARIK
HOF CASTANEA
T.POTTERS
4
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKRIBIE (GER)
4y k k
59.00
MARTIN SEIDL
GESTÜT RÖTTGEN
M.KLUG
12
94
515650-
127
0
2
AXANA (GER)
4y d k
59.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
TEAM VALOR
ANDR.WÖHLER
1
95
141-121
127
0
3
NICA (GER)
5y k k
58.00
CARLOS HENRIQUE
R.NICOLAY
DR.A.BOLTE
8
93
613244-
127
0
4
AKUA'RELLA (GER)
5y d k
57.00
WLADIMIR PANOV
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
10
84
386409-
127
0
5
ARMANCE (FR)
5y a k
57.00
LILLI-MARIE ENGELS
STALL LILOFEE
D.MOSER
3
75
908734-
127
0
6
CONTESSA (GER)
4y d k
57.00
JOZEF BOJKO
STALL HANSE
D.MOSER
7
69
154723-
127
0
7
FREEDOM RISING (GER)
4y d k
57.00
ANNA VAN DEN TROO
EDERGOLE THOROUGHBRE
FRAU Y.ALMENRÄDER
11
88
740381-
127
0
8
JIN JIN (IRE)
4y d k
57.00
MAXIM PECHEUR
S.GOLDBERG
B.NEDOROSTEK
9
72
111-
127
0
9
K CLUB (IRE)
4y d k
57.00
ALEXANDER PIETSCH
STALL WALZERTRAUM
FRAU E.MÄDER
5
84
34405-8
64
0
10
OPEN SEA (GB)
4y d k
57.00
RENE PIECHULEK
STALL SALZBURG
FRAU S.STEINBERG
6
65
432-126-
127
0
11
QUEEN JOSEPHINE (GER)
4y d k
57.00
LUKAS DELOZIER
M.FIGGE U.H.GENTNER
M.FIGGE
2
79
449-000
78
0
12
SONG OF LIFE (GB)
6y d k
57.00
FILIP MINARIK
G.W.SCHMITT
J.-P.CARVALHO
4
0
9621-24
72
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIDELIUS (GER)
3y d e
58.00
MAXIM PECHEUR
STALL HEYMANN GMBH
K.DEMME
4
0
0
0
2
KOFFI STAR (GER)
3y d e
58.00
CARLOS HENRIQUE
RENNSTALL DARBOVEN
H.-J.GRÖSCHEL
7
0
7-
127
0
3
LARO (GER)
3y d g
58.00
MARCO CASAMENTO
GESTÜT ITTLINGEN
W.HICKST
13
0
0
0
4
LEGENDARY (GER)
3y d e
58.00
WLADIMIR PANOV
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
6
0
0
0
5
OLIVERO (GER)
3y a g
58.00
MARTIN SEIDL
STALL PARODIE
T.REINEKE
9
0
7-
127
0
6
PICANTO (GER)
3y d e
58.00
MICHAEL CADEDDU
K.BRIESKORN
H.-J.GRÖSCHEL
8
0
0
0
7
PLAINSMAN (FR)
3y d e
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
DR.H.-G.STIHL
ANDR.WÖHLER
3
0
0
0
8
ROXALAGU (GER)
3y d g
58.00
JOZEF BOJKO
K.HARMS
FRAU K.HARMS
2
0
0-
127
0
9
SAN REMO (GER)
3y d e
58.00
LUKAS DELOZIER
STALL NIZZA
P.SCHIERGEN
11
0
0
0
10
VEYRON (FR)
3y d g
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
DR.H.DIERS U.A.
DR.A.BOLTE
1
0
0
0
11
KILIMANJARO (GER)
3y d d
56.50
FILIP MINARIK
H.D.JARLING
J.KORPAS
12
0
37-
127
0
12
DOMSTÜRMERIN (GER)
3y d d
56.00
RENATO SOUZA
H.RENZ
B.NEDOROSTEK
5
0
60-
127
0
13
SUNNY QUEEN (GER)
3y d d
56.00
ANDRASCH STARKE
ST.HAHNE
H.GREWE
10
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN HANNIE (GER)
5y a k
64.50
ROBIN WEBER
AFP-RACING
T.POTTERS
3
71
43-0366-
127
0
2
ROLLICKING (IRE)
4y d k
62.00
MAXIM PECHEUR
STALL BLUE SKY
F.FUHRMANN
7
68
85-6178
81
0
3
NORDINSKY (GER)
5y d g
59.50
WLADIMIR PANOV
KUCKUCK RACING
D.MOSER
1
66
346252-
127
0
4
ZAMPANO (FR)
5y k g
59.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
GERMAN RACING CLUB
R.DZUBASZ
9
65
111114-
127
0
5
GALAHAD (GER)
4y k g
58.00
MICHAEL CADEDDU
K.BRIESKORN
H.-J.GRÖSCHEL
10
64
445016-
127
0
6
CLOUD (GER)
11y k g
57.00
ADRIE DE VRIES
GESTÜT WEIHERWIESEN
FRAU Y.ALMENRÄDER
5
63
01-4318
59
0
7
WISSAM (IRE)
5y d g
57.00
SIBYLLE VOGT
RENNSTALL GERMANIUS
FRAU E.FABIANOVA
14
63
123051-
127
0
8
FREE LIPS (GER)
3y d e
56.00
RENE PIECHULEK
RENNSTALL GERMANIUS
FRAU E.FABIANOVA
8
69
31-
127
0
9
AKUA'MARIA (GER)
4y d k
54.00
JOZEF BOJKO
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
12
60
0-3441-
127
0
10
TEX HOLLOW (GB)
5y d k
54.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
STALL GRAFENBERG
S.SMRCZEK
13
60
634521-
127
0
11
TRESPASSED (IRE)
7y d g
50.50
MAIKE RIEHL
ST.ECKNER
FRAU A.GLODDE
2
60
532837-
127
0
12
COLORADO SUN (GER)
4y d g
54.00
JOSE LUIS SILVERIO
A.LUFT
A.LUFT
4
59
73061-8
109
0
13
MAMOURETTA (GER)
5y a k
53.00
RENATO SOUZA
GESTÜT PASCHBERG
B.NEDOROSTEK
16
59
727-
127
0
14
WALDENSER (GER)
5y a g
53.00
CARLOS HENRIQUE
STALL STEINTOR
H.-J.GRÖSCHEL
11
59
438493-
127
0
15
CONNOR (GER)
4y d g
52.00
FILIP MINARIK
STALL CC
B.NEDOROSTEK
6
58
24462-9
95
0
16
NEOTTIA (GER)
5y d k
52.00
ANNA VAN DEN TROO
GESTÜT NIEDERRHEIN
FRAU Y.ALMENRÄDER
15
57
55-0319-
127
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTISTICO (GER)
4y d g
58.00
WLADIMIR PANOV
GESTÜT BRÜMMERHOF
D.MOSER
2
0
2-
127
0
2
BUSTED ICE (IRE)
5y d g
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
RENNSTALL WÖHLER
ANDR.WÖHLER
7
63
93640-1
67
0
3
ICE MAN (GER)
4y d a
58.00
JOZEF BOJKO
STALL CALIMA
P.VOVCENKO
10
0
0
0
4
MY MISSION (IRE)
8y a g
58.00
REBECCA DANZ
ST.DUKATZ
K.DUKATZ
8
0
37505-8-
127
0
5
ONTARIO MOON (GER)
4y d g
58.00
LUKAS DELOZIER
TINK RACING
T.POTTERS
1
0
78
81
0
6
SOMMELIER (GER)
4y d g
58.00
MAXIM PECHEUR
STALL SIMPLY RED
M.KLUG
11
66
224-
127
0
7
VASSINGHAM (GER)
5y d g
58.00
RENATO SOUZA
A.MUNTWYLER
B.NEDOROSTEK
4
0
0
0
8
ALMA MATER (GER)
5y d k
57.00
JOSE LUIS SILVERIO
K.KAUFMANN
B.NEDOROSTEK
5
0
23-
127
0
9
SOUDAINETE (GER)
4y d k
57.00
ANDREAS HELFENBEIN
GESTÜT SCHLENDERHAN
W.HAUSTEIN
12
0
42-
127
0
10
WALDANA (GER)
4y d k
57.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
K.BRIESKORN
ST.RICHTER
14
58
332741-
127
0
11
ELECTED (USA)
4y a k
56.00
FILIP MINARIK
R.U.A.HACKER
DR.A.BOLTE
13
0
55-
127
0
12
KIKI DEE (GER)
4y a k
56.00
MARCO CASAMENTO
STALL GOLDENER STERN
W.HICKST
9
0
0
0
13
LOTTARIA (GB)
4y d k
56.00
MIRKO SANNA
STALL OTW
FRAU E.SCHNAKENBERG
6
62
460470-
127
0
14
WORLD OF HOPE (GER)
4y d k
56.00
ADRIE DE VRIES
R.POLACK
P.VOVCENKO
3
0
0
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DURANCE (GER)
4y d k
59.00
LUKAS DELOZIER
GESTÜT EBBESLOH
P.SCHIERGEN
4
94
411322-
127
0
2
SATOMI (GER)
4y d k
58.00
MAXIM PECHEUR
STALL HELENA
M.KLUG
6
94
624560-
127
0
3
STEX (IRE)
4y d k
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
RENNSTALL GEBR.BARTH
R.DZUBASZ
1
90
358416-
127
0
4
APADANAH (GER)
4y d k
57.00
CLEMENT LECOEUVRE
DARIUS RACING
B.NEDOROSTEK
8
90
634099-
127
0
5
BACCARA ROSE (GER)
5y d k
57.00
BAYARSAIKHAN GANBAT
GALOPPGEMEINSCHAFT B
S.SMRCZEK
7
87
162330-
127
0
6
MAGICAL FOREST (IRE)
6y d k
57.00
ANDRASCH STARKE
CHR.HOLSCHBACH U.O.P
H.BLUME
5
77
681707-
127
0
7
NATHAN MNM (GB)
4y k k
57.00
ADRIE DE VRIES
GÜNAY EQUESTRIAN INV
W.HAUSTEIN
9
0
16-22-
127
0
8
PERFECT PITCH (GER)
6y d k
57.00
JOSE LUIS SILVERIO
S.GOLDBERG
B.NEDOROSTEK
3
70
009711-
127
0
9
PIETRA DELLA LUNA (IRE)
4y a k
57.00
MARCO CASAMENTO
STALL TMB
M.FIGGE
2
76
315879-
127
0
7 Mayıs 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Gulfstream Park, Hannover Almanya tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:41 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Hannover Almanya at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:30 hannover almanya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 7 mayıs 2020 perşembe at yarışı bülteni, 7 mayıs 2020 at yarışı programı, 7 mayıs 2020 tjk yarış programı, 7 mayıs 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, gulfstream park at yarışı bülteni, 7 mayıs 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, hannover almanya at yarışı bülteni, 7 mayıs 2020 hannover almanya at yarışı bülteni, günün hannover almanya at yarışı bülteni, bugün hannover almanya at yarışı bülteni