Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Pont De Vivaux Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIVIN JULES
2y d e
58.00
GUILLAUME MILLET
EC. CAMACHO/EC. DU S
CE. ROSSI
3
0
0
0
2
MIDNIGHT BREEZE
2y d e
58.00
MARVIN GRANDIN
LE HARAS DE LA GOUSS
CE. ROSSI
9
0
0
0
3
NOT A CUDDLE BOY
2y d e
58.00
SYLVAIN RUIS
LE HARAS DE LA GOUSS
C. ESCUDER
4
0
0
0
4
TEMPT ME NOT
2y d e
55.50
JEREMIE MONTEIRO
THERESA MARNANE
AN. HOLLINSHEAD
1
0
0
0
5
ADRI LANE
2y d d
56.50
ANTHONY CRASTUS
GERARD LANCRY
C. ESCUDER
6
0
0
0
6
SHI FU MI
2y d d
56.50
PIERANTONIO CONVERTINO
ARNAUD NICOLAS
Y. BONNEFOY
7
0
0
0
7
THIRD APPLE
2y d d
55.00
ANTONIO ORANI
HENRY SALEMME
R. CHOTARD
8
0
0
0
8
SWETTY BEAUTY
2y d d
56.50
FRANCK BLONDEL
SCUDERIA IL FINO
F. ROSSI
2
0
0
0
9
ALMA CHOPE
2y d d
54.50
MICKAEL FOREST
ALAIN CHOPARD
W. WALTON
5
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS BUBBLE
3y a d
56.50
LEONIE ROUSSET
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
12
78
5176-2
71
0
2
ANOTHER PLANET
3y a e
60.00
FRANCK BLONDEL
CHRISTIAN FAURE
F. ROSSI
9
77
2211-02
57
0
3
PARK OF DIAMOND
3y d g
60.00
MARVIN GRANDIN
B.CHALMEL / M.NIKITA
CE. ROSSI
4
77
72-2081
57
0
4
STAR DRACK (IRE)
3y a e
60.00
SYLVAIN RUIS
ECURIE RAYMOND WAVRI
K. BORGEL
8
77
21-6044
57
0
5
SEVENTY
3y d d
57.50
MARIE WALDHAUSER
ANTHONY GABRYSZEWSKI
R. MARTENS
2
75
23857-3
57
0
6
COMPLET THON
3y d e
57.50
JULIEN AUGE
DAVID DAHAN
C. ESCUDER
5
72
4542
57
0
7
WING POWER (IRE)
3y d g
57.50
PIERANTONIO CONVERTINO
LH
F. ROSSI
11
72
0427-
127
0
8
BATTAGLIA
3y d d
56.00
JESSICA MARCIALIS
VALENTIN BUKHTOYAROV
CHA. ROSSI
7
72
665-30
109
0
9
DONZELLY
3y d g
55.50
AN+H:MTHONY CRASTUS
ALAIN REN
C. ESCUDER
3
67
2-45516
57
0
10
MISS PENNY LAUJAC
3y d d
53.50
MARIE VELON
HELENE PACINI
JP. GAUVIN
6
66
000-7
87
0
11
TEA TIME DESERT (ITY)
3y d d
54.50
IORITZ MENDIZABAL
BRIGITTE FRIEDLANDER
F. VERMEULEN
13
65
7-65221
57
0
12
THE ROOM
3y a d
54.50
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
JP. GAUVIN
10
65
0066-
127
0
13
HAPPY STAR
3y k d
54.00
EDOUARD LACAILLE
A.GIROD/B.TOUZEAU
M. PITART
1
64
5-28051
75
0
14
ADERMINE
3y d d
53.00
GABRIELE CONGIU
MICHEL BAGUENAULT DE
JP. GAUVIN
14
62
0884-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAWHIRI
3y d e
61.00
IORITZ MENDIZABAL
CHRISTOPHE GUY
S. BROGI
8
79
3423-2
83
0
2
MATTINA FORZA (GB)
3y d d
60.00
VALENTIN SEGUY
A MOUKNASS EC PANDOR
F. ROHAUT
12
77
3442-10
83
0
3
DUBAI NEWS
3y k e
58.00
LEA BAILS
ECURIE LA BOETIE
F. VERMEULEN
13
76
00-20
61
0
4
LE GASTRONOME
3y d e
59.00
SYLVAIN RUIS
C. L'ABBE/A. GIANNOT
F. ROSSI
1
75
6-852
71
0
5
FAITHFILLY MAN (GB)
3y d e
58.50
ANTHONY CRASTUS
PHILIPPE FAUCAMPRE
C. ESCUDER
11
74
4-31142
57
0
6
KANTALUNA
3y d d
56.50
MICKAEL FOREST
ROSINE BOUCKHUYT
S. BROGI
6
69
0-554
75
0
7
HARD ROCK
3y d g
56.00
ANTONIO ORANI
AMANDINE BAUDRON
L. BAUDRON
2
68
07-5951
57
0
8
HUNTER VALLEY
3y d d
55.50
MARVIN GRANDIN
GERARD AUGUSTIN-NORM
CE. ROSSI
9
67
65-2027
57
0
9
NYAKIM
3y a d
52.50
GREGOIRE LEGRAS
NOMAN OZGULER
J. REYNIER
5
66
758-645
57
0
10
REAL FAN
3y k d
52.00
MARIE WALDHAUSER
KAMEL CHEHBOUB
F. ROSSI
4
65
0-17024
57
0
11
LA FRIPOUILLE
3y d d
54.50
KYLLAN BARBAUD
JP. SIMARD/C. KAKOU
S. LABATE
14
65
352-033
57
0
12
ELEGANT ART
3y d e
54.50
EDOUARD LACAILLE
STEPHAN HOFFMEISTER
K. BORGEL
3
65
420668
57
0
13
THANIELLA
3y a d
52.50
MARIE VELON
THIERRY RAVIER
M. MAILLARD
7
64
44-0650
64
0
14
QUEEN OF THE NIGHT
3y d d
53.00
GABRIELE CONGIU
JACQUES PIASCO
C. ESCUDER
10
62
8-678
71
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSNY
9y d g
62.50
PIERANTONIO CONVERTINO
EMILE EYVASO
M. PLANARD
10
78
069-307
97
0
2
RANNAN
5y k a
59.50
MARIE WALDHAUSER
MICHELE BLANC
F. ROSSI
4
77
7355-30
83
0
3
LOR BLANC
4y d g
62.00
GUILLAUME MILLET
ECURIE DU SUD
CE. ROSSI
6
77
8110-93
75
0
4
GOLDEN RASH
6y d g
59.50
JESSICA MARCIALIS
MICHEL DELAUNAY
CHA. ROSSI
2
75
62-1112
83
0
5
DESERT WARRIOR (IRE)
7y a g
60.50
FRANCK FORESI
MICHEL CHARLEU
F. FORESI
8
74
455-200
59
0
6
SA TUNA
6y d k
60.00
MARVIN GRANDIN
ECURIE DU SUD
CE. ROSSI
9
73
2-43213
57
0
7
STAR SUN (IRE)
8y k a
58.50
FRANCK BLONDEL
GILLES LECA
C. ESCUDER
14
69
21-8322
57
0
8
PUFF DAKOTA
4y d g
58.00
ANTHONY CRASTUS
THIERRY MARECHAL
C. ESCUDER
3
68
67-2302
75
0
9
UN BEAU MEC
7y d g
56.50
ANTONIO ORANI
D. ALEXANDRE/ECURIE
CE. ROSSI
13
65
363313-
127
0
10
DOWNEVA
7y d a
55.00
VALENTIN SEGUY
ROSINE BOUCKHUYT
S. LABATE
12
62
54-6080
71
0
11
MEDHA
7y a k
54.00
SYLVAIN RUIS
JEAN-PAUL DELAPORTE
R. CHOTARD
1
59
902074
57
0
12
ATLANTIDE (IRE)
7y k g
53.50
IORITZ MENDIZABAL
ECURIES SERGE STEMPN
F. VERMEULEN
5
58
7-27347
57
0
13
BARKORBA
7y k g
52.00
MARIE VELON
GUY HANOUNA
C. ESCUDER
7
58
6124-96
106
0
14
FIRE GARI
5y a a
51.50
DELPHINE SANTIAGO
CHARLEY LAUFFER
J. ORTET
11
57
3-41231
57
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PALUS ARGENTEUS
3y d e
57.50
DELPHINE SANTIAGO
THIERRY MARECHAL
C. ESCUDER
1
85
113-375
80
0
2
HEALER
3y a e
59.00
JULIEN AUGE
WERTHEIMER FRERE
C. FERLAND
8
0
1
74
0
3
MOTARAJEL (GB)
3y d e
58.00
VALENTIN SEGUY
HAMDAN AL MAKTOUM
F. ROHAUT
10
84
818-
127
0
4
TAG
3y d g
58.00
FRANCK BLONDEL
GERARD LANCRY
F. ROSSI
2
85
033-045
80
0
5
ELUSIVE FOOT (IRE)
3y d e
58.00
GUILLAUME MILLET
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
4
77
635-441
71
0
6
EMBLEMATIQUE
3y d d
57.50
SYLVAIN RUIS
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
11
83
53128-7
64
0
7
ASSIER (GB)
3y d e
56.50
IORITZ MENDIZABAL
ARMENIC BLOODSTOCK
S. BROGI
5
86
86163-3
80
0
8
GET SET (IRE)
3y d e
54.00
JEREMIE MONTEIRO
THERESA MARNANE
AN. HOLLINSHEAD
9
0
355145-
127
0
9
FAMIGLIA
3y d d
55.00
ANTHONY CRASTUS
DAYTONA STABLE
CHA. ROSSI
12
90
117-
127
0
10
MALVINA
3y a d
54.50
KYLLAN BARBAUD
G. DUCA/L. SAMOUN
C. ESCUDER
7
84
313145-
127
0
11
LADY GALORE (IRE)
3y d d
55.00
ENZO CORALLO
PRIME EQUESTRIAN S.A
C. FERLAND
6
94
42157-7
60
0
12
TOUR D'ECHELLE (GB)
3y d d
52.50
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
3
79
3-32
86
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CREPUSCULEDESDIEUX
9y d g
62.50
MANON GERMAIN
GUILLAUME LINSOLAS
J. REYNIER
3
89
001-684
57
0
2
DEGRISEMENT
6y d g
60.50
LEONIE ROUSSET
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
13
85
8052-13
77
0
3
LAUNCESTON PLACE
5y d g
62.00
ELAURA CIESLIK
ROSINE BOUCKHUYT
C. ESCUDER
1
83
2-41218
59
0
4
CASIVE
4y d k
62.50
GUILLAUME MILLET
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
12
80
7011-17
63
0
5
KENARTIC
6y k g
61.00
MARVIN GRANDIN
ECURIE GRIBOMONT
CE. ROSSI
10
77
24-3606
71
0
6
CAROLINGIEN
4y k g
60.00
KYLLAN BARBAUD
ANTHONY GABRYSZEWSKI
F. VERMEULEN
2
77
62-1625
63
0
7
CALISTE (GB)
5y d g
59.50
LEA BAILS
ECURIES SERGE STEMPN
F. VERMEULEN
14
77
327-242
71
0
8
BOB THE KING (GB)
4y a a
58.00
MARIE WALDHAUSER
ABDELHAFIDH DRIDI
F. ROSSI
6
76
011-440
90
0
9
MISVA
5y k k
60.00
ANTHONY CRASTUS
LAURENCE SAMOUN
C. ESCUDER
11
75
257-545
71
0
10
MONI
4y a g
59.50
SYLVAIN RUIS
ARNAUD NICOLAS
Y. BONNEFOY
5
74
0070-00
63
0
11
MOANA
4y a k
59.00
IORITZ MENDIZABAL
GIOVANNI BAJETTI
M. BARATTI
4
73
17308-1
74
0
12
ELEVEN O TWO
4y d k
58.50
FRANCK BLONDEL
M.MOREY/M.DELAUNAY
CHA. ROSSI
8
72
2314-97
99
0
13
PRIME MINISTER
6y d a
57.50
FREDERIC CORALLO
JORDAN KHALIFA
F. VERMEULEN
7
69
2941-54
77
0
14
MAKALIA (IRE)
4y d k
56.50
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
9
69
1022-87
89
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOPALONG CASSIDY
5y a g
60.00
ANTHONY CRASTUS
J-M. VAUX/L-L. ROHN-
LL. ROHN-PELVIN
9
68
04-1718
71
0
2
KANNON
4y d g
59.50
GUILLAUME MILLET
NOMAN OZGULER
J. REYNIER
5
67
892-250
63
0
3
FARADAY LE DUN
5y a k
59.50
SYLVAIN RUIS
HARTMUT GEROCK
C. ESCUDER
11
67
051-038
80
0
4
MORTIROLO
4y d g
55.50
LORETTE GALLO
ERIC BERNHARDT
E. BERNHARDT
3
65
22099-7
87
0
5
ELTON SPIRIT
4y d g
58.00
EDOUARD LACAILLE
COMEF 13
K. BORGEL
4
64
4-2634-0
93
0
6
GREY FROST
9y k g
55.50
DELPHINE SANTIAGO
PEDRO VENTENA ALVES
P. VENTENA ALVES
13
62
170-073
71
0
7
DIAMANT DE VATI
9y k g
57.00
FRANCK FORESI
INGE KERICK
F. FORESI
12
62
04-7335
71
0
8
AMANDA
4y k k
56.00
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
10
62
2605-57
89
0
9
DANCE COLONY (GB)
5y d k
57.00
FRANCK BLONDEL
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
2
62
062-306
71
0
10
EDW DA
4y d k
57.00
MICKAEL FOREST
NICHOLAS HUGHES
D. HENDERSON
6
62
582-664
71
0
11
NICE CAUSE
5y d k
55.50
IORITZ MENDIZABAL
LYNDA-LINE ROHN-PELV
LL. ROHN-PELVIN
7
58
078-619
59
0
12
DESTINATA (GB)
5y d k
55.50
MARVIN GRANDIN
MICHEL NIKITAS
S. LABATE
14
58
77-2096
71
0
13
DAMANDA'S DELIGHT (GER)
4y d k
53.50
JESSICA MARCIALIS
G.AUGUSTIN-NORMAND/C
CHA. ROSSI
1
57
667-538
101
0
14
KHALEESI MIX
6y k k
51.00
GABRIELE CONGIU
PEDRO VENTENA ALVES
P. VENTENA ALVES
8
34
74-5868
71
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALHSEEMAH (GB)
5y d k
60.00
EDOUARD LACAILLE
AUDREY SELLES
K. BORGEL
2
57
25-3632
57
0
2
CRIMSON LAKE (GB)
6y d k
60.00
ANTONIO ORANI
STEPHANE-JUNIOR GUEL
S. GUELPA
8
57
67655-0
57
0
3
MON JULES A MOI
5y d g
60.00
SYLVAIN RUIS
MOHAMED CHAHBANI
R. CHOTARD
13
57
297743
57
0
4
IMPERIOUS
4y a g
60.00
MARVIN GRANDIN
JEAN-PHILIPPE DUBOIS
CE. ROSSI
3
57
605728-
127
0
5
COREMY
5y k k
59.50
FRANCK BLONDEL
FAOUZI BOUALEM
F. BOUALEM
5
56
44460-6
57
0
6
ART DE VIVRE
7y a g
59.00
MICKAEL FOREST
ECURIE MATHIEU OFFEN
JP. GAUVIN
9
55
80-7087
79
0
7
BAILEYS DIAMANT
4y d k
58.00
VALENTIN SEGUY
CECILE MELET
W. WALTON
1
53
6465-55
66
0
8
SANDOSIDE
9y d g
57.50
ANTHONY CRASTUS
BRUNO TOUZEAU
C. BOUTIN
6
52
4-44167
83
0
9
ROBINWOOD
4y k g
57.50
FREDERIC CORALLO
PHILIPPE FAUCAMPRE
F. VERMEULEN
14
52
040-625
79
0
10
AVROTI (IRE)
6y d k
56.00
ELAURA CIESLIK
PIERRE-YVES MASSOUBR
PY. MASSOUBRE
7
52
40-8245
57
0
11
FICHA LIMPIA
4y d k
57.00
GUILLAUME MILLET
FAOUZI BOUALEM
F. BOUALEM
12
51
87880-7
79
0
12
FORMENTOR
7y d g
54.50
PIERANTONIO CONVERTINO
GABRIEL MOSSE
GABY. MOSSE
11
45
014000-
127
0
13
BOKER MAZAL
9y d g
51.00
GABRIELE CONGIU
MAURICE SCHEMOUL
F. FORESI
4
35
0-48704
57
0
14
RAGAZZINO
5y d g
51.00
MARIE VELON
STEVE PHILIPPOT
S. PHILIPPOT
10
34
657-009
75
0
Saint Cloud Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHOCO CHARLY
2y d e
58.00
TONY PICCONE
AKHAL TEKE PROPERTIE
A. MARCIALIS
5
0
0
0
2
XAARIO
2y a e
58.00
MAXIME GUYON
ABDULLAH AL MADDAH
P. BRANDT
11
0
0
0
3
GOLDEN SAND
2y a g
58.00
THEO BACHELOT
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
6
0
0
0
4
VALE OF TOF
2y d g
58.00
ANTOINE COUTIER
C. FEY
C. FEY
16
0
0
0
5
FOREFRONT (IRE)
2y d e
56.50
AUGUSTIN MADAMET
A.G. KAVANAGH
J. SOUDAN
14
0
0
0
6
SEALIWAY
2y a e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
7
0
0
0
7
TWIN BOY
2y d e
58.00
FABRICE VERON
CHRISTOPHE PLISSON
C. PLISSON
3
0
0
0
8
RIME DOREE
2y d d
56.50
MICKAEL BARZALONA
PIERRE-JEAN ALBIGOT
A. WATRIGANT
10
0
0
0
9
KATCHI
2y d d
56.50
VINCENT CHEMINAUD
L. BAUDRON
L. BAUDRON
13
0
0
0
10
VIE PRIVEE
2y d d
56.50
STEPHANE PASQUIER
JACQUES CYGLER
L. GADBIN
15
0
0
0
11
POMELA LAUJAC
2y d d
56.50
ALEXIS BADEL
DELPHINE GARCIA-DUBO
H.DE NICOLAY
12
0
0
0
12
DONTELLYOURMOTHER (IRE)
2y a d
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
THERESA MARNANE
AN. HOLLINSHEAD
4
0
0
0
13
SPHERICAL
2y d d
56.50
EDDY HARDOUIN
THERESA MARNANE
AN. HOLLINSHEAD
8
0
0
0
14
CHIRI TSUBAKI (IRE)
2y a d
56.50
CRISTIAN DEMURO
SHIGEO NOMURA
H. SHIMIZU
9
0
0
0
15
PASSION MY LOVE
2y d d
56.50
GREGORY BENOIST
PASSION RACING CLUB
Y. BARBEROT
1
0
0
0
16
IMPERIAL BEAUTY
2y d d
56.50
HUGO JOURNIAC
CHRISTA ZASS
M. NIGGE
2
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATTENTIONADVENTURE (GB)
9y d a
59.50
CRISTIAN DEMURO
G.CAGGIULA / G.LUYCK
JUL. PHELIPPON
9
83
132-483
57
0
2
BUNOOK (GB)
11y d g
55.00
FRIDA VALLE SKAR
FRANCOIS FIOL
P. BIGOT
1
65
321778-
127
0
3
SMART WHIP
9y d g
59.00
MAXIME GUYON
ERNEST LE CLEZIO
C. LOTOUX
3
96
169325-
127
0
4
VINY
7y d g
58.00
YOANN ROUSSET
DOMINIQUE LEMESLE
J. MOREL
5
66
343-68-1
73
0
5
MISTER SMART
10y k g
54.00
LUCIE OGER
BERND RABER
L. GADBIN
11
62
52-3681
82
0
6
CARTES (GB)
4y a g
55.00
ADRIEN MOREAU
GEORGIANA CABRERO
C. LAFFON-PARIAS
4
90
17252-4
65
0
7
BALANNJAR
5y d a
52.00
AUDE DUPORTE
SIMONE ESPOSITO
A. MARCIALIS
12
78
520-055
73
0
8
ALACOVIA
6y d k
56.00
ALEXIS BADEL
STEPHAN HOFFMEISTER
S. CERULIS
2
78
259450-
127
0
9
SISON
4y k g
56.00
LUDOVIC BOISSEAU
LAC INTERNACIONAL
J. BERTRAN DE BALANDA
8
0
70-2
65
0
10
TOP BY COCOONING
7y a g
56.00
GREGORY BENOIST
BERTRAND MILLIERE
JP. GAUVIN
7
77
131-975
74
0
11
INSIDER
8y a g
56.00
STEPHANE BREUX
JEAN-PHILIPPE SAUVAG
JP. SAUVAGE
14
68
5-87097-
127
0
12
FULL SPIRIT
5y d g
54.50
ALEXANDRE CHESNEAU
SCEA DU MONT MEAN
JM. LEFEBVRE
13
57
604139-
127
0
13
BONFIRE HEART
8y d g
56.00
EDDY HARDOUIN
MARC-ELIE UZAN
R. LE GAL
15
76
206-477
61
0
14
VASY SAKHEE
7y d k
54.50
THEO BACHELOT
ECURIE ATROPAS
Y. BARBEROT
10
76
385450-
127
0
15
MISERICORDIA
5y a k
54.50
SEBASTIEN MAILLOT
IGOR ENDALTSEV
I. ENDALTSEV
6
44
336-060
61
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REDSHANK (USA)
3y d g
55.50
AUGUSTIN MADAMET
KHALID ABDULLAH
A. FABRE
6
0
0
0
2
VASCO DA GAMA
3y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
CHEIK MOHAMMED OBAID
HF. DEVIN
2
0
0
0
3
WESTEROS (GB)
3y d e
58.00
VINCENT CHEMINAUD
AL SHAQAB RACING
A. FABRE
10
0
0
0
4
LE REVEUR FOU
3y d g
58.00
THEO BACHELOT
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
3
0
0
0
5
DREAM WORKS
3y k e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE JEAN-LOUIS BO
F. CHAPPET
12
0
0
0
6
HOOTTON
3y d e
58.00
PIERRE BAZIRE
ECURIE NORMANDY SPIR
F. VERMEULEN
7
0
0
0
7
BIBI NAYEF
3y d e
58.00
CRISTIAN DEMURO
MONICA GIOVANNA ERMO
G. BIETOLINI
4
0
0
0
8
UNDARK (USA)
3y d e
58.00
STEPHANE PASQUIER
FLAXMAN STABLES IREL
A. FABRE
13
0
0
0
9
DUBROVSKHY
3y a g
58.00
ALEXIS BADEL
ALAIN JATHIERE
P. BRANDT
8
0
0
0
10
ROBLE (GB)
3y d e
58.00
OLIVIER PESLIER
LOUGHTOWN STUD LTD
C. LAFFON-PARIAS
5
0
0
0
11
SINGAPOR RIENTA
3y a g
54.50
MAIXENT REMY
ROBERT MALHERBE
S. WATTEL
9
0
0
0
12
HURRICANE CLOUD (GB)
3y d e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GUY PARIENTE
P. BARY
1
0
0
0
13
WHAZE (IRE)
3y a e
58.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
F. HEAD
11
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GELLHORN (GB)
3y d d
57.00
ALEXIS BADEL
KHALID ABDULLAH
D. SMAGA
14
0
0
0
2
POET'S QUEEN (GB)
3y a d
57.00
PIERRE BAZIRE
JABER ABDULLAH
E. O'NEILL
2
0
0
0
3
PERHAPS
3y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
AL SHAQAB RACING
FH. GRAFFARD
9
0
0
0
4
ARABIAN BELLE (IRE)
3y d d
57.00
OLIVIER PESLIER
AL SHIRA'AA FARMS
C. LAFFON-PARIAS
11
0
0
0
5
REET PETITE
3y d d
57.00
FABRICE VERON
MUTEB BIN ABDULLAH
L. GADBIN
8
0
0
0
6
AMBRE
3y d d
57.00
STEPHANE PASQUIER
C.LANGLOIS-MEURINNE/
N. CLEMENT
10
0
0
0
7
HURRYM
3y d d
57.00
JULIEN GUILLOCHON
DEREK CLEE
HA. PANTALL
7
0
0
0
8
BINTANA
3y d d
57.00
THEO BACHELOT
ECURIE SABA
P. BRANDT
12
0
0
0
9
CALINE (IRE)
3y d d
57.00
AURELIEN LEMAITRE
ROSE DE GANAY
F. HEAD
6
0
0
0
10
JOYOUS SOUNDS (USA)
3y d d
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
3
0
0
0
11
VIA LIGURIA (GB)
3y a d
57.00
CRISTIAN DEMURO
SCEA . HARAS DE SAIN
JC. ROUGET
13
0
0
0
12
ROSE D'ETOILE (IRE)
3y k d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
MRS J. MAGNIER/M. TA
A. FABRE
4
0
0
0
13
BEAUTE POUR TOI (GB)
3y d d
54.50
THOMAS TRULLIER
N. GREENHALGH
N. CLEMENT
1
0
0
0
14
MOGGINS
3y d d
57.00
VINCENT CHEMINAUD
YVETTE PANTALL
HA. PANTALL
16
0
0
0
15
GOLD ACCENT
3y a d
57.00
MARC NOBILI
JAN ROMEL
ROD. COLLET
15
0
0
0
16
METAPHORE
3y d d
57.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
5
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL JAROUD
4y d g
60.00
PIERRE BAZIRE
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
16
75
4442-55-
127
0
2
JAAYIZ (IRE)
4y d g
59.50
JEROME CLAUDIC
THIERRY MARECHAL
E. LYON
17
74
0-01115
63
0
3
HERTSHAAN
4y d a
58.00
CORALIE PACAUT
G. MARTIN/D. PAULOU
F. MONNIER
14
74
491-031
69
0
4
LADY WALLI
4y a k
59.00
MICKAEL BARZALONA
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
13
73
780186-
127
0
5
MADE TO ORDER
4y a k
55.50
AXELLE NICCO
A. LUCCHETTI/R. ARGE
M. PITART
10
72
51-0014
75
0
6
DREAM LIFE
4y d k
58.50
THEO BACHELOT
ECURIE VICTORIA DREA
JPH. DUBOIS
11
72
9009-26
94
0
7
SUNBEAM
4y d g
58.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ANGELA KURTH
E. LIBAUD
1
72
244430-
127
0
8
HOT SUMMER
4y d g
58.00
THIERRY THULLIEZ
NADIA MICHAUD
L. ROVISSE
2
70
0277-08
89
0
9
PRINCE KERALI
4y d g
57.50
ALEXIS BADEL
EC. N. FORGEARD/P. B
M. BOLLACK-BADEL
12
69
799-006
74
0
10
LE KAKOU
4y d a
57.50
RONAN THOMAS
NADINE CARRIE-EYCHEN
F. FORESI
5
69
116-000
63
0
11
BRING THE ACTION
4y d a
56.00
MAXIMILIEN JUSTUM
ECURIE LUCK
E. LIBAUD
3
69
44250-1
65
0
12
CIRCLE OF HANDS (IRE)
4y d g
55.00
MICKAELLE MICHEL
ZORKA WENTWORTH
N. CAULLERY
4
67
80-9064
63
0
13
MENTHE PASTILLE
4y k k
56.50
STEPHANE PASQUIER
ECURIE VAL DE SOMME
N. CLEMENT
18
67
232380-
127
0
14
DANCING MOUNTAIN (IRE)
4y d k
56.00
FABRICE VERON
ECURIE MICHEL DOINEA
P&F. MONFORT
9
66
31577-0
69
0
15
MANTEGA
4y d k
56.00
VINCENT CHEMINAUD
DEREK CLEE
HA. PANTALL
7
66
488-356
63
0
16
CANADA
4y d g
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE DES CHARMES
C&Y. LERNER
6
66
75-2490
63
0
17
SALSA DOLOISE
4y d k
55.50
TONY PICCONE
A. BONIN
A. BONIN
15
65
2432-80
63
0
18
STADE VELODROME
4y d g
55.50
SEBASTIEN MAILLOT
JEROME BOURGEAIS
J. BOURGEAIS
8
65
570-423
61
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL CALIENTE
4y d g
61.00
JULIEN GUILLOCHON
PETER RECHSTEINER
HA. PANTALL
2
93
023-115
70
0
2
ARIFUSHI
4y d g
60.00
VINCENT CHEMINAUD
HENRI-ALEX PANTALL
HA. PANTALL
9
90
8021-73
63
0
3
DROIT DE PAROLE (IRE)
4y a a
59.50
AURELIEN LEMAITRE
ECURIE WALDECK / E.
A&G. BOTTI
6
89
17360-0
63
0
4
INATTENDU
4y d g
59.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
F.CHAPPET/H.ST-FAUST
F. CHAPPET
17
88
651-270
63
0
5
PEDRO STAR
4y d g
59.00
GREGORY BENOIST
JP. ZAOUI/B. MILLIER
JP. GAUVIN
15
88
3615-05
90
0
6
KYLHEAD
4y d a
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
JEAN-CLAUDE SEROUL
JP. GAUVIN
16
86
4526-41
63
0
7
SAGA TIMGAD
4y d a
57.50
CRISTIAN DEMURO
SCUDERIA SCOLARI/P.
M. BARATTI
12
85
521-633
77
0
8
PRINCE HAMLET
4y d a
57.50
TONY PICCONE
PEDRO A MATEOS NOT S
M. DELCHER SANCHEZ
10
85
576322-
127
0
9
MARBOOT (IRE)
4y a g
57.00
ALEXIS BADEL
G.BARBARIN/O.BROCHAR
S. CERULIS
5
84
547136-
127
0
10
ARISE
4y d a
57.00
MICKAEL BARZALONA
ZAK BLOODSTOCK
M. DELZANGLES
18
84
332120-
127
0
11
AXCELERATOR (IRE)
4y d g
57.00
STEPHANE PASQUIER
MARCO BOZZI
C. FERLAND
3
84
2145-81
72
0
12
SILBERPFEIL (IRE)
4y k k
56.00
RONAN THOMAS
JOSEF FEHR
J. REYNIER
8
81
133-449
63
0
13
MILLE SABORDS (IRE)
4y d a
56.00
SEBASTIEN MAILLOT
F. VERMEULEN
ROB. COLLET
14
81
77-5120
63
0
14
SINGASOUMI
4y d g
56.00
EDDY HARDOUIN
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HO
11
81
05-6311
63
0
15
MERI SENSHI
4y d k
56.00
THEO BACHELOT
GERARD AUGUSTIN-NORM
S. WATTEL
4
81
3644-88
63
0
16
BRAZING
4y d g
56.00
CORALIE PACAUT
FINN BLICHFELDT
P. BRANDT
13
81
165290-
127
0
17
THE CHOSEN ONE
4y d a
55.50
AMBRE MOLINS
JANINA BURGER
F. ROSSI
7
80
080-643
90
0
18
HABLOVILLE
4y k k
55.50
MAXIME GUYON
GERARD AUGUSTIN-NORM
P. BRANDT
1
80
14328-3
94
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUCO
4y d a
60.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ARTHUR MENDES
E&G. LEENDERS
2
80
33513-
127
0
2
ASTERIOS
4y k g
59.50
VINCENT CHEMINAUD
JOHN GOELET
M. DELZANGLES
18
79
139334-
127
0
3
LE BEQUET
4y d a
59.50
ANTOINE WERLE
THIERRY OLDAK
T. LEMER
3
79
3321-74
73
0
4
GLENORCHY (IRE)
4y d g
59.00
CRISTIAN DEMURO
LAURENT DASSAULT
A&G. BOTTI
16
78
725-441
77
0
5
DASSOM (IRE)
4y d g
59.00
GREGORY BENOIST
LORD CLINTON/A. PRAT
A. WATTEL
10
78
71073-3
88
0
6
YSSINGEAUX
4y d g
59.00
STEPHANE PASQUIER
E.M.RIZIERI/A.GILIBE
F. CHAPPET
5
78
9648-08
90
0
7
ZAAHIR
4y d a
56.00
HUGO LEBOUC
ODETTE FAU
A. FOUASSIER
4
77
469-828
63
0
8
SOHO VICKY (IRE)
4y d k
58.50
JULIEN GUILLOCHON
GUY HEALD
HA. PANTALL
15
77
251410-
127
0
9
MASETTO
4y d g
57.00
JULES MOBIAN
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
13
77
42426-3
74
0
10
THE BIG SMOKE
4y d g
58.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
HARAS DU CADRAN/I.E.
C&Y. LERNER
11
77
1-3907-2
67
0
11
MISTER CHARLIE
4y d a
58.00
MICKAEL BARZALONA
ANDRE LE DUFF
A. LE DUFF
6
76
9001-23
63
0
12
OSTIA
4y k k
58.00
FABRICE VERON
NICOLAS TOUZAINT
P&F. MONFORT
8
76
0953-79
63
0
13
MASAKI
4y d a
57.50
MICKAEL BERTO
PHILIPPE WALTER
J. PARIZE
14
75
0320-90
95
0
14
THE LAST SPIRIT
4y a g
57.50
THIERRY THULLIEZ
LE HARAS DE LA GOUSS
L. ROVISSE
1
75
21-0197
63
0
15
MR BOLD
4y d g
57.50
THEO BACHELOT
M. FABRE/O. TRIGODET
O. TRIGODET
12
75
10220-1
96
0
16
SOSOFT
4y d a
57.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
7
75
77712-
127
0
17
THE LIVE FREEDOM
4y a g
57.50
TONY PICCONE
HERVE BIGENI
R. MARTENS
17
75
7457-90
90
0
18
KIWI KISS
4y d k
57.50
AURELIEN LEMAITRE
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
9
75
6801-70
63
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAWN INTELLO
3y a e
56.50
MAXIME GUYON
JABER ABDULLAH
A. SCHUTZ
4
0
1-
127
0
2
ENZEL
3y d e
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
M. DELZANGLES
12
0
1-
127
0
3
ALFAREEQ (IRE)
3y k e
56.50
AURELIEN LEMAITRE
HAMDAN AL MAKTOUM
F. HEAD
11
0
2-1
73
0
4
MARE AUSTRALIS (IRE)
3y a e
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
CORINNA BARONIN VON
A. FABRE
7
0
1-
127
0
5
GO WITH THE WIND
3y a e
56.50
EDDY HARDOUIN
ECURIE DES CHARMES/L
C&Y. LERNER
1
0
41-
127
0
6
BARATIN
3y k e
56.50
THEO BACHELOT
JEAN-LUC FERTON
S. WATTEL
5
91
30112-4
59
0
7
LORD ACHILLES
3y a e
56.50
GREGORY BENOIST
ERIC HEMMING
P. VAN DE POELE
3
90
6-122
67
0
8
L'AIGLE (IRE)
3y d e
56.50
MICKAEL BARZALONA
L.BONGEN / G.AUGUSTI
S. NIGGE
9
89
04413-
127
0
9
PORT GUILLAUME
3y d e
56.50
CRISTIAN DEMURO
CLAUDIO MARZOCCO
JC. ROUGET
8
0
11
87
0
10
KOSKOV
3y k e
56.50
TONY PICCONE
M. MUNCH
M. MUNCH
6
84
5012-
127
0
11
GREEN SPIRIT
3y d g
56.50
ALEXIS BADEL
JEFFREY COLIN SMITH
M. BOLLACK-BADEL
10
88
6721-
127
0
12
GOLD TRIP
3y d e
55.00
STEPHANE PASQUIER
ECURIE JEAN-LOUIS BO
F. CHAPPET
2
0
25-
127
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRSKA
3y a d
56.50
HUGO JOURNIAC
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
4
0
1
70
0
2
GELINKA
3y d d
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GILLES DENIZET
N. BELLANGER
5
90
152-
127
0
3
VIENNE (IRE)
3y d d
56.50
CRISTIAN DEMURO
G.AUGUSTIN-NORMAND /
JC. ROUGET
6
93
2341-
127
0
4
ANOBAR
3y d d
55.00
TONY PICCONE
GENETS SRL
A. MARCIALIS
3
93
322-223
58
0
5
GEMCUTTER (USA)
3y d d
55.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
7
85
732-
127
0
6
BEACON TOWERS
3y d d
54.00
CORALIE PACAUT
M. BOUTIN
M. BOUTIN
2
0
0
0
7
MAVALA
3y d d
54.00
EDDY HARDOUIN
M. BOUTIN
M. BOUTIN
1
0
0
0
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLEZ HENRI (IRE)
9y d a
61.50
AURELIEN LEMAITRE
ASCOT CLUB
D&P. PROD'HOMME
8
80
8401-63
80
0
2
OYAMBRE (GB)
4y d a
55.00
MLLE AMBRE MOLINS
PHILIPPE EZRI
F. ROSSI
3
84
61134-7
95
0
3
BABAR
5y d g
59.00
JEROME CLAUDIC
THIERRY MARECHAL
E. LYON
2
86
018375-
127
0
4
ALABAA (GB)
4y d a
56.50
DAMIEN BOCHE
WALTRAUT SPANNER
L. GADBIN
4
88
322760-
127
0
5
BANOUSH (USA)
5y k g
58.00
MAXIME GUYON
PIA BRANDT
MME P. BRANDT
1
77
90029-1
88
0
6
CALVIN
7y d g
57.50
MICKAEL BARZALONA
TORSTEN RABER
A. MARCIALIS
12
79
555-622
77
0
7
BLUE BLUE EYES
5y d g
54.50
MLLE CORALIE PACAUT
ALBERT DELAEY
JC. ROUGET
11
87
111-447
70
0
8
MADE TO LEAD
5y d k
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
THIERRY MARECHAL
E. LYON
10
101
201347-
127
0
9
SAAM
4y k a
56.00
GREGORY BENOIST
GERALDINE REILLE-VIL
BUTEL & BEAUNEZ
6
69
70-3149
75
0
10
BOULBI
6y d g
56.00
FABRICE VERON
SYLVIE SINE
FX. BELVISI
9
68
15-3-76
61
0
11
GOLDLADY
4y d k
54.50
JEROME MOUTARD
ECURIE MELANIE
JM. LEFEBVRE
5
66
916-602
74
0
12
FACILITY (GER)
4y d k
54.50
SEBASTIEN MAILLOT
IGOR ENDALTSEV
I. ENDALTSEV
7
55
2278-60
69
0
Will Rogers Down ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLAMEITONBECKETT (OK)
3y d g
55.00
GARRETT STEINBERG
HARMONY STABLE LLC
BOYD CASTER
1
14
6
14
0
2
NADO WILDER (OK)
5y d g
56.50
ANARDIS RODRIGUEZ
LUTHER ROLLEN
ROBERT PEARSON
2
0
080-0
14
0
3
HEZA SILVER HAZE (OK)
4y k g
56.50
BENNY LANDEROS
ADCO FARMS LLC
J. WILLIAMS
3
0
9
14
0
4
GOLD NOTE (OK)
4y d g
56.50
KEN TOHILL
CHRISTIE WEEDER
H. ASHFORD, JR.
4
51
36-2333
14
0
5
AUTHORATIF (OK)
5y a g
56.50
OBED SANCHEZ
D. GIBSON
DAVID JAMES
5
13
0-8664-7
14
0
6
CROWNED LEADER (OK)
4y a g
56.50
JOSE MEDINA
HIGH HOPES THOROUGHB
J. WILLIAMS
6
44
44-4845
42
0
7
CIAK (OK)
3y a g
55.00
JASON EADS
PATRICK SWAN
PATRICK SWAN
7
21
6957-67
42
0
8
I'M A STAR (OK)
3y a g
53.50
GUSTAVO HERRERA
DUPY, STEVE AND CHEL
MARK BUEHRER
8
41
533
8
0
9
JOHNNY LONGBOAT (OK)
3y d g
53.50
ADRIAN RAMOS
HENRY THILMONY
JESSE OBERLANDER
9
48
84-7669
14
0
10
DANZING RIVER (OK)
4y d g
56.50
ALBERTO PUSAC
M. BENNETT
ANDY GLADD
10
40
4555-46
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRED'S COUNTRY BOY (KY)
4y d g
56.50
SAMUEL BERMUDEZ
CHARLIE LIVERS
CHARLIE LIVERS
1
77
347111
13
0
2
EUROWEST (OK)
4y d g
56.50
GUSTAVO HERRERA
JIMMY SKINNER
MARTIN LOZANO
2
78
445-243
14
0
3
TRAVEL WEST (IL)
7y k g
56.50
LINDEY WADE
KYLE MCELRAVY
KENNY JANSEN
3
82
1133-75
41
0
4
SATELLITE (KY)
5y d g
56.50
TY KENNEDY
DANNY CALDWELL
SCOTT YOUNG
4
74
29-9355
11
0
5
GOT MOJO (AR)
5y d g
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
STEVE WILLIAMS
JOSE MARTINEZ-ESPINOZA
5
75
204-963
50
0
6
I'M AN EIGHT (KY)
5y a g
56.50
FRANCISCO AMPARAN
JOSE SILVA, JR.
JOSE SILVA, JR.
6
81
472-271
70
0
7
L. A. TOWER (KY)
6y d g
56.50
LEANDRO GONCALVES
KELLY RACING, LLC
JON ARNETT
7
83
3621-23
41
0
8
DYNABEAVER (OR)
8y d g
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
DANNY STAFFORD
JON ARNETT
8
78
23113-2
66
0
9
LOOKIE LOO (KY)
6y d g
56.50
KEN TOHILL
KENT FRIEND
TIMOTHY MARTIN
9
72
1-55739
19
0
10
TOWARDS THE LIGHT (KY)
6y a g
56.50
RY EIKLEBERRY
GEORGE SHARP
KERRI RAVEN
10
80
2-57616
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRONTIER WOMAN (KY)
3y d d
54.50
FLOYD WETHEY, JR.
GREG COMPTON
GREG COMPTON
1
65
6-75213
23
0
2
SASSY SETA (KY)
4y d k
56.50
TY KENNEDY
SCOTTY CAROOM
SCOTT YOUNG
2
71
5-72262
16
0
3
JOY IN THE JOURNEY (AR)
5y a k
56.50
DAVID CABRERA
DAVID WHITED
ELUETERIO ALTAMIRANO
3
69
016462
16
0
4
EUROMANDY (OK)
4y d k
56.50
LINDEY WADE
HELZER, MARILYN AND
JAMES HELZER
4
59
71-7538
22
0
5
COWGIRL KIMMIE (IL)
3y d d
53.50
LEANDRO GONCALVES
ESPOSITO, BOB AND LY
FERNANDO BAHENA
5
52
71-9978
16
0
6
SMOKED PAPRIKA (CA)
3y d d
53.50
SAMUEL BERMUDEZ
TIJUANA RACING STABL
JUAN SILVA
6
54
331195
13
0
7
LILA'S LUCKY LADY (MN)
4y a k
56.50
LORI BIEHLER
NORTH STAR STABLES C
MICHAEL BIEHLER
7
55
21654-4
21
0
8
QUIET SPRING (KY)
5y d k
56.50
CURTIS KIMES
BOB PORTER
MARTIN LOZANO
8
60
747-832
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLENTY OF MUNNY (OK)
3y a d
53.50
KEN TOHILL
SAD SAC RACING
CLINTON STUART
1
48
335-262
20
0
2
LIL' SHOPPER (KY)
4y d k
56.50
DAVID CABRERA
WOODALL, DAVID AND W
EDWARD RUIZ
2
45
7432-77
33
0
3
PUSSYCAT PUSSYCAT (KY)
3y a d
54.50
FLOYD WETHEY, JR.
CLARK BREWSTER
SCOTT YOUNG
3
44
8
28
0
4
LATEJANA (TX)
3y d d
53.50
LANE LUZZI
CLAUDIO LOREDO
DANNY PISH
4
45
5-44374
20
0
5
DARK SARCASM (KY)
3y d d
53.50
ALBERTO PUSAC
ADRIAN ESPINOSA
FERNANDO BAHENA
5
30
04660
24
0
6
RED LINGERIE (FL)
3y a d
55.00
JASON EADS
THE UNSTABLE, LLC
WILLIAM MARTIN
6
44
99-864
47
0
7
LYNNE T (AR)
5y k k
56.50
LEANDRO GONCALVES
PAT JACKSON
EDWARD RUIZ
7
32
386-893
32
0
8
LUCK'S GOOD GIRL (AR)
4y d k
56.50
GARRETT STEINBERG
PURE LUCK RACING
NORMAN ASHAUER
8
0
000
23
0
9
MIA PANDOWDY (IL)
4y d k
56.50
JOSE MEDINA
AARON REESE
CHARLES ABERNATHY
9
18
3559-67
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLLYWOOD SQUARE (CA)
6y d g
56.50
RY EIKLEBERRY
CHARLES GARVEY
ROBERTINO DIODORO
1
78
1-25422
20
0
2
HICKORY HILL (KY)
8y d g
56.50
JOSE MEDINA
OLIVO INIRIO
OLIVO INIRIO
2
78
52-5174
7
0
3
JROCK (MD)
8y d g
56.50
ALBERTO PUSAC
BRETT MARCEAU
CHARLIE LIVERS
3
67
943654
7
0
4
CEEKY (KY)
6y d k
56.36
DAVID CABRERA
PEAR ORCHARD ROAD ST
THOMAS VAN BERG
4
75
334-800
23
0
5
POINT GUARD (KY)
5y d g
56.50
FRANCISCO AMPARAN
TIJUANA RACING STABL
JUAN SILVA
5
80
5241-22
79
0
6
I AM READY AGAIN (LA)
5y k g
56.50
LEANDRO GONCALVES
DANNY STAFFORD
JON ARNETT
6
69
1405-45
112
0
7
FAFA (KY)
5y d g
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
ALLEN PARKER
SCOTT CORDERMAN
7
64
953508
21
0
8
HANDSOME SWEDE (CA)
5y d g
56.50
SAMUEL BERMUDEZ
CYNTHIA CORDERO
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
8
65
56206-5
7
0
9
WONDER FROLIC (FL)
7y a g
56.50
OBED SANCHEZ
BULEY, NONA M. AND D
SHON DUNLAP
9
56
31-6490
7
0
10
U S SPECIAL FORCES (OK)
8y d g
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
BILLY TAYLOR
KENNETH NOLEN
10
82
671-682
56
0
11
ZEN PAPA (KY)
7y k k
56.36
ANARDIS RODRIGUEZ
D AND D STABLE
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
11
47
77579-9
73
0
12
SHABOXXO (KY)
7y d g
56.50
RICO FLORES
G W EQUINE LLC
TIM DIXON
12
66
333-513
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHECKERBOARD (OK)
6y d k
56.50
ANARDIS RODRIGUEZ
P AND D RACING STABL
M. DAVIDSON
1
66
285624
13
0
2
SEXY DANCE (TX)
7y d k
56.50
KEN TOHILL
BLOOMFIELD FARM
SHEA STUART
2
60
8556-87
40
0
3
PRICILLA KAY (OK)
7y d k
56.50
JOSE MEDINA
HOWARD CONDREN
RALPH MITCHELL
3
59
15-4455
13
0
4
BRILLIANT KITTEN (KY)
6y d k
56.50
SAMUEL BERMUDEZ
PAULA MARTINEZ
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
4
50
677-946
53
0
5
WHEW (NY)
5y d k
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
BAILEY, MIKE AND MOO
SCOTT CORDERMAN
5
58
61-6457
21
0
6
TIZ THE STORM (LA)
6y d k
56.50
GUSTAVO HERRERA
ALEX HARTMAN
ALEX HARTMAN
6
62
6-45724
22
0
7
TOSKIKO (OK)
7y d k
56.50
FRANCISCO AMPARAN
MARGARET KING
CHESTER COFFEY, JR.
7
44
5787-88
21
0
8
RIGHT ON BY (KY)
6y d k
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
EMPIRE RACING STABLE
ROBERTINO DIODORO
8
63
244353
28
0
9
DIAMOND LEGACY (OK)
6y d k
56.50
JASON EADS
RICHARD SMITH
RON DAVID
9
59
768-742
13
0
10
ANCONA (CA)
4y d k
56.50
TY KENNEDY
CHARLES GARVEY
ROBERTINO DIODORO
10
65
4-32111
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY LIZA ANN (OK)
4y d k
56.50
GARRETT STEINBERG
M. BALL
BOYD CASTER
1
38
3
15
0
2
SALLY G (OK)
3y a d
53.50
JOSE MEDINA
SHANNON GUNTER
MICHAEL GUNTER
2
0
0
0
3
LANDRY KYLE (OK)
3y a d
53.50
LEANDRO GONCALVES
CISPER RACING
KARI CRADDOCK
3
38
2423-52
15
0
4
GOSPEL LUCILLE (OK)
4y a k
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
STEVE WILLIAMS
JOSE MARTINEZ-ESPINOZA
4
62
32-3
48
0
5
BULLNASTY (OK)
3y k d
54.50
FLOYD WETHEY, JR.
PAUL BRANDT
JODY PRUITT
5
0
0
0
6
SPORT'S CHIC (OK)
3y d d
53.50
GUSTAVO HERRERA
WEBER, BILL AND WEBE
WAYNE GEORGE
6
0
0
0
7
SIGICRICKET (OK)
3y d d
53.50
DAVID CABRERA
SWAN, PATRICK E. AND
PATRICK SWAN
7
0
0
0
8
RAGAN'S JET (OK)
3y d d
53.50
CURTIS KIMES
GARR OIL CORP.
JOE OFFOLTER
8
66
3
28
0
9
ACERTIVE MISS (OK)
3y d d
55.50
RY EIKLEBERRY
TOM JONES
FRANCISCO BRAVO
9
55
4
34
0
10
MUSTANG MOLLY (OK)
4y d k
56.50
LINDEY WADE
DOUGLAS PAGEL
FRANCISCO BRAVO
10
0
0
0
11
OKIE LOGIC (OK)
3y d d
53.50
LORI BIEHLER
BIEHLER, MICHAEL E.
MICHAEL BIEHLER
11
53
8-2
34
0
12
TERRIS STRONG HOPE (OK)
3y k d
53.50
FRANCISCO AMPARAN
MELVIN JOHNSTON
ARNOLD MORALES
12
20
068-50
28
0
12 Mayıs 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Pont De Vivaux Fransa, Saint Cloud Fransa, Will Rogers Down ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Pont De Vivaux Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:10 pont de vivaux fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Saint Cloud Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:10, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:10 saint cloud fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Will Rogers Down ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 will rogers down abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 mayıs 2020 salı at yarışı bülteni, 12 mayıs 2020 at yarışı programı, 12 mayıs 2020 tjk yarış programı, 12 mayıs 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, pont de vivaux fransa at yarışı bülteni, 12 mayıs 2020 pont de vivaux fransa at yarışı bülteni, günün pont de vivaux fransa at yarışı bülteni, bugün pont de vivaux fransa at yarışı bülteni, saint cloud fransa at yarışı bülteni, 12 mayıs 2020 saint cloud fransa at yarışı bülteni, günün saint cloud fransa at yarışı bülteni, bugün saint cloud fransa at yarışı bülteni, will rogers down abd at yarışı bülteni, 12 mayıs 2020 will rogers down abd at yarışı bülteni, günün will rogers down abd at yarışı bülteni, bugün will rogers down abd at yarışı bülteni