20 Mayıs 2019 Pazartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMMORTAL LIFE
4y d k
MY SEA
58.00
T.YILDIZ
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
1
50
422561
14
20
1.50.19
2
MASSANDRA
4y d k
KANEKO
56.00
O.ÖZTÜRK
ERKAN SÜSLÜ
A.ÖZGEN
7
40
5-40126
23
18
1.50.94
3
TİNEMİS
4y d k
YAVUZKAYA
56.00
İ.DİNAR
GÖKHAN AHMET BESLER
S.CAN
13
31
264786
7
14
1.54.46
4
ANALUX
5y d k
LUXOR
55.00
N.AVCİ
MEHMET ALBAYRAK
İ.ALPUĞUR
2
35
4-95359
11
14
1.50.38
5
BİPOLAR LADY
4y a k
DAI JIN (GB)
55.00
H.ÇİZİK
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
14
36
926632
18
16
6
CHIVIC
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
O.ATMACA
M.DORUK YILMAZ
A.ÖZGEN
12
48
453432
127
17
1.50.27
7
KÖREBE
5y d k
COUNTRY REEL (USA)
55.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
8
47
38335-2
127
15
1.49.01
8
WRITE TO ELLIE (IRE)
5y d k
INTENSE FOCUS (USA)
55.00
İ.SOYAD
HAŞİM TINAS
Z.AVCI
3
75
9-60706
4
9
1.49.70
9
GREEN HILL
4y d k
TORUK MACTO (IRE)
50.00
C.ALTUNAP
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
9
18
068000
14
7
1.54.31
10
ÖCAL TAY
4y d k
MALİ
54.00
OĞUZ EREN
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
4
53
68-8279
56
12
11
RIVELYA
4y d k
TOROK (IRE)
52.00
ALP.OLUKAP
ALİ BAKLAN
MEH.AYDOĞDİ
15
47
425-960
14
14
1.51.14
12
RUN FOR DERYA
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
M.ÇİÇEK
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
11
90
125-453
31
15
13
WIND POWER
4y k k
BOSPORUS (IRE)
52.00
H.KAPLANAP
MUKADDES BOZKURT
H.KILINÇ
5
48
535744
7
11
14
SERAPHIC
4y d k
PAN RIVER
54.00
O.YILDIZ
NEVZAT SEYOK
M.BİLDİK
6
19
880-056
14
9
15
BRAVE APTE
7y d k
YEATS (IRE)
55.00
N.ŞEN
MEHMET DEMİRKOL
İ.ALPUĞUR
10
14
607-567
10
3
1.47.70
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAPMAN
3y a e
ARTOS
53.00
K.YILMAZAP
METE ÇELİK
Ç.DEMİR
1
0
0
20
2
AYDEREAĞASI
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
6
0
8
35
19
3
HÜRREİS
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
H.KATI
GÜRCAN GÜNGÖR
G.GÜNGÖR
5
0
2
14
19
4
NASİRHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.DEMİRBAŞ
MÜCAHİT YILDIZHAN
M.AKBULUT
2
0
63
14
18
5
PINAR KIRALI
3y k e
TURBO
57.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
10
0
23
7
18
6
GÜVENİLİRSULTAN
3y k d
SALTUKHAN
55.00
İ.DİNAR
İBRAHİM KIZILDAĞ
E.G.GÜNEŞ
7
0
0
20
7
HIZKOLİK
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
O.YILDIZ
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
4
20
454
7
17
8
HİZMETKAR
3y d d
KURTEL
55.00
H.ALTIN
MUHİTTİN AYDINALP
Ç.DEMİR
9
0
7
14
19
9
KIRATIN GÜZELİ
3y a d
KIRATHAN
55.00
O.ÖZTÜRK
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
8
0
8
24
19
10
YAHYABEY GÜLÜ
3y k d
KARADENİZ
51.00
Y.E.YÜKSELAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
3
0
89
7
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAHAKKI
3y d e
HIZLITAY
57.00
O.ATMACA
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
1
0
0
20
2
ÇAVUŞBABAM
3y a e
GÜNTAY
57.00
T.YILDIZ
ALİ BİRİCİK
İ.ALPUĞUR
6
0
42
14
18
3
OVA BEYİ
3y k e
SERDARHAN
57.00
İ.KALE
MEHMET ÖZKAN
S.DEMİR
10
0
0
20
4
SIRKINTI BEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
R.CİHAN
CELAL İNCELER
İ.ALPUĞUR
5
0
0
20
5
BANU PRENSES
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
K.TOKAÇOĞLU
SERKAN YILDIZHAN
M.AKBULUT
9
0
9
24
19
6
BENOYUNCU
3y a d
BEN ANADOLU
54.00
B.AKÇAYAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
4
0
48
15
18
7
EYLÜLÜMCAN
3y a d
GÜNTAY
55.00
O.ÖZTÜRK
MUHARREM CAN
M.CAN
8
0
0
20
8
ÖZGECİK
3y a d
HIZLITAY
53.00
H.KAPLANAP
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
0
51
14
18
9
SARRAFSULTAN
3y d d
SARRAF
55.00
MAHMUT TURAN
ABDULLAH ALAGÖZ
SER.GÖKÇE
7
0
57
7
18
10
SEREZLİ HANIM
3y d d
ODİNHAN
51.00
Ç.ÇALLIAP
FEHMİ DEMİR
H.TEKİNALP
2
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN KING
5y k a
TURBO
59.00
F.KARAKURTAP
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
9
71
433445
9
16
1.21.87
2
CEYLİNSU
5y a k
ANADOLU ATEŞİ
57.00
ALP.OLUKAP
ALİ BARBAROS SOLMAZ
MEH.AYDOĞDİ
2
69
144119
17
19
1.22.51
3
ASARCIKLI
6y a a
ARASLI
59.00
H.ÇİZİK
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
8
77
123770
12
15
1.21.17
4
UÇANBİLGİN
5y k a
BİLGİN
57.00
M.P.DEMİRAP
MEVLÜT TANİYİT
C.GÜNEŞ
1
63
844355
13
14
1.21.39
5
MANİDAR
5y a g
UÇANBEY
57.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
7
76
760221
10
20
1.24.43
6
OĞLUM KAYRA
6y a a
MAGRİP
56.00
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
6
78
3228-13
40
19
1.21.62
7
SELDANINOĞLU
8y k a
ARASLI
57.00
K.TOKAÇOĞLU
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
14
85
5-71041
28
20
1.21.39
8
BOMBACAN
5y d a
KIVANÇ CAN
55.00
O.ÖZTÜRK
MUZAFFER CAN
M.CAN
10
79
399-354
27
12
1.21.78
9
GERGİN
5y a a
BEN ANADOLU
55.00
O.ATMACA
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
3
54
1387-52
14
15
10
GÜLENYÜZ
6y k g
TURBO
55.00
GÖK.BEKTAŞ
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
11
89
11-4454
13
16
1.20.63
11
KİM TUTAR BENİ
8y k a
RIŞVANBEY
51.00
Y.E.YÜKSELAP
MUSTAFA BAYKARA
R.COŞKUN
4
74
361976
127
17
12
RUSDAMAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
12
80
36-6276
10
11
1.23.12
13
TUĞALP
5y k a
EMAEL (PL)
55.00
N.AVCİ
TARKAN H. ONAR
M.ÖZGÜL
5
59
385200
36
9
1.21.61
14
İLGİLGE
8y a a
ALTAHA
56.00
İ.SOYAD
MEVLÜT TANİYİT
C.GÜNEŞ
13
88
35-7413
13
19
1.21.61
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS BALKAN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
N.ŞEN
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
13
61
215104
11
18
1.36.43
2
ALWAYS ON MY MIND
3y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
56.00
ÇETİN TAŞAP
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
6
45
913462
40
16
3
JIBGA
3y d d
WOLF BLOOD
56.00
Ö.YILDIRIM
CELAL KAYA
EROL MUTLU
12
55
317330
17
16
4
LAYD LION
3y d d
KANEKO
56.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
H.TEKİNALP
7
36
221420
17
17
5
ATEŞGEÇİRMEZ
3y d d
MALİ
54.00
O.ÖZTÜRK
ERAY HAZAR
A.ÖZGEN
14
51
2-42450
17
15
6
DREAM GREEN
3y d d
GREEN GÖNEN
54.00
A.CAN İŞLEYEN
CAHİT SEKİN
H.TEKİNALP
3
48
37257-0
10
9
7
GEOSTORM
3y d d
MALİ
54.00
E.YAVUZ
TUNCER TÜRK
R.COŞKUN
11
35
433380
17
15
8
JULIANNA
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
T.YILDIZ
EBUL KASIM AVCI
A.E.AVCI
8
39
21-72
14
18
9
LA DRAGONTEA
3y d d
LOPE DE VEGA (IRE)
54.00
A.ÇELİK
V.İBRAHİM ARACI
A.A.ÇEKENOĞLU
2
69
3135-54
12
16
10
OGEY
3y d d
KANEKO
54.00
M.ÇİÇEK
HALİL ALTIN
B.TANRIKULU
10
74
87-7765
27
12
11
REFFERANCE
3y d d
SCARFACE
54.00
MAHMUT TURAN
KEMAL KURT
T.PELEN
4
30
652644
17
12
1.32.72
12
SEVDALUK
3y a d
MIDSHIPMAN (USA)
54.00
O.ATMACA
VEYSEL KAHRAMAN
SER.GÖKÇE
1
36
621402
31
17
13
YAKITORI
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
N.AVCİ
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
16
55
1225-8
35
17
14
YUNUSELİ RÜZGARI
3y a d
OĞLUMEMRE
54.00
O.YILDIZ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
5
30
375313
10
19
15
ZEHTER
3y d d
PERFECTO
54.00
M.GÜNDÜZELİ
SEYHAN YILDIRIM
AT.GÖKÇE
9
30
442384
8
16
16
MONTA TAMARA
3y d d
LUXOR
54.00
T.ALICI
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
15
27
45-91
14
20
1.37.35
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞCABEYİ
3y k e
BERKSOY
57.00
H.ÇİZİK
EKREM DİLBER
M.AKBULUT
3
0
83
14
18
2
ANAYURT
3y a e
AYABAKAN
57.00
Ö.YILDIRIM
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
0
2
18
19
3
BÜYÜKÇELİK
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
MAHMUT TURAN
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
9
30
542
7
17
4
SADABAD
3y d e
BATUKAN
57.00
OĞUZ EREN
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
5
0
5
14
19
5
AŞKARKIZ
3y a d
ÇELİKKAN
51.00
K.YILMAZAP
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
1
0
8
29
19
6
FADİK
3y d d
HIZLITAY
55.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
10
0
9
24
19
7
HARİKULADE
3y a d
ŞAMİLBEY
53.00
O.BALKANAP
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
2
6
060
7
17
8
MİSS GÖLCÜK
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
M.DEMİRBAŞ
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
7
0
5
18
19
9
OLACAK OKADAR
3y k d
CANGIL
55.00
H.KATI
H.SEMİH KOÇER
M.A.BİROL
6
0
0
20
10
PORSUK KIZI
3y k d
BALIKHAN
55.00
M.ÇİÇEK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
8
0
22
14
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APOPHIS
3y a e
KANEKO
58.00
Ö.YILDIRIM
MURAT DURAN
M.BİLDİK
1
52
341233
10
17
1.32.29
2
BUZZER BEATER
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
E.YAVUZ
ERKUL ÖCAL
M.ÖCAL
4
63
6-42710
33
19
3
CELAL BABA
3y a e
PERFECT STORM
58.00
T.YILDIZ
HAMDİ ÖZŞAHİN
U.ORUÇ
5
76
111242
16
18
4
HAVE A NICE TRIP
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
H.ÇİZİK
EKREM BEŞERLER
Y.PETEK
2
49
365623
11
13
5
INTO
3y d e
KANEKO
58.00
M.ÇİÇEK
HALİL ALTIN
B.TANRIKULU
3
85
6113-22
10
19
6
KAYI OVASI
3y a e
PAN RIVER
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
6
64
612425
5
17
7
UĞUR BUBAM
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.ÇELİK
ASLAN OSMAN VAPUR
M.BAYKARA
7
76
165530
10
15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SÜPHAN
4y a a
BORS
60.00
B.ÇIĞLAAP
İLHAN GÜÇLÜ
A.ÖCAL
8
51
30435-7
102
11
1.18.47
2
GÖLCÜKLÜ
7y d a
SRI PEKAN (USA)
59.50
ÇETİN TAŞAP
FİKRET VATANSEVER
A.AKBULUT
5
49
7340-98
10
13
1.15.98
3
HECTOR
6y d a
SRI PEKAN (USA)
59.50
B.AKÇAYAP
SEMİH YARDIMCI
M.BİLDİK
7
47
6468-90
12
11
1.17.03
4
WEST GROVE
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
6
38
542951
7
20
5
FALÇATA
4y d a
MENDIP (USA)
52.50
A.KÜRÜNDÜK
SELİM ACARİŞ
H.BAĞDAN
1
30
3734-04
9
15
1.18.76
6
GOLDMARK
4y a a
DAI JIN (GB)
50.00
Y.AKTAŞ
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
4
24
536250
127
14
1.17.58
7
FILIBELI (USA)
4y a k
CURRENCY SWAP (USA)
50.00
S.TIRPAN
VEYSEL KAHRAMAN
SER.GÖKÇE
14
20
275-05
14
15
8
BİR SOLUK
4y d a
BANKNOTE (GB)
50.00
Ç.ÇALLIAP
BOZAN BAĞ
S.AYDEMİR
9
18
874960
127
7
9
ASBEY
4y d a
ASTRAKHAN
50.00
İ.DİNAR
DİLEK ÖKTEN
SAB.ARSLAN
13
17
875007
127
4
1.19.05
10
BİTLİS İNCİSİ
4y d k
PRESSING (IRE)
50.00
F.KARAKURTAP
YAKUP H. TAHİNCİOĞLU
R.COŞKUN
10
17
9000-07
14
10
11
WOODS RUNNER
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
50.00
OĞUZ EREN
RAİF KURT
T.PELEN
11
17
77-4568
35
9
12
STEEL AND FIRE
4y a a
LION HEART (USA)
50.00
Y.E.YÜKSELAP
ŞEFİK ÇELİK
R.COŞKUN
12
16
785875
7
6
13
FIBONACCI
4y k k
NATIVE KHAN (FR)
50.00
S.GÜLENYÜZLERAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
15
990-070
14
2
1.18.55
14
PRENS RORO
4y d a
FLYING BOY (IRE)
50.00
S.İPEK
KADRİ BAŞKURT
ES.ÇETİN
17
14
80976-0
28
7
1.17.48
15
DALİ DALİ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
O.ATMACA
OSMAN ATMACA
R.COŞKUN
15
13
0-000-00
14
12
1.25.25
16
LE CHIFFRE
4y a a
REY DE CAFE (USA)
50.00
Ç.CANPOLATAP
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
3
12
50-0670
20
10
17
SCAR TO SCAR
4y d g
SCARFACE
50.00
H.KAPLANAP
KEMAL KURT
T.PELEN
16
6
0079-09
17
11
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLIYARİM
4y a k
ÖZHABER
61.00
O.ÖZTÜRK
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
18
56
726640
24
13
1.43.12
2
CESURMİRZA
4y d a
BOZOK
59.00
MAHMUT TURAN
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
17
52
905183
127
18
1.39.69
3
BİANA
4y a k
ÖZGÜNHAN
58.00
M.DEMİRBAŞ
M.CİHAT GÜRÜZ
H.TEKİNALP
9
50
9-48005
14
11
4
ÇOK YAKIN
4y k a
SAVABEY
56.50
K.TOKAÇOĞLU
İLHAN DOĞAN
F.SEZER
8
47
320629
11
16
5
KARATEPELİ
4y k a
ARASLI
53.00
Ç.CANPOLATAP
NİHAT KARATOPRAK
İ.ALPUĞUR
10
46
314377
7
16
1.39.39
6
COŞGEL
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
K.YILMAZAP
MUNİR GÖKÇE
Ç.DEMİR
1
46
2819-92
17
17
7
TEYYARE
4y a a
KAIZBERT (RU)
53.00
H.KAPLANAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
11
42
456719
14
19
8
SHEHZADE
4y a a
AYABAKAN
51.50
S.İPEK
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
2
37
107254
14
15
9
EGENİN ASLANI
4y a a
KAIZBERT (RU)
51.00
GÖK.BEKTAŞ
UFUK KARAN
E.D.ARUKAN
16
36
2212-68
13
17
10
ZORMÜZEYYEN
4y k k
DEMİRKAZIK
50.00
R.CİHAN
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
S.ÖZÖLKE
3
34
243540
17
15
11
SONTOŞUR
4y a a
TOŞUR
50.00
İ.DİNAR
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
12
33
521948
7
17
12
AŞKBUKETİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
O.BALKANAP
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
4
31
2415-49
112
17
1.42.26
13
DİRİLİŞ
4y a a
ALTAHA
50.00
S.TIRPAN
TARKAN H. ONAR
M.ÖZGÜL
19
31
471887
36
17
14
MAKEDON
4y a a
GÜNCANHAN
50.00
S.GÜLENYÜZLERAP
NAZAN TUNCAR
M.BİLDİK
13
31
235415
6
19
15
İSKANDİNAV
4y k a
ODİNHAN
50.00
O.ATMACA
ADNAN KESKİN
BEK.YILDIRIM
5
29
221076
7
17
16
TONYUKUK
4y a a
ALTAHA
50.00
Y.AKTAŞ
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ç.DEMİR
14
26
3798-60
4
6
17
DORUDENİZ
4y d a
DEHA
50.00
OĞUZ EREN
HAKAN GAŞAN
M.KAPLAN
6
29
63071
17
20
18
KUPACI ÇÖREK
4y a k
GÜNTAY
50.00
Y.E.YÜKSELAP
ERDAL DAĞIDIR
A.E.AVCI
20
28
514686
24
16
19
GÖKTEKİNBEY
4y k a
GÖKTEKİN
50.00
O.YILDIZ
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
7
26
945045
10
8
1.42.77
20
BAKLANHAN
4y a a
AYABAKAN
50.00
N.AVCİ
EROL ŞİRİN
MEH.AYDOĞDİ
15
26
62-963
17
15
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAYUSUF
3y k e
TOŞUR
54.00
B.BEKTAŞAP
ABDULKADİR YAZAR
M.KILINÇ
12
0
6
7
19
2
DELİ FARUK
3y a e
UÇANBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
SELÇUK YONTÜRK
M.KARALI
15
21
553
12
17
3
DEMİRYUMRUK
3y k e
DEHA
53.00
MEH.PARLAKAP
ERCAN SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
4
0
0
20
4
KÜÇÜKBAKIR
3y k e
DEHA
55.00
İ.AKYAVUZAP
RECEP KÜÇÜKÇAY
M.BALTA
14
0
0
20
5
TOPATEŞİ
3y a e
ATEŞTOPU
57.00
R.DOĞAN
ENVER YILDIZ
At Sahibi
8
0
0
20
6
BERFİN KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
N.ALTIN
SERDAR DOĞAN
A.TOPRAK
2
0
3
14
19
1.29.37
7
DOĞAYIN KIZI
3y k d
KIRIMHAN
53.00
İ.ÇİZİKAP
HALİL TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
5
0
0
20
8
DÜLUCAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.DEMİRTAŞ
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
9
0
23
7
18
9
HABİBİM
3y a d
ATİKBEY
51.00
M.E.DOĞANAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
3
0
70
14
18
1.36.01
10
MENEKŞE KIZI
3y k d
UÇARCAN
51.00
H.ALTUNDAĞAP
SAİT SARIDAL
A.TOPRAK
7
0
6
14
19
1.33.03
11
NEROŞUM
3y a d
KOBRA
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
11
0
44
14
18
1.28.23
12
SONESEN
3y d d
DEHA
55.00
H.PARILDAR
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
1
0
0
20
13
TUMBULUM SILAM
3y d d
DEHA
55.00
E.KILIK
HANSE TUMBUL
İ.SAYIS
6
0
0
14
19
1.38.50
14
ÜNLÜ KAYA
3y k d
KAYATUFAN
55.00
M.ÜNLÜ
SEFER ÜNLÜ
K.YILDIZ
10
0
0
14
19
1.32.66
15
VİYANA
3y a d
ATAKANKAYA
55.00
R.POLATAP
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
13
0
38
14
18
1.33.17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
59.00
B.BEKTAŞAP
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
1
65
222125
14
18
2.20.35
2
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.50
N.ALTIN
İSMAİL SANCAR
K.YILDIZ
3
56
413146
14
18
2.21.92
3
AVCI CUMA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
47.00
T.YILMAZAP
HAÇIM YILDIZ
K.YILDIZ
6
38
664222
7
19
4
MİRHANTAY
4y a a
ŞÖVALYE
50.00
MEH.PARLAKAP
MAHMUT YILDIZ
M.KILINÇ
2
29
700-107
91
18
2.33.73
5
MEKANİZMA
4y k a
GOBAKBEY
50.00
M.E.DOĞANAP
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
5
25
508530
7
13
6
AMORAK
4y a a
YALAZ
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
4
19
423580
33
12
2.27.56
7
ŞEKERSEVGİ
4y k k
BOLKAR
50.00
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA POLAT
İ.SAYIS
7
14
909702
14
7
2.30.28
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
58.00
İ.ÇİZİKAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
12
30
383176
7
18
2.16.05
2
BATINHAN
6y d a
EMAEL (PL)
60.00
N.ALTIN
YAKUP YILDIZER
İ.SAYIS
9
52
850010
8
19
2.16.63
3
ÖZGENHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
İ.AKYAVUZAP
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
4
26
940734
7
14
2.18.63
4
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
56.00
T.BALİAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
1
19
756624
5
12
2.18.77
5
DESPOT
7y k a
TURBO
58.00
E.KILIK
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
6
80
166-153
12
18
2.21.95
6
KIRÇELEBİ
5y k a
GOBAKBEY
53.00
MEH.PARLAKAP
SİNAN KORKMAZ
M.BALTA
3
30
1000-05
7
15
7
MIZARBEYİ
6y k a
YAŞARCIK
54.00
F.FELHANAP
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
M.BALTA
5
26
2-47658
12
9
2.21.45
8
SEMETEY OĞLU
10y k a
ŞINKART
54.00
B.BEKTAŞAP
RİFAT YAVUZ
A.GÜRGÖZE
10
62
03537-7
12
9
2.17.94
9
TUMBULBEYRUT
5y a a
İBOCAN
57.00
H.PARILDAR
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
8
37
31496-0
7
16
10
YEŞİLTAŞ
7y a a
ATEŞTOPU
57.00
R.DOĞAN
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
11
45
0870-00
12
6
2.19.86
11
DENGİZKIZI
5y k k
ATİKBEY
55.00
M.ÜNLÜ
AHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
2
22
070464
7
12
2.16.27
12
ŞANSLI YALÇIN
4y a a
ATOMKARINCA
55.00
H.DEMİRTAŞ
ŞEVKET KAPLAN
A.TOPRAK
7
28
520456
91
13
2.31.26
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKSELİM
3y a e
ATİKBEY
57.00
R.POLATAP
NECATİ YARDIMCI
M.KEKLİK
13
0
84
7
18
2
MERCANHAN
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
9
0
0
20
3
ROJHAT AĞA
3y d e
DEHA
57.00
E.KILIK
CELAL AKIL
A.TOPRAK
6
4
690
7
17
4
SABIR BEY
3y k e
ATİKBEY
56.00
M.F.ASLANAP
MUSTAFA TOYDEMİR
A.TOPRAK
15
0
0
20
5
TEKDAĞBEY
3y k e
GÜNTAY
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
5
0
00
7
18
6
TEPE BEYİ
3y d e
KIRIMHAN
57.00
R.DOĞAN
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
4
0
99
7
18
7
CAMUZ GÜZELİ
3y a d
UÇANBEY
55.00
M.ÜNLÜ
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
2
0
3
21
19
8
ESLİNA
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
7
0
69
14
18
1.32.56
9
HİLALKIZ
3y d d
BOLKAR
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
ADİL TEKİNALP
İ.SAYIS
8
0
0
7
19
10
İLKAYKIZI
3y d d
ÖZGÜRBEY
54.00
F.FELHANAP
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
3
0
83
14
18
1.29.13
11
KUŞE
3y k d
YAŞARCIK
51.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
10
0
00
14
18
1.37.72
12
KÜÇÜK TUHANA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
12
0
0
20
13
MİL KIZI
3y k d
BOLKAR
51.00
MEH.PARLAKAP
AHMET DEMİR
K.YILDIZ
11
0
60
14
18
1.38.43
14
UÇANBORFO
3y k d
UÇANBEY
55.00
H.PARILDAR
AHMET ÇİÇEK
K.YILDIZ
1
0
50
14
18
1.37.60
15
ZUBEYDA
3y d d
DEHA
51.00
M.E.DOĞANAP
CENGİZ ÇETİN
K.YILDIZ
14
0
07
14
18
1.31.13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUBAN KAMA
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
61.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET BECENE
K.YILDIZ
3
53
7-23137
36
18
2.07.03
2
İLKNUR SULTAN
7y d k
INDIGO RED (GB)
61.50
H.PARILDAR
İSMAİL ARCA
A.GÜRGÖZE
6
48
400090
7
9
2.04.36
3
STAY STRONG
4y d k
ZANJERO (USA)
58.00
N.ALTIN
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
1
43
321221
22
20
2.05.46
4
AYŞEGÜL
4y d k
AFTER MARKET (USA)
56.50
R.DOĞAN
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
9
40
717555
19
16
2.05.78
5
FAIRY DANCER
5y a k
BOSPORUS (IRE)
50.00
M.E.DOĞANAP
LETİF DOĞAN
CUDİ ÖZKAN
2
24
0-39008
49
14
2.09.49
6
KAKTEE
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
HASAN GÖRGÜN
Ş.OLĞAÇ
10
23
366380
21
12
2.07.42
7
LUSINGA
5y a k
BOSPORUS (IRE)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
HASAN SEVİM
A.TOPRAK
5
20
9-77930
21
2
2.06.10
8
GECE MAVİSİ
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
İ.AKYAVUZAP
M.GARİP ELĞAÇ
Ş.İPEK
7
19
0-84623
22
13
2.03.36
9
İSKEÇE
4y d k
SPORTS HERO (USA)
50.00
T.BALİAP
MESUT ÇEVİKEL
A.GÜLLÜ
8
18
5-77890
15
10
2.06.23
10
PAMUK NİNE
4y k k
NATIVE KHAN (FR)
50.00
MEH.PARLAKAP
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
M.KILINÇ
4
18
8-15868
15
16
2.08.52
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİHANA BEDEL
4y d a
INDIGO RED (GB)
58.00
F.FELHANAP
AHMET ÇİÇEK
K.YILDIZ
2
74
076440
14
14
1.28.44
2
DUKE OF KENT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
V.KIZMAZ
GALİP DOĞAN
A.TOPRAK
4
83
100722
19
19
1.30.01
3
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
58.50
N.ALTIN
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
7
24
573265
21
13
1.28.30
4
CAPTAIN PITT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
53.50
İ.AKYAVUZAP
İBRAHİM ALTUNBAŞ
F.ALTIN
9
70
60080-1
19
20
1.25.28
5
DELİ NUSRET
6y d a
MEDYA
53.50
B.BEKTAŞAP
SİNAN KORKMAZ
M.BALTA
3
37
255409
14
5
1.28.07
6
OTANTİK
7y k g
BOSPORUS (IRE)
55.50
E.KILIK
SAHDUN KAYA
K.YILDIZ
6
22
900006
21
10
1.28.68
7
BON BON BORA
4y d a
SHINING WOLF
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET NURULLAH KARAKEÇİLİ
A.TOPRAK
1
20
48969-0
7
10
1.31.82
8
OĞLUM ALİ
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
H.PARILDAR
AZİZ KARAKEÇİLİ
CUDİ ÖZKAN
8
36
739090
28
6
1.26.65
9
ÜNLÜ BABA
4y d a
KANEKO
55.00
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
M.BALTA
5
74
153447
127
15
1.29.04
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KISMETLİ
3y a d
KADİR BABA
58.00
S.PARILDARAP
ALİ AKDEMİR
CUDİ ÖZKAN
2
39
9-92211
42
20
2
CAN OPRAH
3y a d
ADONİSE
59.00
H.PARILDAR
ALİ AKDEMİR
CUDİ ÖZKAN
5
35
434300
14
15
3
TATLI KAÇIK
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
N.ALTIN
M.ŞÜKRÜ GÜMÜŞTAŞ
İ.SAYIS
1
30
930446
8
14
2.09.76
4
ITS MY LIFE
3y a d
LUXOR
56.00
M.ÜNLÜ
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
9
29
141335
8
16
1.59.03
5
PRENSES CINDY
3y d d
HAKEEM (USA)
54.50
İ.AKYAVUZAP
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
7
28
001402
15
17
6
ÜNLÜ KARTAL
3y d d
UTOPIA (JPN)
50.50
T.YILMAZAP
FAİK ÜNLÜ
A.TOPRAK
8
24
2-22898
7
16
7
GREEN HATT
3y d d
HAKEEM (USA)
51.00
E.KILIK
MUZAFFER ÇİZİK
A.TOPRAK
3
19
32-0070
14
11
8
LUCKY MOONBOW
3y d d
MENDIP (USA)
50.00
MEH.PARLAKAP
MUHAMMET FELHAN
A.GÜRGÖZE
11
15
6-84706
7
14
9
MY ONLY LOVE
3y d d
EL CORREDOR (USA)
51.50
M.B.ÇAKMAKAP
HALİT DAĞTEKİN
İ.SAYIS
10
24
5-9561
7
20
10
CAN DOSTUM
3y d d
KANEKO
50.00
H.DEMİRTAŞ
CELAL CİNGÖZ
İ.SAYIS
6
6
050
17
17
11
SUMİRE
3y a d
UTOPIA (JPN)
50.00
T.BALİAP
ATALAY TURAN
A.GÜLLÜ
4
4
0099
15
16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRTINAKASIM
3y a e
ODİNHAN
57.00
V.KIZMAZ
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
11
0
0
21
19
2
HEDEFE KOŞ
3y k e
KIRIMHAN
54.00
B.BEKTAŞAP
ŞEVKET KAPLAN
A.TOPRAK
7
0
0
20
3
İSMET BABA
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
R.DOĞAN
ENVER YILDIZ
At Sahibi
8
0
4
21
19
4
KRAL ŞÖVALYE
3y a e
ŞÖVALYE
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
HALİT DAĞTEKİN
İ.SAYIS
5
0
0
20
5
MERAK CAN
3y k e
SERDARHAN
57.00
N.ALTIN
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
2
0
50
21
18
6
YALNIZ PRENS
3y k e
TOŞUR
53.00
T.YILMAZAP
MEHMET ELMASER
A.TOPRAK
14
0
94
21
18
7
KILAVUZ KIZI
3y k d
SAVABEY
51.00
M.E.DOĞANAP
ERCAN SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
1
0
8
14
19
1.34.07
8
MADUN HANIM
3y a d
TOŞUR
54.00
F.FELHANAP
AHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
13
3
000
14
17
1.35.07
9
MERVENİN KIZI
3y k d
TOŞUR
53.00
İ.AKYAVUZAP
HALİL ÇİÇEK
M.KEKLİK
12
0
5
14
19
1.33.26
10
NUR SALKIMI
3y a d
YALAZ
55.00
R.POLATAP
YASİN TEKTAŞ
İ.SAYIS
9
0
0
20
11
OĞUR KIZI
3y k d
BOZYİĞİT
51.00
ABDULLAH ARAP
HACIM KANDEMİR
M.UÇAR
15
25
232
14
18
1.28.77
12
RUHA GÜLÜ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.PARILDAR
MEHMET GARİP BECENE
K.YILDIZ
10
0
07
7
18
13
SİYAH SALKIM
3y a d
SANCAKBEYİ
51.00
H.ALTUNDAĞAP
EYYÜP ARTUN
M.BALTA
6
0
0
14
19
1.40.50
14
UÇAN AVCI
3y a d
TOŞUR
51.00
MEH.PARLAKAP
NİHAT TURAN
İ.SAYIS
3
0
87
14
18
1.33.07
15
ZÜHRENAZKIZI
3y k d
GOBAKBEY
55.00
M.ÜNLÜ
YÜCEL GÜLEÇ
K.YILDIZ
4
0
0
14
19
1.41.93
Woodbine detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANDY CRUSHEM (KY)
3y d e
54.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
BARRY KERBEL, RYAN S
DENYSE MCCLACHRIE
1
82
80-3164
22
0
2
JAMMIN STILL (ON)
3y d e
53.50
ALAN GARCIA
DEREK A. CHIN
KEVIN ATTARD
2
79
165-
127
0
3
INVENTING BLAME (KY)
3y d e
54.50
JESSE CAMPBELL
CHARLES E. FIPKE
ROGER L. ATTFIELD
3
71
931-
127
0
4
ALL AMERICAN HERO (KY)
3y d e
54.50
PATRICK HUSBANDS
JOHN C. OXLEY
MARK CASSE
4
85
1832-25
23
0
5
HE'S A MACHO MAN (ON)
3y a e
53.00
LUIS CONTRERAS
DI SCOLA BOYS STABLE
JOSIE CARROLL
5
64
1-9
122
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PICCADILLY BEAU (KY)
3y a e
53.50
EMMA-JAYNE WILSON
CINNAMONT STABLE
JAMES J. SMITH
1
59
053
16
0
2
AWESOME HALO (ON)
3y a e
53.50
LEO SALLES
RACING CANADA INC.
ABRAHAM R. KATRYAN
2
46
686
19
0
3
JUST RUN WITH IT (ON)
3y d e
54.00
DEVON JOHNSON
RISE AGAIN
GORDON C. COLBOURNE
3
49
7609-7
9
0
4
SIR ADIDAS (ON)
3y k e
52.50
JEFFERY IAN ALDERSON
ROBERT M. HARDIE AND
JULIE BELHUMEUR
4
0
0
0
5
KYSLIOS'S JUSTICE (FL)
6y k a
55.00
COREY JORDAN
MELISSA GIRARD
JULIE BELHUMEUR
5
65
34568-5
16
0
6
WINCREDIBLE STAR (NY)
3y d e
51.00
KAZUSHI KIMURA
RYAN S. KERBEL AND H
DENYSE MCCLACHRIE
6
53
6-5
16
0
7
ONE POUND STERLING (ON)
5y d a
55.00
JUAN CRAWFORD
KATHARINE H. LISTER
STEPHEN R. LISTER
7
39
60707-9
22
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUIETLY QUICK (NY)
4y d k
55.50
EMMA-JAYNE WILSON
TWIN BULLETS STABLE
BLAIR A. MILLER
1
62
64221-1
23
0
2
FORESTELLA (ON)
6y d k
55.00
ALAN GARCIA
EIGHT STAR RACING ST
VITO ARMATA
2
81
63522-5
22
0
3
DOLLY DAGGER (ON)
5y d k
55.00
SHEENA RYAN
ROBER P. TILLER
ROBER P. TILLER
3
65
1221-93
15
0
4
SILENT RESPECT (ON)
4y d k
52.50
KAZUSHI KIMURA
DANNY M. LOCOCO MA
RALPH J. BIAMONTE
4
84
33213-6
22
0
5
PRINCESS BRIE (KY)
3y d d
53.00
JEFFREY IAN ALDERSON
CLIVE BROOKS
CARY BROOKS
5
62
89113-
127
0
6
I LOOK INCREDIBLE (ON)
5y d k
55.00
OMAR MORENO
JOE PIRONE
SAM DI PASQUALE
6
73
35356-5
15
0
7
SHE'S GOT FIRE (ON)
4y d k
55.00
LUIS CONTRERAS
DI SCOLA BOYS STABLE
JOSIE CARROLL
7
78
236160-
127
0
8
CINDERVELLA (ON)
5y d k
55.00
LEO SALLES
DOMINIC J. POLSINELL
DOMINIC J. POLSINELLI
8
75
436-522
9
0
9
ROSE RING (FL)
4y d k
55.00
EURICO ROSA DA SILVA
BRUNO SCHICKEDANZ
MARTIN DREXLER
9
74
411-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIZ PRICELESS (KY)
4y d k
55.00
JESSE M. CAMPBELL
BEAR STABLES LTD.
MICHAEL P. DE PAULO
1
69
356-287
46
0
2
MACHO BOURBON (KY)
4y k k
54.00
LUIS CONTRERAS
JOE GATTELLARO AND T
TONY M. GATTELLARO
2
65
43189-
127
0
3
AUDREY GRACE (ON)
4y d k
55.00
GARY BOULANGER
ROBERT P. TILLER
ROBERT P. TILLER
3
66
07412-4
23
0
4
DREAMIN ON A CLOUD (ON)
3y a d
50.50
KAZUSHI KIMURA
JOEY GEE THOROUGHBRE
FRANCINE A. VILLENEUVE
4
63
41504-6
30
0
5
CLASSY VISION (ON)
3y d d
52.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
CARLO D'AMATO
MICHAEL MATTINE
5
62
45145-5
16
0
6
H. M. S. PINAFORE (ON)
4y a k
55.00
LEO SALLES
LAURIE SILVERA
LAURIE SILVERA
6
69
331640-
127
0
7
FOREST HALO (ON)
4y a k
54.00
OMAR MORENO
ELIZABETH AND GORDON
KEVIN ATTARD
7
71
43358-7
10
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPRING FORWARD (KY)
5y d k
54.00
CHRISTOPHER HUSBANDS
RYAN A. JONES AND HA
RYAN A. JONES
1
51
097867-
127
0
2
SADIE IRENE (ON)
5y d k
54.00
EURICO ROSA DA SILVA
PHILLIP LANNING
RONALD H. SADLER
2
65
072124-
127
0
3
FARFALLA (KY)
3y d d
51.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
HORSE'N AROUND RACIN
WILLIAM THARRENOS
3
57
6-56596
16
0
4
SNELL FLICKA (FL)
3y d d
52.50
DAVID MORAN
NATURAL EIGHT STABLE
WILLIAM THARRENOS
4
62
6-62173
16
0
5
BELLA NINA (KY)
4y d k
51.50
KAZUSHI KIMURA
TUCCI STABLES
SID C. ATTARD
5
64
44213-
127
0
6
SHAMRUCKUS (ON)
3y a d
53.50
JESSE M. CAMPBELL
MICHAEL JAMES AMBLER
NICOLAS GONZALEZ
6
52
05216-5
24
0
7
SUGATI (ON)
3y d d
52.50
EMMA-JAYNE WILSON
JECERA FARMS CORP.
CARY GRANT
7
57
67586-1
17
0
8
GYPSY JAZZ (ON)
6y d k
51.50
DAISUKE FUKUMUTO
ZELJKO KRCMAR
ZELJKO KRCMAR
8
60
89-3796-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR RITZ (GB)
4y d a
53.50
EURICO ROSA DA SILVA
EARLE I. MACK LLC
JOSIE CARROLL
1
98
1-72113-
127
0
2
AVIE'S MESA (ON)
5y d a
52.50
DAVID MORAN
IVAN DALOS
JOSIE CARROLL
2
95
5-51145-
127
0
3
SOUPER TAPIT (FL)
5y a a
53.50
PATRICK HUSBANDS
LIVE OAK PLANTATION
MARK CASSE
3
98
331-167
58
0
4
THIRD DAY (KY)
5y d a
52.50
JOSE L. ORTIZ
TOWN AND COUNTRY RAC
BRIAN LYNCH
4
98
134-143
37
0
5
DECORATED SOLDIER (KY)
6y a a
54.50
JESSE M. CAMPBELL
RACER'S EDGE, INC. A
NORMAN MCKNIGHT
5
94
21117-9
16
0
6
ARE YOU KIDDING ME (KY)
9y d a
55.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
M. RIORDAN, R. KIRK
ROGER L. ATTFIELD
6
99
11342-9
45
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KRACHENWAGEN (ON)
3y a e
53.00
JEFFREY IAN ALDERSON
GREENOAKS FARM RACIN
ANGUS BUNTAIN
1
74
1334-5
15
0
2
REDOUTE'S LIGHT (ON)
4y d a
55.00
ALAN GARCIA
CHARLES E. FIPKE
ROGER L. ATTFIELD
2
79
144973-
127
0
3
LUCAS N' LORI (ON)
3y a e
52.50
EURICO ROSA DA SILVA
LORI CIRILLO MINOR A
KEVIN ATTARD
3
66
2421-
127
0
4
FULL EXTREME (ON)
4y d a
55.00
LUIS CONTRERAS
DEREK A. CHIN
KEVIN ATTARD
4
82
523221-
127
0
5
SKYNYRD (ON)
3y d e
53.50
GARY BOULANGER
GOLDIE STABLES DIS
JULIA CAREY
5
67
6328-1
22
0
6
PAY FOR PEACE (ON)
3y d e
52.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
TEAM PENNEY RACING A
RACHEL HALDEN
6
70
85214-8
24
0
7
DESOLATOR (ON)
4y d a
55.00
OMAR MORENO
POLO MANAGEMENT SERV
NIALL COLLUM
7
79
65064-3
24
0
8
SHARP BREW (ON)
4y d a
55.00
JESSE M. CAMPBELL
CHIEFSWOOD STABLE
STUART C. SIMON
8
82
243231-
127
0
9
SUITEDCONNECTED (ON)
3y k e
50.50
KAZUSHI KIMURA
JOE TRIUMBARI
ROBERT EARL BARNETT
9
72
81-
127
0
10
CASH DIVIDEND (KY)
4y d a
55.00
JUSTIN STEIN
BARRY AND RYAN S. KE
DENYSE MCCLACHRIE
10
83
109-796
24
0
20 Mayıs 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Woodbine tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Woodbine at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 woodbine at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 mayıs 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 20 mayıs 2019 at yarışı programı, 20 mayıs 2019 tjk yarış programı, 20 mayıs 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 20 mayıs 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 20 mayıs 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, woodbine at yarışı bülteni, 20 mayıs 2019 woodbine at yarışı bülteni, günün woodbine at yarışı bülteni, bugün woodbine at yarışı bülteni