Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Tarih :
Tampa Bay Downs ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE KAHN (IL)
5y k g
55.50
DANIEL CENTENO
MERCY MAN RACING
GERALD BENNETT
1
74
666213
12
0
2
KARMA KING (KY)
9y a g
54.50
ANGEL SUAREZ
IMAGINARY STABLES
NICK CARUSO
2
76
614444
24
0
3
INDIAN GULCH (KY)
5y d g
54.50
KEVIN MENDEZ
CHRISTOS GATIS
CHRISTOS GATIS
3
72
61-3794
31
0
4
GRAN GREYFROST (FL)
4y k a
54.50
ANTONIO GALLARDO
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
4
76
4563-17
31
0
5
BROWNS GAP (KY)
9y d g
54.50
GARY WALES
LEILANI COLLINS
TOM CLARK
5
71
813338
31
0
6
JIMMY D (KY)
5y d g
54.50
TOMAS MEJIA
RITT, RYAN C., RICHA
DAVID HINSLEY
6
78
475954
24
0
7
SWEEPINGTHENATION (FL)
5y d g
54.50
ADEMAR SANTOS
RICARDO ROMO
JAVIER NEGRETE
7
46
55547-8
115
0
8
MEILLEUR (KY)
5y d g
54.50
CHARLES LOPEZ
ALISON ESCOBAR
ALISON ESCOBAR
8
71
521929
12
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAMING OF FRANK (FL)
8y a g
55.50
OLAF HERNANDEZ
RAMON NUNEZ
RAMON AGUAYO
1
77
736634-
127
0
2
MR. OCTOBER (NY)
6y a g
55.50
RONALD ALLEN, JR.
M. FERRARO
M. FERRARO
2
55
4139-65
11
0
3
MR. KISSES (FL)
7y d g
55.50
GEOVANY GARCIA
LINDSEY RAINES
LINDSEY RAINES
3
83
2-23225
32
0
4
HIGH FIVE COTTON (FL)
6y d g
55.50
DANIEL CENTENO
WINNING STABLES, INC
GERALD BENNETT
4
90
261214-
127
0
5
POLLARD STAR (FL)
5y d g
55.50
RICARDO FELICIANO
STARLIGHT RACING STA
NICK CARUSO
5
80
711227-
127
0
6
FRAN'S SALSA (IN)
4y d k
53.00
ANGEL SUAREZ
BALTAZAR GALVAN
BALTAZAR GALVAN
6
59
444412-
127
0
7
PASSIONATE HACHI (FL)
4y d g
55.50
ANTONIO GALLARDO
BRUCE TALLISMAN
BENNY FELICIANO
7
61
4-38686
21
0
8
ONE LUCKY STEP (FL)
8y d g
55.50
ADEMAR SANTOS
WINNING STABLES, INC
MARY BENNETT
8
75
832223-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIFTH OF NOVEMBER (FL)
3y d g
53.50
TOMAS MEJIA
MARCELO PIOQUINTO
DAVID HINSLEY
1
45
8-78390
14
0
2
SORCIER (KY)
3y d g
53.50
ADEMAR SANTOS
M. MARENCHIC M.D.
MARGARET WETHERINGTON
2
35
0-92
31
0
3
CASK (KY)
3y d g
53.50
ANGEL SUAREZ
HANCOCK, III, ARTHUR
MICHAEL STIDHAM
3
68
75-4884
39
0
4
REACHNFORASIXPACK (FL)
3y d g
53.50
RONALD ALLEN, JR.
ROBBIN SELWAY
MARIA BOWERSOCK
4
24
8
35
0
5
HELLFIRE BOB (FL)
5y d g
56.00
AUGUSTO MARIN
JAIME VIGIL
JAVIER NEGRETE
5
53
64699
12
0
6
ANALYZEYOURVISION (KY)
4y d g
56.00
WILMER GARCIA
CHESTER PRINCE
KATHLEEN O'CONNELL
6
57
98-443
14
0
7
GIMMEABREAK (FL)
3y a g
53.50
MARCELO ALMEIDA
GEORGE WITTMAN
JOSEPH HENNESSY
7
54
597-756
14
0
8
HEX (KY)
4y d g
56.00
JOSE BATISTA
MICHAEL THOMPSON
MICHAEL TOMLINSON
8
65
86-6557
49
0
9
PROUD DEPLORABLE (FL)
3y d g
53.50
RAUL MENA
SORRENTO OAKS FARM,
BALTAZAR GALVAN
9
46
6
5
0
10
FERNANDO (FL)
4y d g
56.00
JACINTO HERRERA
FERNANDO GUERRERO-TO
ANTONIO MACHADO
10
0
8-
127
0
11
TERRY JADE (FL)
3y d g
53.50
ANGEL SUAREZ
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
11
54
7
34
0
12
ROYAL FAMILY (KY)
4y k g
56.00
RAUL MENA
NO PALLA STABLES
CHRISTOPHER SEALE
12
64
336-848
53
0
13
SHIFT THE BLAME (KY)
4y d g
56.00
JOSE LOPEZ
CHERRYWOOD RACING ST
MICHELE BOYCE
13
44
5-5367
18
0
14
ARES WARRIOR (KY)
3y d g
53.50
WILMER GARCIA
ESTABLOS HELUCE
JUAN AVILA
14
34
436970
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER NINA (FL)
3y k d
54.50
JORGE URDANETA
ANDRY BLANCO
ANDRY BLANCO
1
43
8-330
13
0
2
LA WAPA (FL)
3y k d
54.50
PEDRO COTTO, JR.
FRANCISCO GARDEA
MICHAEL LAURATO
2
42
84682
19
0
3
PALACES DIAMOND (KY)
3y d d
54.50
SCOTT SPIETH
TIM GIRTEN
RON POTTS
3
55
4
54
0
4
MALIBU RIDGE (FL)
3y d d
54.50
HARRY HERNANDEZ
CNA RACING
KATHLEEN O'CONNELL
4
0
0
0
5
SHE'S SO INDY (AB)
3y d d
54.50
JOSE LEON
MARIO LORITO
MARIO LORITO
5
28
77-6
25
0
6
DONACHITU (FL)
3y a d
54.50
ADEMAR SANTOS
TEAM EQUISTAFF, INC.
GERALD BENNETT
6
0
0
0
7
SENSE A MILLION (KY)
3y d d
54.50
ANGEL SUAREZ
TURF STABLE RACING,
J. SWEEZEY
7
60
78-4604
31
0
8
PANTHALASSA (FL)
3y d d
54.50
WILMER GARCIA
BONNIE HEATH FARM LL
KATHLEEN O'CONNELL
8
0
0
0
9
SASSY MELLY (LA)
3y d d
54.50
JOSE GARCIA
ANGEL ROMAN
HERNAN PARRA
9
0
0
0
10
CHICA DIFISEL (FL)
3y d d
54.50
FEDERICO MATA
J AND R EQUINE CORP.
JAVIER NEGRETE
10
53
223445
5
0
11
LOOPY (KY)
3y k d
54.50
MIKE ALLEN
KATY CHEEKS
KEVIN RICE
11
61
48-
127
0
12
GLITTER GIRL (FL)
3y k d
54.50
RONALD ALLEN, JR.
EQUELS MARRO RACING
MARIA BOWERSOCK
12
11
6-05
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RELISHMENT (KY)
4y a g
55.50
ADEMAR SANTOS
WINNING STABLES, INC
GERALD BENNETT
1
66
554424
24
0
2
ROW THE BOAT (MN)
4y k g
56.50
RONALD ALLEN, JR.
PETER MATTSON
TIM PADILLA
2
55
832-431
19
0
3
K C TWOSTEP (FL)
6y d g
55.50
OLAF HERNANDEZ
TAMMY SCHLAGER
JULIE BELHUMEUR
3
56
967786
18
0
4
GRAMMI DANCE (NY)
4y d g
55.50
TOMAS MEJIA
DESIMONE, FRED, DESI
M. FERRARO
4
56
1232-96
26
0
5
WICKED COURAGE (NY)
3y a g
52.50
HUBER VILLA-GOMEZ
MORELL, BONNIE AND C
RON POTTS
5
46
1424-99
12
0
6
YEI YEI (FL)
3y a e
52.50
RAUL MENA
VEGSO RACING STABLE
DALE BENNETT
6
58
7-32825
26
0
7
ETERNAL CROSS (FL)
4y d g
55.50
JORGE URDANETA
MARITZA WESTON
GERARD OCHOA
7
50
747-309
18
0
8
AWESOME ROMEO (FL)
5y k g
55.50
WALBER ALENCAR
MICHAELLE BORDIS
ROBERT BORDIS
8
61
319542
33
0
9
MOLOKAI NIGHT (FL)
4y d g
55.50
ANTONIO GALLARDO
WAYNE REINIG
THOMAS FOLEY
9
54
742-541
33
0
10
MR. MORNINGSTAR (FL)
5y d g
55.50
JOSE LEON
YOSVANYS GARCIA
PATTY BURNS
10
47
7-6670-0
18
0
11
TRAVEL AGENT (KY)
4y a g
55.50
JOSE BATISTA
FOLEY BLOODSTOCK, LL
THOMAS FOLEY
11
76
3-23344
33
0
12
SACCO AND VANZETTI (KY)
4y a g
55.50
SCOTT SPIETH
HARD EIGHT FIFTY RAC
JOSEPH MINIERI
12
64
504153
18
0
13
SOMETHING BIRD (KY)
5y d g
55.50
CHARLES LOPEZ
BURNS, JAMES AND BUR
EMMY GAFFNEY
13
50
3787-37
14
0
14
CATCH YA LATER BRO (FL)
3y d e
52.50
WILMER GARCIA
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
14
73
21-424
77
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROUGH NIGHT (KY)
5y d g
55.00
RAUL MENA
PARADISE FARMS CORP.
DEREK RYAN
1
86
0-35381
46
0
2
RUDIGER (KY)
4y a g
55.00
RONALD ALLEN, JR.
JANIS MAITLEN
MARIA BOWERSOCK
2
79
664961
18
0
3
NEW JERSEY JOHN (NY)
6y d g
55.00
ADEMAR SANTOS
M. FERRARO
M. FERRARO
3
79
158-858
47
0
4
WICKED BOY (KY)
5y d g
55.00
HARRY HERNANDEZ
HAPPY TENTH STABLE
TONY WILSON
4
87
42-2424
47
0
5
PERP (KY)
6y k g
55.00
ANGEL SUAREZ
WILLIAM GLISSON
NICK CARUSO
5
71
644236
31
0
6
D'CRAZINESS (FL)
7y a a
55.00
ANTONIO GALLARDO
AVERILL RACING LLC
GERALD BENNETT
6
81
5-22-655
18
0
7
LAST PROMISE (KY)
6y d g
55.00
OLAF HERNANDEZ
BARQUERO-SOTO, WENDY
JOHN PIMENTAL
7
90
131314
21
0
8
NO CENTS LEFT (KY)
4y a g
55.00
DANIEL CENTENO
MEEK, TERRY AND OKEL
ANTHONY GRANITZ
8
83
41-3425
17
0
9
MY COWBOY (FL)
8y d g
55.00
SCOTT SPIETH
ANTHONY RINI
ANTHONY RINI
9
86
412142
32
0
10
BLUE PIGEON (NY)
9y d g
55.00
WILMER GARCIA
J. SWEEZEY
J. SWEEZEY
10
81
636-135
52
0
11
BIG MONEY MACHINE (KY)
7y a g
55.00
TOMAS MEJIA
MARCELO PIOQUINTO
DAVID HINSLEY
11
84
292712
18
0
12
HEY BIG GUY (KY)
5y d g
55.00
RONALD ALLEN, JR.
M. FERRARO
M. FERRARO
12
82
714-253
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LET'S GO LUNA (FL)
3y d d
52.50
JOSE BATISTA
YARDELIS CORRALES
RAMON MINGUET
1
30
86-0990
55
0
2
MAIDU (KY)
4y d k
56.00
JOSE GARCIA
ALISON ESCOBAR
ALISON ESCOBAR
2
51
95-2
127
0
3
LADY DENISSE (FL)
3y d d
52.50
MARCELO ALMEIDA
JULIO LOPEZ
FRANCISCO MACHADO, JR.
3
31
028689
19
0
4
CRACK OF DAWN (KY)
3y d d
52.50
TOMAS MEJIA
WELLSPRING STABLES
M. FERRARO
4
35
98-6408
24
0
5
FLATOUT SCREAMING (KY)
4y d k
55.00
RAUL MENA
RANDLE GLOSSON
BALTAZAR GALVAN
5
30
2757-6
31
0
6
ICY SWEET (NY)
3y k d
52.50
KEVIN MENDEZ
RORY BARRON
RORY BARRON
6
35
558-68
5
0
7
MI TIA REGIS (PA)
4y k k
55.00
KEIBER COA
M. REARDON
M. REARDON
7
41
295-454
11
0
8
MYSTIC MOON (FL)
3y d d
53.50
OLAF HERNANDEZ
JUST FOR FUN STABLE
BERNARDO LOPEZ
8
0
0
0
9
ACTION ABSOLUTE DS (FL)
4y d k
55.00
WALBER ALENCAR
ARNOUD DOBBER
ARNOUD DOBBER
9
52
764586
12
0
10
UPPER CHARLIZE DS (FL)
4y d k
55.00
GARY WALES
ARNOUD DOBBER
ARNOUD DOBBER
10
47
9-44739
24
0
11
FOOT RUB LOVE (FL)
3y d d
52.50
ADEMAR SANTOS
RORY BARRON
RORY BARRON
11
47
83-4583
17
0
12
GRANDMARY (FL)
4y k k
56.00
RONALD ALLEN, JR.
DAVIS, KENNETH H. AN
SANDRA SLIVKA
12
40
394348
24
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOODLUCK GOODLUCK (AUS)
6y d g
60.50
K C LEUNG
TSANG WAI HUNG SAM
W Y SO
5
58
1-59985
28
0
2
HAPPY GOOD GUYS (AUS)
5y d g
60.50
J MOREIRA
HAPPY GUYS SYNDICATE
P F YIU
2
58
147148
28
0
3
EVEN KEEL (IRE)
4y a a
58.50
M L YEUNG
CHAN OI YI
L HO
11
54
000000
45
0
4
MANAGEMENT SUPREME (AUS)
4y d g
58.50
C Y HO
MR MRS HO YING CHE
K W LUI
9
54
02
21
0
5
STARLIGHT (AUS)
8y d g
58.50
K H CHAN
YIP YUK TONG
C H YIP
3
54
985689
28
0
6
GINTOKI (AUS)
6y d g
56.00
Z PURTON
GIN SYNDICATE
T P YUNG
4
48
98069-4
28
0
7
SKY TREASURE (NZ)
7y d g
55.50
H T MO
SKYMARK SYNDICATE
Y S TSUI
12
47
079681
35
0
8
FARM BUMPER (AUS)
5y d g
55.00
C SCHOFIELD
CHAN KIN YIP
K L MAN
7
46
68-0122
28
0
9
SWEETLY BABY (AUS)
4y a g
54.50
C WONG
MR MRS CHAN TAK WA
C FOWNES
6
45
6900
24
0
10
UNITED WE STAND (AUS)
4y d g
54.50
M F POON
DR JIMMY WONG CHI HO
C S SHUM
10
45
60-709
11
0
11
HERE COMES TED (NZ)
4y d g
53.50
K TEETAN
MONTGOMERY HO SHUN W
D E FERRARIS
8
43
704288
17
0
12
DIAMOND LEGEND (AUS)
8y d g
52.50
H N WONG
WILLIE YIU MAN HUNG
A S CRUZ
1
41
8-10055
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARTY TOGETHER (GB)
5y y g
60.00
H T MO
SO KAI SING
L HO
6
57
079936
21
0
2
PLAY WISE (NZ)
7y d g
59.00
M F POON
FRIENDS OF SEA BISCU
C H YIP
12
55
863788
14
0
3
SHADOW BREAKER (IRE)
4y a a
59.00
C SCHOFIELD
FAITHFUL SYNDICATE
K H TING
11
55
43-7901
42
0
4
PERFECT TO PLAY (IRE)
6y a a
58.50
B SHINN
MR MRS RINGO NG YI
C FOWNES
1
54
7-67601
11
0
5
DRAGON COMMANDER (FR)
5y d a
58.00
K C LEUNG
AU KAI KWONG
D E FERRARIS
8
53
5-20008
21
0
6
RULE THEE (NZ)
8y d g
57.50
N CALLAN
NOBLE WIFE SYNDICATE
P O'SULLIVAN
9
52
3-49070
31
0
7
SALTO OLIMPICO (BRZ)
7y d a
57.00
J MOREIRA
KENT LEUNG KIN KEUNG
D J HALL
5
51
000003
21
0
8
PRETTY BAUHINIA (AUS)
8y d g
56.50
K TEETAN
MR MRS MA LEUNG
Y S TSUI
2
50
8-59004
28
0
9
DIONYSUS COLLIN (AUS)
5y d a
56.00
Z PURTON
HAROLD SYNDICATE
K W LUI
7
49
0-23262
14
0
10
SPEED FORCE (IRE)
4y d g
55.50
H N WONG
WONG WA HONG
D J WHYTE
4
47
00090
14
0
11
HOME WIN (AUS)
5y a g
55.00
V BORGES
HOME SWEET HOME SYND
C W CHANG
10
46
000000
24
0
12
SMART THINKER (USA)
4y k g
53.50
T H SO
NEWLSON TANG KIN MIN
R GIBSON
3
43
00008
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE DRIVE (AUS)
5y d a
60.50
K H CHAN
HISO GROUP HK SYNDIC
T P YUNG
11
59
0-08808
24
0
2
AMAZING LUCK (AUS)
6y d g
59.00
Z PURTON
YUM SUI SANG
P O'SULLIVAN
12
56
009003
21
0
3
FOCUS (NZ)
5y d g
58.00
K TEETAN
KEN CHAN CHUN NING
P F YIU
3
54
564012
21
0
4
UNIVERSAL GO GO (NZ)
6y d g
58.00
H N WONG
ALEXANDER WONG
K W LUI
2
54
870676
28
0
5
BLOOMING SPIRIT (AUS)
5y d g
56.50
C SCHOFIELD
ALFRED LEUNG WOON FU
F C LOR
5
51
24-1312
28
0
6
LIGHTNING STEED (AUS)
6y d g
56.00
J MOREIRA
FORTUNES TURN SYNDIC
C FOWNES
6
49
350204
14
0
7
FAITHFUL TRINITY (GER)
6y d g
54.50
M F POON
LAI WAI CHI
R GIBSON
10
46
5090-05
35
0
8
HAPPY WIN WIN (IRE)
5y d g
54.00
T H SO
ETERNITY HAPPINESS S
C H YIP
7
45
4-38708
28
0
9
NITRO EXPRESS (AUS)
9y d g
51.50
M CHADWICK
CHOW CHU MAY PING
D E FERRARIS
8
40
3-83092
35
0
10
SEIZE THE SPIRIT (NZ)
6y d g
52.50
C Y HO
MR MRS PHILIP N L
Y S TSUI
4
40
02-2174
21
0
11
PLIKCLONE (NZ)
5y d g
51.50
H T MO
STACEY MARTIN WONG
D J HALL
1
39
497840
31
0
12
V CHEVALIERS (NZ)
6y d g
51.50
V BORGES
MUSKETEERS FRATERNIT
L HO
9
39
99-8002
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLIED AGILITY (AUS)
5y d g
60.50
K H CHAN
CHAN KWOK YUEN, MAN
P F YIU
6
79
55-1641
28
0
2
EXPLOSIVE WITNESS (AUS)
6y d g
58.00
J MOREIRA
CONNIE SIU KIM YING
C FOWNES
5
74
30-3534
17
0
3
BE READY (AUS)
5y d g
57.50
Z PURTON
CHENG SIU KWONG
F C LOR
2
73
3-03523
14
0
4
CLASSIC UNICORN (NZ)
5y a g
56.50
K C LEUNG
LI FUNG LOK
W Y SO
3
71
1169-4
28
0
5
FLYING GENIUS (AUS)
4y d g
56.00
K TEETAN
STELLA FUNG SIU WAN
A S CRUZ
8
69
402522
14
0
6
VERY SWEET ORANGE (AUS)
6y a g
56.00
H N WONG
KING SYNDICATE
Y S TSUI
7
69
5-11164
14
0
7
JOLLY GOOD HEART (AUS)
5y d g
55.50
C Y HO
JOLLY TIME SYNDICATE
D J WHYTE
4
68
21-
127
0
8
KING'S EMINENCE (AUS)
5y d g
54.50
H T MO
WONG SIU WAH
L HO
9
66
6-145-00
14
0
9
G UNIT (AUS)
4y d g
53.00
C SCHOFIELD
ANDY WONG KA WAI, DI
J MOORE
1
63
31-2407
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARES (NZ)
4y d g
60.50
Z PURTON
WONG KIN TING
F C LOR
7
59
5-12
63
0
2
HERO TIME (AUS)
7y d g
60.50
M CHADWICK
FUNG KA PUN LUCIA
R GIBSON
5
59
4480-51
28
0
3
HARMONY N HOME (IRE)
4y d g
60.00
K H CHAN
CHEUNG MING MAN, CHE
C S SHUM
11
58
3-0393
14
0
4
MONKEY JEWELLERY (NZ)
6y d g
60.00
J MOREIRA
TUNG MOON FAI
J SIZE
8
58
887533
14
0
5
DIAMOND RHYME (AUS)
6y d g
59.00
V BORGES
LAU SO WAH
W Y SO
4
56
70800-6
21
0
6
GOLDEN GLORY (NZ)
10y d g
59.00
N CALLAN
DANIEL KWAN
K H TING
3
56
57-2197
42
0
7
AMAZING (AUS)
7y d g
58.00
K C LEUNG
PETER YIP HAK YUNG
T P YUNG
12
54
0-31465
21
0
8
LUCKY QUALITY (AUS)
4y d a
57.50
K TEETAN
LEUNG KAI FAI
C FOWNES
2
53
36-53
28
0
9
MANY GAINS (AUS)
4y d g
57.00
B SHINN
MICHAEL C C KAO KA
K L MAN
9
52
0
42
0
10
SO GLORIOUS (AUS)
6y d g
56.00
H T MO
GLORIOUS KANGYU RACI
Y S TSUI
6
49
0-00000
17
0
11
BULLISH BROTHER (AUS)
5y d g
53.00
C Y HO
WONG WING KEUNG, YEU
A S CRUZ
1
43
740-069
14
0
12
HAPPY WINNER (GB)
5y d g
51.50
M F POON
HAPPY FOUNTAIN SYNDI
C W CHANG
10
40
0-90738
7
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYING BONUS (AUS)
6y d g
60.50
K H CHAN
MR MRS EDWARD CHAN
C H YIP
10
58
379307
11
0
2
SIMPLY FLUKE (NZ)
6y d g
60.50
J MOREIRA
HORACE CHENG LUNG DO
D J WHYTE
11
58
8-32211
21
0
3
SPACE (NZ)
5y a g
59.50
B SHINN
MICHAEL WONG TAK CHO
P F YIU
3
56
90007-0
73
0
4
JADE PHOENIX (NZ)
4y d g
58.50
Z PURTON
CHARLES TUNG CHUNG H
F C LOR
4
54
33257
38
0
5
HARRIER JET (AUS)
9y d g
58.00
M CHADWICK
WEI YU LIU HE
P O'SULLIVAN
6
53
630457
17
0
6
DESTINE JEWELLERY (AUS)
5y d g
57.50
C SCHOFIELD
TUNG MOON FAI
J SIZE
7
52
302414
14
0
7
HIN YUEN BIS (AUS)
4y a a
57.50
K TEETAN
MR MRS TANG KWOK Y
K H TING
8
52
0
0
8
INTERSTELLAR (AUS)
5y d a
57.50
N CALLAN
GOWIN CHAN SIN TSENG
K W LUI
2
52
050062
14
0
9
THE SHOW (NZ)
10y d g
56.00
V BORGES
LUCKY STAR SYNDICATE
C W CHANG
5
48
252638
21
0
10
KUNG FU TEA (NZ)
5y d a
54.50
C Y HO
BRANDY CHAN WAI KA
D J HALL
1
45
6870-
127
0
11
PLAY TO WIN (NZ)
6y d g
54.00
K C LEUNG
NG HUNG YAU
T P YUNG
12
44
166-000
35
0
12
MULTIMAX (AUS)
9y d g
52.00
H T MO
PERFECT TEN SYNDICAT
L HO
9
40
031994
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGNIFICENT (GB)
5y d g
60.50
H T MO
TING PING SING SHE
L HO
3
78
694622
14
0
2
SMART COUSIN (NZ)
5y d g
53.00
M L YEUNG
COUSIN FAMILY SYNDIC
C H YIP
8
62
12-0008
7
0
3
GREEN REIGN (AUS)
5y d g
57.00
J MOREIRA
ROGER LI KA CHUN
C FOWNES
12
71
242452
21
0
4
SMART PATCH (AUS)
6y d g
57.00
K C LEUNG
LAM WAI YING
K L MAN
11
71
236208
21
0
5
XIANG BAI QI (IRE)
6y d a
57.00
B SHINN
KOO MING KOWN
D E FERRARIS
5
71
9-08339
21
0
6
FARSHAD (GER)
6y k a
56.00
Z PURTON
YAU KWOK FAI
Y S TSUI
9
69
821636
21
0
7
BRAVE KING (IRE)
4y a a
56.00
C SCHOFIELD
LIANNE LAM MATTHEW
D J WHYTE
7
68
12-0074
21
0
8
KIRAM (FR)
9y d a
55.50
M CHADWICK
DAVID FERRARIS TRAIN
D E FERRARIS
6
67
1-91900
24
0
9
WIND GLIDER (AUS)
5y k g
55.50
N CALLAN
BUDDIES RACING SYNDI
P O'SULLIVAN
1
67
9-00746
21
0
10
CALIFORNIA GUNGHO (FR)
5y a g
55.00
C WONG
CHESTER LIANG JUN YU
A S CRUZ
2
66
12267-0
122
0
11
CHAIRMAN LO (AUS)
5y k g
54.00
K TEETAN
LO PROFILE SYNDICATE
J SIZE
10
64
99-4315
14
0
12
NORDIC WARRIOR (IRE)
5y a g
52.50
M F POON
EDMOND YUE KWOK YIN
R GIBSON
4
61
7-50742
21
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALIFORNIADEEPSHOT (AUS)
4y a a
60.50
J MOREIRA
CHLOE LIANG SHUN YIN
A S CRUZ
6
80
1-15324
21
0
2
GOLDEN DASH (AUS)
6y d g
58.00
Z PURTON
WEBER LO WAI PAK, CH
C S SHUM
1
75
4-431-24
14
0
3
LITTLE BIRD (AUS)
7y a g
58.00
K C LEUNG
KO KAM PIU
P F YIU
7
75
007533
21
0
4
SHOUSON (AUS)
5y a g
58.00
K H CHAN
VINCENT LI HOI YUEN,
J MOORE
4
75
193138
21
0
5
BEAUTY SPARK (AUS)
5y d g
57.50
C WONG
ELEANOR KWOK LAW KWA
F C LOR
11
74
333312
21
0
6
PING HAI GALAXY (AUS)
5y k g
57.00
N CALLAN
ZENG SHENGLI
J SIZE
9
73
019262
14
0
7
CALIFORNIA RAD (AUS)
4y d g
54.50
K TEETAN
CHARMIAN LIANG SHUN
A S CRUZ
10
67
332811
14
0
8
WHAT A LEGEND (AUS)
6y d g
53.00
C SCHOFIELD
RACING GURU SYNDICAT
K H TING
3
64
91-1856
21
0
9
THE RUNNER (AUS)
5y a g
52.00
T H SO
CHU YUN LAU
D J WHYTE
2
62
643921
14
0
10
WINNING FEELING (AUS)
5y d g
52.00
M CHADWICK
DR ANTHONY W K CHOW
D E FERRARIS
5
62
951-459
14
0
11
SUPER LUCKY (AUS)
7y d g
51.50
M L YEUNG
SIDNEY LEUNG KWUN WA
C FOWNES
8
60
922127
14
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMAZING STAR (NZ)
6y d g
60.50
Z PURTON
GRINDERS' RACING CLU
K H TING
6
100
711-171
63
0
2
SHINING ACE (AUS)
5y d g
56.50
J MOREIRA
GERALD SIU CHI SHING
J SIZE
4
92
222014
24
0
3
INVINCIBLE MISSILE (AUS)
5y d g
56.00
M F POON
LAW CHEUK SHIU LEU
W Y SO
1
90
0-22198
38
0
4
THIS IS CLASS (AUS)
6y d g
55.50
K TEETAN
KEEP-ONE-STEP-AHEAD
K W LUI
11
89
21-2111
42
0
5
TORNADO TWIST (AUS)
5y d g
55.50
K C LEUNG
FOK YUK TONG
F C LOR
5
89
62-0560
59
0
6
MOMENT OF POWER (AUS)
8y d g
54.50
H N WONG
FRATERNITY SYNDICATE
P O'SULLIVAN
7
87
00-4000
24
0
7
SHINING GEM (AUS)
5y d g
54.50
C Y HO
LIZA CHEN SHAU ENIG
P F YIU
3
87
1-40521
21
0
8
LARSON (AUS)
4y d g
54.00
C SCHOFIELD
VINCENT LI HOI YUEN
J MOORE
9
86
323121
14
0
9
SEVEN HEAVENS (GB)
6y d a
53.00
M L YEUNG
EDMOND SIU KIM PING
C FOWNES
2
84
178-484
11
0
10
SPARKLING DRAGON (NZ)
6y d g
53.00
V BORGES
KOWLOON TONG CLUB SY
A T MILLARD
8
84
331-159
24
0
11
WINNING METHOD (AUS)
4y d a
52.50
M CHADWICK
HO TAI HING
C S SHUM
10
83
1-09612
35
0
12
PRINCE OF FROG (AUS)
4y d g
51.50
H T MO
WONG YAT CHEUNG, ELI
L HO
12
81
351313-
127
0
Will Rogers Down ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALARM SYSTEM (OK)
7y d g
56.50
ADRIAN RAMOS
LIZETH LEON-ONTIVERO
EVERARDO ESCAMILLA-GONZALEZ
1
65
35343-9
15
0
2
DARING ARTAX (OK)
9y d g
56.50
CURTIS KIMES
JAMES HELZER
JAMES HELZER
2
62
23551-7
22
0
3
TACKSON (OK)
5y a g
56.50
JOSE MEDINA
CUBA LIBRE STABLES
MARK BUEHRER
3
63
622-544
22
0
4
TOSEEKORNOT TOSEEK (OK)
5y d g
56.50
OBED SANCHEZ
BIG SUGAR RACING LLC
TIMOTHY MARTIN
4
55
51457-8
22
0
5
RACE THE MOON (OK)
6y k g
56.50
LORI BIEHLER
TROY CARTMILL
MICHAEL BIEHLER
5
70
696-222
22
0
6
FIVE STAR KIP (OK)
6y d g
56.50
DAVID CABRERA
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
6
78
555-429
34
0
7
FEARLESS WILL (OK)
4y d g
56.50
RY EIKLEBERRY
WALL, DOUG AND SMITH
FRANCISCO BRAVO
7
68
0170-63
22
0
8
SPECTACTICAL (OK)
6y a g
56.50
BENNY LANDEROS
RONALD KINCADE
MARTIN LOZANO
8
62
8-23018
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NACOGDOCHES (KY)
4y a g
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
DANA HARRIS
JODY PRUITT
1
74
352346
14
0
2
MORO COMPASS (OK)
4y k k
54.00
CURTIS KIMES
DUNLAP, CINDY AND PO
SHON DUNLAP
2
52
231-666
23
0
3
ATOMIC CANDY (CA)
4y d g
56.50
LEANDRO GONCALVES
ALLEN PARKER
SCOTT CORDERMAN
3
61
778733
9
0
4
JOHN ALLEN (KY)
6y d g
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
JERRY DONALDSON
JERRY DONALDSON
4
71
93-4352
14
0
5
DE BIRD IS DA WORD (IL)
5y a g
56.50
TY KENNEDY
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
5
68
2-13244
28
0
6
POP LIFE (AR)
5y a g
56.50
RY EIKLEBERRY
SOUTHERN SPRINGS STA
RON MOQUETT
6
55
0421-98
94
0
7
PROUD MOMENTS (KY)
4y d g
56.50
KEN TOHILL
CASTER, BOYD AND GOO
BOYD CASTER
7
64
62-4816
14
0
8
BERNARDIAN (KY)
5y d g
56.50
LORI BIEHLER
JEARL HARE
JEARL HARE
8
64
035-432
28
0
9
SECOND GUESS (KY)
4y d g
56.50
RICO FLORES
MIKE DUFFY
TIM DIXON
9
64
336557
28
0
10
ALOO GHOST (KY)
4y a g
56.50
DAVID CABRERA
EMPIRE RACING STABLE
KARL BROBERG
10
73
3-32125
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WORLD (KY)
4y d a
56.50
CURTIS KIMES
SEATON, RILEY DEAN A
SHANE SEATON
1
54
683282
14
0
2
BLACK MERLOT (OK)
3y d g
53.50
JOSE MEDINA
ED MELZER
J. WILLIAMS
2
40
77
22
0
3
DOCTOR HENNY (OK)
3y a g
54.50
FRANCISCO AMPARAN
SMITH, PAUL A. AND M
PAUL SMITH
3
26
8-66546
16
0
4
CIRCLE ME BERT (MN)
4y a g
56.50
LEANDRO GONCALVES
PAUL BRANDT
JODY PRUITT
4
37
85356-8
14
0
5
ROCKTHEPULPIT (AR)
3y d g
53.50
FLOYD WETHEY, JR.
DANNY CALDWELL
JODY PRUITT
5
34
22084
14
0
6
GOLDEN CHOATE (AR)
4y a g
56.50
KEN TOHILL
BILL CORLEY, JR.
NORMAN ASHAUER
6
26
687-97
14
0
7
BIG MACINTOSH (AR)
3y d g
56.00
JASON EADS
CLOUD NINE RACING LL
TIMOTHY MARTIN
7
36
7406
14
0
8
MORO BOSS (AR)
3y d g
53.50
DAVID CABRERA
WESLEY MELCHER
KARL BROBERG
8
51
7
15
0
9
IN THE NIC OF TIME (OK)
4y d g
56.50
OBED SANCHEZ
BIG SUGAR RACING LLC
TIMOTHY MARTIN
9
34
587-842
16
0
10
WOODS OF CONGAREE (OK)
3y a g
56.00
BENNY LANDEROS
ERIC OWENS
MARTIN LOZANO
10
48
2-33535
16
0
11
JITTERY TOM (NY)
3y d e
54.50
ALFREDO TRIANA JR.
CLARK BREWSTER
MARCUS FORD
11
0
0
0
12
SOUL TEMPTATION (AR)
3y d g
56.00
RICO FLORES
I. P. C. STABLES LLC
TIM DIXON
12
36
58-683
22
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BADADDATUD (OK)
3y a d
54.50
TRAVIS CUNNINGHAM
SASSY S STABLES, INC
SHANE SEATON
1
50
55
21
0
2
GOINGTOBE PLEASANT (OK)
5y d k
56.50
JASON EADS
DENISE COPE
MARTIN LOZANO
2
21
86646-5
21
0
3
ITSAGRUFFWHIRL (OK)
5y d k
56.50
OBED SANCHEZ
JOSE IBARRA
JOSE IBARRA
3
22
90778-5
15
0
4
OLIVE COUNTY (OK)
4y a k
56.50
FRANCISCO AMPARAN
DREAM WALKIN FARMS,
PAUL SMITH
4
22
578
15
0
5
JULIARD HONOR (OK)
3y d d
54.50
FLOYD WETHEY, JR.
CRAIN, KIRBY J. AND
SCOTT YOUNG
5
53
4
22
0
6
DO YOU BILEVE (OK)
3y d d
55.00
TY KENNEDY
PATRICK SWAN
PATRICK SWAN
6
52
26-5354
21
0
7
LUCKILY (OK)
4y d k
56.50
KEN TOHILL
MARK MILLAR
SHANE SEATON
7
30
8-922
15
0
8
AIN'T NO FOOL (OK)
3y a d
53.50
ADRIAN RAMOS
GARY NULL
CARLOS PADILLA
8
42
72
15
0
9
VANTABULOUS (OK)
3y a d
54.50
ALFREDO TRIANA JR.
BAR VH RANCH
VICTOR HANSON
9
30
85547-0
15
0
10
JOLLYVILLE (OK)
5y d k
56.50
RY EIKLEBERRY
FRANCISCO BRAVO
FRANCISCO BRAVO
10
58
63
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD BUYER (TX)
4y k g
53.50
SAMUEL BERMUDEZ
MIKE POWERS
TRACY NORRIS
1
80
1-83728
22
0
2
HUNKA BURNING LOVE (KY)
6y d g
53.50
DAVID CABRERA
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
2
93
8-65571
9
0
3
DOWNTOWNER (KY)
6y d g
53.50
LEANDRO GONCALVES
DANNY STAFFORD
JON ARNETT
3
91
31112-5
120
0
4
CHRIS AND DAVE (KY)
7y d g
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
DANNY CALDWELL
SCOTT YOUNG
4
92
22-6320
18
0
5
SORRYABOUTNOTHING (FL)
7y d g
53.50
OBED SANCHEZ
SUSAN AMBROSE-FIKES
LUCIO ESPIRITU
5
85
5-0-1162
9
0
6
DAME PLATA (MN)
4y k g
55.50
RY EIKLEBERRY
SACHDEV, ANN AND BRA
FRANCISCO BRAVO
6
88
2433-61
22
0
7
MILTONTOWN (KY)
4y a g
55.00
TY KENNEDY
WIEST, RICK, WIEST,
ROBERTINO DIODORO
7
91
6-44112
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY MACHO MON (KY)
5y d g
56.50
ALBERTO PUSAC
GEORGE BLATCHFORD
GEORGE BLATCHFORD
1
64
448-143
28
0
2
CAT ADDICTION (KY)
4y d g
56.50
JOSE MEDINA
ROBERT DAVIS
J. WILLIAMS
2
57
575-567
14
0
3
VIX VISION (OK)
6y d g
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
BAR VH RANCH
VICTOR HANSON
3
63
42235-4
22
0
4
PHELPS (OK)
5y d g
56.50
JUSTIN SHEPHERD
CIARA'S CAMP LLC
KARI CRADDOCK
4
50
8640-55
22
0
5
JAZZ MUSIC (KY)
4y d g
56.50
RY EIKLEBERRY
EMPIRE RACING STABLE
ROBERTINO DIODORO
5
64
462168
14
0
6
IN THE DEEP (KY)
3y d g
54.50
FLOYD WETHEY, JR.
PAUL BRANDT
JODY PRUITT
6
69
5-01401
8
0
7
TALK GRUFF (OK)
6y d g
56.50
JASON EADS
DAVIDSON, COLLEEN AN
M. DAVIDSON
7
62
6-36562
22
0
8
WESTERN DRAWL (OK)
6y d g
56.50
GUSTAVO HERRERA
KENNETH MCPHERSON
ARNOLD MORALES
8
58
444-671
15
0
9
TOWN DRUNK (FL)
4y a g
56.50
TY KENNEDY
KHAKI JACK RACING LL
THOMAS VAN BERG
9
50
32-8669
33
0
10
BORA BORA (KY)
5y d g
56.50
LEANDRO GONCALVES
BRIAN COOK
BRIAN COOK
10
70
7885-44
107
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAUI JANE (OK)
5y a k
56.50
FLOYD WETHEY, JR.
MICHAEL MAJOR
KENNETH NOLEN
1
59
1-23422
14
0
2
BILLIE G (OK)
5y d k
56.50
TY KENNEDY
KIM SWANGO
RANDY SWANGO
2
61
383-356
16
0
3
MIZZ MATTIS (OK)
4y a k
56.50
RY EIKLEBERRY
MICHAEL GROSSMAN
FRANCISCO BRAVO
3
39
016-064
14
0
4
EUTYCHIA (OK)
4y d k
56.50
KEN TOHILL
SWAN, PATRICK E., AN
PATRICK SWAN
4
64
336-468
15
0
5
KOTTONCANDY KISSES (OK)
4y d k
56.50
LEANDRO GONCALVES
KIRK THOROUGHBREDS L
KARI CRADDOCK
5
53
723463
14
0
6
DREAMING SILENT (OK)
4y d k
56.50
OBED SANCHEZ
LUCIO ESPIRITU
LUCIO ESPIRITU
6
40
974885
14
0
7
OH NO WATA (OK)
6y d k
56.50
ADRIAN RAMOS
ROBERT FISHER
ROBERT FISHER
7
33
08-7187
14
0
8
SHEZA HOT FLASH (OK)
3y d d
54.50
ALFREDO TRIANA JR.
TERRY WESTEMEIR
SCOTT YOUNG
8
51
107
15
0
9
FOREIGN CREATION (OK)
4y d k
56.50
JASON EADS
POGUE, WILLIAM ROBER
WILLIAM POGUE
9
62
31-65-35
14
0
10
QUEEN OF ALVA (OK)
3y k d
53.50
JOSE MEDINA
KELLY THIESING
KENNETH NOLEN
10
44
636-354
28
0
20 Mayıs 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Tampa Bay Downs ABD, Happy Valley Hong Kong, Will Rogers Down ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Tampa Bay Downs ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 tampa bay downs abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:45, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Will Rogers Down ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:45 will rogers down abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 mayıs 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 20 mayıs 2020 at yarışı programı, 20 mayıs 2020 tjk yarış programı, 20 mayıs 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, tampa bay downs abd at yarışı bülteni, 20 mayıs 2020 tampa bay downs abd at yarışı bülteni, günün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, bugün tampa bay downs abd at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 20 mayıs 2020 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni, will rogers down abd at yarışı bülteni, 20 mayıs 2020 will rogers down abd at yarışı bülteni, günün will rogers down abd at yarışı bülteni, bugün will rogers down abd at yarışı bülteni