Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNALAMCA
6y a a
HÜRBATUR
59.00
MER.ÇELİKAP
ELİF KAYA
C.T.KÖSE
7
89
412665
11
16
2.20.24
2
GOBEN
5y k a
TURBO
57.00
ALP.OLUKAP
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
6
78
831694
4
17
2.15.09
3
HERGELE
7y k a
BERKSOY
60.00
T.YILDIZ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
8
90
015116
12
19
2.15.57
4
RENGÜL
8y k k
ARASLI
58.00
H.ALTIN
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
2
77
984031
9
20
2.17.17
5
YURTTAY
7y k a
TURBO
56.00
H.KAPLANAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
1
85
3-51425
24
17
2.17.00
6
BOYLAM
5y k a
KAFKAS ŞAHI
56.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
B.AY
3
83
17543-3
24
15
2.16.62
7
ESANADOLU
7y k a
AYABAKAN
56.00
H.KATI
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
4
88
28-7824
24
15
2.16.56
8
GÜNEŞ IŞIĞI
5y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
O.BALKANAP
MEHMET ÇELİK
Ç.DEMİR
5
50
0111-00
18
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABASAMİ
2y d e
PERFECTO
57.00
D.MALATYALI
YAKUP ELĞAÇ
T.ATEŞ
7
0
0
20
2
DARK MASTER
2y a e
SPEEDY WOLF
57.00
H.KATI
MELİS KURTEL EMİN
MAH.YARDIMCI
3
0
0
20
3
FASTN FAMOUS
2y d e
ROCKMASTER (IRE)
57.00
F.KABADAYIAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
8
0
0
20
4
GREAT WARRIOR
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.GÜNDÜZELİ
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
4
0
0
20
5
KARA SERSERİ
2y d e
INDIGO RED (GB)
57.00
O.ATMACA
AHMET DEMİR
At Sahibi
2
0
0
20
6
MY DİNO
2y a e
MALKOÇOĞLU (USA)
57.00
N.AVCİ
AHMET DEMİR
At Sahibi
9
0
0
20
7
STARTAY
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
OĞUZ EREN
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
5
0
0
20
8
ZIRCONIUM
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
SER.GÖKÇE
10
0
0
20
9
CANMİRA
2y d d
ANATOLY
55.00
N.ŞEN
İSMAİL HADİOĞLU
R.COŞKUN
1
0
0
20
10
JİNDA
2y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
55.00
T.YILDIZ
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
6
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASLAN ADAM
4y d a
HALICARNASSUS (IRE)
61.50
İ.H.KETME
RECEP KETME
H.TEKİNALP
8
64
530313
5
19
2.05.93
2
KUPALIM
5y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
60.00
ÇETİN TAŞAP
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
9
64
6162-66
17
16
2.04.95
3
AS DE COEUR
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
56.00
E.YAVUZ
A.MERVE DİLMAÇ
Z.ÜNER
6
53
1312-87
10
17
2.03.40
4
ÇINAR BEY
4y d a
SRI PEKAN (USA)
56.00
T.YILDIZ
ŞEVKİ EREN
MEH.AYDOĞDİ
5
53
835295
10
14
5
BABA MUZO
4y d a
REY DE CAFE (USA)
53.50
MAHMUT TURAN
GÜLMEHMET YILDIRIM
T.KARACA
7
48
784611
10
20
6
RAY OF SUNSHINE
5y a a
NO LIMITE
54.00
S.TIRPAN
BOZAN BAĞ
H.TEKİNALP
2
46
9-04053
10
11
2.02.92
7
BAŞ BELA
4y d a
SİLSÜPÜR
51.00
O.YILDIZ
MEHMET GÜZEL
M.ÖZGÜL
1
43
885434
17
12
2.04.88
8
CUTTHROAT
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
50.00
İ.DİNAR
GÜVEN ŞAHLI
SAB.ARSLAN
3
36
5240-47
62
14
2.05.05
9
ANALUX
5y d k
LUXOR
50.00
N.AVCİ
MEHMET ALBAYRAK
İ.ALPUĞUR
4
33
953597
7
13
2.04.43
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATAKAN ABİ
3y d e
FAIRSON
61.00
M.GÜNDÜZELİ
TARIK NACİ YILDIZ
T.İMAL
2
45
433622
10
19
2.14.20
2
KATISFACTION
3y a e
GREEN GÖNEN
58.00
O.YILDIZ
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
5
51
311478
17
17
2.15.90
3
KING OMER (CAN)
3y d e
TAKE CHARGE INDY (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
ERHAN ALVEROĞLU
B.KAÇMAZ
4
51
221211
13
20
2.11.70
4
PANCHMAHAL
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
H.ÇİZİK
BURAK GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
3
45
173365
10
15
2.12.06
5
BATALLA
3y d e
KANEKO
56.00
MAHMUT TURAN
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
6
39
152300
17
15
2.14.17
6
VICTOR WOLLES
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
O.ÖZTÜRK
ERAY HAZAR
A.ÖZGEN
7
34
33-20
24
16
7
LAST MY GIRL
3y d d
UTOPIA (JPN)
53.00
O.ATMACA
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
1
28
33-1005
10
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞ HÜKÜMDAR
3y a e
HABERKAN
60.00
K.TOKAÇOĞLU
CEM KARTAL
R.ALTUNBAŞ
1
43
1
39
20
2
EMİRALİ
3y k e
KURTEL
60.00
O.ÖZTÜRK
LEVENT ÇARDAKLI
EM.TOKÇALAR
8
34
841
14
20
3
MEHTAR
3y a e
ÖZHABER
57.00
F.KABADAYIAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
2
36
612
10
19
4
SEDA SULTAN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
O.GÖKÇEAP
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
4
38
71
21
20
5
AĞCABEYİ
3y k e
BERKSOY
54.00
H.ÇİZİK
EKREM DİLBER
V.AKBULUT
7
25
833
7
17
6
BÜYÜKGÜÇ
3y k e
SEFA
54.00
H.ALTIN
BÜLENT GÖKKAN
MEH.ARSLAN
3
0
0
20
7
OKUYAN
3y a e
ONURKAAN
54.00
R.CİHAN
KADİR FİDAN
İ.ALPUĞUR
6
0
0
20
8
GÜZİNCAN
3y d d
ÖZDURAN
52.00
MAHMUT TURAN
ERHAN KAVÇİN
E.G.GÜNEŞ
5
0
0
31
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TREVI FOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
61.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
6
46
2-34432
10
17
2
FLAME STAR
3y d e
LION HEART (USA)
57.00
MER.ÇELİKAP
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
9
42
34-6532
21
15
3
YAKUP BABA
3y a e
MUSABEY
58.50
MAHMUT TURAN
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
8
41
257421
17
20
4
MY GLORY
3y d e
PRECIOUS
57.00
O.YILDIZ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
10
38
132752
14
17
5
SHARE TOGETHER
3y d e
SCARFACE
56.00
H.ÇİZİK
KEMAL KURT
T.PELEN
2
36
7-85222
17
19
6
HAN SOLO
3y d e
PAN RIVER
53.50
İ.DİNAR
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
7
31
543019
14
19
7
DOKTOR CİVANIM
3y a e
NO LIMITE
50.00
H.KAPLANAP
MUSTAFA ALAK
Ç.DEMİR
3
19
040369
10
13
8
KARTALİÇE
3y d d
HAKEEM (USA)
50.00
O.BALKANAP
GÜRKAN AKDOĞAN
T.KARACA
4
11
695680
10
4
9
MAVİ BONCUK
3y a d
CANBERKS LOVE
50.00
K.YILMAZAP
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
1
5
008
10
17
10
MİRAMBA
3y d e
MİRAMİS
50.00
Y.E.YÜKSELAP
DİNÇER KARABULUT
F.SERİNTÜRK
5
4
9859
10
16
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜK BEREN
7y a a
ŞENTAY
62.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
M.KARALI
9
69
971299
26
17
1.33.04
2
REBER
5y k a
GOBAKBEY
62.00
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
K.YILDIZ
8
64
784420
8
14
1.34.33
3
AVAN
7y k a
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.AKYAVUZAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
6
59
201257
42
17
1.31.86
4
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
51
517980
5
16
1.30.84
5
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
57.00
H.POLAT
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
2
29
414427
14
16
1.34.39
6
ELMASINKIZI
6y k k
TURBO
57.00
V.KIZMAZ
ŞÜKRÜ YARDIMCI
M.KEKLİK
1
61
435461
14
20
1.31.49
7
CANGOBAK
5y a a
GOBAKBEY
53.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
64
686472
5
14
1.36.48
8
MIZARBEYİ
6y k a
YAŞARCIK
55.00
E.KILIK
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
M.BALTA
3
24
476587
7
8
1.34.57
9
İBOBERK
4y k a
BERKSOY
54.00
İ.ÇİZİKAP
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
10
38
545080
28
12
1.39.42
10
NASİBİN
8y k k
SAĞANAK
53.00
M.E.DOĞANAP
NUSRET DOĞAN
İ.SAYIS
7
38
608338
14
10
1.32.06
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRBAŞ
4y d a
ZANJERO (USA)
63.00
N.ALTIN
UĞUR KAZANCI
A.TOPRAK
1
61
0-11201
42
20
1.14.32
2
KOCA OĞUL
4y d a
INDIGO RED (GB)
62.50
M.DOĞAN
ÖMER DEMİR
M.BALTA
12
60
845638
8
11
1.13.90
3
MAN ON FIRE
6y d a
YONAGUSKA (USA)
58.50
V.KIZMAZ
HÜSNÜ ERCAN
K.YILDIZ
10
51
606287
35
12
1.15.03
4
YAYLALI
5y a a
CUVEE (USA)
53.50
M.IŞIKAP
FATMA KAN
A.TOPRAK
3
41
8-00090
15
12
1.13.90
5
CAHİL
4y a a
CUVEE (USA)
52.50
İ.AKYAVUZAP
SIRAÇ DEMİR
F.DEMİR
4
40
082256
11
17
1.14.96
6
DELİ NUSRET
6y d a
MEDYA
51.50
B.BEKTAŞAP
SİNAN KORKMAZ
M.BALTA
8
37
554092
7
14
1.14.39
7
TAYLAN HAN
4y d a
BOSPORUS (IRE)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.KIZILYAMAÇ
9
29
622336
21
16
1.14.96
8
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
47.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
6
24
732655
7
12
1.14.30
9
MARMARAY
6y d a
TSAR
50.00
MEH.PARLAKAP
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
23
23-6670
98
12
1.13.84
10
OTANTİK
7y k g
BOSPORUS (IRE)
50.00
C.TEPEAP
SAHDUN KAYA
M.KARALI
2
22
000066
7
9
1.13.13
11
FALL THE SUN
6y a g
BOSPORUS (IRE)
50.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET YAVUZ
M.BALTA
7
20
340008
14
11
1.14.71
12
FAIR FINISH
4y d a
FAIRSON
50.00
H.DEMİRTAŞ
SAHDUN KAYA
M.KARALI
11
13
386306
14
8
1.15.70
13
OPRAH
4y a k
BANKNOTE (GB)
52.50
Ö.ORDUAP
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
13
40
814547
127
16
1.15.33
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK SAVIOR
3y d e
GOLDEN SUN
58.00
V.KIZMAZ
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
9
19
09-352
35
15
1.32.97
2
DIEANOTHERDAY
3y d e
BELMONT
58.00
E.KILIK
REŞİT DEMİR
İ.SAYIS
3
14
025089
14
13
1.34.08
3
HALF SPACE
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
N.ALTIN
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
2
11
87-895
14
15
1.38.98
4
KURT DEDEM
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
H.PARILDAR
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
13
18
977372
14
11
1.35.05
5
MAGNESIA PRENSİ
3y d e
ADONİSE
58.00
M.ÜNLÜ
MUSTAFA YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
10
3
087
14
17
6
MARVIN
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
B.BEKTAŞAP
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
6
0
0
20
7
RIO LION
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
İ.KATI
SAVAŞ ERGİN
MUH.YILDIRIM
12
5
75-6
19
17
1.34.47
8
BÜYÜK YILDIZ
3y a d
INDIAN DAYS (GB)
52.00
M.E.DOĞANAP
TAHİR KARATOPRAK
A.TOPRAK
4
3
008
35
17
9
CATCHING GIRL
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
H.POLAT
ŞÜKRÜ POLAT
A.TOPRAK
7
8
904090
51
4
1.34.48
10
DİLNAZ
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
56.00
M.A.AKTÜRK
EKREM BEŞERLER
A.TOPRAK
1
0
30
127
18
11
EĞLENCE GÜZELİ
3y a d
CARDINAL PIONEER
56.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
11
17
503393
14
13
1.30.52
12
KEPEZ VALLEY
3y d d
PRESSING (IRE)
52.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
14
17
555723
14
8
1.36.89
13
PUSULA
3y a d
ARIZONA RED (USA)
52.00
ABDULLAH ARAP
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
5
4
657606
14
7
1.31.07
14
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
56.00
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
MUH.YILDIRIM
8
21
234324
12
17
1.33.02
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
61.00
M.E.DOĞAN
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
2
39
931142
14
18
2.04.47
2
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
59.00
D.KORKMAZ
HASAN KOÇYİĞİT
CUDİ ÖZKAN
5
77
634723
12
16
2.03.16
3
NEW ALAÇAT
8y d a
EL SALVADOR
57.00
M.IŞIK
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
3
73
093104
12
18
2.04.82
4
ORANGE BLOSSOM
5y a a
SPORTS HERO (USA)
56.00
İ.ÇİZİK
ZEHRA BAYDAN
V.ÇİZİK
10
33
686095
32
14
2.02.91
5
GANDACHERRA
4y a a
LION HEART (USA)
55.00
Ş.KAPUCU
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
6
23
470347
32
14
2.06.28
6
ÖZDEMİR BEY
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
55.00
M.CANPOLAT
BUBO ERCAN
M.BALTA
7
59
437300
12
11
2.04.75
7
RODOLFO
4y a a
KANEKO
55.00
MEH.PARLAK
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
4
55
5-00000
14
14
2.08.28
8
ZEMANİ
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
55.00
Ö.ORDU
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
9
54
673634
14
14
2.05.46
9
CAPTAIN PITT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
İS.DEMİR
İBRAHİM ALTUNBAŞ
F.ALTIN
8
72
0080-11
7
20
2.02.94
10
THE GRAY
4y k a
THREE VALLEYS (USA)
55.00
T.YILMAZ
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
1
24
000005
14
8
2.05.98
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
60.00
V.DEMİR
TEYFİK TINAS
Ş.OLĞAÇ
3
61
113250
19
16
1.17.61
2
GÜL MATRA
3y a d
KANEKO
58.00
N.ALTIN
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
4
63
317411
28
20
1.16.85
3
HUUT
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
H.PARILDAR
AHMET ÇİÇEK
K.YILDIZ
2
39
051252
28
18
1.15.78
4
SEYDO BABA
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
V.KIZMAZ
MEHMET ÖZKAN
CUDİ ÖZKAN
1
37
233632
14
16
1.16.38
5
TULPARHAN
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
İ.AKYAVUZAP
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
7
30
164424
14
17
1.18.21
6
GALAHAD
3y d e
GILITTER
55.00
MEH.TAŞKAYA
SELAMİ NURAL
MUH.YILDIRIM
5
28
56251-9
19
19
1.17.38
7
SPECTACULAR FINISH
3y d g
BOSPORUS (IRE)
54.00
E.KILIK
MEHMET KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
8
25
619-30
42
17
1.21.81
8
YOLCU BEYİM
3y d e
NATIVE KHAN (FR)
55.50
M.ÜNLÜ
FATMA KAN
A.TOPRAK
6
24
051
14
20
1.19.12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KESVACANGÜN
3y k d
TURBO
60.00
V.KIZMAZ
BÜLENT TOYDEMİR
K.YILDIZ
12
36
11
14
20
1.27.66
2
ATİKSEMRA
3y a d
ATİKBEY
59.00
M.A.AKTÜRK
MURAT ÇELİK
M.KARALI
6
29
21
26
20
3
BERFİN KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
SERDAR DOĞAN
A.TOPRAK
1
27
31
7
20
1.24.33
4
FERZİNE
3y a d
TURBO
53.00
M.E.DOĞANAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
11
30
1
28
20
5
KARABİBERİM
3y d d
LİDERTAY
53.00
İ.ÇİZİKAP
YUNUS ADVAN
A.TOPRAK
4
28
1
21
20
1.28.75
6
LEYLOCAN
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
5
31
1
40
20
7
ODİNİNKIZI
3y a d
ODİNHAN
55.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET KANDEMİR
İ.SAYIS
7
32
412
14
19
8
AŞKCAN
3y k d
HIZLITAY
52.00
Ö.ORDUAP
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
10
0
0
20
9
CAMUZ GÜZELİ
3y a d
UÇANBEY
54.00
H.PARILDAR
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
13
0
33
7
18
1.26.82
10
EMETLİ KIZI
3y k d
TOŞUR
55.50
M.ÜNLÜ
ALİ POLAT
İ.SAYIS
2
0
9
21
19
1.34.58
11
MEMİŞKIZI
3y k d
YAŞARCIK
50.00
MEH.PARLAKAP
ABDULHAMİT YARDIMCI
M.KEKLİK
14
0
0
20
12
NEZAKET HANIM
3y a d
ATİKBEY
54.00
H.DEMİRTAŞ
SİNAN SUNKAR
M.KEKLİK
3
0
0
20
13
RUHA GÜLÜ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET GARİP BECENE
K.YILDIZ
8
4
076
7
17
1.29.77
14
TERK KIZI
3y k d
YAŞARCIK
55.50
H.POLAT
SİNAN SUNKAR
M.KEKLİK
9
0
04
21
18
1.30.25
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAL BEY
3y k g
PONTIAC
56.00
İ.AKYAVUZAP
GÖKHAN YAVUZEL
A.GÜLLÜ
13
18
577339
15
12
1.29.84
2
ATEŞ TUTAN
3y a e
GOLDEN SUN
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET YALÇIN
M.KEKLİK
5
6
0-66009
19
14
1.35.40
3
FAST
3y a e
UTOPIA (JPN)
57.00
M.F.ASLANAP
HASAN GÖRGÜN
K.YILDIZ
7
0
0
20
4
KING OF İZMİR
3y d e
DR FONG (USA)
58.00
E.KILIK
ARDA ÇETİNKAYA
M.KEKLİK
8
0
0
20
5
SAKARBAŞI
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KILIÇ
KAHRAMAN YILDIZ
A.GÜRGÖZE
4
8
0876-9
5
15
6
TOUCH GREY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
B.BEKTAŞAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
10
22
028242
14
18
1.30.80
7
YEMCİ REŞİT
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
M.A.AKTÜRK
AZİZ KARAKEÇİLİ
CUDİ ÖZKAN
11
17
236385
19
14
1.33.21
8
CAN DOSTUM
3y d d
KANEKO
56.00
V.KIZMAZ
CELAL CİNGÖZ
İ.SAYIS
1
6
0508
7
16
9
CHAMPION BABY
3y d d
PRESSING (IRE)
56.00
H.PARILDAR
EROL ÇOKLAR
M.KILINÇ
12
19
232654
14
15
1.29.54
10
IKADOR
3y d d
EL KAŞGAR
56.00
N.ALTIN
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
14
24
23-6740
72
8
1.34.12
11
MAGIC LOVE
3y a d
GREEN GÖNEN
52.00
T.YILMAZAP
GÜLSÜM ERCAN
M.KARALI
3
13
0034
14
16
1.32.60
12
MELODICA
3y a d
PAN RIVER
56.00
H.DEMİRTAŞ
HAZIM AKTAŞ
A.TOPRAK
6
11
060087
14
5
13
SEVGİADASI
3y a d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
KASIM TUMBUL
M.KARALI
2
10
037488
14
9
1.30.36
14
SUSEN KIZI
3y d d
ZANJERO (USA)
52.00
M.IŞIKAP
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
9
19
352478
19
11
1.48.58
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALLY SQUALL (KY)
3y d d
50.50
CRISTIAN TORRES
ENRIQUE ARROYO, JR.
ENRIQUE ARROYO
1
51
642532
25
0
2
KAUFY FUTURES (FL)
3y d d
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
OAKLEAF FARM
TAMARA LEVY
2
53
5885
8
0
3
ROSETTA'S GIFT (FL)
4y d k
56.00
EDGARD ZAYAS
ANGELA INGENITO
KATHLEEN O'CONNELL
3
51
322322
15
0
4
RAPID RIVER (FL)
4y d k
56.00
MANOEL CRUZ
JANET ERWIN
DAVID FISHER
4
63
47
68
0
5
LION DIVA (FL)
4y d k
56.00
RICHARD MITCHELL
WILLOUGHBY SIMPSON
WILLOUGHBY SIMPSON
5
28
502-266
29
0
6
RESPONDINGTOGLOBAL (FL)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
COCO RANCH LLC
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
6
45
755444
17
0
7
QUEEN SMART (FL)
3y a d
49.00
ALBERTO BURGOS
AMAYA, GUSTAVO AND R
GUSTAVO AMAYA
7
39
0
50
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:17 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONCERTOS APPEAL (FL)
7y d k
55.50
CHARLES LOPEZ
ZOLLIE DURR
PETER WASILUK, JR.
1
62
627-517
17
0
2
GRAN LETIZIA (KY)
4y d k
55.50
EDGARD ZAYAS
GRANPOLLO STABLE AND
VICTOR BARBOZA, JR.
2
70
514-4-21
43
0
3
AURORA PRINCESS (KY)
4y d k
55.50
JESUS RIOS
VICENTE STELLA STABL
OSCAR GONZALEZ
3
60
125-544
24
0
4
GRACIAS ADIOS (FL)
4y d k
55.50
ANDRE RAMGEET
MARCO THOROUGHBRED C
AUBREY MARAGH
4
64
625248
10
0
5
R PAPER CHASER (FL)
4y d k
55.50
SAMY CAMACHO
MARRAFFA, ROBERT R.
WILLIAM HICKEY
5
58
162376-
127
0
6
QUICKLUCKYCOCO (FL)
4y k k
55.50
LEONEL REYES
COCO RANCH LLC
ALEXIS CORDERO-LOPEZ
6
68
4-04446
17
0
7
SUM MO CASH (FL)
3y d d
53.50
JOSE ALVAREZ
RIDENJAC RACING
MONTE THOMAS
7
69
756115
17
0
8
RACHEL'S SMOKIN (KY)
4y d k
56.00
ALBIN JIMENEZ
GERARD LOPEZ
ROHAN CRICHTON
8
64
526311
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNOW AND LILLYLYNN (FL)
2y k d
53.50
JONATHAN GONZALES
J STABLES LLC
ANTONIO SANO
1
0
0
0
2
RISEN CHANGE (FL)
2y k d
53.50
SAMY CAMACHO
BIG E STABLES LLC
IAN HEMINGWAY
2
0
0
0
3
WAIKIKI (FL)
2y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
3
44
53
18
0
4
PINK (FL)
2y d d
53.50
JAIRO RENDON
ARINDEL
SAFFIE JOSEPH, JR.
4
0
0
0
5
LUCKY MILADY (KY)
2y d d
53.50
DIEGO GOMEZ
LAURIE PLESA
EDWARD PLESA, JR.
5
33
7
32
0
6
PROMENADE REVIEW (KY)
2y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
BRANDYWINE FARM
ANTONIO SANO
6
0
0
0
7
MATTER OF FATE (ON)
2y d d
55.00
CARLOS LUGO
PITZER, JEFF AND DON
JEFFREY PITZER
7
0
0
0
8
KITTY JAK (FL)
2y d d
53.50
LEONEL REYES
DOBLE JAK INVESTMENT
HERNAN PARRA
8
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMOND OOPS (KY)
4y d a
54.50
JAIRO RENDON
DIAMOND 100 RACING C
PATRICK BIANCONE
1
89
1161-6-
127
0
2
DISCREET ANGEL (KY)
6y d a
55.50
JESUS RIOS
GUILLERMO BERRIOS
ENRIQUE ARROYO
2
95
32-3243
43
0
3
PAY ANY PRICE (FL)
9y a a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
MATTIES RACING STABL
GEORGINA BAXTER
3
104
1113-13
79
0
4
MR FRENCH (GB)
5y d a
54.50
JEFFREY SANCHEZ
NME 56 LLC
MARCIAL NAVARRO
4
98
111-113
45
0
5
SHOSHONE BRAVE (FL)
6y d a
54.50
JOSE BATISTA
MAURICE MILLER LLC
ANGEL RODRIGUEZ
5
90
56-8251
24
0
6
SINGANDCRYINDUBAI (ON)
5y d a
55.50
EDGARD ZAYAS
JAROSLAW KOWALCZYK
JORGE NAVARRO
6
98
426-440
45
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY FORTUNE (KY)
3y d e
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
M AND M RACING STABL
VICTOR BARBOZA, JR.
1
0
0
0
2
REAGAN'S HEART (FL)
3y d e
53.50
JOSE BATISTA
FLYING FINISH FARM
RORY MILLER
2
56
2532-94
25
0
3
LENNOX (FL)
4y d a
56.00
JEFFREY SANCHEZ
ARINDEL
STANLEY GOLD
3
55
0-453
22
0
4
COCONUT MAN (NY)
3y d e
50.00
KENNYEL SUAREZ
RYAN RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
4
0
9
58
0
5
MOOCHIE MAN (KY)
3y d e
53.50
JESUS RIOS
GALLOSTABLES
JENA ANTONUCCI
5
45
0-4
53
0
6
DEXTER (FL)
4y k a
56.00
EMISAEL JARAMILLO
RUSTLEWOOD FARM, INC
RALPH NICKS
6
71
4382-4
22
0
7
ANALYZEYOURVISION (KY)
3y d e
53.50
EDGARD ZAYAS
CHESTER PRINCE
KATHLEEN O'CONNELL
7
0
0
0
8
FRANK ALONE (FL)
3y a e
53.50
SAMY CAMACHO
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
8
11
00-
127
0
9
BIG SPENDER (FL)
3y d e
53.50
JAIRO RENDON
STELLA THAYER
DAVID FAWKES
9
41
6
31
0
10
UNPUBLISHED (FL)
3y d e
49.00
ALBERTO BURGOS
JACKSON, GARY G. AND
GARY JACKSON
10
68
637
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALSITA ROJA (FL)
3y d d
53.50
SAMY CAMACHO
CRYSTAL RACING ENTER
ARMANDO DE LA CERDA
1
56
3-21376
25
0
2
FOR REEF'S SAKE (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
D AND D STABLE
JULIO CARTAGENA
2
67
441333
18
0
3
RETURN THE FAVOR (FL)
3y d d
54.00
TONY MARAGH
RAJKAMAL MARAGH
ALLEN MARAGH
3
52
6-74236
23
0
4
HAPPY LADY (FL)
6y k k
55.50
DIEGO FERNANDO GOMEZ
MAURICE MILLER LLC
LUIS DOMINGUEZ
4
56
7-33321
23
0
5
MOONLIT SEA (PA)
6y d k
55.50
JONATHAN GONZALES
DANIEL SULLIVAN, III
JOHNNY COLLINS
5
60
5-523-85
15
0
6
ARMS WIDE OPEN (KY)
3y a d
53.50
VICTOR LEBRON
ARRIAGADA, JUAN AND
JUAN ARRIAGADA
6
67
6-512
15
0
7
HOT FUDGE HONEY (KY)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
GAGNE, DEBBIE, SEPLO
RONALD SPATZ
7
46
973371
51
0
8
DIAMOND LOVE (FL)
5y a k
55.50
JOSE BATISTA
LAURENCE I. FOGGLE L
DAVID KASSEN
8
73
567-372
75
0
9
ALPILLES (KY)
3y a d
53.50
ALBIN JIMENEZ
JOHN PENN
FERNANDO ABREU
9
62
6-51205
17
0
10
MAGIC MAKER (KY)
4y d k
52.00
CRISTIAN TORRES
PETER MIRABELLI
TAMARA LEVY
10
59
3-63316
29
0
11
TREASURED INFO (FL)
3y d d
53.50
JAIRO RENDON
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
11
42
9413-58
100
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COMPANY STORE (FL)
3y k e
53.50
JAIRO RENDON
MING, DONALD L. AND
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
82
2
44
0
2
JEEKER JOE (FL)
3y d e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
LAURELES RACING INC.
AGUSTIN BEZARA
2
83
655
18
0
3
TRINNI JOHN (NY)
3y a e
53.50
ANGEL RODRIGUEZ
SHERRY RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
3
0
0
0
4
GEONOSIS (KY)
3y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
MAGIC STABLES LLC AN
ANTONIO SANO
4
84
32243-
127
0
5
CRISTIANO (KY)
3y a e
53.50
EDGARD ZAYAS
BISCAYNE RACING CLUB
VICTOR BARBOZA, JR.
5
0
0
0
6
HIP HIP JORGE (KY)
3y k e
50.50
CRISTIAN TORRES
MY MEADOWVIEW FARM L
MARK CASSE
6
63
06
86
0
7
BLUE SOLO (FL)
3y a e
53.50
FRANCISCO VALENTIN
CHARLENE STEVIC
FRANK SANTILLANA
7
0
0
0
8
I TURN A NIGHT UP (FL)
4y d a
56.00
SAMY CAMACHO
ALTER'S RACING STABL
HAPPY ALTER
8
54
5-3
25
0
27 Mayıs 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:17 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 mayıs 2019 pazartesi at yarışı bülteni, 27 mayıs 2019 at yarışı programı, 27 mayıs 2019 tjk yarış programı, 27 mayıs 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 27 mayıs 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 27 mayıs 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 27 mayıs 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni