Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYNİŞAN
3y a d
KURUŞAĞA
57.00
H.KARATAŞ
SELİM DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
1
0
0
20
2
ÇERMİKKIZI
3y a d
ATOMKARINCA
57.00
M.KAYA
HAKKI AKDUMAN
ŞÜK. ÇELİK
9
0
0
20
3
DELİHAKIZ
3y a d
KURTEL
57.00
B.AVERBAK
ERHAN AK
B.YETGİN
7
0
0
20
4
KAYAADA
3y k d
CİHANLAÇİN
57.00
T.KERESTECİAP
KADRİYE KAYA
E.ÇEŞME
4
0
0
20
5
KUZEY YILDIZI
3y a d
AKMAN
57.00
H.ÇİZİK
MURAT DANIŞ
HAKAN EL
2
0
0
20
6
LATİN ÇİÇEĞİ
3y a d
ALTAHA
57.00
S.BOYRAZ
İBRAHİM YILDIZ
Ö.GÜNELİ
8
0
0
20
7
LİVADİ
3y k d
GOBAKBEY
57.00
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
C.DEMİR
6
0
0
20
8
NAKIŞIN KIZI
3y k d
BALIKHAN
57.00
G.YILDIZ
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
3
0
0
20
9
RENGİN ABLA
3y a d
SARRAF
57.00
GÖKH.GÖKÇE
YASEMİN BAŞTEMUR
B.ŞANDAN
10
0
0
20
10
SAGARMATA
3y d d
TURBO
57.00
M.HAMEDİ
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
5
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERİN DİYAR
3y a d
KANEKO
59.00
B.AKÇAYAP
SEBATİ DUMAN
T.ŞİT
2
49
418431
14
20
1.38.81
2
BEŞYÜZYİRMİ
3y d d
KANEKO
57.50
F.ARSLANAP
BAĞNU EĞİLLİ
S.CAN
7
48
334575
12
14
3
GOLDENPASS
3y d e
PERFECT STORM
60.00
H.KARATAŞ
METE ALBAYRAK
HÜS.ÇAKMAK
5
47
12
21
19
4
CREED BOY
3y a e
DR FONG (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
3
39
464125
7
18
5
PATRIOTTICO
3y d g
ZANJERO (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
MEHMET İ. AKDENİZ
V.YÜKSEL
4
39
282213
14
19
6
MYSTIC GREEN
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
55.50
O.YILDIZ
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
1
38
17-846
37
16
7
REY
3y d d
KANEKO
55.50
A.ASLAN
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
6
38
31-7
21
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFTER FOREVER
4y d a
LUXOR
60.00
MÜS.ÇELİK
BEHÇET MERGİN
F.KILIÇ
3
78
13-2311
14
20
1.34.76
2
IMPULSIVE
6y a a
MIZZEN MAST (USA)
59.00
Ö.YILDIRIM
FEDAİ KAHRAMAN
K.BALTACI
6
95
125825
7
16
1.34.09
3
BAYEZID (IRE)
4y d a
MOST IMPROVED (IRE)
55.00
H.KARATAŞ
EMİR ALKAŞ
S.TAŞBEK
5
93
217462
14
16
1.35.91
4
BAVYERA
4y a a
CAPE BLANCO (IRE)
54.00
M.P.DEMİRAP
VEYSEL KAHRAMAN
K.BALTACI
1
0
00
12
18
5
GREY CLOUD
5y k a
GREEN GÖNEN
54.00
A.KURŞUN
BERRİN GEDİK
A.KASAR
2
78
33155-6
25
17
1.35.10
6
SİNCLAR
6y d a
OKAWANGO (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
SİNA ERDAL
S.YILMAZ
4
93
8-54793
23
8
1.34.92
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIZIM AZRA
3y d d
KANEKO
60.00
H.KARATAŞ
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
2
80
221242
12
18
2
BLANCHARD
3y d d
MALİ
59.00
A.ÇELİK
ESMER CULFA
G.GÖKÇE
5
85
3-11317
14
19
3
JUNO
3y a d
RIP VAN WINKLE (IRE)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
3
53
5-21114
7
19
2.09.37
4
LADY CEYLİN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
EMİR HASAN YILMAZ
Ö.GÜNELİ
4
69
630150
14
18
5
MY TROUBLED
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
A.SÖZEN
SERDAL ADALI
S.ÖZÖLKE
1
35
0221-65
18
18
6
ROTASIZ SEYYAH
3y a d
EL CORREDOR (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
6
42
1792
22
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENİZCANIM
5y d k
LION HEART (USA)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
SERDAR ÜZÜM
R.YILDIZ
5
91
1-15587
35
16
1.07.08
2
AYZA
6y a k
KANEKO
62.00
A.KURŞUN
GÖKHAN İNCE
M.TOKÇALAR
3
89
355131
17
20
1.04.39
3
BORANTAY
5y d a
LION HEART (USA)
62.00
M.KAYA
GİZEM BURÇLU UZUN
S.YILMAZ
8
89
854111
15
20
4
WINCHESTER
6y d a
PERFECT STORM
62.00
Ö.YILDIRIM
HAKAN YÜCETÜRK
S.BEKTAŞ
4
89
3244-14
14
19
5
YAĞIZINOĞLU
6y d a
OKAWANGO (USA)
62.00
GÖKH.GÖKÇE
NACİYE ARZU ALPASLAN
B.TOSUN
1
89
226612
29
19
1.04.73
6
BLUE VICTORY
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.ÇELİK
AYTUĞ ATALAY
H.YÜZBAŞI
6
81
41-2544
23
16
7
POWER LOVE
6y d k
KANEKO
56.00
A.SÖZEN
ÖZEN ADALI
S.ÖZÖLKE
2
77
527-653
32
14
8
ASLAN KOÇUM
5y d a
PRESSING (IRE)
52.50
MÜS.ÇELİK
MURAT ÖZTÜRK
M.ÖZTÜRK
7
70
265456
23
13
9
MAKAMBO
4y a a
AFTER MARKET (USA)
51.00
N.AVCİ
ŞEMSİ AĞIRTAŞ
MAH.BAYKARA
9
67
56-3757
32
13
1.04.52
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞ KARINCA
3y k d
ATOMKARINCA
57.00
A.SÖZEN
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
5
0
0
20
2
CİĞERPARE
3y a d
ALTAHA
57.00
B.AVERBAK
YÜKSEL CELİM
MURAT ÇAM
8
0
0
20
3
DEMRECAN
3y k d
TURBO
57.00
MÜS.ÇELİK
H.HAZAL ŞAMAN
O.GÜNDOĞDİ
11
0
0
20
4
EĞİLKIZI
3y k d
GOBAKBEY
57.00
H.KARATAŞ
BAĞNU EĞİLLİ
S.CAN
3
0
0
20
5
GİZEMAVİ
3y a d
TURBO
57.00
Ö.YILDIRIM
SAMİ KANDİL
Ş.GÖKÇE
7
0
0
20
6
HOŞTAY
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
MAH.YARDIMCI
9
0
0
20
7
KAMAKAYA
3y k d
DALHATOV
57.00
M.KAYA
ETHEM KAYA
E.ÇEŞME
2
0
0
20
8
KOLEJ GÜZELİ
3y a d
ÇAĞAN
57.00
GÖKH.GÖKÇE
S.BEHÇET KORKMAZ
M.T.BALYEMEZ
10
0
0
20
9
KÜÇÜKTUNCA
3y k d
TURBO
57.00
M.AKYAVUZ
BEŞİR KAYA
E.ÇEŞME
1
0
0
20
10
SACİDE TAY
3y k d
ÖZGÜNHAN
57.00
H.ÇİZİK
NECDET TURAN
Ö.GÜNELİ
6
0
0
20
11
SATILAY
3y a d
KOBRA
57.00
A.ASLAN
TURAN ÇİÇEK
S.ALMAZ
4
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKULA
5y k a
TURBO
60.00
H.KARATAŞ
SONER SÖKMEN
EN.KARATAŞ
5
97
152261
28
20
2.15.17
2
ARTUKLU
5y a a
AYABAKAN
60.00
M.BAYIR
ALİ YILDIZ
Y.ARİ
8
108
0-41180
39
20
2.17.80
3
AŞEMEZ
8y a a
YALAZ
60.00
D.YILDIZ
ERDAL ÖZTÜRK
N.GÜVEN
9
119
331224
75
20
2.19.82
4
ERTEMİZ
6y d a
DEMİRKAZIK
60.00
A.ÇELİK
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
4
100
324145
23
20
2.15.73
5
ŞAHİNTER
7y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
7
107
211530
22
20
2.15.67
6
TARIKHAN
6y k a
HORASANLI
60.00
Ö.YILDIRIM
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
116
111136
23
20
2.16.40
7
TAŞKIR
7y a a
ARASLI
60.00
M.AKYAVUZ
METİN ÇALDIRAN
İ.KÖROĞLU
6
99
134711
23
20
2.20.97
8
YETİM AHMET
5y d a
DEMİRKAZIK
60.00
A.KURŞUN
AHMET KORKMAZ
E.ÇETİNKURT
10
104
18-1202
14
18
9
DÜŞLEM
5y k k
TURBO
58.00
S.KAYA
ERGUN KALABAK
E.KAYA
2
97
13-7878
21
20
2.17.52
10
OĞUZBOYLU
4y k a
ANKA
57.50
MÜS.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
102
131160
22
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZBİLDEN
4y k a
ÖZGÜNHAN
60.00
E.ŞİMŞEKAP
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
2
84
412121
20
20
2
ALEMİN KRALI
6y k a
TURBO
62.00
O.YILDIZ
SEBAHADDİN KAMBER
G.SUBAŞI
1
77
133661
18
20
3
BERATBEY
6y k a
DOĞANGÜN
62.00
MÜS.ÇELİK
CEMAL YILDIZ
M.KAPLAN
7
77
986426
9
14
4
RENGÜL
8y k k
ARASLI
62.00
M.KAYA
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
5
77
840317
6
19
2.24.15
5
BÜTÜNAY
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
MER.ÇELİKAP
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
9
76
552325
4
17
2.24.91
6
AZANT
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.50
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
4
75
6-45411
16
20
7
SANAY
5y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
F.ARSLANAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
3
71
647612
7
19
2.24.86
8
KELEMER
4y a a
ONURKAAN
53.50
N.AVCİ
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
8
65
811138
11
18
9
TAŞRALI
5y a a
KARAKEMAL
54.50
H.ÇİZİK
İSMAİL ARSLANCA
M.TEKDOĞAN
6
62
714243
12
17
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALAŞAH
3y a d
AYABAKAN
57.00
Z.KARABULUTAP
ERTUĞRUL İLHAN
MAH.BAYKARA
10
0
0
20
2
ASİLHABER
3y a d
ÖZHABER
57.00
M.AKYAVUZ
EYYÜP ÇALDIRAN
İ.KÖROĞLU
3
0
0
20
3
DAĞNERGİSİ
3y d d
BİLGİNER
57.00
A.ÇELİK
FERHAT YAVAŞ
F.YAVAŞ
7
0
0
20
4
EYLEMİM
3y a d
SERDARHAN
57.00
S.İPEK
BURHAN DEMİRKOL
EN.KARATAŞ
9
0
0
20
5
GÜNEŞLİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
A.SÖZEN
MEHMET GÜNEŞ
At Sahibi
2
0
0
20
6
MUTLUEDEN
3y d d
KAIZBERT (RU)
57.00
M.P.DEMİRAP
ERDEM ARAL
AT.GÖKÇE
6
0
0
20
7
NEVRİYE HANIM
3y k d
ÖZHABER
57.00
M.KAYA
MUSTAFA DEMİR
R.AKAN
4
0
0
20
8
STORM COLT
3y a d
UÇANBEY
57.00
H.KAPLANAP
ALİ POLAT
B.TANRIKULU
8
0
0
20
9
UÇAN ŞİMŞEK
3y a d
SARRAF
57.00
A.KURŞUN
YENEL KAYA
CUMA POLAT
1
0
0
20
10
YEŞİLKIZ
3y k d
ANKA
57.00
G.YILDIZ
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
Ö.GÜNELİ
5
0
0
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞHATTI
4y k k
SALTUKHAN
58.00
M.KAYA
BEŞİR KAYA
E.ÇEŞME
6
33
803285
7
14
1.17.02
2
OYMAPINAR
4y k k
TAMERİNOĞLU
58.00
G.YILDIZ
HALİT DAĞTEKİN
MEH.ARSLAN
13
29
421606
10
17
1.18.16
3
CAMGÖZ
4y d k
ZİGANA
56.00
A.SÖZEN
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
9
48
234253
19
16
1.19.92
4
KANLI AY
4y k k
ONURKAAN
55.00
MER.ÇELİKAP
SUAT YILMAZ
T.ÇEKİCİ
5
30
041792
4
17
1.18.28
5
AYDİL
4y k k
EMAEL (PL)
55.00
B.AVERBAK
MEHMET TAŞKIRAN
M.TAŞKIRAN
15
28
701007
33
17
6
BADEŞAN
4y a k
BİLGİN
55.00
A.ASLAN
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
4
23
890359
9
11
1.20.01
7
DERİNDENİZ
4y d k
UÇANBEY
55.00
H.ÇİZİK
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
2
38
345-388
7
13
1.18.63
8
HANIM HANIM
4y a k
KOŞANEFE
55.00
N.AVCİ
AHMET KAYA
E.ÇEŞME
7
27
746955
5
9
1.20.26
9
MİRA MİRA
4y a k
TURBO
55.00
A.ÇELİK
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
İ.ERDEM
8
76
555339
18
11
1.18.96
10
MİSS TURBO
4y k k
TURBO
55.00
M.ÇİÇEK
V.HAKAN KELEŞ
İ.KARADAĞ
14
43
15-164
26
18
11
NARŞERBETİ
4y a k
TOŞUR
55.00
S.BOYRAZ
MEHMET DURMAZ
Ö.GÜNELİ
3
35
10-4566
11
15
1.19.61
12
SONBİLGİNUR
4y k k
ÇELİKKAN
55.00
M.P.DEMİRAP
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
12
27
34788-0
4
7
1.18.99
13
DOKUMACIKIZ
4y k k
KAIZBERT (RU)
55.00
O.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
A.S.GÜRSAN
1
24
080907
53
13
14
KÜÇÜK PRENSES
4y d k
GÜNTAY
54.00
B.AKÇAYAP
HİLMİ CAN ESEN
AKİF YILMAZ
10
6
78007
16
15
1.21.15
15
SAKLI KÖY
4y k k
ONURKAAN
52.00
Z.KARABULUTAP
ALİ CAN YAMANER
F.GEZİCİ
11
6
7-70000
4
14
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POLAR JET (FL)
5y d a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
SANFORD GOLDFARB
JORGE NAVARRO
1
85
30-5431
43
0
2
STEADY EARNER (KY)
3y d e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
AURICCHIO AND JACOBS
AUBREY MARAGH
2
70
6-43342
15
0
3
ART'S TABLE (KY)
4y k a
52.00
CRISTIAN TORRES
KARL CASE
GILLIAN ANDREASEN
3
73
357111
17
0
4
EIGHTS AND ACES (KY)
4y k a
55.50
JOSE BATISTA
PIEDRA, AMAURY J. AN
MONICA MCGOEY
4
68
2528-35
15
0
5
SOLDOLLIE (FL)
4y d a
55.50
TONY MARAGH
AURICCHIO AND JACOBS
AUBREY MARAGH
5
85
811-
127
0
6
FLORIDA COTTON (FL)
5y k a
56.00
EDGARD ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
6
92
22-2151
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:17 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHORTY (FL)
2y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
1
31
75
16
0
2
DAKOTA BEACH (FL)
2y d d
53.00
JOSE BATISTA
FLYING FINISH FARM
RORY MILLER
2
0
0
0
3
EL PILLO (FL)
2y d e
53.50
DIEGO GOMEZ
JULIO TAPAHUASCO
JAVIER NEGRETE
3
0
0
0
4
EL DUQUE (FL)
2y d e
53.50
JESUS RIOS
BETHANY ORTEGA
RAMON MINGUET
4
4
7
37
0
5
SAINT BENEVOLENCE (KY)
2y a e
53.50
LEONEL REYES
GALVEZ, JUAN AND BAB
RAMON MINGUET
5
0
0
0
6
ROSAS WAY (FL)
2y a e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
RAMIRO ROSAS-MEDINA
ANGEL RODRIGUEZ
6
37
54
16
0
7
ZANNO (FL)
2y a e
53.50
EDUARDO NUNEZ
KAUFMAN, GREGORY AND
WESLEY WARD
7
34
6
51
0
8
YES FOR LESS (FL)
2y d e
50.50
CRISTIAN TORRES
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
8
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAU TRACE (FL)
3y a e
53.50
EDGARD ZAYAS
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
76
25-6344
44
0
2
DEXTER (FL)
4y k a
56.00
EMISAEL JARAMILLO
RUSTLEWOOD FARM, INC
RALPH NICKS
2
71
4382-4
28
0
3
WOLFPUB (FL)
4y a a
56.00
DIEGO GOMEZ
CAROLINA STABLE
MANUEL ESTEVEZ
3
54
05
14
0
4
MINNESOTA (KY)
3y d e
52.50
MIGUEL VASQUEZ
PALACIOS THOROUGHBRE
JACOB PALACIOS MOLINA
4
30
0-
127
0
5
I STAND CORRECTED (FL)
3y d e
55.00
CARLOS LUGO
IRISH EYES STABLE, T
JOHN VINSON
5
68
6-795
22
0
6
BOROUGH BOY (KY)
3y d e
53.50
ALBIN JIMENEZ
GALLOSTABLES
JENA ANTONUCCI
6
56
78
24
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS LOTUS FLOWER (KY)
4y a k
55.50
MARIA SCALDAFERRI
HARDEN, DENISE AND C
MICHAEL MORRISON
1
67
467728-
127
0
2
QUICK POINT (KY)
3y d d
53.50
SAMY CAMACHO
RITCHIE ROBERSHAW
ROBERT HESS, JR.
2
64
8-1868
21
0
3
NEWMANS FAST GIRL (KY)
4y a k
55.50
MIGUEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
3
70
4424-57
21
0
4
BEACH DREAMING (KY)
4y d k
55.50
JOSE BATISTA
THOMAS CROSS
JACOB PALACIOS MOLINA
4
70
322-179
23
0
5
ENDUROS TIGRESS (FL)
3y d d
53.50
JESUS RIOS
J STABLES LLC
ALEXIS DELGADO
5
62
73231
21
0
6
REGAL EMBRACE (KY)
3y d d
53.50
JAIRO RENDON
MATALONA THOROUGHBRE
KATHLEEN O'CONNELL
6
55
421
30
0
7
UNCAPTURED ANGEL (FL)
3y k d
53.50
VICTOR LEBRON
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
74
8521
31
0
8
TOTAL TREASURE (FL)
4y d k
52.00
CRISTIAN TORRES
HOISINGTON, ERNEST A
PAUL KOPAJ
8
54
4157-05
24
0
9
PRINCESS GABY (KY)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
9
69
7-26215
31
0
10
JEANIEONTHEBEACH (FL)
3y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
PINNACLE RACING STAB
LILLI KURTINECZ
10
61
18-4799
21
0
11
GOSSIP ISLE (KY)
4y a k
55.50
HECTOR BERRIOS
CORNELIA WHALEN
KATHY MONGEON
11
57
2441-45
37
0
12
RETURN THE FAVOR (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
RAJKAMAL MARAGH
ALLEN MARAGH
12
54
742365
6
0
13
MAMBO DANCER (KY)
4y d k
56.00
EMISAEL JARAMILLO
P AND G STABLE
JORGE DELGADO
13
68
645831
28
0
14
DUBAIAN (KY)
5y k k
55.50
EDGARD ZAYAS
KENDALL HANSEN
MICHAEL MAKER
14
64
86-4324
24
0
15
CATHERINES WARRIOR (FL)
3y d d
53.50
RICHARD MITCHELL
NEGRETE, JAVIER AND
JAVIER NEGRETE
15
53
176898
24
0
16
LILLIE'S HEAT (KY)
3y d d
53.50
SAMY CAMACHO
PHILIP DICOSMO
BOBBY DIBONA
16
72
53412
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SASSY LASSY (FL)
3y d d
50.50
CRISTIAN TORRES
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
1
50
8443
15
0
2
NOT REGRET (FL)
3y d d
50.00
KENNYEL SUAREZ
LONG TRAIL STABLES,
NORBERTO PALAVECINO
2
54
2
37
0
3
ELUSIVE AURA (IL)
4y d k
56.00
JOSE BATISTA
BREDESON, GORDON W.
MOISES YANEZ
3
37
596226
15
0
4
MONJA (KY)
4y a k
56.00
JAIRO HERNANDEZ
RICARDO ROMO
JAVIER NEGRETE
4
40
356235
21
0
5
INDY CONTENDER (IN)
4y d k
51.50
MIGUEL ARROYO
PALM BEACH RACING PA
DAVID BROWNLEE
5
34
975-090
119
0
6
SIERRA LOVE (FL)
5y d k
56.00
JEFFREY SANCHEZ
COMBEST RACING CORPO
PHIL COMBEST
6
47
66-3254
15
0
7
JENNA DAWN (FL)
5y d k
51.50
ALBERTO BURGOS
FRANCES GOGAS
FRANCES GOGAS
7
48
624254
30
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAXIXE (ON)
4y d k
56.00
CHARLES LOPEZ
HORSE'N AROUND RACIN
ROHAN CRICHTON
1
69
25-55-
127
0
2
GRAN DIAMOND (FL)
3y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
2
56
44-227
45
0
3
R CARIBBEAN QUEEN (FL)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
3
47
80
23
0
4
TIZBUD SHE WANTS (FL)
3y d d
50.00
KENNYEL SUAREZ
ALEXIS CAMANO
ALEXIS CAMANO
4
26
779-686
21
0
5
SULTRY MISS (FL)
3y d d
53.50
CARLOS OLIVERO
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
5
18
070-
127
0
6
OFF TO BROADWAY (KY)
3y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
SIKAND, RAKESH S. AN
JENA ANTONUCCI
6
36
9-0603
88
0
7
PERFECT TEN (FL)
3y d d
53.50
ABY MEDINA
DE LUCA AND SONS STA
JUAN AVILA
7
23
00-7898
21
0
8
MY TEMPLE (KY)
5y d k
56.00
DIEGO GOMEZ
CAROLINA STABLE
MANUEL ESTEVEZ
8
26
87-5607
44
0
9
ANJALI (FL)
3y a d
53.50
JONATHAN GONZALES
SANO RACING STABLES
ANTONIO SANO
9
51
456823
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMOOTH AS (KY)
3y a e
53.50
EDGARD ZAYAS
BROTHERS STABLE INC
ANTONIO SANO
1
57
139756
28
0
2
RIGO (FL)
4y d a
55.50
DIEGO GOMEZ
ADELA MUNOZ
JAVIER NEGRETE
2
59
422244
15
0
3
LOVINGRDSIMMAR (NY)
5y d a
55.50
JAIRO HERNANDEZ
CAMANO, ALEXIS AND R
ALEXIS CAMANO
3
48
369580
8
0
4
JOHNNY TICKETS (NY)
3y a e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
4
47
5-76648
15
0
5
SOUPERY DUPERY (FL)
4y a a
56.00
JEFFREY SANCHEZ
RODNEY LUNDOCK
RALPH CATANESE
5
61
623831
22
0
6
DREAMIN OF D'WILD (FL)
6y d a
55.50
RICHARD MITCHELL
PAULINA LIZARDI
DAVID RAKOFF
6
50
6-30588
28
0
7
EL ZEUS (FL)
4y d a
55.50
DAVID BORACO
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
7
52
590456
7
0
8
TOWNIE (KY)
5y d a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
MOSHE MARK
JORGE DELGADO
8
63
643736
44
0
9
BEST THUNDER (ON)
3y d e
53.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
PARTNER STABLE LLC
ANTONIO SANO
9
46
436979
15
0
10
MR LUCAS (KY)
3y d e
50.50
CRISTIAN TORRES
LAWSON RACING STABLE
GEORGINA BAXTER
10
56
454-1
127
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POLAR JET (FL)
5y d a
55.50
JEFFREY SANCHEZ
SANFORD GOLDFARB
JORGE NAVARRO
1
85
30-5431
43
0
2
STEADY EARNER (KY)
3y d e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
AURICCHIO AND JACOBS
AUBREY MARAGH
2
70
6-43342
15
0
3
ART'S TABLE (KY)
4y k a
52.00
CRISTIAN TORRES
KARL CASE
GILLIAN ANDREASEN
3
73
357111
17
0
4
EIGHTS AND ACES (KY)
4y k a
55.50
JOSE BATISTA
PIEDRA, AMAURY J. AN
MONICA MCGOEY
4
68
2528-35
15
0
5
SOLDOLLIE (FL)
4y d a
55.50
TONY MARAGH
AURICCHIO AND JACOBS
AUBREY MARAGH
5
85
811-
127
0
6
FLORIDA COTTON (FL)
5y k a
56.00
EDGARD ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
6
92
22-2151
22
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:17 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHORTY (FL)
2y d e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
1
31
75
16
0
2
DAKOTA BEACH (FL)
2y d d
52.00
JOSE BATISTA
FLYING FINISH FARM
RORY MILLER
2
0
0
0
3
EL PILLO (FL)
2y d e
53.50
DIEGO GOMEZ
JULIO TAPAHUASCO
JAVIER NEGRETE
3
0
0
0
4
EL DUQUE (FL)
2y d e
53.50
JESUS RIOS
BETHANY ORTEGA
RAMON MINGUET
4
4
7
37
0
5
SAINT BENEVOLENCE (KY)
2y a e
53.50
LEONEL REYES
GALVEZ, JUAN AND BAB
RAMON MINGUET
5
0
0
0
6
ROSAS WAY (FL)
2y a e
53.50
JEFFREY SANCHEZ
RAMIRO ROSAS-MEDINA
ANGEL RODRIGUEZ
6
37
54
16
0
7
ZANNO (FL)
2y a e
53.50
EDUARDO NUNEZ
KAUFMAN, GREGORY AND
WESLEY WARD
7
34
6
51
0
8
YES FOR LESS (FL)
2y d e
50.50
CRISTIAN TORRES
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
8
0
0
0
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAU TRACE (FL)
3y a e
53.50
EDGARD ZAYAS
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
76
25-6344
44
0
2
DEXTER (FL)
4y k a
56.00
EMISAEL JARAMILLO
RUSTLEWOOD FARM, INC
RALPH NICKS
2
71
4382-4
28
0
3
WOLFPUB (FL)
4y a a
56.00
DIEGO GOMEZ
CAROLINA STABLE
MANUEL ESTEVEZ
3
54
05
14
0
4
MINNESOTA (KY)
3y d e
52.50
MIGUEL VASQUEZ
PALACIOS THOROUGHBRE
JACOB PALACIOS MOLINA
4
30
0-
127
0
5
I STAND CORRECTED (FL)
3y d e
53.50
CARLOS LUGO
IRISH EYES STABLE, T
JOHN VINSON
5
68
6-795
22
0
6
BOROUGH BOY (KY)
3y d e
53.50
ALBIN JIMENEZ
GALLOSTABLES
JENA ANTONUCCI
6
56
78
24
0
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS LOTUS FLOWER (KY)
4y a k
55.50
MARIA SCALDAFERRI
HARDEN, DENISE AND C
MICHAEL MORRISON
1
67
467728-
127
0
2
QUICK POINT (KY)
3y d d
53.50
ALBIN JIMENEZ
RITCHIE ROBERSHAW
ROBERT HESS, JR.
2
64
8-1868
21
0
3
NEWMANS FAST GIRL (KY)
4y a k
55.50
MIGUEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
3
70
4424-57
21
0
4
BEACH DREAMING (KY)
4y d k
55.50
JOSE BATISTA
THOMAS CROSS
JACOB PALACIOS MOLINA
4
70
322-179
23
0
5
ENDUROS TIGRESS (FL)
3y d d
53.50
JESUS RIOS
J STABLES LLC
ALEXIS DELGADO
5
62
73231
21
0
6
REGAL EMBRACE (KY)
3y d d
53.50
JAIRO RENDON
MATALONA THOROUGHBRE
KATHLEEN O'CONNELL
6
55
421
30
0
7
UNCAPTURED ANGEL (FL)
3y k d
53.50
JALON SAMUEL
COLLARMELE VITELLI S
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
74
8521
31
0
8
TOTAL TREASURE (FL)
4y d k
52.00
CRISTIAN TORRES
HOISINGTON, ERNEST A
PAUL KOPAJ
8
54
4157-05
24
0
9
PRINCESS GABY (KY)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
9
69
7-26215
31
0
10
JEANIEONTHEBEACH (FL)
3y d d
53.50
JEFFREY SANCHEZ
PINNACLE RACING STAB
LILLI KURTINECZ
10
61
18-4799
21
0
11
GOSSIP ISLE (KY)
4y a k
55.50
HECTOR BERRIOS
CORNELIA WHALEN
KATHY MONGEON
11
57
2441-45
37
0
12
RETURN THE FAVOR (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
RAJKAMAL MARAGH
ALLEN MARAGH
12
54
742365
6
0
13
MAMBO DANCER (KY)
4y d k
56.00
EMISAEL JARAMILLO
P AND G STABLE
JORGE DELGADO
13
68
645831
28
0
14
DUBAIAN (KY)
5y k k
55.50
EDGARD ZAYAS
KENDALL HANSEN
MICHAEL MAKER
14
64
86-4324
24
0
15
CATHERINES WARRIOR (FL)
3y d d
53.50
RICHARD MITCHELL
NEGRETE, JAVIER AND
JAVIER NEGRETE
15
53
176898
24
0
16
LILLIE'S HEAT (KY)
3y d d
53.50
SAMY CAMACHO
PHILIP DICOSMO
BOBBY DIBONA
16
72
53412
14
0
12. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SASSY LASSY (FL)
3y d d
50.50
CRISTIAN TORRES
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
1
50
8443
15
0
2
NOT REGRET (FL)
3y d d
49.00
KENNYEL SUAREZ
LONG TRAIL STABLES,
NORBERTO PALAVECINO
2
54
2
37
0
3
ELUSIVE AURA (IL)
4y d k
56.00
JOSE BATISTA
BREDESON, GORDON W.
MOISES YANEZ
3
37
596226
15
0
4
MONJA (KY)
4y a k
56.00
JAIRO HERNANDEZ
RICARDO ROMO
JAVIER NEGRETE
4
40
356235
21
0
5
INDY CONTENDER (IN)
4y d k
51.50
MIGUEL ARROYO
PALM BEACH RACING PA
DAVID BROWNLEE
5
34
119
0
6
SIERRA LOVE (FL)
5y d k
56.00
JEFFREY SANCHEZ
COMBEST RACING CORPO
PHIL COMBEST
6
47
15
0
7
JENNA DAWN (FL)
5y d k
51.50
ALBERTO BURGOS
FRANCES GOGAS
FRANCES GOGAS
7
48
624254
30
0
13. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAXIXE (ON)
4y d k
56.00
CHARLES LOPEZ
HORSE'N AROUND RACIN
ROHAN CRICHTON
1
69
25-55-
127
0
2
GRAN DIAMOND (FL)
3y d d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
2
56
44-227
45
0
3
R CARIBBEAN QUEEN (FL)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
3
47
80
23
0
4
TIZBUD SHE WANTS (FL)
3y d d
49.00
KENNYEL SUAREZ
ALEXIS CAMANO
ALEXIS CAMANO
4
26
779-686
21
0
5
SULTRY MISS (FL)
3y d d
53.50
CARLOS OLIVERO
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
5
18
070-
127
0
6
OFF TO BROADWAY (KY)
3y d d
53.50
JEFFREY SANCHEZ
SIKAND, RAKESH S. AN
JENA ANTONUCCI
6
36
9-0603
88
0
7
PERFECT TEN (FL)
3y d d
53.50
ABY MEDINA
DE LUCA AND SONS STA
JUAN AVILA
7
23
00-7898
21
0
8
MY TEMPLE (KY)
5y d k
56.00
DIEGO GOMEZ
CAROLINA STABLE
MANUEL ESTEVEZ
8
26
87-5607
44
0
9
ANJALI (FL)
3y a d
53.50
JONATHAN GONZALES
SANO RACING STABLES
ANTONIO SANO
9
51
456823
21
0
14. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMOOTH AS (KY)
3y a e
53.50
EDGARD ZAYAS
BROTHERS STABLE INC
ANTONIO SANO
1
57
139756
28
0
2
RIGO (FL)
4y d a
55.50
DIEGO GOMEZ
ADELA MUNOZ
JAVIER NEGRETE
2
59
422244
15
0
3
LOVINGRDSIMMAR (NY)
5y d a
55.50
JAIRO HERNANDEZ
CAMANO, ALEXIS AND R
ALEXIS CAMANO
3
48
369580
8
0
4
JOHNNY TICKETS (NY)
3y a e
53.50
MIGUEL VASQUEZ
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
4
47
15
0
5
SOUPERY DUPERY (FL)
4y a a
56.00
JEFFREY SANCHEZ
RODNEY LUNDOCK
RALPH CATANESE
5
61
623831
22
0
6
DREAMIN OF D'WILD (FL)
6y d a
55.50
RICHARD MITCHELL
PAULINA LIZARDI
DAVID RAKOFF
6
50
28
0
7
EL ZEUS (FL)
4y d a
55.50
DAVID BORACO
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY CADAHIA
7
52
590456
7
0
8
TOWNIE (KY)
5y d a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
MOSHE MARK
JORGE DELGADO
8
63
643736
44
0
9
BEST THUNDER (ON)
3y d e
53.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
PARTNER STABLE LLC
ANTONIO SANO
9
46
436979
15
0
10
MR LUCAS (KY)
3y d e
50.50
CRISTIAN TORRES
LAWSON RACING STABLE
GEORGINA BAXTER
10
56
127
0
2 Haziran 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 14 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:17, 1. 6'LI GANYAN 9. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:17 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 haziran 2019 pazar at yarışı bülteni, 2 haziran 2019 at yarışı programı, 2 haziran 2019 tjk yarış programı, 2 haziran 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 2 haziran 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 2 haziran 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 2 haziran 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni