Yarış Başlama Saati: 20:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARNEGIE SONG (NY)
3y d g
52.00
HEMAN K. HARKIE
ANTHONY M. PERRI
JAMES T. RYERSON
1
30
8-487
101
0
2
COBBLE HILL (KY)
4y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
2
44
35-4698-
127
0
3
WATCH THE DIP (CA)
4y a g
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
SIMON, HARRY, A.
STEVEN KREBS
3
73
557
94
0
4
STAR OF THE WEST (KY)
4y a a
56.50
REYLU GUTIERREZ
RODRIGUEZ, RUDY, R.
RUDY R. RODRIGUEZ
4
75
4-
127
0
5
VERO SUN (KY)
4y d a
56.50
JOSE LEZCANO
SWILCAN STABLE LLC
ROBERT E. REID, JR.
5
76
3352-32
108
0
6
TIPAZO (KY)
3y k g
54.50
DYLAN DAVIS
RICHARD GREELEY
MITCHELL E. FRIEDMAN
6
52
82-3223
81
0
7
LOST IN ROME (KY)
3y d g
50.50
LUIS CARDENAS
RADWIN RACING STABLE
ROBERT P. KLESARIS
7
62
23
89
0
8
STATE OF MINE (KY)
4y d g
56.50
MANUEL FRANCO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
8
66
533-24
123
0
9
DODGED A BULLET (KY)
4y d g
56.50
ERIC CANCEL
DIDOMENICO, SCOTT
GARY SCIACCA
9
68
82-23
82
0
10
KILMARKNOCK (NY)
3y d g
54.50
JOEL ROSARIO
SCHAENTZLER, EDWARD,
ROBERT N. FALCONE, JR.
10
65
6-20
110
0
11
WISECRACK (NY)
4y k g
56.50
BENJAMIN HERNANDEZ
TOURNAS, PETER
PETER TOURNAS
11
44
998-635
81
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANDATE (KY)
3y d e
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MICHAEL C. STINSON
TODD A. PLETCHER
1
83
56-415
26
0
2
SMILE BRYAN (KY)
4y d g
56.50
JOSE L. ORTIZ
STAGHAWK STABLES
H. GRAHAM MOTION
2
82
3253-25
18
0
3
SNEADS (KY)
4y d a
57.50
JORGE A. VARGAS, JR.
TAKE A SHOT STABLES
RUDY R. RODRIGUEZ
3
74
323-215
80
0
4
HONOS MAN (KY)
4y d g
56.50
JAVIER CASTELLANO
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT B. HESS, JR.
4
79
35641-
127
0
5
FEVOLA (KY)
3y d g
53.50
MANUEL FRANCO
PAUL P. POMPA, JR.
CHAD C. BROWN
5
83
51
96
0
6
YES FOR LESS (FL)
3y d g
51.50
LUIS CARDENAS
WHITE OWL STABLE
BRUCE R. BROWN
6
58
242-745
94
0
7
BEBE BANKER (NY)
4y d g
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
IMPERIO, MICHAEL, RE
RUDY R. RODRIGUEZ
7
83
635-462
80
0
8
BRAY (KY)
4y d a
56.50
JOEL ROSARIO
DONARRA THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
8
89
12-
127
0
9
FOTIS (NY)
4y d a
53.00
HEMAN K. HARKIE
SAKATIS, SOTIRIOS
ANDREW O. WILLIAMS
9
61
46-4669
88
0
10
RIVER KNIGHT (NY)
11y d g
56.50
TALBERT HOWELL
BUETI, ROCCO, BUETI,
EDMUND PRINGLE
10
55
252677-
127
0
11
POLAR BEAR PETE (KY)
3y d e
54.50
DYLAN DAVIS
DANNY J. CHEN
EDWARD R. BARKER
11
68
3-52645
81
0
12
SOUL FIGHT (KY)
4y d a
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
GUYANA ROCKY LLC
RANDI PERSAUD
12
67
57-2403
80
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GAROPPOLO (KY)
2y d e
54.50
JOSE L. ORTIZ
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
1
0
0
0
2
PRISONER (KY)
2y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
2
0
0
0
3
FAUCI (KY)
2y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
LINDY FARMS AND ICE
WESLEY A. WARD
3
0
0
0
4
COUNT THE SHELLS (PA)
2y d e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
JOHN E. SALZMAN, JR.
JOHN E. SALZMAN, JR.
4
0
0
0
5
INDOCTRINATE (KY)
2y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
GABE GROSSBERG
MARK E. CASSE
5
0
0
0
6
TOURRISTA (KY)
2y d d
53.50
ERIC CANCEL
CHAPMAN, JAMES K., C
JAMES K. CHAPMAN
6
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:57 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
H MAN (NY)
8y d g
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
1
78
2317-66
95
0
2
SO SUBLIME (FL)
5y a g
56.00
ANGEL CASTILLO
JAIME CRUZ
JAIME CRUZ
2
66
4-66743
82
0
3
BUSINESS CYCLE (KY)
7y a g
56.00
MANUEL FRANCO
PRESTINE RACING
GARY P. GULLO
3
84
125-222
82
0
4
PROUD ENOUGH (FL)
7y a g
56.00
GARY RICHARDS
TAGE BOOHIT
NEVILLE HENRY
4
70
3224-37
87
0
5
GAULTIER (FR)
7y d g
56.00
TALBERT HOWELL
FUNG, CHRISTOPHER
EDMUND PRINGLE
5
82
45249-9
127
0
6
STONE BREAKER (NY)
4y k g
56.00
MICHAEL J. LUZZI
RODDY J. VALENTE
BRUCE N. LEVINE
6
79
2-1113-7
116
0
7
MONEYMEISTER (KY)
6y d g
53.50
HEMAN K. HARKIE
FERRARO, JAMES W. AN
JAMES W. FERRARO
7
79
28-6321
87
0
8
BLUE BELT (NY)
6y d g
56.00
REYLU GUTIERREZ
ENGLEHART, JEFFREY,
JEFFREY S. ENGLEHART
8
81
52-2553
87
0
9
LUCKY SIX (NJ)
6y a g
56.00
JUNIOR ALVARADO
FINAL TURN RACING ST
GREGORY D. SACCO
9
76
65243-4
102
0
10
MASSEY HALL (FL)
5y d g
56.00
ERIC CANCEL
MOHAMED, ASHRAD
ORLANDO NODA
10
67
2231-65
87
0
11
TOOHOTTOEVENSPEAK (NY)
9y d g
56.00
BENJAMIN HERNANDEZ
TOURNAS, PETER
PETER TOURNAS
11
71
253566
82
0
12
TOO FAST TO PASS (FL)
10y d g
54.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
THREE PLAYER'S STABL
OSCAR S. BARRERA, III
12
80
12-1245
101
0
13
JAVELIN (KY)
7y a a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
LAWRENCE P. ROMAN
ROB ATRAS
13
79
364-233
89
0
14
BUSTIN THE RULES (NY)
5y a g
53.50
LUIS CARDENAS
CHARLTON BAKER
CHARLTON BAKER
14
75
2233-21
94
0
15
NEIGHBORHOOD BULLY (KY)
5y d g
56.00
REYLU GUTIERREZ
AVILA, A., C.
A. C. AVILA
15
64
389-467
95
0
16
ROYAL ASSET (NY)
8y a g
56.00
JOEL ROSARIO
SPARTAN STABLES CHRI
THOMAS MORLEY
16
72
3376-48
95
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRONGERTHANUKNOW (NY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
1
70
522-
127
0
2
HELENE JACQUELINE (NY)
3y d d
54.50
ANGEL CASTILLO
BRITTINGHAM, ROBERT,
RICHARD VEGA
2
60
2-52
106
0
3
BOSTON GIRL (NY)
3y d d
54.50
TAMAY B. ALPANDER
GOLD BEAR FARM
JACQUELINE FALK
3
0
0
0
4
GOTTA B BOLD (NY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
MY MARY STABLES AND
GARY SCIACCA
4
0
0
0
5
LEYTE (NY)
3y d d
54.50
DYLAN DAVIS
WINDYLEA FARM, LLC
BRUCE R. BROWN
5
44
39
81
0
6
REMOANE (NY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
PHS RACING, LLC
THOMAS MORLEY
6
50
5
81
0
7
APOLLO'S ABRAXAS (NY)
3y d d
54.50
GARY RICHARDS
HEART AND FIRE RACIN
KIM LAUDATI
7
34
464687-
127
0
8
MAGNOLIA'S LADY (NY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
8
0
0
0
9
FRACTORZATION (NY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
UNADILLA STABLE
JOHN C. KIMMEL
9
48
527-
127
0
10
SARATOGA LOVE (NY)
3y d d
54.50
JOEL ROSARIO
QUARTUCCI, ALAN AND
CHRISTOPHE CLEMENT
10
67
24-
127
0
11
MIZZYS IMAGE (NY)
3y d d
54.50
ERIC CANCEL
SEIDMAN STABLES LLC
DAVID G. DONK
11
0
0
0
12
CRESCENT LADY (NY)
4y a k
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
EQUIVINE FARM
WILLIAM I. MOTT
12
77
537-
127
0
13
WHISTLINGINTHEDARK (NY)
3y d d
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
LARSEN, CHRIS
THOMAS ALBERTRANI
13
0
0
0
14
BROOKLYN HEIGHTS (NY)
3y d d
53.50
.
URIAH ST. LEWIS
URIAH ST. LEWIS
14
32
57-
127
0
15
MANI PEDI (NY)
3y d d
54.50
MANUEL FRANCO
COLEMAN, THOMAS
CHAD C. BROWN
15
0
0
0
16
JEWEL OF ARABIA (NY)
3y a d
54.50
JOEL ROSARIO
SUMAYA U.S. STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
16
78
32-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PASSIVE INVESTING (KY)
4y d k
57.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
1
90
221-
127
0
2
EXCESS CAPACITY (KY)
4y k k
57.50
ERIC CANCEL
BRAN JAM STABLE AND
JOHN T. TOSCANO, JR.
2
80
461-123
87
0
3
MADITA (GER)
5y k k
57.50
IRAD ORTIZ, JR.
TEAM VALOR INTERNATI
ARNAUD DELACOUR
3
95
6-22335-
127
0
4
SAY HEY (FR)
4y d k
57.50
JOEL ROSARIO
MARTIN S. SCHWARTZ
CHRISTOPHE CLEMENT
4
0
1365-
127
0
5
XANTHIQUE (KY)
4y d k
57.50
JUNIOR ALVARADO
VINLAUR RACING STABL
THOMAS MORLEY
5
83
119344-
127
0
6
FASHION'S STAR (IRE)
4y a k
56.50
JORGE A. VARGAS, JR.
ANDREW ROSEN
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
83
1-8-2
28
0
7
BAREEQA (NY)
7y d k
57.50
JOSE LEZCANO
MIDWEST THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
7
91
163-711
45
0
8
REPATRIATED GEM (GB)
4y k k
57.50
JOHN R. VELAZQUEZ
E FIVE RACING THOROU
MICHAEL STIDHAM
8
87
236725-
127
0
9
OVERHEATED (KY)
5y d k
56.50
.
DARK HORSE RACING ST
RAYMOND HANDAL
9
71
553-354
94
0
10
JULUCA (PA)
4y d k
57.50
ANDREW WOLFSONT
JONATHAN E. SHEPPARD
JONATHAN E. SHEPPARD
10
74
122-
127
0
11
HUNGRY KITTEN (KY)
4y a k
57.50
MANUEL FRANCO
EMORY A. HAMILTON
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
11
84
4810-4
60
0
12
ENGLISH SOUL (NY)
5y a k
57.50
JOSE L. ORTIZ
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
12
85
25234-4
59
0
13
BOSSY BRIDE (KY)
4y d k
57.50
JUNIOR ALVARADO
LAWRENCE P. ROMAN
ROB ATRAS
13
77
1325-51
82
0
14
AM IMPAZIBLE (NY)
4y k k
57.50
ERIC CANCEL
TRONCONE, JR., RICHA
KELLY J. BREEN
14
82
411-1
110
0
15
THE GREAT JOHANNA (NY)
5y d k
57.50
DYLAN DAVIS
MCMAHON, J., MCMAHON
JAMES W. FERRARO
15
79
113-181
96
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APEX PREDATOR (NY)
4y d a
56.50
DYLAN DAVIS
RICHARD GREELEY
MITCHELL E. FRIEDMAN
1
54
299-245
89
0
2
MACHO BOY (NY)
3y d g
54.50
GARY RICHARDS
MOIRANO, JOHN L., TH
AMIRA CHICHAKLY
2
52
04495-5
104
0
3
DAITHI (NY)
3y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
OUR CHELSEA STABLE
MARK A. HENNIG
3
62
3
87
0
4
BRONZE LION (NY)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PHOENIX THOROUGHBRED
STEVEN M. ASMUSSEN
4
59
7-42
116
0
5
OUR TROUBADOUR (NY)
3y d e
54.50
JORGE A. VARGAS, JR.
IRIS SMITH STABLE
EDWARD R. BARKER
5
57
3475-43
116
0
6
MR. FIDGET (NY)
3y k e
54.50
ERIC CANCEL
T L C RACING AND FER
JAMES W. FERRARO
6
64
52
125
0
7
BRUNATE (NY)
3y d g
50.50
LUIS CARDENAS
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
7
47
65-94
101
0
8
KABOB (NY)
3y d g
54.50
MANUEL FRANCO
MAGIC CARPET RACING
RAYMOND HANDAL
8
0
0
0
9
LORENZEN (NY)
3y d g
54.50
JOEL ROSARIO
TRACY FARMER
MARK E. CASSE
9
49
70-8
107
0
10
INSIDE INFO (NY)
3y d g
54.50
JAVIER CASTELLANO
TWIN CREEKS RACING S
BRAD H. COX
10
71
65-
127
0
11
FOREST SPIRIT (NY)
3y a g
54.50
JOSE L. ORTIZ
BLUE DEVIL RACING ST
CARLOS F. MARTIN
11
68
3
95
0
12
BOX OF RAIN (NY)
3y d g
51.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
GOLD SQUARE LLC
JEREMIAH C. ENGLEHART
12
38
747-0
127
0
13
JACK RUSSEL (NY)
3y d g
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
NICHOLAS, MICHAEL, D
DAVID A. CANNIZZO
13
0
0
0
14
LOOK OUT JAYCE (NY)
3y d e
54.50
REYLU GUTIERREZ
ENGLEHART, JEFFREY,
JEFFREY S. ENGLEHART
14
0
0
0
15
J'S WARRIOR (NY)
4y d g
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
SUMMERS, CHAD
CHAD SUMMERS
15
53
0-3
18
0
16
STREET DANCE (NY)
3y a g
53.50
JOEL ROSARIO
FIRESTONE, MR. AND M
CHRISTOPHE CLEMENT
16
0
0
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAY DAKOTA (KY)
7y d g
55.50
ERIC CANCEL
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
1
101
1519-13
95
0
2
CONVICTION TRADE (KY)
4y d a
56.50
DYLAN DAVIS
GUNTHER, JOHN D. AND
JORGE R. ABREU
2
97
183-51
53
0
3
FORTY UNDER (KY)
4y k a
55.50
MANUEL FRANCO
AUGUST DAWN FARM
JEREMIAH C. ENGLEHART
3
87
2846-38
102
0
4
THE LAST ZIP (KY)
4y a g
55.50
JOSE L. ORTIZ
KANTER, RICK
MICHAEL STIDHAM
4
99
238215-
127
0
5
ARTHUR KITT (GB)
4y d a
55.50
JOEL ROSARIO
CHASEMORE FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
5
103
56266-2
41
0
6
THE RIGHT PATH (KY)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
6
93
922313-
127
0
7
DREAM FRIEND (KY)
5y a a
55.50
JOSE LEZCANO
FEIN, ERIC, MCKENNA,
JOHN P. TERRANOVA II
7
95
713322-
127
0
8
T LOVES A FIGHT (NY)
6y d g
55.50
DYLAN DAVIS
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
8
95
323-264
13
0
9
HIT IT ONCE MORE (NY)
7y d a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
YELLOW MOON STABLE
GARY SCIACCA
9
90
525444-
127
0
10
VALUE PROPOSITION (GB)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
10
92
171-
127
0
11
HIDDEN SCROLL (KY)
4y d a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
11
103
1463-17
46
0
12
CROSS BORDER (NY)
6y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
12
101
11516-2
127
0
13
I LOVE JAXSON (NY)
5y d g
56.50
JOSE LEZCANO
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
13
89
11171-1
108
0
14
PRIORITIZE (KY)
5y d g
52.50
LUIS CARDENAS
WILLIAM L. CLIFTON,
H. JAMES BOND
14
98
55861-2
118
0
15
FELIX IN FABULA (KY)
5y k a
55.50
.
ROBERT J. AMENDOLA
MERTKAN KANTARMACI
15
95
313-343
82
0
16
CALIFORNIA NIGHT (KY)
5y d a
55.50
.
BRAVERMAN, PAUL AND
THOMAS MORLEY
16
93
772-432
118
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUSHING FALL (KY)
5y d k
56.50
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
1
109
11-1124-
127
0
2
FIFTY FIVE (NY)
6y d k
55.50
JOEL ROSARIO
BRANT, PETER, M.
CHAD C. BROWN
2
104
112411-
127
0
3
GOT STORMY (KY)
5y a k
56.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK E. CASSE
3
113
1221-42
88
0
4
CALL ME LOVE (GB)
4y a k
55.50
JUNIOR ALVARADO
R UNICORN STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
4
0
133311-
127
0
5
PASSING OUT (KY)
4y d k
54.50
JOSE L. ORTIZ
JANNEY, III, STUART
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
92
53163-1
35
0
6
XENOBIA (IRE)
6y a k
54.50
MANUEL FRANCO
AUGUSTIN STABLE
JONATHAN THOMAS
6
90
14-4210-
127
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN SPECTRUM (GB)
4y d a
60.50
J MOREIRA
BETTY WONG DR JOHN
A S CRUZ
5
75
008853
21
0
2
VINCY (IRE)
6y d g
58.50
Z PURTON
LEUNG LUN PING
D J WHYTE
8
71
4-70829
21
0
3
BLASTOISE (AUS)
5y d g
58.00
A HAMELIN
LIU SHUN HONG
D E FERRARIS
7
70
23-5122
21
0
4
CLEMENT LEGEND (NZ)
6y d g
57.50
C SCHOFIELD
CLEMENT HUI YING BUN
C S SHUM
4
69
1-40098
31
0
5
TANGMERE (NZ)
6y d g
57.00
C Y HO
DR SILAS S S YANG, C
C FOWNES
3
68
061137
10
0
6
BEAUTY HAPPY (IRE)
4y d g
56.50
V BORGES
ELEANOR KWOK LAW KWA
J MOORE
1
67
799671
21
0
7
MAGNETISM (IRE)
8y d g
56.00
K C LEUNG
WONG CHUNG HIN ARN
D E FERRARIS
2
65
814-177
42
0
8
METHANE (NZ)
5y d g
53.50
K TEETAN
ANDREW SHUEN PAK MAN
D E FERRARIS
6
60
812533
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMBITIOUS HEART (AUS)
7y d g
60.00
A HAMELIN
GOOD TIME SYNDICATE
D E FERRARIS
7
59
2000-83
32
0
2
HOME MADE (AUS)
5y d g
59.50
H T MO
HOME SWEET HOME SYND
Y S TSUI
2
58
900460
21
0
3
SPACE (NZ)
5y a g
57.00
V BORGES
MICHAEL WONG TAK CHO
P F YIU
6
53
0007-08
14
0
4
ROSSE SCARPE (AUS)
4y d a
56.50
H W LAI
LAM YUK LEUNG
Y S TSUI
3
52
0
21
0
5
TIGER GLARE (NZ)
4y d g
56.50
M F POON
KAO CHAN MING MAN
L HO
10
52
0
0
6
ALL BEST FRIENDS (AUS)
7y d g
56.00
K TEETAN
CHAN KWOK KEUNG
K L MAN
4
51
6-45172
28
0
7
SUPER ALLIANCES (NZ)
4y d g
56.00
J MOREIRA
GO GLOBAL SYNDICATE
J SIZE
8
50
275279
21
0
8
TRAVEL DATUK (IRE)
7y d g
55.50
Z PURTON
JACKIE WONG SEE SUM
R GIBSON
12
49
58-7223
35
0
9
HAPPY TANGO (AUS)
5y d g
55.00
C SCHOFIELD
CHAN CHI SUN
D J WHYTE
1
48
808427
21
0
10
SUPER WINNER (NZ)
5y k g
54.50
K H CHAN
YIP YUK TONG
C H YIP
9
47
433620
17
0
11
WINSTON'S LAD (AUS)
9y d g
54.00
C Y HO
HERE WE ARE SYNDICAT
K W LUI
11
46
464647
17
0
12
DAILY BEAUTY (AUS)
5y d g
51.50
M L YEUNG
PETER CHENG JERRY
C FOWNES
5
41
067096
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLASSIC POSH (AUS)
5y d g
60.50
Z PURTON
SHIRLEY TSANG HUANG
D J HALL
4
59
78-6941
17
0
2
ORIENTAL ELITE (AUS)
7y d g
60.00
N CALLAN
CEO SYNDICATE
P O'SULLIVAN
1
58
344-384
49
0
3
HAR HAR HEART (AUS)
7y d g
58.00
M CHADWICK
MR MRS ARTHUR CHAN
T P YUNG
11
54
978740
35
0
4
AFTER ME (IRE)
5y d g
57.50
A HAMELIN
WATERFALLS SYNDICATE
P F YIU
5
53
772641
28
0
5
INDIGENOUS STAR (AUS)
7y d g
57.00
M F POON
N T HEUNG YEE KUK SY
C W CHANG
6
52
0-40091
21
0
6
EVEN KEEL (IRE)
4y a a
56.50
H T MO
CHAN OI YI
L HO
10
51
000009
14
0
7
UNIVERSAL GO GO (NZ)
6y d g
56.50
C Y HO
ALEXANDER WONG
K W LUI
7
51
706767
14
0
8
MURRAY'S PARTNERS (NZ)
5y a g
53.50
K TEETAN
CHRISTOPHER SO CHI H
C H YIP
2
44
52-4570
70
0
9
STARLIT KNIGHT (AUS)
8y d g
53.50
T H SO
WONG YIM KWONG
Y S TSUI
12
44
009063
7
0
10
GREEN ENVY (NZ)
5y d a
53.00
J MOREIRA
LAI KIM WAI LAI KA
C FOWNES
3
43
00-807
42
0
11
SMILING SUCCESS (AUS)
5y d g
53.00
C WONG
FUNG KOK PO ALAN L
K H TING
9
43
005104
21
0
12
DRAGON PRIDE (AUS)
4y d a
51.50
V BORGES
DR KELVIN CHONG MAN
A T MILLARD
8
40
670709
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY SHOW (NZ)
4y d g
60.50
Z PURTON
KWAN YUI MAN
K H TING
5
60
61
35
0
2
SPLIT OF A SECOND (AUS)
7y a g
60.00
M F POON
MERRY GANG SYNDICATE
L HO
11
59
0442-04
21
0
3
DECISIVE TWELVE (AUS)
4y d g
57.50
C Y HO
MEGAFOLKS SYNDICATE
W Y SO
10
54
323
25
0
4
SPRINT FORWARD (AUS)
5y d g
57.50
J MOREIRA
CHARLES CHAN CHAM CH
J MOORE
8
54
1-46305
17
0
5
DESTINE JEWELLERY (AUS)
5y d g
56.50
A HAMELIN
TUNG MOON FAI
J SIZE
1
52
024140
14
0
6
NOBLE CONSORT (IRE)
4y d g
56.50
H W LAI
JOHNSON CHEN
C S SHUM
12
52
880
63
0
7
ROMAN IMPERO (GB)
7y d a
56.00
K H CHAN
KWOK HO
C H YIP
7
51
254980
10
0
8
JOLLY CONVERGENCE (GB)
7y d g
55.50
N CALLAN
JOLLY FAMILY SYNDICA
R GIBSON
6
49
8-04747
42
0
9
THIS IS CHARISMA (NZ)
5y d g
55.50
K TEETAN
ALWAYS-ONE-STEP-AHEA
K W LUI
4
49
459405
28
0
10
SKY TREASURE (NZ)
7y d g
54.50
H T MO
SKYMARK SYNDICATE
Y S TSUI
3
47
796816
14
0
11
TOP MILITARY (NZ)
7y a g
54.00
T H SO
VITUS YIU YIK MING
T P YUNG
2
46
0-00800
28
0
12
SWEETLY BABY (AUS)
4y a g
53.00
C WONG
MR MRS CHAN TAK WA
C FOWNES
9
44
69005
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIGHT HONOURABLE (IRE)
6y d g
60.50
C SCHOFIELD
YAN MING
R GIBSON
8
59
105-760
66
0
2
LASTING FRIENDSHIP (AUS)
7y d g
60.00
H T MO
FOREVER FRIENDSHIP S
L HO
9
58
050610
31
0
3
BIG BANG BONG (IRE)
7y d g
59.00
Z PURTON
LAU NG MUI CHU
C W CHANG
5
56
907938
17
0
4
LIGHTNING STEED (AUS)
6y d g
59.00
C Y HO
FORTUNES TURN SYNDIC
C FOWNES
11
56
502041
14
0
5
STARLIGHT (AUS)
8y d g
57.00
K H CHAN
YIP YUK TONG
C H YIP
10
52
856898
14
0
6
BEST FOR YOU (AUS)
5y d g
56.50
H N WONG
MICHAEL NG CHUN HO
Y S TSUI
7
51
751819
17
0
7
BLOOMING SPIRIT (AUS)
5y d g
56.50
N CALLAN
ALFRED LEUNG WOON FU
F C LOR
2
51
4-13125
14
0
8
GO BALLISTIC (SAF)
5y d g
56.50
A HAMELIN
DAVID HUI CHEUNG WIN
D E FERRARIS
6
51
904504
28
0
9
INCANTO PREPARED (NZ)
5y d g
55.00
V BORGES
WONG POH WENG
J SIZE
3
47
0-53207
28
0
10
COURAGEOUS DRAGON (NZ)
6y d g
53.00
J MOREIRA
DAVID NG TIT
W Y SO
1
43
043473
21
0
11
HUMBLE STEED (IRE)
6y d g
52.50
K TEETAN
CHOI WONG LING LING,
T P YUNG
12
42
0-05511
25
0
12
LUCKY MISSILE (NZ)
4y d g
52.50
M F POON
BARBARIAN SYNDICATE
D J HALL
4
42
897-650
17
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORZA ANGEL (GB)
6y a a
60.00
Z PURTON
TSE MING YEE
Y S TSUI
9
55
096084
21
0
2
WE THE SOUTH (AUS)
4y d g
60.00
V BORGES
CHAN MAN CHUN, JAMES
J MOORE
4
55
0-9013
21
0
3
DAILY DELIGHT (AUS)
4y d g
59.50
B SHINN
PO ON COMMERCIAL ASS
D J WHYTE
11
54
67631
21
0
4
WINNER'S HEART (AUS)
5y d g
59.00
N CALLAN
TOP MAESTRO SYNDICAT
F C LOR
7
53
043002
21
0
5
EXCELLENT CHARIOT (NZ)
4y d g
58.50
A HAMELIN
NEW CHARIOT CLUB SYN
P F YIU
10
52
5
21
0
6
WILD WEST WING (AUS)
4y d g
57.00
J MOREIRA
TERRY FOK KWONG HANG
J SIZE
3
49
4-06
127
0
7
EVERBRAVE (NZ)
7y d g
56.50
K C LEUNG
ARTHUR WONG CHUN MO
K L MAN
5
48
8-00567
21
0
8
FIRE BALL (NZ)
4y d g
56.00
T H SO
RICKY CHIU TONG
C H YIP
12
47
800
56
0
9
JAZZ STEED (AUS)
5y d g
55.00
C SCHOFIELD
BRAVO SYNDICATE
C FOWNES
8
44
78057
17
0
10
PRAWN YEAH YEAH (NZ)
6y d g
55.00
C WONG
KEVIN LAU YAT SUN
R GIBSON
2
44
098418
21
0
11
PLAY TO WIN (NZ)
6y d g
54.00
H T MO
NG HUNG YAU
T P YUNG
6
42
66-0009
14
0
12
OVERSUBSCRIBED (AUS)
5y d g
53.50
C Y HO
BONNIE CHAN YITING
D J HALL
1
41
355306
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUTTERFIELD (BRZ)
5y a a
59.00
C Y HO
YUE YUN HING
C S SHUM
10
94
616264
17
0
2
HELENE CHARISMA (FR)
7y d a
59.00
V BORGES
SIR PO-SHING LADY
J MOORE
8
94
643935
10
0
3
INSAYSHABLE (IRE)
6y d a
59.00
N CALLAN
THE HON MRS KENNET
Y S TSUI
1
94
507043
28
0
4
SUPER OASIS (NZ)
5y d g
58.50
A HAMELIN
KING KONG V RACING S
P F YIU
2
93
7-44402
17
0
5
COLUMBUS COUNTY (NZ)
5y d g
57.50
Z PURTON
MR MRS HAMEN FAN S
C FOWNES
4
91
3-42229
73
0
6
RELIABLE TEAM (NZ)
5y k g
57.50
K TEETAN
NOVA STELLA SYNDICAT
F C LOR
6
91
220658
49
0
7
RIGHTEOUS DOCTRINE (FR)
5y d a
56.00
C SCHOFIELD
EDWARD HO KA YUEN
C W CHANG
9
87
261131
17
0
8
MISSION TYCOON (AUS)
6y d g
55.00
K H CHAN
ELITE LEISURE SYNDIC
F C LOR
5
85
000-000
28
0
9
HELENA BABY (NZ)
6y k g
54.00
J MOREIRA
LEE CHING YIU TANG
J MOORE
7
83
3-00003
17
0
10
SOLAR WAI WAI (AUS)
5y d g
53.50
K C LEUNG
HO HUI WING KA HO
F C LOR
3
82
45-1414
28
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUNSHINE WARRIOR (AUS)
6y d g
60.50
C SCHOFIELD
JENNY TAM YUK CHING
A S CRUZ
1
80
310116
28
0
2
NAMJONG PLUS (NZ)
7y d g
58.00
M L YEUNG
CLAUDIA SZE HILL TUN
Y S TSUI
7
75
1486-46
126
0
3
FLASH FAMOUS (AUS)
6y d g
56.00
J MOREIRA
PRIME SHOP SYNDICATE
F C LOR
11
70
06-1123
35
0
4
TOP SCORE (AUS)
8y d g
56.00
M F POON
FRANCIS LUI SING CHU
K W LUI
10
70
215959
21
0
5
BEST ALLIANCE (IRE)
5y d g
54.50
A HAMELIN
BEAUTY AND THE BEST
D J WHYTE
2
67
631442
21
0
6
CHARIZARD (AUS)
6y d g
54.50
K C LEUNG
MICHELLE CHAN KAM HA
D E FERRARIS
9
67
740787
28
0
7
ULTIMATE GLORY (AUS)
10y a g
54.00
H W LAI
LOK MAN CHI
K L MAN
5
66
034838
10
0
8
DIVINE UNICORN (GB)
6y a g
53.50
T H SO
WONG KWONG MIU
W Y SO
4
65
8-00200
21
0
9
RICH AND LUCKY (GB)
4y d g
53.00
Z PURTON
MR MRS YAN QING LI
L HO
3
64
921-251
28
0
10
CHARITY WINGS (AUS)
7y d g
52.00
K TEETAN
MASON WU SHANG TUN,
C S SHUM
6
62
2-84152
21
0
11
THUNDER STOMP (AUS)
8y d g
52.00
C WONG
PUI KWAN KAY RAYMO
Y S TSUI
8
62
800084
21
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FANTASY (AUS)
5y d g
60.50
J MOREIRA
CHRIS YIU CHUN HANG,
C S SHUM
11
80
242115
25
0
2
JUMBO HAPPINESS (GB)
7y d g
58.00
C Y HO
BILLY CHAN WING KWON
C FOWNES
7
75
581756
21
0
3
SMART LEADER (AUS)
6y d g
58.00
K TEETAN
MING SHUI SUM MING
A S CRUZ
8
75
7-88361
21
0
4
SHOUSON (AUS)
5y a g
57.50
K H CHAN
VINCENT LI HOI YUEN,
J MOORE
12
74
931387
14
0
5
ISLAND SHINE (NZ)
5y d g
57.00
A HAMELIN
NG TO
P F YIU
3
73
7-50213
28
0
6
HARDLY SWEARS (AUS)
6y d g
55.50
M L YEUNG
BRIAN SZE PAK HUNG
K H TING
10
69
111-364
66
0
7
HIGHLAND FORTUNE (USA)
4y d a
55.50
Z PURTON
PETER CHU KA LOK
K W LUI
4
69
86-4603
21
0
8
VERY SWEET ORANGE (AUS)
6y a g
55.00
H T MO
KING SYNDICATE
Y S TSUI
1
68
111647
14
0
9
GRADE ONE (AUS)
7y d g
54.00
V BORGES
BENNY KWONG KAI SING
P O'SULLIVAN
6
66
856162
21
0
10
BIG FORTUNE (AUS)
6y a g
53.50
T H SO
MR MRS YAN QING LI
D J WHYTE
5
65
747042
21
0
11
SEVENTH SEA (SAF)
5y d g
52.50
H W LAI
GOLD MINES SYNDICATE
D E FERRARIS
9
63
866890
21
0
12
KUNG FU FIGHTER (AUS)
5y a g
52.00
M F POON
KO PO MING, DEXTER K
D J HALL
2
62
816-000
17
0
3 Haziran 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Kempton Park İngiltere, Belmont, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:20, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:57 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:45, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 haziran 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 3 haziran 2020 at yarışı programı, 3 haziran 2020 tjk yarış programı, 3 haziran 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 3 haziran 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 3 haziran 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 3 haziran 2020 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni