Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA NEJDET
3y k e
TOŞUR
57.00
M.CANPOLATAP
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
3
0
0
20
2
BABA TAHA
3y d e
SOMTÜRKBEY
57.00
H.ALTUNKILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
8
0
0
20
3
KRALOĞLU
3y a e
LİDERTAY
57.00
İ.AKYAVUZ
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
11
0
0
20
4
KUBATBEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
1
0
0
20
5
SUR DİYARI
3y k e
ATOMKARINCA
57.00
M.A.AKTÜRK
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
7
0
0
20
6
DİLANCAN
3y a d
TOŞUR
55.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
5
0
0
20
7
MİZGİN ABLA
3y k d
KIRIMHAN
55.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
9
0
0
20
8
RANA GÜLÜ
3y d d
TÜMÖZ BEY
55.00
B.BEKTAŞ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
2
0
0
20
9
ŞEHBALİN KIZI
3y k d
YAVUZŞAH
55.00
MEH.TAŞKAYA
NURİ CANPOLAT
E.KOÇAK
6
0
0
20
10
ŞİRİNMİŞİRİN
3y a d
UÇANBEY
55.00
C.TEPEAP
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
10
0
0
20
11
TUMBUL FLOWER
3y k d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.DOĞAN
REŞİT TUMBUL
M.KILINÇ
4
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
63.00
N.ALTIN
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
2
51
420-568
127
14
2.00.78
2
HIZLI ZELİŞ
8y k k
GOBAKBEY
62.50
M.A.AKTÜRK
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
4
50
123313
87
19
2.03.72
3
FULDEN
5y k k
ANKA
59.50
M.ÜNLÜ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
5
44
251-920
90
17
2.04.14
4
REMİLİKIZ
5y k k
GOBAKBEY
56.50
M.B.ÇAKMAKAP
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
8
42
176-423
90
15
2.05.40
5
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
İ.ÇİZİKAP
SALİH ÇİZİK
BAY.YILDIRIM
9
35
83-0142
90
18
2.01.94
6
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
55.00
F.YARDIMCI
ABDULKADİR TOPRAK
V.ÇİZİK
1
35
701-907
90
17
2.10.07
7
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
50.00
MEH.PARLAKAP
KUTBETTİN SAÇAN
S.SAYIN
6
25
640408
90
8
2.01.94
8
CEĞİTLİ
5y a k
ATOMKARINCA
50.00
E.AKKILIÇAP
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
7
20
5508-00
100
8
2.27.42
9
UÇANSULTAN
5y a k
UÇANBEY
49.00
B.SARIDALAP
M.EMİN OLCAY
F.BAKIR
3
14
9888-90
110
6
2.12.21
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA RAMAZAN
3y k e
YAKUPBEY
57.00
İ.ÇİZİKAP
KASIM TUMBUL
F.BAKIR
4
0
0
20
2
ÇILGIN ÇOCUK
3y k e
ZENGİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
1
0
0
20
3
ZAFER MEYDANI
3y a e
UÇBEYİ
57.00
M.A.AKTÜRK
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
7
0
0
20
4
SON GOBAK
3y k e
GOBAKBEY
57.00
M.AVŞAR
HALİL KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
10
0
0
20
5
AHUDURA
3y a d
UÇANBEY
55.00
MEH.DOĞAN
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
8
0
0
20
6
BEBEY
3y k d
TÜMÖZ BEY
55.00
MEH.TAŞKAYA
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
5
0
0
20
7
BENEKLİ KIZ
3y a d
UÇANBEY
55.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
2
0
0
20
8
DİCLE RÜZGARI
3y k d
GELİBOLU
55.00
E.KILIK
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
9
0
0
20
9
GECELERİN YILDIZI
3y a d
UÇANBEY
55.00
H.ALTUNKILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
6
0
0
20
10
HORIKCAN
3y k d
YAVUZŞAH
55.00
S.ALTAYAP
ABDULKADİR TOPRAK
V.ÇİZİK
3
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
61.00
M.AVŞAR
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
12
53
76111
90
20
2
SILVER CLOUD
3y a e
APPROVE (IRE)
60.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
V.ÇİZİK
4
61
212583
90
16
3
BEAUTY SUN
3y d d
TOCCET (USA)
56.00
B.BEKTAŞ
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
47
411515
93
19
2.09.32
4
BIG PRESINDENT
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
F.YARDIMCI
E.KAYHAN ERGİN
H.YILDIRIM
11
4
970-8
85
16
5
BOYRAZ BEY
3y d e
REY DE CAFE (USA)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
5
0
98
127
18
6
CIMŞİT
3y d e
HARD WORKER
53.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
14
32
023-289
100
16
7
ERKARSLAN
3y d e
CARDINAL PIONEER
55.00
M.A.AKTÜRK
SARAÇ TURAN
G.BALTA
6
29
9390-81
86
20
8
GABRIEL THE THUG
3y a e
APPROVE (IRE)
55.00
İ.ÇİZİKAP
ALİ YILDIZ
F.BAKIR
9
0
0
127
19
9
GÖZDE OĞLUM
3y d e
HAKEEM (USA)
55.00
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
E.KOÇAK
1
37
316517
127
19
10
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
55.00
N.ALTIN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
C.LAÇO
10
33
135552
93
15
2.09.39
11
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
55.00
AH.ARSLAN
MÜJDAT ERTOP
E.KOÇAK
2
5
778
124
17
2.23.61
12
SONERİM
3y a e
NO LIMITE
56.00
R.DOĞAN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
7
33
377038
86
14
2.07.05
13
SARIKAMIŞ
3y d d
KING'S PLEASURE
54.00
E.KILIK
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
3
26
32-7531
104
20
14
INTEGRITY
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
13
14
335777
127
12
15
PAMELA
3y d d
HARD WORKER
49.00
B.SARIDALAP
MAHMUT TEKİN
F.BAKIR
15
31
334374
100
16
2.11.31
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURÇAKHAN
8y a a
BEN ANADOLU
61.00
C.TEPEAP
NECMETTİN DEĞERLİ
C.LAÇO
15
66
722632
86
17
2.08.40
2
KIRKPINAR
10y k a
BİLGİN
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
ŞİRİN DEMİR
H.TEKİNALP
7
51
026848
90
10
2.10.13
3
KIZILTUĞ
8y k a
BEN ANADOLU
60.00
M.AVŞAR
REŞAT ARSLAN
BAY.YILDIRIM
14
76
8-40591
86
20
2.07.18
4
KOMET
6y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
A.ÇANKAYAAP
HİDAYET ŞAHİN
E.KOÇAK
8
71
1-50344
92
15
5
SOKAK KRALI
5y k a
GÖKMENBEY
56.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
30
636175
83
18
2.08.45
6
KILAVUZAĞASI
5y a a
YILMAZER
58.00
AH.ARSLAN
CEMİL GÖKHAN
F.BAKIR
13
51
50-5942
90
11
7
SULTANDAN
7y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
55.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
3
27
716666
107
16
2.10.12
8
CANDOSTUM
8y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ALTIN
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
9
63
7090-80
127
14
2.13.38
9
GÖKKALE
9y a a
BİLGİN
57.00
M.A.AKTÜRK
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KILINÇ
1
70
0-67024
114
7
2.14.92
10
KRALINADAMI
7y k a
AĞA KARACA
57.00
MEH.TAŞKAYA
ALİ KAYA
E.KOÇAK
2
68
212124
127
18
2.06.90
11
SABRİNİN ATI
7y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.AKYAVUZ
NEDİM CAN
M.KILINÇ
16
79
13255-9
107
15
2.21.51
12
TEKÇAPKAN
7y a a
ÇAPKANCAŞ
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
72
318800
127
16
2.09.88
13
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
57.00
E.KILIK
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
11
28
09-7540
97
6
2.10.55
14
BREDELAL
6y a a
ÖZHABER
57.00
B.BEKTAŞ
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
10
21
9-85772
88
14
2.11.00
15
KILÇIK
7y k a
ANGORA
53.00
MEH.PARLAKAP
M.EMİN OLCAY
F.BAKIR
17
38
547-857
88
10
2.08.28
16
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
57.00
H.ALTUNKILIÇ
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
5
12
288700
88
10
2.13.18
17
ALTUNSARAY
7y a a
ŞÖVALYE
57.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
18
80
2090-70
127
14
2.10.60
18
POYRAZ ATEŞİ
7y a a
ATEŞTOPU
53.00
E.AKKILIÇAP
ŞİRİN DEMİR
H.TEKİNALP
12
74
4361-7-0
86
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
61.00
M.AVŞAR
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
4
37
193454
93
15
2
HADRAKIZ
4y d k
ÖZDURAN
59.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
3
37
00-6000
86
12
3
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.50
C.TEPEAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
16
34
1-86336
86
15
4
YAŞARIN OĞLU
4y k a
YAŞARCIK
59.50
R.DOĞAN
ABDURRAHMAN ÖZKAN
H.TEKİNALP
5
34
8-21390
88
17
2.19.23
5
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
58.50
B.BEKTAŞ
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
14
32
61017
83
19
2.22.76
6
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
58.50
E.KILIK
FERİDUN YUVARLAK
M.KARALI
2
32
198739
86
15
7
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
55.00
A.ÇANKAYAAP
ABDULLAH AKKUŞ
F.BAKIR
6
31
531917
94
19
8
KURUŞUNOĞLU
4y a a
KURUŞAĞA
56.50
N.ALTIN
F.SEDAT DAĞYUDAN
F.BAKIR
13
28
189782
83
15
9
BABÜROĞLU
4y k a
GOBAKBEY
56.00
H.ALTUNKILIÇ
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
7
27
02336
127
15
10
CAMCIBABA
4y k a
TOŞUR
55.00
İ.ÇİZİKAP
YAVUZ KALKAN
M.KEKLİK
1
27
80-7910
93
19
2.34.95
11
AYİNCİSİ
4y a k
AYABAKAN
55.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET S. MELİK
M.KARALI
8
26
8071
93
20
12
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.50
MEH.TAŞKAYA
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
12
26
000-000
101
10
13
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.50
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
9
24
690068
86
12
14
İLKAYKIZI
4y d k
ÖZGÜRBEY
51.50
E.AKKILIÇAP
NURİ CANPOLAT
E.KOÇAK
15
24
061050
127
17
15
ZAFERİNOĞLU
4y k a
GOBAKBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
17
23
07-6080
101
14
16
UZAK ARA
4y a a
UÇANBEY
49.00
B.SARIDALAP
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
11
19
809-444
83
14
17
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
51.50
MEH.PARLAKAP
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
10
18
06-0600
86
9
2.32.02
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
57.00
B.BEKTAŞ
ABDULKADİR TOPRAK
V.ÇİZİK
8
0
0
20
2
ÇALI TANIŞ
3y a e
UÇARCAN
57.00
MEH.TAŞKAYA
ŞİRİN DEMİR
H.TEKİNALP
9
0
0
20
3
DİKME AĞASI
3y k e
ONURKAAN
57.00
F.YARDIMCI
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
2
0
0
20
4
MİL AĞASI
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.KILIK
FAHRİYE NİSA AKIL
F.E.AKIL
7
0
0
20
5
TOKALP
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
1
0
0
20
6
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
55.00
M.A.AKTÜRK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
0
0
20
7
BURCU HATUN
3y a d
SERDARHAN
55.00
İ.AKYAVUZ
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
5
0
0
20
8
CANİLAYDA
3y k d
BALIKHAN
55.00
C.TEPEAP
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
10
0
0
20
9
ÇINAR ÇİÇEĞİ
3y a d
KARAYAVUZ
55.00
M.E.DOĞANAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
6
0
0
20
10
HADİYE SULTAN
3y a d
KAANEFE
55.00
MEH.DOĞAN
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
3
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALAÇATI AĞASI
5y d a
EL SALVADOR
60.00
M.AVŞAR
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
9
94
5-49021
86
20
1.40.60
2
TULPARHAN
4y d a
ZANJERO (USA)
59.00
M.A.AKTÜRK
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
3
79
8-38610
86
19
3
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
58.00
AH.ARSLAN
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
11
73
312574
86
16
1.43.50
4
CAPTAIN PITT
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
V.KIZMAZ
HALİL ASLAN
F.ALTIN
4
76
031-855
121
17
5
COCHABAMBA
7y a a
KANEKO
58.00
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
14
29
486990
127
6
1.48.54
6
GLOIN (USA)
7y a a
DROSSELMEYER (USA)
58.00
F.YARDIMCI
SELAMİ AKKILIÇ
A.GÜRGÖZE
13
101
2312-43
127
17
1.41.76
7
GÖNCÜBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
E.KILIK
M.BAHADDİN GÖNCÜ
M.KARALI
5
53
630982
86
13
1.52.66
8
KOCA OĞUL
5y d a
INDIGO RED (GB)
58.00
B.BEKTAŞ
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
2
80
5-88170
86
18
1.44.58
9
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
58.00
MEH.TAŞKAYA
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
10
66
30-7510
90
19
10
OSMANİYE ÇOCUĞU
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
58.00
N.ALTIN
CELAL KAYA
C.LAÇO
6
76
19-0430
86
15
11
SAWYER
7y d a
DAI JIN (GB)
58.00
R.DOĞAN
CEMİL GÖKHAN
F.BAKIR
8
62
09-3705
97
11
1.44.86
12
UTKUN BABACAN
5y d a
KANEKO
58.00
M.DOĞAN
ABDULVEHAP AKDAĞ
F.E.AKIL
1
80
1-12308
86
16
1.42.74
13
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
58.00
M.E.DOĞANAP
NAZAN AKKAYA
F.BAKIR
7
60
7-01164
90
18
1.43.40
14
YILDIZHAN
4y d a
CUVEE (USA)
58.00
İ.AKYAVUZ
CÜNEYT YILDIZHAN
S.SAYIN
12
79
21-1183
108
18
1.47.39
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASH TO MASTER
4y d a
HAKEEM (USA)
63.00
MEH.TAŞKAYA
MEFTUNİ ARDUÇ
E.KOÇAK
17
41
521565
127
17
2
AMARİ
6y a k
BOSPORUS (IRE)
60.50
M.B.ÇAKMAKAP
KADRİ FELHAN
E.KOÇAK
3
40
369437
85
13
1.52.56
3
ISTANBUL HOUSE
6y a a
KANEKO
59.50
M.CANPOLATAP
MUSTAFA YARDIMCI
V.ÇİZİK
9
40
00-0500
123
13
1.51.27
4
LEA
8y d k
OKAWANGO (USA)
58.50
H.ALTUNDAĞAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
18
38
572377
127
11
1.49.43
5
TONGA
4y d a
REY DE CAFE (USA)
58.50
İ.ÇİZİKAP
SALİH ÇİZİK
BAY.YILDIRIM
14
38
362220
93
18
1.52.86
6
GOLDEN LION
4y a a
BOSPORUS (IRE)
61.00
M.AVŞAR
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.KEKLİK
4
37
643708
127
12
7
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
58.00
B.BEKTAŞ
SERDAR İZOL
G.BALTA
10
31
1-34016
83
19
1.48.87
8
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
R.DOĞAN
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
8
31
50-0500
113
13
1.54.07
9
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
54.50
S.ALTAYAP
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
5
30
603428
83
12
1.53.22
10
LUSINGA
6y a k
BOSPORUS (IRE)
55.00
M.E.DOĞANAP
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
11
29
13-0491
90
20
1.52.43
11
UÇANOK
5y d g
KANEKO
53.00
A.ÇANKAYAAP
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
1
22
73-1674
93
17
1.54.21
12
MARMARAY
7y d a
TSAR
52.00
İ.AKYAVUZ
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
13
19
096-775
93
10
1.51.71
13
SALENTO
4y d a
UTOPIA (JPN)
52.00
H.ALTUNKILIÇ
MUKADDES EZGİ
F.BAKIR
15
19
088-800
114
9
14
NİZAMİ
6y d a
NUSA DUA
49.00
B.SARIDALAP
NİHAT ARSLAN
H.TEKİNALP
2
18
99-9902
93
11
1.52.85
15
TÜRKMEN KIZI
4y d k
CUVEE (USA)
54.50
C.TEPEAP
RAFET BALKAROĞLU
K.ÖZTÜRK
6
26
165406
127
15
2.01.94
16
STRONG HEART
4y a a
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
E.KILIK
FERİT MENGİ
M.KARALI
12
23
949-000
101
11
17
WARRIOR WOMAN
4y a k
DR FONG (USA)
51.00
MEH.PARLAKAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
16
21
667266
100
11
1.55.73
18
DAMARIS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
52.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET TOPCU
E.KOÇAK
7
19
080-760
101
12
2.00.29
10 Haziran 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 haziran 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 10 haziran 2020 at yarışı programı, 10 haziran 2020 tjk yarış programı, 10 haziran 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 10 haziran 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 10 haziran 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni