Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKROPOLİS
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
A.SÖZEN
HASAN TARIK ŞEKER
H.KOCAKAPLAN
2
0
0
20
2
BRAVE GLADIATOR
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
T.YILDIZ
HAKAN SANER
N.BAKIR
8
0
0
20
3
KOPAHİYA
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
H.ALTIN
HÜSAMETTİN KOPAL
F.KIRAN
10
0
0
20
4
PİST AVCISI
2y d e
CAZADOR
57.00
MER.ÇELİK
SUAT YILMAZ
H.E.UYSAL
7
0
0
20
5
BRAVE STEPS
2y d d
SCARFACE
55.00
İ.YILDIRIMAP
HAKAN SANER
N.BAKIR
1
0
0
20
6
CRAZY LION
2y d d
KANEKO
55.00
M.ÇİÇEK
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
F.TAŞ
9
0
0
20
7
DENİZİN KIZI
2y a d
BOSPORUS (IRE)
55.00
O.ÖZTÜRK
HÜSAMETTİN KOPAL
F.KIRAN
4
0
0
20
8
MAGIC ROCK
2y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
5
0
0
20
9
OLIVYA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
MAHMUT TURAN
FUAT ŞİMŞEK
F.TAŞ
3
0
0
20
10
WOLF CAT
2y a d
BUENOS AIRES
55.00
O.YILDIZ
HASAN KURTOĞLU
M.ASLAN
6
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY ROSSI
3y d e
KANEKO
58.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
E.YABANABAT
15
34
665413
91
19
2
DRONGO
3y d e
CUVEE (USA)
58.00
A.KURŞUN
ATİLLA SERİNER
N.YILDIRIM
7
46
423513
94
19
3
NALBANT KAYA
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.KAYA
KAYA KAYA
M.ASLAN
8
34
7-81485
103
17
4
ELIZABETH KEEN
3y a d
EL CORREDOR (USA)
56.00
T.YILDIZ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
3
45
43-2226
116
18
2.00.86
5
STORM ROSE
3y d d
KADİR BABA
56.00
N.AVCİ
MEHMET GÜNDÜZELİ
ES.ÇETİN
2
33
6-52416
101
19
6
THE BEST SİMGE
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
56.00
U.BARLIK
BİHTERCAN ATAÇ
F.DİZDAROĞLU
11
31
677571
91
20
2.00.90
7
YUDA BENHUR
3y d e
HAKEEM (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
SEDEF VARDAR
R.TURAN
4
63
22-3442
105
17
8
BLACK POWER
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
51.00
M.M.BİLGİNAP
AHMET YÜKSEL
V.ÖZDİL
16
29
23-4582
91
15
9
SILENT ATTACK
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
53.00
H.KAPLANAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
5
35
13434-6
127
16
10
SİNYOR DENİZ
3y d e
ROCA DE LA PAZ (USA)
56.00
S.İPEK
MURAT ATEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
14
36
81
105
20
11
ONE LOVE
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
12
35
9-7015
98
19
12
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
53.00
M.HAMEDİ
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
9
28
628844
91
14
13
SMART DIAMOND
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
A.SÖZEN
M.YAHYA DURUSU
MEH.AYDOĞDİ
10
28
2755-7
94
15
14
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
İ.H.KETME
BURHANETTİN SOLMAZ
H.E.UYSAL
6
17
5-874
91
16
15
BLACK BEAUTY
3y d d
MENDIP (USA)
50.00
F.AKBULUTAP
ZEKİ UYGUR
G.ÖZERTÜRK
1
8
6-57
112
17
16
BENİM ZAFERİM
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
13
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARUN BABA
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALTIN
G.ALTIN
14
54
22131-0
5
19
1.38.39
2
ULUBEYİ
4y k a
SERDARHAN
56.50
M.M.BİLGİNAP
AHMET KAYA
ES.ÇETİN
13
51
89-5332
104
13
1.37.90
3
DEJNİKLİ
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.50
O.YILDIZ
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
16
49
52326-0
92
16
1.38.26
4
ATİKSOYLU
4y a a
ATİKBEY
57.00
A.SÖZEN
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
2
46
240213
100
19
1.37.95
5
KURTULUŞBEY
4y a a
TOŞUR
57.00
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
7
46
532652
91
17
1.37.54
6
BABÜRBEY
4y a a
ANKA
56.50
T.YILDIZ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
1
45
532321
91
20
1.37.50
7
BÖLÜKBEY
4y k a
BİLGİN
55.50
MAHMUT TURAN
UFUK DEMİR
U.DEMİR
5
43
126169
4
18
1.37.93
8
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
54.00
GÖK.BEKTAŞ
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
40
66-3163
98
18
1.37.55
9
UÇAN NAZ
4y a k
UÇANBEY
52.00
S.İPEK
YASİN TEKTAŞ
EY.YARDIMCI
6
36
80-3848
98
13
1.41.14
10
HIZSAÇAN
4y k a
KARAKEMAL
50.00
Y.ASLANAP
CELAL YILDIZ
E.KARACA
8
14
04-878
95
15
1.43.12
11
ROJA
4y k k
TOŞUR
52.00
A.ASLAN
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
10
36
445201
90
20
1.40.43
12
HİMAYUN
4y a a
KAIZBERT (RU)
48.50
C.PASOAP
MEHMET ARSLAN
V.ÖZDİL
12
35
282180
91
18
1.38.96
13
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
51.00
B.AVERBAK
ETHEM KAYA
E.KAYA
3
34
530635
91
8
1.40.81
14
CANDANBEY
4y k a
TURBO
50.50
E.KADİRLERAP
SIDDIK KAYA
F.DİZDAROĞLU
11
33
3324-71
106
20
1.41.00
15
SARRAFHAN
4y a a
SARRAF
50.50
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
9
33
643150
91
18
1.39.78
16
OĞLUM ORHAN
4y a a
TURBO
50.00
D.KAYAAP
ORHAN DİLAVER
R.TURAN
15
32
76-7468
4
14
1.38.72
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK POWER
3y d e
ZANJERO (USA)
59.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
3
60
223414
92
19
1.35.81
2
NIKKI RUN
3y a d
CUVEE (USA)
56.50
A.KURŞUN
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
1
51
6211-14
127
19
3
INNOCENT GHOST
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
52.50
F.YÜKSEL
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
7
43
141
91
20
4
THE BEST BUSE
3y a d
EKINOKS GULCH (USA)
52.00
GÖK.BEKTAŞ
BİHTERCAN ATAÇ
F.DİZDAROĞLU
2
42
3318-31
99
20
1.37.13
5
AUSRORA
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.50
B.AVERBAK
AHMET BAKIR
K.BALTACI
5
41
186-598
104
15
6
AYAZINKIZI
3y d d
MENDIP (USA)
50.50
D.KAYAAP
ERKAN ÇELİK
HAY.YILDIRIM
8
39
32-4365
95
15
1.36.62
7
BIANCA BIANCA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
50.00
İ.YILDIRIMAP
CUMALİ AYTAR
N.YILDIRIM
6
38
52455-6
127
13
8
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
50.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
9
38
242261
98
20
1.37.77
9
CONSTELLATION
3y d d
APPROVE (IRE)
50.00
A.ASLAN
GÜNAY SAV
D.SAV
4
26
433
91
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK OLIVA
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
T.YILDIZ
AHMET BAKIR
K.BALTACI
2
0
0
20
2
DRAGON BORN
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
MURAT ÇAĞIMNI
U.DEMİR
7
0
0
20
3
LONG FIELD
2y d e
EXPANSION (USA)
57.00
F.ARSLANAP
MEHMET MERT
F.TAŞ
10
0
0
20
4
VALOR
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
B.AVERBAK
AHMET BAKIR
K.BALTACI
9
0
0
20
5
BRAVE BABY GIRL
2y a d
LAST EXIT
55.00
M.KAYA
HAKAN SANER
N.BAKIR
5
0
0
20
6
HOLD UP
2y d d
BOSPORUS (IRE)
55.00
MAHMUT TURAN
FATİH KURU
F.TAŞ
8
0
0
20
7
KÜÇÜK YILDIZ
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.00
T.KERESTECİAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
H.E.UYSAL
6
0
0
20
8
QUEEN DERYA (USA)
2y d d
TONALIST (USA)
55.00
A.SÖZEN
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
3
0
0
20
9
RADİKAL HANIM
2y d d
ZANJERO (USA)
55.00
MER.ÇELİK
HAMİT EMEKTAR
F.ARICI
1
0
0
20
10
SAPANCA PRENSESİ
2y d d
AENEAS
55.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
4
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CELAL BABA
4y a a
PERFECT STORM
58.00
N.AVCİ
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
6
84
522322
91
19
1.26.04
2
RASİM KAPTAN
5y d a
PARGALI
54.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
8
70
436241
95
20
1.25.84
3
GOLD FIST
4y a a
AZARAKS
56.00
M.KAYA
METİN TURGUT
D.SAV
15
69
8-51326
98
17
1.24.81
4
HUMBARA
8y a a
CUVEE (USA)
58.00
S.KAYA
HÜSEYİN YÜKSEL
A.ÖZTÜRK
4
93
764175
92
18
1.26.01
5
KARA HİSAR
5y d a
MALİ
54.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
5
94
16-1365
92
17
1.26.11
6
BOLT GIRL
4y d k
YONAGUSKA (USA)
53.00
A.ASLAN
SELAHATTİN ÇİZİK
ES.ÇETİN
13
73
726153
98
18
1.26.48
7
MISS SERITANA
4y d k
EL CORREDOR (USA)
52.00
GÖK.BEKTAŞ
DURSUN ÖZTÜRK
M.ÖZTÜRK
3
20
78769-0
127
6
1.29.00
8
OBRADA
5y a a
LION HEART (USA)
54.00
A.KURŞUN
SADIK AKKAYA
T.BARDAKCI
11
91
64-0324
113
16
1.25.60
9
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
F.YÜKSEL
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
2
85
44-4344
91
17
1.27.58
10
EMEKYEMEZ
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
MAHMUT TURAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
9
70
3450-45
98
14
1.27.42
11
TİNEMİS
5y d k
YAVUZKAYA
52.00
İ.DİNAR
GÖKHAN AHMET BESLER
S.SÜSLÜ
12
31
00-3523
95
14
1.27.33
12
ÜNLÜOĞLU
7y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.00
G.KILIÇ
NADİRE ÜNLÜ
E.KARACA
10
79
50001-6
127
19
1.28.30
13
ÜNLÜ BABA
5y d a
KANEKO
54.00
O.YILDIZ
MÜCAHİT ERCAN
E.KARACA
7
64
1272-20
124
18
1.29.04
14
BRAVE AZUR
5y d a
AGRESIVO (USA)
54.00
T.YILDIZ
HAKAN SANER
N.BAKIR
14
75
7-2206-4
98
16
1.26.65
15
GILBERTO
4y a a
TALIP HAN (IRE)
52.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ERKUL ÖCAL
At Sahibi
1
12
98-0000
127
4
1.36.80
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIMBABAM
5y d a
BİLGİN
60.00
B.M.MIRIKAP
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
2
68
1-45332
91
16
2
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
58.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
7
64
661722
126
19
2.09.61
3
FORDTA TEK
10y d a
ODİNHAN
57.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
9
62
536786
91
8
2.10.71
4
TURGUT USTA
8y k a
KAFKASLI
60.00
H.ALTIN
İBRAHİM HALİL DENİZ
İ.ALPUĞUR
11
62
999-985
90
12
2.06.80
5
KILIÇSOY
7y a a
KOŞANEFE
56.50
M.M.BİLGİNAP
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
8
61
4-89778
93
8
2.09.12
6
ASLANSOYLU
4y k a
TURBO
56.50
T.YILDIZ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
13
59
534-245
112
16
7
FIRATIN ÖFKESİ
7y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
MAHMUT TURAN
MÜCAHİT YILDIZHAN
F.TAŞ
6
58
268-408
92
11
2.05.44
8
OĞLUMEJDER
7y k a
GOBAKBEY
54.50
G.KILIÇ
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
10
51
563543
89
13
2.08.55
9
ÖZBİLGİN
7y d a
BİLGİN
54.50
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
12
51
9-41520
91
17
2.07.81
10
KARAŞÖVALYE
6y a a
YALAZ
54.00
M.IŞIKAP
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
3
50
6-34700
105
12
2.09.90
11
ALTINBAY
5y a a
BİLGİN
54.00
M.ÇİÇEK
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
1
50
392211
92
20
2.07.85
12
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
54.00
İ.H.KETME
MESUT TAŞ
H.E.UYSAL
14
50
00000-8
127
9
13
DENİZ KÖPÜĞÜ
5y k a
ARASLI
53.00
O.YILDIZ
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
16
48
336-224
127
18
2.10.92
14
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
50.00
İ.YILDIRIMAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
5
45
650186
6
18
2.08.32
15
SULTANBATUR
7y a a
HABERBATUR
50.00
A.ŞENBAHARAP
SUNGUR SOYDAM
SEN.ŞEN
15
39
42535-6
5
13
2.06.64
16
ULUAT
4y a a
TOŞUR
50.00
H.KAPLANAP
MURAT ALTIN
G.ALTIN
4
39
442226
95
18
2.10.97
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIBEY
4y k a
TURBO
60.00
Ö.YILDIRIM
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
7
83
1-36111
97
20
1.44.42
2
KIRIM AY
4y k a
KIRIMHAN
58.00
M.ÇİÇEK
ADİL YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
62
756111
99
20
2.07.46
3
KAPAKLICAN
4y k a
ATOMKARINCA
56.00
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
2
87
1111-11
95
20
1.42.32
4
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
50.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ADİL KÖSEOĞLU
F.ARICI
5
32
352910
90
19
1.50.45
5
TEK YÜREK
4y k a
TURBO
58.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
4
95
212
127
19
6
TEKFORDTEYFİK
4y k a
GÜNTAY
54.00
İ.H.KETME
TEYFİK ORAN
EY.YARDIMCI
6
68
224-503
95
15
1.45.32
7
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
54.00
N.AVCİ
ERDEM KÖZLEME
SEN.ŞEN
3
31
00-9603
109
14
1.49.51
8
ÖZÜMASYA
4y k k
GÜNTAY
52.00
GÖK.BEKTAŞ
ANIL KÖSEOĞLU
F.ARICI
8
29
08-6320
6
13
1.57.10
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKAĞAÇ
6y a a
TURBO
61.50
M.ÇİÇEK
SIDDIK KAYA
K.ŞENGEL
9
78
811423
90
17
1.44.62
2
BERENGÜL
5y d k
BİLGİN
59.50
U.BARLIK
SEVİLAY TANİYİT
C.ÇİÇEK
3
89
46-1113
111
19
1.45.26
3
BEYAZ KULE
7y d k
UFUKBİR
57.50
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
1
89
154423
96
17
4
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
58.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
14
94
7-23447
101
16
1.44.46
5
SANBERK
6y a k
ALTAHA
57.50
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
7
94
5-41226
96
18
1.44.45
6
KAFADAR
8y a a
İZBATUR
56.50
MAHMUT TURAN
ŞEFİK ÇELİK
F.ARICI
15
91
2-88165
95
18
7
ÜNALAMCA
7y a a
HÜRBATUR
56.50
G.KILIÇ
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
4
78
813543
89
16
1.43.74
8
BİNBİR
6y k a
TURBO
55.50
F.ARSLANAP
İBRAHİM HALİL ARSLAN
ES.ÇETİN
10
89
448267
127
14
1.45.86
9
GEDİZKAYA
6y k a
BAŞBAY
55.50
T.YILDIZ
ETHEM KAYA
E.KAYA
11
52
9472-83
127
14
1.43.22
10
ESTİGEÇTİ
5y a k
ALTAHA
53.50
MER.ÇELİK
SEVİLAY TANİYİT
A.E.ALKIŞ
16
83
32389-7
127
12
11
UNZEN
5y k a
KAIZBERT (RU)
51.50
İ.YILDIRIMAP
MURAT SÜMER
N.YILDIRIM
6
75
426860
127
14
1.44.81
12
BAŞKAYNAK
9y k a
TAMERİNOĞLU
55.50
K.TOKAÇOĞLU
Z.MEHMET KARAKOÇ
T.ÇEKİCİ
12
83
544934
95
16
1.41.24
13
UÇANBİLGİN
6y k a
BİLGİN
55.50
GÖK.BEKTAŞ
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
5
57
805546
127
12
1.42.59
14
GÜLENYÜZ
7y k g
TURBO
55.50
A.SÖZEN
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
13
81
35-7265
105
13
1.42.57
15
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
52.50
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
SEN.ŞEN
2
50
797138
5
18
2.02.27
16
DEMİRDEN
6y k a
TAMERİNOĞLU
55.50
M.HAMEDİ
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
8
79
342483
127
16
1.45.87
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SINGLE CAR
4y d k
ZANJERO (USA)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
ZELİHA PESEN
V.ÖZDİL
15
68
36-7411
95
20
1.56.40
2
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
59.00
M.ALİ AYDINAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
5
66
155164
95
18
1.56.87
3
SAFİR KIZ
6y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
K.TOKAÇOĞLU
SİNAN ÖZTÜRK
M.ÖZGÜL
7
63
6-31435
95
17
1.55.56
4
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
60.00
U.BARLIK
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
11
62
754250
99
14
1.58.91
5
STAR RUBY
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
E.YABANABAT
3
61
512535
91
16
1.55.77
6
FAITHFUL WOLF
5y a a
SPEEDY WOLF
57.00
M.IŞIKAP
M.SABAHATTİN MALKOÇ
K.ŞENGEL
13
60
3527-80
103
14
1.56.06
7
UNDAUNTED
6y a a
REY DE CAFE (USA)
59.00
B.AVERBAK
BANU ALEMDAR SÖLPÜK
N.YILDIRIM
2
60
62-4464
98
16
1.56.23
8
GADDARA
6y a a
CUVEE (USA)
56.00
A.SÖZEN
BAŞAK YAVUZ
E.GÜN GÜNEŞ
12
54
4266-86
90
14
9
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
KAMİL ADEM DEDE
F.ARICI
1
52
35-3802
98
14
1.56.09
10
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
53.50
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
16
49
328455
92
13
1.55.57
11
FINDIKKIRAN
4y d k
MENDIP (USA)
52.50
A.KÜRÜNDÜK
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
V.ÖZDİL
14
47
17-8916
95
19
1.58.97
12
CORAL ROSE
4y d k
TALIP HAN (IRE)
50.00
M.HAMEDİ
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
9
42
221414
95
17
1.58.24
13
KING MAGE (USA)
4y d a
MAGICIAN (IRE)
50.00
A.ASLAN
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
6
42
8-66251
91
20
1.56.30
14
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
50.00
İ.YILDIRIMAP
MUSTAFA ERCAN
E.KARACA
8
37
033953
89
13
2.00.83
15
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
50.00
MER.ÇELİK
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
4
36
0-77076
95
11
1.56.69
16
BATUMİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
50.00
D.KAYAAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
10
33
5-27384
92
14
1.57.49
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN OF CLUBS
3y d d
60.50
GEORGE ROOKE
MİLDMAY RACİNG D H
P CHAMİNGS
10
55
0780-8
127
0
2
ROYAL CHARMER
3y d g
60.50
D KEENAN
MR S BARTON MR P S
D FLOOD
3
55
3-08
118
0
3
GIANT STEPS (IRE)
3y d g
60.50
A MULLEN
DARREN ANNALEY YAT
MRS STELLA BARCLAY
4
55
07-9
24
0
4
MOMENT OF PEACE
3y d e
60.50
A MCCARTHY
MACHIN, MILNER, SPAR
MRS C DUNNETT
12
55
00-0
10
0
5
PURE PURFECTION (IRE)
3y d d
59.00
RHİAİN INGRAM
MAİD IN HEAVEN PARTN
J BOYLE
2
52
05380-
127
0
6
CAPE TOWN LADY (IRE)
3y d d
58.00
D E HOGAN
MRS JO BRİSLAND
R BRİSLAND
1
50
598000-
127
0
7
WHERE NEXT JO
3y k d
57.50
N GARBUTT
NE-CHANCE
P EVANS
7
49
657-863
116
0
8
SEA WILLOW
3y a d
57.50
RAY DAWSON
SELECT-RACİNG-CLUB C
H SPİLLER
11
48
9504-46
119
0
9
WRATH OF HECTOR
3y d g
57.00
A RAWLINSON
CENTRAL RACING LTD
M APPLEBY
8
47
696-
127
0
10
BROUGHTONS COMPASS
3y d g
56.50
R TATE
BROUGHTON THERMAL IN
M HOAD
6
45
5-93445
120
0
11
STAR OF ST LOUIS (FR)
3y d g
56.50
W CARSON
MR JOHN MANGAN
D P QUINN
5
45
6-37378
6
0
12
MR KODI (IRE)
3y d g
56.50
B DOYLE
MR D E EDWARDS
P EVANS
9
44
6476-47
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHARP OPERATOR
7y a g
61.50
A VILLIERS
MR LEE BROOKS
C WALLIS
3
53
6-34448
5
0
2
COMPASS POINT
5y d k
61.50
W CARSON
CROSS CHANNEL RACİNG
R BRİSLAND
7
53
660-754
7
0
3
MUSEE D'ORSAY (IRE)
4y d g
60.50
D KEENAN
THE REBELLE BOYS
A CARROLL
2
51
075-791
97
0
4
FIVEHUNDREDMILES (IRE)
7y d g
60.50
A MULLEN
MRS I M FOLKES
P EVANS
9
51
00-4079
97
0
5
BILLIE BEANE
5y d k
60.50
D E HOGAN
SİLENT PARTNERS
DR J SCARGİLL
1
51
8424-56
127
0
6
URBAN SCENE
4y d k
60.00
S HİTCHCOTT
MR J C WEBB
MRS L JEWELL
10
50
768-
127
0
7
DEFTERA LAD (IRE)
8y d g
59.00
W CARVER
MR Y MUSTAFA
S KIRK
12
48
341-2-7-8
99
0
8
MIAELLA
5y d k
59.00
JOSHUA BRYAN
MR MATT BARTRAM
CHELSEA BANHAM
6
48
84093-0
95
0
9
FOUR FEET (IRE)
4y d g
58.50
H TURNER
MR HENRY CANDY
H CANDY
11
47
09040-
127
0
10
ARLECCHINO'S LEAP
8y a g
58.50
R TATE
MR K SENIOR
M USHER
4
47
989-540
127
0
11
DUKE DEBONAIR (IRE)
4y d g
57.50
GRACE MCENTEE
MRS H ALLANSON AND P
J OSBORNE
13
45
00-5-045
101
0
12
LOTTIE DENO
4y d k
57.50
A RAWLİNSON
MRS SİMON LANDALE
D J JEFFREYS
5
44
49-3950
110
0
13
PRINCE CONSORT (IRE)
5y d g
57.50
GEORGE ROOKE
CABALLO DOS
J WAINWRIGHT
8
43
46-0887
103
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PIONEERING (IRE)
6y d g
62.50
D E HOGAN
FOREIGN LEGION
G L MOORE
9
54
636841
7
0
2
APACHE BLAZE
5y d k
60.50
W CARSON
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
7
55
445-825
127
0
3
HARBOUR QUAY
6y d g
60.50
GEORGE ROOKE
DAVID HENERY PR CHAM
P CHAMINGS
4
55
40-3469
112
0
4
LADY OF YORK
6y d k
59.00
JOSHUA BRYAN
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
1
52
868-123
110
0
5
PIKE CORNER CROSS (IRE)
8y d g
58.50
D KEENAN
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
2
51
2-32640
106
0
6
ISLAND FLAME (IRE)
7y d k
57.00
R DA SİLVA
MR PAUL BONA
B BARR
11
47
70-0600-
127
0
7
SAVOY BROWN
4y d g
56.50
PIERRE-LOUIS JAMIN
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
6
45
800-847
120
0
8
ONDA DISTRICT (IRE)
8y d g
56.50
A MULLEN
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
12
44
40829-7
98
0
9
MOOD FOR MISCHIEF
5y d g
56.50
W CARVER
MISS J C BLACKWELL
J BENNETT
10
42
76687-7
110
0
10
LUXFORD
6y d k
56.50
S HİTCHCOTT
BUSH, MAİR SUMMERS
G L MOORE
8
42
507096-
127
0
11
STAR COMMAND (IRE)
4y d k
56.50
T O'SHEA
BRAMBLE SYNDICATE
D COAKLEY
3
38
0-80-
127
0
12
STAY IN THE LIGHT
5y d k
56.50
RHİAİN INGRAM
MR MARTYN CRUSE
R INGRAM
5
37
500-986
115
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PEARL BEACH
3y d d
60.50
A RAWLİNSON
MR MRS N WELBY
W KNİGHT
11
55
7657-
127
0
2
DEBT OF HONOUR
3y d g
60.50
W CARSON
HAPPY DAYS RACING
N MULHOLLAND
3
55
9580-
127
0
3
CRISEYDE
3y d d
60.00
A VILLIERS
MR N PICKETT
S KIRK
9
54
58-06
116
0
4
FAIR WARNING
3y d g
60.00
RAY DAWSON
THE CHAMPAGNE POPPER
H SPILLER
8
54
62-2336
101
0
5
BOOM BOOM BOOM
3y a g
60.00
JOSHUA BRYAN
MR STUART C WILLIAMS
S C WILLIAMS
14
54
680-
127
0
6
LORD WARBURTON (IRE)
3y a g
59.50
D E HOGAN
THE FITZROVIANS 3
M BELL
13
53
06-8
95
0
7
BEAT THE BREEZE
3y k e
59.00
H TURNER
MR SİMON CAUNCE
S DOW
7
52
824-052
5
0
8
MONSARAZ
3y d e
58.50
W CARVER
MR PETER ONSLOW
J GİVEN
6
51
070-05
127
0
9
SALKEEV (IRE)
3y d d
58.00
PİERRE-LOUİS JAMİN
MR A M B WATSON
ARCHİE WATSON
5
50
877
99
0
10
AFRICAN SUN (IRE)
3y d g
57.50
A MCCARTHY
THE SERENDIPITY PART
E DUNLOP
4
49
008-
127
0
11
BUZZTOTHEMOON
3y a g
57.50
A MULLEN
MR JONNY ALLISON
JULIE CAMACHO
10
49
00-90
127
0
12
RARE GLAM (IRE)
3y d d
57.00
D KEENAN
MR ADRİAN MANSERGH W
J TUİTE
12
47
785
127
0
13
MARGARETHA (IRE)
3y d d
57.00
R DA SİLVA
SHEİLA TASSELL PAR
MİSS AMY MURPHY
2
47
730-
127
0
14
VOLCANO BAY
3y d d
56.50
S HİTCHCOTT
MR ABDULLA AL MANSOO
I MOHAMMED
1
43
000-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LILYPAD (IRE)
5y d k
63.00
R DA SİLVA
AMY MURPHY RACİNG CL
MİSS AMY MURPHY
3
56
35-666-1
7
0
2
QUE QUIERES (USA)
4y d g
60.50
H TURNER
MR ROBERT MOSS
S DOW
1
55
14-1628
7
0
3
ACCREDITED
4y d k
60.50
D KEENAN
MRS ANNE COWLEY
D FLOOD
4
55
456-8-0
97
0
4
GALILEO JADE (IRE)
4y d k
59.00
W CARSON
BURNHAM P D LTD
J FLİNT
8
52
8-70-
127
0
5
SCRAFTON
9y d g
58.50
B DOYLE
MRS P CLARK
A CARROLL
10
51
0906-04
113
0
6
BARRIER REEF (IRE)
5y d g
57.50
R TATE
GOLDEN EQUINOX RACIN
T VAUGHAN
5
48
7-904-
127
0
7
MISS POLLYANNA (IRE)
4y a k
56.50
RHİAİN INGRAM
MRS CATHY HALLAM W
R INGRAM
2
46
5050-05
120
0
8
AFFAIR
6y d k
56.50
A VİLLİERS
MR H MORRİSON
H MORRİSON
7
45
679064-
127
0
9
GMS PRINCESS
4y d k
56.50
A MULLEN
GRAHAM BROTHERS RACİ
SARAH HOLLİNSHEAD
6
45
0068-
127
0
10
GOOD OLE WINNIE
4y d k
56.50
GEORGE ROOKE
ROCKİNGHAM REİNS LİM
M APPLEBY
9
42
0-6695
110
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR FOX
4y d g
61.00
W CARSON
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
2
56
7-35255
7
0
2
LAUBERHORN ROCKET (GER)
5y d g
60.50
GEORGE ROOKE
JRFB LTD
T VAUGHAN
8
55
3313-06
7
0
3
HIDDEN PEARL
4y a k
59.50
D E HOGAN
THE SİSTERS OF MERCY
J BERRY
7
53
8520-74
120
0
4
CHINESE ALPHABET
4y d g
59.00
A RAWLINSON
MR RICHARD CHEUNG
M APPLEBY
1
52
035-698
7
0
5
IDEAL GRACE
4y a k
57.50
JOSHUA BRYAN
MR SHAUN INGRAM
B BARR
5
48
484560-
127
0
6
SINNDARELLA (IRE)
4y d k
57.00
R DA SİLVA
MR TONY ASHLEY
SARAH HOLLİNSHEAD
4
47
45335-3
127
0
7
SNOW LEOPARD (IRE)
4y k g
56.50
B DOYLE
CCCP SYNDICATE
A CARROLL
3
45
006-846
120
0
8
GOLDEN GRENADE (FR)
4y d g
56.50
A VILLIERS
IAN WILLIAMS RACING
I WILLIAMS
9
44
64076-
127
0
9
SELLINGALLTHETIME (IRE)
9y a g
56.50
R TATE
MR KIRK JEFFERIES
M USHER
6
38
40940-6
105
0
16 Haziran 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Kocaeli, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 16 haziran 2020 salı at yarışı bülteni, 16 haziran 2020 at yarışı programı, 16 haziran 2020 tjk yarış programı, 16 haziran 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 16 haziran 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 16 haziran 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 16 haziran 2020 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni