Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA YADİGARI
3y d e
UÇARCAN
55.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET CANLIKA
V.ÇİZİK
2
21
434
42
17
2
CEMİLHAT
3y k e
ZENGİNOĞLU
57.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
8
0
63
21
18
1.32.60
3
DELİ FARUK
3y a e
UÇANBEY
54.00
C.TEPEAP
SELÇUK YONTÜRK
M.KARALI
12
24
55322
21
19
1.25.32
4
ERAY BABA
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
İ.KATI
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
0
0
20
5
KÜÇÜK MİRŞAN
3y a e
SERDARHAN
57.00
KEMAL KURT
İBRAHİM CANLIKA
S.V.KAYA
7
0
68
21
18
1.39.66
6
ŞEKERLİ KAN
3y k e
YAŞARCIK
53.00
T.BALİAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
11
0
0
20
7
UÇAN TOŞUR
3y a e
TOŞUR
57.00
G.KILIÇ
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
6
0
0
20
8
ALSİLSÜPÜRKIZ
3y a d
TOŞUR
55.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET CAMUZ
M.BALTA
5
5
7589
21
16
1.43.12
9
BİRSEN SULTAN
3y k d
KIRIMHAN
51.00
ABDULLAH ARAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
10
0
00
7
18
10
GÜLAYFER
3y a d
GOBAKBEY
55.00
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
9
23
85243
7
15
1.32.34
11
MUHTAR KIZ
3y a d
SON MARTI
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUSTAFA ÖZKAN
S.V.KAYA
1
13
4490
7
16
1.39.73
12
SEN HEDİYEMSİN
3y k d
SANCAKBEYİ
53.00
F.FELHANAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
13
4540
7
16
1.34.53
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÇİN HANIM
4y a k
YALAZ
58.00
C.TEPEAP
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
4
27
054133
28
18
1.24.23
2
BEŞALTIGÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
E.KILIK
SALİH ÇİZİK
S.V.KAYA
1
35
302846
16
14
1.23.00
3
ÇİLELİKIZ
4y k k
BOLKAR
58.00
R.POLATAP
MEHMET DEMİR
At Sahibi
10
20
522047
62
16
1.26.98
4
ÖZ ŞUBAT
4y a k
ATİKBEY
55.00
F.FELHANAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
2
23
157000
49
15
1.24.39
5
DİLARA GÜLÜ
4y k k
ÇAPKANCAŞ
54.00
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA ÖZKAN
M.KILINÇ
7
17
908306
21
10
1.23.45
6
EZMİRA
4y a k
GOBAKBEY
56.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
11
17
467777
21
9
1.25.38
7
MELEKPER
4y d k
TIGRES LIGHT (US)
55.00
G.KILIÇ
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
3
17
700000
7
9
1.24.81
8
NEBAHAT HANIM
4y k k
BERKMAN
56.00
M.ÜNLÜ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
6
0
00
127
18
9
PINARSESİ
4y k k
DİLBERAĞA
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
AHMET YILANCIK
M.BALTA
5
26
9-54960
35
11
1.25.11
10
REMİLİKIZ
4y k k
GOBAKBEY
56.00
M.DOĞAN
MUSTAFA KAPLAN
K.YILDIZ
8
23
536008
21
9
1.22.97
11
SAFİYE SULTAN
4y k k
YAŞARCIK
55.00
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
A.TOPRAK
12
3
875000
39
7
1.29.46
12
UÇAN UÇARLIM
4y a k
GOBAKBEY
55.00
İ.KATI
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
9
25
1-40000
65
15
1.25.42
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜK KIRIM
3y k e
KIRIMHAN
54.00
F.FELHANAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
6
0
65
14
18
1.36.07
2
ÇELİKGİBİ
3y k e
YAŞARCIK
57.00
N.ALTIN
MAHMUT ÇELİK
S.V.KAYA
4
0
7
49
19
3
DELİ ŞEŞEN
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
12
4
8895
21
16
1.35.60
4
GÜZGARLA SAVAŞAN
3y a e
KABAHAYDAR AĞASI
53.00
M.IŞIKAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
V.ÇİZİK
3
0
08
14
18
1.39.93
5
KAYANUR
3y d e
DAĞDELEN
57.00
H.ALTUNKILIÇ
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
5
0
90
9
18
1.42.28
6
KÜÇÜKBAKIR
3y k e
DEHA
57.00
V.KIZMAZ
RECEP KÜÇÜKÇAY
M.BALTA
7
17
835
9
17
1.29.87
7
NİTRO CAN
3y a e
NİTRO
57.00
E.KILIK
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
S.V.KAYA
8
5
7085
13
16
1.30.42
8
BARIŞ OLSUN
3y k d
DEHA
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
9
0
79
7
18
9
ESLİNA
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
11
7
69550
7
15
1.27.94
10
KARAOĞLAN GÜLÜ
3y k d
BOZDOĞAN
51.00
T.BALİAP
CEVER KARAOĞLAN
İ.SAYIS
2
2
000
28
17
1.37.79
11
MÜMAŞA SULTAN
3y a d
ATİKBEY
55.00
G.KILIÇ
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
1
4
866
21
17
1.34.31
12
SABRİYE
3y k d
TÜMÖZ BEY
51.00
ABDULLAH ARAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
10
2
9005
7
16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
63.00
M.CANPOLAT
MEHMET ALTUNKILIÇ
C.LAÇO
7
62
242986
21
15
2.15.39
2
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
60.00
M.E.DOĞAN
M.ALİ YARDIMCI
M.KEKLİK
9
79
218943
14
16
2.15.94
3
YALNIZKARTAL
6y a a
BERKSOY
60.00
İS.DEMİR
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
55
610358
44
16
2.18.32
4
ADAM
9y a a
HÜRBATUR
58.00
T.BALİ
SEZGİN DÖNMEZ
MUH.YILDIRIM
10
47
07-0220
63
18
2.17.29
5
ASLANPARÇASI
8y k a
CAŞ
57.00
M.AKDAĞ
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
4
72
648956
127
12
2.24.01
6
DİLAVERAĞA
6y k a
ÇAPKANCAŞ
57.00
L.TAPTIK
ÖMER YARDIMCI
M.KILINÇ
8
53
6160-00
14
16
2.19.32
7
KILÇIK
6y k a
ANGORA
57.00
MEH.PARLAK
M.EMİN OLCAY
K.YILDIZ
12
50
004476
14
13
2.16.75
8
YALAZBEYİ
5y a a
YALAZ
57.00
M.IŞIK
MAHMUT ÇELİK
S.V.KAYA
2
53
333700
22
11
2.19.48
9
BABA SÖNMEZ
8y a a
KARAKEMAL
57.00
D.KORKMAZ
İHSAN ÇELİK
A.İŞIK
3
45
0-58542
14
6
2.18.31
10
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
62.00
Ş.KAPUCU
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
6
21
624352
7
16
2.18.77
11
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
60.00
T.YILMAZ
HALİL ASLAN
M.BALTA
1
27
044721
9
20
2.29.47
12
HİLMİCEMİM
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
ABDULLAH AR
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
11
13
387608
42
11
2.30.34
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHEAT
5y d a
DAI JIN (GB)
63.50
H.POLAT
MEHMET DOĞAN
M.BALTA
11
80
114868
22
16
2.09.64
2
OSMANİYE ÇOCUĞU
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
58.50
MEH.TAŞKAYA
CELAL KAYA
C.LAÇO
4
62
322216
21
19
2.09.22
3
RÜZGAR GOLD
6y d a
YONAGUSKA (USA)
57.50
KEMAL KURT
ÖMER DEMİR
M.BALTA
7
78
101858
7
17
2.09.38
4
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
56.50
V.KIZMAZ
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
1
77
347233
23
16
2.10.77
5
NEW ALAÇAT
8y d a
EL SALVADOR
55.50
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
5
75
310414
7
19
2.10.14
6
RED ANGEL
6y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
M.DOĞAN
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
10
87
156342
35
15
2.10.96
7
ARDALI
5y d a
SPORTS HERO (USA)
54.50
H.ALTUNKILIÇ
FEDAİ KAHRAMAN
O.BAKIR
12
65
58-58-48
36
14
2.10.80
8
ATAŞTACUS
7y d a
YONAGUSKA (USA)
54.50
G.KILIÇ
MESUT TAŞ
M.BALTA
9
62
670-973
21
11
2.14.65
9
CERASTES
5y d a
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
54.50
N.ALTIN
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
8
93
286-695
62
20
2.12.23
10
SILVERADO
7y d a
INDIGO RED (GB)
55.50
İ.KATI
BERDAN YERLİKAYA
M.KILINÇ
3
68
6-60779
21
8
2.11.14
11
SPEEDY GUNNER
6y d a
CUVEE (USA)
54.50
H.PARILDAR
SEMRA AKSU
S.SAYIN
2
82
926666
7
12
2.11.97
12
UNDAUNTED
5y a a
REY DE CAFE (USA)
54.50
M.B.ÇAKMAKAP
FEDAİ KAHRAMAN
O.BAKIR
6
62
10208-7
71
15
2.10.34
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRIM AY
3y k e
KIRIMHAN
57.00
E.KILIK
ADİL YARDIMCI
M.KEKLİK
4
38
1366
8
17
1.28.62
2
ÖZYAZAR
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.DOĞAN
ÖMER DOĞAN
A.TOPRAK
2
30
3172
14
18
1.31.21
3
ATİKSEMRA
3y a d
ATİKBEY
55.00
İ.KATI
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
8
29
214
23
19
1.26.03
4
KANTOS BABA
3y a e
AYVERDİ
55.00
MEH.TAŞKAYA
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
1
28
46521
14
20
1.30.24
5
KERKERE
3y a e
SERDARHAN
55.00
R.DOĞAN
MEHMET ÇELİK
S.V.KAYA
3
31
17
16
19
1.32.70
6
LALEZARIM
3y k d
SON MARTI
55.00
G.KILIÇ
ADİL YARDIMCI
M.KEKLİK
5
27
2201
21
20
1.31.16
7
TRANSİTGEÇİT
3y d d
ŞÖVALYE
53.00
İ.AKYAVUZAP
SUPHİ AKYAVUZ
S.V.KAYA
6
28
21
28
20
1.29.10
8
KARABİBERİM
3y d d
LİDERTAY
53.00
KEMAL KURT
YUNUS ADVAN
A.TOPRAK
7
29
12
23
19
1.24.58
9
LEYLOCAN
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
C.TEPEAP
MEHMET CANLIKA
V.ÇİZİK
9
31
10
23
19
1.44.07
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
M.IŞIKAP
BAHRİ ÇİZİK
C.LAÇO
4
53
445435
7
15
1.43.43
2
FARA FERN
3y a d
CUVEE (USA)
58.50
İ.AKYAVUZAP
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
6
50
431246
7
17
1.36.01
3
LOMBARDI
3y d e
YAVUZKAYA
58.00
E.KILIK
MUSTAFA CENGİZ
M.KARALI
1
47
766122
7
19
1.35.65
4
ALYANAKLIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.50
N.ALTIN
HASAN GÖRGÜN
M.KILINÇ
5
42
535237
7
12
1.39.53
5
ALLOGUARD
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
51.00
KEMAL KURT
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
7
33
726616
14
19
6
BAFRALI
3y d e
UTOPIA (JPN)
47.00
T.YILMAZAP
HÜSEYİN YÜKSEL
A.TOPRAK
9
30
275649
14
14
1.38.84
7
FIGHT FIGHTER
3y a e
SPEEDY TURC
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ÖKSÜZ
İ.SAYIS
8
26
934323
14
17
1.43.16
8
BELALI KADİR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
C.TEPEAP
ÖMER DEMİR
M.BALTA
3
21
4458-79
86
12
1.39.38
9
ATEŞ TUTAN
3y a e
GOLDEN SUN
50.00
T.BALİAP
MEHMET YALÇIN
M.KEKLİK
2
6
660090
23
13
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BANKAMATİK
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
KEMAL KURT
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
0
00
9
18
1.39.35
2
BEYAZ HIRÇ
3y k e
SON MARTI
57.00
İ.KATI
MUZAFFER YARDIMCI
M.BALTA
11
0
0
20
3
KARİMANINOĞLU
3y k e
ATİKBEY
57.00
MEH.TAŞKAYA
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
3
24
523
14
17
1.32.30
4
KÜÇÜK DEHA
3y d e
DEHA
57.00
G.KILIÇ
FETHİ DEMİRYERİ
M.KEKLİK
5
7
5860
21
16
1.43.41
5
MİRBERRİ
3y d e
GOBAKBEY
57.00
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
6
22
282
21
18
1.32.44
6
SANCAKBERK
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
E.KILIK
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
15
703
21
17
1.33.41
7
SEYRANTEPE
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
C.TEPEAP
NURİ CANPOLAT
M.BALTA
7
0
4
14
19
1.34.57
8
UÇANFIRTINA
3y a e
UÇANBEY
54.00
F.FELHANAP
SERHAT ŞAHİN
M.BALTA
4
17
345
9
17
1.30.78
9
BEJNA KANTOS
3y k d
KARAYAVUZ
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
2
0
8
7
19
10
DÜLUCAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.DEMİRTAŞ
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
12
23
2357
14
16
1.26.83
11
GÜZİDE TAY
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
M.IŞIKAP
FATMA KAN
A.TOPRAK
8
0
0
20
12
ZENTERİC
3y a d
KIRATHAN
55.00
H.ALTUNKILIÇ
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
10
0
0
7
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LET ME PASS
5y d a
GREEN GÖNEN
63.00
M.ÜNLÜ
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
1
55
146435
127
15
2
TATVAN BEYİ
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
D.KORKMAZAP
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
13
55
416821
21
20
3
ZEMANİ
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
59.50
M.CANPOLATAP
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
16
54
736348
23
13
2.00.87
4
İLKERBEYLİ
5y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
59.00
F.FELHANAP
MESUT TAŞ
M.BALTA
15
51
680654
21
9
1.57.16
5
RED EYE
9y a a
EAGLE EYED (USA)
61.00
H.POLAT
HALİL HATİPOĞLU
M.KILINÇ
3
51
454567
21
10
1.57.94
6
KING OF DIAMONDS
4y d a
KING'S PLEASURE
59.00
M.DOĞAN
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
10
47
170654
21
15
1.58.03
7
ESTERGON
5y d a
POWERSCOURT (GB)
55.50
H.ALTUNKILIÇ
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
7
40
006-009
21
6
1.56.94
8
SUPREME
4y a a
REY DE CAFE (USA)
52.50
M.IŞIKAP
ETHEM KAPLAN
M.BALTA
4
40
424131
42
20
1.59.88
9
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
55.00
V.KIZMAZ
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
39
114263
9
16
1.57.63
10
CAHİL
4y a a
CUVEE (USA)
53.00
E.KILIK
SIRAÇ DEMİR
İ.SAYIS
2
35
225690
14
15
11
FERHATHAN
5y a a
DRAGON PULSE (IRE)
53.00
H.DEMİRTAŞ
EROL ŞİRİN
İ.SAYIS
11
35
562000
14
8
2.02.04
12
KÜLÜNK RÜZGAR
5y a a
SEA HERO (USA)
52.50
M.E.DOĞANAP
ALİ GÜNGÖR
MUH.YILDIRIM
8
34
6-70009
14
4
13
NİZAMİ
5y d a
NUSA DUA
50.00
C.TEPEAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
14
24
173497
21
15
1.59.28
14
SUERTO
4y a a
FAIRSON
50.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
6
24
58755-2
21
13
2.02.53
15
MARMARAY
6y d a
TSAR
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
23
670761
9
20
1.56.31
16
SAALİH
5y d a
MOHICANS SON
50.00
KEMAL KURT
AZİZ KARAKEÇİLİ
V.ÇİZİK
12
18
947664
14
5
1.59.26
17
AMIGDALA
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
T.BALİAP
İ.ETHEM AKIL
S.V.KAYA
17
12
750500
22
8
1.58.63
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GALISPEED (FR)
2y d e
59.50
J MİTCHELL
MR C R HİRST
ARCHİE WATSON
2
0
0
0
2
GOVERNOR OF PUNJAB (IRE)
2y a e
59.50
A KİRBY
MR ROB FERGUSON
M JOHNSTON
10
0
5
8
0
3
INDRA DAWN (FR)
2y d e
59.50
ADAM J MCNAMARA
ONTOAWİNNER PARTNE
ARCHİE WATSON
8
0
0
20
0
4
GLORY MAKER (FR)
2y a e
59.00
C LEE
AHMAD AL SHAIKH
K BURKE
12
0
3
13
0
5
MAC MCCARTHY (IRE)
2y a e
58.50
FINLEY MARSH
MR R GANDER PARTNE
R HUGHES
5
0
08
13
0
6
JUNGLE BOOK (GER)
2y a e
58.00
S DONOHOE
CRİMBOURNE BLOODSTOC
J PORTMAN
3
0
0
34
0
7
MILLTOWN STAR
2y d e
58.00
DAVİD EGAN
HUNSCOTE STUD LİMİTE
M CHANNON
6
0
9
20
0
8
PILSDON PEN
2y d g
58.00
L KENIRY
HIGHBURY STUD AND WI
J TUITE
9
0
0
33
0
9
STAR OF ST LOUIS (FR)
2y d e
58.00
E J WALSH
MR JOHN MANGAN
D P QUİNN
13
0
0
0
10
BANMI (IRE)
2y d d
57.50
S CRONİN
MR JABER ALİ ALSABAH
MOHAMED MOUBARAK
1
0
0
32
0
11
BACCHALOT (IRE)
2y d d
56.50
F SWEENEY
NOODLES RACING
R HANNON
4
0
843
16
0
12
GLADICE
2y d d
56.50
H TURNER
MR IMAD ALSAGAR
M BOTTİ
11
0
0
0
13
SPARKLING DIAMOND
2y d d
56.00
D BROCK
MRS JACQUİ BARRS M
P MCBRİDE
7
0
07
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLES MOLSON
8y d g
60.50
D MUSCUTT
TROLLEY ACTION
P CHAMINGS
2
95
2266-44
26
0
2
MAAWARD (IRE)
4y d g
60.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R HANNON
8
95
2-114-
127
0
3
NEVER BACK DOWN (IRE)
4y d g
60.50
J MITCHELL
M M STABLES
H PALMER
10
95
061-000
118
0
4
LAIETH
4y d g
60.50
A KIRBY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
95
12-3014
19
0
5
WALK ON WALTER (IRE)
4y d g
60.50
S DONOHOE
MR PHILIP SIMPSON
J PORTMAN
5
95
112-113
33
0
6
AMBASSADORIAL (USA)
5y d g
60.50
DAVID EGAN
MRS JANE CHAPPLE-HYA
J CHAPPLE-HYAM
7
95
240477-
127
0
7
AREEN HEART (FR)
5y d g
59.50
L KENIRY
SHEIKH ABDULLAH ALMA
D O'MEARA
6
93
225267
18
0
8
COMMANDER HAN (FR)
4y a g
56.50
J QUINN
MR T A RAHMAN
K RYAN
12
86
2-32076
11
0
9
MUSTARRID (IRE)
5y d g
56.00
K SHOEMARK
MR A DALE
I WILLIAMS
4
85
2880-0-0
127
0
10
THAT IS THE SPIRIT
8y d g
53.50
T LADD
MR WILLIAM ESDAILE
M APPLEBY
9
80
909-301
13
0
11
SWORD EXCEED (GER)
5y d g
53.00
G MALUNE
21ST CENTURY RACING
I FURTADO
11
79
898-751
23
0
12
PAPA STOUR (USA)
4y d g
52.00
H TURNER
CHASEMORE FARM
A BALDING
3
76
02908-3
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESERT FIRE (IRE)
4y d a
61.50
P COSGRAVE
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
6
101
11-1234
61
0
2
PETITE JACK
6y a g
60.50
A KIRBY
MR W BURN
N KING
4
99
89-2168
61
0
3
PLUTONIAN (IRE)
5y d g
60.00
K SHOEMARK
MRS FITRI HAY
C HILLS
9
98
2926-50
34
0
4
VENTURA KNIGHT (IRE)
4y d g
60.00
S DE SOUSA
MIDDLEHAM PARK RACIN
M JOHNSTON
10
98
907032
11
0
5
EXEC CHEF (IRE)
4y a g
60.00
O MURPHY
INSIDE TRACK RACING
J BOYLE
1
98
13-2042
27
0
6
INDEED
4y d g
59.00
L KENIRY
MARCHWOOD AGGREGATES
D F DAVIS
11
96
1615-2
67
0
7
HIGHBROW
4y d g
59.00
S DONOHOE
SHEIKH JUMA DALMOOK
D M SIMCOCK
3
96
33930-4
27
0
8
DUKHAN
4y d g
58.00
J MITCHELL
AL SHAQAB RACING
H PALMER
8
94
0731-60
40
0
9
CARADOC (IRE)
4y d g
56.50
G MOSSE
MR P K SIU
ED WALKER
7
90
4-12-51
11
0
10
MICHELE STROGOFF
6y d g
55.00
T LADD
MR STEPHEN LOUCH
M APPLEBY
5
87
434743
62
0
11
SIMOON (IRE)
5y d g
53.00
H TURNER
LORD BLYTH
A BALDING
2
83
235-115
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNABATED (IRE)
5y d g
63.50
DAVID EGAN
MRS JANE CHAPPLE-HYA
J CHAPPLE-HYAM
4
104
35-1103-
127
0
2
TROPICS (USA)
11y a g
63.00
SOPHIE RALSTON
MR DEAN IVORY
D K IVORY
3
103
733482
11
0
3
ROYAL BIRTH
8y d g
61.00
O MURPHY
THE MORLEY FAMILY
S C WILLIAMS
2
98
158505
11
0
4
EMBOUR (IRE)
4y d g
58.50
S CRONIN
SULLIVANB'STOCK,RUXL
R HANNON
9
93
0-61315
11
0
5
SPOOF
4y d g
58.50
K SHOEMARK
GARY AND LINNET WOOD
C HILLS
8
93
577-473
17
0
6
LORD RIDDIFORD (IRE)
4y k g
58.50
J HART
THE JAM PARTNERSHIP
J J QUINN
5
93
593-701
11
0
7
UDONTDODOU
6y d g
56.50
P PRINCE
MR R C GUEST
R C GUEST
6
88
6-70634
11
0
8
JUST THAT LORD
6y a g
56.00
L MORRIS
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
1
87
0-16510
18
0
9
MOKAATIL
4y d g
55.50
DAVID EGAN
MIDTECH
I WILLIAMS
7
86
651340
18
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELATED BREATH
4y a k
57.50
G MOSSE
LADY BLYTH
H MORRİSON
13
88
3121-31
23
0
2
BILLESDON BROOK
4y a k
57.50
S M LEVEY
PALL MALL PARTNERS
R HANNON
2
107
1445-39
32
0
3
COMEDIA ERIA (FR)
7y d k
57.50
DAVID EGAN
HARAS DE TRELI
P&F MONFORT
1
0
7432-12
38
0
4
CROSSING THE LINE
4y d k
57.50
S DE SOUSA
SHEIKH JUMA DALMOOK
A BALDING
9
100
11-7158
25
0
5
GOODNIGHT GIRL (IRE)
4y k k
57.50
KIERAN SHOEMARK
MR A CHESTERMAN
J PORTMAN
10
92
223-232
13
0
6
HEAVENLY HOLLY (IRE)
4y d k
57.50
J MİTCHELL
HUNSCOTE STUD LİMİTE
H PALMER
8
97
4115-13
25
0
7
ISLAND OF LIFE (USA)
5y d k
57.50
D TUDHOPE
HAMER, HAWKES HELL
W HAGGAS
14
95
11-1226
25
0
8
PATTIE
5y a k
57.50
C SHEPHERD
MR M CHANNON
M CHANNON
11
94
332860
4
0
9
ROCK ON BAILEYS
4y a k
57.50
L EDMUNDS
G R BAİLEY LTD (BAİL
MİSS AMY MURPHY
3
93
0348-70
39
0
10
SOLAR GOLD (IRE)
4y d k
57.50
T MARQUAND
CAYTON PARK STUD LİM
W HAGGAS
12
96
42413-2
25
0
11
TIGER EYE (IRE)
4y d k
57.50
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
J FANSHAWE
4
94
2-11154
46
0
12
VICTORY WAVE (USA)
5y a k
57.50
P COSGRAVE
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
7
104
690511
13
0
13
VIVIANITE (IRE)
4y d k
57.50
HOLLİE DOYLE
MOJAVE THOROUGHBRED
ARCHİE WATSON
5
94
45-0365
18
0
14
YUSRA
4y d k
57.50
GEORGE WOOD
SHEIKH MOHAMMED BIN
M BOTTI
6
78
21-5226
50
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGHGARDEN
4y d k
60.50
R HAVLİN
MRS C R PHİLİPSON
J GOSDEN
4
104
346251-
127
0
2
MAID UP
4y k k
59.50
R HORNBY
BRİGHTWALTON BLOODST
A BALDİNG
1
102
1219-75
25
0
3
BAYSHORE FREEWAY (IRE)
4y d k
59.00
S DE SOUSA
KİNGSLEY PARK OWNERS
M JOHNSTON
5
101
33-2113
25
0
4
EDEN ROSE
4y d k
54.00
DAVID EGAN
JON AND JULIA AISBIT
M CHANNON
6
90
712-112
25
0
5
LADY BERGAMOT (FR)
5y k k
53.00
G WOOD
ANDREW JULİA TURNE
J FANSHAWE
3
88
7510-83
32
0
6
WHITE CHOCOLATE (IRE)
5y k k
53.00
ROSİE JESSOP
THE RUMBLE RACİNG CL
D M SİMCOCK
2
88
2306-44
5
0
7
JEDHI
4y d k
52.00
HOLLİE DOYLE
PİCKFORD, MALCOLM, M
H MORRİSON
7
85
4156-16
11
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VENTRILOQUIST
7y a g
62.50
TOM MARQUAND
MR J C G CHUA
S DOW
7
57
52-6046
16
0
2
MR POTTER
6y a g
62.00
P PRINCE
MR RICHARD PRINCE
R C GUEST
1
55
011635
27
0
3
MAGICINTHEMAKING (USA)
5y d k
61.00
HOLLIE DOYLE
MR MARTIN J GIBBS
J LONG
10
53
3-01223
19
0
4
TARSEEKH
6y d g
59.50
DAVID EGAN
MR P E AXON
C WALLIS
8
50
601344
19
0
5
QUICK MONET (IRE)
6y d g
59.00
J HAYNES
MR J MORRIS
S A HARRIS
5
49
60780-1
19
0
6
COOL ECHO
5y d k
58.00
N MACKAY
MR M K P TURNER
J R JENKINS
6
47
100666
23
0
7
ES QUE MAGIC (IRE)
3y d g
58.00
L KENIRY
EDGING AHEAD
A HALES
4
56
666-434
70
0
8
KAVORA
4y d k
57.50
AARON JONES
MR IAN ENDER
M HAMMOND
11
46
250-920
49
0
9
DIAMOND PURSUIT
4y d k
57.50
G MALUNE
THE GİGGLE FACTOR PA
I FURTADO
13
44
496044
16
0
10
MALAYSIAN BOLEH
9y a g
57.50
GRACE MCENTEE
MISS ROBIN BLAZE MCE
P MCENTEE
15
42
445800
14
0
11
COULD BE GOLD (IRE)
5y d g
57.50
D KEENAN
EVANS SNEATH ENTERPR
J BUTLER
9
33
08-6-00
12
0
12
JONATHANS GIRL
4y d k
57.50
W COX
JONATHAN BUTCHER C
MRS C DUNNETT
14
27
0-07-
127
0
13
REFORMED CHARACTER (IRE)
3y d e
56.50
E J WALSH
MR W PROSSER
MRS L PEARCE
12
52
7097
18
0
14
TATTENHAMS
3y d d
55.00
C BENNETT
MR PETER HAGGER MR
ADAM WEST
3
49
7-80
20
0
15
CALA SVEVA (IRE)
3y d d
53.50
ISOBEL FRANCİS
THE RİDGEWAY PARTNER
M USHER
2
42
808-78
19
0
19 Haziran 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:40 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 haziran 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 19 haziran 2019 at yarışı programı, 19 haziran 2019 tjk yarış programı, 19 haziran 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 19 haziran 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 19 haziran 2019 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 19 haziran 2019 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni