19 Haziran 2020 Cuma At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZEKAN
5y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
Ö.YILDIRIM
M.ELİSABETH KURA
D.KAYA
5
94
454111
93
20
2.18.03
2
FATİH AĞA
5y k a
KAIZBERT (RU)
58.00
M.KAYA
FATİH ÇİFTÇİ
EN.KARATAŞ
1
100
43-1252
9
18
2.16.99
3
AFACAN
5y k a
YAŞARCIK
57.00
H.ÇİZİK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
6
95
141-313
114
19
2.16.74
4
BERKALP
7y k a
BEN ANADOLU
57.00
G.KOCAKAYA
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
4
93
2151-81
114
20
2.16.62
5
BİŞKEKHAN
5y k a
ONURKAAN
56.00
MÜS.ÇELİK
H.HAZAL KAYAHAN
O.GÜNDOĞDİ
8
69
3840-42
127
15
6
MERİH
9y k a
BİLGİN
56.00
H.KARATAŞ
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
2
95
81755-3
9
16
2.15.71
7
ŞAHİN TEPESİ
9y k a
ANTEPLİ
56.00
M.HAMEDİ
ELİF KAYA
M.SEVİŞ
3
74
8-70706
5
8
2.17.12
8
ŞAHİNTER
8y k a
TAMERİNOĞLU
52.00
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
7
107
15300-8
9
20
2.15.67
9
ULUBATUR
5y k a
AĞA KARACA
56.00
A.KURŞUN
Z.MEHMET KARAKOÇ
M.TAŞKIRAN
9
81
43157-7
9
17
2.18.80
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞURHAN
3y d e
HAKEEM (USA)
61.00
A.KURŞUN
ALİ KAYA
C.TURAN
1
43
436-414
101
19
1.33.10
2
GÖGEBAKAN
3y d e
GOLDEN SUN
60.50
A.SÖZEN
AHMET KAYA
E.KAYA
10
42
3556-45
127
13
3
AĞRI KASIRGASI
3y d e
ASTRAKHAN
60.00
M.KAYA
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
8
41
84-7234
103
16
4
CİBO HAN
3y d e
KING ALEX
60.00
GÖKH.GÖKÇE
ARMAĞAN TURHAN
A.A.EKAL
5
41
21
111
20
5
KOŞAL
3y a e
DEHA
60.00
A.ASLAN
İLKER ALTUN
Y.YAĞMUR
9
41
224346
118
16
1.32.83
6
SERBÜLENT
3y a e
ACEM
58.00
G.YILDIZ
YURDAER YOLCU
M.KARAGÜNEY
3
37
5417
127
19
7
JUDY FAST
3y a d
AFTER MARKET (USA)
57.50
H.ÇİZİK
MUSTAFA KAÇAN
T.ŞİT
4
36
434452
98
16
1.32.11
8
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
B.AVERBAK
BANU ALEMDAR SÖLPÜK
AT.GÖKÇE
7
31
2-52386
125
15
9
SAILOR MAN
3y d e
DR FONG (USA)
51.50
A.KAÇMAZ
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
6
24
549
111
17
10
COŞKU
3y k e
DERVİŞ AĞA
50.00
D.KAYAAP
HASAN S. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
2
20
58466
127
15
1.34.06
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRENTWOOD
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
HAKAN YÜCETÜRK
S.BEKTAŞ
9
0
5
127
19
1.28.11
2
GIANGUIR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.KAÇMAZ
ÖMER HALİM AYDIN
M.T.BALYEMEZ
15
33
2-8346
97
15
1.26.32
3
HAPPY TIME
3y d g
TRIPLE BONUS
58.00
H.ÇİZİK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
16
0
7
127
19
4
KUABABA
3y a e
DR FONG (USA)
58.00
A.KURŞUN
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
2
34
9-520
104
16
1.27.32
5
LAS BRISAS
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MER.ÇELİK
ENİS EMRE GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
8
10
6-77
111
17
1.27.35
6
LORD
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
R.ÖZKANAP
FUAT MERT KAYA
M.ÖZKAN
5
0
00
104
18
7
MAVİ KILIÇ
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.BOYRAZ
İ.HİLMİ NARMANLI
İ.ESER
18
0
4-9
127
18
8
RAMOLKOGEL
3y d e
BRAZEN BEAU (AUS)
58.00
M.KAYA
VOLKAN YOZGATLI
U.TEMUÇİN
4
0
43
111
18
1.27.32
9
REGAMOUR
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
BERRİN GEDİK
S.ALTINDAĞ
1
38
73-2226
9
18
1.25.80
10
TECHNIQUE
3y d g
NATIVE KHAN (FR)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
17
36
38236-7
9
14
1.28.74
11
VIVALDI STORM
3y d g
THREE VALLEYS (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
13
0
4
101
19
12
ALSOOMSE
3y k d
SCARFACE
56.00
A.ASLAN
YÜKSEL GÖKTÜRK
V.KARAKAYA
3
0
6
97
19
13
CRASSULA
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
G.YILDIZ
TURGAY TUNÇ
M.F.ATCI
10
0
67
97
18
1.28.35
14
DEVEROV
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
56.00
M.HAMEDİ
MUSTAFA CANDAL
T.İBİŞ
6
0
36
114
18
1.27.20
15
İNCİBEBEK
3y a d
ANATOLY
56.00
A.SÖZEN
İSMAİL BORA HADİOĞLU
M.F.ATCI
19
30
62455
127
15
1.27.59
16
PINE APPLE
3y d d
SIDESTEP (AUS)
56.00
V.KANTARMACIAP
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
14
0
2
127
19
17
POLAIRE
3y a d
DR FONG (USA)
54.00
D.KAYAAP
M.SABRİ TUNCER
E.ÇUKURKAŞ
7
0
5
127
19
18
SARAYLIM
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.00
S.DİKMENAP
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
12
0
6
111
19
19
SULTANIM
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
11
34
662-234
96
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARDEŞCAN
4y a a
TURBO
62.00
S.KAYA
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
6
99
3-12112
127
19
2
SÜLÜNBİKE
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
M.KAYA
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
2
80
1-31127
7
18
1.40.02
3
YAĞMUR GÖZLÜ
4y a a
ATEŞTOPU
57.00
H.ÇİZİK
AHMET KILIÇCIOĞLU
M.H.ELĞAÇ
8
90
1-13568
8
16
4
BALALAYKA
4y a a
AYABAKAN
55.00
A.KURŞUN
CELAL TEKDOĞAN
M.TEKDOĞAN
3
61
25-7114
7
19
5
DUMAN
4y k a
TURBO
55.00
Ö.YILDIRIM
ENİS ÖZACAR
İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU
1
77
533215
5
19
1.40.66
6
ÖZGÜNSTONE
4y k a
KAIZBERT (RU)
54.00
G.KOCAKAYA
MEHMET KAYA
U.TEMUÇİN
7
55
98101-2
127
19
1.43.03
7
SAYMALITAŞ
4y k a
BATURŞAH
54.00
R.ÖZKANAP
MURAT DANIŞ
M.ÖZKAN
5
0
9
100
19
1.48.50
8
TORRENTIAL
4y k a
BALIKHAN
54.00
A.ASLAN
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
4
15
70-4
98
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINGDOM OF FIRE
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
ŞAHAP GÜRE
S.ÇITAK
1
50
4-12347
9
16
2
LAST IMPACT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
G.KOCAKAYA
SÜHA BAŞOĞLU
R.GÜNELİ
3
42
352460
9
14
3
STARLORD
3y d e
KANEKO
58.00
H.ÇİZİK
MERT BAYIR
T.ŞİT
4
64
1-21113
105
19
4
THE LAST LION
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
A.SÖZEN
AYŞEGÜL KURTEL
S.DEMİR
5
46
23-122
93
19
5
DIFFERENTE
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
H.KARATAŞ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
2
49
5-110
7
19
6
TREACHEROUS
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
A.KURŞUN
CENGİZHAN GENÇTEN
E.USLU
6
51
2-40320
5
15
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INVISIBLE WOMAN
5y d k
ALFRED NOBEL (IRE)
63.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
10
57
33-6682
7
6
2
CAMBAZ
4y d a
YAVUZSTAR
59.00
Ö.YILDIRIM
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
8
49
34139-3
8
17
3
ÇALIŞKANHAN
6y d a
PRESSING (IRE)
58.50
S.BOYRAZ
ÖMÜR ÇALIŞKAN
V.YÜKSEL
9
48
725340
127
14
1.16.83
4
DIRTY GIRL
5y d k
COUNTRY REEL (USA)
58.50
MÜS.ÇELİK
HAYRULLAH DOĞAN
M.ANAT
3
48
28498-0
114
14
1.13.12
5
REY
4y d k
KANEKO
57.00
H.ÇİZİK
HAKAN KEFOĞLU
T.ŞİT
13
45
78590-3
114
12
1.13.07
6
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
55.00
B.AKÇAYAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
12
43
3058-09
7
13
1.12.40
7
BABY AZRA
4y d k
PADDY O'PRADO (USA)
55.50
F.YÜKSEL
ADİL KÖSEOĞLU
K.ÇELİK
2
42
50-8876
105
10
8
LION OF BABYLON (IRE)
4y d a
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
55.50
M.KAYA
M.SELÇUK SAN
G.GÖKÇE
11
42
075-175
107
18
1.11.88
9
LONGSTAR
5y d g
LUXOR
55.00
A.KAÇMAZ
ORHAN UZUN
E.USLU
1
41
024-330
107
16
10
KIND OF BLUE
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
54.50
GÖKH.GÖKÇE
LALE M. ATMAN
E.KARAKÖLEOĞLU
7
40
31-6-995
114
16
1.11.58
11
MISS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
MER.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
4
40
5155-88
127
16
1.15.33
12
FERHAN
4y a a
KANEKO
52.00
M.A.SOLMAZAP
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
5
37
1238-78
107
15
13
BELLA BRAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
50.00
B.AVERBAK
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
6
29
9-68005
105
13
1.13.82
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYTAYLAN
3y d e
LUXOR
58.00
A.ASLAN
TAYLAN TOSUNOĞLU
V.BOYRAZ
7
8
769
127
17
2
ETYOPYALI
3y d e
TRIPLE BONUS
58.00
M.KAYA
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
16
21
804
101
17
1.27.16
3
FEYMAN ABİ
3y d e
CUVEE (USA)
58.00
GÖK.BEKTAŞ
ANIL KÖSEOĞLU
K.ÇELİK
12
29
3428
9
16
1.26.51
4
GERONIMO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
KEMAL A. TURAN
H.ACAR
11
0
42
127
18
5
GUMBALL
3y d e
POPULAR DEMAND
58.00
F.YÜKSEL
MURAT SÖNMEZ
R.KARABULUT
14
26
37530-6
127
11
6
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.00
A.KURŞUN
HULUSİ TAŞKIRAN
S.YANMAZ
18
32
32-6235
101
16
7
MISTER RA
3y d e
KANEKO
58.00
H.KARATAŞ
ERKAN YÜKSEL
E.EREN
3
0
32
127
18
1.25.42
8
OĞLUM ANIL
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
D.YILDIZ
ARDA ÇETİNKAYA
A.DEMİRKIRAN
15
0
7
127
19
9
TAKE OATH
3y a e
TALIP HAN (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
AZİZ CAN EKEN
T.İBİŞ
10
0
5
127
19
1.26.90
10
VURGUN
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
D.KAYAAP
İLYAS İLBEY
U.BİLİK
6
19
9049-87
125
14
1.32.62
11
YELLOW LEGEND
3y a e
DR FONG (USA)
58.00
MER.ÇELİK
VOLKAN YOZGATLI
U.TEMUÇİN
17
0
57
111
18
1.26.90
12
BARBIE ROYAL (USA)
3y k d
GRAYDAR (USA)
56.00
M.HAMEDİ
TURHAN ÇAKAR
S.ÇİFTÇİ
13
0
7
127
19
13
JANIMSIN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
A.KAÇMAZ
YÜKSEL GÖKTÜRK
V.KARAKAYA
2
24
796350
127
14
14
RACE CHANNEL
3y a d
ENGLISH CHANNEL (USA)
56.00
A.SÖZEN
DENİZ KURTEL
S.DEMİR
5
29
682-436
97
14
15
SEA VALLEY
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
56.00
B.AVERBAK
MAHMUT ÇİFTÇİ
K.MELİKE
8
0
09
114
18
1.29.55
16
TARA STREET
3y d d
MAXIOS (GB)
56.00
Ö.YILDIRIM
HAKAN YÜCETÜRK
S.BEKTAŞ
9
0
2
97
19
17
TITANIUM
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
OĞUZ YALÇIN
B.ŞENGEL
4
30
723
97
17
1.26.82
18
TOKGÖZ İDA
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
52.00
K.GÖKÇEAP
HÜLYA TOKGÖZ
GÜV.GÖKÇE
1
0
8-0
114
18
1.30.38
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOĞA KANUNU
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
63.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
11
86
1311-31
7
20
2
BURAKŞAH
5y d a
POWERSCOURT (GB)
59.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
7
78
5154-54
7
16
3
VOLTA
6y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.50
G.KOCAKAYA
TEVFİK ÇELİKOĞLU
İ.ESER
4
77
322-136
100
18
4
GOLD POLAT
4y a a
KANEKO
58.00
H.KARATAŞ
CUMA POLAT
MAH.BAYKARA
9
76
5823-73
9
14
5
TREVI FOUNTAIN
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
56.50
Ö.YILDIRIM
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
1
73
244381
7
20
6
VILLAGE HOOF
4y d a
HAKKAR
56.00
MÜS.ÇELİK
BAHADIR GELİŞ
T.ŞİT
12
72
245533
7
15
7
MOLTO BENE
5y d k
SCARFACE
52.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
10
64
6342-35
93
16
8
SILK ROAD
4y d a
SCREAM TO SCREAM (IRE)
51.50
A.KAÇMAZ
VEYSEL KAHRAMAN
V.BOYRAZ
2
63
86-8407
7
14
9
KAYNARCA
5y d a
ASTRAKHAN
51.00
M.HAMEDİ
ZEYNEP L. ATMAN
E.KARAKÖLEOĞLU
6
62
1-4575-8
100
15
10
REKOR
6y a a
RIVER SPECIAL (USA)
50.00
D.KAYAAP
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
5
62
184-545
100
15
11
ROCKABYE
4y d a
AFTER MARKET (USA)
50.00
MER.ÇELİK
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
3
59
709-583
109
12
12
SENSİZİM
4y d k
ZOFFANY (IRE)
50.00
M.A.SOLMAZAP
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
8
54
352387
127
14
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUSTICE FOR ALL
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
2
73
27-1112
9
19
2
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
HATİCE DEMİREL
A.ÖZTÜRK
4
64
34-1115
103
19
3
MAGNUM OPUS
3y d e
KANEKO
58.00
H.KARATAŞ
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
86
1272-11
127
20
1.29.02
4
POLAR STAR
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
R.ARSLAN
SERDAR K. ÖZÇOLAK
ŞÜK. ÇELİK
1
46
1
127
20
5
SECRET LOVER
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.SİNAN SERTER
İB.B.OĞULLARI
5
94
122-211
117
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG FATHER MEVLÜT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
G.YILDIZ
ŞEYMA B. TANİYİT
İBR.C.ERŞAKAR
3
26
269-080
104
9
1.28.89
2
BLUE MAMBA
3y d e
FIRE MAMBO
58.00
M.HAMEDİ
ERTAN SEVEN
S.ALTINDAĞ
9
7
7-080
101
16
1.28.92
3
CASNAR
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
A.ASLAN
BURHANETTİN SOLMAZ
H.E.UYSAL
7
25
35-3577
94
12
4
DAI WIN
3y a e
DAI JIN (GB)
58.00
F.YÜKSEL
ATİLLA SİNPON
B.EGE
2
10
577-0
127
16
5
GOLDEN AGE
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
OĞUZ YALÇIN
B.ŞENGEL
5
0
4-6
111
18
6
JUGGERNAUT
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
14
0
4
127
19
7
KOÇOVALI
3y d e
BANKNOTE (GB)
58.00
H.ÇİZİK
TALİP ÖZTÜRK
B.DAĞ
11
0
3-0
111
18
8
MERSİNLİ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
S.BOYRAZ
Ö.ALPASLAN ŞİFAN
S.ÇİFTÇİ
10
0
7
127
19
1.28.81
9
PERFECT BALANCE
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
MER.ÇELİK
KADİR ŞAYLI
T.TAŞAR
13
32
643904
104
14
1.25.58
10
RUDİKO
3y d e
RAMPOLDI
54.00
BERKANT GÖKÇEAP
L.SONA ÜTÜCÜ
İ.ESER
8
8
00-6948
122
11
1.33.60
11
SOUTH WEST
3y d g
FIRE MAMBO
58.00
B.AVERBAK
EMRE ÖZENBAY
K.BALTACI
18
8
65700-0
111
13
1.28.80
12
YAŞAMA SEVİNCİ
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
D.YILDIZ
ARSLAN AYBEK
E.USLU
6
27
36-5606
104
12
1.27.64
13
BAHARİKO
3y d d
LUXOR
56.00
H.ÇİZİK
ABDULLAH AKDEMİR
E.KOCA
1
26
762370
127
14
1.27.75
14
BEYOND EXPECTATION
3y d d
LUXOR
56.00
A.KURŞUN
VOLKAN R. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
19
33
53345-5
127
14
15
EL KIZI
3y d d
SCARFACE
56.00
A.KAÇMAZ
FERHAN GÖKTÜRK
V.KARAKAYA
4
31
234-384
97
16
1.26.27
16
KIZÇEM KIZI
3y k d
AFTER MARKET (USA)
54.00
D.KAYAAP
SERDAR ÇETİNKAYA
U.BİLİK
16
10
9978
127
16
1.28.10
17
MISS WILD
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
54.00
M.A.SOLMAZAP
FUNDA TEKER
D.ERGİN
17
0
08
97
18
1.31.53
18
PRINCESS MERİDA
3y d d
TOCCET (USA)
56.00
S.TIRPAN
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
15
26
000-434
115
14
1.29.03
19
RUKAYYA
3y d d
SERHAS
55.00
B.AKÇAYAP
KADİR SAĞLAM
F.ÖZPAY
12
4
0-7765
94
15
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜNDOĞARKEN
5y a k
AYABAKAN
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
Ö.GÜNELİ
13
57
231398
94
17
1.42.14
2
PEXUSS
8y a k
SARUHANAĞA
59.00
B.ÇIĞLAAP
FUAT ALBAYRAK
E.KOCA
8
55
4-90787
9
12
1.41.02
3
ALOYSHA
6y k k
TURBO
58.00
B.AKÇAYAP
F. NİHAT BURUK
Ç.AYDIN
21
51
4-24862
97
16
1.42.93
4
HANIM HANIM
5y a k
KOŞANEFE
59.50
A.KAÇMAZ
AHMET KAYA
E.KAYA
14
50
16-7885
97
15
1.41.58
5
ÖZDOĞA
5y d k
ÖZGÜNHAN
59.50
M.KAYA
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
6
50
588875
9
11
1.43.13
6
AYSEL ANA
4y k k
ARASLI
57.00
MÜS.ÇELİK
M.YAVUZ SALİHOĞLU
H.ALTUNBAŞ
3
49
530310
9
19
1.43.32
7
ISLAH
6y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
H.ÇİZİK
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
15
47
424624
7
16
1.43.09
8
GÖKLERİN GÜLÜ
4y k k
TURBO
53.50
G.KOCAKAYA
SELMA GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
17
42
31637-7
8
16
9
ARAYEKYİ
6y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
HAKAN YILDIZ
HAKAN ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
19
39
286760
6
14
1.43.48
10
EZELİM
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
G.YILDIZ
ÖZGÜR FIRAT
H.ACAR
7
41
68-8260
104
14
1.42.65
11
ÇİĞDEM ÇİÇEĞİ
4y k k
TAMERİNOĞLU
51.50
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
10
40
10-4160
104
18
1.44.00
12
NEVRA SULTAN
4y d k
SARRAF
50.00
S.AKBULATAP
DİLAN ATİK BATMAZ
ŞÜK. ÇELİK
20
4
60007-0
93
13
13
CAMGÖZ
5y d k
ZİGANA
52.50
M.HAMEDİ
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
4
36
0-62570
7
11
1.40.92
14
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
51.50
MER.ÇELİK
A.ENGİN GICIR
S.ALTINDAĞ
18
34
424403
97
16
1.42.23
15
SARİDUZ
4y a k
KILAVUZ
50.00
H.YOLAÇICIAP
ÖMER AKALTUN
M.SEVİŞ
11
34
2-03632
9
15
16
SEVDAM
4y a k
GÜNTAY
50.00
D.KAYAAP
CEZMİ ATİK
ŞÜK. ÇELİK
2
32
950-848
104
12
1.47.77
17
HAMHAMA
6y k k
TUNCAL
50.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
12
31
157-800
127
15
1.45.81
18
DEMRECAN
4y k k
TURBO
50.00
M.A.SOLMAZAP
H.HAZAL KAYAHAN
O.GÜNDOĞDİ
1
30
5-21600
101
17
19
FERHAL
6y k k
HALİD
50.00
B.AVERBAK
TALAT ÖNER
Ö.GÜNELİ
16
26
853064
5
13
1.43.65
20
BANKIZ
6y k k
HÜRBATUR
50.00
SEFER DEMİRAP
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
5
23
81-3460
127
16
1.42.90
21
TATLI PINAR
5y k k
KOCABEY
50.00
BERKANT GÖKÇEAP
HİLAL ÖZ
H.GÖNÜLTAŞ
9
16
639-596
127
13
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUDAKLI
3y k e
KURTEL
55.00
H.KATI
ÇETİN ALTIN
G.ALTIN
3
0
0
20
2
ÇARIK AĞASI
3y d e
KURTEL
51.00
K.YILMAZAP
TÜRKAN ALTIN
G.ALTIN
5
0
3
8
19
3
İSHAKBEY
3y d e
AYABAKAN
55.00
MAHMUT TURAN
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
7
0
8
8
19
4
ÖZAKBEY
3y a e
ÖZHABER
54.00
A.ALPAGUT
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
6
0
5
8
19
5
SUKUT BEY
3y a e
ŞÖVALYE
50.00
B.M.MIRIKAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
8
0
0
20
6
TUMBUL HÜSEYİN
3y a e
TOŞUR
51.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
SEN.ŞEN
4
0
4
8
19
7
YAZGAN
3y d e
TIGRES LIGHT (US)
54.00
O.YILDIZ
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
2
0
9
8
19
8
YEKKAN
3y k e
KAANEFE
54.00
S.ÇETİN
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
İ.ALPUĞUR
1
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASTAWAY
4y d a
AKINDAYIM (IRE)
60.00
M.M.BİLGİNAP
HÜSEYİN YILDIZ
A.R.YILDIZ
3
59
34613-5
105
18
1.27.68
2
BÜYÜK AJİBA
7y d a
OKAWANGO (USA)
61.00
ÇETİN TAŞAP
M.EŞREF GÜVEN
O.ÖZPUYLAT
6
55
215169
93
18
1.27.47
3
BABAYEGA
4y k a
INVASION (IRE)
58.50
T.YILDIZ
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
9
50
2-62272
95
18
1.27.84
4
DOKUZAĞAÇ
4y d a
HAKEEM (USA)
58.50
OĞUZ EREN
ENİS BADIŞOĞLU
İ.ALPUĞUR
5
50
920-677
127
13
1.28.32
5
GAUDİ
5y d a
MONTE NEGRO
55.50
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
12
48
424925
93
16
1.27.01
6
TURGAYBAŞKAN
4y a a
LION HEART (USA)
57.00
MAHMUT TURAN
SERKAN BAYRAM
F.DİZDAROĞLU
10
47
106469
7
15
1.26.66
7
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
54.50
H.KAPLANAP
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
7
44
34225-6
127
17
1.27.54
8
WIND POWER
5y k k
BOSPORUS (IRE)
50.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET BAŞKURT
A.SONĞUR
4
39
3-18342
100
16
1.27.19
9
TURKNUR
4y d k
UTOPIA (JPN)
50.00
S.İPEK
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
11
28
006-097
100
13
1.28.23
10
ALİJA
4y d g
BOSPORUS (IRE)
50.00
İ.YILDIRIMAP
SEYFİ ALTIN
F.KIRAN
8
26
50230-9
94
13
1.27.92
11
EKSİK ETEK
4y d k
LUXOR
50.00
İ.DİNAR
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
1
26
165667
127
15
1.29.47
12
BRAVE WOLF
4y d a
KANEKO
50.00
O.ATMACA
BEKİR OZAN HAS
F.İÇSEL
2
15
000-050
127
5
1.29.09
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIRON KEEN
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
H.KATI
GÖRKEM GEDİKOĞLU
T.İMAL
2
0
9
107
19
2
CYRUS
3y k e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
GÖKHAN İNCE
M.SANDIKÇI
5
25
376-573
93
14
3
DUNCAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
S.ÖZEN
EKREM BEŞERLER
MEH.ARSLAN
9
27
576-443
107
14
4
EFARİSTO
3y d e
DAI JIN (GB)
54.00
B.M.MIRIKAP
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
12
0
09
93
18
5
GREY PILOT
3y k e
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
H.KAPLANAP
EROL ÇOKLAR
H.ÇALIŞKAN
4
7
7-76660
101
14
6
HAYDUT YAĞIZ
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
İ.KALE
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
7
0
0
20
7
KRAL CEM
3y a e
OĞLUMEMRE
58.00
İ.DİNAR
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
16
15
08-5
4
17
8
LIVE THE MOMENT
3y a e
LUXOR
54.00
M.M.BİLGİNAP
AZİZE BAKIRTAŞ
F.TAŞ
1
13
47-9
94
17
9
QUADBORN
3y d e
LUXOR
58.00
N.ŞEN
ALİ TOPAL
S.H.BARUT
8
31
44-22
107
19
10
RADAMEL
3y a e
APPROVE (IRE)
54.00
T.KERESTECİAP
NURULLAH ASTAN
SEB.TOPAL
10
0
0
101
19
11
SREÇO MOYA
3y d e
KANEKO
54.00
K.YILMAZAP
SELİM ACARİŞ
F.ARICI
13
0
0
101
19
12
ZDRAVETS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
E.YAVUZ
EMBİYE YURTSEVER
E.GÜN GÜNEŞ
6
23
444
127
17
13
EDALUS
3y d d
LUCAYAN (FR)
56.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
15
6
5066
94
16
14
FOXIE LADY
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
OĞUZ EREN
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
3
9
959-579
97
12
15
JUKA
3y d d
KARA İNCİ
56.00
O.ATMACA
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
14
11
9-74645
93
9
16
SARAYLI KIZ
3y d d
ASTRAKHAN
56.00
T.ALICI
ERGÜN CAN
A.R.YILDIZ
11
23
305555
100
11
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAN RANGER
2y d e
HANBEŞ
54.00
T.YILDIZ
NEVZAT SEYOK
C.KARACA
1
0
8
7
19
2
TİVATLI
2y a e
LION HEART (USA)
55.00
H.KATI
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
6
0
0
20
3
ANGEL PEARL
2y d d
FAST STARS LINE
54.00
İ.H.KETME
FUAT ALBAYRAK
ES.ÇETİN
3
0
4
7
19
4
ÇUN
2y d d
TOROK (IRE)
52.00
MAHMUT TURAN
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
5
0
6
7
19
5
FASTER THAN LIGHT
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
52.00
ALP.OLUKAP
YİĞİT YİĞİTLER
B.ÇAKUS
4
0
5
7
19
6
SILENT RAIN
2y a d
BOSPORUS (IRE)
52.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
B.AY
2
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
60.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
1
70
5-13233
103
17
1.28.75
2
HAZARBEY
3y d e
SİLSÜPÜR
58.00
T.YILDIZ
MEHMET GÜZEL
M.ÖZGÜL
6
56
7-33126
7
18
1.28.98
3
SIEMPRE
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
5
49
22-11
109
20
4
COMANCHERO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
O.YILDIZ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
2
0
5
107
19
1.30.07
5
HE IS MINE
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
3
46
1160
127
18
1.29.58
6
İNCİNİN KIZI
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
N.ŞEN
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
4
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYZA SULTAN
6y k k
ÖZGÜNHAN
62.00
MAHSUN TURANAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
11
79
181255
6
17
2.22.45
2
RENGÜL
9y k k
ARASLI
63.00
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
79
634648
99
14
2.24.71
3
BABAMENDUH
8y a a
GÖKTUNA
57.00
A.İNCİAP
AHMET KAYA
ES.ÇETİN
12
73
01-3312
107
19
2.20.79
4
EFEBERK
6y a a
SABURAY
57.00
M.M.BİLGİNAP
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
İ.KARADAĞ
10
73
647434
6
16
2.22.26
5
BERATBEY
7y k a
DOĞANGÜN
55.00
ALP.OLUKAP
CEMAL YILDIZ
B.BAYDAN
1
67
5665-53
4
11
2.19.90
6
HIZLI ASİYE
5y k k
ÖZHABER
53.00
B.M.MIRIKAP
HALİT KEKİK
İ.ALPUĞUR
5
65
4-53540
6
14
7
AŞIKBEY
7y a a
HALİD
57.00
T.YILDIZ
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
67
772312
6
19
2.23.22
8
BELALI TUMBUL
4y k a
KAIZBERT (RU)
53.00
MAHMUT TURAN
REŞİT TUMBUL
G.ALTIN
7
64
334144
7
18
9
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
53.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
14
59
993143
6
18
2.22.95
10
YÜREKLİ TAY
5y k a
ALPYÜREK
53.00
Y.E.YÜKSELAP
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
9
59
445821
7
20
2.23.46
11
TUĞTEKİN
5y d a
DEHA
51.50
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
4
56
06311-4
8
19
2.26.50
12
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
50.00
O.YILDIZ
OSMAN GÜLLÜ
N.DOĞAN
8
51
3-26248
92
16
2.41.83
13
KIVRAKTAY
5y a a
DEMİRKAZIK
50.00
H.KAPLANAP
RESUL AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
13
46
701154
95
18
2.24.05
14
ÇOK YAKIN
5y k a
SAVABEY
50.00
İ.DİNAR
İLHAN DOĞAN
ES.ÇETİN
3
41
0780-96
127
13
2.24.40
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHDEVEFA
3y d e
ANATOLY
58.00
Y.E.YÜKSELAP
AKIN ÇEVİK
İ.YAKUT
2
6
86-8
93
17
2
ALTOLGALI
3y a e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
54.00
B.M.MIRIKAP
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
5
0
0-6
93
18
3
BABA INTO
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
H.KAPLANAP
ÇETİN ALTIN
G.ALTIN
14
6
905
120
17
4
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
O.YILDIZ
AYTUĞ ATALAY
S.YARDIMCI
3
26
46-30
96
16
5
CUMHURİYELİ
3y d e
DUTYFREE
54.00
C.ALTUNAP
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
10
21
39080-9
127
13
6
ÇAKIRDAĞLI
3y d e
DEHA
58.00
S.ÇETİN
RAİFCAN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
13
26
455-34
114
15
7
DELİKANIM
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
O.ÖZTÜRK
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
9
0
2
108
19
8
EKSPRESSO
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
S.İPEK
ADNAN KESKİN
A.ÖCAL
11
0
4
120
19
9
KAANŞAH
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
E.YAVUZ
İLKAN ÖZSÜ
M.ÖZGÜL
4
0
55
127
18
10
MAXBUENO
3y d e
MAXIOS (GB)
58.00
H.ALTIN
BAŞAK YAVUZ
E.GÜN GÜNEŞ
15
0
0
20
11
OĞLUM ÖZGÜR
3y a e
CANBERKS LOVE
58.00
OĞUZ EREN
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
12
0
0
127
19
12
WOLF SON WOLF
3y d e
HAKKAR
54.00
C.PASOAP
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
F.ARICI
16
20
465-576
122
13
13
BALA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
H.KATI
ERKAN GENÇEL
M.ATAL
1
24
838-455
122
14
14
MAYLİN
3y a d
BANKNOTE (GB)
56.00
M.DEMİRBAŞ
TANER DEMİRBAŞ
SAB.ARSLAN
7
8
8-56
121
17
15
SOOLEAWA
3y d d
DR FONG (USA)
56.00
T.ALICI
MEHMET DOĞAN
S.SÜSLÜ
8
0
6
127
19
16
ZUCCHINI
3y d d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
56.00
T.YILDIZ
FEDAİ KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
6
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİRİN SULTAN
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
61.00
O.YILDIZ
EROL ŞİRİN
A.ÖCAL
5
45
211760
7
17
1.59.61
2
TARİHYAZAN
3y a e
AZARAKS
56.00
M.G.SEZGİNAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
3
41
123263
7
16
1.57.81
3
AIRMAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
6
39
45-1279
7
17
2.00.21
4
ERKEN GELEN NİSA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
M.IŞIKAP
M.NABİ DEMİRKOL
K.ŞENGEL
7
37
12-1947
94
17
2.20.53
5
FLYING ANT
3y k e
DEHA
56.50
S.ÇETİN
RAİFCAN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
10
36
1644-54
109
15
2.00.62
6
KOSOVA ATEŞİ
3y a e
APPROVE (IRE)
56.50
T.YILDIZ
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
1
36
342135
95
18
1.59.80
7
GOLD FISH
3y d d
EXPANSION (USA)
54.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
4
35
152744
102
15
8
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.50
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
2
32
6-51458
7
17
9
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
53.50
M.DEMİRBAŞ
TUNCER GÖKÇE
SEN.GÖKÇE
9
30
43-2465
100
15
2.00.84
10
BATMACIHAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
53.00
M.GÜNDÜZELİ
ERKAN BİNGÖL
İ.KIZILDAĞ
8
29
75-2840
110
13
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EL PATRON
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
CAN ŞEN
A.COŞKAN
2
87
5-12270
8
17
2
FOR THE KING
5y d a
REY DE CAFE (USA)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
M.GÜNDÜZELİ
6
82
4-72511
102
20
1.19.81
3
WHITE HART LANE
7y k a
OKAWANGO (USA)
51.00
M.M.BİLGİNAP
ALAETTİN ÖZCAN
A.OLCAR
1
90
615-222
127
19
1.22.70
4
MEKANİK
5y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
T.YILDIZ
UĞUR KURTULUŞ
A.OLCAR
5
53
216622
127
19
1.20.07
5
OVER CLOUDS
4y d a
OVERANALYZE (USA)
55.00
K.TOKAÇOĞLU
SABRİ AVCI
M.E.AVCI
3
84
668-945
127
11
6
LIVING FOR LOVE
5y a a
LION HEART (USA)
54.00
N.AVCİ
SERDA TANDOĞAN KURU
D.TEKELİ
4
19
807-394
8
9
1.21.48
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKALP
8y k a
ALPAK
57.00
B.M.MIRIKAP
NAİL BURAK AKGÜN
A.E.AVCI
10
82
075121
94
20
1.19.84
2
ŞİMŞEKKRAL
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.M.BİLGİNAP
GÜLTEN SAVAŞÇI
C.KARACA
2
68
371019
94
19
1.21.62
3
BAŞPEHLİVAN
10y a a
KOŞAYALP
55.00
MAHSUN TURANAP
İBRAHİM YALÇIN
M.ATAL
11
94
41280-1
8
20
1.22.48
4
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
52.00
ALP.OLUKAP
MAZLUM KAYACIK
Y.KARAKÜÇÜK
1
54
80-9225
96
18
1.21.53
5
USTURA
5y a a
KARAKEMAL
53.00
H.KAPLANAP
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
7
69
111223
127
18
1.20.92
6
KUSURSUZ GÜÇ
5y k k
TURBO
53.00
H.ALTIN
MUHAMMED GÜNDÜZ
N.DOĞAN
5
58
229-475
127
15
1.21.29
7
YÜCELİR
8y a a
ALTAHA
56.00
A.ALPAGUT
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
4
75
521360
6
17
1.21.47
8
SELDANINOĞLU
9y k a
ARASLI
56.00
S.ÖZEN
CAHİT SEKİN
SEN.GÖKÇE
9
71
945264
105
14
1.21.39
9
TAÇSIZ KRAL
5y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
M.ÇİÇEK
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
12
53
961215
127
19
10
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
55.00
T.YILDIZ
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
6
59
5-76562
95
5
1.22.82
11
MAVİYASEMİN
6y a k
İZBATUR
55.00
N.ŞEN
D.DENİZ KANAR
EMRE YÜNDEN
3
57
771600
95
17
1.21.18
12
ALOKTAR
4y a a
BİLGİNER
54.00
D.KARANFİLAP
İBRAHİM YÖNTEM
F.KIRAN
8
26
08829
98
15
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARTUEFE
3y a e
BUENOS AIRES
58.00
N.ŞEN
CELAL CİNGÖZ
B.AKKAYA
10
30
73-6256
7
11
2
BEKRİ
3y a e
OĞLUMEMRE
58.00
O.YILDIZ
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
13
0
0
127
19
3
BLUE RIBBON
3y a e
EXCELEBRATION (IRE)
58.00
M.GÜNDÜZELİ
NEVZAT SEYOK
C.KARACA
9
0
0
127
19
4
BRAVE PRINCE
3y a e
KANEKO
58.00
T.YILDIZ
HAKAN SANER
N.BAKIR
1
18
897
127
17
5
ÇIMA ÇIMA
3y d e
AZARAKS
56.00
H.KAPLANAP
NAZAN TUNCAR
K.ŞENGEL
5
23
437785
7
10
6
DEHABATUR
3y k e
DEHA
58.00
İ.H.KETME
CENK TÜRK
S.COŞKUN
14
23
8398-3
93
15
7
KARAKORSAN
3y d e
MARCAVELLY (USA)
54.00
M.BAĞAP
ASKERİ CANPOLAT
S.SÜSLÜ
11
6
670-89
93
15
8
MIRRA
3y d e
REY DE CAFE (USA)
58.00
S.ÇETİN
ADNAN KESKİN
A.ÖCAL
12
7
9-676
93
16
9
RAPIDO MORENO
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
M.DEMİRBAŞ
SAMİ KAYA
SEN.GÖKÇE
15
6
96-9
127
17
10
TEAM MASTER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
N.AVCİ
SEMA ULAŞ
S.YARDIMCI
6
0
55
127
18
11
YUNUS KHAN
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
O.ATMACA
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
2
0
92
108
18
12
BEFESA
3y d d
REY DE CAFE (USA)
56.00
ÇETİN TAŞAP
BERDAN YERLİKAYA
S.SÜSLÜ
16
6
890
103
17
13
CANMİRA
3y d d
ANATOLY
56.00
O.ÖZTÜRK
İSMAİL HADİOĞLU
A.OLCAR
4
19
403488
93
13
14
HEROES
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
56.00
İ.DİNAR
FURKAN KAHRAMAN
V.KESKİN
7
25
843
100
17
15
LADY GÜRÜN
3y d d
HAKEEM (USA)
56.00
OĞUZ EREN
ULAŞ YILDIZ
S.ÖNDER
8
10
50-69
121
16
16
ULTRON
3y d d
VALENTIN
56.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.T.DİKENCİK
3
0
6
127
19
Chantilly Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAQR
2y d e
58.00
MICKAEL BARZALONA
SHEAIL BIN KHALIFA A
F. CHAPPET
4
0
0
0
2
THE SANDMAN
2y d e
58.00
TONY PICCONE
CUADRA MIRANDA S.L.U
M. DELCHER SANCHEZ
5
0
0
0
3
GREAT SIM
2y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE NORMANDIE PUR
A. SCHUTZ
3
0
0
0
4
CASANOVA
2y d e
58.00
STEPHANE PASQUIER
ALBERT FRASSETTO
G. BIETOLINI
6
0
0
0
5
ARTOUILLE
2y d e
58.00
MAXIME GUYON
GEMINI STUD
Y. BARBEROT
2
0
0
0
6
SIR MAURICE
2y k e
58.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
1
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POP ART
2y d d
57.00
VINCENT CHEMINAUD
A G. BOTTI
A&G. BOTTI
9
0
0
0
2
BAVARIA EXPRESS
2y d d
57.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE NORMANDIE PUR
F. CHAPPET
6
0
0
0
3
BESTING
2y d d
57.00
THEO BACHELOT
FRANCONSON PARTNERS
H. SPILLER
8
0
0
0
4
PRETTY ONE (IRE)
2y k d
57.00
OLIVIER PESLIER
ANNE-MARIE HAYES
ROB. COLLET
1
0
0
0
5
CAPTAIN LOUGIE
2y d d
57.00
STEPHANE PASQUIER
JL. DEHEZ/S. DEHEZ
S. DEHEZ
4
0
0
0
6
BONITA QUEEN
2y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
MARIO GENOVESE / A D
A. MARCIALIS
7
0
0
0
7
ABOUT MIDNIGHT (IRE)
2y a d
57.00
EDDY HARDOUIN
THERESA MARNANE
AN. HOLLINSHEAD
3
0
0
0
8
SEE THE ROSE (IRE)
2y d d
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
SEAN MULRYAN
A. FABRE
5
0
0
0
9
SARA DREAM
2y d d
57.00
MAXIME GUYON
GUY PARIENTE
P. BARY
2
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEALIWAY
2y a e
57.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
4
0
1
38
0
2
GIULIO CESARE
2y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
5
0
14
5
0
3
EVE
2y d d
55.50
TONY PICCONE
AJ RACING
J. DUPONT-FAHN
2
0
331
7
0
4
UP AND GO
2y a d
55.50
MAXIME GUYON
F. VERMEULEN
P&J. BRANDT
1
0
41
28
0
5
CASSIOPEA
2y a d
54.00
MICKAEL BARZALONA
SCUDERIA MICOLO SNC
A. MARCIALIS
3
0
8
9
0
6
CALL SIGN (IRE)
2y d d
54.00
AURELIEN LEMAITRE
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
6
0
04
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAUMONT
3y d g
58.00
STEPHANE PASQUIER
A.GILIBERT/B.CHALMEL
F. CHAPPET
8
87
41-9
127
0
2
ERNESTO DE LA CRUZ
3y d g
55.00
AUDE DUPORTE
A.MOSCA/E.MARCIALIS/
A. MARCIALIS
1
91
313-943
28
0
3
BOTCH
3y a g
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
ECURIE MILL REEF SAS
C. FERLAND
2
0
41
121
0
4
HAS D'EMRA
3y d e
58.00
THEO BACHELOT
LERAM S.R.O.
V. LUKA
9
0
3320-35
102
0
5
CREW DRAGON
3y d e
58.00
TONY PICCONE
BEREND VAN DALFSEN
M. DELCHER SANCHEZ
4
95
251-2
37
0
6
MOWAEVA
3y d g
56.50
MAXIME GUYON
ECURIE 4L/A G.BOTTI
A&G. BOTTI
6
89
145636-
127
0
7
SUJET LIBRE
3y d e
55.00
CORALIE PACAUT
SARL . ECURIE J.L. T
JC. ROUGET
3
105
1123-0
36
0
8
JESSELY
3y d d
52.50
AXELLE NICCO
PAOLO FERRARIO
A. MARCIALIS
7
96
2128-6
37
0
9
MINUTY
3y d d
55.00
AURELIEN LEMAITRE
FREDERIC HEAD
F. HEAD
5
93
5341-0
37
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASHIM
3y d e
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S.A. AGA KHAN
A.DE ROYER DUPRE
9
0
0
0
2
QOUS
3y d e
58.00
VINCENT CHEMINAUD
AL SHAQAB RACING
A. FABRE
13
0
0
0
3
SHAWBAK
3y d g
58.00
MICKAEL BARZALONA
H.H. CHEIK MOHAMMED
M. DELZANGLES
6
0
0
0
4
REVE DE PRINCE
3y d g
58.00
LUDOVIC BOISSEAU
JEAN-PHILIPPE DUGUEY
JR. BRETON
3
0
0
0
5
CANDIRATON
3y d g
58.00
RONAN THOMAS
ECURIE NORMANDIE PUR
A. SCHUTZ
1
0
0
0
6
SALT ROCK
3y k g
58.00
THEO BACHELOT
GERARD THOMAS RYAN
S. NIGGE
8
0
0
0
7
KAMARON (GER)
3y a e
56.50
SIBYLLE VOGT
STALL ALPENLAND
C. BOCSKAI
12
0
0
0
8
DERRYGOLA
3y d g
58.00
STEPHANE BREUX
STALL HUMMEL
C. WHITFIELD
5
0
0
0
9
SARTILLY
3y d d
53.50
AUDE DUPORTE
GERARD AUGUSTIN-NORM
P. BARY
11
0
0
0
10
PRETTY WOMEN (GB)
3y a d
56.50
MAXIME GUYON
CHEVOTEL RACING
P&J. BRANDT
2
0
0
0
11
PADOVANA
3y d d
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
ROBERT G. EHRNROOTH
FH. GRAFFARD
7
0
0
0
12
SHALYA
3y d d
56.50
TONY PICCONE
HARAS DE BEAUVOIR
M. DELCHER SANCHEZ
4
0
0
0
13
PERLE D'AUGE
3y a d
55.00
CORALIE PACAUT
SCEA . HARAS DE SAIN
JC. ROUGET
10
0
0
0
14
PRINCESS KAGUYA (IRE)
3y d d
56.50
STEPHANE PASQUIER
EIKO TADOKORO
N. CLEMENT
14
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN CROWN (GB)
3y d d
56.00
MICKAEL BARZALONA
CHEIK MOHAMMED OBAID
HF. DEVIN
4
97
1-622
19
0
2
SECRET TIME (GER)
3y d d
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
GIACOMO ALGRANTI
F. CHAPPET
6
97
4120-6
19
0
3
PORCELAINE (IRE)
3y d d
56.00
OLIVIER PESLIER
ANNE-MARIE HAYES
F. CHAPPET
1
93
1483
19
0
4
MISS EXTRA
3y d d
56.00
MAXIME GUYON
ALAIN JATHIERE
P&J. BRANDT
5
99
5432-11
19
0
5
GALOVA
3y a d
56.00
ANTHONY CRASTUS
GUY PARIENTE
C. BOUTIN
2
98
323-244
9
0
6
LIKE A CHARM
3y d d
56.00
STEPHANE PASQUIER
ROY RACING LTD
F. ROSSI
7
0
3-1
32
0
7
ELLERSLIE LACE
3y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
BEREND VAN DALFSEN
M. DELZANGLES
3
101
032-45
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
USAK
3y a g
56.00
MAXIME GUYON
H.H. CHEIK MOHAMMED
P. SOGORB
5
97
131
39
0
2
NATIONAL SERVICE
3y d g
56.00
TONY PICCONE
ERIKA GILLIAR
G. HERNON
6
0
1-2
31
0
3
CHARLESQUINT (IRE)
3y d e
56.00
THEO BACHELOT
MARIE-JOELLE GOETSCH
Y. BARBEROT
1
96
8302-01
22
0
4
OFTENWORK
3y d e
56.00
ANTHONY CRASTUS
ALAIN JATHIERE
D. GUILLEMIN
3
91
71-221
30
0
5
KENWAY
3y a e
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
LE HARAS DE LA GOUSS
F. ROSSI
2
110
117-545
18
0
6
KING PACHA (IRE)
3y d e
56.00
STEPHANE PASQUIER
NBH RACING
F. CHAPPET
4
96
241-61
31
0
7
NATURAL PATH (IRE)
3y d e
56.00
ALEXIS BADEL
ROBERT NG
HF. DEVIN
8
95
11-1
22
0
8
BRAVE SHIINA
3y d g
56.00
OLIVIER PESLIER
SETSU SHIINA
H. SHIMIZU
7
99
6355-13
36
0
Belmont detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOOBY TRAP (KY)
4y d g
56.00
JORGE A. VARGAS, JR.
KANTARMACI RACING LL
MERTKAN KANTARMACI
8
45
5-27058
14
0
2
FLEET WARRIOR (NY)
4y a g
56.00
LUIS SAEZ
DARRYL, E. ABRAMOWIT
LUIS A. MIRANDA
1
68
607-466
127
0
3
JACK BO (NY)
4y d g
57.00
RUBEN SILVERA
WOODLAND FARMS
HOWARD R. BROWN, JR.
2
64
8-61565
14
0
4
CALL THE CAT (KY)
5y k g
56.00
ERIC CANCEL
JIM CATERBONE, AND M
GARY SCIACCA
3
67
14-4536
15
0
5
LATIN LOVE BUG (NY)
6y d g
53.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
CLARENCE, B. KING
JOSEPH G. PARKER
4
71
34-2286
105
0
6
ARI'S NAUGHTY LUCA (FL)
4y d g
52.50
LUIS CARDENAS
PARADISE FARMS CORP.
PATRICK J. QUICK
5
66
862-672
110
0
7
OTHER THINGS EQUAL (KY)
4y d g
56.00
REYLU GUTIERREZ
TOBY SHEETS AND TOWN
STEVEN M. ASMUSSEN
6
81
41251-6
127
0
8
BLUE SKIES FOREVER (NY)
5y d g
52.50
HEMAN K. HARKIE
JAMES W. FERRARO, MA
JAMES W. FERRARO
7
59
2546-00
15
0
9
BEARS MAFIA (NY)
4y a g
57.00
DYLAN DAVIS
JEFFREY, S .ENGLEHAR
JEFFREY S. ENGLEHART
9
76
136-137
15
0
10
OUR HONOR (KY)
5y d g
56.00
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
DANIEL LAXMETER
DANIEL LAXMETER
10
69
1145-57
127
0
11
TALENT SCOUT (KY)
5y d a
57.00
BENJAMIN HERNANDEZ
KANTARMACI RACING LL
MERTKAN KANTARMACI
11
70
577-651
97
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHADOW RIDER (KY)
8y d g
56.50
JORGE A. VARGAS, JR.
MICHAEL DUBB
RUDY R. RODRIGUEZ
1
90
5247-15
96
0
2
HOLIDAY BONUS (KY)
6y d g
56.50
RUBEN SILVERA
WOODLAND FARMS
DAVID A. CANNIZZO
2
88
443-744
127
0
3
LEITONE (CHI)
6y d a
56.50
MANUEL FRANCO
M AND A RACING LTD
ROB ATRAS
3
101
611-435
111
0
4
AMERICAN LINCOLN (KY)
5y d a
55.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
HING, CARLTON
JESUS ROMERO
4
84
453-671
120
0
5
CREATIVE STYLE (KY)
5y k g
56.50
LUIS SAEZ
RUDINA STABLE AND ED
EDWARD R. BARKER
5
89
434-414
7
0
6
HOFFENHEIM (KY)
7y d g
56.50
REYLU GUTIERREZ
RIVER CARD STABLE
JEREMIAH C. ENGLEHART
6
102
5-3444-5
105
0
7
AUTOSTRADE (KY)
5y a g
56.50
JUNIOR ALVARADO
GUSTAVO RODRIGUEZ, A
RUDY R. RODRIGUEZ
7
84
433-133
110
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SASSY SECRET (NY)
5y d k
56.50
TAMAY B. ALPANDER
DOROTHY, N. GUNTHER
JACQUELINE FALK
1
15
8-04890
15
0
2
MARIPOSA D'ORO (KY)
3y a d
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MAURY AND LESLIE HAR
MICHAEL STIDHAM
2
66
2-43
26
0
3
LUCKY LINDSEY (KY)
3y k d
54.50
JOSE LEZCANO
M AND A RACING LTD
ROB ATRAS
3
66
3
104
0
4
YELLEN (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
CJ THOROUGHBREDS
WESLEY A. WARD
4
68
55269-3
118
0
5
TRANSLATE (KY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
IMPERIAL RACING, LLC
THOMAS MORLEY
5
0
0
0
6
MORALITY CLAUSE (FL)
3y d d
53.50
MANUEL FRANCO
CUTAIR RACING AND RA
RAYMOND HANDAL
6
62
32295-
127
0
7
MISS YOU BLUES (FL)
4y a k
56.50
JOEL ROSARIO
CHARLTON BAKER, AND
CHARLTON BAKER
7
68
493625-
127
0
8
MUSICAL THUNDER (LA)
3y d d
54.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
GUYANA ROCKY LLC
ALEXANDRA HILLEGASS
8
3
89-970
103
0
9
SHANNY GO NANNY (KY)
3y d d
51.50
LUIS CARDENAS
COLLINSWORTH THOROUG
CARLOS F. MARTIN
9
0
0
0
10
QUEEN DAVEIGH (KY)
3y d d
52.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
DANIEL LAXMETER, AND
DANIEL LAXMETER
10
37
0
127
0
11
CHIC BELLA (KY)
3y d d
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
CORMS RACING STABLE
DANNY GARGAN
11
0
0
0
12
ALWAYS ALRIGHT (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
12
0
0
0
13
HICKORY MADE (MD)
4y d k
56.50
JORGE A. VARGAS, JR.
LAWRENCE, M. SMITH
LAWRENCE M. SMITH
13
39
456447
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMORRA (NY)
5y a k
53.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
FRANK WITZ
RUDY R. RODRIGUEZ
1
70
7382-15
12
0
2
MO FLASH (KY)
5y d k
57.00
JOSE LEZCANO
RONALD, A. BROWN
CHRIS J. ENGLEHART
2
82
4342-31
127
0
3
QUEEN KAHEN (KY)
4y d k
57.00
JOEL ROSARIO
IMAGINARY STABLES
EDWARD R. BARKER
3
80
21-3140
15
0
4
ARCHUMYBABY (NY)
6y d k
57.00
LUIS SAEZ
MAD DOG RACING STABL
ORLANDO NODA
4
72
3-14644
22
0
5
JUMP FOR JOY (PA)
7y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
ROBERT J. AMENDOLA
MERTKAN KANTARMACI
5
78
1246-44
127
0
6
MISS JAK (KY)
5y a k
56.00
MANUEL FRANCO
EMERALD UPSTATE STAB
ROB ATRAS
6
81
15213-3
112
0
7
EXCESS CAPACITY (KY)
4y k k
53.50
LUIS CARDENAS
BRAN JAM STABLE AND
JOHN T. TOSCANO, JR.
7
78
61-1237
16
0
8
TROPICAL JOY (MA)
7y d k
56.00
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
GOLD BEAR FARM
JACQUELINE FALK
8
58
343264-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FETCHING (NY)
4y d k
55.00
JUNIOR ALVARADO
TINA CASSE, LINDA BO
MARK E. CASSE
1
85
316744-
127
0
2
MARY'S GIRL (NY)
4y d k
55.00
.
CLEAR STARS STABLE A
RICHARD E. SCHOSBERG
2
80
2214-22
126
0
3
PRAIRIE FIRE (NY)
4y a k
56.00
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
3
75
45-1133
117
0
4
COLLEGEVILLE GIRL (NY)
4y d k
56.00
ANGEL CASTILLO
ROBERT BRITTINGHAM,
RICHARD VEGA
4
80
016-251
110
0
5
VIP NATION (NY)
5y d k
55.00
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE
BRUCE N. LEVINE
5
87
582120-
127
0
6
AWILLAWAY (NY)
4y d k
56.00
ERIC CANCEL
KELLY CARLL
ROBERT P. KLESARIS
6
66
2134-12
117
0
7
OUT OF TROUBLE (NY)
6y d k
55.00
JOEL ROSARIO
ZILLA RACING STABLES
BRAD H. COX
7
88
1533-62
57
0
8
FIRST APPEAL (NY)
6y d k
55.00
JOSE L. ORTIZ
CORRENTE, LOUIS
BRAD H. COX
8
82
632622-
127
0
9
LOVELY LA LA (NY)
5y d k
55.00
MANUEL FRANCO
LAWRENCE GOICHMAN
MICHELLE NEVIN
9
89
282232-
127
0
10
ELEGANT ZIP (NY)
4y a k
52.00
LUIS CARDENAS
DAVID G.DONK, SEAN C
DAVID G. DONK
10
76
4433-45
126
0
11
A LITTLE FAITH (NY)
4y d k
55.00
JOHN R. VELAZQUEZ
E L R CORP
BRUCE N. LEVINE
11
84
12613-
127
0
12
SHORT POUR (NY)
4y d k
55.00
LUIS SAEZ
ALAN BRODSKY
MARK A. HENNIG
12
80
3-53165-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EYE LUV LULU (NY)
9y d g
55.00
JOSE LEZCANO
MICHAEL DUBB
ROB ATRAS
1
97
25322-6
123
0
2
LEAKY CUP (NY)
4y d g
55.00
JUNIOR ALVARADO
TOBEY L. MORTON, AND
JOHN C. KIMMEL
2
85
61834-2
126
0
3
STEAM ENGINE (NY)
4y d g
55.00
JOSE L. ORTIZ
TEN STRIKE RACING
BRAD H. COX
3
74
21-5172-
127
0
4
NUEVA YORK (NY)
4y d a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
IVERY SISTERS RACING
DAVID A. CANNIZZO
4
76
45132-1
104
0
5
FROSTED ICE (NY)
4y k g
55.00
DYLAN DAVIS
RIALTO RACING STABLE
JAMES K. CHAPMAN
5
82
779-536
28
0
6
SUMMER BOURBON (NY)
7y a g
56.00
JOEL ROSARIO
GUSTAVO RODRIGUEZ, A
RUDY R. RODRIGUEZ
6
87
917-115
12
0
7
CASTLE CASANOVA (NY)
4y d a
55.00
MANUEL FRANCO
LOUIS LAZZINNARO LLC
JEREMIAH C. ENGLEHART
7
79
23141-6
126
0
8
KAZMANIA (NY)
4y d a
55.00
TREVOR MCCARTHY
PETER KAZAMIAS
EDUARDO E. JONES
8
88
6264-24
126
0
9
THE CARETAKER (NY)
6y d a
55.00
LUIS SAEZ
MURRAY, ROBERT
THOMAS MORLEY
9
98
1221-42
112
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAXWELL ESQUIRE (NY)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
PATRICIA A. GENERAZI
CHRISTOPHE CLEMENT
1
87
2162-3
12
0
2
JACK AND NOAH (FR)
3y k e
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
2
95
141-52
33
0
3
OLD CHESTNUT (FL)
3y a e
56.50
JUNIOR ALVARADO
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
3
82
11657-4
127
0
4
GUILDSMAN (FR)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
QATAR RACING
BRENDAN P. WALSH
4
91
4025-33
33
0
5
TURNED ASIDE (KY)
3y d e
54.50
JOSE LEZCANO
PAUL P. POMPA, JR.
LINDA RICE
5
93
32171-
127
0
6
MR. SHORTANDSIMPLE (KY)
3y d e
53.50
.
RUDY R.RODRIGUEZ,
RUDY R. RODRIGUEZ
6
74
151-026
33
0
7
CHIMNEY ROCK (LA)
3y d e
56.50
JOSE L. ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
89
2221-41
33
0
8
SO STREET (MD)
3y d g
56.50
TREVOR MCCARTHY
RUNNYMOORE RACING
JAMIE NESS
8
79
612163-
127
0
19 Haziran 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Chantilly Fransa, Belmont tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 11 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 6. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chantilly Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:35 chantilly fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:55 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 haziran 2020 cuma at yarışı bülteni, 19 haziran 2020 at yarışı programı, 19 haziran 2020 tjk yarış programı, 19 haziran 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 19 haziran 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 19 haziran 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, chantilly fransa at yarışı bülteni, 19 haziran 2020 chantilly fransa at yarışı bülteni, günün chantilly fransa at yarışı bülteni, bugün chantilly fransa at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 19 haziran 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni