Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKARNEJAT
6y k g
HABERBATUR
63.00
A.KURŞUN
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
2
92
711130
4
18
2.07.34
2
STARBİR
5y d a
DEHA
56.00
İ.AKYAVUZAP
ABDULKADİR ELĞAÇ
Ş.İPEK
6
80
7-11435
5
17
2.09.34
3
YIRTLAZ
5y a a
CANSÜLO
55.50
M.A.SOLMAZAP
RACİ ATLI
R.ATLI
7
79
314318
19
19
2.08.83
4
ADİLABİ
6y k a
TURBO
52.00
S.ERKUŞ
HİKMET ÖYLÜ
A.CİĞER
9
70
580554
5
8
2.09.64
5
MAHREM
6y k k
TURBO
52.50
H.ÇİZİK
DENİZ KURTEL
C.DEMİR
1
71
328-504
12
14
2.09.83
6
HÜRADAM
5y k a
ALTAHA
52.00
A.KAÇMAZ
ALİ ŞAHİN
K.YILDIZ
3
70
347210
9
19
2.08.91
7
BİNBİR
5y k a
TURBO
50.00
MÜS.ÇELİK
İBRAHİM HALİL ARSLAN
N.KAYA
4
64
055543
8
5
2.09.31
8
AGAH
6y d a
KARA YAĞIZ
50.00
M.KESKİN
OSMAN İPEK
O.İPEK
8
59
475549
30
12
2.08.74
9
KASMANBEY
7y k a
CAŞ
50.00
M.K.KUMBASARAP
ANIL KÖSEOĞLU
S.CAN
5
58
362114
14
19
2.09.55
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOZTEPEBEYİ
6y a a
GOBAKBEY
59.00
M.K.KUMBASARAP
HACIM KANDEMİR
M.UÇAR
5
91
445312
25
19
1.24.02
2
BAŞPEHLİVAN
9y a a
KOŞAYALP
59.00
MAHSUN TURANAP
İBRAHİM YALÇIN
F.DEMİR
7
89
283420
4
15
1.22.48
3
AKUSTİK
5y k a
HABERBATUR
59.00
A.SÖZEN
CÜNEYT BUĞDAYCI
B.TURGUL
10
61
7-31143
7
18
1.24.96
4
GÖKKURT
7y k a
HİSARHAN
55.00
M.S.ÇELİKAP
ATİLLA SERİNER
C.AYDOĞAN
2
82
635525
7
11
1.21.27
5
DÜNÜR
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
MÜS.ÇELİK
GÖKHAN TEKİNALP
E.METİN
4
45
045392
7
13
1.21.17
6
ATEŞ KRALLIĞI
7y k a
ATEŞTOPU
57.00
A.KURŞUN
AYSEL YAVUZ
N.KAYA
1
72
782822
23
19
1.23.27
7
AKAĞAÇ
5y a a
TURBO
55.00
Ö.YILDIRIM
SELMA GÜLERCE
İB.B.OĞULLARI
6
71
637551
23
20
1.23.64
8
KRALARSLAN
5y k a
SAĞANAK
55.00
M.AKYAVUZ
MEHMET KILINÇ
R.TAŞDELEN
3
77
90-4646
12
10
1.24.62
9
LORD
6y a a
YALAZ
55.00
S.ERKUŞ
MEHMET POLAT
R.ATLI
8
78
2616-77
107
17
1.23.40
10
MELEKSİMA
5y k k
ÖZGÜNHAN
53.00
H.ÇİZİK
NİMET ARİF KURTEL
C.DEMİR
9
54
896764
21
12
1.23.65
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BULUT
2y k e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
A.KURŞUN
ADEM ERDÖLEK
B.TURGUL
8
0
3
30
19
2
DEMİRKURT
2y d e
DUTYFREE
57.00
H.ÇİZİK
UFUK KURTLAR
A.KAPLAN
6
0
95
21
18
3
HOPPALA EGE
2y a e
DEHA
57.00
M.BAYDAN
ENVER YILDIZ
R.ATLI
3
27
7435
9
16
4
KADİR EFE
2y d e
KANEKO
57.00
MÜS.ÇELİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
19
949
9
17
5
KANEKONUN OĞLU
2y a e
KANEKO
57.00
Ö.YILDIRIM
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
5
0
0
20
6
LORD BABA
2y d e
PERFECTO
57.00
S.ERKUŞ
BAKIR YAŞARTEKİN
R.ATLI
7
0
0
7
19
7
TÜRKALİ
2y d e
YA NASİP
57.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
1
30
26498
9
15
8
VOILETTE HAT
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
V.DEMİR
HASAN ÇİZİK
N.GÜVEN
2
0
7
7
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAFO
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MAHSUN TURAN
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
5
90
323554
16
15
1.35.31
2
RUN FOR DERYA
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
ÇETİN TAŞ
NİMET ARİF KURTEL
OR. ÖZELCANAT
7
91
5-45311
19
20
1.34.84
3
LET HER GO
4y d k
AGRESIVO (USA)
56.00
İ.AKYAVUZ
SERDAL ADALI
Y.ŞİMŞEK
4
71
89-2313
14
19
1.35.52
4
GIPSY DANGER
5y d k
LION HEART (USA)
55.00
M.K.KUMBASAR
HAMZA SAĞLAMER
S.KAN
2
81
9-92261
28
20
1.35.53
5
İREM SU
5y d k
LION HEART (USA)
55.00
M.A.SOLMAZ
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
6
90
2225-13
28
19
1.35.65
6
THE DAUGHTER SUN
7y d k
LION HEART (USA)
54.00
D.KAYA
MEHMET ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
1
93
5318-45
7
17
1.35.90
7
GLEN
5y d k
KANEKO
54.00
Z.KARABULUT
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
3
82
3-42623
19
17
1.35.37
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCID
3y d e
POPULAR DEMAND
58.00
İ.KATARAP
ADEM İPEK
Ö.ALAÇAM
8
53
454350
12
14
1.37.05
2
RENTELE
3y d e
ADONİSE
59.00
İ.AKYAVUZAP
GÖKHAN YAVUZEL
K.YILDIZ
3
51
151214
11
19
3
ŞPİLDAT
3y d e
PRESSING (IRE)
59.00
S.ERKUŞ
ELVİRA KAPLAN
M.ARICI
9
49
421-246
116
17
4
ES MATADOR
3y d e
LION HEART (USA)
56.50
Ö.YILDIRIM
MURAT KAYA
A.GÜVEN
4
44
17-2851
19
20
1.37.43
5
OĞLUM EREN
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.50
MÜS.ÇELİK
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
10
42
8-85812
28
19
1.39.18
6
AEGEANS DREAM
3y d e
LUXOR
54.50
A.SÖZEN
EGE ARIN DURGUN
M.KESİCİ
6
40
242700
12
15
1.39.51
7
MUTINEER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.50
KEMAL KURT
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
At Sahibi
5
40
546333
5
16
1.38.79
8
MY PERFECTION
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
H.ÇİZİK
ASIM DUTAL
A.KARAKUŞ
1
39
224312
9
19
1.39.36
9
FLASH FORWARD
3y d e
DR FONG (USA)
52.00
A.KAÇMAZ
HAKAN YÜCETÜRK
T.İBİŞ
2
35
334318
30
19
1.37.41
10
FLYING LION
3y a e
KURTINIADIS (IRE)
51.00
M.A.SOLMAZAP
İSMAİL YÜKSEL
T.İBİŞ
7
35
16-6445
44
15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EFİL EFİL
4y k k
SAĞANAK
56.00
E.ŞİMŞEKAP
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
A.KARAKUŞ
9
41
354721
9
20
1.19.62
2
ATEŞHATTI
4y k k
SALTUKHAN
56.00
İ.AKYAVUZAP
BEŞİR KAYA
R.KONUK
10
35
032852
18
17
1.17.02
3
BURGU
4y k k
PEKSOY
56.00
M.A.SOLMAZAP
SALİH ERTEN
F.DEMİR
15
29
212080
21
16
4
EDATORUNU
4y k k
KIRIMHAN
56.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET FELHAN
A.E.KARAKURT
6
19
317670
23
16
1.21.38
5
MERCANGÖZLÜM
4y k k
GÖKTEKİN
58.00
A.KAÇMAZ
BÜLENT ÇİZMECİ
A.ÇİFTÇİ
2
30
214887
7
16
6
ALSİVASLI KIZI
4y k k
BERKSOY
55.00
F.R.BEBEK
MEHMET CAMUZ
M.BATMAN
12
36
00-8077
23
11
1.19.27
7
AYAŞGÜZELİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
İ.KATARAP
SAMİ ÖZKAN
A.KAPLAN
21
35
737660
127
10
1.20.69
8
BELALI GELİN
4y k k
TURBO
55.00
KEMAL KURT
NİHAT ARSLAN
A.KAPLAN
3
25
654-590
19
11
1.20.08
9
CAİZE
4y a k
TURBO
55.00
MÜS.ÇELİK
FAHRETTİN ÖNTAÇ
A.ÇİFTÇİ
19
38
097544
12
10
1.18.58
10
GÜZELÇOCUK
4y d k
TURBO
53.00
H.ÇANAKÇIAP
FAHRETTİN ÖNTAÇ
A.ÇİFTÇİ
20
27
00-0500
35
12
1.18.81
11
ILDIR ESİNTİSİ
4y k k
KAIZBERT (RU)
52.00
M.K.KUMBASARAP
İLHAN BÜYÜKYILDIZ
H.ATAŞ
5
46
17220-0
23
17
1.19.49
12
KARASULTAN
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
55.00
D.YILDIZ
RECEP KETME
H.TEKİNALP
8
37
243043
19
16
1.16.73
13
SARIBERRAN
4y k k
BİLGİN
55.00
H.ÇİZİK
DENİZ KURTEL
C.DEMİR
7
31
0-80500
16
12
1.20.42
14
SİVEREK ASMASI
4y k k
TOŞUR
55.00
S.ERKUŞ
MUZAFFER ÇİZİK
A.E.KARAKURT
22
29
777-096
28
14
1.20.93
15
ZEYNEP SULTAN
4y k k
HABERBATUR
58.00
A.KURŞUN
ERSAN ÖZBELGE
Ö.FARUK TAN
16
39
31263
12
17
16
QUIN ABA
4y a k
TURBO
58.00
M.BAYDAN
GÜLSÜN GİRAY
A.CİĞER
14
29
821608
23
17
17
GÜRDEMİRKIR
4y a k
ODİNHAN
55.00
V.DEMİR
UFUK KURTLAR
A.KAPLAN
11
14
909006
25
3
1.17.80
18
SEFİRA
4y k k
ATOMKARINCA
55.00
H.İ.AKKAYA
MUSA FELHAN
N.GÜVEN
13
28
40560-0
23
9
1.20.33
19
BİRGÜLCAN
4y k k
KIRIMHAN
55.00
M.KESKİN
İBRAHİM ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
17
23
9-00966
7
8
1.20.16
20
BAŞAYCAN
4y a k
ATAK
52.00
Z.KARABULUTAP
SAVAŞ AYDOĞDİ
SERD.AYDOĞDİ
4
20
076580
74
12
1.21.13
21
ÇİL ELİF
4y k k
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
O.YILMAZAP
ZEYNEP AYGAR
Y.POLAT
1
25
26-9
12
17
22
MÜŞERREF
4y a k
DEMİRKAZIK
55.00
U.SARICAAP
ALİ ÖZHAMURKAR
S.KULAK
18
0
09
42
18
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAPPING
6y d k
61.00
GABRIELE MALUNE
ECLIPSE SPORTS RACIN
AMY MURPHY
3
54
1439-51
8
0
2
PAPA DELTA
5y d g
60.50
GEORGE DOWNING
MR PAUL DOWNING
TONY CARROLL
11
58
0131-82
19
0
3
TAVENER
7y d g
60.50
PHIL DENNIS
BAKER, HENSBY, LONGD
DAVID C. GRIFFITHS
1
58
337679
17
0
4
KINGSLEY KLARION (IRE)
6y d g
60.00
TIM CLARK
MADEIRA RACING
JOHN BUTLER
10
57
0-7849-0
70
0
5
DARING GUEST (IRE)
5y d g
60.00
LUKE MORRIS
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
4
57
383222
24
0
6
RED TYCOON (IRE)
7y d g
60.00
ADAM KIRBY
MR DAVID HENERY
KEN CUNNINGHAM-BROWN
2
57
95-3005
13
0
7
BILLYOAKES (IRE)
7y d g
60.00
JACK MITCHELL
MRS HAYLEY WALLIS
CHARLIE WALLIS
8
57
580431
24
0
8
MAAZEL (IRE)
5y d g
59.50
ROBERT WINSTON
MR JOHN JOSEPH SMITH
LEE CARTER
6
56
125524
23
0
9
CUBAN SPIRIT
4y d g
59.50
L P KENIRY
MR JOHN JOSEPH SMITH
LEE CARTER
7
56
6981-70
99
0
10
MERCERS
5y d k
59.50
JOEY HAYNES
HOMEWOODGATE RACING
PADDY BUTLER
5
56
71-3087
61
0
11
JEOPARDY JOHN
4y d g
59.00
SCOTT MCCULLAGH
J J'S SYNDICATE
MICHAEL ATTWATER
9
55
458300-
127
0
12
ALASKAN BAY (IRE)
4y d k
57.50
RAUL DA SILVA
MR P. A. SAKAL
RAE GUEST
12
52
41-2688
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEER SONG
6y d g
60.00
CIEREN FALLON
THE DEER'S HUT
JOHN BRIDGER
2
45
997504
9
0
2
SIR HECTOR (IRE)
4y a g
60.00
JACK MITCHELL
MRS HAYLEY WALLIS
CHARLIE WALLIS
6
64
444-670
52
0
3
GREEN DOOR (IRE)
8y d g
58.00
LUKE MORRIS
BOTTISHAM HEATH STUD
ROBERT COWELL
3
82
47-6822
16
0
4
AVON GREEN
4y d k
57.50
CHARLES BISHOP
I K PRINCE
JOSEPH TUITE
4
53
754909
53
0
5
SYLVIA'S MOTHER
3y d d
56.50
LIAM KENIRY
MORGAN, BEARD AND WE
JOSEPH TUITE
7
64
215-899
14
0
6
RAISE A LITTLE JOY
4y d k
56.00
DANNY BROCK
MR ROBIN STEVENS
J. R. JENKINS
5
42
83405-0
15
0
7
STAFFA (IRE)
6y d k
56.00
MICHAEL PITT
MRS BARBARA COAKLEY
DENIS COAKLEY
1
56
335737-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROUNDABOUT MAGIC (IRE)
5y a a
60.50
NICKY MACKAY
SIX MILE HILL RACING
SIMON DOW
9
65
82072-8
16
0
2
TIME TO REASON (IRE)
6y d g
60.50
JACK MITCHELL
J.E.TITLEY J.GODDA
CHARLIE WALLIS
1
65
2-63130
49
0
3
ARCHIMEDES (IRE)
6y d g
60.00
PHIL DENNIS
LADIES AND THE TRAMP
DAVID C. GRIFFITHS
6
64
292280
23
0
4
EXCEEDINGLY DIVA
4y d k
58.50
CHARLES BISHOP
FTP EQUINE HOLDINGS
GEORGE BAKER
8
61
480-663
2
0
5
COME ON DAVE (IRE)
10y d g
58.00
DANIEL MUSCUTT
ROYALE RACING SYNDIC
JOHN BUTLER
7
60
052708
17
0
6
L'AGE D'OR
4y d k
56.00
LUKE MORRIS
MR CYRIL HUMPHRIS
ROBERT COWELL
2
56
8-33-
127
0
7
BROGANS BAY (IRE)
4y d k
54.50
JOHN EGAN
MR RICHARD A. MURRAY
SIMON DOW
4
52
9-50302
17
0
8
PHAROH JAKE
11y a g
54.00
CIEREN FALLON
J J BRIDGER MRS J ST
JOHN BRIDGER
3
48
273656
58
0
9
HURRICANE ALERT
7y d g
54.00
ALED BEECH
MR MICHAEL BALDRY
MARK HOAD
10
48
318224
17
0
10
ASK THE GURU
9y d g
54.00
KIEREN FOX
CANISBAY BLOODSTOCK
MICHAEL ATTWATER
5
46
786-675
30
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUBY GATES (IRE)
6y d k
60.50
DARRAGH KEENAN
MR DAVE JAMES
JOHN BUTLER
1
70
82-6603
15
0
2
NAWAR
4y d g
60.50
GEORGE WOOD
QUARTET RACING
MARTIN BOSLEY
4
70
423-630
28
0
3
FULL INTENTION
5y d g
60.50
JACK MITCHELL
KILLARNEY GLEN LYD
LYDIA PEARCE
6
70
947105
15
0
4
THE WARRIOR (IRE)
7y d g
59.50
ROBERT WINSTON
KESTONRACINGCLUB
LEE CARTER
8
68
565467
28
0
5
TAMERLANE (IRE)
4y d g
59.50
ADAM KIRBY
ALMOHAMEDIYA RACING
CLIVE COX
3
68
11-2374
20
0
6
MOMENTARILY
4y d k
59.00
SCOTT MCCULLAGH
HUNSCOTE STUD LIMITE
MICK CHANNON
9
67
3-327-7
12
0
7
ANGEL ISLINGTON (IRE)
4y k k
58.50
DAVID PROBERT
MR ANDREW GEMMELL
ANDREW BALDING
5
66
23-93-00
29
0
8
PENDO
8y d g
58.00
KIEREN FOX
ATHENA PARTNERSHIP
JOHN BEST
7
65
9-73253
40
0
9
CONNAUGHT RANGER (IRE)
4y a g
58.00
CHARLES BISHOP
MR A. KILLORAN
DENIS COAKLEY
12
65
13-08-89
37
0
10
FLORA TRISTAN
4y a k
58.00
GABRIELE MALUNE
THE GIGGLE FACTOR PA
IVAN FURTADO
2
65
42224-8
50
0
11
SUBLIMINAL
4y d a
57.50
LUKE MORRIS
MR MARK MCALLISTER
SIMON DOW
11
64
512304
17
0
12
MILITRY DECORATION (IRE)
4y d g
57.50
JOSHUA BRYAN
GB HORSERACING
DR JON SCARGILL
10
64
07-8634
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANIEL DRAVOT
3y d g
60.00
CALLUM SHEPHERD
MR JIM DUGGAN MR S
MICHAEL ATTWATER
11
55
9560-36
17
0
2
MITIGATOR
3y d e
60.00
BRETT DOYLE
MR W. PROSSER
LYDIA PEARCE
9
55
8-80804
7
0
3
HANBURY DREAMS
3y d d
60.00
LUKE MORRIS
B KEANE S NUGENT
TOM CLOVER
10
55
96-3996
21
0
4
OCEAN ROUGE
3y d g
60.00
DAVID PROBERT
MR W. CLIFFORD
TONY CARROLL
3
55
79500-
127
0
5
DARK POET
3y d g
60.00
ADAM KIRBY
MR ALAN G. CRADDOCK
CLIVE COX
8
55
00-9538
9
0
6
SMITH (IRE)
3y a g
60.00
CHARLES BISHOP
MR ANTHONY PYE-JEARY
EVE JOHNSON HOUGHTON
6
55
48-065
17
0
7
YES CAN DO (USA)
3y d d
59.00
ROBERT HAVLIN
MILTIL, STURGES WH
ED DUNLOP
1
53
609-99
36
0
8
LUNA PRINCESS
3y d d
58.50
JANE ELLIOTT
MR C. A. BLYTH
MICHAEL APPLEBY
2
52
66773
9
0
9
CRAZY SPIN
3y d d
58.50
SILVESTRE DE SOUSA
THE GIGGLE FACTOR PA
IVAN FURTADO
4
52
337412
23
0
10
KEEP IT COUNTRY TV
3y a g
58.00
PADDY BRADLEY
KEEP IT COUNTRY
PAT PHELAN
12
51
8613-69
17
0
11
POETIC MOTION
3y d d
58.00
CHARLIE BENNETT
THE 'IN RECOVERY' PA
JIM BOYLE
5
51
009-410
21
0
12
ISLAY MIST
3y a d
58.00
ROBERT WINSTON
KESTONRACINGCLUB
LEE CARTER
7
51
6-57877
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAT THE BREEZE
2y k e
59.50
JOHN EGAN
MR SIMON CAUNCE
SIMON DOW
8
0
9
14
0
2
BROUGHTONS COMPASS
2y d e
59.50
JOEY HAYNES
BROUGHTON THERMAL IN
MARK HOAD
2
0
0
21
0
3
CHEROKEE MIST (CAN)
2y a e
59.50
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
CHARLIE APPLEBY
6
0
0
0
4
HARLEQUIN
2y d e
59.50
DANIEL MUSCUTT
MR RICHARD L. PAGE
LUKE DACE
5
0
0
0
5
INDIAN CREAK (IRE)
2y d e
59.50
PAT DOBBS
PETER TAPLIN SUSAN
MICK CHANNON
4
0
82
17
0
6
MUNGO'S QUEST (IRE)
2y a e
59.50
NICKY MACKAY
C J COOLEY. D M
SIMON DOW
1
0
06
12
0
7
POWER OF LOVE
2y d e
59.50
CHARLES BISHOP
MRS BRENDA KARN-SMIT
GEORGE BAKER
9
0
0
17
0
8
WILL TO WIN (GER)
2y a e
59.50
SILVESTRE DE SOUSA
MR MOHAMMED AL SUBOO
SIMON CRISFORD
7
0
5
12
0
9
TOP CLASS ANGEL (IRE)
2y d d
57.00
ROSSA RYAN
SHEIKH MOHAMMED OBAI
RICHARD HANNON
3
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOUNG MERLIN (IRE)
3y d g
61.00
JASON WATSON
DANIEL MACAULIFFE
ROGER CHARLTON
5
72
955-6
47
0
2
NATSOVIA
3y a d
61.00
NICOLA CURRIE
MR H. J. SHIPTON
JAMIE OSBORNE
4
71
05-215
96
0
3
MONDAIN
3y a g
60.50
FRANNY NORTON
SHEIKH HAMDAN BIN MO
MARK JOHNSTON
3
70
636-33
60
0
4
FARES ALPHA (USA)
3y k g
60.50
CIEREN FALLON
MR WALTER MORAES
MARCO BOTTI
6
70
644-49
49
0
5
SAWASDEE (IRE)
3y d e
59.50
SILVESTRE DE SOUSA
KING POWER RACING CO
ANDREW BALDING
2
68
7-35
35
0
6
TWENTY YEARS ON
3y d g
59.00
FINLEY MARSH
HP RACING TWENTY YEA
RICHARD HUGHES
7
67
305-717
6
0
7
BARB'S PRINCE (IRE)
3y d g
53.00
GABRIELE MALUNE
MS S. HOWELL
IAN WILLIAMS
1
54
907-09
18
0
20 Haziran 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Lingfield tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:25 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 20 haziran 2019 perşembe at yarışı bülteni, 20 haziran 2019 at yarışı programı, 20 haziran 2019 tjk yarış programı, 20 haziran 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 20 haziran 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 20 haziran 2019 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 20 haziran 2019 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni