Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELALI KADİR
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
G.KILIÇ
ÖMER DEMİR
K.YILDIZ
3
0
9
35
19
2
GOLDEN
2y d e
GOLDEN SUN
57.00
M.AVŞAR
MEHMET KORKMAZ
B.KILIÇ
4
0
4
21
19
3
HOPA FIRTINASI
2y d e
INVASION (IRE)
54.00
H.SARIDALAP
SEDEF VARDAR
D.H.ÖZEL
1
0
0
20
4
PİST ŞAMPİYONU
2y a e
KANEKO
57.00
R.DOĞAN
ENVER YILDIZ
A.SAÇAN
7
37
3443
4
17
1.19.71
5
SERTÇELİK
2y d e
KURTINIADIS (IRE)
53.00
İ.AKYAVUZAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
9
12
0766
21
16
6
YEMCİ REŞİT
2y d e
INDIAN DAYS (GB)
54.00
R.YILDIRIMAP
SÜLEYMAN KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
6
0
0
20
7
ALYANAKLIM
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
V.KIZMAZ
HASAN GÖRGÜN
M.K.ÇİZİK
2
0
0
20
8
BABY BARON
2y a d
MISTER BARON
55.00
H.DEMİRTAŞ
SAİT SARIDAL
A.SAÇAN
10
0
0
20
9
DAĞLARIN KAŞI
2y d d
SALVATORE
52.00
F.FELHANAP
SAHDUN KAYA
A.SAÇAN
8
0
0
20
10
GREEN HATT
2y d d
HAKEEM (USA)
51.00
İ.ÇİZİKAP
FETHİ ÇİZİK
F.E.AKIL
5
0
7
21
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELLA CAVALLO
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.IŞIKAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
4
28
541876
9
17
2
QUEEN OF TARSUS
3y a d
FAIRSON
57.00
İ.AKYAVUZAP
İMAT BOZDOĞANLI
F.E.AKIL
10
31
428391
28
20
3
POWER STAR
3y d d
POWERSCOURT (GB)
56.00
İ.ÇİZİKAP
EKREM BEŞERLER
B.KILIÇ
5
29
638856
42
11
1.42.04
4
ARVİŞ
3y d d
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.AVŞAR
MEHMET KAYA
F.E.AKIL
3
40
8-21365
14
17
1.41.88
5
DIREJKIZI
3y d d
RIO DE JANEIRO
54.00
B. BEKTAŞAP
GEYLANİ TOPRAK
A.SAÇAN
11
36
37-2144
114
18
6
HAKİME HANIM
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA YUVARLAK
V.KIRĞIL
7
29
038980
9
12
7
YAPRAKLIM
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
D.KORKMAZAP
HALİL KAYA
A.GÜRGÖZE
1
30
180667
49
15
8
KIRGÜLÜM
3y k d
POWERSCOURT (GB)
54.00
R.YILDIRIMAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.KIRĞIL
12
52
3-16647
35
16
9
PRENSES MERAM
3y d d
ZANJERO (USA)
54.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.SAÇAN
6
35
000049
28
10
10
EZCAN
3y a d
GOLDEN SUN
55.00
N.ALTIN
MEHMET ALİ BECENE
M.K.ÇİZİK
8
42
673890
65
11
11
MELEK
3y d d
MALKOÇOĞLU (USA)
55.00
İ.KATI
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
2
33
925950
9
14
1.37.14
12
MESTANLI
3y d d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
56.00
M.DOĞAN
FEDAİ KAHRAMAN
MUH.YILDIRIM
9
18
707035
7
10
1.41.88
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANGOBAK
4y a a
GOBAKBEY
60.00
V.KIZMAZ
MEHMET ŞİRİN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
3
64
101325
7
17
1.23.28
2
SON VİRAJ
4y d k
DEHA
55.50
İ.ÇİZİKAP
MUSTAFA ÇİZİK
N.CAMUZ
8
61
15210-2
14
18
1.24.46
3
REBER
4y k a
GOBAKBEY
60.00
M.AVŞAR
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
11
64
822531
7
20
1.25.29
4
ALTUNBİR
4y k k
DEHA
53.00
İ.AKYAVUZAP
EYYÜP ARTUN
M.K.ÇİZİK
5
56
240101
28
20
1.24.15
5
TEKTEKİNOĞLU
4y a a
BOLKAR
53.50
G.KILIÇ
ADNAN KARAKEÇİ
D.H.ÖZEL
9
51
7145-86
94
16
1.26.58
6
DEMİRYAYLASI
4y k a
GOBAKBEY
53.00
N.ALTIN
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
6
50
337363
7
15
1.25.63
7
ÖMERFARUK
4y a a
BİLGİN
51.50
B. BEKTAŞAP
MEHMET ALİ BECENE
M.K.ÇİZİK
7
47
1006-00
28
15
1.31.86
8
UÇARKANAT
4y d a
DEHA
51.00
H.ALTUNKILIÇ
HALİL SUNKAR
M.KEKLİK
4
46
161420
7
17
1.25.30
9
DEMİRKURT
4y k a
AĞA KARACA
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ALTIN
K.YILDIZ
10
39
865700
30
14
1.25.24
10
AYKARA
4y d a
BİLGİN
50.00
F.FELHANAP
ADNAN KARAKEÇİ
D.H.ÖZEL
1
38
748800
37
9
1.23.29
11
OĞLUMBAKİ
4y k a
YAŞARCIK
50.00
MEH.PARLAKAP
TEKİN AKYAVUZ
N.CAMUZ
2
38
65-7809
61
12
1.34.70
12
PATOZ
4y a a
YALAZ
50.00
KEMAL KURT
AHMET ÇELİK
V.KIRĞIL
12
38
000061
9
20
1.26.52
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAÇAR FEVZİ
8y k a
GOBAKBEY
59.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
N.CAMUZ
9
101
356481
16
20
1.47.06
2
PEKKURT
10y a a
KARA YAĞIZ
59.50
M.AVŞAR
LÜTFİ SABANCI
N.CAMUZ
1
96
441852
16
17
1.47.51
3
YALNIZKARTAL
5y a a
BERKSOY
59.50
V.KIZMAZ
MEHMET ŞİRİN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
7
79
168435
16
15
1.45.25
4
ZİRVE TAY
5y k a
PİR KARACA
59.50
KEMAL KURT
MEHMET BAĞIŞ
M.K.ÇİZİK
2
82
061080
28
17
1.45.59
5
TEKÇAPKAN
5y a a
ÇAPKANCAŞ
57.50
M.DOĞAN
M.ALİ YARDIMCI
N.CAMUZ
3
88
016161
21
20
1.54.21
6
BABA SÖNMEZ
7y a a
KARAKEMAL
56.50
G.KILIÇ
İHSAN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
8
83
902522
21
19
1.45.41
7
ŞUBATHAN
9y k a
ERBEYİM
56.50
R.DOĞAN
MUSTAFA YARDIMCI
N.CAMUZ
4
84
153438
14
15
1.49.06
8
TURABİ
10y a a
ÖZGÜNHAN
56.50
M.ÜNLÜ
ABDİ KAPLAN
A.SAÇAN
6
102
671502
9
17
1.42.92
9
SEMETEY OĞLU
9y k a
ŞINKART
55.50
N.ALTIN
RİFAT YAVUZ
A.GÜRGÖZE
5
83
946951
14
20
1.48.73
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RÜZGAR GOLD
5y d a
YONAGUSKA (USA)
61.00
G.KILIÇ
ÖMER DEMİR
K.YILDIZ
4
96
456451
30
20
1.31.23
2
BLACKS WINNER
7y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
60.00
R.DOĞAN
HASAN KOÇYİĞİT
At Sahibi
2
93
722424
14
17
1.35.83
3
SAWYER
5y d a
DAI JIN (GB)
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN ÇİÇEK
B.KILIÇ
6
79
603433
14
17
1.38.40
4
SILVERADO
6y d a
INDIGO RED (GB)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
BERDAN YERLİKAYA
MUH.YILDIRIM
3
94
9195-11
14
20
1.33.96
5
SIMENTAL
6y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
58.00
M.AVŞAR
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
A.GÜRGÖZE
1
88
342545
16
15
1.35.43
6
CURVE
5y a a
CUVEE (USA)
52.00
B. BEKTAŞAP
KADRİ KOÇAK
MUH.YILDIRIM
8
85
971252
14
18
1.32.97
7
KARA MAHMUT
6y d a
SPORTS HERO (USA)
56.00
M.DOĞAN
BERDAN YERLİKAYA
MUH.YILDIRIM
7
78
4-32621
21
20
1.34.50
8
AIRTOUCH
9y d a
OKAWANGO (USA)
54.00
KEMAL KURT
ÜMRE SULTAN BÜYÜKBAŞ
M.K.ÇİZİK
5
66
376888
20
6
1.33.75
9
BARBEL
4y a a
KANEKO
54.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.SAÇAN
9
72
9-06979
79
9
1.36.08
10
KING CROWN
5y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
N.ALTIN
MEHMET ŞİMŞEK
D.H.ÖZEL
10
90
011-277
59
17
1.33.24
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABİDEM
5y a k
TURBO
60.00
UFUK AKAY
SELAMİ AKKILIÇ
F.E.AKIL
2
31
700601
9
20
1.24.12
2
GÖNÜLHANIM
7y k k
FIRAT ŞAN
59.00
M.AVŞAR
YAKUP ÇELİK
V.KIRĞIL
9
39
008840
7
10
1.22.79
3
SULTANDAN
5y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
59.00
H.ALTUNKILIÇ
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
14
26
327546
7
12
1.25.78
4
DENİZCİKIZI
5y k k
HABERBATUR
57.00
V.KIZMAZ
FERİDUN YUVARLAK
V.KIRĞIL
16
27
277798
9
14
1.24.60
5
BÜTÜNHABER
5y k a
HABERBATUR
56.00
S.YILDIRIM
C.AHMET ÇUKUROVA
B.KILIÇ
6
33
407650
13
7
1.22.68
6
ÇAĞLARKAN
6y a a
HÜRBATUR
56.00
N.ALTIN
AHMET ÇİÇEK
M.K.ÇİZİK
12
53
539000
23
11
1.24.08
7
DAMLATAŞ
8y k a
BERKOŞ
56.00
F.YARDIMCI
AHMET ÇELİK
A.SAÇAN
15
55
869000
28
11
1.22.74
8
FİSKAYA
5y d a
ALTAHA
56.00
İ.KATI
SELAMİ NURAL
M.KEKLİK
5
28
6000-67
9
5
1.26.37
9
GUTİ
9y k a
TOŞUR
56.00
R.DOĞAN
METİN ARSLAN
V.KIRĞIL
3
35
484600
21
2
1.22.58
10
ORMANCI DAYI
6y a a
ÖZGÜRBEY
52.00
F.FELHANAP
CÜNEYT YILDIZHAN
F.E.AKIL
10
57
04-9008
42
11
1.23.34
11
HATİCE
5y a k
KOŞANEFE
52.00
B. BEKTAŞAP
HASAN ALTUNDAĞ
MUH.YILDIRIM
1
28
590-507
7
11
1.28.97
12
SONSEVİNCEK
6y k k
HASTAY
54.00
KEMAL KURT
BUBO CANPOLAT
F.E.AKIL
8
29
735-069
7
11
1.25.01
13
SANİBELA FIRTINASI
4y k k
DEHA
50.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.K.ÇİZİK
17
28
800945
16
7
1.26.69
14
NUŞANINOĞLU
7y a a
BİLGİN
54.00
R.YILDIRIMAP
AHMET ÇELİK
A.SAÇAN
7
30
8-00300
21
12
1.24.36
15
ÇIKMAZOĞLU
4y k a
KARATAŞ
57.00
Ş.KAPUCUAP
ÖZCAN YILDIZ
İ.SAYIS
4
34
440060
7
13
1.27.27
16
BRUSKOĞLU
4y a a
MİŞMİŞHAN
51.00
MEH.PARLAKAP
M.EMİN KARAOĞLAN
B.KILIÇ
13
19
004444
127
17
1.28.78
17
DELİCİHAN
9y k a
YAŞARCIK
56.00
G.KILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
B.KILIÇ
11
54
906008
7
4
1.21.82
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISCHIEVOUS ROCK
3y d d
62.00
G MALUNE
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
6
55
47-7476
30
0
2
NOTEWORTHY (IRE)
3y d d
62.00
FINLEY MARSH
ROSENBLATT, MANDELL
R HUGHES
9
55
6-57044
29
0
3
FIRST BREATH
3y d e
61.00
J WATSON
ONTOAWİNNER B HASL
B HASLAM
1
53
787
21
0
4
TWICKENHAM (IRE)
3y d e
60.00
PİERRE-LOUİS JAMİN
MR SEAN O'SULLİVAN
J S MOORE
4
51
68-4655
6
0
5
PRINCE ROCK (IRE)
3y a e
59.50
P BRADLEY
MR MARK MCALLİSTER
S DOW
7
50
00-068
15
0
6
NAVARRA PRINCESS (IRE)
3y d d
59.00
ROSSA RYAN
MR DON CANTILLON
D CANTILLON
14
49
5076-63
19
0
7
LITTLE AUB
3y d e
58.50
JOSHUA BRYAN
USHERS COURT
M USHER
13
48
96-6760
57
0
8
AVENGING RED (IRE)
3y d e
58.50
TOBY ELEY
MR SHANE FRANCİS
ADAM WEST
10
48
4360-65
13
0
9
FREE TALKIN
3y d d
58.00
C NOBLE
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
11
47
6-54658
18
0
10
TOWNIE MAC
3y a e
57.50
T LADD
A MCALPİNE, T BİLLİN
H MORRİSON
2
46
9008
10
0
11
KYLIE STYLE
3y d d
57.50
MEGAN ELLİNGWORTH
PROXYGENE KYLİE SYND
STEPH HOLLİNSHEAD
12
44
764085
15
0
12
HIDDEN DREAM (IRE)
3y d d
57.50
RHİAİN INGRAM
MACHİN, MİLNER, SPAR
MRS C DUNNETT
8
44
560-875
18
0
13
FATA MORGANA
3y d d
57.50
A BEECH
COLLEGE FARM STUD
MRS C DUNNETT
3
42
0-09
18
0
14
CAPTIVATING LIGHT
3y d d
57.50
DARRAGH KEENAN
MR P J DONNİSON MR
J RYAN
5
40
900
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALMA LINDA
2y k d
57.50
R TATE
MİSS K RAUSİNG
SİR M PRESCOTT
4
0
0
0
2
BALLET RED (FR)
2y a d
57.50
H CROUCH
THE ASCOT 9
H DUNLOP
2
0
0
0
3
KESKA
2y d d
57.50
J GARRİTTY
NİCK BRADLEY RACİNG
R FAHEY
3
0
8
39
0
4
LOOK SHARP (IRE)
2y d d
57.50
G WOOD
MR D TUNMORE
DR J SCARGİLL
7
0
0
0
5
ROYAL VARIETY (IRE)
2y d d
57.50
P COSGRAVE
SHEİKH JUMA DALMOOK
J TATE
6
0
0
0
6
SPIRIT KINGDOM (USA)
2y a d
57.50
F NORTON
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
1
0
3
8
0
7
SWEET JEMIMA (USA)
2y a d
57.50
M DWYER
MR C L A EDGİNTON
W MUİR
5
0
0
0
8
VENTURA GLORY
2y d d
57.50
P DOBBS
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
8
0
5
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPORTING CHANCE
2y d e
61.00
A KİRBY
MR ABDULLA AL MANSOO
S CRİSFORD
2
0
1
29
0
2
ABATE
2y a e
58.00
P DOBBS
MR MALİH L AL BASTİ
R CHARLTON
3
0
0
0
3
ARTISTIC RIFLES (IRE)
2y d e
58.00
D O'NEİLL
MRS FİTRİ HAY
C HİLLS
7
0
5
25
0
4
CAPALA (IRE)
2y d e
58.00
J FAHY
ROSS DEACON OLİVER
ADAM WEST
11
0
4
14
0
5
EAGRE
2y d e
58.00
N GARBUTT
MR PADDY BARRETT
D SHAW
4
0
09
7
0
6
REQUITED (IRE)
2y d e
58.00
L KENİRY
KERR-DİNEEN, EASON,
H MORRİSON
12
0
9
40
0
7
ROYAL GUILD (IRE)
2y d e
58.00
R TATE
NEİL GREİG - OSBORNE
SİR M PRESCOTT
8
0
8
6
0
8
RUNNING TIDE
2y a e
58.00
S DONOHOE
MR H ROBİN HEFFER
R HUGHES
10
0
0
0
9
TINTO
2y d e
58.00
R HAVLİN
D JAMES, S JENKİNS
MRS A PERRETT
1
0
8
15
0
10
TYPHOON TEN (IRE)
2y d e
56.00
ROSSA RYAN
MR DES ANDERSON
R HANNON
5
0
0
0
11
CRUCK RAILIE (IRE)
2y d d
56.00
R KİNGSCOTE
WANSDYKE FARMS LİMİT
R BECKETT
6
0
86
10
0
12
HARD FOREST (IRE)
2y d d
56.00
F NORTON
MR HUSSAİN ALABBAS L
M JOHNSTON
9
0
36452
22
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC MIRROR
5y d k
63.00
R HORNBY
MR WİLLİAM WOOD
M RİMELL
13
69
610658
14
0
2
ANGEL'S ACCLAIM (IRE)
4y k k
62.50
CONNOR MURTAGH
HAMBLETON RACİNG LTD
K RYAN
8
67
7-4441-4
60
0
3
OCEAN TEMPTRESS
4y d k
62.50
DARRAGH KEENAN
THE TEMPTATİONS
J RYAN
12
67
414-648
30
0
4
INCENTIVE
4y d k
61.50
J WATSON
THE INCENTİVE PARTNE
W KİTTOW
6
65
9510-32
19
0
5
CONNEMERA QUEEN
5y a k
61.00
A KİRBY
MR J BUTLER
J BUTLER
10
64
47-7851
57
0
6
SWEET SYMPHONY
3y a d
59.50
G MALUNE
MR C J MURFİTT PAR
M BOTTİ
11
70
232334
57
0
7
TEENAGE GAL (IRE)
3y d d
59.50
FRAN BERRY
WİNDFLOWER OVERSEAS
E DUNLOP
14
70
02-46
26
0
8
DESTINATA
3y d d
59.50
G WOOD
MR BORGATTİ MR MOİ
J FANSHAWE
7
70
55-25
29
0
9
GRACE'S SECRET
3y a d
59.00
L KENİRY
MR C E STEDMAN
ED WALKER
9
69
630-455
23
0
10
EESHA BEAUTY (IRE)
3y d d
58.50
D MUSCUTT
K SOHİ PARTNER
M BOTTİ
1
68
831-20
37
0
11
VIXEN (IRE)
4y d k
58.50
E GREATREX
MRS JENNİFER SİMPSON
EVE J-HOUGHTON
5
59
94216-5
21
0
12
GABRIELLE
5y d k
58.50
P DOBBS
J P T PARTNERSHİP
DR J SCARGİLL
3
59
775792-
127
0
13
POYLE CHARLOTTE
3y d d
58.50
R KİNGSCOTE
MİSS ALİSON WİGGİNS
R BECKETT
2
68
5-73
18
0
14
DECIDING VOTE
4y d k
58.00
T QUEALLY
MRS BARRY GREEN PA
C WALL
4
58
6217-87
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSARNO (IRE)
4y d a
62.50
R KINGSCOTE
MR ABDULLA AL KHALIF
C HILLS
12
78
60512-0
47
0
2
SIR PLATO (IRE)
4y d a
62.00
J WATSON
THE SİR PLATO PARTNE
B MİLLMAN
13
76
005612
9
0
3
LUNA BEAR
4y d k
62.00
A KİRBY
SCUDERİA VİTA BELLA
G L MOORE
14
76
97210-
127
0
4
ZAIN STAR (IRE)
4y d a
62.00
JOSHUA BRYAN
MR ASAAD AL BANWAN
J BUTLER
6
76
240-839
14
0
5
NAJASHEE (IRE)
4y k a
62.00
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
3
76
8317-8
30
0
6
LAWMAKING
5y d a
61.50
L KENİRY
MARCHWOOD AGGREGATES
M SCUDAMORE
4
75
52006-0
13
0
7
PTARMIGAN RIDGE
4y d a
61.50
G WOOD
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
10
75
231-562
21
0
8
PIKE CORNER CROSS (IRE)
6y d a
60.50
C SHEPHERD
MRS YVONNE FLEET P
E DE GİLES
11
73
10-0005
14
0
9
GERRY THE GLOVER (IRE)
6y d a
60.50
S DONOHOE
MR NEVİLLE BOYCE
L CARTER
1
73
24334-0
56
0
10
HEDGING (IRE)
4y k a
60.50
C BİSHOP
THE PİCNİC PARTNERSH
EVE J-HOUGHTON
7
73
156-154
25
0
11
CHESS MOVE (IRE)
3y d e
58.50
T WHELAN
SİR ALEX FERGUSON
G BAKER
2
79
18-4720
26
0
12
SERGIO LEONE (IRE)
3y d e
58.00
P J DOBBS
CHELSEA THOROUGHBRED
R HANNON
9
78
621-46
11
0
13
CYRUS DALLIN
4y d a
58.00
M DWYER
MR C L A EDGİNTON
W MUİR
8
68
463804
26
0
14
DARK CROCODILE (IRE)
3y d e
58.00
T QUEALLY
MR M DRAKE
S DURACK
5
78
425
98
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEDRANO
6y d a
60.50
T QUEALLY
PETER ONSLOW MR
D KUBLER
9
85
231-083
21
0
2
KARAWAAN (IRE)
4y d a
59.50
D O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
SİR M STOUTE
13
83
2316-32
32
0
3
TOM'S ROCK (IRE)
5y k a
59.50
A KİRBY
RECYCLED PRODUCTS Lİ
J BUTLER
4
83
123346
12
0
4
RYDAN (IRE)
7y a a
59.00
H CROUCH
JACOBS CONSTRUCTİON
G L MOORE
7
82
522-448
19
0
5
NORDIC COMBINED (IRE)
4y d a
58.50
L KENİRY
CHRİS DAVİD STAM
W KİTTOW
3
81
0128-10
53
0
6
SPORTING TIMES
4y a a
58.50
D MUSCUTT
MRS I H STEWART-BROW
E DUNLOP
8
81
63625-7
41
0
7
DAWN CHOIR
4y d k
58.00
ADAM J MCNAMARA
MİCHAEL JOHNSON JO
R CHARLTON
6
80
22231-
127
0
8
NEW AGENDA
6y d a
57.50
FRAN BERRY
BOWDEN C MAGEE
P WEBBER
1
79
323-963
29
0
9
STAR GYPSY (FR)
4y a a
57.50
P COSGRAVE
HAVEN'T A POT, D MAC
H DUNLOP
12
78
0415-
127
0
10
RAKE'S PROGRESS
4y d a
57.00
DAVİD EGAN
COXWELL PARTNERSHİP
MRS H MAİN
5
77
148-873
27
0
11
ESKENDASH (USA)
5y a a
56.50
P DOBBS
BOYLE RACING
MRS P SLY
11
76
126356-
127
0
12
VILLETTE (IRE)
4y d k
56.00
R HORNBY
MR DEAN IVORY
D IVORY
2
75
7168-57
30
0
13
FIRE TREE (IRE)
5y d a
55.50
S DONOHOE
NEVER SO BOLD
C FELLOWES
10
74
900-054
32
0
14
RUBENSIAN
5y a a
55.50
J WATSON
ROGER YVONNE ALLSO
D M SIMCOCK
14
74
67-3302
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KATIE GALE
8y d k
58.00
GABRIELE MALUNE
FERRYBANK PROPERTIES
R BRISLAND
4
65
132353
4
0
2
INCREDIBLE DREAM (IRE)
5y d a
60.00
J DUERN
BLACK STAR RACİNG
D IVORY
1
64
150-647
29
0
3
CONKERING HERO (IRE)
4y a a
60.00
FRAN BERRY
C R LAMBOURNE, M FOR
J TUİTE
5
64
493433
17
0
4
KNIGHT COMMANDER
5y a a
59.50
A KIRBY
THE REBELLE BOYS
OLLY MURPHY
13
63
53565-3-
127
0
5
HERON (USA)
4y d a
58.00
S DONOHOE
O1 RACİNG PARTNERSHİ
B JOHNSON
2
60
9-79324
14
0
6
ARGYLE (IRE)
5y k a
58.00
J WATSON
MR N J ROACH MR G
G L MOORE
14
60
350-0-40
22
0
7
WILDOMAR
9y d a
58.00
FİNLEY MARSH
MR P W HİATT
P HİATT
6
60
92878-1
67
0
8
MOANS CROSS (USA)
4y a a
56.50
POPPY BRİDGWATER
MRS P IZAMİS
D BRİDGWATER
10
56
0-8-452
14
0
9
INSOMNIAC (IRE)
4y d a
56.00
C SHEPHERD
TWENTY STARS PARTNER
D M SİMCOCK
7
55
54957
34
0
10
BIRD FOR LIFE
4y d k
56.00
R TATE
THE MARK USHER RACİN
M USHER
3
55
311263
27
0
11
OCEAN GALE
5y d k
55.50
W CARSON
THE SUPER FRUİT PART
R J PRİCE
12
54
30-3316
34
0
12
GARCON DE SOLEIL
5y d a
55.00
R HORNBY
LADY ELİZA MAYS-SMİT
M BLANSHARD
11
53
963717
41
0
13
GENERAL ALLENBY
4y d a
54.50
SHELLEY BİRKETT
MR DAVİD COHEN
H TETT
8
52
317-403
18
0
14
CASEMATES SQUARE (IRE)
4y d a
54.00
F NORTON
THE FERANDLİN PEACHE
I WİLLİAMS
9
51
733-654
4
0
27 Haziran 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:10 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 27 haziran 2018 çarşamba at yarışı bülteni, 27 haziran 2018 at yarışı programı, 27 haziran 2018 tjk yarış programı, 27 haziran 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 27 haziran 2018 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 27 haziran 2018 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 27 haziran 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni