29 Haziran 2020 Pazartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
Bursa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİL YUMRUK
3y k e
ASİLZADE
57.00
M.GÜNDÜZELİ
SÜLEYMAN CEM GÜNAL
M.GÜNDÜZELİ
4
0
7
14
19
2
BERKERCAN
3y k e
ONURKAAN
57.00
N.ŞEN
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
12
0
9
14
19
3
DOSTBAĞI
3y a e
KAIZBERT (RU)
55.00
H.KAPLANAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
2
0
2
14
19
4
DUMRUL
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
M.M.BİLGİNAP
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
11
0
0
14
19
5
KIZILÇIĞ
3y a e
SANCAKTEPE
57.00
H.ALTIN
İBRAHİM YÖNTEM
F.KIRAN
10
0
8
14
19
6
NAKIŞ
3y d e
BATUKAN
57.00
N.AVCİ
GÜL NUR SÜMER
İ.ALPUĞUR
6
0
6
14
19
7
RÜSTEM
3y k e
GÜNTAY
57.00
T.YILDIZ
İSMAİL KAVUŞAN
C.DOĞAN
13
0
7
14
19
8
YAZGAN
3y d e
TIGRES LIGHT (US)
57.00
İ.H.KETME
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
1
0
98
10
18
9
YEKKAN
3y k e
KAANEFE
57.00
D.YILDIZ
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
İ.ALPUĞUR
5
0
7
10
19
10
ALTINGÜNEŞ
3y a d
KAIZBERT (RU)
51.00
K.YILMAZAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
3
0
4
7
19
11
GÜLÇİN SULTAN
3y k d
ÖZHABER
55.00
O.ATMACA
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
9
0
2
14
19
12
KIZIM ZEYNEP
3y a d
SARUHANAĞA
52.00
MAHİR ŞAHİNAP
EMİNE KAYA
F.DİZDAROĞLU
7
0
8
7
19
13
ZEYNEPCİK
3y k d
KURTEL
55.00
S.İPEK
ONUR TÜRKER
R.AKDUMAN
8
0
7
7
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAĞIRAN
4y k a
TURBO
58.00
M.GÜNDÜZELİ
SADETTİN ER
M.ER
1
59
351152
105
18
1.35.33
2
JETSTAR
4y a a
TOŞUR
58.00
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
3
33
442100
8
18
1.44.65
3
UÇANBEYİN OĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
M.DEMİRBAŞ
ÇİLEM ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
5
33
48-3215
127
19
1.39.91
4
CESURHALİM
4y d a
SONALP
53.00
B.M.MIRIKAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
2
41
635324
7
16
1.35.35
5
SABAHAN GELİN
4y k k
BALIKHAN
52.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
8
64
4-52142
106
18
1.33.65
6
AĞCABEYİ
4y k a
BERKSOY
54.00
K.TOKAÇOĞLU
EKREM DİLBER
V.AKBULUT
6
40
1606-42
7
15
1.32.68
7
HÜRREİS
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
MER.ÇELİK
CİMŞİT YILDIZ
E.YABANABAT
9
31
00-0005
7
8
1.34.03
8
POYRAZYELİ
4y k a
KAIZBERT (RU)
54.00
T.YILDIZ
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
10
85
113121
127
20
1.31.68
9
SİNOPLU MERVE
4y k k
BİLGİN
55.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
13
64
169-224
12
18
1.32.42
10
YAĞIZKAAN
4y k a
ONURKAAN
54.00
S.İPEK
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
15
49
177-023
103
15
1.33.54
11
ZOR ZAMAN
4y a a
GÜNTAY
54.00
İ.H.KETME
NURULLAH ASTAN
Y.KARAKÜÇÜK
14
37
2000-93
7
13
1.33.82
12
VAKARHAN
4y k a
SALTUKHAN
54.00
H.ALTIN
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
İ.KARADAĞ
12
9
98-5
127
17
13
BARANZADE
4y a a
ASİLZADE
51.00
U.LEVENTAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
4
7
709895
127
14
14
İŞİNİBİLİR
4y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
H.KAPLANAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
7
0
0
17
19
15
MAVİDİLEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
MAHMUT TURAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
11
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIKKI RUN
3y a d
CUVEE (USA)
59.00
BURAK AKÇAYAP
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
2
58
211-141
13
20
1.15.52
2
ENVER
3y d e
TEVEZ
52.00
F.YÜKSEL
BARIŞ ÖZDOĞAN
M.ANAT
11
40
4146
127
18
3
FAIR MAX
3y d e
FAIRSON
51.50
A.İNCİAP
HACİ YILDIZ
İ.ALPUĞUR
10
39
7-32522
105
19
1.17.29
4
BIGGY
3y d e
MARCAVELLY (USA)
51.00
MER.ÇELİK
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
12
38
313335
9
16
1.16.69
5
OUR PRIDE
3y d e
MENDIP (USA)
50.00
N.AVCİ
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
6
36
617
14
19
6
SILENT ATTACK
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
50.00
H.KAPLANAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
8
35
3434-65
13
15
1.15.50
7
ESTELA
3y d d
AFTER MARKET (USA)
50.00
İ.DİNAR
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
5
34
33-1486
14
17
1.15.98
8
NALBANT KAYA
3y d e
EL CORREDOR (USA)
50.00
B.M.MIRIKAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
1
34
814850
13
16
1.16.83
9
GOLD FISH
3y d d
EXPANSION (USA)
50.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
9
33
527446
10
14
1.15.49
10
KAPTAN YAVUZ
3y a e
OĞLUMEMRE
50.00
S.TIRPAN
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
3
33
178-6
7
17
1.16.28
11
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
7
32
514584
10
16
1.15.80
12
AHDEVEFA
3y d e
ANATOLY
50.00
C.ALTUNAP
AKIN ÇEVİK
S.SÜSLÜ
4
6
86-80
10
16
1.24.13
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINDIKKIRAN
4y d k
MENDIP (USA)
63.00
A.KÜRÜNDÜK
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
V.ÖZDİL
12
47
7-89164
13
18
1.57.41
2
SPARK RACER
4y d k
AFTER MARKET (USA)
58.00
BURAK AKÇAYAP
İSMAİL YÜKSEL
M.ATAL
10
41
955-233
11
13
3
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
5
36
770765
13
10
1.56.69
4
DANIELAS DAUGHTER
4y d k
ROCKMASTER (IRE)
56.50
K.TOKAÇOĞLU
SERDAR K. ÖZÇOLAK
EM.TOKÇALAR
9
34
74-7223
7
18
1.57.37
5
STRONGER
4y d k
ZANJERO (USA)
56.50
N.AVCİ
HASAN TAŞKIRAN
İ.KARADAĞ
7
34
750330
14
12
1.57.78
6
ATEŞGEÇİRMEZ
4y d k
MALİ
55.00
M.GÜNDÜZELİ
ERAY HAZAR
D.AKBULUT
1
31
0-58777
14
7
7
ARPELLO
7y d k
MY GRANDSON (GB)
53.50
MER.ÇELİK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
13
28
00-6174
103
18
1.54.07
8
TURKNUR
4y d k
UTOPIA (JPN)
53.50
S.İPEK
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
14
28
06-0974
10
12
2.00.67
9
WHITE WATER
4y d k
CROSS TRAFFIC (USA)
53.00
D.YILDIZ
ARDA ÇETİNKAYA
A.DEMİRKIRAN
8
27
569249
17
13
1.58.86
10
ANGELS SHARE
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.50
G.YILDIZ
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
M.F.ATCI
6
26
8-74633
110
4
11
ANITA BLAKE
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
4
19
096506
7
10
1.56.59
12
CEVHERE
4y a k
CUVEE (USA)
47.00
G.KAYIPAP
KENAN AKGÜL
K.AKGÜL
2
19
376-087
14
6
13
BLACK WOMAN
4y d k
OĞLUMEMRE
50.00
S.ÇELİKAP
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
11
6
000008
127
4
14
HEARTS QUEEN
5y d k
FAIRSON
50.00
EN.TOKÇALARAP
İSMET YILMAZ
İ.ALPUĞUR
3
6
9-8006-6
124
13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIZKOLİK
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
M.M.BİLGİNAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
12
48
567-690
7
14
2
YAHYABEY GÜLÜ
4y k k
KARADENİZ
56.50
B.M.MIRIKAP
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
8
43
771946
7
17
2.17.56
3
GÜZEL TUTKU
4y d k
ÖZGÜNHAN
57.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
A.OLCAR
14
40
342-211
124
20
4
KIRATIN GÜZELİ
4y a k
KIRATHAN
55.00
F.KABADAYIAP
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
15
40
0-65071
7
20
2.20.68
5
AYNİRA
4y a k
KARAKEMAL
52.50
BURAK AKÇAYAP
YURDAL KARGIN
E.KOCA
13
35
318665
111
16
6
COSMOS
4y a k
HABERKAN
54.50
MER.ÇELİK
EMRE KUMUK
At Sahibi
11
35
253630
12
13
7
BANU PRENSES
4y a k
ÖZGÜNHAN
53.50
T.YILDIZ
SERKAN YILDIZHAN
V.AKBULUT
5
33
31-9100
11
18
8
KAMAKAYA
4y k k
DALHATOV
48.00
M.BAĞAP
ETHEM KAYA
M.ASLAN
2
22
0800-00
14
4
2.26.68
9
BUKEFALOS
4y k k
TURBO
52.50
İ.DİNAR
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
16
31
9530-68
9
13
10
ARUZTAY
4y a k
SONALP
52.00
M.SEVERAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
1
30
2-53889
11
12
11
ALTIN ZELE
4y d k
YALAZ
51.50
MAHMUT TURAN
İSMET ALTIN
T.ATEŞ
10
29
0-46767
11
13
12
GÜLÜMSÜNCAN
4y k k
KIVANÇ CAN
50.00
Y.ASLANAP
SEMİH YARDIMCI
C.ÇİFTÇİ
7
29
09410-0
7
18
13
PORSUK KIZI
4y k k
BALIKHAN
50.00
H.KAPLANAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
9
28
07-3500
14
8
14
ALARAGÜLÜ
4y a k
ÖZHABER
50.00
D.MALATYALI
KAYA KAYA
M.ASLAN
4
25
593-507
127
12
15
ADALI ÖZLEM
4y a k
BİLGİN
50.00
S.İPEK
CÜNEYT YILDIZHAN
EMRE YÜNDEN
6
14
364560
19
6
16
AZERİN
4y a k
ŞÖVALYE
50.00
S.ÇELİKAP
HALİT DAĞTEKİN
S.AYDEMİR
3
11
456700
18
11
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEADS ABOVE
3y d d
MY GRANDSON (GB)
58.00
MER.ÇELİK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
36
462312
17
19
2
INNOCENT GHOST
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
O.ÖZTÜRK
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
6
45
1412
13
19
3
VICTORINA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
1
35
27-2214
17
19
4
UMAY
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
56.00
S.İPEK
EKREM BEŞERLER
MEH.ARSLAN
2
39
8-33431
14
20
1.50.26
5
AGE OF HEARTS
3y a d
LION HEART (USA)
54.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
9
42
1626-04
14
15
1.51.68
6
BIANCA BIANCA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
52.00
İ.YILDIRIMAP
CUMALİ AYTAR
N.YILDIRIM
3
37
2455-66
13
12
7
CELALİYE
3y d d
KANEKO
51.00
M.M.BİLGİNAP
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
4
44
4-52270
12
17
8
DAĞLARIN DANSI
3y d d
HAKEEM (USA)
54.00
T.ALICI
ERGÜN CAN
A.R.YILDIZ
8
30
516-680
112
16
9
YELBEGEN
3y d d
AZARAKS
54.00
İ.H.KETME
ONUR TÜRKER
R.AKDUMAN
7
31
741-769
112
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAVO BRAO
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEN.GÖKÇE
1
78
531107
8
18
1.23.36
2
EL PATRON
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
S.ÖZEN
CAN ŞEN
A.COŞKAN
4
87
122702
10
17
1.23.03
3
QUEEN OF PROTI
4y d k
KURTINIADIS (IRE)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
KEMAL KURT
T.PELEN
9
81
5-22311
14
20
1.23.39
4
MADENCİ
4y d a
UTOPIA (JPN)
55.00
M.GÜNDÜZELİ
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
8
67
66-3382
110
14
1.23.59
5
VILLAGE HOOF
4y d a
HAKKAR
55.00
G.YILDIZ
BAHADIR GELİŞ
A.SONĞUR
6
72
455339
10
14
1.23.82
6
JETTAY
6y d a
LUXOR
55.00
N.ŞEN
ONUR TÜRKER
O.ERDEM
5
91
37400-5
17
11
1.21.22
7
MISTER OBDAN
4y a a
PAN RIVER
54.00
O.ATMACA
ATİYE HÜLYA OBDAN
İ.KARADAĞ
2
10
679-080
127
13
8
REKUVA
4y d a
REY DE CAFE (USA)
54.00
T.ALICI
EMRE BAYINDIR
S.SÜSLÜ
7
49
52951-0
17
19
1.23.60
9
TOMİRİS
5y a k
NATIVE KHAN (FR)
54.00
T.YILDIZ
V.İBRAHİM ARACI
F.KIRAN
3
90
1716-61
7
20
1.21.19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALDIRMAZ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.BAGUÇAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
12
0
0
14
19
2
AVCIKAYA
3y a e
MERTBUĞRA
57.00
ÇETİN TAŞAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
10
0
09
8
18
3
DEHŞET
3y k e
BERKSOY
53.00
A.İNCİAP
AHMET KAYA
ES.ÇETİN
8
0
8
7
19
4
HEKİMOĞLU
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.DEMİRBAŞ
ÇİLEM ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
6
0
4
14
19
5
IŞITAN
3y a e
ORÇUN
55.00
H.KAPLANAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
2
0
3
14
19
6
MECİTÖZÜ
3y k e
KURTEL
57.00
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
1
0
0
7
19
7
TANIRBEY
3y a e
ALTAHA
57.00
M.GÜNDÜZELİ
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
9
0
5
7
19
8
TİRAGON
3y k e
KAFKAS ŞAHI
57.00
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
11
0
9
7
19
9
ÇAĞLAYANŞELALE
3y a d
KAIZBERT (RU)
51.00
M.M.BİLGİNAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
7
0
4
14
19
10
İLKAŞK
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
MAHMUT TURAN
METE ÇELİK
S.ÖNDER
4
0
7
7
19
11
KIZILÇAM
3y a d
HIZLITAY
55.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
5
0
0
20
12
TAVUZKUŞU
3y k d
BERKSOY
55.00
T.YILDIZ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
0
6
14
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIMBABAM
5y d a
BİLGİN
63.00
O.ÖZTÜRK
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
4
68
453320
13
15
1.36.47
2
ŞİMŞEKKRAL
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
B.M.MIRIKAP
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
2
68
710199
10
18
1.36.26
3
USTURA
5y a a
KARAKEMAL
58.50
A.İNCİAP
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
8
65
11223-8
10
17
1.40.56
4
HIZLI ASİYE
5y k k
ÖZHABER
58.50
BURAK AKÇAYAP
HALİT KEKİK
İ.ALPUĞUR
11
63
535409
10
13
1.35.46
5
MANİDAR
6y a g
UÇANBEY
60.50
H.KATI
SEMİH KATI
At Sahibi
5
63
2070-60
16
7
1.35.81
6
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
59.00
T.YILDIZ
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
9
60
765622
10
19
1.35.90
7
YAZ AĞASI
5y k a
AĞABATUR
57.50
GÖKH.GÖKÇE
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
18
57
1-51945
118
17
1.37.01
8
MAVİYASEMİN
6y a k
İZBATUR
55.50
N.ŞEN
D.DENİZ KANAR
EMRE YÜNDEN
12
53
160078
6
15
1.35.83
9
TATARKAN
5y d a
ÖZGÜNHAN
56.50
O.ATMACA
MUZAFFER CAN
S.SÜSLÜ
16
55
3625-23
127
17
1.39.39
10
MAZLUMZÜLFİKAR
5y k a
TURBO
54.00
MAHMUT TURAN
LÜTFİ TURAN
S.ÖNDER
7
50
336-929
105
7
1.36.17
11
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
51.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
SEN.ŞEN
3
50
971385
13
17
1.36.13
12
ASARCIKLI
7y a a
ARASLI
56.00
N.AVCİ
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
13
54
00-6846
127
2
1.34.79
13
GEDİZKAYA
6y k a
BAŞBAY
54.00
M.DEMİRBAŞ
ETHEM KAYA
E.KAYA
10
50
72-8384
6
14
1.36.20
14
ALTINBAY
5y a a
BİLGİN
54.00
K.TOKAÇOĞLU
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
6
50
922115
13
19
1.37.68
15
KIVRAKTAY
5y a a
DEMİRKAZIK
53.50
H.ŞİMŞEK
RESUL AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
15
49
011542
10
17
1.37.63
16
KOCAMEMED
5y d a
ÖZHABER
51.00
S.GÜLENYÜZLERAP
UĞUR KURTULUŞ
A.OLCAR
17
44
356-607
103
12
1.37.93
17
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
51.00
MER.ÇELİK
BARIŞ DURDAĞ
M.BAYRAKTAR
1
44
643570
17
13
1.37.94
18
KAİNATIM
5y k k
ZİGANA
50.00
H.KAPLANAP
İSMET TURAN
Y.KARAKÜÇÜK
14
26
7-58988
14
10
1.37.31
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
57.00
M.AVŞAR
ABDULKADİR TOPRAK
V.ÇİZİK
5
0
2
19
19
2
BAKIR PAŞA
3y k e
ODİNHAN
57.00
H.POLAT
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
G.BALTA
12
0
0
20
3
BEYAZ DEMİR
3y a e
YAVUZŞAH
53.00
S.ALTAYAP
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
15
0
0
14
19
4
SEFA AĞA
3y k e
DELİFETO
57.00
M.DOĞAN
FETHİ POLAT
BAY.YILDIRIM
14
0
6
14
19
5
SERSERİCAN
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
R.DOĞAN
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
13
0
0
20
6
ŞANSI GÜLEN
3y k e
TOŞUR
57.00
H.DEMİRTAŞ
MÜSLÜM YILDIZ
H.TEKİNALP
7
0
0
20
7
TİMURTAŞ
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
F.YARDIMCI
ENGİN YILDIZ
E.HAZAL ŞEKER
10
0
94
8
18
1.19.36
8
AYDANAY KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
İ.AKYAVUZ
FADIL ERCAN
M.K.ÇİZİK
2
0
9
7
19
1.25.15
9
GÜZELHAT
3y a d
GÜNTAY
55.00
M.ÜNLÜ
SEFER ÜNLÜ
G.BALTA
3
0
0
14
19
10
HAVİN KIZ
3y a d
KIRIMHAN
53.00
F.FELHANAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
6
0
4
14
19
11
KIRMENEKŞE
3y k d
UÇARCAN
51.00
B.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
4
0
0
14
19
12
MİRÇEM
3y a d
YAKUPBEY
55.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
1
0
8
14
19
13
SÖZENHAT
3y a d
TOŞUR
55.00
B.BEKTAŞ
CEMİL GÖKHAN
F.BAKIR
8
0
0
14
19
14
ŞAHANEKIZIM
3y k d
ARASLI
52.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULLAH KAYA
M.KEKLİK
9
0
2
14
19
15
UMUTVEREN
3y a d
GELİBOLU
51.00
Y.CENGİZAP
MUHAMMED GÜNDÜZ
E.HAZAL ŞEKER
11
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
B.BEKTAŞ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
10
40
1-32436
14
16
2
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
56.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
V.ÖNDER
4
37
502421
14
20
3
LEYLANUR
4y a k
KIRIMHAN
57.50
E.KILIK
MEHMET ATEŞ
H.TEKİNALP
11
33
3061-70
7
18
4
BAYBİLZİK
4y k k
KIRIMHAN
56.50
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
8
31
64375-0
14
14
5
CİĞERPARE
4y a k
ALTAHA
56.00
N.ALTIN
YÜKSEL CELİM
Ş.OLĞAÇ
5
30
553859
7
10
6
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
56.00
S.KAPLAN
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
13
30
831-275
5
17
7
BERFİN KIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
Y.CENGİZAP
SERDAR DOĞAN
E.HAZAL ŞEKER
7
28
06700-5
14
13
8
EZHANIM
4y k k
GOBAKBEY
54.50
M.E.DOĞANAP
MEHMET ŞENBAHAR
M.KARALI
1
27
541-056
116
17
9
HİRAGÖLLÜ
4y a k
ZENGİNOĞLU
52.00
F.FELHANAP
ALİ GÖZKEMAL
H.TEKİNALP
2
22
010-006
6
16
10
ÇILGINMATRA
4y a k
ARASLI
52.50
H.DEMİRTAŞ
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
6
23
987660
105
9
2.17.44
11
KADRİYE HANIM
4y a k
TOŞUR
52.50
İ.AKYAVUZ
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
23
4-91770
116
17
12
BOĞDAN
4y k k
ZİGANAKAYA
50.00
M.KIYAKAP
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
3
9
8-77760
6
7
13
MERVENİN KIZI
4y k k
TOŞUR
50.00
B.SARIDALAP
ABDULKADİR AKDENİZ
A.GÜRGÖZE
12
10
60-7507
102
7
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİL AĞA
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
İ.AKYAVUZ
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
9
0
0
20
2
DEMİR RAKRAK
3y k e
DEMİRSOY
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
2
0
6
14
19
3
DOĞANTAY
3y k e
BOZDOĞAN
57.00
V.KIZMAZ
MURAT ERCAN
V.ÇİZİK
14
0
0
14
19
4
FAYSALMİRZA BEY
3y k e
TOŞUR
57.00
F.YARDIMCI
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
8
0
0
20
5
KARASU FIRTINASI
3y k e
CİHANEFE
57.00
H.POLAT
AHMET YEŞİLYAPRAK
M.KEKLİK
4
0
40
7
18
6
MİRTAY
3y k e
MİRŞANHAN
57.00
N.ALTIN
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
6
0
7
14
19
7
SİNOBEY
3y a e
ATİKBEY
53.00
S.ALTAYAP
HACIM KANDEMİR
V.ÖNDER
12
0
32
7
18
1.19.90
8
DERİNNİSA
3y k d
BOZYİĞİT
52.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
M.K.ÇİZİK
10
0
0
14
19
9
DEVRANIM
3y k d
SON MARTI
55.00
B.BEKTAŞ
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.KEKLİK
7
0
0
14
19
10
ESİN RÜZGARI
3y a d
SANCAKBEYİ
55.00
M.DOĞAN
MURAT ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
0
8
14
19
11
KÜÇÜK MİZGİN
3y k d
KÜÇÜKİBRAHİM
54.00
M.E.DOĞANAP
ABDULHAMİT YARDIMCI
G.BALTA
11
0
0
20
12
PINARBAŞI
3y d d
ATİKBEY
51.00
Y.CENGİZAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
3
0
3
14
19
13
ŞİMŞEKSİN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
S.KAPLAN
İBRAHİM TUMBUL
V.ÇİZİK
1
0
0
7
19
1.29.07
14
UÇKAN KIZI
3y k d
KILIÇBAYLIM
53.00
F.FELHANAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
13
0
0
14
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
58.50
E.KILIK
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
1
73
125740
19
15
2.10.77
2
KOCA OĞUL
5y d a
INDIGO RED (GB)
58.50
M.DOĞAN
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
2
80
817071
14
20
2.12.95
3
ROJHATAĞA
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
58.50
V.KIZMAZ
ABDULKADİR CIZLAK
M.KEKLİK
6
73
3-51413
105
19
2.14.41
4
UTKUN BABACAN
5y d a
KANEKO
56.50
F.YARDIMCI
ABDULVEHAP AKDAĞ
F.E.AKIL
8
78
123085
14
15
2.09.65
5
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
54.50
S.KAPLAN
MEHMET YILDIZ
A.GÜRGÖZE
11
28
690023
7
13
2.14.09
6
BABA ABDULLAH
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
55.00
M.ÜNLÜ
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
72
31-7801
14
20
2.10.99
7
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
54.50
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
7
69
00654-8
14
10
2.09.64
8
HOY HOOY
6y a a
SPORTS HERO (USA)
52.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
5
37
006767
7
4
2.10.78
9
TAKİPETBENİ
5y d a
INDIGO RED (GB)
50.50
Y.ÇELİKBAŞAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
9
57
220970
127
15
2.09.69
10
ALSİMA
4y a k
KING'S PLEASURE
53.00
B.BEKTAŞ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
4
70
4-61340
14
17
2.09.76
11
ESKAYRA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
54.50
İ.AKYAVUZ
BARAN D. CEMİLOĞLU
H.TEKİNALP
3
74
5466-09
14
9
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKTAŞ HAT
3y a e
TOŞUR
57.00
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
7
0
6
14
19
2
CANPOLATHAN
3y k e
GÜNTAY
57.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
13
0
4
14
19
3
HASANIN OĞLU
3y a e
ODİNHAN
53.00
H.ALTUNDAĞAP
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
8
0
0
20
4
HAVARHAT
3y k e
YAVUZŞAH
53.00
S.ALTAYAP
KADRİ FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
6
0
0
14
19
5
LİDER KARTAL
3y k e
ATOMKARINCA
57.00
M.ÜNLÜ
BEKİR ÜNLÜ
S.V.KAYA
12
0
8
14
19
6
PITIR
3y k e
GÜNTAY
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
SALİH DURMAZ
M.KEKLİK
4
0
2
14
19
7
ŞEFDER OĞLU
3y a e
AYVERDİ
53.00
Y.CENGİZAP
M.EMİN KARAOĞLAN
M.KEKLİK
1
0
06
7
18
1.22.86
8
TALISKA
3y a e
KAYATUFAN
55.00
H.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
3
0
7
14
19
9
BEDOCAN
3y k d
KILIÇBAYLIM
52.00
F.FELHANAP
ALİ POLAT
E.HAZAL ŞEKER
5
0
0
20
10
GÜLEN GELİN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
R.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
S.SAYIN
11
0
0
14
19
11
MUTLU TAY
3y a d
ATİKBEY
55.00
H.POLAT
HALAF ULUDAĞ
M.KEKLİK
14
0
0
14
19
12
TUMBUL EMOŞ
3y a d
YAKUPBEY
55.00
B.BEKTAŞ
MUSTAFA ÜNLÜ
V.ÇİZİK
15
0
9
14
19
13
TUMBUL YETER
3y k d
BERKSOY
55.00
F.YARDIMCI
REŞİT TUMBUL
M.KILINÇ
9
0
0
20
14
UMUDUM
3y a d
GÜNTAY
51.00
B.SARIDALAP
AHMET POLAT
A.GÜRGÖZE
2
0
0
20
15
ZENKA
3y k d
SERDARHAN
55.00
M.A.AKTÜRK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
0
7
14
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAYAT OĞLU
4y k a
KABAHAYDAR AĞASI
54.00
Y.CENGİZAP
İSMAİL ŞEŞEN
E.HAZAL ŞEKER
8
27
3-73512
116
19
2
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
56.00
M.AVŞAR
ABDULKADİR YAZAR
M.KILINÇ
13
38
345442
12
16
2.29.23
3
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
V.ÖNDER
6
27
138755
102
15
2.42.86
4
OĞLUMBARIŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
56.00
S.KAPLAN
M.FATİH ÖZKAN
H.TEKİNALP
12
24
371900
7
17
5
YAŞARIN OĞLU
4y k a
YAŞARCIK
56.00
M.DOĞAN
ABDURRAHMAN ÖZKAN
H.TEKİNALP
10
33
139002
14
15
2.29.19
6
DAĞ DELİSİ
4y d a
SARRAF
51.00
S.ALTAYAP
MİTHAT KATI
G.BALTA
11
27
995-190
127
18
7
DEAR BROTHERS
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
M.A.AKTÜRK
İSMAİL DEMİR
H.TEKİNALP
1
0
8
12
19
8
ERAY BABA
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
26
157607
5
15
2.31.45
9
HÜRKANSOY
4y a a
TÜMÖZ BEY
55.00
R.DOĞAN
BOZAN ALTIN
E.HAZAL ŞEKER
9
33
3615-69
16
17
2.20.77
10
İSA AĞA
4y a a
ATAKANKAYA
55.00
B.BEKTAŞ
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
15
32
53150-0
14
17
11
KAYATALYA
4y a a
ÖZGÜNKAN
52.00
E.AKKILIÇAP
KADRİYE KAYA
A.DİNÇ
5
31
3630-00
8
11
3.30.00
12
MİRBERRİ
4y d a
GOBAKBEY
55.00
N.ALTIN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
V.ÖNDER
4
25
5961-46
7
18
13
ÖZYAZAR
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
V.KIZMAZ
ÖMER DOĞAN
G.BALTA
2
39
432083
14
15
14
ÜNLÜ PRENS
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
55.00
İ.AKYAVUZ
BEKİR ÜNLÜ
S.V.KAYA
7
34
048-414
102
19
15
ZENGİN EFE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
16
24
701409
102
17
2.34.43
16
KERTENKELE
4y a a
ALTAHA
55.00
AH.ARSLAN
İ.HALİL PARILDAR
BAY.YILDIRIM
14
13
85-0540
7
10
2.27.98
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARZEMŞAHLI
7y k a
AĞA KARACA
63.00
M.DOĞAN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
3
57
413190
7
18
2.24.61
2
BİLEKKAYA
7y k a
BİLGİNER
58.50
E.AKKILIÇAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
9
54
000-949
102
5
2.26.74
3
TUMBUL ŞİMŞEK
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
F.YARDIMCI
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
53
487406
7
11
2.28.17
4
ÇIKMAZOĞLU
6y k a
KARATAŞ
60.50
S.KAPLAN
MEHMET ÖZKAN
F.BAKIR
4
52
320200
8
16
2.22.34
5
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
56.50
H.ALTUNDAĞAP
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
11
50
20-5685
19
13
2.24.61
6
REBER
6y k a
GOBAKBEY
58.50
B.BEKTAŞ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
12
48
973-353
14
7
2.27.67
7
VİCDANSIZ
8y a a
ALTAHA
56.50
H.POLAT
FUAT ŞİMŞEK
F.BAKIR
5
44
858260
15
7
2.33.42
8
DİLAVERAĞA
7y k a
ÇAPKANCAŞ
53.00
Y.CENGİZAP
ÖMER YARDIMCI
M.KILINÇ
7
43
50-2379
7
14
2.27.60
9
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
F.FELHANAP
YAVUZ YILDIZ
E.HAZAL ŞEKER
14
42
490645
7
12
2.31.12
10
KILÇIK
7y k a
ANGORA
54.50
N.ALTIN
M.EMİN OLCAY
F.BAKIR
13
40
7-85791
12
20
2.23.28
11
ALOGLUM
6y a a
UÇANBEY
53.00
H.SARIDALAP
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
6
37
46-9350
6
11
2.27.55
12
AMASYALI
5y d a
DALHATOV
50.00
C.TEPEAP
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
8
33
00-0060
13
13
13
KIR ATİK
5y k a
ATİKBEY
50.00
S.ALTAYAP
ÖMER ALAK
H.TEKİNALP
10
22
509660
127
6
14
RASGALDİ
5y k k
GOBAKBEY
50.00
H.DEMİRTAŞ
MÜSLÜM KATI
E.HAZAL ŞEKER
1
12
0997-05
109
4
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜK BEREN
8y a a
ŞENTAY
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
10
84
111011
119
20
1.25.16
2
CİBEK OĞLU
5y k a
GOBAKBEY
59.00
V.DEMİR
CEMİL GÖKHAN
S.V.KAYA
6
84
71-1525
11
17
1.22.90
3
DESPOT
8y k a
TURBO
59.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
1
78
171630
127
17
1.23.58
4
FIRTINA İBO
6y a a
İBOCAN
59.00
B.BEKTAŞ
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
5
58
754832
7
9
1.21.28
5
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
59.00
F.YARDIMCI
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
3
87
322421
14
20
1.23.20
6
NASUHOĞLU
8y k a
ALTAHA
59.00
N.ALTIN
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
9
96
135377
5
15
1.20.99
7
OĞLUM BURAK
7y k a
TURBO
59.00
E.KILIK
H.CAN ÇIKMAZ
F.BAKIR
7
72
4-50670
13
10
1.22.06
8
OĞLUM KAYRA
7y a a
MAGRİP
59.00
M.AVŞAR
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
79
372509
13
14
1.21.53
9
PİRSUS
7y a a
YALAZ
59.00
M.DOĞAN
ATALAY TURAN
BAH.GÖK
2
95
531512
15
19
1.21.60
10
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
57.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
8
36
573154
7
18
1.24.91
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİBEĞ
3y a e
UÇANBEY
57.00
H.POLAT
EMRE YAVUZ
E.HAZAL ŞEKER
13
0
2
14
19
2
İLKAYOĞLU
3y a e
YAVUZŞAH
57.00
N.ALTIN
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
12
0
95
7
18
1.22.38
3
KALBİN OĞLU
3y k e
KIRIMHAN
57.00
F.YARDIMCI
ABDULHAMİT YARDIMCI
M.KEKLİK
14
0
54
7
18
1.20.98
4
MUKADDER BEY
3y a e
YAKUPBEY
53.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET ALİ BECENE
M.K.ÇİZİK
7
0
0
20
5
SÜSKÜN
3y a e
UÇANBEY
57.00
M.ÜNLÜ
MAHMUT YÜKSELİR
G.BALTA
2
0
0
20
6
YABAR AĞA
3y k e
KADİRİM
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
FEHMİ DEMİR
H.TEKİNALP
10
0
97
7
18
1.24.07
7
YAPARIM BİLİRSİN
3y k e
GOBAKBEY
57.00
M.AVŞAR
MAHMUT ÇELİK
V.ÖNDER
15
0
0
20
8
AYNURABLA
3y k d
BOZYİĞİT
52.00
H.ALTUNDAĞAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
1
0
0
20
9
GÜN GELİR
3y a d
GÜNTAY
55.00
E.KILIK
MEHMET ATEŞ
H.TEKİNALP
4
0
0
14
19
10
HİLVAN CEYLANI
3y d d
PAYİDARBEY
55.00
H.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
8
0
3
14
19
11
HORIKCAN
3y k d
YAVUZŞAH
51.00
S.ALTAYAP
ABDULKADİR TOPRAK
V.ÇİZİK
3
0
33
7
18
1.20.26
12
NAZLI BEBEK
3y a d
GELİBOLU
55.00
B.BEKTAŞ
NURALİ KILINÇ
G.BALTA
6
0
8
14
19
13
SÜRMELİ GELİN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
B.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
11
0
0
20
14
TAÇSIZ PRENSES
3y k d
KIRIMHAN
51.00
Y.CENGİZAP
İSMAİL ŞEŞEN
E.HAZAL ŞEKER
5
0
0
20
15
TALİŞMAN
3y a d
ATİKBEY
55.00
M.A.AKTÜRK
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
9
0
0
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
61.00
M.AVŞAR
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
6
53
611107
12
18
1.28.05
2
SİHİRBAZ KIZ
3y d d
TIGHT END
61.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
V.ÇİZİK
2
53
342241
7
20
1.30.01
3
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
59.50
F.YARDIMCI
BÜLENT DEMİR
M.KILINÇ
13
50
045152
7
18
1.30.87
4
CAN FATMA
3y d d
PERFECTO
53.00
F.FELHANAP
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
12
41
354166
127
18
5
YELLOW FATHERLY
3y d e
FAIRSON
54.50
B.BEKTAŞ
MAHMUT TOPRAK
E.HAZAL ŞEKER
10
40
263684
7
14
1.31.50
6
GEYİKLİ
3y a e
GLENDOR
52.50
H.ALTUNDAĞAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.KEKLİK
4
36
7-55305
7
13
1.31.75
7
PENTHOS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
51.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA DEMİRKAN
M.KILINÇ
8
33
520-426
14
16
1.34.38
8
KUMARBAZ
3y d e
MENDIP (USA)
50.00
H.DEMİRTAŞ
CELAL KAYA
C.LAÇO
16
30
046400
7
11
1.30.81
9
HARİTACI KIZ
3y k d
AGRESIVO (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
CEMİL GÖKHAN
F.BAKIR
3
29
407-699
127
10
1.30.44
10
KORKUSUZ ADAM
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
C.TEPEAP
ÖMER DEMİR
G.BALTA
1
29
321
7
20
1.34.79
11
CRISTOPHER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
5
28
8-76160
14
18
1.33.62
12
ALTAN ABİ
3y d e
SALVATORE
50.00
S.ALTAYAP
CEMİL GÖKHAN
F.BAKIR
15
27
434801
7
20
1.34.53
13
SERHOŞ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
50.00
B.SARIDALAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
11
22
910-809
5
16
1.46.64
14
HEWALROY
3y a d
TALIP HAN (IRE)
50.00
M.KIYAKAP
MUHİTTİN AYDINALP
H.TEKİNALP
14
24
271990
7
17
1.35.66
15
ÇILGIN BRAWE
3y a e
FAIRSON
50.00
Ü.TAŞAP
EMRAH TOPRAK
F.BAKIR
9
24
261560
14
17
1.38.76
16
KIVIRCIK PRENSES
3y a d
BUENOS AIRES
50.00
Y.CENGİZAP
CEMİL GÖKHAN
F.BAKIR
7
23
1-07550
104
15
1.37.54
Windsor detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCARBOROUGH CASTLE
3y d e
59.50
H BENTLEY
MR A M PICKERING
E VAUGHAN
9
0
0
0
2
SHOOT THE MOON (IRE)
3y d e
59.50
D PROBERT
P C J DALBY R D SC
W JARVİS
2
77
75-2
17
0
3
BEAN CHLONARD (IRE)
3y d d
57.50
ROSSA RYAN
MR STEPHEN BEAN
ALEXANDRA DUNN
1
0
0-7
14
0
4
CAZEVA PRINCESS
3y d d
57.50
JANE ELLİOTT
MR C A BLYTH
M APPLEBY
8
0
89
16
0
5
COTO DONANA
3y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
MR A E OPPENHEİMER
E VAUGHAN
3
0
4-0
24
0
6
FROMNOWON (IRE)
3y d d
57.50
S M LEVEY
MRS B AUSTİN
R HANNON
5
74
23-2
14
0
7
KYLLA LOOKS
3y a d
57.50
K O'NEİLL
THE KODİ BUNCH
MİKE MURPHY
4
0
96
8
0
8
NIBRAS SHADOW (IRE)
3y k d
57.50
S DE SOUSA
MR SAEED H ALTAYER
I MOHAMMED
7
70
505-35
8
0
9
SPINACIA (IRE)
3y d d
57.50
C BİSHOP
MRS C VİGORS
EVE J-HOUGHTON
6
72
405-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR LORD
8y k a
60.50
R CLUTTERBUCK
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
4
60
00-780-9
21
0
2
PERFECT SYMPHONY (IRE)
6y d a
60.00
O STAMMERS
LYNNE STANBROOK JU
MARK PATTİNSON
2
59
073-124
127
0
3
MAN OF THE SEA (IRE)
4y a a
59.00
S DE SOUSA
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
5
57
1613-09
127
0
4
VINCENZO COCCOTTI (USA)
8y k a
57.00
JOSHUA BRYAN
MR DAVİD HENERY
P CHAMİNGS
3
52
46-6266
115
0
5
DELAGATE THE LADY
4y d k
55.00
ROSSA RYAN
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
1
48
45-4971
13
0
6
PORTO FERRO (IRE)
6y d k
54.00
K O'NEİLL
MR J J BRİDGER
J BRİDGER
6
43
668043
7
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MELODY KING (IRE)
3y d e
62.00
JAMES DOYLE
PHOENIX THOROUGHBRED
J J QUINN
12
82
13-8
27
0
2
NEVER IN PARIS (IRE)
3y d d
61.50
C LEE
ONTOAWINNER, A MARSH
K BURKE
5
81
185-6
21
0
3
CHARLEMAINE (IRE)
3y d e
60.50
D PROBERT
P F I COLE LTD
P & O COLE
8
79
31001-
127
0
4
OTAGO
3y d e
60.00
R KİNGSCOTE
THE QUEEN
M BELL
3
78
5310-
127
0
5
BROUGHTONS GOLD
3y a e
60.00
JAMES DOYLE
BROUGHTON THERMAL IN
TOM CLOVER
7
78
41-1
18
0
6
WINNING STREAK
3y a e
59.50
S M LEVEY
MR T W MORLEY
S C WİLLİAMS
11
77
6847-58
16
0
7
MUSIC THERAPIST (IRE)
3y k e
59.50
H BENTLEY
MRCHRİS WRİGHT, MS E
G SCOTT
4
77
42127-3
19
0
8
TAMBOURINE GIRL
3y d d
58.50
J WATSON
OWNERS GROUP 041
R CHARLTON
10
75
231-6
18
0
9
THEOTHERSIDE (IRE)
3y d d
58.50
P DOBBS
MRS B AUSTIN AND PAR
R HANNON
6
75
1-3
17
0
10
EPSOM FAITHFULL
3y d d
58.50
C BENNETT
EPSOM RACEGOERS NO 2
P PHELAN
2
75
5211-9
18
0
11
BAYAR
3y d e
57.50
H CROUCH
ALMOHAMEDİYA RACİNG
C COX
9
72
93-33
18
0
12
ROMAN MELODY
3y d e
57.50
J HAYNES
MR J C SMİTH
D ELSWORTH
1
72
5346-33
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILL TO WIN (GER)
3y a e
60.50
JAMES DOYLE
MR MOHAMMED AL SUBOO
S & E CRİSFORD
4
97
51-1112
117
0
2
RAYONG
3y d e
58.50
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
K BURKE
1
93
03720-7
10
0
3
ELECTRIC LADYLAND (IRE)
3y d d
57.00
HOLLİE DOYLE
CHRİSTOPHER WRİGHT
ARCHİE WATSON
3
89
1-33010
10
0
4
SPANISH ANGEL (IRE)
3y a e
56.00
W CARVER
MR J MALDONADO
A BALDİNG
2
81
4241-31
5
0
5
BETTYS HOPE
3y d d
55.00
A VİLLİERS
MİLLMAN RACİNG CLUB
B MİLLMAN
7
85
1159-64
15
0
6
GARSMAN (IRE)
3y d e
54.00
S GRAY
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
6
83
38-1151
15
0
7
POETS DANCE
3y d d
53.50
D PROBERT
MRS J E WALLSGROVE
R GUEST
8
82
22210-2
15
0
8
LADY QUICKSTEP (IRE)
3y d d
52.00
GEORGE ROOKE
PREMİER THOROUGHBRED
MİSS G KELLEWAY
5
77
1024-8
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DROMISKIN
4y d k
60.50
G DOWNİNG
MR W J REİLLY
D IVORY
9
0
0
0
2
CHARLES LE BRUN
3y d e
58.00
R HORNBY
ABSOLUTE SOLVENTS LT
J PORTMAN
6
0
0
0
3
HURRICANE ALEX
3y d e
58.00
P DOBBS
THE FIVE PARTNERSHIP
R HANNON
11
73
0223-8
15
0
4
LOCKDOWN DREAM
3y d e
58.00
T LADD
CENTRAL RACİNG LTD
M APPLEBY
2
0
7
16
0
5
MACHIOS
3y a e
58.00
W COX
LORD BLYTH
A BALDING
13
0
74-
127
0
6
NADIA'S SPIRIT (IRE)
3y d e
58.00
R DA SİLVA
MR Q KHAN
J R JENKİNS
14
0
0
0
7
SALSA DIP (IRE)
3y d e
58.00
ROSSA RYAN
CAPTURE THE MOMENT I
D KUBLER
4
0
0
27
0
8
SEA TROUT REACH (IRE)
3y a e
58.00
JAMES DOYLE
MR T J W BRİDGE
W HAGGAS
8
80
25-
127
0
9
VALLETTA SUNSET
3y d e
58.00
C BENNETT
STEVE CLARKE PARTN
MİSS J FEİLDEN
12
0
7-
127
0
10
WITCH HUNT (IRE)
3y d e
58.00
J WATSON
GAIL BROWN RACING (X
D MENUISIER
1
0
0-2
18
0
11
CALATRAVA (IRE)
3y d d
56.00
H BENTLEY
MR CHRİS HUMBER
R BECKETT
7
0
0-2
21
0
12
EVENING VERSE (IRE)
3y a d
56.00
S M LEVEY
MR JOHN BERNARD O CO
P WEBBER
10
0
0
21
0
13
FOUND DOUT
3y d d
56.00
D PROBERT
SYMONDS, CAMİS AND D
P CHAMİNGS
5
0
0
0
14
RHYME SCHEME (IRE)
3y d d
56.00
S DE SOUSA
JON AND JULİA AİSBİT
M CHANNON
3
76
733-20
20
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNOWBALL JACKSON
3y a e
61.50
S M LEVEY
MAGNİER, SHANAHAN, S
R HANNON
10
72
3-24
127
0
2
ALIBABA
3y d e
61.50
JOSHUA BRYAN
AHAMED FAROOK JULİ
MİSS J FEİLDEN
5
72
04257-1
18
0
3
RISK TAKER (IRE)
3y a e
61.00
A KIRBY
PAUL CLARE ROONEY
C COX
9
71
45-6
15
0
4
BYTHEBAY
3y a e
61.00
J WATSON
RED HOT PARTNERSHIP
J TUITE
1
71
22
125
0
5
ALVEDA
3y d d
60.50
D PROBERT
MİSS K RAUSİNG
G MARGARSON
6
70
7-41
125
0
6
GLADICE
3y d d
60.50
H BENTLEY
WHAT A TİME TO BE AL
M BOTTİ
3
70
3316-20
10
0
7
SWOOPING EAGLE (IRE)
3y d e
60.50
J MİTCHELL
VARİAN RACİNG I
R VARİAN
11
70
036-
127
0
8
OKSANA ASTANKOVA
3y d d
60.50
JAMES DOYLE
HUNSCOTE STUD LIMITE
M CHANNON
14
70
6-1
23
0
9
SWEET REWARD (IRE)
3y d e
60.00
R HORNBY
BERKELEY RACİNG
J PORTMAN
13
69
586-
127
0
10
POPULAIRE (FR)
3y k d
59.50
P DOBBS
THE POPULAİRE PARTNE
MRS A PERRETT
12
68
486-4
21
0
11
ARAFI
3y a d
59.00
ROSSA RYAN
MR ALİ ABDULLA SAEED
R HANNON
7
67
34
108
0
12
MASTER SPY (IRE)
3y k e
59.00
S DE SOUSA
ARBİB, ROBİNSON AND
P & O COLE
4
67
503-
127
0
13
WAND
3y d d
58.00
R KINGSCOTE
CHASEMORE FARM
MRS L WADHAM
8
65
96-0
19
0
14
TREATY OF DINGLE
3y d d
57.50
C BENNETT
THE TOD PARTNERSHİP
H MORRİSON
2
64
3315-82
23
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QAADDIM (IRE)
3y a e
60.50
J MİTCHELL
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
7
80
572313-
127
0
2
SURREY PRIDE (IRE)
3y d e
60.50
C BISHOP
SURREY RACING (SP)
J TUITE
1
80
61-
127
0
3
CHICHESTER
3y d e
60.00
L STEWARD
CHEVELEY PARK STUD
SİR M STOUTE
6
79
4-2
22
0
4
GLORIOUS CAESAR
3y d e
59.50
P DOBBS
KANGYU INTERNATİONAL
ED WALKER
5
78
57-2411
112
0
5
BOTTOM BAY
3y d e
59.00
C SHEPHERD
LADY BAMFORD
M BELL
2
77
43-3
25
0
6
AMIR KABIR
3y d e
59.00
J WATSON
DR JAMAL AHMADZADEH
R CHARLTON
3
77
5-21
19
0
7
ORCZY (IRE)
3y d e
59.00
ROSSA RYAN
MRS JOHNNY DE LA HEY
R HANNON
9
77
52-1
18
0
8
BYZANTINE EMPIRE
3y d e
58.50
M HARLEY
MS RACHEL D S HOOD
J GOSDEN
11
76
29-34
16
0
9
NORTH POINT
3y d e
58.00
J HAYNES
MR J C SMITH
D ELSWORTH
8
75
4235-
127
0
10
ARIJ (IRE)
3y d e
57.50
JAMES DOYLE
MR SULTAN ALI
S & E CRISFORD
4
73
69-3
19
0
11
ZAMBEZI MAGIC
3y d e
57.00
H CROUCH
D B CLARK A R BENT
C COX
10
72
737-5
19
0
Thirsk detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGICAL MOMENT (FR)
3y d d
60.50
K STOTT
MAGİCAL MOMENT PARTN
K RYAN
1
75
58-1
19
0
2
DREAM TOGETHER (IRE)
3y a e
59.50
J GARRİTTY
THE FATALİSTS
J O'KEEFFE
7
73
5-3
19
0
3
RED TREBLE
3y d d
59.50
C HARDİE
FLYİNG HİGH
REBECCA MENZİES
10
73
51935-5
28
0
4
SPRING BLOOM
3y a e
59.00
H SHAW
MR J C FRETWELL
K BURKE
6
72
223-3
18
0
5
RAPID RUSSO
3y d e
58.50
P MULRENNAN
DUNHAM TRADİNG AND C
M DODS
5
71
47107-7
12
0
6
KNIGHTCAP
3y d d
58.00
D FENTİMAN
LOVELY BUBBLY RACİNG
T EASTERBY
2
70
55612-7
16
0
7
WRITTEN BROADCAST (IRE)
3y k e
58.00
P J MCDONALD
QUANTUM
J O'KEEFFE
8
70
9370-67
19
0
8
TWIST OF HAY
3y d d
57.50
C BEASLEY
MR J A KNOX AND MRS
M DODS
4
69
83-3
28
0
9
DANDY'S ANGEL (IRE)
3y d d
57.50
D NOLAN
ANTHONY ROSS AND AMY
J WAİNWRİGHT
11
69
335-
127
0
10
ZIM BABY
3y d d
57.50
A RAWLİNSON
FOSNİC RACİNG
M APPLEBY
3
69
04-4346
18
0
11
LEOCH
3y a e
57.00
T EAVES
GORDON BULLOCH SHA
K RYAN
9
67
258-8
25
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I KNOW HOW (IRE)
5y d a
60.50
T EAVES
JUDY RİCHARD PECK
JULİE CAMACHO
3
68
421-144
15
0
2
JUNGLE INTHEBUNGLE (IRE)
4y a a
60.50
R SCOTT
MR JOHN HANBURY PA
PHİLLİP MAKİN
9
68
66236-2
19
0
3
AIRGLOW (IRE)
5y d a
60.50
D ALLAN
MR S DAVİS AND MR S
M W EASTERBY
11
68
05200-8
18
0
4
MR WAGYU (IRE)
5y a a
60.50
J HART
THE NEW CENTURY PART
J J QUINN
1
63
7434-31
7
0
5
BILLY DYLAN (IRE)
5y d a
60.00
JP SULLİVAN
NEWSTART PARTNERSHİP
SUZZANNE FRANCE
6
67
637060-
127
0
6
SLOWMO (IRE)
4y d a
59.50
C HARDİE
NORTHGATE RACİNG
A BRİTTAİN
12
66
643-1-45
9
0
7
EPEIUS (IRE)
7y d a
59.50
A MULLEN
BEN HASLAM RACING SY
B HASLAM
13
66
236-883
7
0
8
KOLOSSUS
4y a a
59.50
C BEASLEY
MR KEVİN KİRKUP
M DODS
7
66
923389-
127
0
9
ALMURR (IRE)
4y d a
59.00
B CURTİS
KİNGMAKER RACEDAYS
PHİLLİP MAKİN
14
65
74-1442
13
0
10
MOSTAHEL
6y d a
59.00
G LEE
MR COLİN ALTON MR
P MİDGLEY
5
65
033858-
127
0
11
PEARL OF QATAR
4y k k
58.50
P DENNİS
BORDER RAİDERS T D
TRİSTAN DAVİDSON
8
64
722441-
127
0
12
GULLANE ONE (IRE)
5y a a
58.50
RACHEL RİCHARDSON
MOUNT PLEASANT RACİN
T EASTERBY
10
64
31844-4
13
0
13
CONSTANT
4y a a
57.50
D TUDHOPE
GALLOP RACİNG
D O'MEARA
2
61
50069-9
13
0
14
JILL ROSE
4y a k
55.00
B MCHUGH
J W 'S WOTAFUN CLUB
R M WHİTAKER
4
56
16455-4
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWINGING EDDIE
4y d a
60.50
C BEASLEY
NG RACİNG
G TUER
4
58
83-9437
11
0
2
LORETTA (IRE)
4y d k
59.50
C RODRIGUEZ
ELITE RACING CLUB
JULIE CAMACHO
1
56
7734-9
127
0
3
MORETTI (IRE)
5y d k
59.00
L EDMUNDS
MR J L EYRE
J L EYRE
9
55
7311-78
12
0
4
ALAMEERY
4y d a
59.00
B MCHUGH
GOLDEN EQUİNOX RACİN
ADRİAN NİCHOLLS
11
55
378-7
9
0
5
ROUND THE ISLAND
7y d a
59.00
P DENNİS
NİCE DAY OUT PARTNER
R M WHİTAKER
8
55
134869-
127
0
6
LUCKY LODGE
10y d a
59.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
10
55
227444
9
0
7
JEM SCUTTLE (USA)
4y a a
58.50
D NOLAN
MR F GİLLESPİE
D CARROLL
7
54
232290
9
0
8
STAR CITIZEN
8y d a
57.50
K STOTT
MR F WATSON
F WATSON
2
52
063-50-0
9
0
9
AGHAST
4y d k
57.50
A RAWLİNSON
MR MİCHAEL APPLEBY
M APPLEBY
5
51
85008-0
9
0
10
BEVSBOY (IRE)
6y d a
56.50
PAULA MUİR
MR ANDREW LONGDEN
MİSS L SİDDALL
3
49
800891-
127
0
11
CARLOVIAN
7y d a
56.00
J HART
PROFİT PONY RACİNG
M WALFORD
6
48
4350-85
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CURRENCY EXCHANGE (IRE)
2y a e
59.50
C FALLON
SHEİKH HAMED DALMOOK
W HAGGAS
8
0
4
21
0
2
DEFINITELY ALRIGHT
2y d e
59.50
D COSTELLO
LET'S GET RACİNG AND
M WALFORD
2
0
0
0
3
DESERT HISTORY
2y d e
59.50
P J MCDONALD
MR SULTAN ALİ
J TATE
3
0
5
20
0
4
DISTINCTION (IRE)
2y d e
59.50
RHONA PINDAR
MR CARL WATERS MRS
K BURKE
1
0
85
2
0
5
MISTER ALLEGRO
2y d e
59.50
J FANNİNG
THE ORİGİNALS
M JOHNSTON
4
0
5
8
0
6
TOPPER BILL (FR)
2y d e
59.50
B MCHUGH
MR MALIH L AL BASTI
ADRIAN NICHOLLS
6
0
6
13
0
7
WOR WILLIE
2y d e
59.50
P MULRENNAN
MR D NEALE
M DODS
7
0
0
0
8
SHESAHEART
2y d d
57.50
A ELLİOTT
J BİANCO S HARDY
MRS A DUFFİELD
5
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWIN APPEAL (IRE)
9y d a
60.50
GEMMA TUTTY
MRS MARY WİNETROUBE
MRS K TUTTY
9
76
1570-85
12
0
2
PROUD ARCHI (IRE)
6y d a
60.50
C BEASLEY
EAGLE RACİNG
M DODS
1
76
22090-2
7
0
3
INDIAN VICEROY
4y d a
60.00
P MULRENNAN
MISS MARJORIE A THOM
G TUER
3
75
02156-0
28
0
4
MAGICAL EFFECT (IRE)
8y a a
59.00
J GORMLEY
MISS VANESSA CHURCH
MRS R CARR
10
73
04725-4
11
0
5
ZIP
4y k a
59.00
T HAMILTON
THE KNAVESMIRE PARTN
R FAHEY
6
73
39531-7
21
0
6
UPSTAGING
8y d a
58.00
D ALLAN
ARGRAIN
T EASTERBY
14
71
60468-5
11
0
7
CASTLE QUARTER (IRE)
4y d a
58.00
D NOLAN
MR R POSTLETHWAİTE
SEB SPENCER
2
71
718313-
127
0
8
KINDLY
7y d k
58.00
N EVANS
MR M BLADES, MR S HO
M W EASTERBY
11
71
34459-8
21
0
9
KUPA RIVER (IRE)
6y d a
57.50
B CURTİS
MİDDLEHAM PARK RACİN
ROGER FELL
7
70
77-8735
124
0
10
START TIME (IRE)
7y d a
57.50
K STOTT
THE HOWARTİNG'S PART
P MİDGLEY
5
70
174098-
127
0
11
LOVE YOUR WORK (IRE)
4y a a
57.00
D COSTELLO
MİSS ZDENKA MASİAROV
T FİTZGERALD
4
68
474-112
108
0
12
CHOSEN WORLD
6y d a
56.50
C RODRİGUEZ
THE KİRKHAM PARTNERS
JULİE CAMACHO
8
67
7003-27
121
0
13
DE BRUYNE HORSE
5y d a
56.00
P DENNİS
A TURTON, ROB MASSHE
D C GRİFFİTHS
13
66
7-27115
14
0
14
TAMKEEN
5y a a
55.50
JP SULLİVAN
MRS MARİON CHAPMAN
MRS R CARR
12
65
522-5-0-0
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KODIAC HARBOUR (IRE)
5y d a
61.50
W CARSON
CROSS CHANNEL RACİNG
R BRİSLAND
6
84
1214-64
16
0
2
BOSTON GEORGE (IRE)
4y d a
60.50
J FANNİNG
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
4
82
25369-7
16
0
3
IRV (IRE)
4y a a
60.50
G LEE
MR IRVİNE LYNCH
M HAMMOND
7
82
211090-
127
0
4
WILD HOPE
4y d a
59.50
K STOTT
HAMBLETON RACİNG LTD
K RYAN
9
80
31403-9
23
0
5
CITY WANDERER (IRE)
4y d a
59.00
B CURTİS
GEORGE MATERNA ROG
M CHANNON
8
79
51141-8
26
0
6
TRINITY LAKE
4y d a
59.00
D NOLAN
DREAMS
D CARROLL
2
79
16430-
127
0
7
SWISS KNIGHT
5y d a
58.50
N EVANS
MR A POLLOCK MR H
M W EASTERBY
10
78
82520-8
18
0
8
MONAADHIL (IRE)
6y d a
57.50
JP SULLİVAN
MR MİCHAEL HİLL
MRS R CARR
1
76
42-554-9
14
0
9
DEFENCE TREATY (IRE)
4y d a
57.50
T HAMİLTON
BARDSLEY, BARLOW, CA
R FAHEY
3
75
4303-35
19
0
10
KIND REVIEW
4y d a
57.50
T EAVES
ELSA CRANKSHAW GORDO
MİSS T WAGGOTT
5
75
635-311
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OAKMONT (FR)
7y a a
60.50
P MULRENNAN
THE SHEROOT PARTNERS
J MOFFATT
4
60
0-87560-
127
0
2
SMART LASS (IRE)
5y d k
60.50
J GORMLEY
MR GERRY MCGLADERY
I JARDINE
5
60
005211-
127
0
3
COMPATRIOT (IRE)
6y d a
60.50
PAULA MUİR
MR R G FELL
ROGER FELL
9
60
5-89808-
127
0
4
ESSPEEGEE
7y d a
60.50
B CURTİS
THE SKİLLS PEOPLE GR
JOSEPH PARR
8
60
4140-98
109
0
5
THAWRY
5y d a
60.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
7
59
651884
9
0
6
CALLIOPE
7y d k
59.50
JP SULLIVAN
MR E G TUNSTALL
MRS D SAYER
10
58
329-279-
127
0
7
LIVA (IRE)
5y a a
59.00
H SHAW
MR DAN GİLBERT
STEF KENİRY
1
57
9-52593
17
0
8
BIRD TO LOVE
6y d k
59.00
ISOBEL FRANCİS
THE MARK USHER RACİN
M USHER
2
57
0-07616
112
0
9
MAN OF VERVE (IRE)
6y d a
58.00
A ELLİOTT
A JOWSEY R BAİNBRİ
P KİRBY
3
55
13-460-6
14
0
10
CONVIVIAL
5y d k
55.00
G LEE
GRANGE PARK RACİNG X
M HAMMOND
6
48
7608
20
0
11
IVORS INVOLVEMENT (IRE)
8y d a
54.00
CONNOR MURTAGH
MR H L THOMPSON
MİSS T JACKSON
11
45
34186-8
9
0
29 Haziran 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Şanlıurfa, Windsor, Thirsk tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Windsor at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:20 windsor at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Thirsk at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:30 thirsk at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 29 haziran 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 29 haziran 2020 at yarışı programı, 29 haziran 2020 tjk yarış programı, 29 haziran 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 29 haziran 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 29 haziran 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, windsor at yarışı bülteni, 29 haziran 2020 windsor at yarışı bülteni, günün windsor at yarışı bülteni, bugün windsor at yarışı bülteni, thirsk at yarışı bülteni, 29 haziran 2020 thirsk at yarışı bülteni, günün thirsk at yarışı bülteni, bugün thirsk at yarışı bülteni