Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOĞRULAR GÜLÜ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
İ.AKYAVUZAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.KIZILYAMAÇ
10
31
8161
21
20
1.29.16
2
KARABİBERİM
3y d d
LİDERTAY
57.00
F.FELHANAP
YUNUS ADVAN
A.TOPRAK
1
31
122
14
19
1.24.58
3
SANCAK ÇİÇEĞİ
3y a d
SANCAKBEYİ
57.00
B.BEKTAŞAP
FERİDUN YUVARLAK
S.V.KAYA
5
26
3216
30
19
1.30.18
4
ATİKSEMRA
3y a d
ATİKBEY
59.00
N.ALTIN
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
6
29
2146
14
18
1.26.03
5
TRANSİTGEÇİT
3y d d
ŞÖVALYE
59.00
M.A.AKTÜRK
SUPHİ AKYAVUZ
S.V.KAYA
9
28
214
14
19
1.29.10
6
ÇILDIR KIZIM
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.SARIDALAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.KARALI
7
26
0431
9
20
1.29.50
7
DEMİRELMAS
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
H.ALTUNKILIÇ
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
8
25
47061
23
20
1.30.31
8
HADRAKIZ
3y d d
ÖZDURAN
57.00
H.PARILDAR
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
4
28
21
35
20
1.31.30
9
LEYLOCAN
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
V.ÇİZİK
3
31
109
14
18
1.44.07
10
MUHTAR KIZ
3y a d
SON MARTI
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUSTAFA ÖZKAN
M.KILINÇ
2
26
44901
14
20
1.30.24
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DON PEDRO
2y d e
MALİ
57.00
H.DEMİRTAŞ
AYTEN SALTABAŞ
İ.SAYIS
3
0
0
20
2
KADİR EFE
2y d e
KANEKO
57.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
2
19
9497
13
16
3
PENTHOS
2y d e
EL CORREDOR (USA)
57.00
M.DOĞAN
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
8
0
34
7
18
1.23.21
4
ROBİNİN ATI
2y d e
HARD WORKER
57.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
7
4
567
21
17
5
SILVER CLOUD
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
H.PARILDAR
MEHMET DEMİR
M.BALTA
10
0
0
20
6
TÜRKALİ
2y d e
YA NASİP
57.00
R.DOĞAN
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
27
264988
13
14
7
BİNDALIN GÜLÜ
2y d d
HARD WORKER
52.00
F.FELHANAP
ALİ GÖZKEMAL
M.BALTA
12
13
744
21
17
8
ECEMSEYLİN
2y d d
DEHA
55.00
E.KILIK
REŞİT DEMİR
M.BALTA
4
0
0
20
9
ESTE BELLA
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
KEMAL KURT
MEHMET AKDEMİR
A.TOPRAK
11
0
6
21
19
10
FLOOD GRIL
2y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
52.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
G.BALTA
9
0
0
20
11
KLOVİN
2y d d
TALIP HAN (IRE)
53.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET GARİP BECENE
V.ÇİZİK
5
0
0
20
12
PAMELA
2y d d
HARD WORKER
55.00
G.KILIÇ
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
6
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
62.00
V.KIZMAZ
İBRAHİM HALİL YILDIZ
İ.SAYIS
3
69
212513
21
19
1.48.89
2
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
60.50
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
6
78
666248
16
13
1.48.51
3
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
60.50
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
8
84
043518
38
19
1.44.45
4
KAÇAR FEVZİ
9y k a
GOBAKBEY
59.50
M.DOĞAN
M.ALİ YARDIMCI
M.KEKLİK
9
87
432666
57
14
1.44.65
5
REBER
5y k a
GOBAKBEY
59.50
G.KILIÇ
İSMAİL SANCAR
M.BALTA
1
60
442065
10
12
1.49.14
6
TİLKİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
M.AVŞAR
ÇETİN ARSLAN
G.BALTA
5
64
431110
38
19
1.51.41
7
DESPOT
7y k a
TURBO
57.50
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
4
81
153171
16
20
8
KAZAZEDE
6y a a
İZBATUR
56.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
2
62
421240
7
17
1.45.11
9
TEKÇAPKAN
6y a a
ÇAPKANCAŞ
56.50
İ.AKYAVUZAP
M.ALİ YARDIMCI
M.KEKLİK
7
79
189431
14
20
1.46.54
10
KURMAN
5y k k
CANSÜLO
53.50
H.ALTUNKILIÇ
MUZAFER BAKİ
A.KIZILYAMAÇ
10
25
040150
21
18
1.53.32
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IKADOR
3y d d
EL KAŞGAR
58.00
N.ALTIN
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
5
30
740321
16
20
2
KISMETLİ
3y a d
KADİR BABA
55.00
F.FELHANAP
ALİ AKDEMİR
S.V.KAYA
2
39
9-92211
86
20
3
ALYANAKLIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
M.DOĞAN
HASAN GÖRGÜN
M.KILINÇ
4
43
352372
14
17
1.39.53
4
CAN DOSTUM
3y d d
KANEKO
56.00
H.POLAT
CELAL CİNGÖZ
İ.SAYIS
3
27
082371
7
20
1.43.72
5
CRANBERRY QUEEN
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
18
077070
35
11
6
UYUZ KIZ
3y a d
PERFECT STORM
56.00
H.PARILDAR
M.ŞÜKRÜ GÜMÜŞTAŞ
İ.SAYIS
6
21
316598
52
16
7
EGE GÜZELİ
3y a d
LION HEART (USA)
55.00
M.ÜNLÜ
MEHMET ÖKSÜZ
İ.SAYIS
7
32
61-400
69
17
8
GELEG ROJ
3y a d
GOLDEN SUN
53.00
İ.AKYAVUZAP
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
A.GÜRGÖZE
9
38
09-6006
35
13
9
İNANCA
3y d d
ZANJERO (USA)
52.00
C.TEPEAP
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
8
26
797430
42
11
1.53.07
10
MELTEMİN
3y d d
MENDIP (USA)
55.00
G.KILIÇ
SIDIKA ŞAHİN
K.ÖZTÜRK
1
32
1
28
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALANKOZ
4y k k
YAŞARCIK
61.50
M.A.AKTÜRK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
V.ÇİZİK
10
62
143222
9
19
1.22.83
2
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
M.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
M.BALTA
3
54
146380
7
15
1.23.35
3
OĞLUMRECEP
4y k a
GOBAKBEY
57.50
M.ÜNLÜ
İSMAİL SANCAR
M.BALTA
9
54
919509
21
16
1.23.87
4
KILAVUZAĞASI
4y a a
YILMAZER
51.50
F.FELHANAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
6
42
211827
23
17
1.20.58
5
SERVİSU
4y d k
ÖZDURAN
50.50
M.B.ÇAKMAKAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
2
40
468116
7
19
1.26.33
6
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
50.00
C.TEPEAP
HALİL ASLAN
S.SAYIN
7
35
472122
7
19
1.24.64
7
BERBAT
4y a a
ATİKBEY
47.00
T.YILMAZAP
ŞÜKRÜ POLAT
A.TOPRAK
5
27
740-129
58
18
1.27.88
8
MELİKHAN
4y k a
BERKSOY
50.00
KEMAL KURT
HÜSEYİN ÇELİK
S.V.KAYA
4
30
678331
9
20
1.25.09
9
DİLARA GÜLÜ
4y k k
ÇAPKANCAŞ
50.00
İ.AKYAVUZAP
MUSTAFA ÖZKAN
S.V.KAYA
8
21
083061
14
20
1.23.45
10
EZMİRA
4y a k
GOBAKBEY
47.00
ABDULLAH ARAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
12
18
677772
14
11
1.25.38
11
SALİHAĞA
4y a a
BOLKAR
50.00
H.DEMİRTAŞ
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
11
17
007005
42
13
1.24.91
12
TAKILBANA
4y k a
GOBAKBEY
50.00
M.E.DOĞANAP
ŞAHİN SEKİN
A.GÜRGÖZE
1
5
368856
86
4
1.29.69
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
59.00
M.CANPOLATAP
MUSTAFA YARDIMCI
İ.SAYIS
2
54
131234
7
17
1.36.83
2
TATVAN BEYİ
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
D.KORKMAZAP
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
4
61
168211
14
20
1.35.09
3
UTKUN BABACAN
4y d a
KANEKO
60.00
B.BEKTAŞAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
K.YILDIZ
1
72
052470
15
14
4
RÜZGAR GOLD
6y d a
YONAGUSKA (USA)
61.00
M.AVŞAR
ÖMER DEMİR
M.BALTA
14
76
018586
14
16
1.31.23
5
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
60.00
R.DOĞAN
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
10
77
472333
14
17
1.35.83
6
CAPTAIN PITT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
V.KIZMAZ
HALİL ASLAN
F.ALTIN
13
76
0-11221
9
20
1.32.28
7
DUKE OF KENT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
İ.AKYAVUZAP
GALİP DOĞAN
A.TOPRAK
11
80
722331
16
20
1.41.28
8
KOCA OĞUL
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
H.PARILDAR
ÖMER DEMİR
M.BALTA
12
65
638120
7
18
1.38.56
9
NEW ALAÇAT
8y d a
EL SALVADOR
57.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
9
75
104148
14
18
1.34.73
10
RED ANGEL
6y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
15
87
563422
14
19
1.32.62
11
SIMENTAL
7y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
57.00
M.DOĞAN
MEHMET ÖKSÜZ
İ.SAYIS
7
62
634156
7
18
1.35.43
12
BABAREŞİT
4y a a
CUVEE (USA)
56.00
N.ALTIN
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
3
72
52511-7
21
19
1.38.98
13
CALIFORNIA
5y d a
KANEKO
53.00
F.FELHANAP
SAMİ KANDİL
M.BALTA
6
72
10022-3
21
18
1.40.77
14
RED REBEL (USA)
6y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
56.00
G.KILIÇ
BAŞAK YAVUZ
M.KILINÇ
8
75
422058
35
9
1.32.41
15
UNDAUNTED
5y a a
REY DE CAFE (USA)
56.00
H.ALTUNKILIÇ
FEDAİ KAHRAMAN
O.BAKIR
5
62
0208-74
14
14
1.33.61
16
BABA CUVEE
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
KEMAL KURT
MEHMET HANİFİ POLAT
S.SAYIN
16
54
422680
10
16
1.34.71
17
TOLGAHAN
6y a a
KANEKO
56.00
H.POLAT
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
17
7
089000
35
7
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GREY GALLEON (USA)
5y k g
63.00
AMELIA GLASS
BA RACING
C COX
6
71
92-0448
18
0
2
GUSTAVO FRING (IRE)
5y d g
62.50
S B KIRRANE
REBEL RACING (2)
RICHARD SPENCER
12
70
421-0
37
0
3
SOAR ABOVE
4y k g
61.50
D KEENAN
MR J BUTLER
J BUTLER
4
67
111-427
42
0
4
CANFORD'S JOY (IRE)
4y d g
61.00
SCOTT MCCULLAGH
MR J R DWYER
MISS AMY MURPHY
11
66
52056-1
26
0
5
DUTIFUL SON (IRE)
9y d g
60.50
W CARVER
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
10
65
65360-0
42
0
6
PERFECT SYMPHONY (IRE)
5y d g
59.50
ISOBEL FRANCIS
LYNNE STANBROOK JU
MARK PATTINSON
7
63
0-04551
37
0
7
ELUSIF (IRE)
4y d g
57.50
G ASHTON
SIMON LOCKYER
S L KEIGHTLEY
1
58
140675
9
0
8
BROGANS BAY (IRE)
4y d k
56.50
LEVİ WİLLİAMS
MR RİCHARD A MURRAY
S DOW
2
56
503021
13
0
9
HOLLANDER
5y a g
56.00
S WOODS
HELIUM RACING LTD
A DUNN
8
55
972987
63
0
10
JONNYSIMPSON (IRE)
4y k k
55.50
GEORGİA DOBİE
MR L A CARTER
L CARTER
5
54
65370-0
84
0
11
CATAPULT
4y d g
54.00
MORGAN COLE
SIMON LOCKYER
S L KEIGHTLEY
3
51
244337
21
0
12
BLACK TRUFFLE (FR)
9y d g
54.00
ELLA BOARDMAN
THE MARK USHER RACIN
M USHER
9
44
067808
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BANMI (IRE)
2y d d
57.50
S CRONİN
MR JABER ALİ ALSABAH
MOHAMED MOUBARAK
5
0
03
14
0
2
CRESSIDA
2y d d
57.50
R HAVLİN
MR K ABDULLAH
J GOSDEN
6
0
0
0
3
DIVINE CONNECTION
2y d d
57.50
R HORNBY
TURF CLUB 2018 PAR
J PORTMAN
2
0
0
0
4
DRAMATISTA (IRE)
2y a d
57.50
L MORRİS
NİCK BRADLEY RACİNG
ARCHİE WATSON
1
0
0
0
5
LILY BONNETTE
2y a d
57.50
SOPHİE RALSTON
GO ON GAL PARTNERSHİ
MİSS J FEİLDEN
7
0
0
48
0
6
RIDE AND PREJUDICE
2y d d
57.50
S B KİRRANE
MRS EMMA RAFFAN MR
MİSS J FEİLDEN
8
0
55
58
0
7
WASAAYEF (IRE)
2y d d
57.50
D O'NEİLL
MS HİSSA HAMDAN AL M
J GOSDEN
4
0
0
0
8
WILLA
2y d d
57.50
P DOBBS
J PALMER-BROWN, N WO
R HANNON
3
0
82
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIRD TO LOVE
5y d k
62.50
R TATE
THE MARK USHER RACİN
M USHER
3
0
8-9
23
0
2
GIVING BACK
5y d k
62.50
T P QUEALLY
PITCHALL STUD PARTNE
A KING
6
0
0
27
0
3
HEREBY (IRE)
3y d d
60.00
H BENTLEY
MR J H RİCHMOND-WATS
R BECKETT
5
0
61
19
0
4
ILLUMINED (IRE)
3y d d
57.50
R HAVLIN
MR GEORGE STRAWBRIDG
J GOSDEN
2
0
2
58
0
5
PENSEE
3y d d
57.50
J WATSON
H H SHEİKH MOHAMMED
R CHARLTON
4
0
0
0
6
PERSEPONE
3y d d
57.50
O MURPHY
LORD DERBY
H PALMER
7
0
0
61
0
7
REWRITE THE STARS (IRE)
3y a d
57.50
J P SPENCER
MR SAEED MANANA
J TATE
1
0
0
44
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL HAMDANY (IRE)
5y d g
60.50
DAVID EGAN
ALMOHAMEDIYA RACING
M BOTTI
2
94
02-2558
28
0
2
HIGHBROW
4y d g
60.00
J P SPENCER
SHEIKH JUMA DALMOOK
D M SIMCOCK
6
93
3930-47
14
0
3
DEJA (FR)
4y d a
60.00
A ATZENİ
PHOENİX THOROUGHBRED
P CHAPPLE-HYAM
3
93
51-11-
127
0
4
EL GHAZWANI (IRE)
4y d a
59.50
JAMES DOYLE
MR HAMAD RASHED BIN
H PALMER
1
92
58-1137
13
0
5
SOTO SIZZLER
4y d g
59.50
O MURPHY
MR I J HESELTINE
W KNIGHT
4
92
168-511
32
0
6
LAWN RANGER
4y d g
58.00
K FOX
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
7
89
332121
30
0
7
POINT IN TIME (IRE)
4y d k
52.50
N CURRİE
GAF RACİNG
M USHER
5
76
4314-19
18
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAYIRLI (FR)
7y d g
62.00
F SWEENEY
MR STEPHEN TUCKER
S DURACK
7
91
423-619
74
0
2
MASTER ARCHER (IRE)
5y k g
60.50
D PROBERT
FRED ARCHER RACING -
J FANSHAWE
6
88
2410-84
24
0
3
MANDALAYAN (IRE)
4y d g
59.50
R HORNBY
SIMON SKINNER PART
J PORTMAN
10
86
3673-23
62
0
4
AL KOUT
5y k g
59.50
DAVID EGAN
JOHN RYLANDS AND WET
MRS H MAIN
3
86
220-197
18
0
5
MAQUISARD (FR)
7y a g
59.50
C BISHOP
MR M K GEORGE
C GORDON
5
86
39-022-9
24
0
6
ARTARMON (IRE)
4y d g
59.00
S DONOHOE
OTI RACING 1
M BELL
1
85
3119-00
47
0
7
SUPERB STORY (IRE)
8y d g
57.50
J P SPENCER
A HOLT, J ROBINSON,
H FRY
8
82
32102-2
28
0
8
SEINESATIONAL
4y d g
57.50
J WATSON
ONE DAY RODNEY PARTN
W KNIGHT
4
81
17-1631
18
0
9
SASSIE (IRE)
4y d k
57.00
O MURPHY
MR NEİL SİMPSON
S KİRK
9
80
41-5313
23
0
10
TALENT TO AMUSE (IRE)
6y d k
55.50
R HAVLIN
THURLOE 55
EMMA LAVELLE
2
77
44328-4-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LA MAQUINA
4y d g
64.50
N CURRIE
GEORGE BAKER AND PAR
G BAKER
1
82
647-101
40
0
2
MAZYOUN
5y d g
64.50
S WOODS
AL SHAQAB RACING
H PALMER
2
82
0023-67
34
0
3
SING OUT LOUD (IRE)
4y d g
64.00
C BISHOP
MRS SUSAN NEVILLE
C GORDON
11
81
07253-0
19
0
4
PLUNGER
4y a g
63.50
R DA SILVA
MR A H ROBINSON
P COLE
3
80
338-074
16
0
5
DIRECTORY
4y d g
62.50
R TATE
BLUE PETER RACING 16
J EUSTACE
10
78
31-0102
7
0
6
LETSBE AVENUE (IRE)
4y d g
61.50
L CATTON
HITCHCOCK, KING, MCF
R HANNON
8
75
98-4056
16
0
7
STAR OF WAR (USA)
3y d d
60.50
S M LEVEY
MR M H AL ATTIYA
R HANNON
9
82
25-1240
12
0
8
HARBOUR SPIRIT (FR)
3y d g
58.50
S W KELLY
THE HEFFER SYNDICATE
R HUGHES
5
78
631-404
27
0
9
TAMERLANE (IRE)
4y d g
58.00
H CROUCH
ALMOHAMEDIYA RACING
C COX
7
68
1-23743
13
0
10
CHARACTERISTIC (IRE)
3y a g
58.00
L MORRIS
H MOORHEAD, C FAHY
TOM CLOVER
4
77
73-2
84
0
11
LOVE YOUR WORK (IRE)
3y a g
58.00
J WATSON
FLAWLESS RACING LIMI
ADAM WEST
6
77
7-10187
6
0
12
WINGREEN (IRE)
3y a d
57.50
H BENTLEY
MR ISA SALMAN
R BECKETT
12
76
0439-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXCELLED (IRE)
3y d d
61.50
D MUSCUTT
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
6
77
134-08
40
0
2
SOLAR PARK (IRE)
3y a e
61.00
O MURPHY
MR SAEED MANANA
J TATE
9
76
421185
71
0
3
ISANGO
3y d d
60.50
S DONOHOE
MR A E OPPENHEIMER
C FELLOWES
11
75
533-186
36
0
4
MENDOZA (IRE)
3y a g
59.50
R TATE
THE MACDOUGALL TWO
J EUSTACE
8
73
33345-7
33
0
5
LIVELY LYDIA
3y d d
59.50
C BİSHOP
MR KHALİFA DASMAL
EVE J-HOUGHTON
2
73
53117-6
43
0
6
JOURNEY OF LIFE
3y a g
59.00
J WATSON
MR R A GREEN
G L MOORE
7
72
52-0232
9
0
7
MOLAAHETH
3y d e
58.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R HANNON
10
71
636-725
14
0
8
STALLONE (IRE)
3y d g
58.00
H BENTLEY
REBEL RACING PREMIER
RICHARD SPENCER
4
70
59-4913
17
0
9
EVOLUTIONARY (IRE)
3y d d
58.00
J P SPENCER
MR SAEED MANANA
J TATE
3
70
632-5
72
0
10
DI MATTEO
3y d d
57.50
S W KELLY
MR C J MURFİTT PAR
M BOTTİ
1
68
49614
30
0
11
ABANICA
3y d d
56.00
P DOBBS
MR K ABDULLAH
MRS A PERRETT
5
65
847-38
49
0
3 Temmuz 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:20 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 temmuz 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 3 temmuz 2019 at yarışı programı, 3 temmuz 2019 tjk yarış programı, 3 temmuz 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 3 temmuz 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 3 temmuz 2019 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 3 temmuz 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni